PDA

View Full Version : PLOTĖSO FJALINĖ


Faqet : 1 2 [3] 4

Murgesha
10-02-06, 21:23
KALIT QE DJERTSITET DHE GRUAS QE QANE
PA ARESYE MOS I ZIN BESE.E saktė.

Rradha jote tash Pokeri.

pokeri
10-02-06, 21:28
http://img265.imageshack.us/img265/5329/newpicture18zh.png

Murgesha
10-02-06, 21:34
http://img265.imageshack.us/img265/5329/newpicture18zh.png

Shoqėruesi ėshtė indepedentė pa lokal.

pokeri
10-02-06, 21:36
Shoqėruesi ėshtė indepedentė pa lokal.

E kaltėr, mirė.

pokeri
10-02-06, 21:46
A do ta gjeni mė shpejt, e t'i bėj 1000 postime sonte,
apo do t'mi zgjatni veshėt?

Murgesha
10-02-06, 21:55
A do ta gjeni mė shpejt, e t'i bėj 1000 postime sonte,
apo do t'mi zgjatni veshėt?

Kompjuteri ėshtė intelegjencė pa moral.

pokeri
11-02-06, 02:34
A do ta gjeni mė shpejt, e t'i bėj 1000 postime sonte,
apo do t'mi zgjatni veshėt?

Kompjuteri ėshtė intelegjencė pa moral.
Bravo Murgeshė...


http://img152.imageshack.us/img152/9507/newpicture23uv.png

intelektualja
11-02-06, 10:36
SECILI E VAJTON HALLIN E VET

Tomori
11-02-06, 14:44
]GEZIMI E MADHRON FATIN E QESH

pokeri
11-02-06, 14:52
SECILI E VAJTON HALLIN E VET

doGzona
11-02-06, 14:57
Secili e sharton malin e vet! :roll:

pokeri
11-02-06, 15:01
Secili e sharton malin e vet! :roll:

Tomori
11-02-06, 15:02
SECILI E KAPLON VARIN E VET

doGzona
11-02-06, 15:02
:(

Secili e harxhon mallin e vet!

pokeri
11-02-06, 15:04
:(

Secili e harxhon mallin e vet!


Jo Tomor, Jo Dogzonė... ėshtė fjalė e urtė latine.

doGzona
11-02-06, 15:05
Secili e fajson fatin e vet! :roll:

Tomori
11-02-06, 15:07
Secili e dashuron mallin e vet!

doGzona
11-02-06, 15:19
Secili e maskon kalin e vet! :roll:

Tomori
11-02-06, 15:32
SECILI E LAKMON TAPIN E VET :!:

doGzona
11-02-06, 16:42
Secili e mallkon fatin e vet!? :roll:

Kalt
11-02-06, 17:01
Secili e mallkon fatin e vet!? :roll:

Kjo eshte pergjigja me e sakte, ndonese pokeri ende nuk ka dhene versionin e tij "zyrtar"! :wink:

pokeri
11-02-06, 18:13
Secili e fajson fatin e vet! :roll:


Vetėm dy shkronja janė gabim...
(fjala ėshtė pėr njė sentencė latine, dhe unė kėtu
nuk mund tė ndryshoj asgjė...)

Barbaroza
11-02-06, 18:23
Secili e farkon fatin e vet!

doGzona
11-02-06, 18:32
Secili e fajson fatin e vet! :roll:


Vetėm dy shkronja janė gabim...
(fjala ėshtė pėr njė sentencė latine, dhe unė kėtu
nuk mund tė ndryshoj asgjė...)

Secili e fakton fatin e vet! :roll:

Nuk kam iden :!:

pokeri
11-02-06, 18:34
Secili e farkon fatin e vet!

E saktė Barbaroza. Megjithatė merita pėr zgjidhjen
ka shumė Dogzona...http://img448.imageshack.us/img448/4827/newpicture8py.png

doGzona
11-02-06, 18:47
Edhe (........) armiku mund te qellon!

pokeri
11-02-06, 18:49
Edhe (........) armiku mund te qellon!

intelektualja
11-02-06, 18:50
EDHE NGA ARMIKU MUND TE MESOSH!
veq nuk pe di kujna ja gjujte?

pokeri
11-02-06, 18:54
EDHE NGA ARMIKU MUND TE MESOSH!
veq nuk pe di kujna ja gjujte?


Ty jo sigurisht (tė kam zemėr :twisted: :twisted: :twisted: )

E saktė...

intelektualja
11-02-06, 18:57
ani a ka diqka per fiskultur te trurit a jo!
nuk kam shume kohe ........

pokeri
11-02-06, 19:01
ani a ka diqka per fiskultur te trurit a jo!
nuk kam shume kohe ........
http://img98.imageshack.us/img98/8168/newpicture11cy.png

intelektualja
11-02-06, 19:05
urtia eshte shija e berxolles
hahahahahhaha
po boj hajgare
ide nuk kam qfar eshte urtia hihihihiihhihi :P

pokeri
11-02-06, 19:10
urtia eshte shija e berxolles
hahahahahhaha
po boj hajgare
ide nuk kam qfar eshte urtia hihihihiihhihi :P


hahahahahaha, qenke untė...
(deshte fizkulturė a)?

(ALLAHILE QĖ U TREGON NJERėZVE QĖ NUK JE GRUAJA IME)
(Mė MBYTEN ME AKUZA)

intelektualja
11-02-06, 19:10
pse mbetet bre pa tekst a veq pse ja futa si Tomori a?

pokeri
11-02-06, 19:16
ahahhah kishe pas qef edhe ti po me doket qe akuzat te jene te verteta


Hipotetike (shumė)...

Barbaroza
11-02-06, 19:22
Urtia eshte bija e pervojes!

pokeri
11-02-06, 19:24
Urtia eshte bija e pervojes!


E saktė...

pokeri
11-02-06, 19:36
http://img442.imageshack.us/img442/9458/newpicture6sd.png

Barbaroza
11-02-06, 19:38
O Intelektualja,po nuk eshte hera e pare qe kam lexuar kete thenje.
Ju me ndihmuat mjaft dhe une e kisha lehte ta definoja!

Barbaroza
11-02-06, 19:40
Gruaja qe dashurohet nuk trashet!

intelektualja
11-02-06, 19:41
kjo qenka per mua
GRUAJA QE DASHUROHET NUK PLAKET


KUAK KUAK

pokeri
11-02-06, 19:42
Gruaja qe dashurohet nuk trashet!


Trashen, trashen edhe ato, vallahi...

pokeri
11-02-06, 19:43
kjo qenka per mua
GRUAJA QE DASHUROHET NUK PLAKET

KUAK KUAK


E saktė... (kėsaj here p/m tė erdhi Ty)

Barbaroza
11-02-06, 19:47
Gruaja qe dashurohet nuk trashet!


Trashen, trashen edhe ato, vallahi...
:lol: :lol: :lol:

pokeri
11-02-06, 20:01
http://img345.imageshack.us/img345/3574/newpicture13bk.png

intelektualja
11-02-06, 20:18
http://img345.imageshack.us/img345/3574/newpicture13bk.png

FEMRA E SHFAQ DASHURINĖ ME URTI NDERSA BURRI NE BUDALLALLEK

pokeri
11-02-06, 20:22
FEMRA E SHFAQ DASHURINĖ ME URTI NDERSA BURRI NE BUDALLALLEK
_________________


SAKTĖ...

intelektualja
11-02-06, 20:26
nuk eshte e sakt por e vertete

pokeri
11-02-06, 20:35
http://img98.imageshack.us/img98/8453/newpicture9zh.png

intelektualja
11-02-06, 21:03
pas cdo idioti qendron nje grua nje grua e madhe


prap e vertet

intelektualja
11-02-06, 21:05
permiresim
pas secilit idiot qendron nje grua nje grua e madhe

pokeri
11-02-06, 21:12
permiresim
pas secilit idiot qendron nje grua nje grua e madhe


E saktė...
Sa ėshtė e vėrtetė nuk e dij!

Kėtė e ka thėnė XHON LENON.

pokeri
11-02-06, 21:25
http://img449.imageshack.us/img449/3410/newpicture3rt.png

pokeri
12-02-06, 00:57
Provoni, sepse pa e provuar nuk zgjidhet!!!

doGzona
12-02-06, 01:07
Kush kerkone boten e ( .......) mbetet pa hiq!


Si shpejte i rash Pokeri, kthehem prap!

Murgesha
12-02-06, 01:09
Kush kėrkon copėn e madhe mbetet pa hiq. :lol: :lol: :lol:

pokeri
12-02-06, 01:10
Kush kerkon boten e ( .......) mbetet pa hiq!


Si shpejte i rash Pokeri, kthehem prap!


Kaltėr, mirė.

pokeri
12-02-06, 01:11
Kush kėrkon copėn e madhe mbetet pa hiq. :lol: :lol: :lol:


E saktė...

pokeri
12-02-06, 01:23
http://img291.imageshack.us/img291/2276/newpicture18sj.png

doGzona
12-02-06, 01:38
Thjeshtesia eshte virtyti qe i ........

pokeri
12-02-06, 01:39
Thjeshtesia eshte virtyti qe i ........

vjeshta
12-02-06, 01:43
Thjeshtesia eshte virtyti me i larte :roll:

doGzona
12-02-06, 01:43
Thjeshtesia eshte virtytii me i larte!

pokeri
12-02-06, 01:44
Thjeshtesia eshte virtyti me i larte :roll:

E saktė, Vjeshta.

Tash e ka radhėn tė postoj Muregesha...

BlertaB
12-02-06, 01:44
Pokeri tregoma zjidhjen se tani e plotsoj fjalin "ok" 8) 8) 8) 8) 8)
se kshtu nuk po ma rrok hiq tybe... :P :P :P :P :P :P

pokeri
12-02-06, 01:46
Pokeri tregoma zjidhjen se tani e plotsoj fjalin "ok" 8) 8) 8) 8) 8)
se kshtu nuk po ma rrok hiq tybe... :P :P :P :P :P :P

kape moj librin!!!

Bravo edhe pėr Dogzonėn... Kishim dy pėrgjigje tė
sakta njėkohėsisht...

Murgesha
12-02-06, 01:50
E saktė, Vjeshta.

Tash e ka radhėn tė postoj Muregesha...

Shyqyr qė ma lėshove mė nė fund rradhėn. :lol: :lol: :lol:

http://img145.imageshack.us/img145/3012/vvv4lr.jpg

Murgesha
12-02-06, 12:37
As qė e paska provuar kush! :( :( :( :(

pokeri
12-02-06, 13:42
As qė e paska provuar kush! :( :( :( :(

Unė e kam provuar, por kot.
JASHTĖ... QAJNĖ, KĖNDOJNĖ APO KĖRKOJNĖ.

Tomori
12-02-06, 13:49
JESHIL MALET TE RIME MAJRE TE KENDOJME

JESHIL MALET TE VIME MAJRE TE KENDOJME :roll: :!:

Murgesha
12-02-06, 13:53
As qė e paska provuar kush! :( :( :( :(

Unė e kam provuar, por kot.
JASHTĖ... QAJNĖ, KĖNDOJNĖ APO KĖRKOJNĖ.

Vetėm fjalėn jashtė e ke tė saktė Poker.

Tomori asnjė fjalė nuk e ke gjetur.

Barbaroza
12-02-06, 13:59
Jashte.....................vijne te kercejn(m)e!

pokeri
12-02-06, 14:01
JASHTĖ VALLES TĖ RRINĖ, DIJNĖ TĖ KĖRCEJNĖ.

Murgesha
12-02-06, 14:10
Jashte.....................vijne te kercejn(m)e!
JASHTĖ VALLES TĖ RRINĖ, DIJNĖ TĖ KĖRCEJNĖ.


Pokeri shumė afėr je, vetėm edhe njė fjalė, mė logjike pak.

intelektualja
12-02-06, 14:42
JASHT VALLES TE GJITHE DIJNE TE KERCEJNE

intelektualja
12-02-06, 14:46
Murgeshe!
te falenderoj shume per mundin dhe lojrat me te cilat vertet po zbavitemi. por te kisha lutur nese eshte e mundur te i plotesosh vetem (dhe te gjitha) zanoret. loja nuk behet aspak me e lehte por vetem me e logjikshme.
flm

Murgesha
12-02-06, 14:56
Murgeshe!
te falenderoj shume per mundin dhe lojrat me te cilat vertet po zbavitemi. por te kisha lutur nese eshte e mundur te i plotesosh vetem (dhe te gjitha) zanoret. loja nuk behet aspak me e lehte por vetem me e logjikshme.
flm

Po ama me i paraqitė tė gjitha zanoret, po zgjidhen shumė mė shpejt, e kėshtu me ju dhėnė pak mė tepėr mund se ka mė tepėr lezet :lol: :lol: :lol:

Si zakonisht keni dhėnė pėrgjigjen e saktė. :wink:

Vjen Pokeri tash me detyrėn e re.

pokeri
12-02-06, 15:09
http://img19.imageshack.us/img19/9584/newpicture6sq.png

intelektualja
12-02-06, 15:23
hajde te provojme
NJERIU MUND TA FSHEH DASHURINE, SA LOPA FRIKEN

pokeri
12-02-06, 15:24
hajde te provojme
NJERIU MUND TA FSHEH DASHURINE, SA LOPA FRIKEN

intelektualja
12-02-06, 15:26
sorry
NJERIU MUND TA FSHEH DASHURINE, SA LOPA BRIRET!

Tomori
12-02-06, 15:27
GJENIU MUNT TA KETE MATURINE SA KOKA VRIMES :roll: :?: :!:

Murgesha
12-02-06, 15:27
hajde te provojme
NJERIU MUND TA FSHEH DASHURINE, SA LOPA FRIKEN

Brirėt.

intelektualja
12-02-06, 15:29
une nuk di me i dizajnu po provoni nese mundeni me ja qellu!


_u_i ė_ _ė _o_a, _u_ _e _ _ua_a ė_ _ė _a_a!

pokeri
12-02-06, 15:30
sorry
NJERIU MUND TA FSHEH DASHURINE, SA LOPA BRIRET!

Ke mundur te thuash qe eshte e saktė,
ndoshta edhe e vertetė.

pokeri
12-02-06, 15:39
Kjo ėshtė fjalia e Intelektualės (unė veē e bėra disenjin)!
http://img137.imageshack.us/img137/8848/newpicture20sz.png

pokeri
12-02-06, 15:44
Tani ėshtė mirė, e pėrmirėsova.


http://img137.imageshack.us/img137/9593/newpicture30so.png

Barbaroza
12-02-06, 15:56
Burri eshte koka kurse gruaja qafa!

Barbaroza
12-02-06, 15:59
Burri eshte koka kurse gruaja qafa!

Burri eshte koka kurse gruaja eshte qafa!


P.s.kisha harruar fjalin "eshte"!

doGzona
12-02-06, 16:00
Burri eshte koka kurse gruaja eshte qafa!

intelektualja
12-02-06, 16:20
Burri eshte koka kurse gruaja qafa!

bravo!
e sakt dhe e vertete

Murgesha
12-02-06, 17:56
Disa shkrime qė nuk kanė tė bėjnė me temėn u zhvendosėn nė arkiv tė Forumit.

Murgesha!

laliloli
12-02-06, 18:28
_ _ A _ I I U_ _ ė, _U_ _U_I_ E _ ė _A_I_; _ _A_ I I _ _A_č, _E_A_ _ E _ė_ė_.


Kush ma dizajnon kete ,5 shkronja ne MP ia tregoj :lol: :lol:

pokeri
12-02-06, 19:16
_ _ A _ I I U_ _ ė, _U_ _U_I_ E _ ė _A_I_; _ _A_ I I _ _A_č, _E_A_ _ E _ė_ė_.


Kush ma dizajnon kete ,5 shkronja ne MP ia tregoj :lol: :lol:


Unė bre Lali (po kush tjetėr), ia kemi borxh njėri-tjetrit.
KEMI NJĖ DATĖLINDJE HE BURRĖ (16.Shkurt).
Prit veē pak.

pokeri
12-02-06, 19:19
Mė vjen keq por nuk po mund ta kuptoj ku mbaron fjala.

Mundėsisht ndaje me ||. (secilėn fjalė)

laliloli
12-02-06, 19:37
_ _ A _ I = I = U_ _ ė, = _U_ _U_I_ = E = _ ė = _A_I_;= _ _A_ I = I = _ _A_č, = _E_A_ _ = E = _ė_ė_.


Kush ma dizajnon kete ,5 shkronja ne MP ia tregoj :lol: :lol:

Ja pokeri me shenjen e barazimit ti ndajta se me dy vijea si ke thene ,iu kishin dokur shkronja i

Ju zgjidhne se une ika

pokeri
12-02-06, 20:14
KJO ĖSHTĖ FJALIA E LALIT...

http://img155.imageshack.us/img155/9674/newpicture3ym.png

intelektualja
12-02-06, 20:32
te provoj
DJALI I URTĖ BUKURINĖ E TJATIT, DJALI I PRAPĖ ……….. E SĖMĖS

pokeri
12-02-06, 20:48
DJALI I URTĖ LUMTURIA E TĖ JATIT,
DJALI I PRAPĖ BELAJA E NĖNĖS.

S'e di a e kam qėllue?

intelektualja
12-02-06, 21:11
Lali ja paska shkel
une po e postoj nje te re:

_u_ _ _e _i_ė _ė _ė _ _u_ė _u_i_ė

intelektualja
12-02-06, 21:14
_u_ _ _e = _i_ė = _ė = _ė = _ _u_ė =_u_i_ė

pokeri
12-02-06, 21:31
Kjo Fjali ėshtė e INTELEKTUALES.


http://img124.imageshack.us/img124/8079/newpicture13kd.png

Murgesha
12-02-06, 23:10
Intelektuale pak ndihmė tė lutem se spaskam shancė me i ra nė fije. :evil: :evil: :roll: :wink:

intelektualja
13-02-06, 07:23
shkronja e pare e fjales se pare K shkronja e pare e fjales se dyte DH

laliloli
13-02-06, 08:09
DJALI I URTĖ LUMTURIA E TĖ JATIT,
DJALI I PRAPĖ BELAJA E NĖNĖS.

S'e di a e kam qėllue?


E sakt

FLM Pokeri e kishe rregullu aq mire sa qe as vet nuk e njoha enigmen time :lol: :lol:

laliloli
13-02-06, 09:12
Kjo Fjali ėshtė e INTELEKTUALES.


http://img124.imageshack.us/img124/8079/newpicture13kd.png


Kullote dhine qe te ....................

Barbaroza
13-02-06, 09:39
Kullote dhine qe te mbushe kusine!

laliloli
13-02-06, 09:42
Kullote dhine qe te mbushe kusine!

Me e gjet si gati sa mire po e plotesojshe Barbaroza hahahahahahaha

laliloli
13-02-06, 09:50
_U_ = _a_ _ _O_ = _e = _č = _č =


_a_č = _a_o_ = _e = _č = _č = _a_č

intelektualja
13-02-06, 17:51
Kullote dhine qe te mbushe kusine!

bravo
saket

pokeri
13-02-06, 18:02
FJALIA E LALIT...http://img131.imageshack.us/img131/2438/newpicture20gb.png

FrEsKiA
14-02-06, 09:10
FJALIA E LALIT...http://img131.imageshack.us/img131/2438/newpicture20gb.png

Kur dashuron me nje te pare, harron me nje te share (ose qare)?! :roll: :lol:

laliloli
14-02-06, 13:54
FJALIA E LALIT...http://img131.imageshack.us/img131/2438/newpicture20gb.png

Kur dashuron me nje te pare, harron me nje te pare ?! :roll: :lol:

E sakt Freskia ,vetem se edhe ne fund ishte fjala Parė
Te lumte

Pokeri falenderime si perhere


Lali

Murgesha
14-02-06, 14:06
http://img145.imageshack.us/img145/6271/jjjj0tt.jpg

Tomori
14-02-06, 14:14
http://img145.imageshack.us/img145/6271/jjjj0tt.jpg
TI QE MARTON ME SHKUS.....?!!!

Murgesha
14-02-06, 14:36
TI QE MARTON ME SHKUS.....?!!!

Mė vie keq Tomori, po asnjė fjalė se keni tė saktė.

doGzona
14-02-06, 14:37
http://img145.imageshack.us/img145/6271/jjjj0tt.jpg

Ai qe hargjon me shoke kote(.......) miliona.....


Skam kohe me shume vazhdoni ju te tjeret :(

laliloli
14-02-06, 14:39
http://img145.imageshack.us/img145/6271/jjjj0tt.jpg

Ai qe lakmon me shume ....................

Edhe pak ndihme Murgesha

Murgesha
14-02-06, 14:39
AI QĖ hargjon MĖ shoke kote(.......) miliona.....

Tė kuqet jo tė sakta.

Murgesha
14-02-06, 14:41
Ai qe lakmon me shume.....
Vazhdon me .....Ėshtė

Paradox_13
14-02-06, 14:59
Ai qe hargjon me shok eshte miliona i varfer.

laliloli
14-02-06, 15:29
Ai qe lakmon shume eshte gjithmone i varfer

Murgesha
14-02-06, 17:08
Ai qe lakmon shume eshte gjithmone i varfer

E saktė Lali. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://img124.imageshack.us/img124/6175/pia9fc.jpg

pokeri
14-02-06, 19:10
EPI I GILGAMESHIT ĖSHTĖ FILMI I PARĖ I SHKRUAR.

(lum Ai qė e ka lexuar).

Murgesha
14-02-06, 20:00
EPI I GILGAMESHIT ĖSHTĖ FILMI I PARĖ I SHKRUAR.

(lum Ai qė e ka lexuar).

Nuk e kam lexuar ende, edhe pse me dėshirė tė madhe do tė interesohem ta gjej e ta lexoj.
Jo filmi po LIBRI
Pėr tė tjerėt
Ėshtė libri i parė i shkruar, dhe ate shumė kohė para Iliadės dhe Odisesė sė Homerit.
Librat e mė vonshėm fetar kanė disa huazime nga ky Ep.

pokeri
14-02-06, 20:34
EPI I GILGAMESHIT ĖSHTĖ FILMI I PARĖ I SHKRUAR.

(lum Ai qė e ka lexuar).

Ishte lapsus scribere (gabim shtypi... Libri-Filmi).

Murgesha
21-03-06, 15:32
http://img150.imageshack.us/img150/4050/nje0ir.jpg

Murgesha
24-03-06, 08:32
Nncncncncncn as qė qenka munduar kush t`i zbėrthej fjalitė qė kėrkohen. :redface:

DEA
31-03-06, 21:17
http://img150.imageshack.us/img150/4050/nje0ir.jpg Ndihme! edhe ndonje

Murgesha
31-03-06, 22:33
Ja pėr ty Dea ja pėr kend. :wink:

http://img427.imageshack.us/img427/9692/nje5is.jpg

Kodra
31-03-06, 23:22
Ja pėr ty Dea ja pėr kend. :wink:

http://img427.imageshack.us/img427/9692/nje5is.jpg


**********
**********
**********

Tash e paske zbėrthyer tė tėrėn :smile:

Nė jetė vėmendje
Nė rrezik menēuri
Nė diktatė kurajo
Nė rastėsi zgjuarėsi


Kodra

Murgesha
31-03-06, 23:29
**********
**********
**********

Tash e paske zbėrthyer tė tėrėn :smile:

Nė jetė vėmendje
Nė rrezik menēuri
Nė diktatė kurajo
Nė rastėsi zgjuarėsi


Kodra

Vetėm atė me tė kuqe e ke gabim. :smile:

vjeshta
01-04-06, 00:22
Nė jetė vėmendje
Nė rrezik menēuri
Nė disfate kurajo
Nė rastėsi zgjuarėsi

Kodra
01-04-06, 08:47
**********
**********
**********

Murgesha,po pėr ēka e kemi vjeshtėn,tė na pėrmirėsoj :wink: .

vjeshta dhe Murgesha,ju pėrshėndet pėrzemėrsisht


Kodra

doGzona
09-04-06, 02:21
http://img348.imageshack.us/img348/8563/untitled890mg.png

laliloli
13-04-06, 17:23
Dogzona lehtoje pak ,se une edhe qajin e leht e pi ,te rand nuk ma kana fort:biggrin: :biggrin:

FrEsKiA
13-04-06, 17:29
http://img348.imageshack.us/img348/8563/untitled890mg.png
GJUHA RUHET ATJE KU SHKRUHET! ;)

doGzona
13-04-06, 20:40
E sakte Freskia, te lumte.

lali hahahahah, ok, shpresoje qe kjo eshte me e lehte:tongue:

http://s03.picshome.com/678/angel.png

Luana
13-04-06, 21:59
E sakte Freskia, te lumte.

lali hahahahah, ok, shpresoje qe kjo eshte me e lehte:tongue:

http://s03.picshome.com/678/angel.png

Heshtja eshte ari i vetem qe kane femrat

:confused: :wink:

doGzona
14-04-06, 01:25
Bravo Luana.

Ja dhe nje....

http://s03.picshome.com/65e/angel2.png

Luana
14-04-06, 06:35
Bravo Luana.

Ja dhe nje....

http://s03.picshome.com/65e/angel2.png

Dashuria ėshtė epsht qė pėshpėritėt ....


???

doGzona
14-04-06, 12:20
Dashuria ėshtė epsht qė pėshpėritėt ....


???
Bravo Luana, disa shkronja jane gabim keto qe i kam bere
me te kuqe, por e mare si te sakte pergjigjen tende:wink:

Dashuria eshte epshi me peshperites.

doGzona
14-04-06, 13:34
Ja dhe nje tjeter:)

http://s03.picshome.com/025/angel72.png

LOJETARI
14-04-06, 14:14
Gruaja zbutet pa fjale....................ndihmona pak oj doGzona

doGzona
14-04-06, 14:19
Gruaja zbutet pa fjale....................ndihmona pak oj doGzona

:)

Deri ketu mire eshte, vetem me te kuqe jo e sakte dhe fjala pas qe vjene, fillon me shkronjen V.

LOJETARI
14-04-06, 14:28
Gruaja mbetet pa fjale vetem kur puth................hahahahhah

doGzona
14-04-06, 14:32
Gruaja mbetet pa fjale vetem kur puth................hahahahhah

(hehehehe) E sakte, te lumte.

LOJETARI
14-04-06, 14:34
Te mjeret na sa energjia na duhet hahahahah

doGzona
14-04-06, 15:06
:smile:

Ja dhe nje tjeter...

http://s03.picshome.com/025/angel3.png

LOJETARI
14-04-06, 15:18
.....................................jane stolia me e bukur e gruas

doGzona
14-04-06, 15:21
.....................................jane stolia me e bukur e gruas

E sakte, bravo....pak ndihme, shkronja e pare e fjales se pare eshte H

Murgesha
14-04-06, 15:22
.....................................jane stolia me e bukur e gruas

Heshtja dhe modestia........

LOJETARI
14-04-06, 15:23
Heshtja dhe modestia jane stolia me e bukur e gruas

doGzona
14-04-06, 15:23
Heshtja dhe modestia........

E sakte Murgesha, te lumte.

LOJETARI
14-04-06, 15:27
HEJ, HEJ, pse Murgesha po une ja qellova ,vetem se jam i ngadalshem ne shkrim hahahahha

Luana
14-04-06, 15:29
Lojetari , une jam nga ana e jote se ti i pari ju pergjigje :tongue:

Te lumt :wink:

Murgesha
14-04-06, 15:36
HEJ, HEJ, pse Murgesha po une ja qellova ,vetem se jam i ngadalshem ne shkrim hahahahha

Lojėtari unė se plotėsova krejt fjalinė vetėm se tė ofrova pak ndihmė, e pėrgjigjja ėshtė e jotja. :biggrin:

LOJETARI
14-04-06, 15:44
OK , ta ndajme pra trofeun pergjysme hahahahaha

Murgesha
14-04-06, 15:48
OK , ta ndajme pra trofeun pergjysme hahahahaha

Ha, hahahahahahaaaaaaaaaa e ēfarė trofeu ėshtė premtuar?? :biggrin:

LOJETARI
14-04-06, 15:51
Me duket "OSCAR PRISE"

doGzona
14-04-06, 15:53
HEJ, HEJ, pse Murgesha po une ja qellova ,vetem se jam i ngadalshem ne shkrim hahahahha
Me fale...
Bravo qe te dyte:wink:

Ja dhe nje tjeter ........

http://s03.picshome.com/025/ferizai.png

Murgesha
14-04-06, 16:00
Me duket "OSCAR PRISE"


Atėherė mbaje ti, se unė isha vetėm ndihmėse.

Luana
14-04-06, 16:02
o kurre mos u lodh per ndihmen qe i jep atdheut

doGzona
14-04-06, 16:06
Bravoo Luana, e sjelle dhe nje tjeter pas pak.

doGzona
14-04-06, 16:26
http://img513.imageshack.us/img513/5480/loti5cw.png

Luana
14-04-06, 16:38
E dua dashurin sepse ..... ..... ...
ka ne ty ...
pa ne ty .....

phaaaaaaaaaaaaa plasa e spo muj ja qelloj me dy ka shkronja ahahahhahahhhaahhaahha

doGzona
14-04-06, 16:41
E dua dashurine sepse.............e sakte deri ketu Luana:smile:

doGzona
14-04-06, 16:48
E dua dashurin sepse ..... ..... ...
ka ne ty ...
pa ne ty .....

phaaaaaaaaaaaaa plasa e spo muj ja qelloj me dy ka shkronja ahahahhahahhhaahhaahha

Kush te dha moj , kush te dha dashurine, ajde qelloja.....afer je:biggrin:

Luana
14-04-06, 17:04
E dua dashurin sepse ma dhe ti :tongue:

doGzona
14-04-06, 17:06
E dua dashurin sepse ma dhe ti :tongue:

Une ? Gabim je me je,me ke ngaterru me ndoken tjeter (hahahah) shaka.

E sakte te lumte

Luana
14-04-06, 17:07
Une ? Gabim je me je,me ke ngaterru me ndoken tjeter (hahahah) shaka.

E sakte te lumte

hmmmmmmmmmmmmmmm shyqyr qe nuk jam mashkull se e kishe pa .... :biggrin: :tongue:

doGzona
14-04-06, 17:09
hmmmmmmmmmmmmmmm shyqyr qe nuk jam mashkull se e kishe pa .... :biggrin: :tongue:

Kalo Ylberin atehere (hahahahhah)

doGzona
14-04-06, 17:31
Vazhdojme dhe me nje tjeter.......

http://s03.picshome.com/025/angel4.png

Luana
14-04-06, 20:01
Qdo ndarje eshte nje pjes e vogel e vdekjes ...

:tongue:

doGzona
14-04-06, 21:24
E sakte, bravo.

Ja edhe nje tjeter.....

http://img377.imageshack.us/img377/1746/angel56wl.png

laliloli
14-04-06, 21:44
E sakte, bravo.

Ja edhe nje tjeter.....

http://img377.imageshack.us/img377/1746/angel56wl.png

Ashtu Dogzona tani ma paske qite nje per qejfi

Dashuria eshte semundje e rende e shpirtit

doGzona
14-04-06, 21:58
Ashtu Dogzona tani ma paske qite nje per qejfi

Dashuria eshte semundje e rende e shpirtit

Boo lali sa shpejte, te lumte.

doGzona
15-04-06, 01:05
Ja dhe nje tjeter.......

http://img130.imageshack.us/img130/4245/ylb1df.png

LOJETARI
15-04-06, 11:45
Nese do ylberin duhet ta durosh disa here shiun

doGzona
15-04-06, 17:15
E sakte, te lumte LOJETARI.

Ndoshta kthehem me vone me nje tjeter.

laliloli
15-04-06, 19:45
Ndoshta kthehem me vone me nje tjeter.

Ta kemi marre errnekun tani.:biggrin:

doGzona
15-04-06, 20:06
Ta kemi marre errnekun tani.:biggrin:

(heheheheh):wink:

Ja dhe nje....:)

http://img512.imageshack.us/img512/4500/angel218wp.png

Luana
16-04-06, 00:23
Bukuria frenon qdo zemerim ..
:tongue: :tongue:

Murgesha
16-04-06, 00:27
Bukuria frenon qdo zemerim ..
:tongue: :tongue:

Tė lumtė Luana.
Hajt gjeje edhe kėteeeeee. http://img234.imageshack.us/img234/1669/ffff8oy.jpg

Luana
16-04-06, 00:52
Tė lumtė Luana.
Hajt gjeje edhe kėteeeeee. http://img234.imageshack.us/img234/1669/ffff8oy.jpg

Dhia e _ _ebo_u_ e mban bishtin perpjet .
me ndihmo pak ..?

Luana
16-04-06, 01:00
Dhia e _ _ebo_u_ e mban bishtin perpjet .
me ndihmo pak ..?

Me siguri tė mungon ty nji germ me mendinin tim duhet te jet :
Dhia e trembosun e mban bishtin perjetė

doGzona
16-04-06, 15:30
Bukuria frenon qdo zemerim ..
:tongue: :tongue:

E sakte, bravo.

doGzona
16-04-06, 19:34
Jhttp://img469.imageshack.us/img469/5628/angel94vx.png

Murgesha
16-04-06, 22:37
Tė lumtė Luana.
Hajt gjeje edhe kėteeeeee. http://img234.imageshack.us/img234/1669/ffff8oy.jpg


Me siguri tė mungon ty nji germ me mendinin tim duhet te jet :
Dhia e trembosun e mban bishtin perjetė


Jo Luana nuk i mungon asnjė germė, dhe shumicėn e fjalėve i ke gjetur.
Vetėm e edhe pak tė duhet, kujtohu cila dhi e mban bishtin pėrpjetė, ajo e trembura e ul. :biggrin:

Dogzona mė fal po ende nuk ėshtė zgjidhur enigma e ime.

Aga Syl
17-04-06, 14:44
Jhttp://img469.imageshack.us/img469/5628/angel94vx.png

NJE MISE NE PYJET ME SY TE PERKULJES

A eshte mire doGzona

doGzona
17-04-06, 16:37
NJE MISE NE PYJET ME SY TE PERKULESH

A eshte mire doGzona

Vetem kjo me te kaltert eshte e sakte Aga_Syl, edhe pse nje shkronje ishte gabim
por e mare si te sakte :)


Murgesha nuk kam iden per momentin, se si mund te jete fjala e pa-zgjidhure
ne enigmen tende.

doGzona
17-04-06, 16:42
Originally Posted by Murgesha
Tė lumtė Luana.
Hajt gjeje edhe kėteeeeee. http://img234.imageshack.us/img234/1669/ffff8oy.jpg
Me siguri tė mungon ty nji germ me mendinin tim duhet te jet :
Dhia e trembosun e mban bishtin perpjetėJo Luana nuk i mungon asnjė germė, dhe shumicėn e fjalėve i ke gjetur.
Vetėm e edhe pak tė duhet, kujtohu cila dhi e mban bishtin pėrpjetė, ajo e trembura e ul. :biggrin:

Dogzona mė fal po ende nuk ėshtė zgjidhur enigma e ime.

Te vazhdojme.............

doGzona
17-04-06, 22:49
O Murgesha a mos eshte ,

Dhia e zgjebosur e mban bishtin perpjete?

doGzona
18-04-06, 00:46
http://img469.imageshack.us/img469/5628/angel94vx.pngOriginally Posted by Aga Syl
NJE MISE NE PYJET ME SY TE PERKULESH

A eshte mire doGzona


Vetem kjo me te kaltert eshte e sakte Aga_Syl, edhe pse nje shkronje ishte gabim
por e mare si te sakte :)

Murgesha
19-04-06, 00:22
O Murgesha a mos eshte ,

Dhia e zgjebosur e mban bishtin perpjete?

Po kjo ėshtė pėrgjigjja. :wink:

Ndėrsa pėrgjigjja nė enigmėn tėnde ėshtė

Mė mirė tė thyhesh se sa tė pėrkulesh. :biggrin:

doGzona
19-04-06, 23:35
E sakte Murgesha, pa ja huq asnje shkronje:biggrin:

Murgesha
20-04-06, 11:42
http://img118.imageshack.us/img118/8572/aii8km.jpg

Ok Dogzona tė vazhdojmė lojėn.

doGzona
20-04-06, 12:32
Arin e provojme/ne me zjarr ,gruan me ari ,kurse mashkullin me grua.

Murgesha
20-04-06, 22:49
E saktė Dogzona.

http://img220.imageshack.us/img220/1776/rr7cj7xd.jpg

Murgesha
24-04-06, 16:38
Kėrkoj falje se sot e pashė se gjatė formulimit tė enigmės sė lartėshėnuar kam bėrė dy gabime.

Ja tani si duhet tė jetė.

http://img152.imageshack.us/img152/9413/rr7xl.jpg


:confused: :confused: :confused:

Sy_kaltra
05-11-06, 14:58
Maska e

Quajtur

Pėr ( apo nen )Tė ( sė, qė , nė)

ndihm moj pak se na ke blloku :biggrin: :confused:

Elektroliti
18-11-06, 02:32
Ndoshta:

Maska e
mbajtur
pėr njė kohė
tė gjatė
zėvendėson
ftyrėn (nėse jo fytyrėn)

pokeri
18-11-06, 11:18
http://s04.picshome.com/c55/me_pare_lidhe.png (http://www.picshome.com/)

pokeri
18-11-06, 11:27
[/URL]

Po i postoj disa qė tė keni kohė dhe mundėsi tė zgjedhni...
[URL="http://www.picshome.com/"]http://s04.picshome.com/c55/syte_jane_dritare.png (http://www.picshome.com/)

http://s04.picshome.com/c55/lajkataret_jane.png (http://www.picshome.com/)

http://s04.picshome.com/c55/sa_e_fshehte_eshte.png (http://www.picshome.com/)


http://s04.picshome.com/c55/gruaja_eshte.png (http://www.picshome.com/)

Dea_A
18-11-06, 14:08
http://s04.picshome.com/c55/me_pare_lidhe.png (http://www.picshome.com/)ME PARE LIDHE

GOMARIN

PASTAJ * E * O * A ZOTIN !


I nderuar Pokeri , u mundova te zgjidh te gjitha keto" detyra te veshtira "qe po na ofron .....humba disa ore me kete mirepo prap se prap smunda te e perfundoj
ndoshta do te mundohesh e te me ndihmon apo mos e ke vendosur ndonje zanore gabim ??? Apo e gabova te teren ???

Me nderime
Dea_A!

doGzona
18-11-06, 14:08
1. Me pare lidhe gomarin ,pastaj besoja Zotit!

2.Gruaja eshte nje sfinks pa sekrete!

3.Sa e fshehte eshte kjo bota e loteve!

4.Lajkataret jane gjithmone parazite!


Te fundit po ua le te tjereve :wink:

Cdo te mire

doGzona
18-11-06, 14:11
I paskam rendit gabimishte, regulloje Pokeri , ti e dine cilat jane.
Se isha per ngute, nuk kam kohe me tutje, kaloni bukur

Dea_A
18-11-06, 14:17
1. Me pare lidhe gomarin ,pastaj besoja Zotit!

2.Gruaja eshte nje sfinks pa sekrete!

3.Sa e fshehte eshte kjo bota e loteve!

4.Lajkataret jane gjithmone parazite!


Te fundit po ua le te tjereve :wink:

Cdo te mire

Me fal e nderuar ,nuk e paskam vrejt postimin tuaj !
Perhsendetje dhe te falenderoj se na pshtove :smile: !

pokeri
18-11-06, 15:01
I paskam rendit gabimishte, regulloje Pokeri , ti e dine cilat jane.
Se isha per ngute, nuk kam kohe me tutje, kaloni bukur
S'ka problem
Ka mbetur edhe kjo.
http://s04.picshome.com/c55/syte_jane_dritare.png (http://www.picshome.com/)

Elektroliti
18-11-06, 15:07
Sytė janė dritare pėr... :S

Sy_kaltra
18-11-06, 15:17
Sytė janė dritare pėr... :S

Sytė janė dritare pėr ne zemėr ??

pokeri
18-11-06, 15:19
Sytė janė dritare pėr ne zemėr ??


Bukur dhe saktė.

pokeri
18-11-06, 15:27
[/URL]

Shkojmė tutje...
[URL="http://www.picshome.com/"]http://s03.picshome.com/c55/kush_nuk_urren_vesin.png (http://www.picshome.com/)__________________

LOJETARI
18-11-06, 15:37
Kur nuk urren vesin nuk e do virtytin :biggrin:

pokeri
18-11-06, 15:42
Kur nuk urren vesin nuk e do virtytin :biggrin:


Kush, Lojėtar. Sidoqoftė ka kuptim edhe Kur. Pra, saktė.
http://s03.picshome.com/c55/njeriu_dinak_e_sgkruan.png (http://www.picshome.com/)

LOJETARI
18-11-06, 16:06
Njeriu dinak e paguan denimin ne uje !:confused: Hm

pokeri
18-11-06, 18:27
Njeriu dinak e paguan denimin ne uje !:confused: Hm

Hahahahahaha... Ndryshe. Jo, paguan.

pokeri
18-11-06, 18:28
Hahahahahaha... Ndryshe. Jo, paguan.
Dhe jo denimin, sepse do tė ishte DĖNIMIN.

Sy_kaltra
18-11-06, 18:47
Mos eshte : Njeriu dinak e Shkruan denimin ne ujė

Dea_A
18-11-06, 18:57
Dhe jo denimin, sepse do tė ishte DĖNIMIN.A mund te jete BETIMIN ???

NJERIU DINAK E SHKRUAN BETIMIN NE UJE

Dea_A
18-11-06, 19:09
I nderuar formulues i lojrave :tongue:

Ka mundesi te na tregon rezultatin ...per hire te asaj qe ma humbe diten ne zgjidhje pa perfundime .......:confused:

Te pershendes :smile: !

Artisti
18-11-06, 19:24
A mund te jete BETIMIN ???

NJERIU DINAK E SHKRUAN BETIMIN NE UJE

Po te kishe pranuar shkuarjen ne Kino sikur ketu qe e qellove ( hahahahahha) do te ishe e para :smile:


.

Drinni
18-11-06, 19:27
Edhe mua mė duket kjo zgjidhje e drejt.
Autori ose nuk qenka ktu pari, ose e le sa mendojn qė kjo zgjidhje mund tė pėlqehet nga tė tjerėt.

Dea_A
18-11-06, 19:29
Po te kishe pranuar shkuarjen ne Kino sikur ketu qe e qellove ( hahahahahha) do te ishe e para :smile:


.

Hahhahaha sikur te me lende babi sigurisht do te isha e para sote :wink: :biggrin: ...(te pershendes )

Dea_A
18-11-06, 19:32
Edhe mua mė duket kjo zgjidhje e drejt.
Autori ose nuk qenka ktu pari, ose e le sa mendojn qė kjo zgjidhje mund tė pėlqehet nga tė tjerėt.


Si duket Autorit ju ka ndale rryma ...hahahha po luftojn me Kekun ata atje :tongue:

Ose po na sodit se si na ka kurthye ne labirint !

doGzona
18-11-06, 19:53
Dea_A, sipas mendimit tim pergjigjeja yte eshte e sakte.

Po e vazhdoje une me nje, sepse Pokeri e ka zakon te iken keshtu:tongue:

http://img126.imageshack.us/img126/6746/newpictureln2.jpg


Kaloni mire

Elektroliti
18-11-06, 19:57
Dea_A ėshtė afėr si duket sepse ka logjikė. Kurse denimi nuk ma merr mendja qė ėshtė sepse Pokeri ėshtė i pėrpikėt te shkronja Ė dhe pėr kėtė arsye nuk ėhstė fjala DĖNIM.
Edhe unė mendoj qė ėshtė Njeriu dinak e shkruan betimin nė ujė por nėse ėhstė e saktė merita i takon Deas. :)

pokeri
19-11-06, 09:45
Si duket Autorit ju ka ndale rryma ...hahahha po luftojn me Kekun ata atje :tongue:

Ose po na sodit se si na ka kurthye ne labirint !


Mė fal pėr "zhdukejn". Pėrgjigja ishte e saktė.
NJERIU DINAK E SHKRUAN BETIMIN NĖ UJĖ.

pokeri
19-11-06, 09:50
Dea_A, sipas mendimit tim pergjigjeja yte eshte e sakte.

Po e vazhdoje une me nje, sepse Pokeri e ka zakon te iken keshtu:tongue:

http://img126.imageshack.us/img126/6746/newpictureln2.jpg
Kaloni mire

Do ta provoj megjithėse nuk jam i sigurtė.

KUR .... PA E MPREHUR
NUK .... PA E MPREHUR.

Elektroliti
19-11-06, 12:46
Nuk godet pa e mprehur? :P

laliloli
19-11-06, 13:33
Nuk folet pa e mprehur .............gjuhen

Murgesha
21-11-06, 11:57
Dea_A, sipas mendimit tim pergjigjeja yte eshte e sakte.

Po e vazhdoje une me nje, sepse Pokeri e ka zakon te iken keshtu:tongue:

http://img126.imageshack.us/img126/6746/newpictureln2.jpg


Kaloni mire


Nuk korret pa e mbjellur......arėn.:wink:

pokeri
21-11-06, 16:54
Pasiqė Dogzona ėshtė "zhdukur" dhe kemi mbetur peng tė konfirmimit, po e postoj njė tjetėr, e Dogzona kur tė ketė kohė do tė jetė e Mirėpritur.
URL=http://www.picshome.com/]http://s07.picshome.com/c55/new_picture(1).jpg[/URL]

pokeri
21-11-06, 16:55
http://s07.picshome.com/c55/new_picture(1).jpg

LOJETARI
21-11-06, 19:49
Pule e thi ne shtepi ..........hahahahaha

Gure e hi ne shtepi :confused: hahahahah...........

Murgesha
21-11-06, 20:14
Mund edhe tė jetė:

Burrė e zi nė shtėpi apo;

Bukė e hi nė shtėpi.... :biggrin:

pokeri
21-11-06, 20:42
Mund edhe tė jetė:

Burrė e zi nė shtėpi apo;

Bukė e hi nė shtėpi.... :biggrin:


BUKĖ E HI NĖ SHTĖPI.
IMG]http://s07.picshome.com/c55/new_picture__1_(1).jpg[/IMG

pokeri
21-11-06, 20:45
http://s07.picshome.com/c55/new_picture__1_(1).jpg

vjeshta
21-11-06, 20:49
http://s07.picshome.com/c55/new_picture__1_(1).jpg

Miku i Mikut tim eshte Miku im. :smile:

laliloli
21-11-06, 21:33
_ i _ u _ _ a

_ sh _ _

e

_ a _ ė ,

_ e _ a

e

_ _ u _ _ _ r

pokeri
21-11-06, 21:39
Miku i Mikut tim eshte Miku im. :smile:Bravo Vjeshta. Mund te jete edhe Mikesha e mikeshės sime... (ani kur ėshtė virtuale).

Ta zgjidhim tash te Lalit.

Murgesha
21-11-06, 21:42
_ i _ u _ _ a

_ sh _ _

e

_ a _ ė ,

_ e _ a

e

_ _ u _ _ _ r

Dituria ėshtė e gjatė, jeta e shkurtėr.

laliloli
21-11-06, 21:46
Dituria ėshtė e gjatė, jeta e shkurtėr.
E sakt


_ e_ i

i
_ _ a _ ė _ u _ _


_ u _

_ _ i _ e _

_ e

_ _ u _ i

laliloli
23-11-06, 18:28
E sakt


_ e_ i

i
n _ a _ ė _ u _ r


_ u _

z _ i _ e _

_ e

n _ u _ i

Iu dhash edhe pak ndihme se qak nuk ja paski ba :smile:

Elektroliti
23-11-06, 22:29
Peri i ngatėrruar nuk zgjidhet me nguti.

laliloli
23-11-06, 22:32
Peri i ngatėrruar nuk zgjidhet me nguti.

E sakte.........

Elektroliti
23-11-06, 22:43
Ja njė nga unė:

http://i15.tinypic.com/34gsh9v.jpg

Elektroliti
23-11-06, 22:44
OK foto ishte shumė e madhe. Tjetėr herė e vė mė tė vogėl. A u bė?

pokeri
24-11-06, 01:39
E zvogėlova.

http://s07.picshome.com/c55/34gsh9v.jpg

LOJETARI
24-11-06, 16:20
Elektroliti jepe edhe nje germe ne fjalen e katert :biggrin: