Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-06-04, 23:09   #1
just 4 fun
 
Anėtarėsuar: 30-06-04
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 50
just 4 fun e ka pezulluar reputacionin
Gabim Dukja apo intelegjenca???

Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.


__________________
Let us forgive , but never forget!
just 4 fun Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-07-04, 21:05   #2
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Dukja apo intelegjenca???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga just 4 fun
Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.
1.SMENDOJN MA LARG JAN EGOISTA DHE MENDOJN VETEM N NJ "N KANQESI" (SE BUKURIA NUK ESHT E PERJETSHME)T them shum drejt: Mua m pelqen dhe m terheqin mashkujt t cilet jan Intelegjent, d.m.th kur flasin, mendoj apo kur Veprojn analyzojn ma shum se ata t bukur nuk m terheqin asnj grime, sepse ata ia japin vehtes shum larg dhe mundohen me bukuri t tejakalon dhe t behen Burra, hahaha por per ma ajo nuk esht Mashkull!!! Ahhhhhhhhhh cka ja kam iri :twisted:

D.m.th:Syt jan pasqyre t shpirtit thojn, dhe nese nj Mashkull/Femer shikon vetem n bukuri ateher nuk kan shpirt, shpirti esht mendimi, c keshtu ata c e shikoj vetem bukurin nuk mendojn per ma larg, m fal n shprehje por mendojn vetem t knaqen, dhe kan Interes por ka ber vaki c jan bashkur por ma von jan ma shum n vehte t dashuruar se n Partner, hahahaha Per t mar nj djal c t kqyr si syet e ballit dhe t dashuron me gjth shpirt atehere ma mir esht me qen i menqur se i menquri nuk e ka kqyr bukurin e jashtme por shpirterore, dhe kjo esht nj gj them dashuri e Perhershme Sinqert dhe jo e Obligume
P.sh.................

->Sinqiriteti->Mendimi i mir->Forca->Bukuria Shpirterore->->Ndjehnjet e mira nga Zemra e mir->Drejtesia dhe keto t gjitha nese i keni, atehere jeni shum t menqur se kjo esht e vetmja gj c nuk fitohet dhe nuk humb aq leht, se bukuria humbet !!! Dhe gjdo njeri esht i bukur n menyr t vet, ska njeri c esht i keq !!!Esht nj fjal c thojn: E mira esht Menquria se keq t besh esht shum leht dhe ai c ka ber i kan then gjith: Ose esht Budall ose i Smuar
per ket mua m pelqen ai i Menquri se kur t martohem m t vetem c esht i bukur atehere behet katastrof, se cka du me b kur ti ben 40-at hahahahahahah atehere skam cka shoh me hahahahahaha
__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 22:39   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Engjellushja te pershendes.
Me pelqyen mendimet tuaja ne ket teme.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-04, 07:30   #4
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

te pershendes engjellushja

jam dakort me mendimin tend,
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-04, 08:15   #5
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

M vjen shum mir, c keni gjithashtu ket mendje

Ju pershendet "Me plot Respekt Engjellushja "
__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-07-04, 23:00   #6
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-04, 00:52   #7
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Femra eshte:xhenet per sytė,xhenem per shpyrt,spastrim per kuleten... :cry:
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-04, 16:24   #8
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Femra eshte:xhenet per sytė,xhenem per shpyrt,spastrim per kuleten... :cry:


Thenje e bukur
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-04, 18:16   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Faleminderit Barbaroza,tung.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-03-05, 17:01   #10
Toni_4Ever
 
Anėtarėsuar: 13-03-05
Postime: 98
Toni_4Ever e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...
Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET
__________________
Qa po mbon mu dallu prej tjerve qe sja di as emrat
osht fakti se ty po t\'fol goja e mu po m\"fol zemra
Toni_4Ever Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-03-05, 17:12   #11
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...
Edhe per mua si femer,vlen inteligjenca e mashkullit ne radhe te pare!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-03-05, 17:21   #12
Mr_100%
 
Anėtarėsuar: 19-11-04
Vendndodhja: karlsruhe-Gjermani
Postime: 832
Mr_100% e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Toni_4Ever
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...
Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET

........Hoxhe qka po don sante per darke; pule apo pite? Paj valla nese s“kish ba mej da......... :lol: :lol:
__________________
Nje dite do vish, dhe do te me pyetesh,se qka do me shume?jeten tend apo mua,un do te pergjigjem-Jeten time,e Ti ndoshta do te ikesh pa e ditur qe ti qe tani me JETA IME
Mr_100% Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-03-05, 17:30   #13
blina
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 240
blina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mr_100%
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Toni_4Ever
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...
Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET

........Hoxhe qka po don sante per darke; pule apo pite? Paj valla nese s“kish ba mej da......... :lol: :lol:

hahahaha edhe une Mr_100% ate desha ta them apo me mire ta shkruaje , me se miri te dyjat. Po normal une edhe pse sjom djale hahahahah do te medoj ne rastim time per nje djale do te ishte me e kapshme qe e ai te jete intelegjent po pse jo edhe i bukur , por pse jo ,te jete intelegjet dhe te kete gjera me te mira ( shpirterore ) sesa bukuria ..........ky ishte mendimi im .......blina
__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-03-05, 17:32   #14
NobodysFool
 
Anėtarėsuar: 09-01-05
Postime: 73
NobodysFool e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Dukja apo intelegjenca???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga just 4 fun
Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.
Kush po thot bukuria nuk shkon bashk me intelligencia? Ka shum kosovarjat me te dyet. Albanian women are the best!
NobodysFool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-03-05, 17:35   #15
blina
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 240
blina e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Dukja apo intelegjenca???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga NobodysFool
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga just 4 fun
Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.
Kush po thot bukuria nuk shkon bashk me intelligencia? Ka shum kosovarjat me te dyet. Albanian women are the best!
oooo yes we are the best ! hahha


__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.