PDA

View Full Version : ShEjToNkA


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7

Murgesha
20-08-04, 17:33
Te deshiroj edhe shume e shume postime tjera.
Je Shejtonke tani na u bere mbretereshe, andaj mbaj mend se titulli nuk te lejon te besh me cka te duash. :lol: :lol: :lol:
Mbreteria jone nuk deshiron Skandale. :wink: :wink: :wink:
Ps. Hajgare me lart e mire se na erdhe ne Mbreteri. :lol: :lol:

Gentiana
20-08-04, 17:55
Te deshiroj edhe shume e shume postime tjera.
Je Shejtonke tani na u bere mbretereshe, andaj mbaj mend se titulli nuk te lejon te besh me cka te duash. :lol: :lol: :lol:
Mbreteria jone nuk deshiron Skandale. :wink: :wink: :wink:
Ps. Hajgare me lart e mire se na erdhe ne Mbreteri. :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :roll: :? :? More me sa me kujtohet mua, 1000 esht Princesh, e jo fill mbreteresh... :? :? :? Nejse, shejtonke-s i lejohen te gjitha.... :wink:

Shejtonka te urova edhe ne kaffe, vetem hajt edhe ketu!!! Urime dhe gjdo te mir, te na mbetesh kshtu siq je, dhe te na i bejsh x shkrime tjera...

Genta

Murgesha
20-08-04, 17:59
Te deshiroj edhe shume e shume postime tjera.
Je Shejtonke tani na u bere mbretereshe, andaj mbaj mend se titulli nuk te lejon te besh me cka te duash. :lol: :lol: :lol:
Mbreteria jone nuk deshiron Skandale. :wink: :wink: :wink:
Ps. Hajgare me lart e mire se na erdhe ne Mbreteri. :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :roll: :? :? More me sa me kujtohet mua, 1000 esht Princesh, e jo fill mbreteresh... :? :? :? Nejse, shejtonke-s i lejohen te gjitha.... :wink:

Shejtonka te urova edhe ne kaffe, vetem hajt edhe ketu!!! Urime dhe gjdo te mir, te na mbetesh kshtu siq je, dhe te na i bejsh x shkrime tjera...

Genta

Valla moj Genta ska me ba hile. Une kur i kam ba 1000 shkrime me eshte dhen titulli Mbretereshe. :wink:

anna
20-08-04, 19:27
EDHE 1OOOOO POSTIME BRAVOOO :D

ShEjToNkA
20-08-04, 23:07
ohohoooo

Murgesha sis ,Tė Flm nga ju dhe mirė se ju gjeta nė Mbretėri!
E sa i pėrket titullit do ta respektoj ,dhe po ju themė se tashė e tutje "s'do keni " skandale :wink:
s.p pa dertė ,se vetėm mė mungojke titulli ,e din ti aaaaa :wink:

Genta , edhe kėtu nuk i kurseve fjalėt kundėrshtuese aa :?: :wink: Hajt mojė mos diskuto se jo qė mė lejohėn ama e meritoj ,ose fill mbretėresh ose hiq!!!! Edhe nuk u bė asgjė qė mė urove dy herė qyy po mos piskatė :wink:
Genta sis , tė flm nga ju , dhe do ju premėtoj se edhe ju nėse do jeni kėshtu si deri mė tani patjetėr se do mbetėm edhe unė kėshtu.Mos haroni se ju jeni ata qė me mikėpritjen e juaj mė dhatė kurajo qė tė shkruaj.Po mos tė ishi ju as unė s'do isha sot kėtu!


anna , tė flm dhe bravo paq


Mbeteni tė pėrshndetur nga ana ime!

aferdita
21-08-04, 06:51
Urime Shejtonka dhe te uroj edhe 1000 tjera,je shume e mire dhe vetem vazhdo keshtu..

te pershendes

Naki
21-08-04, 10:56
Ne mesin e shume princesave te forumit nje emer simpatik me postime voluminoze ,nje kurore e rrethuar mbi 1000 postime qe permbane ne vete shume supriza te shprehura me humor po edhe interesante per lexuesin.
URIME SHEJTONKA

me respekt Naki

vushtrria
21-08-04, 12:02
SHEJTONKA JU PERSHNEDET VENDASI I JUAJ DHE TE UROI QE NE ARDHEMEN TE MRRINI DERI NE 5000 POSTIME

ME NDERIME

ShEjToNkA
21-08-04, 12:21
Afėrdita , tė falmėbderit nga ju ,dhe mbetėsh e pėrshndetur nga unė


z-Naki , Ju falėmnderit pėr fjalėt e juaja dhe pėr urmiė , mbeteni tė pėrshndetur nga unė


Vushtria , Tė falėmnderit , po ashtu edhe ju mbeteni i pėrshndetur nga vendasja yte

Me respekt!

mickoja
21-08-04, 12:27
ofofofo...na u ba dhe nje mbreteresh a?urime shejtonk per postimet tuaj me te vertet po na argeto gjith me knaqesi te lumtč...vetem vazhdoni dhe me tani keshtu se je ma e mira moj cuklajk

te pershendes un mickoja

ShEjToNkA
21-08-04, 12:32
Mickoja , tė falėmderit ,edhe ju jeni shumė e mirė.
Ok flm edhe ti mbetėsh e pėrshndetur nga unė moj shkeka e zonave

Me respekt!

Tomori
21-08-04, 12:32
-ENGJULLESH (shejtonk) urime shejtonk per postimet tuaja jeni atraktive tamam dreq je hehehe

ShEjToNkA
21-08-04, 12:50
Tomori , sė pari tė falėmnderit pėr urimė dhe fjalėt e tuaja
Dhe sė dyti tė flm qė njė herė vrejta se dikush mė paska quajtur Engjull ,po nejse se nė fund edhe ti mė paske thonė dreq ahahaa(pak shaka)
Ku do qė je tė pėrshndes ,kalo bukur!

Me respekt!

Barbaroza
21-08-04, 14:42
Shejtonka,prano edhe urimet e mia me te sinqerta per tejkalimin e 1000 postimeve tuaja.Je e mrekullueshme,vazhdo keshtu!

P.S.Mos harro se kam qene e para qe te kam deshiruar mireseardhje ne forum dhe te pata lutur te mos na besh skandale,bile tash qe je bere Princeshe,s'te ka hije aspak(hahahahahaaha,shaka pak).
Mbetesh e pershendetur!

ShEjToNkA
21-08-04, 15:47
Barbaroz ,Tė falemnderit pėr urimin dhe fjalėt e juaja!

s.p Nė as njė menyr nuk harroj qė ju ishi e para qė mė uruat mirė se ardhje nė forum ,bile mė kujtohet se nė bazė tė nickut mė kishe thėnė se nuk po beosj qė je edhe vajzė e urtė hahaha .Por c'ti bėjė tash e tutje "s'do keni" skandale ahahaah se vetėm titulli mė mungojke be sis se tash e tutje edhe mė pakė opssss desha tė themė mė shumė skandale (shaka aa)

Barbaroza , mbeteni e pėrshndetur ku do qė je ,gjithė tė mirat!

Me respekt!

Loloku
21-08-04, 18:46
O lum per nanen time qe ka dek e nuk degjon edhe kesi hashamet!!! Ani ShEjToNkA princeshe, bile mbretreshe po dojka! una zot prej taksirati! Jo valla kokna mbet pa u ba kurre as princ as mbrt, koka shkru me mbete me 999. Ani edhe e paskan uru, jo tybe e treqind shejtoka jo, po ku keni pa mretri me shejtonat! Zoti e baft hajr ishalla e pshtojna vet!

ShEjToNkA
21-08-04, 18:57
hahhaha Loloku , ashtu duhėt tė thuhėt runa Zot taksirati ,por si do qė jet taksirat e kysmet shkojn njė vend ,kėshtu qė po du me thonė se unė e pata edhe taksirat edhe kysmet dhe mu dha rasti tė bėhėm edhe shejtonk edhe mbretėresh.
Loloku ,si do qė tė jetė ky opinioni i juaj unė me gjithė atė e marė pėr shaka ,dhe mbetėsh i pėrshndetur nga ana ime ku do qė je ,njė mbrėmje tė kėndėshme!

Me respekt!

Loloku
21-08-04, 19:29
hahhaha Loloku , ashtu duhėt tė thuhėt runa Zot taksirati ,por si do qė jet taksirat e kysmet shkojn njė vend ,kėshtu qė po du me thonė se unė e pata edhe taksirat edhe kysmet dhe mu dha rasti tė bėhėm edhe shejtonk edhe mbretėresh.
Loloku ,si do qė tė jetė ky opinioni i juaj unė me gjithė atė e marė pėr shaka ,dhe mbetėsh i pėrshndetur nga ana ime ku do qė je ,njė mbrėmje tė kėndėshme!

Me respekt!

Jo ShEjToNkA, nuk ke faj ti, keshtu eshte kjo jete e ky milet, shejtonat ne kryeveni i qete, por ti me duket i ke ba hyzmetin vet! Urime pra, se pasna harru, po nuk u ba nami se u ba mret shejtoni!
Ti qofsh edhe me e kendshme se kjo mrembje imja e uruar nga ty!

ShEjToNkA
21-08-04, 19:37
Loloku , po unė ja bėrė deri dikund huzmetin vetit ama, edhe ju tė gjithė jeni ata qė tė jem unė sot kėtu se pa shkrimėt juaja as unė nuk do isha kėtu!

Tė falemnderit pėr urimė , mbetėsh i pėrshndetur!

Honesty^uk.
21-08-04, 22:39
Shejtanka
Pershendetje dhe mirese erdhe ne pallatin mbreteror,
edhe pse me shejtanlleqe :lol: shkrimet tuaja voluminoze dhe qe karakterizohen nga sensi i humorit i kane sjell gjalleri forumit tone,dhe
eshte kenaqesi qe forumi yne ka nje anetare si JU punetore, dhe qe din te bej mire vleresimin e shakas me seriozitetin
Me te vertet me shkrimet tuaja je bere e mrekullueshme per forumin, dhe te uroj suksese dhe cdo te mire ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

ShEjToNkA
21-08-04, 23:00
Pėrshndetje edhe pėr Ju dhe mirė se ju gjeja!
Me tė vėrtet qenkeni njė Mbretėri fenomenale ,kuptohet Mbretrit i pakseni tė mirė se Mbretėrshat jo edhe aq hahahahah(pak shaka) ishalla s'po mė dėgjon Mbretėrshat duke ju thėnė kėshtu se vajė hallu pėr muaa. :lol:

Honsety^Uk ,tė falėmnderit pėr urimin ,fjalėt e dhe vlersimin e juaj, mė tė vėrtet ėshtė kėnaqėsi edhe pėr mua qė gjindem nė mesin e shumė njerzve sic jeni juve ,tė cilėt dini ta vlersoni dhe ta kuptoni shakan dhe sinqeritetin ,kam nderin qė gjindem nė kėtė mes!

Duke tė dėshiruar gjithė tė mirat ,mbetėsh i pėrshndetu nga unė!

Me Respekt!

Agroni22
22-08-04, 10:09
Urime Shejtonka :wink: Gjynah qe nuk jam Mbreti i juaj :( Jeni e shkelqyshme 8)

lazdrani
22-08-04, 10:18
Opaaaaa ShEjToNkA mire se erdhe ne Pallatin Mbreteror :wink: Urime dhe vetem vazhdone keshtu perpara.Postimet tuja i lexoje me endje :wink: Cool je bre dreq :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
22-08-04, 14:50
Agroni22 , tė falemnderit pėr urimė dhe kompliment ,e sa pėr gjunahhhh ,gjuna volla po c'ti bėjshė


Lazdrani , mirė se ju gjeta nė pallatin Mbretėror ,Tė falemderit pėr fjalėt e juaja.

Duke ju dėshiruar gjithė tė mirat nė jetė ,mbeteni tė pėrshndetur nga unė!

Me Respekt!

Murgesha
22-08-04, 15:10
Shejtonka a u binde se krejt bre po te dojne ne ket forum. Pa shiqo vetem sa urimet i ke marre? :lol: :arrow: :wink:

ShEjToNkA
22-08-04, 15:21
Ahhhh be Murgesha be sis ,po ,po tash u binda se po mė doni :wink:

Murgesha
22-08-04, 15:22
Ahhhh be Murgesha be sis ,po ,po tash u binda se po mė doni :wink:


Hahahhahahhahah ma shume e kane prej frige po me doket. :roll: :roll:

Barbaroza
22-08-04, 15:25
Jo moj Murgesha se dashnia nuk e ka me frike.Po mos e demoralizoo qiken sa ka ardhe ne mbereterine tone :wink:

ShEjToNkA
22-08-04, 15:26
Ahhhh be Murgesha be sis ,po ,po tash u binda se po mė doni :wink:


Hahahhahahhahah ma shume e kane prej frige po me doket. :roll: :roll:

Murgesha ,Jo be nuk e kan nga frika ,unė do thuaja kėshtu pra ,po mė dojnė ama nga fika nuk po munden me shpreh ,ama disi s'i fshetas :lol:

Murgesha
22-08-04, 15:27
Ahhhh be Murgesha be sis ,po ,po tash u binda se po mė doni :wink:


Hahahhahahhahah ma shume e kane prej frige po me doket. :roll: :roll:

Murgesha ,Jo be nuk e kan nga frika ,unė do thuaja kėshtu pra ,po mė dojnė ama nga fika nuk po munden me shpreh ,ama disi s'i fshetas :lol:

Mos ke merak se SHSFD ka me e zbulu sahora se kush po te don msheftas???? :roll: :roll:

ShEjToNkA
22-08-04, 15:32
Ahhhh be Murgesha be sis ,po ,po tash u binda se po mė doni :wink:


Hahahhahahhahah ma shume e kane prej frige po me doket. :roll: :roll:

Murgesha ,Jo be nuk e kan nga frika ,unė do thuaja kėshtu pra ,po mė dojnė ama nga fika nuk po munden me shpreh ,ama disi s'i fshetas :lol:

Mos ke merak se SHSFD ka me e zbulu sahora se kush po te don msheftas???? :roll: :roll:

SHSFD ėshtė bukr e fortė pėr kėto gjėra ama me mua do ta kenė mė vėshtir qė tė zbulojn diq :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:37
Kot e ke moj Shejtonke,se kur e kemi zbuluar Murgeshen,e spo te zbulojme ty :wink:

ShEjToNkA
22-08-04, 15:39
Kot e ke moj Shejtonke,se kur e kemi zbuluar Murgeshen,e spo te zbulojme ty :wink:

Barbaroza ,do mu bėjke qejfi po tė mė zbuloni ,ama sinqerisht po ju themė se bukur mirė e keni vėshtir me zbulu ,ama s'i dihet ndoshta mė zbuloni :lol: :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:41
Pse moj,per cfare aspekte je e fshehte ti,ne sinqeritet a :?: :idea:

Murgesha
22-08-04, 15:46
Kot e ke moj Shejtonke,se kur e kemi zbuluar Murgeshen,e spo te zbulojme ty :wink:

Barbaroza ,do mu bėjke qejfi po tė mė zbuloni ,ama sinqerisht po ju themė se bukur mirė e keni vėshtir me zbulu ,ama s'i dihet ndoshta mė zbuloni :lol: :wink:

Shuj Shejtonka se pasha mamin te zbulojne e te bajne me fol vet me vete. Merre me mend une sot e zbulova se jam ne listen e keti Sherbimi, dhe prej zorit ika ne pushime :wink:

ShEjToNkA
22-08-04, 15:51
Barbaroza ,ahaaaaaa jo moj nga sinqeriteti nuk jam as pak e fėshefėt

Murgesha , unė me shujt po ama tybe diq s'po ma merė mendja qė kanė me zbulu diq rrethė meje

Cool_Boy
23-08-04, 12:04
Pershndetje ShEjToNkA

URIME URIME qiki me te vertet jeni nje antare e talentuar dhe shume shoqeruse me pelqeni shume qe keshtu veteme vazhdoni se baca lazdran ka me ta gjet Mbretin me te mire pra mua a ahahhahaah Apo baca lazdran ahahah................

ShEjToNkA qdo te mrie ne jete qiki

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
23-08-04, 12:17
Cool_Boy , tė falemderit pėr fjalėt e juaj dhe urimė.
E sa i pėrket Mbretit fjala jote nė veshė tė Lazdranit ahahahahaaah


Ku do qė je tė pėrshndes,Gjithė tė mirat!

Me respekt!

mickoja
23-08-04, 12:21
Shejtonka edhe nga un ke nje pershendetje te fortčččč

ShEjToNkA
23-08-04, 12:24
Mickojaaaaaaaa sis ,tė flm , edhe ti ke njė pėrshndetje tė foooooooooooooortė nga unė

GjIlAnAsI_cSi
23-08-04, 16:03
Se kuptova kishte Ditelindjen apo cka kishte.. kshtu.

nejse. edhe un e pershndes. shum sepse e meriton..

Gjith te mirat.

ShEjToNkA
23-08-04, 16:11
Gjilanasi_csi , ju falemderit ,ku do qė jeni mbeteni i pėrshndetur nga unė ,gjithė tė mirat!

Me respekt!

Gentiana
23-08-04, 16:42
Hajde edhe ket shejtonk ta pershendes, se pastaj thot, Genta nuk me ka pershendetur hiq... :twisted: :wink:

ShEjToNkA
23-08-04, 20:55
Hajde edhe ket shejtonk ta pershendes, se pastaj thot, Genta nuk me ka pershendetur hiq... :twisted: :wink:

Po joo mojjjjj qė themė ,por mė trego ti se a guxon me kalu kėndej pari e mos mėm pėrshndet mua qyy :twisted: :wink:


Genta sis , tė flm edhe unė tė pėrshndes ty shuuuummė

Cool_Boy
23-08-04, 21:00
Cool_Boy , tė falemderit pėr fjalėt e juaj dhe urimė.
E sa i pėrket Mbretit fjala jote nė veshė tė Lazdranit ahahahahaaah


Ku do qė je tė pėrshndes,Gjithė tė mirat!

Me respekt!

O lazdran a te ka ra naj send te vesh more????

Oj Shejtonka pershndetje kalofshi mire qiki e mos ta nin se lazdrani i bjen mas shpejt kesaj pune ahahahah :wink: :wink:

ShEjToNkA
23-08-04, 21:09
Kulll_Djali , volla tė themė tė drejtėn ,si duket as qė ka ndi Lazdrani pėr ketė lutjen tonė ahahahahahhha ,Pa lėshoje njė zė mė tė lartė ndoshta helbete ndinė ahhahahaahaha

Edhe Ti mbetėsh i pershndetur nga unė ,kalofėsh sic ėshtė mė sė miri!

vushtrria
28-08-04, 14:44
shejtonka pra edhe nje her ju pershendet vendasi i juaj dhe ju uroi qe ne te ardhemen ju te jeni kryesore ne pallatin mbreteror e ne mujsha edhe uen qatu me hy ne pallat na ma me lshue hiq ahahahhahah

ShEjToNkA
28-08-04, 15:04
Vushtria vendas , edhe ti mbetėsh i pershndetur nga unė , dhe po more si jo edhe ti sė shpejti do jeshė ketu tek nee

Tomori
28-08-04, 15:22
Urime shejtonka shejtonkes per transferimin tend ne Engjullesha Engjulleshes ....Shejtonk te pershendes

aferdita
28-08-04, 21:56
Shejtonka te uroj edhe njehere per titullin Mbretereshe, je shume e mire vetem vazhdo keshtu

te pershendes

ShEjToNkA
28-08-04, 22:00
Tomori tė flm ,edhe unė tė pėrshndes ty.

Afėrdita sis ,tė falm pėr fjalėt e juaj ,ku do qė je gjithėnjė mbetėsh e pėrshndetur nga unė!

Honesty^uk.
28-08-04, 22:05
Oj shejtanke paske gjetur ti me ladruar keto dite :?: :?: pasi nuk kam qene une dhe Genta
hajt se tash ta tregojm qefin se ti je mesuar me i trembur keta tjeret

Vera
28-08-04, 22:06
Hajde ShEjToNkA urime se veq une kokna ba hor pa ta uru titullin e mbretneshes se Dardanise, e inshalla po i ben edhe shum e shum postime te tilla shum te lezetshme soc je edhe vet, pra urime te sinqerta nga Vera

ShEjToNkA
28-08-04, 22:10
Oj shejtanke paske gjetur ti me ladruar keto dite :?: :?: pasi nuk kam qene une dhe Genta
hajt se tash ta tregojm qefin se ti je mesuar me i trembur keta tjeret


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

ShEjToNkA
28-08-04, 22:12
Vera sis ,tė flm pėr urimin e sa pėr hor jo be se tė kuptoj ke qenė nė pushime s'ka dert ahhahah

Vera , edhe njėherė tė flm shuumė ,dhe mbetėsh e pėrshndetur nga unė!

Honesty^uk.
28-08-04, 22:20
Oj shejtanke paske gjetur ti me ladruar keto dite :?: :?: pasi nuk kam qene une dhe Genta
hajt se tash ta tregojm qefin se ti je mesuar me i trembur keta tjeret


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
po e shoh qe i paske lene shakat
me fal nese jam shprehur ashper
por qellimi sishte i tille

ShEjToNkA
28-08-04, 22:29
Oj shejtanke paske gjetur ti me ladruar keto dite :?: :?: pasi nuk kam qene une dhe Genta
hajt se tash ta tregojm qefin se ti je mesuar me i trembur keta tjeret


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
po e shoh qe i paske lene shakat
me fal nese jam shprehur ashper
por qellimi sishte i tille


Qy , qyy shakat jo moree po u habita thashė mos ke gabuar kujt ju ke drejtuar me atė ashpersi , se ti e din se unė edhe mė e ashper jam e thash mos pahiri ke gabuar

Honesty^uk.
28-08-04, 23:32
[


Qy , qyy shakat jo moree po u habita thashė mos ke gabuar kujt ju ke drejtuar me atė ashpersi , se ti e din se unė edhe mė e ashper jam e thash mos pahiri ke gabuar


veshtir me gabuar une
kurse me ashpersi te jam drejtuar ty se i paske bere anetaret me fol vete me veti, paskeni kujtuar se nuk kthehem me a :?: :?:

ShEjToNkA
28-08-04, 23:36
[


Qy , qyy shakat jo moree po u habita thashė mos ke gabuar kujt ju ke drejtuar me atė ashpersi , se ti e din se unė edhe mė e ashper jam e thash mos pahiri ke gabuar


veshtir me gabuar une
kurse me ashpersi te jam drejtuar ty se i paske bere anetaret me fol vete me veti, paskeni kujtuar se nuk kthehem me a :?: :?:

Honesty , jam e binde se ke gabuar ,se tybe me mua s'kishe fol aq ashpėr :twisted:
Edhe dėgjo kend e kam bėrė me fol vetė me vetii :?: :?: Honsetyyyyyyyy kujdes mos mė ngjitė fjalė :twisted:

vushtrria
02-09-04, 19:30
shejtonka jeni e pershendetur nga vendasi i juaj shendet moj

turisti
05-09-04, 21:49
Oj Shejtonka,pershendetjet prej lindjes e deri te perendimi te planetit tone,me shume ballafaqime dhe " betejat " e reja ne forumin tone,te deshiron TURISTI. :P :wink:

ShEjToNkA
09-09-04, 16:19
Vushtria , flm edhe ti gjithė herė je i pėrshndetur nga unė vendas.

Turist , flm edhe unė tė pėrshndes nga lindja deri nė perendim hahahaaa, e sa pėr betjea e ballafaqime hiq pa dert hahahaaaa ,flm

malo
13-09-04, 19:27
Perhajr Mbreterin oj Shejtonk:wink:

Jeni e pazavendesueshme lartmadheria e juaj.

ShEjToNkA
13-09-04, 23:36
ooo hajr pac Malo hahahaaa,tė falemderit pėr kompliment.
Mbetėni i pėrshndetur nga unė ku do qė je ,gjithė tė mirat!

turisti
14-09-04, 21:21
Vushtria , flm edhe ti gjithė herė je i pėrshndetur nga unė vendas.

Turist , flm edhe unė tė pėrshndes nga lindja deri nė perendim hahahaaa, e sa pėr betjea e ballafaqime hiq pa dert hahahaaaa ,flm
:P :wink: :P

vushtrria
30-09-04, 19:15
shejtonka kur ju pershendes juve me duket se jam ne vushtrri :lol: :lol: ahahhahh prandaj ku do qe jeni ju pershendes fat dhe shendet dhe te gjitha te mirat nga vendasi juaj :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-09-04, 22:10
Vushtria ,vendas flm , edhe ju jeni i pėrshndetur nga unė .Ku do qė je gjithė tė mirat!

Murgesha
19-10-04, 15:23
Shejtonka pashė se e kishe shkelė 3000 postime.
Uroj sis qė tė na i shkruash edhe shumė e shumė postime tjera, tė bukura, qesharake, me zhurma, najherė rrallė me piskam, kryesore tė na shkruajsh nė kėtė forum aq tė bukur pėr tė gjithė ne.
Pėrshėndetje sis, me njė mpuq special nė faqe.

Urata
19-10-04, 15:48
Pershendetje Shejtonka dhe dije se mue m'ke dashamiren ma t;'mire tenden! Ta kam gjete nje djal plot shpia burre pasha kryt e bab's e shtifsha n'dhe!

Hajt , hajt vetem cili eshte dhe si eshte krejt kam me t'tregu!

Maca
19-10-04, 15:58
oooooo Urime ShEjToNkA URIME...vetem vazhdo sis,te deshiroj shendet te kesh qe tna disponosh me humorin tend & komentet tua... Je teper e mire! kisss

Gentiana
19-10-04, 16:14
Shejtonka urime urime per shkrimet tua qe tani jan mbi 3000 shkrime, te na i besh edhe shum e shum tjera si deri me tani. edhe un ta dergoj nje mpuq, dhe te uroj mbremje te kendshme!


Genta

ShEjToNkA
19-10-04, 21:11
Murgesha , Maca & Genta , ju falenderoi nga zemra si pėr urime ashtu edhe pėr mpuqqaaaaa!
Duke iu dėshiruar gjithė tė mirat, mbeteni tė pėrshndetura nga ana ime me nga njė mpuqqqqqqqqqqq de qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:

ShEjToNkA
19-10-04, 21:16
Pershendetje Shejtonka dhe dije se mue m'ke dashamiren ma t;'mire tenden! Ta kam gjete nje djal plot shpia burre pasha kryt e bab's e shtifsha n'dhe!

Hajt , hajt vetem cili eshte dhe si eshte krejt kam me t'tregu!


Ev allashyqėr ,qė mė nė fundė mė doli (edhe) njė dashamire!

E sa pėr djalė ,hajli koftė , e inshalla ėshtė dakik i hajritė bijo , po ku ishe bijo mė herėt qyyyyyyyyyyyyyyyy,
Po hajtė tregom kush na qenka ai taksirtali upssss desha tė themė nafakali??????????


Urata , flm pėr pėrshndetje , gjithashtu je e pershndetur nga ana ime!

Barbaroza
19-10-04, 21:41
Urimeeee Shejtonka per kalimin e 3000 postimeve.Tybe qike e vyeme na ke dale. :)

ShEjToNkA
20-10-04, 07:46
Urimeeee Shejtonka per kalimin e 3000 postimeve.Tybe qike e vyeme na ke dale. :)


Barbarozaaaa , tė flm! Po volla s'jam be edhe aq e vyme sic po thua ti ,po unė do thoja kėshtu :do iu kisha falenderuar atyre pe din tash ti kujtė , qė rishin deri nė ortė e vona , apo mė mirė tė themė deri nė ortėe hershme tė mėngjesit duke shkėmbyer me mua shkrime ,se pėrndyshe nu do isha dalur kaq e vyme jo :lol: :lol: :wink:

Flm , je e pershndetur nga une!

Naki
20-10-04, 09:15
Te shkruash nje zingjire me lule bozhuri,do te thote te keshe inspirim dhe dashuri ndaj forumit,kete dita dites e qendise me nje eleganc duke permbledhur rreth teje simpati qe te kemi lakmi.
te uroje per postimet vellimore,te mbetesh gjithmone e hareshme ne shkrime.
Xhaxhai shpreh urime per Toten-Me nderime Naki

ShEjToNkA
20-10-04, 21:23
Te shkruash nje zingjire me lule bozhuri,do te thote te keshe inspirim dhe dashuri ndaj forumit,kete dita dites e qendise me nje eleganc duke permbledhur rreth teje simpati qe te kemi lakmi.
te uroje per postimet vellimore,te mbetesh gjithmone e hareshme ne shkrime.
Xhaxhai shpreh urime per Toten-Me nderime Naki


z-Naki , ju falemnderit ,pėr fjalėt e juaja dhe pėr urimė!
Me tėrė respektin qė posedoi nė pėrsonalitetin tim, e falnderon dhe e pėrshndet Tote-ja Xhaxhin Naki!

Respekt!

Murgesha
20-10-04, 22:05
Te shkruash nje zingjire me lule bozhuri,do te thote te keshe inspirim dhe dashuri ndaj forumit,kete dita dites e qendise me nje eleganc duke permbledhur rreth teje simpati qe te kemi lakmi.
te uroje per postimet vellimore,te mbetesh gjithmone e hareshme ne shkrime.
Xhaxhai shpreh urime per Toten-Me nderime Naki

z-Naki , ju falemnderit ,pėr fjalėt e juaja dhe pėr urimė!
Me tėrė respektin qė posedoi nė pėrsonalitetin tim, e falnderon dhe e pėrshndet Tote-ja Xhaxhin Naki!

Respekt!


Moj kush na qenke tash kjo Tota.
Naki jam mbushė me dyshime. :roll: :roll:

livoreka bicio
20-10-04, 22:55
SHEJTANKA TE UROJ TITULLIN ,,MBRETRESH,, DHE TE UROJ QDO TE MIRE DHE NE TE ARDHMEN... :wink: PRA DHE NJE HER URIMEEEEEEEEEEE... :P :wink:

Gjebraili
20-10-04, 23:18
Bismilahi rrahmani rrahim

Edhe une Shejtonka ta uroj ate titull, e gezofsh e ta pruft zoti qe edhe ne te ardhmen te na disponosh me shkrimet e tua :P :) :lol: :lol:

Ne fillime bana bismilah se, heheheh, kurre nuk i dihet shejtanit e Shejtankes, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P

Kercovari
21-10-04, 18:52
Ishte nje rruge e gjate dhe plot mundje,por edhe me e gjate endrra shekullore e cdo bije shqiptare per te crenjosur dogmen fanatike te se kaluares deri tek hapsira me e ndritshme per njerzimin,Dituria!.
Me plot xhelozi mbrojtet gjuhen e embel shqipe si thesarin me te cmuar te identitetit ton kombetar dhe me" fanatizem"te pa shoq mborjtet edhe nderin e gruas shqiptare karshi nje barbarizmi te papare ne historin e njerzimit.
E sot?.Kulla te pa mposhtura per te shijuar mbreterin te cilen e keni meritur,ne arsim,ne shkence,ne kultur,dhe tek fjala e embel e cila rrjedh vetem nga goja e nje shqiptarjeje kreshnike,por qofte edhe Shejtonka.
Fjalet e tua te bukura le te jen edhe adrenalina per te mbajtur gjalle dardania forum.
Te pershendet perzemersisht edhe xhaxhi Kercovari.

ShEjToNkA
21-10-04, 22:08
SHEJTANKA TE UROJ TITULLIN ,,MBRETRESH,, DHE TE UROJ QDO TE MIRE DHE NE TE ARDHMEN... :wink: PRA DHE NJE HER URIMEEEEEEEEEEE... :P :wink:


Livoreka bicio , tė falmenderit nga ju!
Gjithėsesi edhe jue jeni i pershndetur nga unė , gjithė tė miartė!

ShEjToNkA
21-10-04, 22:18
Bismilahi rrahmani rrahim

Edhe une Shejtonka ta uroj ate titull, e gezofsh e ta pruft zoti qe edhe ne te ardhmen te na disponosh me shkrimet e tua :P :) :lol: :lol:

Ne fillime bana bismilah se, heheheh, kurre nuk i dihet shejtanit e Shejtankes, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P


Elhamdu lil-Lahi Rabbil-alemin!


O Gjebraillo ,o falemnderit nga ju shumė , e inshalla na e bjenė Zoti tė gjithė se bashku qė ehe nė tė ardhmėn tė shkruajmė e tė argėtohemi me njeri-tjetėrin, e tė disponoehmi.

Edhe une ia shtova do fjalė ati Bismilahit tėndė ,se tybe pak sa u befasova se askush deri me tani s'me ka pėrshndet me Bismilah! E kėshtu thashė qė mė mirė t'i pėrforcoi edhe unė ato fjalė hahahahahahhha

Duke tė pėrshndetur , tė falenderoi dhe gjithė tė miartė!

ShEjToNkA
21-10-04, 22:28
Ishte nje rruge e gjate dhe plot mundje,por edhe me e gjate endrra shekullore e cdo bije shqiptare per te crenjosur dogmen fanatike te se kaluares deri tek hapsira me e ndritshme per njerzimin,Dituria!.
Me plot xhelozi mbrojtet gjuhen e embel shqipe si thesarin me te cmuar te identitetit ton kombetar dhe me" fanatizem"te pa shoq mborjtet edhe nderin e gruas shqiptare karshi nje barbarizmi te papare ne historin e njerzimit.
E sot?.Kulla te pa mposhtura per te shijuar mbreterin te cilen e keni meritur,ne arsim,ne shkence,ne kultur,dhe tek fjala e embel e cila rrjedh vetem nga goja e nje shqiptarjeje kreshnike,por qofte edhe Shejtonka.
Fjalet e tua te bukura le te jen edhe adrenalina per te mbajtur gjalle dardania forum.
Te pershendet perzemersisht edhe xhaxhi Kercovari.


Kėrcovari , nga zemra tė falenderoi pėr kėto fjalė aq tė bukura dhe kurajuse!
Ėshtė kėnqesi e vėrtet dhe privilegjė tė jeshė nė njė shoqėri tė till, qė dinė tė vlersoin dhe tė japinė kurajo pėr tė vazhduarė tutje!
Duke tė falenderuar ,tė pėrshndes dhe gjithė tė miartė nė jetė!

Gjebraili
21-10-04, 23:11
Bismilahi rrahmani rrahim

Edhe une Shejtonka ta uroj ate titull, e gezofsh e ta pruft zoti qe edhe ne te ardhmen te na disponosh me shkrimet e tua :P :) :lol: :lol:

Ne fillime bana bismilah se, heheheh, kurre nuk i dihet shejtanit e Shejtankes, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P


Elhamdu lil-Lahi Rabbil-alemin!


O Gjebraillo ,o falemnderit nga ju shumė , e inshalla na e bjenė Zoti tė gjithė se bashku qė ehe nė tė ardhmėn tė shkruajmė e tė argėtohemi me njeri-tjetėrin, e tė disponoehmi.

Edhe une ia shtova do fjalė ati Bismilahit tėndė ,se tybe pak sa u befasova se askush deri me tani s'me ka pėrshndet me Bismilah! E kėshtu thashė qė mė mirė t'i pėrforcoi edhe unė ato fjalė hahahahahahhha

Duke tė pėrshndetur , tė falenderoi dhe gjithė tė miartė!


Heheheh, oooooo nuk t'ka pershendet me bismilah por, hahahahahahahaha, per ate edhe po HJEKIN, qyyyyyyy :wink: :P :P E une, si Gjebrail, e di se ku dhe si duhet me u gjete, hahahahahahaha

Edhe nje here, te falenderoj per pershendetje dhe te pershendes me deshire qe te shkruash, te na disponosh, edhe kohe te gjate :) :) :lol: :lol:

Gentiani
24-10-04, 22:18
Shejtonkės desha t`ia uroj titullin e mbretėreshės nė Dardani dhe t`ia sjell njė lajmė tė gėzuar, se do ta propozoj pėr kandidate tek lista e atyre qė do tė marrin kartelėn e kuqe nė forum :lol: :lol: :lol: :lol:

Ju pėrshėndes Shejtonka, se me shumė shejtonllėqe tua ke bė rrėmujė nė forum, njėherė herė na vdiqe e pale ēka tė kujtohet herėn tjetėr :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
24-10-04, 22:32
Heheheh, oooooo nuk t'ka pershendet me bismilah por, hahahahahahahaha, per ate edhe po HJEKIN, qyyyyyyy :wink: :P :P E une, si Gjebrail, e di se ku dhe si duhet me u gjete, hahahahahahaha

Edhe nje here, te falenderoj per pershendetje dhe te pershendes me deshire qe te shkruash, te na disponosh, edhe kohe te gjate :) :) :lol: :lol:


:lol: :lol:
Po ,po ke tė drejtė s'tė thoin kotė Gjebrail!
T'pėrshndes!

DEA
24-10-04, 22:36
Leht ta fitosh e me veshtire ta mbash Shejtonka:................po e mban ti e mban e di une dhe besoj ne ty e gezofsh zemerhttp://www.mainzelahr.de/smile/big/aetsch.gif


Ha ha pa qellime te keqija :wink:

ShEjToNkA
24-10-04, 22:45
Shejtonkės desha t`ia uroj titullin e mbretėreshės nė Dardani dhe t`ia sjell njė lajmė tė gėzuar, se do ta propozoj pėr kandidate tek lista e atyre qė do tė marrin kartelėn e kuqe nė forum :lol: :lol: :lol: :lol:

Ju pėrshėndes Shejtonka, se me shumė shejtonllėqe tua ke bė rrėmujė nė forum, njėherė herė na vdiqe e pale ēka tė kujtohet herėn tjetėr :lol: :lol: :wink:


O hade hajli qoftė , volla me kėsi tirma kam qejfė unė tė komunikoi, qė flasin haptazi , shkurtė ,qartė dhe Shqipė!!

Po ti ore Genit , a vetėm pėr kėtė shkakė s'mė ke uruarė mė herėt aa??? Qė kur tė vishė tė mė uroshė ,tė mė sjellėsh edhe lajmė tė "mirė", hallall tė qoftė!! :lol: :lol: :lol:

Ehhhh, unė s'iu vdiqa more ,po ashtu e doikė rendi!!Pade ,nė atė mundė jam duke menduarė c'tė bėjė tashė??!! Ndoshta do iu ngjalli pėrseri!!!! :lol:

Gentiani , tė flm pėr urimė e mė sė shumti pėr lajmė, qė s'di ende gėzim mė tė madhė s'kam pas kėtu ,se kur dėgjova kėtė lajmė!!!

Tė pėrshndes , gjithė tė miratė!

ShEjToNkA
24-10-04, 22:49
Leht ta fitosh e me veshtire ta mbash Shejtonka:................po e mban ti e mban e di une dhe besoj ne ty e gezofsh zemerhttp://www.mainzelahr.de/smile/big/aetsch.gif


Ha ha pa qellime te keqija :wink:
:shock: :arrow: :roll: :roll: :roll:
Pasha mamin kur hyra kėtu u "frigova"!!! :lol: Thashė me vetė qenka tranu Dea e hajtė?! :roll: :roll:

Po kurė lexova shkrimin e pave se jo nga gėzimi pėr tė mė uruarė e kishe pasė :lol: :lol:
Po volla do ta mbajė hiq pa dertė :wink:
Tė flm dhe tė pėrshndes!

turisti
24-10-04, 22:53
Leht ta fitosh e me veshtire ta mbash Shejtonka:................po e mban ti e mban e di une dhe besoj ne ty e gezofsh zemerhttp://www.mainzelahr.de/smile/big/aetsch.gif


Ha ha pa qellime te keqija :wink:

DEA,prite letren e avokatit tim sepse edhe une u frikova,hahahahahahaha. :wink:

DEA
24-10-04, 23:04
Leht ta fitosh e me veshtire ta mbash Shejtonka:................po e mban ti e mban e di une dhe besoj ne ty e gezofsh zemerhttp://www.mainzelahr.de/smile/big/aetsch.gif


Ha ha pa qellime te keqija :wink:

DEA,prite letren e avokatit tim sepse edhe une u frikova,hahahahahahaha. :wink:
http://www.mainzelahr.de/smile/schilder/unschuldig.gif ( e pafajshme)

turisti
24-10-04, 23:33
Leht ta fitosh e me veshtire ta mbash Shejtonka:................po e mban ti e mban e di une dhe besoj ne ty e gezofsh zemerhttp://www.mainzelahr.de/smile/big/aetsch.gif


Ha ha pa qellime te keqija :wink:

DEA,prite letren e avokatit tim sepse edhe une u frikova,hahahahahahaha. :wink:
http://www.mainzelahr.de/smile/schilder/unschuldig.gif ( e pafajshme)

Hmmm,te besoj,a edhe me pa advokati kete - truprojen tende - , besoj se vet frikohet,hahahahahahahahaha.

Naki
25-10-04, 21:21
Pershendetje Totes-Shejtonkes Nga Xhaxhi Adjöööööööööööööö,Flm Per Intervjun sot rastesisht zbulova temen me shume pika ............. ah shejton je ti haaaaaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
25-10-04, 21:44
Pershendetje Totes-Shejtonkes Nga Xhaxhi Adjöööööööööööööö,Flm Per Intervjun sot rastesisht zbulova temen me shume pika ............. ah shejton je ti haaaaaaaaaaaaaaaa


xhaxhi Naki , ju flm juve qė gjetė kohė pėr intervju!!
Tė flm dhe gjithsesi edhe ju jeni i pėrshndetur nga unė!
Qyssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

vushtrria
30-10-04, 18:45
shejtonka te pershendes oj vendase,ju me te vertet jeni nje faktor i rendesishem ne ket forum, qka ne vushtrriasit krenohemi me juve vetem vazhdoni.

vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat :lol:

ShEjToNkA
30-10-04, 22:53
Vushtria , tė falnendėrojė nga zemra. Dhe gjithsesi edhe ju jeni i pėrshndetur nga unė cdo herė!

LUMI_007
02-11-04, 09:03
Pershendejte te gjitheve,
"Dashuria si hija sa e ke para nuk mundesh me nxen kur i kthen shpinen te vjen mbrapa"

Te marrte Lumi shejtone si je a je mireeeeeeeee,

ShEjToNkA
03-11-04, 00:36
Pershendejte te gjitheve,
"Dashuria si hija sa e ke para nuk mundesh me nxen kur i kthen shpinen te vjen mbrapa"

Te marrte Lumi shejtone si je a je mireeeeeeeee,

:roll: :roll: :roll:

Nom jemi. Po ju si jeni???
Po allahille o Lum ,po ku ke pa ti me marrė lumi shejtona???? Volla unė e di se shejtonkat sun i merrė as deti se lere ma lumi :lol:

Mafiozi
03-11-04, 00:46
Pak von poo, urime ShejToNka...

Me nderime.. :cry:

ShEjToNkA
03-11-04, 15:10
Pak von poo, urime ShejToNka...

Me nderime.. :cry:


Mafiozi , jo be pėr ty s'bėhėt vonė kur do qė tė mė uroshė :lol:
Fundja mė mirė vonė se sa hiq :wink:
Flm , je i pėrshndetur nga unė!

Naki
22-11-04, 14:54
Mesazhi 4004 ,Urime dhe shume respekt per ju .

Gentiana
22-11-04, 15:41
Loqkum urime keto shkrime, ēdo te mire dhe vetem vazhdo keshtu.

Mpuuuuuuuuuq per ty

Genta

Mafiozi
22-11-04, 15:50
Pak von poo, urime ShejToNka...

Me nderime.. :cry:


Mafiozi , jo be pėr ty s'bėhėt vonė kur do qė tė mė uroshė :lol:
Fundja mė mirė vonė se sa hiq :wink:
Flm , je i pėrshndetur nga unė!

:P :P ende urime te pėrzemėrta ShejToNka :P :P

:wink:

Gentiani
22-11-04, 16:35
ShEjToNkA, si duket edhe ti e ke marrė Forumin te shtėpija, e pastaj hyn dhe shkruaj sa tė mundesh :lol: :lol: :lol:

Urime pėr 4000 shkrim-postim-shkresat tuaja!

Gentiani!

Barbaroza
22-11-04, 18:03
Urime Shejtonka per 4000 postimet.Tybe me zuri gati :(

Murgesha
22-11-04, 18:12
Shejtonka urime qe u bere pronare e 4000 shkrimeve.
Si te duken te renda lirisht ma thuaj. :wink: :lol:

ShEjToNkA
22-11-04, 22:30
Z.Naki , me shumė rrespekt tė falėnderojė dhe gjithashtu tė pėrshėndes!


Genta , falėmnderit siss pėr urimė e mė shumė pėr mpuqqqqq :wink:


Mafiozi , gjithashtu edhe nga ty falėmnderit!


O tybe Genti , shumė mirė je ka e dinė qy .Edhe jo qė vetėm e kam marrė nė shtėpi , Bile edhe 1-2-3-4-5-10 veta po shkrujnė nė kėtė nick se shumė simaptik :D
Fallėmnderit nga ju!


Barbaroza , tė falėmnderit. E mos qajė mojj qyy se tybe s'jam ka tė ndjeku qė mė tė zėnė qyy.


Murgesha, falėmnderit shumė pėr solidaritet . :lol: E nėse mendonė ashtu ,tybe hiq s'mė dukėn tė rėnda ,nėse donė edhe tė tuave ju bėhėm pronare :wink: :evil: :evil:


Ju Falėnderojė tė gjithėve dhe ju opėrshėndes, gjithė tė mirat!

dr1ta
22-11-04, 23:30
Urime gjith ke material ty!!! :) :)

PAOLINA
23-11-04, 16:46
Hajt UrImE edhe nje dhurat prej meje :wink:

http://www.strass-schmuck.de/media/Strass-Kronen-004k.jpg


:D :D :D

Te pershendes

PAOLINA

ShEjToNkA
23-11-04, 17:26
http://www.strass-schmuck.de/media/Strass-Kronen-004k.jpg


dr1ta , falėmnderit!


Woww Paolina , tė falemnderit shumė pėr urime si dhe pėr dhuratė! :wink:

Ju pėrshėndes!

turisti
23-11-04, 17:50
Shejtonka e nderua, urime per :P 4000 :P postimet ,numri i cili me gezon kur e arrit dikush. Nuk dua te te livdoj shume se po te marr MESYSH,por dua te them se postimet ne nje numer te madh,dmth jane : koha e investuar, mendimet dhe mundimet deri tek rezultati.

Te deshiroj edhe shume postime te reja te percjellura me shendet dhe lumturi.

Me nderime,TURISTI. :wink:

ShEjToNkA
23-11-04, 22:18
Turisti , tė falėnderojė pėr kėto fjalė ,edhe mirė paske bė qė s'mė ke lavdu mė shumė ,se vėrtet mundet me ndodhė edhe mesyshi.

Gjithėherė i pėrshėndetur nga unė!

turisti
23-11-04, 22:26
Hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

lazdrani
24-11-04, 13:58
Shejtonka sot vrejta se paske kaluar mbi 4000 postime.Urime dhe hallall te qofte se na" mbyte"-kenaqe me shkrime tuja te bukura :wink:

PAOLINA
24-11-04, 17:44
Oj Shejtonka pse moj e lejove qe Murgersha me ta marr Kuroren po gith ashtu edhe Luana, po une ta dhurova ty, po nejse amen dhurata nuk jepet..........
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:S`te pershendes hiē..........

:wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
24-11-04, 22:02
Shejtonka sot vrejta se paske kaluar mbi 4000 postime.Urime dhe hallall te qofte se na" mbyte"-kenaqe me shkrime tuja te bukura :wink:

Hallall paq djalė qyy
Lazdrani , tė falėmderit shumė pėr kėto fjalė , paj s'janė be edhe aq tė bukura ama po duhėt ngapak nga njėherė me folė dikund mirė e dikund keq cka me bo :wink:
Duke tė falendėruar ,je i pėrshėndetur gjithmonė nga unė!

ShEjToNkA
24-11-04, 22:05
Oj Shejtonka pse moj e lejove qe Murgersha me ta marr Kuroren po gith ashtu edhe Luana, po une ta dhurova ty, po nejse amen dhurata nuk jepet..........
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:S`te pershendes hiē..........

:wink: :wink: :wink:

Jo be Paulina ,unė s'ua dhurova atė dhuratė ,se sic e ke diktu edhe vetė e mora e e vura nė vendin mė tė mirė. Por ato e kishinė marė e thashė mos tė bėhėm egoiste t'ua lė do ditė le tė mashtrohėn pak :wink: :lol: :lol:

Ok ,edhe pse ti s'mė ke pėrshėndet ,unė tė pėrshėndes sissss :wink:

MemphiSx
25-11-04, 00:17
Urime Shejkonka ishalla sa ma shpejt o bon 40 mij e asni Mac :D Une spata mundesi me t'pru ma shum sen veq ishalla t'pelqejn :D

http://www.cs.ccu.edu.tw/~wjr87u/levis/l2.jpg

ShEjToNkA
25-11-04, 00:29
Urime Shejkonka ishalla sa ma shpejt o bon 40 mij e asni Mac :D Une spata mundesi me t'pru ma shum sen veq ishalla t'pelqejn :D

http://www.cs.ccu.edu.tw/~wjr87u/levis/l2.jpgMempfiSxxxxxxxx?????????????????
Po ku ke qenė djalė qė s'ke ardhė mė herėt me mė pėrshėndet??!!! :roll:
Ja pėrshėndtje mė tė mirė askush deri mė tani s'mė ka bė ,ani me bakshish?! :D
Po a e di ku po qėndron problemi????? :roll: A ka mundėsi nėse rastėsisht e ke bė me i kthy nėse NR s'bjenė tamonė, se tybe pak NR i madhė qenka??!! :( :(
Nėse ka mundėsi ma bėrė kėtė nder e nėse jo s'ka problem do i mabjė ashtu gjithmonė nė reklam ,fundja kujtimė!! :(

MemphiSx
25-11-04, 11:13
Shejtonka ishalla t'bin qita se mo nuk mi kthen :D


http://www.savingchannel.com/levi%20519.jpg

ShEjToNkA
25-11-04, 12:33
Yessssssssssssssssssssssssss :D :D :D
MempfiSx , tė falėmnderit shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumė se shumė xixxx qenkan edhe tamonė janė ka mė bijnė :D

Po nime tė flm dhe tė pėrshėndes me njė kėngėn tė Yllit Shqiptarė :arrow: Adelina Ismalji .
:arrow: :arrow: Sa t'mira i paske farmerkat ku i ke ble..

Loloku
25-11-04, 15:06
A bash po dashka me te uru a, hajt moj se nuk e ke ba namin edhe ti qyyyy, por vetem me ra udha kendejpari e nuk u ba pa te pershendet pak se mos po bahesh kryeminister e me te hy ne hater pak!

ShEjToNkA
25-11-04, 22:39
Ani de Loloku ,se nuk u bo nomi qė mė ke uru se tybe udha tė paska ra se atė mundė ti se kishe bo direkt pėr mua udhė me marrė!
E inshalla udha ty tė bjenė si shpeshė kėndej me ardhė e tė di pėr nderė tanė kėtė rrugė qė paske marrė me kėto fjalė mė ke nderu ,se kishe mujtė edhe hiq mos me mė urure.
Falėmnderit!

Gentiana
29-11-04, 12:16
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
29-11-04, 12:50
Ojjj Genta ,Cka dreqii ke mojjjj???? Qė kafja nė fytė mė mbeti gati u pėrvėlova nga thirja jote e gati gjysėm e cemdnur?! :evil: :evil:
Folllllllllllllllllllllllllllllll cka desheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????

Gentiana
29-11-04, 12:55
Tybe asgje,vetem deshta moj me te zgju, se si flen Qika e re deri ne 13h, nc nc nc.

PS: deshta me te pershendet moj, qy, dhe me ta dhen nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuq :twisted: :wink:

ShEjToNkA
29-11-04, 12:59
Qy ,qyy se ti pe lenė leht kinse ??? Hiqq s'je ka flenė shumė?! vetėm deri nė 14h :wink: :evil: :evil:
Ja tybe tashė edhe dy mpuqaaa me m'i japė kot e ke ,se ajo thirja yte mė ka flakėru :evil: :evil:


SP. Falėmderit, edhe unė tė pėrshėdndes me njė mpuqqqqqqqqqqqqq tė fortė, dicka special si pėr ty ma!

Gentiani
29-11-04, 19:17
Hė, po ti Shejtonka hala nuk arrite ti postosh 5000 shkrime nė Forum a ?! :wink: :lol: :lol:


Pėrshėndetje!

Gentiani

ShEjToNkA
29-11-04, 22:14
Hė, po ti Shejtonka hala nuk arrite ti postosh 5000 shkrime nė Forum a ?! :wink: :lol: :lol:


Pėrshėndetje!

Gentiani:roll: :roll: Jo be ,isc po e shef edhe vetė ,akoma nuk arrita volla me i postu 6000 :(
Po njėmendė se gati harrova! Pse more ma bėrė kėtė pyetje?????????

Naki
07-12-04, 15:37
Kalova ketu pari mendova qe Shejtonka eshte Ne pallatin mbreterore,me thane se ka dale ne shetitje atehere po ja le Nje pershendetje tek Porta.
Ju deshiroje nje dite te mire Naki :!:

Kullerka
07-12-04, 17:07
AOOOO
SHEJTONKA URIME LOQKI NGA ZEMRA
UNE TU MENOFTE QE PO FITOJ UNE PER MBRETRESH AS GATI S'TEK JAM HEHEHEH(HAJGARE A)
HAJT PRA E ZGJEDHT MBRETERESHEN E MBRETIN???
DUHET ME ZGJEDH EDDHE PRINCESHEN E PRINCIN A KENI HARRU AA?

ShEjToNkA
07-12-04, 22:45
Kalova ketu pari mendova qe Shejtonka eshte Ne pallatin mbreterore,me thane se ka dale ne shetitje atehere po ja le Nje pershendetje tek Porta.
Ju deshiroje nje dite te mire Naki :!:


Po sa erdha hasa me njė pėrshėndetje nė portė! Vallė kujtė ketė mundur t'i bije nė mendė tė mė dėrgonė kėtė pėrshėndetje?!
Po sa fillova ta lexojė ,ditkova se ishte pikrisht nga Z.Naki.
z.Naki ,ju falėmnderit ,dhe gjithmonė jeni i pėrshėndetur dhe i ndėruar nga unė, gjithė tė mirat!

Tote shejtonka ,qysssssssssssssssssssssssssssssssssssss

ShEjToNkA
07-12-04, 22:48
AOOOO
SHEJTONKA URIME LOQKI NGA ZEMRA
UNE TU MENOFTE QE PO FITOJ UNE PER MBRETRESH AS GATI S'TEK JAM HEHEHEH(HAJGARE A)
HAJT PRA E ZGJEDHT MBRETERESHEN E MBRETIN???
DUHET ME ZGJEDH EDDHE PRINCESHEN E PRINCIN A KENI HARRU AA?


Kullerka , edhe unė tė falnderojė dhe tė pėrshėndes nga zemra!
Edhe mos ke dert se edhe ti do vishė sė shpejti nė pallatin mbretėror.

Kullerka
08-12-04, 00:06
HEHEH OP SHEJTONKA A?
THX.LOQKI HEHEHE
OJ MBRETERESH DU ME KQYR META GJET MBRETIN UNE AH ME PAS KON DJAL HMMM

Kaci
08-12-04, 12:36
Pershendetje ShEjToNkA me te veretet tek je ShEjToNkA.

Te pershendes

ShEjToNkA
08-12-04, 14:37
Pershendetje ShEjToNkA me te veretet tek je ShEjToNkA.

Te pershendesJu Falmnderit Kaci, edhe unė ju pėrshėndes juve. Dhe njėherit tė urojė mirėseardhje nė Forumin Dardania.

Gentiana
08-12-04, 17:34
Shejtonka loqkum, thash te pershendes edhe une, mbase ka koh qe nuk te kam pershendet. Te uroj mbremje te kendshme.

Mpuuuuuuuuuuq loqkum. :wink:

Kercovari
08-12-04, 18:06
Kur pashe se te pershendesin te gjithe,edhe nga une nje pershendetje te madhe Shejtonka.
Zoti te befte si eshte ma mire!.

ShEjToNkA
08-12-04, 22:11
Shejtonka loqkum, thash te pershendes edhe une, mbase ka koh qe nuk te kam pershendet. Te uroj mbremje te kendshme.

Mpuuuuuuuuuuq loqkum. :wink:Loqkum ,kur mė ke pėrshėndet lemza ma ngjiti ,edhe isha jashtė duke ndejt e dita ty loqkumm tė ka ra ndėrmend me ma dėrgu njė pėrshėndetje me mpuqqqqqqqqqqqqq :wink:

Tė falmnderit ,gjithashtu edhe unė tė pėrshėndes me njė mpuqqqqqqqqqq

ShEjToNkA
08-12-04, 22:14
Kur pashe se te pershendesin te gjithe,edhe nga une nje pershendetje te madhe Shejtonka.
Zoti te befte si eshte ma mire!.


z.Kėrcovari , tė falmnderti pėr kėtė pėrshėndetje dhe urimė kaq tė bukur!
Duke tė falnderu ,tė pėrshėndes ku do qė je, gjithė tė mirat!

vushtrria
10-12-04, 19:00
shejtonka tung nga vendasi juaj ahahahahahah

ShEjToNkA
12-12-04, 21:34
Vushtrria , tungi edhe juve nga vendasja e juaj!

Murgesha
18-12-04, 00:08
Wow i bani Shejtonka 5 mijė shkrime.
Pėr nder qė je aq e shpejt ne stafi kemi vendos me tė dhėnė leje pėr pushim njė jaėsh.
Hiq mos u mėrzitė se unė dhe Genta shkruajmė edhe pėr ty. :lol:

Loqkum gėzohem qė mė ėshtė dhėnė rasti tė njoh njė person tė rrallė siē jeni ju.
Urimeeeeeeeeeeeee e edhe mijėra tjera.

Gentiana
18-12-04, 00:13
Wow i bani Shejtonka 5 mijė shkrime.
Pėr nder qė je aq e shpejt ne stafi kemi vendos me tė dhėnė leje pėr pushim njė jaėsh.
Hiq mos u mėrzitė se unė dhe Genta shkruajmė edhe pėr ty. :lol:

Loqkum gėzohem qė mė ėshtė dhėnė rasti tė njoh njė person tė rrallė siē jeni ju.
Urimeeeeeeeeeeeee e edhe mijėra tjera.

Murgesha,tybe pasi qe po e di se si esht lodh Shejtonka tuj shkru, tuj piskat, tu i thy gjerat, etjera e tjera, dhe pasi qe sonte edhe mu duk e zbehur, nje jave mu duk pak, 2jave do te ishin me mire,apo jo??!!

Shejtonka loqkum je fantastike, dhe gjith me ben me qesh.
Te pershendes dhe te uroj per keto shkrime,te na i besh edhe shuuuuuuuuum e shuuuuuuuuum tjera (mundesisht pa piskam) si deri me tani.

Ksaj pershendetje i vjen edhe kenga, Oh moj e mira, neper therra....
Dhe nje mpuuuuuuuuuq

Mafiozi
18-12-04, 00:23
:shock: :shock: :shock: :shock: 5000 shkrimeeeeeeee

Shkrime tu bertit, tu thy, tu mjeksu, me nje nervoz te padiskutueshme :twisted: :twisted: :twisted:

Po shyqyr krejt mbrapsht i ben keto ShejToNka :lol: :lol: :lol: :lol:
Na kenaqe ne qdo moment loqkum :D :D :D :D :D :wink:

URIME PER GJITH 5000 POSTIMET ShejToNka

Pershendetje
:wink: 8)

ShEjToNkA
18-12-04, 01:36
Wow i bani Shejtonka 5 mijė shkrime.
Pėr nder qė je aq e shpejt ne stafi kemi vendos me tė dhėnė leje pėr pushim njė jaėsh.
Hiq mos u mėrzitė se unė dhe Genta shkruajmė edhe pėr ty. :lol:

Loqkum gėzohem qė mė ėshtė dhėnė rasti tė njoh njė person tė rrallė siē jeni ju.
Urimeeeeeeeeeeeee e edhe mijėra tjera.


Dėgjoo bijoo cka ke folė kėshtuu , se tybe bjėn nė telashe me mua?!
Kush tė tha qė dua pushim????? :roll: Shumė flmm se tybe edhe me dhunė se kot e keni se s'marė pushim. Nėse doni psuhim vetėm me njė kushtė qė edhe ti tė vishė me mua pėrndryshe JOOOOOOOOOOOOOOOO! :evil:

Lqokumm gėzimi dhe kėnaqėsia edhe nė anėn time. Edhe pse po shkėruajė ,s'po mė dhimbset mundi ,kur po e di se me kendė kam nderin tė kontakojė!

( pa bėrimt s'mundem) Flmmmmmmmmmm sissssssssssssssssssssssssss

ShEjToNkA
18-12-04, 01:39
Murgesha,tybe pasi qe po e di se si esht lodh Shejtonka tuj shkru, tuj piskat, tu i thy gjerat, etjera e tjera, dhe pasi qe sonte edhe mu duk e zbehur, nje jave mu duk pak, 2jave do te ishin me mire,apo jo??!!

Shejtonka loqkum je fantastike, dhe gjith me ben me qesh.
Te pershendes dhe te uroj per keto shkrime,te na i besh edhe shuuuuuuuuum e shuuuuuuuuum tjera (mundesisht pa piskam) si deri me tani.

Ksaj pershendetje i vjen edhe kenga, Oh moj e mira, neper therra....
Dhe nje mpuuuuuuuuuq

Ufff cka ishe konė ti plaqqq hoooooooooooooooo?! :evil:
N'pikė tė natės kur i ndiva kėto fjalė tė tuat sun fjeta m'u dashtė me ardhė me t'i thonė nja dy-tre fjalė! :evil: :evil:
Sa pėr tė zbehurė si molla n'rrem jam as mo bėjė dertė bileeeeeee, e kjratė???

edhe unė ju pėrshėndes me kėngėn: S'duaaaaaaa hiqqqqqqqqqqqqqqq pushimėeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

blusky
18-12-04, 10:52
11 Jul-18 Dec-5000
Talente ska fjale
Urime,urime :wink:

Murgesha
18-12-04, 13:01
Dėgjoo bijoo cka ke folė kėshtuu , se tybe bjėn nė telashe me mua?!
Kush tė tha qė dua pushim????? :roll: Shumė flmm se tybe edhe me dhunė se kot e keni se s'marė pushim. Nėse doni psuhim vetėm me njė kushtė qė edhe ti tė vishė me mua pėrndryshe JOOOOOOOOOOOOOOOO! :evil:

Lqokumm gėzimi dhe kėnaqėsia edhe nė anėn time. Edhe pse po shkėruajė ,s'po mė dhimbset mundi ,kur po e di se me kendė kam nderin tė kontakojė!

( pa bėrimt s'mundem) Flmmmmmmmmmm sissssssssssssssssssssssssss


Ani de mos shko nė pushime, ne pėr tė mirėn tėnde e patėm, se po na dukesh qė je e lodhur, por duke marrė parasyshė se nė pushime nuk mundet njeriu me bėrtit tė kuptojmė. :wink:

Gentiana
18-12-04, 13:20
Ani de mos shko nė pushime, ne pėr tė mirėn tėnde e patėm, se po na dukesh qė je e lodhur, por duke marrė parasyshė se nė pushime nuk mundet njeriu me bėrtit tė kuptojmė. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
18-12-04, 14:52
Cka Shejtonka 5000 postime!!!!Kur i bere more gjithe keto po ti shume e re je ne kete forum hahahhaha ani me paske kaluar edhe mua :wink:


Shejtonka pranoni pershendetjet e mija te sinqerta duke besuar se do te vazhdoshe edhe me tutje keshtu si te kemi Shejtonke me :wink:

RESPEKT :P

ShEjToNkA
18-12-04, 16:01
:shock: :shock: :shock: :shock: 5000 shkrimeeeeeeee

Shkrime tu bertit, tu thy, tu mjeksu, me nje nervoz te padiskutueshme :twisted: :twisted: :twisted:

Po shyqyr krejt mbrapsht i ben keto ShejToNka :lol: :lol: :lol: :lol:
Na kenaqe ne qdo moment loqkum :D :D :D :D :D :wink:

URIME PER GJITH 5000 POSTIMET ShejToNka

Pershendetje
:wink: 8)

Mafiii , tė flamnderit pėr kėtė urimė dhe kėtė opinion!
Tybe edhe unė po kėnqaėm me juve! :wink: :D

ShEjToNkA
18-12-04, 16:02
11 Jul-18 Dec-5000
Talente ska fjale
Urime,urime :wink:


blusky , tė falmnderit, mbetėni i pėrshėndetur nga unė! :wink:

ShEjToNkA
18-12-04, 16:06
Cka Shejtonka 5000 postime!!!!Kur i bere more gjithe keto po ti shume e re je ne kete forum hahahhaha ani me paske kaluar edhe mua :wink:


Shejtonka pranoni pershendetjet e mija te sinqerta duke besuar se do te vazhdoshe edhe me tutje keshtu si te kemi Shejtonke me :wink:

RESPEKT :P


O pasha mamin se kam bė me qėllim ,ama jamė duke e ndjek dikend tjetėr e tani m'u deshtė me tė kalu ty. :lol: Se pėrndyshe s'tė kisha kalu kurrė.
( edhe pse me shkėrime po, ama ty je njė Mbretė i parė dhe ty s'mundet askushė me tė kalu e lere mė unė) :wink:

Lazdrani , tė falmnderit shumė!

ShEjToNkA
18-12-04, 16:08
Ani de mos shko nė pushime, ne pėr tė mirėn tėnde e patėm, se po na dukesh qė je e lodhur, por duke marrė parasyshė se nė pushime nuk mundet njeriu me bėrtit tė kuptojmė. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Genta ,kujdes se po shkyhesh t'u qeshė :wink: :evil: :evil:


Ojj Murgeshaaaa , jo ,joo mos ke dertė se pata me shėku ama tybe e di se s'undė rrini ju pa bėrtimen time ,pėr atė s'iu lė, as tė paktėn pėr njė ditė!? :wink: :lol:

Kercovari
18-12-04, 16:44
Shejtonka ketu,Shejtonka aty,e dalengadal fshehurazi dhe per nje kohe te shkurter kalove pisten Maratonike deri te kurora,Mbreteresh e Atletikes Dardane.
Te pergezoj Shejtonka,duke te deshiruar shendet te plote,dhe nje jete te lumtur pa brenga.
Me respekt Kercovari.

ShEjToNkA
18-12-04, 17:08
Shejtonka ketu,Shejtonka aty,e dalengadal fshehurazi dhe per nje kohe te shkurter kalove pisten Maratonike deri te kurora,Mbreteresh e Atletikes Dardane.
Te pergezoj Shejtonka,duke te deshiruar shendet te plote,dhe nje jete te lumtur pa brenga.
Me respekt Kercovari.


Fshehurazi po e ngadalė hiq ,veq sa mundsha t'u vrapu volla.
Tė falendėrojė shumė ,duke tė dėshiru gjithė tė mirat!
Gjithmonė i respektuar dhe i nderuar nga ana ime!

Murgesha
18-12-04, 17:14
Shejtonka ketu,Shejtonka aty,e dalengadal fshehurazi dhe per nje kohe te shkurter kalove pisten Maratonike deri te kurora,Mbreteresh e Atletikes Dardane.
Te pergezoj Shejtonka,duke te deshiruar shendet te plote,dhe nje jete te lumtur pa brenga.
Me respekt Kercovari.


Fshehurazi po e ngadalė hiq ,veq sa mundsha t'u vrapu volla.
Tė falendėrojė shumė ,duke tė dėshiru gjithė tė mirat!
Gjithmonė i respektuar dhe i nderuar nga ana ime!


E lehtė si Lepurushe, vrapon si Breshka. :wink:

turisti
18-12-04, 17:15
ShEjToNkA e nderuar,

Me gezojne pa mase :P 5000 :P postimet e tua,te cilat po ti uroj tash duke te deshiruar shendet,lumturi dhe nje - 0 - (xero) per postimet e ardhshme.

Me nderime,TURISTI.

ShEjToNkA
18-12-04, 17:21
E lehtė si Lepurushe, vrapon si Breshka. :wink:


S'kemi mojj fajė qė vrapojmė si breshka ,se nė vende tė tilla po jetojmė ,e mė nė fundė edhe ne u mėsum si me vrapu! :wink: :lol:

ShEjToNkA
18-12-04, 22:37
ShEjToNkA e nderuar,

Me gezojne pa mase :P 5000 :P postimet e tua,te cilat po ti uroj tash duke te deshiruar shendet,lumturi dhe nje - 0 - (xero) per postimet e ardhshme.

Me nderime,TURISTI.
Turisti , tė flamnderit. Po ashtu me tė njejtatė dėshira tė pėrshėndes edhe unė!

turisti
19-12-04, 01:13
:wink:

DEA
19-12-04, 01:23
Shejtonka po ngan eshte ne zvoglim te peshes ha ha ha , urime oj dreq :lol:

Murgesha
19-12-04, 01:47
Shejtonka po ngan eshte ne zvoglim te peshes ha ha ha , urime oj dreq :lol:

Ske faj Dea, se nuk i thonė shaka tė peshojsh 120 kg, e 151 cm gjatėsi.

DEA
19-12-04, 01:48
Shejtonka po ngan eshte ne zvoglim te peshes ha ha ha , urime oj dreq :lol:

Ske faj Dea, se nuk i thonė shaka tė peshojsh 120 kg, e 151 cm gjatėsi.

ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
19-12-04, 01:53
Shejtonka po ngan eshte ne zvoglim te peshes ha ha ha , urime oj dreq :lol:

Ske faj Dea, se nuk i thonė shaka tė peshojsh 120 kg, e 151 cm gjatėsi.


Dea ,pėrgjegjejen ta paska japė Murgesha, ndėrsa unė vetėm po tė falendėrojė pėr urimė! :wink: :lol: :lol:

halla e madhe
19-12-04, 22:09
Shejtonka_Urime me hallen!!ti veq i paske kaluar 5000 postime,BRAVO!!

livoreka bicio
19-12-04, 23:20
:P SHEJTANKA URIME KALIMINE E 5000 POSTIMEVE. :P .SHKRIMETE E TUA KANE,HUMORE,SERIOZITETE,DHE KUPTIME,DHE,MBI TE GJITHA, JANE SHUME TE ARGETUESHME. :wink: TE PERSHENDES DHE TE UROJE GJDO TE MIRE DHE SUKSESE NE JETE. :wink:

BICIO. :wink:

ShEjToNkA
20-12-04, 15:28
Shejtonka_Urime me hallen!!ti veq i paske kaluar 5000 postime,BRAVO!!


Oo bravoo paqqq hallushee , e tė falnderojė nga zemra!

ShEjToNkA
20-12-04, 15:30
:P SHEJTANKA URIME KALIMINE E 5000 POSTIMEVE. :P .SHKRIMETE E TUA KANE,HUMORE,SERIOZITETE,DHE KUPTIME,DHE,MBI TE GJITHA, JANE SHUME TE ARGETUESHME. :wink: TE PERSHENDES DHE TE UROJE GJDO TE MIRE DHE SUKSESE NE JETE. :wink:

BICIO. :wink:


Livorekaaa, duke tė falendėru pėr kėto fjalė dhe urimė tė dėshirojė edhe unė ,ty gjithė tė mirat.

Ku do qė je ,caste tė kėndėshme!

blina
28-12-04, 23:11
tash u rigjistrova ne forum e pe shoh se Shejtankja koka ba mbreteresh urime!

ShEjToNkA
28-12-04, 23:21
tash u rigjistrova ne forum e pe shoh se Shejtankja koka ba mbreteresh urime!

blina , sė pari tė pėrshėndes dhe tė uroi mirė se ardhje nė FD, ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!

E tani tė falenderoi pėr urim, dhe desha tė themė mė bėnė Mbretresh se jaaa as ndėrmendė se kam pa tė bėhėm bile :wink:

Gentiana
01-01-05, 04:57
OOOOOOOOOOO shejtooooooooooonkaaaaaaaa urime dhe gezuar viti e ri. Ti e din se te kam per merak,dhe qe te deshiroj ēdo te mire.

Gezuar pra dhe mpuqqqqqq nga une Genta

Mafiozi
01-01-05, 15:00
URIME VITIN E RI ShejToNka


Te uroj qdo te mir ne jet shoqe e dashur.


Lumturia, shendeti dhe sekseset mbeteshin gjithmon me ty me shum gezime.


Pershendetje speciale
Me respekt


Mafiozi

Murgesha
01-01-05, 15:04
Urime Shejtonka-Mbretereshe e Dardanise.

DEA
01-01-05, 22:27
Shejtonka shume urime kam edhe per ty , GEZUAR GEZUAR 2005 :wink:

dr1ta
01-01-05, 22:32
Un dhe DEA sonte me rend kemi fillu me urimet :)

Gezuar vitin e ri , shendet,dashuri dhe gjithcka tjeter :)

livoreka bicio
02-01-05, 02:05
SHEJTANKA TE UROJE VITIN E RI. 2005. GEZUARE ME SHUME TE MIRA SUKSESE,LUMTURI DHE DASHURI NE JETEN TENDE. :wink: :wink:

BICIO :wink:

aferdita
02-01-05, 02:11
Shejtonka Urime Viti I Ri **2005** te uroj te gjithe te mirat dhe plotesimin e endrrave

Gezuar !!

turisti
02-01-05, 11:13
Shejtonka e nderuar,urime viti i ri :P 2005 :P me deshire qe te realizohet ēdo deshire e paramenduar.

Me respekt,TURISTI.

lazdrani
02-01-05, 13:29
Gezuar dhe fat ne jeten tuaj Shejtonke :P Gezuar 2005

Barbaroza
02-01-05, 14:30
Shejtonka,pershendetje dhe urime per vitin e ri 2005.Shendet dhe lumturi qofte i mbushur ky vit per ju!

Gentiani
03-01-05, 13:08
Shejtonka, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me qė ky vit tė jetė vit i Sukseseve, Dėshirave, Dashurisė, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:45
[/b]shejtonka URIME VITIN E RI 2005 NGA VENDASI I JUAJ deshiroi qe ky vit te jet nje vit i mbar per ju qe gjithmon ta keni shendetin,qe te keni sukses ne qdo lami dhe ua percjell pershendetjet nga vendlindja e bukur ahahaha isha vetem tri dit po per aq koh sa nejta u knaqa.


pra vendase GEZUARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

MemphiSx
03-01-05, 15:33
Shejtonka Urime Viti i Ri, Edhe ky vit deshiroj qe te jet Vit I Sukseseve, Vit i Plotesimit te Deshirave tuja
Urime Viti i Ri ;)

ShEjToNkA
03-01-05, 23:08
Genta ,Mafiozi ,Murgesha ,

Dea , dr1ta ,Livoreka bicio ,

Afėrdita ,Turisti ,Lazdrani ,

Barbaroza ,Gentiani & MemphiSx , Ju falenderoi pėr urimet dhe pėrgėzimet drejtuarė nė adresėn time!
Falmnderit!

Dreni30
03-01-05, 23:09
Oj Shejtanka urime vitin e ri se valla per shejtan kokshe boll moj qik :wink: :wink:

ShEjToNkA
03-01-05, 23:12
[/b]shejtonka URIME VITIN E RI 2005 NGA VENDASI I JUAJ deshiroi qe ky vit te jet nje vit i mbar per ju qe gjithmon ta keni shendetin,qe te keni sukses ne qdo lami dhe ua percjell pershendetjet nga vendlindja e bukur ahahaha isha vetem tri dit po per aq koh sa nejta u knaqa.


pra vendase GEZUARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRVushtira ,Tė falnderoi nga zemra pėr urimin e mė sė shumti pėr atė pėrshėndetje qė mė pėrcielle nga vendėlindja. Pėr mua ishte vėrtet nderė tė mė pėrciell njė vendas njė pėrshėndjete tė til!!
Po mundem tė paramnedoi e gjithsesi tė besoi ,se vėrtet je kėnaqė.Se vėrtet aty ėshtė vendi i kėnaqėsis!!Falmnderit dhe Gėzuar pėr shumė Mot!

ShEjToNkA
03-01-05, 23:14
Oj Shejtanka urime vitin e ri se valla per shejtan kokshe boll moj qik :wink: :wink:


O Dreni30, tė Falmnderit dhe gėzuuuuuuuuuuuuar edhe Ty.
Tė dėshiroi njė vitė tė suksesve ,mbarėsi dhe gjithė tė mirat!

Jo be djalė s'jam shejton vetėm ashtu t'u paska dukė?! :wink: :roll: :lol:

Dreni30
03-01-05, 23:19
Jo veq syt me paskan mashtru, se ti je qik e mire ani qysh po te shof ne foto.

A ma huazon foton dhe bile e kisha bajt me veti ne xhep te kmishes, ngat zemres. :lol: :lol: :wink:

Drenicaki
03-01-05, 23:28
Urime ky vit enderuar dhe suksese e sidomos shėndet

ShEjToNkA
03-01-05, 23:33
Jo veq syt me paskan mashtru, se ti je qik e mire ani qysh po te shof ne foto.

A ma huazon foton dhe bile e kisha bajt me veti ne xhep te kmishes, ngat zemres. :lol: :lol: :wink:


Hmmm Sa pėr Foto be Dreni ,vetėm nė mundshė me vjdhė ,vjedhe se me huazu nuk mundem vollaaaaa :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
03-01-05, 23:34
Urime ky vit enderuar dhe suksese e sidomos shėndet


Falmnderit Drenicaaaa. Urime edhe juve dhe sukses dhe gjithė tė mirat. Gėzuuuuuuuuuuuuuuarrrrrr

Dreni30
03-01-05, 23:55
Jo veq syt me paskan mashtru, se ti je qik e mire ani qysh po te shof ne foto.

A ma huazon foton dhe bile e kisha bajt me veti ne xhep te kmishes, ngat zemres. :lol: :lol: :wink:


Hmmm Sa pėr Foto be Dreni ,vetėm nė mundshė me vjdhė ,vjedhe se me huazu nuk mundem vollaaaaa :lol: :lol: :lol:

Shejtonka flm. qe me lejove me ta vjedh foton. http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/165780179141ccccbe9ff71.jpg Te premtoj se ne xhepin afer zemres do ta mbaj perher. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
04-01-05, 00:15
Shejtonka flm. qe me lejove me ta vjedh foton. http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/165780179141ccccbe9ff71.jpg Te premtoj se ne xhepin afer zemres do ta mbaj perher. :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: :shock: Dreniiiiiiiiiiiiiiiii, ti vėrtet qenke pėr hajniiiiiiiiiii volla shpejtė ke grabiittt :roll: :lol: :lol:
Sic po e shofė dojka tė mė dalė proeblem me tyyyyyyyyyyyyyyy :evil: :evil: :evil:

Po njėmendė se gati harrova me tė thėnė?! Kujdes se po sėmuresh nga zemeraaa ,se Foto e shejtonkės ėshtė e rrezikshmeeeeee dhe mos po tė sjellØpahir nojė sumlė nė zemėr?! :lol: :lol: :lol:

yllka
05-01-05, 13:04
SHEJTONKA URIME VITI I RI 2005,QDO TE MIRE NE JETEN TUAJ :wink: YLLKA

ShEjToNkA
05-01-05, 17:03
SHEJTONKA URIME VITI I RI 2005,QDO TE MIRE NE JETEN TUAJ :wink: YLLKA


Yllka , tė falmnderit. Edhe ty tė dØshiroi gjithė tė mirat nė kėtė vitė!

Honesty^uk.
08-01-05, 17:42
Shejtanka, te uroj Gezuar vitin e Ri.
Qofte vit i lumtur dhe i begate per ju dhe familjen tuaj.


Honesty

Arbėri
08-01-05, 19:31
ShEjToNkA, te pershendes shume edhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol:


A ben nje pyetje, oj ShEjToNkA? ama ne vesh, mos te na ndegjoj kush :oops: "Qka me bete mbreme qe u deha me qumesht"? :x :oops: :roll:

Dreni30
08-01-05, 22:56
Shejtonka flm. qe me lejove me ta vjedh foton. http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/165780179141ccccbe9ff71.jpg Te premtoj se ne xhepin afer zemres do ta mbaj perher. :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: :shock: Dreniiiiiiiiiiiiiiiii, ti vėrtet qenke pėr hajniiiiiiiiiii volla shpejtė ke grabiittt :roll: :lol: :lol:
Sic po e shofė dojka tė mė dalė proeblem me tyyyyyyyyyyyyyyy :evil: :evil: :evil:

Po njėmendė se gati harrova me tė thėnė?! Kujdes se po sėmuresh nga zemeraaa ,se Foto e shejtonkės ėshtė e rrezikshmeeeeee dhe mos po tė sjellØpahir nojė sumlė nė zemėr?! :lol: :lol: :lol:

O mos ke dert Shejtonka se kurfar smundje nuk ma ngjet. Une jam shume imun ndaj smundjeve. Qyqy, ani kur te kam ty afer zemres, po ska kurgja qe me ndal. A spo gezohesh aaa?? :wink:

Arbėri
08-01-05, 23:27
ShEjToNkA, te pershendes shume edhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol:


A ben nje pyetje, oj ShEjToNkA? ama ne vesh, mos te na ndegjoj kush :oops: "Qka me bete mbreme qe u deha me qumesht"? :x :oops: :roll:Hahahahahahahahaha, more une paskam shpetue lehteeeeeeeeeee, ju nuk jeni zgjua ter diten as ter naten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gjynahat e Zotit :wink: :P :P :P :P :P :P

ShEjToNkA
09-01-05, 01:04
Shejtanka, te uroj Gezuar vitin e Ri.
Qofte vit i lumtur dhe i begate per ju dhe familjen tuaj.


Honesty


Honesty , ju falmnderit!
Jeni i pėrshėndetur nga unė ,gjithė tė mirat!

ShEjToNkA
09-01-05, 01:05
O mos ke dert Shejtonka se kurfar smundje nuk ma ngjet. Une jam shume imun ndaj smundjeve. Qyqy, ani kur te kam ty afer zemres, po ska kurgja qe me ndal. A spo gezohesh aaa?? :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po si nuk gėzohėm ,tėrė ditėn prejė gėzimi s'po mundem tė zgjohėm nga gjumi!? :roll:

ShEjToNkA
09-01-05, 01:07
ShEjToNkA, te pershendes shume edhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol:


A ben nje pyetje, oj ShEjToNkA? ama ne vesh, mos te na ndegjoj kush :oops: "Qka me bete mbreme qe u deha me qumesht"? :x :oops: :roll:Hahahahahahahahaha, more une paskam shpetue lehteeeeeeeeeee, ju nuk jeni zgjua ter diten as ter naten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gjynahat e Zotit :wink: :P :P :P :P :P :P


Qe besa mirė paske shpėtuar! :lol: :lol: :lol:

Pėrgjegjėja Arbėri ,ėshtė sekreteeeeeeeeee aa! Lere mos e bėrė tė madhė se kishe mundur tė dehėsh edhe me ujė ,por pasi me qumsht bukur mirė! :wink:

livoreka bicio
09-01-05, 01:31
SHEJTONKA ME RA NE SY QE KE BERE 6000 POSTIME... URIME DHE TE DESHIROJE,SUKSESE HARMONI DHE DISPONIME SA ME SHUME QE TE NA SHKRUAJSHE DHE ME TUTJE SHKRIME TE TYLLA... :wink:

TE PERSHENDES ME SINQERITETE DHE RRESPEKTE. :wink:


BICIO :wink:

turisti
09-01-05, 02:22
Shejtonka,Shejtanuqe,urime :P 6000 :P postimet e tua. Te deshiroj tastaturen e lehte,shendet,lumturi dhe realizimin i te gjitha deshirave ne forum dhe ne jete,duke filluar prej :P 2005 :P :wink:

Me sinqeritet,

TURISTI.

ShEjToNkA
09-01-05, 02:34
SHEJTONKA ME RA NE SY QE KE BERE 6000 POSTIME... URIME DHE TE DESHIROJE,SUKSESE HARMONI DHE DISPONIME SA ME SHUME QE TE NA SHKRUAJSHE DHE ME TUTJE SHKRIME TE TYLLA... :wink:

TE PERSHENDES ME SINQERITETE DHE RRESPEKTE. :wink:


BICIO :wink:Livorekaaaaaaaaaaa , tė falmnderit pėr kėtė urimė aq tė bukur.
Tė pėrshėndes ku do qė je ,gjithė tė mirat!

ShEjToNkA
09-01-05, 02:35
Shejtonka,Shejtanuqe,urime :P 6000 :P postimet e tua. Te deshiroj tastaturen e lehte,shendet,lumturi dhe realizimin i te gjitha deshirave ne forum dhe ne jete,duke filluar prej :P 2005 :P :wink:

Me sinqeritet,

TURISTI.:lol: :lol: :lol: Turisti ,Turistiku , tė falmnderti shuuuuuuuuumė pėr urimė e mė sė shumti pėr dėshirim tė tesataurės sė lehtė! :wink: :lol: :lol: :lol:

Falmnderit , ku do qe je tė pėrshėndes!

turisti
09-01-05, 02:45
Faleminderit Shejtonka. :wink:

Murgesha
09-01-05, 03:10
Shejtonka urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
6000 postime tė kėndshme.
6000 qeshje tė dhuruara
6000 pėrgjigje ( spo di ēka me tė lavdėru moj mė) Ah po.
60 tatatura tė shkatėrruarra.
Edhe xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx postime tė kėndshme tė dėshiroj.

ShEjToNkA
09-01-05, 03:15
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Tė falmnderoi
6000 herė pėr urimė
6000 herė pėr dėshirime
6000 herė pėr lavdata
Pos pėr njė nuk tė falnderoi se s'ja ke qėllu :( :roll:
Se jo 60 po 600 testaura tė shkatrruaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :shock:

Falmnderitttttttttttt shuuuuuuuuuuuuuumė

Murgesha
09-01-05, 03:20
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Tė falmnderoi
6000 herė pėr urimė
6000 herė pėr dėshirime
6000 herė pėr lavdata
Pos pėr njė nuk tė falnderoi se s'ja ke qėllu :( :roll:
Se jo 60 po 600 testaura tė shkatrruaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :shock:

Falmnderitttttttttttt shuuuuuuuuuuuuuumė


Moj ma ka marrė mendja qė aq janė po sguxova me e thėnė.
Ani pra ngushėllime pėr tastaturat e gjora. :cry: :cry:

ShEjToNkA
09-01-05, 03:24
Moj ma ka marrė mendja qė aq janė po sguxova me e thėnė.
Ani pra ngushėllime pėr tastaturat e gjora. :cry: :cry:


Hajtė mojjj ngushhlimmee paqq qyy ,pse ti mos pate mė pak aa?????
Plus asaj ka mundur tė jetė edhe mė rrezikk aa! Njė shkėrim e njė testaur, m'u bė 6000?! Po shėndoshė bėhėn edhe kėto?! :roll: :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :arrow: :wink:

Gentiana
09-01-05, 12:28
:shock: :shock: :shock: :shock:

Kur i bere moj ti mbi 6000shkrime??

Moj,at pushim (sa gjat ka pas me qen nuk me kujtohet,ama une po ti japi edhe 1muaj tjer) kur do ti marrish,se tybe... :evil:

Urime Shejtonka,per mbi 6000shkrime,deshiroj te na i shkruajsh edhe shum e shum shkrime tjera (edhe ne rrezik te me tejkalojsh) sepse me i lexu shkrimet tua,esht nje kenaqesi e veqant.
Te deshiroj ēdo te mire ne jet,keti urimi i vjen edhe nje mpuuuuuuuuuuuuuuq...
Genta

PS: at Poezi tek firma,sa te mire e paske,ku e ke marr moj??? :twisted: :twisted:

ShEjToNkA
10-01-05, 02:08
:shock: :shock: :shock: :shock:

Kur i bere moj ti mbi 6000shkrime??

Moj,at pushim (sa gjat ka pas me qen nuk me kujtohet,ama une po ti japi edhe 1muaj tjer) kur do ti marrish,se tybe... :evil:

Urime Shejtonka,per mbi 6000shkrime,deshiroj te na i shkruajsh edhe shum e shum shkrime tjera (edhe ne rrezik te me tejkalojsh) sepse me i lexu shkrimet tua,esht nje kenaqesi e veqant.
Te deshiroj ēdo te mire ne jet,keti urimi i vjen edhe nje mpuuuuuuuuuuuuuuq...
Genta

PS: at Poezi tek firma,sa te mire e paske,ku e ke marr moj??? :twisted: :twisted::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Po be Loqkkum ja dalė nga dale i arritaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil:
Ooo nė pushim jam mojj por pasi donė t'mi dhurosh edhe njė mujj ,OK? :wink: :lol: :lol: :lol:

Loqkumm flamnderit shuuuuuuuuuuuuumė!

Gati harovaaa shkrimin ma ka dhuru njė djalė i ri kėtuuuuuuuu :oops: :oops: :lol: :lol:

Dreni30
11-01-05, 10:14
Shejtonka te uroj shendet e jete se per shkrime ke me arrite aq sa ty te don zemra. Te don dhe uron Dreni30.

ShEjToNkA
11-01-05, 16:29
Shejtonka te uroj shendet e jete se per shkrime ke me arrite aq sa ty te don zemra. Te don dhe uron Dreni30.


Falmnderit ,Dreni.
Po ashtu edhe ju jeni i pėrshėndetur nga unė. gjithė tė mirat!

Arbėri
19-01-05, 23:17
Shejtonka, edhe ty te pershendes, perzemersishte dhe te uroj festen e Bajramit :lol: :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty dhe familjen tende, kudo qe ndodheni :lol: :lol: :lol:


Pershendetjen dhe urimin e shoqeron nje cklllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppp :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
19-01-05, 23:29
Shejtonka, edhe ty te pershendes, perzemersishte dhe te uroj festen e Bajramit :lol: :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty dhe familjen tende, kudo qe ndodheni :lol: :lol: :lol:


Pershendetjen dhe urimin e shoqeron nje cklllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppp :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stoppppppppppppp Dhunės nė konakun timmmmmm

Arbėri tė flmm shumė. :lol: :lol: Po ashtu edhe ju jeni i pėrshėndetur nga unė ,dhe ruime Festa e Bajramit!
Gjithė tė mirat!

Pėrshėndetjen e pėrciell njė shpull ama jo kėtu?! :lol: :lol: :evil:

Dreni30
20-01-05, 19:45
Shejtonka te uroj shendet e jete se per shkrime ke me arrite aq sa ty te don zemra. Te don dhe uron Dreni30.


Falmnderit ,Dreni.
Po ashtu edhe ju jeni i pėrshėndetur nga unė. gjithė tė mirat!


Prite pershendetjen me te ngrohte nga une.

Te uroj festen Bajramit dhe deshiroj qe te kalosh sa me mire per kete feste.

ShEjToNkA
20-01-05, 22:38
Prite pershendetjen me te ngrohte nga une.

Te uroj festen Bajramit dhe deshiroj qe te kalosh sa me mire per kete feste.


Pėrshėndetjet dhe urimet Dreni , i more e duke tė falnderu ,priti edhe ti nga unė urimėt pėr kėtė Festė, Me Fat Bajrami edhe Juve!
Kalofshi bukur!

Dreni30
23-01-05, 12:50
Tung SheJtOnKa
Te uroj qe te kalofsh nje dite lumtur dhe te qete.

Gentiana
23-01-05, 12:52
Tybe edhe un u lodha duke te uru,sa per 6000shkrime,sa per riprezentim,e tani edhe per 7000shkrime,phaaaaaaaaaa moj,edhe un jam njeri! Moj leje se jam lodh un,tu te uru,po edhe ti me keto shkrime,po me dhimbsesh,qe hiq nuk po pushon,se per asgje tjeter nuk e kam.

Shejtonka urime mbi 7000shkrime, tybe me te then shum e shum shkrime tjera,siq po duket pa nevoj po e them kte,se ty nuk po ka kush se te ndal,po nejse,vazhdo keshtu,se te kemi loqkum.
Urime edhe nje her,dhe vetem vazhdo keshtu.

Te pershendes ku do qofsh,dhe te uroj nje dite te kendshme.


PS: se per pak harrova, ty pusi te marrt hoooooooooooo,nga kush?? nga un de qka mendove,qy?!

Kercovari
23-01-05, 14:00
Duart e tua te arta dite e perdit duke rradhitur germat si nje stenotipiste e persosur, jen edhe deshmija nga ku mund te llogarsim se kemi te bejme me nje Intelegjence nga ku verehet qarte aftesija,eksperienca dhe edukata e familjes,pjelle e se ciles jeni edhe ju.
Shpirti i nje shoke e vertet me plot humor dhe botekuptimi te gjerre,me ben qe te ndjehem krenar qe u njohem ketu permes Lumit te Alfabetit Shqip qe nuk ka te ndalur,edhe pse nen shekuj ka qen i perdhunuar,i debuar dhe i burgosur nen prangat e arrdhacakeve te ndryshem barbare.
Dhe mu per kete,femra Shqiptare dje,sot dhe neser,ka dhene,jep, dhe do te jape kontributin dhe mundin e pa kursyer deri ne asgjesimin e dokeve te shemtuara qe na i lan te tjeret,duke mbrojtur Etosin tone Kombetare, siq dhe e ka mbrojtur nder shekuj duke mos kursyer edhe jeten.
Prandaj,me lejo e Nderuara "Alias"Shejtonka qe me keto fjale qe u dedikohen juve,te pershendes te gjitha Zonjat e Forumit Dardania.de.duke u deshiruar shendet te plote dhe suksese te njepasnjeshme ne te arrdhmen.

"Nuk eshte veshtir te jesh femer,por eshte veshtire te jesh Shqiptare".
Me respekt Kercovari!

TIM
23-01-05, 14:17
Te lumt e nderuara Shejtonka , jeni per mrekulli , besoj se edhe ne te ardhmen e keni ndermend te na befasoni me shkrime e tua .

Te pershendes .

Barbaroza
23-01-05, 16:03
Hajde per hajr Shejtonka riprezantimi.Tybe krejt i kishe cek,veq numri i kepuceve kish mbete mangut.Po hajt qik tregona edhe ate se helbete ti sjellim per ditelindje ndoj far sandalesh.P.S.E nderuara Shejtonka,prano urimet e mia me te mira per juve!

ShEjToNkA
24-01-05, 23:13
Tung SheJtOnKa
Te uroj qe te kalofsh nje dite lumtur dhe te qete.


Dreni ,edhe ju jeni gjithmonė i pėrshėndetur nga unė!
Ju falmnderit!

ShEjToNkA
24-01-05, 23:15
Tybe edhe un u lodha duke te uru,sa per 6000shkrime,sa per riprezentim,e tani edhe per 7000shkrime,phaaaaaaaaaa moj,edhe un jam njeri! Moj leje se jam lodh un,tu te uru,po edhe ti me keto shkrime,po me dhimbsesh,qe hiq nuk po pushon,se per asgje tjeter nuk e kam.

Shejtonka urime mbi 7000shkrime, tybe me te then shum e shum shkrime tjera,siq po duket pa nevoj po e them kte,se ty nuk po ka kush se te ndal,po nejse,vazhdo keshtu,se te kemi loqkum.
Urime edhe nje her,dhe vetem vazhdo keshtu.

Te pershendes ku do qofsh,dhe te uroj nje dite te kendshme.


PS: se per pak harrova, ty pusi te marrt hoooooooooooo,nga kush?? nga un de qka mendove,qy?!:lol: :lol: Hajt mojj se edhe pse lodhėsh tybe asgjė huqq nuk tė shkonė ,pėrkundrazi bile tė konvendon edhe tyyyyyyy me mė uru muaa :evil: :wink:
O unė m'u ndalė pa u ndalė tii hiqqqqqqqqqqqqqqq as mos mbajė shpress bileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

Edhe dėgjoo bijoo hera e parė e fundit ti qė mė mallkon ashtuuuuuuu qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ,ani nga tii s'duaaaaa a kuptonn o insannnnnnnnnnnnnnnnnnn?????????????? :roll: :roll:

Loqkummm ,tė falmnderit shumė!

ShEjToNkA
24-01-05, 23:32
Duart e tua te arta dite e perdit duke rradhitur germat si nje stenotipiste e persosur, jen edhe deshmija nga ku mund te llogarsim se kemi te bejme me nje Intelegjence nga ku verehet qarte aftesija,eksperienca dhe edukata e familjes,pjelle e se ciles jeni edhe ju.
Shpirti i nje shoke e vertet me plot humor dhe botekuptimi te gjerre,me ben qe te ndjehem krenar qe u njohem ketu permes Lumit te Alfabetit Shqip qe nuk ka te ndalur,edhe pse nen shekuj ka qen i perdhunuar,i debuar dhe i burgosur nen prangat e arrdhacakeve te ndryshem barbare.
Dhe mu per kete,femra Shqiptare dje,sot dhe neser,ka dhene,jep, dhe do te jape kontributin dhe mundin e pa kursyer deri ne asgjesimin e dokeve te shemtuara qe na i lan te tjeret,duke mbrojtur Etosin tone Kombetare, siq dhe e ka mbrojtur nder shekuj duke mos kursyer edhe jeten.
Prandaj,me lejo e Nderuara "Alias"Shejtonka qe me keto fjale qe u dedikohen juve,te pershendes te gjitha Zonjat e Forumit Dardania.de.duke u deshiruar shendet te plote dhe suksese te njepasnjeshme ne te arrdhmen.

"Nuk eshte veshtir te jesh femer,por eshte veshtire te jesh Shqiptare".
Me respekt Kercovari!


[b]z.Kėrcovari , fjalėt e juaja mė ndėruan e poashtu edhe ndjeva njė privilegjė ,ku kam rastin tė marė fjalė tė tilla nga njė njeri sic jeni juve!
Ju falmnderit pėr kėto fjalė plotė domethėnje tė cilat mė bėjnė tė ndihem e nderuar dhe e privilegjuar. Nderi dhe kėnqėsia mė takojnė edhe mua ku pata rastin tė njofė njerzė nga mė tė ndryshmit ,ku edhe krijova njė respekt pėr gjithė secilin, ku vėrtet unė pata nderin qė tė jem nė kėtė shoqėri tė mrekullueshme!

Ku do qė jeni duke ju falnderu ,mbeteni i pėrshėndetur dhe i respektuar nga unė!

ShEjToNkA
24-01-05, 23:35
Te lumt e nderuara Shejtonka , jeni per mrekulli , besoj se edhe ne te ardhmen e keni ndermend te na befasoni me shkrime e tua .

Te pershendes .


TIM , tė falmnderit shumė. Dhe jeni i pėrshėndetur nga unė!
Castė tė mira!

ShEjToNkA
24-01-05, 23:40
Hajde per hajr Shejtonka riprezantimi.Tybe krejt i kishe cek,veq numri i kepuceve kish mbete mangut.Po hajt qik tregona edhe ate se helbete ti sjellim per ditelindje ndoj far sandalesh.P.S.E nderuara Shejtonka,prano urimet e mia me te mira per juve!


O hajrėėė paqqqqqqqqq ojj Barbarozaaaaaa
Po bijoo ku me cek Nr e kėpucave se tybe s'di bile as sa e kamm qyy se s'mbathi kėpucaa kurrė!? :roll: :roll:
Edhe me tė tregu se di se si mė tė tregu kur unė kėpuca e aq mė pak sandale s'mbathii?! :?
Po nėse ti ke vendosė ,pėr dasum asi pėr ditėlindje me m'i sjellė njė palė sandale t'u kisha lutė me m'i sjell njė pal OPONGA se vetėm oponga mbathi edhe ato me NR standart :roll: :lol: :lol:


Tė falnderoi pėr urime dhe riurime dhe mbetėni e pėrshėndetur nga unė!

Mafiozi
24-01-05, 23:47
Filloj se pari duke kerku falje nga ana jote ShejToNka se nuk kam kalu
ketu pari hiq. Po e shoh qe i paske ba 7000 postime, shum shum urime.

Me te vertet je nje vajz e shkelqyeshme dhe fantastike, e ndjej nje mungim
ne ty kur nuk je ne forum, personaliteti yt sjell shum lumturi, gezim, dhe
argetim me nivel te lart. Sinqeriteti dhe respekti jan gjithmon me ty, me
befason qdo dit dhe shpresoj te me befason gjithmon ne ket menyr.


Shoqja e dashur te uroj edhe njeher 7000 postimet, vetem vazhdo ne ket
menyr asgje mos ndrysho.

Mos harro do te plakemi ketu bashk :lol: :lol: :lol: :wink:


Pershendetje te veqanta
Me respekt.


Mafiozi.

ShEjToNkA
25-01-05, 00:11
Filloj se pari duke kerku falje nga ana jote ShejToNka se nuk kam kalu
ketu pari hiq. Po e shoh qe i paske ba 7000 postime, shum shum urime.

Me te vertet je nje vajz e shkelqyeshme dhe fantastike, e ndjej nje mungim
ne ty kur nuk je ne forum, personaliteti yt sjell shum lumturi, gezim, dhe
argetim me nivel te lart. Sinqeriteti dhe respekti jan gjithmon me ty, me
befason qdo dit dhe shpresoj te me befason gjithmon ne ket menyr.


Shoqja e dashur te uroj edhe njeher 7000 postimet, vetem vazhdo ne ket
menyr asgje mos ndrysho.

Mos harro do te plakemi ketu bashk :lol: :lol: :lol: :wink:


Pershendetje te veqanta
Me respekt.


Mafiozi.


Hajte be Mafii ,mos kėrko fajle edhe tii qyy ,se e di edhe ti ke dertė e halle tjera e s'i mbanė mendet evq tek unė se sa shkrime po i bėjė qyyy!? :lol: :lol:
Jo mos harro ti se unė e di qė kėtu kena pėr t'u plakurė bile shpejt e shpejt kan me lonė edhe syt dhe evsht e pleqėnia shpejt ka me mbrrijttt se shumė qetėsi dhe pak lexime ka kėtuu ,e ku mos me u plakė tanii :roll: :lol: :lol:

Ok Mafiiiiii, tė falėnderoj nga zemra pėr ato fjalė tė cilat i keni drejetuar nė emrin tim!
Tė jesh nė njė shoqėri tė till sic ėshtė nė FD gjithsesi se ke mundėsin dhe rastin tė shprehėsh nė mėnyra mė tė mira dhe domethonse!

Ku do qė jeni tė falnderoj dhe mbeteni gjithmonė i pėrshėndetur nga unė!

turisti
25-01-05, 00:13
Shejtonke e madhe me shejtanlleqet e embela,urime :P 7000 :P postime te cilat jane rezultati i postimeve tua,humbjen e kohes dhe deshires per te komunikuar me forumistat.


Te deshiroj jete te gjate,shendet dhe shume postime te reja.

Te pershendes si gjithmone,

TURISTI. :P

Mafiozi
25-01-05, 00:19
Filloj se pari duke kerku falje nga ana jote ShejToNka se nuk kam kalu
ketu pari hiq. Po e shoh qe i paske ba 7000 postime, shum shum urime.

Me te vertet je nje vajz e shkelqyeshme dhe fantastike, e ndjej nje mungim
ne ty kur nuk je ne forum, personaliteti yt sjell shum lumturi, gezim, dhe
argetim me nivel te lart. Sinqeriteti dhe respekti jan gjithmon me ty, me
befason qdo dit dhe shpresoj te me befason gjithmon ne ket menyr.


Shoqja e dashur te uroj edhe njeher 7000 postimet, vetem vazhdo ne ket
menyr asgje mos ndrysho.

Mos harro do te plakemi ketu bashk :lol: :lol: :lol: :wink:


Pershendetje te veqanta
Me respekt.


Mafiozi.


Hajte be Mafii ,mos kėrko fajle edhe tii qyy ,se e di edhe ti ke dertė e halle tjera e s'i mbanė mendet evq tek unė se sa shkrime po i bėjė qyyy!? :lol: :lol:
Jo mos harro ti se unė e di qė kėtu kena pėr t'u plakurė bile shpejt e shpejt kan me lonė edhe syt dhe evsht e pleqėnia shpejt ka me mbrrijttt se shumė qetėsi dhe pak lexime ka kėtuu ,e ku mos me u plakė tanii :roll: :lol: :lol:

Ok Mafiiiiii, tė falėnderoj nga zemra pėr ato fjalė tė cilat i keni drejetuar nė emrin tim!
Tė jesh nė njė shoqėri tė till sic ėshtė nė FD gjithsesi se ke mundėsin dhe rastin tė shprehėsh nė mėnyra mė tė mira dhe domethonse!

Ku do qė jeni tė falnderoj dhe mbeteni gjithmonė i pėrshėndetur nga unė!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol::wink:


PS: :evil: :evil: :evil: :lol:

ShEjToNkA
25-01-05, 00:25
Shejtonke e madhe me shejtanlleqet e embela,urime :P 7000 :P postime te cilat jane rezultati i postimeve tua,humbjen e kohes dhe deshires per te komunikuar me forumistat.


Te deshiroj jete te gjate,shendet dhe shume postime te reja.

Te pershendes si gjithmone,

TURISTI. :PTuristi Turistik , tė flamnderit shuuuuuuuumėėėėė :lol: :lol:

Tė pėrshėndes ku do qė je!

ShEjToNkA
25-01-05, 00:26
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol::wink:


PS: :evil: :evil: :evil: :lol:Ok Mafii , cka tė gjetė qė mbete pa teksttttttt???? :lol: :lol: :wink:

Naki
28-01-05, 02:55
Te shkruash pergezime per Ju eshte ndere per mua,per kete edhe ju drejtohem me Emrin te kristalizuar TOTE.
Ju uroje per kapitalin e postimeve qe dhuruat forumit per nje kohe te shkurte,qe kane ne vete vete Humore,Intelegjence ne shtjellimin dhe pershkrimin artistike.

Ku do qe te jeni Ju Uroje shendet,lumturi dhe realizim te deshirave tuaja.

Me shume respekt Naki

ShEjToNkA
28-01-05, 23:45
Te shkruash pergezime per Ju eshte ndere per mua,per kete edhe ju drejtohem me Emrin te kristalizuar TOTE.
Ju uroje per kapitalin e postimeve qe dhuruat forumit per nje kohe te shkurte,qe kane ne vete vete Humore,Intelegjence ne shtjellimin dhe pershkrimin artistike.

Ku do qe te jeni Ju Uroje shendet,lumturi dhe realizim te deshirave tuaja.

Me shume respekt Naki

Ju falmnderit z.Naki ,pėr kėto fjalė aq domethėnse pėr mua!
Gjithmonė i pėrshėndetur dhe i respektuar nga ana ime!

Tote!

Murgesha
29-01-05, 00:02
Kuku plasja mė raftė, qė ende s`tė paskam uruar pėr 7 mijė postimet tua.
Shejtonka 7 mijė urime ti dėrgoj, me dėshirė qė sa mė shpejt ti bajsh 8 mijė. :lol:

ShEjToNkA
29-01-05, 01:06
Kuku plasja mė raftė, qė ende s`tė paskam uruar pėr 7 mijė postimet tua.
Shejtonka 7 mijė urime ti dėrgoj, me dėshirė qė sa mė shpejt ti bajsh 8 mijė. :lol:


Kukuu loqkumm edhe ti cka paske harrrru ,ani mua mos me m'uru ?! :lol: :lol: :lol:
7 mijė falnderime ti dėrgon vetė kjo Shejtonka me prosin s'jeni edhe s'jeni , e dinė ti pėr cka po du me thonė :wink:

Arbėri
29-01-05, 10:46
Kuku plasja mė raftė, qė ende s`tė paskam uruar pėr 7 mijė postimet tua.
Shejtonka 7 mijė urime ti dėrgoj, me dėshirė qė sa mė shpejt ti bajsh 8 mijė. :lol:Aiiiiiiiiiiiiiii edhe mue, qyyyyyyyyyyyyy :cry: :oops: :wink:


Urime Shejtonka e i besh 80.000 postime :lol: :lol: :P :P :P :P :P

ShEjToNkA
29-01-05, 18:25
Aiiiiiiiiiiiiiii edhe mue, qyyyyyyyyyyyyy :cry: :oops: :wink:


Urime Shejtonka e i besh 80.000 postime :lol: :lol: :P :P :P :P :P


:lol: :lol: Po be Arbėri , urimi yt shumė i mirė dhe mė gėzoi shumė ,ama 80.000 ku me ditė a do mė premton koha me i bė tėrė ato shkrime?! :( :roll: :roll:

Nejse si do qė tė jetė tė falnderoj shuuuumė!

Murgesha
29-01-05, 20:21
Aiiiiiiiiiiiiiii edhe mue, qyyyyyyyyyyyyy :cry: :oops: :wink:


Urime Shejtonka e i besh 80.000 postime :lol: :lol: :P :P :P :P :P


:lol: :lol: Po be Arbėri , urimi yt shumė i mirė dhe mė gėzoi shumė ,ama 80.000 ku me ditė a do mė premton koha me i bė tėrė ato shkrime?! :( :roll: :roll:

Nejse si do qė tė jetė tė falnderoj shuuuumė!


Hej erdha ksajde e pashė shkrimin e Arbėrit.
Ps. Hiq spo ta dojke tė mirėn, se don me tė lėnė me u qu lugat nė Dardani.
Boni edhe pak shkrime pėr inat tė Arbėrit. :roll: :wink:

Arbėri
29-01-05, 22:45
Aiiiiiiiiiiiiiii edhe mue, qyyyyyyyyyyyyy :cry: :oops: :wink:


Urime Shejtonka e i besh 80.000 postime :lol: :lol: :P :P :P :P :P


:lol: :lol: Po be Arbėri , urimi yt shumė i mirė dhe mė gėzoi shumė ,ama 80.000 ku me ditė a do mė premton koha me i bė tėrė ato shkrime?! :( :roll: :roll:

Nejse si do qė tė jetė tė falnderoj shuuuumė!
More more, une kur thashe 8.000, mu duken pak bile, qyyyyyyyy :x

Pse a spo ki kohe a? heheheh, e re po, obligime te femijeve e te burrit jo, qka HAMOMIN po don ti :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bile edhe PAK kan me tu duk, qyyyyyyyyyyyy :) :D :wink:

Arbėri
29-01-05, 22:48
Aiiiiiiiiiiiiiii edhe mue, qyyyyyyyyyyyyy :cry: :oops: :wink:


Urime Shejtonka e i besh 80.000 postime :lol: :lol: :P :P :P :P :P


:lol: :lol: Po be Arbėri , urimi yt shumė i mirė dhe mė gėzoi shumė ,ama 80.000 ku me ditė a do mė premton koha me i bė tėrė ato shkrime?! :( :roll: :roll:

Nejse si do qė tė jetė tė falnderoj shuuuumė!


Hej erdha ksajde e pashė shkrimin e Arbėrit.
Ps. Hiq spo ta dojke tė mirėn, se don me tė lėnė me u qu lugat nė Dardani.
Boni edhe pak shkrime pėr inat tė Arbėrit. :roll: :wink:Heheheh, po bre poooooooooo, e ke pa Arbėrin e, heheheh, MULU si ne kopsh zoologjik, qyyyyyyyy :wink: :wink: :wink:

Paj vallahi bilahi, ni punofte edhe gjuha si i punojne gishtat, mjer ai burre qe e merre, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-01-05, 02:04
Hej erdha ksajde e pashė shkrimin e Arbėrit.
Ps. Hiq spo ta dojke tė mirėn, se don me tė lėnė me u qu lugat nė Dardani.
Boni edhe pak shkrime pėr inat tė Arbėrit. :roll: :wink:


Jo mojj me u qu lugat jo, po paska mendu me siguri se unė qenkam e pėrjetshme edhe kėtu dajm kom me ndejt, t'u shkru?! :roll: :roll:

Nejse njėmendė a s'tu bė ty pa foll pakk a??????? :lol:

ShEjToNkA
30-01-05, 02:06
More more, une kur thashe 8.000, mu duken pak bile, qyyyyyyyy :x

Pse a spo ki kohe a? heheheh, e re po, obligime te femijeve e te burrit jo, qka HAMOMIN po don ti :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bile edhe PAK kan me tu duk, qyyyyyyyyyyyy :) :D :wink:


Po mirė e ke pas ti kur ke mendu ashtu! :lol: :lol: Po ti a mendove se unė do rri gjithmonė ashtu aa??????? :roll: :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-01-05, 02:08
Aiiiiiiiiiiiiiii edhe mue, qyyyyyyyyyyyyy :cry: :oops: :wink:


Urime Shejtonka e i besh 80.000 postime :lol: :lol: :P :P :P :P :P


:lol: :lol: Po be Arbėri , urimi yt shumė i mirė dhe mė gėzoi shumė ,ama 80.000 ku me ditė a do mė premton koha me i bė tėrė ato shkrime?! :( :roll: :roll:

Nejse si do qė tė jetė tė falnderoj shuuuumė!


Hej erdha ksajde e pashė shkrimin e Arbėrit.
Ps. Hiq spo ta dojke tė mirėn, se don me tė lėnė me u qu lugat nė Dardani.
Boni edhe pak shkrime pėr inat tė Arbėrit. :roll: :wink:Heheheh, po bre poooooooooo, e ke pa Arbėrin e, heheheh, MULU si ne kopsh zoologjik, qyyyyyyyy :wink: :wink: :wink:

Paj vallahi bilahi, ni punofte edhe gjuha si i punojne gishtat, mjer ai burre qe e merre, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif