Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Letėrsia
Emri
Fjalėkalimi
Letėrsia Letėrsia shqiptare dhe e huaj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-01-12, 23:37   #1
bardhuli
 
Anėtarėsuar: 16-02-09
Postime: 1
bardhuli i vlerėsuar jo keq
Post kerkoj tema per stinen e dimrit

a ka mundesi dikush te me gjej ndonji teme ose hartim
per stinen e dimrit ,jam ne shkollen fillore kl-Vll
ju lutem se me duhet shuuum


bardhuli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-02-12, 15:50   #2
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: kerkoj tema per stinen e dimrit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bardhuli Shiko postimin
a ka mundesi dikush te me gjej ndonji teme ose hartim
per stinen e dimrit ,jam ne shkollen fillore kl-Vll
ju lutem se me duhet shuuum
bardhylooo_rri pak ne sokak,s'te duhet shume, nje gjysme ore,pastaj hyn mbrenda, merre lapsin e shkruaj si u ndjeve ne keto temperatura qe po mban keto dite ne Kosove,te premtoj qe me pak fjale nese e shkruan ate cka perjetove jasht e ke garant note kaluse

ps:dimiri s'ka kajde ..ftoft, ftoft, dhe vetem ftoft
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-12, 16:52   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: kerkoj tema per stinen e dimrit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
bardhylooo_rri pak ne sokak,s'te duhet shume, nje gjysme ore,pastaj hyn mbrenda, merre lapsin e shkruaj si u ndjeve ne keto temperatura qe po mban keto dite ne Kosove,te premtoj qe me pak fjale nese e shkruan ate cka perjetove jasht e ke garant note kaluse

ps:dimiri s'ka kajde ..ftoft, ftoft, dhe vetem ftoft
Kuku Hallushe me frigė tė madhe e qela kėt temė me e pa shkrimin tėnd.

Po jo, taman dole ashtu si duhet, vetėm njė kėshillė asgjė mė shumė ha,hahaahahahahahahaha.


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.