PDA

View Full Version : Temė e lirė!


Faqet : 1 2 [3]

Qika^Me^Kule
04-11-09, 19:31
Kete , tem hiq nuk po e kuptoj? thuhet qe esht teme e lire???? e sa e shoh postimet perkundrazi Jo te dua e jo ste dua.. jo te dua por ma von,, jo te kam dash por ti nuk me doje...:redface:

Une nuk po them Qe e dua... as qe me don,, por nese ka mundesi je caffe,,, kush qellon kendej parit????

murrizi
04-11-09, 21:04
Nji sahat e gjysm ke prit pėr nji kafe a ?
kuuuuu, skan met mashkuj mo, pėr gjentelmena mos tflasim fare !

Kafe apo Kapuqino ?

Idila
04-11-09, 21:07
Uuuuu kush e paska zgidhur zemrėn sonte.........:d

murrizi
04-11-09, 21:12
Uuuuu kush e paska zgidhur zemrėn sonte.........:d
Veq sa lexova atje te Tema "Sa jeni Serioz".

Unė gjithė ditėn jam rob i kėtij hamam serioziteti, dhe e vetmja mundėsi ėshtė kėtu dhe nė rrethin familjar tė ē'seriozohem, andaj edhe zemra e "hapur" hahahahaha.
E ti ēa don prej meje (me pi e kom fjalėn), ty edhe ashtu t'kam borxh (mos kujto se unė harroj borxhin).

Idila
04-11-09, 21:15
Veq sa lexova atje te Tema "Sa jeni Serioz".

Unė gjithė ditėn jam rob i kėtij hamam serioziteti, dhe e vetmja mundėsi ėshtė kėtu dhe nė rrethin familjar tė ē'seriozohem, andaj edhe zemra e "hapur" hahahahaha.
E ti ēa don prej meje (me pi e kom fjalėn), ty edhe ashtu t'kam borxh (mos kujto se unė harroj borxhin).
Cfarė dua prej teje? Ajo qė dua prej teje ėshtė tė dėgjoj gjithmon qė jeni shėndosh e mirė dhe me zemėr tė "hapur". :) :d

Qika^Me^Kule
04-11-09, 21:17
Nji sahat e gjysm ke prit pėr nji kafe a ?
kuuuuu, skan met mashkuj mo, pėr gjentelmena mos tflasim fare !

Kafe apo Kapuqino ?

Ah... shqiptari qetahen e ka kur ti shtin ne gjep dy cent nuk te njeh ma...
po tybe.... kam prit se jam mesu me prit por,,, ska gajle qe ti tani erdhe na qet caffe.... jo bre e dua nje caffe turke..??

pirro
04-11-09, 21:17
Krejt sikur ajo tema qe e paskna pas hap une koka qikjo. Veq kjo koka e hapme moti edhe prej dikuj palidhje hihiih.

Pershnedete heejj

Idila
04-11-09, 21:20
Mirė Pirro, mirė, po ti qysh je allahile?

pirro
04-11-09, 21:22
Mirė Pirro, mirė, po ti qysh je allahile?

Ooo valla mire, ama pak i lodhon me pune. e kanihere veq po kqyri qa ka ne forum e spo muj shkruj e boll po kam qef po spo kam kohe. Thash sot hajt po shkru diqka sa me i marr naj karton te kuq heheheh.

Koka mire ne qet teme valla ..

murrizi
04-11-09, 21:22
Cfarė dua prej teje? Ajo qė dua prej teje ėshtė tė dėgjoj gjithmon qė jeni shėndosh e mirė dhe me zemėr tė "hapur". :) :d
A po po, patjeter tė mė punoj edhe shėndeti, sepse nuk ia dal dot ndryshe, e as tė jemė kėtu nė mesin e miqėve tė mijė tė shumtė.
ku mbetem, Kafe apo Kafe me tomel ?

Ti falėsh dikujt njė peshk, i ke dhuruar njė drek. Ti mėsosh dikujt peshkimin.........., desha me thon: ta mėsosh dikė si me maru vetė Macchiato t'mirė, ka me ta ditė pėr nder tanė jetėn.


http://www.metacafe.com/watch/391761/latte_macchiato/

Qika^Me^Kule
04-11-09, 21:23
Krejt sikur ajo tema qe e paskna pas hap une koka qikjo. Veq kjo koka e hapme moti edhe prej dikuj palidhje hihiih.

Pershnedete heejj

gaaghaghaghaghaghgha extra kam shenu tek kjo tem vetem me pa ti kusho jem,,, dhe une ty te pershendes...

a mos je per dicka me pi?a me hanger?

Idila
04-11-09, 21:24
Ooo valla mire, ama pak i lodhon me pune. e kanihere veq po kqyri qa ka ne forum e spo muj shkruj e boll po kam qef po spo kam kohe. Thash sot hajt po shkru diqka sa me i marr naj karton te kuq heheheh.

Koka mire ne qet teme valla ..
Mirė koka Pirro, e lirume pi limiteve (haha) sa qejf kam tė shkruaj (flas) si nga Kosova bre Pirro, a mė mėson? :d

pirro
04-11-09, 21:26
Mirė koka Pirro, e lirume pi limiteve (haha) sa qejf kam tė shkruaj (flas) si nga Kosova bre Pirro, a mė mėson? :d

Hhahahahahahahahahahahaha po more, veq duhet permes msn hahahahahahahaahahaah . Ama une qetash po e marr vesh se nuk koke prej Kosove valla phiiii, uhhh sa te trash jane keta Kosovaret haahahaha.

pirro
04-11-09, 21:27
gaaghaghaghaghaghgha extra kam shenu tek kjo tem vetem me pa ti kusho jem,,, dhe une ty te pershendes...

a mos je per dicka me pi?a me hanger?

Kusherina aa qysh te kom pash ni zot, a je bukur sikur heren e fundit qe u pam ..... ne web cam, se mendojne qe jemi pa live heehh

Idila
04-11-09, 21:28
A po po, patjeter tė mė punoj edhe shėndeti, sepse nuk ia dal dot ndryshe, e as tė jemė kėtu nė mesin e miqėve tė mijė tė shumtė.
ku mbetem, Kafe apo Kafe me tomel ?

Ti falėsh dikujt njė peshk, i ke dhuruar njė drek. Ti mėsosh dikujt peshkimin.........., desha me thon: ta mėsosh dikė si me maru vetė Macchiato t'mirė, ka me ta ditė pėr nder tanė jetėn.


http://www.metacafe.com/watch/391761/latte_macchiato/
Nuk lėviz dot nga kėtu, sikur deti kos le tė bėhet! :D
A e din sa pėrtace qė jam? Pupuuuuu mjerė kujt ia zura derėn. :D

murrizi
04-11-09, 21:29
Ah... shqiptari qetahen e ka kur ti shtin ne gjep dy cent nuk te njeh ma...
po tybe.... kam prit se jam mesu me prit por,,, ska gajle qe ti tani erdhe na qet caffe.... jo bre e dua nje caffe turke..??


http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifMurrizi (Therra vet) (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1796182#post1796182)31-10-09 00:13po ta gjelbroj pak,,, se te mbyten me te kuqe.. :p PERSHENDETJE NGA QIKA-ME-KULE

Kqyre nuk po du met korruptue (se na ngjesin, qe ju qe ja kini zanat, a gha ghaghagha...) Veq i kisha i kisha nom do miqė t'msheft :wink: kur po vjen hesapi pick, po dilni si prej toke kur bin pasuli.

Poooo.

Hajt qetu une i bleva SENET e ti mos pritofsh ( ani qe edhe receptin po lexoj n'zo) qu e na bon pak muhabet, e une i laj filgjanat ma von, krejt ma von a.

Qika^Me^Kule
04-11-09, 21:30
Kusherina aa qysh te kom pash ni zot, a je bukur sikur heren e fundit qe u pam ..... ne web cam, se mendojne qe jemi pa live heehh

aghaghaghaghagh po me duhet me mshel gojen sa ne za kam lishu me qesh.. mir bre flm,,, kusherinen sic cdo her e ke her mir e her keq... naj tre ka ti?

Idila
04-11-09, 21:30
Hhahahahahahahahahahahaha po more, veq duhet permes msn hahahahahahahaahahaah . Ama une qetash po e marr vesh se nuk koke prej Kosove valla phiiii, uhhh sa te trash jane keta Kosovaret haahahaha.
Si bre Pirro qetash e more vesh, pash Zotin gati njė vit bashkjetojmė nė tė njėjtin pallat tė Dardanisė e ti tash e more vesh? Jaaaaaaa S`bėn puna hiē, demek spaske qenė fare i interesum pėr mue..(hahahaa )

pirro
04-11-09, 21:32
Si bre Pirro qetash e more vesh, pash Zotin gati njė vit bashkjetojmė nė tė njėjtin pallat tė Dardanisė e ti tash e more vesh? Jaaaaaaa S`bėn puna hiē, demek spaske qenė fare i interesum pėr mue..(hahahaa )

Hhahahahahha, qe ne vit bashkjetojme ama qe nja 1 mua folim ( jo ma shume ) hahhahah interesimi veq sa ka fillu dhe i bjen qe per nje muaj jam interesu per tya hehehe.

Qika^Me^Kule
04-11-09, 21:33
http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifMurrizi (Therra vet) (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1796182#post1796182)31-10-09 00:13po ta gjelbroj pak,,, se te mbyten me te kuqe.. :p PERSHENDETJE NGA QIKA-ME-KULE

Kqyre nuk po du met korruptue (se na ngjesin, qe ju qe ja kini zanat, a gha ghaghagha...) Veq i kisha i kisha nom do miqė t'msheft :wink: kur po vjen hesapi pick, po dilni si prej toke kur bin pasuli.

Poooo.

Hajt qetu une i bleva SENET e ti mos pritofsh ( ani qe edhe receptin po lexoj n'zo) qu e na bon pak muhabet, e une i laj filgjanat ma von, krejt ma von a.

eh.. paskam haru e kur te kam shenu...:biggrin: po me erdh gjynah se po ankohesh jo karton e kuq po me japin e sen e ven e thash pak gjelberim... pershendetje nga ana ime,,, jo tybe po pertoj me ardh se jam kap gati per karige.... hajt marona ti caffe e kush do na qet fall ketu a?

pirro
04-11-09, 21:34
Hej ika une njerz, ju pershendes shume ju trve : Murriz qika me kule dhe idila.

Kalojani super, nese vjen Jadore qesajde murriz pershendetma me naj therr hahaahahahahahaa

murrizi
04-11-09, 21:35
Nuk lėviz dot nga kėtu, sikur deti kos le tė bėhet! :D
A e din sa pėrtace qė jam? Pupuuuuu mjerė kujt ia zura derėn. :D

E po nuk tha Qika me Kule pak mė par i gjo pėr Shqiptarin ?
Po pra e tha dhe mirė e pati kur tha : (kur shqiptari i bė dy cent.........) ama unė ti kisha bėrė ata dy centė sė paku ? por unė mbeta as me ne e as me ata, qa me bo tash se ?
Si do qė tė jetė i pasuri frigohet qė fiket, i varfėri qė koritet.
Edhe njeher, ēfar do prej meje (me pi de e kom fjalen!) ?

murrizi
04-11-09, 21:37
Hej ika une njerz, ju pershendes shume ju trve : Murriz qika me kule dhe idila.

Kalojani super, nese vjen Jadore qesajde murriz pershendetma me naj therr hahaahahahahahaa
Shko flij lirisht pėr kėtė punė, rrijė une kėtu pėr dy tre orėt e ardhshme, po u duk ktu pari kush ????, U KRY BAC !

hahahahahahhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............. ...........................

Idila
04-11-09, 21:38
Hhahahahahha, qe ne vit bashkjetojme ama qe nja 1 mua folim ( jo ma shume ) hahhahah interesimi veq sa ka fillu dhe i bjen qe per nje muaj jam interesu per tya hehehe.
Qė prej njė muaj, dmth, duhet tė durosh tani derisa ta kryejm dhe njė thes kripė bashkėrisht....(hahaha)
Hej Pirro, vėrtet lezet qenka kėtu bre, mendoj nė kėtė temė :biggrin: , shpresoj tė mos i shlyejn shkrimet se kukuuu mjerė ata tė mjerit...:p

Qika^Me^Kule
04-11-09, 21:38
Hej ika une njerz, ju pershendes shume ju trve : Murriz qika me kule dhe idila.

Kalojani super, nese vjen Jadore qesajde murriz pershendetma me naj therr hahaahahahahahaa

Mos haro se jadore e ka vendasen ksajde..... do jem cdo her mbrojtese e saj...:wink: nje nat qet per ty kusho....

Idila
04-11-09, 21:41
E po nuk tha Qika me Kule pak mė par i gjo pėr Shqiptarin ?
Po pra e tha dhe mirė e pati kur tha : (kur shqiptari i bė dy cent.........) ama unė ti kisha bėrė ata dy centė sė paku ? por unė mbeta as me ne e as me ata, qa me bo tash se ?
Si do qė tė jetė i pasuri frigohet qė fiket, i varfėri qė koritet.
Edhe njeher, ēfar do prej meje (me pi de e kom fjalen!) ?
Zgjidhja e lehtė, rri me ne pra! :biggrin:
Njė kafe doja, por mė vjen keq kur tė shikoj duke shėrbyer....:d

murrizi
04-11-09, 21:53
Zgjidhja e lehtė, rri me ne pra! :biggrin:
Njė kafe doja, por mė vjen keq kur tė shikoj duke shėrbyer....:d
Ok . me gjithė qejf.

Goca, ēa thoni ta bėjmė njė mbrėmje filmore: http://www.metacafe.com/watch/2351285/die_nackte_wahrheit_ab_1_oktober_2009_im_kino/

Idila
04-11-09, 22:02
Ok . me gjithė qejf.

Goca, ēa thoni ta bėjmė njė mbrėmje filmore: http://www.metacafe.com/watch/2351285/die_nackte_wahrheit_ab_1_oktober_2009_im_kino/
"E vėrteta lakuriqe" ishte kafeja Murriz? Ik ore ti, se nuk din tė shėrbesh! :redface:

A e vure re, se ku qėndronte truri tek femra dhe ku tek mashkulli? Mendoj nė cilėn pjesė tė trupit!? :biggrin:
E ashtu pra!

murrizi
04-11-09, 22:07
hahahahahahahahahahahahahahaha
o bre diqa tu kesh......
kadal bre mos bėrtit po thojn pi kati nalt se fmija ngjum.

Rozafa
05-12-09, 22:10
...do...re....mi...fa...so..la...siii.....

Diana007
05-12-09, 22:11
...do...re....mi...fa...so..la...siii.....

...do :biggrin:

Rozafa
05-12-09, 22:14
...do :biggrin:


.....dmth gishtat gatiiii :wink:

Diana007
05-12-09, 22:16
.....dmth gishtat gatiiii :wink:

Per qa :rolleyes:

Rozafa
05-12-09, 22:22
Per qa :rolleyes:

.....te luan ne piano dhe te kendosh...:wink:

Sec ma kenaqi shpirtin sonte voglushja ime,luante pianon me kenge shqipeeee,ndersa une i ndihmoja te kendoj.

Diana007
05-12-09, 22:28
.....te luan ne piano dhe te kendosh...:wink:

Sec ma kenaqi shpirtin sonte voglushja ime,luante pianon me kenge shqipeeee,ndersa une i ndihmoja te kendoj.

Te ka thon me ardh misit per nipin tim , shkojn bashk aa, edhe ai luan mir me piano , por edhe qiftelis i bie shum mir :smile:

Rozafa
05-12-09, 22:35
Te ka thon me ardh misit per nipin tim , shkojn bashk aa, edhe ai luan mir me piano , por edhe qiftelis i bie shum mir :smile:

Uhh qikeeeee ngadal se me frikesoveeee...:wink:

Diana007
05-12-09, 22:38
Uhh qikeeeee ngadal se me frikesoveeee...:wink:

Ahahaahahah

:wink:

Rozafa
05-12-09, 22:44
Ahahaahahah

:wink:

Gjume te embel zemer dhe endrra te bukura!!!!

Diana007
05-12-09, 22:46
Gjume te embel zemer dhe endrra te bukura!!!!

Flm shum rrush , gjum te omel, e flej mir ..

Fshatari
06-12-09, 12:41
Gjithemone kam pas pengesa te medha psikologjike me "temat e lira"!
Me kujtohen si sot momentet e ankthit kur profi shkruante me shkumes te bardhe ne tabelen e zeze:
Teme e lire!
Temave te lira u mungon korniza, kuadri, ku mund te vendosen. Te privuar nga ky kuader, njeriu ndodhet para "infinitit" qe s'e kontrollon dot...!
Prandaj lus profat e gjuhes: mos i torturoni nxensit me tema te lira...!

Estella
13-12-09, 18:57
Kush me ndihmon me gjet nje tem KURIOZITETE ne cilen rubrik gjendet se u myta tu e lyp

gazi-de
13-12-09, 22:07
Po,e............

Diana007
13-12-09, 22:08
Po,e............

A ta boj nje kafe Syn :wink:

gazi-de
13-12-09, 22:10
A ta boj nje kafe Syn :wink:
hmm po syn ti e din,per kafe mos me pyt kurr,se i pi shum ato virane:biggrin:
:wink:

Diana007
13-12-09, 22:13
hmm po syn ti e din,per kafe mos me pyt kurr,se i pi shum ato virane:biggrin:
:wink:Tash mos po mesohsh si un pa kafe ahahaah

gazi-de
13-12-09, 22:15
Tash mos po mesohsh si un pa kafe ahahaah
kete die mos e harro kur te vish te une:biggrin:

Diana007
13-12-09, 22:16
kete die mos e harro kur te vish te une:biggrin:Do ta kem parasysh ahahah

Te befte mir syn ,


,http://www.islandhopping.com/files/seiten/KYK-Kaffee_1164029666_80318883.jpg

gazi-de
13-12-09, 22:19
Do ta kem parasysh ahahah

Te befte mir syn ,


,http://www.islandhopping.com/files/seiten/KYK-Kaffee_1164029666_80318883.jpg
e ashtu pra:tongue:flm per kafe per ty kete lule:wink:http://www.bildderfrau.de/PageResources/cc49a646-bc3a-4949-8c2a-865f91b3a3db/Rosen_Rot_250_fotolia.jpg

Diana007
13-12-09, 22:21
e ashtu pra:tongue:flm per kafe per ty kete lule:wink:http://www.bildderfrau.de/PageResources/cc49a646-bc3a-4949-8c2a-865f91b3a3db/Rosen_Rot_250_fotolia.jpg

Flm shum Syn :wink: ,, shum t bukura.....


Emine Anna , Idila kush shte ketu pari ejani shoqrona mu e synit t ham dredheza bashk :biggrin:

http://www.daad.de/blog/wp-content/uploads/2009/06/erdbeeren-wolfro54flickr.jpg

LuLjaa
18-12-09, 00:15
A eshte naj kush qe din me ba llaf beeeee

Estella
18-12-09, 00:24
A eshte naj kush qe din me ba llaf beeeee

spot mushi sy un a :P

LuLjaa
18-12-09, 00:36
spot mushi sy un a :P

Me ata qe shkrujn kadal sum knaqin , qee sikur ti keshtu :cool:

Estella
18-12-09, 00:38
kadale ahahha kur tkom shkru un ty kqyre ti kur ma ktheve :P

LuLjaa
18-12-09, 00:39
Hee ja nisee tash a, oo s'kam kqyr se thash s'eshte kerkush bee :)

Estella
18-12-09, 00:41
skqyr ti jooooo

LuLjaa
18-12-09, 00:43
Anii ti kqyr masi i ki syt e mdhaj qyyy,, se sheh ma shume

Estella
18-12-09, 00:44
ahahhahahaha ani syt e mdhaj ahahahahahahaha

LuLjaa
18-12-09, 00:46
Pse jo aaa,, mos tu kan z'voglu prej qe nuk t'kam pa maa

Estella
18-12-09, 00:47
ahahahha jojo qashtu jan...

LuLjaa
18-12-09, 00:48
E praaa,, hajt n'gjitja dikun bee se s'po nehet

Estella
18-12-09, 00:54
hiqqq spo rrihet valla krejt kokan gjume sonte

LuLjaa
18-12-09, 00:55
Per ata qe jan n'gjume nasht edhe ma mire bilee, ama keshtu s'po rrihet vet diēka
poo ku mu nejt see gjysa nates ihaaa

Estella
18-12-09, 00:56
po de naj fall a najsen me kqyr koha

LuLjaa
18-12-09, 01:00
Ja po se pa u kan 10 vet ti s'din me ba llaf ,, apo

Agolli
18-12-09, 01:00
Tema qenka e lirė, preferoje tema dhe sende te shtrejta.. :tongue:

Estella
18-12-09, 01:01
ahahah po de kem met veq ne dyja mdopoket ktu

LuLjaa
18-12-09, 01:02
Qe erdh edhe Agolli, nashta na kallxon najsen kyy se na vet s'po dina me fol :P

Estella
18-12-09, 01:05
na morri gjumi ma ...

LuLjaa
18-12-09, 01:09
Valla mu poee, ika se sun qonaa tani

Naten e mire Estella e Agoll gjume te embel juvee n'flejshi naj here :D

Estella
18-12-09, 01:10
flm gjume te embel edhe ty luljaaaa flej mire

Agolli
18-12-09, 01:13
Luleee, te falemnderit! E mire qofte edhe per ty ''nata me gjume'' :)

Rozafa
25-12-09, 21:40
..com si com sa ....

Oqeani
25-12-09, 21:45
..com si com sa ....

comme ci, comme ēa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Rozafa
25-12-09, 21:45
comme ci, comme ēa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

.........pastaj ?

Lapsi
25-12-09, 21:46
era fryente, flladi kishte zene vend ne shpirtin tim. Freskia me eshte be fiksim i jetes sime. Dua, dua ta kem prane... qe ta shuaj kete malle

Rozafa
25-12-09, 21:50
..........edhe pse bente ftohte dhe bora nuk kishte te ndalur nga mengjesi....malli per Ty nuk e shuante asgje..

Lapsi
25-12-09, 21:53
... ai malle nuk largohet lehte, shpirti flet me mire, se perndryshe gjithca i ngjane rrotes qe nese ngaterrohesh ne te humbesh perjete

Rozafa
25-12-09, 21:59
...bora me bukurin e saj sec me ringjalli kujtimet e embla qe nuk mundem ti kthej prap...

Lapsi
25-12-09, 22:10
dhe rruga... po shiqoje ne horizont gjithcka duket e bardhe. Duhet te veshtrojme, te zgjedhim rrugen e duhur qe mos te rreshqasim

Rozafa
25-12-09, 22:16
...ecnim pran njeri-tjetrit buze detit nen qiellin e bardhe,nga larg shiheshin malet te mbuluara me ngjyre te bardhe...

Lapsi
25-12-09, 22:37
dhe kishim frike ti afrohemi detit... ishte ftohte, fiksim na u be bora

LuLjaa
26-12-09, 00:53
opaaaaaaa, qyrinii more sa mire paskan shkru Rozafa e Lapsi ja jaa
tybe une s'di qeshtu :) .. Hallall ju koft bee

PS. Jam te lyp se ku ka shkru Arkza me pa ēka ka shkretu :D e kerkun sun pe gjaj phaa

D_A_F_I_N_A
26-12-09, 01:00
opaaaaaaa, qyrinii more sa mire paskan shkru Rozafa e Lapsi ja jaa
tybe une s'di qeshtu :) .. Hallall ju koft bee

PS. Jam te lyp se ku ka shkru Arkza me pa ēka ka shkretu :D e kerkun sun pe gjaj phaahec nga dal e lexo atje qfar po ben per momentin ishte ni arkz me ni hall ishin knaq muhabet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

LuLjaa
26-12-09, 01:07
hec nga dal e lexo atje qfar po ben per momentin ishte ni arkz me ni hall ishin knaq muhabet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Hahahahaa edhe dikun e gjeta at shtrig, ma kish lan ni pershendetje dikun jam dek tu kesh ēka kish shkru :D

PS. Oj Dafina boll po kam qef me dit kush je ti, po sum kallxon, ma mire s'pot ves hiq :D

D_A_F_I_N_A
26-12-09, 01:11
Hahahahaa edhe dikun e gjeta at shtrig, ma kish lan ni pershendetje dikun jam dek tu kesh ēka kish shkru :D

PS. Oj Dafina boll po kam qef me dit kush je ti, po sum kallxon, ma mire s'pot ves hiq :D

qika e mamit jom mos po don mu njoftu

LuLjaa
26-12-09, 01:14
qika e mamit jom mos po don mu njoftu

Po e di qe je e mamit ama cila hehe
qysh t'kish qef ti, mu njoftu a jo :)

Peja-Boy
26-12-09, 01:18
Kush me ndihmon me gjet nje tem KURIOZITETE ne cilen rubrik gjendet se u myta tu e lyp

Lype Lype hahahahahahaha...

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27714

Lapsi
26-12-09, 13:22
gjurmeve tuaja po eci

Alima
03-12-11, 21:03
...

Ne kete teme , pasi qenka e lire ...

...lexova shume nga shkresat e Lapsit ! Bene te dije se paku pse eshte larguar ky ?

Humbje e madhe sipas vleresimit time ( te lirshem ) per kete mes !


.

Gega 1
03-12-11, 21:14
...

Ne kete teme , pasi qenka e lire ...

...lexova shume nga shkresat e Lapsit ! Bene te dije se paku pse eshte larguar ky ?

Humbje e madhe sipas vleresimit time ( te lirshem ) per kete mes !


.
Qe, Alima,po ta ndihmoj pak.
Lapsi e ka sha fort keq moderatorin, Guri Sylajn!
Aq sa me kujtohet mua,Guri nuk ia tha asnje fjale,pastaj.

Alima
03-12-11, 21:20
Qe, Alima,po ta ndihmoj pak.
Lapsi e ka sha fort keq moderatorin, Guri Sylajn!
Aq sa me kujtohet mua,Guri nuk ia tha asnje fjale,pastaj.


...

aaaaaa.... problem qaj moderator valla ,... shume e sabrin po u dufke me pas me to !


...jo per tjeter , por po i kurthojke fjalet , po ngatrrojke aq shume ,sa qe me ba e me ba vakija mos me ja lexu edhe pikat e presjet , nejse kajhere edhe pikpytjet e do tjera ... shenja te ...pikesimit, aq large po shkojke qe po e hajshe bannin ne fund ( nese rreshqet lexuesi , kuptohet ) ...!


une beje sondazh ( koka ne mode ketu ) ... per kthimin e anetarit Lapsi !


PO
JO


une PO;

Gega 1
03-12-11, 21:24
...

aaaaaa.... problem qaj moderator valla ,... shume e sabrin po u dufke me pas me to !


...jo per tjeter , por po i kurthojke fjalet , po ngatrrojke aq shume ,sa qe me ba e me ba vakija mos me ja lexu edhe pikat e presjet , nejse kajhere edhe pikpytjet e do tjera ... shenja te ...pikesimit, aq large po shkojke qe po e hajshe bannin ne fund ( nese rreshqet lexuesi , kuptohet ) ...!


une beje sondazh ( koka ne mode ketu ) ... per kthimin e anetarit Lapsi !


PO
JO


une PO;
Alima,ne forum nuk lejohet sharja.

Alima
03-12-11, 21:26
Alima,ne forum nuk lejohet sharja.


...

Per ke ?

vetem per Lapsin ?


.

Gega 1
03-12-11, 21:30
...

Per ke ?

vetem per Lapsin ?


.

Ndegjo,se sinqerisht po te flas;
nuk kemi te drejte t`i quajme njerezit,qelbesire!
kapishi ?

Alima
03-12-11, 21:33
Ndegjo,se sinqerisht po te flas;
nuk kemi te drejte t`i quajme njerezit,qelbesire!
kapishi ?


...

direkt, jo ?....po indirekt ?

eh 're Gege , 're Gege ... sa titullimi ipet ketu , e sa sharja e sa qelbjadirekt & indirekt ...dhe futen veshet ne leshe ...

ama , kur ....nejse !


kapish , kapish !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


.

elvio
03-12-11, 22:00
...

aaaaaa.... problem qaj moderator valla ,... shume e sabrin po u dufke me pas me to !


...jo per tjeter , por po i kurthojke fjalet , po ngatrrojke aq shume ,sa qe me ba e me ba vakija mos me ja lexu edhe pikat e presjet , nejse kajhere edhe pikpytjet e do tjera ... shenja te ...pikesimit, aq large po shkojke qe po e hajshe bannin ne fund ( nese rreshqet lexuesi , kuptohet ) ...!


une beje sondazh ( koka ne mode ketu ) ... per kthimin e anetarit Lapsi !


PO
JO


une PO;

Alima

Ndoshta s'ka vullnet ta frekuentoje Lapsi me ,edhe pse themi qe te kthehet:smile:

Alima
03-12-11, 22:06
Alima

Ndoshta s'ka vullnet ta frekuentoje Lapsi me ,edhe pse themi qe te kthehet:smile:


...

Ne ate raste , do respektoi vendimin e tij !

... gjersa ne kete raste , vendimi i tij ngelet i cenuar !


.

Artisti
03-12-11, 22:11
...

Ne ate raste , do respektoi vendimin e tij !

... gjersa ne kete raste , vendimi i tij ngelet i cenuar !


.Alima e nderuar, nė atė moment qė Lapsi ka ofenduar, duke mos e kontrolluar mendjen e vet, ka marrė vendim qė tė mos e vizitoj Dardanin mė.

Ėshtė edhe mirė kėshtu si ėshtė sepse Lapsi edhe pse intelegjent doli prej atyre qė djallin e ka nė shpirt, prandaj lėre njeriun me djallin e vet dhe Idealistin e tij.


.

Alima
03-12-11, 22:16
Alima e nderuar, nė atė moment qė Lapsi ka ofenduar, duke mos e kontrolluar mendjen e vet, ka marrė vendim qė tė mos e vizitoj Dardanin mė.

Ėshtė edhe mirė kėshtu si ėshtė sepse Lapsi edhe pse intelegjent doli prej atyre qė djallin e ka nė shpirt, prandaj lėre njeriun me djallin e vet dhe Idealistin e tij.


.


...

Ti ? pse ke lejen te sillesh ende ne kete mes ?

Ti? Nuk ofenduake ?

Ti ? Nuk ke djalle ?


Thjeshte , nuk eshte fer , e para ... dhe e dyta? me te vertete eshte nje humbje e madhe per tjeret , nje thesar si Lapsi !


sidoqofte , e leme me kaq !


sondazhi vazhdon ...


.

Artisti
03-12-11, 22:24
...

Ti ? pse ke lejen te sillesh ende ne kete mes ?

Ti? Nuk ofenduake ?

Ti ? Nuk ke djalle ?


Thjeshte , nuk eshte fer , e para ... dhe e dyta? me te vertete eshte nje humbje e madhe per tjeret , nje thesar si Lapsi !


sidoqofte , e leme me kaq !


sondazhi vazhdon ...


.


Nuk vazhdon mė Sondazhi, u krye hahahahahaahahhaaaa


Edhe mos ma kopjo pikėn e fundit se mund tė akuzoj pėr kopje.


. kjo ėshtė imja

Alima
03-12-11, 22:28
Nuk vazhdon mė Sondazhi, u krye hahahahahaahahhaaaa


Edhe mos ma kopjo pikėn e fundit se mund tė akuzoj pėr kopje.


. kjo ėshtė imja


...


vazhdooon !


. pike (imja si ēdohere me vite ne te gjitha forumet ku participoi ) !


.

Artisti
03-12-11, 22:46
...


vazhdooon !


. pike (imja si ēdohere me vite ne te gjitha forumet ku participoi ) !


.


A e din ēka do tė shikoj a ke postuar shkrimin e parė me pikė.

Nėse jo hupe, e hangre si Lapsi hahahahahahhahahahahhaaaaaEdhe hajt te feja atje se po mundoheni mi kopjue arabt!!!

Edhe mbylle kėtė sondazh mė se u krye


. kjo ėshtė e imja

tipi engjellor
03-12-11, 22:50
Ndegjo,se sinqerisht po te flas;
nuk kemi te drejte t`i quajme njerezit,qelbesire!
kapishi ?

tybe po me ben qudi ti me kete o haver shamjet as nuk jane ndalur e as spo ndalen kurr e ti thu nuk ban me sha....edhe rregulli vlen per te gjithe ne qoft se eshte ashtu....

Gega 1
03-12-11, 23:08
tybe po me ben qudi ti me kete o haver shamjet as nuk jane ndalur e as spo ndalen kurr e ti thu nuk ban me sha....edhe rregulli vlen per te gjithe ne qoft se eshte ashtu....
Me ta thane te drejten,hiq nuk e di cka i bje fjala,"Haver".
A di si e shoh une kete pune ?
Engjuj nuk jemi asnjeri.
Hajt haver

tipi engjellor
03-12-11, 23:12
Me ta thane te drejten,hiq nuk e di cka i bje fjala,"Haver".
A di si e shoh une kete pune ?
Engjuj nuk jemi asnjeri.
Hajt haver

haver ose shoki...nuk patem fjalen per engjuj po per shamjet ....ka postime veq shamje edhe ruhen bre shume kohe ama derisa te i lexojm te gjithe ....

Alima
04-12-11, 00:15
haver ose shoki...nuk patem fjalen per engjuj po per shamjet ....ka postime veq shamje edhe ruhen bre shume kohe ama derisa te i lexojm te gjithe ....


...


Fol shlire ! ....IPKO


.

tipi engjellor
04-12-11, 00:29
...


Fol shlire ! ....IPKO


.

qe je jasht po ta qoj numrin e banum bonusa hahahahah

Zero Cool
05-12-11, 11:46
Studimet nga Universiteti i Minesotės kanė treguar se ndjenja e lumturisė dhe e kėnaqėsisė nuk varet nga suksesi nė punė dhe nė dashuri, por nga trashėgimia gjenetike.

Me studimin shumėvjeēar tė jetės sė binjakėve, tė cilėt kanė jetuar bashkė dhe tė atyre qė kanė jetuar ndaras, kanė nxjerrė pėrfundimin se lumturia nuk varet nga pozita shoqėrore, as nga shuma e fituar, ose nga bashkėshortėsia, nga niveli i arsimimit, nga gjinia, nga mosha dhe nga faktorė tė tjerė tė ngjashėm.

Ėshtė parė se edhe papunėsia eventuale ose marrja e ndonjė shpėrblimi kanė njė ndikim tė shkurtėr nė ndjenjėn e lumturisė. Por, sesi do ta ndiejmė veten gjatė dhjetė vjetėve tė ardhshėm, 80 pėr qind varet nga gjenet! /Telegrafi/

emine
08-12-11, 20:18
ai :hej beby a din se kurre si mua nuk do te gjesh
Ajo:Amen!

Zero Cool
09-12-11, 20:40
a ta them edhe une menimin tem , mbas geges ..
mshelni tenderin , hahahah sontazhin ..
pa kontestim mbet Panta edhe si antare edhe si shkrim te vitit per origjinalitet e aktivitet qe ka ofru ..
tjere skan mbet , elvio eshte i paket ne postime , do jane juri qe une mendoj qe vlejne dhe nuk mirren parasysh ..
teprica cka mbet nga antaret jane copy pasta ..
..u mbyll pra kjo pune .
..p.s.edhe mama me thote qe e kam shpirtin ne fyt , po cka me nejte e me prit kur dihet amoni ju kofte ..


jadore, fjala eshte atje per POSTIMIN me te mire e jo per sasine , apo ? :)

Zanzi/M
09-12-11, 20:43
Cka me fol dicka bre ..! Teme e lire, shume e mire.

Kujna ja rrok Top chanal shikojne " the voice of albania", tash fillon.

jadore
09-12-11, 20:46
jadore, fjala eshte atje per POSTIMIN me te mire e jo per sasine , apo ? :)


o Zero , une sa e di nuk jam tuj bo hartim me titull .. teme e lire , ..!

le more postimin ku ke , cka tu kane perzi temat sonte ....?
P.S.
perndryshe fshije krejte postimin tim se nese qendron ketu e jo atje ku dedikohej ska vlere , e kupton..!!

Zero Cool
09-12-11, 20:49
o Zero , une sa e di nuk jam tuj bo hartim me titull .. teme e lire , ..!

le more postimin ku ke , cka tu kane perzi temat sonte ....?
P.S.
perndryshe fshije krejte postimin tim se nese qendron ketu e jo atje ku dedikohej ska vlere , e kupton..!!

Atje vetem propozimet e nderuar, e ketu cfare te duash :smile:

jadore
09-12-11, 20:53
Atje vetem propozimet e nderuar, e ketu cfare te duash :smile:

..lexo edhe nje here te lutem , jo me fal , lexo disa here , .. a nuk aludoj ne propozim/a, bile akt vendim , ke me se 100% i sigurte .
ok . Zero , e leme ashtu .....

Zero Cool
09-12-11, 20:55
..lexo edhe nje here te lutem , jo me fal , lexo disa here , .. a nuk aludoj ne propozim/a, bile akt vendim , ke me se 100% i sigurte .
ok . Zero , e leme ashtu .....

No aludim, only propozim pls :biggrin:

Zanzi/M
09-12-11, 23:05
Ni sen po du me e dite, qaty shkrimi i vitit qysh vendoset? Qaj komisioni vendosin vet aa? Apo nuk paska hic me votu na ne form sondazhit?

Zanzi/M
09-12-11, 23:06
Nuk me eshte ndal rryma hic sonte.

Cka po me pelqen kjo teme bre, spo di me u martu me qet teme..!

Zero Cool
09-12-11, 23:07
Ni sen po du me e dite, qaty shkrimi i vitit qysh vendoset? Qaj komisioni vendosin vet aa? Apo nuk paska hic me votu na ne form sondazhit?

ti e vendose postimin qe mendon, e komisioni pa nderhyrje nga jashte (se paku asht shpresojme) e vlereson dhe sjell vendimin. Vendimi i tyre eshte njeherit edhe vula e shkrimit te vitit 2011.

Zanzi/M
09-12-11, 23:10
ti e vendose postimin qe mendon, e komisioni pa nderhyrje nga jashte (se paku asht shpresojme) e vlereson dhe sjell vendimin. Vendimi i tyre eshte njeherit edhe vula e shkrimit te vitit 2011.

Komisioni osht ne nivel. Pajtohem sincerisht, marrja ju koft ne ket dynja edhe ne tjetren nese interferojne ne nderhyrje nga jashta.

Zero Cool
09-12-11, 23:11
Nuk me eshte ndal rryma hic sonte.

Cka po me pelqen kjo teme bre, spo di me u martu me qet teme..!

Martohu me hemleten :P

Zanzi/M
09-12-11, 23:15
Martohu me hemleten :P

Hhahaahahahahaa. A bon me ja qit njonit ne kry kur du me. ...

Zero Cool
09-12-11, 23:16
Hhahaahahahahaa. A bon me ja qit njonit ne kry kur du me. ...

po, ajo o detyra primare e hemletes :biggrin:

Zanzi/M
09-12-11, 23:18
Shume interesant, ketu ne forum nuk po ka vend per forcat negative fare. Gjithnje vec i ndegjon tuj u anku hahahahahhaa, gjith ashtu i pafsha. Per qata zero cool po me pelqen kjo teme e lire.

Jana
10-12-11, 00:10
... neser weekend e krejt Kosova en gjum ncncncncncnc...

LuLjaa
10-12-11, 01:15
... neser weekend e krejt Kosova en gjum ncncncncncnc...


Pse n'gjume Kosova
jo moj bash neser kan me dal se pazar eshte qyy :D

Zanzi/M
10-12-11, 20:02
Po du qe keto fjal qe pi thome me e fitu titulliiiiiiiiiiiiiiiin " shkrim i vitit 2011".

A ka shperblim?

Qika^Me^Kule
10-12-11, 20:08
Po du qe keto fjal qe pi thome me e fitu titulliiiiiiiiiiiiiiiin " shkrim i vitit 2011".

A ka shperblim?


Qojau edhe ti nga nje selam qetyre qe po shain/offendoin se ndoshta ta marrin parasyshe shkrimet , e mos po t'zgjedhin si shkrim ma t'mirin e 2011 .

emine
11-12-11, 12:34
krejt jan tema te lira,mi qite ne shitje komplet as 10 evra sti bajne bashk me disa x moderatore qe i ka ardhe koha e Monopauzez e pi kap nxehte e ftofte ka njiqind here ndite

harrova me than,se jau vnojme do cellafone edhe nje trondofill per dekorim

Zanzi/M
11-12-11, 15:48
Valla e ka ter Barcelona Realin

vjeshta
11-12-11, 21:17
Ishte : puthni qupat e mbushni kupat apo mbushni kupat e puthni qupat ?

Diana007
11-12-11, 21:39
Ishte : puthni qupat e mbushni kupat apo mbushni kupat e puthni qupat ?


Qa po thu maj :tongue:

tipi engjellor
11-12-11, 21:45
Ishte : puthni qupat e mbushni kupat apo mbushni kupat e puthni qupat ?

hahahahhaah me ke bere me qesh mike...

vjeshta
11-12-11, 21:49
hahahahhaah me ke bere me qesh mike...

Dikush duhet ...:biggrin:

vjeshta
11-12-11, 21:50
Qa po thu maj :tongue:

Asgje moj,thjeshte mendova .:biggrin:

Diana007
11-12-11, 21:51
Asgje moj,thjeshte mendova .:biggrin:


Aaa,, harrova se jemi aty ku jemi te lir me qkru qa dojm ahahah


Ps shendetje ty shum,

Zanzi/M
11-12-11, 21:54
Ishte : puthni qupat e mbushni kupat apo mbushni kupat e puthni qupat ?

Mbushni qupat e puthni kupat :rolleyes:

Jo jo, mbushni kupat e puthni qupat. Sepse pa u deh pakez ....

vjeshta
11-12-11, 22:11
Mbushni qupat e puthni kupat :rolleyes:

Jo jo, mbushni kupat e puthni qupat. Sepse pa u deh pakez ....

Nese nevojitet e dehura athere duhet thene : zbrasni kupat e puthni qupat ?:biggrin:

Fshatari
11-12-11, 22:41
Nese nevojitet e dehura athere duhet thene : zbrasni kupat e puthni qupat ?:biggrin:

Natėn kur flinja, mė tha shpirti: "Pi!
Nė gjumė dhe nė Varr s'ka lumėri;
Ngrehu! Sa rron, zbras Kupa dhe puth Ēupa;
Ke shekuj qė tė flesh nė qetėsi".

__________________________

OMAR KHAJAM (1048-1131)

Pėrkthyer nga FAN S. NOLI

Zanzi/M
12-12-11, 17:20
Ja ka kris ni shi qetashte ne pr bajagi i fort.


A ka info kush cka po bohet me Rusine?

Zanzi/M
14-12-11, 21:47
E kam marr vesh kush ka me e zan vendin e pare me shkrim viti :rolleyes:

Prej komisionit tre po votojshin asajde ( kah ata ) e dy ksajde. Mirepo ai moderatori i asaj rubrikes kish intervenu te antari me pallte te kuqe qe me votu per at shkrimin palidhje.

Ama hala spo dihet sakt vec sipas gjitha gjasave kish me fitu qaj.

Artisti
14-12-11, 21:52
E kam marr vesh kush ka me e zan vendin e pare me shkrim viti :rolleyes:

Prej komisionit tre po votojshin asajde ( kah ata ) e dy ksajde. Mirepo ai moderatori i asaj rubrikes kish intervenu te antari me pallte te kuqe qe me votu per at shkrimin palidhje.

Ama hala spo dihet sakt vec sipas gjitha gjasave kish me fitu qaj.


Haaaaaahahahahahhahahaha Zanzi, a po don me pi ēaj apo ēka e ke shkrue qaj.

Kohėt e fundit po bėn kėrrdira ti hahahahahahahahahaa po ma hjek mallin e rafetit qė hupi krejt.


Edhe mos ma vidh pikėn heeeejjjjj


.Copyright to Artisti Washington DC strett 16 route 1

emine
14-12-11, 21:57
sa here mu kujtu proverba e dheplnes me rrush so normal,ta ha dreqi kishe a kan per sa tjemi fmije tash po rikujtohet shume here kure po hasimin ne dhelpna qe spo mujne me meri rrushin :rolleyes:

Zanzi/M
14-12-11, 21:58
Haaaaaahahahahahhahahaha Zanzi, a po don me pi ēaj apo ēka e ke shkrue qaj.

Kohėt e fundit po bėn kėrrdira ti hahahahahahahahahaa po ma hjek mallin e rafetit qė hupi krejt.


Edhe mos ma vidh pikėn heeeejjjjj


.Copyright to Artisti Washington DC strett 16 route 1

Hhahahahahahahahahhahaha ku je bre Miku ..


Ndigom ( qe thojne Pejont)

A po keni presione a jo, mos harro ne ket teme publikohen te gjitha.

N'shkup ni lagje ish mbet pa rryme, se ka shku Kercovari me e ndreq edhe ju ka perzi me windows teli i rrymes edhe e ka dridh shkupin qe thojne hahhahahahahahohoohhoohhho

LuLjaa
16-12-11, 17:55
Temė e lirė...

Tash sa here te shkruj te Kafja Forumit me kujtohet taraku se kish kesh diēka :D

Zanzi/M
16-12-11, 19:35
Mu ka dhimt shume bre David Villa qe e thaj kamen ne futbolll.

e-uritura
16-12-11, 19:38
Mu ka dhimt shume bre David Villa qe e thaj kamen ne futbolll.


A ėshtė e vėrtetė? Kur ndodhi kjo?

Zanzi/M
16-12-11, 19:52
Po po sot ka ndodh.

David villa broken leg, e sheh edhe videon.... Keq shume, ja del barcelona. A je me barcelonen nime ti? Nese je me realin mos me trego jic, anashkaloje pyetjen ahahah

e-uritura
16-12-11, 20:00
Po po sot ka ndodh.

David villa broken leg, e sheh edhe videon.... Keq shume, ja del barcelona. A je me barcelonen nime ti? Nese je me realin mos me trego jic, anashkaloje pyetjen ahahah


Barcelonen :smile:

Zanzi/M
16-12-11, 20:04
Barcelonen :smile:

Njejt bre krejt. Mos jemi nje more une e ti :wink:

e-uritura
16-12-11, 20:05
Njejt bre krejt. Mos jemi nje more une e ti :wink:


Afroje veshin; PO!:wink:

Ps; Mos i trego Makit me kompani :)

Zanzi/M
16-12-11, 20:06
Afroje veshin; PO!:wink:

Ps; Mos i trego Makit me kompani :)

Jo joo se ai i tregon strujagjise

Zanzi/M
21-12-11, 20:43
Teme perfekte..

Kjo teme eshte mire, sepse mund te shkruhet edhe per temen ne temen; "teme e lire", per ate eshte e mire.

Tash;

A ka marr kush vesh se kush po e fiton cmimin e vitit??

emine
22-12-11, 18:40
erdh njani me nje bebushe ne krah,,,,,edhe une urimeee qenke ba gjyshe,,,,,eu tha cfare gjyshi bre beba a djali jem,une prap hec lej hajgaret djali eshte i qeikse sate,,,aj,,,pasha ty e mu e qet dite qeky a djali jem...une prap :po kure ke breh gruja jote shtazan??? tha kush te tha se kam ba me gru,,,,,qyqe qeky sen tane diten mu ka sille naper kry ,,,po qka mshtini bre me vete bre,,,,,e qudi me erdh en gruan e tij qashtu qafe e n qafe prep me burrin e vete e aj ne krah djalin qe ka ba me tjetren,eu eu eu ,e bana njerin gjysh e aj ba babe tipi:rolleyes:

elvio
23-12-11, 00:26
Do lutem ne heshtje qe te arrij te besoj se arrihet pika me e larte ne vetedije qe kam dhene te mundshmen e mundshme per nje jete plot befasira e per momente te mrekullueshme,per rrugen e krijuar qe nje dite do ndalet,edhe per c'ka kam krijuar.

Dyshimet kur lindin???

Jana
23-12-11, 00:30
Do lutem ne heshtje qe te arrij te besoj se arrihet pika me e larte ne vetedije qe kam dhene te mundshmen e mundshme per nje jete plot befasira e per momente te mrekullueshme,per rrugen e krijuar qe nje dite do ndalet,edhe per c'ka kam krijuar.

Dyshimet kur lindin???


..lej dyshime dhe vazhdo ...jam e sigurt se en fund ki me arrit ate qe don ....

Zanzi/M
23-12-11, 18:25
Qysh jam kane tuj ndejt sot ( pa e nguc kerkan ) vec kur me eshte afru nje femen edhe po me fol ( une normalisht kqyra mrapa se zakonisht nuk me folin ) ;)

.

Dallandyshja_718
23-12-11, 22:17
Hala e paske "lepurin n'bark" Zanzi/M:biggrin:

Dushku
29-12-11, 18:32
Te flasesh (shkruash) ne ato momente qe kerkohet eshte me se e arsyeshme,te heshtesh ne raste te caktuara eshte zgjidhje e mire,te lexosh ate cfare tjeret shkruajn dicka me shume meson.

Domira
29-12-11, 23:24
Nje nate te bukur ju uroj!

Hajra
30-12-11, 00:37
......te jeshe vetja eshte te jetosh ne toke duke mos e nenqmu realitetin,

e-uritura
30-12-11, 00:39
......te jeshe vetja eshte te jetosh ne toke duke mos e nenqmu realitetin,


Ėshte edhe tė kuptosh se nuk mund tė drejtosh botėn, dhe tė mbash gojėn mbyllur, kur duhet! :wink:

Hajra
30-12-11, 00:45
Ėshte edhe tė kuptosh se nuk mund tė drejtosh botėn, dhe tė mbash gojėn mbyllur, kur duhet! :wink:

.....edhe te kuptosh qe nuk eshte mire te mundohesh ti lendosh njerzit, vetem qe dikush te lendoi ty,
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

p.s. nuk te kemi faj ne.

e-uritura
30-12-11, 00:48
.....edhe te kuptosh qe nuk eshte mire te mundohesh ti lendosh njerzit, vetem qe dikush te lendoi ty,
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


...edhe tė pranosh se dikush e din cka flet, kur flet, ku flet, si flet, si kuptohet nga tė tjerėt, e shuuuumėcka tjetėr, qė tjetri nuk ka aftėsi t` i kuptojė!

Hajra
30-12-11, 00:53
...edhe tė pranosh se dikush e din cka flet, kur flet, ku flet, si flet, si kuptohet nga tė tjerėt, e shuuuumėcka tjetėr, qė tjetri nuk ka aftėsi t` i kuptojė!

.......provo te pakten ne 2012 te mbjellesh pak dashuri dhe respekt per njerezit ne karakterin tende, me siguri do te kuptojme me mire te gjithe. Bota nuk eshte vetem bardhe edhe zi por ka shume ngjyra.

Zero Cool
16-01-12, 17:23
Pse barcoletat me biondet jane te shkurtra?
Qė ti kuptojne edhe meshkujt :biggrin:

Qika^Me^Kule
16-01-12, 17:35
Goxha cenkam lodhe :cool:

vjeshta
16-01-12, 19:09
Mbas fundjaves nevojitet e Hėna pushim !:biggrin:

Artisti
16-01-12, 19:13
Goxha cenkam lodhe :cool:Shko n'xhami pushohhhhhahahahahahahaaa.
.

Zero Cool
17-01-12, 10:55
Shko n'xhami pushohhhhhahahahahahahaaa.


.

Ti mire kishe ba te kafja me shkru popullorqe :P

emine
17-01-12, 13:54
ish kan njana e pas inat vjerren ,dojke me shky,kishin pas than kure merrke teshat mi la te vjerres ti gjujte knej anej(ha dreqi ti hangert) i ferkojke me siklet,teshat bilur ja bajke,,,,e te burrit ti lemu e lemu ishin kan met pa la,,,,,,qeshtu mos inatosi ne njerz se veq har kan prej jush

by gjyshe

rafet llapjani
17-01-12, 16:24
ish kan njana e pas inat vjerren ,dojke me shky,kishin pas than kure merrke teshat mi la te vjerres ti gjujte knej anej(ha dreqi ti hangert) i ferkojke me siklet,teshat bilur ja bajke,,,,e te burrit ti lemu e lemu ishin kan met pa la,,,,,,qeshtu mos inatosi ne njerz se veq har kan prej jush

by gjyshe

emie apom kallxon kush e don vjehrren???? gutu balo se ekom nje kunder pergjegje te fort ahahaahahhahaahh

emine
17-01-12, 16:52
emie apom kallxon kush e don vjehrren???? gutu balo se ekom nje kunder pergjegje te fort ahahaahahhahaahh

une ,qe me pergjigje:se s'kam:biggrin:

rafet llapjani
17-01-12, 16:53
une ,qe me pergjigje:se s'kam:biggrin:

aahahahah jo me pas a ekishe desht kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o dreqqqqqqqqqqq qafffffffffffffffffff qafffffffffffffffffffff kuk mos pota nza frymen tut qaffffffffff aghahgaghaghagh

emine
17-01-12, 16:54
aahahahah jo me pas a ekishe desht kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o dreqqqqqqqqqqq qafffffffffffffffffff qafffffffffffffffffffff kuk mos pota nza frymen tut qaffffffffff aghahgaghaghagh

qafum bre qafum,se kush spo ma va hiq:tongue:

rafet llapjani
17-01-12, 16:56
qafum bre qafum,se kush spo ma va hiq:tongue:

aahahah jo jo mu me ki tifozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz deri ne vdekje o qaj qe nuk te qaf ty e qaft banderin hooooooooooo aahgghaghaghaagh

qe nje mpuqqqqqqqqqqqqqqqq

emine
17-01-12, 17:02
aahahah jo jo mu me ki tifozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz deri ne vdekje o qaj qe nuk te qaf ty e qaft banderin hooooooooooo aahgghaghaghaagh

qe nje mpuqqqqqqqqqqqqqqqq

banderin hahahhahah,qaf he dreq

rafet llapjani
17-01-12, 17:05
banderin hahahhahah,qaf he dreq

po bash banderin hooooooooooooooooo aghaghaghghaghaahg

Domira
17-01-12, 18:13
hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa

Zanzi/M
17-01-12, 18:28
Hic se di se cka u bo puna me rryme ne Prishtine.

Garant ka ndonje defekt pasi spo ndalrt rryma ;)

Zero Cool
17-01-12, 18:44
kape nonen per dore, e kadaaaaaaaale hajde me pi caj risi :tongue::biggrin:

Buqja_ch
17-01-12, 19:11
u myta tu kesh me ni tem mu duk interesant

ps.psttttt ty qe e din ..flm

emine
17-01-12, 19:15
po bash banderin hooooooooooooooooo aghaghaghghaghaahg
u n**** e pederav hahhahahahhahahahhah

Zero Cool
17-01-12, 19:32
po bash banderin hooooooooooooooooo aghaghaghghaghaahg

qy djali mir, kam ni qe banderi ish mashkull, le qe ish mashkull po ish edhe pur hetero, keshtu qe...pe merr vesh ishalla :P

Hajra
17-01-12, 19:38
....mos shaj, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albonita
17-01-12, 21:24
A ben per nat te mire me cesh ketu Lirshem bre, se vdica..pasha Babin .

Ahahhahahahhahahahahahahhahahahahahhahaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

Kalimero
17-01-12, 21:25
A ben per nat te mire me cesh ketu Lirshem bre, se vdica..pasha Babin .

Ahahhahahahhahahahahahahhahahahahahhahaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

mus kesh be mus kesh.mshele be gojen mshel put tham,msheleeee,dijuze :biggrin::biggrin:

Diana007
17-01-12, 21:26
A ben per nat te mire me cesh ketu Lirshem bre, se vdica..pasha Babin .

Ahahhahahahhahahahahahahhahahahahahhahaaaaaaaaaaaa aaaaaaa


veq pak zonin me te vogel ahahhaahah se ma qove djalin :biggrin:

Albonita
17-01-12, 21:28
mus kesh be mus kesh.mshele be gojen mshel put tham,msheleeee,dijuze :biggrin::biggrin:


Ahahahhahhahahahhahahaaaaaa, ahhahahhahahhahaha

A ben cetu Lirshem met urua nje mbramje te bukur.. flm per pak min shoceri.

A met perqaf a jo ????:eek:

Albonita
17-01-12, 21:29
veq pak zonin me te vogel ahahhaahah se ma qove djalin :biggrin:

Ika se pasha Babib me zeeeeeee kam cesh bre besommmmm

Kalimero
17-01-12, 21:31
Ahahahhahhahahahhahahaaaaaa, ahhahahhahahhahaha

A ben cetu Lirshem met urua nje mbramje te bukur.. flm per pak min shoceri.

A met perqaf a jo ????:eek:


qqiish joooooooooooooo gutu gutu gutu miniher :biggrin:

emine
17-01-12, 21:34
lapoqi qire qire

Kalimero
17-01-12, 21:35
lapoqi qire qire

kshire mare kshiree kun pi shooh ,a um ki purqaf hala,qa pu prit qishti a ,gutu gutu :biggrin:

emine
17-01-12, 21:40
kshire mare kshiree kun pi shooh ,a um ki purqaf hala,qa pu prit qishti a ,gutu gutu :biggrin:

t kisha purqaf po jam nurvoz,mase ti hanger ty turrshit ju ka ra turrshive t mija ,tash skam me qka me hanger pasulin vic that vic thateeeee:biggrin:

e_martumja
17-01-12, 22:43
t kisha purqaf po jam nurvoz,mase ti hanger ty turrshit ju ka ra turrshive t mija ,tash skam me qka me hanger pasulin vic that vic thateeeee:biggrin:
Hiq mos e ha pra ahhahahah

emine
17-01-12, 22:47
Hiq mos e ha pra ahhahahah

kush po te vet ty bre:biggrin:

e_martumja
17-01-12, 22:51
kush po te vet ty bre:biggrin:
Ta gjeta zgjigjen, kishe me te ndihmu qyre kjo ashper po me kthehet, quuuuuuuu pra marro nje tenxhere pasul ahahahhaha


Ne shpi temen se qesi kur se hajm tybe as turrshit skam ahahhahaha

emine
17-01-12, 22:54
Ta gjeta zgjigjen, kishe me te ndihmu qyre kjo ashper po me kthehet, quuuuuuuu pra marro nje tenxhere pasul ahahahhaha


Ne shpi temen se qesi kur se hajm tybe as turrshit skam ahahhahaha

me pas pas une qtash pasul e turrshi menone se kisha fole me ty a hahahhahahahahhah

e_martumja
17-01-12, 22:57
me pas pas une qtash pasul e turrshi menone se kisha fole me ty a hahahhahahahahhah
ishallah sje tranu me honger ne ksi vakt pasul edhe me pas z'ban me lodhe lukthin ahahahhaha

Jana
18-01-12, 00:28
..fleni fleni ...

Zanzi/M
18-01-12, 17:36
Cpo ta mujm edhe sonte Realin, po ta terim, se bashku me birra t pejes ;)

Murgesha
18-01-12, 18:11
Erdhėn, ndejtėn, ikėn.

Para dy tri ditėve isha nė njė gjendje kur smė bėhej asgjė, dhe padashtas fillova tė shfletoj tema tė vjetra tė forumit.

Pash me mall shum shkrime tė bėra, shumė shėnime tė lėna prej shumė anėtarėve tė cilėt sot thuja askush nuk i kujton, por qė nė raste tė rralla tė dalin shkrimet e tyre para syve.

Konkludova se gjurmėt e tyne do tė jetojnė sa tė jetė ky forum, e ata vet tė tretur nėpėr vorbullat e jetės.

Domira
18-01-12, 21:15
.................................................. ................................

lazdrani
19-01-12, 08:23
Kerkoje Nuse mi ndihmua Mamit tim ne Shtepi!!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

romansa
19-01-12, 08:37
Kerkoje Nuse mi ndihmua Mamit tim ne Shtepi!!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

leje se rehat eshte mami pa nuse:biggrin:

emine
19-01-12, 20:27
a ka dicka badihava,se spo du as me t'ire me ble,dicka qe sban asni cent veq qashtu(qilipir):biggrin:

rafet llapjani
19-01-12, 22:11
a ka dicka badihava,se spo du as me t'ire me ble,dicka qe sban asni cent veq qashtu(qilipir):biggrin:

Po ka cipiripat ishin lirue ahagaghaghaaghaghaghaaghaghaghaghagh

emine
19-01-12, 22:14
Po ka cipiripat ishin lirue ahagaghaghaaghaghaghaaghaghaghaghagh

ncncncncn,qysh me shtin prap me hargju,pa pare bre lluk lluk:P a sje kan asnjiher n'gjakove jo:P

rafet llapjani
19-01-12, 22:17
ncncncncn,qysh me shtin prap me hargju,pa pare bre lluk lluk:P a sje kan asnjiher n'gjakove jo:P


Jo bre pse qka ka atje lluki lluki aaaaaaaa e qka ke qyky lluki a femen a mashkull. aghahagaghahgagh

emine
19-01-12, 22:18
Jo bre pse qka ka atje lluki lluki aaaaaaaa e qka ke qyky lluki a femen a mashkull. aghahagaghahgagh

oooooooooooooooooooooo,mashkell o mos ja lyp :biggrin:


dekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rafet llapjani
19-01-12, 22:27
oooooooooooooooooooooo,mashkell o mos ja lyp :biggrin:


dekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kuku kujna me ja ly a homoseks po te dokna aaaaaaaaaaaaaa kishe femen ke ,ne ven pata me ja ly ani ku qilloj mashkull a ka naj llukic atu ahgahgaghaaghahgaghaghaghaghahgaghahaghagahgahghaa hgaghaghhaghagagh

emine
20-01-12, 09:56
meshkujt dhe femrat dallojne vetem ne faktin se kan hoby te ndryshem


Mashkulli luan fusball dhe krahasone femren me nje top,
femra blen kepuce te shumta dhe krahasone mashkullin me kepuce

Kalimero
10-04-13, 17:35
viq pu keshi pak qituqene :biggrin::biggrin: