PDA

View Full Version : Arbėri


Faqet : 1 2 [3] 4

AXHA
16-08-05, 17:15
Shum selam pej meje shum i neruemi Arberi.
Mvjen shum mier qi e kam pas kit igball me ken nkit od ku jeni edhe ju ishalla nihmi e shihmi veq per smieri.
Shum i neruemi Arberi ishalla e kie familen shneten e jeni tgzuem nkit dynja.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

laliloli
16-08-05, 21:31
Per shkaqe objektive e subjektive, heheheh, keshtu thone kur medemek kan qene te zanun, u falenderohem: Djali!Keq, Turisti, Gjumashja, Arb, Murgesha, Diana007, Laliloli per pershendetjet dhe pergezimet e tyre :lol: :lol:

Qofshi te nderuar, rrespektua per jete e mote :lol: :lol: :lol: :lol:

Ai edhe ti mezi ma paske kthyer at pershendetje me maje te gjuhes edhe ate pas 23 dite :lol: :lol: :lol: :lol: .Na paske ba grumbul :lol: lme dalin e keq,Turistin,Gjumashen ,Arbin ,Murgeshen ,dhe Dianen ,ai shpirti na dul .
Kofsha hek kesaj pershendetje :lol: :lol: :lol: :lol:

SheTa
17-08-05, 02:57
Arber Urime dhe preshndet keni edhe nga un sukses ne postime tjera ...

Prishtinasja_
17-08-05, 09:27
Arber pershendetje dhe te uroj per 1000 Postimet !!!
Te deshiroj edhe shum e shum 1000 postime tjera ketu ne forum !!!

Me Respekt

Prishtinasja_

Diana007
18-08-05, 11:43
Ju pershendes dhe ju uroj sukses ne jet, fati dhe lumturia qofshin gjithmon me ju :)


Cool_Boy,
AlbMuslim-Ku,
Psikologu
4peace
RRUSHI
jehona
Gentiana
S-h-e-t-a
Auberoni
Murgesha
aferdita
Zana
Luana
uliksi31
lazdrani
Albanam
MemphiSx
Honesty^uk.
hana
LABI
Loloku
Barbaroza
Kaltrina
BlertaB
anna
mickoja
giovanni
florian
vushtrria
Vera
Dr. Leone
AK^47
yllka
DEA
IceGirl
mr_beni
qika_pr
ARMANI
Engjellushja
Tomori
Urata
Gentiani
rilinda
ShEjToNkA
livoreka bicio
turisti
biondi_f86
Agroni22
dr1ta
nitushe
Nexhati
DannyAus
Kercovari
Krokodilli
Kaltrushi
Arb
Gjumashja
Rudi_1
Mafiozi
erita
Kloni
PAOLINA
loni19
Prishtinas28_ch
Mr_100%
Drenicaki
halla e madhe
Dreni30
ARVANITI
blina
prishtinasja
Arbėri
uliksi31-jr.
sarasara
experti_lu
dardha
Betta
Domira
dembelica :cry:
mjellma
007
Dali!Keq
I krishteri
laliloli
Kavaleri
GURI SYLAJ
doGzona
at|n|
LEDHATIMI
Odise
Piskama
Fleta
e_martumja
Reana
Blondi1
SaImiri
Kupid
M_u_k_i
vjeshta
titi
Daja POLIC
Dilingjia
Kodra
schütze
Vajza
Stuhia
modestja
rafet llapjani
Syri_blu
Prishtinasja_
teDUAty
ZEMERTHYERI

Me respekt Diana :wink:


PS: me falni kan e kam harru :roll: :oops: :wink:

Murgesha
21-08-05, 15:06
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 265377 artikuj
Forumi ka 5757 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Sy_kaltra
21 pėrdorues online: 9 anėtarė 4 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Artisti, Gjumashja, GURI SYLAJ, Kastri, Martina_Cro, MemphiSx, shqiptari_evr, Sy_kaltra, Tomori

Pėrshėndes tė gjithė qė po qėndrojnė kėto momente nė dardani.

Si ata qė kanė dalė ashiqare si tė tjerėt qė kokan fsheh.

Ups :oops: edhe vetė qenkam e fshehur po mos ma zini pėr tė madhe, se mė ka ra njė grip e spo du me mi pa askush hundėt e vadosura. :lol: :wink:

Sy_kaltra
21-08-05, 15:37
Ka 5 anėtarė dhe 0 Hidden users online
Artisti 21.08.2005 15:32 Kafja e Forumit
Gjumashja 21.08.2005 15:35 Kafja e Forumit
Kastri 21.08.2005 15:34 Duke shkruar njė mesazh
Sy_kaltra 21.08.2005 15:34 Duke shkruar njė mesazh
Tomori 21.08.2005 15:34 Dashuria & Seksi
Ju pershendes dhe shum respekt per juve t'gjithve :wink:

turisti
21-08-05, 18:01
Ju pershendes nga zemra . :P :P

Arb
22-08-05, 01:13
Pershendetje te gjitheve!

Honesty^uk.
22-08-05, 16:30
Pershendetjet e mia me te sinqerta per te gjithe Dardanet dhe Dardaneshat e DARDANISE


Honesty ju don shume

altini22
22-08-05, 21:06
ju pershendes te gjihtve nga zemra ALTINI

Gentiani
23-08-05, 05:36
Njė pėrshėndetje tė madhe mėngjezore po e lė kėtu, pėr tė gjithė ata qė janė zgjuar dhe ata qė zgjohen e vijnė pėr ta lexuar!

Naki
23-08-05, 07:11
Nje pershendetje nga Mitrovica per te gjithe Dardanet.

Naki

Krokodilli
23-08-05, 13:22
ju pershendes nga zemra te gjithve

Murgesha
aferdita
Zana
Luana
uliksi31
lazdrani
Albanam
MemphiSx
Honesty^uk.
Loloku
Barbaroza
Kaltrina
BlertaB
anna
mickoja
Psikologu
4peace
florian
vushtrria
Vera
Dr. Leone
AK^47
yllka
DEA
IceGirl
mr_beni
AlbMuslim-Ku,
Gentiana
S-h-e-t-a
Auberoni
qika_pr
Engjellushja
Tomori
Urata
Gentiani
rilinda
ShEjToNkA
turisti
Agroni22
dr1ta
nitushe
Kercovari
Kaltrushi
Arb
Gjumashja
Mafiozi
PAOLINA
Drenicaki
halla e madhe
Dreni30
ARVANITI
blina
prishtinasja
Arbėri
uliksi31-jr.
sarasara
experti_lu
Domira
Dali!Keq
I krishteri
laliloli
Kavaleri
GURI SYLAJ
doGzona
Odise
Piskama
e_martumja
Reana
Blondi1
SaImiri
Kupid
M_u_k_i
vjeshta
titi
Daja POLIC
Dilingjia
Kodra
schütze
Vajza
Stuhia
modestja
rafet llapjani
Syri_blu
Prishtinasja_
teDUAty
ZEMERTHYERI

Vetima
25-08-05, 00:25
Me lejoni si natare e re te pershndes kete forum me juve anatre/e te mrekulluar ,ku vertete qenkeni per qdo lavdate.
Ju pergezoj per shkrimet qe paski ku ja vlejka te ndalesh qe te lexosh e diskutoshe.

Ju pershndet me shume rrespekt,
Vetima!

Marigona-KS
25-08-05, 07:34
I pershendes krejt ata qka jan que prej gjumit!!!

Sy_kaltra
25-08-05, 20:10
Mbasi qe ende nuk i njoh apo nuk me njohin t'gjith un kam shpreh deshiren te bej nje pershendetje per te gjith antaret e ketij Forumi.

Pershendetje per t'gjith juve antar te nderuar dhe argetim te kendeshem .

Me respekt Sy_Kaltra.

Zana_ch
26-08-05, 09:16
Si antare e re ne forum shpreha deshiren qė te ju peshendes se pari udhheqsin e forumit si dhe antaret e keti forumi.
Shpresoj se edhe une do kaloj qaste te mira me ju......
Pra mir se ju gjeta :oops: :roll:

loni19
26-08-05, 09:18
Pershendetje te ngrohta per te gjithe anetaret e forumit Dardania.
loni19.

Marigona-KS
26-08-05, 09:28
Pershendetje te perzemerta te gjith antarve te FD, shendet, suksese, dashuri paqi gjithmon

Tung

Naki
26-08-05, 17:26
Nga pushimi Veror ,nga Qyteti buze lumit Iber ju dergoje pershendetje te ngrohta te gjitheve e ne veqanti Antareve te ri Te forumit Dardane.

I juaji Naki

schütze
27-08-05, 22:17
Pershendetje per ju antar-e te fd,ju deshiroj gjith te mirat ne jet :wink:

Arb
29-08-05, 22:29
Pershendetje per te gjithe anetaret e Forumit, duke shpresuar qe te jeni mire dhe gjithcka te jete duke iu shkuar mire!

Kercovari
30-08-05, 20:53
Nje pershendetje te perzemert per te gjithe nga Klubi Shqiptare Bashkimi me deshire qe te jeni shendoshe dhe mire kudo qe te ndodheni.
Me respektin me te thelle nga te gjithe antaret e klubit.

e_martumja
30-08-05, 21:10
Edhe une deshta t'ju pershendes te gjithe se vertet jeni te mrekullueshem.

Kodra
30-08-05, 21:18
**********
**********
**********
Pėrshėndetjeeeeeee pėr tė gjithėėėėėė
Kodra

Gentiana
01-09-05, 22:19
Menxi e gjeta ket Teme.
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 275259 artikuj
Forumi ka 5853 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė blero
16 pėrdorues online: 5 anėtarė 4 tė fshehur 7 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 20:48
Anėtarėt e regjistruar Dreni30, Guri i madh, MemphiSx, Psikologu, Zana_ch


Pershendetje per gjith ju te nderuar dhe ju uroj argetim te kendshem.

Genta

LEDHATIMI
02-09-05, 00:49
Ju pershendes dhe ju uroj sukses ne jet, fati dhe lumturia qofshin gjithmon me ju :)


Cool_Boy,
Psikologu
4peace
RRUSHI
jehona
Gentiana
S-h-e-t-a
Auberoni
Murgesha
aferdita
Zana
Luana
uliksi31
lazdrani
Albanam
MemphiSx
Honesty^uk.
hana
LABI
Loloku
Barbaroza
Kaltrina
BlertaB
anna
mickoja
giovanni
florian
vushtrria
Vera
Dr. Leone
AK^47
yllka
DEA
IceGirl
mr_beni
qika_pr
ARMANI
Engjellushja
Tomori
Urata
Gentiani
rilinda
ShEjToNkA
livoreka bicio
turisti
biondi_f86
Agroni22
dr1ta
nitushe
Nexhati
DannyAus
Kercovari
Kaltrushi
Arb
Gjumashja
Rudi_1
Mafiozi
erita
Kloni
PAOLINA
loni19
Prishtinas28_ch
Mr_100%
Drenicaki
halla e madhe
Dreni30
ARVANITI
blina
prishtinasja
Arbėri
uliksi31-jr.
sarasara
experti_lu
dardha
Betta
Domira
dembelica :cry:
mjellma
007
Dali!Keq
I krishteri
laliloli
Kavaleri
GURI SYLAJ
doGzona
at|n|
LEDHATIMI
Odise
Piskama
Fleta
e_martumja
Reana
Blondi1
SaImiri
Kupid
M_u_k_i
vjeshta
titi
Daja POLIC
Dilingjia
Kodra
schütze
Vajza
Stuhia
modestja
rafet llapjani
Syri_blu
Prishtinasja_
teDUAty
ZEMERTHYERI

Me respekt Diana :wink:


PS: me falni kan e kam harru :roll: :oops: :wink:

i bashkangjitem kesaj pershndetje me pak ndryshime. te flm dhe te pershendes ty gjithashtu diana :wink:

Urata
02-09-05, 13:17
Nje pershendetje OQEANORE per ju te gjithe!

Gjebraili
02-09-05, 13:47
Ju pershendes dhe ju uroj sukses ne jet, fati dhe lumturia qofshin gjithmon me ju :)


Cool_Boy,
AlbMuslim-Ku,
Psikologu
4peace
RRUSHI
jehona
Gentiana
S-h-e-t-a
Auberoni
Murgesha
aferdita
Zana
Luana
uliksi31
lazdrani
Albanam
MemphiSx
Honesty^uk.
hana
LABI
Loloku
Barbaroza
Kaltrina
BlertaB
anna
mickoja
giovanni
florian
vushtrria
Vera
Dr. Leone
AK^47
yllka
DEA
IceGirl
mr_beni
qika_pr
ARMANI
Engjellushja
Tomori
Urata
Gentiani
rilinda
ShEjToNkA
livoreka bicio
turisti
biondi_f86
Agroni22
dr1ta
nitushe
Nexhati
DannyAus
Kercovari
Krokodilli
Kaltrushi
Arb
Gjumashja
Rudi_1
Mafiozi
erita
Kloni
PAOLINA
loni19
Prishtinas28_ch
Mr_100%
Drenicaki
halla e madhe
Dreni30
ARVANITI
blina
prishtinasja
Arbėri
uliksi31-jr.
sarasara
experti_lu
dardha
Betta
Domira
dembelica :cry:
mjellma
007
Dali!Keq
I krishteri
laliloli
Kavaleri
GURI SYLAJ
doGzona
at|n|
LEDHATIMI
Odise
Piskama
Fleta
e_martumja
Reana
Blondi1
SaImiri
Kupid
M_u_k_i
vjeshta
titi
Daja POLIC
Dilingjia
Kodra
schütze
Vajza
Stuhia
modestja
rafet llapjani
Syri_blu
Prishtinasja_
teDUAty
ZEMERTHYERI

Me respekt Diana :wink:


PS: me falni kan e kam harru :roll: :oops: :wink:Oooooooooo fale te qofte breeeeeeee, po ku me gjete bash mua me me harrue se :cry: :cry: :cry:
Si do qe te jete, a me ke harrua pa qellime, nga frika apo diq tjeter, edhe une te pershendes dhe te deshiroj te kalosh sa me mire :lol: :lol:
E shef se nuk jame cicijash a? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
02-09-05, 13:51
Nje pershendetje OQEANORE per ju te gjithe!Oooooooooo i lume Gjabraili i lumiiiiiii :lol: Po me knaqet zemra kur po e shof tuj qeshe, te disponuar, Uraten time :lol: http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/85562861643171ad0dd27e.gif

Je shume shuuummmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeee e pershendetur Urataaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Edhe te gjithe te tjeret jeni te pershendetur, normalitikisht, por Urata diqka special :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
02-09-05, 14:06
O Gjebrail,syni i jem...

GURI SYLAJ
02-09-05, 18:14
Gjebraili- ju falemnderit per pershendetje. E dij qe doemos duhet te takohemi por te lutem adresen time vizitoe dikund kah fundi, sa me von ,per mua me mire.

Te pershendes perzemersisht.

Guri Sylaj

Gjebraili
02-09-05, 21:44
O Gjebrail,syni i jem...


Zemra tu gezofte e tu knaqte :lol: :lol: :lol:

AMINNNNNNNNNN o Zoteeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ciaoooooooooooooooooooooooooooo :P :P :lol:

Gjebraili
02-09-05, 21:45
Gjebraili- ju falemnderit per pershendetje. E dij qe doemos duhet te takohemi por te lutem adresen time vizitoe dikund kah fundi, sa me von ,per mua me mire.

Te pershendes perzemersisht.

Guri Sylaj


Guri Sylaj, mos ta nine se nuk je ne radhen e takimeve, hahahahahaha

Edhe ti je i pershendetur, ku do qe ndodhesh :lol: :lol: :lol:

Naki
02-09-05, 22:18
Nje pershendetje te veqant per ju qe jeni ne keto momente online.

22 pėrdorues online: 12 anėtarė 5 tė fshehur 5 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Agroni22, Artisti, Dreni30, Flaka_1, lazdrani, Max, Naki, Psikologu, sejidi, Sy_kaltra, Tomori, tushja

Artisti
02-09-05, 22:20
Naki faleminderit edhe une t pershendes ty edhe te gjithe anetaret tjer


Artisti

Diana007
03-09-05, 12:27
Me respekt Diana :wink:


PS: me falni kan e kam harru :roll: :oops: :wink:Oooooooooo fale te qofte breeeeeeee, po ku me gjete bash mua me me harrue se :cry: :cry: :cry:
Si do qe te jete, a me ke harrua pa qellime, nga frika apo diq tjeter, edhe une te pershendes dhe te deshiroj te kalosh sa me mire :lol: :lol:
E shef se nuk jame cicijash a? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PSe a te paskem harru ty aaaaaaa :roll: , valla pa qellim ka qen aaaa, uh ani nga frika Zoti na ruj jo more :lol: :lol:
Flm , te pershende dhe cdo te mir :wink:

Zana_ch
05-09-05, 19:27
Nje pershendetje te vogel nga Zana_ch per te gjithė se janė ne online

Psikologu
05-09-05, 19:40
Nje pershendetje te veqant per ju qe jeni ne keto momente online.

22 pėrdorues online: 12 anėtarė 5 tė fshehur 5 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Agroni22, Artisti, Dreni30, Flaka_1, lazdrani, Max, Naki, Psikologu, sejidi, Sy_kaltra, Tomori, tushja

Pershendetje edhe JU i nderuari miku Naki.
Kaloni mirė cdo here dhe cdo kund.

Me nderime si cdo here:
Psikologu

Urata
07-09-05, 03:16
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_haveaniceday/8566-002-32-1068.gif

Murgesha
07-09-05, 16:05
Njė pėrshėndetje tė ngrohtė qė rrjedh prej zemre pėr tė gjithė anėtarėt e Dardanisė.

Jeni tė gjithė tė mrekullueshėm.

Kam fatin qė jam pėrditshmėri e juaja.

Murgesha!

Dreni30
07-09-05, 17:36
Nje pershendetje te ngrohte per te gjithe anetaret e forumit. :lol: :lol: :lol:

ninnela
07-09-05, 20:19
Pershendes te gjithe anetarit e forumit Dardania duke shpresuar qe do t`me pranoni me lehtesi ne shoqerine tuaj.

Me rrespekt vegjelia ime Ninnela 8)

Murgesha
07-09-05, 20:31
Pershendes te gjithe anetarit e forumit Dardania duke shpresuar qe do t`me pranoni me lehtesi ne shoqerine tuaj.

Me rrespekt vegjelia ime Ninnela 8)

Ninnela je e mirėseardhur nė FD.

Shpresoj se do tė gjejsh gjėra interesante qė do tė bėjnė tė na mbetesh kohė tė gjatė nė Dardani.

Murgesha!

turisti
07-09-05, 20:36
Pershendes te gjithe anetarit e forumit Dardania duke shpresuar qe do t`me pranoni me lehtesi ne shoqerine tuaj.

Me rrespekt vegjelia ime Ninnela 8)

Mireseerdhe ninnela e nderuar.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Gentiani
07-09-05, 22:42
Pėrfitoj nga rasti, tė pėrshėndes gjithė anėtarėt e Forumit Dardan duke ju dėshiruar atmosferė tė begatė diskutimesh.

schütze
10-09-05, 23:51
Pershendes te gjith antaret e forumit Dardania,ju uroj gjith te mirat ne jete kudo qe ndodheni.
me respekt
schütze

Agroni22
12-09-05, 14:22
pershendetje per te gjithe DARDANET

Daja POLIC
15-09-05, 05:56
Arb, Murgesha, lazdrani, Vera, Hunesty, Barbaroza, Tumorin, Diana007, livoreka bicio, Arbėri, Domira, teDUAty, turisti, progon, DEA, Barbaroza, e_martumja,
Naki, Gjumashja, Urata, Gjebraili, Gentiana, altini22, vushtrria, MemphiSx, Kercovari, ShEjToNkA, Cool_Boy,
Diana007, mjellma, Flaka_1, AXHA, Muki, Agroni, Urta, Guri syla, Kaltrushi, Degzona, rafet lapioni, BigBaci, Lalilolit, Zana_e_maleve,


edhe shum e shum tjer qe nuk po me kujtoen i pershendes shum dhe ju deshiroj SUKSESE NE JETE

Diana007
16-09-05, 15:26
Pershndeje per te gjith antare e Forumit Darda :D

Naki
16-09-05, 18:06
15 pėrdorues online: 4 anėtarė 2 tė fshehur 9 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Guri i madh, M_u_k_i, Naki, Psikologu

Pėrshėndetje pėr gjithė juve qė jeni nė kėto momente online.

Sy_kaltra
16-09-05, 18:14
11 pėrdorues online: 6 anėtarė 2 tė fshehur 3 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar GURI SYLAJ, Naki, Psikologu, Sy_kaltra, Tomori, zeshkanja_ch

Ju pershendes tė Gjithėve Ku do qe jeni...

Me respekt Sy_Kaltra.

Murgesha
16-09-05, 18:59
Edhe unė njė pėrshėndetje me nga njė mpuuuuuuuuuuuuuuuuq pėr tė gjithė anėtarėt e Dardanisė

Jeni mė tė mirėt RRespekt.

Murgesha!

Arb
16-09-05, 19:11
Arb, Murgesha, lazdrani, Vera, Hunesty, Barbaroza, Tumorin, Diana007, livoreka bicio, Arbėri, Domira, teDUAty, turisti, progon, DEA, Barbaroza, e_martumja,
Naki, Gjumashja, Urata, Gjebraili, Gentiana, altini22, vushtrria, MemphiSx, Kercovari, ShEjToNkA, Cool_Boy,
Diana007, mjellma, Flaka_1, AXHA, Muki, Agroni, Urta, Guri syla, Kaltrushi, Degzona, rafet lapioni, BigBaci, Lalilolit, Zana_e_maleve,


edhe shum e shum tjer qe nuk po me kujtoen i pershendes shum dhe ju deshiroj SUKSESE NE JETE

Pershendetje Daja Polic,

Ku je more burre edhe ti? Ke hup krejt!

Hyn e mbaje rendin jashte detyres edhe ne Dardani...

Gjithe te mirat!

Gjithashtu pershendetje te gjithe anetareve te FD-se!

laliloli
16-09-05, 19:41
Arb, Murgesha, lazdrani, Vera, Hunesty, Barbaroza, Tumorin, Diana007, livoreka bicio, Arbėri, Domira, teDUAty, turisti, progon, DEA, Barbaroza, e_martumja,
Naki, Gjumashja, Urata, Gjebraili, Gentiana, altini22, vushtrria, MemphiSx, Kercovari, ShEjToNkA, Cool_Boy,
Diana007, mjellma, Flaka_1, AXHA, Muki, Agroni, Urta, Guri syla, Kaltrushi, Degzona, rafet lapioni, BigBaci, Lalilolit, Zana_e_maleve,


edhe shum e shum tjer qe nuk po me kujtoen i pershendes shum dhe ju deshiroj SUKSESE NE JETE

Daja Polic te falenderoj per pershendetjen ,te pershendes edhe une ty shume dhe natyrisht ter anetaret e kesaj shtepie bujare

JU do vellazerisht e sinqerisht Lali

Daja POLIC
18-09-05, 23:30
Arb ,laliloli flm shum

edhe nje her po ju pershendes KOMPLET ata qe nuk i kam pershendetur po i pershendes tash

SUKSESE TE GJITHVE ; SHENDET; LUMTURI; PAQE; DASHURI ETJ ETJ ETJ

ciao

Diana007
19-09-05, 10:28
Arb, Murgesha, lazdrani, Vera, Hunesty, Barbaroza, Tumorin, Diana007, livoreka bicio, Arbėri, Domira, teDUAty, turisti, progon, DEA, Barbaroza, e_martumja,
Naki, Gjumashja, Urata, Gjebraili, Gentiana, altini22, vushtrria, MemphiSx, Kercovari, ShEjToNkA, Cool_Boy,
Diana007, mjellma, Flaka_1, AXHA, Muki, Agroni, Urta, Guri syla, Kaltrushi, Degzona, rafet lapioni, BigBaci, Lalilolit, Zana_e_maleve,


edhe shum e shum tjer qe nuk po me kujtoen i pershendes shum dhe ju deshiroj SUKSESE NE JETE

Flm Daj :wink:

TE persendes 2 her se duhet me ke permnd emrin :D

Urata
22-09-05, 18:55
http://img.123greetings.com/thumbs/cute_teddy/1005-007-29-1069.gif

Duke e shtrengu computerin ju pershendes te gjitheve!

Agroni22
22-09-05, 22:31
pershendes te gjithe antaret e forumit DARDANIA me urimin ma te sinqert per te gjithe dhe qdo e mire per ta ne jete :wink:

schütze
23-09-05, 19:11
Pershendes te gjith antaret e Dardanis,ju uroj gjith te mirat ne jeten tuaj kudo qe gjindeni.
me respekt dhe dashuri
schütze

Dreni30
24-09-05, 21:29
Shfrytezoj rastin te dergoj nje pershendetje nga zemra per te gjithe anetaret e forumit.

Ju dua dhe jeni te mire te gjithe.

Dreniii.

Kercovari
25-09-05, 07:38
U le nje pershendetje te ngrohte duke u deshiruar cdo te mire ne jete.

Urata
25-09-05, 14:34
http://img.123greetings.com/thumbs/cute_teddy/1005-007-29-1069.gif

Duke e shtrengu computerin ju pershendes te gjitheve!


U pershendes t'gjitheve...

spirl_girls
26-09-05, 12:37
Nje pershendetje e ngroht per te gjithe :wink: se jeni me te mirett.

Diana007
26-09-05, 12:39
Flm per te gjith , dhe pershendeje per te gjith :D :wink:

Tomori
26-09-05, 13:55
Rroftė Kombi Shqiptar

Rroftė Bashkimi Kombėtar

Rroftė Shqipėria

:wink: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
26-09-05, 16:44
I pershendes gjith antaret e forumit,gati harrova edhe moderatoret.
Gjithashtu edhe femijet e mi,me kengen :

I BAMBINI FANNO OH

E cila me pelqen edhe mu shum.

Vjeshta

Arb
26-09-05, 16:50
Pershendetje te gjitheve!

Dashte zoti e jeni mire, dhe gjithcka ehste duke iu shkuar mire!

teDUAty
28-09-05, 01:34
t'pershendes

Xuki
29-09-05, 17:33
Ju pėrshėndes tė gjithve!

MemphiSx
30-09-05, 23:01
Pershendetje per te gjith ju qe jeni online.


26 pėrdorues online: 10 anėtarė 6 tė fshehur 10 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Dilingjia, Gjumashja, Guri i madh, Luana, MemphiSx, munti, NiRvAnA, reddragon, teDUAty, vjeshta

spirl_girls
01-10-05, 12:06
Nje pershendetje e ngrohte per te gjithe.

Urata
02-10-05, 03:36
Ju pershendes te gjitheve e ma bani hallall n'rast se u kam ngacmue ndojhere...

Gentian,
GJebrail,
Axha,
Xuki,
Progoni dhe
teDUAty respekti ndaj jush nuk do zbehet kurre...!

turisti
02-10-05, 21:54
:P :P Ju pershendes gjithmone nga zemra dhe ju dua. :P :P

TURISTI.

DEA
02-10-05, 22:13
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 311168 artikuj
Forumi ka 6083 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė agron sadiku

19 pėrdorues online: 7 anėtarė 5 tė fshehur 7 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar DEA, GASHI75, Naki, schütze, turisti, vjeshta, Zana_ch

Pershendetje per ju :wink:

turisti
02-10-05, 22:24
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 311168 artikuj
Forumi ka 6083 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė agron sadiku

19 pėrdorues online: 7 anėtarė 5 tė fshehur 7 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar DEA, GASHI75, Naki, schütze, turisti, vjeshta, Zana_ch

Pershendetje per ju :wink:

Faleminderit shoqe.Gjithashtu te pershendes. :wink:

turisti
03-10-05, 23:20
ARB i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jeten e lumtur kudo qe gjimndesh.

Sinqerisht,
TURISTI. :P :wink:

Vigani
04-10-05, 02:52
Arber po a je a si je o njeri! :D Te pershendes e mos u halit shume! 8) :wink: 8)

e_martumja
04-10-05, 11:05
Arb, Murgesha, lazdrani, Vera, Hunesty, Barbaroza, Tumorin, Diana007, livoreka bicio, Arbėri, Domira, teDUAty, turisti, progon, DEA, Barbaroza, e_martumja,
Naki, Gjumashja, Urata, Gjebraili, Gentiana, altini22, vushtrria, MemphiSx, Kercovari, ShEjToNkA, Cool_Boy,
Diana007, mjellma, Flaka_1, AXHA, Muki, Agroni, Urta, Guri syla, Kaltrushi, Degzona, rafet lapioni, BigBaci, Lalilolit, Zana_e_maleve,


edhe shum e shum tjer qe nuk po me kujtoen i pershendes shum dhe ju deshiroj SUKSESE NE JETETE FALIMINDEROJ PER PERSHENDETJEN GJITHASHTU EDHE UNE TE PERSHENDES

e_martumja
04-10-05, 11:08
Pershendetje te ngrohte nga e_martumja:

[b] KERCOVARI,

DIANA007.

TURISTI,

MURGESHA.

DEA.

HONESTY,

LALI,

LUANA,

ETC.....................[b]


Ka edhe shume tjeraaaaaaaaa qe i pershendes shume, ju dergoj te gjithve nje puthje shoqerore, jeni te gjithe te mrekullueshem.


me rrespekt dhe sinqeritet e_martumja

schütze
05-10-05, 20:38
Pershendetje te gjithve

Diana007
06-10-05, 14:02
Te pershedes me respek Diana :wink:

vjeshta
06-10-05, 21:38
Te pershendes

LEDHATIMI
12-10-05, 11:44
Pershnedes te gjithe anetaret e FD-se kudo qe jenihttp://img.123greetings.com/thumbs/pet_cats/1021-001-73-1068.gif

Urata
12-10-05, 14:10
Pershendes te gjithe anetaret e forumit "me perjashtim" te LEDHATIMIT :wink: ...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

LEDHATIMI
12-10-05, 16:17
Pershendes te gjithe anetaret e forumit "me perjashtim" te LEDHATIMIT :wink: ...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

boll mire ja paske bo :wink:

Urata
12-10-05, 16:41
Pershendes te gjithe anetaret e forumit "me perjashtim" te LEDHATIMIT :wink: ...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

boll mire ja paske bo :wink:

A e din pse?...

JE EXTREMIST...

LEDHATIMI
13-10-05, 05:18
Pershendes te gjithe anetaret e forumit "me perjashtim" te LEDHATIMIT :wink: ...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

boll mire ja paske bo :wink:

A e din pse?...

JE EXTREMIST...

Me kon qe marrinat tua te mesojne me fluturu---ti kishe fluturu si nje pellumbeshe.

Kavaleri
16-10-05, 06:08
Hmmmm...kah koh nuk ju kam pa..!!
Ju pershendes te gjithve..
Vllezerve dhe Motrave te fes Islame urime muaji i Ramazanit,e atyreve qe e ninojne apo dhe nuk kane mundesin, All`llahu ju a beft Kabull.

Nderime te Perzemerta.
Kavaleri Ch..!

Dreni30
16-10-05, 08:55
Nje pershendetje te ngrohte per te gjithe anetaret e forumit.

Guri
16-10-05, 12:06
i pershendes te gjithe antaret e ketij forumi te madhe dhe ju uroi nje dit te kendeshme dhe sa me te mire :D :D

e_martumja
16-10-05, 17:25
ju pershendes shume te gjithe forumistat me shpres te kam mundsi te vi ma shpesh ne mesin tuaj se jeni te gjithe shume nice

Agroni22
18-10-05, 04:34
ju pershendes te gjithve ju respektoje te gjithve AGRONI

schütze
18-10-05, 23:26
antar te nderuar,nuk pata koh per tju pershendetur veq e veq,hyra ketu per te ua len nje pershendetje te ngroht,jeni te respektuar dhe te nderuar gjithmon nga schütze

me nderime
schütze

ninnela
18-10-05, 23:31
Nje pershendetje te madhe per te gjithe :wink:

Arb
20-10-05, 23:18
Juve qe jeni ksajde, dhe gjithe te tjereve, desha tju pershendes!

Naki
22-10-05, 20:31
20 pėrdorues online: 3 anėtarė 9 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Bond, Flaka_1, Naki


Pėrshėndetje tė gjithėve para dhe mbas kamerės sė fshehtė.

Flaka_1
22-10-05, 20:46
Pershendetje te flakta per te gjithe!
Shume-shume me te flakta per mikun tim **NAKI**
Me dashuri si per hera **FLAKA**

Artisti
25-10-05, 22:48
28 pėrdorues online: 9 anėtarė 8 tė fshehur 11 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Artisti, genta_ch, Gentiana, Guri i madh, Kastri, uliksi31-jr., Urata, vjeshta, Zana_ch

Pershendetje per te gjithe anetaret

ne veqanti pershendes ate me te kuq,mire se ke ardh i nderumi Kastri


Artisti

Diana007
26-10-05, 11:30
11 pėrdorues online: 2 anėtarė 2 tė fshehur 7 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar halla e madhe, LABI


Pershendet te veqant per ju dy :D :wink: nje dit te mbar

Me respekt Diana :wink:

Arb
26-10-05, 16:28
Gjithashtu pershnetje!

Kercovari
26-10-05, 16:38
Jeni te pershendetur edhe nga une kudo qe te ndodheni :wink:

Arb
26-10-05, 16:41
Jeni te pershendetur edhe nga une kudo qe te ndodheni :wink:

Gjithashtu o Kercovar!

RinORJA
10-11-05, 22:01
Pershendes te gjithe anetaret e FD, e ma se shumti mamin dhe babin qe i kam anetare ketu. :lol:

Barbaroza
10-11-05, 22:03
Pershendes te gjithe anetaret e FD, e ma se shumti mamin dhe babin qe i kam anetare ketu. :lol:

Pershendetje edhe per ty!A mos ke harru edhe dike tjeter? :lol: :lol:

RinORJA
10-11-05, 22:05
Pershendes te gjithe anetaret e FD, e ma se shumti mamin dhe babin qe i kam anetare ketu. :lol:

Pershendetje edhe per ty!A mos ke harru edhe dike tjeter? :lol: :lol:

Jo moj se gjyshi dhe gjyshja nuk jan anetar ketu.

Barbaroza
10-11-05, 22:11
Pershendes te gjithe anetaret e FD, e ma se shumti mamin dhe babin qe i kam anetare ketu. :lol:

Pershendetje edhe per ty!A mos ke harru edhe dike tjeter? :lol: :lol:

Jo moj se gjyshi dhe gjyshja nuk jan anetar ketu.

Mendova qe ke ndonje xhaxhi dhe xhixhi sikur une. :lol: :lol:

turisti
10-11-05, 22:20
Ne mungese teknike qe t'i pershendeti te gjithe veqaveq,ju pershendes keshtu perkohesisht dhe ju deshiroj jete te lumtur dhe te gjate. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

regi_05
10-11-05, 22:52
Pershendetje per te gjithe anetaret e FD.

Ju uroj gjithe te mirat!

Ciao ciao.

Arb
10-11-05, 23:07
Tungat te gjithe juve!

ninnela
10-11-05, 23:09
Kesaj teme i bashkangjitem edhe une.Pershendetje te gjithe miqeve e mikeshave te ketij forumi :lol: :lol: :lol:


Me respekt NINNELA :wink:

Arb
10-11-05, 23:11
Kesaj teme i bashkangjitem edhe une.Pershendetje te gjithe miqeve e mikeshave te ketij forumi :lol: :lol: :lol:


Me respekt NINNELA :wink:

Pershendetjet te kapshin per qafe ty, e mos tu ndafshin kurre!

Gjithashtu te pershendes!

Fortuna
11-11-05, 03:00
Ju pershendes te gjithe anetareve te Dardanise me nje me vjen keq qe nuk kam koh te jem me shpesh ne mesin tuaj.

Fortuna.

Barbaroza
11-11-05, 11:22
Ju pershendes te gjithe anetareve te Dardanise me nje me vjen keq qe nuk kam koh te jem me shpesh ne mesin tuaj.

Fortuna.

Pershendetje edhe per ty!
Doku,doku e rrijme....

Murgesha
11-11-05, 13:24
Ju pershendes te gjithe anetareve te Dardanise me nje me vjen keq qe nuk kam koh te jem me shpesh ne mesin tuaj.

Fortuna.

Pershendetje edhe per ty!
Doku,doku e rrijme....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ninnela
11-11-05, 16:47
Bashke me ty Arb dhe te tjeret :lol: :lol: :lol:


Te pershendes shume NINNELA :wink:

Kercovari
11-11-05, 16:53
Po edhe uen u pershendes pse jo,mirmbetshi dhe me shnet. :wink:

spirl_girls
11-11-05, 22:52
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta per te gjithė kudo qe jeni..spirl_girls!!

Flaka_1
12-11-05, 03:12
Pershendetje per ju te gjithe****

schütze
21-11-05, 21:07
pershendetje nga zemra per te gjith antaret e forumit

Marigona-KS
22-11-05, 15:58
pershendetje te gjithe nga une

zana e maleve
22-11-05, 18:33
pershendetje te gjitheve jeni te mrekullueshem

Sy_kaltra
22-11-05, 18:36
Pershendetje te gjithve ne veqanti zana maleve & Murgesha :wink:

zana e maleve
22-11-05, 18:37
mpuq motrushe te adhuroj edhe une ty shummmmmmmmmmmmmmm

Gentiani
22-11-05, 22:16
Para se tė filloj tė pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi, pėrshėndes kėto dy motrushet njėrėn pas tjetrės :lol: :lol: dhe nė vazhdim anėtarėt tjerė qė janė dhe ishin aktivė dhe mbijetuan acarin e fundit :lol: :wink:

duke filluar nga Urata, Barbaroza, DoGzona, Reana, Sykaltra, Modestja, Stuhia, Vetima, Diana 007 mė duket :wink:, Luana, Murgeshėn, hallėn e madhe, Domirėn qė ma fshiu shkresėn :wink:, Gjumashen e cila gjindet nė gjumin dimėrorė :wink: , Flaka-1 me flakė e zjarrė, zana_ch, Anna, tė mos harroj vjeshtėn, rilindėn, dr1ta nga ilegaliteti :lol: :lol:, Lady Godiven qytetare, Aferdita, spirl_girls :lol: nėse nuk ėshtė dikush nė listė ma bėni hallall, sepse nuk mu kujtuan pėr momentin. Fortunėn mos tė harroj se mė del punė pastaj :lol: :lol:

Arb, Viganin, MemphisX, Vushtrrinė, Nakin, Lazdranin, Laliolin, Dreni 30, Artistin, 4peace, Gurin Sylajn, Gurin tjetėr, Kodra, Progonin, Kalt qytetarin :lol: dhe tjerėt me radhė e qė nuk pati mė vend nė fletėn e shkrimit :lol: :lol:

Gentiani
27-11-05, 21:49
Para se tė filloj tė pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi, pėrshėndes kėto dy motrushet njėrėn pas tjetrės :lol: :lol: dhe nė vazhdim anėtarėt tjerė qė janė dhe ishin aktivė dhe mbijetuan acarin e fundit :lol: :wink:

duke filluar nga Urata, Barbaroza, DoGzona, Reana, Sykaltra, Modestja, Stuhia, Vetima, Diana 007 mė duket :wink:, Luana, Murgeshėn, hallėn e madhe, Domirėn qė ma fshiu shkresėn :wink:, Gjumashen e cila gjindet nė gjumin dimėrorė :wink: , Flaka-1 me flakė e zjarrė, zana_ch, Anna, tė mos harroj vjeshtėn, rilindėn, dr1ta nga ilegaliteti :lol: :lol:, Lady Godiven qytetare, Aferdita, spirl_girls :lol: nėse nuk ėshtė dikush nė listė ma bėni hallall, sepse nuk mu kujtuan pėr momentin. Fortunėn mos tė harroj se mė del punė pastaj :lol: :lol:

Arb, Viganin, MemphisX, Vushtrrinė, Nakin, Lazdranin, Laliolin, Dreni 30, Artistin, 4peace, Gurin Sylajn, Gurin tjetėr, Kodra, Progonin, Kalt qytetarin :lol: dhe tjerėt me radhė e qė nuk pati mė vend nė fletėn e shkrimit :lol: :lol:


Askush nuk e paska parė a! :wink: :lol: :lol:

Arb
27-11-05, 21:52
Para se tė filloj tė pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi, pėrshėndes kėto dy motrushet njėrėn pas tjetrės :lol: :lol: dhe nė vazhdim anėtarėt tjerė qė janė dhe ishin aktivė dhe mbijetuan acarin e fundit :lol: :wink:

duke filluar nga Urata, Barbaroza, DoGzona, Reana, Sykaltra, Modestja, Stuhia, Vetima, Diana 007 mė duket :wink:, Luana, Murgeshėn, hallėn e madhe, Domirėn qė ma fshiu shkresėn :wink:, Gjumashen e cila gjindet nė gjumin dimėrorė :wink: , Flaka-1 me flakė e zjarrė, zana_ch, Anna, tė mos harroj vjeshtėn, rilindėn, dr1ta nga ilegaliteti :lol: :lol:, Lady Godiven qytetare, Aferdita, spirl_girls :lol: nėse nuk ėshtė dikush nė listė ma bėni hallall, sepse nuk mu kujtuan pėr momentin. Fortunėn mos tė harroj se mė del punė pastaj :lol: :lol:

Arb, Viganin, MemphisX, Vushtrrinė, Nakin, Lazdranin, Laliolin, Dreni 30, Artistin, 4peace, Gurin Sylajn, Gurin tjetėr, Kodra, Progonin, Kalt qytetarin :lol: dhe tjerėt me radhė e qė nuk pati mė vend nė fletėn e shkrimit :lol: :lol:


Askush nuk e paska parė a! :wink: :lol: :lol:

Gjithashtu te pershendes o Gentian!

Gjithe te mirat kete fund-viti!

Naki
27-11-05, 22:14
26 pėrdorues online: 9 anėtarė 7 tė fshehur 10 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Agroni22, GURI SYLAJ, halla e madhe, MemphiSx, mjellma, Naki, schütze, Sy_kaltra, vushtrria

Tė gjithėve ju dėshirojė ēaste tė mira nė Dardanin tonė.

schütze
02-12-05, 22:46
te nderuar-e antar te keti forumi pranoni pershendetje nga zemra per ju te gjith
me nderime
schütze

Barbaroza
04-12-05, 18:45
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 371961 artikuj
Forumi ka 6477 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė ervin
20 pėrdorues online: 4 anėtarė 8 tė fshehur 8 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar GURI SYLAJ, halla e madhe, vushtrria, Zabeli i bacės Brahim


I pershendes te gjithe,pa marre parsysh me havale a pa to,e sidomos e pershendes anetarin Zabeli i bacės Brahim!Me te mira ishallah! :lol: :lol:

Kavaleri
06-12-05, 15:58
pershendetje te perzemert gjithve enkas tahiren pissssst-.!

Diana007
06-12-05, 16:01
pershendetje te perzemert gjithve enkas tahiren pissssst-.!


Te flm shum Dreq ahahhaahahah kam me te vra ne dit :P nje nat te qt te deshiron tahirja ty :wink:

Kavaleri
06-12-05, 16:05
hahahah me me vra valla ani naten kukuuu qka tutna..
dhe nje her te pershendes vendasja ime..

Diana007
06-12-05, 16:10
hahahah me me vra valla ani naten kukuuu qka tutna..
dhe nje her te pershendes vendasja ime..

Te flm shum :wink: :D

Sy_Kalterta
07-12-05, 12:02
Pershndes gjithe ata qe pom doken qetu nika t njofeshem qety ,po edhe kta qe si njohe :P

turisti
07-12-05, 12:07
Pershndes gjithe ata qe pom doken qetu nika t njofeshem qety ,po edhe kta qe si njohe :P

Faleminderit e nderuara.

Qofsh gjithmone e pershendetur nga zemra e TURISTIT. :P

Sy_Kalterta
07-12-05, 12:15
Flm Turisti

turisti
07-12-05, 12:42
Flm Turisti

Ska per se ,sepse e meriton. :P :wink:

Sy_Kalterta
07-12-05, 12:57
:)

turisti
07-12-05, 12:59
:)

:P :wink:

Espresso
07-12-05, 13:35
Have a nice day for all antaret e forumit 8)

Eagle
10-12-05, 00:41
Ju pershendes te gjitheve.

doGzona
10-12-05, 02:22
Pershendetje nga zemra per te gjithe.

Jeni te mrekullueshem.

Naten e mire dhe mire mbeteshi.

Kavaleri
10-12-05, 08:19
Pershendetje extra speciale radioative :lol: per t`gjithte..
Njanen me ni vend me 007 her te cakne kakaull ne koke hahah... :lol:

Reana
10-12-05, 08:25
hajde mire se ke ardhe Bad-boy :lol: :wink: ....edhe ti here po vjen here po shkon, e qika si rrezja po te pret ty :? :!:
Hanife( :wink: :lol: ) hapi syte, kesaj here mblidhja bete mire bijo :P :wink:

Diana007
10-12-05, 08:28
Pershendetje extra speciale radioative :lol: per t`gjithte..
Njanen me ni vend me 007 her te cakne kakaull ne koke hahah... :lol:

Aaahhaahahahha Te flm shum per pershendeje :P


:twisted:

Diana007
10-12-05, 08:29
hajde mire se ke ardhe Bad-boy :lol: :wink: ....edhe ti here po vjen here po shkon, e qika si rrezja po te pret ty :? :!:
Hanife( :wink: :lol: ) hapi syte, kesaj here mblidhja bete mire bijo :P :wink:


Kush po e pret moj :twisted:
Ahahahahhhaah thi je Reana , ja kesajher se ka let joooooo


Ju pershendes te dyeve shum :wink:

Reana
10-12-05, 08:33
Mua me ke ketu perdite, me pershendete sa te duash, e flm motrushe, po kete Bad-boy-in, si me e nxjerr ne rruge te Zotit, se :twisted: :lol:

Diana007
10-12-05, 08:41
:roll: Hmmmm spo di valla a ke ndonje ide ti :P

Ani moj se te pershendet iha pse a veshtira :wink: , pershendeje pra per ty :D

Kavaleri
11-12-05, 02:40
nam mashallah per marak te kokshi per me ju per shendet ma shum po tutna ju dhemb barki pi shetes.

nejse ksaj ralle pershendes ata qe nuk me pershendeten.
tungi

schütze
14-12-05, 20:44
Pershendetje nga zemra per ju te gjith
me nderime
schütze

Agroni22
14-12-05, 23:45
keni pershendetj te medha edhe te sinqerta nga une duke ju uruar te gjithve antarve , nje fund vite te lumtur pran familjeve te juaja duke ju uruar te kete veq lumturi ne jeten e juaj

me nderime per te gjithe ju AGRONI i cili i respekton te gjithe

Arb
15-12-05, 00:50
Pershendetje per te madh e te vogel...

Murgesha
15-12-05, 22:28
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 382117 artikuj
Forumi ka 6547 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Dr-37
30 pėrdorues online: 10 anėtarė 10 tė fshehur 10 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48


Pėrshėndes anėtarėt, tė fshehurit dhe vizitorėt.

Kalofshit njė mbrėmje tė mrė nė Dardani.

turisti
15-12-05, 23:51
Pershendetje per te gjithe nga zemra. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

ninnela
16-12-05, 01:24
Pershendetje nga thellesia e zemres per te gjithe :lol:


Nga e juaja NINNELA

EnIgMa
16-12-05, 13:08
Une EnIgMa, si anetare e re ne kete forum, shfrytezoj rastin te ju pershendes anetar/e te nderuar!
Pranoni nje pershendetje te ngrohte nge thellesia e zemres!
Me sinqeritet dhe nderime
EnIgMa :)

schütze
16-12-05, 13:24
Une EnIgMa, si anetare e re ne kete forum, shfrytezoj rastin te ju pershendes anetar/e te nderuar!
Pranoni nje pershendetje te ngrohte nge thellesia e zemres!
Me sinqeritet dhe nderime
EnIgMa :)
gjithashtu te pershendes edhe ty nga zemra
me nderime
schütze

EnIgMa
16-12-05, 13:40
Ju falemnderit schütze per mikpritjen tuaj bujare!

FrEsKiA
16-12-05, 17:39
Pershendetje te sinqerta vetem per ju anetar/e te nderuar!

Me respekt
FrEsKiA

dredhaki
16-12-05, 20:19
Krejtve ju qoj selame, e dihet fembrat i pershendes. :lol: :lol: :lol:

Naki
18-12-05, 20:17
Pėrshėndetje pėr tė gjithė Forumistėt,e nė veqanti antarėt e ri .

Me nderime Naki

Artisti
18-12-05, 20:32
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 384671 artikuj
Forumi ka 6561 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė tiger
15 pėrdorues online: 8 anėtarė 3 tė fshehur 4 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Artisti, GURI SYLAJ, Hattabi, Kodra, LOJETARI, Naki, Sy_kaltra, vendasi


Pershendetjeeee


.

Barb|Ka
18-12-05, 22:06
pershedes te gjith qe i njoh dhe me njohin(demek kerkon ahha) :P

Diana007
19-12-05, 09:32
pershedes te gjith qe i njoh dhe me njohin(demek kerkon ahha) :P

Flm per pershendetje :PNje pershenje pre te gjith sot , kalofshi intersant :D

Barb|Ka
19-12-05, 10:44
diana ahah sps :P

Diana007
19-12-05, 10:47
diana ahah sps :P

Mpuq :evil:

Gjumashja
19-12-05, 10:49
pranoni pershendetje edhe nga ana ime :wink:

Barb|Ka
19-12-05, 10:52
kis kis tonve

Gjumashja
19-12-05, 11:31
kis kis tonvekiss back edhe ty

Barbaroza
19-12-05, 11:35
kis kis tonvekiss back edhe ty
Kiss kiss edhe prej meje tonve e mos po na shkon dita ombel! :lol:

Barb|Ka
19-12-05, 16:40
kis kis tonvekiss back edhe ty
Kiss kiss edhe prej meje tonve e mos po na shkon dita ombel! :lol:

ahaha qaf qaf

e_martumja
19-12-05, 17:12
ajt edhe nje BISOUS nga meje te gjithve dhe nje pershendetje nga zemra

Kavaleri
19-12-05, 17:18
ka met far Kisses dhe per faqet e mija more a? Ju pershendes shum e shum e shum..

e_martumja
19-12-05, 17:19
ka met far Kisses dhe per faqet e mija more a? Ju pershendes shum e shum e shum..

lexo mire more e kam shkrru per te gjithe edhe ti ishe pjesmars aty ajt qe po ta japi nje ne ball :lol: :lol: :lol:

Kavaleri
19-12-05, 17:26
wuaaaaaaaaaauuu..shum falemindak valla un ty spo ta kthej po e maj sot ne ball bile nja i jav po,po e boj ab decke me gipser izilir kur te pastroj fytyer.
te pershendes dhe un ty e nderuar.
ika i her

vjeshta
22-12-05, 16:15
Pershendes gjithe antaret e ketij forumi ,dhe njeherit shqiptareve te besimit katolik iu uroj ,Krishtlindjen.

Vjeshta

Lonora
23-12-05, 04:08
Ju pershendes te gjitheve, dhe mire se ju gjeta.

Murgesha
23-12-05, 12:53
Ju pershendes te gjitheve, dhe mire se ju gjeta.

Lonora tė falemnderit e mirė se na erdhe.

Dilingjia
23-12-05, 12:58
i pershnes krejt beterat dhe betericat e forumit me kengen: lele kaqurrele :lol:

Bleona
23-12-05, 13:08
nje pershendetje per krejt ne ket forum

kisses for all

tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

Dilingjia
23-12-05, 13:18
nje pershendetje per krejt ne ket forum

kisses for all

tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

valla ruju me qat kis se po ma len shej najkund e kuku masanej :lol: :lol: :lol:

Bleona
23-12-05, 13:24
hahahahaha ooooooo zot!!!
e shka bohet tani me bo meta lon???? mos je imartum???
ce po frigohesh??!! :lol:

Dilingjia
23-12-05, 13:26
hahahahaha ooooooo zot!!!
e shka bohet tani me bo meta lon???? mos je imartum???
ce po frigohesh??!! :lol:

i martuem de qy :lol:

Bleona
23-12-05, 13:30
aaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

ani mir pro pe mar teprap :wink:

Dilingjia
23-12-05, 13:38
aaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

ani mir pro pe mar teprap :wink:
pej meje a? :lol: :lol: :lol:

Bleona
23-12-05, 13:59
po po de!!! t athave je imartum!!
po bohet gruja jote nervos helbet e kukuuuuuuuu per mu tani :wink:

Kavaleri
23-12-05, 14:06
Pershendes te gjith antaret,e veqanerisht..Tezen,Tahiren, Domiren dhe disa ilake ksajde hahaha..

Diana007
23-12-05, 14:12
Pershendes te gjith antaret,e veqanerisht..Tezen,Tahiren, Domiren dhe disa ilake ksajde hahaha..

Flm , pershendej dhe per ty :wink:

Dilingjia
23-12-05, 16:01
po po de!!! t athave je imartum!!
po bohet gruja jote nervos helbet e kukuuuuuuuu per mu tani :wink:

jaaaaaaaaaaaa n'boft me u ba ajo nervoz...kuku per TY e kuku per MUE valla :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
23-12-05, 21:40
Pėrshėndetje pėr tė gjith....

Barb|Ka
25-12-05, 13:44
Pershendetje per Krejt Femnat!!!1

Vigani
25-12-05, 17:41
Pershendes te gjithe diskutuesit pa dallim gjinie, feje, ideologjie, orientimi sexual, rajoni dhe arritje...!

Viganica

Kodra
26-12-05, 19:26
**********
**********
**********


Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 391182 artikuj
Forumi ka 6602 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė besflori
19 pėrdorues online: 6 anėtarė 3 tė fshehur 10 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė 13.09.2004 19:48
Anėtarėt e regjistruar Guri i madh, GURI SYLAJ, intelektualja, Kodra, sean_paul, uliksi31-jr.


Tė gjithė qė janė online dhe ata qė janė offline,pėrshėndetje nga


Kodra

e_martumja
26-12-05, 21:32
Pershendes te gjith antaret,e veqanerisht..Tezen,Tahiren, Domiren dhe disa ilake ksajde hahaha..


Flm NIpqeeeeeeee :wink:

Kavaleri
26-12-05, 22:22
Pershendes te gjith antaret,e veqanerisht..Tezen,Tahiren, Domiren dhe disa ilake ksajde hahaha..


Flm NIpqeeeeeeee :wink:

qe ele ni el te pelcendes nga xemla,se te kam teze katile ty :lol:Pershendetje per Krejt Femnat!!!1

hahah mos dashte me than kejt femnat edhe veq mu si mashkell...??``))

Ani de si mem pas pershendet dhe un ty nga burimi i zemres baby :wink:

Dilaver
26-12-05, 22:33
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 391265 artikuj
Forumi ka 6602 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė besflori

91 pėrdorues online: 6 anėtarė 6 tė fshehur 79 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 91 mė Mon Dec 26, 2005 10:22 pm
Anėtarėt e regjistruar Arb, Dilaver, dr1ta, genta_ch, Gentiani, Guri i madh, hasanmehmeti, intelektualja, Kavaleri, MemphiSx, pokeri, schütze


Pėrshėndes tė gjithė diskutuesit ON dhe OFF tė kėsaj faqe si edhe vizitoret e rastit dhe tė rregullt.

Shfrytezoj nga rasti qė tė ju pėrcjell urimet mė tė sinqerta me rastin e vitit tė ri 2006.

e_martumja
26-12-05, 22:40
Flm NIpqeeeeeeee :wink:

qe ele ni el te pelcendes nga xemla,se te kam teze katile ty :lol:


:shock: :shock: :shock: pse katile?????


[

Kavaleri
26-12-05, 22:42
Flm NIpqeeeeeeee :wink:

qe ele ni el te pelcendes nga xemla,se te kam teze katile ty :lol:


:shock: :shock: :shock: pse katile?????

shaka bre o dleq teze..

naten e mir.


[

e_martumja
26-12-05, 22:54
qyqy tash dleq, damlla te rraft tye dhe ishalla nuk em bjen ka rruga jeme se katilja per fyti ka me ta ngjit ehehe :lol: :lol:

ajt pra natenemire

Kavaleri
26-12-05, 23:00
qyqy tash dleq, damlla te rraft tye dhe ishalla nuk em bjen ka rruga jeme se katilja per fyti ka me ta ngjit ehehe :lol: :lol:

ajt pra natenemire
hahahah ku asht me ma ngjit per fyti se.. a te kam teze a jo..
naten e mir dhe nje a dy gjuma te embel i bofsh.

dr1ta
26-12-05, 23:02
In total there are 54 users online :: 6 Registered, 9 Hidden and 39 Guests [ Administrator ] [ Moderator ]
Most users ever online was 91 on 26.12.2005 22:22
Registered Users: Gentiani, Guri i madh, intelektualja, Kavaleri, MemphiSx, udhetari_be


Pershendetje :)

Kavaleri
26-12-05, 23:04
In total there are 54 users online :: 6 Registered, 9 Hidden and 39 Guests [ Administrator ] [ Moderator ]
Most users ever online was 91 on 26.12.2005 22:22
Registered Users: Gentiani, Guri i madh, intelektualja, Kavaleri, MemphiSx, udhetari_be


Pershendetje :)

Thanx for pershendetjen tuaj..
nje ashtu dhe nga ana e ime..
Ju deshiroj nje nate te kendshme..

Gentiani
26-12-05, 23:21
I vendosa nė thesin e baba dimrit http://cosgan.de/images/smilie/xmas/k025.gif njė thes pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt e forumit :lol: :wink:

Naki
27-12-05, 20:24
22 pėrdorues online: 8 anėtarė 7 tė fshehur 7 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 97 mė Mon Dec 26, 2005 11:10 pm
Anėtarėt e regjistruar aferdita, gjergjii, GURI SYLAJ, krijuesiii, Manqa, Murgesha, Naki, raptile

Te gjithėve ju deshirojė njė mbrėmje te mirė

aferdita
27-12-05, 20:26
22 pėrdorues online: 8 anėtarė 7 tė fshehur 7 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 97 mė Mon Dec 26, 2005 11:10 pm
Anėtarėt e regjistruar aferdita, gjergjii, GURI SYLAJ, krijuesiii, Manqa, Murgesha, Naki, raptile

Te gjithėve ju deshirojė njė mbrėmje te mirė
Naki i nderuar te pershendes gjithashtu dhe nje nate te kendshme te uroj

Diana007
28-12-05, 14:07
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Dilingjia
28-12-05, 16:42
Arber,
Urime 2006 :lol:

Barbaroza
28-12-05, 17:06
Te gjithe anetaret e ketij forumi,online apo offline,i pergezoj me rastin e Vitit te Ri 2006 duke u deshiruar qe viti qe po hyjme te jete vit i realizimit te cdo deshire te zemres!

Barbaroza

http://bemine.com/categories/newyears/nyear2.gif

Murgesha
28-12-05, 17:38
http://img308.imageshack.us/img308/2577/dardania32qc.jpg

ninnela
28-12-05, 18:40
GEZUAR VITI I RI 2006 te gjithe anetareve te ketij forumi me shprese qe ky vit te jet vit i pavaresise dhe qe paqja dhe lumturia te na percjelle ne cdo hap te jetes.

URIMEEEEEEEE nga e juaja NINNELA :D :D :D

Luana
28-12-05, 19:11
I pershndes te gjithe anetaret e Forumit Dardanis dhe ju uroj Vitin e Ri 2006 .....
http://images.meredith.com/bhg/images/ecards/ss_ecardNewYearsBKS053064.jpg
atyreve qe i kam harruar te uroj festen neper odat e veta le ta marrin ket kartolin si per Urim nga Une :wink:

Artisti
28-12-05, 20:41
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:46
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
28-12-05, 23:28
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
28-12-05, 23:50
I nderuar ARBER,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Gjumashja
29-12-05, 11:18
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:54
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Gjebraili
29-12-05, 20:52
Ne pamundesi qe ti pershendes te gjithe, qfrytezoj nga rasti qe:
te gjithe anetaret e ketij forumi, stafin, miqet dhe vizitoret, i pershendes perzemersisht dhe jau uroj vitin e Ri 2006.


Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i doni dhe ju duan

http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png


Me rrespekt per te gjithe, Gjebraili

Naki
30-12-05, 13:07
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg

Tė gjithė antarėve te forumit,

Gėzuar viti i ri 2006

Naki

Barbaroza
30-12-05, 15:23
http://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif

turisti
30-12-05, 16:01
:P :P Gėzuar :P 2006 :P .


:P JU DUA TĖ GJITHVE. :P


TURISTI. :P

Kercovari
30-12-05, 18:30
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifFate lumturi dhe suksese ne jete.
Kercovari

turisti
30-12-05, 18:33
Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,

Me shendet,lumturi dhe jete te gjate,

Te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 21:30
**********
**********
**********


Tė gjithve ju pėrshėndes dhe ju dėshiroj tė gjitha tė mirat,pėr tė gjitha vitet qė vijnė.


Gėzuar Viti i Ri 2006


Kodra

Daja POLIC
30-12-05, 23:59
Diana007, Barbaroza, rilinda, Kercovari, Artisti,schütze ,Arb Gjumashja,Zana_ch, Gjebraili,Gentiana ,Murgesha, Naki ,uristi ,Kodra Sy_kaltra,Tushja,Dogzonen, Barb|Ka,NINNELA,RRUSHIN,zana_e_maleve,loni19,Kroko dili,Lazdranin.Kalt,Stuhine,Bondin!,Uliksin!,Vusht rria,Guri Sylaj,e martumja,Espresso,AGRONIN22,AXHA,DOMIREN,dr1ta,Dre ni,Honesty,Clintoni,hallen e madhe, Zana_ch,Spirl girls,GENTIANI,Dea, e shum e shum T"jer

Ju uroj te gjithėve Gezuar Vitin e Ri 2006!
Shendet dhe Lumturi ne jetė!


http://blog.artikel-20.de/img/frohes-neues.jpg

Tomori
31-12-05, 02:37
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
31-12-05, 06:13
I nderuari vendasi im Arberi,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Gentiana
31-12-05, 12:54
Shume i nderuari Arberi, Gezuar vitin e ri, uroj qe fati, lumturia, shendeti dhe sukseset te jen gjithmon dhe ne ēdo hap te jetes tende.

Ket ja uroj edhe familjes juaj.


Selam ke prej

Gentes

Murgesha
31-12-05, 12:57
Arbėr i nderuar.

Me shpresė se viti nė vijim do tė jetė realizues i tė gjitha dėshirave tuaja, dhe tė mia gjithashtu, tė pėrshėndes dhe uroj,

Gėzuar 2006.

Me rrespekt tė thellė pėr ty.

Murgesha!

http://www.bemine.com/categories/newyears/nyear7.gif

Murgesha
31-12-05, 13:43
Pėr tė gjithė ata/ato qė rastėsisht mė kanė shpėtuar pa i pėrshėndetur dhe pėrgėzuar me rastin e Vitit tė Ri.

Edhe njė herė Gėzuar 2006.

http://img308.imageshack.us/img308/2577/dardania32qc.jpg

AXHA
31-12-05, 13:47
Shum selam pej meje shum i neruemi Arberi.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

Dreni30
31-12-05, 14:40
Pershendetje dhe urime per te gjithe anetaret e forumit.
Urimee 2006-ta.

Kerkoj ndjese nese dikend e kam harruar, apo nuk kam mbrri te ua uroj vitin e ri vec e vec te gjitheve.
Ju dua dhe kam po njeashtu rrespekt per te gjithe. Ketu e kam ndi veten shume me te lehtesuar ne keto dite te veshtira te gurbetit, me jan larguar shpesh edhe shume brenga tjera. Me nje fjale mu eshte permbush ajo biseda shqipe qe me ka munguar me vite.
Jam munduar te ju kuptoj dhe te ju rrespektoj te gjitheve, edhe pse nuk e perjashtoj mundesin qe dikush te jete ndare i paknaqur ne shkrime te mia.

Nuk po dua te ju marr me shume kohe ne kete nate te hareshme dhe fundin e nje viti, por deshiroj qe ne vitin qe po hyjme te jete me shume i suksesshem per te gjithe neve dhe te jete nje fitore e gjithembareshme qe sa e sa vite po e presim.-PAVARSIA
Te mbizoteroj rrespekti ndaj njeri tjetrit, mirekuptimi, dashuria dhe urtesia, qe keto na bejne me te forte dhe te pa thyer me njeri tjetrin.

Urime, Urime, Urime per jete dhe mot.

Dreni.

Psikologu
31-12-05, 14:56
Tė nderuar anetar/e tė ketij forumi, vellezer, motra , Zonja dhe Zoterinj!

Me rastin e Vitit tė ri 2006 , ju deshiroj tė gjithve mbarė , shendet , lumturi , begati dhe qetesi shpirterore , duke llogaritur edhe ne palodheshmerin e tonė nė rrugen drejt realizimit tė qellimeve tona kombtare-shqiptare.
Puna e juaj nė ketė forum , ka sjellur cdo here rreze dielli ne debate tė mirėfillta , duke llogaritur se debati nuk guxon tė krijoj as urrejtje e as armiqesi ne mesin tonė , e as ndasi ne asnjė menyrė , qoftė ajo fetare , politike , regjionale ose strategjiike.
Cdo ditė sjellė befasi tė saja tė reja , sjellė dikund mirė dikund keq, dikund gezim e dikun hidherim , por mbi tė gjitha , shpresojmė e tė lutemi , tė kontribojmė shumė e mė shumė ne civilizimin , afirmimin , dashurin nė mesin tonė kombtarė.
Andaj , tė nderuar/a , duke ju uruar nga thellsia e zemres Gezuar Vitin e ri 2006 , ftojė tė gjithė ata/ato qė ne mbrendesin e vetė kan ndonjė mospajtueshmeri, mosmarrveshje , tė i harrojnė ato tė tėra dhe tė hapin zemren cdo herė me gezim dhe tė kuptojnė mirė se urrejtja nuk e forcon njeriun nė mbrendesin shpirterore aspak e as nė atė morale, por e dobeson , e mu pėr ketė , tė mundesojmė vetes tonė qė urrejtjes ti themi fund , edhe nese nuk pajtohemi me mendime, sdo tė thotė qė jemi tė armiqesuar aspak ,sepse sot kerkohet bashkimi kombtar, jo ndasia nė asnjė menyrė e pėr ketė komb tė shtrenjet kemi shumė e shumė pėr tė dhenė dhe pėr ketė shkak , ne cdo hap kerkohet lidheshmeria sa mė e madhe,toleranca dhe fjala e lirė , si menyra mė e mirė e cdo individi , seksti ose grupi njerzorė.
Mbreteroftė paqja ne mesin e juaj familjar , ne dashuri, dhe ne tė gjitha sferat e jetes sė juaj nė pergjithesi.

Si cdo here , pėr ju tė gjithė, me nderime dhe respekt;

Psikologu

Diana007
31-12-05, 15:05
http://img511.imageshack.us/img511/3720/gfgfdf2nv.jpg

Bora_
31-12-05, 15:11
Tė gjitha problemet , pengesat, paknaqesit qė iu pėrcollen ne vitin 2005 le te marrin fund nė natėn e 31 tė dhjetorit tė vitit 2005 dhe me ndrrimin e moteve edhe nė jetėn tuaj le tė hapet njė faqe e re e jetės, njė jetė me plot perspektiv, me harmoni , me suksese e me arritje tė qėllimeve tuaja nga jeta personale e profesionale , me familjen dhe rrethin tuaj ...

Per te gjithe urime viti i ri 2006,

Me shume respekt bora,

spirl_girls
31-12-05, 15:30
Urime Vitin e Ri!!

http://www.locolobo.net/hus.gif

progoni
31-12-05, 17:49
Arbėrit

gezuar 2006

te gezofshin

tana te MIRAT

TY dhe te dashurit TUAJ


se i meriton


per TY me respekt te posaqem

Progoni

Vigani
31-12-05, 20:24
E pamundur te pershendeten dhe urohen te gjithe nje nga nje...
Me nje pershendetje njejes u pershendes dhe uroj ne shumes vitin e ri 2006...

Mbaresia,Mireqenja,Mirenjohja,Prosperiteti,Paqja qofshin me ne dhe nė ne ...

Viganica...

GEZUAR te gjithe!

uliksi31
31-12-05, 20:32
Edhe une sikur Viganica... Po ju pershendes dhe falemderoj krejtve, pa dallime fetare, ideollogjike e as krahinore. Jame i lumtur qe po tregoheni kaq te mire dhe bashkuar. Shoresoj qe ne kete menyre te jemi gjithmon, dhe ky vit 2006, te jete vit i tolerances dhe mirekuptimit.
Gezuar pra dhe per shume vjet e mot te pritni ashtu si ju deshiron zemra juaj.

Me nderime Uliksi

Bond
31-12-05, 20:55
I bashkangjitem karvanit tė kėtyre urimeve


Gėzuar Viti i Ri 2006.

doGzona
31-12-05, 21:05
Gezuar Vitin e Ri 2006!

Me fat shendet e lumturi qofshi gjithmone.

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif

Kercovari
31-12-05, 21:15
Gezuar!Gezuar!
Jete te gjate dhe te lumtur e pa brenga u deshiron Kercovari.

http://www.tuepps.de/b2/44110007-rot-weisse-blumen.jpgTe gezuar,te lumtur,te vendosur,te suksesshem,stoik,te sinqerte,te lulezuar si keto lule perplote malle e dashuri.

G___E___Z___U___A___R___ !

Lonora
01-01-06, 03:43
Gezura vitin e Ri 2006

http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg

e_martumja
01-01-06, 05:21
Gezuar Vitin E Rri te gjithve me shpres se viti 2006 te jete pa brenga dhe i sukseshem.

Ju pershendes nga zemraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


me rresptkt e_martumja :wink:

doGzona
01-01-06, 06:04
Ora 12:00

Gezuar Gezuar usa

http://blog.artikel-20.de/img/frohes-neues.jpg

Dani3
01-01-06, 11:11
Arbėri gėzuar vitin e ri 2006.

Uroj qė ky vit tė jet vi i realizimit tė dėshirave tuaja.

Gentiani
01-01-06, 22:13
Nė pamundėsi pėr ti pėrshėndetur tė gjithė dhe me kohė, sepse ky Viti i Ri erdhi e nuk priti fare, ti kisha kryer sė paku pėrshėndetjet :lol: ndaj tė gjithėve, njė pjese ju kėrkoj falje, por vonė nuk ėshtė asnjėherė e sidomos mė 1 Janar :lol: :wink: pėrfitoj nga rasti nga fillimi i kėtij Viti;


Tė Ju Uroj dhe Pėrgėzoj tė gjithė anėtarėve tė Forumit Dardania Vitin e Ri 2006 me dėshirat qė ky Vit, tė jetė vit i mbarė dhe tė ju pėrcjellė me Shėndetin, Sukseset, Gėzimet, Lumturinė gjatė gjithė rrjedhės sė tij, tė gjithė ju dhe Familjet Tuaja!. Shqiptarėve nė pėrgjithėsi kudo qė gjinden dhe jetojnė ata, e nė veēanti Kosovės tė kurorėzohet me atė qė e mirėpret dhe qė asaj i takon Pamvarėsinė.

Urime dhe Gėzuar pėr shumė e shumė Vite dhe Mot-mote tjera!

Reana
02-01-06, 01:06
Edhe une po shfrytezoj rastin ti pershendes te gjithe ata qe kam deshur dhe nuk kam arritur ti pershendes para ndrrimit te motmoteve!!!

Po per mendimin tim urimet jane me te kendshme pas fillimit te Vitit :P 8) !!!

Pra Gezuar per jete e mot, qofshi faqebardhe te gjithe, dhe ky vit ju sjellte begati shpirterore, e suksese te pashoqe ne cdo lemi!!!

Dardanas, Gezuar Viti i Ri 2006!!!