Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-11-03, 11:07   #1
Brain
 
Anėtarėsuar: 15-11-03
Postime: 17
Brain e ka pezulluar reputacionin
Gabim Ndihme...........

Hallo te gjithve,kam nje problem, jam dashuruar pa mas, nuk di se si te ja bej?ja kam ber te ditur disa her por ajo nuk reagon,Spo me ze as gjumi, po jetoj si ne mjegull, vetem ate e kam para syve!Ju lutem me ndihmoni..............Brain


Brain Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-11-03, 11:33   #2
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

pershendetje "brain" ...kjo qe te ka ndhodh ty nuk eshte asgje e rezikshme apo ndonje "problem" siq po thuash ti...mirepo neqofte se ajo nuk po reagon ne veprimet e tua ti mos u dorezo lehte mirepo jepi pun vetes edge munohu qe ta perfitosh zemren e saj. ne te shumten e rasteve femra nuk dashurohet ne bukuri po ne perzon...
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 12:01   #3
Brain
 
Anėtarėsuar: 15-11-03
Postime: 17
Brain e ka pezulluar reputacionin
Gabim

falm Mija

o besom nuk po di se si te ja bej,

si te veproj me tutje...

spo kam ide se si ta perfitoj per mua

kam frik se mos po e humbi me gabimet e mia!Brain
Brain Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 13:47   #4
Donika
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Postime: 33
Donika e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pershendetje brain,kqyr hin ne kontakt me ate femer, edhe kqyri se qka i intereson dhe ku gjindet aja tere kohen, edhe lypi intereset qe i kenti te perbashkta edhe ashtu ja nis e takohesh gjdo her e ma shum me te, lidh nje far shoqerie me ate femer. Keshtu edhe mundesh te diesh se mos aja ka dikand tjeter e te terheqesh dor nga aja ma heret se sa von, ose e ben te mundshme aja te dashurohet ne ty.mija i pati fjalet e mira, femra ne te shumten e rasteve dashurohet ne charakter e ne person se sa ne bukuru te nje mashkulli.tungi brain dhe te uroj suksese ne dashuri, mos u merzit edhe kja mjegull siq e pershkruan ti do te kaloj e ndoshta do te nderrohet ne nje reh paradise e dashuris.Nga Donika
Donika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 15:41   #5
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

pershendetje 2-ve..

po flas nga ajo qe kom degju ne te shumten e rastev edhe qeshte kryesorja vet jom femer edhe muna me dit qa eshte ma mir ne qat drejtim...keshtu qe keshillat e tua me te vertet me pelqyn donika mirepo prap nuk do te thhot qe te gjen gjerat e perbashketa sepse dashuria lind edhe aty ku nuk ka asgje te perbashket sikurse magneti edhe terhiqen...ajo qe eshte mir te besh tash ti "brain" eshte qe te punosh ne ate drejtim me perfitu ate me butesi e jo me dhun siq tentojn shumcia. edhe nese me te vertet e don ki me pas durim. neqofte se ajo ja nis mu interesu athere gjith ja fillon mu zhvillu nga dal por nese ti mundohesh edhe ajo fare ste vereh ateher nuk e meritojka dashurin tende

te uroj shum fat Brain e shpresoj se ajo eshte fati jut i lumtur edhe ajo te gjen rrugen drejt teje:D
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 16:04   #6
Brain
 
Anėtarėsuar: 15-11-03
Postime: 17
Brain e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Falm. shume ne keshillat e juve...te kesh shok dhe shoqe qe nje dite ne nje kohe te veshtire

te ndihmojn eshte e papershkrueshme...

qdo keshill qe vjen nga ju edhe pse nuk ju njof po me duket qe po me qliron dhe po me jep arsyen e veprimit.e dua dhe po kam frik qe do ta humbi......qenka veshtir ta duash dikend dhe ajo te le te varur te vuajsh

pse bre ajo eshe pa meshir keshtu?

Brian
Brain Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 18:43   #7
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

Tung Brainune te kisha than qe t'ja shprehesh ate qe ti e ndien por t'u kisha lute qe mos u paraqit para saj qe s'do te kie jete pa tė, qe e don shume pa mas

se me vjen keq te shprehi kete para ktyre Zonjushave qe jan ne ket Forum vetem FEMRAT E KAN QE NESE TI JEPESH SHUME MAS SAJ AJO me nje fjal RRIT MENE kujton qe nime eshte dikushi keshtu e kan Femrat

Mirpo qe s'don hiq e s'ka dashnor preja tinez do floke e qojė te HOXHA se ai mundet me te ndihmue ma teper se sa ne ketu, kuptohet nese ajo s'don hiq e kam fjalenMirembetesh e ishalla e bėn Zoti si ti tė kesh qef per veten tende
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 19:49   #8
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

"online" ti je i njoftun qe "fol" shum po nejse....qitahs e ki mir ska nevoj me kerku falje prej "zonjushave" mirepo nime eshte e vertet se q
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-03, 19:52   #9
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

tung " online" ti je i njoftun qe "fol" shum po nejse ne ket rast e ki mir se qysh thojne "jepe gishtin ta mer doren" keshtu qe osht ma se miri me i shpreh ndjenjat por jo ne mas te madhe KUJDES se edhe femrat jane dinake shum e pastaj mundet me te shendru ne loder te saj ...pra krejt nvaret prej tipit te femres!!!
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 00:09   #10
Brain
 
Anėtarėsuar: 15-11-03
Postime: 17
Brain e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Falm prej juve...besomni eshte shume e bukur trupin e ka fantazi por mendjen nuk ja di, mendoj qe ajo ka shume oferta, por sa e di une ajo nuk ka dashnor sepse e kam pyetur dhe me tha se nuk eshte e dashuruar ne askend,

ajo e ka mendjen e rritur sepse ajo e dine qe eshte e bukur dhe ka plot oferta...

ky eshte nje problem, nuk di se si ta perfitoj per mua

pastaj te mos behem loder e sajna kjo nuk eshte e lehtspodi se sa dhe qka ti them se pari?Brain
Brain Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 02:13   #11
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

tungBrian po mire te njeh ty ajo qe je djal i mire a ta din ty ajo historin se kush je dhe me qka je marr dhe po mirresh tani

Para asaj paraqitu njeri i qet i hapur (qelun) nese ke kontakte me te nese jo ateher ftoje nje dite qe te dalesh me te ta pishe nje caffe me te sikur shoke e masanej hape biseden si per akolla (anash) e ti vlersoje ate se qfar i pelqen asaj gjeja piken e dobet duke e pyetur ,por jo rreth dashuris njeher se heret eshte mendoj une.po tema te ndryshme dhe perpiqu qe mos te bish ne sy qe me te vertet je ka e don shume, por gjoja se vetem ke sipati ndaj saj

Brian s'po mundem me dite hale mire se qfar kontakti ke me te deri tani

Oj qika pse more s'po folni se si duhet me u sjell ndaj jush a

Brian valla dreqn jon keto qika a Gaca te mluta hhahhah

Shkruaj prap se me te vrtet kisha pasur deshir te ndihmoj ne qdo aspekt me takatin qe kam

goot luck
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 02:45   #12
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

Tung mija po si je allahile ku je hup keshtu a mos te ka zan edhe ty dashnija dikun n'udhe a? Mija njeri po lyp ndihem e ti po thue qe po flas shume duheet me fol shume per me trullave Femren qy

po nese s'fol shume Femra te hyp ne qafe e te ngjesh e ti thejn brit. Mija ku me gjet une ni femer siq e paska gjet ky Brian te mire se e kisha ba qe udhen per te shpija s'kish mujt me gjet . Po nime Mija edhe ti fol shume kallaj edhe ti Femrat i trullon se mashkujve ja thenqfen kollaj, disa t'jesin n'dore hahahah nime po me vjen keq qe po i jap lak temes veq nime kjo Mija t'shtin me fol .Kjo te rreh edhe s'te len me kajt

Mija ku e ke shoqen tende pash neren Murgeshen se me ka ardhur keq prej sajna se jam i kthyshem bre por nime kaniher edhe nervat e kalit me i pas nervozohet njeri e le ma insani qy ne pafshe dikun kerkoj falje nga Online

Mija nime qfar tipi je ti a? tip 500-sh apo do u kan tyneher tip 850-tė zvyjke sen dilshin buktė e zeza edhe si tutkall u bojshin e nana i bertitke babes s'te gatuj ma me ksi mjelli hahahah veq gjynah me kesh me buke se thojn:

Bukė tė keqe edhe Nuse te keqe s'ka a :?:
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 10:22   #13
Brain
 
Anėtarėsuar: 15-11-03
Postime: 17
Brain e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Online falm shume per keshillat...

ne njihemi qe disa vite sikur femij por ne nderkoh nuk kemi pas kontakt pra per shkaqe te luftes ne kosov humbi kontakti kam kaluar 5 vite po ne nderkoh u takova me te ne U-Bahn aty me hyri ne zemer si nje magnet qe nuk me leshon me dot, aty e pyta se a mos eshte e dashuruar me tha jo,numrin e tel. ja kerkova ma jepi ne bes, i kam shkruar disa her SMS por jo diqka lidhur me dashuri, kam frik se mos po gaboj...

ajo e din qe jam djalosh i sinqert por ndoshti nuk i pelqej...

nuk jam as i keq por BRAD PITT nuk jam.Besom me ka humbur fija,lidhje nuk kam se si te ja filloj.

po e pyes veten qka nese me refuzon?Besomni as gjumi nuk po me merr!Ku ku sa e bukur eshte vallahi nuk ka me femra te Kosoves.Brain
Brain Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 14:21   #14
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

brain ska lidhej a o e bukur kryesorja eshte qajo qka ndin ti per to andaj lufto per ta perfituar zemern e saj edhe ajo nuk te han nese ti bon nje hap perpara beso se femrat jon qasi "kishe" te marshme.

e ti online allhile un ta bona qe shum po fol edhe skom gabu. e a e din qysh thojn REALITETI DHEMB e ti po me dhimesh se me qisi njerzi po shkaterohet bota se per fat te kqe po shumohen. ski faj ti...me siguri te paska perfshi edhe ty far krize si shumicen. po me doket ketu nuk o tema me diskutu lidhje me ty ateher te lutem kursem nga mendimet e tua :)
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 21:48   #15
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

Tung Brainper bes me ksi situate qe je ti s'kam qen ndonjeher se e din mija une jam vete terheqes, une jam ne zore prej tyne (Femrave) se si me u largue e ty te kisha than qe te jeni shoke te mire ne fillim duke ja hapur Zemern asaj mirpo mos bėn hap te ngutshem nga dashurija mirpo ti nese ke ndonje te njofshem qe edhe ajo e njef do te ishte nje + i madhe per ty provoje te gjitha qka t'eshte e mundeshme por mos u bė URE e saj

dhe nese bisedon me te le t'i shpreh edhe ajo ndjenjat apo interesat e veta dhe perfito ti nga deshirat apo mendimet e saja

Pra sipas teje qe ajo ty ta ka dhan nr e tel. dhe MSN-in mua me duket qe edhe ajo ka ndonje interes per ty por mos harro se s'ben te vonohesh

se Hekuri rrehet sa eshte i Nxeht

Mos na korit bėhu Burr se femrat s'dojn me kan far shmoklani po qoje kryt perpjet sikur une qy

meno nga ajo me e keqja ?(refuzimi) por vepro nga nga ajo mė e mira (bashkimi)

Brian viel gluk gott luck

S'kam qare pa ja than edhe nja 2 fjal ksaj Kleqkes se kogja po munohet me gjue shibla syve

REALITETI DHEMB tha mija do me than une kokna REAL une kta njerzi jo qe jau kisha ba te mundshme me u shtue si KINZT por edhe i kisha ba CLONE (shtimi ne mnyre artificjale) se veq hajr sheh njeri prej Qift-it temI lindur per deshiren e Prinderve dhe tė----mija---


Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:41.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.