PDA

View Full Version : ShEjToNkA


Faqet : 1 [2] 3 4 5 6 7

Arbėri
30-01-05, 10:21
More more, une kur thashe 8.000, mu duken pak bile, qyyyyyyyy :x

Pse a spo ki kohe a? heheheh, e re po, obligime te femijeve e te burrit jo, qka HAMOMIN po don ti :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bile edhe PAK kan me tu duk, qyyyyyyyyyyyy :) :D :wink:


Po mirė e ke pas ti kur ke mendu ashtu! :lol: :lol: Po ti a mendove se unė do rri gjithmonė ashtu aa??????? :roll: :lol: :lol:Me kete shije te dreqnillafte, kame frike se POOOOOOOO :wink: :wink: :wink: http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

ShEjToNkA
30-01-05, 14:43
Me kete shije te dreqnillafte, kame frike se POOOOOOOO :wink: :wink: :wink: http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifArbėri , me kėtė tė qeshurne kam frig se do cmendeshhhhhhhhh njė ditė?! :lol: :lol: :lol: :lol: Inshalla djalė po shpėtonnnnnnnnn?! :wink:

turisti
06-02-05, 02:53
Shejtonka e nderuar,


Urime :P 8000 :P postime dhe ishalla na gezon edhe shume vite dhe me shume,shume shkrime te mira si deri me tani.


Shendet dhe lumturi te deshiroj gjat postimeve te ardhshme.

Me respekt,


TURISTI.

Mafiozi
06-02-05, 03:14
Shum shum urime per 8000 postimet ShejToNka.

Jam shum i kenaqur te kem biseda me nje vajz te shkelqyeshme siq je ti. :P
Me sjell nje argetim fenomenal ne qdo rast, perher me sinqeritet dhe respekt.
Vetem shpresoj te jem afer edhe per shum tjer shkrime.

Pershendetje me gjith zemer, shoqja e dashur.
Me respekt.Mafiozi.

Dreni30
06-02-05, 11:28
E nderuar ShEjToNkA.

Me te vertet qenkam vonuar per te uruar 8000 shkrimet, cudi po dhe ja erdha te them se me te vertet je e zgjuar. Edhe pse nuk i kam lexuar gjithe shkrimet e tua kam besim te them dhe nuk gaboj. Ti e din qe une jam i ri ne FD. :lol: :lol: por edhe nese gaboj mos ma merr per te madhe, si ri maaaaaaaaaaaaaaa. :lol: :lol: Bisedat qe i kemi pasur dhe zhvilluar me duken shume te mira dhe te kuptueshme.
Te uroj qe keshtu te vazhdosh me humor te mire dhe qete e te mberrijsh edhe ata xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-at e shumte.

Te pershendes dhe te uron Dreni30.


PS. loqkuuuuum te kam.

dr1ta
06-02-05, 12:29
E nderuar Prinsesh :D

Urime 8000 Postimet wow:) Nuk di cka te them, je e mrekullueshme shejtonk e lulzon fd gjith .Te pershendes, edhe nje lule per ty http://www.cosgan.de/images/more/flowers/048.gif

Murgesha
06-02-05, 14:50
Phaaaaaaaaaa po shpejt po ecė moj, jo, jo si duket ja ke nisė me vrapu nėpėr forum qė po i bėn kaq shpejt mijėshet.
Ani kur tė shofin Gentiana lėre qė i kalove 8 mijė postimet po edhe i ke dal pėrpara ka me e ba namin.

Loqki priti prej meje 8 mijė pėrqafime tė ngrohta si prej motre se me tė vėrtet Shejton je, bile asi me brina si ju themi ne, dhe kėnaqėsi e kėtij forumi.
E di se do tani do tė mundohesh me fluturu, po ngadalė pak loqki se unė nuk jam si Genta me tė lėnė me mė dalė pėrpara, se kam ndėgjuar se posa tė dalėsh njė shkrim para meje ke me u ēmend nga gėzimi, e pėr me t`i ruajt mendėt e tua do tė jem shumė e kujdesshme nė kėtė aspekt. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
06-02-05, 15:31
Shejtonkaaaaaaaaaaaaa Urime loqkum,moj pasha mamin po e di se je lodh,ani me te gjitha keto shkrime. Shiko loqkum,po te qoj ne pushime 1muaj ani edhe me shpenzime te mija,se krejt naten mbrem kam ber zgjut duke menduar se sa shum je lodhur...

Te uroj loqkum, jo vetem 8000shkrimet tua,po edhe tejkalimin e shkrimeve te mija. :evil: :evil:
Ke fituar nje simpati ne ket forum,saqe nuk mundem te paramendoj te shkruaj ketu pa ty,dhe besoj se shumica mendojn keshtu si un.

Te deshiroj ēdo te mire,dhe shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum e shuuuuuuuuuuuuuuuuum shkrime tjera, si deri me tani,dhe te na mbetesh siq je,se tani u mesuam me shejton.... :wink:

Nje dite te kendshme.

Genta

ShEjToNkA
06-02-05, 17:55
Shejtonka e nderuar,


Urime :P 8000 :P postime dhe ishalla na gezon edhe shume vite dhe me shume,shume shkrime te mira si deri me tani.


Shendet dhe lumturi te deshiroj gjat postimeve te ardhshme.

Me respekt,


TURISTI.


Turisti , tė falmnderit pėr urime dhe tė gjithė sė bashku inshalla gėzojm akoma shkrime tė tjera e tė mira si deri mė tani!

Gjithmonė i pėrshėndetur!

ShEjToNkA
06-02-05, 18:11
Shum shum urime per 8000 postimet ShejToNka.

Jam shum i kenaqur te kem biseda me nje vajz te shkelqyeshme siq je ti. :P
Me sjell nje argetim fenomenal ne qdo rast, perher me sinqeritet dhe respekt.
Vetem shpresoj te jem afer edhe per shum tjer shkrime.

Pershendetje me gjith zemer, shoqja e dashur.
Me respekt.Mafiozi.


Mafii , tė flanderoj pėr kėto fjalė aq tė bukura dhe pėr urimė.
Edhe pėr mua ėshtė kėnaqėsi qė jam nė njė shoqėri tė till sic ėshtė nė FD!

Gjithmonė i pėrshėdnetur nga unė!

ShEjToNkA
06-02-05, 18:14
E nderuar ShEjToNkA.

Me te vertet qenkam vonuar per te uruar 8000 shkrimet, cudi po dhe ja erdha te them se me te vertet je e zgjuar. Edhe pse nuk i kam lexuar gjithe shkrimet e tua kam besim te them dhe nuk gaboj. Ti e din qe une jam i ri ne FD. :lol: :lol: por edhe nese gaboj mos ma merr per te madhe, si ri maaaaaaaaaaaaaaa. :lol: :lol: Bisedat qe i kemi pasur dhe zhvilluar me duken shume te mira dhe te kuptueshme.
Te uroj qe keshtu te vazhdosh me humor te mire dhe qete e te mberrijsh edhe ata xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-at e shumte.

Te pershendes dhe te uron Dreni30.


PS. loqkuuuuum te kam.


Jo be Dreni, cfartė t'vonumi mu nė kohė paske arrit me uruar! :lol: :lol:

Dreni , tė falmnderit pėr fjaltė e juaja!
Gjithmonė i nderuar dhe i pėrshėdnetur nga ana ime!

ShEjToNkA
06-02-05, 18:15
E nderuar Prinsesh :D

Urime 8000 Postimet wow:) Nuk di cka te them, je e mrekullueshme shejtonk e lulzon fd gjith .Te pershendes, edhe nje lule per ty http://www.cosgan.de/images/more/flowers/048.gif


dr1ta , tė fanderojė ssiiisss nga zemra pėr kėto fjalė aq tė ėmblaaaaaa
Edhe ti je njė prinseshh e vėrtet.

Ku do qė je tė falnderoj dhe je e pėrshėndetur nga unė ,gjithė tė mirat!

ShEjToNkA
06-02-05, 18:23
Phaaaaaaaaaa po shpejt po ecė moj, jo, jo si duket ja ke nisė me vrapu nėpėr forum qė po i bėn kaq shpejt mijėshet.
Ani kur tė shofin Gentiana lėre qė i kalove 8 mijė postimet po edhe i ke dal pėrpara ka me e ba namin.

Loqki priti prej meje 8 mijė pėrqafime tė ngrohta si prej motre se me tė vėrtet Shejton je, bile asi me brina si ju themi ne, dhe kėnaqėsi e kėtij forumi.
E di se do tani do tė mundohesh me fluturu, po ngadalė pak loqki se unė nuk jam si Genta me tė lėnė me mė dalė pėrpara, se kam ndėgjuar se posa tė dalėsh njė shkrim para meje ke me u ēmend nga gėzimi, e pėr me t`i ruajt mendėt e tua do tė jem shumė e kujdesshme nė kėtė aspekt. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Loqkumm mirė qenke kujtu se vėrtet atė ditė qė tė dalė me tė vetmin njė shkrim para firgė nga gėzimi do shtrihem nė Psikiatri. :lol: :lol:
Edhe e di se ti mua kėtė s'ma deshiron edhe s'mė lenė me tė dalė para :evil:
Kėshtu qė s'mė mbetė asgjė tjetėr vetėm me tė pėrshėndet se Gentėn e di qė kam flakru po si me ia bė hallinnnnnnnnnnnnnnnnnnn , me ty de bani tė dalė para:wink:

Flamnderit loqkummm ,pėr fjalėt e juaja. Dhe kuptohet se pa juve as unė s'do siah kėtu ku jam. Mirėpo nė njė shoqėro tė till sic ėshtė nė FD ,ėshtė e pamundur tė mos shkruash dhe tė hecėsh edhe atė bile duke vrapu!

ShEjToNkA
06-02-05, 18:27
Shejtonkaaaaaaaaaaaaa Urime loqkum,moj pasha mamin po e di se je lodh,ani me te gjitha keto shkrime. Shiko loqkum,po te qoj ne pushime 1muaj ani edhe me shpenzime te mija,se krejt naten mbrem kam ber zgjut duke menduar se sa shum je lodhur...

Te uroj loqkum, jo vetem 8000shkrimet tua,po edhe tejkalimin e shkrimeve te mija. :evil: :evil:
Ke fituar nje simpati ne ket forum,saqe nuk mundem te paramendoj te shkruaj ketu pa ty,dhe besoj se shumica mendojn keshtu si un.

Te deshiroj ēdo te mire,dhe shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum e shuuuuuuuuuuuuuuuuum shkrime tjera, si deri me tani,dhe te na mbetesh siq je,se tani u mesuam me shejton.... :wink:

Nje dite te kendshme.

Genta


Hajtė loqkummmmmmm mos u nervozo se s'u bė nami qė tė kam kaluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :evil:
( ty s'mundme me tė kalu me simpatin qė ke kriju kėtu)Se ashtu kėshtu e kam merituu de qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy me qenė para teje :wink:

Tė falenderoj nga zemraa dhe kam nderė dhe kėnqasi qė kam njė shoqėri tė pėrzier me grindje dhe pa grindje me ty :wink:

Ku do qė je tė flmmmmmmmmmmmmmmmm dhe mpuqqqqqqqqqqqqqqqq

Murgesha
13-03-05, 17:05
Shejtonka erdha me dėshirė tė madhe pėr me tė ba urime pėr terapinė e suksesshme qė tė bėri tė humbėsh disa kilogramė tepricė qė i pate firuar gjatė ndejes ulur nė Dardani.
Mos e harro kėtė terapi loqkume bėje si shpesh se trashja e tepėrt mund tė shkaktoj ērregullime nė zemėr.

Tha Murgesha e cila edhe vetė ėshtė lodh e tharė sa menxi nė kėmbė qė po mbahet nga kjo terapi e mrekullueshme qė na e pėrgaditėn "dashamirėt" e Dardanisė.

ShEjToNkA
13-03-05, 18:38
Shejtonka erdha me dėshirė tė madhe pėr me tė ba urime pėr terapinė e suksesshme qė tė bėri tė humbėsh disa kilogramė tepricė qė i pate firuar gjatė ndejes ulur nė Dardani.
Mos e harro kėtė terapi loqkume bėje si shpesh se trashja e tepėrt mund tė shkaktoj ērregullime nė zemėr.

Tha Murgesha e cila edhe vetė ėshtė lodh e tharė sa menxi nė kėmbė qė po mbahet nga kjo terapi e mrekullueshme qė na e pėrgaditėn "dashamirėt" e Dardanisė.


SI insanė e shejton qė kemi qėlluar ku ia dijmė hollė e hollė njėra-tjetrės hallin deshaa me tė falnderuar pėr kėtė urimė qė mė ke bėrė, edhe pse e lodhurė pos me shpirtė.

Tybe loqkummm ,duhet t'ua dijmė pėr "nderė" se tani garant kihsim mbrri nė peshtė tė jashtėzakonshme. E drojė FD me mbetė pa neve e mė mirė ne ,qė humbė peshė.

florian
13-03-05, 20:26
shejtonka prano edhe urimet e mia se me te vertet je ber nje pik kyc e ketij forumi , vazhdo keshtu sse postimet e tuaja me pelqejne shum.

Dreni30
17-03-05, 00:46
Enkas per Engjellushen time.

http://www.lisafrech.de/images/allgemeines/b/blumen/rose/rose001.gif

I yti per jete Dreni. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
17-03-05, 00:58
shejtonka prano edhe urimet e mia se me te vertet je ber nje pik kyc e ketij forumi , vazhdo keshtu sse postimet e tuaja me pelqejne shum.


Flori , tė falmnderit . Edhe juve jeni nga unė i pėrshėndetur.

Castė tė bukura ,ku do qė je.

ShEjToNkA
17-03-05, 00:59
Enkas per Engjellushen time.

http://www.lisafrech.de/images/allgemeines/b/blumen/rose/rose001.gif

I yti per jete Dreni. :lol: :lol: :lol:


Ohh Drenii , tė falmnderti shuuuuuuuuuuuuuumė

Tė pėrshėndet shuumė Ėngjellueshja yte. :lol: :lol: :wink:

Dreni30
21-03-05, 00:09
Per Engjellushen me rastin e 9 mije postimeve ja dergoj keta engjuj qe ti sherbejne dhe te ja bejne te gjitha punet ne menyre qe ajo vetem te shkruaj ne forum dhe te me kenaq me shkrimet e veta.
Nje mpuuuuuuuuuuq per ty loqki.
Dreni.


http://www.clipart.kirkerne.dk/typo3temp/85b91ce176.gif

ShEjToNkA
21-03-05, 00:18
Per Engjellushen me rastin e 9 mije postimeve ja dergoj keta engjuj qe ti sherbejne dhe te ja bejne te gjitha punet ne menyre qe ajo vetem te shkruaj ne forum dhe te me kenaq me shkrimet e veta.
Nje mpuuuuuuuuuuq per ty loqki.
Dreni.


http://www.clipart.kirkerne.dk/typo3temp/85b91ce176.gif


O Drenii, ti vėrtet je engjullė :lol: :lol: O flm shumė se unė mė me hek keq pėr me shkruarė hicccc ,kohė po mė dilka mjaftė :lol: :wink:

Flm shumė, dhe je i pėrshėndetur nga Engjėllushja :lol:

turisti
21-03-05, 00:19
Shejtonka pa sherr,

Urime tejkalimin e :P :P 9000 :P :P postimeve dhe te deshiroj shendet,lumturi dhe realizimin te gjitha deshirave ne jete.

Me respekt,
TURISTI.

DEA
21-03-05, 00:20
Hej syn, erdha shpejt e shpejt, te ti uroj 9000 postimet,e neser dal prap me pi kafen, sonte mos u bo telashe :wink: i gezofsh edhe shume te tjera pres nga ti :wink:

ShEjToNkA
21-03-05, 12:27
Dea & Turist ,ju falmnderit shumė pėr kėto urime :lol:
Jeni tė pėrshėndetur nga unė.

Diana007
21-03-05, 12:37
Shejtonk urime 9000 postime te mrekullushem qe i ke sidomos koheve te fundit qe je ka e kall FD kret hehehheehe

T pershdes shum shum dhe vem vazhdo keshtu

PS: por jo me i nda qiftet hehehheehe

Naki
21-03-05, 22:25
Ylli Dardan qe qdo dite reflektone ngjyra ylberi,Urime postimi i 9000.

Ky pergezim shkone per toten nga xhaxhi,me deshirat me te mira per ju.

Me respekt Naki

ShEjToNkA
21-03-05, 22:41
Shejtonk urime 9000 postime te mrekullushem qe i ke sidomos koheve te fundit qe je ka e kall FD kret hehehheehe

T pershdes shum shum dhe vem vazhdo keshtu

PS: por jo me i nda qiftet hehehheehe


Po be flakė po i shkonė krejt :lol: :lol: :lol: ama vetėm edhe njė litėr naftė po mė duhetė pėr me bė zjermė krejt :lol: :wink:

Flm sisss ,je e pėrshėndetur nga unė.

ShEjToNkA
21-03-05, 22:43
Ylli Dardan qe qdo dite reflektone ngjyra ylberi,Urime postimi i 9000.

Ky pergezim shkone per toten nga xhaxhi,me deshirat me te mira per ju.

Me respekt Naki


Ju falmnderit z.Naki.

Gjithmonė i pėrshėndetur dhe i nderuarė nga ,TOTE.

Diana007
29-03-05, 15:43
Shejtonk urime 9000 postime te mrekullushem qe i ke sidomos koheve te fundit qe je ka e kall FD kret hehehheehe

T pershdes shum shum dhe vem vazhdo keshtu

PS: por jo me i nda qiftet hehehheehe


Po be flakė po i shkonė krejt :lol: :lol: :lol: ama vetėm edhe njė litėr naftė po mė duhetė pėr me bė zjermė krejt :lol: :wink:

Flm sisss ,je e pėrshėndetur nga unė.

Jo qik mos mu boft per me i qit naft e me djeg se mezvet per ne heehehehehhheheheheheheh

Shejtonk kalofsh mir dhe sukse te me tutjeshem :wink:

Me respekt Diana :D

Naki
29-03-05, 15:57
Ne nje shetitje pranverore ne oborrine e keshtjelles Dardane,ndegjoje zerine e Nje princese duke kenduar nje kenge Te Adelinese,une kalova duke mos dashur te nderpreje kendimin i dergoje te fala te perzemerta.

Naki per TOTEN

aferdita
29-03-05, 16:04
Shejtonka motrushe me fal qe nuk te kam uruar me heret,por nuk e kam pa qe e i paske bere mbi 9000 postime :oops:

zemrushe te uroj edhe me shume postime :wink:

Psikologu
29-03-05, 16:07
E nderuara Shejtonka

Pranoni pershendetjet e mia te perzemerta dhe vllazrore.
Urime dhe suksese ne te ardhmen.
Qdo tė mirė dhe shendet kudo qe jeni.

Me nderime :

psikologu

ShEjToNkA
29-03-05, 22:09
Ne nje shetitje pranverore ne oborrine e keshtjelles Dardane,ndegjoje zerine e Nje princese duke kenduar nje kenge Te Adelinese,une kalova duke mos dashur te nderpreje kendimin i dergoje te fala te perzemerta.

Naki per TOTEN

O i nderuari Naki ,ju falnderojė pėr kėtė pėrshėndetje tė bukur kėto ditė pranoverore.
Gjithmonė i pėrshėndetur nga unė.

TOTE.

ShEjToNkA
29-03-05, 22:10
Shejtonka motrushe me fal qe nuk te kam uruar me heret,por nuk e kam pa qe e i paske bere mbi 9000 postime :oops:

zemrushe te uroj edhe me shume postime :wink:


Afėrdita siss, falė tė qoftė sotė e njė mijė vjetė :lol: :wink:

Tė falmnderit dhe tė pėrshėndes.

ShEjToNkA
29-03-05, 22:13
E nderuara Shejtonka

Pranoni pershendetjet e mia te perzemerta dhe vllazrore.
Urime dhe suksese ne te ardhmen.
Qdo tė mirė dhe shendet kudo qe jeni.

Me nderime :

psikologu


I nderuari Psikologu ,kam kėnqėsin dhe nderin tė marrė pėrshėndetje nga ju.
Tė falėnderojė me pėrshėndetje motrore ,gjithė tė mriat.

uliksi31
30-03-05, 19:09
Ec e kalo ksajt e mos u ndal te Shejtonka jone.Se di tybe pse nuk po shkojna bashk te naj hoxh e bonu insan aman.Be te bej se do jesh e para mes insaneve.Po si Shejtonke gjinja pot tuten bre.Ku me dijt cka i ke bo Drenit.Djali as nuk po han as nuk po pin prej dashniet.Mire kane pas thon kur qellon xhinesha e bukur nuk sen ma te bukur se ajo :lol: :lol: Nje pershendetje te ngrohte; vllazrore,shoqrore,miqsore dhe kolegatore. :lol: :lol: :lol: :lol:

progoni
30-03-05, 23:59
Shejtanka

me knaqėsi tė veqant ju pėrshendes,

NJERZORJA ME TY

MemphiSx
31-03-05, 12:40
Shejtonka e di qe mu ki idhnu :D Qe nuk t'kam pershender po skam qka me bo Koha shum e ngushte per Pershendetje dhe Urime :D :D ;)
Keshtu qe te pershendes nga zemra kudo qe gjindesh ;)

ShEjToNkA
31-03-05, 14:04
Ec e kalo ksajt e mos u ndal te Shejtonka jone.Se di tybe pse nuk po shkojna bashk te naj hoxh e bonu insan aman.Be te bej se do jesh e para mes insaneve.Po si Shejtonke gjinja pot tuten bre.Ku me dijt cka i ke bo Drenit.Djali as nuk po han as nuk po pin prej dashniet.Mire kane pas thon kur qellon xhinesha e bukur nuk sen ma te bukur se ajo :lol: :lol: Nje pershendetje te ngrohte; vllazrore,shoqrore,miqsore dhe kolegatore. :lol: :lol: :lol: :lol:


O pasha mamin kotė e keni se nuk mundeni tė mė bindeni me ndruarė emrin kuuuuuuuuuuuuuuuuurrė. :evil: :evil: Se nuk e koriti derė kėtė emri me emėr tė insanaveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol:
Ju falmnderit pėr pėrshėndetje dhe jeni gjithmonė i pėrshėndetur dhe i nderuarė nga unė.

ShEjToNkA
31-03-05, 14:07
Shejtanka

me knaqėsi tė veqant ju pėrshendes,

NJERZORJA ME TY


Progoni ,kėnaqėsia nė anėn time.
Njerzorja dhe tė mirat tė pėrcillshin gjatė gjithė jetės.

ShEjToNkA
31-03-05, 14:08
Shejtonka e di qe mu ki idhnu :D Qe nuk t'kam pershender po skam qka me bo Koha shum e ngushte per Pershendetje dhe Urime :D :D ;)
Keshtu qe te pershendes nga zemra kudo qe gjindesh ;)

O dreqooooooooo :evil: :evil: Nuk t'u kam hidhruarė qė s'mė ke pėrshėndet por qė po na mungonnnnnnnn. :x

Ju falmnderit edhe unė nga zemra tė urojė cdo tė mirė.

vushtrria
31-03-05, 19:16
shejtonka,oj vendase pranoni pershendetjet e mia nga loqka e zemres :lol: kudo qe jeni dhe kudo qe shkoni e fluturoni jeni e pershendetur nga vendasi i juaj vushtrriu :lol:


vushtrriu :lol:

lazdrani
02-04-05, 13:31
Oj Shejtonka mos harro se Lazdrani po te pershendet :wink:

ShEjToNkA
03-04-05, 00:10
Vushtria & lazdrani , ju falmnderit dhe jeni gjithmonė tė pėrshėndetur nga unė.

Gjumashja
03-04-05, 16:08
Shejtonka he shejtonk Urime Urime per mbi 10000 postime te juaja te pershendes

Murgesha
03-04-05, 16:13
Te uroj loqkum per 10 mije shkrimet tua.
Shkrimet e tua qe me kane ngjalle dėshirė per te njohur ty, per te komunikuar me ty, per te qesh e bere humore te ndryshme.
Sis te dua shume dhe uroj cdo te mire ne jeten tende.

Murgesha
03-04-05, 16:20
Loqki me deshirat me te mira per ardhmerine tuaj, fat e lumturi e martese te shpejte te uroj Fejesen.
Ty dhe Vushtrriasit tend i uroj Jete te gjate e te lumtur. :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
03-04-05, 16:22
Shejtonka pranoj edhe urimet e mija te sinqerta te uroj fejes dhe martes sa me te shpejt si dhe qdo te mire ne jete

Barbaroza
03-04-05, 16:32
Shejtonka,urime fejesa dhe martesa.Fat dhe dashuri ne jete!

Naki
03-04-05, 17:45
10.000 postime
qe mbajne ne vete kohe
humor
knaqesi komunikimi
intelegjenc sidomos intervjut
piskama dhe bertima tastature
ngjyra te kuqe dhe te kalterta
gjithmone e disponuar
dhe e aferte
nje gjeni me kulture
qe ka ne vetevete
dashurine
respektin ndaj njeriut
harmonin
e sinqerte dhe mbi te gjitha
komunikiuese me nje talent
te pa pershkruar artistik.

ju pergezoje per kapitalin qe keni dhuruar forumit dardan me deshirat me te mira per ju.

Naki

Dreni30
03-04-05, 18:11
E nderuar Shejtonka.

Urime, Urime Fejesa.
E nderuar pranoni pershendetjen dhe urimet me te ngrohta nga une Dreni.
Deshiroj qe dashuria dhe lumturia te ekzistoj tek ju dy gjere ne fund te jetes se juaj.

Ti je Engjellushe gjere ne fund dhe Engjulli yt te te rrespekton dhe te uron te gjitha te mirat ne jete.

Dreni30
03-04-05, 18:31
E nderuar Shejtonka

Te uroj mbi te 10 mij shkrimet e tua.
Uroj qe te kaloni sa me bukur.

Engjulli yttttttttt.

dembelica
03-04-05, 18:53
Desha te uroj perzemersisht fejesen e nderuara Shejtonka.

Me shprese qe fati dhe jumturia te ju percjelle ne cdo hap te jetes ju pershendes.

Honesty^uk.
03-04-05, 19:04
Loqki me deshirat me te mira per ardhmerine tuaj, fat e lumturi e martese te shpejte te uroj Fejesen.
Ty dhe Vushtrriasit tend i uroj Jete te gjate e te lumtur. :lol: :lol: :lol:


Urimeve te motrushes Murgeshe i bashkangjiten edhe ato te mijat qe brenda tyre kane fjalet me uruese per ju e nderuar Shejtanka
Te uroj fejesen dhe jetegjatesi ne marredheniet tuaja
Fati te mbuloft ne cdo hap te jetes.

Honesty

dr1ta
03-04-05, 19:28
Urime fejesen e nderuar ...dashuri dhe shendet deshiroj ne jeten e juaj

Te pershendesDrita

Tomori
03-04-05, 20:13
-Urime fejesen "O shejtonk" u trashigofshit me nipra e mbesa,!!!

erita
03-04-05, 20:20
Pranoje edhe nje urime nga meje per fejesen tende Shejtonk, te deshiroj fat ne jete bashkdhetore dhe trashigim.

Nje mpuc nga zemra dhe cdo te mire te deshiron Erita.

turisti
03-04-05, 20:20
Shejtonka e nderuar,

:P Urime fejesen nga zemra :P Te deshiroj shendet dhe mirekuptim ne jete. Te gjitha tjera jane -budallaqet- te cilat sot e tutje do ti kuptosh me mire.

Me sinqeritet,
TURISTI. :P

doGzona
03-04-05, 20:27
ShEjToNkA Urime fejesen loqkum
Ju deshiroje jete te qete dhe te lumtur
ty dhe te fejuarit tend mu ashtu sic zemra juaj deshirone.

Kercovari
03-04-05, 20:41
E nderuara
I nderuari
U deshiroj nga thellesija e zemres momente me te lumtura ne jete..dhe mbetuni dore per dore..dhe dini te shihni njeri tjetrin ne sy..qe me ne funde te kerceni ne detin e gjere te lumturis.......

Me respektin qe kam ndaj ju,mbeteni te pershendetur dhe te lumtur gjate gjithe jetes.
Kercovari.

erita
03-04-05, 21:08
10.000 postime
qe mbajne ne vete kohe
humor
knaqesi komunikimi
intelegjenc sidomos intervjut
piskama dhe bertima tastature
ngjyra te kuqe dhe te kalterta
gjithmone e disponuar
dhe e aferte
nje gjeni me kulture
qe ka ne vetevete
dashurine
respektin ndaj njeriut
harmonin
e sinqerte dhe mbi te gjitha
komunikiuese me nje talent
te pa pershkruar artistik.

ju pergezoje per kapitalin qe keni dhuruar forumit dardan me deshirat me te mira per ju.

Nakii bashangjitem kete postimit se fjalet me vend e paska shkrru Naki


pershendetje dhe cdo te mire, Erita

Mr_100%
03-04-05, 21:21
Qofshi perher te lumtur!

Mbetshi perher te dashuruar!

Te uron TY dhe ATI

aferdita
03-04-05, 21:22
Shejtonka loqkum te uroj edhe un gjjithashtu Fejesen dhe bashkim sa me te shpejt,fat dhe lumturi ne jete te uroj

Murgesha
03-04-05, 21:25
Shejtonka njė buqetė lule pėr ty.
http://www.floweramapittsburgh.com/images/roses-dozen-bouquet-bb-greenery.jpg

Dhe nime mos tė harroj pak me tė kėndu.

Po vijnė dimijat tuj tu shpeshtu,
Po vijne shkrimet nė forum tuj tu rrallu. :wink:

Kaltrushi
04-04-05, 07:55
Urime urime urime


tri here te urova

per shume Fat ne Martes

per Trashigim sa ma te mire tek ju...

dhe per shume Shendet.........


dhe me ne fund kogja u befasova kure degjova se me kend.......por sidoqoft.......Fati dhe Lumturija ju percilleshin deri ne fund.......

Diana007
04-04-05, 08:43
Shejtonk e nderuar urime fejsen , shedet , lumuti dhe plot dashuri te persjellshin ne cdo hap te jetes
Te pershendes

Me respekt Diana

Psikologu
04-04-05, 11:06
E nderuar Shejtonka.


Duke ju pershendetur , ju uroj fejesen, jetė te gjatė dhe harmoni ne jeten e juaj te ardheshme.

Mbretroft paqa, dashuria, mirkuptimi dhe tolerance mes jush.

Edhe njihere urime dhe jetė te gjatė , bashkim sa mė te shpejt .

Me nderime dhe sinqeritet:

Psikologu

ShEjToNkA
04-04-05, 14:00
Murgesga
Gjumashja
Babaroza
Dreni
Dembelica
Honestyy
dr1ta
Tomori
Erita
Turisti
doGzona
Kėrcovari
Mr_100%
Afėrdita
Kaltrushi
Dianna007
Psikologu

Mė lejoni dhe pranoni falnderimet e mia nga zemra ,duke ju dėshiruar qė cdo hapė jete t'iu shoqėroja mbarsia fati dhe lumturia.
Kėto pėrshėndetje tė juajat mė emocionuan shhshshumė dhe do mebesin pėrherė nė kujtesėn time.

Ju Falmnderit qė tė Gjithve

ShEjToNkA
04-04-05, 14:01
Shejtonka njė buqetė lule pėr ty.
http://www.floweramapittsburgh.com/images/roses-dozen-bouquet-bb-greenery.jpg

Dhe nime mos tė harroj pak me tė kėndu.

Po vijnė dimijat tuj tu shpeshtu,
Po vijne shkrimet nė forum tuj tu rrallu. :wink:

Tė falmndderit loqkum ,shumė pėr kėto lule.
E marrja e zoti gati kesh ka ia fillojė me kėnduar :oops: :oops:

Tė falmnderit. :cry:

DEA
04-04-05, 14:05
E nderuara Shejtonke, te uroj nga zemra gjitha te mirat, shendet lumturi dhe siq ceku edhe Psikologu mirekuptim dhe toleranc keto jane ato qe ju shpiejn drejt lumturise.

te uroj bashkim sa me te shpejt me njeriun qe ua zgjodhi zemra, mirmbetsh sis :wink:

Albanam
04-04-05, 14:57
Po ma merr mendja se nuk ėshtė hajgare, andaj urime edhe nga ana ime ShEjToNkA.
Paēit shėndet, harmoni dhe lumturi nė jetėn bashkėshortore.
Zoti ju gėzoftė me pasardhės tė mirė dhe tė vyeshėm.

Me respekt,
Albanam

Arb
04-04-05, 16:54
Shejtonke,

Urime fejesen!

Ju uroj shendet, mbaresi, dhe gjithe te mirat ne jeten e juaj!

Arbėri
04-04-05, 17:45
Shume e nderuara Shejtonka, te uroje FEJESEN :) :)

Deshiroj qe shendeti, harmonia, lumturia dhe te gjitha te mirat e tjera, te jene me TY :lol: :lol: :lol:

Pranoi edhe keto lule dhe pershendetje te shumeta, si dhe deshira qe bashkimi juaj dhe planet tuaja te realizohen 100%

Keto vagona jane te mbushur me deshira dhe urime, PER TYYYYYY, shume e nderuara Shejtonka :lol: :lol: :lol: :lol:


http://hemsidor.torget.se/users/r/REXE/bouqet.jpg
http://www.cosgan.de/images/smilie/set/014.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/007.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/021.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/070.gif

Toni_4Ever
05-04-05, 00:08
urime fejesa ju deshiroj cdo te mir ne jete lumturi, dashuri, paqe shendet, etj.

ShEjToNkA
05-04-05, 11:08
Shume e nderuara Shejtonka, te uroje FEJESEN :) :)

Deshiroj qe shendeti, harmonia, lumturia dhe te gjitha te mirat e tjera, te jene me TY :lol: :lol: :lol:

Pranoi edhe keto lule dhe pershendetje te shumeta, si dhe deshira qe bashkimi juaj dhe planet tuaja te realizohen 100%

Keto vagona jane te mbushur me deshira dhe urime, PER TYYYYYY, shume e nderuara Shejtonka :lol: :lol: :lol: :lol:


http://hemsidor.torget.se/users/r/REXE/bouqet.jpg
http://www.cosgan.de/images/smilie/set/014.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/007.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/021.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/070.gif


O Arbėri , o tė falmnderit shumė pėr kėtė jehėshillėk qė e ke bėrė nė kėtė urimė. :lol: :lol:

I nderuar ,edhe njėherė ju falnderojė nga zemra pėr fjalėt dhe urimet e juaja.


Njėherit falnderojė edhe Dea , Albanam ,Arb ,Toni pėr urimet dhe fjalėt dėshiruese pėr mua
Ju falmnderit qė tė gjithve.

ShEjToNkA
05-04-05, 11:10
Gjumashaja , Murgesha ,Naki , Dreni dhe Erita.
Ju falmnderit nga zemra pėr kėto fjalė aq tė bukura.

Ju pėrshėndes dhe ju urojė gjithė tė mirat nė jetė.

uliksi31
06-04-05, 01:09
E nderuar Shejtonke,ju pershendes dhe ju uroj fejesen, duke te deshiruar realizime deshirash ne jete.Lus Zotin qe te kesh nje martese te frytshme,te behesh nje nene e mire dhe nuse e ndegjueshme.Mos na e korit Dardanin.Siellu me burr ashtu qysh te kena mesuar ne.Gjithmon je e mire se ardhur per sygjerime martesore.Ti e din se cka te mesoj Mbretresha,vec fjalen MOS, mos e perdor.Kurr nuk do te kesh probleme. :lol:
P.S. More fillova me shkrua seriozisht e vet fjala po me del qashtu,zaher me ke mrapshtua ti nalete.Ahahgaghaghahgahgahgaahgahgahgahgahga

Domira
06-04-05, 12:10
Shume urime per fejesen Shejtonka e qofsh e lumtur gjithmone.

Me nderime
Domira

Gentiana
06-04-05, 16:10
Shejtonka,sapo e mora vesh ket lajm, u gezova pa mas per ty,dhe edhe pse po kam deshir me ta uru ne MSN,nuk mujta te duroj pa ta uru ketu,se ku me dite po me prishet prap pc-ja dhe mbes... :twisted:

Loqkum te uroj nga zemra Lumturi,Harmoni,Fat dhe shum Dashuri,sepse kto edhe i meriton.E sikur mos ti ploteson ai djaloshi keto,do ta nxen sherri me gjith anetaret e Dardanies,vetem na lsho nje ze. :wink:
Ku do qe te jesh te pershendes,dhe ti dergoj 1000000 mpuqaaaaaaaaa dhe keto lule.

http://www9.yatego.com/images/3fd0a9933cdd82.4/1005.jpeg

MemphiSx
07-04-05, 11:05
Kush din me m'kallxu a eshte e vertet apo vetem Loje???

Nese eshte e vertet,Shejtonkes i uroj te gjitha te mirat ne jete ;)

Arbėri
07-04-05, 14:28
Oj Shejtonk oj axhami
sa kohe t'gjate n'ket ode skam hy
paskam harru edhe me shkru
poezi me t'recitu :oops: :cry:

jame kah boj ushtrime t'shtira
me frenu veten nga shume deshira :wink:
kjo eshte gjoja me e mira
sepse juve po u merre e mira :P

E kam dite se pa ty kame me mbete
dhe askujte nuk eshte kah i KERSET :wink:
krejt pe kqyrshin interesin
Arbėri sesht pune me e gjete vetin :wink: :P

Ah Shejtonk mori baksuz
pse e bone kete llapsuz :wink:
qka tu dasht ty me u fejue :P
se per ty na kem shume me vue :cry:

Diqysh keq jem kane halite :P
qe nuk shkon gjate kete se kam dite :x
thojsha shpesh "o Zote zgjate kete knaqesi" :P
dhe per kurgjo tjeter sma ka ni :P :lol:

Ty fejesen ta urova :lol:
t'gjitha t'mirat ti deshirova :D
por nje kurre sta bej hallall :x
ka me na mbyte per ty aj malle :cry:

Pse o DREQ s'me marreshe mu :P
ky forume gjate kish ekzistu :)
edhe shoqnija me shume ishin gezu :D
se Shejtonka kish mbete ketu :P :lol: :D

Murgesha
07-04-05, 14:40
Kush din me m'kallxu a eshte e vertet apo vetem Loje???
Nese eshte e vertet,Shejtonkes i uroj te gjitha te mirat ne jete ;)


Jo tybe nuk ėshtė lojė si nė dardani, po e vėrtetė nė jetėn reale tė Shejtonkės.
Ishalla spo e lon mendtė me lujtė edhe Live. :lol: :lol: :wink:

geisha
07-04-05, 17:57
Oj Shejtonk oj axhami
sa kohe t'gjate n'ket ode skam hy
paskam harru edhe me shkru
poezi me t'recitu :oops: :cry:

jame kah boj ushtrime t'shtira
me frenu veten nga shume deshira :wink:
kjo eshte gjoja me e mira
sepse juve po u merre e mira :P

E kam dite se pa ty kame me mbete
dhe askujte nuk eshte kah i KERSET :wink:
krejt pe kqyrshin interesin
Arbėri sesht pune me e gjete vetin :wink: :P

Ah Shejtonk mori baksuz
pse e bone kete llapsuz :wink:
qka tu dasht ty me u fejue :P
se per ty na kem shume me vue :cry:

Diqysh keq jem kane halite :P
qe nuk shkon gjate kete se kam dite :x
thojsha shpesh "o Zote zgjate kete knaqesi" :P
dhe per kurgjo tjeter sma ka ni :P :lol:

Ty fejesen ta urova :lol:
t'gjitha t'mirat ti deshirova :D
por nje kurre sta bej hallall :x
ka me na mbyte per ty aj malle :cry:

Pse o DREQ s'me marreshe mu :P
ky forume gjate kish ekzistu :)
edhe shoqnija me shume ishin gezu :D
se Shejtonka kish mbete ketu :P :lol: :D


Te pergezoje Arber per kete veper!! me pelqeu shume kjo poezi speciale per shejtonken!!shume orgjinale!! :)


Oj shejtonka, uroje qe dashuria te jete ne zemren tende gjithnje!dhe te uroje gjithe lumturine e botes goce!! Qofsh me fat!!
edhe kam nje pyetje : a e ke ngre kemben zhageee?? :P Me thuaje po te lutem!!! hahahaa :P

MemphiSx
08-04-05, 08:04
Kush din me m'kallxu a eshte e vertet apo vetem Loje???
Nese eshte e vertet,Shejtonkes i uroj te gjitha te mirat ne jete ;)


Jo tybe nuk ėshtė lojė si nė dardani, po e vėrtetė nė jetėn reale tė Shejtonkės.
Ishalla spo e lon mendtė me lujtė edhe Live. :lol: :lol: :wink:


HeHe Hajde Urime more pra :) Veq keq qe e paskem humb nje Forumiste shum te nderuar e te respektuar ;) Une i deshiroj jet te gjate e te Lumtur me te fejuarin e saj :)

Murgesha
08-04-05, 13:09
Shejtonka po e lė njė pėrshendetje pėr ty.
Shkėlqimi qė i keni dhėnė kėtij forumi do tė jetoj gjatė, me ty kėtu ose pa ty, ju jeni promotori kryesor i mirėsisė nė kėtė forum.
Rrespekt tė pėrhershėm pėr ju e dashura shoqja ime virtuale.

turisti
08-04-05, 22:11
:P Shejtonka e nderuar, :P

Urime nga zemra tejkalimin e :P 10 000 :P postimeve te cilat flasin vet per vetin.Numri nuk eshte aq i rendesishem sa prania jote e cila ka lene gjurmet dhe "TRAUMAT" te THELLA ne shpyrterat e tona. :P

Deshirojme qe gjithmone te na gezosh. :P Shendeti dhe fati qofshin ne ēdo hap me ty. :P

Me respekt,
TURISTI.

ShEjToNkA
09-04-05, 00:54
Oj Shejtonk oj axhami
sa kohe t'gjate n'ket ode skam hy
paskam harru edhe me shkru
poezi me t'recitu :oops: :cry:

jame kah boj ushtrime t'shtira
me frenu veten nga shume deshira :wink:
kjo eshte gjoja me e mira
sepse juve po u merre e mira :P

E kam dite se pa ty kame me mbete
dhe askujte nuk eshte kah i KERSET :wink:
krejt pe kqyrshin interesin
Arbėri sesht pune me e gjete vetin :wink: :P

Ah Shejtonk mori baksuz
pse e bone kete llapsuz :wink:
qka tu dasht ty me u fejue :P
se per ty na kem shume me vue :cry:

Diqysh keq jem kane halite :P
qe nuk shkon gjate kete se kam dite :x
thojsha shpesh "o Zote zgjate kete knaqesi" :P
dhe per kurgjo tjeter sma ka ni :P :lol:

Ty fejesen ta urova :lol:
t'gjitha t'mirat ti deshirova :D
por nje kurre sta bej hallall :x
ka me na mbyte per ty aj malle :cry:

Pse o DREQ s'me marreshe mu :P
ky forume gjate kish ekzistu :)
edhe shoqnija me shume ishin gezu :D
se Shejtonka kish mbete ketu :P :lol: :D
:lol: :lol: :lol: :( :lol: :lol: :( :lol: :lol: :(

O Arbėri tė flamnderit pėr kėtė poezi shumėėėėėė.

Uliksi , Domira , Gentaa ,MempfiSx & Geisha , ju falėnderojė nga zemra pėr dėshirat dhe urimet qė keni shprehurė pėr mua.

Dėshirojė qė mbarisa dhe tė mirat t'iu pėrciellin gjatė gjithė jetės.

SP. Geisha kėmbtė e shkronjat zhagė hic dertė mos ke :lol: :lol:

ShEjToNkA
09-04-05, 00:56
Kush din me m'kallxu a eshte e vertet apo vetem Loje???
Nese eshte e vertet,Shejtonkes i uroj te gjitha te mirat ne jete ;)


Jo tybe nuk ėshtė lojė si nė dardani, po e vėrtetė nė jetėn reale tė Shejtonkės.
Ishalla spo e lon mendtė me lujtė edhe Live. :lol: :lol: :wink:


MemfiSx , e vėrtet jo :wink: Por as lojė jo :wink:
Por symbyllurazi po lozim. :lol: :lol:

Tomori
09-04-05, 01:01
-URIME URIME URIME- FEJESA-Shejtonke urime te lumte ce u fejove se si ka ardhe koha me gjet burr asht shum puna e madhe, per hajer tqofte fejesa :wink:

ShEjToNkA
09-04-05, 01:07
-URIME URIME URIME- FEJESA-Shejtonke urime te lumte ce u fejove se si ka ardhe koha me gjet burr asht shum puna e madhe, per hajer tqofte fejesa :wink:


FALMNDERIT FALMNDERIT FALMNDERIT I Nderuari Tomorė.

ShEjToNkA
09-04-05, 01:16
Murgesha & Turisti , ju falnderojė pėr pėrshėndetje dhe kėto fjalė aq tė bukura.

Gjithmonė tė pėrshėndetur dhe tė nderuar nga unė.

dr1ta
09-04-05, 10:59
Urime tejklimin 10- postimeve sis deshiroj cdo te mire dhe shpresoj ce ndoshta edhe ne te ardhmen do te jesh ketu ..


TE pershendes shume

007
10-04-05, 02:32
Shejtan o shejtan pershendetje te veqant per ju e nderuar.
me nderime 007

Gentiana
11-04-05, 13:49
Pershendetje te veqant pata per Shejtonken,se me mungon he pusi e marrt hooooooooooo. :cry:


Mpuq loqkum,dhe MOS na harro,doku nganjeher.

Genta

ShEjToNkA
11-04-05, 22:00
dr1taa , 007 dhe Gentaa ,ju falėnderojė pėr pėrshėndetje duke ju pėrshėndetur edhe unė juve shshshsuuumė.

Bukuroshja_
11-04-05, 22:13
:!: tung tung dita te pershendet buki shum lqk

ShEjToNkA
11-04-05, 22:17
:!: tung tung dita te pershendet buki shum lqk


Mojj Bukurosheee ,unė as nuk jam dita e as nata :roll: :roll: por Shejtonka :lol: :lol: :lol:

Bukuroshja_
11-04-05, 22:23
:!: a prej vorrit je qu shejtonk a me fal qe te pengovatung buki

ShEjToNkA
11-04-05, 22:27
:!: a prej vorrit je qu shejtonk a me fal qe te pengovatung buki

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Jo mojj prej vorit por prejjjjj..... O s'po tė tregojė se mos po frigoheshhhh :roll: :lol: :lol:

Falė tė qoftė sotė e pėr mot. :lol: :lol:

Kaltrushi
12-04-05, 08:33
Shejtonk moj engjellu i Forumit,

ke Pershendetje te ngrohta ka une....

te uroj tejkalimin e 10000 shkrimeve....te uroj edhe 1000000000 postime me kaqe Power dhe Energji....shpersoj se do kalojm edhe me mire ne FD


Ne jeten tende private te uroj te gjitha te mirat....ink. Shendet, Lumturi, Fat, Suksese dhe shume e shume gjera te kendshme....


te pershendes perzersisht dhe ja nje mpuqqq nga une....


kaltrushi

ShEjToNkA
12-04-05, 21:39
Shejtonk moj engjellu i Forumit,

ke Pershendetje te ngrohta ka une....

te uroj tejkalimin e 10000 shkrimeve....te uroj edhe 1000000000 postime me kaqe Power dhe Energji....shpersoj se do kalojm edhe me mire ne FD


Ne jeten tende private te uroj te gjitha te mirat....ink. Shendet, Lumturi, Fat, Suksese dhe shume e shume gjera te kendshme....


te pershendes perzersisht dhe ja nje mpuqqq nga une....


kaltrushi


Kaltrushe , tė falėndėrojė dhe tė pėrshėndeti ku do qė je, gjithė tė mirat.

Honesty^uk.
12-04-05, 23:42
Shejtonk moj engjellu i Forumit,

ke Pershendetje te ngrohta ka une....

te uroj tejkalimin e 10000 shkrimeve....te uroj edhe 1000000000 postime me kaqe Power dhe Energji....shpersoj se do kalojm edhe me mire ne FD


Ne jeten tende private te uroj te gjitha te mirat....ink. Shendet, Lumturi, Fat, Suksese dhe shume e shume gjera te kendshme....


te pershendes perzersisht dhe ja nje mpuqqq nga une....


kaltrushiKaltrushe Goja te lumte se me te vertet me pelqeu pershendetje jua, dhe me kete rast une vecse i perforecoj edhe me shume keto fjale te bukura per te nderuaren Shejtanka


Honesty

Dreni30
13-04-05, 15:37
E nderuar Shejtonka.

Te pershendes dhe te uroj me fjalet me te bukura qe dine te shkruhen e te thuhen Engjellusha ime.

Te pershendet dhe uron Engjulli yttttttttttttt.

Luana
14-04-05, 16:05
Allahile a je gjalle oj Shejtonk http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/k020.gif
Veq desha me te pershendet http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a010.gif

ShEjToNkA
14-04-05, 21:07
Shejtonk moj engjellu i Forumit,

ke Pershendetje te ngrohta ka une....

te uroj tejkalimin e 10000 shkrimeve....te uroj edhe 1000000000 postime me kaqe Power dhe Energji....shpersoj se do kalojm edhe me mire ne FD


Ne jeten tende private te uroj te gjitha te mirat....ink. Shendet, Lumturi, Fat, Suksese dhe shume e shume gjera te kendshme....


te pershendes perzersisht dhe ja nje mpuqqq nga une....


kaltrushiKaltrushe Goja te lumte se me te vertet me pelqeu pershendetje jua, dhe me kete rast une vecse i perforecoj edhe me shume keto fjale te bukura per te nderuaren Shejtanka


Honesty


Me tė njejtatė dėshira dhe pėrshėndetje tė falėnderojė i nderuari Honesty.

Gjithė tė mirat.

ShEjToNkA
14-04-05, 21:08
E nderuar Shejtonka.

Te pershendes dhe te uroj me fjalet me te bukura qe dine te shkruhen e te thuhen Engjellusha ime.

Te pershendet dhe uron Engjulli yttttttttttttt.


Dreni , tė falmnderit shumė pėr kėtė pėrshėndetje aq tė ėmbėl.

Tė pėrshėndeta engjellushja yte :wink:

ShEjToNkA
14-04-05, 21:09
Allahile a je gjalle oj Shejtonk http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/k020.gif
Veq desha me te pershendet http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a010.gif


Oj Luana ,o gjallė jam po ti cka e paske rrokė kėtė fshesė nė dorė se?! :roll: :roll: :wink:

Tė falmnderit poashtu edhe tė pėrshėndes.

Luana
14-04-05, 21:21
Allahile a je gjalle oj Shejtonk http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/k020.gif
Veq desha me te pershendet http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a010.gif


Oj Luana ,o gjallė jam po ti cka e paske rrokė kėtė fshesė nė dorė se?! :roll: :roll: :wink:

Tė falmnderit poashtu edhe tė pėrshėndes.


Jo desha me ardhe me pij kafe , po ti nuk kishe qen ne shtepi :roll:
Tjeter her , veq shendosh ishallah :wink:

ShEjToNkA
14-04-05, 21:40
Jo desha me ardhe me pij kafe , po ti nuk kishe qen ne shtepi :roll:
Tjeter her , veq shendosh ishallah :wink:


Ahaa e kuptova!! Njė rrugė e dy punė aa. edhe me pirė kafe edhe me mė ndihmuar rethė fshirjės sė shtėpis :roll: :roll: Ja pėr kėshtu je e mirė se ardhurė kur tė duash :lol: :lol: :lol:

uliksi31
14-04-05, 22:05
Kur erdha ne ma te lartin kat te mbretresha ime,nuk munda e te mos ndalem nje kat me posht qe te le kete pershendetje."Gjithmon e nderuar dhe e pershendetur nga une".Ani ti qe me rahatove me Mbretreshen.Aghahgahgahgahgahgahgahgahgahgaahgahga

ShEjToNkA
14-04-05, 23:06
Kur erdha ne ma te lartin kat te mbretresha ime,nuk munda e te mos ndalem nje kat me posht qe te le kete pershendetje."Gjithmon e nderuar dhe e pershendetur nga une".Ani ti qe me rahatove me Mbretreshen.Aghahgahgahgahgahgahgahgahgahgaahgahga


O tė flm qė paske dalė edhe tek unė pak e mė paske qitė njė katė mė lartė. :lol: :lol: :lol:

Flmnderit pėr pėrshėndetje.

Diana007
22-04-05, 11:53
Tybe kalva qetu pari edhe thash ta shoh Shejonken a esht gjalla a qka i ka hallet :lol: :lol:

Te pershdes e nderuar dhe gjith te mirat per ty

Diana

Dali!Keq
23-04-05, 05:09
Pershendetje Shejtank stufurullah stufurullah hahahah.
Shum te fala nga un.

dali i keq.

Dreni30
23-04-05, 07:59
E nderuar Shejtonka

Nje perqafim dhe nje mpuqqqqqqqqqqq vetem per ty e dashur Engjellusha ime.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Engjulli yytttttttttttttttttttttttt Dreni

ShEjToNkA
26-04-05, 15:06
Tybe kalva qetu pari edhe thash ta shoh Shejonken a esht gjalla a qka i ka hallet :lol: :lol:

Te pershdes e nderuar dhe gjith te mirat per ty

Diana


Tė flm Diana, edhe ti je gjithmonė e pėrshėndetur nga unė.

ShEjToNkA
26-04-05, 15:08
Pershendetje Shejtank stufurullah stufurullah hahahah.
Shum te fala nga un.

dali i keq.


Tė falmnderit Djali i mirė ,pa stokfulluahh :lol: :lol: Shejtonka tė pėrshėndet ku do qė je.

Gjithė tė mirat.

ShEjToNkA
26-04-05, 15:09
E nderuar Shejtonka

Nje perqafim dhe nje mpuqqqqqqqqqqq vetem per ty e dashur Engjellusha ime.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Engjulli yytttttttttttttttttttttttt Dreni


Dreni falmnderit.
Edhe une tė pėrshėndes me njė mpuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqq :lol: :lol:

Engjellusha yte.

Diana007
26-04-05, 15:13
Tybe kalva qetu pari edhe thash ta shoh Shejonken a esht gjalla a qka i ka hallet :lol: :lol:

Te pershdes e nderuar dhe gjith te mirat per ty

Diana


Tė flm Diana, edhe ti je gjithmonė e pėrshėndetur nga unė.
:wink:

turisti
27-04-05, 23:40
Shejtanuqe e fejuar,

Te prshendes derisa nuk je e martuar. :P

Me respekt,
TURISTI.

ShEjToNkA
30-04-05, 13:24
Shejtanuqe e fejuar,

Te prshendes derisa nuk je e martuar. :P

Me respekt,
TURISTI.


Ju falmnderit i nderuari Turistė.
Ndėrsa Shejtanuqja e fejuarė tė pėrshėndet sotė e pėr motė ,edhe pasi tė martohet.

Gjithė tė mirat!

Murgesha
30-04-05, 13:25
Erdha me tė lanė njė pėrshėndetje kėtu, dhe me tė thanė qu moj mė se u ba dreka, bile edhe akshami erdhi e ti po flen. E di se ti thua po fle edhe ndonjė ditė sa jam nėr unazė se pastaj mė duhet me dalė heret me e fshi oborrin, por loqki mėsoje gjumin tė zgjohesh herėt qė tani.
Se Aga baba e don kafen para se me e falė sabahin.
Ps. Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq loqki.

ShEjToNkA
30-04-05, 13:30
Erdha me tė lanė njė pėrshėndetje kėtu, dhe me tė thanė qu moj mė se u ba dreka, bile edhe akshami erdhi e ti po flen. E di se ti thua po fle edhe ndonjė ditė sa jam nėr unazė se pastaj mė duhet me dalė heret me e fshi oborrin, por loqki mėsoje gjumin tė zgjohesh herėt qė tani.
Se Aga baba e don kafen para se me e falė sabahin.
Ps. Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq loqki.


Ohhhhhhh be lokqum ,duke ushtruarė jam atė gjumė por kotė si duket :( :( S'ka kush qė e ndryshonė.Por c'tė bėjė????? Bbėn ndoshta edhe ka ora 12:30 kafen agaaaa babės me ia shėrbyyy :twisted: :twisted: be ia piftė e mirė nė barkė :lol: :lol:

Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqq edhe unė ty loqkum.

Fleta
01-05-05, 12:57
- Pershendetje e nderuara Shejtonka.......
Te uroj edhe xxxxxxxx postime te mrekullueshme si keto deri me tani qe i ke postuar.....
Te deshiroje cdo te mire ne jete dhe caste te kendeshme kudo qe je........ :wink:

dr1ta
01-05-05, 14:37
Pershendetje sis ...lumturi, dashuri gjithmone ne jeten e juaj

Hugsss
Drita
:)

Psikologu
02-05-05, 04:33
E nderuara Shejtonka.

Ditė te mirė dhe suksese ju deshiroj kudo qe jeni.
Kalofshi si eshtė me mirė.
Me nderime per ju.

Honesty^uk.
02-05-05, 09:57
Shejtanka e nderuar :lol: :lol: edhe pse prania juaj eshte rralluar pak kohet e fundit , ju gjithnje jeni dhe do te ngeleni ne mendjen time si personi qe sjell oreksin dhe deshiren per te qenduar ne shoqerine e fd.

Oret dhe ditet duke kaluar sjellin me vete ndryshimet dhe obligimet qe ne duhet te vazhdojme te ecim se bashku me to, dhe me kete rast une te uroj qe cdo minute, ore , dite sjellt per ju dhe te gjithe ata qe i don zemra juaj vetem gezime, fat, dashuri dhe lumturi te pafundme ne jeten tuaj.

Me nderime dhe respekt
Honesty

ShEjToNkA
02-05-05, 21:11
- Pershendetje e nderuara Shejtonka.......
Te uroj edhe xxxxxxxx postime te mrekullueshme si keto deri me tani qe i ke postuar.....
Te deshiroje cdo te mire ne jete dhe caste te kendeshme kudo qe je........ :wink:


Ju falmnderit Fleta.
Edhe unė tė pėrshėndes shumė dhe tė themė se i keni japė FD-sė ngjyra tė bukura me shkrimet e juaja.

Caste sa mė tė bukura!

ShEjToNkA
02-05-05, 21:12
Pershendetje sis ...lumturi, dashuri gjithmone ne jeten e juaj

Hugsss
Drita
:)

Me tė njejtatė dėshira tė falnderojė dhe tė pėrshėndes siss.

Caste sa mė tė bukura.

ShEjToNkA
02-05-05, 21:12
E nderuara Shejtonka.

Ditė te mirė dhe suksese ju deshiroj kudo qe jeni.
Kalofshi si eshtė me mirė.
Me nderime per ju.


Ju falmnderit i nderuar.

Mbeteni gjithėherė i pėrshėndetur nga unė.

ShEjToNkA
02-05-05, 21:15
Shejtanka e nderuar :lol: :lol: edhe pse prania juaj eshte rralluar pak kohet e fundit , ju gjithnje jeni dhe do te ngeleni ne mendjen time si personi qe sjell oreksin dhe deshiren per te qenduar ne shoqerine e fd.

Oret dhe ditet duke kaluar sjellin me vete ndryshimet dhe obligimet qe ne duhet te vazhdojme te ecim se bashku me to, dhe me kete rast une te uroj qe cdo minute, ore , dite sjellt per ju dhe te gjithe ata qe i don zemra juaj vetem gezime, fat, dashuri dhe lumturi te pafundme ne jeten tuaj.

Me nderime dhe respekt
Honesty

Prania ime vėrtet ėshtė rralluarė dhe dita ditės kjo po ndodhė edhe mė shumė .por kurė mos harroni se nė kujtesėn time nuk kanė filuar akoma tė rrallohen sė kujtuari FD-tė.

Me tė njejtatė dėshirė tė falnderojė dhe tė pėrshėndes ku do qė je.

Caste mu ashtu sic ju dėshironė zemra!

Diana007
03-05-05, 10:51
Shejonk te pershendes gjitha te mirat per ty e nderuar :wink:

Me respekt Diana :wink:

ShEjToNkA
03-05-05, 21:29
Shejonk te pershendes gjitha te mirat per ty e nderuar :wink:

Me respekt Diana :wink:


Edhe ju jeni e pėrshėndetur e nderuara Dianaa, gjithė tė mirat nė jetėn tuaj!

doGzona
03-05-05, 23:23
Pershendetje nga zemra keni dhe nga une loqkum.
Te deshiroje gjithe te mirat ne jete ty dhe loqkomanit tend :wink:

Me respect
doGzona

Murgesha
04-05-05, 01:57
ShEjToNkA

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/12317568144233a86476745.jpg

Anėtarėsuar: 11 Jul 2004
Mesazhe: 11143
Vendodhja: Nė Zemėr tė...??!!!

Shejtonkė e nderuar, erdha pėr tė tė uruar pėr kalimin e 11 mijė shkrimeve.
Ēka tė them mė tepėr pėr ju e nderuar kur mė duket se tė gjitha lėvdaratat e mundshme i keni marrė prej meje.
Sonte po tė uroj me fat, lumturi dhe jetėgjatėsi pėr ty Loqkum.
Do tė tė them gjithashtu se edhe do tė mė mungoni shumė jo vetėm mua po shumicės nga anėtarėt e kėtij forumi magjik, qė na mblodhi nė gjirin e vet dhe na magjepsi me shoqėri e argėtime tė shumta, qė vetėm ju keni ditur ti organizoni, dhe ti mbani tė gjalla.
Dardania pa ty loqkum do tė jetė mė e varfėr pėr njė anėtare zemergjerė dhe tė nderuar siē jeni ju.
Urime pėr kėto mijėra postime dhe dėshiroj qė shumė shpejt tė arrini tė jeni sėrish nė mesin tonė e ti dhjetėfishoni.
Rrespekt tė pėrjetshėm pėr ju, gjeni ēdoherė nė zemrėn time.

turisti
04-05-05, 02:32
:P Shejtonk e nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e 11 000 postimeve te cilet tregojne shume.Shpresoj se do te jesh ne mesin tone gjithmone,sepse tash jemi me te helmuar me t'piskamet e tua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Shendeti,fati dhe lumturia mos te lafshin 1 minut te vetem.

Me respekt,
TURISTI.

ShEjToNkA
04-05-05, 22:09
Pershendetje nga zemra keni dhe nga une loqkum.
Te deshiroje gjithe te mirat ne jete ty dhe loqkomanit tend :wink:

Me respect
doGzona

Dogzona siss ,tė flamnderit pėr urimet dhe pėrshėndetjet e juaja.
Me qenė se kėtu pari kam edhe Loqkamanin tim, tė dėrgojna pėrshėndetje nga zemra duke tė dėshiruarė gjithė tė mirat nė jetėn tėnde!

ShEjToNkA
04-05-05, 22:12
ShEjToNkA

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/12317568144233a86476745.jpg

Anėtarėsuar: 11 Jul 2004
Mesazhe: 11143
Vendodhja: Nė Zemėr tė...??!!!

Shejtonkė e nderuar, erdha pėr tė tė uruar pėr kalimin e 11 mijė shkrimeve.
Ēka tė them mė tepėr pėr ju e nderuar kur mė duket se tė gjitha lėvdaratat e mundshme i keni marrė prej meje.
Sonte po tė uroj me fat, lumturi dhe jetėgjatėsi pėr ty Loqkum.
Do tė tė them gjithashtu se edhe do tė mė mungoni shumė jo vetėm mua po shumicės nga anėtarėt e kėtij forumi magjik, qė na mblodhi nė gjirin e vet dhe na magjepsi me shoqėri e argėtime tė shumta, qė vetėm ju keni ditur ti organizoni, dhe ti mbani tė gjalla.
Dardania pa ty loqkum do tė jetė mė e varfėr pėr njė anėtare zemergjerė dhe tė nderuar siē jeni ju.
Urime pėr kėto mijėra postime dhe dėshiroj qė shumė shpejt tė arrini tė jeni sėrish nė mesin tonė e ti dhjetėfishoni.
Rrespekt tė pėrjetshėm pėr ju, gjeni ēdoherė nė zemrėn time.


Fjalėt e juaja mė bėjnė tė ndjehėm sa e nderuarė po aq edhe e priviligjuarė kur di faktin se kam nderinė tė komunikojė me njė pėrsonė tė veqantė.
Tė falnderojė nga zemra dhe keni pėrshėndetjet me tė sinqerta dhe mė tė bukura pėr Ju dhe familjėn tėnde.
Tė mirat mos pacinė tė sosurė nė jetėn dhe familjėn tėnde!

Ju pėrshėndes sė bashku me zemrėn time, gjithė tė mirat.

ShEjToNkA
04-05-05, 22:14
:P Shejtonk e nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e 11 000 postimeve te cilet tregojne shume.Shpresoj se do te jesh ne mesin tone gjithmone,sepse tash jemi me te helmuar me t'piskamet e tua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Shendeti,fati dhe lumturia mos te lafshin 1 minut te vetem.

Me respekt,
TURISTI.


I nderuari Turisit ,ju falėnderojė nga zemra pėr urimet dhe fjalėt e juaja.

Ku do ndodhėsh ,gjithė tė mirat!

uliksi31
04-05-05, 22:23
Gjithmon mbetesh e nderuar. Se di.....
Shyqyr qe e kame mbretreshen se isha merzit me teper. :lol: :lol:

Prap mendoj, Po Dreni...... :cry:

Ahgahgahgahgahgahgaghahgahgahgahgaahgahgahgagha

ShEjToNkA
04-05-05, 22:27
Gjithmon mbetesh e nderuar. Se di.....
Shyqyr qe e kame mbretreshen se isha merzit me teper. :lol: :lol:

Prap mendoj, Po Dreni...... :cry:

Ahgahgahgahgahgahgaghahgahgahgahgaahgahgahgagha


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

O kyresore mos u mėrzitė ti :lol: :lol: se Drenin ,se lėri me u mėrziturė :( :( :wink:

Po tė bėn selamė njėri ( kėtu afėr e kam) e po thotė mos derdhė lotė se s'u bė kjameti qė po iu largohėt shejtonka :lol: :lol: E unė po bėhėm :twisted: :twisted: :cry:

O i nderuarė e i rrepsketuarė do jesh gjithmonė tek unė!

Dilingjia
05-05-05, 07:06
Melaqe ups ShEjToNkA te pershendes edhe une pra masi krejt te pershendeten

Murgesha
22-05-05, 22:13
ShEjToNkA

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/12317568144233a86476745.jpg

Anėtarėsuar: 11 Jul 2004
Mesazhe: 11143
Vendodhja: Nė Zemėr tė...??!!!

Shejtonkė e nderuar, erdha pėr tė tė uruar pėr kalimin e 11 mijė shkrimeve.
Ēka tė them mė tepėr pėr ju e nderuar kur mė duket se tė gjitha lėvdaratat e mundshme i keni marrė prej meje.
Sonte po tė uroj me fat, lumturi dhe jetėgjatėsi pėr ty Loqkum.
Do tė tė them gjithashtu se edhe do tė mė mungoni shumė jo vetėm mua po shumicės nga anėtarėt e kėtij forumi magjik, qė na mblodhi nė gjirin e vet dhe na magjepsi me shoqėri e argėtime tė shumta, qė vetėm ju keni ditur ti organizoni, dhe ti mbani tė gjalla.
Dardania pa ty loqkum do tė jetė mė e varfėr pėr njė anėtare zemergjerė dhe tė nderuar siē jeni ju.
Urime pėr kėto mijėra postime dhe dėshiroj qė shumė shpejt tė arrini tė jeni sėrish nė mesin tonė e ti dhjetėfishoni.
Rrespekt tė pėrjetshėm pėr ju, gjeni ēdoherė nė zemrėn time.


Fjalėt e juaja mė bėjnė tė ndjehėm sa e nderuarė po aq edhe e priviligjuarė kur di faktin se kam nderinė tė komunikojė me njė pėrsonė tė veqantė.
Tė falnderojė nga zemra dhe keni pėrshėndetjet me tė sinqerta dhe mė tė bukura pėr Ju dhe familjėn tėnde.
Tė mirat mos pacinė tė sosurė nė jetėn dhe familjėn tėnde!

Ju pėrshėndes sė bashku me zemrėn time, gjithė tė mirat.

Arb
23-05-05, 00:16
Pershendetje!

Arbėri
23-05-05, 09:50
Shejtonka, edhe Arberi, me ne funde, te pershendet :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha boll jame i zane por sote gjeta PAK kohe sa me te pershendet dhe me te deshirua shendet, fate dhe lumturi :lol: :lol: :lol:

Hajde mo, a hala kesajde a, qyyyyyyyyy :wink: :P http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Reana
25-05-05, 05:14
"SHEJTONKA" APO ENGJULLI I FSHEHUR PAS NOFKES "SHEJTONKA" :wink:
TE UROJ DASME SA ME TE BUKUR, DHE CASE TE PAHARRUESHME NE MUAJIN E MJALTIT :P

Gentiana
25-05-05, 20:54
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaa vertet shum me mungon,por shpresoj qe te jesh mire ku do qofsh,dhe te kalosh qastet me te lumtura te jetes tende.

Gjith te mirat loqkum ti uroj,dhe shpresoj qe nuk na harron.

Genta

Psikologu
28-05-05, 23:42
Shejtonka e nderuar:

Uroj qė tė jeni mirė cdo here dhe cdo kund , njeherit ju deshiroj shendet , pėrparesi dhe suksese ne jeten tuaj tė perditeshme.

Me nderime si gjithmonė:


Psikologu

Dali!Keq
31-05-05, 16:10
pershendetje

lazdrani
18-06-05, 11:38
Shejtonka nje vikende te kendeshem per ju :wink: Lazdrani

laliloli
18-06-05, 21:21
Te pershendes perzemersisht shejtonka kudo qe je ,edhe pse ke humbur kohet e fundit

me rrespekt laliloli

turisti
05-07-05, 23:15
:P Shejtonka e nderuar,

Te pershendes sado qofsh large,dhe te deshiroj shendet dhe lumturi ne jete.

Gjithmone me respekt,
TURISTI. :P

Diana007
21-07-05, 10:20
Shejtonk te pershendes dhe te uroj gjith a te mirat ne jet :wink:

Me respekt Diana :)

Arb
14-08-05, 07:26
Pershendes Shejtonken, kudo qe eshte!

Eshte zhduk kjo cike krejt...

Xuki
15-08-05, 20:23
Pėrshėndetje Shejtonka.......

Heee moj Shejtonkė, ma mirė tė kish ra me mė pas marė mue, unė bile nė internet tė kisha lanė me hy.... :D

Kur tė lutsha unė ty me dalė te livadhet nė piknik......ti joooo, se jam e folne thojshe...... :D


Vetėm pėr Ty (nga zemra e plast):

http://www.juttajost-florist.de/Blumenstrausse/A_16.jpg


Have a nice time :D

Murgesha
15-08-05, 20:43
Pėrshėndetje Shejtonka.......

Heee moj Shejtonkė, ma mirė tė kish ra me mė pas marė mue, unė bile nė internet tė kisha lanė me hy.... :D

Kur tė lutsha unė ty me dalė te livadhet nė piknik......ti joooo, se jam e folne thojshe...... :D


Vetėm pėr Ty (nga zemra e plast):

http://www.juttajost-florist.de/Blumenstrausse/A_16.jpg


Have a nice time :D

Sa mirė ke folė o Xuki.

Ta dinim se po na e ban kėshtu kjo shejtonka e dreqnaftė tybe ne kishim lanė me u martu, por na premtoi se do tė kthehet naj ditė.

Ps. Kam marrė vesh se vjerri i kishte dalė i vėshtirė dhe e kishin njė bylk bullica qė deshti a s`deshti zakon e kishin me ja u mjelė nusja.
Pėr kėtė arėsye Shejtonka jonė s`po hin ma knej pari se po tutuet qė po ja nijmė erėn e ahrit ku rrin Bullicat. :( :( :wink:

Diana007
07-09-05, 09:32
Shejtonk mpuqqqqqq :D :wink:

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Murgesha
07-09-05, 15:36
Shejtonk mpuqqqqqq :D :wink:

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Edhe unė po ja dėrgoj njė mpuq se ajo e meriton, edhe pse nuk e kemi nė Dardani tani.

Murgesha!

Gentiana
14-09-05, 19:47
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaa vertet shum me mungon,por shpresoj qe te jesh mire ku do qofsh,dhe te kalosh qastet me te lumtura te jetes tende.

Gjith te mirat loqkum ti uroj,dhe shpresoj qe nuk na harron.

Genta

DEA
14-09-05, 22:40
Dite te lumtura nuserije i deshiroj Shejtonkes, e ishalla ngihet me nusnillak ma shpejt e gjen kohe edhe per ketu :lol:

Reana
15-09-05, 08:54
Moj nuse a u martove ne Kosove apo ne Hene :roll: ???
po dil ke dera moj se gjithe ketyre njerezve qe po ju mungon, nuk eshte e drejte keshtu :cry: :cry: :cry:
Krejt FD-ja ne kembe po pret me u kthy ti....ishlla ta dine vleren ata qe te kane marre, se ne besa ketu po i xhelozojme boll :lol:

pershendetje te perzemerta e gjithe te mirat!

turisti
03-10-05, 12:46
:P Shejtonka e nderuar :P ,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te lumtur.Mospranija jote nuk dmth se te ka harruar TURISTI,bash e kunderta,kujtimet e Turistit jane te forta.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
04-10-05, 09:28
Moj a nuk po te len me shku ne tpan kurr qe nuk po dukesh hiq aa :cry:

IShalla je duke kaluar siq ta don Zemra jote te pershendes me shum respekt Diana :wink:

Gjebraili
05-10-05, 22:31
Shejtonka
Mos mendo se te kame harrua dhe
ato poezi qe ti kam pas deftua
nga zemra ti kam dergua dhe kendua
por tash je bo me kater kemb
e po tutna pasha at Nane
se dajakun hiq nuk ma bane


Ku do qe ndodhesh te deshiroj te gjitha te mirat dhe, heheheh, me dashte Zoti tash e ndegjojme naj ze femije, qyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

doGzona
22-11-05, 22:04
Nje pershendetje nga zemra per ty e nderuara Shejtonka,

Qofshe e lumture kudo qe te jeshe, fati te percjellet gjithmone.


Me respekt dhe malle per ty,

doGzona

Diana007
23-11-05, 09:47
http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

Naki
27-12-05, 22:36
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:36
E nderuar Shejtonka.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 07:29
Edhe pse nuk gjindesh ne mesin ton ne ket vit te ri , prap nuk te harrojm , ku do qe je te rrespektoj dhe te Uroj ket Vit te Ri 2006 ty me gjithe familjen tende

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_celeb/8607-003-19-1021.gif

Diana007
28-12-05, 13:18
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 13:21
http://img514.imageshack.us/img514/3770/sfghfdvh4tc.png (http://imageshack.us)

Dreni30
28-12-05, 13:34
Engjellushe, koha po shkon, ditet dhe viti, por ti je e paharruar nga une.
Edhe pse nuk je ne mesin tone ketu, kujtimet kan mbetur e nuk shlyhen kurr edhe pse ditet dhe viti shkon.
Ti ke lene shume kujtime ketu dhe emer, te jam mirenjohes per te gjitha.

Deshiroj kudo qe te jesh, qe ky vit te jete vit i shperblimit me te madh per ty dhe ardhmerin tane............... Shendet lumturi me ma te afermit tuaj.

Urime 2006-ta

Engjulli yttttttt.

lazdrani
28-12-05, 18:23
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88239-50.JPG

Gezuar Vitin 2006 :wink:

Artisti
28-12-05, 20:26
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:22
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

MemphiSx
29-12-05, 18:25
Shejtonka,kudo qe gjindesh Urime Vitin e Ri 2006!!

http://www.ermoni.com/_memphis_gif_1.GIF

Gjebraili
29-12-05, 18:27
Me shumė fatė e shumė gėzime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Murgesha
29-12-05, 18:48
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Kavaleri
29-12-05, 20:19
Tung tung ..Shejtank
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

DEA
29-12-05, 23:12
Shejtonka, viti i ri ne mesin e nje familje te re, shpresoj qe ka qene ashtu siq e ke pritur, gjitha te mirat edhe per vitin e ri nga DEA.
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 03:45
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Gentiana
30-12-05, 03:48
Shejtonka gezuar vitin e ri edhe per ty llokume.

Ma merr mendja se je e lumtur ku do qe je, por ky vit i ri te sjellt edhe nje here me shume lumturi, dhe jo vetem kte, po gjitha te mirat.


Mos harro se na mungon dhe se te don:

Genta

Kercovari
30-12-05, 18:15
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifKudo qe te ndodheni.
Kercovari

turisti
30-12-05, 18:20
:P Shoqe e nderuar nga koherat e lumtura dhe ne ardhmeri, :P

Kudo qe te jesh,urime nga zemra vitin e ri :P :P 2006 :P :P ,ty dhe familjes tende me deshire qe te jeni gjthmone te lumtur dhe te gezuar.

Nga zemra,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:48
**********
**********
**********


Shejtonka u befsh Engjull e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

doGzona
31-12-05, 06:42
E dashura dhe e pa harruara ShEjToNkA,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:03
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:57
Shejtonka e nderuar, ku do qe gjendesh,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

lazdrani
22-01-06, 22:14
Shejtonka moter e nderuar!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi,Zoti bekofte Kosoven.

Zana_ch
25-01-06, 15:28
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:32
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

turisti
27-05-06, 09:36
Pershendetje per ty e nderuar kudo qe te jesh edhe nese kurre nuk i hap keto faqet e kaluares,une te deshiroj lumturi te perhershme dhe ngrohtesi ne gjirin familjar.

Nga zemra,

TURISTI.

turisti
16-07-06, 15:22
Kudo qe te jesh shoqe,le te te nrohin pershendetjet e TURISTIT nga Kaēaniku.:smile: :smile: :smile: :smile:

halla e madhe
16-07-06, 18:31
Pershendetje per ty e nderuar kudo qe te jesh edhe nese kurre nuk i hap keto faqet e kaluares,une te deshiroj lumturi te perhershme dhe ngrohtesi ne gjirin familjar.

Nga zemra,

TURISTI.

Pershendetjeve te turistit i bashkangjitet edhe halla me gjithe kallaballykin e vete:tongue:

Murgesha
17-07-06, 00:36
Pershendetjeve te turistit i bashkangjitet edhe halla me gjithe kallaballykin e vete:tongue:

Hajt se edhe unė po i kacavjerrem dėshirave tė Hallės dhe Turistit pėr Shejtonkėn.

lazdrani
08-10-06, 07:37
Ku humbi kjo Shejtonka more!!!Po ju le nje porosi ne Posten tende duke te uruar se pari shendet dhe lumturi ku do qe gjindesh,e pastaj eja kohe pas kohe ne forum se shkrimet tuja mungojne shume:wink:

Lazdrani sinqerisht

turisti
15-11-06, 22:13
E di se je ksajde.....:biggrin:

Te pershendes shume,shume dhe nga zemra,oj ShEjTonkEeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!.:biggrin:

TURISTI.:smile:

Zero Cool
17-11-06, 12:26
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Shejtonke

lazdrani
26-12-06, 23:48
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_8469.JPG (javascript:;)

ah shejtonka po shume po mungon me shkrimet tuja te bukura,shfrytezoi rasti dhe ju uroje vitin e ri 2007 qdo te mire ne jeten tuaj.Gezuar e ishallah kthehesh prape ne FD.

Me plote respekt per ju Lazdrani

Dreni30
29-12-06, 12:42
Engjellushe, shpresoj se je mire me shendet e mire po kalon. mungesa e madhe e shkrimeve tuaja ne forum eshte e pazevendsueshme.
Njeherit shprehu gezimet e perurimet e ktyre festave, pra urime viti 2007 shendet e lumturi ne gjitha sferat e jetes.

Dreni.

rilinda
31-12-06, 16:06
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:31
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 16:12
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Dreni30
14-02-07, 20:51
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

selvija
06-03-07, 19:58
Enkas per Engjellushen time.

http://www.lisafrech.de/images/allgemeines/b/blumen/rose/rose001.gif

I yti per jete Dreni. :lol: :lol: :lol:qyq qyqyqhttp://www.a-free-guestbook.com/images/msn/cry_smile.gif (javascript:emoticon(':’('))http://www.a-free-guestbook.com/images/msn/cry_smile.gif (javascript:emoticon(':’('))http://www.a-free-guestbook.com/images/msn/cry_smile.gif (javascript:emoticon(':’('))

Dilingjia
07-03-07, 04:58
hajt edhe une te pershnes Shejtanken e vogel:biggrin:

uck_aksh
07-03-07, 15:48
ShEjToNkA pershendetje

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/closing_onyou.gif

Djellza:
14-04-07, 23:16
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Diana007
09-06-07, 19:20
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Diana007
28-11-07, 12:31
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

turisti
11-12-07, 19:56
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:37
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Diana007
30-12-07, 15:44
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Zana_ch
31-12-07, 01:46
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

turisti
21-02-08, 22:39
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:39
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:19
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 16:43
Edhe per ty Shejtonke Urime 8 Marsi :smile:

http://www.eurofiori.it/foto/rose_new2007m.jpg

lovely
27-04-08, 15:45
o shejtonke o dreq,,,,,a po e din qka je kah m bon mu???? ahghaghahahagagagahagagaah

ti kishe shume t mira oj qike, veq m duhet me shtu edhe diqka qe kan harru me t thane kta tjert;

duhesh me kan E FORTE E FORTE E FORTE, QELIK, qe ke mujt me u largu kshtu edhe me u shkeput prej gjithe kti njeri qe t dojne kaq shume!! e edhe une pa t pa kurre ia kam nis me t dashte!!! gjithe ato neja, gjithe ate piskame e vilikame, gjithe ato kafe e mreta e mretnesha e me gjithqka gjithqka, PO QYSH MUJTE MOJ ME U LARGU KSHTU???


nese je dikun, lajmrohu tek une, se nuk i kallxoj njerit t gjalle, veq nja dyve hahahahahahahahaahahaha

veq te di a jam une ti se qaq shume po dyshojne n mu sa qe edhe vet ia kam nis me dyshu mos jam ti.. hahahahahahahahahahaa


shejton, ku do qe te jesh, dije se dikush te mendon!!!!!!!!! dhe te deshiron cdo t mire ne jete!

gazi-de
28-04-08, 23:46
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:40
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

DritonPR
24-05-08, 07:19
kom merak me ta qit nje pije veq qe je shejtajka e keqe

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:52
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Zero Cool
11-06-08, 13:15
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Murgesha
12-06-08, 22:05
Oj Shejtonkė e dashur.
Ishe ajo qė e bėje Dardaninė rrėmujė me zhurma e piskama, ishe ajo qė na dhuroje qeshje e hahahahahahahahahahahah gjatė 24 orėve.
Shumė nga anėtarėt nė ty nuk pan Shejton po njė person me tė gjitha tė mirat qė me mirėsinė e vet rrėmbeu shumė zemra ksajde. Urtėsia jote, ndoshta u ba shkaktare e largimit tėnd prej kėtu, por edhe pse kaluan tri vite ti nuk u harrove prej Dardanasve, por jetove nė mendjet e tyre e me dėshirė tė madhe pritet kthimi yt.
Shumė prej nesh tė kujtojnė me ėndje, shumė prej nesh kan dėshirė qė niku ShejToNkA tė defilojė nėpėr forumin Dardan ashtu si ishe, ashtu si vetėm di tė na e bėsh atmosferėn.
Njėra prej tyre jam edhe unė, qė pėr asnjė moment gjatė kėtyre tri vitev nuk munda tė tė harroj a mos tė dėshiroj tė jesh ksajde.

Tė pėrshėndes kudo qė je, qofsh e lumtur.

Murgesha!

uliksi31
12-06-08, 23:22
Oj Shejtonkė e dashur.
Ishe ajo qė e bėje Dardaninė rrėmujė me zhurma e piskama, ishe ajo qė na dhuroje qeshje e hahahahahahahahahahahah gjatė 24 orėve.
Shumė nga anėtarėt nė ty nuk pan Shejton po njė person me tė gjitha tė mirat qė me mirėsinė e vet rrėmbeu shumė zemra ksajde. Urtėsia jote, ndoshta u ba shkaktare e largimit tėnd prej kėtu, por edhe pse kaluan tri vite ti nuk u harrove prej Dardanasve, por jetove nė mendjet e tyre e me dėshirė tė madhe pritet kthimi yt.
Shumė prej nesh tė kujtojnė me ėndje, shumė prej nesh kan dėshirė qė niku ShejToNkA tė defilojė nėpėr forumin Dardan ashtu si ishe, ashtu si vetėm di tė na e bėsh atmosferėn.
Njėra prej tyre jam edhe unė, qė pėr asnjė moment gjatė kėtyre tri vitev nuk munda tė tė harroj a mos tė dėshiroj tė jesh ksajde.

Tė pėrshėndes kudo qė je, qofsh e lumtur.

Murgesha!

Mos harro mej then; se ishte ajo qe me pat mbrojt para drejtsis, si avokate e emja me aq shkathtesi.:biggrin: Pom doket se don me ardh koha me kerkue e me gjet ku t'jet e ku mos t'jet.:biggrin:

ShEjToNkA
17-06-08, 16:07
Tė mungosh tre vite dhe tė kujtohesh dhe tė pėrshėndetesh prore, dhe pothuajse tė jesh e pranishme ne cdo bisedė, vėrtetė ėshtė kėnaqėsi dhe nderė pėr cdo kend!
Ndaj sė pari me lejoni qė tė shprehi privilegjin qė ndjejė dhe mė bėn krenare dhe mbi tė gjitha tė lumtur qė m“u japė rasti tė krijoj njė shoqėri me JU, asaj kohe.
Pėr tė mos ju cekė gjithė secilin ketu desha t'ju dėrgoj falenderimet dhe pėrshėndetjet e mia me tė sinqerta pėr tė gjithė juve qė muarrėt pjesė nė kėtė ode time dhe s“pushuat sė ndaluri duke vizituar dhe duke lėnė pėrshėndetje dhe fjalė tė ngorhėta nė adresen time.
Nganjėherė fjalėt nuk gjenden e nganjėherė janė tė tepėrta. Mė besoni se tani s“po gjejė fjalė tė shprehi mirėnjohjen dhe rrespektin qė kam pėr Ju.
Ishi, jeni dhe do mbeteni pėrherė ata mė tė mirėt, mė tė mdhenjėt dhe mė tė cmueshmit pėr mua. Nga ana ime respekti pėr ju ėshtė nė nivelin mė tė lartė qė mund tė jetė pėr ndokend, sepse ju e meritoni ngase jeni tė pazėvendsueshėm!!!

Ju pėrqafoj si, motra- motrėn; motra- vėllan dhe ju dėrgoj urimet me dėshirat mė tė mira pėr ju ku do qofshi dhe me kė do qofshi. Ndjehem krenare qė ju zgjedha si shoqėri dhe ju quajta tė tillė se me kėtė s“u zhgėnjeva por pėrkundrazi fitova bindje akoma me tė lartė pėr ju se vėrtetė jeni tė pazevendsueshėm. Mė bėt tė madhe dhe jashtmase tė nderuar qė edhe pse tre vite radhė nuk isha e pranishme emėri im nuk u harru pėr tė vetėm asnje orė!

Respekt, respekt dhe vetėm respekt pėr ju o njerzė tė mirė, tė cmueshėm dhe tė vlefshėm!
Ngrohėtisa me gjithė tė mirat qė ka qoftė shoqruesja e juaj gjatė gjithė kohės!


SP. Moooos ma shifeni pėr tė madhe se shkruajta paksa si e urtė e me njė "SP" desha t“ju tregoj se s“mundem tė jem e qetė dhe e urtė pa ua dėrgu njė pėrshėndetje me shumė shkronjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Hahahahahahaha

Pėrshėndeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee etje!

lovely
17-06-08, 16:17
masi veq kesh ksajde Shejtonke, po t uroj mire se ardhje..

e hajr bofsh qe je kthy....


me nderime

lovely

Naki
17-06-08, 16:21
Rikthimi i juajė nė mesin e shoqėris ēė aq shumė ju duan ėshtė njė suprizė e pritur,ēka tė themė pėrveq kudo ēė tė jesh ju pėrshėndes!

turisti
18-06-08, 12:01
http://viritous.files.wordpress.com/2008/03/k0333.jpg

Murgesha
18-06-08, 12:04
Sa hije i paskan Dardanisė germat tua oj Shejtonkė. Tė falemnderit qė na u ktheve shėndosh e mirė. Tė falemnderit qė dikur ishe qendra e shumė nga ne silleshim e pshtilleshim nėpėr germat tua, i merrnim ato me dėshirė i pėrpunonim e qesheshim mu sikur njė grup fėmijėsh qė menxi ēpresin ta kenė afėr idolin e tyre. Mbi tė gjitha tė falėnderoj qė je njė engjull i pashejtonizuar. Dardania sot ėshtė ndryshe nga atėherė, por ende ka vend pėr tė mbajtur nė gjirin e vet edhe njė person si Ti qė ishe (e do tė jesh prap) mrekullia e forumit. Me rrespekt tė pėrhershėm tė pėrshėndes.

Murgesha!

Domira
18-06-08, 12:49
ShEjToNkA mire se je kthyer ne Dardani. Une nuk arrijta te komunikoj me ty sepse ti u largove shume shpejt...Megjithate edhepse nuk ke qene prezente me shkronja ketu ka qene prezente fryma yte per te cilen kane folur miqte e tu virtual, ata te cilet kishin fatin te komunikojne me ty me gjate.

Qofshe gjithmone ne Dardani:smile:

ShEjToNkA
18-06-08, 13:45
masi veq kesh ksajde Shejtonke, po t uroj mire se ardhje..

e hajr bofsh qe je kthy....


me nderime

lovely


Urooooooooooooom dy herė nėse donė se e meritoj dhe tė takon se goxha krah kishe marrė nė emer timin.:tongue:


PS. Lovley, tė pėrshendes dhe njėkohsisht tė falenderoj. Ishe shumė e kėndshme.

ShEjToNkA
18-06-08, 13:46
Rikthimi i juajė nė mesin e shoqėris ēė aq shumė ju duan ėshtė njė suprizė e pritur,ēka tė themė pėrveq kudo ēė tė jesh ju pėrshėndes!

I pėrshendetur dhe i respektuar gjithmonė nga unė!


PS. Qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysss ( a kam harru me shkru "qyss" e juve???:biggrin: )

ShEjToNkA
18-06-08, 13:49
http://viritous.files.wordpress.com/2008/03/k0333.jpg


Valla Turisti kėtė foto qė paske sjellė me kėtė gjyl as nė tokė e as nė qiell mu po iu pėrshtatėka DARDANISĖ, se dardania pa mua kishte mbetė as nė qielle as nė tokė.:tongue: :wink:


PS. Shejtanuuuuuqja tė pėrshėndet fooort dhe ka shuuuumė respekt pėr Ty.

ShEjToNkA
18-06-08, 13:52
Sa hije i paskan Dardanisė germat tua oj Shejtonkė. Tė falemnderit qė na u ktheve shėndosh e mirė. Tė falemnderit qė dikur ishe qendra e shumė nga ne silleshim e pshtilleshim nėpėr germat tua, i merrnim ato me dėshirė i pėrpunonim e qesheshim mu sikur njė grup fėmijėsh qė menxi ēpresin ta kenė afėr idolin e tyre. Mbi tė gjitha tė falėnderoj qė je njė engjull i pashejtonizuar. Dardania sot ėshtė ndryshe nga atėherė, por ende ka vend pėr tė mbajtur nė gjirin e vet edhe njė person si Ti qė ishe (e do tė jesh prap) mrekullia e forumit. Me rrespekt tė pėrhershėm tė pėrshėndes.

Murgesha!

Oooo paaaaaaasha mamin me pas ditė qe e pranon se me keni pas idol kahere kisha mungu:tongue: se pėrse me keni pas e kam ditė por pėrse u shtirshi kinse jo nuk ju kuptoja hahahahahahahahaha.

PS. Pėrshendetje pėr ty ku do qofsh dhe tė falemnderit pėr kėto fjalė!

selvija
18-06-08, 13:53
Pershendes Shejtana te uroj rikthim dhe shendet paq gjithmone,,,se valla kurr nga goja ste kan leshue edhe pse skemi njofte fare me heret,,,

Te fala Selvija

ShEjToNkA
18-06-08, 13:54
ShEjToNkA mire se je kthyer ne Dardani. Une nuk arrijta te komunikoj me ty sepse ti u largove shume shpejt...Megjithate edhepse nuk ke qene prezente me shkronja ketu ka qene prezente fryma yte per te cilen kane folur miqte e tu virtual, ata te cilet kishin fatin te komunikojne me ty me gjate.

Qofshe gjithmone ne Dardani:smile:

Dhe keto fjalė me bėn nderė dhe kėnaqesi e nderi e kėnaqesia me bėjn tė priviligjuar!

Ju falemnderit tė gjithve atyre e tė falemenderit TY qė pėrcielle kėto fjalė nė adresė time dhe mė bėn tė ndjehem mirė!

e_martumja
18-06-08, 13:55
Mire se u riktheve, veq kujdes se i tutmi shejtanit se krejt te ri jemi dojm ala me jetu:biggrin:Pershendetje dhe cdo te mire.

ShEjToNkA
18-06-08, 13:56
Pershendes Shejtana te uroj rikthim dhe shendet paq gjithmone,,,se valla kurr nga goja ste kan leshue edhe pse skemi njofte fare me heret,,,

Te fala Selvija

Mė beni tė nderuar Selivja, dhe aq mė shumė kur me tregoni fjalė tė tilla.
Falenderimi ju takon tė gjithė atyre qė nuk pushuan sė pėrmenduri mua!

Tė fala dhe pėrshendetje ke edhe nga unė Selvija!

Diana007
18-06-08, 13:57
Mir se ke ardh Shejtonke :wink:
Te pershendes e te mpuq shuuuuum.
Me shum respekt per ty Diana Bond.


http://www.gartenplauderei.de/rosenleb/bilder/ros09.gif

ShEjToNkA
18-06-08, 13:59
Mire se u riktheve, veq kujdes se i tutmi shejtanit se krejt te ri jemi dojm ala me jetu:biggrin:Pershendetje dhe cdo te mire.

e_martumja qė kur pate ardh ti ketu me pate cilsuar si princeshėn dardane mua dhe tre tė tjerė, me kėtė desha tė them se kujtoj shkrimet e tuja tė para nė FD ku ishin shumė tė kėndshme.

PS. Kam merak me vdekė njerzė e pata pas njė kosė si profesion nė dardani me shkruar poster rahmetli :tongue: nuk ju vdesė mos keni frikė vec stupcin prej dore s“kam merak me hekė!

Pėrshendetje dhe gjithė tė mirat pėr ty ku do qofshė!

MemphiSx
18-06-08, 14:05
Shejtonkaaaaaaaaaaaaa Mir se u ktheveeeeeeeeeee! Pashhh qit ditt a i ki veshhhhhhhhh fermerkat qe ti kom pruuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahahahahahaahah!!

T'uroj rikthim,n'Dardani,dhe shpresoj qe prap do te jesh ajo qe ne jemi mesu te presim nga ti

e_martumja
18-06-08, 14:14
Shkruar nga Luana prej msn-it
( uhhh Plasa bre qe s'po mundem ti shkruaj Shejtonkes dy tre fjal sa per ta pershendetur dhe dhuruar mirese ardhje te ngroht ne FD ) shko bre loqk dergoja keto fjalet e mia mos pritofsh

Oj Shejtonk ti erdhe dhe na prishe Dardanin a thu e ke ngatrru shume, ndoshta na i kemi fajet qe krejt tu kemi gjujt ahahahahahha msysh paska dardania ahahahahapra ke nje pershendetje te sinqert nga Luana

ShEjToNkA
18-06-08, 14:17
Mir se ke ardh Shejtonke :wink:
Te pershendes e te mpuq shuuuuum.
Me shum respekt per ty Diana Bond.


http://www.gartenplauderei.de/rosenleb/bilder/ros09.gif


O Diana e bondve tė falemnderit shumė dhe jo vetėm pėr ketė herė por pėr tė gjithė ehrat qė gjithmonė me nderove.

Tė pėrshėndes dhe tė pėrqafoj foooort!

ShEjToNkA
18-06-08, 14:20
Shejtonkaaaaaaaaaaaaa Mir se u ktheveeeeeeeeeee! Pashhh qit ditt a i ki veshhhhhhhhh fermerkat qe ti kom pruuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahahahahahaahah!!

T'uroj rikthim,n'Dardani,dhe shpresoj qe prap do te jesh ajo qe ne jemi mesu te presim nga ti


Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasha qėte ditė boll keq paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaske bė qė me ke ardh duuuuuuuuuuuuuuuuar thatė pa njė palė farmerkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

O mirė se tė gjejė o ma i miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiri i FD-sė. Tė pėrshendes shumė dhe tė falenderoj!

SP. Shumė me rreeeeeemė qenkeni mbetė se ma shuuuume se shejtonka po piskaaaaaaaaatshi :tongue:

ShEjToNkA
18-06-08, 14:22
plasa qe spo muj i shkruaj shejtonkes ne oden e saj
hajt bre loqk shko thuaja dy tre fjal ne emer tem se s'po me pritet , ne qoftese nuk
priton
Oj Shejtonk ti erdhe dhe na prishe Dardanin a thu e ke ngatrru shume, ndoshta na i kemi fajet qe krejt tu kemi gjujt ahahahahahha msysh paska dardania ahahahahapra ke nje pershendetje te sinqert nga Luana

Sa hije te paska posta e martumja hahahahahahahhaa o te fala mi bėn luanės dhe thuj se shejtonka shumė tė pėrshėndet o e mira e FD-sė!

SP. OOOoo edhe FD prej gėzimi tė shejtonkes ėshtė bombardu e pėr atė s“po shkon mirė nganjėhere!:wink:

MemphiSx
18-06-08, 14:28
Hahahaahahahahaahah ishalla sje trashe ahahaha :D Ishalla t'bijn qita numer 28 i ki :D


http://www.denimology.co.uk/2007/08/lf2.jpg

ShEjToNkA
18-06-08, 14:32
Hahahaahahahahaahah ishalla sje trashe ahahaha :D Ishalla t'bijn qita numer 28 i ki :D


http://www.denimology.co.uk/2007/08/lf2.jpg


oooooooooooooooooooooo Memphis pos me i pas matė veht mė mirė s“me kishin bė.
OOoooo tė flmmmmmmmmmmmmm shumė sa herė tė vijsh mos me eja pa farmerka se shumė tė mirė m“i sjellė. Mos i ke ble prej.... nejse?????:tongue:

e_martumja
18-06-08, 14:35
oooooooooooooooooooooo Memphis pos me i pas matė veht mė mirė s“me kishin bė.
OOoooo tė flmmmmmmmmmmmmm shumė sa herė tė vijsh mos me eja pa farmerka se shumė tė mirė m“i sjellė. Mos i ke ble prej.... nejse?????:tongue:N'Pazar i ka ble 10 euro kushtojn por ky i ka zbrit ja dy euro ahahahhahahah