PDA

View Full Version : Hapėsirė filozofike-psikologjike


Faqet : 1 [2]

 1. 10 endrrat me te shikuara dhe shpjegimi i tyre
 2. Kur behesh i mvarur nga Interneti, humbet kontaktin me boten reale!
 3. Kriza shpirtėrore
 4. Hyrja nė epokėn e re (problemet aktuale)
 5. Sa e njohim vetveten?
 6. Sokrat i vuejtun apo derr i kėnaqun?!
 7. Bisedė me lapsin
 8. Rregullimi i Botes
 9. Brenga dhe fuqia e vajtimit
 10. Fėmijėt dhe prindėrit.
 11. Gjuha e Trupit Njerzor..!
 12. Evolucioni vs. Krijimi?!
 13. Pse harrojme?!
 14. Mendja kundėr zemrės - Zemra kundėr mendjes (?!)
 15. Pyet dhe pėrgjigju!
 16. Ti lėmė mėnjanė fjalėt e mėdha
 17. Pse ateistet jane me te moralshem se besimtaret
 18. Si tė analizohen shkrimet.....
 19. Osho
 20. Budda
 21. Paulo Coelho
 22. Ja disa nga gjėrat qė kam mėsuar nga jeta :
 23. Dashuria
 24. Refleksion -Meditim
 25. Trembedhjete fakte dhe kuriozitete per te premten date 13!
 26. Krijuesi-Jashtetokesor???
 27. Mistika
 28. Bimėt
 29. Dsn
 30. Ecja mbi prush !
 31. Shqiponja me dy koka
 32. Intervistė me Zhizhekun
 33. Subkoshenca
 34. Fuqia e mendimit
 35. Ther(r) MURRIZI
 36. Njė shkencėtar zbulon jetėn e pėrtejme
 37. Cfare do i thoje Jetes po te mundje?!
 38. Inteligjenca e universit
 39. Filozofia Urbane (Albatros Rexhaj)
 40. Intimiteti
 41. Kush jam unė?
 42. Ndėrgjegja
 43. Platoni
 44. Plogeshtia e mendimit : serbet e maqedonasit jane popuj debile
 45. Ujq,tė veshur nė lėkurė delje
 46. Nekrofilia e Presidentit Hashim Thaēi