PDA

View Full Version : Fenomene Paranormale


 1. TREKENDESHI VDEKJES
 2. A mendone qe ekzistojnė jashtėtokėsorė nė univers??
 3. Mistere tė ndryshme ne hapėsirė...!!!
 4. Orėt e fundit tė Atlantidės
 5. Titanik
 6. Barka e Nuhit/Noes (Si ndodhi pėrmbytja e botėrore)
 7. Nostradamus
 8. Engjujt apo fantazmat aterojnė nė SHBA
 9. Vampirizmi
 10. Telepatia
 11. Bioenergjia
 12. Zona e muzgut
 13. Njerezit UJq dhe Vampiret nje fenomen qe deri me sode sashte spjegue
 14. Nese i therrasim Shpirterat?!Kujdes,kjo nuk eshte loje!!!
 15. Cilat janė vendet mė tė frikshme nė botė
 16. Qenie te padukshme!!
 17. Shtat Mrekullit e Botes...!!!
 18. Njeriu me i forte ne Egjipt - forca tij ekuivalente me 260 Kuaj Fuqi
 19. 10 vendet me Madheshtore ne Botė !!
 20. Fėmija mė i fuqishėm nė botė katėr vjeē
 21. Mistere te Atlantisit!!
 22. Pak Konsipracion
 23. Illuminati
 24. Ndodh edhe kjo!
 25. Illuminati! Kulti i syrit qė sheh ēdo gjė
 26. Tinguj misterioz mbreme ne Prishtine !?
 27. SHBA: Djaloshi qe flet me te vdekur!!
 28. Uni
 29. Fenomene