PDA

View Full Version : ShEjToNkA


Faqet : 1 2 [3] 4 5 6 7

MemphiSx
18-06-08, 14:38
oooooooooooooooooooooo Memphis pos me i pas matė veht mė mirė s“me kishin bė.
OOoooo tė flmmmmmmmmmmmmm shumė sa herė tė vijsh mos me eja pa farmerka se shumė tė mirė m“i sjellė. Mos i ke ble prej.... nejse?????:tongue:


Te turki a ahahahaahahaha :D Jo bre e kom mesu ni vend ku pi leshojshin 1/4 ahhahaahahahahaahh :D

Veshi moj e mos bon fjale,se qysh na ki ardhe ne forum per gjynah ahahahaahahah :D A s'te kan ble tesha ata t'burrit a hahaahahahaahah :D

lovely
18-06-08, 15:12
Urooooooooooooom dy herė nėse donė se e meritoj dhe tė takon se goxha krah kishe marrė nė emer timin.:tongue:


PS. Lovley, tė pėrshendes dhe njėkohsisht tė falenderoj. Ishe shumė e kėndshme.

per qka po m falenderon moj? :rolleyes:
valla ngo ta kallxon histroine ty lovely,

erdha si ma mire...edhe erdha per sherr veq... hyna e meta per mos me dal kurr mo mesap.. edhe qysh kesh si ma mire tu u knaq, veq kur ia nisen njerzit me m akuzu se jam ti.. o bre s jom , o s jom une shejton, une jom melaqe e bla bla bla... njana me ni ven, absolut s me besojke.... edhe dikur ia nisa edhe vet me dyshu mos jam kan ti e m ka hup memoria hahahahahahahahahaaha

e sa e sa diskutimet rreth teje jan shku, privat e per fushe, e dikur erdha n perfundim se je vdek :biggrin: thashe njeri i gjalle e mos me e prek gjithe kjo e thirrne, s bon vakia.... po shyqyr gjalle te koke kan... e i pata dhane fjalen njanes qe gjalle a dek kam me t gjet, po shyqyr nje gajle t madhe ma ke hjek....

po ni sen s po muj me kuptu, ajo shejtoni qe o kan atehere, ajo nuk o "vetlivdu" shume bre? :tongue: kshtu qe kush je ti qe ia ke vjedh qikes passwordin? :tongue:
po ma merr menja qe si je martu ke menu qe e ke bo namin e e ke rrit pak menen :D:D:D (qerkuz)

sido qofte, mire ke bo qe je ardhe, une jam gzu shume , e ma shume per njanen qe o gzu shume shume...

ishalla po na nreqet kjo sofer e madhe e po dojm ja mu bo copa ja mu knaq...


kalo mire ti me shejtanllaqet e tuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:


t pershendes ku do qe je

p.s. mendoj se na e ki borgj nje shpjegim...bile bile mu, hahahahahaha, se fort e munin ma ke nxjerr... qe s don n publik, edhe n privat bon, une tani t a postoj n forum hahahahahahaha


t gjitha t mirat per ty ShEjToNkE


lovely

turisti
18-06-08, 17:17
Valla Turisti kėtė foto qė paske sjellė me kėtė gjyl as nė tokė e as nė qiell mu po iu pėrshtatėka DARDANISĖ, se dardania pa mua kishte mbetė as nė qielle as nė tokė.:tongue: :wink:


PS. Shejtanuuuuuqja tė pėrshėndet fooort dhe ka shuuuumė respekt pėr Ty.

Mire se erdhe e nderuara shoqe :smile: .

Me qellim nuk deshta me shkrujt asnje fjale ,sepse nuk isha i sigurt a ka te beje lajmerimi yte me -kthimin- ne forum,a eshte vtem ashtu - blic - lajmerim siq ban nganjehere.....( nuk dua ta ceku kush ......),andej dhe u percaktova per -gjyl- e cila i simbolizon shume fjalet qe kisha dash mi shkrujt...........dhe aty poshte e shef 1 ēift duke u qudit dhe vet se qka ka pa larte....ku edhe eshte vendi i -gjyles-.........

Faleminderit shume per te gjitha fjalet,rikthimin dhe kohen dhe shpresoj se je e lumtur ne jete........

Nga ngjyra jote dhe fusha e -tulipanave-,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.hat.net/album/north_america/usa/mt_vernon/010_pink_tulip_field.jpg

Naki
18-06-08, 18:23
I pėrshendetur dhe i respektuar gjithmonė nga unė!


PS. Qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysss ( a kam harru me shkru "qyss" e juve???:biggrin: )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
Mikeshės ēė u largua pa u pėrshėndetur,Njeriut ēė i dhurojė forumit gjallėri dhe mbante pėr orė tė tera dritėn dhezur,ēė bashkojė anėtarėt e forumit nė njė anije ku gjithėqka lundronte nė ngrohtėsi ,argėtim,debatimė tė mirėfilltė.
Pa ty ndjehemi si pa gjymtyrė,kemi mbetur tė paralizuar nė dinamizėm,buzėqeshja ėshtė reduktuar dhe piskamat nga tastaturate Pc kanė mbetur tė pėrgjumėshme.
Kthehu sė paku pėr njė frymarrje tė freskėt,tė na intervjushė sikur dikur nė promenadė nate.
Unė nuk kamė nevojė tė ju indentifikojė,janė postimet ato ēė tregojnė.
Xhaxhi shkruan Totes!


Mikeshės Shejtonkes ,ku humbe mė ka marrė malli tė rri me ty ,e qysh nuk po tė vjenė gjynah mos mu lajmėru. jam qėrru dy sytė menxi kėto shkronja po i radhiti
Ke pas thėnė ēė nuk do tė ndahesh pėr se gjalli nga ne !
Qyre ti Shejtonk na kanė ardhė dy ortake tua e krejtė jemi ba marak mos e ki ndrru emrin e qiknis haaaaaaa!
Nėse tė vjenė marre e kuqesh prej miletit mė shkruaj nė MP

xhaxhi i shkruan totes!


Adjöööööööööö e kam shkruar drejtė!

http://de.youtube.com/watch?v=sDa7v6MJHzY

Buqja_ch
18-06-08, 21:45
http://i111.photobucket.com/albums/n137/michael8021/2dvr52h.gif

Honesty^uk.
18-06-08, 21:51
SP. Moooos ma shifeni pėr tė madhe se shkruajta paksa si e urtė e me njė "SP" desha t“ju tregoj se s“mundem tė jem e qetė dhe e urtė pa ua dėrgu njė pėrshėndetje me shumė shkronjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Hahahahahahaha

Pėrshėndeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee etje!


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
wowwwwwwwwwwwwwwwww
sme besohet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kesaj radhe kaq por ishalla me kalon hutimi dhe flas me shume radhen tjeter.
Gjithsesi eshte kenaqesi te shikosh nikun tend qe dridhet neper DARDANI.:smile: :smile:


I habitur por
Honesty Forever

Loloku
18-06-08, 23:10
Tė mungosh tre vite dhe tė kujtohesh dhe tė pėrshėndetesh prore, dhe pothuajse tė jesh e pranishme ne cdo bisedė, vėrtetė ėshtė kėnaqėsi dhe nderė pėr cdo kend!
Ndaj sė pari me lejoni qė tė shprehi privilegjin qė ndjejė dhe mė bėn krenare dhe mbi tė gjitha tė lumtur qė m“u japė rasti tė krijoj njė shoqėri me JU, asaj kohe.
Pėr tė mos ju cekė gjithė secilin ketu desha t'ju dėrgoj falenderimet dhe pėrshėndetjet e mia me tė sinqerta pėr tė gjithė juve qė muarrėt pjesė nė kėtė ode time dhe s“pushuat sė ndaluri duke vizituar dhe duke lėnė pėrshėndetje dhe fjalė tė ngorhėta nė adresen time.
Nganjėherė fjalėt nuk gjenden e nganjėherė janė tė tepėrta. Mė besoni se tani s“po gjejė fjalė tė shprehi mirėnjohjen dhe rrespektin qė kam pėr Ju.
Ishi, jeni dhe do mbeteni pėrherė ata mė tė mirėt, mė tė mdhenjėt dhe mė tė cmueshmit pėr mua. Nga ana ime respekti pėr ju ėshtė nė nivelin mė tė lartė qė mund tė jetė pėr ndokend, sepse ju e meritoni ngase jeni tė pazėvendsueshėm!!!

Ju pėrqafoj si, motra- motrėn; motra- vėllan dhe ju dėrgoj urimet me dėshirat mė tė mira pėr ju ku do qofshi dhe me kė do qofshi. Ndjehem krenare qė ju zgjedha si shoqėri dhe ju quajta tė tillė se me kėtė s“u zhgėnjeva por pėrkundrazi fitova bindje akoma me tė lartė pėr ju se vėrtetė jeni tė pazevendsueshėm. Mė bėt tė madhe dhe jashtmase tė nderuar qė edhe pse tre vite radhė nuk isha e pranishme emėri im nuk u harru pėr tė vetėm asnje orė!

Respekt, respekt dhe vetėm respekt pėr ju o njerzė tė mirė, tė cmueshėm dhe tė vlefshėm!
Ngrohėtisa me gjithė tė mirat qė ka qoftė shoqruesja e juaj gjatė gjithė kohės!


SP. Moooos ma shifeni pėr tė madhe se shkruajta paksa si e urtė e me njė "SP" desha t“ju tregoj se s“mundem tė jem e qetė dhe e urtė pa ua dėrgu njė pėrshėndetje me shumė shkronjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Hahahahahahaha

Pėrshėndeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee etje!

Edhe Mos t'past hije ndashte, me qet ftyre t'pafsha, te qeshur gjithmone a...

Murgesha
18-06-08, 23:48
Edhe Mos t'past hije ndashte, me qet ftyre t'pafsha, te qeshur gjithmone a...


O mos e mso dreqin o Lolok se me ato mend qė i ka tė vet menjėherė e me hapė temė

"Mos t`pastė hije" ??

ShEjToNkA
19-06-08, 00:01
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
wowwwwwwwwwwwwwwwww
sme besohet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kesaj radhe kaq por ishalla me kalon hutimi dhe flas me shume radhen tjeter.
Gjithsesi eshte kenaqesi te shikosh nikun tend qe dridhet neper DARDANI.:smile: :smile:


I habitur por
Honesty Forever
Pashė tė lumin ZOT akom s'e ke hekė shprehin qė kur tė hyjsh nė oden time me i rrutullu sytė a???????????????????????????????????:tongue: :tongue:
Jo, ani pse po mendoj se qenkeni ndryshu akoma qenkeni te atėhershmit.Edhe gati harrova me thenė se shumė ndryshime qenkan bė kėtu por njė ndryshim pėr dridhje sma kishte mundesu akoma dardania se unė me shkru mė hic vec me dridh ghagagahahgahgaghaghahga

ShEjToNkA
19-06-08, 00:04
Edhe Mos t'past hije ndashte, me qet ftyre t'pafsha, te qeshur gjithmone a...

Ku gjendet kjo temė se akoma s'i kam parė tė gjitha?????:rolleyes:


SP. Me gjithė juve!

ShEjToNkA
19-06-08, 00:05
O mos e mso dreqin o Lolok se me ato mend qė i ka tė vet menjėherė e me hapė temė

"Mos t`pastė hije" ??


Ncncncnc aq di aq flasė moj:tongue: , mos e deshte hėnen me ta kthy????:redface:

Murgesha
19-06-08, 00:15
Ncncncnc aq di aq flasė moj:tongue: , mos e deshte hėnen me ta kthy????:redface:

Normal qė po, kush shtyhet ditė e natė me ty, me te lehtė e pata, qysh i thojsha ndėgjojke hahahahahahahahahaha http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

ShEjToNkA
19-06-08, 00:17
Normal qė po, kush shtyhet ditė e natė me ty, me te lehtė e pata, qysh i thojsha ndėgjojke hahahahahahahahahaha http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Desha me thenė njė shprehje time, pooooooooooooooooooooooooooooor po e leri ma mirė vec po te them e ke gjend njerin meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ju cajt :tongue: :tongue:

Binasa
20-06-08, 15:22
A ke mujte,sna kallzove a ish mire mu martu.Ani a e mesove guhen hiq a jo?Nime vet han om det,qe po hyn ne net??

Urata
20-06-08, 20:04
ShEjToNkA, pranoni pershendetjet e mia. Shyqyr qe erdhe e i jep pak flavor forumit!

kjofsh tu bo qejf kudo qe je!

Honesty^uk.
21-06-08, 00:10
Tash kaluan ato 3 vjet
krejt forumi rrinin tuj nvet
kemi pas ne nje NALET
por na iku dhe u tret

Nuk po pysni ata prej halli
por te gjithe i kish marr malli
dikush shkrunte nga gezimi
qe NALETIN ketu ta binin.

Ishin mesue me fjet pak
me SHEJTANIN tuj ba chat
dhe ajo kur u largue
askush srrinte me tuj chatue

Krejt forumit i hupi shija
te gjith rrinin neper shpia
nuk kish me atmosfer
skish me dridhje as potere
shume pak njerez hynin ne ket dere.

Kur kujtuam se e kishim humb
na u shfaq NALETI ne forum
sdukej hiq se kish ndryshue
porogacat si kish harrue
gjithcka dukej si tash frik
lypke kafe me IBRIG

Ora vone paska kalue
edhe germat mu kan zvogelue
por smu ndejt 2 fjale pa i shkrue
dhe me i thene qe shume na ke MUNGUE.

Honesty

Dreni30
21-06-08, 00:14
Ishe Shejtan, por ne shpirte engjull
Ne anen tjeter krejt shejtanet i ke me vete.
Hhahahahaahahahahaahahahaahhhahahh

Sonte kur erdha ketu disi u befasova kur pash edhe rifillimin e shkrimeve tua.
Mirese ke ardh ne mesin tone prap me shejtanllaqet e tua ( ne shprehjet e tua engjellore)

Ike nga ketu me sjelljen me te mire qe i ka hije nje njeriu, do te thot la ven per nje mirepritje te mire. Une nuk kam cka te shtoj me shume, vetem te deshiroj mireseardhje dhe biseda te kendshme ne kete mes, pak sa te ndryshuar me kohen.
Uroj qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.


http://i234.photobucket.com/albums/ee252/augp/flowers/076.gif

Engjulli juaj.

uliksi31
21-06-08, 01:08
E nderuara Shejtonke,

Mire se na u ktheve dhe aq ma mire qe e paske ruajt at origjinalittin tend, e nuk paskan ndikue insanat ne ty hic. :biggrin: Po spo di per 3 vjet qe mungove a e perhape naletizmin a jo? Moti kame pas thon se ti i vyen 4 insana e duket se vlefta te paska hyp hala ma shume.:tongue:

Nuk po zgjas shume ksaj here, kryesorja tek na je kthye shnosh e mire e tash kemi me ja shtrua muhabetit deri en sabah. Por deshta mej njoftue keta te rinjt qe spot ngjohin mire se ti je ajo qe e zbulove stupcin e para ne Dardani. Ahahahahahahahahaha

Loloku
23-06-08, 23:31
Mos kujto qe t'pershendeta

m'rrshiti kemba rash te reka

t'pashe ketu tu la tesha

ca m'coj dreqi vec pak t'preka

mos piskit ty t'hangshin pleshtat...

Jana
23-06-08, 23:46
Te pershendes shum.....

http://www.flowersonline.ro/imagini/2m.gif

ShEjToNkA
24-06-08, 01:36
ShEjToNkA, pranoni pershendetjet e mia. Shyqyr qe erdhe e i jep pak flavor forumit!

kjofsh tu bo qejf kudo qe je!

Urata, flm pėr pėrshendetje. Tė pėrshendes edhe unė dhe qejfi tė shoqėroft edhe ty ashtu!

ShEjToNkA
24-06-08, 01:43
Ishe Shejtan, por ne shpirte engjull
Ne anen tjeter krejt shejtanet i ke me vete.
Hhahahahaahahahahaahahahaahhhahahh

Sonte kur erdha ketu disi u befasova kur pash edhe rifillimin e shkrimeve tua.
Mirese ke ardh ne mesin tone prap me shejtanllaqet e tua ( ne shprehjet e tua engjellore)

Ike nga ketu me sjelljen me te mire qe i ka hije nje njeriu, do te thot la ven per nje mirepritje te mire. Une nuk kam cka te shtoj me shume, vetem te deshiroj mireseardhje dhe biseda te kendshme ne kete mes, pak sa te ndryshuar me kohen.
Uroj qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.


http://i234.photobucket.com/albums/ee252/augp/flowers/076.gif

Engjulli juaj.

Nuk duhet njė shtim mė tepėr, tė falenderoj pėr cdo shkronjė qė ke forumi fjalė. Mirėpritjen ua kthefsha nė gėzime dhe gjithmonė me tė mira. Gjithmonė pritshi dhe nderofshi njerzoren dhe te mira. Je i madh ti dhe mbarė familja yte, ju admiroj!

Dhe mė sė shumti mė pėlqeu kur me the se tė gjithė shejtont kam me vehte hahahahaha , kjo mė pėlqu shumė, sepse pa juve unė nuk do isha kėtu dhe keshtu si jam!
Ishe engjull dhe i tillė paske mbetė, dhe vizita juaj nė kėtė odė mė gėzoi shumė.

I pėrshendetur, i nderuar dhe i rrespektuar gjithmonė nga unė!

Engjellusha...

ShEjToNkA
24-06-08, 01:49
E nderuara Shejtonke,

Mire se na u ktheve dhe aq ma mire qe e paske ruajt at origjinalittin tend, e nuk paskan ndikue insanat ne ty hic. :biggrin: Po spo di per 3 vjet qe mungove a e perhape naletizmin a jo? Moti kame pas thon se ti i vyen 4 insana e duket se vlefta te paska hyp hala ma shume.:tongue:

Nuk po zgjas shume ksaj here, kryesorja tek na je kthye shnosh e mire e tash kemi me ja shtrua muhabetit deri en sabah. Por deshta mej njoftue keta te rinjt qe spot ngjohin mire se ti je ajo qe e zbulove stupcin e para ne Dardani. Ahahahahahahahahaha

Mjaft mirė bėn nėse i njoft se dicka fjala hic s'po mė shkon, bile edhe juve tė mocmive ju paskan civilizu e modernizu e hic fjalėn s'po ma pėrfillni, vec sonte tre herė kaffe kerkova askush nuk i shkoj nė mendje me shėrby. Ju paska marr pussi:tongue: inshalla kthehet nami qė kemi pas nė FD.

Dhe tė ejsh i bindur se shpesh po e ceki atė fjalė, jo pse ishte nė favor timin por disi dita ditės po dėshmohet se asgjė s'ka prej insanave hhahgahgahgahgahag.

Tani mė lejo tė falenderoj pėr tė gjitha, ėshtė nderė pėr mua cdo vizitė dhe fjalė e juaj nė oden dhe adresen time.

Tė pėrshendes ku do qofsh, tė mirat gjithmonė me ty!

ShEjToNkA
24-06-08, 01:52
Mos kujto qe t'pershendeta

m'rrshiti kemba rash te reka

t'pashe ketu tu la tesha

ca m'coj dreqi vec pak t'preka

mos piskit ty t'hangshin pleshtat...

Me kujtu sdu me kujtu mirė pe di kastile ke ardh mu me mė uru!:tongue:
Ani de edhe pse ke ardh mirė se ke ardh ( a e thash hic si ti kėtė fjali hahahahaha)
Tė pėrshendes ku do qė je, eja mė shpesh kėndej nga FD, se i jep vecanti si gjithnjė.

ShEjToNkA
24-06-08, 01:59
Tash kaluan ato 3 vjet
krejt forumi rrinin tuj nvet
kemi pas ne nje NALET
por na iku dhe u tret

Nuk po pysni ata prej halli
por te gjithe i kish marr malli
dikush shkrunte nga gezimi
qe NALETIN ketu ta binin.

Ishin mesue me fjet pak
me SHEJTANIN tuj ba chat
dhe ajo kur u largue
askush srrinte me tuj chatue

Krejt forumit i hupi shija
te gjith rrinin neper shpia
nuk kish me atmosfer
skish me dridhje as potere
shume pak njerez hynin ne ket dere.

Kur kujtuam se e kishim humb
na u shfaq NALETI ne forum
sdukej hiq se kish ndryshue
porogacat si kish harrue
gjithcka dukej si tash frik
lypke kafe me IBRIG

Ora vone paska kalue
edhe germat mu kan zvogelue
por smu ndejt 2 fjale pa i shkrue
dhe me i thene qe shume na ke MUNGUE.

Honesty


A di cka ??? Mė kanė humb shkronjat qė i radhitsha, e hic s'po mundem me i gjetė ( o po mė vije inatė me pranu se s'po mundem m'u shty me ty me kendime e recitime):redface: e s'po di si me ja fillu me kendu :tongue:


SP. Ndoshta do t'i kthej ndonjėhere se tani pėr tani nuk pata koment.
Pėrkulem pranė cdo shkronje tėnde.
Mungesa dhe kujtimi nuk pushuan as nga ana ime pėr ju!

Tė falemnderit dhe pėrshendetje ku do qofsh!

doGzona
24-06-08, 11:54
Shejtonka e dashure, ishte nje befasi e kendeshme kur lexova pershendetjen qe me eshte bere nga ju, me beri te kuptoje qe nuk me keni harruar as mua,isha me nje dyshim qe nuk u kujtohem une, edhe pse nga ana ime nuk keni qen asnjehere e harruare, ngase dhe nuk ka qen e mundur apo nuk ka shpetuare dite pa u permendur Shejtonka ketu, si ne vargje si ne kenge si ne citimet e shkrimeve tua te bera ne te kaluaren.Ndoshta dhe nuk ka pasur shkembime mendimesh muhabetesh te shpeshta ne mes nesh, por dhe une aty kam qen kur beheshin dasmat e martesat dhe kur kendohej kenga dikur ketu ne Dardani.
Ikja jote nga ketu, vertete i dha nje zbehje ketije vendi, sikur more dhe diellin me vehte,
ngase dukej sikur nuk shkelqente asgje me,por ja qe pas disa viteve na u ktheve perseri
ku me vehte solle prape diellin bashke dhe me henen!
Tani duke lexuare shkrimet e tua te fundit ne Dardani ,me ben dhe te kuptoje qe nuk keni
ndryshuare, jeni po ajo Shejtonka e dashure e embel me te gjithe pa dallim.
Kuptohet qe gjerat kane ndryshur mes ketyre viteve,por asesi respekti dhe dashuria qe kemi pas ndaj jush.
Ju deshiroje mire se ardhje perseri me mesin tone, dhe ia kalofshi per mrekulli si dikur!

Sincerishte ju pershedet duke ju uruare gjithe te mirat,
doGzona

Adina-R.Ks
24-06-08, 12:47
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:31
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

lovely
28-06-08, 20:16
Shejtonke, qe sa muj t kam prit me ardh.... kur erdhe, diqysh u tuta prej teje :biggrin: pa pa shejton kurr bre, qishtu e re e pa pervoje :biggrin:

eh tash , po t pershendes perzemersisht se po get qe pas krejt shejtanllaqeve, po fshihet nje zemer e mire :smile:


me t mira

lovely

ShEjToNkA
28-06-08, 21:51
Shejtonka e dashure, ishte nje befasi e kendeshme kur lexova pershendetjen qe me eshte bere nga ju, me beri te kuptoje qe nuk me keni harruar as mua,isha me nje dyshim qe nuk u kujtohem une, edhe pse nga ana ime nuk keni qen asnjehere e harruare, ngase dhe nuk ka qen e mundur apo nuk ka shpetuare dite pa u permendur Shejtonka ketu, si ne vargje si ne kenge si ne citimet e shkrimeve tua te bera ne te kaluaren.Ndoshta dhe nuk ka pasur shkembime mendimesh muhabetesh te shpeshta ne mes nesh, por dhe une aty kam qen kur beheshin dasmat e martesat dhe kur kendohej kenga dikur ketu ne Dardani.
Ikja jote nga ketu, vertete i dha nje zbehje ketije vendi, sikur more dhe diellin me vehte,
ngase dukej sikur nuk shkelqente asgje me,por ja qe pas disa viteve na u ktheve perseri
ku me vehte solle prape diellin bashke dhe me henen!
Tani duke lexuare shkrimet e tua te fundit ne Dardani ,me ben dhe te kuptoje qe nuk keni
ndryshuare, jeni po ajo Shejtonka e dashure e embel me te gjithe pa dallim.
Kuptohet qe gjerat kane ndryshur mes ketyre viteve,por asesi respekti dhe dashuria qe kemi pas ndaj jush.
Ju deshiroje mire se ardhje perseri me mesin tone, dhe ia kalofshi per mrekulli si dikur!

Sincerishte ju pershedet duke ju uruare gjithe te mirat,
doGzona

Pėr sy tė ballit moj Dogzone, diellin marr s'e kam se boll e kisha ketu ne FD, biles mė patė lodhė, e hėnen e more se pa hėnė s'mund tė rri. hahahahahahha

Tani, me lejo tė falenderoj pėr kėto fjalė tė bukura qė ke drejtuar nė adresen time. Dikur nė FD shkruanim tė gjithė dhe pa dallime dhe anshmeri, tė pakta apo tė shumta kėmbimet me pėrosna tė caktum, mos nė njė mėnyrė nė mėnyren tjeter, kanė qene tė barazuara dhe tė gjithėanshme. Nuk harrova as ty, e asnjė qė dikur shkruanim ketu, herė tė kenga e herė tek dasmat herė tek tjerat. Do doja ta pėrjetoja serish atė frymė qė dikur mbretronte nė FD. Pėr mua ishi tė gjithė tė njejt dhe pa dallime.
Mundohem qė tė jem ajo qė jam, qė isha dhe shpresoj tė jem, sepse vetėm origjinalitetin ėshtė mė i miri.

Ku do qė je dhe gjendesh, je e eprshendetur nga unė me dėshirat mė tė mira pėr ty. Edhe njėherė tė falenderoj pėr fjalet qė keni renditur kėtu nė oden time.

ShEjToNkA
28-06-08, 21:52
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

Mbaresia dhe qetsia ju pėrciellet gjithnjė e nderuar Adinė.

ShEjToNkA
28-06-08, 21:53
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png


Lules edhe unė i uroj gjithė tė mirat qė ta shoqėrojn gjatė gjithė jetės.

ShEjToNkA
28-06-08, 21:54
Shejtonke, qe sa muj t kam prit me ardh.... kur erdhe, diqysh u tuta prej teje :biggrin: pa pa shejton kurr bre, qishtu e re e pa pervoje :biggrin:

eh tash , po t pershendes perzemersisht se po get qe pas krejt shejtanllaqeve, po fshihet nje zemer e mire :smile:


me t mira

lovely

Po tė diktojsha qė po ike nga unė si prej dreqi :tongue: :tongue: edhe mirė ben, me tė drejt e ke.:wink:


Pershendetje tė pėrzemerta dhe tė sinqerta ke edhe nga unė e nderuar Lovely.

Murgesha
04-07-08, 21:07
Sis tė uroj rrugė tė mbarė pėr nė pushime.

Murgesha!

teutaA
04-07-08, 22:33
peshendetje shum per ty se po me duket paske ik ne pushime:smile:

Breshka
05-07-08, 12:33
Shejtonka pushime te kendshme http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

ShEjToNkA
10-07-08, 23:38
Sis tė uroj rrugė tė mbarė pėr nė pushime.

Murgesha!

Murgesha e nderuar dhe shume e respektuar te faleminderit per kujdesin tend qe gjithmon dine ta tregosh me gjithkend. Te pershendes shuuuuuuuuuuuuume nga Kosova, pikrisht Vushtrria, me deshir]e q]e pershndetjet e mia te te gjejn ashtu sic vetem ti e meriton.

Teuta dhe Breshka pershndetje edhe per juve te nderuar dhe flm per pershndetjet qe keni drejtuar ne adresen time.

Gjithmone qofshi te pershendetura dhe te rrethuara me te mira!

Breshka
12-07-08, 14:53
http://www.veranstaltungen-badbentheim.de/assets/images/Blume.gif

teutaA
13-07-08, 04:49
ti me te vertet i paske mungu keti forumi

qaste te miraa shejtankoooo:smile:

turisti
13-07-08, 08:46
Pushimin e kendshem dhe relaksim sa me te mire. :smile:

http://www.funenzaandam.nl/img/impressie3-xl.jpg

Dreni30
14-07-08, 09:58
Pershendetje Shejtonka,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu mire te kaloni keto dite pushimi me te afermit e tu.

Dreni.

Ps. Po i bie shkurt kesaj here, nuk dua te marr kohe me shume.

SANTANA-29
15-07-08, 14:47
Te pershendes shume Shejtonka dhe te deshiroj jete te qete dhe te lumtur,ashtu siq e don zemra jote dhe realizimin e te gjitha deshirave.

Me respekt santana frankfurt

LABI
15-07-08, 16:37
Pershendetje Shejtonke


http://www.comesatradehub.com/images/products/8486902117.jpg

Rizuana
28-07-08, 23:44
http://i281.photobucket.com/albums/kk213/bert6684/DelicatefloralHello.jpg

Uroj qe t'i kesh krejt te mirat ne jete.

Rizuana

gazi-de
29-07-08, 12:44
Pershendetje.
http://i168.photobucket.com/albums/u185/bellaz511/MJayne/DIVIDER-BLUROSE.gif

ShEjToNkA
21-08-08, 10:37
http://www.veranstaltungen-badbentheim.de/assets/images/Blume.gif
Breshka, flm per kėtė lule. Tė mirat lulzofshi gjithnje tek ty.

ShEjToNkA
21-08-08, 10:38
ti me te vertet i paske mungu keti forumi

qaste te miraa shejtankoooo:smile:
Teuta siss, fjalet e juaj mė bejn tė ndihem mirė dhe je njera nder ato anetare qė une i admiroj.Te pershendes ku do qė je, gjithe te mirat!

ShEjToNkA
21-08-08, 10:40
Pushimin e kendshem dhe relaksim sa me te mire. :smile:

http://www.funenzaandam.nl/img/impressie3-xl.jpg
Turisit i nderuar, faleminderit qe keni drejtuar kėtė pėrshendetje tė bukur nė adresen time.I pershendetur gjithnje dhe ku do qė je nga unė.

ShEjToNkA
21-08-08, 10:41
Pershendetje Shejtonka,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu mire te kaloni keto dite pushimi me te afermit e tu.

Dreni.

Ps. Po i bie shkurt kesaj here, nuk dua te marr kohe me shume.
Dreni, prania juaj kėtu qoftė e shkrutėr apo e gjatė mė bėn tė nderuar gjithmonė.Qofsh i pėrshendetur dhe gjithnjė mire ty dhe familja juaj.

ShEjToNkA
21-08-08, 10:42
Te pershendes shume Shejtonka dhe te deshiroj jete te qete dhe te lumtur,ashtu siq e don zemra jote dhe realizimin e te gjitha deshirave.

Me respekt santana frankfurt
Te falenderoj me tė njejtat dėshira i nderuar Santana.Pėrshendetje ku do qė je.

ShEjToNkA
21-08-08, 10:43
Pershendetje Shejtonke


http://www.comesatradehub.com/images/products/8486902117.jpg
Labi, falemninderi pėr lulen dhe pėrshendetjen i nderuar.Pėrshendetje dhe tė mira pėr ty.

ShEjToNkA
21-08-08, 10:44
http://i281.photobucket.com/albums/kk213/bert6684/DelicatefloralHello.jpg

Uroj qe t'i kesh krejt te mirat ne jete.

Rizuana
Urimi qoft edhe pėr ty.Te pershendes ko do qofsh, qofsh gjithnjė ngrohet dhe mirė.

ShEjToNkA
21-08-08, 10:44
Pershendetje.
http://i168.photobucket.com/albums/u185/bellaz511/MJayne/DIVIDER-BLUROSE.gif
Gazi, pėrshendetje edhe ty i nderuar!

Estella
23-08-08, 20:55
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

Murgesha
25-08-08, 14:18
Erdha edhe sot tė kėrkoj diēka temėn tėnde, por mė fal se harrova (sigurisht ndonjė nga germat e tua me vlerė) ēka kėrkova pasi qė as sot e si ēdo herė nuk munda pa lexu disa faqe tė kėsaj ode qė mė ėshtė e kėndshme, mė rinon e mė rikujton se nikoqirja me shejtonlloqėt e veta gjithmonė mė mban afėr vetes, mė jep aperitivin e nevojshėm pėr tė shkruar.

Pėrshėndetje pėr ty, shpresoj qė i kreve ato njėmienjėpunė qė po ti shumėzojmė me 1 euro bėjnė 1001 EURO.

Murgesha!

lyra2
25-08-08, 15:19
..shejtonk.sefte jam ne kete ode ,estekfurullah.Nom koka nom ,veq diqysh si e pashe ne dere emrin, me erdhendo dridhje s'di pse ,tutna prej shejtanave me syret njeriu.Veq mbasi afer e kam Murgeshen,me lehte e kam.Po ta le nje pershendetje te ngrohte,sikur me pas qen insan taman,se beli vallha Murgesha din dicka :):);) me gjithe kto fjae te mira.

Kudo qe je kalo mire.

ShEjToNkA
25-08-08, 23:13
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...
Pėrshendetje edhe ty Estella dhe gjithė tė mirat pėr ty!

ShEjToNkA
25-08-08, 23:17
Erdha edhe sot tė kėrkoj diēka temėn tėnde, por mė fal se harrova (sigurisht ndonjė nga germat e tua me vlerė) ēka kėrkova pasi qė as sot e si ēdo herė nuk munda pa lexu disa faqe tė kėsaj ode qė mė ėshtė e kėndshme, mė rinon e mė rikujton se nikoqirja me shejtonlloqėt e veta gjithmonė mė mban afėr vetes, mė jep aperitivin e nevojshėm pėr tė shkruar.

Pėrshėndetje pėr ty, shpresoj qė i kreve ato njėmienjėpunė qė po ti shumėzojmė me 1 euro bėjnė 1001 EURO.

Murgesha!
Phaaaaa edhe ke ardh ketu edhe ke harru edhe biles edhe puntė m'i ke kujtuar!!!! hgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagha
Faji ytė vetėm 100 i kam kryer dhe imagjino qė 1000 euro tjera i kam humb, se s'munda t'i kryej @@@
Flm qė ke dalė kėndej dhe ti e dinė shumė mirė qė cdo shkronjė e yte me bėn tė ndihem sic ėshtė mė sė miri, pasi qė atė shkronja radhitėn nga njė pėrson jashtzakonisht i mirė!

ShEjToNkA
25-08-08, 23:21
..shejtonk.sefte jam ne kete ode ,estekfurullah.Nom koka nom ,veq diqysh si e pashe ne dere emrin, me erdhendo dridhje s'di pse ,tutna prej shejtanave me syret njeriu.Veq mbasi afer e kam Murgeshen,me lehte e kam.Po ta le nje pershendetje te ngrohte,sikur me pas qen insan taman,se beli vallha Murgesha din dicka :):);) me gjithe kto fjae te mira.

Kudo qe je kalo mire.
GHaghaghaghaghagahagha jo oj lyrė lirisht eja, se gjithė me stupc nuk pres @
Vizita juaj qė qenka SEFTE dėshiroj tė jetė pa kufi, sepse njerzit si ti mė gėzojn dhe mė nderojn.
Duke tė falenderuar pėr vizitėn tėnde nė oden time, uroj mė tė mirat pėr ty dhe tė dashurit tuaj.

Loloku
28-08-08, 23:05
Rri qaty mos luj venit se dimijat t'u paskan cky edhe une s'kam ardhe per naj hajr, po vec oden me ta tarshkat pak...
As me nej s'po kam vakt vec Murgeshes qoja me stupc nje selam...

ShEjToNkA
29-08-08, 22:16
Hade Loloku he mirė se tė paska sjell zoti kėndej... mė fal por e kem traditė qė t'i presim mysafirt nė kėmbė, ashtu mė kanė mėsuar.
Sa pėr selam, unė dėrgoj atė selam edhe bash selam pėr qejfin tim qenkaaaa.... se si jam mbushė nė tė jo njė stupc por nja 10 rend kam me ia dė[email protected]@@@@@@SP. Tė falenderoj nga zemra qė ke kaluar kėndej dhe ke lėnė keto shkronja, njėhirt tė pėrshendes me dėshirat me tė mira pėr ty.
Si gjithnjė dhe pėrherė i respektuar dhe i nderuar nga une!

Murgesha
29-08-08, 22:26
A hiq nuk bani pa ja qu nė vend selomin Lolokut a?? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

ShEjToNkA
29-08-08, 22:28
A hiq nuk bani pa ja qu nė vend selomin Lolokut a?? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif
Tėra, tėra thonė mos me i cu nė vend bėn ama selamin s'bėn hic, se nė atė dynja duhet jap xhevap ghaghaghaghaghaghaghaghaghgahgahghaghaghagha

Honesty^uk.
31-08-08, 12:34
Larg nesh o Shejtan,
erdha vec me te lene nje STRAJCE pershendetje dhe mi ik me vrap.
kalofsh sa me kendshem dhe ishalla nuk merr koha mire shpesh tek ti
se kishe me e prish shpejt ate ZGARE

Shendet te uroj sa te duash TI
kurse suksese dhe dashuri te dhasht i madhi ZOT pa kufizim

Si gjithnje me respekt
Honesty

ShEjToNkA
31-08-08, 16:51
Larg nesh o Shejtan,
erdha vec me te lene nje STRAJCE pershendetje dhe mi ik me vrap.
kalofsh sa me kendshem dhe ishalla nuk merr koha mire shpesh tek ti
se kishe me e prish shpejt ate ZGARE

Shendet te uroj sa te duash TI
kurse suksese dhe dashuri te dhasht i madhi ZOT pa kufizim

Si gjithnje me respekt
Honesty

Valla beeeeeeeeeee djalė ma larg vec ne mal nė dalsha prej juve pėrzeteeeeeee:tongue:

Po pres me pa durim me shkund kėtė strajc e inshalla kah edhe ndonje PORAGAQĖ se vec pėrshendetje s'po du, qyyyy!
E dita ka qenė pėrfekt, sa qė prej lutjes tėnde shiu m'i bėri qull saqat po sa ja fillova flisė se sa pėr ZGARĖ ( ghaghaghaghaghaghagha) hic s'ėshtė dert.
E me tė njejtat dėshira edhe pėr ty po e pėrfundoj kėtu kėtė shkrim, se i paske KOKRRU kėto fjalė si me qenė tė programume ne PORTOKALL.

romansa
31-08-08, 17:13
http://www.arelia.com.tr/images/urunler/buyuk/orkide2.jpgErdha ne kete dhome te pershendes!!!.duke te deshiruar ēdo te mire!

Honesty^uk.
31-08-08, 18:30
Valla beeeeeeeeeee djalė ma larg vec ne mal nė dalsha prej juve pėrzeteeeeeee:tongue:

Po pres me pa durim me shkund kėtė strajc e inshalla kah edhe ndonje PORAGAQĖ se vec pėrshendetje s'po du, qyyyy!
E dita ka qenė pėrfekt, sa qė prej lutjes tėnde shiu m'i bėri qull saqat po sa ja fillova flisė se sa pėr ZGARĖ ( ghaghaghaghaghaghagha) hic s'ėshtė dert.
E me tė njejtat dėshira edhe pėr ty po e pėrfundoj kėtu kėtė shkrim, se i paske KOKRRU kėto fjalė si me qenė tė programume ne PORTOKALL.Allahile a din ndryshe ti a veq me na i shti dhembezit:biggrin: po cfar porogacash ne pik te veres
dhe shyqyr ZOTIT qe paska ra shi se ti me henger FLI e une me lpi dhembet nuk ban
Valla une ngaqe i kam duart e mira, nuk lodhem shume me i kokkru shkrolat
por PORTOKOLLIN se kam bash qef

Hajt te pershendes dhe ishalla nuk ftofesh ne vere, se moti i keq po merr te ju

ShEjToNkA
31-08-08, 18:36
Allahile a din ndryshe ti a veq me na i shti dhembezit:biggrin: po cfar porogacash ne pik te veres
dhe shyqyr ZOTIT qe paska ra shi se ti me henger FLI e une me lpi dhembet nuk ban
Valla une ngaqe i kam duart e mira, nuk lodhem shume me i kokkru shkrolat
por PORTOKOLLIN se kam bash qef

Hajt te pershendes dhe ishalla nuk ftofesh ne vere, se moti i keq po merr te ju
Pse a vec dimrit ka porogaqa a?????? Evvv hor u bėra, unė duke mendu se ka edhe verės!!!!
Pash zoti pasi qenka keshtu, ketu tek ne gati gjithė dimėr ėshtė , a na bjėn njė pip tė porogaqave kur t'i shortoni????????????????????? e tani ketu bėhėn katėr herė nė vit...:d

Honesty^uk.
31-08-08, 18:44
Pse a vec dimrit ka porogaqa a?????? Evvv hor u bėra, unė duke mendu se ka edhe verės!!!!
Pash zoti pasi qenka keshtu, ketu tek ne gati gjithė dimėr ėshtė , a na bjėn njė pip tė porogaqave kur t'i shortoni????????????????????? e tani ketu bėhėn katėr herė nė vit...:dPo more PIPIN po te gjej por me paske qit pune se me duhet me e gjet nje PIP qe e ka
nenen e mire, dhe jo nje qe eshte nevrike dhe i krymb POROGAQAT:biggrin:

Zero Cool
06-09-08, 10:03
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

ShEjToNkA
12-09-08, 21:47
http://www.arelia.com.tr/images/urunler/buyuk/orkide2.jpgErdha ne kete dhome te pershendes!!!.duke te deshiruar ēdo te mire!
Romansa, tė falenderoj shumė pėr lule dhe pėr kohėn qė ke kushtuar tė kalosh nė oden time!

ShEjToNkA
12-09-08, 21:49
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif


Zero Kullė, ndoshta nuk prish pune me tė thėnė mirėmbrėma pasi kėtė kaffe m'u dash te marr nė mbrėmje se nė mėngjes s'po ma lejon ramazani! :d
Pėrshendetje...

teutaA
12-09-08, 21:51
ahhahah ani kqyrja avatarin hahahah koka ba kullerk

e mos le zot kon pa hajni

ShEjToNkA
12-09-08, 21:54
ahhahah ani kqyrja avatarin hahahah koka ba kullerk

e mos le zot kon pa hajni
GHaghaghaghaghaghaghaghaghagha mos me qenė hajnija kaherė kisha mbetė pa gjė hicccccc, a mos po tė pėlqen??? Mos gabo me vjedh se tė vras :D

teutaA
12-09-08, 21:55
GHaghaghaghaghaghaghaghaghagha mos me qenė hajnija kaherė kisha mbetė pa gjė hicccccc, a mos po tė pėlqen??? Mos gabo me vjedh se tė vras :D

hahahah jo kush ti jep ma shum se 20 ty hahahhah

prej teje e kisha vjedh po ku me dit ku e ke vjedh ti e po bi ne bela me kon

ShEjToNkA
12-09-08, 21:56
hahahah jo kush ti jep ma shum se 20 ty hahahhah

prej teje e kisha vjedh po ku me dit ku e ke vjedh ti e po bi ne bela me kon
GHaghaghaghaghaghagha sa pėr bela nė qafė time, krejt me i lėnė nė lloq ty nuk tė la se shumė tė kam nė qejf, shkrut po du me tė thėnė se s'guxon askush me tė ngacmu:D

teutaA
12-09-08, 21:58
GHaghaghaghaghaghagha sa pėr bela nė qafė time, krejt me i lėnė nė lloq ty nuk tė la se shumė tė kam nė qejf, shkrut po du me tė thėnė se s'guxon askush me tė ngacmu:D

po de tek e fundit nese me nguc kush ikim bashk:smile:

Trina_1
13-09-08, 13:40
Te pershendes Shejtonke uroj gjitha te mira ..

http://www.lifestylecentre.ie/acatalog/Intense%20passion%20Deluxe.jpg

Naki
13-09-08, 14:28
http://de.youtube.com/watch?v=rSugagEqVgg

pėrshėndetjet dhe urimet shkojnė pėr ty me njė kėngė nga Minatori.

Duke ju deshiruar ēaste tė mira dhe vikend sa mė relaksues ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Naki

selvija
18-09-08, 11:52
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

lovely
20-09-08, 18:42
oj xhelozkė, :biggrin: qe ta pruna edhe ty nje fustan, e bajsh me shnet :smile:


http://i209.photobucket.com/albums/bb50/PeterPansChick/Dresses/Blue/10.jpg

schütze
21-09-08, 12:37
Pranoni pershendetjet me te sinqerta nga schütze

ShEjToNkA
22-09-08, 23:39
Te pershendes Shejtonke uroj gjitha te mira ..

http://www.lifestylecentre.ie/acatalog/Intense%20passion%20Deluxe.jpg
E pėrshėndetur qofsh gjithmonė, e tė mirat tė shoqėrofshin cdo cast!

ShEjToNkA
22-09-08, 23:40
http://de.youtube.com/watch?v=rSugagEqVgg

pėrshėndetjet dhe urimet shkojnė pėr ty me njė kėngė nga Minatori.

Duke ju deshiruar ēaste tė mira dhe vikend sa mė relaksues ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Naki
Castet e mira tė shoqėrofshin gjithnjė i nderuar dhe shumė i respektuar Naki.
Ku do qė je totja tė pėrshndet me respektin me tė madh dhe me dėshirat mė tė mira pėr ty dhe tė dashurit tuaj!

ShEjToNkA
22-09-08, 23:42
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)
E kam ditė se s'ka gjė hajr prej kėsaj dasme ndaj edhe s'e kam pranu ftesėn;) megjithkėtė unė tė falenderoj pėr mundin qė ke bė Selvije :d

ShEjToNkA
22-09-08, 23:42
oj xhelozkė, :biggrin: qe ta pruna edhe ty nje fustan, e bajsh me shnet :smile:


http://i209.photobucket.com/albums/bb50/PeterPansChick/Dresses/Blue/10.jpg
Flm shumė e shėndet pac,por njė ta them mos m'i shperndaj hera tjera fustanat :d

ShEjToNkA
22-09-08, 23:44
Pranoni pershendetjet me te sinqerta nga schütze
Ndėr pėr mua ėshtė tė trokitėsh ti nė oden time me pėrshendetje.
I pėrshendetur dhe i nderuar qofsh gjithmonė!

Urata
23-09-08, 00:29
ShEjToNkA, pranoni pershendetjet e mia n'kete muaj te shejt ramazani...!

respekt Urata!

ps: kjofsh tu bo qejf! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

DetiJon
23-09-08, 10:36
Sa emer te perqud ke ketu por sa e ambel dhe e dashur je ne fakt kete e kemi verejt shum mire tek ti dhe propozoj te nderrojsh kete nike nga shejtonka ne Engjull..

Luciano
23-09-08, 10:48
Pershendetje Engjull,

DetiJon te pergezoj me emer te ri. lol,

Urime

ShEjToNkA
23-09-08, 23:59
ShEjToNkA, pranoni pershendetjet e mia n'kete muaj te shejt ramazani...!

respekt Urata!

ps: kjofsh tu bo qejf! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Faleminderit Uratė, qejfi tė shoqėroft gjithmonė.
Prano edhe pėrshendetje nga unė nė kėtė fund muaj tė shenjtė me dėshirė qe begatia dhe devotshmeria tė jenė tė pranishėm tek ju.

ShEjToNkA
24-09-08, 00:02
Sa emer te perqud ke ketu por sa e ambel dhe e dashur je ne fakt kete e kemi verejt shum mire tek ti dhe propozoj te nderrojsh kete nike nga shejtonka ne Engjull..

Ma be DetiJon, se ma qejf kam me mė thėnė mua dic se sa NICKUT!!!:redface:
Faleminderit qė keni kaluar kėndej pari dhe faleminderit pėr fjalėt tuja.
Pėrshendetje ku do qė je, tė mirat me ty!

ShEjToNkA
24-09-08, 00:03
Pershendetje Engjull,

DetiJon te pergezoj me emer te ri. lol,

Urime

I pėrshėndetur dhe i nderuar qofsh gjithmonė!

Estella
24-09-08, 00:05
praano pershndetje nga

http://www.betten-bunge-berlin.de/images/pic-estella.jpg

ShEjToNkA
24-09-08, 00:17
praano pershndetje nga

http://www.betten-bunge-berlin.de/images/pic-estella.jpg

Mos thuaj pastaj pse ma vjedhe shtratin ghaghaghaghaghagagaghaaghagh

Po me kėnaqesi sis, e pėrshendetur qofsh gjithmonė!

teutaA
25-09-08, 02:31
veq erdha me kqyr mos i ke ra pishmon per avatar po ncuk:smile:

Lona
25-09-08, 09:12
Pershendetje e nderuar gjitha te mirat ju deshiroje.

Jana
30-09-08, 00:28
Urime Fejesa....

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

lovely
30-09-08, 10:31
Shejtonkė, per hajr t kofte Bajrami


shume t mira

lovely

Trina_1
30-09-08, 13:30
http://img530.imageshack.us/img530/2773/urimexw2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

romansa
30-09-08, 20:39
http://www.albislam.com/urim.jpg

ninnela
01-10-08, 00:01
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

ShEjToNkA
03-10-08, 00:42
Pershendetje e nderuar gjitha te mirat ju deshiroje.

Faleminderit Lona. E pėrshendetur dhe e nderuar qofsh gjithmonė!

ShEjToNkA
03-10-08, 00:43
Urime Fejesa....

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif


Jana, flm shumė, urime edhe ty fitėr Bajrami!

ShEjToNkA
03-10-08, 00:45
Shejtonkė, per hajr t kofte Bajrami


shume t mira

lovely


Lovely, pėr hajr ndėr vite e mote edhe pėr ty kjo festė e madhe e bajramit.

Tė mirat sisssss qofshin me ty nė cdo moment!

ShEjToNkA
03-10-08, 00:46
http://img530.imageshack.us/img530/2773/urimexw2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Trina sissss, urime dhe gėzime edhe ty Bajrami. Gėzuar e me fat!

ShEjToNkA
03-10-08, 00:47
http://www.albislam.com/urim.jpg


Romansa, flm shumė siss, urime Fitėr Bajrami edhe pėr Ty.

Qofsh gėzueshėm dhe mirė ku do qė je!

ShEjToNkA
03-10-08, 00:49
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

Sa bukur tingėllojn kėto fjalė!!!
Faleminderit Ninenal qė solle kėto fjalė kėtu dhe begatove oden time me kėto shkronja, FALEMINDERIT!

Me fat edhe ty Fiter Bahrami.
Tė mira dhe begati sjellt ZOTI tek ty!

Giovanni
04-10-08, 10:17
http://lh5.ggpht.com/tomnine/R9Lx79Yr_VI/AAAAAAAAB08/JLTnZV9i5rg/s800/great_weekend.jpg

DetiJon
05-10-08, 21:05
Sa bukur e paske ba qe e paske nderrue emrin oj shejtonke se nuk tu pershtatke fare ky emer por si Zana e Malit te vjen ky emer shum bukur. e mbajsh me shnet kete emer oj Zana e malit.

Adina-R.Ks
07-10-08, 12:58
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Trina_1
08-10-08, 13:25
Te PeRqAfOj .......

http://www.hardmanandhall.com/shop/uploads/images_products/413.jpg

Urata
09-10-08, 01:07
Trina_1, edhe une e perqafoj ShEjToNkEn.

e_martumja
09-10-08, 09:54
Pershendetje dhe hallall per talentin qe ke per bisedime me varrgje....

edhe nje perqafim ma shume nuk te ban zarar :biggrin:

DetiJon
10-10-08, 21:40
Ja pasken nise disi te gjith me rend mee perqafue kete shejtonken po ja qes edhe une durt rreth qafes e ishalla nuk e ka rand por i merr me knaqesi....!!!

ShEjToNkA
11-10-08, 16:24
http://lh5.ggpht.com/tomnine/R9Lx79Yr_VI/AAAAAAAAB08/JLTnZV9i5rg/s800/great_weekend.jpg


Gjithmonė veekende tė bukura tė kėndshme pac, dhe jo vetėm weekende por cdo ditė jave!
Faleminderit!

ShEjToNkA
11-10-08, 16:28
Sa bukur e paske ba qe e paske nderrue emrin oj shejtonke se nuk tu pershtatke fare ky emer por si Zana e Malit te vjen ky emer shum bukur. e mbajsh me shnet kete emer oj Zana e malit.


DetiJon, e kisha si dhuratė dhe e ndėrrova nėntitullin :biggrin: ,nuk mė shko gjatė pasi edhe ky nėntitull ėshtė i vjedhurė sic i kam frimat,avataret etj, vec deri sa ta gjejė njė tjetėr.:tongue:

Megjithatė unė tė falenderoj qė ke kaluar ksajde dhe ke lėnė ca fjalė nė oden time. I pėrshendetur nga unė gjithnjė!SP. Mos i shiqo ato qė mė kanė pėrqafu, sepse nuk ėshtė shejtonka pėr pėrqafime, shejton mė!!!

ShEjToNkA
11-10-08, 16:29
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Adina, pėrshendetje edhe pėr ty ku do qofsh!!!

ShEjToNkA
11-10-08, 16:30
Te PeRqAfOj .......

http://www.hardmanandhall.com/shop/uploads/images_products/413.jpg


E pėrqafuar me tė mira, ngrohtėsi, suksese dhe kėndshmeri qofsh gjithmonė Trinushshshshshe!!!

ShEjToNkA
11-10-08, 16:31
Trina_1, edhe une e perqafoj ShEjToNkEn.

Urata, edhe ti qofsh e pėrqafuar me ngrohtėsi dhe tė mira gjithmonė.
Faleminderit!

ShEjToNkA
11-10-08, 16:33
Pershendetje dhe hallall per talentin qe ke per bisedime me varrgje....

edhe nje perqafim ma shume nuk te ban zarar :biggrin:

GHaghaghaghaghagh siss hallall pac!

E pėrqafuar ngrohtėsisht dhe me tė mira qofsh gjithmonė.
E pėrshendetur nga unė gjithnjė!

DetiJon
11-10-08, 16:43
DetiJon, e kisha si dhuratė dhe e ndėrrova nėntitullin :biggrin: ,nuk mė shko gjatė pasi edhe ky nėntitull ėshtė i vjedhurė sic i kam frimat,avataret etj, vec deri sa ta gjejė njė tjetėr.:tongue:

Megjithatė unė tė falenderoj qė ke kaluar ksajde dhe ke lėnė ca fjalė nė oden time. I pėrshendetur nga unė gjithnjė!SP. Mos i shiqo ato qė mė kanė pėrqafu, sepse nuk ėshtė shejtonka pėr pėrqafime, shejton mė!!!

Ti ke marr nga une si dhurat dhe askujt ti sja ke vjedh ate nentitull por ai ty te shokn ma se shumti per shtati dhe kush te don me te akuzue per ate nentitull le te orijentohet tek une.


Une kete qe kom e kom gjith ashtu si dhurat nga nje bukuroshe e dukagjinit qe ma ka dhurue kete emer kqa te bukur.

Pra une do e mbaje me krenari kete meer dhe ti mbaje por mbaje aman.....!

vjeshta
18-10-08, 21:10
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

lovely
27-10-08, 13:19
http://i281.photobucket.com/albums/kk217/heatherlynnex0x012/photography/blueflower.jpg

DEA
01-11-08, 11:35
Te cmoj.......................vikend te qete...DEA

MemphiSx
01-11-08, 14:10
E kam tradite qe ti Respektoj Vlerat!
Jeni e vetmja qe kam mesuar shum gjera tek JU,ne kete Forum!
Shum here jam fut ne mendime te thella,duke analizu fjalet tuaja!

Jeni e veqante nga te gjithe tjeret,per shume arsye!
E e veqante je,sepse me menqurin tende arrite qe t'krijosh nje simpati te madhe tek te gjihe Ne,duke e ndje edhe mungesen tende te gjate ne Forum!

Gjithmon Je dhe do te Mbetesh,Ikone e Dardanisė.

Me Respekt Beni.

Giovanni
05-11-08, 08:45
http://i266.photobucket.com/albums/ii261/funkbutter/graphics/Good_Day/8_good_day_purple_rose.gif

ShEjToNkA
11-11-08, 22:46
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/) Njėra ndėr momentet speciale tė FD-sė pėr mua ėshtė edhe prezenca yte qė na shoqėron!
Faleminderti pėr viziten dhe je e pėrshėndetur gjithmonė nga unė!

ShEjToNkA
11-11-08, 22:47
http://i281.photobucket.com/albums/kk217/heatherlynnex0x012/photography/blueflower.jpg Lovely, faleminderit pėr lulen!

ShEjToNkA
11-11-08, 22:48
Te cmoj.......................vikend te qete...DEA Pėr Zotin tė cmoj edhe unė ty!

Jo vetėm njė vikend por cdo vikend dhe cast viti te qetė dhe tė ngrohet e pac!

ShEjToNkA
11-11-08, 22:53
E kam tradite qe ti Respektoj Vlerat!
Jeni e vetmja qe kam mesuar shum gjera tek JU,ne kete Forum!
Shum here jam fut ne mendime te thella,duke analizu fjalet tuaja!

Jeni e veqante nga te gjithe tjeret,per shume arsye!
E e veqante je,sepse me menqurin tende arrite qe t'krijosh nje simpati te madhe tek te gjihe Ne,duke e ndje edhe mungesen tende te gjate ne Forum!

Gjithmon Je dhe do te Mbetesh,Ikone e Dardanisė.

Me Respekt Beni. Po tė mos ishi ju ata sic jeni, as unė nuk do isha kjo si jam dhe nuk do isha ketu!
Tė falenderoj nga zemra, dhe jo pėr fjalė tė mėdha qė ke drejtuar nė adresėn time, por pėr vizitėn tėnde qė i ke bė kėsaj ode, sepse prezenca e njerzve si TI mė NDERON!

Faleminderit Beni, i respektuar dhe i nderuar gjithmonė qofsh ku do qė je!

ShEjToNkA
11-11-08, 22:54
http://i266.photobucket.com/albums/ii261/funkbutter/graphics/Good_Day/8_good_day_purple_rose.gif Faleminderit Giovani, 365 ditė i pac beautiful!

Urata
13-11-08, 02:56
http://www.coolweblog.com/par/image/flowers.jpg


...nje mbremje te kendshme dhe ngrohte!...o kjofsh tu ba qejf...

Dreni30
13-11-08, 15:38
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

gjini
13-11-08, 16:19
Oj zana e malit, bonu gati dhe merre dajakun e te shkojm tek ajo shquptarja jon ne turkije se i paskan hi do daji mbrenda e tja ndjekim dajak shpines .....
Ty nje nate te mire nga une ...http://www.coolweblog.com/par/image/flowers.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
13-11-08, 16:47
O hicu Lovelyt ti se ajo ka merak me kėrku ndihm ashtu koti, e ka hobi si unė stupcin ghaghaghagaagaghaghaghagahaghahgaghagha

Pėrndryshe nga unė jo qė je e falur ngase s'kam pėr cka por unė pėrsonalisht krenohem me ty, me njė shkrim dhe me njė shtjellim qė bėn!!! Je fenomenal! Lumtė prindėrit cfarė pasardhėsi i kanė lėnė tokės, sepse tė ruhet aq bukur gjuha nė dhe tė huaj, pasi e dijm edhe faktin se si ka qenė kontakti viteve tė mė parshme, ėshtė mrekulli. Tė pėrgėzoj siss!


SP. Kishe cekė njė shkrim diku mė lart Vushtrrin, e desha ta di a tė kam "mbesė" a jem "vendase"??? (__________________
...Shejtonka, uné,me lejen ténde du té thém zana a bén ?:smile:

Pra, pata deshiré té pérshéndes ne oden ténde, dhe sinqerisht té falenderoj pér konsiderat...Uné, dita dites,gjej njérz jashtzakonisht té miré, té "shtrenjt " ketu ( sikur ti )me njé fjal ma té thjesht mé knaqet shpirti me ju ...
Mé beson se,ne as nje forum turke nuk hye ose teper ... Jo qé nuk ja vlen,..se ka shum forume me nivele te larta, por tek uné prap pesha shkon kah i kam véllezérit dhe motrat e mia,ndihem ma mire me te gjitha ...dhe kohen e lire qe e kam te kyqem orientohem drejt e kah ju :smile: Kjo ésht e téra..

Po zana,jam Vushtrriase :smile: nga Vushtrria kan shpérngul familja ime ne '57 ten ...

Té pérshéndes dhe té uroj te gjitha té mirat ku do qé je,..ty dhe mbar té dashurve tuaj...

http://www.9sn.net/resim/Makro-cekim-cicekler.jpg

turisti
14-11-08, 15:16
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

lovely
15-11-08, 00:04
http://i106.photobucket.com/albums/m242/axiemeluv/Flowers/CamelliaBlue.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
16-11-08, 20:45
ShEjToNkA :tongue: e sheh se ta shkruva emnin bash qashtu ti,qysh e ke shkru :biggrin: se s'mu pergjegje qé té thash zana,ha ha ha . i qik shaka .. Po njéme nga malli qé pata per njé shoqe té ngusht té femijérise,e Prishtines,té thash zana ..:smile: po njéme,té prita qé vjen apet te uné pasi qé e ndalem gjith at tolloviné, pata qef ta qes naj qaj a kafe,..

edhe diēka,a din pse ju kan tek selvijes qaj e kafe turke ha ha haa ,,,
ti qfare i adhuron ?? :biggrin:

té pérshéndes sinqerisht, dhe té uroj javé té mbaré ,e dashur ShEjToNkA ...:smile:

Urata
17-11-08, 05:20
...per "pertacen" e ledinave ShEjToNkA!...kjo vetem n'gatshem i don lulet ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...

...e rrethuar embel/kendshem si keto lule kjofsh!


http://www.nzflower.co.nz/images/arrangement_flowers_pot_bright_cheerful_mix_lge.jp g

gjini
17-11-08, 10:56
Urata, mos e akuzo pa te drejt shejtonken per dembeli . nuk eshte e vertet se ajo priton me ba diqka , po ajo priton veq heret me u zgjue,e kur te zgjohet ajo nuk din me u ndal.
Lulet i ka hak se ja ka edhe anen , por ti shum mire qe ja ke lan te dritarja.

ShEjToNkA
17-11-08, 11:23
http://www.coolweblog.com/par/image/flowers.jpg


...nje mbremje te kendshme dhe ngrohte!...o kjofsh tu ba qejf...


Faleminderit Uratė, cdo mbrėmje qofte e ngroht dhe e kėndshme Øpėr ty.

ShEjToNkA
17-11-08, 11:27
ShEjToNkA :tongue: e sheh se ta shkruva emnin bash qashtu ti,qysh e ke shkru :biggrin: se s'mu pergjegje qé té thash zana,ha ha ha . i qik shaka .. Po njéme nga malli qé pata per njé shoqe té ngusht té femijérise,e Prishtines,té thash zana ..:smile: po njéme,té prita qé vjen apet te uné pasi qé e ndalem gjith at tolloviné, pata qef ta qes naj qaj a kafe,..

edhe diēka,a din pse ju kan tek selvijes qaj e kafe turke ha ha haa ,,,
ti qfare i adhuron ?? :biggrin:

té pérshéndes sinqerisht, dhe té uroj javé té mbaré ,e dashur ShEjToNkA ...:smile:

O si tė kam pa e kam ditė se nga ana ime tė kam:smile: :cool:

O thirnem si tė doni se jam mėsuar tė mė thrasin me emra tė ndryshėm, m'u ka bė si me ngrėn dicka tė njejtė cdo ditė :biggrin: Pėrndryshe nickun Shejtonka se ndėrroj dot me nickun me tė mirė tė insonave, se ėshtė shumė zanzi ghaghahgaghaghaghaghahgahgaghhag
Edhe s'jam hidheru aspak sis, hic mos ta ndin si do qė tė mė thiresh tek unė je e mirė se ardhur!

Pėrvec kėsaj unė tė falenderoj ty sinqerisht qė ke kaluar ka oda ime dhe me kė nderu, tė pėrshėndes nga zemra!

ShEjToNkA
17-11-08, 11:28
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Dreni tė faleminderit, tė mirat gjithmonė me ty.

ShEjToNkA
17-11-08, 11:28
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

Me tė njejtat dėshira, pėrshėndetje edhe pėr ty.

ShEjToNkA
17-11-08, 11:29
http://i106.photobucket.com/albums/m242/axiemeluv/Flowers/CamelliaBlue.jpg


Flm Lovely pėr lulen!

ShEjToNkA
17-11-08, 11:30
...per "pertacen" e ledinave ShEjToNkA!...kjo vetem n'gatshem i don lulet ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...

...e rrethuar embel/kendshem si keto lule kjofsh!


http://www.nzflower.co.nz/images/arrangement_flowers_pot_bright_cheerful_mix_lge.jp g

GHahgaghaghaghaghaghahgahgahg Pėrtacja tė falenderon dhe tė uron gjithė tė mirat!

ShEjToNkA
17-11-08, 11:46
Urata, mos e akuzo pa te drejt shejtonken per dembeli . nuk eshte e vertet se ajo priton me ba diqka , po ajo priton veq heret me u zgjue,e kur te zgjohet ajo nuk din me u ndal.
Lulet i ka hak se ja ka edhe anen , por ti shum mire qe ja ke lan te dritarja.
ghaghagaghagh mirė e ke be gjini vec me akuzojn pa tė drejt, mbarova me kėta insona:d</p> Faleminderit qė ke kaluar ksajde, po ashtu tė pėrshėndes dhe tė uroj cdo tė mirė.

lovely
17-11-08, 11:49
qu o dreq marom qift se e gjeta qiftin :biggrin:

ShEjToNkA
17-11-08, 12:02
qu o dreq marom qift se e gjeta qiftin :biggrin:
Pse a oficar po tė duket ty dreqi aa??????????????????????????????????

lovely
17-11-08, 12:14
Pse a oficar po tė duket ty dreqi aa??????????????????????????????????

po po t shoh qe veq qat pune po e bon...edhe po i dan masanej :biggrin:

ShEjToNkA
17-11-08, 12:15
po po t shoh qe veq qat pune po e bon...edhe po i dan masanej :biggrin:
Kush moj,, unė i bashkoj por bashkim tė pėrjetėshm s'mundem t'ju garantoj, cka kam faj unė qė ndaheni vet akoma pa u martu !!!!!!! [email protected]

~AnnA~
17-11-08, 17:15
Shejtonka,pershendetjet nuk mungojne dhe nga ana ime :)
te uroj te mira deri ne infinit ... shpresoj te te mjaftojne ;)

http://byfiles.storage.live.com/y1priyDEgiN_I1fjCKjiNMt9bC2Yk7cZ2YZ13Of4ki2cvIyYEH Osp9OEoDGVPsx-sKnMpbaO7Y4HoY

Dallandyshja_718
17-11-08, 17:43
Pershendetje per TY e nderuar! Te uroj shendet dhe lumturi ne ēdo aspekt te jetes tende,,,:smile:
Dallandysja

http://i227.photobucket.com/albums/dd103/rfcdandcare/4895f496.gif

Penelope
17-11-08, 22:20
Shejtonka, te pershendes dhe me vjen mire qe respekti osht reciprok. Ne fillim pak kisha ndroje nga nicky Yt, por e pashe qe mrapa tij mshifet nje zonje e madhe.

gjithe te mirat per Ty

Urata
20-11-08, 07:55
http://www.9sn.net/resim/Cicek-9.jpg

...lendina me lule per ty, ShEjToNkA!...o gjini, si je? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


http://www.9sn.net/resim/Cicek-7.jpg

gjini
20-11-08, 09:23
Urata me paska kerkue tek ti e me duket se paska habit rrugen kunata jeme ne kete sabah.
Oj kunat , po mos ma qo zanin e zi se une shejtonken e kom mike dhe kaq heret nuk vij me ndejt tek kjo mike qe me paske kerkue ketu tek oda e saj!!!!
pra po te tregoj se une e kom njo dy tri shpi ma posht oden e eja e pijm nga nje kafe.

Trina_1
20-11-08, 15:16
Te uroj nje dite te mbar Engjellushe asi Shejtonke moj qenke :biggrin:

http://i301.photobucket.com/albums/nn49/biooz/Love/Love-RedRoses.gif (http://www.msplinks.com/MDFodHRwOi8vczMwMS5waG90b2J1Y2tldC5jb20vYWxidW1zL2 5uNDkvYmlvb3ovTG92ZS8/YWN0aW9uPXZpZXcmY3VycmVudD1Mb3ZlLVJlZFJvc2VzLmdpZg ==)

SANTANA-29
20-11-08, 16:02
http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xgedacht_l.jpg

Giovanni
21-11-08, 14:53
http://i301.photobucket.com/albums/nn42/_serafina_/great_weekend.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
23-11-08, 10:54
njé mire mengjes nga turqia, si je moter,qa ke me ket dardani qé na murré n'qaf qe sa dite,veq mujsha t'ju lexoj,e m'hike terpija pa mujt me shkru kurrgjo ! :mad: :biggrin:

duke shpresuar se takohemi ma vone,té pérshéndes shum,dhe té uroj njé dite té miré shejtonka ..http://www.yeniresim.com/data/media/4/www.yeniresim.com_-__iek_Resimleri_-_Kardelen_2.jpg

Urata
26-11-08, 06:47
http://img225.imageshack.us/img225/4619/cc235fa307a8f8c2d217b79sl0.gif

lyra2
26-11-08, 08:17
http://www.youtube.com/watch?v=EPTMnHyeX1k

Te pershends kudo qe je ;)

Dallandyshja_718
26-11-08, 15:47
N'a mori malli per Ty, ShEjToNkA...
T'pershendes...

http://www.mediatinker.com/blog/images/odaijiniFlowers.jpg

ShEjToNkA
27-11-08, 00:09
Shejtonka,pershendetjet nuk mungojne dhe nga ana ime :)
te uroj te mira deri ne infinit ... shpresoj te te mjaftojne ;)

http://byfiles.storage.live.com/y1priyDEgiN_I1fjCKjiNMt9bC2Yk7cZ2YZ13Of4ki2cvIyYEH Osp9OEoDGVPsx-sKnMpbaO7Y4HoY Vet prezenca juaj nė oden time mė mjfaton e lere mė urimet e shprehura deri nė infinit.
Faleminderit Anna, dhe pėrshėndetje!

ShEjToNkA
27-11-08, 00:12
Pershendetje per TY e nderuar! Te uroj shendet dhe lumturi ne ēdo aspekt te jetes tende,,,:smile:
Dallandysja

http://i227.photobucket.com/albums/dd103/rfcdandcare/4895f496.gif Dallėndysha, faleminderit qė ke kaluar kėndej dhe mė ke bė nder.
Gjithnjė e pėrshėndetur nga unė, ku do qė je. N'a mori malli per Ty, ShEjToNkA...
T'pershendes...

http://www.mediatinker.com/blog/images/odaijiniFlowers.jpg Edhe mua mė mori malli.
Faleminderit pėr lulet siss.

ShEjToNkA
27-11-08, 00:15
Shejtonka, te pershendes dhe me vjen mire qe respekti osht reciprok. Ne fillim pak kisha ndroje nga nicky Yt, por e pashe qe mrapa tij mshifet nje zonje e madhe.

gjithe te mirat per Ty Penelope, faleminderit pėr fjaltė dhe pėr kohen qė keni kushtuar nė oden time.
Me njerzė tė mdhenje duhet edhe une tė jem e tillė.
Tė mirat dhe mbarsitė qofshin pėrhere me ty!

ShEjToNkA
27-11-08, 00:19
http://www.9sn.net/resim/Cicek-9.jpg

...lendina me lule per ty, ShEjToNkA!...o gjini, si je? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


http://www.9sn.net/resim/Cicek-7.jpg Uratė, shyqyr qė ma ke sjelle ledinėn e s'mė ke cu mua nė ledinė, se hic qejf s'kam me dalė nė ledinė :d
gaghaghaghaghaghahgahgagaghaghahgahg
http://img225.imageshack.us/img225/4619/cc235fa307a8f8c2d217b79sl0.gif

Faleminderit pėr kohėn qė kushton nė oden time pastaj edhe pėr lulet , ledinat dhe kėtė foton me njė engjull qė janė vet mrekullia e botės!

ShEjToNkA
27-11-08, 00:20
Te uroj nje dite te mbar Engjellushe asi Shejtonke moj qenke :biggrin:

http://i301.photobucket.com/albums/nn49/biooz/Love/Love-RedRoses.gif (http://www.msplinks.com/MDFodHRwOi8vczMwMS5waG90b2J1Y2tldC5jb20vYWxidW1zL2 5uNDkvYmlvb3ovTG92ZS8/YWN0aW9uPXZpZXcmY3VycmVudD1Mb3ZlLVJlZFJvc2VzLmdpZg ==) 365 ditė i pac tė tilla sisss.
Faleminderit dhe pėrshėndetje!

ShEjToNkA
27-11-08, 00:20
http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xgedacht_l.jpg Flm, Santana, pėrshėndetje pėr ty.

ShEjToNkA
27-11-08, 00:21
http://i301.photobucket.com/albums/nn42/_serafina_/great_weekend.jpg Thank You.

ShEjToNkA
27-11-08, 00:23
njé mire mengjes nga turqia, si je moter,qa ke me ket dardani qé na murré n'qaf qe sa dite,veq mujsha t'ju lexoj,e m'hike terpija pa mujt me shkru kurrgjo ! :mad: :biggrin:

duke shpresuar se takohemi ma vone,té pérshéndes shum,dhe té uroj njé dite té miré shejtonka ..http://www.yeniresim.com/data/media/4/www.yeniresim.com_-__iek_Resimleri_-_Kardelen_2.jpg Moj ti mirė qė paske lexuar, unė as me lexuar s'kam pas mundėsi... :d

Tė pėrshėndes motra shqipe prej ketu e nė Turqi, gjithė tė mirat pėr ty dhe faleminderit qė ke kaluar kėndej dhe faleminderit pėr kėto lule bore.

ShEjToNkA
27-11-08, 00:24
http://www.youtube.com/watch?v=EPTMnHyeX1k

Te pershends kudo qe je ;) Faleminderit pėr viziten e dy herė faleminderit qė ma ke sjell Sabriun.
Pėrshėndetje ku do qė je!

GURI SYLAJ
27-11-08, 07:14
Urimet me te mira per Diten e Flamurit!

ShEjToNkA
01-12-08, 22:03
Urimet me te mira per Diten e Flamurit!

I nderuari Guri Sylaj, tė falenderoj nga zemra qė me ke bė nder dhe ke kaluar mu nė kėtė ditė dhe ke lėnė kėtė urim.

Me shpresė qė ke kaluar atė ditė madhėshore sic ėshtė mė sė miri tė pėrshėndes dhe tė uroj pėr shumė mote, dhe gjithashtu duke tė falenderuar tė uroj gjithė tė mirat pėr ty dhe tė dashurit tuaj !

gjini
05-12-08, 10:55
http://www.interflora.dk/flowers/1116_3.jpg

Merri keto se kam dal sot neper kopshtije tuj hallakat per juve tju freskoj me aromen e ketyre luleve.

Shqiptare_ne_Turqi
06-12-08, 23:33
shejtank u tretem krejt a po e sheh ! shum kam prit dielen mbrémjet,se me the qe povjen uliksi me ta hap deren, uné prit e prit e thir e thir uuullliiiikkksssss,uuuulllliiikkssss me tér fuqin e njé femre:biggrin: :biggrin: por kot !! me kishte ra tfikt mezi kam ardh ne vete :biggrin:

e dashur shejtanka sa jam qisajde du ta uroj dhe bajramin nga zemra,me déshirat ma té bukra pér ty dhe familjen ténde ...

http://www.fotografgalerisi.net/Fg003/303.jpg

Giovanni
07-12-08, 12:31
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif

Trina_1
07-12-08, 21:39
Me Fat Gurban Bajrami!

http://www.atlantamagazine.com/uploadedImages/Atlanta/Blogs/Shop_Girl/Deanna%20roses.jpg

Honesty^uk.
08-12-08, 09:43
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

FAT , GEZIME DHE LUMTURI paci gjothmone ne vatrat tuaja.

Honesty

lovely
08-12-08, 11:07
Shejtonke, perhajr Bajrami sis :smile:

t gjitha t mirat

ritta
08-12-08, 11:38
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

ShEjToNkA
08-12-08, 22:48
http://www.interflora.dk/flowers/1116_3.jpg

Merri keto se kam dal sot neper kopshtije tuj hallakat per juve tju freskoj me aromen e ketyre luleve.

Gjini, faleminderit, si pėr lule ashtu edhe pėr vizitėn nė oden time.

ShEjToNkA
08-12-08, 22:51
shejtank u tretem krejt a po e sheh ! shum kam prit dielen mbrémjet,se me the qe povjen uliksi me ta hap deren, uné prit e prit e thir e thir uuullliiiikkksssss,uuuulllliiikkssss me tér fuqin e njé femre:biggrin: :biggrin: por kot !! me kishte ra tfikt mezi kam ardh ne vete :biggrin:

e dashur shejtanka sa jam qisajde du ta uroj dhe bajramin nga zemra,me déshirat ma té bukra pér ty dhe familjen ténde ...Si bre gjithė po mė duhet me dhėnė xhevap pėr kėta insona???
O Shqipe, bre ndėgjom duhet me thirr ti dhjetė herė derisa tė ndėgjon Uliksi, se ashtu ka merak me e thir shumė se pak i ndėgjon femrat kur thėrasin!!!!! :rolleyes: :biggrin:


SP. Me fat edhe ty kurban Bajrami, tė faleminderit pėr vizitėn tėnØde, pėr urimin dhe pėr luelet.

ShEjToNkA
08-12-08, 22:52
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif


Gezime dhe tė mira pac gjithmonė, faleminderit dhe Gėzuar edhe ty!

ShEjToNkA
08-12-08, 22:52
Me Fat Gurban Bajrami!

http://www.atlantamagazine.com/uploadedImages/Atlanta/Blogs/Shop_Girl/Deanna%20roses.jpg


Me fat dhe me gėzime edhe ty Trinush, flm shumėėė!

ShEjToNkA
08-12-08, 22:54
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

FAT , GEZIME DHE LUMTURI paci gjothmone ne vatrat tuaja.

Honesty

Faleminderit Honesty, tė njejta u pėrciellshin edhe juve gjithmonė!

ShEjToNkA
08-12-08, 22:55
Shejtonke, perhajr Bajrami sis :smile:

t gjitha t mirat

Pėrhajr edhe ty sis, tė mira e gėzime pac gjithmonė!

ShEjToNkA
08-12-08, 22:56
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

Mirėsia tė pėrciellt pėrherė ritta, flm shumė!

Nirvana Band
08-12-08, 23:43
Me fat Kurban Bajrami, uron me respekt, N.Band.

ShEjToNkA
09-12-08, 23:42
Me fat Kurban Bajrami, uron me respekt, N.Band.

Nirvana Band, flm shumė me fat e me tė mira qofsh gjithmonė.
Me fat edhe ty.

Albonita
13-12-08, 09:53
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)


Prano pershndetjen time..!?

Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme..!

Shqiptare_ne_Turqi
14-12-08, 19:29
Si bre gjithė po mė duhet me dhėnė xhevap pėr kėta insona???
O Shqipe, bre ndėgjom duhet me thirr ti dhjetė herė derisa tė ndėgjon Uliksi, se ashtu ka merak me e thir shumė se pak i ndėgjon femrat kur thėrasin!!!!! :rolleyes: :biggrin:


SP. Me fat edhe ty kurban Bajrami, tė faleminderit pėr vizitėn tėnØde, pėr urimin dhe pėr luelet.


Po moter mbeta para derres at naté, ti the thirre :biggrin: provova dhe qate shans thash sadokudo forc mashkulli ha ha :biggrin: se une shtyj e shtyj derren su hapke :tongue:


Te pershendes shum shejtanka,dhe nje fillim te mbar per javen e re ...

ShEjToNkA
14-12-08, 23:25
Po moter mbeta para derres at naté, ti the thirre :biggrin: provova dhe qate shans thash sadokudo forc mashkulli ha ha :biggrin: se une shtyj e shtyj derren su hapke :tongue:


Te pershendes shum shejtanka,dhe nje fillim te mbar per javen e re ... hgaghaghaghahgaghaghaghahgahgagaghahga jo s'kam qare as ilac pa ta tregu derėn e Uliksit sepse kush thret nė derė time ai nuk ndėgjon, jo qė nuk ndėgjon por priton me iu jap xhevap se mendon mos janė zogzana :biggrin: :biggrin:

Pėrshėndetje dhe fillime dhe mbarime tė mira nė cdo javė pac siss!

ShEjToNkA
14-12-08, 23:26
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)


Prano pershndetjen time..!?

Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme..! Me kėnaqesi siss,
falemindert dhe pėrshėndetje ku do qė je!

Dallandyshja_718
17-12-08, 15:01
Sa ngrohtesi n'dhomen e Shejtonave, mos me t'thane mendja me kalua tek ato t'insonave:biggrin:
M'ra udha kendej pari thach t'n'alem me u mbush fryme n'kete bjeshke me bore, poashtu me ia lanė nji pershn'etje ShEjToNkEs!:smile:

Eddi
18-12-08, 16:10
Te pershendes dhe ty moj dreq cike:smile:

Shpat
19-12-08, 20:54
Tė pėrshėndes...........

ShEjToNkA
19-12-08, 23:49
Sa ngrohtesi n'dhomen e Shejtonave, mos me t'thane mendja me kalua tek ato t'insonave:biggrin:
M'ra udha kendej pari thach t'n'alem me u mbush fryme n'kete bjeshke me bore, poashtu me ia lanė nji pershn'etje ShEjToNkEs!:smile:

Mė vjen shumė mirė qė ke zgjedh kėtė ode pėr m'u mbush frymė, dhe tė falenderojė nga zemra qė ke kaluar kėtu pari.
Si bjeshka me borė qofsh gjithmonė, tė mira dhe ngrotėsi ty dhe tė dashurve tuaj.

ShEjToNkA
19-12-08, 23:50
Te pershendes dhe ty moj dreq cike:smile:

Faleminderit Eddi, edhe unė tė pėrshėndes me dėshirat mė tė mira pėr ty.

ShEjToNkA
19-12-08, 23:50
Tė pėrshėndes...........
I pėrshėndetur qofsh gjithmonė. Faleminderit!

shfletuesi_
19-12-08, 23:54
Ti qe me bere te famshem me prezantimin tend te jam borgjlij , jan te pakta fjalet shkronjat qe do ti shkruaj per ty

Je e pershendetur nga Thellesia e Oqeanit Paqesor.....

me respekt shfletuesi_

romansa
20-12-08, 00:07
kalova ksajde...dhe nuk munda me kalue pa te lene nje pershendetje te perzemert,se e meriton,je e papare...gjith te mirat!!

ShEjToNkA
20-12-08, 00:12
Ti qe me bere te famshem me prezantimin tend te jam borgjlij , jan te pakta fjalet shkronjat qe do ti shkruaj per ty

Je e pershendetur nga Thellesia e Oqeanit Paqesor.....

me respekt shfletuesi_

Jo, jo, tė famshėm nuk tė bėra unė, ti bėre veten dhe mė praninė tėnde na jep kėnaqėsin dhe nderin tė tė lexojmė.

Tė falenderoj qė ke kaluar kėndej dhe ke kushtuar kėto fjalė nė adresė time.
I pėrshėndetur, i nderuar dhe i respektuar qofshė gjithmonė!

ShEjToNkA
20-12-08, 00:13
kalova ksajde...dhe nuk munda me kalue pa te lene nje pershendetje te perzemert,se e meriton,je e papare...gjith te mirat!!

Ėshtė kėnaqesi tė tė kem tė pranishme nė oden time e nderuar Romancė.
Tė falenderoj dhe natyrishtė tė pėrshėndes pėrzemėrsishtė!

gjini
22-12-08, 09:47
http://www.interflora.dk/flowers/1116_3.jpg

Ne darsem je e thirrur edh ti dhe ate si nje Znae e malit e jo si shejtonke!!!

ShEjToNkA
23-12-08, 15:11
http://www.interflora.dk/flowers/1116_3.jpg

Ne darsem je e thirrur edh ti dhe ate si nje Znae e malit e jo si shejtonke!!!


Ku ka pas dasėm qė unė nuk e kam ditė????????:rolleyes: :rolleyes:
Jaa edhe kjo mė ndodhi :biggrin: , po nė dasėm tėnde edhe si Shejtonkė isha ardh e hic s'kisha mendu se si mė ke ftu.
Por jaaa sėrish nė dasėm tėnde tė ardhshme ftom si Zanė vec Shejtonkėn nuk e shefė aty.:biggrin:

gjini
23-12-08, 23:51
oj Zana e malit shiqoj shoqet tua tuj e pre torten e marteses per mue
as njera spo guxon me u afrue se spo din a me e pre ame e lan qashtu pa pre !!!!

gjini
23-12-08, 23:54
edhe qete foto boni te hapen. e jo keshtu se nuk po mundem ose nuk po di une

ShEjToNkA
24-12-08, 00:02
edhe qete foto boni te hapen. e jo keshtu se nuk po mundem ose nuk po di une

Gjin, pėrse unė jam njėfarė talibance okej:biggrin: por kėto shoqet tona m'u paskanė bė tevdil.
Ani more le te prejn atė torte se tybe mbarė ka me tė shku, si me bismilah mė.:smile:


http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1440&d=1230072845

gjini
24-12-08, 18:29
Gjin, pėrse unė jam njėfarė talibance okej:biggrin: por kėto shoqet tona m'u paskanė bė tevdil.
Ani more le te prejn atė torte se tybe mbarė ka me tė shku, si me bismilah mė.:smile:


http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1440&d=1230072845


Ndihmom pak ne ate gjurullti te atyre grave e gjema nje nuse se ajo me doli e fajist dhe skish mete asgje ne te.

keto tash ishin ba tebdil e spo jau shof fytyren mire

Shqiptare_ne_Turqi
26-12-08, 12:55
shEjtonka po shetisem neper kulvare tjera,amo m'ka mar malli me t'pa, shnetje nga motra e te shifem sa ma shpejt a :smile:

http://www.kahvekeyf.com/images/resimler/buyuk_kahvenin_gelisimi.jpgdhe kjo esht nga uné ,per mungesen te bujrum kafee...

gazi-de
26-12-08, 16:34
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

lazdrani
27-12-08, 16:14
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

gjini
27-12-08, 20:03
oj shejtnke pse me harrove a e ke shti ne dollap ate fjalen qe ma dhe dy dite pas dasme qe do kqyrish ti tash te ma bajsh qaren !!!!!!!!!!!
une po pres i shkreti....!

emine
27-12-08, 23:37
E dashura Shejtonka!Shum faleminderit per urimin dhe pershendetjen,ju uroi edhe une nga zemra nje Vit sa ma te mire ty dhe familjes sate!


http://www.ekartenwelt.de/images/3720.jpg

Dreni30
28-12-08, 00:43
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

lovely
28-12-08, 00:51
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

teutaA
28-12-08, 02:23
shendeti dhe dashuria mbizotroft ne familjen tuaj

urime 2009:smile:

syret nuk me ka qellu me postu e pikat e presjet nuk dita ku me i qit me vjedh naj shkrim dikun pritova me lyp e qushtu thjesht nga zemra te urova mos thuj qe nuk ma njeh:wink:

natyra
28-12-08, 03:18
http://www.zbavitje.com/modules/coppermine/albums/userpics/10003/normal_pema%20e%20krishtlindjeve%2C%20naten.jpg (http://www.zbavitje.com/modules.php?name=coppermine&file=displayimagepopup&pid=1955&fullsize=1)

natyra
28-12-08, 03:33
E Nderuara ShEjToNkA *GEZUAR* Vitin -2009-duke te deshiruar ni vite te mbare dhe te lumtur...:)p.s.ishte ni gabim teknike nga larte ce nuk munda te le dhe dicka me shkrime,madje vendosa nga ketu.

gjithnje me respekt
Natyra

Rozafa
28-12-08, 13:45
http://i40.tinypic.com/bhnbe0.gif

Le te jete ky Viti i realizimeve tuaja ne te gjitha fushat e jetes !
Shendet,dhe shume dashuri !!!


Rozafa

Go fortsättning !!!

Dardan Kastrati
28-12-08, 13:54
http://img360.imageshack.us/img360/8534/happynewyearvb6.jpg (http://img360.imageshack.us/img360/8534/happynewyearvb6.jpg)

Prishtinasja_
28-12-08, 21:34
http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

Linka_pz
28-12-08, 21:37
http://i225.photobucket.com/albums/dd145/tempest-azure/Happy-New-Year.jpg

Psikologu
29-12-08, 13:41
Mikeshė e nderuar dhe e respektuarė Shejtonka !

Koha kalon siku uji nder urė-thonin dikur tė vjetrit.
Por , koha e juaj dhe pjesmarrja e juaj nė ketė faqe Dardane , ka shendritur cdo here me driten mė tė mirė.
Dikush shkruan sa pėr tė plotsuarė vetem faqe shkrimesh , po ju shkruani qė tė plotesoni zbrazetirat qė gjinden akoma shoqerin tonė dhe kan nevojė tė permbushen me njė sinqeritet , dituri , durim dhe maturi, e nė keto tė gjitha , ndersa ju , cdo herė me njė perkushtim tė madhė -i pėrmbushni kuadrot e zbrazeta dhe tė harruara kėt nė Dardanin e gjithė shqiptarve.

Mikesh e nderuarė ;

Gezuarė Vitn e ri 2009

Uroj qė Viti i ri , tė ju sjellė shendet, suksese dhe plotė tė arritura ne jeten e juaj , ne familje dhe tė dashurit e juaj.

Me respekt dhe konsideratė , si cdo here pėr ju ;

Psikologu

ritta
29-12-08, 13:58
http://i140.photobucket.com/albums/r17/madmd23/Happy-new-year-2.jpg

Oqeani
29-12-08, 16:01
http://www.maximoi200.com/images/cartes/bonne_annee.jpg

SheTa
29-12-08, 16:03
http://img178.imageshack.us/img178/7207/gjakova20081kp4.jpg

Urime 2009 T'uroj fat sukses lumturi ne jet ...

Trina_1
29-12-08, 16:49
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear2.gif

romansa
29-12-08, 17:02
http://t2.imagechef.com/ic/imgout/sampbc9c7b80be12d658.jpg

romansa
29-12-08, 21:00
http://t2.imagechef.com/ic/imgout/sampbc9c7b80be12d658.jpg
http://www.tiranacity.com/Tirana/Galeria/albums/userpics/10066/Pema_-_Vitit_Te_Ri.gifGezuar Vitin e Ri 2009!!

LABI
29-12-08, 22:41
Me fat , festa e ndrrimit te motemoteve !

http://www.myjgd.com/jgdi/Penguins_Happy%20New%20Year-lilpenguinshop-4462384.gif

Nirvana Band
29-12-08, 23:21
Urime viti i ri 2009, harmoni dhe gėzime gjithmonė. Uron me respekt, N.Band.

Domira
30-12-08, 04:01
Shejtonka!

Uroj qė ky vit per ju tė jet njė vit i mbarė, me shėndet,dashuri dhe begati.

http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif

Domira
30-12-08, 04:06
Shjetonka!

Uroj qė ky vit pėr ju tė jetė njė vit i mbarė, me shėndet, dashuri dhe begati.

http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif

Domira
30-12-08, 04:07
Uroj qė ky vit tė jet njė vit i mbare pėr ju me shėndet, dashuri dhe begati.


http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

Domira
30-12-08, 04:09
Uroj qė ky vit tė jet njė vit i mbare pėr ju me shėndet, dashuri dhe begati.

http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

Giovanni
30-12-08, 08:35
http://www.kartolina.com/resource/picture/Festa/Viti_i_Ri/1k6b5746bdd4.jpg

~AnnA~
30-12-08, 10:39
Uroj nga zemra nje vit te mbare per ty me 12 muaj shendet,52 jave te bukura,365 dite te kendeshme,8760 ore te qeta,,,,


http://img.freecodesource.com/myspace-graphics/images/new%20years/animations/prod_643_32437.gif

gjini
30-12-08, 10:58
Nuk dua te te them me ate emer qe ti ke vu ketu por dua me te lan pershendetjet e mija ma te bukura per vitin qe po vjen dhe uroj nga zemra qe viti qe vjen te jet ma i bukur se te gjith te tjeret qe ke lan pas oj Zana e Malit.
Gezuar ty dhe mbare familjes tende viti 2009

Shqiptare_ne_Turqi
30-12-08, 12:31
Iken ditet,netet
muajt,stinét
mbyllet njé vit fillon tjetri
késhtu qapitemi né pafundsi


Me déshirat ma té mira dhe té sinqerta,ta uroj vitin e ri ...

Dallandyshja_718
30-12-08, 15:58
Gezuar Viti i Ri!
Qoft ky vit i realizimit te te gjitha deshirave tuaja!
http://www.operationlettertosanta.com/Christmas%20images/christmas%20cards/1925%20card.jpg

selvija
30-12-08, 18:22
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gif
__________________

Amina
30-12-08, 22:05
GEZUAR, FAT DHE SUKSESE:smile:


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6149793/2/istockphoto_6149793-happy-new-year-2009.jpg

teutaA
31-12-08, 10:05
edhe ty po te jap afat si murgeshes 16 sahat i ke qe svjen me na than flm per urimet un kam me ardh me marr urimin tem a more vesh o shejton qka kam hjek deri e kam shkru e ti as nje flm sna e the:smile:

Jana
31-12-08, 10:42
Urime Viti I Ri...
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/792/792346d7dpb6vvho.gif

teutaA
31-12-08, 13:26
hiq mos ja uroni se edhe qito qka i ka qutu kam me ja marr oj qyqe edhe 13 sahat te kan met veq:smile:

MemphiSx
31-12-08, 17:37
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Ł ć νD ī ĵ ä
01-01-09, 15:48
Dreq..perhajr Viti i Ri....ishalla te ndihmon ky vit mu kthy ne rrug te drejt ty:P....Gezuar Shejtonk