PDA

View Full Version : Njeriu me i forte ne Egjipt - forca tij ekuivalente me 260 Kuaj Fuqi


LABI
25-02-09, 23:57
Njeriu me i forte ne Egjipt ; forca e tij ekuivalente me te 30.000 njerzve apo 260 Kuaj Fuqi (sipas testeve mjeksore ) .

Per me shume shiqone nje interviste te dhen ne njerin nga kanalet televizive ne Egjipt ( memritv.org ) !


http://www.youtube.com/watch?v=rIVCpzSQTPc

Marco
26-02-09, 16:21
Njeriu me i forte ne Egjipt ; forca e tij ekuivalente me te 30.000 njerzve apo 260 Kuaj Fuqi (sipas testeve mjeksore ) .

Per me shume shiqone nje interviste te dhen ne njerin nga kanalet televizive ne Egjipt ( memritv.org ) !


http://www.youtube.com/watch?v=rIVCpzSQTPc

wallahin soshte per qudi se pernime kta egjyptiant kogja Kuaj jan edhe sikasha krahasu ma shum se 1 kali se sna kan lan me marr pjes en hendboll minutat e fundit, veq tasht po e di se kta kokan barabart me 260 kuaj ....!

~AnnA~
26-02-09, 18:29
Me te fuqishmit ne bote kam dite se jan Mark Henry dhe Matthias Steiner ?!

Do shenoj ne pika te shkurtera ate qe vrejta ne Video:

Quhet Sayyed Muhammad dhe vjen nga Egjipti
ne jeten e tij nuk ka bere gjume asnjehere
nje monedh hekuri shtremberon me njerin sy dhe e ndan ne dy pjese me dore
ka 4 gra dhe 35 femije
s'ka punuar asnjehere
fuqia e tij 260 PS
nuk i jep askujt doren,sepse nuk ka kontrolle se sa shtrengon,ndaj u thyen dhe gishtat.......

shfletuesi_
26-02-09, 18:32
Me te fuqishmit ne bote kam dite se jan Mark Henry dhe Matthias Steiner ?!

Do shenoj ne pika te shkurtera ate qe vrejta ne Video:

Quhet Sayyed Muhammad dhe vjen nga Egjipti
ne jeten e tij nuk ka bere gjume asnjehere
nje monedh hekuri shtremberon me njerin sy dhe e ndan ne dy pjese me dore
ka 4 gra dhe 35 femije
s'ka punuar asnjehere
fuqia e tij 260 PS
nuk i jep askujt doren,sepse nuk ka kontrolle se sa shtrengon,ndaj u thyen dhe gishtat.......

Tash e marr me mend Gruaja e tij sa e fort qenka.... :) nese ky eshte 260 PS ajo sigurisht i ka 2fishin e PS-ve

~AnnA~
26-02-09, 18:46
Tash e marr me mend Gruaja e tij sa e fort qenka.... :) nese ky eshte 260 PS ajo sigurisht i ka 2fishin e PS-ve
hahahahah
mbase :biggrin:
Tani mund t'a marr me mend si i kan ndertuar Piramidat ne EGJIPT :smile:

Fshatari
26-02-09, 19:13
Ma paska marrė vendin e kampionit ky egjiptasi!
Nejse, po me duhet me kenaq me vendin e dytė si kosovari ma i forte i planetit tokė!

shfletuesi_
26-02-09, 19:32
hahahahah
mbase :biggrin:
Tani mund t'a marr me mend si i kan ndertuar Piramidat ne EGJIPT :smile:

Shume qka ka me zbulu edhe kjo dardani hahahaha.... Arabet jan xheloza se ai e kish qit edhe gruan e vet aty si femra ma e fort e rruzullit tokesor ish zgjedh...:tongue: :tongue:

Zana_ch
26-02-09, 21:50
Tash e marr me mend Gruaja e tij sa e fort qenka.... :) nese ky eshte 260 PS ajo sigurisht i ka 2fishin e PS-ve
hahaha ...ne librin e Genisit smujta me gjet kerkun ket far tipin

Makresh
27-02-09, 16:47
Fuqin e Subaru Imprezzas e paska :D

pirro
27-02-09, 18:24
Koka mire me e godit e me ardh me na e bashku mitrovicen hahaahaaa, ani kur te bahen bashk me ramushin

Shqiptare_ne_Turqi
28-02-09, 20:08
Koka mire me e godit e me ardh me na e bashku mitrovicen hahaahaaa, ani kur te bahen bashk me ramushin

Po mendon,me e hjek urren e Ibrit ky njeri bashk me Ramushin me kap njanen ané aj e tjetren Rasmushi me forcen qé paskan :biggrin: dhe me i pérputh dy skajet e Ibrit me e bashku Mitrovicen :biggrin: :biggrin:

E forca e Ramushit ekuivalente me "sa " kuaj fuqi ?? :biggrin: hahahahhahahahahaa

emine
28-02-09, 21:27
Tash e marr me mend Gruaja e tij sa e fort qenka.... :) nese ky eshte 260 PS ajo sigurisht i ka 2fishin e PS-ve


qka spo nijka njeri,hahhhahhhahhh

>>{SpOnGeBoB}<<
28-02-09, 22:43
Tash e marr me mend Gruaja e tij sa e fort qenka.... :) nese ky eshte 260 PS ajo sigurisht i ka 2fishin e PS-ve

sha zoten bash kisha pas qef qasajna qe e paska dyfishin e qatyne PS-va me ja shllajfiten shoq gumat deri sa ti bohet profili tas :tongue:

hasanmehmeti
01-03-09, 10:30
Interesant e gjithe kjo, SubhanAllah,(I Paster eshte Zoti , i jep kujt te doj qka te doje).
Ndegjova ne nje video apo lexova dike ngase ka kohe qe njoh kete rast;qe i ati i keti njeriu kishte mbi 800 Ps.

shfletuesi_
01-03-09, 11:07
Interesant e gjithe kjo, SubhanAllah,(I Paster eshte Zoti , i jep kujt te doj qka te doje).
Ndegjova ne nje video apo lexova dike ngase ka kohe qe njoh kete rast;qe i ati i keti njeriu kishte mbi 800 Ps.

800 Ps... ky 100 kilometershin per 5 sekonda...

Makresh
01-03-09, 11:12
Kjo historia e keti njeriu, ngjan pak a shume me at vajzen nga Libani e cila lotonte gurė kristali !

Mund ta gjeni videon e saj nga youtube...

GURI SYLAJ
01-03-09, 12:28
Koka mire me e godit e me ardh me na e bashku mitrovicen hahaahaaa, ani kur te bahen bashk me ramushin

Jo more se po e fluturojne uren e po e qesin midis Prishtines ani pse nuk ka lum!!

panta_rhei
01-03-09, 13:12
...prralla prralla han qeni arra... i then me dhamė, i han me kamė :eek:

...260 kuaj fuqi, 15 her n dit seks... tepėr argumente t hatashme... muslimani i shkretė, sillu pshtillu e te seksi... po ti bre bir po thu qe n gjendje normale e pa kurrfar emocioni, s guxon me ja dhan dikujt doren se s ki kontroll mbi vetveten e ja then gishtat a doren... e knej po thu qe 15 her n dit ban seks m qato gjytyryme, a nuk po ki hiq emocione gjat seksit qe me ja u thy "gishtat" a...

ps. lexojini komentet n youtube

valiii
01-03-09, 14:06
Krejt krejt po hahen veq qekjo qe demek asnjeher nuk ben gjume spo hahet me kurgjo...
Ktyne sendeve n'Peje u themi 'Forre t'vejit' !!!