PDA

View Full Version : ninnela


Faqet : 1 2 [3]

Dardan Kastrati
13-03-08, 14:33
http://img378.imageshack.us/img378/161/bigredrosew3zr4.jpg

Cia-Ferizaj
13-03-08, 15:02
ku je more ti .,....... a hala po fshihesh neper forum a ?

hahahahah te pershendes

lovely
13-03-08, 21:40
http://i266.photobucket.com/albums/ii247/sarahmcbean707/Flower.jpg

nje pershendetje te ngrohte per ty Ninnela :smile:

Estella
18-03-08, 00:58
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Nirvana Band
18-03-08, 14:32
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

LuLjaa
19-03-08, 03:11
ninnela Pershendetje per ty motrush..

http://www.virtualflowerindia.com/images/products/37_1.jpg

Linka_pz
19-03-08, 12:52
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

Nirvana Band
19-03-08, 21:52
Pershendetje per ty shoqe e nderuar.

uck_aksh
20-03-08, 01:17
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/SHQIPR.gif

Amina
20-03-08, 18:10
Pershendetje ninnenla, boll me ka mbet merak qe nuk te takoje kurr ketu,ti veq pershendet dhe ik, nejse ndoshta takohemi naj dite heheh.
Deri athere,

tuuuuunggg

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:20
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

sunrise
20-04-08, 22:14
ninnela

kalova kendej dhe nuk munda pa hy e me ti shkru dy fjale pershendetese per ty... shpresoj dhe uroj te jesh mire kudo qe je.... gjithe te mirat per ty dhe familjen

sunrise

uck_aksh
21-04-08, 00:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

ninnela
23-04-08, 09:14
Dardan,sunrise dhe UCK AKSH ju falenderoj nga zemra per viziten qe me beni ne oden time dhe gjithashtu ju pershendes kudo qe jeni.


Respekt NINNELA

Adrenalina
23-04-08, 10:32
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/angels/angels_glitter_graphics_09.gif

Ninnela ju uroj qe te kaloni nje dite te kendshme, Adrenalina!

SheTa
23-04-08, 16:08
ninnela Preshndetje per ty Kalo sa ma bukur :)

Zero Cool
26-04-08, 15:21
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

Sy_kaltra
27-04-08, 12:45
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg

Estella
27-04-08, 15:52
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss27_thumb.gif

rilinda
27-04-08, 22:23
LLokume ku na ke hup moj?

Anyway
http://www.ecardking.com/images/en/ecards/good_night/good_night_and_sweet_dreams.gif

lirik
28-04-08, 21:51
SI NUK GJEJė FJALė NDER MAHNI
****************************
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''

KUSHTUAR NINELES MIKESHES SE NDERUAR
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
NGA AUTORI XHELAL FERIZI LIRIKU NE MERGIM
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Po si s' po gjejė fjalė nder mahni
as nder shkrirje ku shkrinė hjeshija
pėr qerpikt e sytė e zi
qė e ka e jotja bukuria

po ti je ylli qė e shndritė gjakun
po ti je lule sharm mbi dhe
i lumi ai qė tė heq duvakun
qerpikt tu jan diell pėr ne

un tė uroj ty moj ylbere
qė ta kesh'' fat nji n'martesė
porsi zog me flatra ere
ta kesh'' djalin nė sharm e besė

ta kesh' fat nji djalė si ylli
qielli vet ka me ta zbritė
si hije blini n' mjedis pylli
zemren ty me ta flladitė

po ti je si njė ėngjėllushe
a's' ma sheh vargun me mallė
qehres tande oj lule fushe
po ja shkruaj si dritė mbi ballė

se ti dukesh karajfile
se ti dukesh zemer hane
dukesh vashė e bardhė pa hile
ti qoj vargjet n'fushė dardane

n' rreze hane le tė vijnė
ty oj nina e bukurisė
nė jeten tėnde le tė rrijnė
n'pėrkujtim n' shekuj t' miqsiė

e le ti vlojnė kto valė shqiptare
kahdo rima e poetikes
me kto fjalė margaritare
ardhė prej yllit t' galaktikes

do ti sjellė un veq pėr pėr ty
edhe tė yjve tjerė vizllorė
malli im me lot nė sy
ti qėndisė mbi dheun arbnorė

do ti sjell' un prej kandili
qė e shkrinė zemren n' dritė me nxe
prej tė pa hile shpirtė bilbili
veq pėr ty me k'ndue mbi dhe

hijes tė flladit do i qoj t' fala
edhe ajo ndoj varg t' ma falė
edhe nga e bardha qehre'vala
sharm currilash kam me ndalė

e prej sharmit qė lajnė driten
dejt nė zemer me ti shkri
porsi ylli qė e nisė diten
do ti nisi n' bukuri

autori xhelal ferizi poeti lirik
qė ka pėr qėllim me gtue zemra shqiptare
mbi baza miqsije e humaniteti


pas luftes dhe trauamve te shqiptarve nevoitet relaksim shpirtor e psiqik i shqiptarve nevoitet vullnet dhe mirsi
prandaj ju lutem ta kuptoni poetin
dhe ta ndihmoni poetin
ta kuptoni drejt edhe qellimin e ti vllazror e kontributin neper vite te pa interes
vetem per hir te popullit dhe atdhuet e kombit

ky disponi sherben ne shenj miqsije e vllazrije ne shenj knasije e ndikimi pozitiv ne vullnet dhe psiqikė
ne motive e drejt per se drejti i gzon zemrat e njerzve prandaj
nuk kam deshir qe te intepretohen keq nga ndonje zemerzi e llafazan
sepse kto jan vlera artsitike ne sherbim te artit qe nxisin vullnet te mirė e ndikojn mirė
pikrisht mendoj se poetit duhet ti jeni mirnjohs te gjith
edhe pse ket fjal nuk ekisha per qellim por u dahst te thuhet
sepse nuk u tha nga askush deri me tani pra vargjet jan ne sherbm te artit po provohet arti dhe knaqsija njerzore kontributi te njerzt te psiqika dhe vullneti
ket veper ebej vullnetarisht duke ndikuir te njerzit mirė pa kurfar pagese por ne sherbim te artit dhe humanitetit njerzorė per te nxit vullnetin qe njerzit psiqkisht te pushojn ne vargje
besoj lexues te dashur se jemi sqaruar tash
me rrespekt per ju dhe forumin shqiptaro dardan xhelal ferizi
(xhelal i mitrovices ) LIRIKU NE MERGIM

gazi-de
28-04-08, 23:04
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

Adina-R.Ks
29-04-08, 22:51
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:21
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

... Ke hup krejt moj ti mpuq motrush..

ninnela
04-05-08, 11:59
Ju Falenderoj Nga Zemra Te Gjitheve Per Kohen Dhe Vziten Qe Me Beni Ne Oden Time

Ju Pershendes Me Deshiren Me Te Madhe Qe Shendeti,fati Dhe Lumturia Te Jen Me Ju Dhe Familjet Tuaja Ne Cdo Sfere Te Jetes

Respekt Ninnela

MemphiSx
05-05-08, 12:01
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

ninnela
13-05-08, 13:31
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpgI NDERUARI MEMPHISX TE FALENDEROJ PERZEMERSISHT

GJITHE T'MIRAT

RESPEKT NINNELA

Giovanni
15-05-08, 09:41
http://data1.blog.de/media/788/2024788_a8ab02d611_m.jpg

LaCoStA
18-05-08, 10:37
http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

rilinda
18-05-08, 14:41
Llokume ku je qė nuk je kan moti ksajde!? Ishalla t'kemi mirė!

http://www.zwani.com/graphics/days_of_the_week/sunday/images/weekday5.gif

Arkza
26-05-08, 15:51
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Dreni30
26-05-08, 17:22
Motrushe erdha ketu me ta lene nje pershendetje, e di se moti nuk je dukur kesajde. Te uroj gjithe te mirat kudo qe je.

Kete buket me lule po e le ketu dhe kur te vish e merr.
http://www.annesommerskov.dk/GetData5.asp?id=1328

Dreni.

Estella
27-05-08, 11:04
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

gjini
31-05-08, 21:46
me paske pas prue nje tuf lule nga ma te bukurat qe kom marr nga dikush dhe nga zemar desha te falenderojk edhe ketu tek oda jote .
po ti vetem disa fjale te bukura dhe lule t ti sjelli neser apo nje dite kur te dal andej pari.
nje vikend te bukur nga une

SheTa
01-06-08, 01:38
Nje Preshndetje per ninnela i deshiroje nje jav t'mir dhe te qet

Rrespket SheTa

ssara
01-06-08, 17:59
Te pershendes shumeee Ninella


http://img142.imageshack.us/img142/5585/reflectiongy3.jpg

aferdita
01-06-08, 19:32
Pershendetje ninela
kalo sa me bukur

xekrri
02-06-08, 13:45
qikjo m'doket krejt sikur mu kan e muhalles teme

Rozafa
04-06-08, 18:34
Pershendetje per ty zonjushe,nje mbremje te qete te deshiroj!

LuLjaa
05-06-08, 01:37
http://www.acti-form.net/data/izmirus/g16.jpg

Pershendetje per ty, qe ke hup krejt mpuchh motrush :)

Nirvana Band
07-06-08, 14:19
Pershendetje nga miku juaj N.Band.

aLbaChiCk
07-06-08, 20:12
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Weekend-1.gif

thellenza
08-06-08, 18:55
te pershendes dhe te deshiroj cdo te mire, kudo qe je :smile:

lirik
08-06-08, 22:17
Ninela Ka Kohė Qė Nuk Jemi Pershendetur Te Uroj Tė Mira Dhe Gzime Ne Jeten Te Nde E Nderuara

Albonita
10-06-08, 06:52
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet.!

selvija
10-06-08, 21:04
Pershendetje Ninnela motrushe gjitha te mirat per ty..
http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/08b1dd363005d35721c53be3baae7a8a_web.jpg (http://www.imeem.com/people/6VsH56Z/photo/CWqa2eG7oA/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:47
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

°Avan_Turist°
10-06-08, 21:52
http://www.clipart-kiste.de/archiv/Musik/Noten/note_27.gif

http://de.youtube.com/watch?v=Vd109JAAdl0

Pėrshėndetje pėr ju e nderuar ninnela.

Zero Cool
11-06-08, 13:33
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

lirik
11-06-08, 14:13
Ninela Pershendetje E Nderuara Ka Shum Kohė Qe Nuk Jemi Pershendetur
Si Duket Te Esht Lodhur Qerpiku Dhe Ja Ke Fut Gjumė Dikund S E Nuk Ka Mundsi Aq Gjat Mos Me Me Pershendet
Te Uroj Mirsi Dhe Bukuri Jete Egzime E Shkelqim Jetsorė Si Dhe Fat E Mirqenje E Nderuara Mikeshė

Wolf
17-06-08, 10:36
ninnela Pershendetje e nderuar qdo t`mir te deshiroj

Jana
17-06-08, 11:27
Pershendetje.....

http://www.flowersonline.ro/imagini/2m.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 12:58
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

Shpat
24-06-08, 14:04
Pėrshėndetje ....

LuLjaa
25-06-08, 00:23
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

Dreni30
13-07-08, 10:21
Pershendetje motrushe,
Shpresoj se jeni mire me shendet dhe njeashtu mire te kaloni keto dite te bukura verore.

Dreni.

SANTANA-29
15-07-08, 14:49
Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te qete dhe te lumtur,ashtu siq e don zemra jote dhe realizimin e te gjitha deshirave.

santana------------:smile:

ninnela
19-07-08, 22:29
Ju pershendes dhe ju falenderoj nga zemra te gjitheve per viziten i beni odes sime te pershendetjeve, duke ju deshiruar pushim te qete ne keto dite te ngrohta verore :smile:

Gjithe te mirat juve

Respekt nga e juaja ninnela


I MISSED YOU ALL:frown:

Dardan Kastrati
20-07-08, 15:37
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

ssara
20-07-08, 17:09
Pershendetje Ninella ..uroj qe te kesh nje dite sa me te mire kudo qe je

Amina
20-07-08, 20:06
Oj ninnela sigurt ke ardh me na lene pershendetje te ngrohta, dhe mu largu prap a??heheh
Te pershendes shume dhe me vjen mire qe koke ksajde...

uck_aksh
22-07-08, 01:45
Pershendetje
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ninela.gif

gazi-de
29-07-08, 13:11
http://i168.photobucket.com/albums/u185/bellaz511/MJayne/DIVIDER-BLUROSE.gif

lirik
31-07-08, 07:07
Mu nė at fe tė bukurisė
------------
AUTORI XHELAL FERIZI l
LIRIKU I VARGJEVE ARTISTIKE SHQIPTARE
--------------------
Mu nė at fe tė bukurisė
sa shum lutje tė kam qėndisė
qė ti jeshė vet fati i vleres
porsi fleta nė melos tė eres
---------
me u lėvizė vet me puhi
si qerpiku nė rrezani
por si arti i flladit nė hije
me u njomsue me erė lirije
------------
ti do tė jesh nder yj kordele
qė do tė lidhen pėr ninele
fijet vet pra yllatare
mbi hjeshinė qė e ke shqiptare
-----------
do ti mbledhin flett e malit
edhe dritat e kristalit
fjalt pėr ty nė sharm ma zgjedhore
qė ti t shpallesh lulė kurore
---------
lulja e parė famė gjevahiri
tė kurorzon fati ma i miri
ky rrijn engjujt nė tė qela udhė
qė ti brengė t' mos keshė as rrudhė
---------
E Tė MOS KESHė NDOJKUND NDOJ LOT
AS NDER KOHRA AS NDER MOT
PERVEQ Nė GAZ TUE MBAJT QERPIKUN
SI E MBANė SHIJA LULE FIKUN
-----------
KUSHTUAR VAESHES SE NDERUARA SHQIPTARE NINELES
BUKURIA ARTISTIKE SHQIPTARE E VARGJEVE TE POETIT SHQIPTARė LIRIK
I KUSHTOHET VASHAVE SHQIPTARE NE SHENJ DISPONIMI DHE NDIKIMI NE SHPIRT E SHENDET MBI BAZAT E PERKUSHTIMIT DHE NDIKIMIT SHPIRTORė Qė ATO T♪7 NDIHEN MIRė NE SHENDET DHE PSIQIKė E NE DISPONIM
LEXONI FALAS VARGJE SHQIPTARE NGA AUTORI DIKUR I NDALUAR XHELAL FERIZI
NGA MITROVICA E KOSOVES ISH I PERSEKUTUAR POLITIK ISH I BURGOSUR POLITIK
ISH I PERNDJEKUR NGA ORGANET E SIGURIMIT TE SHTETIT JUGOSLLAV
EMIGRANT I IKUR POLITIK ME VITE NE MERGIM
SOT I SHKRUAN POPULLIT TE VET NE LIRIKė ARTISTIKE BUKURIS ANONIME VASHAVE NGJARJEVE POLITKE RRETHANAVE NE VARGJE SHQIPTARE
LEXONI AUTORIN XHELAL FERIZI TREGONI SHGOQES SHOKUT LARGOJENI DEMBELINė LEXONI VARGJET E AUTORIT TE NDERUAR BASHKATDHETARė

lovely
01-08-08, 10:46
Ninnela,

ta pruna edhe nje sy se po m vjen gjynah diqysh veq me njo :biggrin: :wink:

http://th283.photobucket.com/albums/kk308/FantastiquE-DesineZ/th_eye.jpg (http://media.photobucket.com/image/eye/FantastiquE-DesineZ/eye.jpg?o=11)


me nderime

lovely

ninnela
10-08-08, 23:32
Ju falemnderit nga te gjithe ,qofshi te gezuar ne jete.

respekt ninnela

LuLjaa
11-08-08, 00:30
Pershendetjeee ooj ninnela, erdha me ta pru ni bombonjer qe paske ardh sonte ketu

http://www.indiafloristonline.com/images/chocolates/24fr.jpg

A kete lule keshtu per qef

http://www.blossomstreetdesigns.com/lggerberdaisies.jpg

T`pershendes shume motrush mpuchh

Adina-R.Ks
14-08-08, 15:21
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

ninnela
21-08-08, 00:13
Pershendetjeee ooj ninnela, erdha me ta pru ni bombonjer qe paske ardh sonte ketu

http://www.indiafloristonline.com/images/chocolates/24fr.jpg

A kete lule keshtu per qef

http://www.blossomstreetdesigns.com/lggerberdaisies.jpg

T`pershendes shume motrush mpuchh


TE FALM.RRUSHE SE KREJT DHOMT I PRISHA TU I HANGER KET BOMBONJER ........ :biggrin: QYSH MA DIN HUJIN EDH ETI VEC TASH KOM MET VEC ME DUDA ........ AHAHAHAHAHA


MMMMPPUUQQQQQQQQQ TY MOTRAAAAAAAAA

ninnela
21-08-08, 00:14
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.


FALEMNDERIT ADINA GJITHASHTU TE PERSHENDES KUDO QE JE

GJITHE TE MIRAT

Estella
23-08-08, 20:55
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

Oqeani
29-08-08, 22:03
Per ty bukuroshe
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/flowers/055.gif

Zero Cool
30-08-08, 08:04
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/amazona-1.gif

ninnela
02-09-08, 00:33
Estella,Oqeani dhe ZC ju falenderoj nga zemra dhe ju pershendes kudo qe jeni

Respekt ninnela

Zero Cool
06-09-08, 09:38
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

Dardan Kastrati
14-09-08, 11:37
http://www.hawaiianmagic.net/images/valentinespecialtoffee.jpg

Nje pershendetje te ngrohte juve te uruoj nje jete pa brenga dhe suksese ne te gjitha sferat e jetes ..

Dardani .

Jana
16-09-08, 12:18
Te pershendes shum...kudo qe je dhe shpresoj qe po kalon mir....

http://www.fantasyecards.com/ecards/pix/hot-pics/flower_red_rose.jpg

selvija
18-09-08, 11:27
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

schütze
21-09-08, 13:25
Pranoni pershendetjet me te sinqerta nga schütze

mentor*
22-09-08, 19:36
te pershendes ninush ( ej aki rasoj moj ? )

http://www.orangerie-shop.de/ores/ecards/Natur/Blumen/Blumenstrauss-Rot-Weiss.jpg

Prishtinasja_
23-09-08, 08:57
Vendase te pershendes shume ! :smile:

lirik
24-09-08, 14:16
Nė Secilen Germė Time Nga Njė Pėrshėndetje Diamanti Pėr Ty Ninela

Lona
25-09-08, 09:19
Pershendetje te sinqerta e nderuar..

deti_om :-)
27-09-08, 11:09
http://www.123fleurs.com/img/products/f4405.jpg

Shume pershendetje ke edhe nga une t'uroj nje funjave me plot te mira :smile:

Jana
29-09-08, 17:13
Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Prishtinasja_
30-09-08, 15:30
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

Dardan Kastrati
01-10-08, 11:40
http://media.imeem.com/p/2l_Xz9leUL.jpg (http://www.imeem.com/people/aWhI5qG/photo/2l_Xz9leUL/)

Nirvana Band
01-10-08, 19:58
Urime Festa e Fiter Bajramit. Fat, Shendet dhe Harmoni Familjare.

Giovanni
04-10-08, 10:45
http://lh5.ggpht.com/tomnine/R9Lx79Yr_VI/AAAAAAAAB08/JLTnZV9i5rg/s800/great_weekend.jpg

ninnela
05-10-08, 23:10
Ju falenderoj te gjithev nga thellesia e zemres qe cdo here e begatoni me viziten tuaj oden time te pershendetjeve .


Gjithe te mirat e ksaj bote qofshin me ju dhe familjet tuaja

Adina-R.Ks
07-10-08, 12:56
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

gazi-de
12-10-08, 22:03
Ninnela pershendetje ku do qe te jeshe...
http://www.blumen-mirow.de/images/services/rosen/rose1.jpg

vjeshta
18-10-08, 21:05
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

ninnela
19-10-08, 23:53
Adina.gazi.vjeshta Ju Falenderoj Perzemersisht Dhe Ju Pershendes Kudo Qe Jeni

Gjithe Te Mirat

Respekt Ninnela

Dreni30
13-11-08, 16:57
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Shqiptare_ne_Turqi
13-11-08, 18:02
ninnela,moti ta kam borxh ket vizit ne oden ténde pasi qé ke qené ndér té parat vizitore te uné,por ja sod qenka kén kysmet :smile:

Du té pérshéndes sinqerisht,dhe té uroj gjitha té mirat sé bashku me familjen ténde ku do qé jeni..

Pra dhe do lule nga motra shqiptare ne Turqi :smile:

http://www.9sn.net/resim/Lotus_Nilufer.jpg

turisti
14-11-08, 15:04
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

Rozafa
08-12-08, 16:09
http://i34.tinypic.com/11c7gwh.jpg

Nirvana Band
08-12-08, 23:19
Me fat Kurban Bajrami, uron me respekt, N.Band.

Albonita
13-12-08, 10:01
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)Ø


Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme.!

gazi-de
26-12-08, 17:16
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 01:39
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 16:00
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

Dreni30
28-12-08, 01:17
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

Dardan Kastrati
28-12-08, 14:40
http://img360.imageshack.us/img360/8534/happynewyearvb6.jpg (http://img360.imageshack.us/img360/8534/happynewyearvb6.jpg)

Prishtinasja_
28-12-08, 21:04
Vendase, :wink:

http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

Linka_pz
28-12-08, 21:39
http://i225.photobucket.com/albums/dd145/tempest-azure/Happy-New-Year.jpg

lovely
29-12-08, 11:35
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

ritta
29-12-08, 14:07
http://i140.photobucket.com/albums/r17/madmd23/Happy-new-year-2.jpg

Oqeani
29-12-08, 15:57
http://www.maximoi200.com/images/cartes/bonne_annee.jpg

SheTa
29-12-08, 15:59
http://img178.imageshack.us/img178/7207/gjakova20081kp4.jpg

Trina_1
29-12-08, 16:55
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear2.gif

Nirvana Band
29-12-08, 23:54
Urime viti i ri 2009, harmoni dhe gėzime gjithmonė. Uron me respekt, N.Band.

Amina
31-12-08, 00:06
GEZUAR, FAT DHE SUKSESE, per ty dhe familjen tende:smile:

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6149793/2/istockphoto_6149793-happy-new-year-2009.jpg

Jana
31-12-08, 11:38
URIME VITI I RI...
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

MemphiSx
31-12-08, 17:47
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Xuki
01-01-09, 16:22
http://photos2.hi5.com/0064/952/429/1uD8R4952429-02.jpg

thellenza
01-01-09, 21:11
Te pershendes dhe te deshiroj Gezaur Vitin e Ri 2009 duke te deshiruar qe viti i ardheshem te jete sa me i suksesshem dhe i hareshem per ty.

Jana
01-01-09, 22:13
URIME VITI I RI...
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

ninnela
18-01-09, 15:02
Ju falenderoj nga thellesia e zemres dhe ju pershendes te gjitheve kudo qe jeni

Gjithete mirat e kesaj bote qofshin me ju dhe familjet tuaja

Respekt NINNELA

Arkza
18-01-09, 15:05
OJJjjjjjjjjjjjjjj Gashanjeeeee a gjalle je a ?
Qys te kam bre a qysh Kalon ?

gazi-de
20-01-09, 15:40
qysh nuk po te lodhet qaj sy bre,edhe krej po me duket qe mua po ma bon me sy:biggrin:
pershendetje ku do qe te jeshe ninnela.
http://images.phonostar.de/content/junge_maedchen_rose190.jpg:smile:

ninnela
03-02-09, 16:54
OJJjjjjjjjjjjjjjj Gashanjeeeee a gjalle je a ?
Qys te kam bre a qysh Kalon ?

po gashjane gjalle edh ee forte bile :biggrin:

flm qe vjen e me vet se qyshjam loqkum tkom ty motraaaaaaa

mmmmppuuuqqqqqqqq shumeeeeeeee

ninnela
03-02-09, 16:55
qysh nuk po te lodhet qaj sy bre,edhe krej po me duket qe mua po ma bon me sy:biggrin:
pershendetje ku do qe te jeshe ninnela.
http://images.phonostar.de/content/junge_maedchen_rose190.jpg:smile:


gazush e din ti :smile:

flm shume gjithashtu te pershendes nga thellesi ae zemres

gjithe te mirat

lirik
06-02-09, 10:59
ninela e shoh se pas kaq kohe akoma qerpiku yt nuk qenka ndalė

po te pershendes e nderuara mikeshė me deshirat e sinqerta qe te notosh neper valet e bardha plot mirsi t ejetes
duke mos harruar disa vargje te kendshme per ty ti dhuron miku yt liriku
duke te pershemdetur miqsisht

mshilu e qilu ai qepriku
e me varg pershkruaj liriku
ne mes rrezeve kua ata lmohen
vargjet shqipe ligjerohen

ninnela
11-02-09, 16:57
ninela e shoh se pas kaq kohe akoma qerpiku yt nuk qenka ndalė

po te pershendes e nderuara mikeshė me deshirat e sinqerta qe te notosh neper valet e bardha plot mirsi t ejetes
duke mos harruar disa vargje te kendshme per ty ti dhuron miku yt liriku
duke te pershemdetur miqsisht

mshilu e qilu ai qepriku
e me varg pershkruaj liriku
ne mes rrezeve kua ata lmohen
vargjet shqipe ligjerohen


Te falenderoj nga zemra i nderuari dhe shume i respektuari poet i keshtjelles dardane

Uroj qe te kesh shendet dhe t ena dhurosh gjer ne vdekje vargje te paharruara

Dreni30
11-02-09, 20:28
http://www.ladorishti.com/gallery/albums/userpics/10001/normal_dimri.jpg

Pershendetjet e mia kudo qe jeni.

Dreni.

natyra
13-02-09, 03:27
E nderuara ninnela erdha ketu ce t'ju le nje dhurat mu ne Oden tuaj me te preferuar....pikerisht ne prag te *Shen Valentinit* pavaresishte moshes ne te cilen ndodheni..duke ju deshiruar ditet perplot dashuri dhe begati ne te ardhmen...:smile:

nga-Natyra
http://www.akullore.com/shv/12.gif

emine
13-02-09, 16:49
http://www.venere.com/blog/images/valentine.jpg

Zana_ch
13-02-09, 20:58
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Idila
13-02-09, 21:12
Gėzuar Ninush! :smile:

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/935/935547j4etu44wtj.gif

~AnnA~
13-02-09, 21:34
Urime Shen Valentini!

http://www.itsalittlebitspecial.co.uk/images/2gd170index.jpg
http://www.pearsonsflorist.com.au/images/479.jpg

gjini
13-02-09, 23:27
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

LuLjaa
14-02-09, 18:13
http://www.gtp.com.au/perthflowerdelivery/mediumimages/P100.jpg

Shume urime per ty, dhe t'pershendes ku do qe jeee mpuqqq ...

Shqiptare_ne_Turqi
14-02-09, 19:22
http://t3.imagechef.com/ic/imgout/samp86d0aaa463a0a057.jpg

Urime ninnela :smile:

Dardan Kastrati
14-02-09, 22:43
http://albapoezi.webs.com/0052.gif

Trina_1
15-02-09, 00:04
http://www.funmunch.com/events/valentine/valentine_flowers/valentine_flowers_3.jpg

Jana
22-02-09, 02:26
Pershendetje e nderuar...uroj te jeni shendosh e mir dhe te kaloni sa me mir...
Faleminderit per viziten tuaj ne dhomen time...me bet te ndihem e privilegjuar....
http://www.urbanmeadows.org/mm5/graphics/00000001/17708z.jpg

Albonita
26-02-09, 08:56
http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Giovanni
06-03-09, 16:19
http://www.meine-handarbeitsecke.de/images/kunde/Rippenschneider%20Wochenende/wochenende_rotwein.gif

gjini
06-03-09, 22:41
http://www.youtube.com/watch?v=DgbSS7rnYSw&feature=related

Jana
08-03-09, 03:00
Urime 8 Marsi...
http://i6.tagstat.com/image02/c/d5a8/007A01eXdmE.gif

Shqiptare_ne_Turqi
08-03-09, 15:40
e nderuar ninnela,me deshirat ma te mira dhe té sinqerta urime 8 marsi ..

http://www.muhammedinur.com/resimler/gul81.jpg

Dallandyshja_718
08-03-09, 17:17
Urime 8 Marsi, ninnelaaaaaaaaa!:biggrin:


P.S. ishalla m'ka nije e nuk m'shkon huq


http://www.cvijet.biz/images/stories/lukovicasto/lukovice/zumbul-2.jpg

ninnela
23-03-09, 17:40
Ju Falenderoj Nga Zemra Te Gjitheve Qe Zbukuroni Gjithmone Oden Time Te Pershendetjeve Me Viziten Dhe Pershendetjet E Juaja .

Me Beni Te Ndihem Fajtore Qe Ne Pamundesi Te Kohes E Cila Shume Pak Me Premton Ndoshta Nuk Mund Te Jem Prezente Neper Odat Tuaja

Shpresoj S Ehasi Ne Mirekuptim

Gjithe Te Mirat Juve Dhe Familjeve Tuaja

Respekt Ninnela

Arkza
26-03-09, 14:52
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Gashanje !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

Rozafa
26-03-09, 21:10
Ninush kur se nderove qendrimin mbete ajo qe ishe..te shnes... me une me ty e ti me mu!

..te befte mire http://i40.tinypic.com/3503sx5.gif

gjini
29-03-09, 20:04
http://www.youtube.com/watch?v=trxbPoUtNec&feature=related

thellenza
30-03-09, 18:38
http://i203.photobucket.com/albums/aa249/illpic/GreatDay/d33.gif

Jana
30-03-09, 23:41
Te pershendes....dhe uroj te kalosh mir kudo qe je...
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/butterfly/btterfly087.gif

ninnela
04-04-09, 00:51
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Gashanje !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

AS MOS E DISKUTO GASHJANE GJITHMONE DO JESH PRANE MEJE DHE DO JEM PRANE TEJE

TE PERSHENDES GJITHASHTU KKKKKIIIIISSSSSSSS

ninnela
04-04-09, 00:53
Ninush kur se nderove qendrimin mbete ajo qe ishe..te shnes... me une me ty e ti me mu!

..te befte mire http://i40.tinypic.com/3503sx5.gif


ROZAFA FALM .SHUME PER VIZITEN DHE RESPEKTIN SI CDO HERE E SINQERTE DHE E EMBEL NE SHOQERI

TE PERQAFOJ ME MALLL

ninnela
04-04-09, 00:55
http://www.youtube.com/watch?v=trxbPoUtNec&feature=related

GJINI GJITHASHTU ME KA MARR MALLI PER JU TE GJITHEVE

TE FALENDEROJ NAG ZEMRA QE NUK NGURRON ASNJIHER TE VIZITOSH ODEN TIME TE PERSHNEDETJEVE


GJITHE TE MIRAT


TE PERSHENDES KUDO QE JE

ninnela
04-04-09, 00:56
Te pershendes....dhe uroj te kalosh mir kudo qe je...
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/butterfly/btterfly087.gif


TE FALENDEROJ PERZEMERSISHT JANA

GJITHASHTU TE PERSHENDES

GJITHE TE MIRAT MOTRUSHE

Jana
04-04-09, 00:58
Motrushe ta sjella kafen ketu...sepse andej te kafja nuk e ki pa....
Te boft mir....
http://www.anelixis.gr/images/espresso%201.jpg

Amina
06-04-09, 21:09
Nje pershendetje te le ninnela ku do qe ndodhesh

http://erpics.de/data/media/21/hi.jpg

lirik
07-04-09, 07:00
ninela vitet po kalojnė motet kohrat ti humbe dhe nuk u duke ma ne oden time harresa te mos kaloj ne mendjemadhsi siq kaloj te disa haaaaaaaaaa pak shaka edhe humori esht i mirė apo jo
te pershendes e nderuara mikehsa ime ninela -dhe nuk te kam harruar

LuLjaa
06-05-09, 00:23
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello0o01.gif

... qafff motrush :)

thellenza
08-05-09, 16:08
http://i68.photobucket.com/albums/i2/Flabia/weekend.jpg

°Avan_Turist°
11-05-09, 21:40
___________*_______** * ___________
____________***__*_**** ___________
____________**__**_____* __________
___________***_*__*_____* _________
__________****_____**___****** ____
_________*****______**_*______** __
________*****_______**________*_**
________*****_______*_______* _____
________******_____*_______* ______
_________******____*______* _______
__________********_______* ________
__***_________*******_** __________
*******__________** _______________
_*******_________* _______FÜR____
__******_________*_* ______DICH____
___***___*_______** _______________
___________*_____*__* _____________
_______****_*___* _______Einen_____
_____******__*_** _____Schönen_____
____*******___** _______Abend______
____*****______* __________________
____**_________* ____Wünsche _____
_____*_________* ______ich_________
_____________*_* ______Dir_________
______________** _____________

speci
13-05-09, 06:28
oj ninushke,
ah ty mos te dhezt traktori jarabi hahahhahah

thellenza
18-05-09, 19:24
http://i325.photobucket.com/albums/k379/ncisco69/HaveaBeautifulWeek.gif

Giovanni
19-05-09, 08:49
http://www.jazzycomments.com/comments/images/goodday/goodday12.gif

Jana
19-05-09, 09:38
Te pershendes shum e nderuar...
http://www.ladypradaconsultants.net/scruples/100%20red%20roses.bmp

Diana007
18-06-09, 14:18
Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif

gazi-de
28-06-09, 12:53
http://img34.imageshack.us/img34/6269/rosenm.jpg

instruktori
11-07-09, 13:46
Pershendetje...................

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 23:14
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

Lijanna
26-07-09, 12:41
Pershendetje ninnela :)

http://i983.photobucket.com/albums/ae317/anaan_01/etc/83312676.jpg

Diana007
01-08-09, 20:26
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

ninnela
07-08-09, 22:02
Ju falenderoj te gjitheve nga thellesia e zemres per viziten dhe imazhet tuaja qe keni lene ne oden time te pershendetjeve.


Uroj qe shendeti,fati,lumturia dhe sukseset te jene bashkeudhetar i jetes suaj.


Me respektin me te madh per ju

NINNELA

Zero Cool
15-08-09, 10:10
http://4.bp.blogspot.com/_rPLZ0tudmSo/ShZBix9wv7I/AAAAAAAAB8g/taBIUHZfUMc/s320/HappySaturday-1.gif

ninnela
27-08-09, 15:55
Flm ZC te pershendes kudo qe je ...........

Estella
28-08-09, 00:36
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/946/946619lmmm74zulh.gif

Amina
29-08-09, 19:42
http://i152.photobucket.com/albums/s187/amber_amiee/hello0012.jpg (javascript:void(0);)

gazi-de
31-08-09, 00:45
http://img407.imageshack.us/img407/9162/pershendetjee.jpg

thellenza
04-09-09, 15:49
http://www.snapdrive.net/files/576548/StrawberryWeekend.jpg

Diana007
05-09-09, 15:03
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

MemphiSx
19-09-09, 22:53
http://img165.imageshack.us/img165/7894/14815341wj9.jpg

Jana
19-09-09, 23:30
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

ninnela
11-10-09, 01:28
Ju falenderoj nga zemra te gjitheve

respekt ninnela

Zero Cool
03-11-09, 11:51
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Ty.gif

Jana
03-11-09, 12:19
Per rrespektin qe kam per ty...
http://img27.imageshack.us/img27/6570/rosalinda12411203701199.jpg

ninnela
11-11-09, 01:43
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Ty.gif


ME RESPEKTIN ME TE MADH QE KAM PER TY ,TE FALENDEROJ NGA ZEMRA PER VIZITEN E PAKURSYER QE BEN NE ODEN TIME .

TE PERSHENDES KUDO QE JE

NINNELA

ninnela
11-11-09, 01:45
Per rrespektin qe kam per ty...
http://img27.imageshack.us/img27/6570/rosalinda12411203701199.jpg

JANA TE FALEMNDERIT ZEMRUSHE

UROJ TE KESH SHENDET E SUKSESE NE JETE

GJITHE TE MIRAT PER TY

NINNELA

Shqiptare_ne_Turqi
11-11-09, 11:00
http://www.masaustu-resimleri.com/d/638-2/nehir.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
11-11-09, 11:01
Pérshéndetje nga zemra ninnela

http://www.masaustu-resimleri.com/d/638-2/nehir.jpg[/quote]

Emma-
12-11-09, 02:49
http://i52.photobucket.com/albums/g24/janierogers/hello-2.gif

Jana
27-11-09, 00:33
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

Urata
27-11-09, 04:50
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

Albonita
27-11-09, 07:39
http://img21.imageshack.us/img21/677/indexpf5.gif (http://img21.imageshack.us/i/indexpf5.gif/)

rafet llapjani
27-11-09, 10:07
Me fat festen e Kurban Bajramit (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20828)

LaCoStA
27-11-09, 11:12
Mė lejoni njėherė t’ju uroj me nderė, qė kėtė ditė tė madhe ta festoni edhe 100 herė. Uroj qė kurr t’keqe mos tė shijoni, Kurban Bajramin, ta gėzoni.

http://www.shkodraonline.com/e107_images/newspost_images/b.jpg

LuLjaa
27-11-09, 16:58
Me lule ne dore, me Respekt shpirtror
me Dashuri t'vertet, me shpirt te Sinqert
ju Uroj Kurban Bajramin dhe t'gjitha t'mirat ne jete.

Shqiptare_ne_Turqi
04-12-09, 13:04
http://img111.imageshack.us/img111/7536/s1tb2.jpg


Ninnela shum e nderuar,
Nga zemra uroj qé té jesh mire kudo qofsh,

Pérshendetje moter .:smile:

Artisti
27-12-09, 10:22
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Jana
12-01-10, 23:05
http://3.bp.blogspot.com/_RAWfEElDoRg/STFVa17c2cI/AAAAAAAADmM/B4kivWLPKyI/s1600/happy-new-year-wishes.jpg

Kaqanikasja
14-02-11, 15:55
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

LuLjaa
03-11-11, 01:42
Po mungon shoqe,, t'pershendess shume ku do qe je :)

http://fufereco.comoj.com/Flowers4/459.jpg