Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-07-04, 23:57   #1
bmw-djali
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: germany
Postime: 60
bmw-djali e ka pezulluar reputacionin
Gabim NJE PYETJE PER TE GJITHE

PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????


__________________
E VERTETA DHE SINQERITETI JANE ME TE MIRAT PER NJERIUN
bmw-djali Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-07-04, 15:21   #2
Gjermani_futbollist
 
Anėtarėsuar: 19-07-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 33
Gjermani_futbollist e ka pezulluar reputacionin
Gabim hehe

heheheheheheheh

pse a???

sepse kan deshir qe te shkojn ne shpi te vet.(te martohen)


pak hajgare a

tung tung te pershendessss a

kalo mir a
Gjermani_futbollist Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-04, 18:49   #3
010203
 
Anėtarėsuar: 18-07-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 6
010203 e ka pezulluar reputacionin
Gabim futballist

futbollist gogja mire e ke than besa
__________________
jam shqipetar ndihem mire dhe se mburrem me ate kam deshir ne biseda te pa politik dhe normale
010203 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-04, 18:59   #4
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E dini ju!! nc nc nc.... :evil:
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-04, 19:15   #5
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tung juve. Sepse mashkujt jane MA PA NDJENJA.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-04, 19:40   #6
010203
 
Anėtarėsuar: 18-07-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 6
010203 e ka pezulluar reputacionin
Gabim gentiana

Gentiana na thuaj pra se si eshte puna ateher?
__________________
jam shqipetar ndihem mire dhe se mburrem me ate kam deshir ne biseda te pa politik dhe normale
010203 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-04, 19:53   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: NJE PYETJE PER TE GJITHE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bmw-djali
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????
Sepse kane zemer delikate :cry:
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-04, 20:02   #8
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: gentiana

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 010203
Gentiana na thuaj pra se si eshte puna ateher?

Ti Zoteri apo Zonje/ush, un ne zemren e meshkujve nuk jam, keshtu qe nuk mundem me dit se pse ata dashurohen veshtir, po siq ma merr mendja: As Dashurin nuk e marrin ashtu siq duhet ta merr njeriu, as ndjenjat, as asgje, per ta esht vetem me rendesi si me i vazhdu aventurat, per te mundur me u mburr, qe kaq femra kam apo kaq femra kam pasur...
Kurse femrat jan ndryshe, ndoshta jemi me shum te ndjejshem, kjo esht edhe negative per ne, po kur dashurojm,dashurojm valla,dhe aspak nuk ka te bej ktu per kte qe that ju dy, qoft edhe nese keni be shaka!
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-04, 23:30   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kane kohe me shume,jane me serioze deri sa mashkujt nuk i kuptojne problemet,sidomos dashurijen-seriozisht.Pershendetje...
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-05, 15:56   #10
arben-ks
 
Anėtarėsuar: 20-12-05
Vendndodhja: Ne dardh
Postime: 344
arben-ks shumė i dashurarben-ks shumė i dashurarben-ks shumė i dashurarben-ks shumė i dashurarben-ks shumė i dashur
Gabim

Femrat me kan se dashurohen ma shpejt se mashkujt nuk na qesin ne pozita te kqija me nga gjedh diten mas tyne dmth ato edhe dashurohen edhe te provokojn tash djemt smund me dit a perime o ka te don a veq hajgare o ka don me ba
arben-ks Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-05, 17:28   #11
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: hehe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjermani_futbollist
heheheheheheheh

pse a???

sepse kan deshir qe te shkojn ne shpi te vet.(te martohen)

:? :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-05, 17:30   #12
pokeri
 
Avatari i pokeri
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Vendndodhja: gjithandej
Postime: 1,683
pokeri e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek pokeri Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek pokeri
Gabim Re: NJE PYETJE PER TE GJITHE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bmw-djali
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????

Kush po thotė qė kjo qėndron?

Pėrralla pėr fėmijė.
__________________
Ėshtė shpėrfillje e kėsaj bote
tė ikėsh nga ikja jote...
pokeri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-05, 18:51   #13
Kontesha
 
Anėtarėsuar: 15-12-05
Postime: 29
Kontesha e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Per me plotesu pjesen qe ju mungon mashkujve dhe me kalu bukur bashke pastaj!
__________________
Kush e solli Doruntinėn?!
Kontesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-05, 20:20   #14
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: NJE PYETJE PER TE GJITHE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bmw-djali
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????
Se janė mė tė ndjeshme.

Ēka me ba, nėna natyrė i ka bėrė tė tilla. :lol: :lol:
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-05, 22:08   #15
netgear
 
Anėtarėsuar: 19-12-05
Postime: 22
netgear e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Femrat dashurohen me shum se Mashkujt, emo Femrat dashurohen ne 5 Mashkuj masnej njonit prej tyne i thot "te dua" mirpo Mashkulli dashurohet ne njė Femer emo kurr ajo sja jep shansen me i thon te dua


netgear Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.