PDA

View Full Version : PLOTĖSO FJALINĖ


Faqet : 1 [2] 3 4

jadore
02-02-06, 17:01
--E VERTETA NUK U PELQEN TE LIGEVE--

FrEsKiA
02-02-06, 17:11
E verteta nuk u pelqen te gjitheve! :roll: :lol:

pokeri
02-02-06, 19:26
E verteta nuk u pelqen te gjitheve! :roll: :lol:E saktė...

pokeri
02-02-06, 19:39
http://img320.imageshack.us/img320/9646/newpicture20jk.png

pokeri
02-02-06, 19:42
http://img507.imageshack.us/img507/742/newpicture7xn.png

Barbaroza
02-02-06, 20:08
Vdekja eshte gjume pa enderra!

pokeri
02-02-06, 20:22
Bravooooo, Barbaroza...

VDEKJA ĖSHTĖ GJUMĖ PA ĖNDĖRRA.

pokeri
02-02-06, 20:32
http://img138.imageshack.us/img138/4024/newpicture9sy.png

FrEsKiA
02-02-06, 20:39
http://img138.imageshack.us/img138/4024/newpicture9sy.png
SYRI ESHTE I VOGEL; POR KUJTON GJITHE BOTEN!? :roll:

Murgesha
02-02-06, 20:43
Syri ėshtė i vogėl por pushton gjithė botėn.

Barbaroza
02-02-06, 20:45
Syri eshte i vogel,por pushton mire boten!

FrEsKiA
02-02-06, 20:45
Syri ėshtė i vogėl por pushton gjithė botėn. :cry:

Barbaroza
02-02-06, 20:46
Syri ėshtė i vogėl por pushton gjithė botėn.

Rrjeti :twisted: :twisted:

pokeri
02-02-06, 20:50
SYRI ĖSHTĖ I VOGĖL POR PUSHTON GJITHĖ BOTĖN.

Freskia pėr pak...
Murgesha saktė...

pokeri
02-02-06, 20:59
http://img445.imageshack.us/img445/1166/newpicture19ia.png

FrEsKiA
02-02-06, 21:00
http://img320.imageshack.us/img320/9646/newpicture20jk.png
E VERTETA NUK U PELQEN TE GJITHEVE! ?:roll:

FrEsKiA
02-02-06, 21:03
http://img445.imageshack.us/img445/1166/newpicture19ia.png
BUKURIA DHE DASHURIA JANE DY ARSYE PER TE JETUAR!? :roll:

pokeri
02-02-06, 21:06
Bravo. E ke gjete lehte (si duket ka pasur lidhje
me interesimet tua, prandaj...)

Saktė.

pokeri
02-02-06, 21:12
http://img140.imageshack.us/img140/3820/newpicture22cs.png

DEA
02-02-06, 21:17
ARTI ESHTE I BUKUR POR BUKURIA JA KALON

pokeri
02-02-06, 21:18
ARTI ESHTE I BUKUR POR BUKURIA iA KALON

Bravo ti ēikė...

Edhe konstatimi ėshtė shumė i saktė...

DEA
02-02-06, 21:19
ARTI ESHTE I BUKUR POR BUKURIA iA KALON

Bravo ti ēikė...

Edhe konstatimi ėshtė shumė i saktė...


Nejse de

pokeri
02-02-06, 21:32
http://img133.imageshack.us/img133/9908/newpicture6ik.png

DEA
02-02-06, 21:53
http://img133.imageshack.us/img133/9908/newpicture6ik.png


Pake ndihme mundesishte!

Murgesha
02-02-06, 22:20
Kush nuk ban seks nė rini pėrgojon nė pleqėri.

pokeri
03-02-06, 15:25
KUSH NUK BĖN SEKS NĖ RINI, PĖRGOJON NĖ PLEQĖRI.

pokeri
03-02-06, 15:34
http://img529.imageshack.us/img529/8769/newpicture16ac.png

FrEsKiA
03-02-06, 16:07
DASHURIA ESHTE ...... ME FISNIKE E MENDJES!?

Vazhdojeni ju se une nuk e kam idene fare...!!! :roll:

pokeri
03-02-06, 20:05
DASHURIA ESHTE ...... ME FISNIKE E MENDJES!?

Vazhdojeni ju se une nuk e kam idene fare...!!! :roll:


Hajde moj gjeje, mos e lė pėr pak... Vetėm njė
fjalė tė mungon (ndiqe logjikėn).

Ti qė din gjithēka pėr ngjyrat dhe seksualitetin, po qysh
nuk e gjenė njė fjalė? Hajde, provoje, provoje...

vjeshta
03-02-06, 21:48
DASHURIA ESHTE RREMUJE ME FISNIKE E MENDJES!?

Vazhdojeni ju se une nuk e kam idene fare...!!! :roll:

Tomori
04-02-06, 00:06
DASHURIA ESHTE MENDJE ME FISNIKE E MENDJES!?

pokeri
04-02-06, 01:35
Jo. Ende nuk e gjetėt fjalėn kyqe!

As Vjeshta, as Tomori... Sidoqoftė i vlerėsoj pėrpjekjet
tuaja!

Pak ndihmė... ( e pėrdorin plitikanėt-vend e pa vend).
Dhe, ėshtė fjala kyqe e njė personazhi tė Shekspirit.

Murgesha
04-02-06, 01:42
Ēėshtja, e nė kėtė rast ēėshtje.

pokeri
04-02-06, 01:50
Ēėshtja, e nė kėtė rast ēėshtje.


DASHURIA ĖSHTĖ ĒĖSHTJE MĖ FISNIKE E MENDJES.

http://img505.imageshack.us/img505/5189/reali5yr.png

Murgesha
04-02-06, 02:02
Asgjė nuk ėshtė mė fantastike se realiteti.

FrEsKiA
04-02-06, 02:04
ARME NUK ESHTE ME FANTASTIKE QE KA REALITETI! :roll:

FrEsKiA
04-02-06, 02:04
Asgjė nuk ėshtė mė fantastike se realiteti. :evil: :lol:

Murgesha
04-02-06, 02:05
Asgjė nuk ėshtė mė fantastike se realiteti. :evil: :lol:

Ani de mos u ban nervoze se edhe unė e paskam harruar njė SA. :lol: :lol: :lol:

FrEsKiA
04-02-06, 02:08
ARME NUK ESHTE ME FANTASTIKE QE KA REALITETI!

pokeri
04-02-06, 09:24
ASGJĖ NUK ĖSHTĖ MĖ FANTASTIKE,
SE SA REALITETI.

Bravo ju qoftė... po i zgjidhni shpejtė e lehtė!


http://img70.imageshack.us/img70/8045/martohu9dr.png

Murgesha
05-02-06, 16:03
vetėm dy fjalė po mundem me i deshifru, por spo e gjej dot lidhjen.

Uri dhe pajtohu. :roll: :roll:

Barbaroza
05-02-06, 16:39
Sa nuk ke uri,pajtohu...??? :?

doGzona
05-02-06, 16:48
Pa buk me uri largohu qe te pi! :roll:

pokeri
05-02-06, 21:07
Ja pak ndihmė...

HA KUR KE ...

pokeri
06-02-06, 01:17
http://img151.imageshack.us/img151/9163/newpicture11bk.png

doGzona
06-02-06, 01:30
Ha kur ke uri, martohu ne te ri!

pokeri
06-02-06, 15:01
Ha kur ke uri, martohu ne te ri!


Bravo Dogzona. E saktė.
Fjalė popullore polake.

pokeri
06-02-06, 20:53
http://img150.imageshack.us/img150/3479/akto5if.png

FrEsKiA
06-02-06, 20:58
PER AUTORIN E MIRE NUK KA MOTE TE KEQIA! :arrow:

Murgesha
06-02-06, 21:39
Pėr aktorin e mirė nuk ka role tė kėqia.

FrEsKiA
06-02-06, 21:41
Pėr aktorin e mirė nuk ka role tė kėqia. :roll:

Murgesha
06-02-06, 21:48
:roll:

S`ėshtė e thanun qė unė e kam zgjidhjen e drejtė. :lol: :wink:

pokeri
07-02-06, 12:51
PĖR AKTORIN E MIRĖ NUK KA ROLE TĖ KĖQIJA.

Murgesha, saktė...

FrEsKiA
07-02-06, 14:11
hmm e dija! :lol: :twisted:

pokeri
07-02-06, 19:36
hmm e dija! :lol: :twisted:

Po pse nuk e thoshe, atėherė?

intelektualja
07-02-06, 19:47
hajde tash nje te re se po presim te e mprehim trurin

pokeri
07-02-06, 20:30
http://img149.imageshack.us/img149/1350/newpicture28ia.png

pokeri
07-02-06, 20:30
http://img149.imageshack.us/img149/1350/newpicture28ia.png

intelektualja
07-02-06, 20:34
Ariu nuk rron duke lėpirė shputat

intelektualja
07-02-06, 20:36
pokeri si duket ato te veshtirat po i ruan kur une nuk jam e pranishme

pokeri
07-02-06, 20:36
Ariu nuk rron duke lėpirė shputat

Kqyri pak katrorėt dhe numrin e shkronjave!

intelektualja
07-02-06, 20:39
op op me fal
Ariu nuk jeton duke lėpirė shputat

pokeri
07-02-06, 20:48
op op me fal
Ariu nuk jeton duke lėpirė shputat


Ti do me mė pėrzėnė nga Forumi, pa i bė 1000 postime...


http://img149.imageshack.us/img149/2763/newpicture34zy.png

FrEsKiA
07-02-06, 20:55
LUMTURIA QENDRON EDHE NE GJERAT E FORTA! :roll: :lol:

pokeri
07-02-06, 20:57
LUMTURIA QENDRON EDHE NE GJERAT E FORTA! :roll: :lol:

Ti bre, gati si Tomori, pėr pak e pėr pak, e nuk
e qėllon.

FrEsKiA
07-02-06, 20:58
Me fal Poker, a mund te qeshesh njehere, se ma shpalle sa serioz po dukesh!? :roll:

FrEsKiA
07-02-06, 21:00
LUMTURIA QENDRON NE ZERAT E FORTA?!

pokeri
07-02-06, 21:00
Me fal Poker, a mund te qeshesh njehere, se ma shpalle sa serioz po dukesh!? :roll:


Nuk po e kuptoj kėtė. Tė "shpalla" a tė "kalla"?

FrEsKiA
07-02-06, 21:01
Ok harroje te lutem!!!

FrEsKiA
07-02-06, 21:03
LUMTURIA QENDRON EDHE NE GJERAT E VOGLA! :wink: :lol:

pokeri
07-02-06, 21:10
LUMTURIA QENDRON EDHE NE GJERAT E VOGLA! :wink: :lol:

Bravooooooo... E ke meritue me e gjetė.

Flm, se po ta gjente Intelektualja unė do tė ikja nga
Forumi ( mė shpėtove).

intelektualja
07-02-06, 21:11
po ama po me doket qe pate qef me te shpetu dikush

pokeri
07-02-06, 21:14
po ama po me doket qe pate qef me te shpetu dikush


Po vallahi... e vėrtetė.
S'mund ta mohoj tė vėrtetėn. Ndoshta edhe Ti
nuk u pėrgjigje, me tė njejtin qėllim?
Altruizėm!

intelektualja
07-02-06, 21:16
ndoshta!!!!!!!!!

Tomori
07-02-06, 21:18
LUMTURIA QENDRON EDHE NE GJERAT E VOGLA! :wink: :lol:
:lol: :lol: :lol: Bravo zemrushe :lol: :lol: :lol:

pokeri
07-02-06, 21:18
http://img225.imageshack.us/img225/4299/newpicture42zj.png

intelektualja
07-02-06, 21:26
NUK ESHTE VDEKJA E KEQE POR AFRIMI I SAJ

pokeri
07-02-06, 21:27
NUK ESHTE VDEKJA E KEQE POR AFRIMI I SAJ


Bravooooooooooooo...

pokeri
07-02-06, 21:32
http://img79.imageshack.us/img79/7049/newpicture50ns.png

intelektualja
07-02-06, 21:32
mos me thuaj se ke dyshuar se ja qelloj?!!!!

doGzona
07-02-06, 22:22
http://img79.imageshack.us/img79/7049/newpicture50ns.png

Ajo qe eshte e gjate, eshte e shtuar! :roll:

pokeri
08-02-06, 01:28
Jo, Dogzonė.

Ajo qė ėshtė e rrallė...

doGzona
08-02-06, 01:40
Ajo qe eshte e rralle, eshte e zgjuar...!

pokeri
08-02-06, 01:48
Ajo qe eshte e rralle, eshte e zgjuar...!

Zgjuar, gabim!

doGzona
08-02-06, 01:50
Ajo qe eshte e rralle, eshte e zgjuar...!

Zgjuar, gabim!

:( Shkuar...

pokeri
08-02-06, 01:57
Provo edhe njė herė.

doGzona
08-02-06, 02:04
Ajo qe eshte e rralle, eshte e cmuar!

pokeri
08-02-06, 02:06
Ajo qe eshte e rralle, eshte e cmuar!


E treta e vėrteta, thotė populli.
Barvoooooo.

FrEsKiA
08-02-06, 10:03
Hajde Pokeri, aktivizohu pak se une dhe Tomori jemi ne pritje per te zbuluar enigmen! :P :lol:

Tomori
08-02-06, 10:24
Hajde Pokeri, aktivizohu pak se une dhe Tomori jemi ne pritje per te zbuluar enigmen! :P :lol:
Po e vertet eshte Pokeri, jam duke pire kafe "FrEsKin" :wink:

Murgesha
08-02-06, 12:14
http://img51.imageshack.us/img51/5500/kurdashuria8pj.jpg

FrEsKiA
08-02-06, 12:26
Hajde Tomori, ndihme, pak ti pak une dhe e qellojme! :lol: :lol:

Tomori
08-02-06, 12:50
Hajde Tomori, ndihme, pak ti pak une dhe e qellojme! :lol: :lol:
Ani loqki jem dot mpuqi nje here qe te koncetrohem mpuqqqq,,

KUR ......... HYN DERE DASHURIA DEL PER DRITARE
nje fjali me mungon ojjj FrEsKiA Tomorit :arrow:

Murgesha
08-02-06, 13:03
KUR ......... HYN DERE DASHURIA DEL PER DRITARE
nje fjali me mungon ojjj FrEsKiA Tomorit :arrow:

Vetėm edhe dy fjalė po tė mungojnė Tomor. :lol:

FrEsKiA
08-02-06, 13:06
Pritni ju lutem se po mendohemm! :twisted:

Tomori
08-02-06, 13:09
KUR ......... HYN DERE DASHURIA DEL PER DRITARE
nje fjali me mungon ojjj FrEsKiA Tomorit :arrow:

Vetėm edhe dy fjalė po tė mungojnė Tomor. :lol:
Po Murgeshe po une kam deshire qe FrEsKiA ta zgjedhe..

FrEsKiA lexo me vemendje lojghiko pak se e lehte eshte..veq nje fjale...
KUR ......... HYN NEN DERE DASHURIA DEL PER DRITARE

Murgesha
08-02-06, 13:10
Pritni ju lutem se po mendohemm! :twisted:

Merr gjithė kohėn e nevojshme e nderuar. :lol: :lol: :lol:

doGzona
08-02-06, 13:14
http://img51.imageshack.us/img51/5500/kurdashuria8pj.jpg

Kur varferia hyn per dera, dashuria del per dritare!

FrEsKiA
08-02-06, 13:17
doGzona nje shkronje gabim motrushe!

KUR VARFERIA HYN PER DER DASHURIA DEL PER DRITARE!

hahhahahahhahahahhhaaaaaaaaaaaaaa

FrEsKiA
08-02-06, 13:18
doGzona nje shkronje gabim motrushe!

KUR VARFERIA HYN PER DERE DASHURIA DEL PER DRITARE!

hahhahahahhahahahhhaaaaaaaaaaaaaa

Tomori
08-02-06, 13:19
doGzona nje shkronje gabim motrushe!

KUR VARFERIA HYN PER DERE DASHURIA DEL PER DRITARE!

hahhahahahhahahahhhaaaaaaaaaaaaaa
:lol: :lol: :lol:

doGzona
08-02-06, 13:20
doGzona nje shkronje gabim motrushe!

KUR VARFERIA HYN PER DER DASHURIA DEL PER DRITARE!

hahhahahahhahahahhhaaaaaaaaaaaaaa

:lol: :lol: :lol: Dere :wink:

Murgesha
08-02-06, 14:37
E saktė, "Kur varfėria hyn pėr dere, dashuria del pėr dritare."

Ja edhe njė mė tė lehtė. :wink:

http://img510.imageshack.us/img510/503/vlera1ry.jpg

FrEsKiA
08-02-06, 14:44
KUR S“E KE PROVUAR ......... NUK IA DIN VLEREN AS LUMTURISE!

Vazhdoje rrusho! :lol: :lol: :lol:

Murgesha
08-02-06, 14:50
KUR S“E KE PROVUAR ......... NUK IA DIN VLEREN AS LUMTURISE!

Vazhdoje rrusho! :lol: :lol: :lol:

Rrusho, Kur se ke provuar; saktė

Nuk ia din vlerėn; saktė

Pėrpiqu edhe pak se e gjen. :wink:

Tomori
08-02-06, 14:52
KUR S“E KE PROVUAR ......... NUK IA DIN VLEREN AS LUMTURISE!

Vazhdoje rrusho! :lol: :lol: :lol:
ani loqki jem po vazhdoj:

KUR SE KE PROVUAR DARDANINE NUK JA DIN VLEREN AS LUMTURISE!

doGzona
08-02-06, 14:54
E saktė, "Kur varfėria hyn pėr dere, dashuria del pėr dritare."

Ja edhe njė mė tė lehtė. :wink:

http://img510.imageshack.us/img510/503/vlera1ry.jpg

Kur se ke provuar varferine, nuk ja dine vleren as pasurise!

Murgesha
08-02-06, 14:56
Kur se ke provuar varferine, nuk ja dine vleren as pasurise!

Saktė. :P

http://img418.imageshack.us/img418/7237/everteta8ov.jpg

FrEsKiA
08-02-06, 14:56
Ncuk be rusho nuk eshte ashtu, madje edhe ajo fjala e fundit lumturia, nuk qenka e sakte sigurishte duhet te shnderrohet ne bukuria! :roll:

FrEsKiA
08-02-06, 14:57
Aahahhaha moj doGzoneshe, edhe njehre jo te pergjigjesh pa me treguar mua! :P :lol: :lol:

Tomori
08-02-06, 15:00
Ncuk be rusho nuk eshte ashtu, madje edhe ajo fjala e fundit lumturia, nuk qenka e sakte sigurishte duhet te shnderrohet ne bukuria! :roll:
Ojjj loqki jem se besoja se je kaq inatqare ....mir de u mbylle ajo kapitull
me shkon mendja kur me dalldisen mua e me mpuqennnn vazhdimisht :lol: :lol: :lol:

FrEsKiA
08-02-06, 15:03
Fajin e ka murgesha, se ia filloi sot me te varferit, por leri ata se gjynah, shkruaj per dashurine :P se vetem ne kete raste kuptojme une dhe Tomori! :P :lol: :lol:

Tomori
08-02-06, 15:12
Fajin e ka murgesha, se ia filloi sot me te varferit, por leri ata se gjynah, shkruaj per dashurine :P se vetem ne kete raste kuptojme une dhe Tomori! :P :lol: :lol:

- Murgeshe mire e ka FrEsKiA mos u mer me Proletaratin...se te shkone dita mprapsht ...hahaha :lol: :lol: :lol:

pokeri
08-02-06, 19:26
http://img229.imageshack.us/img229/4756/newpicture36yy.png

FrEsKiA
08-02-06, 19:35
NUK KA ARME ME TE FORTE SE .....!!! :roll:

pokeri
08-02-06, 19:38
NUK KA ARME ME TE FORTE SE .....!!! :roll:

Si zakonisht, pėr pak e... gjynah!

Murgesha
08-02-06, 19:47
Nuk ka armė mė tė fortė se pozita.

Ju lutem gjene edhe kėtė timen.

http://img418.imageshack.us/img418/7237/everteta8ov.jpg

pokeri
08-02-06, 19:55
Nuk ka armė mė tė fortė se pozita.

Ju lutem gjene edhe kėtė timen.

http://img418.imageshack.us/img418/7237/everteta8ov.jpg


MĖ FAL SE NUK E KISHA PARĖ. ISHA NGUTUR TA POSTOJ NJĖ
SA MĖ SHPEJTĖ, SEPSE ASHTU KISHIT KĖRKUAR JU.

JA PĖRGJIGJA IME ; KU ĖSHTĖ E VĖRTETA ĖSHTĖ LUMTURIA.

pokeri
08-02-06, 19:56
E harrova DHE.

Murgesha
08-02-06, 20:00
E harrova DHE.

Mė duhet tė ta them patjetėr se jeni mjeshtėr i enigmatikės. :P

pokeri
08-02-06, 20:06
FLM, Murgeshė. Shyqyr qė ka shumė si unė,
besa edhe mė tė mirė (kryemjeshtėr).

Hajde gjejeni kėtė (mungon vetėm fjala e fundit),
e pastaj ta postoj edhe ndonjė tjetėr.


NUK KA ARME ME TE FORTE SE .....!!! :roll:

Murgesha
08-02-06, 20:08
FLM, Murgeshė. Shyqyr qė ka shumė si unė,
besa edhe mė tė mirė (kryemjeshtėr).

Hajde gjejeni kėtė (mungon vetėm fjala e fundit),
e pastaj ta postoj edhe ndonjė tjetėr.


NUK KA ARME ME TE FORTE SE .....!!! :roll:

E thashė dhe mė lart.

Nuk ka armė mė tė fortė se pozita.

FrEsKiA
08-02-06, 20:16
NUK KA ARME ME TE FORTE SE LOGJIKA!

pokeri
08-02-06, 20:18
NUK KA ARME ME TE FORTE SE LOGJIKA!


E saktė.

Murgesha
08-02-06, 20:21
NUK KA ARME ME TE FORTE SE LOGJIKA!

Tė lumtė Freskia. :lol: :lol: :lol: :lol:

pokeri
08-02-06, 20:22
Postoni ju ndonjė, se unė kam problem me "imageshack".

pokeri
08-02-06, 20:32
http://img230.imageshack.us/img230/573/newpicture21iy.png

Barbaroza
08-02-06, 21:16
Burri fjale,gruaja ....!?

Kalt
08-02-06, 21:22
Burri fjale,gruaja ....!?


Burri fjale, gruaja pune! 8)

Barbaroza
08-02-06, 21:26
Kalt,behet fjale per 6 shkronja!

Tomori
08-02-06, 21:28
http://img230.imageshack.us/img230/573/newpicture21iy.png
BURI FJALE GRUAJA VRAPON :!:

pokeri
08-02-06, 21:38
Jo, Tomor. Ti definitivisht rezonon logjikshėm,
por s'ke fat me engimat...

BURRI FJALĖ, GRUAJA F......

Barbaroza
08-02-06, 21:40
Burri fjale,gruaja fjalor!!!

pokeri
08-02-06, 21:43
Burri fjale,gruaja fjalor!!!

E gjete mė nė fund.

BURRI FJALĖ, GRUAJA FJALORĖ (1 milion fjalė).

Barbaroza
08-02-06, 21:46
Burri fjale,gruaja fjalor!!!

E gjete mė nė fund.

BURRI FJALĖ, GRUAJA FJALORĖ (1 milion fjalė).

Ani me ne fund!
Me te dyten e gjeta,qy! :(

pokeri
08-02-06, 21:49
http://img222.imageshack.us/img222/8131/newpicture3ub.png

Barbaroza
08-02-06, 21:59
Fat zi ai qe nje (_ I_A) ia tregon gruas!?

doGzona
08-02-06, 23:01
Fat zi ai qe te gjitha ia tregone gruas!

doGzona
08-02-06, 23:35
Fat zi ai qe te gjitha ia tregone gruas!

Jam si ai qe te gjitha ia tregon gruas!?

pokeri
09-02-06, 01:12
Fat zi ai qe te gjitha ia tregone gruas!

Jam si ai qe te gjitha ia tregon gruas!?

Me tė kuqe, gabim.


...

doGzona
09-02-06, 01:37
Pak rri
Pak pi ai qe te gjitha ia tregon gruas!!

pokeri
09-02-06, 01:45
Pak rri
Pak pi ai qe te gjitha ia tregon gruas!!

Me tė kuqe gabim.

doGzona
09-02-06, 01:49
Pak di ai qe te gjitha ia tregon gruas!

pokeri
09-02-06, 01:51
Pak di ai qe te gjitha ia tregon gruas!

E saktė.

pokeri
09-02-06, 02:02
http://img270.imageshack.us/img270/8000/newpicture16dz.png

Murgesha
09-02-06, 13:25
Femra pa pikturė s`rri mirė para djallit....!?

pokeri
09-02-06, 14:36
Femra pa pikturė s`rri mirė para djallit....!?

Me tė kuqe, gabim.

doGzona
09-02-06, 14:45
Femra ka lindur sdi ligje para djallit!

pokeri
09-02-06, 14:48
Femra ka lindur sdi ligje para djallit!

E kuqe... d.m.th. duhet ndryshuar.

FrEsKiA
09-02-06, 14:50
Femra ka lindur mbi dite para djallit??? :lol:

Kalt
09-02-06, 14:51
Femra ka lindur tri dite para djallit!

doGzona
09-02-06, 14:51
Femra ka lindur mbi thike para djallit!

doGzona
09-02-06, 14:52
Kalt ja qellove si duket!

pokeri
09-02-06, 14:53
Femra ka lindur tri dite para djallit!

E saktė.

pokeri
09-02-06, 15:10
http://img134.imageshack.us/img134/2222/newpicture24ea.png

intelektualja
09-02-06, 18:08
DASHURIA E PARE MUND TE JETE E RREZIKSHME NESE NDODH TE JETE EDHE E FUNDIT

pokeri
09-02-06, 18:35
DASHURIA E PARE MUND TE JETE E RREZIKSHME NESE NDODH TE JETE EDHE E FUNDIT


Hallall tė qoftė!!!
Qysh po i gjenė kaq lehtė?! (Sa veta jeni aty,a)?

pokeri
09-02-06, 18:53
http://img284.imageshack.us/img284/523/newpicture4kf.png

Murgesha
09-02-06, 19:08
http://img284.imageshack.us/img284/523/newpicture4kf.png

Kur fillon tė dashurosh, duhet tė jeshė gati edhe tė durosh.

pokeri
09-02-06, 19:13
Kur fillon tė dashurosh, duhet tė jeshė gati edhe tė durosh.


E saktė, Murgeshė. Bravo!

laliloli
09-02-06, 19:15
Murgesha te lumte ,boll e ofrova edhe une por ndoshta pervoja i ka fajet :lol: :lol: :lol:

pokeri
09-02-06, 19:21
http://img351.imageshack.us/img351/4823/newpicture13us.png

Murgesha
09-02-06, 19:24
Kur nuk e ke atė qė e do, duaje atė qė e ke.


http://img205.imageshack.us/img205/484/dinakke8wf.jpg

pokeri
09-02-06, 19:27
Pėrgjigja ishte e sakte.

Ja pėrgjigja ime;
-MIDIS DINAKĖRISĖ DHE BESIMIT MBETET ZĖRI I ARSYES.

Murgesha
09-02-06, 19:36
Pėrgjigja ishte e sakte.

Ja pėrgjigja ime;
-MIDIS DINAKĖRISĖ DHE BESIMIT MBETET ZĖRI I ARSYES.

E saktė plotėsisht Pokeri.

pokeri
09-02-06, 20:05
http://img443.imageshack.us/img443/5976/newpicture21tu.png

intelektualja
09-02-06, 21:45
KUR DASHURIA MOS TE FLAS HESHTJA DUHET TE HESHTET??????
( sdi a me ju besu p/m-ve) :twisted: :twisted: :twisted:

Murgesha
09-02-06, 21:47
Kur dashuria don tė vrasė, vetmia duhet tė shembet.???????

Kėsaj here kot po e them.

http://img443.imageshack.us/img443/5976/newpicture21tu.png

Murgesha
09-02-06, 21:48
KUR DASHURIA MOS TE FLAS HESHTJA DUHET TE HESHTET??????
( sdi a me ju besu p/m-ve) :twisted: :twisted: :twisted:

Ti mė e zoja se unė. :lol: :wink: :(

doGzona
09-02-06, 21:51
KUR DASHURIA MOS TE FLAS HESHTJA DUHET TE HESHTET??????
( sdi a me ju besu p/m-ve) :twisted: :twisted: :twisted:

Ti mė e zoja se unė. :lol: :wink: :(

Ju dyja me te zojat se une besa :lol: :wink:

intelektualja
09-02-06, 21:54
more na te trijat te zonja boll, po si duket i zoti i shpis nuk qenka ksajde me e postu nje te re! :) :?

Murgesha
09-02-06, 22:01
more na te trijat te zonja boll, po si duket i zoti i shpis nuk qenka ksajde me e postu nje te re! :) :?

Hajt pra se po e zavėndesoj Pokerin.

http://img133.imageshack.us/img133/7739/shpi7ek.jpg

intelektualja
09-02-06, 22:10
Shpifja eshte si thengjilli, qe, dhe kur nuk djeg, nxin
:lol: :lol:

Murgesha
09-02-06, 22:17
Shpifja eshte si thengjilli, qe, dhe kur nuk djeg, nxin
:lol: :lol:

Si ta gjejsh edhe kėtė menjėherė s`do tė paraqes mė tjera.

http://img132.imageshack.us/img132/3743/giiiiiiiii2zj.jpg

intelektualja
09-02-06, 22:19
paskam bere dy gabime te vockla :lol:
Shpifja eshte si thengjilli, qe, dhe kur nuk te djeg, te nxin

Murgesha
09-02-06, 22:22
paskam bere dy gabime te vockla :lol:
Shpifja eshte si thengjilli, qe, dhe kur nuk te djeg, te nxin

As qė u thellova me i gjet gabimet. :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-02-06, 22:22
Shpifja eshte si thengjilli, qe, dhe kur nuk djeg, nxin
:lol: :lol:

Si ta gjejsh edhe kėtė menjėherė s`do tė paraqes mė tjera.

http://img132.imageshack.us/img132/3743/giiiiiiiii2zj.jpg

Kur i ben nder te keqit, ndez qiri ne shpi te dreqit!

intelektualja
09-02-06, 22:24
une asesi nuk deshiroj qe ti te shkosh po nuk po mund ti beje ball sfides per t'ia qelluar
Kuri ben mire te keqit, ndez qiri ne shtepi te dreqit

Murgesha
09-02-06, 22:25
Kur i ben nder te keqit, ndez qiri ne shpi te dreqit!

Pasi e gjete ti Dogzona atėherė po e postoj edhe njė. :lol: :lol:

http://img137.imageshack.us/img137/1517/lule2xz.jpg

spirl_girls
09-02-06, 22:38
http://img137.imageshack.us/img137/1517/lule2xz.jpg

Po perėndojmė e dashur si hije tė vrara.

Murgesha
09-02-06, 22:39
Po perėndojmė e dashur si hije tė vrara.

Pse nuk e ceke edhe autorin se po tė akuzojnė pastaj pėr vjedhje. :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
09-02-06, 22:40
Pse nuk e ceke edhe autorin se po tė akuzojnė pastaj pėr vjedhje. :lol: :lol: :lol:

Cilin autor moj s`kam njohuri aspak...!!!

Murgesha
09-02-06, 22:55
Ishte vargu i parė i poezisė sė Pokerit qė e mban nė mbishkrim. :lol: :lol:

Tani gjene kėtė. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://img303.imageshack.us/img303/3171/fer2ui.jpg

doGzona
09-02-06, 23:05
Ishte vargu i parė i poezisė sė Pokerit qė e mban nė mbishkrim. :lol: :lol:

Tani gjene kėtė. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://img303.imageshack.us/img303/3171/fer2ui.jpg

Kerko ketu per tu kyqur te forumi!?

doGzona
09-02-06, 23:07
Kerko ketu per tu kthyer te forumi! :wink:

Apo?

doGzona
09-02-06, 23:12
Kerko ketu per tu kthyer te forumi! :wink:

Apo?

Ose

Kliko ketu per tu kthyer te forumi!

Murgesha
09-02-06, 23:12
Kerko ketu per tu kthyer te forumi! :wink:

Apo?

E kaltėrta gabim. :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
09-02-06, 23:13
Kliko kėtu pėr tu kthyer te forumi.

Murgesha
09-02-06, 23:16
Po dogzona herėn e dytė e kishe saktė.
Interesante apo jo, tė merr kaq kohė pėr tė gjetur atė qė e shofim pas ēdo postimi. :lol: :lol: :lol: :lol:

pokeri
10-02-06, 01:00
Ore qenkeni kėnaq kėtu pa Mua. Bash po due
me e sha KEK-un, po nga respekti pėr Ju
(tė gjitha kėto femra-zonja), veē po i kėrcas dhėmbėt.

FLM Murgesha qė nuk e ke lėnė "jetim" nėnforumin,
dhe gėzohem qė sa herė e mė shumė po shtohet
numri i kandidatėve.

Megjithė pėrpjekjet, nuk e kishit zbuluar kėtė...

http://img443.imageshack.us/img443/5976/newpicture21tu.png

tellallii
10-02-06, 04:58
http://img443.imageshack.us/img443/5976/newpicture21tu.png

Kur dashuria don te flas, heshtja duhet te dergjet.

pokeri
10-02-06, 10:44
Kur dashuria don te flas, heshtja duhet te dergjet.


Me tė kuqe, gabim.

FrEsKiA
10-02-06, 11:00
Kur dashuria don te flas mendja duhet te heshtet?! :roll: :lol:

pokeri
10-02-06, 12:29
Kur dashuria don te flas mendja duhet te heshtet?! :roll: :lol:

KUR DAsHURIA DON TĖ FLAS, MENDJA DUHET TĖ
HESHTET...

E saktė, Frekia... Tė lumtė.

pokeri
10-02-06, 12:39
http://img493.imageshack.us/img493/4812/newpicture0bd.png

FrEsKiA
10-02-06, 13:15
Dashuria nuk ka gjuhe te mesme, ajo ose te tradheton ose te shpeton?! :roll: :lol:

pokeri
10-02-06, 13:19
Dashuria nuk ka gjuhe te mesme, ajo ose te tradheton ose te shpeton?! :roll: :lol:


E kuqe... ndryshe (megjithėse ka logjikė).

doGzona
10-02-06, 13:26
Dashuria nuk ka gjuhe te mesme, ajo ose te shkaterron ose te shpeton?!

FrEsKiA
10-02-06, 13:26
Djalleron?? ose Djallezon?? :roll:

doGzona
10-02-06, 13:28
Dashuria nuk ka gjuhe te mesme, ajo ose te shkaterron ose te shpeton?!

doGzona
10-02-06, 13:32
Jo besa mire e paskam me duket....,e falni gjumi i ka fajet! :lol:

pokeri
10-02-06, 13:42
E saktė Dogzona... mos u mėrzit pėr akuzat dhe p/m!
S'je e vetmja qė tė akuzojnė... ani ēfarė mė bėjnė mua,
e tash nuk po merrem me ato "kapriēo", po i injoroj!

Freskia... pak kishte munguar ta zgjidhje tė tėrėn.
Sidoqoftė, nuk ishte keq.

Shkojmė tutje.


http://img381.imageshack.us/img381/7/newpicture14jz.png

FrEsKiA
10-02-06, 14:23
Prane motit te ........ kur lozin te dashuruarit!
(e di se nuk eshte e sakte, por me mundon dyshimi... :roll: )

pokeri
10-02-06, 14:25
Prane motit te ........ kur lozin te dashuruarit!(e di se nuk eshte e sakte, por me mundon dyshimi... :roll: )


E kaltėr, saktė...

Murgesha
10-02-06, 14:38
Skanė logjik tė verbėrit, kur folin tė dashuruarit.

pokeri
10-02-06, 14:47
Skanė logjik tė verbėrit,
kur folin tė dashuruarit.

E kuqe, duhet ndryshuar...

doGzona
10-02-06, 14:48
Cfare folin te(...........)nuk folin te dashuruarit!

FrEsKiA
10-02-06, 14:50
FJALE DONIN TE VERBERIT KUR DONIN TE DASHURUARIT! :roll:

doGzona
10-02-06, 14:50
Cfare folin te verberit nuk shofin te dashuruarit!

pokeri
10-02-06, 14:51
Cfare folin te(...........)nuk folin te dashuruarit!

Ēfarė...
E gjetėt edhe njė fjalė... Tani duhet tė jetė mė lehtė.
Ėshtė njė thėnie shumė interesante (pėr tė dashuruarit).

Murgesha
10-02-06, 14:53
Skanė logjik tė verbėrit,
kur folin tė dashuruarit.

E kuqe, duhet ndryshuar...

Ēfarė shohin tė verbėrit, nuk shohin tė dashuruarit.

pokeri
10-02-06, 14:55
Skanė logjik tė verbėrit,
kur folin tė dashuruarit.

E kuqe, duhet ndryshuar...

Ēfarė shohin tė verbėrit, nuk shohin tė dashuruarit.


Po pra, kjo ėshtė e saktė...

FrEsKiA
10-02-06, 14:57
Qyyy, besoni se me eshte shkurtuar gjysma e jetes! Sa shume me mundon! :( :lol:

Murgesha
10-02-06, 14:59
Qyyy, besoni se me eshte shkurtuar gjysma e jetes! Sa shume me mundon! :( :lol:

Hajt moj mos u mėrzitė, qe njė tė lehtė fare nga unė. :wink:

http://img51.imageshack.us/img51/3595/newpicture21tu3ro.jpg

pokeri
10-02-06, 15:00
http://img451.imageshack.us/img451/7168/newpicture6za.png

pokeri
10-02-06, 15:06
Qyyy, besoni se me eshte shkurtuar gjysma e jetes! Sa shume me mundon! :( :lol:

Hajt moj mos u mėrzitė, qe njė tė lehtė fare nga unė. :wink:

http://img51.imageshack.us/img51/3595/newpicture21tu3ro.jpgHAHAHAHAHA... KJO KA LIDHJE ME MUA, DHE UNė
NUK DUA TĖ PĖRGJIGJEM!!!

pokeri
10-02-06, 15:12
Pėrgjigja pėr Murgeshėn, ėshtė Jo.

Jemi miq (tė gjithė), dhe kemi tė drejtė
tė marrim diēka nga njėri tjetri.
Besoj qė u kam ndihmuar tė ta zgjidhin FJALINĖ.

Murgesha
10-02-06, 15:27
HAHAHAHAHA... KJO KA LIDHJE ME MUA, DHE UNė
NUK DUA TĖ PĖRGJIGJEM!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po ėshtė e thjeshtė fare, dh tė falemnderit pėr mirėkuptimin tuaj.
Desha ti jap pak ngjyrė shakaje kėsaj teme. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-02-06, 15:31
http://img451.imageshack.us/img451/7168/newpicture6za.png

Dahurohemi sepse i kemi dobėsitė e ??????

pokeri
10-02-06, 15:34
Dashurohemi sepse i kemi dobėsitė e...


E kaltėr, e saktė... mungon vetėm fjala e fundit!

FrEsKiA
10-02-06, 15:35
..e lehta??

Barbaroza
10-02-06, 15:36
Dashurohemi sepse i kemi dobesite e lehta!?

pokeri
10-02-06, 15:39
e lehta??

FrEsKiA
10-02-06, 15:42
ZEMRA?? :lol: :lol:

Murgesha
10-02-06, 15:43
e lehta??

tepra.

pokeri
10-02-06, 15:44
e lehta??

tepra.

pokeri
10-02-06, 15:45
Jo,jo... Zemra, tepra...

Murgesha
10-02-06, 15:46
E tash ju lutem tė gjeni kėtė timen.

http://img51.imageshack.us/img51/3595/newpicture21tu3ro.jpg

FrEsKiA
10-02-06, 15:50
Poker, --e verdha ? :lol:

Prit Murgeshe se akoma nuk eshte zbuluar..! :lol:

pokeri
10-02-06, 15:52
Poker, --e verdha ? :lol:

Prit Murgeshe se akoma nuk eshte zbuluar..! :lol:


E verdha, e kuqe... (po e kupton).

FrEsKiA
10-02-06, 15:55
e thella????

pokeri
10-02-06, 15:57
e thella????

FrEsKiA
10-02-06, 16:34
Njejta??? (mundesia e fundit) :lol:

pokeri
10-02-06, 16:35
Njejta??? (mundesia e fundit) :lol:


hahahahahah... Po s'ka logjikė ndryshe.

DASHUROHEMI SEPSE I KEMI DOBĖSITĖ E NJEJTA.

FrEsKiA
10-02-06, 16:40
E tash ju lutem tė gjeni kėtė timen.

http://img51.imageshack.us/img51/3595/newpicture21tu3ro.jpg

A thua i kemi dobesite e njejta Poker? :lol: :lol: (pak shaka) :wink:

Murgesha:

A duhet te me akuzoj Pokeri per vjedhje? :roll: :lol:

pokeri
10-02-06, 16:43
A thua i kemi dobesite e njejta Poker? (pak shaka)


ĖSHTĖ E MUNDUR!!!??? Nėse je Ujor?

(veē unė nuk kam dobėsi-hahahahahaha)

Murgesha
10-02-06, 16:58
A thua i kemi dobesite e njejta Poker? :lol: :lol: (pak shaka) :wink:

Murgesha:

A duhet te me akuzoj Pokeri per vjedhje? :roll: :lol:

Ēka mendon duhet a po jo?? :lol: :lol: :lol:

pokeri
10-02-06, 17:00
Pėrgjigja pėr Murgeshėn, ėshtė Jo.

Jemi miq (tė gjithė), dhe kemi tė drejtė
tė marrim diēka nga njėri tjetri.
Besoj qė u kam ndihmuar tė ta zgjidhin FJALINĖ.

Jo bre, jam pėrgjigjur shumė para zgjidhjes, si s'e ke lexuar, bile ju kam ndihmuar qė ta gjejnė.

Murgesha
10-02-06, 17:06
Jo bre, jam pėrgjigjur shumė para zgjidhjes, si s'e ke lexuar, bile ju kam ndihmuar qė ta gjejnė.

Ha, hahahahahhaaaaaaaaaaa e kam lexuar, e di se pėr ty ska problem dhe tė falėnderoj.


Po e vazhdoj edhe me njė.

Ps. Mė ke marrė nė qafė Pokeri se po mė merr kohė sa po e pėrgaditi njė.

http://img328.imageshack.us/img328/9851/bea8sk.jpg

FrEsKiA
10-02-06, 17:07
Ahaha, ndersa une mendova: A duhet te me akuzoj Pokeri per vjedhje te zemres?? :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-02-06, 18:14
Hmmmmm a e vėshtirė po ju duket kjo qė kam paraqitur a?? :roll: :roll:

laliloli
10-02-06, 18:25
Hmmmmm a e vėshtirė po ju duket kjo qė kam paraqitur a?? :roll: :roll:

Rčndoje edhe pak ,shtoja edhe ca shkronja :lol: :lol:

pokeri
10-02-06, 19:59
DELET QĖ DJERĖSITEN ME SHKUMĖ NĖ VATH,
PA ARĖSYE DOT I BIN DHISĖ.

Tomori
10-02-06, 20:22
[quote=pokeri]

Jo bre, jam pėrgjigjur shumė para zgjidhjes, si s'e ke lexuar, bile ju kam ndihmuar qė ta gjejnė.

Ha, hahahahahhaaaaaaaaaaa e kam lexuar, e di se pėr ty ska problem dhe tė falėnderoj.


Po e vazhdoj edhe me njė.

Ps. Mė ke marrė nė qafė Pokeri se po mė merr kohė sa po e pėrgaditi njė.
http://img328.imageshack.us/img328/9851/bea8sk.jpg[/quote

DELET QĖ DJERĖSITEN ME SHKUMĖ NĖ VATH PA ARĖSYE DOT I RIN DHISĖ.

FrEsKiA
10-02-06, 20:44
Kete thenie nuk e paskam lexuar kurre dhe as qe e kuptoj c“domethenie ka! :roll: :lol:

Tomori
10-02-06, 20:56
Kete thenie nuk e paskam lexuar kurre dhe as qe e kuptoj c“domethenie ka! :roll: :lol:

Shuj ojj loqki jem FrEsKiA se nuk ke pas pune ti me dhen e dhi :lol: :lol:

pokeri
10-02-06, 21:02
Kete thenie nuk e paskam lexuar kurre dhe as qe e kuptoj c“domethenie ka! :roll: :lol:

As unė nuk e kam hasur (edhepse kam lexuar pak)!
Por nuk shoh zgjidhje tjetėr logjike (nė bazė tė parametrave
tė dhėnė). Fjala e parė duhet tė jetė DELET (jo Lulet),
se lulet nuk djersiten (sa e di unė).

Tani, a e kam qėlluar krejt nuk e di, por jam i sigurtė qė
pjesėn mė tė madhe tė fjalisė, e kam qėlluar. Atė BIN,
e kam shėnuar me tė kuqe, sepse nuk mund tė jetė BIE
pasiqė e kemi emrin Delet nė shumės . Nė anėn tjetėr,
ndoshta Murgesha e ka harruar ndonjė shkronjė ( BIEN).

Ta shohim, presim... Murgeshėn.

FrEsKiA
10-02-06, 21:08
Shume bukur Pokeri, e dija se je i mencur ti! :wink: :lol:

Murgesha
10-02-06, 21:15
Pokeri
DJERĖSITEN
PA ARĖSYE.

I shtova dhe disa shkronja.
Tash besoj se e ėshtė mė e kjartė.


http://img406.imageshack.us/img406/2104/bea5fz.jpg

pokeri
10-02-06, 21:20
KALIT QE DJERTSITET DHE GRUAS QE QANE
PA ARESYE MOS I ZIN BESE.