PDA

View Full Version : Temė e lirė!


Faqet : [1] 2 3

legenda
02-02-07, 05:00
DUA------NUK DUA
-------------------------------


Dua mengjesin plote drite---nuk e dua kete nate ne erresire....

legenda
02-02-07, 05:02
dua FJALEN e lire---nuk e dua FJALEN ne zingjire

DUA------NUK DUA
-------------------------------


Dua mengjesin plote drite---nuk e dua kete nate ne erresire....

legenda
02-02-07, 05:04
dua SYTE qe rrezojne---nuk i dua SYTE qe rrezohen

dua FJALEN e lire---nuk e dua FJALEN ne zingjire

Toni3
02-02-07, 05:51
Dua tė shkoj ne gjum, por nuk dua tė lė tė vetmuar atė! :cool:

Paradox_13
02-02-07, 12:44
Dua diellin qė ngroh,nuk dua diellin me dhėmb.................

uck_aksh
02-02-07, 18:04
Dua panvarsin e KOsoves, nuk e dua pamvarsin e kushtezuar

ARI_03
02-02-07, 18:17
Dua me zemer e jo me politik,nuk dua thjesht vetem per praktik......:wink: :smile:

legenda
02-02-07, 19:10
dua te perqafoj te VERTETEN---nuk dua te merrem me GENJESHTREN

:wink: .

selvija
02-02-07, 22:02
Dua--- te verteten...nuk e dua urrejtjen...

ARI_03
02-02-07, 22:16
Dua shum......nuk dua pak.....

selvija
02-02-07, 22:18
Dua..ate qe kam....nuk dua ate qe se kam...

ARI_03
02-02-07, 22:19
Dua relaitetin,nuk dua imagjinaten.......

ARI_03
02-02-07, 22:26
Dua te shkruaj vetem ate qe mendoj,,,, nuk dua askend ne kete tem te kopjoj...

Murgesha
02-02-07, 22:38
Dua tė shkruaj nė kėtė temė... por nuk dua tė dalim jashtė teme...

Dreni30
02-02-07, 22:39
Dua--- te verteten...nuk e dua urrejtjen...

Dua shume ate qe thua........... nuk dua me u lavdruar.

selvija
02-02-07, 22:44
Dua te jemi afer-- nuk dua te jem large...

ARI_03
02-02-07, 22:48
Dua mirkuptim,,,,nuk dua keqkuptim....

selvija
02-02-07, 22:52
Dua te jem ne drit..nuk dua te qendroj errsire...

Dreni30
02-02-07, 23:28
Dua qe te me freskoj rrezja e diellit ne mengjes,,,,, nuk e dua mbremjen pa hene.

legenda
03-02-07, 00:01
e dua SHOQERINE-----nuk e dua VETMIN

Toni3
03-02-07, 03:34
Dua--- te verteten...nuk e dua urrejtjen...

Nuk e dua te verteten se me verbohen syte, dua genjeshtren te vdes i lumtur. :D

jEtA_1
03-02-07, 03:49
Dua te jeme e lumtur ne ket bote - nuk dua te kem vuajtje asnjeher

Paradox_13
03-02-07, 03:51
Dua te flej-nuk mundem te flej..........

Toni3
03-02-07, 04:04
Dua te flej-nuk mundem te flej..........

Po c'te mundon o paradox, flej de, flej! :biggrin:

Paradox_13
03-02-07, 04:08
Po c'te mundon o paradox, flej de, flej! :biggrin:

Kam fjetur hiq me pak se tre ore kur nuk kisha rryme,kuptohet gjat orarit te reduktimit e tash nuk mund te flej ma...:biggrin:

Toni3
03-02-07, 04:19
Kam fjetur hiq me pak se tre ore kur nuk kisha rryme,kuptohet gjat orarit te reduktimit e tash nuk mund te flej ma...:biggrin:

Po ashtu si te jetosh ne lagje te 'thjeshte' :biggrin:
Eja tek Velania, ka nonstop rryme, 24 ore! hahaha

Paradox_13
03-02-07, 04:22
Po ashtu si te jetosh ne lagje te 'thjeshte' :biggrin:
Eja tek Velania, ka nonstop rryme, 24 ore! hahaha

Po besa pak jan stermbush qytetet me te ardhur,jo jo edhepse ne terr me mire ndjehem ne fshat si fshatar se sa si fshatar i qytetruar....:biggrin:

Toni3
03-02-07, 04:30
Po besa pak jan stermbush qytetet me te ardhur,jo jo edhepse ne terr me mire ndjehem ne fshat si fshatar se sa si fshatar i qytetruar....:biggrin:

Degjo, nuk ishte puna se si ndjehesh, isha puna e rrymes de ... :biggrin:

Paradox_13
03-02-07, 04:34
Dua te mbetem katundar-nuk dua te behem qytetar...ahahahahaha

Toni3
03-02-07, 04:44
Duhet te jesh krenar per ate qe je!
Sipas meje, ai qe mohon identitetin e tij, eshte njeri i pa vlere!

legenda
03-02-07, 15:37
dua ORIGJINALITET---nuk dua PROTOTIP


:wink: .

ARI_03
03-02-07, 15:44
Dua kualitet---nuk dua kuantitet..:smile:

selvija
03-02-07, 17:15
Dua sot te qendroj ne shtepi..nuk dua te shkoj askund...qetsi..

gazi-de
03-02-07, 18:04
Dua te shoje sot...!!!pote nuke dua se nuke mundeme!!!...............

Sy_kaltra
03-02-07, 19:40
Tė dua ....S`tė dua...Nuk ke shans me mua :rolleyes:

gazi-de
03-02-07, 20:31
Dua shume.........nuke du mose thuaje...nuke i dihet kjo bote eshte interesante..........

uck_aksh
03-02-07, 20:49
dua paraaaaa , nuk dua punnnnnnn

legenda
03-02-07, 22:51
dua VEPRA----nuk dua vetem FJALE....

ARI_03
03-02-07, 23:12
Dua te kuptohet nenshkrimi im-nuk dua qe ne kete fjali te kete ndonje ndryshim......

legenda
04-02-07, 04:21
fakt gazi,hahaha,
dua shuuuume,shuuuume,shuume------nuk dua hiqqqq,hiqqqqq

:biggrin:

Dua shume.........nuke du mose thuaje...nuke i dihet kjo bote eshte interesante..........

Toni3
04-02-07, 04:33
Tema e lire duhet te riemerohet, dhe te behet teme deshirash . :biggrin:

legenda
04-02-07, 04:36
dua REVOLUCION----por nuk dua ANTARE TE REVOLTUR,hahahaha

:biggrin: .


Tema e lire duhet te riemerohet, dhe te behet teme deshirash . :biggrin:

prishtinasi
04-02-07, 04:38
Dua sqarim rreth temes---nuk dua revolte

Toni3
04-02-07, 04:42
Dua moderatore te denje per detyren e shenjte kombetare, jo pertaca si Qeveria e Kosoves.... :D

legenda
04-02-07, 04:42
dua ZHURMAT E DITES qe te mbushin jete -----nuk e dua QETESINE E NATES e cila te kafshon...

legenda
04-02-07, 04:47
dua te them se kjo teme ka 2 paralele,qe nuk takohen
1.dua-------------------------
2.nuk dua--------------------

:cool:


Dua moderatore te denje per detyren e shenjte kombetare, jo pertaca si Qeveria e Kosoves.... :D

Toni3
04-02-07, 04:50
Une e dua temen sepse eshte e lire, sikur ne klase te pare kur mesuesja ne jepte USHTRIM ME SHKRIM - TEME E LIRE :biggrin:

ARI_03
04-02-07, 06:14
Dua pa asnje kufij-nuk dua veq per bukuri.

Toni3
04-02-07, 06:28
Dua vajza te pa martuara , nuk dua gra shtatzane... :D

legenda
04-02-07, 21:44
e duaaa kete teme te lire----nuk dua te merremi vetem me politik,te relaksohemi pak...:wink:

ARI_03
05-02-07, 01:25
dua http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT086/42-16974583.jpg,nuk dua te bej vet.......

legenda
05-02-07, 01:35
dua ARIT te ia qes nje kafe,-----nuk dua ta le te rrije vete...


:smile: .

dua http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT086/42-16974583.jpg,nuk dua te bej vet.......

ARI_03
05-02-07, 01:41
dua ARIT te ia qes nje kafe,-----nuk dua ta le te rrije vete...


Dua te ju falenderoi por -nuk dua te ju mundoi...:wink: http://www.fotosearch.de/thumb/ISH/ISH113/42-15358864.jpg ------http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT086/42-16974583.jpghttp://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT086/42-16974583.jpgurdhero sonte merre nje prej meje,,,

legenda
05-02-07, 01:47
mmmmm,i dua xhentelmenaaat
Dua te ju falenderoi por -nuk dua te ju mundoi...:wink: http://www.fotosearch.de/thumb/ISH/ISH113/42-15358864.jpg ------http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT086/42-16974583.jpghttp://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT086/42-16974583.jpgurdhero sonte merre nje prej meje,,,

ARI_03
05-02-07, 01:54
Dua special falenderim per kompliment :wink: - nuk dua te largohem nga kjo teme pa mos te thene ~ju befte mire~:rolleyes:

Guri i madh
05-02-07, 01:56
mmmmm,i dua xhentelmenaaat


pak me vones po kafe gjeta

legenda
05-02-07, 02:03
dua kur shqiptaret zbuten dhe iu sherbejne femrave---nuk dua kur shqiptaret jane agresiv me femra....hahaha


:wink: .

pak me vones po kafe gjeta

ARI_03
05-02-07, 02:07
Dua te zgjedh personin i cili meriton sherbim-nuk dua te gjith te marrin pjes ne mundin dhe sherbimin tim...:smile: :wink:

prishtinasi
05-02-07, 02:07
Dua kafe edhe une...po nuk dua te ma beni ju, se garant nuk dini...hahah

Guri i madh
05-02-07, 02:08
dua kur shqiptaret zbuten dhe iu sherbejne femrave---nuk dua kur shqiptaret jane agresiv me femra....hahaha


:wink: .
ndosta pas 10 viteve hhaaa

legenda
05-02-07, 02:15
dua te di se qka i zbute mashkujte----nuk dua te besoj se shikimi i femres...hahaha


:wink:

prishtinasi
05-02-07, 02:21
dua te di se qka i zbute mashkujte----nuk dua te besoj se shikimi i femres...hahaha:wink:

Dua ta zbuloj ftyren...por nuk dua qe te kete fotografe afer:cool:

legenda
05-02-07, 02:26
dua te di se qka e shtyn prishtinasin me e zbulu ftyren.....
nuk dua te besoj se fshehet nga fotografet


:wink: .

prishtinasi
05-02-07, 02:29
dua te di se qka e shtyn prishtinasin me e zbulu ftyren.....
nuk dua te besoj se fshehet nga fotografet


:wink: .

Dua te tregohem transparent...hahah...nuk dua te jem i prendjekur

legenda
05-02-07, 03:04
dua transparenten,por me kufinje....----nuk e dua mjegullen,se me shtin frike (mos po fshihet ujku,hahahaha...)


:cool:

prishtinasi
05-02-07, 03:08
hahahha....dua manaferra...nuk dua me nofka...

Paradox_13
05-02-07, 15:40
Dua - nuk dua....!!

hari mata hari
05-02-07, 16:19
Dua Te Jetoj, E Nuk Dua Te Lakmoj

gazi-de
05-02-07, 16:31
Du te jeme i lir...nuke du te vuai..................

legenda
06-02-07, 15:43
duaaaa,qe femrat shqiptare te jene te fortaaa materialishte dhe te fuqishme psiqikishte...
nuk duaaa,ta shohe femren shqiptare te injoruar dhe te dobet.

vjeshta
06-02-07, 17:54
Dua fjalen e lire .........nuk e dua te cunguar ...:mad:

selvija
06-02-07, 17:57
bised me bashkshorten qen....

Dua ... shpirti ime te jem ne qdo moment pran teje.... nuk dua as frym te marr pa ty...:smile:

Dreni30
06-02-07, 18:43
Dua fjalen e lire....... nuk e dua roberine.

legenda
06-02-07, 19:17
...duaaa,te jam plote me ndjenja si SELVIJAAAAA,:wink: hahaha
nuk dua te jam e ftofte si ATLANTIDA.....:frown:

bised me bashkshorten qen....

Dua ... shpirti ime te jem ne qdo moment pran teje.... nuk dua as frym te marr pa ty...:smile:

gazi-de
06-02-07, 19:18
Dua te qeshi...........nuke dua te qaje..............

legenda
06-02-07, 19:26
dua qe GAZIN, ta shtyje te qesh,:biggrin:
nuk dua qe GAZI te qaj,pasi ne jemi ketu me te:smile: nate e dite.

Dua te qeshi...........nuke dua te qaje..............

selvija
06-02-07, 19:30
...duaaa,te jam plote me ndjenja si SELVIJAAAAA,:wink: hahaha
nuk dua te jam e ftofte si ATLANTIDA.....:frown:Dua... duhet te kesh me shum ndjena legenda,,, per te arritur ate... nuk dua te te jesh ashtu e ftofur ne kete aspekte...

legenda
06-02-07, 19:39
hmmmmm,SELVIJA

dua qe mos te i kem ndjenjat nen kontrolle te rrept,te mbyllura hermetikishte,dua te iu jap pak krihe te fluturojne ,si te SELVIJAAA:wink:
nuk dua,qe ndjenjat te me kthehen BUMERANG:cool: .

Dua... duhet te kesh me shum ndjena legenda,,, per te arritur ate... nuk dua te te jesh ashtu e ftofur ne kete aspekte...

prishtinasi
06-02-07, 19:40
ju du edhe s'ju du....

ARI_03
06-02-07, 19:46
E dua jeten-nuk e dua vdekjen.....

selvija
06-02-07, 19:48
hmmmmm,SELVIJA

dua qe mos te i kem ndjenjat nen kontrolle te rrept,te mbyllura hermetikishte,dua te iu jap pak krihe te fluturojne ,si te SELVIJAAA:wink:
nuk dua,qe ndjenjat te me kthehen BUMERANG:cool: .Dua..por ata krihe fluture..http://www.scoala3sv.ro/scgen3/Img/clubEU/flutur.jpgzoti mi ka dhane, e nuk dua te humbas...do ti mbaje...

legenda
06-02-07, 19:49
dua te di,per kend e ka fjalen prishtinasi
nuk dua te besoj se per mu edhe per ty SELVIJE,hahaha


:wink:

ju du edhe s'ju du....

selvija
06-02-07, 19:54
Dau te ec perpara...nuk dua te jes mrapa....

nuk dua qe te behem dyshe...:tongue:

legenda
06-02-07, 19:58
dua qe SELVIJA te arrije ne PIEDESTAL;
nuk dua asesi te ndahet ne DYSH:wink:

Dau te ec perpara...nuk dua te jes mrapa....

nuk dua qe te behem dyshe...:tongue:

selvija
06-02-07, 20:01
dua qe SELVIJA te arrije ne PIEDESTAL;
nuk dua asesi te ndahet ne DYSH:wink:Dua... vetem Princin tim...:biggrin: nuk i dua te gjithe...:biggrin:

gazi-de
06-02-07, 20:09
dua qe GAZIN, ta shtyje te qesh,:biggrin:
nuk dua qe GAZI te qaj,pasi ne jemi ketu me te:smile: nate e dite.Dua te qaje se jame mushe se ka kohe qe nuke kame qa...nuke dua...une nje here ne vite qeshi apo me rralle.................

selvija
06-02-07, 20:15
Dua te qaje se jame mushe se ka kohe qe nuke kame qa...nuke dua...une nje here ne vite qeshi apo me rralle.................Dua .. qe gazi-de te jesh i qeshur ne mesin tone askush si ka punet prefetk..gjithkush ka ndonje problem por porblemet jan jan te gjitha njsoje...nuk dua te qashe kurr nuk me ate asgje nuk do arrish te behesh i forte...me ate i perballon te gjitha....

ARI_03
06-02-07, 20:18
E dua dhe ndjej dicka per te-nuk dua t'i tregoj gjer sa te kupton vet..:smile:

legenda
06-02-07, 20:20
dua qe edhe une te QAJ bashke me TY,sikur qe dua TE QESHI bashke me TY
nuk dua qe GAZI te mendoj se nuk ka shoke e shoqe,


:smile: .

Dua te qaje se jame mushe se ka kohe qe nuke kame qa...nuke dua...une nje here ne vite qeshi apo me rralle.................

gazi-de
06-02-07, 20:21
Dua .. qe gazi-de te jesh i qeshur ne mesin tone askush si ka punet prefetk..gjithkush ka ndonje problem por porblemet jan jan te gjitha njsoje...nuk dua te qashe kurr nuk me ate asgje nuk do arrish te behesh i forte...me ate i perballon te gjitha....
du ti perballoje te gjitha,nuke du te qeshi....nuke e pata fjalene qe nuke qeshi qe kame probleme pore natyrene e kame ashtu(sikure te ne qe thojeshin burri qesh ni here ne vite)hahaha me shtine me qeshe pa u be ende nje vite.....

gazi-de
06-02-07, 20:23
dua qe edhe une te QAJ bashke me TY,sikur qe dua TE QESHI bashke me TY
nuk dua qe GAZI te mendoj se nuk ka shoke e shoqe,


:smile: .Dua te keme shoqeri...nuke dua te jeme veteme.........ja fillojme tani te qajme apo te leme per me vone legenda...........

selvija
06-02-07, 20:27
du ti perballoje te gjitha,nuke du te qeshi....nuke e pata fjalene qe nuke qeshi qe kame probleme pore natyrene e kame ashtu(sikure te ne qe thojeshin burri qesh ni here ne vite)hahaha me shtine me qeshe pa u be ende nje vite.....Dua..ja keshtu te qesh me ne se ke vend sa te dush per disponim dhe due te jemi se bashkue te qajme hallet qe na kaplojne...nuk dua bor as shi ne kete momete..dua...ndriqim dhe shkelqim...

legenda
06-02-07, 20:31
dua te di MOTIVIN,pse te qeshi ose pse te qaj
nuk dua sonte te qajme GAZI,te qeshim si Selvija,hahaha,shiko si po na shikon ajo hahaaha...:smile: .

Dua te keme shoqeri...nuke dua te jeme veteme.........ja fillojme tani te qajme apo te leme per me vone legenda...........

gazi-de
06-02-07, 20:33
Dua te jeme i gezuare....nuke du te qeshi...mendoje shume sepse e urrej..........

selvija
06-02-07, 20:36
dua te di MOTIVIN,pse te qeshi ose pse te qaj
nuk dua sonte te qajme GAZI,te qeshim si Selvija,hahaha,shiko si po na shikon ajo hahaaha...:smile: .Dua.. hahahaah oj legenda plaq sante qikkk...se gjithje qeshi nuk me mundoj shum gjerat hahahah benja qefin vetit qka po ta nine...nuk dua te dal jasht forumit por kam disa pune...:tongue:

legenda
06-02-07, 20:41
ahahahaha,dua te plasim bashke qikiiiiii,hahahahaha
nuk dua te dal nga forumi,por edhe une kam pune.....

Dua.. hahahaah oj legenda plaq sante qikkk...se gjithje qeshi nuk me mundoj shum gjerat hahahah benja qefin vetit qka po ta nine...nuk dua te dal jasht forumit por kam disa pune...:tongue:

ARI_03
06-02-07, 20:45
Dua te lexoj me shum-nuk dua shum te shkruaj.........

gazi-de
06-02-07, 20:46
Dua te qeshi me ju e veteme te qeshi se morti nuke kame qeshe....nuke dua te qaje,sepse nuke di kame harruare....me kane humbure ndjenjat..........

prishtinasi
06-02-07, 20:48
Dua ta di pse.....fjalen "nuk dua" sonte e hjeka prej fjalorit!

Paradox_13
06-02-07, 21:19
Dua thjeshtesin-nuk dua komplikimet...

gazi-de
06-02-07, 21:46
Dua drejtesi-nuke dua premtime..............

Paradox_13
06-02-07, 22:22
Dua te shkruaj-nuk dua keqkuptime....

rafet llapjani
06-02-07, 22:47
Dua humor-- nuk dua keq kuptime........

legenda
06-02-07, 23:06
dua te them se u gezova qe erdhi RAFET LLAPJANI ne temen time:tongue:

nuk dua qe AI te largohet ....

Dua humor-- nuk dua keq kuptime........

rafet llapjani
06-02-07, 23:08
dua te them se u gezova qe erdhi RAFET LLAPJANI ne temen time:tongue:

nuk dua qe AI te largohet ....

Flm e nderuar per gezimin tend dhe te pershendes nga zemra per ket tem shum te bukur .

Je antare e re apo veq e ke ndryshu numrin e regjistrim????HAHAHAHAHAHAHAHAAHH

Paradox_13
06-02-07, 23:09
Dua te vi edhe une-nuk guxoj pa e vet Rafetin..ahahah

vjeshta
06-02-07, 23:11
Dua qetesin nuk e dua zhurmen !:cool:

rafet llapjani
06-02-07, 23:11
Dua qetesin nuk e dua zhurmen !:cool:

Dua me ta lan jadec --po nuk di a guxoj prej muje se mos po te bertet hahahah

vjeshta
06-02-07, 23:13
Dua me ta lan jadec --po nuk di a guxoj prej muje se mos po te bertet hahahah

Dua vetevendosje -nuk dua imponime ...:biggrin::tongue:

rafet llapjani
06-02-07, 23:16
Dua vetevendosje -nuk dua imponime ...:biggrin::tongue:

Dua meta pranu vetvendosje --po tutana atisari sta pranon aahahaahahahah

legenda
06-02-07, 23:17
qofsh me nder o RAFET-LLAPJANI,qe na gezove,hahaha
flm per vleresimin e temes.


:smile:

kete pyetje ma kane parashtruar edhe te tjeret,jam antare nga nentori i vitit te kaluar,dhe nuk jam riregjistru,dhe jam antare e pavarur nuk i takoj "Grupacioneve" ne forum...

Flm e nderuar per gezimin tend dhe te pershendes nga zemra per ket tem shum te bukur .

Je antare e re apo veq e ke ndryshu numrin e regjistrim????HAHAHAHAHAHAHAHAAHH

legenda
06-02-07, 23:19
dua te pershendes edhe VJESHTEN,qe me begatine e saj po ia shton bukurine temes...
nuk dua qe vjeshta te jete vetem me shi,hahaha


:smile: .

Dua vetevendosje -nuk dua imponime ...:biggrin::tongue:

Paradox_13
06-02-07, 23:19
Dua qe tju arrij me postime-nuk muj me ju zan kerkun...

vjeshta
06-02-07, 23:20
Dua meta pranu vetvendosje --po tutana atisari sta pranon aahahaahahahah

Dua pushtet -nuk dua shtet ...:biggrin:

Paradox_13
06-02-07, 23:21
dua te pershendes edhe VJESHTEN,qe me begatine e saj po ia shton bukurine temes...
nuk dua qe vjeshta te jete vetem me shi,hahaha


:smile: .

Dua qe Vjeshta te ket edhe diell-nuk dua te jet veq me mjegull....:biggrin:

vjeshta
06-02-07, 23:21
dua te pershendes edhe VJESHTEN,qe me begatine e saj po ia shton bukurine temes...
nuk dua qe vjeshta te jete vetem me shi,hahaha


:smile: .


Dua te te respektoj -nuk dua te nenqmoj .....flm.:smile:

vjeshta
06-02-07, 23:22
Dua qe Vjeshta te ket edhe diell-nuk dua te jet veq me mjegull....:biggrin:

Dua me ti ngreh veshet ,por nuk dua deri sa te shendoshen ...:biggrin:

legenda
06-02-07, 23:24
dua te te them ,se une po intervenoj te RAFETI:wink:

nuk dua qe sonte te jemi pa TY ketu.

Dua te vi edhe une-nuk guxoj pa e vet Rafetin..ahahah

legenda
06-02-07, 23:27
dua te ta kthej RESPEKTIN:smile:
nuk dua asesi te merrem me nenqmime,Dua te te respektoj -nuk dua te nenqmoj .....flm.:smile:

Paradox_13
06-02-07, 23:29
Dua me ti ngreh veshet ,por nuk dua deri sa te shendoshen ...:biggrin:

Dua te kesh meshir-nuk dua perdit me mi ngre vesht...:biggrin:

rafet llapjani
06-02-07, 23:55
qofsh me nder o RAFET-LLAPJANI,qe na gezove,hahaha
flm per vleresimin e temes.


:smile:

kete pyetje ma kane parashtruar edhe te tjeret,jam antare nga nentori i vitit te kaluar,dhe nuk jam riregjistru,dhe jam antare e pavarur nuk i takoj "Grupacioneve" ne forum...

me vjen mire ti te koke si une e/i panvaru :smile:

me fal qe te shtrova ket pytje.

hari mata hari
07-02-07, 18:46
Nese e do tjetrin me shume se veten tende, ose nuk e do veten sa duhet, ose nuk e njeh tjetrin sa duhet!!!
bised me bashkshorten qen....

Dua ... shpirti ime te jem ne qdo moment pran teje.... nuk dua as frym te marr pa ty...:smile:

hari mata hari
07-02-07, 18:47
Dua ta pershendes Selvijen, e nuk dua ta pershendes .....!!!! Hajt ne mujshi me dite!!!

selvija
07-02-07, 19:16
Dua ta pershendes Selvijen, e nuk dua ta pershendes .....!!!! Hajt ne mujshi me dite!!!Dua te then se te njohe ne shkrime...nuk dua te me behesh anonim...

legenda
07-02-07, 19:29
dua te i kendoj dy vargje te kenges se EDONES:
-"ammma syniiiin me ta puuuuuth o xhaaaaannn,se me dogjiiii kjo dashniaaaaaa,amaaaan....ooo,se me doooogjiii kjo dashniaaaa....amaaaan......"
nuk dua te mendoni se nuk kam ndjenja,hahahaha...


:smile: .

gazi-de
07-02-07, 19:47
dua te i kendoj dy vargje te kenges se EDONES:
-"ammma syniiiin me ta puuuuuth o xhaaaaannn,se me dogjiiii kjo dashniaaaaaa,amaaaan....ooo,se me doooogjiii kjo dashniaaaa....amaaaan......"
nuk dua te mendoni se nuk kam ndjenja,hahahaha...


:smile: .
dua te kendoshe edhe nje her,nuke dua te e lesh gjyse...............

legenda
07-02-07, 21:01
DUAAAAAA,
syniiiin me ta puuuuth o xhaaaaan
se me dogji kjo dashniaaaa ,amaaaaan....ooohhoo.....se me dogji kjo dashniaaaa,amaaan
nananana.....nananana....nanaaaaaa
prane dritares TENDEEE
kengen tone kendovaaaa
vetem MUAAA ,me pateeee
shuuuume ,te dashuuuroooovaaaa.
andej nga kaluam edhe sonte i rash
me kot te kerkova,se askund s“te pash......
........duaaaaa syniiiiiin,me ta puuuth o xhaaaan....
NUK DUAAAA
qe ne dritaren TENDEEE
te mos shkelqej me drite
e vetmuar rruga
ne ku jemi rrite.
.......amaaaa syniiiiin,me ta puuuuth o xhaaaan,....

dua te kendoshe edhe nje her,nuke dua te e lesh gjyse...............

legenda
07-02-07, 21:11
DUAAAA
QE POKERI MOS TE IK
---------------


NUK DUA
QE TE ME MUNGOJ FIGURA E ATIJ FEMIJE TE PAFAJSHEM-SI ENGJULL;NE AVATARIN E TIJ:frown: .

rafet llapjani
07-02-07, 23:13
DUAAAAAA,
syniiiin me ta puuuuth o xhaaaaan
se me dogji kjo dashniaaaa ,amaaaaan....ooohhoo.....se me dogji kjo dashniaaaa,amaaan
nananana.....nananana....nanaaaaaa
prane dritares TENDEEE
kengen tone kendovaaaa
vetem MUAAA ,me pateeee
shuuuume ,te dashuuuroooovaaaa.
andej nga kaluam edhe sonte i rash
me kot te kerkova,se askund s“te pash......
........duaaaaa syniiiiiin,me ta puuuth o xhaaaan....
NUK DUAAAA
qe ne dritaren TENDEEE
te mos shkelqej me drite
e vetmuar rruga
ne ku jemi rrite.
.......amaaaa syniiiiin,me ta puuuuth o xhaaaan,....

Jo legenda kur i lexova kta rreshta tri kofe lot i musha paaaaaaaa ,pash mue mos shkruj kso vargjesh se skam ma kofe e mos po bahet popllav najkun ahhahhahahahahhaah

legenda
08-02-07, 09:28
ahahahaha,dua humorin e RAFET_LLAPJANIT

nuk dua,lotin ne syrin e RAFET_LLAPJANIT,ahaha


:wink: .

Jo legenda kur i lexova kta rreshta tri kofe lot i musha paaaaaaaa ,pash mue mos shkruj kso vargjesh se skam ma kofe e mos po bahet popllav najkun ahhahhahahahahhaah

Paradox_13
08-02-07, 09:40
Dua te pi kafe-nuk dua qe ajo te me derdhet......aahahaha

legenda
08-02-07, 09:47
dua,me pi nje kafeee----po nuk dua ta beje vet

:wink: .

Paradox_13
08-02-07, 09:57
http://www3.imagechef.com/ic/imgout/sampc1736bce51cd84f7.jpg..qe te sherbej,-nuk dua ti te besh kafe....:smile:

legenda
08-02-07, 09:59
mmmmm,e dua miresjelljen,dhe kete kafe te veqante,flm
nuk dua te ndihesh keq,prandaj po e pranoj kete kafe,flm


:smile: .

http://www3.imagechef.com/ic/imgout/sampc1736bce51cd84f7.jpg..qe te sherbej,-nuk dua ti te besh kafe....:smile:

Paradox_13
08-02-07, 10:06
mmmmm,e dua miresjelljen,dhe kete kafe te veqante,flm
nuk dua te ndihesh keq,prandaj po e pranoj kete kafe,flm


:smile: .
Dua qe kjo kafe te jet e voket-nuk dua te djeg nese te derdhet...:biggrin:

hari mata hari
08-02-07, 16:17
Dua Te Me Duash, E Nuk Dua Te Mos Me Duash...!!!

hari mata hari
08-02-07, 16:26
Dua qė tė jesh vetėm e imja, e nuk dua qė te jesh e gjithė botė[email protected]

Murgesha
08-02-07, 16:31
Dua qė ta dish se pėr shkak tė madhėsisė sė germave ti editova shkrimet.
Nuk dua qė tė keqkuptohemi.

selvija
08-02-07, 17:26
Dua te jesh sante pran meje, nuk dua te jesh aq large...

~AmaZonA~
08-02-07, 17:44
Dua te jem e sinqert por nuk dua te keqkuptohet sinqeriteti ime...

prishtinasi
08-02-07, 17:48
E dua nje cigare....por nuk i dua alarmat

selvija
08-02-07, 17:52
Dua kete moment nje qaj te nxete..nuk dua lengje te ftofta..:smile:

Tomori
08-02-07, 17:55
Dua te jesh sante pran meje, nuk dua te jesh aq large...

Dua te jeshe e sigurte per kte mos ki merak fare gjithenje dot jem prane teje...

prishtinasi
08-02-07, 17:58
Dua ta hap nje teme te re, por nuk po ja gjeje titullin

selvija
08-02-07, 18:07
Dua te jeshe e sigurte per kte mos ki merak fare gjithenje dot jem prane teje...Dua te di pse kjo....???????

~AmaZonA~
08-02-07, 18:11
Dua te keni mirkuptim nuk dua te keqkuptoheni hahahahaah

prishtinasi
08-02-07, 18:14
Dua tema humoristike---nuk dua tema fetare

Tomori
08-02-07, 18:17
Dua te di pse kjo....???????
Dua te kuptojshe shprehjen e Amazones:
Jeta ėshte labirinth...nėse do ta fitosh.. Zbuloje vet Selvije hahahahahaa

selvija
08-02-07, 18:17
Dua.. gjithsesi kuptimen.. e nuk dua keqkuptimin..me nje fal te gjithe jemi shok/e

Tomori
08-02-07, 18:22
Dua.. gjithsesi kuptimen.. e nuk dua keqkuptimin..me nje fal te gjithe jemi shok/e
Dua te jeshe e sigurte ne kte se jame dakorte 100% me ju e respektuara Selvije.

selvija
08-02-07, 18:31
Dua te jeshe e sigurte ne kte se jame dakorte 100% me ju e respektuara Selvije.Dua te falenderoj...nuk dua te nenqmoj je mirseardhur ne shoqri..

jEtA_1
08-02-07, 18:40
Dua lirin......nuk dua roberin

legenda
08-02-07, 19:10
dua te jetoj jeten---nuk dua ta "HARXHOJ" duke u mundu me ia gjet titullin temes se PRISHTINASIT,hahahaha


:tongue: .

Dua ta hap nje teme te re, por nuk po ja gjeje titullin

prishtinasi
08-02-07, 19:13
dua te jetoj jeten---nuk dua ta "HARXHOJ" duke u mundu me ia gjet titullin temes se PRISHTINASIT,hahahaha


:tongue: .


Dua ta postoj temen e re....por nuk e di ne cilin nen forum....se permbane elemente te ndryshme

Agolli
08-02-07, 19:15
Dua nje kaffé.....nuk dua qaj...:biggrin:

legenda
08-02-07, 19:18
dua te te them tregoi LEGENDES ne vesh,hahaha,se te ndihmon
nuk dua me mendu ti qe nuk bashkpunoj me vendasin tim

:wink:

Dua ta postoj temen e re....por nuk e di ne cilin nen forum....se permbane elemente te ndryshme

hari mata hari
08-02-07, 19:20
Dua te martohem me ty, e nuk dua vetem te humb kohe me ty...!!!

prishtinasi
08-02-07, 19:22
dua ta postoj...hahah...por jam duke menduar se kjo teme nuk e ka vendin ne kete forum....eshte teper teme liberale...e ketu mbizotrojne konservatoret:biggrin:

hari mata hari
08-02-07, 19:22
ani de,hape edhe nje forum..... ``Te ndryshme ``(emri i forumit )

prishtinasi
08-02-07, 19:25
ani de,hape edhe nje forum..... ``Te ndryshme ``(emri i forumit )

Po thu a...se ki keq...zoteri hari mata hari!

legenda
08-02-07, 19:25
dua te them ma zgjove kurreshtjen----nuk dua te dal nga ky FORUM,postoje ketu


:smile:

dua ta postoj...hahah...por jam duke menduar se kjo teme nuk e ka vendin ne kete forum....eshte teper teme liberale...e ketu mbizotrojne konservatoret:biggrin:

prishtinasi
08-02-07, 19:28
dua te them ma zgjove kurreshtjen----nuk dua te dal nga ky FORUM,postoje ketu


:smile:

Dua te shtoj se tema eshte ne lektorim e siper...hahah...por nuk dua qe Vendasen time te le ne pritje....

selvija
08-02-07, 19:33
Dua nje vend me ******yje e nuk dua me*****yje..

hari mata hari
08-02-07, 19:34
Nese eshte teme per te share, atehere shko te Pa cenzure, nese eshte fjala per para Ekonomi dhe Biznes, nese e ke vec me ba muhabet Diskutime Shoqerore, nese behet fjale per kenge Muzika, per politike eshte Politika, per diplomaci eshte Arena Nderkombetare, per zgjedhje e ke Votime&Sondazhe, nese je vec duke u tallur, atehere shko te Humori, a nese vec po do me ndez zjarr Thashetheme, nese te pihet kafe rri ketu ku je, se shume mire je.

legenda
08-02-07, 19:38
ahahahaha,e dua SELVIJEN se eshte e kendshme,
nuk dua qe SELVIJA te postoj ne tema pa YJEEEEEE


:wink: .

Dua nje vend me ******yje e nuk dua me*****yje..

prishtinasi
08-02-07, 19:39
Nese eshte teme per te share, atehere shko te Pa cenzure, nese eshte fjala per para Ekonomi dhe Biznes, nese e ke vec me ba muhabet Diskutime Shoqerore, nese behet fjale per kenge Muzika, per politike eshte Politika, per diplomaci eshte Arena Nderkombetare, per zgjedhje e ke Votime&Sondazhe, nese je vec duke u tallur, atehere shko te Humori, a nese vec po do me ndez zjarr Thashetheme, nese te pihet kafe rri ketu ku je, se shume mire je.

:smile: hahah...paske prirje per moderator....ndersa sa i perkete temes...siq thot nje plak anglez "don apo nuk don...ti e ki testauren ne dore". Sidoqofte faleminderit:wink: !

legenda
08-02-07, 19:41
dua te ta bej me dije se gati e qellova,hahaha
nuk dua qe ti te largohesh nga tema ime,postoje si nenteme,


:tongue: .

Dua te shtoj se tema eshte ne lektorim e siper...hahah...por nuk dua qe Vendasen time te le ne pritje....

prishtinasi
08-02-07, 19:41
dua te ta bej me dije se gati e qellova,hahaha
nuk dua qe ti te largohesh nga tema ime,postoje si nenteme,


:tongue: .hahahahhaha....:tongue:

legenda
08-02-07, 19:42
a po,hahahahaha.....:biggrin:


:cool: .

hahahahhaha....:tongue:

selvija
08-02-07, 19:44
ahahahaha,e dua SELVIJEN se eshte e kendshme,
nuk dua qe SELVIJA te postoj ne tema pa YJEEEEEE


:wink: .Dua legenda te shijoj...nuk dua te jem pa yje.....:biggrin:

prishtinasi
08-02-07, 19:48
a po,hahahahaha.....:biggrin:


:cool: .
Dua ta respektoj temen...nuk dua ti shtoj fjali te tjera...

legenda
08-02-07, 19:51
dua te te them E TRETA E VERTETA.....:tongue:

a e gjetaaaa????

nuk dua te mos ia qelloj:frown:

Dua ta respektoj temen...nuk dua ti shtoj fjali te tjera...

prishtinasi
08-02-07, 19:55
dua te te them E TRETA E VERTETA.....:tongue:

a e gjetaaaa????

nuk dua te mos ia qelloj:frown:
Dua te te them qe e gjete....nuk dua te luaj kuiz me tutje!
Bravo:smile:

legenda
08-02-07, 20:00
dua te te them se po sillemi ne te njejtat koordinata---nuk dua ta humb taktin:wink: .


flm.

Dua te te them qe e gjete....nuk dua te luaj kuiz me tutje!
Bravo:smile:

prishtinasi
08-02-07, 20:02
Dua ta dish qe ke respektin tim....

legenda
08-02-07, 20:08
dua te te falenderohem perzemersishte,KAM NDERIN:smile:

nuk dua qe te mendosh se nuk eshte anasjelltas,thnx.
Dua ta dish qe ke respektin tim....

Paradox_13
08-02-07, 21:03
Dua -te vazhdoj ritmin e kenges se qendreses,
nuk dua-te ik pa pritur kohen qe sjell shpetimin.

gazi-de
08-02-07, 22:04
Dua te me hiket gripi.......nuke dua te me kthehet prape...........

selvija
08-02-07, 22:15
Dua te me hiket gripi.......nuke dua te me kthehet prape...........Dua te them se pije nje hap edhe qaj me limon te kalone pakez...nuk dua te me shes ate grip se edhe une e kam....:biggrin:

gazi-de
08-02-07, 22:24
Dua te them se pije nje hap edhe qaj me limon te kalone pakez...nuk dua te me shes ate grip se edhe une e kam....:biggrin:
Dua te i pi,te gjitha ikam pi por nuke don me me leshu....nuk dua..po ti me dukete ma paske shit,edhe me paske nem,edhe per ate shkak nuk po ik.................

selvija
08-02-07, 22:33
Dua te i pi,te gjitha ikam pi por nuke don me me leshu....nuk dua..po ti me dukete ma paske shit,edhe me paske nem,edhe per ate shkak nuk po ik.................Dua..tregoj AHAAH nese te kujtohet mua ma ka shit guri madhe ahaha e une dikujte apshuuuuuu ..e kam largue..e tek ti paska kercue ke qena para meje te ka rroke...edhe ti shite dikunde...

gazi-de
08-02-07, 22:39
Dua..tregoj AHAAH nese te kujtohet mua ma ka shit guri madhe ahaha e une dikujte apshuuuuuu ..e kam largue..e tek ti paska kercue ke qena para meje te ka rroke...edhe ti shite dikunde...
Dua me guri e madh,dy fjal te ja dheme,per ate shkake po mshefete...nuke dua ta shes sepse biznisi nuke me shkon per dore hiq...te kofte per me shit boll keq koka be.........

selvija
08-02-07, 22:44
Dua me guri e madh,dy fjal te ja dheme,per ate shkake po mshefete...nuke dua ta shes sepse biznisi nuke me shkon per dore hiq...te kofte per me shit boll keq koka be.........Dua..te them se te provosh bisnisķn se pa provue nuk te shkone..nuk dua qe te mbetesh me flame...:smile:

uck_aksh
08-02-07, 23:36
biznesin duhet me provu, po nese ske sukses mos merr para me kamat

selvija
08-02-07, 23:39
biznesin duhet me provu, po nese ske sukses mos merr para me kamatNese nuk ke sukses mshoj bankes...:tongue:

uck_aksh
08-02-07, 23:40
Nese nuk ke sukses mshoj bankes...:tongue:
benkes i meshon po nuk je i sigurt se qka gjen

Tomori
08-02-07, 23:42
Dua te them : Bilbyli ne deg sa bukur kendon ja puthsha buzet ajo qe e lexon

selvija
08-02-07, 23:47
dua..rrezet e mengjesit te zbardhi me ty...nuk dua te jem si sante ne vetmi...

Tomori
08-02-07, 23:52
Dua nje enderr plot ngrotesi dhe dashuri
nje enderr plot emocione dhe ndjenja
nje enderr plot vuajtje dhe mendime
nje enderr ku mund te them te Dua
dhe shpresoj se nuk do te jet vetem nje enderr
rrezet e mengjesit te zbardhi me ty!!!

hari mata hari
09-02-07, 05:01
Dua ta di, e nuk dua ta qėlloj...!!!

legenda
09-02-07, 08:44
dua qe HARI MATA HARI ,ta dine,se e ka qelluar,qe me ka propozuar te kendshme,hahaha
nuk dua ne asnje menyre qe HARI MATA HARI,te dyshoje ne kete gje.


:wink: .

Dua ta di, e nuk dua ta qėlloj...!!!

legenda
09-02-07, 08:46
duaaaa,qe sot kete mengjes romantike me BOOOOORE,jashte duke rene,ta shijoj...
nuk dua te me ik kjo dite BOSH...:cool: .

~AmaZonA~
09-02-07, 09:00
Dua te them legenda nese don ta shijosh boren me mire dil hec naper bore as une nuk dua te rri mbrenda por eshte shume ftoht valla hahahhaahaha

legenda
09-02-07, 09:04
dua te te tregoj AMAZONA,se e kam ndermend te dal patjeter,e edhe ne mbremjeeee,sooonte ka me qene coool...
nuk dua ta "HARXHOJ" jeten duke e kerkuar te VERTETEN,.....por ta shijoj.
---------------------------------------------------


:cool: .Dua te them legenda nese don ta shijosh boren me mire dil hec naper bore as une nuk dua te rri mbrenda por eshte shume ftoht valla hahahhaahaha

~AmaZonA~
09-02-07, 09:10
Dua te pyes legenda te pelqen Ty koha kur bie bore? Une nuk dua ta humbe asnjėher rastin qe ta shijoja njė kohė te till per shkak se e ardhuroj boren teper ani kur bie e qete ne toke e nuk ben shume ftoht ėshte fantazi hahahaaha

hari mata hari
09-02-07, 17:02
Une ne Lindje, e Ti ne Perendim,
Une eci neper Toke, e Ti fluturon ne Horizonte,
Ndermjet neve...nje arene e madhe luftarake,
Ku dreqerit luftojne per Pushtet...!!!

Nuk e di se ne cilen ane je ti,
E as se ciles ushtri i takon,
Por e di se ti je ne anen e atij dreqi,
Qe ne beteje (kinse) triumfon...!!!

Mjere Ti qe nuk e di,
Qe dreqi moti ka deshtuar,
Se ate Zoti e ka mallkuar,
Dhe te gjithe librat, kete e kane shkruar...!!!

Rri ketu ku jam Une,
Rri lutju Zotit sikur Une,
Rri shpeto bashke me mua,
Rri mos shko se te miren ta dua...!!!


P.S. Sinqerisht, ju lutem, vleresojeni kete poezi me dua....nuk dua...!!!
Faleminderit!!!

Dua qe drejt te vleresoni, nuk dua qe qefin te ma beni!

gazi-de
09-02-07, 19:28
du te vlersoje,
nuk du te kundureshtoje..........

selvija
09-02-07, 19:41
Dua te jem ne mendime..nuk dua shqetsime...:rolleyes:

Murgesha
09-02-07, 19:48
Dua te jem ne mendime..nuk dua shqetsime...:rolleyes:

Dua tė tė shqetėsoj, nuk dua tė mendojsh...:biggrin: :biggrin:

Tomori
09-02-07, 19:53
Dua ket momente Makijato ,,,!

legenda
10-02-07, 13:18
ahhhh,AMAZONAAAA
dua te te them se me ngjalle shume emocione bora kur bie lehte-lehte,dhe cdo gje mbulon (NUK KA ME DALLIME-GJITHQKA DUKET BAAARDHE...)sidomos kur eshte nate e qete dhe fjollat e bores vallezojne nen dritat e llampave,e neper rruge mbesin gjurmet e hapave tona....
nuk dua te mos shijoj kete pamje impozante,por jo edhe soloooo,ahahaha....


:cool: .

Dua te pyes legenda te pelqen Ty koha kur bie bore? Une nuk dua ta humbe asnjėher rastin qe ta shijoja njė kohė te till per shkak se e ardhuroj boren teper ani kur bie e qete ne toke e nuk ben shume ftoht ėshte fantazi hahahaaha

legenda
10-02-07, 13:23
dua te te them HARI MATA HARI,me ke zgjuar kurreshtjen (nuk e di a je femer apo mashkull,por nikun e femres e ke....) me keto vargje,qe me duken shume te njohuraaa...
nuk dua te mendoj se jane ca fjale te mia....ne ata rreshta.:wink: .

Une ne Lindje, e Ti ne Perendim,
Une eci neper Toke, e Ti fluturon ne Horizonte,
Ndermjet neve...nje arene e madhe luftarake,
Ku dreqerit luftojne per Pushtet...!!!

Nuk e di se ne cilen ane je ti,
E as se ciles ushtri i takon,
Por e di se ti je ne anen e atij dreqi,
Qe ne beteje (kinse) triumfon...!!!

Mjere Ti qe nuk e di,
Qe dreqi moti ka deshtuar,
Se ate Zoti e ka mallkuar,
Dhe te gjithe librat, kete e kane shkruar...!!!

Rri ketu ku jam Une,
Rri lutju Zotit sikur Une,
Rri shpeto bashke me mua,
Rri mos shko se te miren ta dua...!!!


P.S. Sinqerisht, ju lutem, vleresojeni kete poezi me dua....nuk dua...!!!
Faleminderit!!!

Dua qe drejt te vleresoni, nuk dua qe qefin te ma beni!

~AmaZonA~
10-02-07, 13:26
ahhhh,AMAZONAAAA
dua te te them se me ngjalle shume emocione bora kur bie lehte-lehte,dhe cdo gje mbulon (NUK KA ME DALLIME-GJITHQKA DUKET BAAARDHE...)sidomos kur eshte nate e qete dhe fjollat e bores vallezojne nen dritat e llampave,e neper rruge mbesin gjurmet e hapave tona....
nuk dua te mos shijoj kete pamje impozante,por jo edhe soloooo,ahahaha....


:cool: .Dua te tregoj se njė nate ka kthehem ne shtepi binte bore goxha si shume dhe nėn driten e llampav qe ndriqonin rrugen te dukej se kristale po binin nga qielli,nuk dua te me humbet as njė rast i till e mos ta shof boren se sa fantastike eshte (e dua shume boren sikurse fėmija edhe une e pres me padurim hahahah)

legenda
10-02-07, 13:28
dua te te them se ke talent me shume per PROZE,se sa per POEZI
nuk dua qe te mendosh se nuk te thashe sinqerishte...
Une ne Lindje, e Ti ne Perendim,
Une eci neper Toke, e Ti fluturon ne Horizonte,
Ndermjet neve...nje arene e madhe luftarake,
Ku dreqerit luftojne per Pushtet...!!!

Nuk e di se ne cilen ane je ti,
E as se ciles ushtri i takon,
Por e di se ti je ne anen e atij dreqi,
Qe ne beteje (kinse) triumfon...!!!

Mjere Ti qe nuk e di,
Qe dreqi moti ka deshtuar,
Se ate Zoti e ka mallkuar,
Dhe te gjithe librat, kete e kane shkruar...!!!

Rri ketu ku jam Une,
Rri lutju Zotit sikur Une,
Rri shpeto bashke me mua,
Rri mos shko se te miren ta dua...!!!


P.S. Sinqerisht, ju lutem, vleresojeni kete poezi me dua....nuk dua...!!!
Faleminderit!!!

Dua qe drejt te vleresoni, nuk dua qe qefin te ma beni!

prishtinasi
10-02-07, 13:32
Dua dua dua dua...kafe....edhe s'dua s'dua s'dua te vlersoje sot...

~AmaZonA~
10-02-07, 13:35
Dua dua dua dua...kafe....edhe s'dua s'dua s'dua te vlersoje sot...
Dua nje kafe nga Ti prishtinasi nuk dua nga dikush tjeter hahahaahaha

prishtinasi
10-02-07, 13:40
Dua nje kafe nga Ti prishtinasi nuk dua nga dikush tjeter hahahaahaha

Dua ta beje ate kafe AmaZona, por e di qe ti o bone ma te mira! Nese nuk gjejme kompromise per kafe...hahah...athere votojme te dyte...qe legenda ti beje dy kafe...:tongue:

legenda
10-02-07, 13:42
dua te iu thrras te dyve ,AMAZONA dhe PRISHTINASI ,ne kafe te une,pastaj te dalim bashke neper boooore...
nuk dua te shkrihet bora,pa e shijuar...


:smile: .

Dua nje kafe nga Ti prishtinasi nuk dua nga dikush tjeter hahahaahaha

legenda
10-02-07, 13:43
dua te them se kemi pas te njejtin mendim,ne te njejtin moment,hahahahaha
nuk dua te i them kesaj TELEPATI:wink:

Dua ta beje ate kafe AmaZona, por e di qe ti o bone ma te mira! Nese nuk gjejme kompromise per kafe...hahah...athere votojme te dyte...qe legenda ti beje dy kafe...:tongue:

~AmaZonA~
10-02-07, 13:44
Dua te ju falenderoj te dyve shumeeee por nuk dua me ju bo telashe hajt se une jav boj kafet hahahahahahaha

prishtinasi
10-02-07, 13:47
Dua ta dini Legenda dhe AmaZona, qe kam edhe nje arsye me shume te vij ne kafe tek ju...arsyeja eshte se ne Prishtine s'ka bore...:biggrin: , gjendje alarmante lloqi mbizotrone:tongue:

Tomori
10-02-07, 13:51
Dua te ju falenderoj te dyve shumeeee por nuk dua me ju bo telashe hajt se une jav boj kafet hahahahahahaha

Te lumte moj "AmaZonA" vallahi disponim te madhe je sonte qyshe mengjese ke pastru oborin biles edhe karanfilin e paske vu nveshe...aj qitma nji kaffe,,,

legenda
10-02-07, 13:52
dua qe te vini te une,sepse une jam ne mes AMAZONES dhe PRISHTINASIT
nuk dua qe te mendoni se nuk keni aryse se PSE ME ARDHE???


:tongue: ....:cool: .

Dua ta dini Legenda dhe AmaZona, qe kam edhe nje arsye me shume te vij ne kafe tek ju...arsyeja eshte se ne Prishtine s'ka bore...:biggrin: , gjendje alarmante lloqi mbizotrone:tongue:

~AmaZonA~
10-02-07, 13:52
Dua ta dini Legenda dhe AmaZona, qe kam edhe nje arsye me shume te vij ne kafe tek ju...arsyeja eshte se ne Prishtine s'ka bore...:biggrin: , gjendje alarmante lloqi mbizotrone:tongue:
Dua te ngushlloj per kohen qe po mbretojka por...nuk di si!!!

~AmaZonA~
10-02-07, 13:54
Te lumte moj "AmaZonA" vallahi disponim te madhe je sonte qyshe mengjese ke pastru oborin biles edhe karanfilin e paske vu nveshe...aj qitma nji kaffe,,,


Dua te ftoj per kafe por nuk dua ti pergatis une po legenda hahahhaahhah

prishtinasi
10-02-07, 13:55
dua qe te vini te une,sepse une jam ne mes AMAZONES dhe PRISHTINASIT
nuk dua qe te mendoni se nuk keni aryse se PSE ME ARDHE???


:tongue: ....:cool: .
Dua ta dini se sapo ti regjistroje orte e pilotimit do te jem atje per kafe....:tongue: :cool:

legenda
10-02-07, 13:58
dua te pranoj oferten tende
por nuk dua,te qes kafe,le te i qet PRISHTINASI ose TOMORI.....ahahaha:smile: .

Dua te ftoj per kafe por nuk dua ti pergatis une po legenda hahahhaahhah

~AmaZonA~
10-02-07, 14:02
dua te pranoj oferten tende
por nuk dua,te qes kafe,le te i qet PRISHTINASI ose TOMORI.....ahahaha:smile: .Dua te pekrah mendimin tend plotsisht,as une nuk dua qe vetem ne te sherbejm me kafe e caj :wink:

prishtinasi
10-02-07, 14:03
dua te pranoj oferten tende
por nuk dua,te qes kafe,le te i qet PRISHTINASI ose TOMORI.....ahahaha:smile: .
http://ozivote.cz/data/492/kafe.jpg
Qe u derdhe kafja...tash mund te me thuani "ulu prishtinasi, se s'koke i kafes ti, qe une e qes"

selvija
10-02-07, 14:16
Dua nje dit me diell..nuk dua keshtu kaq ftofte...

legenda
11-02-07, 12:13
dua te te pyes,pse po te dridhen duarte,hahahaha....:tongue: .

http://ozivote.cz/data/492/kafe.jpg
Qe u derdhe kafja...tash mund te me thuani "ulu prishtinasi, se s'koke i kafes ti, qe une e qes"

legenda
11-02-07, 12:15
DUA,te them se ne jete takova shuuume NAIVITET!!!
NUK DUA,te them se ne mesin tone nuk ka GJENIALITET!!!
:cool: .

Tomori
11-02-07, 12:16
dua te te pyes,pse po te dridhen duarte,hahahaha....

:tongue: .
ehh nga dajaki e ka i shkreti prandaj po i dridhen duart

selvija
11-02-07, 12:42
Dua nje qaj ta pi...nuk dua thate re rri...

Dreni30
11-02-07, 13:26
Dua nje qaj ta pi...nuk dua thate re rri...

Dua te ma qitsh edhe mua nje ..... nuk dua vetem me pi..

jEtA_1
11-02-07, 13:29
Dua dhe une te ju bashkangjitem ne ndejen tuaj te pi qaje.........nuk dua qe ketu te rri vet pa ju

Dreni30
11-02-07, 13:33
Dua dhe une te ju bashkangjitem ne ndejen tuaj te pi qaje.........nuk dua qe ketu te rri vet pa ju

Dua edhe te vijsh me ne e te pish caj, ...... nuk dua te qes caj une pasi Selvija e ka maru. hahahahahahah

selvija
11-02-07, 13:35
Dua dhe une te ju bashkangjitem ne ndejen tuaj te pi qaje.........nuk dua qe ketu te rri vet pa juDua jeta te vish me ne ne shoqri .une do tju sherbej ...me shum qefe ,,,se dita sodit paskan qelur lulet hahhah

legenda
11-02-07, 14:44
DUA te di se qfare qaji po qet SELVIJA,
NUK DUA te mendoni se nuk kisha ardhe me iu shoqeru:smile:

Dua jeta te vish me ne ne shoqri .une do tju sherbej ...me shum qefe ,,,se dita sodit paskan qelur lulet hahhah

legenda
11-02-07, 14:46
DUA te di kush i dha dajak,ahahahaha.....
NUK DUA qe te mendon AI,se nuk i dal KRAHE.:wink:

ehh nga dajaki e ka i shkreti prandaj po i dridhen duart

Dreni30
11-02-07, 16:36
Dua te them se gjithecka qe na rrethon eshte e krijuar me fjale e fjalet e mbajne edhe njerezimin. Kur fjalet thuren behet edhe ritmi e me ritem behet kenga................. nuk dua izolimin se ashtu edhe fjalet mbyllen........

ARI_03
11-02-07, 18:48
Dua edhe unė tė shkruaj nė kėtė temė-nuk dua tė mendoni se unė nuk jam ksajde.....

Dua tė gjithė ata qe mė duan-nuk dua tė largohem nga tė dashurit e mi....

selvija
11-02-07, 18:58
Dua qe te gjith se bashku te postojme..nuk dua askush diqka te mendojne...jemi te gjithe shok/e..

gazi-de
11-02-07, 19:03
Dua te jemi shok e te mbesim shok...nuke du te keme armiq.....

Agolli
11-02-07, 19:04
Dua edhe unė tė shkruaj nė kėtė temė-nuk dua tė mendoni se unė nuk jam ksajde.....

Dua tė gjithė ata qe mė duan-nuk dua tė largohem nga tė dashurit e mi....

Dua te theme qe shkrimet nga ju, i lexoje me gjithe qejfe,........nuk dua t'ma bejshe me gisht :biggrin: :wink:

legenda
11-02-07, 19:13
dua te them se sonte eshte nje mbremje e merzitshme,pas lajmit per vdekjen e DY DEMOSTRUESEVE
nuk dua te kete DHUNE,....

selvija
11-02-07, 19:26
Dua gjithashtu shum e dhimshme legenta ne kete kohe qe presim Panvarsin te ndodh kjo...

legenda
11-02-07, 19:31
dua te them SELVIJE,se me dhimbet gjithe ajo ENERGJI E RINISE SHQIPTARE, qe nuk po ka rast te derdhet edhe ne sfera tjera te JETES.
nuk dua POLITIKE,por JETE.:rolleyes: ......

ARI_03
11-02-07, 20:38
Dua tė tė mbaje gjithmon ne zemėr-nuk dua tė tė humbas as nė endėrr...

prishtinasi
11-02-07, 20:41
DUA te di kush i dha dajak,ahahahaha.....
NUK DUA qe te mendon AI,se nuk i dal KRAHE.:wink:

Eh, kete edhe une dua ta di...hahaha....:biggrin: , por nuk dua t'ia di emrin!

legenda
11-02-07, 20:48
dua te te them se me mire mos me ia dite emrin,se....kukuuuu

nuk dua,te perseritete DHUNA.


Eh, kete edhe une dua ta di...hahaha....:biggrin: , por nuk dua t'ia di emrin!

prishtinasi
11-02-07, 20:51
dua te te them se me mire mos me ia dite emrin,se....kukuuuu

nuk dua,te perseritete DHUNA.

Dua transparence, nuk dua te me thuash qe hetimet vazhdojne...hahah

legenda
11-02-07, 20:56
ahahaha....dua te te them se me dhimbesh,por jemi mesu me DAJAK e PENDREKA!!!!
nuk dua qe te mos angazhoje AVOKATE per mbrojtjen TENDE.
:smile: .

Dua transparence, nuk dua te me thuash qe hetimet vazhdojne...hahah

prishtinasi
11-02-07, 21:17
ahahaha....dua te te them se me dhimbesh,por jemi mesu me DAJAK e PENDREKA!!!!
nuk dua qe te mos angazhoje AVOKATE per mbrojtjen TENDE.
:smile: .
hahahah....pjese e perditshmerise kosovare, por nuk dua te mendoni qe kam marre ndonje pendrek, thjeshte me livriten duarte nga emocionet...haha...dhe u dredh kafja...

legenda
11-02-07, 21:50
ahahaha...dua te te them e di,por e lidha me situaten....
hahahah....pjese e perditshmerise kosovare, por nuk dua te mendoni qe kam marre ndonje pendrek, thjeshte me livriten duarte nga emocionet...haha...dhe u dredh kafja...

prishtinasi
11-02-07, 22:10
ahahaha...dua te te them e di,por e lidha me situaten....


E di qe e din...haha...po thashe ta shpjegoj per popullaten e pafajshme:biggrin:

hari mata hari
12-02-07, 11:18
Dua LIRI, dua te luftoj per LIRI, dua te jetoj ne LIRI, dua te shkrihem per LIRI, qofte edhe per LIRINE e te tjereve. Po une as qe dua e as qe desha qe vellezrit e mi te jene armiqte e mi, e ata mua me ma mohue lirine, e une tue kerku lirine, ata te me vrasin mua...Ata qe mendojne si armiqte e mi, edhe jane armiqte e mi. More sa per LIRI, as baben tim nuk nuk dua ta njoh. Thjesht, Liria mbeshtetet ne vlerat universale, e jo ne deshirat e ahtisarizmit e serbizmit.
Dua te jetoj si shqiptar, se shqiptar jam dhe gjithnje do te jem, e gjithmon do te luftoj per me pas liri, se edhe ashtu gjithmon kam luftue per liri, edhe pse kurre rahat nuk na kane lane.
Nuk dua te jetoj si BUDALL, ``Duke e pritur Godane``, se edhe ashtu u ba monotone kenga e pritjes....!!!

hari mata hari
12-02-07, 16:30
Dua te dini (pak) biografine time:
Emri: Besnik
Data e lindjes: diten e Shmitrit te 1980-es
Vendlindja: Kosove Lindore
Profesioni: Mesues me Diplome, por i papune
Preokupimi: Dertet e shqiptarise
Deshira e madhe: Me e madhja deshire eshte PAVARESIA E KOSOVES me vetvendosje
Filmi i preferuar: Patrioti (The Patriot)
Romani i preferuar: Nga jeta ne jete. Pse??!!
Hobi: Shetitjet ne natyre
Gjendja emocionale: Optimist
Inkuadrimi ne forum: Moti i kam lexuar,por ne forum jam inkuadruar sivjet ne muajin Shkurt.

Nuk dua qe te mos dini me shume per veten time

hari mata hari
12-02-07, 16:39
Dua te jem endrra yte, qe ne gjume te shoqeron,
Dua te jem mengjesi yt, qe ty nga gjumi te zgjon,
Dua te jem diell vec per ty, qe ty te driton,
Dua te jem hena, qe naten ta ndricon
Dua te jem ylli, qe ty fatin ta tregon
.........
.........
.........
.........
....dua te jem gjithcka per ty, qe asgje mos te te mungon...!!!

...nuk dua te jem ------heren tjeter, se tash nuk po kam kohe

jEtA_1
12-02-07, 18:34
Dua te dini (pak) biografine time:
Emri: Besnik
Data e lindjes: diten e Shmitrit te 1980-es
Vendlindja: Kosove Lindore
Profesioni: Mesues me Diplome, por i papune
Preokupimi: Dertet e shqiptarise
Deshira e madhe: Me e madhja deshire eshte PAVARESIA E KOSOVES me vetvendosje
Filmi i preferuar: Patrioti (The Patriot)
Romani i preferuar: Nga jeta ne jete. Pse??!!
Hobi: Shetitjet ne natyre
Gjendja emocionale: Optimist
Inkuadrimi ne forum: Moti i kam lexuar,por ne forum jam inkuadruar sivjet ne muajin Shkurt.

Nuk dua qe te mos dini me shume per veten time
dua te jesh ne mesin ton Hari_mata_hari mirseerdhe dhe flm per prezentimin tuaj kalo caste te bukura ne mesin ton...