Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-12-05, 07:34   #1
PRESHEVARE
 
Anėtarėsuar: 18-10-05
Vendndodhja: Stuttgart
Postime: 98
PRESHEVARE e ka pezulluar reputacionin
Gabim Sy me sy e ball per ball..

.. njo dy ore kam lexuar tekste ketu ne forum, dhe gati humba se besa i madh ish...


..dhe ne fund me interesont, se kush jan ata mbas atyre tekstev...

PYTJA ime , sa forumista njihen PERSONALISHT, dhe si kan ndoll takimet, rasisht apo TAkime te planifikuar? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :idea:


__________________
tri i mesova
dy i kuptova
njo se harrova--me ket shpejtise u rrita
e dote plakna
PRESHEVARE Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-12-05, 09:15   #2
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,691
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une njoh dy balle per ball e nja tre sy me sy(ne m.s.n.) ; ME TE TJERET JAM I GATSHEM DHE SHUME ME DESHIRE TE NJIHEM NE CILEN DO MENYRE. MUNDESISHT EDHE ME BESE QE NUK DO TE SJELLIN ME FAR STUPCI A FARE SHPULLE.

Me nderime Guri Sylaj
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 10:57   #3
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Preshevare e nderuar,

Interesant eshte kjo jete,koha dhe kjo shoqeri e cila krijohet ne kete menyre.Personalish,kam bisedue me 3 persona te forumit,ne MSN ndoshta deri 10 ( nuk di tash sakt)a me njohi vetem 2 nga fotot. Live nuk e njof asnje forumist.Ndoshta ne te ardhmen,ndoshta edhe jo.Ndoshta do te jesim vetem shoket e kesaj kutise magjike,shoqeria e se ciles perkohesish nderprehet me shuarjen e kompjuterit.

Te pershendes

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 11:10   #4
Xati_Pej
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: prishtin
Postime: 17
Xati_Pej e ka pezulluar reputacionin
Gabim TUNGI

un si forumis i ri mendoj te bej shoqeri ne forum kete e kam ber edhe me heret ne qat ku kam ba shoqni dhe i kemi shkemby emajllat.
Shpresoj preshevare te bėj shqe :oops:
Xati_Pej Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 12:21   #5
PRESHEVARE
 
Anėtarėsuar: 18-10-05
Vendndodhja: Stuttgart
Postime: 98
PRESHEVARE e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: TUNGI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xati_Pej
un si forumis i ri mendoj te bej shoqeri ne forum kete e kam ber edhe me heret ne qat ku kam ba shoqni dhe i kemi shkemby emajllat.
Shpresoj preshevare te bėj shqe :oops:
i nderuar, koha e ben te veten.
__________________
tri i mesova
dy i kuptova
njo se harrova--me ket shpejtise u rrita
e dote plakna
PRESHEVARE Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 12:24   #6
PRESHEVARE
 
Anėtarėsuar: 18-10-05
Vendndodhja: Stuttgart
Postime: 98
PRESHEVARE e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga GURI SYLAJ
Une njoh dy balle per ball e nja tre sy me sy(ne m.s.n.) ; ME TE TJERET JAM I GATSHEM DHE SHUME ME DESHIRE TE NJIHEM NE CILEN DO MENYRE. MUNDESISHT EDHE ME BESE QE NUK DO TE SJELLIN ME FAR STUPCI A FARE SHPULLE.

Me nderime Guri Sylaj
ha guri sylaj, i nderuar me trembe, pak, ama shume pak, po ku jeton ne gjermani? mos pe bej zemren guri e po te ftoj me ngren pite te presheves?

me nder, loli
__________________
tri i mesova
dy i kuptova
njo se harrova--me ket shpejtise u rrita
e dote plakna
PRESHEVARE Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 21:50   #7
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,691
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Me u tremb nuk keni nevoje hiq se une jam plak e sa per pite me gjithe zemer se edhe malli me ka marr. Te falenderoj , kuptohet , nese me fton.
Une jam ne Bavari.
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 21:52   #8
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:( :( :(

Ende me askėnd nga ky forum nuk jam takuar.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 21:56   #9
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une e kam thyer rekordin ketu te njohjeve live!
Njoh 9 persona dhe te gjithe kane shprehur te paret deshiren per te me takuar.
Ndaj te gjitheve kam rrespekt,dhe mund te them se eshte mrekulli te takohesh live me dike!
Kam ne plan edhe dy te tjere t'i takoj! :)
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 21:59   #10
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Une e kam thyer rekordin ketu te njohjeve live!
Njoh 9 persona dhe te gjithe kane shprehur te paret deshiren per te me takuar.
Ndaj te gjitheve kam rrespekt,dhe mund te them se eshte mrekulli te takohesh live me dike!
Kam ne plan edhe dy te tjere t'i takoj! :)
a jam une ne ate planin per dy veta :?: :roll: :lol:
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 22:00   #11
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Reana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Une e kam thyer rekordin ketu te njohjeve live!
Njoh 9 persona dhe te gjithe kane shprehur te paret deshiren per te me takuar.
Ndaj te gjitheve kam rrespekt,dhe mund te them se eshte mrekulli te takohesh live me dike!
Kam ne plan edhe dy te tjere t'i takoj! :)
a jam une ne ate planin per dy veta :?: :roll: :lol:
Mund te jesh e treta ne plan,nese do! :lol:
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 22:02   #12
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
:( :( :(

Ende me askėnd nga ky forum nuk jam takuar.
As une :(
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 22:02   #13
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Live nuk njoh ,ne msn nja 5 a 6.
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 22:05   #14
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

haj medet, thane "menage a trois" ish dale moda ne Kosove :oops:
Besa motrushe, sy me sy- po ,se edhe me nje te trete-me vjen keq :? :lol:
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-05, 22:05   #15
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Njoh vetem familjaret ,per te tjeret te shohim ,me kohen.


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.