PDA

View Full Version : Temė e lirė!


Faqet : 1 [2] 3

jEtA_1
12-02-07, 18:38
Dua te te falenderoj Dreni30 klm kudo qe je

jEtA_1
12-02-07, 18:40
Dua jeta te vish me ne ne shoqri .une do tju sherbej ...me shum qefe ,,,se dita sodit paskan qelur lulet hahhah
dua edhe ty selvija te falenderoj qe dje kalova nji dit te bukur ne mesin tuaj.........

selvija
12-02-07, 18:54
dua edhe ty selvija te falenderoj qe dje kalova nji dit te bukur ne mesin tuaj.........Dua te jemi te shoqruar nuk duam edhe aq falenderime...jemi 1- sh...

legenda
12-02-07, 21:12
dua te te pershendes HARI MATA HARI,deshiren e njejte e kemi....
nuk du ate ndihesh i vetmuar.


:smile: .

Dua te dini (pak) biografine time:
Emri: Besnik
Data e lindjes: diten e Shmitrit te 1980-es
Vendlindja: Kosove Lindore
Profesioni: Mesues me Diplome, por i papune
Preokupimi: Dertet e shqiptarise
Deshira e madhe: Me e madhja deshire eshte PAVARESIA E KOSOVES me vetvendosje
Filmi i preferuar: Patrioti (The Patriot)
Romani i preferuar: Nga jeta ne jete. Pse??!!
Hobi: Shetitjet ne natyre
Gjendja emocionale: Optimist
Inkuadrimi ne forum: Moti i kam lexuar,por ne forum jam inkuadruar sivjet ne muajin Shkurt.

Nuk dua qe te mos dini me shume per veten time

jEtA_1
12-02-07, 21:53
Dua te jemi te shoqruar nuk duam edhe aq falenderime...jemi 1- sh...
Dua qe shoqeria e mir edhe te falenderohet , pasi qe ne mesin tuaj ndjehem shume mir klm kudo qe je

hari mata hari
13-02-07, 01:57
http://eigene%20%20bilder/

ARI_03
13-02-07, 10:09
Dua qė sot tė jem i lirė-nuk dua sot tė punoj.......

legenda
13-02-07, 12:07
DUA ,te iu them ,mos e humbni rrugen ,kur eshte shuuuume mjegulle,dhuroni vetes pak kohe ,perderisa DIELLI te mos trete pak MJEGULLEN,pastaj vazhdoni rrugen....
NUK DUA,qe te kete ENDACAKE ME SYZE,.....

:cool: .

Paradox_13
13-02-07, 13:00
Dua- te kondriboj per te mire (aq sa mundem)
Nuk du- kompenzim,per qdo kontribut..

jEtA_1
13-02-07, 16:56
Dua- te kondriboj per te mire (aq sa mundem)
Nuk du- kompenzim,per qdo kontribut..
Dua qe kontributin tend ta mirpresin te gjithe ne kete forum....Une e mirpres flm nga ti
Nuk dua as une kompenzime nga askush....vetem te kalojm mir si shoqeri

Paradox_13
13-02-07, 18:10
Dua- te bej nje telefonat,
Nuk - dua qe vala 900 te me pergjigjet kaq shpesh....:mad:

gazi-de
13-02-07, 19:29
Dua te ndihmoj...
Nuke du te perzihem ne pune shtetrore..........

legenda
13-02-07, 23:35
dua te them se sonte nuk po di se qfare po dua,
nuk dua te mos dua.....

:wink: .

jEtA_1
13-02-07, 23:43
Dua te them edhe une si ti legenda
Nuk dua dicka qe nuk dua

Paradox_13
13-02-07, 23:50
Dua- sepse ashtu di,
Nuk dua- ashtu si nuk di..

hari mata hari
14-02-07, 00:28
Dua t`i them fjalet, qe kurr nuk t`i thashe,
dua qe t`i jap, ato qe s`ti dhashe,
dua qe te ndjej thelle ne gjoksin tim,
por si duket sonte nuk po kam guxim...

Nje psheretim e jotja, jeten ma ndryshon,
zemres mi jep fjale dhe nga gjumi me zgjon,
ledhatimet tua, cdo nate i endrroj,
sikur te kam pra e nuk te leshoj...

Nuk do te leshoj se e imja je,
si nuk e veren, si nuk po e sheh,
si nuk e kupton se kjo zemer qane,
qe kur s`po te shoh e afer s`te kam...!!!

Sa here qe te shoh me kaplon nje malle,
ne endrrat e mia ti me vjen ngadal,
ne rremben me afsh vetem per nje cast,
dhe une te lejoj dhe asgje ste flas

Ne buzet e tua sonte po vdes,
nje puthje nga ti moti po e pres
ledhatimet tua, cdo nate i endrroj
sikur te kam pran, e nuk te leshoj...

Nuk do te leshoj se e imja je,
si nuk e veren, si nuk po e sheh,
si nuk e kupton se kjo zemer qane,
qe kur s`po te shoh e afer s`te kam...!!!
Kenduar nga Nusret Muciqi

Dua te kerkoj falje nga forumistet, per paraqitjen e ketij teksti muzikor!
Nuk dua qe ju kontributin tim, te ma nenvleresoni...

Shoku me i mire i vetmise eshte kenga,e kjo kenge se c`me ngjall nje ndjenje te papershkruar sa here qe e degjoj. Kerkoj nga te gjithe ju qe ta degjoni per nje cast...

legenda
14-02-07, 11:55
dua,te te falenderoj ne bashkemendim(UNITET...),
nuk dua ate qe nuk e dua(eshte edhe kjo nje FILOZOFI E JETES....)


:rolleyes: :

:smile: .


Dua te them edhe une si ti legenda
Nuk dua dicka qe nuk dua

selvija
14-02-07, 14:34
Dua te jem ne disponim..nuk dua te jem ne hidhrim....:frown:

hari mata hari
14-02-07, 16:50
Dua dashurine time, nuk dua shen valentinime...!!!

legenda
14-02-07, 23:13
dua TE JAP DHURATA...
nuk dua QE TE MOS ME KTHEHEN DHURATAT


:cool: .

rafet llapjani
15-02-07, 00:10
dua TE JAP DHURATA...
nuk dua QE TE MOS ME KTHEHEN DHURATAT


:cool: .

Ani pra ama njeher dhraten ta shikoj e masandej ta dha une ty nje dhurat :smile:

legenda
15-02-07, 00:46
hahaha, ani mire merri keta YJE
(*****), i shkeputa nga QIELLI :smile: ...

Ani pra ama njeher dhraten ta shikoj e masandej ta dha une ty nje dhurat :smile:

rafet llapjani
15-02-07, 00:49
hahaha, ani mire merri keta YJE
(*****), i shkeputa nga QIELLI :smile: ...

hahahah e tani kur te shkeputna ku me ra bre ahahahah

jEtA_1
15-02-07, 11:57
Dua qe ne keto momente te mos jeme e ngarkume aq shume me pune
Nuk dua qe ter jeta te me shkoj keshtu....

gazi-de
15-02-07, 12:16
Dua qe jeta jote te jete e lire sikure bilbili ne qjell!!!!!

Nuke dua te keshe ngarkese sikure gomari ne bjeshke...........

legenda
15-02-07, 12:22
ahahahaha, dua te te them jo Ti me u shkeput njeriiii,kukuuuu,por YJET i mora une nga Qielli per dhurate per Ty,...
nuk dua,qe te mos ma kthesh dhuraten.:frown:

hahahah e tani kur te shkeputna ku me ra bre ahahahah

Paradox_13
16-02-07, 09:31
Dua-te ju zgjoj nga gjumi,
Nuk dau-te fleni gjith diten...:smile:

legenda
16-02-07, 23:51
dua te me kaloj gripi sa me shpejte
nuk dua te rri mbrenda ne dhome...


:frown: .

Dreni30
16-02-07, 23:58
Dua te jesh ketu........... nuk i dua provokimet..................

halla e madhe
17-02-07, 00:00
Dua te jesh ketu........... nuk i dua provokimet.....................per plaken tende jane keto fjale a?:biggrin: :biggrin: :biggrin:

legenda
17-02-07, 00:05
dua te them qe me gezoi prania HALLES ne kete teme
nuk dua HALLA te na rrine larg....

:smile: ....

...per plaken tende jane keto fjale a?:biggrin: :biggrin: :biggrin:

halla e madhe
17-02-07, 00:08
dua te them qe me gezoi prania HALLES ne kete teme
nuk dua HALLA te na rrine larg....

:smile: ........me vjen mire per keto fjale qe i thua,do te mundohem me shpesh te gjeje kohe te jemi se bashku perseri:wink:

legenda
17-02-07, 00:13
dua,te te deshiroj mireseardhje ne cdo moment

:smile: .

....me vjen mire per keto fjale qe i thua,do te mundohem me shpesh te gjeje kohe te jemi se bashku perseri:wink:

halla e madhe
17-02-07, 00:17
dua,te te deshiroj mireseardhje ne cdo moment

:smile: ..... te flm per kete mbremje argetuese!:wink:
(ika moj se gjumi...shifemi perseri)

legenda
18-02-07, 14:14
dua te di sa zgjate PRITJAAAA....
nuk dua te pres deri ne AMSHIIIIM.


:cool: .....

ARI_03
18-02-07, 14:19
Dua qė tė pres,-nuk dua te ngel veq shpres,,,,,

selvija
18-02-07, 14:25
Dua te jeten perpara nuk dua te jes mrapa...

ARI_03
18-02-07, 14:28
Dua pėr momentin njė kafe pij,nuk dua tė ndez cigaren pa kafe.....

legenda
18-02-07, 14:29
dua qe te RESPEKTOJME njeri tjterin
nuk dua qe te VRITEMI MES VETE.....


:rolleyes: ....

selvija
18-02-07, 14:34
Dua fjale te bukura nuk dua te keqkuptohemi...

ARI_03
18-02-07, 14:35
Dua qė njerzit te mendojn pėr ardhmėri ne paqe-nuk dua qė politika tė manipuloj me njerz tė thjesht... :rolleyes:

Paradox_13
18-02-07, 16:07
Dua -vet ta shtroj rrugen qe shpie ne parajs..,
Nuk dua-falltoret te me trasojn ate rruge...

Dreni30
18-02-07, 16:52
Dua ta them ate fjalen e bukur, qe edhe ti te jesh e lumtur .......... nuk e dua te padrejten e as armiqesine.........

legenda
18-02-07, 17:18
dua qe tani kur nuk kam fuqi,te mbeshtetem ne krahrorine Tende
nuk dua te mbeshtetem ne jastakun e bute...


:cool: ...

ARI_03
18-02-07, 17:49
dua qe tė pres tė lexoj"triqet dhe loja e shahut",nuk dua qė tė harroni kėtė....:smile:

legenda
18-02-07, 21:42
dua te te them se jam e gezuar qe percjell me vemendjen temen time,nuk i harroj:wink:
nuk dua qe te mendosh se edhe une nuk po pres se qfare do te na sjell ARI....:rolleyes:

dua qe tė pres tė lexoj"triqet dhe loja e shahut",nuk dua qė tė harroni kėtė....:smile:

rafet llapjani
18-02-07, 23:23
Kjo tema e lire dmth qe mundesh per shkup e shkoder me fol aaaaaaa??

Dreni30
19-02-07, 09:20
Kjo tema e lire dmth qe mundesh per shkup e shkoder me fol aaaaaaa??

Hahahahahahaahah shume mire e paske qelluar rafet, nime per Shkup e Shkoder.

Dua qe te jem i lire ne mendimet e mija, por..... nuk dua qe askend ta lendoj me ato ....................

Dreni30
19-02-07, 09:23
Dua fjalen e lire, ..................... nuk dua robrim te saj..........

selvija
20-02-07, 13:43
Dua te dal dikah te shetis se me shkoj pushimi..nuk dua te kem -20 gjithnje se na thinjavi kjo kohe...:redface:

Paradox_13
21-02-07, 18:29
Dua qe te thrras ne emer...
Nuk dua te me gjykosh edhe nese gaboj, e te thrras zemer...:smile:

legenda
23-02-07, 14:49
duaaa,te me kaloi me ky grip :frown:
nuk duaaa,te me ik koha neper duar...

Paradox_13
23-02-07, 15:10
Dua shendeti te ju percjell
Nuk dua gripin ketu me na sjell....

Virti
23-02-07, 18:30
pasiqe qenka teme e lire, po e shfrytezoj rastin dhe them se ndihem i lire...! :cool:

DEA
23-02-07, 18:33
pasiqe qenka teme e lire, po e shfrytezoj rastin dhe them se ndihem i lire...! :cool:

I lumi ti!!!!!

Virti
23-02-07, 18:34
I lumi ti!!!!!
flm!!! :smile:

vjeshta
23-02-07, 18:34
I lumi ti!!!!!

...........qe e gjete momentin !!!!

DEA
23-02-07, 18:36
Cilin moment !!!!!!!!!!

selvija
23-02-07, 19:37
Dua edhe nje jave pe pushoj..nuk dua qedo sekond te punoj..:redface:

legenda
24-02-07, 01:04
dua LIRINE
nuk dua ROBERINE

legenda
24-02-07, 01:06
dua te te falenderoj,
nuk dua qe te perhapi gripin si epidemi,ahahaha....


:biggrin: .
Dua shendeti te ju percjell
Nuk dua gripin ketu me na sjell....

Paradox_13
24-02-07, 13:14
Dua....nuk di qfar nuk dua...!!

Virti
25-02-07, 00:33
ketu me kalu a? :biggrin:

DEA
25-02-07, 00:35
ketu me kalu a? :biggrin:

Ke hjek keq me duket hahahahah

Virti
25-02-07, 00:36
Ke hjek keq me duket hahahahah
edhe hjeka keq, edhe ne shkrimin e pare bera pyetje... :biggrin:

DEA
25-02-07, 00:37
edhe hjeka keq, edhe ne shkrimin e pare bera pyetje... :biggrin:

Ke nis me u permisu:biggrin:

Virti
25-02-07, 00:39
Ke nis me u permisu:biggrin:
syni mashtron... te gjithe me thone se jam i papermiresueshem! :biggrin: :biggrin:

DEA
25-02-07, 00:43
syni mashtron... te gjithe me thone se jam i papermiresueshem! :biggrin: :biggrin:

Ne kete rast intuita se me sy spo te shoh:biggrin:

Virti
25-02-07, 00:47
Ne kete rast intuita se me sy spo te shoh:biggrin:
kush qenka ajo intuita bre? :biggrin:

DEA
25-02-07, 00:48
kush qenka ajo intuita bre? :biggrin:

Kojshikja :biggrin:

Virti
25-02-07, 00:52
Kojshikja :biggrin:
ishalla del qysh paska thane ajo... :biggrin:

legenda
25-02-07, 21:05
dua mirkuptime
nuk dua keqkuptime...


:smile:

ishalla del qysh paska thane ajo... :biggrin:

prishtinasi
25-02-07, 21:05
Dua ta di...femrat ne Afganistan, qe mlohen krejt ziii....ne ate vape, a kane ndonje klime nder fustan....:tongue: , nuk dua ta di...qe ky edhe ai para sa shekujve ka thane keshtu....ashtu

legenda
26-02-07, 20:44
:eek: Ahahahahahaaa....DUA te them IDE_GJENIALEEEEE,ahahahaaa ,po vrapoj ta beje PATENT...
NUK DUA qe ta mos LICENCOJ,se e merr dikush,:tongue: ...

Dua ta di...femrat ne Afganistan, qe mlohen krejt ziii....ne ate vape, a kane ndonje klime nder fustan....:tongue: , nuk dua ta di...qe ky edhe ai para sa shekujve ka thane keshtu....ashtu

gazi-de
26-02-07, 21:04
Dua te verteten....

Nuke du heshteje.........

Paradox_13
26-02-07, 22:37
Dua......-sa me shpejt te vi pranvera,
Nuk dua -qe keto gripe te na ndjekin pas......

selvija
26-02-07, 23:06
Dua te rri pak ketu..nuk di sa mund te qendroj nga gjumi...:cool:

Dreni30
26-02-07, 23:16
Dua te jem me shume ketu, nuk dua qe askend ta lendoj.

selvija
26-02-07, 23:22
Dua te rrish nuk dua te mos rrish...:tongue:

Dreni30
26-02-07, 23:23
Dua te rri me deshire, nuk dua qe te mbetem pa gjum se neser heret kam me shku ne pune, hahahahaahahh

legenda
27-02-07, 20:47
dua qe FORUMI te kete FRYME-TE GJALLOJ
nuk dua ZBEHTESI ne FORUM...

:cool: .

e_martumja
27-02-07, 23:07
a bash per gjithqka mundem me fol ketu ah :biggrin:

gazi-de
27-02-07, 23:31
nuke du te vjene marre
du te folesh qa te duashe moj

rafet llapjani
27-02-07, 23:32
nuke du te vjene marre
du te folesh qa te duashe moj

Kujna marre o gaz E_martumja kur kish pa lind ja kish pa gjue nanes te vet mindilin me frym aghaghaghaghhaggh

gazi-de
27-02-07, 23:36
qe refet,mire e ke se me duket kjo kurre mindil nuke ki pa.....ase mbi kry ase ner kry.....

rafet llapjani
27-02-07, 23:39
qe refet,mire e ke se me duket kjo kurre mindil nuke ki pa.....ase mbi kry ase ner kry.....

Valla gazi per ner nuk e di duhna me vet qka sbahet nashta edhe atu hiq ghaaghaghahgagh

e_martumja
27-02-07, 23:42
Kujna marre o gaz E_martumja kur kish pa lind ja kish pa gjue nanes te vet mindilin me frym aghaghaghaghhaggh ahahahaha vallahi hiq nuk kisha mbajt dreq prej zvoglimit kam qen...ja nje shembull. kur i kisha veq 4 apo 5 vjet, kur vike nje jabangji i thojsha ami do dinara a qka ka pas at her ne ks dhe e sheh qysh ha une Fafarona te djeks phaaaaa krejt shtisha ne goje ahahha per pak lek ahhhaa

gazi-de
27-02-07, 23:42
Valla gazi per ner nuk e di duhna me vet qka sbahet nashta edhe atu hiq ghaaghaghahgagh
o mose e vet ma mire se ajo nuk din ase qe eshte monili jo..hghhghg

rafet llapjani
27-02-07, 23:44
o mose e vet ma mire se ajo nuk din ase qe eshte monili jo..hghhghg


More mos po mendon per Mercedeska a ja perkthejm ma mire qka don me than monil ahgahgahgaghaghaghaghaghaghhgaghagh

e_martumja
27-02-07, 23:47
More mos po mendon per Mercedeska a ja perkthejm ma mire qka don me than monil ahgahgahgaghaghaghaghaghaghhgaghaghqka dulet te TANGA more vallahi ju kisha kalxu por z'ba se veq burrit ja tregoj :biggrin:

gazi-de
27-02-07, 23:47
hahaha,perktheja se ajo prej Rahovecit mos po na keqekuptone...hghghgh

rafet llapjani
27-02-07, 23:49
qka dulet te TANGA more vallahi ju kisha kalxu por z'ba se veq burrit ja tregoj :biggrin:


tangat seshte firm e fort Mercedeskat jan ma te forta ghaghaaghaghaghhgagh

e_martumja
27-02-07, 23:49
hahaha,perktheja se ajo prej Rahovecit mos po na keqekuptone...hghghgh Rahovecjaka qe ta ban 8 me 2 tye ahahah Internacional jam ahahahan :biggrin:

rafet llapjani
27-02-07, 23:52
Rahovecjaka qe ta ban 8 me 2 tye ahahah Internacional jam ahahahan :biggrin:

Qy tet me dy ai kurgju nuk eshte kjo na te llapit ta bajm 10 xerro a pet ma te fort na ghaghaaghghaghaghaahgh

gazi-de
27-02-07, 23:53
Rahovecjaka qe ta ban 8 me 2 tye ahahah Internacional jam ahahahan :biggrin:
jo ate e di poe ata edhe po ruhem..po nuke na regove firmene...hahaha

rafet llapjani
27-02-07, 23:55
jo ate e di poe ata edhe po ruhem..po nuke na regove firmene...hahaha


A edin qfar firme o Gazi qe te tregoj une ZHIMI ZHIBAO AGHAGHAGHAGHAGHAGHAGHAGHAGHAGH

gazi-de
27-02-07, 23:58
A edin qfar firme o Gazi qe te tregoj une ZHIMI ZHIBAO AGHAGHAGHAGHAGHAGHAGHAGHAGHAGH
hahaha..pasha kuranin eksperte je..hghghg

rafet llapjani
28-02-07, 00:01
hahaha..pasha kuranin eksperte je..hghghg

Normalitikisht qa dreqin boj une gjith dite tu menu per firmat e tangerkave aghaghaghahgaghagh

Paradox_13
28-02-07, 01:05
Dua -qe te jem me ty
Nuk dua -te le me at zjarmi..............

Paradox_13
28-02-07, 20:39
Dua qe e_martumja te na bej torten sonte,
Nuk-dua te thot se nuk i takon.....:biggrin: :tongue:

e_martumja
28-02-07, 20:43
Dua qe e_martumja te na bej torten sonte,
Nuk-dua te thot se nuk i takon.....:biggrin: :tongue:Dua te them sinqeisht se i maroj te mira por fat kqsisht sonte nuk kam hargjin e duher per me marru, allaile qka jeni qu pesh more, mjafton me honger Vjeshta torte, lerni ju ehheh,po me dhimbet Vjeshta qe me siguri e sakaton lemza...PC e kishe ne pushim mjeksor pak ahahhaha :biggrin:

Paradox_13
28-02-07, 20:48
Dua te them sinqeisht se i maroj te mira por fat kqsisht sonte nuk kam hargjin e duher per me marru, allaile qka jeni qu pesh more, mjafton me honger Vjeshta torte, lerni ju ehheh,po me dhimbet Vjeshta qe me siguri e sakaton lemza...PC e kishe ne pushim mjeksor pak ahahhaha :biggrin:

Dua te them se nuk jemi qu pesh...por
Nuk dua te festojm pa torte, ditelindjen kur eshte fjala per nje mikesh...:biggrin: :tongue:

e_martumja
28-02-07, 21:00
Mbasi edhe une e kam at mikesh dhe kam rrespekt te madhe per at URDHERRONI TORTE


http://www.confiserie-mirabeau.ch/images/products/Flintstone_G.jpg Ju beft mire

Paradox_13
28-02-07, 21:04
Mbasi edhe une e kam at mikesh dhe kam rrespekt te madhe per at URDHERRONI TORTE


http://www.confiserie-mirabeau.ch/images/products/Flintstone_G.jpg Ju beft mire

Dua te them te falemnderit
Nuk doja ta marr me men se me korit...:smile:

e_martumja
28-02-07, 21:06
Dua te them te falemnderit
Nuk doja ta marr me men se me korit...:smile: aahhahahaha isha korrit une qy e jo ti.


Upssssss sps :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
28-02-07, 21:23
aahhahahaha isha korrit une qy e jo ti.


Upssssss sps :biggrin: :biggrin:

Ne rreth te ngusht ishe korit ti,me dal pak ma larg na e kishe korit katunin,e pak pak ma larg......nuk te them kot vendase dhe mike me kishe korit edhe mu....:biggrin:

Toni3
01-03-07, 17:34
Kjo teme e lira qenka be TEME E KOKTELL.

legenda
03-03-07, 21:29
dua te pushoj pak ne OAZEN_FILOZOFIKE....
nuk dua qe RUTINA,te na shendrroj ne ROBOTA_MISHI.


:cool: ....

RiannA
03-03-07, 22:21
A jam e vetmja qe spe kupton tripin e qesaj teme???

ARI_03
03-03-07, 22:28
Dua qė RiannA shpejt tė kuptoi kėtė temė,-nuk dua qė te shoh vetem pjesėn (postimet) e fundit tė kesaj teme........:smile:

Paradox_13
03-03-07, 22:29
A jam e vetmja qe spe kupton tripin e qesaj teme???

Dua...-qe edhe ju ta kuptoni..
Nuk dua-ashtu te mendoni.....

RiannA
03-03-07, 22:30
aha...klick hahaha

DUA qe Ari let vjen e te mqaaaaf pak, NUK DUA qe dikush tjeter tja zen vendin!

ARI_03
03-03-07, 22:34
aha...klick hahaha

DUA qe Ari let vjen e te mqaaaaf pak, NUK DUA qe dikush tjeter tja zen vendin!

Dua qė tė qafi shuuuum,nuk dua qė tė qafi pak....:wink: :smile:

RiannA
03-03-07, 22:36
Dua nje moll, nuk dua nje dardh

ARI_03
03-03-07, 22:42
Dua veq gjysm molle,nuk dua tė hash vet....:rolleyes: :biggrin:

RiannA
03-03-07, 22:43
Dua ta jap nje gjys molle, nuk dua ta ha vet

ARI_03
03-03-07, 22:47
Dua qė tė falenderoi,nuk dua kėtė tė mirė tė ta harroi.....:rolleyes: :wink:

falma_lotin
03-03-07, 22:55
Dua te ju shof te buzeqeshur te gjithve , nuk dua te ju shof me lote ne sy asnjhere .

selvija
04-03-07, 08:48
Kisha dashte te pi nje kafe me shoqri..nuk dua vet te pi..

RiannA
04-03-07, 11:47
Dua ta shoh veten nDubai-nuk dua me kalu diten ne banes hihi

legenda
05-03-07, 23:19
Dua PRAKTIKE (fakte,...)
Nuk dua vetem TEORI (fjale...):rolleyes: ..:

Dea_A
05-03-07, 23:21
Dua PRAKTIKE (fakte,...)
Nuk dua vetem TEORI (fjale...):rolleyes: ..:

Kjo i bjen
Dua realitet
Nuk dua virtualitet:tongue:

prishtinasi
05-03-07, 23:23
Dua ta shoh veten nDubai-nuk dua me kalu diten ne banes hihi

e kjo tjetra i bjen:
Dua te jetoj ne endrra
nuk dua te ma dhezni driten:tongue:

LOJETARI
05-03-07, 23:25
e kjo tjetra i bjen:
Dua te jetoj ne endrra
nuk dua te ma dhezni driten:tongue:

E kjo e jotja i bjen lau i lau illallah.....:tongue:

Dea_A
05-03-07, 23:29
E kjo e jotja i bjen lau i lau illallah.....:tongue:

E kjo e jotja i bjen
sa gures ka pusi .......... aq ty te deshiroj.....jo dashuroj:tongue:

legenda
05-03-07, 23:29
dua qe ne Forum te kete zgjedhje
nuk dua qe Forumi te jete i zbrazet...


:tongue: ..:

E kjo e jotja i bjen lau i lau illallah.....:tongue:

prishtinasi
05-03-07, 23:29
E kjo e jotja i bjen lau i lau illallah.....:tongue:

hahahha....amin:tongue:

legenda
05-03-07, 23:30
Ahahaha,shpejte e zbertheve,:smile:
Kjo i bjen
Dua realitet
Nuk dua virtualitet:tongue:

legenda
08-03-07, 22:14
DUA te di ku fshihet GUXIMI
NUK DUA te besoj se mashkujte shqiptare nuk kane GUXIM


:rolleyes: ..:

gazi-de
08-03-07, 22:22
DUA te di ku fshihet GUXIMI
NUK DUA te besoj se mashkujte shqiptare nuk kane GUXIM


:rolleyes: ..:
Dua te jau uroje festene............

Nuke dua te heshti...ke fjala pere kete GUXIM legenda...hghghgh

laliloli
08-03-07, 22:31
Per cka eshte muhabeti ketu ?

legenda
08-03-07, 22:59
ahahahaaaa..dua te te them se e GJETE,bravooo:smile:
Dua te jau uroje festene............

Nuke dua te heshti...ke fjala pere kete GUXIM legenda...hghghgh

legenda
08-03-07, 23:00
per 8 MARS,ahahaaaa:wink:
Per cka eshte muhabeti ketu ?

laliloli
08-03-07, 23:04
per 8 MARS,ahahaaaa:wink:Urime legenda ,po a pat kush me ta dhene ndonje lule te pakten :biggrin:

legenda
08-03-07, 23:13
FLM,jooooo:frown: ,po kan frike,ahaha....:tongue: :wink:
Urime legenda ,po a pat kush me ta dhene ndonje lule te pakten :biggrin:

laliloli
08-03-07, 23:19
FLM,jooooo:frown: ,po kan frike,ahaha....:tongue: :wink:Ka kohe edhe 45 minuta eshte 8 marsi ,dola me i mbledh ca lule te ti sjell

gazi-de
08-03-07, 23:21
FLM,jooooo:frown: ,po kan frike,ahaha....:tongue: :wink:


kushe moj po ka frike..bire lulen qe ta dhashe...hghghghghg

legenda
08-03-07, 23:35
ahahahaaaa,jo ,jooo nuk ta jap kurre,se i du luleeeet,po keta ne realitet o GAZ,ahahaha:biggrin:
kushe moj po ka frike..bire lulen qe ta dhashe...hghghghghg

legenda
08-03-07, 23:37
....ah,sa me gezoveee,po ngutu se gati iku treni i FUNDIT:tongue:
Ka kohe edhe 45 minuta eshte 8 marsi ,dola me i mbledh ca lule te ti sjell

gazi-de
09-03-07, 00:40
ahahahaaaa,jo ,jooo nuk ta jap kurre,se i du luleeeet,po keta ne realitet o GAZ,ahahaha:biggrin:


dua qe raliteti i endrrave tu te behet e vertet...

nuke du qe ti vuashe.....hghghghghg

legenda
09-03-07, 00:47
:smile: ...flm
dua qe raliteti i endrrave tu te behet e vertet...

nuke du qe ti vuashe.....hghghghghg

Agolli
09-03-07, 05:58
Dua ta pi nje kaffé,.............nuk dua te shkoj ne pune :mad: :biggrin:

Paradox_13
09-03-07, 14:08
Dua...gjerat qe rrjedhin spontanisht..
Nuk dua....imponime.....

RiannA
09-03-07, 14:28
Dua te me falemenderon dikush, nuk dua te pershendeti hahahahaa

Albanian eX|PerT
09-03-07, 14:42
Dua PRAKTIKE (fakte,...)
Nuk dua vetem TEORI (fjale...):rolleyes: ..:
Dua qe t'i ta kesh te qarte se fjalet e mija per ty jane perplot sinqert, qe rrjedhin nga dashurija subtile, nuk dua qe te te humbi,...!!!

albanian,

gazi-de
09-03-07, 18:55
Dua te me falemenderon dikush, nuk dua te pershendeti hahahahaa
Dua te theme faleminderite qe na erdhe Rianna....

Nuke dua te pereshendes sepse po i urrejke pershendetjet..hghghghg

selvija
09-03-07, 22:39
Dua dalim me ne pranvere..na shkoj koha me bero sivjet...

rafet llapjani
09-03-07, 22:42
Dua dalim me ne pranvere..na shkoj koha me bero sivjet...

Silvi ku ka pas bor sivjet more ahhahhahha

selvija
09-03-07, 22:46
Silvi ku ka pas bor sivjet more ahhahhahharafet hajde qetu tek une valla dash dardalec te bejme...:biggrin:

rafet llapjani
09-03-07, 22:51
rafet hajde qetu tek une valla dash dardalec te bejme...:biggrin:

Ajon dardalecat e madhaj hiq hahahhahahhah

selvija
09-03-07, 22:55
Ajon dardalecat e madhaj hiq hahahhahahhahSa pafsh me sy..:tongue:

rafet llapjani
09-03-07, 22:57
Sa pafsh me sy..:tongue:

hahahah nisja mi qkri se na erdh pranvera moj ahahahhahh

selvija
09-03-07, 23:00
hahahah nisja mi qkri se na erdh pranvera moj ahahahhahhMe qka me qkri na kaftof zoti akull na ka bere..:biggrin:

rafet llapjani
09-03-07, 23:02
Me qka me qkri na kaftof zoti akull na ka bere..:biggrin:

A ske koforr aaaaaaaaaaaaa kuku te kje ftof krejt ti qik aghahgahgahghgahghga

selvija
09-03-07, 23:06
A ske koforr aaaaaaaaaaaaa kuku te kje ftof krejt ti qik aghahgahgahghgahghgaQfare kaftorri sjam ne shekullin e kaluar hahahah veq radiator kam...:tongue:

rafet llapjani
09-03-07, 23:08
Qfare kaftorri sjam ne shekullin e kaluar hahahah veq radiator kam...:tongue:

E me cka penxen radiatorin a me mash aghahgahgahghgahga

selvija
09-03-07, 23:13
E me cka penxen radiatorin a me mash aghahgahgahghgahgaHahahahaha jo me meee..spo ja di emrin atije..rrum more qyy...:biggrin:

Albanian eX|PerT
12-03-07, 16:43
Dua PRAKTIKE (fakte,...)
Nuk dua vetem TEORI (fjale...)


Dua qe t'i ta kesh te qarte se fjalet e mija per ty jane perplot sinqert, qe rrjedhin nga dashurija subtile, nuk dua qe te te humbi,...!!!

albanian,

Dua, qe ta dish se jemi ne realitet, nuk dua te mendosh se jemi ne iluzione....!!!

legenda
13-03-07, 23:57
dua te te them se do te ndihet mungesa e jote ne FORUM,
nuk dua qe te na harrosh,...


:rolleyes: ....

[/size]
Dua, qe ta dish se jemi ne realitet, nuk dua te mendosh se jemi ne iluzione....!!!

Paradox_13
22-03-07, 20:39
Dua ......fjalen qe ndrydhet por nuk lakohet,
Nuk dua....fjalen qe shtrydhet,lyhet e shumezohet...

selvija
22-03-07, 22:07
Duam Pranver dhe nxetsi..nuk duam dimer se boll na ka merdhi..

Paradox_13
23-03-07, 09:27
Dua ....mengjeset me drit..
Nuk dua..netet kur erresira dendurohet,vetmia rri varun diku ne dhome,me terrin bashkohet,trallise,ne mure ferkohet...ku per qdo qast munde te kercasin edhe xhamat si nerv i tendosur ne tension...

legenda
24-03-07, 02:08
duaaa,duaaaa,duaaaaaaaaa,aaaaaaaaaaa......

nuk duaa,nuk duaaa,nuk duaaaaaaaaa INJORANCE!!!!

Giovanni
24-03-07, 02:18
Dua ta di qfat te mundon................................??

Kur jam afer teje pse nuk me shikon................??

ARI_03
27-03-07, 17:38
Dua tė shkruash thjesht dhe sinqert-nuk dua fjalėn e lakuar e me kthesa.:cool:

Paradox_13
27-03-07, 21:52
Dua...qe artin e njohjes se vetvetes ta kultivoj vet ,..pa pranin e askujt.....
Nuk dua ....te pranoj asfar eproresh as sundimtaresh qofshin te praruar edhe ne are....

ARI_03
27-03-07, 22:11
Dua tė kem afėr ndonjė shkrim qė mė leht e kuptoj..http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45b249f002fd3.gif,nuk dua me pak shkronja tė qėndisen domthėnie tė mėdha.....

Paradox_13
27-03-07, 22:15
Dua....qe kjo tem,ashtu siq lindi,u rrit dhe te frymoj si ****teme e lire...
Nuk dua...te venitet e te lihet ne harres......

Albanian eX|PerT
27-03-07, 22:16
Dua me shkrujt me nje nick deri sa ta perfundoj kapitullin ne dardani http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil3dbd4dbc14f3f.gif :biggrin:, e nuk dua http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45b23751d90c0.gif dallavera si ca ketu, qe i nderrojne nickat me shpesh se sa une avataret!

http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45f3ed847e85d.gif ikaaaaaaa

e_martumja
27-03-07, 22:43
Dua me shkrujt me nje nick deri sa ta perfundoj kapitullin ne dardani http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil3dbd4dbc14f3f.gif :biggrin:, e nuk dua http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45b23751d90c0.gif dallavera si ca ketu, qe i nderrojne nickat me shpesh se sa une avataret!

http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45f3ed847e85d.gif ikaaaaaaamos e qit veten aq ult, mos harro se cdo kush per veti... Mos vepro si tjer...

Albanian eX|PerT
28-03-07, 17:31
mos e qit veten aq ult, mos harro se cdo kush per veti... Mos vepro si tjer...
Sigurisht, porse me kane ardhur tek hunda keto dallavergjit mė sidomos ata qe te shiten ne privat si mik e ne realitet jane armiqt e tu.

Albanian eX|PerT
28-03-07, 17:32
Dua qe Dea_A-ne ta kem mike e moter gjithe jeten, nuk dua qe ta humbi!

selvija
28-03-07, 18:11
Dua te them, se me erdh inati- nuk dua idhrohem..!!!!

Paradox_13
29-03-07, 21:59
Dua...qe Pseudora te mos vonon kaq shume mengjesin...
Nuk dua....pritjen e zverdhur dhe durimin e ngrire....

e_martumja
29-03-07, 22:01
Interesant me 5 yje dhe me qen lire :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
29-03-07, 22:05
Interesant me 5 yje dhe me qen lire :biggrin: :biggrin:

Dua...... te them se qe te 5 keta yje munde te shkoqen si shpirti nga trupi i njeriut.
Nuk dua....qe valet e territ te zbehin shkelqimin e tyre....

e_martumja
29-03-07, 22:07
Dua...... te them se qe te 5 keta yje munde te shkoqen si shpirti nga trupi i njeriut.
Nuk dua....qe valet e territ te zbehin shkelqimin e tyre.... dua te them qe bash gramatiqki po flet bre :biggrin:

Paradox_13
29-03-07, 22:51
dua te them qe bash gramatiqki po flet bre :biggrin:

Dua...te them se po majm ore plotsuese per gramatik...
Nuk dua....te perseris vitin.....ahahahahahah

Domira
29-03-07, 23:02
Nime Paradox a ta ka vnu zorin kush mu ba nxans i mir a cka u bo me ty sontehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Paradox_13
30-03-07, 14:16
Nime Paradox a ta ka vnu zorin kush mu ba nxans i mir a cka u bo me ty sontehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dua....vet qe te jem nxanes i sjllshem, se me zor ncukk nuk bahet asgje...
Nuk dua...me mi ngre vesht mesuesja.....ahahahaha..

Paradox_13
03-04-07, 12:54
Dua...dreken e shtepis..
Nuk dua...qebaptoret e qarshis.....

Penesti
03-04-07, 13:21
Dua...dreken e shtepis..
Nuk dua...qebaptoret e qarshis.....
shum po dojshe bre djal ti ... aa hasret t`patem tya hhhahahahahahha

Paradox_13
03-04-07, 13:31
shum po dojshe bre djal ti ... aa hasret t`patem tya hhhahahahahahha

Dua te tregoj se qfar dua e kush jam,....megjithate jo.....
Nuk dua...ngase edhe ti e din.......ahahahhha

Penesti
03-04-07, 14:31
Dua te tregoj se qfar dua e kush jam,....megjithate jo.....
Nuk dua...ngase edhe ti e din.......ahahahhha
I lazdrumi i forumit hahaha,
ti shka don na ste japim e ti shka nuk don na ta japim hahahahha perinati

legenda
03-04-07, 14:59
dua DREKEN te ma servon dikush gati,mmmmm....
nuk dua veq une te servoj,ahahaha...

Dua...dreken e shtepis..
Nuk dua...qebaptoret e qarshis.....

legenda
03-04-07, 15:00
dua te them se vetem na DY,ia kuptojme deshirat ketij HASRETI,ahahahaaaa

nuk dua,qe HASRETI te na idhnohet.

shum po dojshe bre djal ti ... aa hasret t`patem tya hhhahahahahahha

Penesti
03-04-07, 15:20
[quote=legenda]dua te them se vetem na DY,ia kuptojme deshirat ketij HASRETI,ahahahaaaa

nuk dua,qe HASRETI te na idhnohet.
dua qe te mos vuaj njeri
nuk dua qe ndjenjat te mos shohin liri

legenda
03-04-07, 16:25
dua qe ndjenjat te shohin liri....
nuk dua qe HASRETI te vuaj,


ahahahaaaa
u bana si papagall....

[quote=legenda]dua te them se vetem na DY,ia kuptojme deshirat ketij HASRETI,ahahahaaaa

nuk dua,qe HASRETI te na idhnohet.
dua qe te mos vuaj njeri
nuk dua qe ndjenjat te mos shohin liri

gazi-de
03-04-07, 18:09
nuke dua te jesh papagall!!!..
du te jeshe bilbil...........(shaka).....

legenda
05-04-07, 14:20
ahahhaaaa

dua te jam KANARINE,te ma ken zilin,mmmm...

nuk dua jo te jam PAPAGALL,te perserise ate qe tjeret e thane...

nuke dua te jesh papagall!!!..
du te jeshe bilbil...........(shaka).....

gazi-de
05-04-07, 20:05
dua te jeshe si lule...
nuke dua te keshe zili!!!...............

prishtinasi
05-04-07, 22:53
dua te jam KANARINE,te ma ken zilin,mmmm...

nuk dua jo te jam PAPAGALL,te perserise ate qe tjeret e thane...
Legenda vendase, nese do te jesh Kanarine, atehere do te dukesh HIPPY:biggrin:

legenda
07-04-07, 23:40
...ahahaaaa,,,te pelqej TY ashtu apo jo...ahaha
Legenda vendase, nese do te jesh Kanarine, atehere do te dukesh HIPPY:biggrin:

prishtinasi
08-04-07, 00:00
...ahahaaaa,,,te pelqej TY ashtu apo jo...ahahammm...woodstock....jimmy hendrix...legenda...pse jo...krejt po lidhet....:biggrin:

Paradox_13
08-04-07, 08:10
Dua....te veshtroj duke fjetur....
Nuk dua...te trazoj endrrat tua....

legenda
08-04-07, 09:44
frekuencat ne pyetje,,,,ahaha...
mmm...woodstock....jimmy hendrix...legenda...pse jo...krejt po lidhet....:biggrin:

legenda
08-04-07, 09:45
....flm,,,,

ahahahaaaa...

Dua....te veshtroj duke fjetur....
Nuk dua...te trazoj endrrat tua....

rafet llapjani
08-04-07, 13:30
frekuencat ne pyetje,,,,ahaha...
Anten te fort ke ti larg ti rrok frekuencat aghaghaghaghaghaghaghahg

Dreni30
09-04-07, 08:19
Dua te kem afer e te bisedoj,..... por nuk dua gjumin ta trazoj...

legenda
12-04-07, 18:58
....flm
edhe TY,ahahaaa...

Dua te kem afer e te bisedoj,..... por nuk dua gjumin ta trazoj...

Albanian eX|PerT
13-04-07, 01:48
E dua gjuhen shqipe, nuk i dua

Albanian eX|PerT
13-04-07, 01:49
E dua gjuhen shqipe, nuk i dua
E dua gjuhen shqipe, nuk i dua armiqt e saj!

Paradox_13
13-04-07, 11:26
Dua.....qe nje nate edhe Kozmosi te pushoj ,e te argetohet per nje qast te vetem.....
Nuk dua,...veq Zoti qe te flej ate nate...

gazi-de
16-04-07, 11:28
Dua ti them dy fjale!!!..

Nuke dua se nuke kame zemer...hahahha

Paradox_13
17-04-07, 13:10
Dua,...te ike udhes se pafundme ku zverdhin druret gjetherames...
Nuk dua,...te veshtroj mbi gjokse pellgjesh atje ku tundet i arti medaljon i henes...

legenda
18-04-07, 14:46
...dua te di ku buron FUQIA E MENDIMIT
nuk dua te besoj se ka force me te madhe se sa te MENDUARIT....

Agolli
18-04-07, 14:53
Dua te di se cka mendon,,''nuk dua ta perdori intuiten''!!!!

Agolli
18-04-07, 15:01
ahahaaa...nuk i beson edhe aq INTUITES;apo jo....nuk ke faj shpesh te mashtron...hahaha jo,jo! shume i besoj, per ate nuk dua ta perdori'',, per te mos u zhgenjyar....

Agolli
18-04-07, 15:13
...edhe ZHGENJIMET jane pjese e JETES,se paku mesojme qe ta duam veten me shume,dhe mos ta lejojme te zhgenjehet....

por ,tregom DUA te di ku e ka burimin e fuqise INTUITA,
nuk dua te besoj se ne pervojen e HIDHUR te JETES....
Zhgenjimet jan pjese te jetes nese pasiguria figuron tek individi.''',,ndersa!, burimi i fuqis se intuites mshifet mbrapa siguris se individit dhe '''FANTAZISE'''' realistike.......

Paradox_13
18-04-07, 17:49
Dua...te bej hapin e pare,pastaj te dytin e te tretin me radhe....

Nuk dua.....te marshoj rruges qe me shpie ne fushen e jetes se pajetuar,.. duke ber hi e pluhur hijen qe me ndjek e qe mundohet te ma fus frigen....

selvija
18-04-07, 20:22
Dua ajo drit te me ndriqoj...nuk dua errsire te me verboj.

gazi-de
18-04-07, 20:54
dua te te jap ZEMER,
nuk dua qe mos te i di ato DY FJALEDua te falenderoj...

Nuke du ti dishe ato fjal...por ase une tashe...!!!hghghghg

Paradox_13
16-05-07, 22:52
Dua te ec zbathur....
Nuk dua asfaltin qe sot djeg si prush gjehnemi....

Luana
16-05-07, 23:53
E dua jetėn ta shijoj por jo bota tė mė shikoj "jetėn "

Paradox_13
18-05-07, 02:23
Dua ndeshkimin e merituar....
Nuk dua krenarin e shminkuar.......

Paradox_13
19-05-07, 10:17
Dua....sot qe te jesh me mua....atje ku linde bifurkcioni,atje ku natyra dhuron jete....

Nuk dua.......jo..jo nuk di qfar nuk dua...

~AmaZonA~
19-05-07, 11:18
Dua qė ta zvoglojm largėsin nuk dua qe tė na mundoj vetmia...

Sy_kaltra
19-05-07, 23:27
Dua te ndegjoje mire per te gjithe..
Nuk dua te ndegjoj thashetheme.

gazi-de
20-05-07, 01:11
Dua te jem te bashkuar,dhe respektuar mes vete...
Nuk dua te gjelozojm..................hghghghghghghghghghghg

Sy_kaltra
20-05-07, 12:54
Dua kaffe,nuk dua fjale :biggrin:

gazi-de
20-05-07, 13:07
Dua ta qes nje kafe..
Nuk dua te pish shume cigare qy hghghgghg................

Sy_kaltra
20-05-07, 13:08
Dua qe ti ta hash torten,nuk dua qe te me shikosh ne sy :tongue:

Albanian eX|PerT
24-05-07, 22:27
Dua qe te me harrosh, nuk dua te vuash per nje qe nuk ia vlen!

Virti
25-05-07, 00:51
mire qe s'paska cenzure ketu :cool:

Paradox_13
11-06-07, 02:06
Dua....qe miqesia jone te jet nje fener drite ne ket det te pafunde...
Nuk dua.....kurre te ndihemi te humbur ne anijen me emrin jet....

Elina
11-06-07, 02:11
Dua... te jemi gjithmone miq,ne kemi te njejtat halle dhe te njejtat mendime...edhe djelli per ne eshte i njejte...

Dreni30
11-06-07, 02:14
Dua qe mirekuptimi te jete prezent tek te gjithe ne, nuk dua mosmarreveshje e padrejtesi.

legenda
11-06-07, 02:20
DUA qe te eksistoj respekti i ndersjellet,,,

NUK DUA nenvlersime dhe nenqmime mes nesh....

Albanian eX|PerT
11-06-07, 02:22
Dua sinqeritet,

Nuk dua demagogji...

Elina
11-06-07, 02:40
Une i DUA te gjith ata qe shikojne me sy te kthjellet dhe qe flasin me nder.

Nuk i dua njerezit qe jane te dobet ne shpirt...

rafet llapjani
11-06-07, 03:46
DUA qe te eksistoj respekti i ndersjellet,,,

NUK DUA nenvlersime dhe nenqmime mes nesh....

Dua qe me shpesh te takoj

Nuk dua qe te mungosh se pasha kuranin vaj halli per ty ne maje te perpellacit te qes ahahahaahah

uliksi31
11-06-07, 07:57
Dua te martohem,
Nuk dua te ndahem:biggrin:

aLbaChiCk
12-06-07, 15:01
Dua me te pas per veti
Sdua me te nda me tjeter

Albanian eX|PerT
12-06-07, 20:35
Dua te jetoj nen hijen e kurores me ty,
Nuk dua, ajo hije te e freskoj dikend tjeter!

Shqiptare
15-06-07, 16:33
Dua perhere te jetoj me nder
Nuk dua t'i bej dem askujt!

Albanian eX|PerT
15-06-07, 18:42
Dua qe te gjithe te mendojne sikur Shqipja,
Nuk dua qe te aprovojne negacionet e asaj qe ka definuar ajo!

Virti
21-06-07, 19:00
ēorba e lire t'i djeg buzet... :tongue:

Paradox_13
03-07-07, 18:44
Dua te respektoj vendosmerin tende..
Nuk dua te jesh e lekundur.....

Adrenalina
04-07-07, 20:45
Dua te respektoj vendosmerin tende..
Nuk dua te jesh e lekundur.....


Dua te them se vendosja nuk lekundet let...
Nuk dua te jesh edhe aq larg...

Nirvana Band
04-07-07, 20:48
Dua qe te gjithe te jene te vendosur per ate qe mendojne se eshte e drejte.

Shqiptare
05-07-07, 16:49
Dua paqa te mbizoteroj kudo, nuk dua grindje as luftime!

^katunari^
05-07-07, 16:56
Dua paqa te mbizoteroj kudo, nuk dua grindje as luftime!

Valla une e kam veq nji deshire:
Qe sejcili njeri ti doj te tjeret ma shume se vetvehten:
Arsyeja:Nese njerzimi e mberrine ket stadium te zhvillimit, heredokure, athere
as nuk ka me pase lufta, as zili, as thashetheme, vetem
PEACE

yllbardh
12-07-07, 21:59
Dua qė tė tjerėt t'mė duan ashtu si i dua unė ata. As mė pak e as mė shumė. Nėse tė gjithė do tė vepronin nga kjo pikėnisje atėher ma merr mendja se do tė kishim njė situatė mė tė mirė botėrore.

Paradox_13
17-07-07, 21:39
Dua ...te vjedh fragmente te kesaj nate ne perendim,..
Nuk dua....qe pergjithnje te heshtim deri ne amshim.......

Adrenalina
18-07-07, 11:48
Dua te them se me mungon koha e lire per shoqrin...
Nuk dua qe dikush te hidherohet.....

lyra2
22-07-07, 10:31
NUK DUA tė ecėsh para meje, ndoshta nuk mundem tė pėrcjell..
NUK DUA te me ndjekėsh , ndoshta nuk di tė udhėheq..
DUA tė ecim krahpėrkrah tė shkojmė pėrpara...

gazi-de
22-07-07, 22:48
Dua te kom koken e qete...
Nuk dua te kome dhimje te kokes si tashe...............

Sy_kaltra
26-01-08, 17:03
E dua edhe nuk e dua ska,,o e dua, o se dua qyyy :P

Paradox_13
30-03-08, 17:46
Dua gjelbrimin pranveror,nuk dua haloret edhepse gjithe duken te gjelbert........

LuLjaa
30-03-08, 18:08
Qe kjo Teme hiq s'po shkojka me keto fjal qe i pasni than ju

aty po lexon .. Teme e lir ,, ju thuni te dua s'te dua :D