PDA

View Full Version : Dr Ibrahim Rugova 1944 - 2006


 1. Presidenti i parė i Kosovės Dr.Ibrahim Rugova..
 2. Ndėrroi jetė presidenti i Kosovės Dr Ibrahim Rugova
 3. Tė tjerėt pėr Dr. Rugovėn.
 4. Lajme te shpejta!
 5. Jeta dhe vepra e Dr. Ibrahim Rugoves.
 6. Janari,ky muaj plot dhimbje eplage per shqiptaret!
 7. Foto
 8. Delegacionet dhe pjesėmarresit nė ceremoninė mortore
 9. Shenoni ne librin e pikellimit
 10. analiza
 11. Njė milionė kosovarė i kanė dhėnė nderimet e fundit heroit t
 12. Thenie te Presidentit
 13. TIRANĖ - PRISHTINĖ - TIRANĖ, OSE "RA KY MORT E U PAMĖ&q
 14. Ja si e pa nje Shka i Kosoves Varrimin e DR. Rugoves
 15. Pėrkujtuan Presidentin Rugova
 16. Familja e Presidentit Ibrahim Rugova falėnderon pėr mesazhet e ngushėllimit
 17. Dy Korriku I Par Pa Presidentin Rugova
 18. 6 Muaj pa Presidentin
 19. Me veprat e botuara tė Presidentit Ibrahim Rugova
 20. Rugova, gjeniu qė nuk u pėrkul kurrė
 21. Libri -Njeriu i Pavarsisė-Dr.Ibrahim Rugova
 22. Ibrahim Rugova mbron vlerat e Uēk-se ne Hage
 23. Stema me elemente tė lashta Shqiptare
 24. Perurohet Muzeu "Shtepia e Pavaresise"
 25. DY Vite Pa Ty President!!
 26. Akademi Perkujtimore edhe ne DARDANI!!
 27. T'faleminderit Ibrahim Rugova!!
 28. Formula RUGOVIANE e pagėzimit...
 29. Ta pacim borxh President RUGOVA..
 30. Projekti i Ibrahim Rugoves per Bashkim kombetar shqiptar!
 31. Ne presim qė edhe Kosova, tė bėhet sė shpejti anėtare e plotė e OKB
 32. Nga natyra"Flaka e Janarit"!
 33. [ Video ] Alberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit
 34. Nostalgji pėr Rugovėn, Apo nė kėrkim tė njė prijėsi tė ri
 35. Filozofia politike dhe nacionale e Ibrahim Rugoves
 36. Sa mbas vdekjes!kushe dhe si,? do te shpallet Dr,-I.Rugova,Profet
 37. Ata Qė Sajojnė Rrena Dhe Shpifin Pėr Biografinė E Ibrahim Rugovės,janė Vetė Kopilė...
 38. Leter drejtuar Presidentit Ibrahim Rugova
 39. 20 Vjet LDK
 40. Katėr vite pas....!
 41. Agim gashi , kushtuar Ibrahim Rugov-es...
 42. Rugova i pėrjetshėm
 43. Rugova ma Shpetoj Jeten. "Ditari i Renate Flottau"
 44. promovohet filozofia politike e Ibrahim Rugoves
 45. Dhjetorėt e burrit tė Kosovės, ky sfidues i tė gjithė sfiduesve
 46. Sali Berisha: Rugova, Skenderbeu i dytė
 47. Tentim atentati ndaj presidentit Ibrahim Rugova
 48. Fjalėt e fundit tė Ibrahim Rugovės: Duhet shkuar nė Vjenė pėr tė pėrfunduar punėn e p