PDA

View Full Version : Shėnohet tetėvjetori i hyrjes sė NATO-sė nė Kosovė


Albanian eX|PerT
11-06-07, 14:27
Forcat paqeruajtėse nė vendin tonė shėnojnė sot tetėvjetorin e hyrjes sė NATO-sė nė Kosovė. Trupat paqeruajtėse kanė hyrė nė Kosovė mė 11 qershor tė vitit 1999. Kjo datė shėnon edhe pėrfundimin e fushatės 78 ditėshe tė bombardimeve tė NATO-s kundėr forcave serbe, tė cilat mundėsuan kthimin e qindra mijėra shqiptarėve, qė ishin larguar me dhunė nga shtėpitė e tyre. Po sot nė kryeqytet, me manifestime tė shumta shėnohet 11 Qershori Dita e Prishtinės.

luckyman
17-06-07, 15:32
Trupat paqeruajtėse kanė hyrė nė Kosovė mė 11 qershor tė vitit 1999. Ncncncncncnn Ruset jané futé me 11 qershor.1999.
Qe sa kohé jamé duke dyshuar ne ty!!!!!

Avatarin me :TARKANIN!(ai eshte homoseksual)!
Feston diten kur jané futur Ruset ne Kosové!
Mbron ideologjin e muxhahedinve!
Koheve te fundit e simpatizon edhe Xhoxh Bushin!

Shumé qudi perbesé.


kryesorja shendosh me qené.

tung.

Albanian eX|PerT
17-06-07, 16:15
E para, ************(hyn (http://www.(hyn) ketu, ke me shume info's per kete qe kam postuar, dhe mos kuoto parcialisht)!

E dyta, avatari im eshte: VETEM NACIONALIZMI E SHPETON KOMBIN SHQIPTAR!

Albanian 4 ever!

p.s. Me qindra avatare kam pasur deri tash, ato nuk kane asnjefar domethenie.

Elina
17-06-07, 16:34
Nuk mundem ta pershkruaj ate moment kur kam degjuar se me ne fund NATO e muarr nje hap vendimtare,,, Qe sot kur te me bije ne mend ai moment me mbushen syte me lot...
Si shumica e Kosovareve edhe familja ime u dash ta marr at hapin e padeshiruar , e ti leshoje shtepite e veta me dhune...
Po nuk kisha mujt me e pershkru kurr ate moment kur jemi kthyer perseri ne shtepi...ishte diqka qe sot e ate dite me ka mbetur ne koke, sa loti i gezimit e i pikellimit ne te njejten kohe....
Po shpresoje se se shpejti do ta festoje edhe diten e pavarsise se shtetit tone...

Artisti
23-06-07, 15:11
E para, ************(hyn (http://www.(hyn) ketu, ke me shume info's per kete qe kam postuar, dhe mos kuoto parcialisht)!

E dyta, avatari im eshte: VETEM NACIONALIZMI E SHPETON KOMBIN SHQIPTAR!

Albanian 4 ever!

p.s. Me qindra avatare kam pasur deri tash, ato nuk kane asnjefar domethenie.E ky i tashmi a ka ndonje domethenie a veq ashtu e ke vendos pa ja dite domethenien ?


.

Albanian eX|PerT
23-06-07, 16:52
VETEM NACIONALIZMI E SHPETON KOMBIN SHQIPTAR!

p.s. Ka domethenie te madhe! Jane fjale shume te shtrenjta keto mesiper!

Arb
23-06-07, 18:20
E kjo "sherbetor i atdheut" kujt i dedikohet, cilit atdhe? Se ne baze te shkrimeve na ki shti me dyshu se cilit vend ti i thu atdhe...

Albanian eX|PerT
23-06-07, 18:53
Tokes se shtrenjte shqiptare, (SHQIPERI, DARDANI, ILIRIDĖ)!