PDA

View Full Version : Engjujt apo fantazmat aterojnė nė SHBA


Dilaver
15-11-07, 00:36
Njė hije (re) mistike e kaltėr ka nndezur debat nė mediat amerikane nė temėn a gjindėt dic e vertetė mė tepėr nė mes tė qiellit dhe tokės apo kjo ėshtė njė dėshmi se ka mashtrues qė janė tė aftė nė redaktimin e fotografive e tė spekulojnė me opinionin.

Pikėnisje e debatit ėshtė njė re (hije) e kaltėr mistike qė ėshtė lėshuar nė njė stacion karburanti Marathon nė Ohajo SHBA. Hija e kaltėr ėshtė xhiruar nga kamera kujdestare e stacionit, e gjat vėzhgimit tė video filmit shihet sė hija leviz reth veturave e klientėve, ndėrron formėm e pėr njė moment qėndron e qetė nė ajr para sė tė merr shpejtėsi dhe zhduket.

ėngjėll apo fantazmė?

Njė deshmitar pėrshkruan epizodėn pėrjetimrrėnqethje. Tė tjerėt pohojnė se kjo ėshtė njė dėshmi qė egzistojnė edhe engjujt edhe fantazmat.
Pronari i stacionit tė karuburantit pohon pėr kanalin televiziv Lokal6 se ai shpreson qė reja/hija e kaltėr nuk do tė kthehet mė. Unė e pėrcolla derisa qėndroi e qetė nė ajr rreth 30 minuta. Pastaj ajo filloi tė leviz dhe unė i frikova shumė.

Video xhirimi (http://www.local6.com/video/14576580/index.html?taf=orlpn)
Foto (http://www.local6.com/slideshow/14578624/detail.html?taf=orlpn)

legenda
15-11-07, 10:28
..........."EXHELI I BUSHIT"........paske postu pas mesnate,ahaha...."melaqet ksajde"...

Njė hije (re) mistike e kaltėr ka nndezur debat nė mediat amerikane nė temėn a gjindėt dic e vertetė mė tepėr nė mes tė qiellit dhe tokės apo kjo ėshtė njė dėshmi se ka mashtrues qė janė tė aftė nė redaktimin e fotografive e tė spekulojnė me opinionin.

Pikėnisje e debatit ėshtė njė re (hije) e kaltėr mistike qė ėshtė lėshuar nė njė stacion karburanti Marathon nė Ohajo SHBA. Hija e kaltėr ėshtė xhiruar nga kamera kujdestare e stacionit, e gjat vėzhgimit tė video filmit shihet sė hija leviz reth veturave e klientėve, ndėrron formėm e pėr njė moment qėndron e qetė nė ajr para sė tė merr shpejtėsi dhe zhduket.

ėngjėll apo fantazmė?

Njė deshmitar pėrshkruan epizodėn pėrjetimrrėnqethje. Tė tjerėt pohojnė se kjo ėshtė njė dėshmi qė egzistojnė edhe engjujt edhe fantazmat.
Pronari i stacionit tė karuburantit pohon pėr kanalin televiziv Lokal6 se ai shpreson qė reja/hija e kaltėr nuk do tė kthehet mė. Unė e pėrcolla derisa qėndroi e qetė nė ajr rreth 30 minuta. Pastaj ajo filloi tė leviz dhe unė i frikova shumė.

Video xhirimi (http://www.local6.com/video/14576580/index.html?taf=orlpn)
Foto (http://www.local6.com/slideshow/14578624/detail.html?taf=orlpn)

mret1
09-01-08, 15:27
..........."EXHELI I BUSHIT"........paske postu pas mesnate,ahaha...."melaqet ksajde"...valla ata an larg prej besimit ne zot edhe per qata i shfaqen shum sene

Arb
09-01-08, 16:34
valla ata an larg prej besimit ne zot edhe per qata i shfaqen shum sene

Po bre se ti ke qene bash ne stacionin e karburantit, edhe e din se cka ka ndodh.

Hajt se naj hajvan qe osht lodh tu punu me ore te tera, iu kane paraqit tylifare ngjyrash e formash para syve...

uck_aksh
17-01-08, 17:07
hahahhahaah
informatika ka perparuar shum a ta bajm edhe nje engjell net te vje ne FD
se fantazma me ba po na trembet naj antar

Preshevar
17-01-08, 17:16
hahahhahaah
informatika ka perparuar shum a ta bajm edhe nje engjell net te vje ne FD
se fantazma me ba po na trembet naj antar

Sipas teje, a eshte e mundshme me fantazue edhe kamera ?

uck_aksh
18-01-08, 23:57
Sipas teje, a eshte e mundshme me fantazue edhe kamera ?

po jo e mundshme po shum e vertet qe edhe me kamer fantazon qe un e kam nje kamer shum te thjesh edhe ato te pc jam pa syze mi qet syzet qysh e levizi koken levizin edhe syzet edhe shum e shum opsione tjera

uck_aksh
19-01-08, 00:00
Sipas teje, a eshte e mundshme me fantazue edhe kamera ?


a esht e vertet kjo se ket djalosh kinse pe prek nje fantazm edhe po shihet ne kamer e pastaj po humb edhe kamera spo e regjistron ma ket

http://fr.youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M

Preshevar
20-01-08, 22:18
a esht e vertet kjo se ket djalosh kinse pe prek nje fantazm edhe po shihet ne kamer e pastaj po humb edhe kamera spo e regjistron ma ket

http://fr.youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M

Mundet me qen "Ufo",... aty s'po e di, po mundet me qen edhe montazh, e nese eshte montazh, at here qenka Fantazm. Po nese ti beson qe kjo ka egzistue, at here sun e quan fantazm.
me duket qe kem problem me termin "fantazm".