PDA

View Full Version : PLOTĖSO FJALINĖ


Faqet : 1 2 3 [4]

Drinni
24-11-06, 16:28
KUSH MĖSON SHUMĖ
DEMENTON TĖJET I
MENQUR

pokeri
24-11-06, 16:32
KUSH LEXON SHUMĖ MEDEOMOS BĖHET I MENĒUR.

LOJETARI
24-11-06, 16:42
mendoja se thuhet MEDOEMOS :confused:

Elektroliti
24-11-06, 17:07
Pokeri e ka gjetur. Bravo!
Lojėtari, ke tė drejtė, i kam gabuar shkronjat.
Medoemos duhet tė jetė.
Vazhdo Pokeri. :)

laliloli
24-11-06, 19:38
_ e _ i _ n

e

_ ė _ _ ė

_ ė

_ ė _ _ e _ sh _ m

_ e _ ra _

e

_ i _

Elektroliti
24-11-06, 20:08
Njeriun e bėjnė tė pėrjetshėm veprat e tij.

pokeri
24-11-06, 20:11
http://s07.picshome.com/c55/new_picture(1).jpg

Elektroliti
25-11-06, 13:58
Mė duket se nė fund ėshtė: edhe djalli duket i bukur... Hhahahhaha
Por ajo fjala me 12 shkronja hėmmmmm mė lodhi. Shtoja njė shkronjė sė paku asaj fjale.

Dea_A
25-11-06, 14:02
Ne moshen tetembedhjetevjeqare edhe djalli duket i bukur ....hahahha flm Elektroliti

pokeri
25-11-06, 14:08
E unė desha t'ju ndihmoj... Mė erdhi gjynah! Jo ore s'e ju nuk keni nevojė pėr ndihmė, e gjeni edhe mė tė vėshtirėn. Ju lumtė, tė dyve.

Drinni
25-11-06, 14:17
Mė duket se nė fund ėshtė: edhe djalli duket i bukur... Hhahahhaha
Por ajo fjala me 12 shkronja hėmmmmm mė lodhi. Shtoja njė shkronjė sė paku asaj fjale.

Tė lumt Elektoliti
Unėse gjeja kėtė me shumė shkronja dot.
Mua mė dilte

MĖ KOHĖT
.......................................
VJEQARE EDHE

DJALLI DUKET

I BUKUR.

Pra unė sillesha rreth kėsaj.

Rahmet me i knu Dea_A-s se pėrndryshe do tė mledheshim vetem rreth kafes sė forumit.

Dea_A
25-11-06, 14:19
Tė lumt Elektoliti
Unėse gjeja kėtė me shumė shkronja dot.
Mua mė dilte

MĖ KOHĖT
.......................................
VJEQARE EDHE

DJALLI DUKET

I BUKUR.

Pra unė sillesha rreth kėsaj.

Rahmet me i knu Dea_A-s se pėrndryshe do tė mledheshim vetem rreth kafes sė forumit.

mos me detyro me dyshua se nga ti e morra mbreme nje reputacion te kaltert per ate ankese ...hahahhahahha bile ne menyre te kulturuar : pershendetje hahhahaha

Drinni
25-11-06, 14:32
Jo mo thasht zoti.
Unė me reputacionet jam shum i kujdeshėm, edhe pėr t'mirė edhe pėr t'keq.

pokeri
25-11-06, 18:31
http://s07.picshome.com/c55/duhani.jpg

pokeri
25-11-06, 18:47
Kthehem pas futbollit.
Si duket do tė kėnaqem me lojė, derisa do tė pėrgjigjeni.

Drinni
25-11-06, 18:55
Dhurat mė
Jep e ēka
mirė
Kur ka

Drinni
25-11-06, 18:56
Dhurat mė
Jep e ēka
mė mirė
Kur ka

.................................

Drinni
25-11-06, 18:59
Dhurat tė
jesh e ēka mė lidhė
mua pa

Sy_kaltra
25-11-06, 19:08
http://s07.picshome.com/c55/duhani.jpg

Duhan tė
Mirė e .....
Tė mirė
Nuk Ka...

LOJETARI
25-11-06, 19:09
Dhurat tė
jesh e ēka mė lidhė
mua pa

Drinni fjaleve ja ke qelluar ,veq renditja nuk eshte ne rregulle hahahahaha

LOJETARI
25-11-06, 19:27
Duhan te keq e shka te mire nuk ka !:biggrin:

Sy_kaltra
25-11-06, 19:34
Duhan te keq e shka te mire nuk ka !:biggrin:

Po me duket e ke qellu :smile:

Drinni
25-11-06, 19:55
Drinni fjaleve ja ke qelluar ,veq renditja nuk eshte ne rregulle hahahahaha

Hahahaha a ja kam fut a. ahahahaha eeee burr kaniher po duhet me ja fut se men jan kto.

laliloli
25-11-06, 20:03
_ _ a _ i

i

u _ _ ė,

_ u _ _ u _ i _

e

_ ė

a _ i _ ;

_ _ a _ i

i

_ _ a _ ė

_ e _ a _ a

e

_ ė_ ė _

Murgesha
26-11-06, 03:18
_ _ a _ i

i

u _ _ ė,

_ u _ _ u _ i _

e

_ ė

a _ i _ ;

_ _ a _ i

i

_ _ a _ ė

_ e _ a _ a

e

_ ė_ ė _

Djali i urtė bukuria e tė atit, djali i prapė belaja e nėnės!

Elektroliti
26-11-06, 23:41
Duket se Murgesha e paska gjetur. Vetėm qė edhe Laliloli e paska ngatėrruar njė shkronjė (te BUKURIA) si unė mė herėt hahahaha.

laliloli
27-11-06, 09:35
Djali i urtė bukuria e tė atit, djali i prapė belaja e nėnės!


95% e sakt,ne vend Bukuria eshte lumturia


Vazhdojme:

_ e _ i _

i

_ ė _ _ gj _ n

_ y _ i _ ,

_ u _

ė _ _ ė

_ o _

_ i _ _ ė _ o _

_ ė

_ u _ ė

Murgesha
28-11-06, 20:27
95% e sakt,ne vend Bukuria eshte lumturia


Vazhdojme:

_ e _ i _

i

_ ė _ _ gj _ n

_ y _ i _ ,

_ u _

ė _ _ ė

_ o _

_ i _ _ ė _ o _

_ ė

_ u _ ė

Njeriu i pėrngjan fyllit, kur ėshtė bosh tingėllon mė butė.

Nuk e di a ka kupti, kjo Lali, por nė kėtė pėrfundim erdha.

Drinni
28-11-06, 20:32
Njeriu i pėrngjan fyllit, kur ėshtė bosh tingėllon mė butė.

Nuk e di a ka kupti, kjo Lali, por nė kėtė pėrfundim erdha.

Uaaaau Murgeshe.

Murgesha
28-11-06, 20:35
Uaaaau Murgeshe.

Mos don tė thuash se ja qėllova, kėsaj here i kam mėshuar si qorri me gisht.:biggrin: :biggrin:

Drinni
28-11-06, 20:42
Mos don tė thuash se ja qėllova, kėsaj here i kam mėshuar si qorri me gisht.:biggrin: :biggrin:

E qėllove, se qėllove nuk e di unė, veq mė pėlqen logjika qė ndjek hoho :tongue: hoho.

Murgesha
28-11-06, 20:44
E qėllove, se qėllove nuk e di unė, veq mė pėlqen logjika qė ndjek hoho :tongue: hoho.

Ha, hahahahaaaaaaaaaaaa ti nxėnėsi e unė mėsuesja????

laliloli
29-11-06, 18:31
Njeriu i pėrngjan fyllit, kur ėshtė bosh tingėllon mė butė.

Nuk e di a ka kupti, kjo Lali, por nė kėtė pėrfundim erdha.

Vetem dy fjalet jane gabim: Fylli dhe butė


Njeriu i pėrngjan _ y _ i _ , kur ėshtė bosh tingėllon mė _ u _ ė

Drinni
29-11-06, 19:12
Vetem dy fjalet jane gabim: Fylli dhe butė


Njeriu i pėrngjan _ y _ i _ , kur ėshtė bosh tingėllon mė _ u _ ė

Njeri i pėrngjan PYLLIT ,kur ėshtė bosh tingėllon mė ēudė|tutė

Murgesha
29-11-06, 19:15
Njeri i pėrngjan PYLLIT ,kur ėshtė bosh tingėllon mė ēudė|tutė

Prit Drinni se unė ja kam nisė e besa edhe du me e kry.:biggrin: :biggrin:

...... mė Shumė

laliloli
29-11-06, 19:16
Njeri i pėrngjan PYLLIT ,kur ėshtė bosh tingėllon mė ēudė|tutė

Jo Drini ,ja edhe pak ndihme me te njofshem :smile:


Njeri i pėrngjan qy_ i _ kur ėshtė bosh tingėllon mė shu_ė

Drinni
29-11-06, 19:21
Jo Drini ,ja edhe pak ndihme me te njofshem :smile:


Njeri i pėrngjan qy_ i _ kur ėshtė bosh tingėllon mė shu_ė

Aha,! ēashtu ore lali mos mė le tė turpėrohem kėtu para 300 njerzėve(rahmet mi knue J'adorit ka pas than tyne here kur nuk din rri rahat lexo hahahaha).

Njeriu i pėrngjan qypit kur ėshtė bosh tingėllon mė shumė

pokeri
29-11-06, 19:23
Jo Drini ,ja edhe pak ndihme me te njofshem :smile:


Njeri i pėrngjan qy_ i _ kur ėshtė bosh tingėllon mė shu_ė

QYPIT......

pokeri
29-11-06, 19:28
http://s07.picshome.com/c55/untitled(1).jpg

laliloli
29-11-06, 19:30
Aha,! ēashtu ore lali mos mė le tė turpėrohem kėtu para 300 njerzėve(rahmet mi knue J'adorit ka pas than tyne here kur nuk din rri rahat lexo hahahaha).

Njeriu i pėrngjan qypit kur ėshtė bosh tingėllon mė shumė

Ashtu bre Drini mos me korit hahhahhhahaa

vazhdojme:

_ ė

_ o _

_ e _ _ o _ _ t

_ e

ė _ _ ė

_ _ i _

a _

_ ė

_ ė _ i _

i

a _ m _ _ o _ _ r

Drinni
29-11-06, 19:40
Lali tash kemi tė zgjedhim kėtė qė ofron Pokeri.
Nuk e di a ka dikush qė pėrcjell nė televizionin gjerman nė Kabel1 Quiz Taxi, kjo i ngjan shumė, dallimi se aty fitohen lekė:tongue: e ktu ???? Nejse pėrgjegjien e marr me mendė.

http://s07.picshome.com/c55/untitled(1).jpg

Poker na ofron mundėsin ta zgjedhim pjes pjesė.
KUMBARIA ?

pokeri
29-11-06, 19:45
Lali tash kemi tė zgjedhim kėtė qė ofron Pokeri.
Nuk e di a ka dikush qė pėrcjell nė televizionin gjerman nė Kabel1 Quiz Taxi, kjo i ngjan shumė, dallimi se aty fitohen lekė:tongue: e ktu ???? ?

A edhe gjermanėt po bėkan plagjiate?
Kėto nė Kosovė i kanė bėrė para 6-7 vitesh!

Nejse. Mund ta zgjidhni si tė doni! S'ėshtė Kumbaria...

Murgesha
29-11-06, 19:46
http://s07.picshome.com/c55/untitled(1).jpg

Po ma merr mendja se fillon me Gjuetarin po se si pėrfundon spo kam kohė njėherė....:confused:

LOJETARI
29-11-06, 20:19
Sulltanit vetem kali ia premton magarin hahahahahahaah :confused:

Zana_ch
29-11-06, 20:54
http://s07.picshome.com/c55/untitled(1).jpg


Gjuetarit vetėm mali ia shpejton ..................(nuk e di ket te fundit )

pokeri
30-11-06, 10:22
Si duket ju ka hasur sharra nė gozhdė!? Ja pak ndihmė...
Fjala e tretė ėshtė VARRI... Gjejeni...
S'ka gjuetar! Ėshtė dikush tjetėr.

Murgesha
30-11-06, 10:51
Si duket ju ka hasur sharra nė gozhdė!? Ja pak ndihmė...
Fjala e tretė ėshtė VARRI... Gjejeni...
S'ka gjuetar! Ėshtė dikush tjetėr.

......... vetėm varri ia shpejton takatin... :confused:

Elektroliti
30-11-06, 14:34
Ndoshta "dushamnit vetėm varri ia premton hallallin"> :P

pokeri
01-12-06, 16:42
Nuk po e gjeni, a?

.... VARRI IA DREJTON...

LOJETARI
01-12-06, 16:45
dushmanit Vetem Varri Ia Drejton Sahatin !

laliloli
01-12-06, 19:18
Dushmanit vetem varri ia drejton zanatin

pokeri
02-12-06, 15:00
Dushmanit vetem varri ia drejton zanatin

Pėrgjigja duhet tė jetė logjike!

.... VETĖM VARRI IA DREJTON SAMARIN!

Murgesha
02-12-06, 23:29
Pėrgjigja duhet tė jetė logjike!

.... VETĖM VARRI IA DREJTON SAMARIN!

E pasi qė zbulove kaq shumė fjalė po e marrė me mend se fjala qė kėrkohet ėshtė GUNGAQIT.

Murgesha
05-12-06, 11:14
Poker ku mbete?
Kam mbet ne dilem eshte apo nuk eshte zgjidhja GUNGAQI???

pokeri
05-12-06, 19:36
Poker ku mbete?
Kam mbet ne dilem eshte apo nuk eshte zgjidhja GUNGAQI???


GUNGAQIT, VETĖM VARRI IA DREJTON SAMARIN.

(Mė falni. Kisha punė me asterodin, prandaj mungova...)

pokeri
06-12-06, 13:29
http://s08.picshome.com/c55/new_picture.jpg

10-12-06, 20:34
Thjeshtė, qartė, shqip...
Plotėso fjalinė, duke ndjekur logjikėn.
Fjala ėshtė pėr Aforizma, Urti popullore, thėnie filozofike!

http://img358.imageshack.us/img358/6795/buka3ds.png
buka e huaj te mbetet ne fyt

Linka_pz
16-11-07, 14:32
Gjej shkronjat qe mungojne -formo fjaline

P.sh

Per_endet_e

BE LK
16-11-07, 14:43
Gjej shkronjat qe mungojne -formo fjaline

P.sh

Per_endet_e


Pershendetje. per temen dhe per fjalen

Ba_ _ im

Linka_pz
16-11-07, 14:51
Pershendetje. per temen dhe per fjalen

Ba_ _ im


Bashkim...........eshteBa__ar

BE LK
16-11-07, 15:08
Bashkim...........eshteBa__ar

e skate

Baballar.........................ja futa kot

Li_ _r

ssara
16-11-07, 15:18
e skate

Baballar.........................ja futa kot

Li_ _r

litar ......ishalla seshte...hahah

BE LK
16-11-07, 15:29
litar ......ishalla seshte...hahah
e sakte

Il_ _ _on

ssara
16-11-07, 15:31
e sakte

Il_ _ _on

iluzion................eshte ashtu..........apo?

BE LK
16-11-07, 15:55
iluzion................eshte ashtu..........apo?
qeshtu eshte po pa me pyet pak ti mu se u lodha tu pyet vetem une .....hahahaha

Ma_ _ _ on

ssara
16-11-07, 16:00
qeshtu eshte po pa me pyet pak ti mu se u lodha tu pyet vetem une .....hahahaha

Ma_ _ _ on

maraton

lite_ _t_ _e

BE LK
16-11-07, 16:03
E pa sakt

MAKARON ..... ..............hahahahaha

Literature............

Ba_ _ _M

ssara
16-11-07, 16:07
E pa sakt

MAKARON ..... ..............hahahahaha

Literature............

Ba_ _ _M

bashkim........... per te gjithe shqiptaret

In_e_ _s_im

Linka_pz
16-11-07, 17:14
bashkim........... per te gjithe shqiptaret

In_e_ _s_im


Inreresim ...............sara mos ke bere gabim ?_n_k

BE LK
16-11-07, 20:10
Inreresim ...............sara mos ke bere gabim ?_n_k
Unik...................... po apo jo

H_j_ _T..................................

Prishtinasja_
16-11-07, 23:56
Unik...................... po apo jo

H_j_ _T..................................

Hajdut...:tongue:F_ RN_ _ O_................:biggrin:

BE LK
17-11-07, 10:56
Hajdut...:tongue:F_ RN_ _ O_................:biggrin:
Furnitor..........

K_ _ t _ ell........

Estella
17-11-07, 11:40
http://img378.imageshack.us/img378/5207/kryengritja6wd.jpg

Sy_kaltra
17-11-07, 12:08
Kryengjritja ėshtė ***** e Politikes ?
Poeti
Nuk jame e sigurt ?

BE LK
17-11-07, 12:30
Kryengjritja ėshtė ***** e Politikes ?
Poeti
Nuk jame e sigurt ?
Poezi

kryengritja eshte poezi e politikes ............. ..... kot ja futa

Sy_kaltra
17-11-07, 12:33
Poezi

kryengritja eshte poezi e politikes ............. ..... kot ja futa


Flm per ndihmen , mensoj se e qellove :smile: Urime

Linka_pz
17-11-07, 13:21
_il_i _ė v_t_m ........gjejeni eshte aktuale sot !

Estella
17-11-07, 14:15
Poezi

kryengritja eshte poezi e politikes ............. ..... kot ja futa

po ashtu eshte BL EK :)

ssara
17-11-07, 14:21
http://img55.imageshack.us/img55/8654/shchys8.png

Linka_pz
17-11-07, 15:56
_il_i _ė v_t_m ........gjejeni eshte aktuale sot !.


Gjeni kete apo po e gjej une ?

valiii
17-11-07, 17:21
.


Gjeni kete apo po e gjej une ?

O Linka , po me vjen inati me zberthy tashi kete fjale , pasi qe tane kohen kam qene kunder daljes ne votime ... tashi prap as goja s'po ma qet , le ta zberthen tjeter kush , mendoj se i ndihmova sadopak

~AmaZonA~
17-11-07, 19:42
_il_i _ė v_t_m ........gjejeni eshte aktuale sot !
Dilni nė votime :wink:

~AmaZonA~
17-11-07, 19:43
http://img55.imageshack.us/img55/8654/shchys8.png
HEKURI LAKOHET SA ĖSHTĖ I NXEHTĖ

Paradox_13
17-11-07, 19:51
Dilni nė votime :wink:

Jan mbylle qendrat e votimit,keshtu qe mos u lodhni kot..ahahahahah...

Fshatari
17-11-07, 20:00
HEKURI LAKOHET SA ĖSHTĖ I NXEHTĖ

Nuk ka mjaft vend pėr tri shkronjat mes dy Ė..Ė.

Fshatari
17-11-07, 20:03
Jan mbylle qendrat e votimit,keshtu qe mos u lodhni kot..ahahahahah...
N'Kaēanik e kishin shty deri nė ora 20 ose 22. Poe vnoj nji helmetė n"krye e shkova me votue. Edhe nė hangsha naj karrikė kokės(nga ndoj lkd ose ldd..) bile koken e kam tė mbrojtun!
Ika pra!

~AmaZonA~
17-11-07, 20:07
Nuk ka mjaft vend pėr tri shkronjat mes dy Ė..Ė.
Mendova se shkronja SH e zėn njerin vend ndėrsa T vendin tjeter kėshtu qe Ė SH T Ė ket fjal e kam ndegju edhe ne jeten e perditshme kėshtu qe japa mendimin tim ndryshe nuk e di!!

ssara
17-11-07, 20:08
HEKURI LAKOHET SA ĖSHTĖ I NXEHTĖ

Ashtu eshte Amazona......pershendetje.

Paradox_13
17-11-07, 20:11
N'Kaēanik e kishin shty deri nė ora 20 ose 22. Poe vnoj nji helmetė n"krye e shkova me votue. Edhe nė hangsha naj karrikė kokės(nga ndoj lkd ose ldd..) bile koken e kam tė mbrojtun!
Ika pra!

Nese rastesisht vendos te vazhdosh deri ne Han te Elezajve,te kisha keshillu mos harro vishu me rroba azbesti meq koken veq e paske siguru.....
Kalofsh mire Fshatar...

Fshatari
17-11-07, 20:26
Nese rastesisht vendos te vazhdosh deri ne Han te Elezajve,te kisha keshillu mos harro vishu me rroba azbesti meq koken veq e paske siguru.....
Kalofsh mire Fshatar...
Mė lajmrove me vonesė : votova e tash po shkoj pak deri ēatje n'ambullancė...! Koka m'shpėtoi po shpina po m'dhem...!

arton bala
23-11-07, 17:25
Mė lajmrove me vonesė : votova e tash po shkoj pak deri ēatje n'ambullancė...! Koka m'shpėtoi po shpina po m'dhem...!

Haha cfare trika. Shpinen t“sakatune moti tuj mbjelle ka 10 hektere speca t“djegsa neper fshat, e po ja len fajin zgjedheseve tash.. :tongue:

Heheh, pak hajgare Fshatar, nashta nuk u tregova shume i pa pietet per dhembjet tua. :confused:

Qe tash une nje fjali 6fjaleshe, me nje prese dhe nje apostrof, shpresoj qe e kam kuptu lojen, se nuk i lexova prej fillimit.

_ U S _ S“E G J E _, M _ _ _ E _ Ź _ _ Ź !!

Estella
19-02-08, 20:37
Haha cfare trika. Shpinen t“sakatune moti tuj mbjelle ka 10 hektere speca t“djegsa neper fshat, e po ja len fajin zgjedheseve tash.. :tongue:

Heheh, pak hajgare Fshatar, nashta nuk u tregova shume i pa pietet per dhembjet tua. :confused:

Qe tash une nje fjali 6fjaleshe, me nje prese dhe nje apostrof, shpresoj qe e kam kuptu lojen, se nuk i lexova prej fillimit.

_ U S _ S“E G J E _, M _ _ _ E _ Ź _ _ Ź !!

KUSH S'EGJEN,........

Dallandyshja_718
03-01-09, 14:40
Haha cfare trika. Shpinen t“sakatune moti tuj mbjelle ka 10 hektere speca t“djegsa neper fshat, e po ja len fajin zgjedheseve tash.. :tongue:

Heheh, pak hajgare Fshatar, nashta nuk u tregova shume i pa pietet per dhembjet tua. :confused:

Qe tash une nje fjali 6fjaleshe, me nje prese dhe nje apostrof, shpresoj qe e kam kuptu lojen, se nuk i lexova prej fillimit.

_ U S _ S“E G J E _, M _ _ _ E _ Ź _ _ Ź !!Kush s'e gjen, mjere per te!!!:rolleyes:

Estella
21-08-09, 23:55
http://img378.imageshack.us/img378/5207/kryengritja6wd.jpg

mentor*
22-08-09, 00:18
http://img378.imageshack.us/img378/5207/kryengritja6wd.jpg

kryengritja eshte poez(t)i e.......??

Dallandyshja_718
22-08-09, 02:46
kryengritja eshte poez(t)i e.......??

...e politikės...???:biggrin:

Alima
19-09-12, 15:53
...e politikės...???:biggrin:

...

Se pist ...

.

GURI SYLAJ
21-09-12, 09:03
...pa te cilen nuk ka as liri as.... !!

vjeshta
23-09-12, 14:58
...pa te cilen nuk ka as liri as.... !!


Libri ,pa te cilin nuk ka as liri as paqe?:rolleyes:

Dushku
24-09-12, 08:55
...pa te cilen nuk ka as liri as.... !!


barazi,ndermjet.......

Neferta
08-10-12, 11:37
barazi,ndermjet.......
... Gjinive

Dardanesha
08-10-12, 20:00
... GjiniveTe kunderta :tongue:

Neferta
10-10-12, 22:01
Pas akuzave ......... mbeti nė burg dhe vetė e piu helmin.

vjeshta
11-10-12, 14:57
Pas akuzave ......... mbeti nė burg dhe vetė e piu helmin.


Mbas akuzave Sokrati, mbeti ne burg dhe vete e piu helmin ?

Neferta
12-10-12, 14:13
Nga pallati i Muratit II shkina ........... e mbrojti ortodoksine sllave
derisa vdiq ne Jezhevė ne timarin e te shoqit ne moshen 75 vjeqare.

vjeshta
12-10-12, 22:39
Nga pallati i Muratit II shkina ........... e mbrojti ortodoksine sllave
derisa vdiq ne Jezhevė ne timarin e te shoqit ne moshen 75 vjeqare.


Shkina Mara ?

Ylli-1
16-08-14, 11:04
Ju mund te me digjni, por serish ... do te sillet rreth diellit!

Galileo Galilei

vjeshta
16-08-14, 19:42
Ju mund te me digjni, por serish ... do te sillet rreth diellit!

Galileo Galilei


Toka.

romansa
01-09-14, 18:44
toka eshte shtresa e siperme e siperfaqes se planetit tone....

Ylli-1
27-10-14, 11:14
toka eshte shtresa e siperme e siperfaqes se planetit tone....

Tokė


Njeriu e ka prejardhjen prej....ka thene Darvini!

UniCorN
03-03-15, 19:07
Tokė


Njeriu e ka prejardhjen prej....ka thene Darvini!

majmunit

..... i ka komt e shkurta.

Ylli-1
04-03-15, 07:50
majmunit

..... i ka komt e shkurta.
Genjeshtra ....Po ia nbylle te gjitha rruget edhe ....te gerith

vjeshta
02-02-16, 21:21
Genjeshtra ....Po ia nbylle te gjitha rruget edhe ....te gerith


Maca?

power8
02-02-16, 22:05
Maca?
Naten, te gjitha ... jane te zeza !

vjeshta
05-02-16, 21:06
Naten, te gjitha ... jane te zeza !

T“themi qe kjo mund te kete pergjigje subjektive?lol

power8
31-03-16, 16:04
...te gjitha macat jane te zeza !

romansa
31-03-16, 21:57
...ka lloj lloj race te maceve
..pranvera......

haneza
16-05-16, 22:37
pranvera nuk sjell gjdoher lule

haneza

power8
20-04-17, 07:02
han(ez)a ka ndikim te madh ne bat... dhe zba... e detrave dhe oqeaneve !

Pergjigju Oqean ! lol!

romansa
26-04-17, 17:16
han(ez)a ka ndikim te madh ne bat... dhe zba... e detrave dhe oqeaneve !

Pergjigju Oqean ! lol!

oqeani ka humbur
eja....

Oqeani
02-05-17, 20:46
Erdha shume here e nuk te takova :D

Takove ....