Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-01-04, 23:25   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Si te paraqesim foto te rubrika foto per te qeshur.

Pershendetje!
Te marim nje shembull:
Eshte nje gje qe duhet te kemi parasyshe: Mund te postohen vetem Fotot te cilat jan te ngarkuara ne ndonje faqe interneti (cilado qofte ajo)!

-Se pari shkojme ne faqen e internetit prej nga duam te marim foton.
-Gjejme foton si ne figuren e me poshteme dhe klikojme mbi te me tastin e djathte te mausit!
-Vendosim mausin ne rreshtin e fundit te dritares qe eshte hapur dhe klikojme me te majtin Properties (shiqo shenjen e kuqe).Pasi qe te klikoni Properties do te ju hapet nje dritare tjeter e re ne te cilen nder te tjera do te shihni edhe rreshtin qe fillon me Address:

Ju selektoni rreshtin perballe Address !Klikoni mbi rreshtin e selektuar me tastin e djathte te mausit dhe ne dritaren e vogel qe ju hapet klikoni COPY!Ktheheni ne forum dhe hapeni faqen sikur kur deshironi te pergjigjeni dhe lart ne krye te dritares per postim do te shihni nje buton ne te cilin shkruan IMGNe fushen e bardhe do te ju paraqitet forumula [img]Meqenese e keni bere copy atje ku keni zgjedhur foton e deshiruar, tani menjehere pas [img] klikoni me te tastin e djathte dhe Pastaj me te majtin Paste!
Do te duket si me poshte:Perseri shkoni lart te [img] dhe klikoni mbi tedo te duket si me poshte:


Dhe Kaq ishte!

Ne fund para se te klikoni paraqit duhet te keni kujdes qe te mos jete e klikuar Disaktivizo HTML ne kete mesazhShpresoj qe te ju kam ndihmuar sado pak. [/img]


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 21-01-04, 23:31   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ja pra ketu e keni se si te dergoni foto te te rubrika Foto per te qeshur.

Te keni parasysh qe te mos e teproni ne dergim te fotove pa lidhje.

Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-04, 14:35   #3
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
GabimGentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-04, 23:11   #4
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

http://www.lachen-ist-gesund-2.de/Ba...babys08_01.jpg[img]
Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-04, 12:34   #5
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

E provoj tash, shpresoj qe e kuptova...

Felemiderit murgesha
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-04, 02:02   #6
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-04, 02:03   #7
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu e bonaaaaaaaaaaaaa...Murgesha me tparen e msova shum mire e ke spjegu...shum flm...tung
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-04, 22:53   #8
Rudi_1
 
Anėtarėsuar: 25-10-04
Vendndodhja: Gostivar - Macedonia
Postime: 544
Rudi_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Rudi_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-04, 17:27   #9
Kullerka
 
Anėtarėsuar: 21-08-04
Vendndodhja: ,,,,,,
Postime: 212
Kullerka e ka pezulluar reputacionin
Gabim

OO LOQKI FLM.SHUM AAAA
BESOM MENIHER QE E PROVOVA E MESOVA EHHEHEHE
TUNGII SHUM NDIHME E MADHE AA
__________________
OOO loqka jem kurr s\'ke shancccc !
Kullerka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-04-05, 13:00   #10
Fleta
 
Anėtarėsuar: 11-04-05
Vendndodhja: Ne natyre
Postime: 1,014
Fleta e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Shpresoj qe e kam kupuar, tash edhe do ta provoj sa te gjej ndonje foto :roll:
Fleta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-04-05, 13:26   #11
Fleta
 
Anėtarėsuar: 11-04-05
Vendndodhja: Ne natyre
Postime: 1,014
Fleta e ka pezulluar reputacionin
GabimMe ne fund ia dola,nejse se nuk ishte bash me te paren qe ja qellova po kryesorja u msova

Flm shum e nedruara Murgesha
Fleta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-05, 19:37   #12
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.