PDA

View Full Version : Arbėri


Faqet : [1] 2 3 4

Arbėri
07-01-05, 01:10
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 01:32
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pasi qe po pritojne femrat mu zgjue,une po te pershendes ne emer te tyre dhe ne emrin e TURISTIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:

Murgesha
07-01-05, 01:41
Arbėri mirė se na erdhe.
Femrat nė kėtė forum punojnė ditėn e natėn flejnė. :wink:

Arbėri
07-01-05, 01:52
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pasi qe po pritojne femrat mu zgjue,une po te pershendes ne emer te tyre dhe ne emrin e TURISTIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:


Turisti, flm. per pershendetje, tuajat po mendoj, ndersa te femrave, heheheh, do ti pranoj vetem nga atooooooooo :)

Arbėri
07-01-05, 01:54
Arbėri mirė se na erdhe.
Femrat nė kėtė forum punojnė ditėn e natėn flejnė. :wink:


Murgeshe, mire se ju gjeta :lol: :)

Sa keq po me vie qe tek JU, femrat nuk po punojkan edhe naten :cry: :( :x

A e kan me nderrime apo? :wink: :)

turisti
07-01-05, 01:55
Ani.Pergatiti 10 vjet PRITJE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 03:07
Arbėriiiiiiii , falmnderit. Po ashtu edhe ti ke pėrshėndjete tė veqanta nga femrat.

Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!

Arbėri
07-01-05, 14:35
Heheheh, jooooooo bre Turisti, 10 vjet, haahahahahahahaaaaaaaaaaa

Nje po ta theme: Pas nje muaji e shef se qka ben Arberi, kete mos e harro a? :) :lol: :P

Arbėri
07-01-05, 14:39
Arbėriiiiiiii , falmnderit. Po ashtu edhe ti ke pėrshėndjete tė veqanta nga femrat.

Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!Oj Shejtonka, te falenderoj SHUME per pershendetje per ato pershendetje te veqanta :lol: :)

Te tilla, e te perziera me speciale i kie edhe ti prej Arbėrit :lol: :) e nje pjese te tyre, sepse te kam dergua me shumice, jepjau edhe femrave te tjera :lol: :P

Edhe ti ia kalofsh si eshte me mire :)

Ciaooooooo nga Arbėri :wink:

lazdrani
07-01-05, 14:46
Arberi pershendetje te sinqerta nga Lazdrani.Mire se vini ne forumin me te dashure Shqiptare Dardania :wink:

Arbėri
07-01-05, 16:17
Arberi pershendetje te sinqerta nga Lazdrani.Mire se vini ne forumin me te dashure Shqiptare Dardania :wink:


Edhe une te pershendes Lazdrani, dhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :)

Per forumin, e kame verejt se eshte me i miri, bile bile me njerezit me te mire te te gjitha trojeve Shqiptare :lol: :wink: :)

Mafiozi
07-01-05, 16:35
Tė pershendes Arbėri,

Mir se vjen ne forumin Dardania, te shpresoj momente te lumtur ne mesin ton,
me femra siq me mashkuj :lol: :D

Kaloh mir.

Arbėri
07-01-05, 16:45
Tė pershendes Arbėri,

Mir se vjen ne forumin Dardania, te shpresoj momente te lumtur ne mesin ton,
me femra siq me mashkuj :lol: :D

Kaloh mir.


Edhe une te pershendes Mafiozi :)

Edhe me mire ju gjetesha JU te gjitheve, e besoj se do te keme momente te bukura me ju dhe ne mesin Tuaj :lol: :P me mashkuj e sidomos me femera, heheheh :wink: :P :lol:

Edhe ti kalofsh si eshte me mire, i nderuar :lol:

Mafiozi
07-01-05, 16:52
Tė pershendes Arbėri,

Mir se vjen ne forumin Dardania, te shpresoj momente te lumtur ne mesin ton,
me femra siq me mashkuj :lol: :D

Kaloh mir.


Edhe une te pershendes Mafiozi :)

Edhe me mire ju gjetesha JU te gjitheve, e besoj se do te keme momente te bukura me ju dhe ne mesin Tuaj :lol: :P me mashkuj e sidomos me femera, heheheh :wink: :P :lol:

Edhe ti kalofsh si eshte me mire, i nderuar :lol:


Faleminderit Arbėri.

:P :P :P :wink:

Arbėri
07-01-05, 17:48
Tė pershendes Arbėri,

Mir se vjen ne forumin Dardania, te shpresoj momente te lumtur ne mesin ton,
me femra siq me mashkuj :lol: :D

Kaloh mir.


Edhe une te pershendes Mafiozi :)

Edhe me mire ju gjetesha JU te gjitheve, e besoj se do te keme momente te bukura me ju dhe ne mesin Tuaj :lol: :P me mashkuj e sidomos me femera, heheheh :wink: :P :lol:

Edhe ti kalofsh si eshte me mire, i nderuar :lol:


Faleminderit Arbėri.

:P :P :P :wink:


Te lutem, Mafiozi :lol: :)

Mafiozi
07-01-05, 19:43
Nuk ke nevoj, urdhero :arrow: qka kerkon gjindet ne duart e tua :D :D :wink:

erita
07-01-05, 21:02
pershendetje nga erita, te deshiroj ēastet te bukura ne forum :wink:

Arbėri
07-01-05, 21:29
pershendetje nga erita, te deshiroj ēastet te bukura ne forum :wink:


Heheheh, sa u gezova qe me deshiroi Erita mireseardhje, kur ai syri "magjik" :wink: me hutoi :x :o :!:

Ojjjjjjj Erita, cila eshte me e forte, fjalet apo ai syri magjik? heheheheh, ishalla e para :lol: :)

Pavaresisht nga ajo, e para apo e dyta, une te pershendes dhe te deshiroj ēaste te MREKULLUESHME :lol: :) :P

Barbaroza
08-01-05, 13:06
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri,pershendetje edhe nga ana ime dhe mire se paske ardhe te na besh shoqeri. :wink:

aferdita
08-01-05, 18:19
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Arbėri flm
gjithashtu je i pershendetur dhe mire se ardhur ne forum :wink:

Arbėri
08-01-05, 19:09
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri,pershendetje edhe nga ana ime dhe mire se paske ardhe te na besh shoqeri. :wink:Edhe Arbėri te pershendet Barbaroza :lol: :lol: :lol: :lol:

Mire e mbare paq oj Barbaroza :lol: Ta njefsha te miren edhe tye :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-01-05, 19:14
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Arbėri flm
gjithashtu je i pershendetur dhe mire se ardhur ne forum :wink:


Afėrdita, edhe Arbėri te pershendet dhe te dishiron te gjitha te mirat :lol:

Heheheh, oooooo vallahi une e kame nje propozime per kete forume, pasi te gjithe stafi i dardanise qenka femra, nderronjani edhe emrin, psh. www.8Marsi.de :wink: :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
08-01-05, 21:22
Heheheh, oooooo vallahi une e kame nje propozime per kete forume, pasi te gjithe stafi i dardanise qenka femra, nderronjani edhe emrin, psh. www.8Marsi.de :wink: :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

o Arberi mos harro me shku tek doktori se po e shoh qe paske pune me presionin, pasi tu paska bere rrafsh krejt, dhe besoj se edhe vetja po te duket si femer.

mos u vonooooooooooooooooooooooooooo :arrow:

IceGirl
08-01-05, 21:34
Peshendetje te perzemerta kudo qe te jeni :)

Arbėri
08-01-05, 23:10
Heheheh, oooooo vallahi une e kame nje propozime per kete forume, pasi te gjithe stafi i dardanise qenka femra, nderronjani edhe emrin, psh. www.8Marsi.de :wink: :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

o Arberi mos harro me shku tek doktori se po e shoh qe paske pune me presionin, pasi tu paska bere rrafsh krejt, dhe besoj se edhe vetja po te duket si femer.

mos u vonooooooooooooooooooooooooooo :arrow:A thua more Honesty uk me kapuq ^ ne mes, hahahahahahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa :lol: :lol: :lol:

Pasha syte, prej krejt stafit te ketij forumi, ti ishe ma hajgaregjija, hahahaahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

Pershendetje te sinqerta nga Arbėri :) :) :) :) :) :)

Arbėri
08-01-05, 23:14
Peshendetje te perzemerta kudo qe te jeni :)
IceGirl, pranoj edhe pershendetjet e mija, me te perzemerta, ku do qe ndodheni :lol: :lol: :lol: :lol: :) :) :) :) :)

Te gjitha te mirat ti deshiron Arbėri :)

ShEjToNkA
19-01-05, 13:01
Ooo Arbėriii oo a m'u dukė a kishe mendu se gjoja s'kam guxu me hyrė tek konaku yt????? :roll: :evil:
Jo be Arbėri ,s'ka qenė punė frige pėr pėrtova tė vijė dhe t'i bėjė dy postime radhazii qyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

Ok , tė pėrshėndess special shumė ,kalo sic ėshtė mė sė miri de qyyyyy :wink: :lol: :lol:

Murgesha
19-01-05, 13:26
Phaaaaaaaaaa veq njėherė tė paskam pėrshėndetur.
O pleqtė shumė fjalė tė mira na kanė lėnė.
Kur mė thojke baba rahmetlia se njeriu koritet me pak, thojsha athua ēka po mė thot??? :roll:
Pėrshėndetje tė pėrzemėrt, pėr mos me thėnė Speciale, pėr ty i nderuari Arbėr. :lol:

turisti
19-01-05, 14:56
Ju pershendes si gjithmone, nga zemra dhe me : :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P....

Arbėri
19-01-05, 15:02
Ooo Arbėriii oo a m'u dukė a kishe mendu se gjoja s'kam guxu me hyrė tek konaku yt????? :roll: :evil:
Jo be Arbėri ,s'ka qenė punė frige pėr pėrtova tė vijė dhe t'i bėjė dy postime radhazii qyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

Ok , tė pėrshėndess special shumė ,kalo sic ėshtė mė sė miri de qyyyyy :wink: :lol: :lol:Shiqo ti Shejtonka e halitshme, ngucakeqe hahahahahahaha

Prap nuk ke hy ne ODEN time valla, se pak me ndryshe kishe kalue :wink: :P

Kjo dhome, ne dukje eshte e imja por, heheheh, eshte si udhekryq breeeeeeee, dhe me duhet me pas kujdes qka po boj, hahahahahahahahaha :wink: :cry: :oops:

Sido qe te jete, oj frikacake edhe Arberi te persahendet qum quummmmmmm dhe te deshiron te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
19-01-05, 15:04
Ju pershendes si gjithmone, nga zemra dhe me : :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P....Zemra tu gezofte dhe te qeshte, per jete, oooo Turisti :lol: :lol:

Edhe une, dv. Arbėri, te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :P :P

Arbėri
19-01-05, 15:12
Phaaaaaaaaaa veq njėherė tė paskam pėrshėndetur.
O pleqtė shumė fjalė tė mira na kanė lėnė.
Kur mė thojke baba rahmetlia se njeriu koritet me pak, thojsha athua ēka po mė thot??? :roll:
Pėrshėndetje tė pėrzemėrt, pėr mos me thėnė Speciale, pėr ty i nderuari Arbėr. :lol:
Ehhhhhhhhhhh, Murgesha :lol:
Cdo here, ne secilen kohe, pershendetjet e tua jane te mirepritura, miqesore, te dashura dhe me emocione te vecanta :lol:

Vetem nje verejtje e kame, oj e nderuar: A u bojke nami pak me shkurte me shkue, mos me e thene ate: "pėr mos me thėnė Speciale" a? :cry: :oops:

Edhe ashtu jane shume shume te mira, TE LEZETSHME, per te cilat te falenderoj shuuummmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, e nderuara Murgesha :) :lol: :P :D

turisti
19-01-05, 15:54
Ju pershendes si gjithmone, nga zemra dhe me : :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P....Zemra tu gezofte dhe te qeshte, per jete, oooo Turisti :lol: :lol:

Edhe une, dv. Arbėri, te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :P :P

O,faleminderit shoki i nderuar. Shpresoj se kurre nuk do te shpetosh nga e mira,hahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahah ahahahahahahahahaha. :wink:

Arbėri
19-01-05, 16:38
Ju pershendes si gjithmone, nga zemra dhe me : :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P....Zemra tu gezofte dhe te qeshte, per jete, oooo Turisti :lol: :lol:

Edhe une, dv. Arbėri, te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :P :P

O,faleminderit shoki i nderuar. Shpresoj se kurre nuk do te shpetosh nga e mira,hahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahah ahahahahahahahahaha. :wink:
Ishalla me shoke, miqe e dashamire, i nderuari Turisti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P

progoni
19-01-05, 19:45
Arėbri tė pėrshendeta tek Intuida,

masi po e di sikur me tė pėrshendet kėtu nė ODĖN tuaj.

turisti
19-01-05, 19:47
Ju pershendes si gjithmone, nga zemra dhe me : :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P....Zemra tu gezofte dhe te qeshte, per jete, oooo Turisti :lol: :lol:

Edhe une, dv. Arbėri, te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :P :P

O,faleminderit shoki i nderuar. Shpresoj se kurre nuk do te shpetosh nga e mira,hahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahah ahahahahahahahahaha. :wink:
Ishalla me shoke, miqe e dashamire, i nderuari Turisti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P


:wink:

Arbėri
19-01-05, 23:03
Arėbri tė pėrshendeta tek Intuida,

masi po e di sikur me tė pėrshendet kėtu nė ODĖN tuaj.I nderuari Progoni, te falenderoj nga zemra per pershendetje, te cilen e kam be edhe ne ate "oden" apo dhomen e Intuites :lol: :lol:

I nderuari Progoni, dhoma ime dhe e Intuites eshte NJE, vetem per shkak te adeteve Shqiptare e kemi be nje ndarje te improvizuar, hahahahahahahahaha :wink: dhe se ku do qe pershendet, njejte eshte :wink: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat i nderuar dhe me fate Bajrami edhe tye :lol: :lol: :lol: :lol:

progoni
20-01-05, 12:24
I nderuari Progoni, te falenderoj nga zemra per pershendetje, te cilen e kam be edhe ne ate "oden" apo dhomen e Intuites :lol: :lol:

I nderuari Progoni, dhoma ime dhe e Intuites eshte NJE, vetem per shkak te adeteve Shqiptare e kemi be nje ndarje te improvizuar, hahahahahahahahaha :wink: dhe se ku do qe pershendet, njejte eshte :wink: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat i nderuar dhe me fate Bajrami edhe tye :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla Arėbri nuk mujta me shkue pa u kthye dhe njė herė,e me tė tregue se u GĖZOVA qė ma ke pėrshendet GJAAAAAAANIIIIIIIIIN.

OOOOOOOOOOOO jam gėzue si mue qė mi ke drejtue. :D :D :D

OOOOOOO Arbėr erdha ktu tu falemėnderova se atje tek ajo ODA bela............................ haaaaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaa

thash po i del tymi haaaaaaaaaaahaaaaaaaaaa

Kalovėsh si ėshtė ma sė MIRIIIIIIIII TIIIIIIII dhe tė DASHURIT TUAJ
oooooooo
i NDERUAR

zana_e_maleve
20-01-05, 12:30
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


valla more arber se forte marakli femrash kishe pas qen hahaahaha :wink: :wink:

Arbėri
20-01-05, 19:22
I nderuari Progoni, te falenderoj nga zemra per pershendetje, te cilen e kam be edhe ne ate "oden" apo dhomen e Intuites :lol: :lol:

I nderuari Progoni, dhoma ime dhe e Intuites eshte NJE, vetem per shkak te adeteve Shqiptare e kemi be nje ndarje te improvizuar, hahahahahahahahaha :wink: dhe se ku do qe pershendet, njejte eshte :wink: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat i nderuar dhe me fate Bajrami edhe tye :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla Arėbri nuk mujta me shkue pa u kthye dhe njė herė,e me tė tregue se u GĖZOVA qė ma ke pėrshendet GJAAAAAAANIIIIIIIIIN.

OOOOOOOOOOOO jam gėzue si mue qė mi ke drejtue. :D :D :D

OOOOOOO Arbėr erdha ktu tu falemėnderova se atje tek ajo ODA bela............................ haaaaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaa

thash po i del tymi haaaaaaaaaaahaaaaaaaaaa

Kalovėsh si ėshtė ma sė MIRIIIIIIIII TIIIIIIII dhe tė DASHURIT TUAJ
oooooooo
i NDERUARHahahahahahahaha, ooooooo Progoni i nderuar, gezimi eshte e ndersjelle :lol: :lol:
Nuk kan thene kot: "Miku i mikut time eshte MIKU IME, ose: armiku i mikut tim eshte edhe armiku ime" etj. :lol: :lol:
E zgjata pak por me shprese se po e kupton, heheheh, nese jo, pyete GJANIN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po kur pershendetet me e nderuara, mos te theme me e dashura, atehere duhet PATJETER partneri, ops. shoku, miku ta ndiej veten mire, si ne rastet tona, hahahahahahahahahahaha

Edhe per ty, dhe per te gjithe ata qe i dua dhe i rrespektoj, luse Zotin te jet me ta :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, Ty dhe GJANIT tend, hahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-01-05, 19:26
I nderuar Arbėr Me Fat Festa E Kurban Bajramit, dhe ēdo tė mirė pėr ty dhe familjen tuaj i nderuar.

Arbėri
20-01-05, 19:31
Pasi qe jame dembel, dhe shume pritoj me i pershendet nje nga nje, i pershendes TE GJITHE anetaret e Dardanise dhe ju deshiroj te gjitha te mirat, e me se shumti Femrave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


valla more arber se forte marakli femrash kishe pas qen hahaahaha :wink: :wink:Heheheh, joooooooo bre nuk jame edhe aq marakli, edhe qka kam faj une kue ZEMRA PI DO breeeeeeeeeeeeee :P :P :P :P

Fundi fundit, eshte edhe amaneti i Nanes sime te cilin kame deshir ta qoj ne vend :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dreni30
20-01-05, 19:35
Arberi te deshiroj mireseardhje dhe me Fat Kurban Bajrami.

A hongre more bakllave sot??? :wink:

Se une marova per bese, ku po shkoj bakllave po me qesin. :lol:

Arbėri
20-01-05, 19:47
I nderuar Arbėr Me Fat Festa E Kurban Bajramit, dhe ēdo tė mirė pėr ty dhe familjen tuaj i nderuar.Fati qofte me tye dhe familjen tende, e nderuara dhe shume e rrespektuara Murgesha :lol:

Pershendetjet tua jane shume domethenese per mua, andaj edhe i pranoj me emocione te veqanta :P :lol: :lol:

Te gjitha te mirat me ty ishalla :lol: :lol: :lol:

Arbėri
20-01-05, 19:58
Arberi te deshiroj mireseardhje dhe me Fat Kurban Bajrami.

A hongre more bakllave sot??? :wink:

Se une marova per bese, ku po shkoj bakllave po me qesin. :lol:Dreni30, te falenderohem nga zemra per pritje bujare qe me bete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahaha, Bakllava a? phaaaaaaaaaa sot as qe kam mund te ha bile :wink: ashtu jame vete nga natyra, embelsirat pak i konsumoi sepse vet jame i embel :wink: :lol: :lol: :lol:


Edhe ty ta uroj festen e Bajramit me deshire qe shendeti, fati, paqa dhe lumturia te mbreteroi edhe ne familjen tuaj :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
20-01-05, 20:05
Arberi te deshiroj mireseardhje dhe me Fat Kurban Bajrami.

A hongre more bakllave sot??? :wink:

Se une marova per bese, ku po shkoj bakllave po me qesin. :lol:Dreni30, te falenderohem nga zemra per pritje bujare qe me bete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahaha, Bakllava a? phaaaaaaaaaa sot as qe kam mund te ha bile :wink: ashtu jame vete nga natyra, embelsirat pak i konsumoi sepse vet jame i embel :wink: :lol: :lol: :lol:


Edhe ty ta uroj festen e Bajramit me deshire qe shendeti, fati, paqa dhe lumturia te mbreteroi edhe ne familjen tuaj :lol: :lol: :lol: :lol:


A more Arber as une si dua shume embelsirat, po pasi kishin pergaditur pak si bajat mos me i kerku.
Kam frige se sonte do te pelcas prej embelsise se tepruar.
Se edhe une shum i embel jam. :wink:

Arbėri
20-01-05, 20:39
Arberi te deshiroj mireseardhje dhe me Fat Kurban Bajrami.

A hongre more bakllave sot??? :wink:

Se une marova per bese, ku po shkoj bakllave po me qesin. :lol:Dreni30, te falenderohem nga zemra per pritje bujare qe me bete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahaha, Bakllava a? phaaaaaaaaaa sot as qe kam mund te ha bile :wink: ashtu jame vete nga natyra, embelsirat pak i konsumoi sepse vet jame i embel :wink: :lol: :lol: :lol:


Edhe ty ta uroj festen e Bajramit me deshire qe shendeti, fati, paqa dhe lumturia te mbreteroi edhe ne familjen tuaj :lol: :lol: :lol: :lol:


A more Arber as une si dua shume embelsirat, po pasi kishin pergaditur pak si bajat mos me i kerku.
Kam frige se sonte do te pelcas prej embelsise se tepruar.
Se edhe une shum i embel jam. :wink:E shef sa veshtir e kemi NE qe jemi te embel a? hahahahahahahahahahahahahahaha :P :P :P :P :P :P :P :P

Angelina
22-01-05, 03:33
pershendetje

Ftoi
22-01-05, 12:37
Edhe unė po tė pėrshendes Arbėri,

tė paska pas nėna djal pėr qefi,

hysmetin me ja que AMANETIN nė vend ,

po ja bėshe,

oooooooooo amanet pėr qefi e paske.

Mafiozi
22-01-05, 18:38
Nje pershendetje te fort per gjith anetaret e forumit, qe jan aktiv keto dit.
Po kaloj qaste te kendshme me ju, ju falenderoj per gezimin qe e sjellni qdo dit.

Kaloni ne bukurin qe deshironi.

:wink:

Arbėri
22-01-05, 23:17
pershendetje

Angelina, edhe une te pershendes, nga zemra, dhe te deshiroj MIRESEARDHJE ne forume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kalo qaste te kendshme, ne shoqerine tone :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
22-01-05, 23:24
Edhe unė po tė pėrshendes Arbėri,

tė paska pas nėna djal pėr qefi,

hysmetin me ja que AMANETIN nė vend ,

po ja bėshe,

oooooooooo amanet pėr qefi e paske.
Ftoi, edhe une te pershendes shume shume dhe te falenderoj per perkrahje :P :P :P

Vallha shumeeeeeeeeeeee me ka dashte, rahmet shpirti i paste, dhe ka dashte qe te knaqem ne kete dynja te rreme :lol: :lol: :lol:

Vallha kam me u mundue qe amanetin me ja que ne vend, pa far dyshimi bile, ani qysh eshte i lehte, phaaaaaaaaaaaaaaaaaa me kenaqesi te veqante bile, hahahahahahahahaha :P :P :P :P :P :P :lol:

Te gjitha te mirat Ftoi dhe, ishalla, edhe tye ta le Nena jote nje amanet te tille, hahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
22-01-05, 23:41
Nje pershendetje te fort per gjith anetaret e forumit, qe jan aktiv keto dit.
Po kaloj qaste te kendshme me ju, ju falenderoj per gezimin qe e sjellni qdo dit.

Kaloni ne bukurin qe deshironi.

:wink:Shume i nderuari Mafiozi, te falenderoj nga zemra per pershendetjet e ngrohta dhe te sinqerta :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me tye edhe ne te qrdhmen dhe kalofsh qaste edhe me te kendshme :lol: :lol: :lol:

Ne shoqerin tuaj, dhe te ketyre njerezve aq te mite, patjeter se do kalojme edhe ne bukur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, i nderuar :P :P :) :) :) :)

Arbėri
22-01-05, 23:45
Nje pershendetje te fort per gjith anetaret e forumit, qe jan aktiv keto dit.
Po kaloj qaste te kendshme me ju, ju falenderoj per gezimin qe e sjellni qdo dit.

Kaloni ne bukurin qe deshironi.

:wink:Shume i nderuari Mafiozi, te falenderoj nga zemra per pershendetjet e ngrohta dhe te sinqerta :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty edhe ne te ardhmen dhe kalofsh qaste edhe me te kendshme :lol: :lol: :lol:

Ne shoqerin tuaj, dhe te ketyre njerezve aq te mire, patjeter se do kalojme bukur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, i nderuar :P :P :) :) :) :)

Ftoi
24-01-05, 14:06
Ftoi, edhe une te pershendes shume shume dhe te falenderoj per perkrahje :P :P :P

Vallha shumeeeeeeeeeeee me ka dashte, rahmet shpirti i paste, dhe ka dashte qe te knaqem ne kete dynja te rreme :lol: :lol: :lol:

Vallha kam me u mundue qe amanetin me ja que ne vend, pa far dyshimi bile, ani qysh eshte i lehte, phaaaaaaaaaaaaaaaaaa me kenaqesi te veqante bile, hahahahahahahahaha :P :P :P :P :P :P :lol:

Te gjitha te mirat Ftoi dhe, ishalla, edhe tye ta le Nena jote nje amanet te tille, hahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:


OOOOOOOOO fjala jote nė veshė tė ZOTIT,

e tė nanes teme,

se pa e LUUUUT edhe unė nuk e la,

veq mos e rroket,

oooooooooo jet jet edhe diqka pėr mue,

haaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaa

Arbėri
24-01-05, 21:09
Ftoi, edhe une te pershendes shume shume dhe te falenderoj per perkrahje :P :P :P

Vallha shumeeeeeeeeeeee me ka dashte, rahmet shpirti i paste, dhe ka dashte qe te knaqem ne kete dynja te rreme :lol: :lol: :lol:

Vallha kam me u mundue qe amanetin me ja que ne vend, pa far dyshimi bile, ani qysh eshte i lehte, phaaaaaaaaaaaaaaaaaa me kenaqesi te veqante bile, hahahahahahahahaha :P :P :P :P :P :P :lol:

Te gjitha te mirat Ftoi dhe, ishalla, edhe tye ta le Nena jote nje amanet te tille, hahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:


OOOOOOOOO fjala jote nė veshė tė ZOTIT,

e tė nanes teme,

se pa e LUUUUT edhe unė nuk e la,

veq mos e rroket,

oooooooooo jet jet edhe diqka pėr mue,

haaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaOoooo Ftoi, hajt bre se nuk ka qare pa u bo mire, pasha krejt, edhe Nana jote, kur t'plaket edhe pak e i likshtohet zemra e ki me pa qfar urime ka met bo, veq prit, hahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Gajret he burre se edhe me ja prish PAK qefin Nanes, per mu knaq medemek, nuk hyn ne gjynah joooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
25-01-05, 00:15
Nje pershendetje te fort per gjith anetaret e forumit, qe jan aktiv keto dit.
Po kaloj qaste te kendshme me ju, ju falenderoj per gezimin qe e sjellni qdo dit.

Kaloni ne bukurin qe deshironi.

:wink:Shume i nderuari Mafiozi, te falenderoj nga zemra per pershendetjet e ngrohta dhe te sinqerta :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty edhe ne te ardhmen dhe kalofsh qaste edhe me te kendshme :lol: :lol: :lol:

Ne shoqerin tuaj, dhe te ketyre njerezve aq te mire, patjeter se do kalojme bukur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, i nderuar :P :P :) :) :) :)Arberi, te falenderoj per keto fjal dhe simpatin tende.
Me dukesh me qen nje burr fantastik dhe zemer mir, qdo dit afrohem me shum
me ty, dhe jam i kenaqur sa me shum te kem biseda dhe argetim se bashku.

Pershendetje shoki.
Me respekt.Mafiozi.

Gentiana
25-01-05, 00:27
Shume i nderuari Mafiozi, te falenderoj nga zemra per pershendetjet e ngrohta dhe te sinqerta :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty edhe ne te ardhmen dhe kalofsh qaste edhe me te kendshme :lol: :lol: :lol:

Ne shoqerin tuaj, dhe te ketyre njerezve aq te mire, patjeter se do kalojme bukur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, i nderuar :P :P :) :) :) :)

Phaaaaaaa shum tu paska qeshur ne ket shrkim,sigurisht ke pas veshtirsi me e shkru,duke qeshur... :lol: :twisted:

Mucaj Artan
25-01-05, 09:08
Hey njerz ju Pershendes prey zvicre jam ne shkoll duhet me msu per computer po , po pritoj . e hine ne dardania chat .jeni shum te mir ju pershendes ( dhe mas se shumti e pershendes KECIN (Skender Mucaj) i cili qe u feju ,e qe don mu martu .e qe don mja qi nanen vetes mu trenu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
25-01-05, 14:46
Nje pershendetje te fort per gjith anetaret e forumit, qe jan aktiv keto dit.
Po kaloj qaste te kendshme me ju, ju falenderoj per gezimin qe e sjellni qdo dit.

Kaloni ne bukurin qe deshironi.

:wink:Shume i nderuari Mafiozi, te falenderoj nga zemra per pershendetjet e ngrohta dhe te sinqerta :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty edhe ne te ardhmen dhe kalofsh qaste edhe me te kendshme :lol: :lol: :lol:

Ne shoqerin tuaj, dhe te ketyre njerezve aq te mire, patjeter se do kalojme bukur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, i nderuar :P :P :) :) :) :)Arberi, te falenderoj per keto fjal dhe simpatin tende.
Me dukesh me qen nje burr fantastik dhe zemer mir, qdo dit afrohem me shum
me ty, dhe jam i kenaqur sa me shum te kem biseda dhe argetim se bashku.

Pershendetje shoki.
Me respekt.Mafiozi.

Oooooooo Mafiozi, nuk ke bre burre qka me falenderon, kete e ke fitua me shkrimet tua :lol: Belivallha une nuk te kam faj, qyyyyyyy :wink: :lol:

Vallha nje di me ta thone: Nuk jame edhe burre i keq jooo, bile ata qe me don bajagi mire folin per mue, hahahahahahahahahahaha, eeeeee sa i perket "taborrit" tjeter, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, as menja sme shkon mi ndegjue ata, phaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P

More more, po me frikeson ti oooooo Mafiozi, po tutna mos po ofrohemi si shume e, heheheh, po na shpallin najkah qiftet me te mire, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol:

Edhe Ju, i nderuari Mafiozi, jeni te pershendetur nga Arberi, me deshire qe te kaloni sa me mire :lol: :lol:

Arbėri
25-01-05, 14:52
Shume i nderuari Mafiozi, te falenderoj nga zemra per pershendetjet e ngrohta dhe te sinqerta :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty edhe ne te ardhmen dhe kalofsh qaste edhe me te kendshme :lol: :lol: :lol:

Ne shoqerin tuaj, dhe te ketyre njerezve aq te mire, patjeter se do kalojme bukur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, i nderuar :P :P :) :) :) :)

Phaaaaaaa shum tu paska qeshur ne ket shrkim,sigurisht ke pas veshtirsi me e shkru,duke qeshur... :lol: :twisted:Heheheh, eeeeeee moj Gentiana, edhe ti boll "problem" po me del vallha :wink: :P
Ani qka bohesh kur te rritesh, phaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Une kame veshtiresi kur te jem keshtu: :cry: :evil: :( :? se ashtu si kam qene me Mafiozin, vallha hiq veshtiresi nuk kame, qyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

A po do me ta zbulue nje fshehtesi? Po qeshem sepse lehte po me vie me keto figurina sepse ne jeten e perditshme, nuk di kur kam qeshe :evil:
Nana, rahmetlikja, me thonte se kam qesh deri ne moshen 8 vjeqare, edhe shume bile e pastaj eshte bo mungesa e te qeshurit, medemek eshte HARGJUE deeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Edhe ti, oj Gentiana, mbetesh e pershendetur dhe e rrespektuar nga Arbėri :lol: :lol: :lol: Pasha krejt, qyyyyyyyyy :) :) :D :D :P :P :lol:

Arbėri
25-01-05, 14:58
Hey njerz ju Pershendes prey zvicre jam ne shkoll duhet me msu per computer po , po pritoj . e hine ne dardania chat .jeni shum te mir ju pershendes ( dhe mas se shumti e pershendes KECIN (Skender Mucaj) i cili qe u feju ,e qe don mu martu .e qe don mja qi nanen vetes mu trenu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Edhe ty, Mucaj Artan, alias Artan Mucaj, te pershendes dhe te deshiroj qe mos te pritosh se je ende i ri, si dhe ta mbarosh me sukses te mire shkollimin e te na bohesh nje anetar i rregullt i forumit tone :lol: :lol:

Eeeeeeeee sa per ate KECIN, hahahahahahaha, o vallahi mire se ke ardhe ne oden time por, KECA ne shtepin time NUK KA, hahahahahahahaha

Po shyqyr qe ja ka shtie, KECIT, Zoti at mene te mire more, martohet dhe krijon familje sa eshte i ri njeri, qyyyy :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-01-05, 15:01
Heheheh, eeeeeee moj Gentiana, edhe ti boll "problem" po me del vallha :wink: :P
Ani qka bohesh kur te rritesh, phaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Une kame veshtiresi kur te jem keshtu: :cry: :evil: :( :? se ashtu si kam qene me Mafiozin, vallha hiq veshtiresi nuk kame, qyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

A po do me ta zbulue nje fshehtesi? Po qeshem sepse lehte po me vie me keto figurina sepse ne jeten e perditshme, nuk di kur kam qeshe :evil:
Nana, rahmetlikja, me thonte se kam qesh deri ne moshen 8 vjeqare, edhe shume bile e pastaj eshte bo mungesa e te qeshurit, medemek eshte HARGJUE deeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Edhe ti, oj Gentiana, mbetesh e pershendetur dhe e rrespektuar nga Arbėri :lol: :lol: :lol: Pasha krejt, qyyyyyyyyy :) :) :D :D :P :P :lol:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa ēka mė ke shti me qesh he ty zoti tė ruajtė.
Ani prej moshės 8 vjeqare spaske qesh hiq. :roll: :roll:
Paj o i nderuar lėri figurinat e xigloje veten nėn sqetulla sa herė qė ke nevojė pėr tė qesh.
Besoj se suksei nuk do tė mungojė, dhe do tė qeshesh edhe me lot bile.
Pėrshėndetje tė shumta pėr ty Arbėr. :lol: :wink:

Arbėri
25-01-05, 15:20
Heheheh, eeeeeee moj Gentiana, edhe ti boll "problem" po me del vallha :wink: :P
Ani qka bohesh kur te rritesh, phaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Une kame veshtiresi kur te jem keshtu: :cry: :evil: :( :? se ashtu si kam qene me Mafiozin, vallha hiq veshtiresi nuk kame, qyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

A po do me ta zbulue nje fshehtesi? Po qeshem sepse lehte po me vie me keto figurina sepse ne jeten e perditshme, nuk di kur kam qeshe :evil:
Nana, rahmetlikja, me thonte se kam qesh deri ne moshen 8 vjeqare, edhe shume bile e pastaj eshte bo mungesa e te qeshurit, medemek eshte HARGJUE deeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Edhe ti, oj Gentiana, mbetesh e pershendetur dhe e rrespektuar nga Arbėri :lol: :lol: :lol: Pasha krejt, qyyyyyyyyy :) :) :D :D :P :P :lol:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa ēka mė ke shti me qesh he ty zoti tė ruajtė.
Ani prej moshės 8 vjeqare spaske qesh hiq. :roll: :roll:
Paj o i nderuar lėri figurinat e xigloje veten nėn sqetulla sa herė qė ke nevojė pėr tė qesh.
Besoj se suksei nuk do tė mungojė, dhe do tė qeshesh edhe me lot bile.
Pėrshėndetje tė shumta pėr ty Arbėr. :lol: :wink:Aiiiiiiiiiiii moj Murgesha, sa her e kam provue me shti veten me qesh, phaaaaaaaaa, te ngjehme nuk ka por KOT :x bile sa here jam bo nervoz edhe me shume :evil: :evil:

Nje here, nje QIK me ka pas XIGILAV, oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, tri dite e tri net kam qesh, por sun pe gjej ma seeeeeee :x :x :cry: :cry: :cry: :cry:

Edhe Arbėri te pershendet, oj e nderuara Murgesha, bile pershendetje te perziera me speciale, hahahahahahahahahahaha, por GJITHNJE NE FAQEEEEEEEEEE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-01-05, 15:23
Aiiiiiiiiiiii moj Murgesha, sa her e kam provue me shti veten me qesh, phaaaaaaaaa, te ngjehme nuk ka por KOT :x bile sa here jam bo nervoz edhe me shume :evil: :evil:

Nje here, nje QIK me ka pas XIGILAV, oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, tri dite e tri net kam qesh, por sun pe gjej ma seeeeeee :x :x :cry: :cry: :cry: :cry:

Edhe Arbėri te pershendet, oj e nderuara Murgesha, bile pershendetje te perziera me speciale, hahahahahahahahahahaha, por GJITHNJE NE FAQEEEEEEEEEE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ska problem nė kėtė forum kemi edhe Shėrbimin Sekret, shpresoj se sė shpejti do ta gjejme atė qikėn pėr me ti vazhdu qeshjet, se pa qeshje gjynah bre me shku jeta. :lol:
Specialisht tė pėrshėndes edhe unė. :lol:

halla e madhe
25-01-05, 15:49
Pershendetje te gjitheve qe jeni kesajde :!: :lol:

Arbėri
25-01-05, 15:55
Aiiiiiiiiiiii moj Murgesha, sa her e kam provue me shti veten me qesh, phaaaaaaaaa, te ngjehme nuk ka por KOT :x bile sa here jam bo nervoz edhe me shume :evil: :evil:

Nje here, nje QIK me ka pas XIGILAV, oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, tri dite e tri net kam qesh, por sun pe gjej ma seeeeeee :x :x :cry: :cry: :cry: :cry:

Edhe Arbėri te pershendet, oj e nderuara Murgesha, bile pershendetje te perziera me speciale, hahahahahahahahahahaha, por GJITHNJE NE FAQEEEEEEEEEE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ska problem nė kėtė forum kemi edhe Shėrbimin Sekret, shpresoj se sė shpejti do ta gjejme atė qikėn pėr me ti vazhdu qeshjet, se pa qeshje gjynah bre me shku jeta. :lol:
Specialisht tė pėrshėndes edhe unė. :lol:Qy qyyyyyyyyyyyyy, GJYNAH, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :x

Po ti moj Murgesha, pse je vet ne kishe e ne vend te shejte e te vjen gjynah, belivallha disa edhe qefinin po ta marreshin e nuk po u vike gjynah, qyyyyyyyyyy :x :( :o

Hajde ishalla ato "specialet" nuk na hargjohen dhe nuk na merziten :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe une pe vazhdoj me speciale valla :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
25-01-05, 16:01
Pershendetje te gjitheve qe jeni kesajde :!: :lol:


Shiko ti Halla e madhe, shume e dashur, shume e nderuar, shume e rrespektuar etj etj. kur te hysh ne shtepin time, boll eshte vetem mua te me pershendesesh, qyyyyyyyyy :wink: :lol:
A din ai qe kish pas thirre ne dasem? Permendi: e kam thirre ket e ket e kur erdh radha dhe tha edhe ty, ky ja priti: vallha boll ma se edhe kallaballiki nuk eshte i livdueshem hiqqqqqqq :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat Halla e madhe, por pa asi speciale se, heheheh, nuk po te njof boll e po frikesohem mos po koritem breeeeeeeeeeee :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-01-05, 16:05
Qy qyyyyyyyyyyyyy, GJYNAH, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :x

Po ti moj Murgesha, pse je vet ne kishe e ne vend te shejte e te vjen gjynah, belivallha disa edhe qefinin po ta marreshin e nuk po u vike gjynah, qyyyyyyyyyy :x :( :o

Hajde ishalla ato "specialet" nuk na hargjohen dhe nuk na merziten :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe une pe vazhdoj me speciale valla :lol: :lol: :lol: :lol:

Po more vazhdojmė me speciale deri sa edhe vet tė bahemi specialitet. :lol:

DEA
25-01-05, 16:08
Heheheh, eeeeeee moj Gentiana, edhe ti boll "problem" po me del vallha :wink: :P
Ani qka bohesh kur te rritesh, phaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Une kame veshtiresi kur te jem keshtu: :cry: :evil: :( :? se ashtu si kam qene me Mafiozin, vallha hiq veshtiresi nuk kame, qyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

A po do me ta zbulue nje fshehtesi? Po qeshem sepse lehte po me vie me keto figurina sepse ne jeten e perditshme, nuk di kur kam qeshe :evil:
Nana, rahmetlikja, me thonte se kam qesh deri ne moshen 8 vjeqare, edhe shume bile e pastaj eshte bo mungesa e te qeshurit, medemek eshte HARGJUE deeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Edhe ti, oj Gentiana, mbetesh e pershendetur dhe e rrespektuar nga Arbėri :lol: :lol: :lol: Pasha krejt, qyyyyyyyyy :) :) :D :D :P :P :lol:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa ēka mė ke shti me qesh he ty zoti tė ruajtė.
Ani prej moshės 8 vjeqare spaske qesh hiq. :roll: :roll:
Paj o i nderuar lėri figurinat e xigloje veten nėn sqetulla sa herė qė ke nevojė pėr tė qesh.
Besoj se suksei nuk do tė mungojė, dhe do tė qeshesh edhe me lot bile.
Pėrshėndetje tė shumta pėr ty Arbėr. :lol: :wink:


Une te kisha preferu te keshillohesh tek Turisti, problem me qeshje kurre spaskna ndi tybe.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

aferdita
25-01-05, 20:03
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:

Barbaroza
25-01-05, 20:08
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:

Aferdita,te falenderojme per pershendetjen! :)

IceGirl
25-01-05, 21:28
Ju Pershendes te gjitheve kudo qe jeni...

Vertet jeni te mrekullueshem :)

Naki
26-01-05, 04:10
pershendetje per Uliksin ne keto ore te hereshme te mengjesit,qenka online argetim te mire

uliksi31
26-01-05, 04:46
pershendetje per Uliksin ne keto ore te hereshme te mengjesit,qenka online argetim te mire

Falemderit Naki.Gjithashtu ju pershendes.Jo ketu nuk eshte mengjes por mbremje hala heret :)

biondi_f86
26-01-05, 13:29
Pershendes te gjithe antaret e forumit DARDANIJA. 8)

Arbėri
26-01-05, 14:44
Qy qyyyyyyyyyyyyy, GJYNAH, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :x

Po ti moj Murgesha, pse je vet ne kishe e ne vend te shejte e te vjen gjynah, belivallha disa edhe qefinin po ta marreshin e nuk po u vike gjynah, qyyyyyyyyyy :x :( :o

Hajde ishalla ato "specialet" nuk na hargjohen dhe nuk na merziten :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe une pe vazhdoj me speciale valla :lol: :lol: :lol: :lol:

Po more vazhdojmė me speciale deri sa edhe vet tė bahemi specialitet. :lol: ]Jo moj, ti je bo motiiiii specialitet por une si te behem se? :cry: :cry: :oops: :oops:

Arbėri
26-01-05, 14:51
Heheheh, eeeeeee moj Gentiana, edhe ti boll "problem" po me del vallha :wink: :P
Ani qka bohesh kur te rritesh, phaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Une kame veshtiresi kur te jem keshtu: :cry: :evil: :( :? se ashtu si kam qene me Mafiozin, vallha hiq veshtiresi nuk kame, qyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

A po do me ta zbulue nje fshehtesi? Po qeshem sepse lehte po me vie me keto figurina sepse ne jeten e perditshme, nuk di kur kam qeshe :evil:
Nana, rahmetlikja, me thonte se kam qesh deri ne moshen 8 vjeqare, edhe shume bile e pastaj eshte bo mungesa e te qeshurit, medemek eshte HARGJUE deeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Edhe ti, oj Gentiana, mbetesh e pershendetur dhe e rrespektuar nga Arbėri :lol: :lol: :lol: Pasha krejt, qyyyyyyyyy :) :) :D :D :P :P :lol:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa ēka mė ke shti me qesh he ty zoti tė ruajtė.
Ani prej moshės 8 vjeqare spaske qesh hiq. :roll: :roll:
Paj o i nderuar lėri figurinat e xigloje veten nėn sqetulla sa herė qė ke nevojė pėr tė qesh.
Besoj se suksei nuk do tė mungojė, dhe do tė qeshesh edhe me lot bile.
Pėrshėndetje tė shumta pėr ty Arbėr. :lol: :wink:


Une te kisha preferu te keshillohesh tek Turisti, problem me qeshje kurre spaskna ndi tybe.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)Heheheh, of breeeeeeeee, si te theme, kam kerkur ndihme ne shume vende por ncukkkkkkkkk, deri sot vetem nje person di si te me bej te qeshem por, per DREQ nuk ka gjasa te ma kthej ate buzeqeshje :roll: :cry: :wink:

Pse a po mendon qe edhe Turisti qeshet aq shume a? Ajjjjjj tybeeeeeeeeeeeeee :x por e kan gjete lehte ketu me keto hahaha dhe me figurat :lol: :D e ne mendojme se keta na qenkan njerezit me te lumtur ne kete bote, heheheh :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Arbėri
26-01-05, 14:53
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:Mori Aferdita, edhe NE kemi fillue me te dashte si shume, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol: :lol: :P :P :wink:

Arbėri
26-01-05, 14:56
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:

Aferdita,te falenderojme per pershendetjen! :)
Oj Barbaroza, mire bre ke bo qe e ke pershendet por, nje duhet ta dishe: Ne kete ode une jame zot dhe te gjitha pershendetjet shkojne permes mejeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
26-01-05, 15:20
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:

Aferdita,te falenderojme per pershendetjen! :)
Oj Barbaroza, mire bre ke bo qe e ke pershendet por, nje duhet ta dishe: Ne kete ode une jame zot dhe te gjitha pershendetjet shkojne permes mejeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Ani de,se nuk u be nami qe te zevendesova ne pergjigje,qy.Bile sa here te mos jesh ti ketu,do te pergjigjem une :lol: :lol: :lol:

aferdita
26-01-05, 19:06
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:Mori Aferdita, edhe NE kemi fillue me te dashte si shume, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol: :lol: :P :P :wink:


me vjen mire arberi :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-01-05, 19:39
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:

Aferdita,te falenderojme per pershendetjen! :)
Oj Barbaroza, mire bre ke bo qe e ke pershendet por, nje duhet ta dishe: Ne kete ode une jame zot dhe te gjitha pershendetjet shkojne permes mejeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Ani de,se nuk u be nami qe te zevendesova ne pergjigje,qy.Bile sa here te mos jesh ti ketu,do te pergjigjem une :lol: :lol: :lol:


Jooooooo breeeeeeee, une mendova mos naj qellime, heheheh, mos mem lone me fol me granim se, tybe per qashtu, fol e mos ta nin bile :lol: :P :P

Barbaroza
26-01-05, 19:43
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:

Aferdita,te falenderojme per pershendetjen! :)
Oj Barbaroza, mire bre ke bo qe e ke pershendet por, nje duhet ta dishe: Ne kete ode une jame zot dhe te gjitha pershendetjet shkojne permes mejeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Ani de,se nuk u be nami qe te zevendesova ne pergjigje,qy.Bile sa here te mos jesh ti ketu,do te pergjigjem une :lol: :lol: :lol:


Jooooooo breeeeeeee, une mendova mos naj qellime, heheheh, mos mem lone me fol me granim se, tybe per qashtu, fol e mos ta nin bile :lol: :P :P

Jo tybeeeeeee,krejt-krejt,ne granim nuk te nderhyej kurre se ta di hallin. :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-01-05, 19:43
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:Mori Aferdita, edhe NE kemi fillue me te dashte si shume, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol: :lol: :P :P :wink:


me vjen mire arberi :lol: :lol: :lol: :lol:E mira, ops i miri ta ngjitet per qafe, jarabi o Zote :lol: :lol: :P :P :P :P

Arbėri
26-01-05, 19:46
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:

Aferdita,te falenderojme per pershendetjen! :)
Oj Barbaroza, mire bre ke bo qe e ke pershendet por, nje duhet ta dishe: Ne kete ode une jame zot dhe te gjitha pershendetjet shkojne permes mejeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:

Ani de,se nuk u be nami qe te zevendesova ne pergjigje,qy.Bile sa here te mos jesh ti ketu,do te pergjigjem une :lol: :lol: :lol:


Jooooooo breeeeeeee, une mendova mos naj qellime, heheheh, mos mem lone me fol me granim se, tybe per qashtu, fol e mos ta nin bile :lol: :P :P

Jo tybeeeeeee,krejt-krejt,ne granim nuk te nderhyej kurre se ta di hallin. :lol: :lol: :lol:A e bejme nje koalicion, ama parimor?

Ti pergjigju gjinise se shemtuar, medemek mashkullore e une asaj femerore, me te bukures? :P :P :P :P

Barbaroza
26-01-05, 19:52
OK. :)

Arbėri
26-01-05, 21:09
OK. :):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
29-01-05, 14:20
nje pershendetje te ngroht per shoqerin qe kam fituar ketu ne forum dhe ju falenderoj shume per respektimin e jauj ndaj meje
ju dua shume :wink:


Pershendetje te ngroht Aferdita.

Respektin ton ndaj teje e meriton simpatia dhe sinqeriteti yt shoqe e dashur.
Je nje vajz e shkelqyeshme, jam i lumtur qe te njoh.

Kaloh mir. :wink:

Mafiozi
29-01-05, 14:29
Dua te pershendes gjith anetaret e forumit pa asnje dallim.
Ju falenderoj per biseda dhe argetim te shkelqyeshem qe i sjellni
ne qdo moment.

:P :P :P :P Jeni fantastik te gjith. :P :P :P :P


Kaloni mir :wink:

betimi
29-01-05, 14:53
Ju Pershendes Te Gjithve...

prishtinasja
29-01-05, 14:57
Ju Pershendes Te Gjithve...

ketij urimi po i kacavjerrem edhe une me kengen...................

betimi
29-01-05, 19:46
prishtinasja Edhe une pot pershendes amo me cilen Keng deshte ti me na pershendes se nuk e paske shkru nejse kaluese eshye ?

Barbaroza
29-01-05, 20:14
Tema e Arbėrit ka marre kahje tjeter.Mire e ka se nuk e ka shkruar emrin e tij ne fillim te temes. :twisted:

Arbėri
29-01-05, 22:57
Dua te pershendes gjith anetaret e forumit pa asnje dallim.
Ju falenderoj per biseda dhe argetim te shkelqyeshem qe i sjellni
ne qdo moment.

:P :P :P :P Jeni fantastik te gjith. :P :P :P :P


Kaloni mir :wink:Ooooooo e mira ta ngjitet per qafe, ooo Mafiozi i nderuar :lol: :lol: :lol:

Edhe tye me tu prish qefi HIQ valla a? hahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :P :P :wink:

erita
29-01-05, 23:02
te gjithe anteret e forumin keni pershendetje nga erita

Arbėri
29-01-05, 23:02
Tema e Arbėrit ka marre kahje tjeter.Mire e ka se nuk e ka shkruar emrin e tij ne fillim te temes. :twisted:Heheheh, jooo bre Barbaroza e nderuar, kan gjete "strehim" te mire e mos u be za, qyyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :P

Bile prej tashti kam me fillue edhe kafe me ju bo, let dihet ne shtepin e kujte jane, qyyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :P :P

Hajde urdheroni, sherbehuni, mjofte e panjofte, deri neser se prej neser keto fafe do kushtojne nga 0,50 Euro :wink: :lol:


http://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpghttp://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpghttp://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpghttp://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpg

ShEjToNkA
30-01-05, 14:45
kalova kėtu pari dhe hyra ta pėrshėndes ,Arbėrin.
Duke i dėshiru qeshje tė tillaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif Sa mė shumė :lol: :lol:Njė ditė sa mė tė bukur! :wink:

Murgesha
30-01-05, 16:25
kalova kėtu pari dhe hyra ta pėrshėndes ,Arbėrin.
Duke i dėshiru qeshje tė tillaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif Sa mė shumė :lol: :lol:Njė ditė sa mė tė bukur! :wink:


Moj si shpesh ja ke nisė me kthy te tema e Arbėrit. :roll: :wink:

Barbaroza
30-01-05, 17:39
Tema e Arbėrit ka marre kahje tjeter.Mire e ka se nuk e ka shkruar emrin e tij ne fillim te temes. :twisted:Heheheh, jooo bre Barbaroza e nderuar, kan gjete "strehim" te mire e mos u be za, qyyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :P

Bile prej tashti kam me fillue edhe kafe me ju bo, let dihet ne shtepin e kujte jane, qyyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :P :P

Hajde urdheroni, sherbehuni, mjofte e panjofte, deri neser se prej neser keto fafe do kushtojne nga 0,50 Euro :wink: :lol:


http://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpghttp://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpghttp://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpghttp://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpg

E qe tybe kurre ma me vend ske fol o Arbėri e ty te lumte dora se vertete je treguar mikeprites dhe bujar i madh.Ani edhe kafe po u sherben,ani sa lire,ew ew ew,qe paskemi me u knaqe krejt. :P :D :D :D

ShEjToNkA
30-01-05, 23:06
kalova kėtu pari dhe hyra ta pėrshėndes ,Arbėrin.
Duke i dėshiru qeshje tė tillaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif Sa mė shumė :lol: :lol:Njė ditė sa mė tė bukur! :wink:


Moj si shpesh ja ke nisė me kthy te tema e Arbėrit. :roll: :wink:


:lol: :lol: Mojj cila mė shpesh po kalojmė kėtu pari se?????? Sic po shifet jo qė vetėm qė po kalon shpesh kėtu pari. Po ka po shkonė ai ,ti hynė nja dy-tre shkronja e i shkrun pas tij?! :roll: :roll: :evil:

Arbėri
30-01-05, 23:15
kalova kėtu pari dhe hyra ta pėrshėndes ,Arbėrin.
Duke i dėshiru qeshje tė tillaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif Sa mė shumė :lol: :lol:Njė ditė sa mė tė bukur! :wink:Ooooooooo shume shume falemnderit oj e nderuara Shejtonka :lol: :lol: :lol: :P :P

Phaaaaaaaa, belivallha boll veshtir me erdhi kjo fjale: e nderuara Shejtonka, hahahahahahaha, por qka ti besh, paska edhe Shejtonka te mira :wink: :lol: :P :P

Shejtonka, mos hyn edhe shpesh aty ku jame une se, heheheh, ke fillue te paraqitesh edhe ne enderra :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P

Ku do qe ndodhesh: te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
30-01-05, 23:17
kalova kėtu pari dhe hyra ta pėrshėndes ,Arbėrin.
Duke i dėshiru qeshje tė tillaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif Sa mė shumė :lol: :lol:Njė ditė sa mė tė bukur! :wink:


Moj si shpesh ja ke nisė me kthy te tema e Arbėrit. :roll: :wink:Mori mori, lere ti Shejtonken po kqyre veten, qyyyyyyyyy :x :o :(

Kohet e fundit bash ne zor jame prej teje, po ma prishe, bajagi si shpeshe, gjumin e nates, qyyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :lol: :lol:

Arbėri
30-01-05, 23:19
kalova kėtu pari dhe hyra ta pėrshėndes ,Arbėrin.
Duke i dėshiru qeshje tė tillaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif Sa mė shumė :lol: :lol:Njė ditė sa mė tė bukur! :wink:


Moj si shpesh ja ke nisė me kthy te tema e Arbėrit. :roll: :wink:


:lol: :lol: Mojj cila mė shpesh po kalojmė kėtu pari se?????? Sic po shifet jo qė vetėm qė po kalon shpesh kėtu pari. Po ka po shkonė ai ,ti hynė nja dy-tre shkronja e i shkrun pas tij?! :roll: :roll: :evil:
Vallha boll mire ja paske bo oj Shejtonka, vetem edhe une nuk ja kam lone bash pa HIQ :lol: :P http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Arbėri
30-01-05, 23:23
Tema e Arbėrit ka marre kahje tjeter.Mire e ka se nuk e ka shkruar emrin e tij ne fillim te temes. :twisted:Heheheh, jooo bre Barbaroza e nderuar, kan gjete "strehim" te mire e mos u be za, qyyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :P

Bile prej tashti kam me fillue edhe kafe me ju bo, let dihet ne shtepin e kujte jane, qyyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :P :P

Hajde urdheroni, sherbehuni, mjofte e panjofte, deri neser se prej neser keto fafe do kushtojne nga 0,50 Euro :wink: :lol:


http://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpghttp://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpg

http://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpghttp://www.riototal.com.br/bocaboa/rec003-capuccino.jpg

E qe tybe kurre ma me vend ske fol o Arbėri e ty te lumte dora se vertete je treguar mikeprites dhe bujar i madh.Ani edhe kafe po u sherben,ani sa lire,ew ew ew,qe paskemi me u knaqe krejt. :P :D :D :DEhhhhh mopj Barbaroza, po kurre nuk kam qene tahmaqar, qyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Bile bile, deri ne nje kile ARI kurre se kam kqyr :wink: http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Mafiozi
31-01-05, 00:45
Dua te pershendes gjith anetaret e forumit pa asnje dallim.
Ju falenderoj per biseda dhe argetim te shkelqyeshem qe i sjellni
ne qdo moment.

:P :P :P :P Jeni fantastik te gjith. :P :P :P :P


Kaloni mir :wink:Ooooooo e mira ta ngjitet per qafe, ooo Mafiozi i nderuar :lol: :lol: :lol:

Edhe tye me tu prish qefi HIQ valla a? hahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :P :P :wink:


Ishalla me ngjitet dhe kurr nuk me leshon, i nderuari Arbėri.

Jo valla qefin nuk e prishi shpesh un, nuk jetojm dy her :lol: :lol: :lol:

Ashtu me dukesh edhe ti me qef, dhe me vjen mir :P :P :lol: :wink:

Gentiana
31-01-05, 14:05
I nderuar pershendetje per ty

Pasha mamin na kenaqe me shkrimet tua. :lol: :wink:

Arbėri
31-01-05, 14:32
Dua te pershendes gjith anetaret e forumit pa asnje dallim.
Ju falenderoj per biseda dhe argetim te shkelqyeshem qe i sjellni
ne qdo moment.

:P :P :P :P Jeni fantastik te gjith. :P :P :P :P


Kaloni mir :wink:Ooooooo e mira ta ngjitet per qafe, ooo Mafiozi i nderuar :lol: :lol: :lol:

Edhe tye me tu prish qefi HIQ valla a? hahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :P :P :wink:


Ishalla me ngjitet dhe kurr nuk me leshon, i nderuari Arbėri.

Jo valla qefin nuk e prishi shpesh un, nuk jetojm dy her :lol: :lol: :lol:

Ashtu me dukesh edhe ti me qef, dhe me vjen mir :P :P :lol: :wink:
Krejt si une qenke, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Arbėri
31-01-05, 14:50
I nderuar pershendetje per ty

Pasha mamin na kenaqe me shkrimet tua. :lol: :wink:E nderuara Gentiana, te falenderoj per pershendetje dhe fjale te mira, ne adres time :lol: :lol: :lol: :P :P :P

Beso se pershendetjet tua jane te vecanta dhe shume domethenese, per qka te falenderoj nga zemra :lol: :lol: :lol:

Te deshiroj te gjitha te mirat, e nderuar, sidomos deshiroj qe vajza e Axhes te jete ashtu si deshiron ti: shendosh e mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
31-01-05, 23:35
Dua te pershendes gjith anetaret e forumit pa asnje dallim.
Ju falenderoj per biseda dhe argetim te shkelqyeshem qe i sjellni
ne qdo moment.

:P :P :P :P Jeni fantastik te gjith. :P :P :P :P


Kaloni mir :wink:Ooooooo e mira ta ngjitet per qafe, ooo Mafiozi i nderuar :lol: :lol: :lol:

Edhe tye me tu prish qefi HIQ valla a? hahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :P :P :wink:


Ishalla me ngjitet dhe kurr nuk me leshon, i nderuari Arbėri.

Jo valla qefin nuk e prishi shpesh un, nuk jetojm dy her :lol: :lol: :lol:

Ashtu me dukesh edhe ti me qef, dhe me vjen mir :P :P :lol: :wink:
Krejt si une qenke, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


Hahahahahhahahhahahahhahahhahahahahahahaaaa


http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


:wink:

Maca
08-02-05, 18:39
Arberi
U=====R======I======M=====E=======


1:::::::::::0:::::::::::::0::::::::::0

P```````Ņ``````````S``````T``````Ģ``````M``````E`` `````

Veq vazhdo keshtu se je i mrekullushem,na solle plot disponim,argetim e shum muhabet interessant...
Na u bere edhe Mbret i dardania forum,edhe per kete te pergezoj...

Shum fat dhe suksese,e gjitha te mirat te uron Maca

Te pershendes me kaq mos ta teproj shummm :wink:

Tung 8) ah po nime kalo smut se harrova hahah

Gjumashja
08-02-05, 18:53
Arberi Urime per 1000 postime dhe shpresoj qe nuk do t'ja lesh me kaq po te vazhdosh ashtu edhe siq te ka hije uroj qe ti besh 100000 :wink: :wink: pershdnejte shume nga une Gjumashja

Arbėri
08-02-05, 18:55
Arberi
U=====R======I======M=====E=======


1:::::::::::0:::::::::::::0::::::::::0

P```````Ņ``````````S``````T``````Ģ``````M``````E`` `````

Veq vazhdo keshtu se je i mrekullushem,na solle plot disponim,argetim e shum muhabet interessant...
Na u bere edhe Mbret i dardania forum,edhe per kete te pergezoj...

Shum fat dhe suksese,e gjitha te mirat te uron Maca

Te pershendes me kaq mos ta teproj shummm :wink:

Tung 8) ah po nime kalo smut se harrova hahah


Oooooooooooo shume shume te falenderoj oj Maca e nderuar :P :lol:
Po mundohem me vazhdue, edhe pse nuk e kame edhe lehte, ne mesin e mbreterve dhe Mbretereshave :wink: :lol: :lol: :lol:
Disponimi dhe argetimi qofshin me ty dhe te dashurit tend :lol:
Ju falenderoj per perkrahjen qe ma keni dhene, pa te cilen as dhjet postime nuk kisha mund ti bej :lol: :lol: :lol: :lol:


Hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po poooooooooooooooo shendosh spo mujme me kalue se per smute, patjeter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maca
08-02-05, 18:59
Oooooooooooo shume shume te falenderoj oj Maca e nderuar :P :lol:
Po mundohem me vazhdue, edhe pse nuk e kame edhe lehte, ne mesin e mbreterve dhe Mbretereshave :wink: :lol: :lol: :lol:
Disponimi dhe argetimi qofshin me ty dhe te dashurit tend :lol:
Ju falenderoj per perkrahjen qe ma keni dhene, pa te cilen as dhjet postime nuk kisha mund ti bej :lol: :lol: :lol: :lol:


Hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po poooooooooooooooo shendosh spo mujme me kalue se per smute, patjeter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ska problem Arberi e meriton nje urim me rrespekt te madhe dhe sidomos te sinqert...

Flm perkrahjen do ta kesh prezent edhe kohe te gjat nga ne ose me mire te them nga une personalisht sa gjindem ketu pari...

Pro edhe nje her urime shum dhe mos u distanco nje asnje menyr sepse metver8 je shum diqka teper kupton? 8) :wink: ...

Hehehe jo shum smute qy,se tona na semuhesh pernime un nuk du me ta bo namen e zeze qy haha..

Kalofsh shum shum bukur dhe nje nat te rahatshme He Mbreti i Dardanise qy :wink:

Te pershendet Maca :lol:

Arbėri
08-02-05, 19:00
Arberi Urime per 1000 postime dhe shpresoj qe nuk do t'ja lesh me kaq po te vazhdosh ashtu edhe siq te ka hije uroj qe ti besh 100000 :wink: :wink: pershdnejte shume nga une GjumashjaHeheheh, ew ewwwwwwwwwww po ma nin mi bo gjith ato postime, qyyyyyyyy :x :o

Qellimi im ka qene: Te behem, bile ne forume, Mbret , e kete e arrita e tash, heheheh, drejt e ne terapi te gishtrinjeve :oops: :oops: :oops: :wink:

Te falenderoj nga zemra, e nderuara Gjumashe, per kete urime dhe per perkrahjen e vazhdueshme qe ma keni dhene :lol: :lol: :lol:

Jeni te mrekullueshem andaj edhe nuk po mundem te rri larg jushe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-02-05, 19:03
Oooooooooooo shume shume te falenderoj oj Maca e nderuar :P :lol:
Po mundohem me vazhdue, edhe pse nuk e kame edhe lehte, ne mesin e mbreterve dhe Mbretereshave :wink: :lol: :lol: :lol:
Disponimi dhe argetimi qofshin me ty dhe te dashurit tend :lol:
Ju falenderoj per perkrahjen qe ma keni dhene, pa te cilen as dhjet postime nuk kisha mund ti bej :lol: :lol: :lol: :lol:


Hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po poooooooooooooooo shendosh spo mujme me kalue se per smute, patjeter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ska problem Arberi e meriton nje urim me rrespekt te madhe dhe sidomos te sinqert...

Flm perkrahjen do ta kesh prezent edhe kohe te gjat nga ne ose me mire te them nga une personalisht sa gjindem ketu pari...

Pro edhe nje her urime shum dhe mos u distanco nje asnje menyr sepse metver8 je shum diqka teper kupton? 8) :wink: ...

Hehehe jo shum smute qy,se tona na semuhesh pernime un nuk du me ta bo namen e zeze qy haha..

Kalofsh shum shum bukur dhe nje nat te rahatshme He Mbreti i Dardanise qy :wink:

Te pershendet Maca :lol: [/quote]Hejjjjjjjjjjjj, oj Mbreteresha e Dardanise, ojjjjjjjjjj Macaaaaaaaaaaaaaa, mos me ngrih per gjuhe e me bo bajat se, heheheh, a pe din kush HAMOMIN jame bo, qyyyyyyyyy :wink:

Mbreti nuk fol shume, hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol:

Ahhhhhh bre Maca, smut nuk kam kalue por me JU, me duket se smut e tej smuti bile :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat Maca dhe shuuuuuummmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee faleminderit per te gjitha, normalishte pa ato qe pasojne :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maca
08-02-05, 19:08
O Mbret Po as ti sje tu fol shum veq pune je tu na kallxu qy,hahaha je i mrekullushem bre hiq mos ta nine kush ta ka ianti i dalt i thati heheh... www.Arberi-Mbret-I-DF.Pik Nkom :lol:...

veq vazhdo ti keshtu se shum i smut je pasha stergjyshat i shtifsha ne dhe ahaha.. :wink:

Ok Arber mbreti ia kalo zanzi qy 8) :twisted:

Arbėri
08-02-05, 19:18
O Mbret Po as ti sje tu fol shum veq pune je tu na kallxu qy,hahaha je i mrekullushem bre hiq mos ta nine kush ta ka ianti i dalt i thati heheh... www.Arberi-Mbret-I-DF.Pik Nkom :lol:...

veq vazhdo ti keshtu se shum i smut je pasha stergjyshat i shtifsha ne dhe ahaha.. :wink:

Ok Arber mbreti ia kalo zanzi qy 8) :twisted:


Shume smut a? :x

A din qka ke bo? Ke thene: "kush ta ka ianti i dalt i thati heheh... www.Arberi-Mbret-I-DF.Pik Nkom :lol:..." E une i gjori, si Mbret i pa pervoje, nuk jame kah e kuptoj kete fjal, qyyyyyyyyy

A ke thene me i dal i thati tek Arberi apo?!!!!!!! :wink: :wink: :wink:


Te gjitha te mirat e nderuar dhe kalo si eshte me se miri, me zanzi me coll e me smut, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Gentiana
08-02-05, 19:23
:shock: :shock: :shock: :shock: Phaaaaaaaaaaaaaaa (si po ja ben ti) belhivalla po quditem. Me ka nje apo dy jave nuk po je online hiq,e ku i mbrrine ti (kaq shpejt) 1000 postime??! :roll: :roll:

Urime Arber dhe mire se vjen ne pallatin mbreteror (ani qka te paska hije ky titull), shpresoj te na i shkruajsh shum e shum shkrime tjera,si deri me tani,ngase e ke pru nje atmosfer ne FD,qe rrall kund sheh (qyre tani kur ti rritet mendja :roll:) .

Te deshiroj ēdo te mire,dhe te mbetesh po keshtu siq je....

Me nderime.

Genta

Murgesha
08-02-05, 19:23
Arbėr urime pėr 1000 postime tė bukura qė keni postuar nė kėtė forum.
Urime edhe ardhja nė Pallatin Mbretėror si Mbret.
Ps. Tjera herėmos na ik prej intervjusė se shkaku ytė kem tuj ja nxerr sytė njėra tjetrės unė dhe Shejtonka. :lol: :lol:

Maca
08-02-05, 19:24
Hahaha jo jo Arberi se pata me ty qy haha phaaa edhe ti mo mos um keqmervesh qy e pata kshtu qe kush ta ka inati i dalt i thaiiii meeeeee... A me miremorevesh tash a :wink:

Stakfurllah larg qoft aj llaf i joti o ti se sa ja nise me mbretru ketu e meniher met dal i thati jah jah zban hiq...

Hhaaaaaaaaa haaaaaaaa haaaaaaaaaaaa proooooooooo krejt quulll aaaaaa :wink:

blina
08-02-05, 19:29
Aberi pranoj edhe urimet e mia per 1000 postimet e tua dhe shpresoj qe do te vazhdosh me postime te reja....................pershendetje

Arbėri
08-02-05, 19:35
:shock: :shock: :shock: :shock: Phaaaaaaaaaaaaaaa (si po ja ben ti) belhivalla po quditem. Me ka nje apo dy jave nuk po je online hiq,e ku i mbrrine ti (kaq shpejt) 1000 postime??! :roll: :roll:

Urime Arber dhe mire se vjen ne pallatin mbreteror (ani qka te paska hije ky titull), shpresoj te na i shkruajsh shum e shum shkrime tjera,si deri me tani,ngase e ke pru nje atmosfer ne FD,qe rrall kund sheh (qyre tani kur ti rritet mendja :roll:) .

Te deshiroj ēdo te mire,dhe te mbetesh po keshtu siq je....

Me nderime.

GentaHeheheh, eeeeeee shyqyr qe nuk po i di msheftesite e mija se, namin e zi e kishe bo :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une jame HACKER dhe shumica e postimeve qe postojne te tjeret, dalin ne emrin time :P :P :wink:
Edhe ajo mungesa eshte nje mshehtesi, sepse kur te kthehem kthehem plote energji, qyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:


Ooooooooo shume te falenderoj per urime, te cilat jane shume domethenese, edhe pse ju kam ngushtue pak a? :wink: :P :P :P

Te mirat qofshin me ty dhe ata qe i do ti, e nderuara Gentiana e sa per mbetje, heheheh, mos ta nin se i njejti kam me mbet, qka mendove ti, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kalo buQurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-02-05, 19:42
Arbėr urime pėr 1000 postime tė bukura qė keni postuar nė kėtė forum.
Urime edhe ardhja nė Pallatin Mbretėror si Mbret.
Ps. Tjera herėmos na ik prej intervjusė se shkaku ytė kem tuj ja nxerr sytė njėra tjetrės unė dhe Shejtonka. :lol: :lol:E uruar, e bekuar qofsh, e nderuara Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ehhhhhhhhhh, "te bukura", po qfar te bukura allahile, pa asnje "ė" qyyyyyyyyyy :cry: :cry: :cry: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
por gishtat ishin fajtore, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, se te trashe e kur u mshoj shkronjave i rrafshon ato pika :x :wink: :lol: :lol: :lol:

Jame shume i gezuar qe erdha ne mesin TUAJ :lol: :lol: :lol: , me ne fund, pas rrugetimit te gjate, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa

O pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk kam me ju lane me u knaqe ne ate pallat, sherrin keni me ma pa, qyyyyyyyyyyyyy :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:


A ende nuk e harrove ate intervjun e HAMAMIT a? phaaaaaaaaaaaaaaa, pse a mendove qe po i rri duart teposhte asaj Shejtonkes se DREQIT a? qyyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Edhe ti, e nderuara Murgesha, kalo SMUT por pa nevoj ne ndihmen mjekesore, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Arbėri
08-02-05, 19:45
Hahaha jo jo Arberi se pata me ty qy haha phaaa edhe ti mo mos um keqmervesh qy e pata kshtu qe kush ta ka inati i dalt i thaiiii meeeeee... A me miremorevesh tash a :wink:

Stakfurllah larg qoft aj llaf i joti o ti se sa ja nise me mbretru ketu e meniher met dal i thati jah jah zban hiq...

Hhaaaaaaaaa haaaaaaaa haaaaaaaaaaaa proooooooooo krejt quulll aaaaaa :wink:Belivallha moj Maca, me shnoshe se, heheheh, ja pat nise edhe trupi me mu krue, qyyyyyyyy :oops: :cry:

Jo joooooooo, tash e kam ma lehte, menjehere mu largue kromza, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa

Ani fillova bash ne vend te keq me u krue, kukuuuuuuuuuu Nana jemeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qull me qull qyyyyyyyyyyyyy, phaaaaaaaaaaaaaa a ta bona mire :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
08-02-05, 19:47
E uruar, e bekuar qofsh, e nderuara Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ehhhhhhhhhh, "te bukura", po qfar te bukura allahile, pa asnje "ė" qyyyyyyyyyy :cry: :cry: :cry: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
por gishtat ishin fajtore, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, se te trashe e kur u mshoj shkronjave i rrafshon ato pika :x :wink: :lol: :lol: :lol:

Jame shume i gezuar qe erdha ne mesin TUAJ :lol: :lol: :lol: , me ne fund, pas rrugetimit te gjate, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa

O pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk kam me ju lane me u knaqe ne ate pallat, sherrin keni me ma pa, qyyyyyyyyyyyyy :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:


A ende nuk e harrove ate intervjun e HAMAMIT a? phaaaaaaaaaaaaaaa, pse a mendove qe po i rri duart teposhte asaj Shejtonkes se DREQIT a? qyyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Edhe ti, e nderuara Murgesha, kalo SMUT por pa nevoj ne ndihmen mjekesore, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:O hallall tė qofshin gishtat se tani u pa se unė kam qenė e pafajshme po ajo Shejtonka e dreqit u mundojke kishe medemek ti i ke thėnė se ajo ėshtė mė e mira.
Ps. Shejtonka kur ta lexojsh kėtė shkrim tė Arbėrit ishalla e kalon pa nervozė tė madhe dhe tė bėfshin mirė shpullat qė ti dhashė nė Studio. :lol: :lol: :wink:
Pėrshėndetje me ĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ tė madhe tė shtypit se gishta e mij s`dijnė tė shkruajnė pa ėėėėėėėėėė. :lol:

Arbėri
08-02-05, 19:48
Aberi pranoj edhe urimet e mia per 1000 postimet e tua dhe shpresoj qe do te vazhdosh me postime te reja....................pershendetje


Blina e nderuar, qysh tash po te siguroj se: kame me u kujdes me ta rezervua nje vend ne pallatin Mbreteror, hiq mos ta nin tye, vetem mos u dorezo a? :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe nga ju deshiroj qe te vine postime, edhe ne mase edhe te pandryshuara, ashtu si din ti: te mrekullueshme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat dhe shume falemnderit per pershendetje :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-02-05, 19:54
E uruar, e bekuar qofsh, e nderuara Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ehhhhhhhhhh, "te bukura", po qfar te bukura allahile, pa asnje "ė" qyyyyyyyyyy :cry: :cry: :cry: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
por gishtat ishin fajtore, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, se te trashe e kur u mshoj shkronjave i rrafshon ato pika :x :wink: :lol: :lol: :lol:

Jame shume i gezuar qe erdha ne mesin TUAJ :lol: :lol: :lol: , me ne fund, pas rrugetimit te gjate, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa

O pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk kam me ju lane me u knaqe ne ate pallat, sherrin keni me ma pa, qyyyyyyyyyyyyy :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:


A ende nuk e harrove ate intervjun e HAMAMIT a? phaaaaaaaaaaaaaaa, pse a mendove qe po i rri duart teposhte asaj Shejtonkes se DREQIT a? qyyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Edhe ti, e nderuara Murgesha, kalo SMUT por pa nevoj ne ndihmen mjekesore, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:O hallall tė qofshin gishtat se tani u pa se unė kam qenė e pafajshme po ajo Shejtonka e dreqit u mundojke kishe medemek ti i ke thėnė se ajo ėshtė mė e mira.
Ps. Shejtonka kur ta lexojsh kėtė shkrim tė Arbėrit ishalla e kalon pa nervozė tė madhe dhe tė bėfshin mirė shpullat qė ti dhashė nė Studio. :lol: :lol: :wink:
Pėrshėndetje me ĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ tė madhe tė shtypit se gishta e mij s`dijnė tė shkruajnė pa ėėėėėėėėėė. :lol:Qy qyyyyyyyyyyyyyy, po hallall e tej hallallit, qyyyyyyyyyyyy :evil: :evil:

Pse a mos ti kam vjedh tye keta gishta a? jooooo tybeeeeeeeeeeee :P :P :lol:

Pse a sikur tut, si "rremojse" a? phaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

Bash eshte kah ma nin qe nuk dalin ati pikat, qyyyyyyy, kush te do le ti qet, a nuk po keni koh a, qyyyyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:

Ooooooooo qka ma ke qite nje gaz me ate Shejtonken e DREQIT, qyyyyyyyyy, po kush i ka thane se ajo eshte e mire moj, phaaaaaaaaaaaaa, ani MA E MIRA, phaaaaaaaaaaaaa :oops: :evil: :evil:

Hajt se e takoj ne ate oden e te PALLANGJESHMEVE e ja tregoj qefin, qyyyyyyyyy, rrencakja nihere :evil: :evil: :evil: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

blina
08-02-05, 19:56
Aberi pranoj edhe urimet e mia per 1000 postimet e tua dhe shpresoj qe do te vazhdosh me postime te reja....................pershendetje


Blina e nderuar, qysh tash po te siguroj se: kame me u kujdes me ta rezervua nje vend ne pallatin Mbreteror, hiq mos ta nin tye, vetem mos u dorezo a? :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe nga ju deshiroj qe te vine postime, edhe ne mase edhe te pandryshuara, ashtu si din ti: te mrekullueshme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat dhe shume falemnderit per pershendetje :lol: :lol: :lol:
o flm shume arberi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

erita
08-02-05, 19:56
Pranoje edhe urimet e mi per 1000 postime te bukura dhe arguetuese qe ne bere deri tash.
Me shkrimet e tuaj na rrit buzqeshjen, vetem vazhdo :lol: :lol: :lol: :wink:
PS: te lutem ndroje foton se na tranove, te gjithet qikat tuten :lol: :lol: :lol: :wink:


te pershendes zemerisht dhe nje jete pa brenga,erita.

Arbėri
08-02-05, 20:12
Aberi pranoj edhe urimet e mia per 1000 postimet e tua dhe shpresoj qe do te vazhdosh me postime te reja....................pershendetje


Blina e nderuar, qysh tash po te siguroj se: kame me u kujdes me ta rezervua nje vend ne pallatin Mbreteror, hiq mos ta nin tye, vetem mos u dorezo a? :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe nga ju deshiroj qe te vine postime, edhe ne mase edhe te pandryshuara, ashtu si din ti: te mrekullueshme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat dhe shume falemnderit per pershendetje :lol: :lol: :lol:
o flm shume arberi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:Ahhhhhhhh DREQI synin MOS ta honkt, qyyyyyyyyyy, a nuk munde me u falenderue pa e mbyll synin a :evil: :evil: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-02-05, 20:16
Pranoje edhe urimet e mi per 1000 postime te bukura dhe arguetuese qe ne bere deri tash.
Me shkrimet e tuaj na rrit buzqeshjen, vetem vazhdo :lol: :lol: :lol: :wink:
PS: te lutem ndroje foton se na tranove, te gjithet qikat tuten :lol: :lol: :lol: :wink:


te pershendes zemerisht dhe nje jete pa brenga,erita.Me vie mire qe paskam arrite tu argetoj, mos te theme te hy ne zemrat tua :wink: , gje e cila me gezon pa mase :lol: :lol: :lol: :lol:

Te falenderoj, oj tezja e Gjyshit, per pershendetje dhe pergezime, te cilat jane mjafte domethenese per mua, sidomos kur me vine nga nje Ferizajase, phaaaaaaaaaaaaaa me dite Gjyshi, tranohet prej gezimit http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

E valla qato foto sun i hjeki, bile jo deri sa te mos e merzis ket far QIKEN, qyyyyyyyy :wink: :wink: :P :P :lol:

erita
08-02-05, 20:31
Pranoje edhe urimet e mi per 1000 postime te bukura dhe arguetuese qe ne bere deri tash.
Me shkrimet e tuaj na rrit buzqeshjen, vetem vazhdo :lol: :lol: :lol: :wink:
PS: te lutem ndroje foton se na tranove, te gjithet qikat tuten :lol: :lol: :lol: :wink:


te pershendes zemerisht dhe nje jete pa brenga,erita.Me vie mire qe paskam arrite tu argetoj, mos te theme te hy ne zemrat tua :wink: , gje e cila me gezon pa mase :lol: :lol: :lol: :lol:

Te falenderoj, oj tezja e Gjyshit, per pershendetje dhe pergezime, te cilat jane mjafte domethenese per mua, sidomos kur me vine nga nje Ferizajase, phaaaaaaaaaaaaaa me dite Gjyshi, tranohet prej gezimit http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

E valla qato foto sun i hjeki, bile jo deri sa te mos e merzis ket far QIKEN, qyyyyyyyy :wink: :wink: :P :P :lol:
shiko mir qika ta ka kthy shpinen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
08-02-05, 20:34
Heyyyyyyyyyyyyyyy,merreni me mend kush na paska ardhur ne Pallat,nje beqar :)
Arbėri,shume kam dashur qe te jem une e para te te uronja per 1000 postimet por Maca paska qelluar ketej dhe te ka uruar.
Sidoqofte dhe kushdoqofte,shume urime per tejkalimin e 1000 postimeve tua me plot sens humori,dashamiresi,rrespekt ndaj te gjitheve dhe kulture.
Te na besh edhe qindra-mijera postime te kendshme per tu lexuar!

G Ė Z U A R

ShEjToNkA
08-02-05, 21:48
Belivallhaa boll vėshtir mė erdhi me pa nė mbretėri kėtė Arbėrin?! Phaa thashė cka deriii qenka bėrė kėtu kush po qeshhh ??? Ajo qeshje m'u duke shumė e njofshme se si gati e cmendur maaaaaa :lol: :lol: :lol:
O Arbėri , o pėrhajrė tė qofshinn kėto njė mijė shirmeee tė mrekullueshme gjithmonė me qeshjee atraktive dhe cmenduruese.
Edhe njė po ta themė ,dilė publikisht edhe deklarohu rrethė asaj interviste se cka fshefet nė tė dhe trego relalitetin se pėrndyshe ajo Murgesha , e ftiktė ma kish qitė zėrin e zė kinse gjoja unė kam tentu fshehurazi nė materilae tė saj! :evil: :evil: E ajo tė zezat e veta nuk i tregon fareeeeeeeee. Por edhe njė jam ka habitem se dic mė parė kemi kalu shumė mirė me tė ,po ja qė kur erdhi ti u mbrapshtun puntė me neve dyjave :? :evil: :lol: :lol:


SP. Mirė se ke ardhė nė Pallatin Mbretrorė.
Jeni njė njeri fantasitk ,shkrimet e juaja pėrherė janė tė shkeqlyeraaaaaa,vazhdoni kėshtu tutjee
Duke tė pėrshėndet tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxxxxxxx shkrime tė tilllllllllllll.

Gentiani
08-02-05, 23:00
Arbėri, urime dhe pėrshėndetje pėr 1000 shkrimet tuaja nė Forum!

turisti
08-02-05, 23:12
Arberi i nderuar,

Mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror, :P 1000 :P postime,shendet dhe lumturi,


Te deshiron TURISTI.

Arbėri
08-02-05, 23:32
Pranoje edhe urimet e mi per 1000 postime te bukura dhe arguetuese qe ne bere deri tash.
Me shkrimet e tuaj na rrit buzqeshjen, vetem vazhdo :lol: :lol: :lol: :wink:
PS: te lutem ndroje foton se na tranove, te gjithet qikat tuten :lol: :lol: :lol: :wink:


te pershendes zemerisht dhe nje jete pa brenga,erita.Me vie mire qe paskam arrite tu argetoj, mos te theme te hy ne zemrat tua :wink: , gje e cila me gezon pa mase :lol: :lol: :lol: :lol:

Te falenderoj, oj tezja e Gjyshit, per pershendetje dhe pergezime, te cilat jane mjafte domethenese per mua, sidomos kur me vine nga nje Ferizajase, phaaaaaaaaaaaaaa me dite Gjyshi, tranohet prej gezimit http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

E valla qato foto sun i hjeki, bile jo deri sa te mos e merzis ket far QIKEN, qyyyyyyyy :wink: :wink: :P :P :lol:
shiko mir qika ta ka kthy shpinen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Joooo moj, qfar te kthyemi te shpines, qyyyyyyyyyyy, ajo vetem e ka sa per provokim, medemek, pas nje pushimi te shkurte, qyyyyyyy :wink: :P :P :lol: :lol: :lol:

Kukuuuuu me bo e mem nie Gjyshi qe po te kundershtoj, ka mem myte :oops: :wink: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-02-05, 23:37
Heyyyyyyyyyyyyyyy,merreni me mend kush na paska ardhur ne Pallat,nje beqar :)
Arbėri,shume kam dashur qe te jem une e para te te uronja per 1000 postimet por Maca paska qelluar ketej dhe te ka uruar.
Sidoqofte dhe kushdoqofte,shume urime per tejkalimin e 1000 postimeve tua me plot sens humori,dashamiresi,rrespekt ndaj te gjitheve dhe kulture.
Te na besh edhe qindra-mijera postime te kendshme per tu lexuar!

G Ė Z U A RHey heyyyyyyyyyy, e qka paske mendue ti, allahile, qyyyyyyyy :wink:
Eeeeeee po kush te ka faj qe nuk ke qellue ti e para, heheheh, edhe pse edhe une kam pas deshire te jet DIKUSH nga Ferizaj i Gjyshit time por, qka ti besh :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aiiiiiiiiiiiiiii tash, ne pjesen e dyte, me ke ngushtua pa mase :oops: :oops: :oops: , gjithe ato fjale miradie, nuk di sa i meritoj por, sido qe te jete, te falenderoj nga zemra shume e nderuara Barbaroza :lol: :lol:

Befshim postime, shkrime se bashku, te lumtur e te gezuar, te shendetshem e te disponuar :lol: :lol: :lol:

U G E Z O F S H E M te gjithe ne kete forume, me njerez te shkelqyeshem :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-02-05, 23:43
Belivallhaa boll vėshtir mė erdhi me pa nė mbretėri kėtė Arbėrin?! Phaa thashė cka deriii qenka bėrė kėtu kush po qeshhh ??? Ajo qeshje m'u duke shumė e njofshme se si gati e cmendur maaaaaa :lol: :lol: :lol:
O Arbėri , o pėrhajrė tė qofshinn kėto njė mijė shirmeee tė mrekullueshme gjithmonė me qeshjee atraktive dhe cmenduruese.
Edhe njė po ta themė ,dilė publikisht edhe deklarohu rrethė asaj interviste se cka fshefet nė tė dhe trego relalitetin se pėrndyshe ajo Murgesha , e ftiktė ma kish qitė zėrin e zė kinse gjoja unė kam tentu fshehurazi nė materilae tė saj! :evil: :evil: E ajo tė zezat e veta nuk i tregon fareeeeeeeee. Por edhe njė jam ka habitem se dic mė parė kemi kalu shumė mirė me tė ,po ja qė kur erdhi ti u mbrapshtun puntė me neve dyjave :? :evil: :lol: :lol:


SP. Mirė se ke ardhė nė Pallatin Mbretrorė.
Jeni njė njeri fantasitk ,shkrimet e juaja pėrherė janė tė shkeqlyeraaaaaa,vazhdoni kėshtu tutjee
Duke tė pėrshėndet tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxxxxxxx shkrime tė tilllllllllllll.Ooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, edhe mua boll veshtir po me vie qe me ke pergezua, edhe ate PREJ ZORI, qyyyyyyyyy :wink: :wink:
Edhe ne ate Mbreterine kam me ti qite mendet se per hajr nuk kam ardhe atje, hahahahahahahahahahahahaha :wink: Nervat kam me ti shkatrrue, A PO NINNNNNNNNNNNNNNNN :evil: :evil: :evil: :wink:

Hej hejjjjjjjjjj, a bon mos mem SHURDHUE me ate interviste te hamomit, qyyyyyyyyyy, a po don mem prish prej shoqes ma te mire a?, ahhhhhhhh DREQI nihere, qyyyyyyyyyyy :wink:

Oj shume e nderuara Shejtonka e naletafte, te falenderoj nga zemra p[er kete urime, edhe pse te perzier me llojlloj sene jo bash te pasterta :wink: , e ishalla bojme se bashku xxxxxxxxxxxxxxxx postime edhe ato te mira, te kendshme, te shishme, te lezetshme :lol: :lol: :lol: :lol:

Jau kthefsha me kamate, te gjitha e sidomos te mirat :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-02-05, 23:45
Arbėri, urime dhe pėrshėndetje pėr 1000 shkrimet tuaja nė Forum!Gentiani, falemnderit per pershendetje dhe urimin qe ma ke bere :lol:

Ha djal diqka se je bo si met pas mbajte ne tavan, qyyyyyyyyyy, edhe fjalet MEZI po te dalin nga goja :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
08-02-05, 23:49
Arberi i nderuar,

Mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror, :P 1000 :P postime,shendet dhe lumturi,


Te deshiron TURISTI.Eeeeeeeee Turisti edhe pse ka fole pak, ky ka te drejte se Turist ma, ne levizje dhe nuk ka kohe te merret me secilin, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol:

O Turisti, te falenderoj edhe ty per keto fjale te pakta por te embela, mikepritjen bujare por nuk po e kuptoj kete fjaline e ndare breeeeeeee, qka dashte te thuash allahile:

"Te deshiron TURISTI"

Joooooooooo ishallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink: hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
08-02-05, 23:56
Arberi i nderuar,

Mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror, :P 1000 :P postime,shendet dhe lumturi,


Te deshiron TURISTI.Eeeeeeeee Turisti edhe pse ka fole pak, ky ka te drejte se Turist ma, ne levizje dhe nuk ka kohe te merret me secilin, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol:

O Turisti, te falenderoj edhe ty per keto fjale te pakta por te embela, mikepritjen bujare por nuk po e kuptoj kete fjaline e ndare breeeeeeee, qka dashte te thuash allahile:

"Te deshiron TURISTI"

Joooooooooo ishallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink: hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Arberi shoki,

Une jam portir te hyrja e Palatit Mbreteror,e ndosh qe i pershendes MBRETAT E RI me germa te shtypit,te shkrimit ,te ndara ose te bashkuara,por,nje eshte e sigurt :gjithmone me zemer i deshiroj mireseardhjen,sepse muni eshte i tyre - MIRESEARDHJA e IME.


Me respekt si per ēdo njerin,

TURISTI.

( hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah)

ShEjToNkA
08-02-05, 23:59
Ooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, edhe mua boll veshtir po me vie qe me ke pergezua, edhe ate PREJ ZORI, qyyyyyyyyy :wink: :wink:
Edhe ne ate Mbreterine kam me ti qite mendet se per hajr nuk kam ardhe atje, hahahahahahahahahahahahaha :wink: Nervat kam me ti shkatrrue, A PO NINNNNNNNNNNNNNNNN :evil: :evil: :evil: :wink:

Hej hejjjjjjjjjj, a bon mos mem SHURDHUE me ate interviste te hamomit, qyyyyyyyyyy, a po don mem prish prej shoqes ma te mire a?, ahhhhhhhh DREQI nihere, qyyyyyyyyyyy :wink:

Oj shume e nderuara Shejtonka e naletafte, te falenderoj nga zemra p[er kete urime, edhe pse te perzier me llojlloj sene jo bash te pasterta :wink: , e ishalla bojme se bashku xxxxxxxxxxxxxxxx postime edhe ato te mira, te kendshme, te shishme, te lezetshme :lol: :lol: :lol: :lol:

Jau kthefsha me kamate, te gjitha e sidomos te mirat :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: Poooooooooooo nidjėėėėėėė po,po nidjėėėėėėėėėė :evil: :evil: Po ti nervat me m'i shkartru mua hiqqqqqqqqq as mendja me tė shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu billeeeeeeeee :evil: :evil: Edhe dėgjo cka po tė themė ,n'daq shurdhum e n'daq jo me atė intervsit unė s'tė kam fajė. Vetė keni cek dhe i keni hy ati kaosi i cili pėr mbretėronn mes meje dhe Murgeshės.
Fundja unė se kam pas ndėrmend me tė prishė me tė e as me askend ,por pse nuk e pranonė ti dhe parqitesh kishe ti s'e ke fol ashtu unė s'kam fajė, dhe aq mė bėnė bile nėse prishės o jo ti me tė!
Fundja vetė je deklrau ashtu dhe tani duhet publikisht vetė ta bėni atė dhe ta paraqitėni realitetin, pėrndyshe gjithė atė popullaritet (haahahaaahahahaha) qė ma ka dhėnė intervsita e ndyrshme nuk lejojė me m'u shkatru dhe humbė nga askush e aq mė pak nga juve dyve!!!! :lol: :lol: :lol: E ke tė kjartėėė tani??????????????????????? :evil: :evil:

Atėherė pranoje se ajo posedon akoma materila tė cilin nuk e ka publikuar dhe ju nuk po e pranoni edhe pse njėherė e keni pranuar tani mundoheni me bė gjėja dezinformat! :evil: :roll:

blusky
09-02-05, 00:30
Arbėr pranoj urimet e mia,kalofshė bukur nė tė ardhmėn :wink:

progoni
09-02-05, 01:38
Arbėr kalova kėndej pari dhe nuk munda tė mos shikoj se

a ėshtė MIRĖ Arbėri , mu bė zemra MAL qė ishe MIRĖ;

EDHE MBRET


Je i pėrshendetur dhe gėzohem qė jeni MIRĖ :D :D :D

Dreni30
09-02-05, 13:34
O Arber urime 1000 skrime dhe ardhjen ne pallatin tone. Veq qite nje peshkir rreth qafe se marre more me ardh ashtu ne pallat. :lol: :lol: :lol: :wink: dhe te deshiroj qe te kesh edhe me shume shkrime ne te ardhmen ne FD.
Te uroj dhete pershenese Dreni30.

Arbėri
09-02-05, 15:09
Arberi i nderuar,

Mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror, :P 1000 :P postime,shendet dhe lumturi,


Te deshiron TURISTI.Eeeeeeeee Turisti edhe pse ka fole pak, ky ka te drejte se Turist ma, ne levizje dhe nuk ka kohe te merret me secilin, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol:

O Turisti, te falenderoj edhe ty per keto fjale te pakta por te embela, mikepritjen bujare por nuk po e kuptoj kete fjaline e ndare breeeeeeee, qka dashte te thuash allahile:

"Te deshiron TURISTI"

Joooooooooo ishallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink: hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Arberi shoki,

Une jam portir te hyrja e Palatit Mbreteror,e ndosh qe i pershendes MBRETAT E RI me germa te shtypit,te shkrimit ,te ndara ose te bashkuara,por,nje eshte e sigurt :gjithmone me zemer i deshiroj mireseardhjen,sepse muni eshte i tyre - MIRESEARDHJA e IME.


Me respekt si per ēdo njerin,

TURISTI.

( hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah)


Rrespekti eshte i ndersjelle, i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
09-02-05, 15:13
Arber shume urime per ty :wink:

Arbėri
09-02-05, 15:19
Ooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, edhe mua boll veshtir po me vie qe me ke pergezua, edhe ate PREJ ZORI, qyyyyyyyyy :wink: :wink:
Edhe ne ate Mbreterine kam me ti qite mendet se per hajr nuk kam ardhe atje, hahahahahahahahahahahahaha :wink: Nervat kam me ti shkatrrue, A PO NINNNNNNNNNNNNNNNN :evil: :evil: :evil: :wink:

Hej hejjjjjjjjjj, a bon mos mem SHURDHUE me ate interviste te hamomit, qyyyyyyyyyy, a po don mem prish prej shoqes ma te mire a?, ahhhhhhhh DREQI nihere, qyyyyyyyyyyy :wink:

Oj shume e nderuara Shejtonka e naletafte, te falenderoj nga zemra p[er kete urime, edhe pse te perzier me llojlloj sene jo bash te pasterta :wink: , e ishalla bojme se bashku xxxxxxxxxxxxxxxx postime edhe ato te mira, te kendshme, te shishme, te lezetshme :lol: :lol: :lol: :lol:

Jau kthefsha me kamate, te gjitha e sidomos te mirat :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: Poooooooooooo nidjėėėėėėė po,po nidjėėėėėėėėėė :evil: :evil: Po ti nervat me m'i shkartru mua hiqqqqqqqqq as mendja me tė shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu billeeeeeeeee :evil: :evil: Edhe dėgjo cka po tė themė ,n'daq shurdhum e n'daq jo me atė intervsit unė s'tė kam fajė. Vetė keni cek dhe i keni hy ati kaosi i cili pėr mbretėronn mes meje dhe Murgeshės.
Fundja unė se kam pas ndėrmend me tė prishė me tė e as me askend ,por pse nuk e pranonė ti dhe parqitesh kishe ti s'e ke fol ashtu unė s'kam fajė, dhe aq mė bėnė bile nėse prishės o jo ti me tė!
Fundja vetė je deklrau ashtu dhe tani duhet publikisht vetė ta bėni atė dhe ta paraqitėni realitetin, pėrndyshe gjithė atė popullaritet (haahahaaahahahaha) qė ma ka dhėnė intervsita e ndyrshme nuk lejojė me m'u shkatru dhe humbė nga askush e aq mė pak nga juve dyve!!!! :lol: :lol: :lol: E ke tė kjartėėė tani??????????????????????? :evil: :evil:

Atėherė pranoje se ajo posedon akoma materila tė cilin nuk e ka publikuar dhe ju nuk po e pranoni edhe pse njėherė e keni pranuar tani mundoheni me bė gjėja dezinformat! :evil: :roll:Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, gjysma e punes u krye me ty :lol: :lol: :lol:

Vete fakti se si je paraqite ne kete menyre: "Poooooooooooo nidjėėėėėėė po,po nidjėėėėėėėėėė :evil: :evil: Po ti nervat me m'i shkartru mua hiqqqqqqqqq as mendja me tė shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu billeeeeeeeee " tregon se nuk me ka mbet edhe shume pune per ta arrite ate te deshirueshmen :lol: :lol: :lol: :lol:

Heheheh, eeeeeeeee sa per intervisten e imagjinuar, tash nuk e kam nder mend te flas asgje, te gfjitha kompetencat ja kam dhene Avokatit time e per ty e kame vetem nje fjale: Shifemi ne Gjyq :P :lol: :lol: :lol:

Arbėri
09-02-05, 15:22
Arbėr pranoj urimet e mia,kalofshė bukur nė tė ardhmėn :wink:Patjeter se do ti pranoj urimet tua, bile me knaqesi te vecante :lol: :lol:

Te falemnderit per fjale te embela e deshira ime eshte qe edhe Ju te kaloni qaste te mrekullueshme :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat Blusky :lol: :lol:

Arbėri
09-02-05, 15:25
Arbėr kalova kėndej pari dhe nuk munda tė mos shikoj se

a ėshtė MIRĖ Arbėri , mu bė zemra MAL qė ishe MIRĖ;

EDHE MBRET


Je i pėrshendetur dhe gėzohem qė jeni MIRĖ :D :D :DTe falemnderit per pershendetje por nuk ka qene keq te ndalesh, naj here, ne kafe breeeeeee :wink: :lol: :lol:

Me vie mire qe te erdhi mire qe u bera Mbret, heheheh, a mos po me merr me te mire per naj intervenim a? :wink: :P :lol: :lol:

Edhe Ju jeni te pershendetur nga Arbėri :lol: :lol:
Te gjitha te mirat i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
09-02-05, 15:30
O Arber urime 1000 skrime dhe ardhjen ne pallatin tone. Veq qite nje peshkir rreth qafe se marre more me ardh ashtu ne pallat. :lol: :lol: :lol: :wink: dhe te deshiroj qe te kesh edhe me shume shkrime ne te ardhmen ne FD.
Te uroj dhete pershenese Dreni30.Ooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, ooo Dreni, edhe tye kam me te dal per bira te hundes :evil: :evil: :evil:

Jo breeeeeeeeeeeee, qysh kishe pas mendue ti, ne pallat Mbreteror e me qene i pa konkurrenc, qyyyyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :P

8 me 2 kam me ta bo, a njeveeeeeeeeeee :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

O i nderuari Dreni, te falenderoj nga zemra per pershendetje dhe me vie mire qe, me ne fund, u bem bashke, nen nje qati :lol: :lol: :lol:

Kemi mu knaq valla :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
09-02-05, 15:58
urime per shkrimin e gjith ketyne fjalve veq boll inati pom vjen se krejt haletat e forumit po na i mashtron si me jav qit naj mjegull syve veq nasht kush asht i zoti mos i koft i zi moti ,te pershendes dhe te deshiroi argetim te kendshem ne Dardani ne mesin e mbretav cullak po thojn, e tash i ki ma ngat grat ne mbretri mundesh edhe mi prek kapak!hahahahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Arbėri
09-02-05, 15:59
Arber shume urime per ty :wink:Shume falemnderit edhe ty, DEA e nderuar :lol: :lol: :lol:

Urimet, pergezimet dhe te gjitha te mirat, qofshin edhe tyat dhe te gjithe anetareve te forumit, qe jeni te mrekullueshem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
09-02-05, 16:04
urime per shkrimin e gjith ketyne fjalve veq boll inati pom vjen se krejt haletat e forumit po na i mashtron si me jav qit naj mjegull syve veq nasht kush asht i zoti mos i koft i zi moti ,te pershendes dhe te deshiroi argetim te kendshem ne Dardani ne mesin e mbretav cullak po thojn, e tash i ki ma ngat grat ne mbretri mundesh edhe mi prek kapak!hahahahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:Heheheh, ewwwww brw Drenicaki, nuk di a me ka ra me mire ne Pallate apo jashte Pallatit :x :o

Lakmova ne Pallate, thashe ka femra te bukura por ncukkkkkkkkkk, shume prej bukurosheve na kan mbet jashte Pallatit valla dhe PAK me veshtiresi po hy, tu e dite se KEND pe le jashte :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Edhe diqka o Drenicaki, po qka kam faj une qe po jau marre mendet, e kam AMANET nga Nana, qyyyyyyyy, dhe nuk kam qare pa e qu amanetin ne vend, perndryshe nuk guxoj me ju lajmerue Nanes, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe per ty, Drenicaki, te gjitha te mirat, brenda e jashte Pallatit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
09-02-05, 16:17
Belivallhaa boll vėshtir mė erdhi me pa nė mbretėri kėtė Arbėrin?! Phaa thashė cka deriii qenka bėrė kėtu kush po qeshhh ??? Ajo qeshje m'u duke shumė e njofshme se si gati e cmendur maaaaaa :lol: :lol: :lol:
O Arbėri , o pėrhajrė tė qofshinn kėto njė mijė shirmeee tė mrekullueshme gjithmonė me qeshjee atraktive dhe cmenduruese.
Edhe njė po ta themė ,dilė publikisht edhe deklarohu rrethė asaj interviste se cka fshefet nė tė dhe trego relalitetin se pėrndyshe ajo Murgesha , e ftiktė ma kish qitė zėrin e zė kinse gjoja unė kam tentu fshehurazi nė materilae tė saj! :evil: :evil: E ajo tė zezat e veta nuk i tregon fareeeeeeeee. Por edhe njė jam ka habitem se dic mė parė kemi kalu shumė mirė me tė ,po ja qė kur erdhi ti u mbrapshtun puntė me neve dyjave :? :evil: :lol: :lol:


SP. Mirė se ke ardhė nė Pallatin Mbretrorė.
Jeni njė njeri fantasitk ,shkrimet e juaja pėrherė janė tė shkeqlyeraaaaaa,vazhdoni kėshtu tutjee
Duke tė pėrshėndet tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxxxxxxx shkrime tė tilllllllllllll.


O kot e ke se stė besoj, se ti vetė je pėrgaditur pėr me ja lėnė bakshishė fjalėt tua Arbėrit. :evil:

O Arbėr unė e di se ti je djalė i mirė dhe i sjelshėm po krejt fajin e ka Shejtonka e cila ka qef me u mburrė pak si shumė.
Sa mė pėrket mua unė s`jam hidhėruar hiq me ty, dhe si dėshmi po ta jap njė mpuuqqqqqqqqq nė faqe ashtu thjesht veq shoqėrisht sa pėr me tė bindė se unė s`jam hidhėruar aspak me ty. :wink:
Ps. Ēka u ba bre djalė dje u hap kjo temė pėr ty e sot tu banė 4 faqe me urime pėr ty????

Naki
09-02-05, 17:13
Arberi,mire se erdhet ne Mbreteri urime postimi i juaj 1000.
Me nderime Naki

ShEjToNkA
09-02-05, 22:26
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, gjysma e punes u krye me ty :lol: :lol: :lol:

Vete fakti se si je paraqite ne kete menyre: "Poooooooooooo nidjėėėėėėė po,po nidjėėėėėėėėėė :evil: :evil: Po ti nervat me m'i shkartru mua hiqqqqqqqqq as mendja me tė shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu billeeeeeeeee " tregon se nuk me ka mbet edhe shume pune per ta arrite ate te deshirueshmen :lol: :lol: :lol: :lol:

Heheheh, eeeeeeeee sa per intervisten e imagjinuar, tash nuk e kam nder mend te flas asgje, te gfjitha kompetencat ja kam dhene Avokatit time e per ty e kame vetem nje fjale: Shifemi ne Gjyq :P :lol: :lol: :lol:Ok!! Se unė vi si dėshmitare dhe kurrė se lėri Murgeshėn ,me fitu e ti me pasu denim. :lol: :lol: :lol:
Edhe pse ajo me kėmbngulje po i hec kėsaj pune, do i tregojm se ku e ka vendin dhe se ėshtė gabimė qė po i bėnė kėto marziraaaaaa . :evil: :lol: :roll: :lol: :lol:

Deri atėherė ,mirėmbetshė! :lol: :lol:

ShEjToNkA
09-02-05, 22:31
O kot e ke se stė besoj, se ti vetė je pėrgaditur pėr me ja lėnė bakshishė fjalėt tua Arbėrit. :evil:

O Arbėr unė e di se ti je djalė i mirė dhe i sjelshėm po krejt fajin e ka Shejtonka e cila ka qef me u mburrė pak si shumė.
Sa mė pėrket mua unė s`jam hidhėruar hiq me ty, dhe si dėshmi po ta jap njė mpuuqqqqqqqqq nė faqe ashtu thjesht veq shoqėrisht sa pėr me tė bindė se unė s`jam hidhėruar aspak me ty. :wink:
Ps. Ēka u ba bre djalė dje u hap kjo temė pėr ty e sot tu banė 4 faqe me urime pėr ty????

Allahile loqkumm ,cka ėshtė puna ytee???????? Ku qėndronė problemiii?? Sa herė qė unė hyra me shkru dikund e veqmas kėtu tek Arbėri , ti pas duke shtu dic?! :roll:
Nuk po mundme me tė kuptu asgjė,njese pak po ama se di palidhje shumė a! :roll: :lol: :lol:
Unė kėtu s'kam fol pėr m'u mburrė apo dic ,por pse i merė ti ashtuu s'kam fajė! :lol: :lol: :lol:

vushtrria
09-02-05, 22:35
arberi mire se erdhe ne pallatin mbreteror shoki,jeni i shkelqyshem te iroi qe edhe me tutje te vazhdoni m eshkrimet e tua.


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat :lol: :lol:

Mafiozi
10-02-05, 01:04
Urime per 1000 postimet Arbėri.

Arrite ne pallat ne menyren me simpatike, gjithmon ne disponim dhe
me argetim te shkelqyeshem e ke ber nje vend te bukur ne mesin ton.
Jam i kenaqur te bisedoj me nje burr siq je ti Arbėri. Vetem vazhdo keshtu
per shum tjer shkrime. Qdo te mir ne jet per ty dhe te dashurit e tu.

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.Mafiozi.

Barbaroza
10-02-05, 10:08
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)

Murgesha
10-02-05, 12:05
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)

Nuk pranohet Barbarozė tė falėnderohesh ti nė emėr tė Arbėrit, se unė mpuqin ja dhashė atij e jo ty.
Dua qė Arbėri vet tė falėnderohet. :evil:

Barbaroza
10-02-05, 12:29
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)

Nuk pranohet Barbarozė tė falėnderohesh ti nė emėr tė Arbėrit, se unė mpuqin ja dhashė atij e jo ty.
Dua qė Arbėri vet tė falėnderohet. :evil:

Moj une u falenderova ne emer te tij djemve se jo femrave,qy.Po hajt se spo ta ze per te madhe sot se po te kuptoj. :( :cry:

halla e madhe
10-02-05, 12:41
Arber_qka po ban bre djale ti?Per kete kohe kaq te shkurt i paske kalu 1000 postime..phaaaaaa URIME,URIME...djalo, po me duket qe ma shume po shkruan ne forum se flet me njerze ne jeten e perditshme :lol: :lol: Kalo sa me mire,dhe suksese...bile po ta kame inatin :wink: hahahaha..

Murgesha
10-02-05, 13:17
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)

Nuk pranohet Barbarozė tė falėnderohesh ti nė emėr tė Arbėrit, se unė mpuqin ja dhashė atij e jo ty.
Dua qė Arbėri vet tė falėnderohet. :evil:

Moj une u falenderova ne emer te tij djemve se jo femrave,qy.Po hajt se spo ta ze per te madhe sot se po te kuptoj. :( :cry:


E a do tė ishe falendėru po qe se djemtė i kishin dhėn mpuqa Arbėrit??? :evil:

zana_e_maleve
10-02-05, 13:19
urime edhe nga une i nderuar shpejt lol shpejt
hahaahhahahh
te pershendes PAK PAK

Barbaroza
10-02-05, 13:21
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)

Nuk pranohet Barbarozė tė falėnderohesh ti nė emėr tė Arbėrit, se unė mpuqin ja dhashė atij e jo ty.
Dua qė Arbėri vet tė falėnderohet. :evil:

Moj une u falenderova ne emer te tij djemve se jo femrave,qy.Po hajt se spo ta ze per te madhe sot se po te kuptoj. :( :cry:


E a do tė ishe falendėru po qe se djemtė i kishin dhėn mpuqa Arbėrit??? :evil:

Phaaaaaaaaaaa,ani edhe pyet :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
10-02-05, 13:48
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......

Arbėri
10-02-05, 14:02
Belivallhaa boll vėshtir mė erdhi me pa nė mbretėri kėtė Arbėrin?! Phaa thashė cka deriii qenka bėrė kėtu kush po qeshhh ??? Ajo qeshje m'u duke shumė e njofshme se si gati e cmendur maaaaaa :lol: :lol: :lol:
O Arbėri , o pėrhajrė tė qofshinn kėto njė mijė shirmeee tė mrekullueshme gjithmonė me qeshjee atraktive dhe cmenduruese.
Edhe njė po ta themė ,dilė publikisht edhe deklarohu rrethė asaj interviste se cka fshefet nė tė dhe trego relalitetin se pėrndyshe ajo Murgesha , e ftiktė ma kish qitė zėrin e zė kinse gjoja unė kam tentu fshehurazi nė materilae tė saj! :evil: :evil: E ajo tė zezat e veta nuk i tregon fareeeeeeeee. Por edhe njė jam ka habitem se dic mė parė kemi kalu shumė mirė me tė ,po ja qė kur erdhi ti u mbrapshtun puntė me neve dyjave :? :evil: :lol: :lol:


SP. Mirė se ke ardhė nė Pallatin Mbretrorė.
Jeni njė njeri fantasitk ,shkrimet e juaja pėrherė janė tė shkeqlyeraaaaaa,vazhdoni kėshtu tutjee
Duke tė pėrshėndet tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxxxxxxx shkrime tė tilllllllllllll.


O kot e ke se stė besoj, se ti vetė je pėrgaditur pėr me ja lėnė bakshishė fjalėt tua Arbėrit. :evil:

O Arbėr unė e di se ti je djalė i mirė dhe i sjelshėm po krejt fajin e ka Shejtonka e cila ka qef me u mburrė pak si shumė.
Sa mė pėrket mua unė s`jam hidhėruar hiq me ty, dhe si dėshmi po ta jap njė mpuuqqqqqqqqq nė faqe ashtu thjesht veq shoqėrisht sa pėr me tė bindė se unė s`jam hidhėruar aspak me ty. :wink:
Ps. Ēka u ba bre djalė dje u hap kjo temė pėr ty e sot tu banė 4 faqe me urime pėr ty????Jaaaaaaaa belivallha, tybe treqin tybe, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, ma SIKLET se me ju pergjigj Shejtonkes dhe Murgeshes, dy DREQNIVE te forumit, nuk kame :oops: :x

Kto dy Shejtonkat, vella, te qesin koder mbi koder dhe nuk e di kah po te vine pyetjet dhe akuzat, pa bigari hak :x :evil:

Vetem kete po ua theme: Per inat TUAJIN edhe kam ardhe ne Palat, thjeshte ME JU KOPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Arbėri
10-02-05, 14:04
Arberi,mire se erdhet ne Mbreteri urime postimi i juaj 1000.
Me nderime Naki


Naki, mire se te gjeta ne ate pallate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vallha pak jau kam bo si keq por, mos ta nine se kemi mu knaqqqqqqq :lol: :lol:

Nderimet jane te ndersjella :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
10-02-05, 14:10
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, gjysma e punes u krye me ty :lol: :lol: :lol:

Vete fakti se si je paraqite ne kete menyre: "Poooooooooooo nidjėėėėėėė po,po nidjėėėėėėėėėė :evil: :evil: Po ti nervat me m'i shkartru mua hiqqqqqqqqq as mendja me tė shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu billeeeeeeeee " tregon se nuk me ka mbet edhe shume pune per ta arrite ate te deshirueshmen :lol: :lol: :lol: :lol:

Heheheh, eeeeeeeee sa per intervisten e imagjinuar, tash nuk e kam nder mend te flas asgje, te gfjitha kompetencat ja kam dhene Avokatit time e per ty e kame vetem nje fjale: Shifemi ne Gjyq :P :lol: :lol: :lol:Ok!! Se unė vi si dėshmitare dhe kurrė se lėri Murgeshėn ,me fitu e ti me pasu denim. :lol: :lol: :lol:
Edhe pse ajo me kėmbngulje po i hec kėsaj pune, do i tregojm se ku e ka vendin dhe se ėshtė gabimė qė po i bėnė kėto marziraaaaaa . :evil: :lol: :roll: :lol: :lol:

Deri atėherė ,mirėmbetshė! :lol: :lol:Oooooooo Dreqqqq, ops. oooooooo Shejtonka, Murgeshes ja ktheve nje pergjigje, jo bash bash qysh e ka meritue se, heheheh, se nuk kam kohe per ju se jeni Nana e Dreqnive e me duhen me ore te tera per tju pergjegj ashtu si e kerkoni por vetem nje po ta theme: Per Ju DYJAT, dmth. per inat te juajin dhe per me ju KOPPPPPPPPP, edhe cullak jam desh http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/00046.gif qka dmth. jam i ēveshur nga rezervat dhe brengosjet per pergjigje ndaj jushe :lol: :lol: :lol: :lol:

Ishalla heren tjeter shifemi ne ate oden e Ckllapave se, heheheh, qysh jam kah ushtroj sporte vetem per me e rrite te ramen, kam me ju bi sakat, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol: :P :P

Arbėri
10-02-05, 14:16
arberi mire se erdhe ne pallatin mbreteror shoki,jeni i shkelqyshem te iroi qe edhe me tutje te vazhdoni m eshkrimet e tua.


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat :lol: :lol:


Vushtrria, edhe me mire ju gjetesha ne ate Pallate, shoki :lol: :lol: :lol:

I shkelqyeshem, phaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po ku mos me qene i shkelqyeshem me kete shoqeri allahile :lol: :lol: :lol: :lol:

I uruar dhe i gezuar qofsh per jete e mote, i nderuar :lol: :lol: :lol:

Te mirat te zashin frymen, jarabi o Zote, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
10-02-05, 14:17
Aerber urime , edhe shum postim tjera :wink:

Arbėri
10-02-05, 14:21
Urime per 1000 postimet Arbėri.

Arrite ne pallat ne menyren me simpatike, gjithmon ne disponim dhe
me argetim te shkelqyeshem e ke ber nje vend te bukur ne mesin ton.
Jam i kenaqur te bisedoj me nje burr siq je ti Arbėri. Vetem vazhdo keshtu
per shum tjer shkrime. Qdo te mir ne jet per ty dhe te dashurit e tu.

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.Mafiozi.


Ciaoooooooooooooo Mafioziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol:

Arrita valla, qa me bo, keshtu kishte qene "fati" ime, hahahahahahahahaha me u bo, ne t'rite teme Mbret, phaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P

E thashe edhe me heret, e mos te behem i tepert: Me JU, si tersi, nuk e kam pas veshtir ASPAK sepse jeni te mrekullueshem por PAK "nxitesa", hahahahahahahaha dhe nuk po me leni ti pushoj keta gishta qe i bona varre :wink:

Te mirat, edhe ty, ta zeshin frymen dhe te ndjekshin gjithandej kah shkon ti :lol: :lol: :lol:

Mbeteni shume i rrespektuar, i nderuari Mafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
10-02-05, 14:25
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Arbėri
10-02-05, 14:27
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)

Nuk pranohet Barbarozė tė falėnderohesh ti nė emėr tė Arbėrit, se unė mpuqin ja dhashė atij e jo ty.
Dua qė Arbėri vet tė falėnderohet. :evil:Taman puna MPUQAT me ja dhone dikujt, phaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Arbėri
10-02-05, 14:32
Arber_qka po ban bre djale ti?Per kete kohe kaq te shkurt i paske kalu 1000 postime..phaaaaaa URIME,URIME...djalo, po me duket qe ma shume po shkruan ne forum se flet me njerze ne jeten e perditshme :lol: :lol: Kalo sa me mire,dhe suksese...bile po ta kame inatin :wink: hahahaha..


Of offfffffffffffffff, kush me paska pershendet, pergezu dhe uru he LUM UNE I LUMIIIIIIIII :P :P :P :lol:

Ehhhhhhhh, moh Halla e madhe, po i kam reduktue bisedat, nuk po flas mp KOT, qyyyyyyyyy :wink:
Me dikend diken eshte si ajo fjala: "fol e rruj ve" e kur dihet se veja lesh nuk ka, pse me fol me gjith kend allahile :wink: :x Joooooo breeeeeee, ma mire ketu, U KNAQEM VALLA, qyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj Halla e madhe, ta kam sigurue ne Pallat nje vend, bile vendin e nderit, vetem mos na u vono allahile :lol: :lol: :lol:

Mbetesh e pershendetur, si qdo here, e nderuara Halla e madhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
10-02-05, 14:37
urime edhe nga une i nderuar shpejt lol shpejt
hahaahhahahh
te pershendes PAK PAKOpaaaaaaaaaaaaaaaa, edhe Zana e DREQNIVE, ops. e maleve me paska urue, phaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :lol: :lol:

Oooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, mos me kane qa "jarani" yte, e po tutem mos pe keqkupton ai, pa ta dhane nje MPUQQQQQQQQQQQ te madheeeeeeeeeee nuk e kisha lane, qyyyyyyyyyy :wink: :P :lol: :lol: :lol:

Une te pershendes SHUME SHUME :wink: :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
10-02-05, 14:40
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......

deshta te shtoj:

Pritem ti bejm shkrimet barazi............ :D

Arbėri
10-02-05, 14:45
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......Qy qyyyyyyyyyy kush me paska urua, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Kaltrushi :x :o

Ahhhhhhhh DREQI gishtat MOS ti honkt tye, qyyyyyyyyy, me "sherre" e ke bo kete urim :wink: :P sa me te urue edhe une tye se, heheheh, edhe ti o DREQ kishe ardhe ne Pallat, qyyyyyyyyyyy :lol: :lol:

Te falenderoj nga zemra, oj Mbreteresha e Re, per kete urime e njashtu te deshiroj edhe ty te besh edhe qindra mijera shkrime, te bukura, te lezetshme, xigluese, mu ashtu si din ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E mira, ops. I MIRI ta zefte frymen edhe tye, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
10-02-05, 14:48
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......Qy qyyyyyyyyyy kush me paska urua, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Kaltrushi :x :o

Ahhhhhhhh DREQI gishtat MOS ti honkt tye, qyyyyyyyyy, me "sherre" e ke bo kete urim :wink: :P sa me te urue edhe une tye se, heheheh, edhe ti o DREQ kishe ardhe ne Pallat, qyyyyyyyyyyy :lol: :lol:

Te falenderoj nga zemra, oj Mbreteresha e Re, per kete urime e njashtu te deshiroj edhe ty te besh edhe qindra mijera shkrime, te bukura, te lezetshme, xigluese, mu ashtu si din ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E mira, ops. I MIRI ta zefte frymen edhe tye, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qyqy po nuk ma ke pa Urimin qe kur ta kam shkru........ta kam shkur per qejf e jo inati..........sdua qe te jem konkurenc hahahaha

e jo sa per me ma uru ti mua..........ncuk ka po te paska hi mendja bre djale.............hahahahhaha une kam urim te mire nga kercovari me del tamon se mendon bile nje mire..........heeeeeeee ahhahaha

te pershendes


PS: Ne tasht Pallatin ne dore a??? hahaha

Arbėri
10-02-05, 14:48
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......

deshta te shtoj:

Pritem ti bejm shkrimet barazi............ :D


Heheheh, te kisha prite por, po tutem mos po te idhnohet qaj "djali" qe nuk po te le as nje hap vetem :lol: :lol:
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Arbėri
10-02-05, 14:51
Aerber urime , edhe shum postim tjera :wink:


Pooooooo ishalla por me TY dhe gjithe shoqerine :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

Kaltrushi
10-02-05, 14:53
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......

deshta te shtoj:

Pritem ti bejm shkrimet barazi............ :D


Heheheh, te kisha prite por, po tutem mos po te idhnohet qaj "djali" qe nuk po te le as nje hap vetem :lol: :lol:
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


cili djale bre??????????????? Une edhe vetem e nuk frigona.........edhe tybe perpos hijes nuk kam kerkend prap........... ncuk ha haaaaaaaaa

Arbėri
10-02-05, 15:07
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......Qy qyyyyyyyyyy kush me paska urua, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Kaltrushi :x :o

Ahhhhhhhh DREQI gishtat MOS ti honkt tye, qyyyyyyyyy, me "sherre" e ke bo kete urim :wink: :P sa me te urue edhe une tye se, heheheh, edhe ti o DREQ kishe ardhe ne Pallat, qyyyyyyyyyyy :lol: :lol:

Te falenderoj nga zemra, oj Mbreteresha e Re, per kete urime e njashtu te deshiroj edhe ty te besh edhe qindra mijera shkrime, te bukura, te lezetshme, xigluese, mu ashtu si din ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E mira, ops. I MIRI ta zefte frymen edhe tye, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qyqy po nuk ma ke pa Urimin qe kur ta kam shkru........ta kam shkur per qejf e jo inati..........sdua qe te jem konkurenc hahahaha

e jo sa per me ma uru ti mua..........ncuk ka po te paska hi mendja bre djale.............hahahahhaha une kam urim te mire nga kercovari me del tamon se mendon bile nje mire..........heeeeeeee ahhahaha

te pershendes


PS: Ne tasht Pallatin ne dore a??? hahaha


Belivallha edhe ti bash bet ke qu krye, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ani pi fol do fjal bash qysh i kam marak une :wink: :oops: :evil:

Ani kur po ma permend Kercovarin, phaaaaaaaaaaaaaaaa, lukthi po me perzihet, HIQ se kame marak konkurencen :wink: :x :evil:

Hajt hajt se te ze me naj "kthine" ne Pallat e ta tregoj qefin, qyyyyyyyyy :P :P :P :P :P :P

Murgesha
10-02-05, 15:10
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)

Nuk pranohet Barbarozė tė falėnderohesh ti nė emėr tė Arbėrit, se unė mpuqin ja dhashė atij e jo ty.
Dua qė Arbėri vet tė falėnderohet. :evil:Taman puna MPUQAT me ja dhone dikujt, phaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


O i panafakė je ti. :wink:

Kaltrushi
10-02-05, 15:12
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......Qy qyyyyyyyyyy kush me paska urua, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Kaltrushi :x :o

Ahhhhhhhh DREQI gishtat MOS ti honkt tye, qyyyyyyyyy, me "sherre" e ke bo kete urim :wink: :P sa me te urue edhe une tye se, heheheh, edhe ti o DREQ kishe ardhe ne Pallat, qyyyyyyyyyyy :lol: :lol:

Te falenderoj nga zemra, oj Mbreteresha e Re, per kete urime e njashtu te deshiroj edhe ty te besh edhe qindra mijera shkrime, te bukura, te lezetshme, xigluese, mu ashtu si din ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E mira, ops. I MIRI ta zefte frymen edhe tye, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qyqy po nuk ma ke pa Urimin qe kur ta kam shkru........ta kam shkur per qejf e jo inati..........sdua qe te jem konkurenc hahahaha

e jo sa per me ma uru ti mua..........ncuk ka po te paska hi mendja bre djale.............hahahahhaha une kam urim te mire nga kercovari me del tamon se mendon bile nje mire..........heeeeeeee ahhahaha

te pershendes


PS: Ne tasht Pallatin ne dore a??? hahaha


Belivallha edhe ti bash bet ke qu krye, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ani pi fol do fjal bash qysh i kam marak une :wink: :oops: :evil:

Ani kur po ma permend Kercovarin, phaaaaaaaaaaaaaaaa, lukthi po me perzihet, HIQ se kame marak konkurencen :wink: :x :evil:

Hajt hajt se te ze me naj "kthine" ne Pallat e ta tregoj qefin, qyyyyyyyyy :P :P :P :P :P :P

ahahhaha qitasht ma leshove gazin siiiiiii o zot ha haahhahhahhahah oooooooooooo ahhahahahaha Pse mos me permend kercovarin ne forum kafe jame dhe e martuar me te hahahahhahahaha o zot ahhahahah

do fjale nuk i kuptova aq por nejse..........hahahahahh o u kputa tuj kesh............ :D :D :D

E sa per lukth ka sa te dush kokrra.........ha hahahhahahha


"kthine" nuk e kuptoj por me bisht po me doket kjo fjale

Arbėri
10-02-05, 15:17
Vushtrria dhe Mafiozi,pasi une dhe Arbėri jemi marre vesh qe une t'i pergjigjem ne vend te tij"gjinise me te shemtuar" :lol: ,edhe une vendosa qe te ju falenderoj per pershendetjet dhe urimet drejtuar atij.Shume flm. :)

Nuk pranohet Barbarozė tė falėnderohesh ti nė emėr tė Arbėrit, se unė mpuqin ja dhashė atij e jo ty.
Dua qė Arbėri vet tė falėnderohet. :evil:Taman puna MPUQAT me ja dhone dikujt, phaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


O i panafakė je ti. :wink:Une aaaaaaaaaaaa? :wink: :wink:

Hajgare je kah bon, pom doket a? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
10-02-05, 15:42
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......Qy qyyyyyyyyyy kush me paska urua, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Kaltrushi :x :o

Ahhhhhhhh DREQI gishtat MOS ti honkt tye, qyyyyyyyyy, me "sherre" e ke bo kete urim :wink: :P sa me te urue edhe une tye se, heheheh, edhe ti o DREQ kishe ardhe ne Pallat, qyyyyyyyyyyy :lol: :lol:

Te falenderoj nga zemra, oj Mbreteresha e Re, per kete urime e njashtu te deshiroj edhe ty te besh edhe qindra mijera shkrime, te bukura, te lezetshme, xigluese, mu ashtu si din ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E mira, ops. I MIRI ta zefte frymen edhe tye, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qyqy po nuk ma ke pa Urimin qe kur ta kam shkru........ta kam shkur per qejf e jo inati..........sdua qe te jem konkurenc hahahaha

e jo sa per me ma uru ti mua..........ncuk ka po te paska hi mendja bre djale.............hahahahhaha une kam urim te mire nga kercovari me del tamon se mendon bile nje mire..........heeeeeeee ahhahaha

te pershendes


PS: Ne tasht Pallatin ne dore a??? hahaha


Belivallha edhe ti bash bet ke qu krye, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ani pi fol do fjal bash qysh i kam marak une :wink: :oops: :evil:

Ani kur po ma permend Kercovarin, phaaaaaaaaaaaaaaaa, lukthi po me perzihet, HIQ se kame marak konkurencen :wink: :x :evil:

Hajt hajt se te ze me naj "kthine" ne Pallat e ta tregoj qefin, qyyyyyyyyy :P :P :P :P :P :P

ahahhaha qitasht ma leshove gazin siiiiiii o zot ha haahhahhahhahah oooooooooooo ahhahahahaha Pse mos me permend kercovarin ne forum kafe jame dhe e martuar me te hahahahhahahaha o zot ahhahahah

do fjale nuk i kuptova aq por nejse..........hahahahahh o u kputa tuj kesh............ :D :D :D

E sa per lukth ka sa te dush kokrra.........ha hahahhahahha


"kthine" nuk e kuptoj por me bisht po me doket kjo fjaleMore mireeeeeeee e ke marre vesh tiiiiiii :wink: :lol: Ka njerez qe pas dy-tri dite e kuptojne qyyyyyyyy :wink: :wink: :lol: :lol:

Vallha me ate te qeshur, shume simpatike dhe te kthjellet, me bere edhe mua te qeshem :wink: :wink: :lol: :lol:

Heheheh, qysh moj nuk e kuptove ate fjalen "kthine", qyyyyyyyyy, a nuk te ka zane kush asnjehere ne kthine a? :wink: :P :P

Kthine dmth. Qosh, ngushte diku, skute etj. dhe nuk ka kurrfare bishti, bishti mund te behet vetem ne ose pas kthines, heheheh :wink: :P :P :P

Ciao dhe shifemi ne ndonje kthine te Pallatit :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Arbėri
10-02-05, 15:46
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......Qy qyyyyyyyyyy kush me paska urua, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Kaltrushi :x :o

Ahhhhhhhh DREQI gishtat MOS ti honkt tye, qyyyyyyyyy, me "sherre" e ke bo kete urim :wink: :P sa me te urue edhe une tye se, heheheh, edhe ti o DREQ kishe ardhe ne Pallat, qyyyyyyyyyyy :lol: :lol:

Te falenderoj nga zemra, oj Mbreteresha e Re, per kete urime e njashtu te deshiroj edhe ty te besh edhe qindra mijera shkrime, te bukura, te lezetshme, xigluese, mu ashtu si din ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E mira, ops. I MIRI ta zefte frymen edhe tye, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qyqy po nuk ma ke pa Urimin qe kur ta kam shkru........ta kam shkur per qejf e jo inati..........sdua qe te jem konkurenc hahahaha

e jo sa per me ma uru ti mua..........ncuk ka po te paska hi mendja bre djale.............hahahahhaha une kam urim te mire nga kercovari me del tamon se mendon bile nje mire..........heeeeeeee ahhahaha

te pershendes


PS: Ne tasht Pallatin ne dore a??? hahaha


Belivallha edhe ti bash bet ke qu krye, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ani pi fol do fjal bash qysh i kam marak une :wink: :oops: :evil:

Ani kur po ma permend Kercovarin, phaaaaaaaaaaaaaaaa, lukthi po me perzihet, HIQ se kame marak konkurencen :wink: :x :evil:

Hajt hajt se te ze me naj "kthine" ne Pallat e ta tregoj qefin, qyyyyyyyyy :P :P :P :P :P :P

ahahhaha qitasht ma leshove gazin siiiiiii o zot ha haahhahhahhahah oooooooooooo ahhahahahaha Pse mos me permend kercovarin ne forum kafe jame dhe e martuar me te hahahahhahahaha o zot ahhahahah

do fjale nuk i kuptova aq por nejse..........hahahahahh o u kputa tuj kesh............ :D :D :D

E sa per lukth ka sa te dush kokrra.........ha hahahhahahha


"kthine" nuk e kuptoj por me bisht po me doket kjo fjaleMore mireeeeeeee e ke marre vesh tiiiiiii :wink: :lol: Ka njerez qe pas dy-tri dite e kuptojne qyyyyyyyy :wink: :wink: :lol: :lol:

Vallha me ate te qeshur, shume simpatike dhe te kthjellet, me bere edhe mua te qeshem :wink: :wink: :lol: :lol:

Heheheh, qysh moj nuk e kuptove ate fjalen "kthine", qyyyyyyyyy, a nuk te ka zane kush asnjehere ne kthine a? :wink: :P :P

Kthine dmth. Qosh, ngushte diku, skute etj. dhe nuk ka kurrfare bishti, bishti mund te behet vetem ne ose pas kthines, heheheh :wink: :P :P :P

Ciao dhe shifemi ne ndonje kthine te Pallatit :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kaltrushi
10-02-05, 15:51
Arber te pershendes dhe te uroj per 1000 Postimet..... je baraze me mua....gjdo te mire ne jete, suksese, shendet dhe gjithnje me deshir te shof edhe me shum shkrime te tuaja.........


tung kalo sa ma majr.......Qy qyyyyyyyyyy kush me paska urua, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Kaltrushi :x :o

Ahhhhhhhh DREQI gishtat MOS ti honkt tye, qyyyyyyyyy, me "sherre" e ke bo kete urim :wink: :P sa me te urue edhe une tye se, heheheh, edhe ti o DREQ kishe ardhe ne Pallat, qyyyyyyyyyyy :lol: :lol:

Te falenderoj nga zemra, oj Mbreteresha e Re, per kete urime e njashtu te deshiroj edhe ty te besh edhe qindra mijera shkrime, te bukura, te lezetshme, xigluese, mu ashtu si din ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E mira, ops. I MIRI ta zefte frymen edhe tye, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qyqy po nuk ma ke pa Urimin qe kur ta kam shkru........ta kam shkur per qejf e jo inati..........sdua qe te jem konkurenc hahahaha

e jo sa per me ma uru ti mua..........ncuk ka po te paska hi mendja bre djale.............hahahahhaha une kam urim te mire nga kercovari me del tamon se mendon bile nje mire..........heeeeeeee ahhahaha

te pershendes


PS: Ne tasht Pallatin ne dore a??? hahaha


Belivallha edhe ti bash bet ke qu krye, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ani pi fol do fjal bash qysh i kam marak une :wink: :oops: :evil:

Ani kur po ma permend Kercovarin, phaaaaaaaaaaaaaaaa, lukthi po me perzihet, HIQ se kame marak konkurencen :wink: :x :evil:

Hajt hajt se te ze me naj "kthine" ne Pallat e ta tregoj qefin, qyyyyyyyyy :P :P :P :P :P :P

ahahhaha qitasht ma leshove gazin siiiiiii o zot ha haahhahhahhahah oooooooooooo ahhahahahaha Pse mos me permend kercovarin ne forum kafe jame dhe e martuar me te hahahahhahahaha o zot ahhahahah

do fjale nuk i kuptova aq por nejse..........hahahahahh o u kputa tuj kesh............ :D :D :D

E sa per lukth ka sa te dush kokrra.........ha hahahhahahha


"kthine" nuk e kuptoj por me bisht po me doket kjo fjaleMore mireeeeeeee e ke marre vesh tiiiiiii :wink: :lol: Ka njerez qe pas dy-tri dite e kuptojne qyyyyyyyy :wink: :wink: :lol: :lol:

Vallha me ate te qeshur, shume simpatike dhe te kthjellet, me bere edhe mua te qeshem :wink: :wink: :lol: :lol:

Heheheh, qysh moj nuk e kuptove ate fjalen "kthine", qyyyyyyyyy, a nuk te ka zane kush asnjehere ne kthine a? :wink: :P :P

Kthine dmth. Qosh, ngushte diku, skute etj. dhe nuk ka kurrfare bishti, bishti mund te behet vetem ne ose pas kthines, heheheh :wink: :P :P :P

Ciao dhe shifemi ne ndonje kthine te Pallatit :P :P :P :P :P :P :P :P :P

ME vje KEQ POR SE PARI NUK HALTINA NEPER KTHINA. edhe nese me nxan qfar do besh???????? Mos u pergadit se nuk mundesh mem nxan edhe nese po qfar do me besh bre djale........ po me doket se po konkurreca luan Rrollllllllllllll...........avavavav sikur me pas dit se do vje ndonje fjale sikur ato qe i ceke.........ncukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Qfar lyp ti qosheve??? ahhahah del ne Mes sikur une.........dhe afrohmu ne mes guxofshe???? ahahhahahaha

Arbėri
10-02-05, 16:01
More mireeeeeeee e ke marre vesh tiiiiiii :wink: :lol: Ka njerez qe pas dy-tri dite e kuptojne qyyyyyyyy :wink: :wink: :lol: :lol:

Vallha me ate te qeshur, shume simpatike dhe te kthjellet, me bere edhe mua te qeshem :wink: :wink: :lol: :lol:

Heheheh, qysh moj nuk e kuptove ate fjalen "kthine", qyyyyyyyyy, a nuk te ka zane kush asnjehere ne kthine a? :wink: :P :P

Kthine dmth. Qosh, ngushte diku, skute etj. dhe nuk ka kurrfare bishti, bishti mund te behet vetem ne ose pas kthines, heheheh :wink: :P :P :P

Ciao dhe shifemi ne ndonje kthine te Pallatit :P :P :P :P :P :P :P :P :P

ME vje KEQ POR SE PARI NUK HALTINA NEPER KTHINA. edhe nese me nxan qfar do besh???????? Mos u pergadit se nuk mundesh mem nxan edhe nese po qfar do me besh bre djale........ po me doket se po konkurreca luan Rrollllllllllllll...........avavavav sikur me pas dit se do vje ndonje fjale sikur ato qe i ceke.........ncukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Qfar lyp ti qosheve??? ahhahah del ne Mes sikur une.........dhe afrohmu ne mes guxofshe???? ahahhahahahaHeheheh, qyre qyreeeeeeeeeee, nuk halitet QIKA neper kthina, phaaaaaaaaaaaaaa :wink: :x :o

Oj Kaltrushe, po tu ndejt neper midisi te midisit te MESIT :wink: une mbeta pa nuse, qyyyyyyyyyyyyy :oops: :cry: :oops:

Vallha tash e tutje vetem neper qasi far kthina kam me ndejt, nuk i dihet, edhe kthinat jane plote fat :lol: :P :P

Ehhhhhhhhhh, po me ngushtove me ate pyetjen: "Qka do besh"!!!!!!!!!!!
Heheheh, vetem nje e di: keq JOOOOOOOOOOO :P http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Kercovari
10-02-05, 16:02
Gjitha te mirat dhe urime i nderuar Arber per njemije postimet e tua.

dr1ta
10-02-05, 17:05
Urime urime i befsh edhe plot tjera ...ta ka lon nona amanet :lol: :)
(pak shaka)Ja kalofsh sa me mire ketu :)

Arbėri
10-02-05, 18:09
Gjitha te mirat dhe urime i nderuar Arber per njemije postimet e tua.Shume te falenderoj per urimin tend :lol:

Nuk e kam pas edhe lehte, beso, por kam pas arsye te forte bile te "merrem" me diqka, sepse shume po me mungon "diqka" :cry: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, Kercovari :lol: :lol: :lol:

Arbėri
10-02-05, 18:13
Urime urime i befsh edhe plot tjera ...ta ka lon nona amanet :lol: :)
(pak shaka)Ja kalofsh sa me mire ketu :)Ahhhhhhhhhhhhh Drita Dritaaaaaaaaaaaaa, me emer te bukur e, mos gabofsha, edhe vete e bukur, Ferizajase maaaaaaaaaa :P :P :lol: :lol:

Te falenderoj per urime dhe pergezime e besa edhe per ate qe po ma perkujton amanetin e Nanes :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Belivallha amanet te mire me ka lane a? :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Te gjitha te mirat, Drita e dites se naten u mesuam pa ty :cry: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :P

Arb
10-02-05, 19:01
Pershendetje O Arber!

Hajde edhe 1000 te tjera se shpejti!

Honesty^uk.
10-02-05, 19:59
I nderuar ARBERI, pershendetje per rremujat tuja :lol: :lol: :lol: qe po e mbajn te tensionuar atmosferen ne forumin tone.
Te uroj 1000 shkrimet tuaja dhe te shpreh mireseardhjen ne pallatin mbreteror
Kalofsh sa me interesant i nderuar

Honesty

biondi_f86
10-02-05, 21:43
Arberi shume urime per 1000 postimet e tua. :wink:

Pershendetje dhe te uroje disponim te mire qe te na shkruajshe edhe me shume. :wink:

Arbėri
13-03-05, 13:51
Pershendetje O Arber!

Hajde edhe 1000 te tjera se shpejti!Te falemnderit, i nderuari Arb :lol:

Edhe ti i befsh edhe 30 000 te tjera :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
13-03-05, 13:55
I nderuar ARBERI, pershendetje per rremujat tuja :lol: :lol: :lol: qe po e mbajn te tensionuar atmosferen ne forumin tone.
Te uroj 1000 shkrimet tuaja dhe te shpreh mireseardhjen ne pallatin mbreteror
Kalofsh sa me interesant i nderuar

Honesty


Hahahahaha, edhe ju Honesty, jeni te pershendetur por, heheheh, me ato "rremujat" PAK ma ke trubullue se :wink: :wink:

Edhe ty, i nderuar, te deshiroj argetim te kendshem ne kete forume si dhe edhe shume e shume shkrime te tjera :lol:
Heheheh, eeeeeeeeee me sa gezime kam ardhe ne ate pallate e aq PAK kame gjete atje :wink: :lol: :lol:

Arbėri
13-03-05, 13:58
Arberi shume urime per 1000 postimet e tua. :wink:

Pershendetje dhe te uroje disponim te mire qe te na shkruajshe edhe me shume. :wink:Biondi, te falenderoj nga zemra per urimet tuaja e deshira ime eshte qe edhe ti ti besh edhe 10 000 postime :lol: :lol:

Me kete shoqeri, disponimi KURRE nuk mungone :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
22-03-05, 14:52
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

IceGirl
22-03-05, 15:01
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Turisti Kercovari Drenicaku Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

DEA
22-03-05, 15:01
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:
Do na mungosh edhe neve, ike ne muajin e mjaltit edhe ti a hahahahhaah

IceGirl
22-03-05, 15:02
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:
Do na mungosh edhe neve, ike ne muajin e mjaltit edhe ti a hahahahhaah

hahhahahaha mpuqqqq syn :wink:

Kercovari
22-03-05, 15:12
Ice Girl
Paqsh fatim kudo qe te shkosh,shendetin dhe mbi te gjitha dashurin.

IceGirl
22-03-05, 15:16
Ice Girl
Paqsh fatim kudo qe te shkosh,shendetin dhe mbi te gjitha dashurin.

Flm i nderuar :(

IceGirl
22-03-05, 15:24
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Turisti Naki Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

Barbaroza
22-03-05, 15:32
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Turisti Naki Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

Te kuptoj motrushe.Kurdohere je e mireseardhur,te presim!
Byeeeee

turisti
22-03-05, 15:56
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Turisti Naki Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:


Do te na mungojsh -AKULL QIK-,por mos harro se je e mire se ardhun gjithmone.

Faleminderit per pershendetje.Te deshiroj shume sukses ne ēdo drejtime.

Me respekt,
TURISTI.

Kavaleri
22-03-05, 16:21
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

Falemnderit qe po shkon,asi qe na pershendete..Shpesojm qe nji dit do te Jesh ma e Lumtura e Gjith Boten, dhe at ta uroj nga Zemra dhe Shpirti.
Me te Vertet e dhimshme esht ndarja,po pse me len te qaj tash a? :cry:

dembelica
22-03-05, 16:23
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Turisti Kercovari Drenicaku Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:


Pershendetje edhe per ty IceGirl

Me shprese qe shendeti dhe dashuria te percjelle ne qdo hap te jetes,te pershendes,do te na mungosh edhe neve :(

Te perqafoj nje her fort.

Diana007
22-03-05, 16:41
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

IceGirl do t na mungojsh edhe ti neve

T pershedes kudo qe kofsh qaste t e kendshme :wink:

IceGirl
22-03-05, 16:56
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

Falemnderit qe po shkon,asi qe na pershendete..Shpesojm qe nji dit do te Jesh ma e Lumtura e Gjith Boten, dhe at ta uroj nga Zemra dhe Shpirti.
Me te Vertet e dhimshme esht ndarja,po pse me len te qaj tash a? :cry:

Ju faleminderit

IceGirl
22-03-05, 16:57
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Turisti Kercovari Drenicaku Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:


Pershendetje edhe per ty IceGirl

Me shprese qe shendeti dhe dashuria te percjelle ne qdo hap te jetes,te pershendes,do te na mungosh edhe neve :(

Te perqafoj nje her fort.
Flm loqkummmm :(

IceGirl
22-03-05, 17:57
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

IceGirl do t na mungojsh edhe ti neve

T pershedes kudo qe kofsh qaste t e kendshme :wink:
:( Do kthehem pas nje kohe

Honesty^uk.
22-03-05, 18:20
Pershendetje per ju Qika e Akullt. :lol:
Perparimet qe ka bere teknologjia ne kete vitet e fundit po thone se ka ndikuar ne klimen boterore, dhe si rrjedhoje shkrirja e akujve po behet me e madhe nga dita ne dite, por po me vjen cudi se ku te paska gjetur ty :lol: :lol: qe te ndikoj ne shkrirjen e forcave tuaja, duke ditur ne baze te shkrimeve qe ju keni bere ne forum keni paraqitur nje dinjitet te forte dhe te pa tundur.
Dihet se njeriu ka probleme ne jete dhe ato jane qe e bejne jeten me interesante, sepse po te mos ishin problemet qe lindin nga dita ne dite ateher vet jeta do te ishte e pakuptimte, sepse pas nje dite me shterngata patjeter do te lindin dielli dhe keshtu shijimi do te jete i plote.
Sido qe te jete une te deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

doGzona
23-03-05, 15:31
Pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi kudo qe jene

IceGirl
24-03-05, 05:20
Pershendetje per ju Qika e Akullt. :lol:
Perparimet qe ka bere teknologjia ne kete vitet e fundit po thone se ka ndikuar ne klimen boterore, dhe si rrjedhoje shkrirja e akujve po behet me e madhe nga dita ne dite, por po me vjen cudi se ku te paska gjetur ty :lol: :lol: qe te ndikoj ne shkrirjen e forcave tuaja, duke ditur ne baze te shkrimeve qe ju keni bere ne forum keni paraqitur nje dinjitet te forte dhe te pa tundur.
Dihet se njeriu ka probleme ne jete dhe ato jane qe e bejne jeten me interesante, sepse po te mos ishin problemet qe lindin nga dita ne dite ateher vet jeta do te ishte e pakuptimte, sepse pas nje dite me shterngata patjeter do te lindin dielli dhe keshtu shijimi do te jete i plote.
Sido qe te jete une te deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

Ju faleminderit i nderuar per fjalet tuaja qe lehtesojne dhimbjen
e qe sherojne shpirtin....Une do te largohem per nje kohe do kthehem prap.Deri ateher ju deshiroj cdo te mire ne jete mu ashtu siq zemra juaj e bardhe meriton e deshirone :wink:

Kavaleri
25-03-05, 02:55
Pershendetje te gjith antaret e Forumit Dardania.
S.P.C Ata e ato qe me pershendetin.

erita
25-03-05, 13:43
Deshiroj te pershendes te gjithe forumistat dhe shpresoj se te gjithe jeni mire dhe realizimin e deshirave tuaj ju deshiron Erita :wink:

DEA
25-03-05, 14:55
Tung ketyre para dhe atyre prapa kuintave :wink: :wink: :wink: :wink:

Diana007
25-03-05, 14:58
Tung ketyre para dhe atyre prapa kuintave :wink: :wink: :wink: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tung edhe ty Dea :wink:

dembelica
26-03-05, 09:07
Pershendes perzemersisht gjith shoqerine Dardane :)

Diana007
26-03-05, 09:09
Pershendes perzemersisht gjith shoqerine Dardane :)

:wink: :wink: :D

Gentiani
27-03-05, 01:42
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

IceGirl tani e lexova shkresėn tėnde kėtu, tė falemnderit pėr pėrshėndetjet dhe shpresoj se do tė kthehesh ta vazhdosh me shkrime aty ku ke mbetur! Kam pasur rastin tė lexojė shkrimet tua dhe keni lėnė pėrshtypjet e njė anėtareje tė kujdesėshme dhe tė matur nė shkrimet tuaja! Rrespekt dhe kurdo qė gjenė kohė dhe vjen Mirė se Vjen!

Gentiani!

Psikologu
27-03-05, 05:32
Pershendetje te perzemerta te gjithė anetareve te forumit.

Te gjitve nga zamra ju deshiroj argetim te mirė, shendet , lumturi dhe perparsi ne jeten tuaj.

Me nderime per ju:

Psikologu

uliksi31
27-03-05, 07:20
Ju pershendes te gjithe anetaret e ketije forumi
Dhe ju uroj cdo te mire ne jete
Qaste te kedeshme ketu ne FD
Honesty^uk Murgesha ShEjToNkA Genta Barbaroza Aferdita Luana dembelica Gjumashja Diana007 DEA Lazdrani 007 MemphiSx Mafiozi Dreni30 Gentiani Uliksi Naki Tomori kavaleri e shume shume te tjere anetare te ri.....

Nuk do te mundem te kycem ne FD me per nje kohe shkaku....????
Ju dua te gjitheve do te me mer malli shume :cry:


Ju pershendes shume shume kaloni sa me bukur :cry: :cry:

Mos na harro, lovely girl.Kryeji punet sa ma shpejt e ktheu, se ketu te presim :)

ShEjToNkA
28-03-05, 21:54
Arbėri ,ku do qė ndodheni keni pėrshėndetje tė sinqerta nga unė.

Ju pėrshėndes dhe ju dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.

Arbėri
29-03-05, 07:50
Arbėri ,ku do qė ndodheni keni pėrshėndetje tė sinqerta nga unė.

Ju pėrshėndes dhe ju dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.
Euzebilahumin e Shejtane rragjem, bismilahi rrahmani rrahim, etj etj. :wink: :P :lol:

Shejtonka, te falemnderit per pershendetje e nderuar, edhe pse, heheheh, kur pe shof emrin tend disi lekura po me terqethet, phaaaaaaaaaaaaaa :wink: :x :x :cry: :cry:

Je e nderuar, e rrespektuar nga Arbėri Shejtonka :lol: :lol: :lol:
Te gjitha te mirat dhe shume te falemnderit per vizite, gati se qenka dryshke dera pa me ardhe asnje mysafire :cry: :oops: :x :lol:

Kalo BUKURRRRRRRRRRRRR, bash ashtu si e meriton ti, Shejtonka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
29-03-05, 10:01
O Arber po ku po gjindeni pash zotin a ne hane je shkuaaa??

More qe sa kohe qe po mungon e nuk po te dihet fija hiq.

Ani nuk po e zgjase shume vetem po du me te pershendet dhe me te uru nje dite te bukur kudo qe gjindesh.
Nga Dreni30

Diana007
29-03-05, 11:42
Arber te pershedes :wink:


Me respekt Diana

Naki
29-03-05, 19:36
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 150402 artikuj
Forumi ka 4447 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė edis
15 pėrdorues online: 7 anėtarė 3 tė fshehur 5 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Drenicaki, laliloli, Psikologu, the godfather, uliksi31-jr., vushtrria

Nje mbremje te mire ju deshiron Naki

progoni
31-03-05, 00:39
Arėbrit

e NDEROFT ZOTI

qysh NDERON edhe Arėbri

TĖ BUKURAT E ZOTIT
P.s.

oooooooooo veq njerzit e mdhenj i pėrkulen gjinis sė BUKURĖ

dr1ta
31-03-05, 12:22
Ku mbete bre Arberi :x ?


Thash ta bej nje selam :D kalofsh mire kudo ce je :)

Murgesha
31-03-05, 19:48
Arbėri eja se po tė presim me tė ba dasmėn.
Ps. Ishalla s`je martuar nė ndėrkohė. :lol: :lol: :lol:

Arbėri
06-04-05, 16:49
O Arber po ku po gjindeni pash zotin a ne hane je shkuaaa??

More qe sa kohe qe po mungon e nuk po te dihet fija hiq.

Ani nuk po e zgjase shume vetem po du me te pershendet dhe me te uru nje dite te bukur kudo qe gjindesh.
Nga Dreni30


Ooooooooooo Dreni30, oooooo njeri i mire, oooooooo SHOKI, kam humb per shkaqe objektive dhe subjektive :wink:

Po qka me ardhe o i nderuar, Ju jeni martua, e keni gjete nafaken e juaj e une vetem po sillem e po pshtillem, pa nafak e vetem po bohem penges e juaja :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes o i nderuar dhe te deshiroj qaste te kendshme, ne dhe jashte forumit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
06-04-05, 17:02
Arber te pershedes :wink:


Me respekt DianaOjjjjjjj Diana007, e pershendetur e uruar dhe e gezuar qofsh, ishalla :lol: :lol: :lol:

Te falenderoj nga zemra per MOSharrese, medemek qe nuk po e leni Oden time me i ra pluhur edhe me i madhe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rrespekti dhe nga Arbėri :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-04-05, 19:08
Erdha me e shkund pak pluhurin e kėsaj ode.
Arbėr njė Special pėrshėndetje pėr ty, e tjera herė mos tė marrė puuuuuuuuussssssssssi e me ta mlu pluhuri kėtė odė. :wink:
Nime mos tė harroj se kesh kah i marr prap me vete.
Njė vazo me lule tė freskėta pėr ty i nderuar.

http://www.orkdalsmenighetene.no/images/vigsel/Blomster_small.JPG

007
06-04-05, 19:26
Pershendes te gjith antaret e keti forumi,ju deshiroj argetim sa ma te mir ne vazhdim.
Ne veqanti pershendes IceGirl dhe i deshiroj kthim sa ma te shpejt ne mesin ton.

me nderime
007

florian
06-04-05, 20:18
meqene se jam dhe un antar i ketij forumi ju falenderoj pert urimet 007 dhe gjithashtu urime dhe juve. :wink:

IceGirl
07-04-05, 02:07
Pershendes te gjith antaret e keti forumi,ju deshiroj argetim sa ma te mir ne vazhdim.
Ne veqanti pershendes IceGirl dhe i deshiroj kthim sa ma te shpejt ne mesin ton.

me nderime
007
Ju faleminderit 007 gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une
Ju dhe te gjithe anetaret e FD-se
Ju uroje caste te kendeshme kudo qe jeni :wink:

Arbėri
07-04-05, 10:08
Arėbrit

e NDEROFT ZOTI

qysh NDERON edhe Arėbri

TĖ BUKURAT E ZOTIT
P.s.

oooooooooo veq njerzit e mdhenj i pėrkulen gjinis sė BUKURĖ

Progoni, miku, shoku, i nderuari ime: Je shume i mireseardhur ne kete Ode :lol:

Eshte kenaqesi te komunikoj me ju :lol: :lol:
Te falemnderit per ato fjale, te falemnderit per sinqeritet, te falemnderit per miqesi :lol:
Jame krenar qe kame nje mike si ti :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me Ty dhe Familjen tende te nderuar :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
07-04-05, 10:11
Ku mbete bre Arberi :x ?


Thash ta bej nje selam :D kalofsh mire kudo ce je :)


Ooooooooo JA KU JAME, oj e nderuara Drita :lol: :lol: :lol:

Eshte stina e Pranveres, PAK e mundimshme per njerezit pa qifta e po dal PAK e po hulumtoj, mos rastesishte pe gjej fatin time :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alejkum selame, shume e nderuara Drita dhe kalo edhe me mire, kudo qe je edhe ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
07-04-05, 10:13
Arbėri eja se po tė presim me tė ba dasmėn.
Ps. Ishalla s`je martuar nė ndėrkohė. :lol: :lol: :lol:Hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa

Oj e nderuara Murgesha, edhe une po pres me ma bo dasmen por ncukkkkkkkk, kam qellue me nafak te rand breeeeeeeeeee :wink: :cry: :x

Jo jooooo, ende nuk jam martue, po pres po pres po pressssssssssssssssssssss :P :P :P :P :P :P :wink:

Arbėri
07-04-05, 10:19
Erdha me e shkund pak pluhurin e kėsaj ode.
Arbėr njė Special pėrshėndetje pėr ty, e tjera herė mos tė marrė puuuuuuuuussssssssssi e me ta mlu pluhuri kėtė odė. :wink:
Nime mos tė harroj se kesh kah i marr prap me vete.
Njė vazo me lule tė freskėta pėr ty i nderuar.

http://www.orkdalsmenighetene.no/images/vigsel/Blomster_small.JPGHahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa, ani: "Erdha me e shkund pak pluhurin e kėsaj ode.", phaaaaaaaaaaaaaa SA MIREEEEEEEE :P :P :P :P

Vetem, inshalla, nuk ke ardhe edhe ti e pluhnosun, medemek pa ta "shkund" pluhurin Uliksi jot se, heheheh, na perzihen pluhnat breeeeeeeeee :P :P :P :P :wink: :wink:

Ew ewwwwwww, oooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, PAK me ke ngushtue me keto lule :oops: :oops: :oops:
Kame pa meshkujte qe u qojne lule femrave por femrat me u sjelle lule meshkujve ncukkkkkkkkkkkkk :P :P :P :P

Oooooooooooooo Zot, hajr bone :P :P :P :P :P :P :roll: :shock: 8) :)

Mbetesh SHUME SHUMEEEEEEEEEEE e pershendetur :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
08-04-05, 13:26
Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt e Dardanisė.
Jemi mė tė mirėt e kėshtu do tė jetė edhe kohė tė gjatė.