PDA

View Full Version : Arbėri


Faqet : 1 [2] 3 4

vushtrria
08-04-05, 16:05
pershendetje per te gjithe antaret e forumit,se pari zoti ua dhashte shendetin,zoti ua plotesofte deshirat dhe paqi fat ne jet,qofshi gjithmon te bderuar dhe te respektuar :lol:te fala nga vushtrriu dhe te gjitha te mirat :lol:

Naki
08-04-05, 20:15
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 159863 artikuj
Forumi ka 4526 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė jashari
11 pėrdorues online: 3 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Mr_100%, Naki, Psikologu


Nje Vikend te mire Ju deshirone Naki

007
08-04-05, 20:53
Pershendes te gjith antaret e keti forumi,ju deshiroj argetim sa ma te mir ne vazhdim.
Ne veqanti pershendes IceGirl dhe i deshiroj kthim sa ma te shpejt ne mesin ton.

me nderime
007
Ju faleminderit 007 gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une
Ju dhe te gjithe anetaret e FD-se
Ju uroje caste te kendeshme kudo qe jeni :wink:

Pershendetje e nderuar IceGirl,mir se vini prap ne mesin ton :wink:

kristiani_22
09-04-05, 10:24
Ne fillim e pershendes shtafin e www.dardania.de
Pershendes te gjith antaret e forumit e te gjith fizitoret , shpresoi se do tja kaloj mir ne mesin tuaj.

Gjumashja
09-04-05, 10:29
Ne fillim e pershendes shtafin e www.dardania.de
Pershendes te gjith antaret e forumit e te gjith fizitoret , shpresoi se do tja kaloj mir ne mesin tuaj.shpresojm qe do ta gjesh veten ketu ne mesn tone argetim te kendshem

Barbaroza
10-04-05, 19:13
Arbėri,prano nje pershendetrje te madhe ashtu siq dijne te japin vetem ferizajliat :lol: :lol: :lol:
Te uroj cdo te mire ne jete.Kalo sa me bukur!

Gentiana
11-04-05, 13:43
ooooooo Arber, allahile qka na ke humb keshtu???

Thash ta le nje pershendetje ketu,dhe te uroj nje dite te kendshme.

PS: Doku me shpesh.

Arbėri
13-04-05, 12:24
Arbėri,prano nje pershendetrje te madhe ashtu siq dijne te japin vetem ferizajliat :lol: :lol: :lol:
Te uroj cdo te mire ne jete.Kalo sa me bukur!
Ojjjjjjjjjjjj Barbaroza, te falenderoj SHUME per vizite dhe per pershendetje :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani "te madhe" dhe "siq dijne ta japin vetem ferizajlite", phaaaaaaaaaaa, kenaqesi he virane :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Te madhe, te embel, te paharruar, te gezuar ta jap, ktheje, edhe une, shume e nderuara Barbaroza sepse e meriton ti :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Te mirat te percjelleshin ter jeten dhe ne te gjitha sferat e jetes :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
13-04-05, 15:22
I nderuar Arber

Te pershendese dhe te uroj te gjithate mirat ne jete i nderuar.
Edhe kshyr e mos i jep shume zore se duvari me xhoks nuk shtyhet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kalo caste te bukura i nderuar kudo qe jeni.

Arbėri
13-04-05, 17:38
ooooooo Arber, allahile qka na ke humb keshtu???

Thash ta le nje pershendetje ketu,dhe te uroj nje dite te kendshme.

PS: Doku me shpesh.Op opppp, kush me paska ardhe ne konak, phaaaaaaaaaaa, Gentianaaaaaaaa :P :lol: :lol: :lol:

Oj Gentiana, paj po mundohem me "gjallnue" bre se ndryshe nuk po bon hiqqqqqq :x femrat e sotit i kishin apetitet e medha, e mua po me duhet me kriju pasuri, nese du me u martue :P :P :P

Gajret edhe naj dite se, heheheh, kame me u kthye edhe me pasuri edhe me NUSE :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe une te pershendes, shume e nderuara Gentiana, dhe te deshiroj qaste te kendshme, edhe pa Arberin :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
15-04-05, 00:05
Sonte ėshtė vonė, me filluar me pėrshėndetje veēmas, por po e vazhdoj duke i pėrshėndetur tė gjithė anėtarėt e forumit, edhe pse nuk kam cekur emra e pseudonime anėtarėsh :lol: :lol:

Vera
15-04-05, 12:50
Pershendetje te nderuar anetar te dorumit se jeni shum te mir a pasha mamin :P :wink:

Naki
15-04-05, 17:59
Pershendetje te nderuar anetar te dorumit se jeni shum te mir a pasha mamin :P :wink:


Vera mire se erdhe dhe faliminderit per pershendetje.

Naki

Arb
16-04-05, 03:59
Pershendetje te gjitheve!

Ju uroj nje fund-jave te mbare!

Kavaleri
16-04-05, 06:01
Miremendgjesi juaj,pershendetje dhe nga un per ju te gjitht ku do qe gjindeni,dhe ju deshiroj nje fundjave te mir e te mbar.
8)

Diana007
16-04-05, 15:55
Pershendej per gjith antaret e forumt perj te madhit e deri te ma i vogli :lol: :lol: :lol: nje fund jav te mbar per te gjith :wink:

Me resepekt Diana

Naki
18-04-05, 16:31
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 167601 artikuj
Forumi ka 4603 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė arbes
11 pėrdorues online: 4 anėtarė 1 tė fshehur 6 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar 4peace, Naki, Psikologu, uliksi31-jr.

NJE PASDITE TE MIRE PER JU-NAKI

Psikologu
18-04-05, 18:21
Njė pershendetje te ngroht dhe vllazrore te gjithė antarve te forumit.

Me nderime per ju:

Psikologu

Arbėri
20-04-05, 11:38
I nderuar Arber

Te pershendese dhe te uroj te gjithate mirat ne jete i nderuar.
Edhe kshyr e mos i jep shume zore se duvari me xhoks nuk shtyhet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kalo caste te bukura i nderuar kudo qe jeni.


Oooooooooooo shume i nderuari Dreni, te falemnderit per vizite dhe per pershendetje :lol: :lol: :lol:

Joooo bre i nderuar, nuk jame kah i jap shume zor por, heheheh, nga PAK eshte adet breeeeeeee :wink: :P :P :lol: :lol:
Vallha more i nderuar, kan thane ktynehere ate fjalen tende por, heheheh, tash qysh nuk ka ma asi "duvari" te trash e te madhe, keta te sotit edhe me xhoks shtyhen :wink: :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe une te pershendes, kudo qe ndodhesh, dhe te deshiroj te gjitha te mirat :P :P :P :lol: :lol: :lol:

IceGirl
20-04-05, 16:25
Ju pershendes te gjitheve nga Kosova.

Gentiana
20-04-05, 16:28
Ju pershendes te gjitheve nga Kosova.

Pershendetje edhe per ty atje ne Kosove gjithashtu te deshiroj qaste sa me te lumtura.

halla e madhe
20-04-05, 19:43
Arber_Perseri kalova pran odes tende,e ti askund :( ani hallo e nxafsh veshin pick ishalla :lol: :lol: Pershendetje i nderuar :!:

Arbėri
22-04-05, 15:19
Arber_Perseri kalova pran odes tende,e ti askund :( ani hallo e nxafsh veshin pick ishalla :lol: :lol: Pershendetje i nderuar :!:Hahahahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ahhhhhh bre Halla po rende po nemshe, trujshe ti, phaaaaaaaaaaaaa :cry: :oops: :oops: :oops:

Oj halla, pasi po ke deshire te za "diqka" pick, ishalla e za hunden bile, qyyyyyyyyy :wink: :P :P :P :P :P


Ku do qe ndoshesh, je shume e pershendetur, e nderuara Halla :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
22-04-05, 22:39
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 171917 artikuj
Forumi ka 4641 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Astriti1979
20 pėrdorues online: 10 anėtarė 6 tė fshehur 4 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Dali!Keq, Dreni30, Gjumashja, GURI SYLAJ, LABI, laliloli, Luana, Murgesha, Naki, uliksi31-jr.

Argetim te kendshem ju deshirone Naki

Gjumashja
22-04-05, 22:52
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 171917 artikuj
Forumi ka 4641 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Astriti1979
20 pėrdorues online: 10 anėtarė 6 tė fshehur 4 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Dali!Keq, Dreni30, Gjumashja, GURI SYLAJ, LABI, laliloli, Luana, Murgesha, Naki, uliksi31-jr.

Argetim te kendshem ju deshirone Naki


:wink: :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 04:00
Nga un e keni ka ni kese pershendetje,dhe at saher te doni veq lajmrohuni.
Ju perqafi me Xemel.

dali ! keq

Dali!Keq
23-04-05, 04:48
Arberi a don Musafir te keq hahaha.
Desha t`Ju pershendes Ngrohtesisht.
Dali i keq.

Diana007
27-04-05, 08:47
Pershendeje vem per RRUSHIN duke i urue nje dit te mbar :wink:

Me respek te veqant per TY Diana :wink:

Arb
27-04-05, 15:34
Pershendetje DARDANAS!

Zoti ju bekofte te gjitheve!

Dali!Keq
27-04-05, 18:47
Ufff off Un Pershendes te gjith Motrat dhe Vllezrit tan Ku do qe ndollen,kuptohet special Antaret e F.D-s..
Enkas ato qe kan apo kan pas rastin te hyn Msn-in tim :lol: ...
pershendetje te sinqert dhe te ngroht...
dddddddddali i keq :wink:

halla e madhe
27-04-05, 19:38
Pershendetje te gjitheve :!:

PAOLINA
27-04-05, 20:05
Edhe nga une nje PRSH per te gjithe juve....

Kaloni sa ma mire

RRUSHI
28-04-05, 07:48
Pershendeje vem per RRUSHIN duke i urue nje dit te mbar :wink:

Me respek te veqant per TY Diana :wink:
Te te pershendes eshte e pakt te te puth me je larg ... :oops:

Diana007
28-04-05, 07:50
Pershendeje vem per RRUSHIN duke i urue nje dit te mbar :wink:

Me respek te veqant per TY Diana :wink:
Te te pershendes eshte e pakt te te puth me je larg ... :oops:


Flm , :oops: :oops:

Tomori
28-04-05, 11:12
Pershendes te gjithe Antaret,,,Moderatoret si Administratoret e Forumit!!!
-Ju Uroje fat e lumturi....... :arrow: :wink:

turisti
28-04-05, 12:35
Pershendetjet per te gjithe,pa dallime egzistuese. :P

Respekt per te gjithe,

TURISTI. :P

Diana007
28-04-05, 13:46
Pershendetjet per te gjithe,pa dallime egzistuese. :P

Respekt per te gjithe,

TURISTI. :P

Flm , pershendje edhe per ty :wink:

Murgesha
28-04-05, 19:23
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 178488 artikuj
Forumi ka 4679 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė genkster
31 pėrdorues online: 14 anėtarė 6 tė fshehur 11 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Dali!Keq, Dreni30, florian, GURI SYLAJ, lazdrani, Luana,Murgesha, Gentiana: Naki, Odise, Psikologu, Reana, uliksi31-jr. ,turisti
************************************************** ****


Shfrytėzioj rastin tė ju pėrshėndes tė gjithėve.
Kaloni njė mbrėmje tė kėndshme. :lol:

Dali!Keq
28-04-05, 19:27
Pershendetje per te gjithe per se Fundi her.


Vetem disa pergjegjeje ne Pm..dhe lamtumireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

!!!dali i keq!!!

Luana
28-04-05, 19:27
Flm shume , gjithashtu edhe ty e nderuar Murgesha

Luana :wink:

Naki
28-04-05, 19:44
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 178488 artikuj
Forumi ka 4679 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė genkster
31 pėrdorues online: 14 anėtarė 6 tė fshehur 11 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Dali!Keq, Dreni30, florian, GURI SYLAJ, lazdrani, Luana,Murgesha, Gentiana: Naki, Odise, Psikologu, Reana, uliksi31-jr. ,turisti
************************************************** ****


Shfrytėzioj rastin tė ju pėrshėndes tė gjithėve.
Kaloni njė mbrėmje tė kėndshme. :lol:

Ju faliminderit Znj .Murgesha

DEA
28-04-05, 20:27
Nje pershendetje miqesore per te gjithe, me keni munguar, erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

Dreni30
29-04-05, 16:41
Te nderuar anetar/e te forumit.

Shfrytezoj rastin te ju dergoj ne pershendetje nga zemra te gjitheve juve, duke ju uruar cdo te mire ne jete dhe biseda te harmonishme ne forum.

Pershendetje Dreni30.

Maca
29-04-05, 16:43
Pershendetjeeeeeeeeeeeee tonveeeeeeeeeeeeeee 8)

Murgesha
02-05-05, 20:21
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 182321 artikuj
Forumi ka 4720 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė zara
25 pėrdorues online: 11 anėtarė 4 tė fshehur 10 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Bond, Bronx, e_martumja, Gentiana, Honesty^uk., lazdrani, Murgesha, Naki, Reana, turisti, uliksi31-jr.


Pėrshėndetje dhe njė mbrėmje tė kėndshme pėr tė gjithė qė jeni online pėr momentin. :lol:

Gentiana
02-05-05, 20:24
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif
Flm Murgesha.
Edhe un i pershendes te gjith keta qe jan online,dhe gjithashtu ju uroj mbremje te kendshme.

Genta

GURI SYLAJ
03-05-05, 09:18
Pershendetje per te gjithe antaret, moderatoret e administratoret e Dardanise.Juve qe keni bere gati kete sofer te madhe ju falemnderit kurs juve qe uleni rreth saj ju lutem sillni dhe merrni nga kjo sofer vetem ato gjera qe "hahen", mos e keqperdorni sepse eshte ligesi e si keqperdorohet sofra , se paku shqiptaret e dijne.
Nderime e rrespekt per te gjithe juve qe do te lexoni keta rreshta.

GURI SYLAJ

007
04-05-05, 17:30
Pershendetje dhe respekt per te gjith antaret e keti forumi :wink:
ju deshiroj qaste te kendshme

me nderime
007

Arb
04-05-05, 17:53
Tungjat te gjitheve!

Gjumashja
04-05-05, 18:01
Pershendetje te gjithve me porosin hajdeni more ne foprum se sju rrahi une :P

Kercovari
04-05-05, 18:10
Rini ne shtepi dhe ejani ketu se jan duke napershendet te gjithe po edhe une.

Arbėri
05-05-05, 10:59
Te nderuar anetare te FD. Ne pamundesi te kyqem me shpesh, nga ketu ju pershendes TE GJITHEVE dhe u deshiroj argetime te kendshem dhe suksese ne jete :P :lol:

Pavaresisht se jame, per pak kohe, i "ndare" nga ju, te jeni i sigurte se jame ME JU dhe ne secilin moment me endje i lexoj shkrimet e juaja.

Me dashuri

Arbėri :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Real
08-05-05, 12:07
Pershendetje Forumi dardania mir se ju gjeta.

turisti
08-05-05, 12:33
:P Edhe une i pershendes te gjithe antaret nga zemra. :P

Honesty^uk.
08-05-05, 12:42
:P Edhe une i pershendes te gjithe antaret nga zemra. :P


Shendet dhe lumturi dhasht i madhit Zot per ju

e_martumja
08-05-05, 12:42
Te nderuar anetare te FD. Ne pamundesi te kyqem me shpesh, nga ketu ju pershendes TE GJITHEVE dhe u deshiroj argetime te kendshem dhe suksese ne jete :P :lol:

Pavaresisht se jame, per pak kohe, i "ndare" nga ju, te jeni i sigurte se jame ME JU dhe ne secilin moment me endje i lexoj shkrimet e juaja.

Me dashuri

Arbėri :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:


Te nderuar antart, ne kosove u shtrejtu interneti 2 market te reja nje ore, paramendon ora qysh kalon sikur minuta, u sakatova :twisted: :twisted:

Tash jam i obliguar me radhu pak, se edhe kafiqet me fiken :twisted:

Mos harroni se Arberi ju don shume dhe vetem per ju mendoj, ju faliminderoj permirekuptim dhe nese ju dhimna dergomni do lek amo te reja (euro :lol: :lol: :lol: ), shume minimale eshte 1000 euro :lol: :lol:

Kurse nje mpuc per femrat jane falas :lol: :lol:

Pershendetje nga ARBERI :wink:

Murgesha
08-05-05, 20:41
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 188708 artikuj
Forumi ka 4774 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė _X_Bledi_X_
29 pėrdorues online: 15 anėtarė 4 tė fshehur 10 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Alb_4ever, Bronx, dr1ta, EverlastinG, e_martumja, GASHI75, Kastri, Kercovari, Kodra,Murgesha, OROSHI, stubllani, the godfather, Tomori, Vajza
************************************************** *****

Pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Daja POLIC
08-05-05, 22:54
pershendetje per te gjithe ANTARET qe jan per momentin ne online kaloni sa ma mir ketu ju deshiron daja

turisti
08-05-05, 23:34
:P Edhe une i pershendes te gjithe antaret nga zemra. :P


Shendet dhe lumturi dhasht i madhit Zot per ju

Gjithashtu i nderuari. :P :wink:

Murgesha
09-05-05, 21:48
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 189821 artikuj
Forumi ka 4781 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė STR_WIEN
36 pėrdorues online: 12 anėtarė 5 tė fshehur 19 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Bond, e_martumja, GASHI75, Gentiani, GURI SYLAJ, Honesty^uk., lazdranja, Luana, mjellma,Murgesha, Naki, Reana, schütze
**************************************

Mbrėmje tė kėndshme ju dėshiroj tė gjithve.

Honesty^uk.
09-05-05, 22:02
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 189821 artikuj
Forumi ka 4781 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė STR_WIEN
36 pėrdorues online: 12 anėtarė 5 tė fshehur 19 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Bond, e_martumja, GASHI75, Gentiani, GURI SYLAJ, Honesty^uk., lazdranja, Luana, mjellma,Murgesha, Naki, Reana, schütze
**************************************

Mbrėmje tė kėndshme ju dėshiroj tė gjithve.


Faleminderit Motrushe dhe gjithashtu ju uroj vec te mira

ShEjToNkA
09-05-05, 22:06
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anatrėt e kėtij forumi!

Duke filluarė t'i ceki gjithė se cilin sė pari kėrkojė ndjesė nėse diken e harojė se edhe ashtu jemi bėrė goxha kallabllėkė.

Ju pėrshėndeti dhe ju lėri kėshtu sic jeni duke ju dėshiruarė qė tė shtoheni vetėm me tė mirė/a se vendė pėr tė keqijnė kėtu s'ka ,njė ditė fundoset edhe nėse vijnė!!

Fillojė nga : Murgesha ,Naki ,Genta , Honesty , Dreni (engjulli im) , Luana , Turisti , Dogzona , Floriani , E_martumja , Arbėri , Kėrcovari , Lazdrani ,Afėrdita , MempfiSx ,Reana , e tė gjithė juve tjerve qė nuk po mė sillen nė mendė pėr momentinė emratė (ku kėrkojė ndjesė) Ju pėrshėndes dhe ju dėshirojė gjitha tė mirat nė jetė.

Mbarėsia dhe tė mirat nė jetėn dhe familjėn e juaj mos pacin tė sosurė!!

Ju dua tė gjithve dhe gjithmonė nė kujtesėn time do jeni!

Honesty^uk.
09-05-05, 22:12
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anatrėt e kėtij forumi!

Duke filluarė t'i ceki gjithė se cilin sė pari kėrkojė ndjesė nėse diken e harojė se edhe ashtu jemi bėrė goxha kallabllėkė.

Ju pėrshėndeti dhe ju lėri kėshtu sic jeni duke ju dėshiruarė qė tė shtoheni vetėm me tė mirė/a se vendė pėr tė keqijnė kėtu s'ka ,njė ditė fundoset edhe nėse vijnė!!

Honesty
Ju pėrshėndes dhe ju dėshirojė gjitha tė mirat nė jetė.

Mbarėsia dhe tė mirat nė jetėn dhe familjėn e juaj mos pacin tė sosurė!!

Ju dua tė gjithve dhe gjithmonė nė kujtesėn time do jeni!


Edhe ne te urojm dhe te deshirojm vec te mira dhe lumturi ne jete
Me te vertet ke bere vend te madhe ne zemren tone dhe mos pranija juaj de te hap nje boshllek te madh ne Forumin qe ti bere aq shum per te.
Lumturia dhe gezimi qofshin pa infinit ne jeten tuaj.

Me nderime dhe kujtime te paharruara

Honesty

e_martumja
09-05-05, 22:20
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anatrėt e kėtij forumi!

Duke filluarė t'i ceki gjithė se cilin sė pari kėrkojė ndjesė nėse diken e harojė se edhe ashtu jemi bėrė goxha kallabllėkė.

Ju pėrshėndeti dhe ju lėri kėshtu sic jeni duke ju dėshiruarė qė tė shtoheni vetėm me tė mirė/a se vendė pėr tė keqijnė kėtu s'ka ,njė ditė fundoset edhe nėse vijnė!!

Honesty
Ju pėrshėndes dhe ju dėshirojė gjitha tė mirat nė jetė.

Mbarėsia dhe tė mirat nė jetėn dhe familjėn e juaj mos pacin tė sosurė!!

Ju dua tė gjithve dhe gjithmonė nė kujtesėn time do jeni!


Edhe ne te urojm dhe te deshirojm vec te mira dhe lumturi ne jete
Me te vertet ke bere vend te madhe ne zemren tone dhe mos pranija juaj de te hap nje boshllek te madh ne Forumin qe ti bere aq shum per te.
Lumturia dhe gezimi qofshin pa infinit ne jeten tuaj.

Me nderime dhe kujtime te paharruara

Honestypa coment "BRAVO"

halla e madhe
09-05-05, 22:24
Pershendetje te gjithve qe jane ONE-LINE :lol:

Reana
09-05-05, 22:32
Pershendetje te gjithve qe jane ONE-LINE :lol:
:lol: :lol: :lol:

doGzona
09-05-05, 22:55
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anatrėt e kėtij forumi!

Duke filluarė t'i ceki gjithė se cilin sė pari kėrkojė ndjesė nėse diken e harojė se edhe ashtu jemi bėrė goxha kallabllėkė.

Ju pėrshėndeti dhe ju lėri kėshtu sic jeni duke ju dėshiruarė qė tė shtoheni vetėm me tė mirė/a se vendė pėr tė keqijnė kėtu s'ka ,njė ditė fundoset edhe nėse vijnė!!

Fillojė nga : Murgesha ,Naki ,Genta , Honesty , Dreni (engjulli im) , Luana , Turisti , Dogzona , Floriani , E_martumja , Arbėri , Kėrcovari , Lazdrani ,Afėrdita , MempfiSx ,Reana , e tė gjithė juve tjerve qė nuk po mė sillen nė mendė pėr momentinė emratė (ku kėrkojė ndjesė) Ju pėrshėndes dhe ju dėshirojė gjitha tė mirat nė jetė.

Mbarėsia dhe tė mirat nė jetėn dhe familjėn e juaj mos pacin tė sosurė!!

Ju dua tė gjithve dhe gjithmonė nė kujtesėn time do jeni!
Fati Lumturia Ju Shoqerofte Gjithmone Zemerush.
Ju Uroje Cdo Te Mire Ne Jeten Tuaj, Mu Ashtu Sic Zemra Juaj Deshirone.Ju Duam dhe ne loqkum....Ketu do te na gjeshe kur do qe te kthehesh.

Te Presime

turisti
09-05-05, 22:58
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anatrėt e kėtij forumi!

Duke filluarė t'i ceki gjithė se cilin sė pari kėrkojė ndjesė nėse diken e harojė se edhe ashtu jemi bėrė goxha kallabllėkė.

Ju pėrshėndeti dhe ju lėri kėshtu sic jeni duke ju dėshiruarė qė tė shtoheni vetėm me tė mirė/a se vendė pėr tė keqijnė kėtu s'ka ,njė ditė fundoset edhe nėse vijnė!!

Fillojė nga : Murgesha ,Naki ,Genta , Honesty , Dreni (engjulli im) , Luana , Turisti , Dogzona , Floriani , E_martumja , Arbėri , Kėrcovari , Lazdrani ,Afėrdita , MempfiSx ,Reana , e tė gjithė juve tjerve qė nuk po mė sillen nė mendė pėr momentinė emratė (ku kėrkojė ndjesė) Ju pėrshėndes dhe ju dėshirojė gjitha tė mirat nė jetė.

Mbarėsia dhe tė mirat nė jetėn dhe familjėn e juaj mos pacin tė sosurė!!

Ju dua tė gjithve dhe gjithmonė nė kujtesėn time do jeni!

:P AS TI NUK DO TĖ JESH MĖ PAK NĖ KUJTESĖN TONĖ,SHOQE E NDERUAR.FALEMINDERIT PER TĖ GJITHAT QĖ NAJ DHUROVE.SHĖNDETI,FATI DHE LUMTURIA TĖ PĖRCJELLSHIN GJITHMONĖ.DERĖN TĖ CILĖN E KE HAPUR,KURRĖ NUK DO TĖ MBYLLĖT PĖR TY SHOQE.

:P ISHALLA TRASHIGOHENI . :P


Me respekt,
TURISTI :P .[/img]

P.S. Pa kqyr mujsh me mashtrue burrin me antarsue ketu,te lutem. :P

Daja POLIC
09-05-05, 23:49
ju pershendes nga zemra FD

ani
10-05-05, 21:16
Fati Lumturia Ju Shoqerofte Gjithmone Zemerush.
Ju Uroje Cdo TFati Lumturia Ju Shoqerofte Gjithmone Zemerush.
Ju Uroje Cdo Te Mire Ne Jeten Tuaj, Mu Ashtu Sic Zemra Juaj Deshirone.e Mire Ne Jeten Tuaj, Fati Lumturia Ju Shoqerofte Gjithmone Zemerush.
Ju Uroje Cdo Te Mire Ne Jeten Tuaj, Mu Ashtu Sic Zemra Juaj Deshirone.Mu Ashtu Sic Zemra Juaj Deshirone. edhe une pershendes qjithve

Dali!Keq
10-05-05, 22:47
pershendetje dhe nga un per Naki ,Genta , Honesty ,Luana , Turisti , Dogzona , Floriani , E_martumja , Arbėri , Kėrcovari , Lazdrani ,Afėrdita , MempfiSx ,Reana , dhe ata e ato qe i kam harru..dhe special per ata e ato qe nuk i kam permend. extra Hanifen...

Dali!Keq
10-05-05, 22:53
Special per Moteren Murgesha..
Naten e mire.

turisti
10-05-05, 23:00
pershendetje dhe nga un per Naki ,Genta , Honesty ,Luana , Turisti , Dogzona , Floriani , E_martumja , Arbėri , Kėrcovari , Lazdrani ,Afėrdita , MempfiSx ,Reana , dhe ata e ato qe i kam harru..dhe special per ata e ato qe nuk i kam permend. extra Hanifen...

Faleminderit shoqi.Gjithashtu te pershendes shume. :wink:

Diana007
11-05-05, 07:46
pershendetje dhe nga un per Naki ,Genta , Honesty ,Luana , Turisti , Dogzona , Floriani , E_martumja , Arbėri , Kėrcovari , Lazdrani ,Afėrdita , MempfiSx ,Reana , dhe ata e ato qe i kam harru..dhe special per ata e ato qe nuk i kam permend. extra Hanifen...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Flm shum shum Hasan per pershendejen , gjithashtu mbetesh gjithmon i pershdentur edhe nga un :wink:

Diana007
11-05-05, 07:48
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anatrėt e kėtij forumi!

Duke filluarė t'i ceki gjithė se cilin sė pari kėrkojė ndjesė nėse diken e harojė se edhe ashtu jemi bėrė goxha kallabllėkė.

Ju pėrshėndeti dhe ju lėri kėshtu sic jeni duke ju dėshiruarė qė tė shtoheni vetėm me tė mirė/a se vendė pėr tė keqijnė kėtu s'ka ,njė ditė fundoset edhe nėse vijnė!!

Fillojė nga : Murgesha ,Naki ,Genta , Honesty , Dreni (engjulli im) , Luana , Turisti , Dogzona , Floriani , E_martumja , Arbėri , Kėrcovari , Lazdrani ,Afėrdita , MempfiSx ,Reana , e tė gjithė juve tjerve qė nuk po mė sillen nė mendė pėr momentinė emratė (ku kėrkojė ndjesė) Ju pėrshėndes dhe ju dėshirojė gjitha tė mirat nė jetė.

Mbarėsia dhe tė mirat nė jetėn dhe familjėn e juaj mos pacin tė sosurė!!

Ju dua tė gjithve dhe gjithmonė nė kujtesėn time do jeni!

FLM Shejtonk , te pershendes edhe un ty dhe te uroj fata ne jet :wink:

dr1ta
11-05-05, 12:11
Pershendetje gjithve

turisti
11-05-05, 12:18
Pershendetje gjithve

Flm e nderuara. :wink:

Arb
11-05-05, 14:01
Pershendetje te gjitheve, o Dardane!

Murgesha
11-05-05, 14:18
Pershendetje te gjitheve, o Dardane!

Tė falemdnerit Arb. Pėrshėndetje edhe pėr ty gjithashtu.

e_martumja
11-05-05, 14:38
Nje pershendetje nga zemra per forumistat

Dilingjia
11-05-05, 14:50
e paske zemren e madhe belivallha

e_martumja
11-05-05, 15:03
e paske zemren e madhe belivallhaCdo njeriu e ka zemren e madhe shpirtrore :wink: vend ka sa dush por duhet me dit mi renit :lol:

Dilingjia
11-05-05, 15:16
a ki vend edhe per mue a? N'kam rri so gajle spo lypi me u ul :lol: :lol: :lol:

Naki
12-05-05, 12:06
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 192025 artikuj
Forumi ka 4805 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė anton dodaj
25 pėrdorues online: 7 anėtarė 3 tė fshehur 15 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar 4peace, Kercovari, loni19, MemphiSx, Naki, Tomori, Vajza

Ju deshiroje te gjitheve nje Dite mire.

Arb
13-05-05, 01:19
Pershendetje O Dardane!

Murgesha
13-05-05, 20:38
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 193528 artikuj
Forumi ka 4823 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė besart2001
15 pėrdorues online: 4 anėtarė 5 tė fshehur 6 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Bond, experti_lu, hakeri, Honesty^uk.

************************************************** ***
Mbrėmje tė kėndshme e argėtim nė forumin Dardan ju dėshiron Murgesha.

Stuhia
16-05-05, 00:05
Pershendes stafin per punen e bere ne Dardani si edhe anetaret qe me shkrimet e veta kane kontribuar qe forumi Dardan te jete i njohur edhe pertej Oqeanit.
Jeni me te miret vetem vazhdoni.

Rrespekt nga Stuhia.

turisti
16-05-05, 00:57
Pershendetje per te gjithe edhe per forumista te asaj ane te OQEANIT.

Me respekt,
TURISTI. :P

uliksi31
16-05-05, 03:02
Pershendetje per te gjithe edhe per forumista te asaj ane te OQEANIT.

Me respekt,
TURISTI. :P

Edhe na te kesaj ane,ju pershendesim ju te asaj ane.A pom doket a i mbrapshtova fjalet.Ahahahahaahahaha

GURI SYLAJ
16-05-05, 14:33
TE KESAJ ANE
E TE ASAJ ANE
NE D A R D A N I
JEMI TE NJE NANE.

Pershendetje e pergezime, per te gjithe ,nga ana ime .
Me nderime Guri Sylaj

Murgesha
16-05-05, 15:24
Pershendes stafin per punen e bere ne Dardani si edhe anetaret qe me shkrimet e veta kane kontribuar qe forumi Dardan te jete i njohur edhe pertej Oqeanit.
Jeni me te miret vetem vazhdoni.

Rrespekt nga Stuhia.

Stuhia, tė falėnderoj pėr pėrshėndetje dhe bindjet qė keni pėr forumin tonė.
Tė dėshiroj mirėseardhje dhe kalofash sa mė interesant kėtu.

Kastri
16-05-05, 15:48
Pershendetje

Pershendese gjithe stafine Dardania de.
I pergezoi per mundine edhe tolerancen,jeni te mrekullueshem.


Ju pershendese me kengen:OJ SHIPNI MOS THUJ MAROVA.

e_martumja
17-05-05, 20:36
I pershendes te gjithe forumistat

halla e madhe
17-05-05, 21:52
Perveq te martuares urimeve ju bashkangjithen edhe Halla e madhe :wink:

Arbėri
17-05-05, 22:09
Heheheh, i kacavjerrem Te martuares dhe Halles se madhe, medemek u bashkangjitem pershendetjeve te tyre :wink: :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
17-05-05, 22:17
Arberin e marrim perdore si djalin me te mirin per keto pershendetje te FD :!: :lol:

Arbėri
17-05-05, 22:37
Arberin e marrim perdore si djalin me te mirin per keto pershendetje te FD :!: :lol:


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Dali!Keq
18-05-05, 11:59
Te Nderuar-a..Vllezer e Motra jeni te pershendetur mga un Perzemersisht ku do qe gjindeni.

dali ! keq

Dali!Keq
18-05-05, 11:59
Te Nderuar-a..Vllezer e Motra jeni te pershendetur mga un Perzemersisht ku do qe gjindeni.

dali ! keq

halla e madhe
18-05-05, 18:32
Arber_pershendetje kudo qe je..mos u tut prej halles se ai thiu i moqem jame :lol: :lol:

halla e madhe
18-05-05, 18:32
Arber_pershendetje kudo qe je..mos u tut prej halles se ai thiu i moqem jame :lol: :lol:

Murgesha
22-05-05, 10:42
O Arbėr ooooooooooo, po ku je more qė ke humbur krejt.
Djalo eja mė shpesh e mos mė detyro me i hy prapė kėsaj ode e me je shkund Pluhurin.
Pėrshėndetje me njė mpuuuuuuuuq shoqėror pėr ty i nderuar. :lol:

007
22-05-05, 17:53
Pershendetje per te gjith antaret e forumit dardania

Drenicaki
22-05-05, 18:09
Pershendetje te gjitheve ne forum!
halla e pleq !
te pa martum e te martum,
te shkollum e pa te,
te buzeqeshur e te hidheruar ,
te lodhur e te pushuar,
venali e mergimtar
sheherli e katundar !
pra pershendetje per te gjithė! :lol: :lol:

dr1ta
22-05-05, 18:21
Pershendetje te gjitheve ne forum!
halla e pleq !
te pa martum e te martum,
te shkollum e pa te,
te buzeqeshur e te hidheruar ,
te lodhur e te pushuar,
venali e mergimtar
sheherli e katundar !
pra pershendetje per te gjithė! :lol: :lol:


Pershendetje per ty i nderuar ..welcome :)

Drenicaki
22-05-05, 18:40
Pershendetje te gjitheve ne forum!
halla e pleq !
te pa martum e te martum,
te shkollum e pa te,
te buzeqeshur e te hidheruar ,
te lodhur e te pushuar,
venali e mergimtar
sheherli e katundar !
pra pershendetje per te gjithė! :lol: :lol:


Pershendetje per ty i nderuar ..welcome :)Mrė se te gjeta moj drita , pa ty sme shkonte dita :lol: :lol: :lol:

Arbėri
23-05-05, 10:37
Arberi a don Musafir te keq hahaha.
Desha t`Ju pershendes Ngrohtesisht.
Dali i keq.Ore Djali!Keq
kushte te ka genjy
se i keq je ti :x

Ti ishe nje djale i mire
me zemer te dlire
dhe eshte shume knaqesi
n'ode te keme ty :lol: :lol:

Shume te falenderoj
dhe te pergezoj
per viziten tende
qe ma bere kesaj nate :)

Tash, me ne funde
me deshire e pa zullume
shume te pershendes
bile pa pertese :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
23-05-05, 10:48
Arber_pershendetje kudo qe je..mos u tut prej halles se ai thiu i moqem jame :lol: :lol:Hahahahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ahhhhhh bre Halla e nderuar, diqysh si keq po me tingellojne do gjana 8) :shock: :roll: :wink:

Por NEJSE, mos ta zgjati me shume se, heheheh, shpesh dale ne serrnishte :wink: :lol: :lol:

Te falemnderit per vizite e posaqerishte per pershendetje, bile kesaj here edhe me nje kenge bile :wink:

Halle o llokume
mos ben shume zullume
se jemi shume te ri
dhe "gishti" s'na rri :cry: :x :wink:

Tybe be pot boj
une nuk ndryshoj
bile po ta thame
thiu moqem jame :lol:

Sa por do hajgare
nuk i jap pes pare
e per kete shoqeri
shkrihem si qiri :P :lol: :lol: :lol:

Shume te pershendes :lol:
ori Halla jone :P
me nje lutje t'madhe :x
gishtin ta "shartoshe" :lol: :lol:

Mundet ty dikush
PAK me tu idhnu
sepse alergjik
n'gishte kemi qellu

Arbėri t'pershendet
dhe te deshiron
t'gjitha t'mirat e botes
Halla ti shijon :P :P :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Arbėri
23-05-05, 10:57
O Arbėr ooooooooooo, po ku je more qė ke humbur krejt.
Djalo eja mė shpesh e mos mė detyro me i hy prapė kėsaj ode e me je shkund Pluhurin.
Pėrshėndetje me njė mpuuuuuuuuq shoqėror pėr ty i nderuar. :lol:Ja ku jamė http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Ooooooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk po kame kohe breeeeee :cry: Pranvera i ka fajet, me pune neper ara e ne fusha, me dhene e me lope, neper fusha e lendina, dhe me kenge zogjesh shpirti me tu knaqe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shiko TI Murgesha, sa per qasi MPUQA une ti dergoj njeqind e nuk bohet nami, qyyyyy, une mendova mos po ma dergon naj lloptop me marre me vete ne ara e mem kurtalise Zoti, qyyyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes e nderuar dhe te falemnderit por "pastertine" qe po ma mbani ne oden time, medemek marimangat dhe pluhurin qe nuk po leni me ra, hahahahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

PAOLINA
23-05-05, 11:02
URIME postimet 1379 hihihihiih pak me vones por nuk hidherohesh apo :lol: :lol: :lol: :lol:

PRSH


8) 8)

halla e madhe
23-05-05, 11:05
Arber_ti po na sallamditesh neper oda tjera....veq mos ta nxafsha se komt kam me ti keput :lol: Pershendetje i nderuar :!:

Arbėri
23-05-05, 11:07
URIME postimet 1379 hihihihiih pak me vones por nuk hidherohesh apo :lol: :lol: :lol: :lol:

PRSH


8) 8)Aiiiiiiiiiiiiiiii Paolina, as mos e diskuto kete bile, qyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:

Ooooooooooooo nuk eshte Arbėri cikrrimtar joooooooooooo :wink: :lol: :lol:

Te pershendes e nderuar dhe te falenderoj per vizite http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Arbėri
23-05-05, 11:14
Arber_ti po na sallamditesh neper oda tjera....veq mos ta nxafsha se komt kam me ti keput :lol: Pershendetje i nderuar :!:Hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Oooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Halla e nderuar, po qka eshte ajo "sallamditesh" allahile, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa

O joooooooooo bre Halla e nderuar, nuk e kame ne qef forte sallamen pos nje lloji, shume te popullarizuar ne Kosoven e pas lufte, e qe po me vie PAK rende tia permendi emrin, edhe pse emer me te mire, me te dashur, me simpatik nuk ka valla :oops: :oops: :oops: :oops:
Belivallha mas asaj sallame shpirti me leshon, jo pse eshte shume kualitative por emrin bre emrin e ka shume te lezetshem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Te pershendes e nderuara Halla dhe te deshiroj nje dite te mrekullueshme http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

PAOLINA
23-05-05, 11:15
eheheeheh

OKI

qenke i kuptueshem :lol: :lol:

me vjen mire


Kalofsh bukurushme

:lol: :) 8) 8)

Arbėri
23-05-05, 11:21
eheheeheh

OKI

qenke i kuptueshem :lol: :lol:

me vjen mire


Kalofsh bukurushme

:lol: :) 8) 8)
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

Ti kalofsh edhe me bukurushme http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Agroni22
23-05-05, 13:03
urime arberi per postimet e tua

Arbėri
23-05-05, 13:27
urime arberi per postimet e tua


Agroni, shume te falenderoj per urimet tua :lol: :lol: :lol:

Je i pershendetur, i nderuar, kudo qe gjendesh :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
24-05-05, 11:06
Nje pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi.

Deashiroj qe te jeni te gjithe mire me shendet dhe me hallet e jetes.

Ju deshiroj edhe biseda sa me te kendeshme ketu ne fd.


Pershendetje Dreni30.

Diana007
24-05-05, 11:09
Nje pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi.

Deashiroj qe te jeni te gjithe mire me shendet dhe me hallet e jetes.

Ju deshiroj edhe biseda sa me te kendeshme ketu ne fd.


Pershendetje Dreni30.

Flm Dreni , pershendeje edhe per ju :wink:

Reana
25-05-05, 04:55
U KENAQE NE KOKERR TE SHPINES O DJALE :lol:

PERSHENDETJE DHE DITE TE MBARE :wink:

Arbėri
25-05-05, 12:51
U KENAQE NE KOKERR TE SHPINES O DJALE :lol:

PERSHENDETJE DHE DITE TE MBARE :wink:Qeshtu eshte kur ta jep Zoti, grushta krese e shkelma barkut :wink: :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe ju, e nderuar, jeni e pershendetur nga Arbėri :P :P :P :lol: :lol:

doGzona
25-05-05, 14:46
Arberi urime dhe i uruar qofshe gjithmone hohh

Te pershendes shume shume kaloni sa me mire.

Dhe dil more dil naj dite per drek a dark a, ta qes nje pite a cka te duash :lol: :lol: :lol:

Arbėri
25-05-05, 14:57
Arberi urime dhe i uruar qofshe gjithmone hohh

Te pershendes shume shume kaloni sa me mire.

Dhe dil more dil naj dite per drek a dark a, ta qes nje pite a cka te duash :lol: :lol: :lol:Ohhhhhhhhhhhhh lume Arbėri kush e paska vizitua :P :P :P :lol: :lol:
Ooooooooooo e GEZUAR dhe e URUAR qofshe, ojjjjj shume e nderuara DoGzona, he U GEZOFSH jarabi o Zote :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oooooooooo me dale dal bre por, hahahahahahahahaha, jame ne diete dhe nuk po guxoj me ngrane pite, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kalo edhe me mire se mire, ku de qe gjendesh :P :P :lol: :lol: :lol:
Zoti te ruajte TY dhe ate "krijesen" tende te mrekullueshme :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
25-05-05, 20:59
O Arber te pershendes edhe ty,ku do qe te jesh.
Dhe njeherit ta uroj fejesen me DoGzonen,e ishalla ju zgjat kjo dashuri.

PS: nimend more, hallen ku ma le?! :roll:

Pershendetje edhe nje her,e gjith te mirat ti uron
Genta

Dilingjia
26-05-05, 07:13
Arber,
Fjalet e tuaja sikur ura me ngjyra te ylberta lidhin kenget e mengjesit me shpresat e mbremjes :lol:

Arbėri
26-05-05, 13:15
O Arber te pershendes edhe ty,ku do qe te jesh.
Dhe njeherit ta uroj fejesen me DoGzonen,e ishalla ju zgjat kjo dashuri.

PS: nimend more, hallen ku ma le?! :roll:

Pershendetje edhe nje her,e gjith te mirat ti uron
GentaOj Gentiana, pershendetje bile edhe urime PAQ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te falenderoj shuuuuuuummmmmmmeeeeeeeeeeeeeee per urimin qe ma bere, medemek per fejesen me DoGzonen dhe, sa per te zgjatme, hiq mos ta nine se ka me zgjate valla pa far dyshimi :lol: :lol:
Mos zgjatet vet, kemi me ja nimue une dhe DoGzona, ne te gjitha menyret dhe ja kemi me zgjate ja kemi me e kepute krejt, qyyyyyy :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eeeeeee per Hallen as vete nuk di valla :cry: :oops: I dhashe kohe te mjaftueshme, e prita, e luta dhe besoj se i dola hakut por Halla nuk u "lage" per kete pune HIQ dhe une nuk pata qka me bo, jeta po vazhdon :P :lol: :lol:


Kalo BUKUR Gentiana dhe duku me shpesh kah oda ime, ani tash kur jame vet i DYTI, phaaaaaaaaaa, nuk merzitem as per sherbime e as per muhabet :lol: Nese nuk qelloj une, DoGzona IME do te qellone :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-05-05, 13:42
Arber,
Fjalet e tuaja sikur ura me ngjyra te ylberta lidhin kenget e mengjesit me shpresat e mbremjes :lol:Qy qyyyyyyyyyyyy, Dilingjija ka fillue te merret edhe me "politike", phaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje Dilingji, ku do qe gjendesh :P :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
26-05-05, 13:44
Arber,
Fjalet e tuaja sikur ura me ngjyra te ylberta lidhin kenget e mengjesit me shpresat e mbremjes :lol:Qy qyyyyyyyyyyyy, Dilingjija ka fillue te merret edhe me "politike", phaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje Dilingji, ku do qe gjendesh :P :lol: :lol: :lol:

aaaaa m'fal a? se kam prej inatit po prej zanatit.

edhe ti kalo bukur njashtu e ishalla nuk shkrihesh si akullorja nga dashnija :lol:

schütze
26-05-05, 14:13
Pershendes te gjith antaret e keti forumi,kaloni sa me bukur

Murgesha
28-05-05, 01:43
Pėrshėndes tė gjithė ata qė kaluam nė shoqėri gjer mė tani, e mė sė shumti gratė e dhomės chatuese www.msn-knaqje.com :lol: :lol:

DEA
28-05-05, 01:47
Pėrshėndes tė gjithė ata qė kaluam nė shoqėri gjer mė tani, e mė sė shumti gratė e dhomės chatuese www.msn-knaqje.com :lol: :lol:
www.te-knaqt-e-dala-ty-hooo.com

Dali!Keq
28-05-05, 01:51
Pershendetje te gjithve.
Msengjer apo me jagan si do qoft Kush ka qef mem shkru me mesengjer urdheroni ne Pm ma dergoni.

Mel Gibson :roll: Mejarga-e-jastek.Com

schütze
29-05-05, 13:39
pasi qe jam shum dembel per te ju persherndetur veq e veq,po ju pershendes ketu.
pra pershendetje per te gjith ne FD :wink:

Arb
29-05-05, 14:23
Pershendetje DARDANI!

Kalofshi nje te Diele te shkelqyer!

Diana007
29-05-05, 15:54
Dardan ju pershendes duke ju urua nje dit te mbar :D :shock:


Diana :wink:

Agroni22
29-05-05, 19:26
edhe une pershendes qdo anetare dhe antar te dardanis

Murgesha
30-05-05, 09:29
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 206711 artikuj
Forumi ka 5383 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė hemlig
10 pėrdorues online: 8 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Dilingjia, explorer, Gjumashja, GURI SYLAJ, Honesty^uk., Murgesha, Odise, Vigan
_______________________________________

Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė ju qė jeni online pėr momentin. :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-05-05, 09:35
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 206711 artikuj
Forumi ka 5383 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė hemlig
10 pėrdorues online: 8 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Dilingjia, explorer, Gjumashja, GURI SYLAJ, Honesty^uk., Murgesha, Odise, Vigan
_______________________________________

Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė ju qė jeni online pėr momentin. :lol: :lol:


Flm dhe mbetesh e pershendetur nga ana ime

Dali!Keq
30-05-05, 20:11
Pershendees te gjithve,special per antaret e ri :D

Dali!Keq
31-05-05, 16:12
arberi Urime per postimet qaste te kendshme.

aferdita
31-05-05, 18:51
Pershendetje per Antaret te cilet jane online
Registrierte Benutzer: aferdita, Bond, Gjumashja, LABI, laliloli, murrizi, Naki, Odise, Rugovani, taxisti, Tomori, Vajza,Murgesha

nje mbremje te kendshme ju uroj :wink:

Tomori
31-05-05, 18:55
Pershendetje per Antaret te cilet jane online
Registrierte Benutzer: aferdita, Bond, Gjumashja, LABI, laliloli, murrizi, Naki, Odise, Rugovani, taxisti, Tomori, Vajza,Murgesha

nje mbremje te kendshme ju uroj :wink:
flm e nderuara "aferdita"

turisti
03-06-05, 19:59
As largesi nuk mundet mi ndan ndjenjat e mia per juve.Ju pershendes shume dhe ju dua prej :P 2000 km :P large.

Me respekt,
TURISTI. :P

Diana007
04-06-05, 10:40
As largesi nuk mundet mi ndan ndjenjat e mia per juve.Ju pershendes shume dhe ju dua prej :P 2000 km :P large.

Me respekt,
TURISTI. :P

:wink:

dr1ta
06-06-05, 21:04
Pershendetje per gjith keto online offline dhe hiden :lol:


In total there are 26 users online :: 10 Registered, 6 Hidden and 10 Guests [ Administrator ] [ Moderator ]
Most users ever online was 66 on 13.09.2004 19:48
Registered Users: GASHI75, LABI, mjellma, munti, Odise, Reana, schütze, Syri_blu, titi

Dreni30
06-06-05, 21:13
Pershendetje te nderuar anetar/re

Ju uroj nje mbremje te qete dhe biseda te kendshme ne forum.


Dreni30

DEA
06-06-05, 22:05
Pershendetje per ju, normal te te gjitha nenforumeve dardane :wink:

Arb
06-06-05, 22:46
Pershendetje O Dardane!

Agroni22
07-06-05, 18:02
pershendetje per te gjithe

Odise
08-06-05, 03:30
'tok or marathonomak!
Besa-Bese!

Juaji

Odise

Naki
08-06-05, 10:03
Pėrshėndetje Dardani

schütze
09-06-05, 21:43
Pershendetje te gjith antaret e forumit

Dreni30
10-06-05, 23:42
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.

Dilingjia
11-06-05, 09:30
Nje pershendetje vetem per femrat e DARDANIS :wink:

Diana007
11-06-05, 09:35
Nje pershendetje vetem per femrat e DARDANIS :wink:

Flm Dilingji :wink:

Dilingjia
11-06-05, 14:28
Nje pershendetje vetem per femrat e DARDANIS :wink:

Flm Dilingji :wink:

flm paq :wink:

Diana007
11-06-05, 14:29
Nje pershendetje vetem per femrat e DARDANIS :wink:

Flm Dilingji :wink:

flm paq :wink:
:D :wink:

Honesty^uk.
11-06-05, 17:16
Pershndetje te sinqerta per te gjithe JU anetar/e te nderuar Dardane.

Me mungoni shume

Honesty FORVER

Naki
11-06-05, 20:49
Pershėndetje Dardani,pershėndetje juve qė nė keto momente jeni online dhe juve qe Vizitoni mė Vonė.


Naki

hammerfest
12-06-05, 08:59
perhendetje te gjith forumit te dardanis , nje te diel te kendshme ju deshiron hamerfest

e_martumja
12-06-05, 10:53
Nje pershendetje nga zemra per te gjithe forumistat qe shkruhen ketu e sidomos Murgeshen, Dean, Dianen 007, prishtinasjen_ch, Turistin, Kercovarin, Honestyn, Dijalogistin, lalilolin, Gjumashen, Gentianen, Tomorin, etc........... :wink:

dr1ta
12-06-05, 11:12
Pershendetje gjithve antarve jasht, mbrenda, tinxa :P

GURI SYLAJ
12-06-05, 20:13
Pershendetje per DARDANIN dhe per krejt antaret te mdhej e te vegjel. Ju jeni te mire edhe kur kritikoheni edhe kur perqafoheni vec mos rrini rahat po shkruani krejt cka mendja e juaj ua lejon me e qite ne leter.

Me nderime i juaji GURI Sylaj

Murgesha
16-06-05, 22:24
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 220449 artikuj
Forumi ka 5396 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė astriti_22
28 pėrdorues online: 11 anėtarė 10 tė fshehur 7 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar afrim preniqi, ARVANITI, Gentiana, Honesty^uk., Kercovari, laliloli, modestja, Murgesha, Odise, the godfather, uliksi31-jr.

pėrshėndetje pėr tė gjithė tė dukshmit nė forum.
Po edhe tė padukshmit kanė njė pėrshėndetje tė madhe prej mu.

Odise
16-06-05, 23:07
Pershendes, te gjithe shqiptaret ne forumin DARDANIA!

DEA
16-06-05, 23:12
Pershendes, te gjithe shqiptaret ne forumin DARDANIA!

une mbrenda dhe jashte saj, kudo qe jane :lol:

Luana
17-06-05, 04:30
veq erdha , a ki qka me me ba huh , plassssssssssss :twisted: :twisted:
hajt tash qitma nji ēaj mos pristofsh edhe kah te vijsh kesaj rruge mos e harro limonin se diqka hiq sma don loqka :wink:


:)

Arb
21-06-05, 14:19
Pershendetje O DARDANE!

Odise
22-06-05, 02:51
PERSHENDETJE SHQIPTARE!


eh ketu per te gjithe diskutuesit

u befshim edhe ma te mire se sa jemi! :idea:


Juaji


Odise

Daja POLIC
22-06-05, 16:30
OOOOOO JU PERSHENDES TE GJITHVE 8)

schütze
23-06-05, 19:16
Pershendes te gjithe antaret e keti forumi,jeni te mrekullushem :wink:

schütze

Prishtinasja_
23-06-05, 19:53
Schütze te falemnderit edhe ne te pershendesim!!!!

Por edhe une i pershendes te gjithe antaret e forumit, e sidomos ARTISTIN DHE KROKODILLIN !!!!!

Artisti
23-06-05, 19:59
edhe un i pershendeti krejtttttttt shqipetart

Prishtinaseeeeee per ty pershendetjeee te mdhajaaaaaa

Prishtinasja_
23-06-05, 20:26
TE FALEMNDERIT SHUM ARTIST !!!! :D :) :D

turisti
23-06-05, 20:31
Pershendetje per te gjithe nga zemra TURISTIKE. :P

DEA
23-06-05, 21:09
Une po i pershendeti te gjithe dhe njeherit ju bej thirrje, ejjjjjjjjjjjani ne forum more :lol:

Dreni30
23-06-05, 23:29
Nje pershendetje te ngrohte per te gjithe anetaret e forumit.

doGzona
26-06-05, 22:25
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 227304 artikuj
Forumi ka 5443 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė bigman
24 pėrdorues online: 15 anėtarė 4 tė fshehur 5 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar AlbMuslim-Ku, Gentiana, GURI SYLAJ, Honesty^uk., Kercovari, Kodra, lazdrani, Luana, modestja, Murgesha, Odise, PersonX, schütze, Tomori, turisti

Pershends te gjithe nga zemra

Odise
28-06-05, 07:37
eh Bukur, kjo po i permbledhka te gjithe! :idea:


Pershendes Te Gjithe Anetaresine e FD, me shprese, qe secili te siellim nektar lulesh te diturise, Forcim Uniteti dhe Respekt reciprok!


Juaji,


Odise

schütze
28-06-05, 17:36
pershendes te gjith anetaret e keti forumi,kaloni siq asht me se miri

Arb
28-06-05, 18:37
persh'netje te gjitheve!

Murgesha
29-06-05, 23:32
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 229511 artikuj
Forumi ka 5458 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė tosi_1_2
16 pėrdorues online: 6 anėtarė 5 tė fshehur 5 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar modestja, Murgesha, Tea_32, the godfather, Tomori, uliksi31-jr.Pėr tė gjithė njė pėrshėndetje dhe natė tė mirė ju dėshiroj.

Naki
01-07-05, 02:19
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 230383 artikuj
Forumi ka 5462 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė lekos
18 pėrdorues online: 6 anėtarė 5 tė fshehur 7 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar betii, Luana, M_u_k_i, Naki, Odise, rafet llapjani


Ne keto ore te hereshme te mengjesit ju pershendes juve qe jeni online,une po punoje ne ndrrimin e nates po ju haaaaa

turisti
05-07-05, 22:42
Te gjithve ju pershendes dhe ju :P DUA .:P

turisti
05-07-05, 23:39
Arberi shoki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire. :wink:

Me respekt,
TURISTI. :P

Gjumashja
06-07-05, 09:43
Arber pershendetje dhe te uroj dite te kendshme edhe doku buqe doku se kaher s'tkom pa

Arb
07-07-05, 05:12
Arber,

Pershendetje i nderuar, kudo qe te jesh e cfaredo qe je duke be...

Gjithe te mirat, dhe jave te mbare!

Murgesha
07-07-05, 15:03
Arbėr pasi qė stė mora dot nė telefon, po ta lė kėtu njė pėrshėndetje, me urimin mė tė kėndshėm pėr pushime tė mira e tė rehatshme.
Dhashtė zoti qė ke pas terren tė mirė pėr tė shikuar, llojlloshmėrinė e ngjyrave qė ofrojnė pushimet.
Po e pres me gėzim kthimin tėnd nė forum dhe nė msn. :lol:

Arb
09-07-05, 01:03
Dardane...

Pershendetje te gjitheve, kudo qe jeni!

Murgesha
09-07-05, 01:12
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 237819 artikuj
Forumi ka 5466 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė petrit goli
16 pėrdorues online: 5 anėtarė 5 tė fshehur 6 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Kastri, Kupid, MaChA, munti, rafet llapjani
****************************************

Nje pershendetje nga zemra.

Jemi mė tė mirėt.
Veq Pėrpara Dardanas.

Naki
10-07-05, 20:21
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 239271 artikuj
Forumi ka 5474 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė faza
19 pėrdorues online: 10 anėtarė 3 tė fshehur 6 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Gjumashja, GURI SYLAJ, Honesty^uk., Kaci, Kastri, Kodra, LABI, lazdrani, Murgesha,


Njė mbremje tė mirė argėtuese ju deshirojė nga zemra.

Naki

Kodra
11-07-05, 21:49
**********
**********
**********
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 240242 artikuj
Forumi ka 5488 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė arian livreka
25 pėrdorues online: 10 anėtarė 9 tė fshehur 6 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Gjumashja, GURI SYLAJ, Kaci, Kastri, Kodra, Kupid, laliloli, Max, Odise, rafet llapjani


Juve qė jeni online dhe ata qė nuk janė online :

Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Kodra

Diana007
12-07-05, 16:21
Ju pershendes dhe ju uroj sukses ne jet, fati dhe lumturia qofshin gjithmon me ju :)


Cool_Boy,
AlbMuslim-Ku,
Psikologu
4peace
RRUSHI
jehona
Gentiana
S-h-e-t-a
Auberoni
Murgesha
aferdita
Zana
Luana
uliksi31
lazdrani
Albanam
MemphiSx
Honesty^uk.
hana
LABI
Loloku
Barbaroza
Kaltrina
BlertaB
anna
mickoja
giovanni
florian
vushtrria
Vera
Dr. Leone
AK^47
yllka
DEA
IceGirl
mr_beni
qika_pr
ARMANI
Engjellushja
Tomori
Urata
Gentiani
rilinda
ShEjToNkA
livoreka bicio
turisti
biondi_f86
Agroni22
dr1ta
nitushe
Nexhati
DannyAus
Kercovari
Krokodilli
Kaltrushi
Arb
Gjumashja
Rudi_1
Mafiozi
erita
Kloni
PAOLINA
loni19
Prishtinas28_ch
Mr_100%
Drenicaki
halla e madhe
Dreni30
ARVANITI
blina
prishtinasja
Arbėri
uliksi31-jr.
sarasara
experti_lu
dardha
Betta
Domira
dembelica :cry:
mjellma
007
Dali!Keq
I krishteri
laliloli
Kavaleri
GURI SYLAJ
doGzona
at|n|
LEDHATIMI
Odise
Piskama
Fleta
e_martumja
Reana
Blondi1
SaImiri
Kupid
M_u_k_i
vjeshta
titi
Daja POLIC
Dilingjia
Kodra
schütze
Vajza
Stuhia
modestja
rafet llapjani
Syri_blu
Prishtinasja_
teDUAty
ZEMERTHYERI

Me respekt Diana :wink:


PS: me falni kan e kam harru :roll: :oops: :wink:

lazdrani
12-07-05, 17:24
lazdrani
:wink: Flm Shpirte :wink:

florian
12-07-05, 17:49
faleminderit e nderuar -

doGzona
12-07-05, 17:58
Ju faleminderit Diana :wink:

e_martumja
12-07-05, 18:00
Diana flm per pershendetje, pranoje edhe nga ana ime gjithe ashtu edhe une i pershendes forumistat sidomos me ata qe me shkon ma teper muhabeti :wink:

Kercovari
12-07-05, 18:05
Fl.Diana Zoti te dhashte nje burre te mire si dreq. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
12-07-05, 18:06
Diana flm per pershendetje, pranoje edhe nga ana ime gjithe ashtu edhe une i pershendes forumistat sidomos me ata qe me shkon ma teper muhabeti :wink:

Flm.E martumja,e bejme edhe me mire te shkoje muhabeti. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
12-07-05, 18:07
Diana flm per pershendetje, pranoje edhe nga ana ime gjithe ashtu edhe une i pershendes forumistat sidomos me ata qe me shkon ma teper muhabeti :wink:

Flm.E martumja,e bejme edhe me mire te shkoje muhabeti. :lol: :lol: :lol:


jam e bindur nga ana jote :wink:

Kercovari
12-07-05, 18:08
Diana flm per pershendetje, pranoje edhe nga ana ime gjithe ashtu edhe une i pershendes forumistat sidomos me ata qe me shkon ma teper muhabeti :wink:

Flm.E martumja,e bejme edhe me mire te shkoje muhabeti. :lol: :lol: :lol:


jam e bindur nga ana jote :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Danke!

Xuki
12-07-05, 19:29
Edhe unė i pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėti forumi. :)Xuki

Kercovari
12-07-05, 19:50
Je i pershendetur xuki,kolo bukur kudo qe te ndodhesh . :wink:

Kodra
13-07-05, 20:45
*********
*********
*********


Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 242031 artikuj
Forumi ka 5503 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė uran
27 pėrdorues online: 8 anėtarė 7 tė fshehur 12 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Flaka_1, GASHI75, GURI SYLAJ, Kodra, Naki, rafet llapjani, teDUAty, TomoriJu pėrshėndes tė gjithveeeeeeeeeeeeeeee

P.S.

Po nxehet na sosi dielli

Kodra

Daja POLIC
13-07-05, 23:19
i pershendes te gjithe antaret te regjistruar ne keto momente
ju lutem vazhdoni me postime :lol: :lol:

Arb
14-07-05, 00:29
i pershendes te gjithe antaret te regjistruar ne keto momente
ju lutem vazhdoni me postime :lol: :lol:

Gjithashtu!

dr1ta
14-07-05, 01:10
Pershendetje Dajen dhe Arb :)

Arb
14-07-05, 03:47
Pershendetje per ata qe jane Online per momentin!

Marigona-KS
14-07-05, 15:09
:P Forumista te ndėruar
Une ju pershendes te gjithve duke ju uruar pushim tė mirė, dhe qe shkoni atje ku doni hahahah
Se une jam ka shkoj ne pushim nja 3 javė e shprsoj qe kam me kalu mirė edhe pse kam shum stresssssssss...........
Ju pershendes pra dhe mirė shkrofshim

Tungi :lol:

Agroni22
14-07-05, 21:35
pershendes te gjithe forumistat e dardanis qe ne keto momente jane ne online edhe ata qe jane ofline
pershendes te gjithe qe ne keto momente jane duke u shetiture
edhe ata qe jane duke fjetur

Murgesha
14-07-05, 22:28
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 243157 artikuj
Forumi ka 5511 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė avivo
22 pėrdorues online: 11 anėtarė 7 tė fshehur 4 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar albioni_nl, AlbMuslim-Ku, GASHI75, Gentiana, Gjumashja, GURI SYLAJ, Kupid, laliloli, Murgesha, sejidi, uliksi31-jr.
______________________________________-

Pėrshėndetje pėr tė gjithė juve qė po ju shoh, si dhe pėr tė fshehurit prapa gardhit. :wink:

Reana
14-07-05, 23:39
Murgesha,

Na ke harruar neve qe jemi ne prapavije :lol:


Pershendetje DARDANI :P

Daja POLIC
15-07-05, 15:54
po ku jeni oj SHQIPTARI pershendetje te gjithve per ata qe jan online edhe per ata qe per momentin nuk jan online
ju deshiroj te gjithve LUMTURI GEZIM DASHURI e shum e shum gjera tjera te rendesishme ne jete kaloni sa ma bukur ne FD

Arbėri
15-07-05, 19:03
Arber,
Fjalet e tuaja sikur ura me ngjyra te ylberta lidhin kenget e mengjesit me shpresat e mbremjes :lol:Qy qyyyyyyyyyyyy, Dilingjija ka fillue te merret edhe me "politike", phaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje Dilingji, ku do qe gjendesh :P :lol: :lol: :lol:

aaaaa m'fal a? se kam prej inatit po prej zanatit.

edhe ti kalo bukur njashtu e ishalla nuk shkrihesh si akullorja nga dashnija :lol:Dilingji, te falemnderit per vizite dhe pershendetje :lol: :lol:

Shko djalo ben vizita aty ku duhet e jo te ne mashkujt se, heheheh, po therresh najkah, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:

Kalo bukur Dilingjija dhe ishalla pra ti shkrihesh, edhe pse jame i bindur se edhe pas shkrirjes ka persona qe kan me te balsamue, hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bile katin e "poshtem", hahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Agroni22
17-07-05, 20:35
pershendetje DARDANAS

Diana007
20-07-05, 12:48
Tungjatjeta o Arber :lol: , shoki edhe ty po te pershendeti dhe te uroj realizimin e cdo enderr qe ke deshir te plotsohet :wink:

Me respekt Diana :)

laliloli
20-07-05, 19:48
Te pershendes perzemersisht i nderuar ,kudo qe je .Realizofshi ter ate qe enderroni ne jete

me nderime laliloli

Kodra
22-07-05, 07:20
********
********
********


Ulikssssss vetem ne te dy jemi online a ?

Te Pershendes dhe Miremengjesi per ty.Per tjeret po jua le oren me cingerrue,le te zgjohen ngadale.


Kodra

Kodra
22-07-05, 07:21
********
********
********


Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 248025 artikuj
Forumi ka 5558 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Almedinaa
5 pėrdorues online: 2 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Kodra, uliksi31-jr.

uliksi31
22-07-05, 08:54
********
********
********


Ulikssssss vetem ne te dy jemi online a ?

Te Pershendes dhe Miremengjesi per ty.Per tjeret po jua le oren me cingerrue,le te zgjohen ngadale.


Kodra

Mirmengjes edhe juve, ju pershendes i nderuar Kodra.

e_martumja
22-07-05, 09:57
pershendetje te gjithve me shpres qe jeni mire dhe kaloni shume bukur,
me rrespekt, e_martumja :wink:

Neta
23-07-05, 18:25
[color=red]Pershendetje per te gjithe antaret e ketij forumi .... :) [color]

Arb
24-07-05, 05:36
Tungjat Dardani!

Krokodilli
24-07-05, 07:33
PERSHENDETJE TE PERZEMERTA PER TE GJITH JU FORUMISTAT QE GJITHNJE E ME SHUM JEPNI MREKULLIN KETI FORUMI.......FORUMIT ME TE MIRE FD


RRESPEKT-KROKI

turisti
24-07-05, 08:45
Ju pershendes si gjithmone. :P

Agroni22
25-07-05, 00:26
nje pershendetje e ngrohet per te gjithe antaret e forumit DARDANIA

rafet llapjani
25-07-05, 01:01
Pershendetje te per zemurta per te gjithe antaret FD dhe rrespekt gjithmon :P :P

Dreni30
25-07-05, 07:28
Te nderuar dardan
e nisi kete pershendetje per te gjithe ju kudo qe jeni.

Ju pershendes dhe uroj te gjitha te mirat.

Dreni30.

Cool_Boy
25-07-05, 14:21
Pershndetje per te gjithe antaret e ketij Forumit....

Baca lazdran ahaha me fal qe kam humb qe sa koh nuk jam ketu haj kuku....

Nuk po me premton koha edhe aq shume per te shkruar se per tjetr nuk e la...

prap dua tje pershdnes te gjitheve perzemersisht...

Cool_Boy :wink: :wink:

Kodra
25-07-05, 22:19
**********
**********
**********


Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 250144 artikuj
Forumi ka 5586 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė strategu
22 pėrdorues online: 8 anėtarė 3 tė fshehur 11 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Flaka_1, Kastri, Kodra, LABI, Neta, Psikologu, turisti, uliksi31-jr.


Ju pėrshėndes juve qė jeni Online,ata 3 tė fshehurit gjithashtu e mos ti harrojm ata qė nuk janė Online.
Kodra

Daja POLIC
26-07-05, 18:03
I pershendes te gjitheeeeee valla

Naki
30-07-05, 23:33
Persheendetje te gjith forumista vetem thjehst hyra tju pershendes juve pasi jam i ri ne chat dhe dua shoqeri d.m.th ne klet forum se ne chat kam vite !Ju pershendes Arti London bye

Arti london pėrshėndetjen tuajė e barta tek kjo temė,edhe unė tė pėrshėndes dhe tė deshirojė argėtim tė mirė nė forum.

Naki

Murgesha
03-08-05, 22:09
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 254684 artikuj
Forumi ka 5648 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė edona
16 pėrdorues online: 8 anėtarė 5 tė fshehur 3 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Agroni22, Dreni30, GURI SYLAJ, Kodra, laliloli, M_u_k_i, Naki, Psikologu, Murgesha.

Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė ju tė nderuar qė jeni momentalisht online.

Kodra
07-08-05, 14:00
**********
**********
**********


Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 256941 artikuj
Forumi ka 5668 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė kevin666273
5 pėrdorues online: 1 anėtar 1 tė fshehur 3 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar KodraPėrshėndetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeee ,po ku jeni ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Kodra

Marigona-KS
08-08-05, 15:26
Tung

Ju pershendes perzemersisht te gjithve juve ne FD, dhe shpresoj se keni kaluar nje pushim te mirė!!

Arb
09-08-05, 23:48
Pershendetje o Dardane!

Kalofshit sa me te mire keto dite vere!

Bleta
10-08-05, 13:44
Pershendetje nga zemra te gjithe anetareve te fd ju uron bletaaaaaaaaa xiuuuuuuuuuuuuu

Bleta
10-08-05, 13:45
Pershendetje nga zemra te gjithe anetareve te fd ju uron bletaaaaaaaaa xiuuuuuuuuuuuuu

Bleta
10-08-05, 13:46
Pershendetj keni edhe nga une te gjithe anetaret e fd ju uroj shum fat bletaaaaaaaaaaaaa xiuuuuuuuuuuuu

e_martumja
10-08-05, 20:32
pershendetje te gjithve me nje mpucccc :wink:

schütze
10-08-05, 22:09
Pershendetje nga zemra per te gjith antaret e keti forumi :wink:

Arbėri
10-08-05, 22:22
Te dashur, te nderuar, te rrespektuar te kesaj ode, pasi qe nje kohe te gjate nuk isha ne kete forume, ode, e me keni mungua se tepermi e besa edhe na kishin ardhe do njerez, me plote kuptimin e fjales, ju pershendes nga zemra me shprese se jeni te gjithe shendosh e mire :lol: :lol:

Kerkoj ndjese qe nuk kame, ende, kohe tu pershendes veq e veq :cry:

Qofshi te gezuar per jete e mote :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-08-05, 23:58
Te dashur, te nderuar, te rrespektuar te kesaj ode, pasi qe nje kohe te gjate nuk isha ne kete forume, ode, e me keni mungua se tepermi e besa edhe na kishin ardhe do njerez, me plote kuptimin e fjales, ju pershendes nga zemra me shprese se jeni te gjithe shendosh e mire :lol: :lol:

Kerkoj ndjese qe nuk kame, ende, kohe tu pershendes veq e veq :cry:

Qofshi te gezuar per jete e mote :lol: :lol: :lol:

Arbėr falemnderit pėr pėrshėndetje, e ma shumė qė u lajmėrove pak bile sa me e ditė qė je shėndosh e mirė

Pėrshėndes gjithashtu tė gjithė anėtarėt qė po qėndrojnė kėto momente nė dardani.
*************************************


Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 258572 artikuj
Forumi ka 5692 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė besi ch
11 pėrdorues online: 5 anėtarė 3 tė fshehur 3 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Dreni30, laliloli, rafet llapjani, teDUAty, turisti

teDUAty
11-08-05, 00:02
Te dashur, te nderuar, te rrespektuar te kesaj ode, pasi qe nje kohe te gjate nuk isha ne kete forume, ode, e me keni mungua se tepermi e besa edhe na kishin ardhe do njerez, me plote kuptimin e fjales, ju pershendes nga zemra me shprese se jeni te gjithe shendosh e mire :lol: :lol:

Kerkoj ndjese qe nuk kame, ende, kohe tu pershendes veq e veq :cry:

Qofshi te gezuar per jete e mote :lol: :lol: :lol:


faleminbderit i respektuar pranoj edhe pershendetjet tona ,lumturia ju perciellt gjat gjith jetes

doGzona
11-08-05, 03:30
Te dashur, te nderuar, te rrespektuar te kesaj ode, pasi qe nje kohe te gjate nuk isha ne kete forume, ode, e me keni mungua se tepermi e besa edhe na kishin ardhe do njerez, me plote kuptimin e fjales, ju pershendes nga zemra me shprese se jeni te gjithe shendosh e mire :lol: :lol:

Kerkoj ndjese qe nuk kame, ende, kohe tu pershendes veq e veq :cry:

Qofshi te gezuar per jete e mote :lol: :lol: :lol:

Ju faleminderit vendas, qofshi gjithmone i gezuar dhe ju.

Perzemersisht te pershendet,

doGzona

dAdA_DriTe
11-08-05, 05:02
pershendetje edhe nga ne Arber, faleminderit.

Agroni22
11-08-05, 21:21
ju pershendes te gjithve ne emer te NAKIT sepse sot ka qen nxan duke qitur qaja ne kanagjeq dhe me ka lutur qe tju pershendes perzemersisht shume nga NAKI

Arbėri
13-08-05, 22:43
Per shkaqe objektive e subjektive, heheheh, keshtu thone kur medemek kan qene te zanun, u falenderohem: Djali!Keq, Turisti, Gjumashja, Arb, Murgesha, Diana007, Laliloli per pershendetjet dhe pergezimet e tyre :lol: :lol:

Qofshi te nderuar, rrespektua per jete e mote :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
14-08-05, 07:10
Pershendes te gjithe anetaret e Dardanise!

Qofshi mire kete dhjete-diteshin e dyte te muajt!

Artisti
15-08-05, 19:01
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 261547 artikuj
Forumi ka 5715 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Tonikos
12 pėrdorues online: 2 anėtarė 2 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Artisti, Prishtinasja_
Prishtinase veq un e ti kokum Online ,te pershendes