PDA

View Full Version : ShEjToNkA


Faqet : 1 2 3 4 5 [6] 7

Kaqanikasja
14-02-11, 11:29
Uroj qe ne kete dite te jesh me ate qe ta don shpirti...

ShEjToNkA
15-02-11, 01:07
Dashuria nuk ėshtė tradite dhe as feste, eshte ushqim i perditshem per te krijuar nje shoqeri te forte dhe te lidhur dhe ne dite tilla, duhet tė kujtojmė te gjitha ato qe na bejne njerez me te mire dhe me me vlera, njerez qe kane humanizėm dhe zemėr tė gjerė pėr tė dhuruar buzėqeshje dhe gėzim, per nje shoqeri nga e cila burojnė vetem dhurata dhe lule ndjenjash.
Te thuash fjale tė bukura nuk eshte turp, sepse nuk eshtė turp te dhurosh lumturi njerezve te shtrenjte te jetes tende!


http://picfor.bildero.net/0014478C3/.jpg

Sot shfrytzoj kohen te le fjal te bukra per Diten e SHEN VALENTINIT!
Pac gjithmon Dashuri lumturi miresi gjat gjith jetes Tende!
Sinqerishte -----> AlbonitA

Sa e mirė qė je o Albonite, dhe e tillė qofsh pėrherė!
Tė faleminderit dhe pac gjithė tė mirat me vete gjithmonė!

ShEjToNkA
15-02-11, 01:08
Uroj qe ne kete dite te jesh me ate qe ta don shpirti...


Nė fakt edhe kisha njė ditė me me tė dashurit e shpirtit, ndėrsa ty tė falenderoj pėr viziten qė ke bė nė oden time dhe qofsh mirė dhe kėndshėm pėrherė!

ShEjToNkA
15-02-11, 01:11
E dashura Shejtonka jon (ime)!

Urime ditelindja!

Pritsh e percjellsh edhe shum e shum ditelindje tjera!

Fati lumturia e begatia qofte gjithmon ne anen tende!http://www.freemyspacegraphics.com/Graphics/Happy_Birthday_Graphics/images/happy_birthday_ne_01.gif

Gjithashtu Urime edhe dita e dashnise!


Loqkum, tė faleminderit shumė... faleminderit qė ke hy nė radhėt e uruesve qė mua mė sė shumti m'i do zemra!

http://annlouises.webblogg.se/images/2009/a_big_hug_4_u_33560296_33563241.jpg

uliksi31
15-02-11, 05:19
Urime ditlindjen edhe shume e shume vjet tjera e nderuar e shume e respektuara Shejtonke...

Oltiana1
15-02-11, 10:41
Me pak vonesė po ta shkruaj kėtė urim , Shejtonka ( mė mirė vonė se hiē thonė , hahahahaha )

Urime datėlindja , paē edhe shumė vite tė tjera tė lumtura dhe tė pėrcjelltė ēdo e mirė nė jetė !!!

Qika^Me^Kule
15-02-11, 16:19
Me pak vonesė po ta shkruaj kėtė urim , Shejtonka ( mė mirė vonė se hiē thonė , hahahahaha )

Urime datėlindja , paē edhe shumė vite tė tjera tė lumtura dhe tė pėrcjelltė ēdo e mirė nė jetė !!!

Qy , qy.... e kur e pasa pas moi.. kjo.... Ditelindjen aaa??? Haide... more urime e cdo deshir e joteja loqk tu befte ralizim...... gjitha te mirat ti uroi.....

http://media.superpimper.com/glitter_graphics/Happy_Birthday/happy-birthday-121.gif

Diana007
15-02-11, 20:35
E nderuar urime ditelindja.... te uroj gjitha te mirat ne jete e qofsh e lumtur gjithmon pran familjes.

Te pershendes me shum respekt!

http://img.1gif.de/happy-birthday/happy-birthday-78.gif

Kaqanikasja
16-02-11, 14:53
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Flags%20of%20the%20World/Europe/Kosovo.gif

Urime ditelindja e tretė e Republikės sė Kosovės

ShEjToNkA
16-02-11, 19:11
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Flags%20of%20the%20World/Europe/Kosovo.gif

Urime ditelindja e tretė e Republikės sė Kosovės

Faleminderit Kaqanikase, gjithashtu!

ShEjToNkA
16-02-11, 19:14
Urime ditlindjen edhe shume e shume vjet tjera e nderuar e shume e respektuara Shejtonke...
Shumė i nderuar dhe i respektuar Uliks, tė falenderoj nga zemra pėr kohen dhe fjalėt qė ke lėnė kėtu.Tė dashura Oltiana, Qika me kule, dhe Diana ju falenderoj pėr urimet dhe njėherit ju pėrshėndes pėrzemėrsisht!

vjeshta
17-02-11, 15:41
http://cokollata.com/forumi/index.php?PHPSESSID=d7538030663920fd63c3578962481f bf&action=dlattach;topic=5964.0;attach=3923;image

Urime shefe (:D)edhe 100 tjera dhe me fal per vonesen :(

ShEjToNkA
17-02-11, 19:20
http://cokollata.com/forumi/index.php?PHPSESSID=d7538030663920fd63c3578962481f bf&action=dlattach;topic=5964.0;attach=3923;image

Urime shefe (:D)edhe 100 tjera dhe me fal per vonesen :(
Duke justifikuar vonesėn nuk ke diktuar se do gabohesh po harrove parashtesen krye:mad::biggrin::biggrin:

Pėrshėndetje pėr ty sis, dhe shumė faleminderit pėr viziten!
gl

Oltiana1
21-02-11, 10:38
Pėrshėndetje pėr ty , oj e gėzuar :)

Tė falėnderoj pėr fjalėt e bukura qė i ke shkruar te dhoma ime dhe tė uroj njė fillim jave shumė tė mbarė !!!

Qika^Me^Kule
24-02-11, 15:49
Oi.... Shejtonkoo te hangsha faqet si samun.....:biggrin:

Te pershendes.... ku do ce gjindesh... duke te uruar gjitha te mirat....

P/s. Oi..... e keqe... kuss... Ty....:biggrin:


http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/I%20love%20you2/5380818451-65140430.jpg

Diana007
09-03-11, 23:26
Te pershendes e te uroj cdo te mir per ty e familjen tende!

Me shum resepkt , Diana!


http://www.sendflowerstobangalore.com/images/roses32.jpg

ShEjToNkA
17-03-11, 21:22
Pėrshėndetje pėr ty , oj e gėzuar :)

Tė falėnderoj pėr fjalėt e bukura qė i ke shkruar te dhoma ime dhe tė uroj njė fillim jave shumė tė mbarė !!!

Ėshtė kėnaqesi tė shkruhet me ty, apo edhe pėr ty!
Falemnderit qė ke kaluar kėtej dhe pėrshėndetje pėr ty dhe java tė mbara pac pėrherė!

ShEjToNkA
17-03-11, 21:23
Oi.... Shejtonkoo te hangsha faqet si samun.....:biggrin:

Te pershendes.... ku do ce gjindesh... duke te uruar gjitha te mirat....

P/s. Oi..... e keqe... kuss... Ty....:biggrin:


http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/I%20love%20you2/5380818451-65140430.jpg

hahahahahahaaaa m'i ka kėput Anna njė ditė faqet, s'ke cka ngrėn, se ia kam kėputė njė lulė para syve:biggrin::biggrin:


Pėrshėndetje pėr ty sis, dhe vec tė mira e tė kėndshme pac pėrherė!

ShEjToNkA
17-03-11, 21:24
Te pershendes e te uroj cdo te mir per ty e familjen tende!

Me shum resepkt , Diana!


http://www.sendflowerstobangalore.com/images/roses32.jpg


Dianė e dashurė, e pėrshėndetur dhe e rrethuar ngrohtė e mirė qofsh pėrherė!

Falemnderit pėr viziten dhe pėr lulet!

MemphiSx
18-03-11, 09:56
Pershendetje per TY e nderuar....Uroj qe te jesh mir..dhe t'ja kalosh bukur ket fundjave!

Shpat
18-03-11, 10:09
Pershendetje ShEjToNkA .

ShEjToNkA
18-03-11, 12:56
Pershendetje per TY e nderuar....Uroj qe te jesh mir..dhe t'ja kalosh bukur ket fundjave!


Falmnderit shumė i nderu dhe i respektuar Memphis... fundjava dhe java e cdo ditė viti tė bukur e pac!

ShEjToNkA
18-03-11, 12:57
Pershendetje ShEjToNkA .

Pėrshėndetje edhe pėr ty Shpat!!

Antika
18-03-11, 16:58
http://martinagottwald.files.wordpress.com/2008/01/3_4_1021.gif?w=450http://martinagottwald.files.wordpress.com/2008/01/3_4_1021.gif?w=450

:wink:

ShEjToNkA
18-03-11, 19:01
http://martinagottwald.files.wordpress.com/2008/01/3_4_1021.gif?w=450http://martinagottwald.files.wordpress.com/2008/01/3_4_1021.gif?w=450

:wink:

hahahahahaaa falemnderit shuuumė!

Doku kur tė duash e rrijme se tani e kam lehtė me tė shėrby kaffe:biggrin:

Qika^Me^Kule
18-03-11, 19:14
hahahahahahaaaa m'i ka kėput Anna njė ditė faqet, s'ke cka ngrėn, se ia kam kėputė njė lulė para syve:biggrin::biggrin:


Pėrshėndetje pėr ty sis, dhe vec tė mira e tė kėndshme pac pėrherė!

Aaghaghaghaghagh boll Shejtonke e embel jeee..... :biggrin: s'pasa dit AnnA mir.... :tongue:

Nje mbremie te qete per ty

ShEjToNkA
18-03-11, 19:26
Aaghaghaghaghagh boll Shejtonke e embel jeee..... :biggrin: s'pasa dit AnnA mir.... :tongue:

Nje mbremie te qete per ty

Ti je sherbet bakllave... a po ulesh e pijme kaffe se Antika ia ka vjedh Annes aparatin e kaffes e ma ka sjell mua???:biggrin:

Qika^Me^Kule
18-03-11, 20:09
Ti je sherbet bakllave... a po ulesh e pijme kaffe se Antika ia ka vjedh Annes aparatin e kaffes e ma ka sjell mua???:biggrin:

Qy po kur u mesu moi... viranja me vjedh ???

Jo tybe se Haram asht me pi caffee me aparat te vjedhun....

ec... te qes une caffee me xhezve prei para lufte qe i kam.... hallall xhezve ishin kan.... :biggrin:

ShEjToNkA
18-03-11, 20:11
Qy po kur u mesu moi... viranja me vjedh ???

Jo tybe se Haram asht me pi caffee me aparat te vjedhun....

ec... te qes une caffee me xhezve prei para lufte qe i kam.... hallall xhezve ishin kan.... :biggrin:

Nėse i ke xhezvet e cingut se pi kaffen prej tyre se nuk bėhen kaffet e shijshme... !!!:mad::biggrin:

Qika^Me^Kule
18-03-11, 20:19
Nėse i ke xhezvet e cingut se pi kaffen prej tyre se nuk bėhen kaffet e shijshme... !!!:mad::biggrin:

Pasha zotin e kam degju ket fjal... amo s'po di oooo dreq Shejton jeee si i bie ne shqip.... tregom pak ma kjart....?? aaa po thu nese asht xhezva e ndryshket apo????

Qe moi.... boll rall i perdori... se nuk i qes caffee gjethkujt se asht sen i vjeter...:biggrin:

Qe mere e tul tu bafte hoooo e nje koker llokum em qeloi qetu... prei bajramit vogle :tongue:

http://www.charisma.co.at/kaffee/turk.kaffee.gif

ShEjToNkA
18-03-11, 20:22
Pasha zotin e kam degju ket fjal... amo s'po di oooo dreq Shejton jeee si i bie ne shqip.... tregom pak ma kjart....?? aaa po thu nese asht xhezva e ndryshket apo????

Qe moi.... boll rall i perdori... se nuk i qes caffee gjethkujt se asht sen i vjeter...:biggrin:

Qe mere e tul tu bafte hoooo e nje koker llokum em qeloi qetu... prei bajramit vogle :tongue:

http://www.charisma.co.at/kaffee/turk.kaffee.gif


Hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa
Flm shumė edhe pėr kaffen edhe pėr llokum, prej gati qė njė vjet:biggrin: edhe pėr fjalėt, dhe unė sinqerisht tė falenderoj nga zemra!

Hajra
19-03-11, 11:26
...pershendetje ty qe nuk po guxoi me ta permend emrin hahah...

Respekt per ty


9XpMN4l6EfY

ShEjToNkA
20-03-11, 15:51
...pershendetje ty qe nuk po guxoi me ta permend emrin hahah...

Respekt per ty


9XpMN4l6EfY

Ta ka ndaluar kush vallė, ė????:biggrin:


Falmnderit, pėrshėndetje edhe pėr ty!

Jana
25-03-11, 18:43
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTj3gJZUNH4a9bRv_UcxvMY7zL4olGsw niO97eU8v52S8hwQ2Pd

ShEjToNkA
28-03-11, 09:19
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTj3gJZUNH4a9bRv_UcxvMY7zL4olGsw niO97eU8v52S8hwQ2Pd

Jana, shumė falmnderit pėr viziten sis, tė urojė njė javė tė mbarė!

Honesty^uk.
29-03-11, 06:51
http://i4.tagstat.com/image03/1/25eb/00Mx051EinH.gif
http://i300.photobucket.com/albums/nn11/september1071/2a5c3ebjpg.png
http://i4.tagstat.com/image03/1/25eb/00Mx051EinH.gif

Honesty

Giovanni
01-04-11, 16:05
http://images.doctissimo.fr/private/photo/hd/2983756298/private-category/bon-week-end-1431921629a.gif

lazdrani
06-04-11, 12:26
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

ShEjToNkA
12-04-11, 19:55
http://i4.tagstat.com/image03/1/25eb/00Mx051EinH.gif
http://i300.photobucket.com/albums/nn11/september1071/2a5c3ebjpg.png
http://i4.tagstat.com/image03/1/25eb/00Mx051EinH.gif

Honesty

Dear Friend,

http://www.ftpflash.com/4/user4/38022.jpg

ShEjToNkA
12-04-11, 19:56
http://images.doctissimo.fr/private/photo/hd/2983756298/private-category/bon-week-end-1431921629a.gif


Giovani, falmnderit pėr vizitin dhe shumė pėrshėndetje pėr ty i nderuar!

ShEjToNkA
12-04-11, 19:58
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

Falmnderit Mbreti Dardan, ngushllimet e mia edhe pėr ty.
I madh ishte, dhe si i tillė do ngelet pėrherė, e sidomos atėherė kur ne tė gjithė sė bashku vazhdojmė rrugėn qė ai shtroi sė pari!


Pershendetjet mė tė mira pėr ju i nderuar!

halla e madhe
12-04-11, 20:46
Falmnderit Mbreti Dardan, ngushllimet e mia edhe pėr ty.
I madh ishte, dhe si i tillė do ngelet pėrherė, e sidomos atėherė kur ne tė gjithė sė bashku vazhdojmė rrugėn qė ai shtroi sė pari!


Pershendetjet mė tė mira pėr ju i nderuar!


Shejtonka_erdha ksajde edhe une e pikelluar te shprehi ngushllime per Bondin tone !

te pershendes me zemer te piklluar dhe rrespekt per Ty;halla e madhe

ShEjToNkA
12-04-11, 21:08
Shejtonka_erdha ksajde edhe une e pikelluar te shprehi ngushllime per Bondin tone !

te pershendes me zemer te piklluar dhe rrespekt per Ty;halla e madhe

Falmnderit e madhja hallė, gjithashtu ngushllime edhe pėr ty!

Tė pėrshėndes sinqerisht duke tė uruar vec tė mira!

Rozafa
13-04-11, 12:17
http://3.bp.blogspot.com/_pfAVLqhSyRE/SnaJoBiOJMI/AAAAAAAADJo/up9pmD1QmNo/s320/angel-detalj.jpg

Cuca_Llapjane
13-04-11, 15:28
NGUSHELLIME per Vellaun DILI .

Humbja e Bondit eshte shume madhe si per familje ashtu edhe per kete shoqeri pa dyshim, perveē dhimbjes se thelle qe u ka shkaktuar njerezve te tij te dashur e famijes, si edhe miqve e kolegeve te shumte, eshte nje humbje e madhe edhe per forumin Dardania.de.Lotet nuk me rrjedhin aq leht, por ky lajm kur e kam lexuar per vdekjen e Bondit me beri qe te te me rrjedhin lotet dhe te ndjej dhimbje shpirterore , per nje person te cilin kurre ne jet se kame pare kurr nuk e kam njohur por duke i lexuar te gjtive qe ju keni shkruar mesova se edhe per njerzit te cilet kurr si kame pare dhe qe kurr nuk e kam njohur te me rrjedhin lotet dhe te ndjeje nej dhimbje te madhe ne shpiert sikur te ishte nje familjar imi .Prandaj sod erdha qe te ju shprehi ngushlimet e mia me te sinqerta ne duhet ta pranojm gjdo gje qe vjen nga all-llahu,... Dili iku por edhe ne do te shkojm pas tij,prandaj duhet te qendrojm te fort edhe ta vazhdojm jeten deri ne momentin qe all-llahu na e ka caktu. paqja dhe mshira e all-ahut qoft mbi te dhe mbi te gjith njerzimin.

All-llahu e shperbleft me Xhennet InshaAll-llah kete vella tonin qe ishte dhe do te mbetet shembull per ata qe e njohen. inshallah All-llahu na ban te mundur me u taku ne xhennetin e tij amin O zot ruaj krejt familjen ketij vellau O All-llah meshiroje Amin .

Naserit i qoft i leht Dheu i Kosoves.

Me dhimbeje te thelle ju ngushllon Cuca_Llapjane

ShEjToNkA
17-04-11, 15:01
http://3.bp.blogspot.com/_pfAVLqhSyRE/SnaJoBiOJMI/AAAAAAAADJo/up9pmD1QmNo/s320/angel-detalj.jpg
Falmnderit, Rozafa, per fjalet dhe viziten!

Hälsningar!

ShEjToNkA
17-04-11, 15:02
NGUSHELLIME per Vellaun DILI .

Humbja e Bondit eshte shume madhe si per familje ashtu edhe per kete shoqeri pa dyshim, perveē dhimbjes se thelle qe u ka shkaktuar njerezve te tij te dashur e famijes, si edhe miqve e kolegeve te shumte, eshte nje humbje e madhe edhe per forumin Dardania.de.Lotet nuk me rrjedhin aq leht, por ky lajm kur e kam lexuar per vdekjen e Bondit me beri qe te te me rrjedhin lotet dhe te ndjej dhimbje shpirterore , per nje person te cilin kurre ne jet se kame pare kurr nuk e kam njohur por duke i lexuar te gjtive qe ju keni shkruar mesova se edhe per njerzit te cilet kurr si kame pare dhe qe kurr nuk e kam njohur te me rrjedhin lotet dhe te ndjeje nej dhimbje te madhe ne shpiert sikur te ishte nje familjar imi .Prandaj sod erdha qe te ju shprehi ngushlimet e mia me te sinqerta ne duhet ta pranojm gjdo gje qe vjen nga all-llahu,... Dili iku por edhe ne do te shkojm pas tij,prandaj duhet te qendrojm te fort edhe ta vazhdojm jeten deri ne momentin qe all-llahu na e ka caktu. paqja dhe mshira e all-ahut qoft mbi te dhe mbi te gjith njerzimin.

All-llahu e shperbleft me Xhennet InshaAll-llah kete vella tonin qe ishte dhe do te mbetet shembull per ata qe e njohen. inshallah All-llahu na ban te mundur me u taku ne xhennetin e tij amin O zot ruaj krejt familjen ketij vellau O All-llah meshiroje Amin .

Naserit i qoft i leht Dheu i Kosoves.

Me dhimbeje te thelle ju ngushllon Cuca_Llapjane

Cuca Llapjone, falmnderit pėr ngushllimin dhe viziten!

Pershendetje dhe gjithė tė mirat!

Qika^Me^Kule
29-04-11, 14:22
Oi.... zemrushe e embel.... te pershendes duke te uruar nje pasdite te kendshme....

P/s. Pershendetjet i percielin Kuss dhe mpuq me kret takat ce kam... duke ti c'kaperderdh pak ato faqe :biggrin:
:D

http://www.youtube.com/watch?v=_k6aTmGX9UA&feature=related

ShEjToNkA
29-04-11, 14:30
Oi.... zemrushe e embel.... te pershendes duke te uruar nje pasdite te kendshme....

P/s. Pershendetjet i percielin Kuss dhe mpuq me kret takat ce kam... duke ti c'kaperderdh pak ato faqe :biggrin:
:D

http://www.youtube.com/watch?v=_k6aTmGX9UA&feature=related
O kiss e kuss edhe ty he pussi te marrt jarabi:mad::biggrin:, po kadalni se vec njė shejton hastret e keni dhe po done me c'kaperdredh faqet:biggrin::biggrin:

Falmnderit shumė pėr viziten, muziken dhe kussat e mpuqat... te pershendes dhe pasdita e paradita vec te mira pac pėrherė!

Diana007
29-04-11, 21:39
Te pershendes per nje mbremje te mir!

http://img1.funscrape.com/en/FlowerBouquet/191.gif

ShEjToNkA
03-05-11, 22:12
Te pershendes per nje mbremje te mir!

http://img1.funscrape.com/en/FlowerBouquet/191.gif
Falemnderit shumė Dianė!
Tė uroj tė jesh sic ėshtė mė sė miri dhe mbrėmje tė mira pac pėrhere!

MemphiSx
05-05-11, 17:09
Kudo qe je t pershendes dhe t'uroj cdo te mir ne jete!

Me Respekt Beni....

ShEjToNkA
06-05-11, 20:22
Kudo qe je t pershendes dhe t'uroj cdo te mir ne jete!

Me Respekt Beni....


Beni, falmnderit shumė qė kalon cdo herė kėtej, gjithashtu tė pėrshėndes dhe uroj vec tė mia nė jetėn tuaj!

Respektin gėzofsh pėrherė!

Qika^Me^Kule
07-05-11, 18:54
http://www.gifbilder.net/animiertegb_gruesse2/schoeneswochenende/03/01_schoenes_wochenende.gif

SANTANA-29
11-05-11, 00:22
E qka heka deri sa te gjeta,shum falemenderit per urimin tende shejtonka,

http://farm3.static.flickr.com/2504/3996669992_13cd3dbd92.jpg

ShEjToNkA
13-05-11, 12:27
http://www.gifbilder.net/animiertegb_gruesse2/schoeneswochenende/03/01_schoenes_wochenende.gif

falmnderit shumė sis... dhe schönes e pac cdo ditė!

ShEjToNkA
13-05-11, 12:29
E qka heka deri sa te gjeta,shum falemenderit per urimin tende shejtonka,

http://farm3.static.flickr.com/2504/3996669992_13cd3dbd92.jpg

Krysore mundi huc nuk tė paska pas shkuar, mė nė fund mė paske pas gjetur :D hahahahahaaa

Falmnderit pėr viziten dhe pėrshėndetje pėr ty!

Honesty^uk.
18-05-11, 18:04
http://i797.photobucket.com/albums/yy258/marcel_ciocan/Buna%20seara/tumblr_lj3y40DM5A1qcihhxo1_500.jpg (http://s797.photobucket.com/albums/yy258/marcel_ciocan/Buna%20seara/?action=view&current=tumblr_lj3y40DM5A1qcihhxo1_500.jpg)http://i797.photobucket.com/albums/yy258/marcel_ciocan/Fructe/fotografia-mix--VinchFoodDrinks--flowers--fruits--strawberries--deliciuos--bellas-2--all_large.jpg (http://s797.photobucket.com/albums/yy258/marcel_ciocan/Fructe/?action=view&current=fotografia-mix--VinchFoodDrinks--flowers--fruits--strawberries--deliciuos--bellas-2--all_large.jpg)

Meqe koha e POROGACAVE ka ikur
erdha te sjell ca dredheza per ti shtuar freskine kesaj ode Poterash :biggrin:

Kalofsh sic deshiron ti vet ne kete periudhe vere

Honesty

ShEjToNkA
24-05-11, 21:04
http://i797.photobucket.com/albums/yy258/marcel_ciocan/Buna%20seara/tumblr_lj3y40DM5A1qcihhxo1_500.jpg (http://s797.photobucket.com/albums/yy258/marcel_ciocan/Buna%20seara/?action=view&current=tumblr_lj3y40DM5A1qcihhxo1_500.jpg)http://i797.photobucket.com/albums/yy258/marcel_ciocan/Fructe/fotografia-mix--VinchFoodDrinks--flowers--fruits--strawberries--deliciuos--bellas-2--all_large.jpg (http://s797.photobucket.com/albums/yy258/marcel_ciocan/Fructe/?action=view&current=fotografia-mix--VinchFoodDrinks--flowers--fruits--strawberries--deliciuos--bellas-2--all_large.jpg)

Meqe koha e POROGACAVE ka ikur
erdha te sjell ca dredheza per ti shtuar freskine kesaj ode Poterash :biggrin:

Kalofsh sic deshiron ti vet ne kete periudhe vere

Honesty

woww...

Me tha njė ditė dielli:biggrin:: sic je ka mė ndjek ti qė nga lindja deri nė perendim vec mė do shumė se vėshtirė qė do kaloja kėtej. Mirė de, ia ktheva unė, edhe ashtu rrall po dukesh dhe mos u anko, qy... Me kėtė desha tė tregoj se si po e kaloj periudhen verore, por mirė, lehtė e ke ti tė bėsh urime verore.:mad:
Pėr mos me zgjatė mė shumė me diellin, ty tė falenderoj nga zemra qė ke sjell kėtu aromen, bukurin dhe freskin detare, tė cilen e dua aq shumė, dhe vecmas tė falenderoj pėr dredhėzat, por mbi tė gjitha tė pėrshėndes dhe tė falenderoj shuuuumė qė prore je prezent nė oden e poteres, me stilin tuaj shumė tė vecantė dhe tė kėndshėm!


http://isanam.com/scraps/thank-you/thank-you-4.jpg

Honesty^uk.
25-05-11, 07:52
http://i0.tagstat.com/image04/d/8a78/00bU053DoFU.jpg (http://www.gimgim6.net/)

Hajde pime nga nje kafe te turkies
e leri punet e shtepise se nuk mbarojne kurre
apo don te tregohesh se gjoja je punetore

Te uroj nje dite sa me te kendshme dhe pa potere dhe shejtanlliqe:biggrin:

Honesty

ShEjToNkA
25-05-11, 15:32
http://i0.tagstat.com/image04/d/8a78/00bU053DoFU.jpg (http://www.gimgim6.net/)

Hajde pime nga nje kafe te turkies
e leri punet e shtepise se nuk mbarojne kurre
apo don te tregohesh se gjoja je punetore

Te uroj nje dite sa me te kendshme dhe pa potere dhe shejtanlliqe:biggrin:

Honesty
O mos me thuani puno se rri po pa problem:biggrin:

Vec mos me thuaj qe kajmakun siper ua ke larguar me lugė, apo u ftofen deri sa erdha une dhe prandaj po duken kėshtu:rolleyes::biggrin:... epo isha duke pergatit tiramisu pėr ta shiju me kaffe, ndėrsa puntė nuk guxoj t'i le se e ka sos Murgesha me mė shkarku:mad::biggrin: dhe s'kam se si tė shtirem puntore kur dihet se jam dembele dhe puntė pėr dembele vėrtetė nuk mbarojnė kurrė!


http://bp2.blogger.com/_OTguw58Ti1s/Rn6bMxsD5nI/AAAAAAAAANo/cBA6heOoQb8/s400/Belle+Helene.JPGDhe po, dita deri tani vėrtetė ka shkuar qetė, ndėrsa pėr mbrėmje nuk garantoj:biggrin:, dhe ty tė falmnderit shumė pėr kaffen e cila ishte shumė e shijshme!

Honesty^uk.
25-05-11, 22:35
O mos me thuani puno se rri po pa problem:biggrin:

Vec mos me thuaj qe kajmakun siper ua ke larguar me lugė, apo u ftofen deri sa erdha une dhe prandaj po duken kėshtu:rolleyes::biggrin:... epo isha duke pergatit tiramisu pėr ta shiju me kaffe, ndėrsa puntė nuk guxoj t'i le se e ka sos Murgesha me mė shkarku:mad::biggrin: dhe s'kam se si tė shtirem puntore kur dihet se jam dembele dhe puntė pėr dembele vėrtetė nuk mbarojnė kurrė!


http://bp2.blogger.com/_OTguw58Ti1s/Rn6bMxsD5nI/AAAAAAAAANo/cBA6heOoQb8/s400/Belle+Helene.JPGDhe po, dita deri tani vėrtetė ka shkuar qetė, ndėrsa pėr mbrėmje nuk garantoj:biggrin:, dhe ty tė falmnderit shumė pėr kaffen e cila ishte shumė e shijshme!

Hajer e baft zoti
dhe valla me then te drejten ty jo me te shkarku, por me te ngri ne vend ish dasht moti
se sa poteren dhe shejtanlliqet na i ke sjell ti ketu
vetem une e di

kafet i bane shume te mira biles i solla edhe disa kokra me ua shiju eren , por ti mbete duke bere muhabet me milet
dhe na u ftofen krejt u bene si tlana

Tani nga ZYRIHU te pershendes dhe te uroj gjume te kendshem

Honesty

ShEjToNkA
25-05-11, 23:00
Hajer e baft zoti
dhe valla me then te drejten ty jo me te shkarku, por me te ngri ne vend ish dasht moti
se sa poteren dhe shejtanlliqet na i ke sjell ti ketu
vetem une e di

kafet i bane shume te mira biles i solla edhe disa kokra me ua shiju eren , por ti mbete duke bere muhabet me milet
dhe na u ftofen krejt u bene si tlana

Tani nga ZYRIHU te pershendes dhe te uroj gjume te kendshem

Honesty
Qy, qy, ani be ani po ngrihem dhe po shkarkohem vullnetarisht pra, vec fjalė mos t'ju shof mė dhe rrini pa qetėsi!!!:mad::biggrin:


http://4.bp.blogspot.com/_r0A3BH5a1Zc/TJ5tulRic6I/AAAAAAAAAKc/LqZo_kcl8Gg/s1600/Goodnite.gif
gl

Naki
27-05-11, 23:44
Sinonim i kesaj keshtjelle Dardane eshte edhe Prezenca e jote,si do te merrte fryme kjo tryez pa pranin tuaj,si do te shkelqente stina e veres pa diellin,
pa uje, pa buke takati do te na leshonte,nuk do te egzistonin shkronja qe do te radhiteshin per te ndertuar kalane e kesaj keshtjelle te quajtur Dardani.
Kudo qe te jeni,kado qe te shkoni ne mendjen time mbeteni ylli qe nuk shuhet kurre dhe kane nje destinacion miqesin dhe nderin qe kam per ju do ta ruaje me shume gjelozi!

per Toten Naki

Kercovari
28-05-11, 13:12
http://www.shrinkpictures.com/processed/phpL0FU44AM.jpg

Kercovari
28-05-11, 14:04
http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/7550.jpg
Me respekt Kercovari

lazdrani
28-05-11, 15:23
http://www.free-smiley-faces.de/free-animated-smileys_Smileys-animiert-kostenlos/free-animated-smiley-heart_smiley-herz-animiert-kostenlos_250x250.gif

ShEjToNkA
30-05-11, 18:41
Sinonim i kesaj keshtjelle Dardane eshte edhe Prezenca e jote,si do te merrte fryme kjo tryez pa pranin tuaj,si do te shkelqente stina e veres pa diellin,
pa uje, pa buke takati do te na leshonte,nuk do te egzistonin shkronja qe do te radhiteshin per te ndertuar kalane e kesaj keshtjelle te quajtur Dardani.
Kudo qe te jeni,kado qe te shkoni ne mendjen time mbeteni ylli qe nuk shuhet kurre dhe kane nje destinacion miqesin dhe nderin qe kam per ju do ta ruaje me shume gjelozi!

per Toten Naki

Naki, vizita juaj nė oden time mė gėzon dhe mė bėn tė nderuar, prandaj nga zemra tė falenderoj pėr cdo shkronjė qė ke radhit nė kėtė odė dhe pėr rugėn qė ke bė deri kėtu.
Kur erdha asaj kohe ju gjeta tė tillė juve, dhe nuk pata tjeter rrugėdalje pos tė jem edhe unė si ju. Po mos tė ishi ju as unė s'do isha kėtu dhe kėshtu sic jam!
Tė pėrciell falenderimet dhe pėrshėndetjet e mia mė tė sinqerta mė dėshirat mė tė mira pėr ju dhe mbarė tė dashurit e zemrės suaj!
Tė fala,
Tota!

ShEjToNkA
30-05-11, 18:42
Me respekt Kercovari

I nderuar Kėrcovar, shumė falmnderit pėr kposhtin me lule qė ke sjell kėtu dhe ke freskuar kėtė ode, dhe gjithashtu falmnderit pėr viziten tuaj!
Pėrshėndetje pėr ty!

ShEjToNkA
30-05-11, 18:44
http://www.free-smiley-faces.de/free-animated-smileys_Smileys-animiert-kostenlos/free-animated-smiley-heart_smiley-herz-animiert-kostenlos_250x250.gif

Drejtėn ta them boll i mbreha dhėmzit se po na vjenė me bakėllavėn e datėlindjes, por ncuk :@:DD
Shumė falemnderit pėr viziten dhe buzėqeshja nė fytyrėn e juaj mos i zbehtė asnjėherė!

Kaqanikasja
31-05-11, 08:48
http://img1.funscrape.com/en/flowerspresentation/19.gif

Mirmengjesi
__________________

Honesty^uk.
01-06-11, 15:30
Many thanx insan

Honesty

ShEjToNkA
01-06-11, 20:37
http://img1.funscrape.com/en/flowerspresentation/19.gif

Mirmengjesi
__________________

Kaqanikase, shumė falmnderit pėr viziten dhe pėr kėtė kaffe mėngjesi. Pac mengjese tė mira pėrherė!

ShEjToNkA
01-06-11, 20:42
Many thanx insan

Honesty


You're welcome shejton!


SP. Foto ke till mig a till dig? U mundova me shfletu por nuk pata qasje:biggrin:

Honesty^uk.
01-06-11, 21:05
You're welcome shejton!


SP. Foto ke till mig a till dig? U mundova me shfletu por nuk pata qasje:biggrin:


Jag är inte precis den bästa på svenska, men det räcker att förstå
hahahahha

nice pass

Honesty

ShEjToNkA
01-06-11, 21:57
Jag är inte precis den bästa på svenska, men det räcker att förstå
hahahahha

nice pass

Honesty

Nice...!

Honesty^uk.
06-06-11, 19:46
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)
KoordinatoR

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=14145&dateline=1226756470 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)

Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - uk
Postime: 12,653
http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_highpos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_highpos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_highpos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_highpos.gifCitim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Tė gjithė ty t' paskan uru
Hyra edhe unė njė kėngė me kendu
Po dicka sabahė ka qėllu edhe
Zani nuk ėshtė t'um shku
Por desha vetėm njė urimė
Me ta dėrgu pėr 4 mijė postime
Qė ke shkru ,
Tė urojė e tė pėrgzoj
Shumė tė mira tė deshiroj
Po kujtoj lugat je cue
me sabah me m'pershendet mue
s'paske pas ti me me urue
vec antaret ta kan kujtue

Per dicka po me vjen mire
na je be kengetare e veshtir
deri tash ke qen e trent
me kendue je ba talent

Gati un pata harrue
qe 2 fjal me ti shkrue
per kto fjal qe m'ke pershendet
prej Honesty-t ke shume respekt


Honesty
_________________________________________


Shejtan e nderuar
te solla pak nga nostalgjia ime i per ato kohe, per te cilat asnjehere sdo pushoj se kujtuari

Honesty

doGzona
10-06-11, 12:48
http://sl.glitter-graphics.net/pub/2488/2488706k92gpjqmxx.gif

Kaqanikasja
10-06-11, 12:49
http://lajme.dervina.com/foto/e07dc6c359423eb2c69ad41231f34e5e/ademipararreshtitteuck.jpg

Urime Dita e Qlirimit te Kosoves

Zero Cool
11-06-11, 10:36
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLOfi6pNB2ldcOFFwm4LFNRCeAb7Ncu qjS2x321on8JArjv0WwTg

ShEjToNkA
15-06-11, 20:22
http://sl.glitter-graphics.net/pub/2488/2488706k92gpjqmxx.gif
Shumė falmnderit e nderuar Dogzonė qė ke kaluar kėtej, dhe fundjava e ditė tė kėndshme e tė mira pac pėrherė!

ShEjToNkA
15-06-11, 20:22
http://lajme.dervina.com/foto/e07dc6c359423eb2c69ad41231f34e5e/ademipararreshtitteuck.jpg

Urime Dita e Qlirimit te Kosoves
Falmnderit shumė Kaqanikase, urime edhe ty dhe e uruar e gėzuar qofsh pėrherė!

ShEjToNkA
15-06-11, 20:23
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLOfi6pNB2ldcOFFwm4LFNRCeAb7Ncu qjS2x321on8JArjv0WwTg
Thanks, ditė tė mira pac pėrherė!

tipi engjellor
15-06-11, 22:16
erdha tek dhoma jote shejtonka e po ju le nje pershendetje te madhe e te uroj te kalosh sa me bukur....

Albonita
19-06-11, 10:14
http://media.picfor.me/001467EE5/xx.jpg

Honesty^uk.
20-06-11, 16:46
http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1901&stc=1&d=1308584378
http://i6.tagstat.com/image06/1/1dfa/0012052YhTW.jpg


Honesty

VoOoglushja
20-06-11, 18:57
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Good-Evening/Good-Evening-14.gif

ShEjToNkA
22-06-11, 17:18
erdha tek dhoma jote shejtonka e po ju le nje pershendetje te madhe e te uroj te kalosh sa me bukur....

Flm shumė Tipi engjellor, pershendetje edhe pėr ju ku do qė jeni!

ShEjToNkA
22-06-11, 17:24
<img src=http://xite.ws/browse.php?u=Oi8vd3d3LmRhcmRhbmlhLmRlL3ZiL3VwbG9hZ C8mYW1wO3F1b3Q7Jmx0O2E%3D&b=5 href=http://xite.ws/browse.php?u=Oi8vd3d3LmRhcmRhbmlhLmRlL3ZiL3VwbG9hZ C8mcXVvdDtodHRwOi8vbWVkaWEucGljZm9yLm1lLzAwMTQ2N0V FNS94eC5qcGcmcXVvdDs%3D&b=5 target="_blank">http://media.picfor.me/001467EE5/xx.jpg" border="0" alt="" />

Thanks rrushe

http://xite.ws/browse.php?u=Oi8vd3d3LmRhcmRhbmlhLmRlL3ZiL3VwbG9hZ C8mcXVvdDtodHRwOi8vaW1hZ2VzLnBhcmFvcmt1dC5jb20vaW1 nL3BpY3MvYW5pbWF0aW9ucy9oL2h1Z19mcm9tX21lX3RvX3lvd S00MzY4LmdpZiZxdW90Ow%3D%3D&b=5

ShEjToNkA
22-06-11, 17:26
http://xite.ws/browse.php?u=Oi8vd3d3LmRhcmRhbmlhLmRlL3ZiL3VwbG9hZ C8mcXVvdDtodHRwOi8veGl0ZS53cy9icm93c2UucGhwP3U9T2k 4dmQzZDNMbVJoY21SaGJtbGhMbVJsTDNaaUwzVndiRzloWkM4b WNYVnZkRHRvZEhSd09pOHZlR2wwWlM1M2N5OWljbTkzYzJVdWN HaHdQM1U5VDJrNGRtUXpaRE5NYlZKb1kyMVNhR0p0YkdoTWJWS nNURE5hYVV3elZuZGlSemxvV2tNNGJXTllWblprUkhSdlpFaFN kMDlwT0haa00yUXpURzFTYUdOdFVtaGliV3hvVEcxU2JFd3pXb WxNTTFaM1lrYzVhRnBET1doa1NGSm9XVEpvZEZwWE5UQk1ia0p 2WTBRNWFHUklVbWhaTW1oMFdsYzFNR0ZYVVRsTlZHdDNUVk5hY UdKWVFUZFpWekYzVHpOT01GbDZNSGhLYlVaMFkwUjBhR0pZUVR kYVJEQjRUWHBCTkU1VVp6Qk5lbU0wU201R01XSXpVVGNtWVcxd 08yRnRjRHRpUFRVbWNYVnZkRHMlM0QmYW1wO2FtcDtiPTUmcXV vdDs%3D&b=5
http://xite.ws/browse.php?u=Oi8vd3d3LmRhcmRhbmlhLmRlL3ZiL3VwbG9hZ C8mcXVvdDtodHRwOi8veGl0ZS53cy9icm93c2UucGhwP3U9T2k 4dmQzZDNMbVJoY21SaGJtbGhMbVJsTDNaaUwzVndiRzloWkM4b WNYVnZkRHRvZEhSd09pOHZlR2wwWlM1M2N5OWljbTkzYzJVdWN HaHdQM1U5VDJrNGRtUXpaRE5NYlZKb1kyMVNhR0p0YkdoTWJWS nNURE5hYVV3elZuZGlSemxvV2tNNGJXTllWblprUkhSdlpFaFN kMDlwT0haaFZGbDFaRWRHYm1NelVtaGtRelZxWWpJd2RtRlhNV 2hhTWxWM1RtazRlRXg2Um10YWJVVjJUVVJCZUUxcVFURk5iR3h 2VmtaamRXRnVRbTVLYmtZeFlqTlJOeVpoYlhBN1lXMXdPMkk5T lNaeGRXOTBPdyUzRCUzRCZhbXA7YW1wO2I9NSZxdW90Ow%3D%3 D&b=5


Honesty


http://4.bp.blogspot.com/-aFzyMNwzoh8/TYxeIlWH2qI/AAAAAAAADWA/1etaPqatih8/s1600/friendship-wallpaper-770348.jpg


http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_bestfriends/1029-001-72-1040.gif

ShEjToNkA
22-06-11, 17:27
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Good-Evening/Good-Evening-14.gif
Flm pėr viziten, pėrshėndetje!

Kaqanikasja
25-06-11, 17:45
http://i5.tagstat.com/image06/1/c7cc/00WP053osvc.gif

vikend te kendshem

Artisti
29-06-11, 15:15
http://img519.imageshack.us/img519/273/p4130787.jpg
http://img519.imageshack.us/img519/273/p4130787.jpg


Moti s'kemi pi kafe

Kaqanikasja
30-06-11, 11:38
http://img219.imageshack.us/img219/7900/hug11.jpg

ShEjToNkA
30-06-11, 11:50
http://img519.imageshack.us/img519/273/p4130787.jpg
http://img519.imageshack.us/img519/273/p4130787.jpg


Moti s'kemi pi kafe

Jo moti por shumė moti, me morren ne qafė kėta tė mdhenjtė :biggrin:e dojnė me ma ndalu edhe kaffen, nuk shkon kėshtu qe besa:mad::biggrin:

I nderuar Artist, falmnderit pėr kaffen dhe kėtė ėmbėlsirė po shumė mė shumė falmnderit pėr viziten tuaj kėtu, gjė qė mė gėzoi dhe beri nder!

Gjithė tė mirat pėr ju!

ShEjToNkA
30-06-11, 11:51
http://img219.imageshack.us/img219/7900/hug11.jpg


Kaqanikase, kah ia ke msy sis me kėto pėrqafime, inshallah s'je duke u hallashtis:rolleyes::biggrin::biggrin:

Falmnderit pėr lulet mė lartė dhe duke tė pėrshėndet tė uroj fundjava tė bukura pėrhere!

VoOoglushja
01-07-11, 10:52
http://img48.xooimage.com/files/c/3/5/0803120135552601084-5ece9e.gifpershe detje;)

Kaqanikasja
01-07-11, 12:34
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF

Honesty^uk.
05-07-11, 12:56
http://i6.tagstat.com/image05/e/f7bb/002H054DLuX.gif


Honesty

VoOoglushja
05-07-11, 19:39
http://orkut.mastitree.com/graphics/good-afternoon-scraps/11/good-afternoon-images/Good-Afternoon-images1.gif

ShEjToNkA
11-07-11, 23:35
http://img48.xooimage.com/files/c/3/5/0803120135552601084-5ece9e.gifpershe detje;)

Vogėlushja, falmnderit dhe pėrshėndetje edhe pėr ty!

ShEjToNkA
11-07-11, 23:36
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF

http://www.desiglitters.com/wp-content/uploads/2009/02/hugs-desi-glitters-23.gif

ShEjToNkA
11-07-11, 23:37
http://i6.tagstat.com/image05/e/f7bb/002H054DLuX.gif


Honesty


http://www.punjabigraphics.com/images/3/hugs-for-you.jpg

Kaqanikasja
13-07-11, 08:41
http://images.cuddlycomments.com/3/30568.gif

Giovanni
13-07-11, 09:10
http://picfor.bildero.net/00116CFFF/comments-I-made-dirks-album-day-hi-good-day-welcome-b-tage-evening-afternoon-Good-Morning-sayings-Favorites-2-goodday-cute-quotes-sx-Pozdravi-infamous1-herz-Altre-daysweeks-gif-s-Have-a-Good-Day-Hello-friends-roses-Thank-You-girl-on-girl-words-Days-FFS-MY-FLOWER-BOX-3-12-10-ibravo-Touch-the-Darkness-labrujita-weekend-great-day-my-album-comments-I-made-greetings-comment-pics-fleurs-For-the-Girls-My-Album-1-my-pics-fun-friends-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%BE%D0%B5-more-piccies-flowers-days-comments-httpwwwpicformeensaveimg663984-Days-of-the-week-beauties-Bmans-comments-GOOG-NGOOD-D-friend-beautiful-goodmorning-Magzies-favourites-pics-ginura_large.jpg#have%20a%20great%20day%20friend%2 0gif

AliSia
13-07-11, 11:16
Pershendetje e Nderuara ShEjToNkA,edhe perse nuk kam qen deri me tani asnjehere ne ODEN tend,sot hyre per here te pare ketu,dhe i pergatita Kaffet te pi se bashku me ty ketu ,.....Dhe te lej nje Pershendetje te kaloni nje Mbasdite te kendshem..:)....

Pershendetje nga AliSSiA........:) Edhe mos harro cigaret se veq nje e kam per momentin po pirtoi te dal me ble..:P:)


http://img.blesk.cz/img/1/full/682317_kava-caj-kamaratky-ranajky.jpg

ShEjToNkA
13-07-11, 12:10
http://images.cuddlycomments.com/3/30568.gif

Falmnderit, pac javėn sic ta donė zemra!

ShEjToNkA
13-07-11, 12:11
http://picfor.bildero.net/00116CFFF/comments-I-made-dirks-album-day-hi-good-day-welcome-b-tage-evening-afternoon-Good-Morning-sayings-Favorites-2-goodday-cute-quotes-sx-Pozdravi-infamous1-herz-Altre-daysweeks-gif-s-Have-a-Good-Day-Hello-friends-roses-Thank-You-girl-on-girl-words-Days-FFS-MY-FLOWER-BOX-3-12-10-ibravo-Touch-the-Darkness-labrujita-weekend-great-day-my-album-comments-I-made-greetings-comment-pics-fleurs-For-the-Girls-My-Album-1-my-pics-fun-friends-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%BE%D0%B5-more-piccies-flowers-days-comments-httpwwwpicformeensaveimg663984-Days-of-the-week-beauties-Bmans-comments-GOOG-NGOOD-D-friend-beautiful-goodmorning-Magzies-favourites-pics-ginura_large.jpg#have%20a%20great%20day%20friend%2 0gif
Giovani shumė falmnderit, ditė tė bukur pac edhe ti i nderuar!

ShEjToNkA
13-07-11, 12:12
Pershendetje e Nderuara ShEjToNkA,edhe perse nuk kam qen deri me tani asnjehere ne ODEN tend,sot hyre per here te pare ketu,dhe i pergatita Kaffet te pi se bashku me ty ketu ,.....Dhe te lej nje Pershendetje te kaloni nje Mbasdite te kendshem..:)....

Pershendetje nga AliSSiA........:) Edhe mos harro cigaret se veq nje e kam per momentin po pirtoi te dal me ble..:P:)
AliSia, falmnderit shumė pėr viziten edhe pėr kaffet patjeter.

http://www.quit-smoking-central.com/images/marlboro_cigarettes.jpg
Ja edhe cigaret i solla por te lutem shiqo mos iu ka skadue afati se po afėr njė vit ka qė i kam:biggrin:

Falmnderit pėrshėndetje pėr ty!

AliSia
13-07-11, 14:37
AliSia, falmnderit shumė pėr viziten edhe pėr kaffet patjeter.

http://www.quit-smoking-central.com/images/marlboro_cigarettes.jpg
Ja edhe cigaret i solla por te lutem shiqo mos iu ka skadue afati se po afėr njė vit ka qė i kam:biggrin:

Falmnderit pėrshėndetje pėr ty!


Per qesi e pata edhe une nje gjys kutie,ketu e per ate te thash ty meri se shkoin me kaffe...ahhahaha...:biggrin::smile: Tash i bleva me afat....:P:)

Flm edhe nga ana e juaj e Nderuara..:smile:

Naki
13-07-11, 18:25
http://images.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSi3EUxqb9Jyqz1RJK2CgzC5Mk2TwPPh FRrdtgAFqfdvjx9anW7mndEJ9U:img4.myrecipes.com/i/recipes/sl/09/11/caramel-cream-sl-1932586-l.jpg (http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://img4.myrecipes.com/i/recipes/sl/09/11/caramel-cream-sl-1932586-l.jpg&ir=http://www.myrecipes.com/recipe/caramel-cream-macchiato-coffee-10000001932586/&ig=http://images.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSi3EUxqb9Jyqz1RJK2CgzC5Mk2TwPPh FRrdtgAFqfdvjx9anW7mndEJ9U:img4.myrecipes.com/i/recipes/sl/09/11/caramel-cream-sl-1932586-l.jpg&h=300&w=300&q=makiato coffee&babsrc=home)http://images.google.com/images?q=tbn:ANd9GcT21HDOZMY8AjP4GLX5XbTw2_n-5bBy4q9ecCkk-02eLuYRBQjQTNRkMA:t2.ftcdn.net/jpg/00/28/28/47/400_F_28284758_qAYvQOtuCmjoCJnVgxvQyuWbdkpXlmER.jp g (http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://t2.ftcdn.net/jpg/00/28/28/47/400_F_28284758_qAYvQOtuCmjoCJnVgxvQyuWbdkpXlmER.jp g&ir=http://de.fotolia.com/id/28284758&ig=http://images.google.com/images?q=tbn:ANd9GcT21HDOZMY8AjP4GLX5XbTw2_n-5bBy4q9ecCkk-02eLuYRBQjQTNRkMA:t2.ftcdn.net/jpg/00/28/28/47/400_F_28284758_qAYvQOtuCmjoCJnVgxvQyuWbdkpXlmER.jp g&h=400&w=267&q=makiato coffee&babsrc=home)

....une i sjella makiatot per mos me te be telashe,po ulem ne kete dhomen tende virtuale dhe po prese ardhjen tuaj,me thane fqinjet tuaj se keni dale me ble torte ndoshta ske ndrruar destinacionin e po na sjelle buke me gjize.

te pershendes me mija kilometra!

naki

ShEjToNkA
13-07-11, 19:44
http://images.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSi3EUxqb9Jyqz1RJK2CgzC5Mk2TwPPh FRrdtgAFqfdvjx9anW7mndEJ9U:img4.myrecipes.com/i/recipes/sl/09/11/caramel-cream-sl-1932586-l.jpg (http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://img4.myrecipes.com/i/recipes/sl/09/11/caramel-cream-sl-1932586-l.jpg&ir=http://www.myrecipes.com/recipe/caramel-cream-macchiato-coffee-10000001932586/&ig=http://images.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSi3EUxqb9Jyqz1RJK2CgzC5Mk2TwPPh FRrdtgAFqfdvjx9anW7mndEJ9U:img4.myrecipes.com/i/recipes/sl/09/11/caramel-cream-sl-1932586-l.jpg&h=300&w=300&q=makiato coffee&babsrc=home)http://images.google.com/images?q=tbn:ANd9GcT21HDOZMY8AjP4GLX5XbTw2_n-5bBy4q9ecCkk-02eLuYRBQjQTNRkMA:t2.ftcdn.net/jpg/00/28/28/47/400_F_28284758_qAYvQOtuCmjoCJnVgxvQyuWbdkpXlmER.jp g (http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://t2.ftcdn.net/jpg/00/28/28/47/400_F_28284758_qAYvQOtuCmjoCJnVgxvQyuWbdkpXlmER.jp g&ir=http://de.fotolia.com/id/28284758&ig=http://images.google.com/images?q=tbn:ANd9GcT21HDOZMY8AjP4GLX5XbTw2_n-5bBy4q9ecCkk-02eLuYRBQjQTNRkMA:t2.ftcdn.net/jpg/00/28/28/47/400_F_28284758_qAYvQOtuCmjoCJnVgxvQyuWbdkpXlmER.jp g&h=400&w=267&q=makiato coffee&babsrc=home)

....une i sjella makiatot per mos me te be telashe,po ulem ne kete dhomen tende virtuale dhe po prese ardhjen tuaj,me thane fqinjet tuaj se keni dale me ble torte ndoshta ske ndrruar destinacionin e po na sjelle buke me gjize.

te pershendes me mija kilometra!

naki

Pėr mos me i vu nė pozitė tė keqe fqinjėt nuk ndėrrova destinacion, dhe si duket kjo njė sukses se pėr herė tė parė nuk ndėrrova hahahahahahaaaaa

http://images.sodahead.com/polls/001811187/3815458224_chocolate_cake_sl_1110246_l_xlarge.jpeg (http://www.sodahead.com/united-states/sodahead-slideshow-too-rich-to-rule-the-country/blog-333731/)

http://images.sodahead.com/polls/001811187/3815458224_chocolate_cake_sl_1110246_l_xlarge.jpeg (http://www.sodahead.com/united-states/sodahead-slideshow-too-rich-to-rule-the-country/blog-333731/)


Pra e solla edhe torten, Naki, e ty mirė se tė ka sjell Zoti nė kėtė odė:smile:

Dhe tė lutem mos kurse se ka sa tė duash:biggrin:

http://www.frenchkissmaryse.com/site/wp-content/uploads/2010/03/chocolate-cake.jpg
Pėrshėndetje e respekt si pėrhera,
Tota

halla e madhe
13-07-11, 20:31
...erdha edhe une ta lash nje pershendetje nga DVGP,..o kaloja sa me mire keto dite te nxehta vere!:smile:

qaf ,qaf nga halla:tongue:

ShEjToNkA
13-07-11, 21:21
Hallushe, ngadale kah po ec menjėherė... ani pa pirė dicka, kurrė hic!
Ani sic ke ardh mu DVGB:biggrin:, me paska pas marr malli me tė pa, u kėnaqėt ju andej hahahahahahaaaa

Po tė ofroj njė pije, se qenka shkruar sot me ndejt duke fshier e duke shėrbyer:mad:

http://www.huettenhilfe.de/wp-content/uploads/2007/12/cocktail-red_planet-2.jpg


E ty falmnderit pėr viziten dhe qaf-qaf edhe ty, shėndet e gėzim!

halla e madhe
13-07-11, 21:48
Hallushe, ngadale kah po ec menjėherė... ani pa pirė dicka, kurrė hic!
Ani sic ke ardh mu DVGB:biggrin:, me paska pas marr malli me tė pa, u kėnaqėt ju andej hahahahahahaaaa

Po tė ofroj njė pije, se qenka shkruar sot me ndejt duke fshier e duke shėrbyer:mad:

http://www.huettenhilfe.de/wp-content/uploads/2007/12/cocktail-red_planet-2.jpg


E ty falmnderit pėr viziten dhe qaf-qaf edhe ty, shėndet e gėzim!

..flm per kete pije egzotike,e paske sose t'me bene drrase sonte,ani edhe nxehte i madh e kjo pije bashk, do behet bombinim_fatal..hahahaha

te gushe shume e ytja,hallushe :)

ShEjToNkA
13-07-11, 22:02
..flm per kete pije egzotike,e paske sose t'me bene drrase sonte,ani edhe nxehte i madh e kjo pije bashk, do behet bombinim_fatal..hahahaha

te gushe shume e ytja,hallushe :)

Hahahahaha Hallushe kam merak me i pa insonat nė kombinime tė tilla :D
Flm shume, gjithashtu edhe une ty!

AliSia
15-07-11, 09:45
http://digilander.libero.it/azzurra002/hotcofee21bi.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 09:45
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif

natyra
16-07-11, 13:57
Pershendetje *Shqipon*/ShEjToNkA/Pas asaj ne (reputacion),vendosa qe t'le dhe nje pershendetje mu ke oda jote,me nje kenge te bukur vajzerie..(pasiqe ishe dhe online per momentin)dhe per kengen,besoi qe te pelqen..:smile:ndegjim te kendshem...

YouTube - Altin Shira - ē'e ka nena nje vajze te bukur‏ (http://www.youtube.com/watch?v=3dGDv1AVJbg)

me respekt
Natyra

ShEjToNkA
16-07-11, 14:14
http://digilander.libero.it/azzurra002/hotcofee21bi.gif


Shumė falmnderit AliSia.
Pėrshėndetje pėr ty kah do qė jė!

ShEjToNkA
16-07-11, 14:14
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif

Shumė falmnderit Kaqanikase, sweet e pac cdo ditė!

ShEjToNkA
16-07-11, 14:19
Pershendetje *Shqipon*/ShEjToNkA/Pas asaj ne (reputacion),vendosa qe t'le dhe nje pershendetje mu ke oda jote,me nje kenge te bukur vajzerie..(pasiqe ishe dhe online per momentin)dhe per kengen,besoi qe te pelqen..:smile:ndegjim te kendshem...

YouTube - Altin Shira - ē'e ka nena nje vajze te bukur‏ (http://www.youtube.com/watch?v=3dGDv1AVJbg)

me respekt
Natyra


Ju falmnderit pėr viziten, e nderuar Natyrė, e cila ėshtė nder pėr mua dhe ėshtė vėrtetė kėnaqesi tė marrish fjalė dhe pėrshėndetje nga njė zonjė sic jeni ju!
Kėnga jo qė vec mė pėlqeu por mė e mirė s'kishte si tė jetė ndryshe, prandaj nga kėtu tė falenderoj dhe tė pėrshėndes me dėshirėn qė tė jeni sic ėshtė mė sė miri ju dhe mbarė tė dashurit e zemrės suaj!

Nė shenjė mirėpritje pėr ju

http://www.ginologist.com/Wordpress/wp-content/uploads/2009/05/confirmation-cocktail21.jpgPėrshėndetje dhe respekt pėr ty!

natyra
16-07-11, 22:00
ShEjToNkA;

Nė shenjė mirėpritje pėr juNga zemer te falinderoi per kete fjale shum me vlere,si dhe gjitha qe ke then jen te mireseardhura tek une,se di se si te shprehem me fjale,mcs fjalet flasin vet...dhe une di te them se per mua je ni person i persosur ne (virtualitet)qe kur te kam njohur...mbrenda ketij FD.
Prandaj, Shum te pershendes me fjalet qe i mbledh bota me te delirat duke i drejtuar per tek Ti...E dashur dhe e respektuar-SheJtoNkA

Andaj,pijen me te preferuar qe ke len per mua..do ta ndajm bashk ne keto qaste...vertet,do ishte kenaqesi per mua te ta kem nje shoqe si Ty ne kete aspekt...Faleminderit dhe gjithe te mirat qofshin per Ty dhe familjen ne pergjithesi...:smile:

perhere respekt
Natyra!

http://www.ginologist.com/Wordpress/wp-content/uploads/2009/05/confirmation-cocktail21.jpg

ShEjToNkA
17-07-11, 11:04
Nga zemer te falinderoi per kete fjale shum me vlere,si dhe gjitha qe ke then jen te mireseardhura tek une,se di se si te shprehem me fjale,mcs fjalet flasin vet...dhe une di te them se per mua je ni person i persosur ne (virtualitet)qe kur te kam njohur...mbrenda ketij FD.
Prandaj, Shum te pershendes me fjalet qe i mbledh bota me te delirat duke i drejtuar per tek Ti...E dashur dhe e respektuar-SheJtoNkA

Andaj,pijen me te preferuar qe ke len per mua..do ta ndajm bashk ne keto qaste...vertet,do ishte kenaqesi per mua te ta kem nje shoqe si Ty ne kete aspekt...Faleminderit dhe gjithe te mirat qofshin per Ty dhe familjen ne pergjithesi...:smile:

perhere respekt
Natyra!

http://www.ginologist.com/Wordpress/wp-content/uploads/2009/05/confirmation-cocktail21.jpg


Shumė falmnderit e dashur dhe e respektuar Natyrė, kur rrethohesh nga njerzė tė mirė duhet tė jem edhe unė e tillė.
Gjithsesi, kėnaqėsia dhe nderi mė takojnė mua dhe unė me shumė dėshirė do pija me ty!

Te falmnderit ty dhe tė mirat qofshin shoqėrues tuaj tė pandashėm!

turisti
18-07-11, 23:03
E mallkoj profesionin e turistave.....dojne shume,dojne gjithkund me qene,gjithkanin me pershendet edhe nuk kuptojne se nuk munden mu pjestue.por shyqyr qe egzistijne edhe rruget kthyse e pas nje kohe prap vijne aty ku vendi i pershendetjeve ende eshte i hapur,aty ku merita e pershendetjeve kaheret e ka zon vendin dhe e pret egzekutuesin nag rruget e largeta.......Tash jam ketu,vetem e vetem per ta pershendetur nje person te posaqshem nga kalendari turistik............

Te deshiroj jete te gjate,te lumtur dhe te gjitha gezimet e kesaj bote.

Nga :biggrin: shkuja turistike :biggrin:,

thjeshte & sinqerte...etj,etj...:biggrin:

TURISTI.

http://tk.files.storage.msn.com/x1pnp_rgmi5o52unuh6mPiUSYHVytZVTONQEfq9qulETiU6klU K1V2yvknKvKBG2J65K4NBYGYBnlc8Frws7WWzccIBkc0CNsOiP AE3O8OlaDelTzYPJ703nxGxQfSM8MDlaZtvDT2cIlY

Zero Cool
19-07-11, 11:00
SAM-fz5L9Lg&feature=player_embedded#at=91

AliSia
20-07-11, 08:56
http://www.orkutpapa.com/scraps/good_morning_cup.jpg

VoOoglushja
21-07-11, 10:57
http://www.shkodraonline.com/e107_files/public/1254332476_3289_FT208891_pershendetje3.gif

Kaqanikasja
21-07-11, 14:29
http://ic3.deviantart.com/fs15/f/2007/026/d/f/Love__by_PeaceLoveHappiness.jpg

AliSia
22-07-11, 08:10
http://www.worldofstock.com/slides/PFO4595.jpg
Mjesi e Nderuara,ju solla kaffen dhe mengjesin,ju boft mire,nje dite pa lodhje,dhe nje pershendetj nga AliSSiA....:)

ShEjToNkA
22-07-11, 11:20
E mallkoj profesionin e turistave.....dojne shume,dojne gjithkund me qene,gjithkanin me pershendet edhe nuk kuptojne se nuk munden mu pjestue.por shyqyr qe egzistijne edhe rruget kthyse e pas nje kohe prap vijne aty ku vendi i pershendetjeve ende eshte i hapur,aty ku merita e pershendetjeve kaheret e ka zon vendin dhe e pret egzekutuesin nag rruget e largeta.......Tash jam ketu,vetem e vetem per ta pershendetur nje person te posaqshem nga kalendari turistik............

Te deshiroj jete te gjate,te lumtur dhe te gjitha gezimet e kesaj bote.

Nga :biggrin: shkuja turistike :biggrin:,

thjeshte & sinqerte...etj,etj...:biggrin:

TURISTI.Unė them se mė profesion tė mirė s'mundesh me gjetė askund!:biggrin:

Falmnderit shumė i nderuar Turist qė ke kaluar kėtej dhe ke lėnė kohen pėr tė shkruar nė kėtė odė. Falmnderit pėr fjalet dhe pėrshėndetjet ėshtė gjithmonė kėnaqesi tė shkėmbesh me njerėz sic jeni ju!

Falmnderit pėr gjitha ato hektar:biggrin: me lule qė m'i ke sjell!

Pėrshėndetje pėr ty kah do qė je, qofsh pėrherė mirė!

ShEjToNkA
22-07-11, 11:23
http://www.worldofstock.com/slides/PFO4595.jpg
Mjesi e Nderuara,ju solla kaffen dhe mengjesin,ju boft mire,nje dite pa lodhje,dhe nje pershendetj nga AliSSiA....:)


Kėshtu ėshtė kur cohesh vonė, delė edhe sorry e le qė ngelesh pa pirė por edhe pa ngrėn!!!:mad::biggrin::biggrin:
Gjithsesi, ty falmnderit po e paramendoj se ka mund tė jetė njė mėngjes shumė i shijshem:biggrin:

Pėrshėndetje pėr ty dhe falmnderit qė kalon kėtej kaq ngrohėt!:smile:

ShEjToNkA
22-07-11, 11:24
SAM-fz5L9Lg&feature=player_embedded#at=91

Falmnderit Zero Cool!

Giovanni
22-07-11, 11:25
http://blog.chatta.it/images/okkibluverdi_10/775E4359715D5F50.gif

ShEjToNkA
22-07-11, 11:27
http://blog.chatta.it/images/okkibluverdi_10/775E4359715D5F50.gif


Thanks... pac edhe ti njė fundjavė tė kėndshme!

AliSia
25-07-11, 20:09
http://nonsoloorologi.m.libero.it/rresize?location=http://www.webalice.it/sissunchi/b1.gif&width=93

SANTANA-29
26-07-11, 13:54
Shejtonka a,ke qe lulet,,hahaha ,,isch grüsse dich,.-
http://www.google.de/url?source=imgres&ct=tbn&q=http://img.fotocommunity.com/Stillleben/arrangierte-Szenen/eine-Rose-will-ich-Dir-schenken-a17876864.jpg&sa=X&ei=zbguTp7iBMj1sgbHveD4Dw&ved=0CAUQ8wc4Lw&usg=AFQjCNGH18T13QdosOM8cKQcE8JxKgKD9w

VoOoglushja
29-07-11, 10:10
http://i48.tinypic.com/opaeiv.gif

LaDy_Diaspora
30-07-11, 09:10
http://media.superpimper.com/glitter_graphics/Have_A_Great_Weekend/have-a-great-weekend-120.gif

jEtA_1
30-07-11, 11:38
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/How-Are-You/How-Are-You-13.gif

AliSia
30-07-11, 20:29
http://img.123friendster.com/en/goodevening/17.gif

ShEjToNkA
31-07-11, 20:16
Shejtonka a,ke qe lulet,,hahaha ,,isch grüsse dich,.-
http://www.google.de/url?source=imgres&ct=tbn&q=http://img.fotocommunity.com/Stillleben/arrangierte-Szenen/eine-Rose-will-ich-Dir-schenken-a17876864.jpg&sa=X&ei=zbguTp7iBMj1sgbHveD4Dw&ved=0CAUQ8wc4Lw&usg=AFQjCNGH18T13QdosOM8cKQcE8JxKgKD9w

Danke schön, Santana!
Pershėndetje edhe pėr ty ku do qė je!


Vogėlushja. Alisia, Lady, dhe Jeta, ju pėrshėndes kah do qė jeni qofshi mirė dhe njėkohsisht ju falenderoj pėr viziten!

VoOoglushja
01-08-11, 11:28
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs976.snc4/76919_111132442286616_100001695810051_62062_172989 2_n.jpg

AliSia
03-08-11, 20:19
Per ty e Nderuara nje pershendetje nga AliSSiA..:)

http://www.swedstyle.se/pub/images/news/news_74/summer.png

Diana007
05-08-11, 16:50
Qe sa dite dua te shprehi ngushllime per te nderin Mikun ton Uliksin,,, por nuk kam guxim e forc ,,, nuk dua ta pranoj qe me nuk jeton ,,, :frown:

Ngushllime Shpirti i tij Pushofte ne Paqe!

Do ta kujtoj gjithmon me Mall :frown:

jEtA_1
06-08-11, 13:13
Erdha sot ne dhomen tende por jo per te pershendetur ose per te bere shaka por sot erdha qe te ngushlloj per humbjen e mikut ton edhe pse e kam shume te veshtir me duhet ta kryej ket obligim pra ngushllime e nderuara ShEjToNkA per humbjen e mikut tuaj.
Nga une jEtA_1

tipi engjellor
06-08-11, 17:29
erdha ne dhomen tende shejtonka per te shprehur ngushllimet per humbjen e mikut tuaj....

Hajra
07-08-11, 21:40
...... pranoni ngushellimet e mija me rastin e vdekjes se mikut tuaj Uliksi, Allahu e shperbleft me xhenet.

MemphiSx
08-08-11, 16:10
Mike e nderume..ngushllime per humbjen e mikut me te mir qe gjete ne DARDANI...
Ishte nje e humbje e madhe per te gjithe ne..por per ty shum here me e madhe...sepse gjetet tek njeri tjetri nje miqesi shum te madhe...edhe pse virtuale..

Edhe njeher Ngushllime..Mike!

ShEjToNkA
09-08-11, 11:38
Qe sa dite dua te shprehi ngushllime per te nderin Mikun ton Uliksin,,, por nuk kam guxim e forc ,,, nuk dua ta pranoj qe me nuk jeton ,,, :frown:

Ngushllime Shpirti i tij Pushofte ne Paqe!

Do ta kujtoj gjithmon me Mall :frown:
:frown:

Dianė e dashur falemnderit dhe gjithashtu ngushėllime edhe pėr ty. Edhe ti ishe nga fillimi kėtu dhe qė tė gjithė e kishim mik, mik ky qė nuk do harrohet kurrė!

ShEjToNkA
09-08-11, 11:39
Erdha sot ne dhomen tende por jo per te pershendetur ose per te bere shaka por sot erdha qe te ngushlloj per humbjen e mikut ton edhe pse e kam shume te veshtir me duhet ta kryej ket obligim pra ngushllime e nderuara ShEjToNkA per humbjen e mikut tuaj.
Nga une jEtA_1

Falemnderit Jeta pėr ngushėllimin, qofsh e nderuar dhe nė tė mirė ua kthefshim!

ShEjToNkA
09-08-11, 11:40
erdha ne dhomen tende shejtonka per te shprehur ngushllimet per humbjen e mikut tuaj....


Falemnderit Tipi!

Diana007
09-08-11, 11:40
Shejtonk urime 9000 postime te mrekullushem qe i ke sidomos koheve te fundit qe je ka e kall FD kret hehehheehe

T pershdes shum shum dhe vem vazhdo keshtu

PS: por jo me i nda qiftet hehehheehe


:frown::redface:


Po te kujtohet ajo koh ndoshta :redface:

ShEjToNkA
09-08-11, 11:41
...... pranoni ngushellimet e mija me rastin e vdekjes se mikut tuaj Uliksi, Allahu e shperbleft me xhenet.

Amin!

Falemnderit Hajra, qofsh i nderuar!

ShEjToNkA
09-08-11, 11:46
Mike e nderume..ngushllime per humbjen e mikut me te mir qe gjete ne DARDANI...
Ishte nje e humbje e madhe per te gjithe ne..por per ty shum here me e madhe...sepse gjetet tek njeri tjetri nje miqesi shum te madhe...edhe pse virtuale..

Edhe njeher Ngushllime..Mike!


Memphis, humbje kjo qė vėshtirė tė akceptohet... vėrtetė e kisha, dhe tė gjithė e kishim, njė mik tė dalluar. Humbėm njė mik tė madh qė pa prezencėn e tij vėrtetė ndjehemi tė varfėruar!

Falemndert pėr ngushėllimin, dhe gjithashtuu ngushėllime edhe ty pėr mikun tonė tė pėrbashkėt!

ShEjToNkA
09-08-11, 11:48
:frown::redface:


Po te kujtohet ajo koh ndoshta :redface:


Jo vec kjo, por mė kujtohet cdo detaj nga ajo kohė, qė ishte kohė flori!

Vėrtetė ndjehem shumė e pikėlluar dhe e mėrzitur me humbjen e Uliksit!:frown::frown:

lazdrani
09-08-11, 18:44
Vdekja shume e ftofte!!!

Prano ngushllimet me te sinqerta e nderuara Shoqe per Mikun tone Uliksi.
Me humbjen e nje nejriu te shtrenjt humb kuptimin jeta ..humb kuptimin bota ..humb kuptimin gjithcka ...
NJERIU THJESHT MESOHET TE JETOJ ME DHIMBJEN !


R.I.P

ShEjToNkA
09-08-11, 18:57
Vdekja shume e ftofte!!!

Prano ngushllimet me te sinqerta e nderuara Shoqe per Mikun tone Uliksi.
Me humbjen e nje nejriu te shtrenjt humb kuptimin jeta ..humb kuptimin bota ..humb kuptimin gjithcka ...
NJERIU THJESHT MESOHET TE JETOJ ME DHIMBJEN !


R.I.P

Mbreti ynė,

Vėrtetė kemi humbur njė mik tė madh... Shumė i nderuar, falemnderit dhe nga ketu tė shpreh edhe ty ngushllimet me tė sinqerta pėr mikun tonė tė pėrbashkėt!

uck_aksh
09-08-11, 22:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershend.gif

VoOoglushja
10-08-11, 10:06
http://www.myspacegraphics24.com/graphics/thursday/thursday18.gif

uck_aksh
15-08-11, 09:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Korab-3.gif

Kaqanikasja
15-08-11, 14:47
http://angeltalk.sslsecuredline.com/asccustompages/ProductImages/NBFHU-NrURJ-kjnlp-friendship.jpg

AliSia
18-08-11, 13:38
http://www.zingerbug.com/Comments/glitter_graphics/have_a_beautiful_day_candle_with_roses.gif

Qika^Me^Kule
19-08-11, 15:41
http://www.gästebuch-bilder.com/bilder/wochentage/wochenende//wuensche_dir_ein_schoenes_wochenende.gif

Giovanni
19-08-11, 16:44
http://conme.files.wordpress.com/2007/07/sole_fine.gif

VoOoglushja
20-08-11, 10:11
http://www.mein-gb.com/upload/a1dd0044.gif

LaDy_Diaspora
21-08-11, 22:32
Pas njė kohe tė gjatė u ktheva prapė. :wink:
Uroj t'jesh mirė dhe tė pėrshėndes shumė...

Natėn e mirė!

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/25747_10150156292745063_387967335062_11441182_4705 857_n.jpg

Honesty^uk.
29-08-11, 19:33
http://img242.imageshack.us/img242/8272/shejak4.gifNe kete dite te shenjte
qdo musliman feston
Nje engjull parajse
Kuranin shfleton
Nje urate e Zotit ne qdo
Porte troket
Me fat Bajramin e qdo te mire ne jete !


Honesty

halla e madhe
29-08-11, 21:20
..agjerimit tuaj zoti ju shperbleft me te mira!

Urime Fiter Bajrami!

me dashuri per ty;halla

Kaqanikasja
29-08-11, 21:56
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

LaDy_Diaspora
30-08-11, 09:04
Drita e kėsaj dite le ta ngrohė shpirtin tuaj,
gėzimi le ta mundė hidhėrimin,
Zoti ua dhashtė atė qė nuk e keni dhe ua shtoftė atė qė e keni.
Me fat dhe shumė tė mira nė familjet tuaja,
urime festa e Fiter Bajramit!

Me shumė respekt,
LaDy_Diaspora

Njė "dhuratė" modeste, pėr t'ėmbėlsuar kėtė ditė tė bukur:
http://shqip.artritbytyci.com/wp-content/uploads/2010/08/Baklava-sm.jpg

Hajra
30-08-11, 11:08
....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk

MemphiSx
30-08-11, 18:07
E nderume...Urime Fiter Bajramin...Agjerimin tuaj iu'a shperbleft Allahu!!

Uroj qe te keni sa me shum fat dhe dashuri ne jete!!

Qika^Me^Kule
30-08-11, 20:49
Ju uroi nga zemra Festen e Fiter Bajramit!
Mbreterofte perjetesishte paqe dhe miresia ne zemrat tuaja , All-llahu u'a pranofte veprat e mira te bera gjate muajit Ramazan dhe u'a perforcofte besimin dhe durimin !!


Me RespekT Qika^Me^Kule

ShEjToNkA
30-08-11, 21:48
kete dite te shenjte
qdo musliman feston
Nje engjull parajse
Kuranin shfleton
Nje urate e Zotit ne qdo
Porte troket
Me fat Bajramin e qdo te mire ne jete !


Honesty


Honesty,
Falemnderit shumė dhe gjithashtu edhe pėr ju me fat Fiter Bajramin. Pace pac ditė tė bukur e tė gėzueshme dhe si tė tillė i pac edhe ditet tjera pėrhera!

ShEjToNkA
30-08-11, 21:49
..agjerimit tuaj zoti ju shperbleft me te mira!

Urime Fiter Bajrami!

me dashuri per ty;halla

Falemnderit o Hallė, me gjithė tjerėt inshallah e me gjithė duagji tė mira e begati!

Urime edhe pėr ty e dashura hallushe!

ShEjToNkA
30-08-11, 21:50
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

Falemnderit shumė e nderuara Kaqanikase, pėr urimin dhe pėr kėto vargje!
Edhe pėr ty urime e me fat Fiter Bajramin!

ShEjToNkA
30-08-11, 21:52
Drita e kėsaj dite le ta ngrohė shpirtin tuaj,
gėzimi le ta mundė hidhėrimin,
Zoti ua dhashtė atė qė nuk e keni dhe ua shtoftė atė qė e keni.
Me fat dhe shumė tė mira nė familjet tuaja,
urime festa e Fiter Bajramit!

Me shumė respekt,
LaDy_Diaspora

Njė "dhuratė" modeste, pėr t'ėmbėlsuar kėtė ditė tė bukur:
http://shqip.artritbytyci.com/wp-content/uploads/2010/08/Baklava-sm.jpg


Lady, falemnderit shumė pėr urimin dhe vargjet. Dhurata nuk ishte modeste por shumė e madhe, pasi qė bakllaven e dua shumė!

Urime edhe pėr ty e gjithė tė mirat!

ShEjToNkA
30-08-11, 21:53
....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk

Falemnderit Hajra, dhe gjithashtu edhe pėr juve me fat Fiter Bajramin!

ShEjToNkA
30-08-11, 21:55
E nderume...Urime Fiter Bajramin...Agjerimin tuaj iu'a shperbleft Allahu!!

Uroj qe te keni sa me shum fat dhe dashuri ne jete!!

Memphisx,

Falemnderit shumė o mik i madhe, urimet me tė mira pėr ty dhe tė dashurit tuaj. Me fat Fiter Bajramin!

ShEjToNkA
30-08-11, 21:58
Ju uroi nga zemra Festen e Fiter Bajramit!
Mbreterofte perjetesishte paqe dhe miresia ne zemrat tuaja , All-llahu u'a pranofte veprat e mira te bera gjate muajit Ramazan dhe u'a perforcofte besimin dhe durimin !!


Me RespekT Qika^Me^Kule

Falemnderit shumė o sisss, me kėto lutje tė falenderoj dhe tė uroj me fat Fiter Bajramin!

Murgesha
31-08-11, 11:00
E nderuar Shejtonka!

Me kast vizitova odėn pėr tė tė lėnė njė urim.

Me fat Fitėr Bajrami, Zoti ta bėftė kabull agjėrimin, e gjithmonė paq tė mira nė jetėn tėnde.
Tė shkoft jeta duke qenė kjo qė je sot. Qė prej se tė njoh nė sytė e mi je shėmbėlltyrė se si duhet tė jetė njė vajzė shqiptare.
Pėr mua je njė UNIKAT i rrallė e me vlerė shumė tė madhe!

Tė don Murgesha!

tipi engjellor
31-08-11, 13:03
http://bujanoci.info/wp-content/uploads/2011/08/urime-bajrami.jpg


Me respekt tipi.........

ShEjToNkA
31-08-11, 21:33
Tipi engjellor, falemnderit shume, urime edhe per ty!

ShEjToNkA
31-08-11, 21:54
E nderuar Shejtonka!

Me kast vizitova odėn pėr tė tė lėnė njė urim.

Me fat Fitėr Bajrami, Zoti ta bėftė kabull agjėrimin, e gjithmonė paq tė mira nė jetėn tėnde.
Tė shkoft jeta duke qenė kjo qė je sot. Qė prej se tė njoh nė sytė e mi je shėmbėlltyrė se si duhet tė jetė njė vajzė shqiptare.
Pėr mua je njė UNIKAT i rrallė e me vlerė shumė tė madhe!

Tė don Murgesha!

Po s'ju qiti udha zor ua njehi:biggrin:
Falemnderit shumė loqkum, falemnderit dhe urime edhe pėr ty dhe familjen tėnde dhe te mirat qofshin prezent pėrherė tek ju!

Ndėr biseda me Uliksin, ndjes pastė shqirti i tij, mė fliste shpesh pėr ty ( ti e dinė se unė dhe ai mbetnim deri nė mėngjes duke kuvet "zi pėr tjeret" :frown:), dhe shpesh mė rrėfente se c'mendon ti pėr mua, por njė desha ta ceki, gjersa po bėnim bisedė pėr forumin njė natė mestjerash mė tha: "more se dinė kush qe tybe njė thua t'Murgeshes se dha per askend"( dashamirėsin, respektin dhe konsideratėn pėr ty dhe familjen tėnde e kishte shumė tė madhe) More, iu ktheva unė, ti njė thua po unė... nejse rėndesi ka cka ka thėnė ai, se me thėnė cka kam thėnė unė ndodh qė edhe mundem te hijeshoj:mad: pasi qė ai mė nuk ėshtė nė mesin tonė!

Por, loqkum, njė di me thėnė pa i shtuar dhe larguar gjė hic, Shejtonka tė deshi, tė donė dhe do tė donė gjithė!

Falemnderit qė ishe kėtu!

Albonita
01-09-11, 12:47
Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

http://r27.imgfast.net/users/2713/20/49/41/smiles/423275.gifSincerisht dhe Rrespekte AlbonitA

ShEjToNkA
01-09-11, 19:05
Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

http://r27.imgfast.net/users/2713/20/49/41/smiles/423275.gifSincerisht dhe Rrespekte AlbonitA
Te falemnderit Albonita, dhe gjithashtu tė pėrshėndes edhe unė dhe vec tė mira pac nė jetė!

elvio
03-09-11, 18:31
http://farm3.static.flickr.com/2504/3996669992_13cd3dbd92.jpg

Qika^Me^Kule
12-09-11, 17:51
http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/52/085_schoenen-tag_gb-pic.gif

Artisti
18-09-11, 09:38
Duke tė respektuar, vlerėsuar lartė qasjen tėnde dhe fascinuar punėn e palodhshme qė bėn, tė pėrshėndes me


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTlsCqDwueh8P2V9Tm2ZtSo7B2ipjECj zB6N679_bRdAlBbgsLX

AliSia
20-09-11, 10:01
http://www.hoopla.ws/import/graphics/Angels/Have_A_Beautiful_Day.gif

LaDy_Diaspora
26-09-11, 17:31
http://1.bp.blogspot.com/-2B7yIdhJges/TVg4l_Ka9EI/AAAAAAAABLE/ge5fdF-2cHk/s1600/1406048t90ijtzepx.gif

ShEjToNkA
05-10-11, 23:18
http://farm3.static.flickr.com/2504/3996669992_13cd3dbd92.jpg
Pėrshėndetje edhe pėr ty Elvio, dhe falemnderit pėr viziten!

ShEjToNkA
05-10-11, 23:20
http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/52/085_schoenen-tag_gb-pic.gif
Danke siss, tė pėrshėndes shuuuuumė!

ShEjToNkA
05-10-11, 23:21
Duke tė respektuar, vlerėsuar lartė qasjen tėnde dhe fascinuar punėn e palodhshme qė bėn, tė pėrshėndes me


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTlsCqDwueh8P2V9Tm2ZtSo7B2ipjECj zB6N679_bRdAlBbgsLX
I nderuar Artist,
tė falemnderit pėr viziten dhe tė pėrshėndes ku do qė je!

ShEjToNkA
05-10-11, 23:22
http://www.hoopla.ws/import/graphics/Angels/Have_A_Beautiful_Day.gif
Thanks AliSia, pėrshėndetje pėr ty sis!

ShEjToNkA
05-10-11, 23:23
http://1.bp.blogspot.com/-2B7yIdhJges/TVg4l_Ka9EI/AAAAAAAABLE/ge5fdF-2cHk/s1600/1406048t90ijtzepx.gif
Thanks Lady, pėrshėndetje pėr ty!

VoOoglushja
06-10-11, 12:53
http://www.gaestebuchbilder.net/data/media/17/Nice-Day.gif

Zero Cool
28-10-11, 09:15
http://g.mycommentspace.com/msgfx/26/2686.jpg

halla e madhe
30-10-11, 09:44
Shejtonke_ s'mu ndejte pa ardhe ne oden tende te uroj nje te dielle te kendshme:smile:

HonestY.
31-10-11, 17:31
(http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5457322602#t=t0&st=TS_1098778)(http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5457322602#t=t0&st=TS_1089363)


http://i6.tagstat.com/tags8/07C/07CBa_5Yz.gif (http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5457322602#t=t0&st=TS_1089363)
http://i0.tagstat.com/tags7/04E/04EFxvsX-.jpeg (http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5457322602#t=t0&st=TS_1098778)
I'm lucky to have friends like U

Honesty

ShEjToNkA
03-11-11, 12:57
http://www.gaestebuchbilder.net/data/media/17/Nice-Day.gif

Faleminderit Vogėlushe, pėrshėndetje e ditė tė mira pac pėrherė!

ShEjToNkA
03-11-11, 12:59
http://g.mycommentspace.com/msgfx/26/2686.jpg
Falemnderit shumė, pėrshėndetje pėr ty!

ShEjToNkA
03-11-11, 13:01
Shejtonke_ s'mu ndejte pa ardhe ne oden tende te uroj nje te dielle te kendshme:smile:
Shumė e nderuar Hallushe, ėshtė vėrtetė kėnaqesi t'ju shoh kėtu dhe tė marr urime nga ty, kėshtu qė nga zemra tė falenderoj dhe tė pėrciell pėrshėndetjet mė tė pėrzemėrta pėr ty dhe mbarė tė dashurit tuaj!

ShEjToNkA
03-11-11, 13:05
(http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5457322602#t=t0&st=TS_1098778)(http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5457322602#t=t0&st=TS_1089363)


http://i6.tagstat.com/tags8/07C/07CBa_5Yz.gif (http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5457322602#t=t0&st=TS_1089363)
http://i0.tagstat.com/tags7/04E/04EFxvsX-.jpeg (http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5457322602#t=t0&st=TS_1098778)
I'm lucky to have friends like U

Honesty

Hello my best friend, it's nice to see u here... hope u r doing great and wish u a wonderful day!

http://www.gfxcomments.com/media/57/Best-Friends-Non-Animated-43-Z5PC3T0XDB.jpg

tipi engjellor
03-11-11, 13:06
ooo shejtonk qenke kthyer ketu ka kohe ste kam pare ...te pershendes shume shume ...e ketu mos na mungo...

ShEjToNkA
03-11-11, 13:09
ooo shejtonk qenke kthyer ketu ka kohe ste kam pare ...te pershendes shume shume ...e ketu mos na mungo...

S'jam kthyer o tipi :biggrin:, kėtej jam dhe isha por koha nganjėherė na premton mė pak. Gjithsesi falemnderit pėr viziten dhe pėrshėndetje pėr ty!

tipi engjellor
03-11-11, 13:11
S'jam kthyer o tipi :biggrin:, kėtej jam dhe isha por koha nganjėherė na premton mė pak. Gjithsesi falemnderit pėr viziten dhe pėrshėndetje pėr ty!

une ste kam pare ..a ketu paske qene a .....doku pra me postime se veq me lexu spo i shoh hahahaha flm gjithashtu e pershedetur nga ana ime....

LuLjaa
06-11-11, 00:21
HIbg51M0SGk&feature=related

Urime festa e Kurban Bajramit
.. ju deshiroj gjithe t'mirat ne jete.

Qika^Me^Kule
06-11-11, 07:30
Sot ashte dita kur nga gezimi lotet pikojne, i pasuri dhe i varfuri barabart festojne,sot ashte dita qe feston cdo musliman,
andaj Urime dhe me fat ju qofte ty.... kjo Feste Kurban Bajrami..


http://c3.img.v4.skyrock.net/c33/aferdita-dreshaj/pics/2706336654_1.gif

Kaqanikasja
06-11-11, 11:36
http://www.premieremoisson.com/images_upload/Pate_A_Choux.jpg


Urime Festa e Kurban Bajramit!

HonestY.
09-11-11, 08:23
http://i1.tagstat.com/image06/6/1d1e/008v054FxQu.gif


Honesty

ShEjToNkA
14-11-11, 14:16
HIbg51M0SGk&feature=related

Urime festa e Kurban Bajramit
.. ju deshiroj gjithe t'mirat ne jete.
E dashur Lule, me gėzime e lumturi festofsh gjithmonė e tė mirat tė shoqerofshin pėrherė!

ShEjToNkA
14-11-11, 14:18
Sot ashte dita kur nga gezimi lotet pikojne, i pasuri dhe i varfuri barabart festojne,sot ashte dita qe feston cdo musliman,
andaj Urime dhe me fat ju qofte ty.... kjo Feste Kurban Bajrami..


http://c3.img.v4.skyrock.net/c33/aferdita-dreshaj/pics/2706336654_1.gif
E dashur, falemnderit shume me gėzime e lumturi festofsh pėrherė!
http://mariselartistry.blogg.se/images/2010/hug_90275859.jpg

ShEjToNkA
14-11-11, 14:18
http://www.premieremoisson.com/images_upload/Pate_A_Choux.jpg


Urime Festa e Kurban Bajramit!

Falemnderit shumė e nderuar Kaqanikase, festofsh gjithmonė me gėzime!

ShEjToNkA
14-11-11, 14:23
http://i1.tagstat.com/image06/6/1d1e/008v054FxQu.gif


Honesty
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSl3To_gXdwKJIpx_FzBq2nHV3vAOGG3 1eJ3anH97PyMGaF0A5j1hxHx4CY

Diana007
22-11-11, 10:27
Pano pershendetje te sinerta nga un per respektin qe kam ndaj teje, me shpres se jeni shendosh e mir me gjithte familjen :smile:

Me respekt Diana!


http://www.csn-deutschland.de/blog/wp-content/uploads/2009/02/rosenstraus.jpg

MemphiSx
26-11-11, 20:49
Shum e nderuar dhe e respektuara Shejtonke!

Prano ket pershendetje te perzemert nga ana ime..duke t'uruar nje vikend te qet dhe plot hare,uroj edhe qe te keni shum dashuri ne jete!

Me Respekt Beni!

e_martumja
26-11-11, 21:17
Shum e nderuar dhe e respektuara Shejtonke!

Prano ket pershendetje te perzemert nga ana ime..duke t'uruar nje vikend te qet dhe plot hare,uroj edhe qe te keni shum dashuri ne jete!

Me Respekt Beni!
Cili Ben :biggrin:

Kercovari
28-11-11, 09:26
Te nderuar

Ju perkulemi me nderim e respekt, te gjithe atyre, qe sakrifikuan cdo gje nga jeta e vet, me qellimin e vetem, per ta pa kombin e atedheun te lire e te perparuar !!!
Rrofte Liria,Rrofte Flamuri,Rrofte Atedheu SHQIPERIA !!!

Me respekt Kėrēovari

Kaqanikasja
28-11-11, 14:30
http://farm5.static.flickr.com/4032/4250767373_6a6b94842a.jpg

Urime Dita e Flamurit
Ditelindja e Kom.Legj.Adem Jasharit
Dalja ne skene e UĒK-se


URIME

Albonita
30-11-11, 13:35
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

ShEjToNkA
02-12-11, 23:10
Pano pershendetje te sinerta nga un per respektin qe kam ndaj teje, me shpres se jeni shendosh e mir me gjithte familjen :smile:

Me respekt Diana!


http://www.csn-deutschland.de/blog/wp-content/uploads/2009/02/rosenstraus.jpg
Falemnderit shumė e dashur Dianė, gjithashtu edhe unė tė pėrshėndes ty dhe tė uroj shėndet e lumturi nė jetėn tuaj!

ShEjToNkA
02-12-11, 23:13
Shum e nderuar dhe e respektuara Shejtonke!

Prano ket pershendetje te perzemert nga ana ime..duke t'uruar nje vikend te qet dhe plot hare,uroj edhe qe te keni shum dashuri ne jete!

Me Respekt Beni!

Shumė i nderuar dhe i respektuar Beni, vėrtetė ėshtė nder pėr mua tė thras mik njė njeri si ty.
Duke tė falenderuar pėr viziten dhe fjalėt tuaja tė pėrshėndes dhe uroj qė hareja dhe lumturia t'ju shoqėroj pėrherė!

I respektuar dhe i pėrshėndetur nga unė gjithėherė!

ShEjToNkA
02-12-11, 23:18
Te nderuar

Ju perkulemi me nderim e respekt, te gjithe atyre, qe sakrifikuan cdo gje nga jeta e vet, me qellimin e vetem, per ta pa kombin e atedheun te lire e te perparuar !!!
Rrofte Liria,Rrofte Flamuri,Rrofte Atedheu SHQIPERIA !!!

Me respekt Kėrēovari
Z.Kėrcovari, falemnderit qė ke kaluar kėtej me rastin e ditės sonė tė madhe. Festofsh e gėzofsh pėrherė, i rrespektuar dhe i pėrshėndetur nga unė gjithmonė!

ShEjToNkA
02-12-11, 23:19
http://farm5.static.flickr.com/4032/4250767373_6a6b94842a.jpg

Urime Dita e Flamurit
Ditelindja e Kom.Legj.Adem Jasharit
Dalja ne skene e UĒK-se


URIME
Festofsh e gėzofsh pėrherė. Shumė falemnderit e nderuar Kaqanikase!

ShEjToNkA
02-12-11, 23:20
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

Falemnderit shumė Albonita, gjithashtu edhe unė tė pėrshėndes ty dhe uroj vec tė mira e lumturi nė jetėn tuaj!

tipi engjellor
03-12-11, 12:04
erdha ketu ne dhomen tende me te pershendet e me te uru gjithmone shendet te mire e jete te lumtur gjithmone....tipi...hej kafe prej teje kurr pi skam hahahahhaah e di qe mua me takon se pari po qelma rrugen hahahahah pak humor po bej ketu ....

AliSia
07-12-11, 22:14
http://c.universalscraps.com/files/it/buona.notte/buona_notte_181.gif

HonestY.
09-12-11, 09:07
http://i1.tagstat.com/image07/d/a622/00bO054Xqoy.gif


Honesty

e_martumja
13-12-11, 22:59
http://i1.tagstat.com/image07/d/a622/00bO054Xqoy.gif


Honesty
Qka po shkrun qetu :biggrin: apet me mbyt kurreshtja e ju dyve :biggrin:


Shejtan po na mungon dokuuuuu... Pershendetje ty dhe Friend tend :biggrin:

lazdrani
20-12-11, 20:06
http://www.youtube.com/watch?v=hmGQ5SlazJA
Kam mall per Ty...

ShEjToNkA
25-12-11, 19:11
erdha ketu ne dhomen tende me te pershendet e me te uru gjithmone shendet te mire e jete te lumtur gjithmone....tipi...hej kafe prej teje kurr pi skam hahahahhaah e di qe mua me takon se pari po qelma rrugen hahahahah pak humor po bej ketu ....
Falemnderit pėr viziten, por pėr kaffe mos me shih kusur aman, gjithashtu tė pėrshėndes me tė mira nė jetėn tuaj!

ShEjToNkA
25-12-11, 19:11
http://c.universalscraps.com/files/it/buona.notte/buona_notte_181.gif
AliSia tė pėrshėndes ku do qė je siss, vec tė mira!

ShEjToNkA
25-12-11, 19:16
http://i1.tagstat.com/image07/d/a622/00bO054Xqoy.gif


Honesty
Sir Honesty,

Me shumė gėzim erdha kur tė pash kėtej se mė kanė mbetė xhepat thatė... por edhe pse nuk i mbusha POROGACA mbeta e gėzuar me prezencėn tėnde pa portokoll;):biggrin:

I'm soooo lucky to have u as my friend!

http://3.bp.blogspot.com/_sENmyR7cTtY/S87agbkRKRI/AAAAAAAAHrU/4z-NuSxBIMI/s400/hugsTaddyTeddyHeart_CHASITYvi-vi.gif

ShEjToNkA
25-12-11, 19:19
Qka po shkrun qetu :biggrin: apet me mbyt kurreshtja e ju dyve :biggrin:


Shejtan po na mungon dokuuuuu... Pershendetje ty dhe Friend tend :biggrin:
Mos pyet me mirė, shyqyr qe spo di me i pėrkthye as vet:biggrin:

E dashur Meritė, edhe unė, dhe friendi:biggrin: se s'guxon jo me thėnė, tė pėrshėndes shumė dhe edhe mua mė mungon ti dhe dėshira gjithmonė ekziston pėr tė shkruar me ty!

ShEjToNkA
25-12-11, 19:21
http://www.youtube.com/watch?v=hmGQ5SlazJA
Kam mall per Ty...
Sinqerisht edhe unė, por cfarė t'ju bėj unė juve insonve qė iu mbyti pokeri e s'mund gjeni njė orė tė vetme pėr njė dert e muhabet:redface::biggrin:

Tė pėrshėndes shumė ty dhe mbarė familjen tėnde!

yllka
29-12-11, 13:56
http://digitalbuzz.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2009/12/Sydney-New-Years-Eve-Fireworks-2009-2010.jpg

Gezuar vitin 2012

Kaqanikasja
30-12-11, 18:56
http://i794.photobucket.com/albums/yy228/jade95_2010/XX-Happy%20New%20Year/be0f3784-1-1.png


Urime 2012-a paqi shendet dhe qdo te mir suksese...

Oltiana1
31-12-11, 11:57
Shejtonka ,

Gėzuar Vitin e Ri 2012 !

Tė uroj : Shėndet, mbarėsi , lumturi dhe suksese tė reja nė tė gjitha fushat e jetės !

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/383257_281678491879194_100001111362161_793690_1228 738829_n.jpg

Diana007
31-12-11, 14:30
http://img815.imageshack.us/img815/7413/jhgjh.png

MemphiSx
31-12-11, 15:50
URIME DHE GEZUAR VITI I RI...UROJ QE VITI QE PO VJEN TE JET ME PLOT LUMTURI DHE HARMONI NE FAMILJEN TUAJ...GEZUAR!!


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJRZ5qFfGlii7X_EfE1lbmguFw6q9AE K3lMHWiaHEU7Yj1x-XF7w

lazdrani
31-12-11, 16:53
http://www.dubymusic.de/images/2012-planets.jpg


Gėzuar Vitin e Ri 2012 !

tipi engjellor
31-12-11, 18:01
Shėndet,lumturi dhe mbaresi per te gjithe ju.Ju uroj plotesimin dhe realizimin e deshirave me te zjarrta dhe endrrave me te bukura.Paēi nje vit sa me te mbare.Gezuar ju dhe familjet tuaja............http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378520_10150501270399600_744374599_8672443_2116913 192_n.jpg

Giovanni
03-01-12, 08:31
http://efunlist.com/wp-content/uploads/2011/12/Funny-New-Year-2012-4.jpg

ShEjToNkA
30-01-12, 20:36
Yllka, Kaqanikasja, Oltiana, Diana, Memphis, Lazdrani, Tipi_Engjellor dhe Giovanni, ju falenderoj pėr urimet qė keni pėrciell nė adresė time. Duke ju dėshiruar vec tė mira nė jetėn e juaj ju pėrshėndes dhe ju falenderoj pėrzemėrsisht!
Lumtur e gėzueshėm qofshi pėrhera!

premium
30-01-12, 20:53
Lyp lyp e sėn i gjeta odėn e Murgeshės
nėse nuk e ke zahmet , a mundėsh me dėrgu ni pershėndetje murgeshės bre ! :biggrin:

Eu shejtonk , von kam kuptu tye me dy titull qenke kėtu :))

nejse
tė pershėndes !

ShEjToNkA
30-01-12, 21:17
Lyp lyp e sėn i gjeta odėn e Murgeshės
nėse nuk e ke zahmet , a mundėsh me dėrgu ni pershėndetje murgeshės bre ! :biggrin:

Eu shejtonk , von kam kuptu tye me dy titull qenke kėtu :))

nejse
tė pershėndes !

Kujdes se po humbesh nė oborr se fija me gjetė nuk qenka hic:biggrin:
Mirė s'po mė vjenė hic, jo pėr dicka por ngase po mi mangsojnė titujt, por une zahmet me heq hic, po i ndali pėr veti se vetėm kėshtu i duket si me i marr vet.:mad::biggrin:

Hic pa nejse, pėrshėndetje!

Diana007
30-01-12, 21:29
Gezohem se te shoh ktu ,, te pershendes me shpres se jeni mir ,,,e po ja kaloni mir,,,

Me respekt Diana.


http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378779_231749126893600_231450110256835_536253_1487 430874_n.jpg

e_martumja
30-01-12, 21:33
Gezohem se te shoh ktu ,, te pershendes me shpres se jeni mir ,,,e po ja kaloni mir,,,

Me respekt Diana.


http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378779_231749126893600_231450110256835_536253_1487 430874_n.jpg
E pash Dianen tu vrapu erdha me pa qka po zihet ksajde :biggrin:


Ani Shejtan, qysh je a je mire.

A ka naj pije apo napolitank :biggrin:


ps: te pershendes shume tybe edhe at Friend'sin tend :biggrin: