PDA

View Full Version : kerkoj tema per stinen e dimrit


bardhuli
27-01-12, 23:37
a ka mundesi dikush te me gjej ndonji teme ose hartim
per stinen e dimrit ,jam ne shkollen fillore kl-Vll
ju lutem se me duhet shuuum

halla e madhe
03-02-12, 15:50
a ka mundesi dikush te me gjej ndonji teme ose hartim
per stinen e dimrit ,jam ne shkollen fillore kl-Vll
ju lutem se me duhet shuuum

bardhylooo_rri pak ne sokak,s'te duhet shume, nje gjysme ore,pastaj hyn mbrenda, merre lapsin e shkruaj si u ndjeve ne keto temperatura qe po mban keto dite ne Kosove,te premtoj qe me pak fjale nese e shkruan ate cka perjetove jasht e ke garant note kaluse:biggrin:

ps:dimiri s'ka kajde ..ftoft, ftoft, dhe vetem ftoft:biggrin:

Murgesha
03-02-12, 16:52
bardhylooo_rri pak ne sokak,s'te duhet shume, nje gjysme ore,pastaj hyn mbrenda, merre lapsin e shkruaj si u ndjeve ne keto temperatura qe po mban keto dite ne Kosove,te premtoj qe me pak fjale nese e shkruan ate cka perjetove jasht e ke garant note kaluse:biggrin:

ps:dimiri s'ka kajde ..ftoft, ftoft, dhe vetem ftoft:biggrin:

Kuku Hallushe me frigė tė madhe e qela kėt temė me e pa shkrimin tėnd.

Po jo, taman dole ashtu si duhet, vetėm njė kėshillė asgjė mė shumė ha,hahaahahahahahahaha.