PDA

View Full Version : [ Video ] Alberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit


Gloss
06-05-09, 20:39
o0pOgB34V20

Tung , mua shumė mė pėlqen kjo kėnge dhe ėshtė njė nder shumė i madh pėr DR.IBRAHIM RUGOVEN

dėgjoni dhe shkruani njė komment

ju pėrshėndes

Makresh
06-05-09, 21:28
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vessssssssssssssshtttttttttttttttttt mi shurdhooooooooj !!!!!!!!!

Gloss
06-05-09, 21:52
nalja zerin pra :D

Pupi
06-05-09, 21:55
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vessssssssssssssshtttttttttttttttttt mi shurdhooooooooj !!!!!!!!!

Jam i bindur qe me ta pas nshue naj keng te bin ladinit ja kishi zgurdullue syt, e ja kishe leshue zanin nkup tqilles.

Gloss
06-05-09, 21:58
haha

sie ju duket kenga more ? :D a keni koment a mbetet pa komment :D

Pupi
06-05-09, 22:03
Dėgjojeni me vėmendje aty ku thotė:

Ajo(PAVARSIA) ėshtė njė kėrkes e popullit, dhe atė s'mund ta injoroj askush !

Ēfar gjuhe e m'preht si shpata, por e mėshtjell me plot diplomaci!

teutaA
07-05-09, 00:57
keng qe sdo koment

Jana
07-05-09, 12:51
Shum shum keng e mir....Shum pak eshte kjo keng....per ate shka meriton Ibrahim Rugova....

Idila
07-05-09, 13:31
o0pOgB34V20

S`di pse u rrėnqetha ndėrkohė kur po dėgjoja kėtė kėngė tė mrekullueshme patriotike.

-Dr, Ibrahim Rugova ėshtė gjallė, Ai jeton mes nesh!

Idila
07-05-09, 13:51
.............................
.................................................. .......


Ndryshuar

Bond
Tema thotė tė japėsh ndonjė koment rreth kėngės! Nėse nuk ke cfarė tė shkruash, mos shkruaj fare pra, ti dole jashtė temės shoki. Mos kalo gardhin se ndoshta ngulesh nė hu! :tongue:

Urata
13-05-09, 22:37
........................................
.................................................. ...............
.................................................. ...............


Ndryshuar

Bond


INTERESANT.a.....?!!!!


Idila, e kush nuk rrenqethet (impresionohet/inspirohet) me fjalet dhe interpretimin e shkelqyeshem te Alberies...!

cdo fjale e kenges degjohet/aprovohet .....

MemphiSx
15-05-09, 14:26
Shum here,e kthej e e ndegjoj vetem aty ku ndegjohet Zeri i tij!

krijuesiii
17-05-09, 13:18
...kenge e mire per nostalgjiket si nje lloje dehje per ti ikur realitetit...


tungiii

Qika^Me^Kule
06-06-10, 11:12
I ndjeri.... Do mbetet gjithmon ne zemrat tona.....:frown: :frown: kjo kend teper me merzit....

Qika^Me^Kule
22-02-11, 16:36
gCZRCbDiX3o

Guri i madh
22-02-11, 18:53
nderi kombit me cica per jashtna nuk esht


edhe pse me do keng mundohet disi me u tregue se esht komtare po ma shum po tregon striptizem

rastesishT
22-02-11, 21:21
Mr President. i ndjeri Dr.Rugova.
Pacolli sot asht betu qe deri ne fund do ta qoj amanetin tand edhe flej dath aty e ke edhe djalin tend si vezhgues te qyqeverise.

Guri i madh
22-02-11, 21:25
Mr President. i ndjeri Dr.Rugova.
Pacolli sot asht betu qe deri ne fund do ta qoj amanetin tand edhe flej dath aty e ke edhe djalin tend si vezhgues te qyqeverise.


edhe HASHIMI ish ne gjendje me ngrit at pllak ma lart qe me mujt me hy edhe vet nji jav nen at pllak te mermerit vetem e vetem disa simpatizus te LDKes me ja qit kokrren per me krijue qeverin