PDA

View Full Version : Cili qytet ėshtė ma i bukur?


Faqet : 1 2 3 4 5 [6]

Linka_pz
02-11-09, 22:44
te cfare karakteri i do shkrimet?

Cfaredo qofshin vetem te jene me kuptim .

Po bej shaka se ti e din se cfare deshiron te shkruash dhe ku, ato qe jan te karakterit tim sigurisht qe i lexoj .

premium
02-11-09, 22:50
Ahahahahahhahahahahahahah sa kam qesh flm qe tregove por une e di dhe une te kam tregu ne nje teme mesa mbaj mend :smile:
Jo, Atėhere u kan afera pėr tender .... firmat fjalosen kush ta fiton tenderin ....

AliSia
07-11-10, 12:06
Prishtina

YanYan
08-11-10, 05:31
S'me eshte dhene mundesia akoma te vizitoj Kosoven por shume persona me kane thene se Prizreni eshte shume i bukur...kshuqe vota ime shkoi per te!

premium
08-11-10, 09:39
atje ku jetojne esnafet ! ;)

Suelaa
08-11-10, 09:53
Te gjith ne pergjesi thone nga ai vend qe jane, por edhe une do thoja nga ai vend qe jam une.:wink:

Albonita
08-11-10, 12:20
Valla Po thojn Gjakova..eee!:wink:

Guri i madh
09-11-10, 20:48
e kqyra zurulltatin po prijke prizren bashakana


edhe u prish,stinanuk esht zurulltat me merit


Peja ZOTI JA KA DHAN bukurin qe askush nuk mundet me ja ja i8njorue

tipi engjellor
09-11-10, 22:18
Une mendoj qe prizereni nje vend me shume i vizituar ka nje pamje te mire

AliSia
09-11-10, 23:43
Po dihet bre PrishtinA...:P:)

Oqeani
09-11-10, 23:46
Matiēani - freski jete ...;http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Buqja_ch
10-11-10, 14:25
Matiēani - freski jete ...;http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

A edhe ti si Xuki a ??? ncncnc


Prishtina ......... por vetem naten duket bukur

Lapsi
10-11-10, 16:31
Prizreni

bIgEr
10-11-10, 17:16
Prishtina e BETONUME e berllog me e mira...
Qfar ka t'mire ne Prishtine pos JETES STUDENTORE..??


Nese behemi real atehere me te bukur se Prizreni asnje prej qyteteve..

Qika^Me^Kule
10-11-10, 17:51
Prishtina e BETONUME e berllog me e mira...
Qfar ka t'mire ne Prishtine pos JETES STUDENTORE..??


Nese behemi real atehere me te bukur se Prizreni asnje prej qyteteve..

Gabim e paske than edhe ti se vend ma te mir se Gjakoven kund nuk mundesh me gjete....:wink::biggrin:

P/S Vetem mos me xhelozo tash....:tongue:

bIgEr
10-11-10, 17:55
Gabim e paske than edhe ti se vend ma te mir se Gjakoven kund nuk mundesh me gjete....:wink::biggrin:

P/S Vetem mos me xhelozo tash....:tongue:

Jo mendjen se kom me xhelozu eshte mendim i yti e vizitoj shpesh edhe Gjakoven po prap per bukuri skisha me ndru me Prizrenin ..

premium
10-11-10, 17:57
Gabim e paske than edhe ti se vend ma te mir se Gjakoven kund nuk mundesh me gjete....:wink::biggrin:

P/S Vetem mos me xhelozo tash....:tongue:
... shuj moj arpagjik hahahaha

Qika^Me^Kule
10-11-10, 18:07
Jo mendjen se kom me xhelozu eshte mendim i yti e vizitoj shpesh edhe Gjakoven po prap per bukuri skisha me ndru me Prizrenin ..

Ti djal me sy e kalter nuk po dishe se cka asht mire...:biggrin:

Qika^Me^Kule
10-11-10, 18:09
... shuj moj arpagjik hahahaha


Aaghaghghaghaghaghaghaghagh po valla se ne pranver e ty te duhen qeta arpagjik qy :tongue:

bIgEr
11-11-10, 10:04
Ti djal me sy e kalter nuk po dishe se cka asht mire...:biggrin:

Ma mire une mos me dit per Gjakoven qe so ma e mire se Prizreni se tjeter kush :)

LuLjaa
11-11-10, 13:49
Po tham Prizreni edhe pse voten ja kam dhan shehrit tem ,, se mas pz.. vjen fr .. :P

Xuki
12-11-10, 11:10
A edhe ti si Xuki a ??? ncncnc


Prishtina ......... por vetem naten duket bukur


Po ma sheher t'mirė se Matiēanin nuk ki bre, krejt bota e din kto! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


PS: Buqe, kur po dalim ni ditė natėn nepėr Prishtinė? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Buqja_ch
13-11-10, 13:00
Po ma sheher t'mirė se Matiēanin nuk ki bre, krejt bota e din kto! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


PS: Buqe, kur po dalim ni ditė natėn nepėr Prishtinė? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifXuki kure te dush nje dite ne Matican nime sheher i mire eshte ,, dhe nje nate neper Prishtine ..


Qyteti me i ri i Maticanit ...

Xuki
14-11-10, 16:40
Xuki kure te dush nje dite ne Matican nime sheher i mire eshte ,, dhe nje nate neper Prishtine ..


Qyteti me i ri i Maticanit ...


A po takohemi n'qender tė matiēanit, qaty te xhamia e tani shkojna pėr darkė dhe shetitje nė prishtinė?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gjini
14-11-10, 17:04
prap se prap peja ( texasi) eshte ma i bukuri qytet ne kosove

Fshatari
20-11-10, 10:39
prap se prap peja ( texasi) eshte ma i bukuri qytet ne kosove
Nejse, let t'ja bajne qejfin vetit njerzit!

AliSia
22-12-10, 19:30
Prizreni

premium
22-12-10, 20:18
nr i targės 04

Suelaa
22-12-10, 20:57
Peja asht.... edhe pse nuk kam qene ndonje her. hahahahahahahahahahaha.

DEA
22-12-10, 23:37
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs093.snc4/35999_445654741557_513146557_6368213_4664176_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs754.snc4/65467_471379929284_708139284_5831350_4260414_n.jpg

Makresh
23-12-10, 00:36
Gillani so i keq