Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-10-05, 06:42   #1
LEDHATIMI
 
Avatari i LEDHATIMI
 
Anėtarėsuar: 28-03-05
Postime: 3,470
LEDHATIMI e ka pezulluar reputacionin
Gabim ninnela

Pershendetje per TY bukuroshe , je shume me bukur live se ne ate foto te FD-se! Vedose foton tende se me te vertet ke se me cfare te krenohesh


LEDHATIMI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-10-05, 11:49   #2
ninnela
 
Avatari i ninnela
 
Anėtarėsuar: 07-09-05
Postime: 7,858
ninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: NINNELA

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LEDHATIMI
Pershendetje per TY bukuroshe , je shume me bukur live se ne ate foto te FD-se! Vedose foton tende se me te vertet ke se me cfare te krenohesh
flm shum ledhatim qe te ka ra ndermend ta hapish kete teme. Nom qe po te dokna ty e bukur flm shum edhe ti ishe mister Te pershendes edhe une ty nga zemra
ninnela Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-05, 23:26   #3
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Ninela a nuk ke pas ode ti ketua ,ai qe nuk e paskam ditur

Ateher te pershendes perzemersisht kudo qe je ,te deshiroj gjithe te mirat ne jeten tuaj


Me rrespekt per ju Lali
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-05, 23:10   #4
ninnela
 
Avatari i ninnela
 
Anėtarėsuar: 07-09-05
Postime: 7,858
ninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
Ninela a nuk ke pas ode ti ketua ,ai qe nuk e paskam ditur

Ateher te pershendes perzemersisht kudo qe je ,te deshiroj gjithe te mirat ne jeten tuaj


Me rrespekt per ju Lali
Flm Lali prano edhe nga une pershendetje nga zemra :lol: :lol: :lol:
ninnela Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-05, 23:40   #5
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ninnela welcome njeher ne fd , te pershendes shume dhe deshiroj argetim maximal kudo qe je .Drita
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-05, 12:21   #6
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ninnela te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat :)


Me respekt Diana
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-05, 15:05   #7
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

NINNELA Prano nje pershendetje nga zemra :) Shpresoj qe po ja kalon b ukur ne mesin tonne ;)
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-05, 01:54   #8
ninnela
 
Avatari i ninnela
 
Anėtarėsuar: 07-09-05
Postime: 7,858
ninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Flm te nderuar miq e mikesha Drita,Diana 007dhe i kendshmi MemphiSx per mikepritjen qe me keni bere ne FD dhe uroj qe fati dhe te mirat te ju prijne ne jete.


me nderime NINNELA :P
ninnela Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-05, 01:57   #9
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim

Mire se erdhe oj ninnush tash na ty te kem rrush, te pershendes nga zemra e nderuar dhe te uroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh
me nder dhe rrespek nga rafet llapjani
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-05, 01:57   #10
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetjet nuk llogariten pa TURISTIN,prandej te pershendes shoqe dhe te deshiroj jete te lumtur dhe pa brenga.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-05, 02:35   #11
ninnela
 
Avatari i ninnela
 
Anėtarėsuar: 07-09-05
Postime: 7,858
ninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rafet llapjani
Mire se erdhe oj ninnush tash na ty te kem rrush, te pershendes nga zemra e nderuar dhe te uroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh
me nder dhe rrespek nga rafet llapjani
Flm per te gjitha te uroj fat dhe lumturi ne qdo sfer te jetes


Mikja jote NINUSHJA :P :P :P
ninnela Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-05, 02:38   #12
ninnela
 
Avatari i ninnela
 
Anėtarėsuar: 07-09-05
Postime: 7,858
ninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Pershendetjet nuk llogariten pa TURISTIN,prandej te pershendes shoqe dhe te deshiroj jete te lumtur dhe pa brenga.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
flm shoki je i pershendetur te deshiroj fat ne jete.


NINNELA :lol: :lol:
ninnela Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-05, 09:56   #13
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

ninnela prano pershendetje edhe nga ana ime disponim te kendshem ne kete forum
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-05, 00:46   #14
ninnela
 
Avatari i ninnela
 
Anėtarėsuar: 07-09-05
Postime: 7,858
ninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjumashja
ninnela prano pershendetje edhe nga ana ime disponim te kendshem ne kete forum
Flm motra je e pershendetur

Me respekt nga NINNELA :lol: :lol:
ninnela Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-05, 09:44   #15
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ninnela pėrshėndetje pėr ty.

Kalofsh sa mė mirė me shoqėrinė Dardane.


Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.