PDA

View Full Version : Arbėri


Faqet : 1 2 3 [4]

norda
02-01-06, 06:39
Me shkrimin tim te pare ne ket forum pershendes gjithe anetaret.

luan_i
02-01-06, 09:13
Me shkrimin tim te pare ne ket forum pershendes gjithe anetaret.


Dhe ty pėrshėndetje. Mirė se na erdhe nė familjen dardania.de

Besoj se do ta gjhesh vetėn. Kėtu ka hapėsirė pėr tė gjithė shqiptarėt, kudo qė jetojnė. FAT.

norda
02-01-06, 16:54
Me shkrimin tim te pare ne ket forum pershendes gjithe anetaret.


Dhe ty pėrshėndetje. Mirė se na erdhe nė familjen dardania.de

Besoj se do ta gjhesh vetėn. Kėtu ka hapėsirė pėr tė gjithė shqiptarėt, kudo qė jetojnė. FAT.

Te falenderoj per pershendetje.

Sigurisht se do ta gjej veten, por jo ishalla sikur ju qe e pasket gjetur veten ketu.
Qe gadi nje muaj i regjistruar e vetem dy shkrime.

Barbaroza
02-01-06, 17:04
Norda,mire se ke ardhe.Uroj t'ia kalosh bukur ketu! :)

FrEsKiA
02-01-06, 17:06
Me shkrimin tim te pare ne ket forum pershendes gjithe anetaret.
Pershendetje Norda e nderuar, shpresoj t“ia kalojme mire ne FD :wink:

Me respekt FrEsKiA

Xuki
02-01-06, 19:52
Gėzuar Vitin e Ri 2006!Ju pėrshėndes tė gjithve!


Xuki

ili_zh
02-01-06, 22:33
URIME VITI I RI 2006 ME SHUM FAT DHE LUMTERI : NDOSHTA PAK ME VONES

Barbaroza
03-01-06, 20:30
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 398327 artikuj
Forumi ka 6649 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė profesoresha
16 pėrdorues online: 0 anėtarė 8 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 97 mė Mon Dec 26, 2005 11:10 pm
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Pershndetje te gjitheve,e posaqerisht Profesoreshes! :)

Naki
12-01-06, 20:04
Duke shetitur nė lagjen e pėrshėndetjeve shohė porten e odes suajė, i nderuari Arbėri Pranoni pėrshėndetjet e mija.


Me nderime Naki

Barbaroza
12-01-06, 21:32
O Arber o djale i ri
A 1000 postime i paske mberri?? :shock:
Heu lum ne qe te kemi ty. :lol:O Arberoooooooooo,prano nje peshendetje te madhe o hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


************************************************** ***********

Tema e njejtė http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=3738Bond

Bond
12-01-06, 23:22
O Arber o djale i ri
A 1000 postime i paske mberri?? :shock:
Heu lum ne qe te kemi ty. :lol:O Arberoooooooooo,prano nje peshendetje te madhe o hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

doGzona
22-01-06, 17:24
I nderuari Arberi,

Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek!

Lavdi jetes dhe vepres te tije

Kercovari
22-01-06, 18:02
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Gentiani
22-01-06, 20:20
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!

progoni
02-02-06, 21:56
Arėbri i nderuer ,miku im i shtrenjet.

Me dhimje te thell ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta per ndarjen nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
.

E paqi te lehte dhimbjen dhe pikllimin.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

Barbaroza
05-02-06, 19:08
Arbėr,ku na ke humb hej?Duku,duku k'sajde me shpesh se po na mungon te gjithe neve qe te kemi mik te mire! :)

lazdrani
23-07-07, 11:31
Arbėr,ku na ke humb hej?Duku,duku k'sajde me shpesh se po na mungon te gjithe neve qe te kemi mik te mire! :)Keti postimi i bashkangjitem edhe une.Arber pershendetje te perzemrta nga Lazdrani