PDA

View Full Version : ShEjToNkA


Faqet : 1 2 3 4 [5] 6 7

Emma-
12-11-09, 02:46
http://i52.photobucket.com/albums/g24/janierogers/hello-2.gif

teutaA
13-11-09, 04:33
te pershendes ne ren me ata te veqantit e fd :wink:

opss ka koh ste kam pa ne fd

http://www.youtube.com/watch?v=j3-_vRbKMpg

ShEjToNkA
13-11-09, 22:22
Kojshike, nje keqkuptim nga ana ime, si rrjedhoje e desinformatave :biggrin:


Sorry :rolleyes: :(Ke parasysh, pėr tė mos ra pre e desinformatave duhet drejtohuar nė "zyrėn" pėrkatėse!


Sorry pac!

ShEjToNkA
13-11-09, 22:23
http://www.agaclar.net/galeri/files/15488-img_7885.jpg
Pérshéndetjet e mia ma té pérzemérta ...


Kalofsh njé dit té miré shum e dashur ..

Siss e dashurė faleminderit shumė pėr kohėn qė ke lėnė kėtu dhe pėr pėrshėndtjet e nrgohėta qė m'i ke adresu.

Ku do je, qofsh mirė kėndshėm, mu si ta dojė zemėra!

ShEjToNkA
13-11-09, 22:25
http://i52.photobucket.com/albums/g24/janierogers/hello-2.gif

Emma, hello edhe ty!

romansa
13-11-09, 22:26
http://endjetsesfolies.e.n.pic.centerblog.net/o7n4h2vd.gif (http://endjetsesfolies.centerblog.net/rub-Gif-Week-end-et-fin-de-semaine-4.html)

ShEjToNkA
13-11-09, 22:28
te pershendes ne ren me ata te veqantit e fd :wink:

opss ka koh ste kam pa ne fd

http://www.youtube.com/watch?v=j3-_vRbKMpg

Tė faleminderit shumė, Teutė!


S'ke faj, jo... Je habit pas insonave, prandaj s'po mė shef mua:biggrin:

ShEjToNkA
13-11-09, 22:32
http://endjetsesfolies.e.n.pic.centerblog.net/o7n4h2vd.gif (http://endjetsesfolies.centerblog.net/rub-Gif-Week-end-et-fin-de-semaine-4.html)

Merci, bon weekend pour vous!

Murgesha
14-11-09, 02:16
WOW shejtonka vous pouvez aussi le franēais.

Je vous salue en franēais! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
14-11-09, 02:19
WOW shejtonka vous pouvez aussi le franēais.

Je vous salue en franēais! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tak loqkum. Jeg hilser dig på dansk:biggrin:

Murgesha
14-11-09, 02:24
Tak loqkum. Jeg hilser dig på dansk:biggrin:

Tak skal du have!

Jeg tror det er godt når man kender mange sprog :biggrin:

ShEjToNkA
14-11-09, 02:38
Tak skal du have!

Jeg tror det er godt når man kender mange sprog :biggrin:

Jo, klar, godt, puss, kender krejt... :redface: :biggrin:

Urata
14-11-09, 15:50
http://media.superpimper.com/glitter_graphics/Have_A_Great_Weekend/have-a-great-weekend-120.gif

jEtA_1
14-11-09, 16:04
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Peja-Boy
19-11-09, 19:19
http://i227.photobucket.com/albums/dd103/rfcdandcare/4895f496.gif

thellenza
20-11-09, 18:47
http://i250.photobucket.com/albums/gg278/marlonbrando451/HaveAGreatWeekend.jpg

Urata
25-11-09, 23:48
http://images87.imikimi.com/image/images_full/88781387.jpg

Jana
26-11-09, 14:04
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

Urata
27-11-09, 05:14
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

Albonita
27-11-09, 07:23
http://img21.imageshack.us/img21/677/indexpf5.gif (http://img21.imageshack.us/i/indexpf5.gif/)

Diana007
27-11-09, 13:34
http://img42.imageshack.us/img42/3606/urime.jpg

Giovanni
27-11-09, 13:41
http://www.studentet.info/modules/ipboard/uploads/post-12-1228724878.jpg

Makresh
27-11-09, 14:34
Per shume vite, urime festa e Kurban Bajramit si dhe festa e 28 nentorit ! :)

Kaqanikasja
27-11-09, 15:58
Cdo veper vleresohet
Jeta duhet te Jetohet
Gjeja e Shenjet duhet te qmohet
Edhe kjo dite e Bekuar duhet Festuar.

Me Fat Festa e Kurban Bajramit!

LuLjaa
27-11-09, 16:20
Sot eshte dita ku pikon loti
sot eshte dita ku permendet Zoti
sot eshte dita e muslimanit
dhe te them nga zemra
Urime festa e Kurban Bajramit.

ShEjToNkA
27-11-09, 23:40
Tė gjithėve ju falenderoj qė ndalėt kėtu pėr tė lėnė fjalėt dhe urimet mė tė mira me rastin e festės sė Kurban Baramit. Me fat pėr shumė mote!Per shume vite, urime festa e Kurban Bajramit si dhe festa e 28 nentorit ! :)
Gjithashtu edhe pėr ty urime qė tė dy festat!

doGzona
28-11-09, 00:48
E dashura dhe e nderuara ShEjToNkA.....

http://i106.photobucket.com/albums/m243/Angellusha/1-1.gif

Sincerisht,
doGzona

ShEjToNkA
28-11-09, 00:53
E dashura dhe e nderuara ShEjToNkA.....

http://i106.photobucket.com/albums/m243/Angellusha/1-1.gif

Sincerisht,
doGzona
Sinqerisht tė falenderoj shumė e nderuar Dogzonė, e pėrzemėrsisht tė uroje edhe ty kėtė festė. Gėzuar!

Honesty^uk.
02-12-09, 21:09
http://img511.imageshack.us/img511/9789/dfb0c049cdd03a16e55d79e.jpgHonesty
FOREVER

Shqiptare_ne_Turqi
04-12-09, 12:26
http://img111.imageshack.us/img111/7536/s1tb2.jpgPérshéndetje sissssss :biggrin:

Mé ka mar malli pér bisedat me ty ...

Albonita
10-12-09, 07:36
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img69.imageshack.us/img69/8742/12rosesmainpb6.gif (http://img69.imageshack.us/i/12rosesmainpb6.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita

ShEjToNkA
14-12-09, 17:06
http://img511.imageshack.us/img511/9789/dfb0c049cdd03a16e55d79e.jpgHonesty
FOREVER Prezenca jote ne oden time me nderon dhe shumė mė tepėr mė gezon sepse ti je i pazevendsueshėm, prandaj mos na mungo shumė kėtu... ( se tek e fundit vec me njė mesazh nuk ke pėr t'i larė mungesat nė FD, [email protected])!
Ato fjalė qė pėrbėnin atė mesazh i di dhe nuk i vė asnjėherė nė dyshim, prandaj nga kėtu tė pėciell pėrshėndetjet e mia me tė mira, ashtu sic vetem TI i meriton, duke tė uruar tė mira dhe vetėm tė mira nė jetė me mė tė dashurit tuaj!

ShEjToNkA
14-12-09, 17:10
Pérshéndetje sissssss :biggrin:

Mé ka mar malli pér bisedat me ty ... Edhe mua mė ka marr malli siis pėr bisedat me ty, por andej kah u takojshim nganjėherė diktova se ishe fshirė nga faqja e dheut asii e fb hahahahahahahahhaa, andej kah e gjelberta takohemi jashtzakonisht rrall kėtu na ke humb fare... si do qoftė vizita juaj tek unė ėshtė nder prandaj tė pėrqafoj dhe tė pėrshėndes ku do qė je qofsh mirė, kėndshėm e ngrohėt!

ShEjToNkA
14-12-09, 17:11
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img69.imageshack.us/img69/8742/12rosesmainpb6.gif (http://img69.imageshack.us/i/12rosesmainpb6.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita Sukseset, respekti dhe tė mira pėr ty qofshin gjithmonė pa kufi.
Tė pėrshėndes foooort rrushe!

MemphiSx
15-12-09, 22:04
Shejtonk,mos u zhduk keshtu kaq gjate! DOKU e mos bon ksi mungesa! Me deshiren qe jeni mir T'uroj shum dit te bukura ne jete!!

Urata
17-12-09, 06:06
http://i210.photobucket.com/albums/bb218/commentsjunkie/goodmorningmix/good-morning-sunshine.gif

Artisti
26-12-09, 22:18
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Jana
13-01-10, 15:30
http://3.bp.blogspot.com/_RAWfEElDoRg/STFVa17c2cI/AAAAAAAADmM/B4kivWLPKyI/s1600/happy-new-year-wishes.jpg

ShEjToNkA
19-01-10, 22:12
Memphis, Urata, Artist dhe Jana, ju falenderoj per shkrimet dhe ju pershendes ku do dhe kah do qe jeni. Gjithė tė mirat pėr ju!

Naki
21-01-10, 01:36
E nderuara Shejtonka-Tota ime,po vi Sonte enkas ne kete dhome virtuale te ju sjelle pershendetjet me te ngrohta edhe pse jam rralluar nga bota virtuale ne mendje i ruaje shume qastet te bukura nga shkembimi i shkronjave nga kjo ode e madhe Dardane.Duke ju pershendetur perzemersisht deri ne shkrimet e ardheshme gjithe te mirat per ju.Naki

ShEjToNkA
21-01-10, 23:06
E nderuara Shejtonka-Tota ime,po vi Sonte enkas ne kete dhome virtuale te ju sjelle pershendetjet me te ngrohta edhe pse jam rralluar nga bota virtuale ne mendje i ruaje shume qastet te bukura nga shkembimi i shkronjave nga kjo ode e madhe Dardane.Duke ju pershendetur perzemersisht deri ne shkrimet e ardheshme gjithe te mirat per ju.Naki

I nderuar dhe shumė i respektuar Naki, vizita juaj nė oden time me bėn tė ndihem shumė e nderuar dhe e priviligjuar, sepse shkrimet tuaja gjithnjė pasqyruan njė njeri tė madh dhe njerzorė, prandaj nga kėtu tė falenderoj pėr cdo shkronjė qė ke radhit nė kėtė shkrim.

Me respekt tė vecantė tė pėrshėndes ku do dhe kah do qė je. Qofsh mirė dhe kėndshėm me gjithė tė dashurit tuaj!

SANTANA-29
01-02-10, 16:18
http://img91.imageshack.us/img91/7330/xxc.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=xxc.jpg)

Diana007
02-02-10, 13:54
te pershendes zemersisht me shpres se je duke kalu mir , me respekt Diana.

http://www.arenaflowers.com/product_image/large/5081-a_dozen_pink_roses_nl.jpg

elvio
11-02-10, 19:23
te pershendes shejtonka

shejtone e pa djallezuar

Lucifer
11-02-10, 19:27
Te pershendes shEjToNkA :smile:

uck_aksh
13-02-10, 20:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uck_aksh-8.gif

Diana007
13-02-10, 22:38
http://img535.imageshack.us/img535/3246/hghgm.jpg

uck_aksh
14-02-10, 11:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/albanianpirat-3.gif

Peja-Boy
14-02-10, 14:58
http://www.kuellmann.de/cards/valentinstag.gif

Albonita
14-02-10, 15:20
http://img695.imageshack.us/img695/9418/shenvalentinin3.jpg

LaCoStA
14-02-10, 17:56
http://i134.photobucket.com/albums/q119/cottontail_77/HappyValentinesDay6.gif

Jana
14-02-10, 20:10
http://2.bp.blogspot.com/_AMX21VKv97w/R7OHFAbkVzI/AAAAAAAABq0/KlBwid4VkJ8/s320/valentines_day_graphics_10.gif

ShEjToNkA
15-02-10, 17:47
http://img91.imageshack.us/img91/7330/xxc.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=xxc.jpg)

Shumė i nderuar Santanė, pėrzemėrsisht tė falenderoj qė ke trokit tek oda ime dhe mė ke nderu.
Qofsh mirė ku do dhe kah do qė je!

ShEjToNkA
15-02-10, 17:49
te pershendes zemersisht me shpres se je duke kalu mir , me respekt Diana.

http://www.arenaflowers.com/product_image/large/5081-a_dozen_pink_roses_nl.jpg

Respekt, shėndet dhe tė mira pac gjithmonė shumė e kėndshmja Dianė!

ShEjToNkA
15-02-10, 17:50
te pershendes shejtonka

shejtone e pa djallezuar

Tė faleminderitt! Nglesh i pėrshėndetur nga unė.

ShEjToNkA
15-02-10, 17:51
Te pershendes shEjToNkA :smile:

Faleminderit, gjithashtu!

ShEjToNkA
15-02-10, 17:53
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uck_aksh-8.gif


Pėrshėndetje edhe pėr ty, Uck-Aksh!

Ndėrsa juve tė gjithėve qė vendoset urime me rastin e ditės sė dashuruarve, ju uroj ta keni cdo ditė viti Shėn Valentin!

Murgesha
16-02-10, 01:38
Shejtonka per hajr dita e dashnise, qe per ty ka kuptim shum te gjane. Pasi qe edhe ke datelindjen ne ket dite qe simbolon dashurine. E besoj se edhe dita e lindjes percakton fatin e tek ti shifet haptazi, e lindur ne diten e dashurise, shpirti yt fisnik gjithmon rrezaton dashuri.

Urime Ditelindja loqkum, ta ngjitte sa me shpejt dashnia per qafe e mos te leshoft kurr.


http://www.flowers-for-all-occasions.co.uk/images/red-flowers-white-lilly.jpg

ShEjToNkA
16-02-10, 01:55
Shejtonka per hajr dita e dashnise, qe per ty ka kuptim shum te gjane. Pasi qe edhe ke datelindjen ne ket dite qe simbolon dashurine. E besoj se edhe dita e lindjes percakton fatin e tek ti shifet haptazi, e lindur ne diten e dashurise, shpirti yt fisnik gjithmon rrezaton dashuri.

Urime Ditelindja loqkum, ta ngjitte sa me shpejt dashnia per qafe e mos te leshoft kurr.


http://www.flowers-for-all-occasions.co.uk/images/red-flowers-white-lilly.jpg

Ahh, meqė tė kam loqkum tė shpirtit po e pranoj urimin, po bėj pėrjashtim, sepse urimet me vonesė s'i pranoj... Jo pėr gjė por kam frikė pastaj qė mė vazhdon datėlindja deri nė ditėn e pavarsisė hahahahahahahahahahaa


Faleminderit shumė o shkėmb dashurie e rrezatimi!

Murgesha
16-02-10, 02:05
Ahh, meqė tė kam loqkum tė shpirtit po e pranoj urimin, po bėj pėrjashtim, sepse urimet me vonesė s'i pranoj... Jo pėr gjė por kam frikė pastaj qė mė vazhdon datėlindja deri nė ditėn e pavarsisė hahahahahahahahahahaa


Faleminderit shumė o shkėmb dashurie e rrezatimi!

Eh loqkum me fal, po dje kam pire kafen e mengjezit afer nje kompjuteri te fshehur dhe nuk munda te hyj me te uru. :mad:

Te lutem pranoe edhe me vones, sa sjam pendu e me fshi me ka krejt ha,hahahaahahahahahahaahahahah.


Shkembi i rrezatimit te dashurise te uron prap :smile:

ShEjToNkA
16-02-10, 02:13
Eh loqkum me fal, po dje kam pire kafen e mengjezit afer nje kompjuteri te fshehur dhe nuk munda te hyj me te uru. :mad:

Te lutem pranoe edhe me vones, sa sjam pendu e me fshi me ka krejt ha,hahahaahahahahahahaahahahah.


Shkembi i rrezatimit te dashurise te uron prap :smile:

hahahahahahahahahahahahhahahahahahaahaha Loqkum, tė kuptoj, t'i tė fshehur e mua ma bėjn tė ndalueshme me shku nė katin e dytė!

Ndėrsa pėr fshirje provo, por nuk tė shkel kėmba nė kapitall:biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
16-02-10, 22:59
Shejtonka per hajr dita e dashnise, qe per ty ka kuptim shum te gjane. Pasi qe edhe ke datelindjen ne ket dite qe simbolon dashurine. E besoj se edhe dita e lindjes percakton fatin e tek ti shifet haptazi, e lindur ne diten e dashurise, shpirti yt fisnik gjithmon rrezaton dashuri.

Urime Ditelindja loqkum, ta ngjitte sa me shpejt dashnia per qafe e mos te leshoft kurr. aminnnn :biggrin:


http://www.flowers-for-all-occasions.co.uk/images/red-flowers-white-lilly.jpg


Murgesha,a mé lejon bre motrushe qitu té bashkangjitem dhe uné se, ja paske ujdis mire me fjale edhe me lule e s'po shtoj as gjé perpos qatij,amini ..! :smile:

Shejtonka, té don shum siissiii ...:smile:

Diana007
18-02-10, 10:03
Pak me vones po te uroj ditelindjen ,,,, por dje e pash ,,,, edhe nderkoh pata porblem me rrjet e deri sa erdha sot ne pune .....
Shum Urime e nderuar , paqi gjitha te mirat ne jete ,,,,,,
Te pershendes me shum respekt...... Diana.


Ps Urime edhe dy vjetori i Pavarsise :smile:
http://images.paraorkut.com/img/pics/glitters/h/happy_birthday-7641.jpg

ShEjToNkA
18-02-10, 22:49
Murgesha,a mé lejon bre motrushe qitu té bashkangjitem dhe uné se, ja paske ujdis mire me fjale edhe me lule e s'po shtoj as gjé perpos qatij,amini ..! :smile:

Shejtonka, té don shum siissiii ...:smile:

Bashkangjitu, bashkangjitu, meqė ke ra nė shtyllė:biggrin:


Edhe ty sisiii tė donė dhe fort tė respekt shumė e dashurė Shqiptare e Vushtrrisė.
Tė Faleminderit!

ShEjToNkA
18-02-10, 22:52
Pak me vones po te uroj ditelindjen ,,,, por dje e pash ,,,, edhe nderkoh pata porblem me rrjet e deri sa erdha sot ne pune .....
Shum Urime e nderuar , paqi gjitha te mirat ne jete ,,,,,,
Te pershendes me shum respekt...... Diana.


Ps Urime edhe dy vjetori i Pavarsise :smile:


Tė mirat tė pėrciellshin cdo cast.. Gėzueshėm e festushėm qofsh gjithmonė sepse e meriton dhe si e tillė qė je unė gjithmonė tė cilsoj si simbol mirėsie dhe kėndshmeri nė FD!

Tė faleminderit!

MemphiSx
18-02-10, 22:52
Urime Ditelindja Shejtonke...Uroj qe te kesh shum fate dhe shendet ne Jetė!

Gėzuar..dhe shum vite tjera!

SANTANA-29
18-02-10, 23:03
Shejton me tregune se e ke ditlindjen e mbasi kalova knena thash te ndalna pak,ta pij nje qaj e ta uroj Ditlindjen,Urime pritsh edhe shum vite tjera,
ashtu si ta don zemra ty,
http://workareal.de/smiley/geburtstag1.gif

ShEjToNkA
18-02-10, 23:03
Urime Ditelindja Shejtonke...Uroj qe te kesh shum fate dhe shendet ne Jetė!

Gėzuar..dhe shum vite tjera!

Faleminderit shumė i nderuari Memphis,,, tė mira e fat pac pėrhėrė!

ShEjToNkA
18-02-10, 23:07
Shejton me tregune se e ke ditlindjen e mbasi kalova knena thash te ndalna pak,ta pij nje qaj e ta uroj Ditlindjen,Urime pritsh edhe shum vite tjera,
ashtu si ta don zemra ty,
http://workareal.de/smiley/geburtstag1.gifMe ditė qė tė ka tregu Murgesha, pa ia dhuru njė pako stupca nuk e le, edhe ashtu e meriton:biggrin:


Tė faleminderit shumė Santana!

Murgesha
18-02-10, 23:14
Me ditė qė tė ka tregu Murgesha, pa ia dhuru njė pako stupca nuk e le, edhe ashtu e meriton:biggrin:


Tė faleminderit shumė Santana!

Hajde tash e tregom me cka e meritova ket pako me stupca?? :redface:

Dreni30
18-02-10, 23:16
Shejtonkė nita qė i ke ba do vjet, me tė nime se nuk e di sa. hahahahahah hajde urime e ishalla i rafshon njėqind

Urime urime urime pėr shumė vite tė lumtura.

Dreni.

ShEjToNkA
18-02-10, 23:19
Shejtonkė nita qė i ke ba do vjet, me tė nime se nuk e di sa. hahahahahah hajde urime e ishalla i rafshon njėqind

Urime urime urime pėr shumė vite tė lumtura.

Dreni.

Heu be, me qene dic e mirė nuk ish dėgju aq shpejt hahahahahahahahahaaa

O Dren, tė faleminderit shumė... Lumturia tė pėrciellt gjithmonė!

ShEjToNkA
18-02-10, 23:21
Hajde tash e tregom me cka e meritova ket pako me stupca?? :redface:

Me le pa shku nė parti tė datėlindjės qė e kam pas para katėr nete, prandaj!:biggrin:


Por meqe erdhe ulu dhe prit e pėrcielli mysafirt se vet i ke fajet, se jo qė po kursej!!!:redface::redface:

Rozafa
18-02-10, 23:26
Är det sant,fyller Perla år ????

Gratis på din födelsedag.Vill bara säga att du är en Perla som ha ett högt värde...rar..snäll och trevlig !!!!http://i46.tinypic.com/zv2c8m.jpg

Murgesha
18-02-10, 23:31
Me le pa shku nė parti tė datėlindjės qė e kam pas para katėr nete, prandaj!:biggrin:


Por meqe erdhe ulu dhe prit e pėrcielli mysafirt se vet i ke fajet, se jo qė po kursej!!!:redface::redface:


Jo tube su ula me ti prit e percjell musafirt, nuk o ditelindja jem se jo per tjeter :biggrin:

ShEjToNkA
18-02-10, 23:41
Är det sant,fyller Perla år ????

Gratis på din födelsedag.Vill bara säga att du är en Perla som ha ett högt värde...rar..snäll och trevlig !!!!http://i46.tinypic.com/zv2c8m.jpg

Nej, det inte sant:biggrin: ... Egentligen fyllde jag år i alla hjärtas dag, men de gratulera mig fortfarande...


Faleminderit shumė e kėndshmja Rozafė, pėr urimin e parasegjithash pėr fjalėt qė m'i thua!

Honesty^uk.
24-02-10, 17:03
"" Njeriu ne jete nuk e din mbarevajtjen dhe vijushmerine e saj
keshtu qe e ka te detyruar te reflektoj sipas imponimeve qe jeta i sjell
ku brenda saj jane te mirat dhe gabimet qe ben, por qe jo ne te gjitha rastet
eshte i justifikuar edhe pse imponimi eshte Arsyeja me e madhe.""

E nderuara SHEJTANKA;
-hyrja me kete lloj interpretimi ishte mundesia ime e vetme qe une te justifikohesha
per vonesen qe une kam bere , per te sjell
URIMET E MIA ME TE SINQERTA DHE TE PERZEMERTA, me rastin e ditelindjes tende
jo se eshte detyrim i radhes.........
por jeni personi qe gezoni respektin dhe mirenjohjen time maximale
per cfare keni qene dhe ate qe jeni sot.

Veshtiresite per te krijuar kete njohje dhe miqesi qe jetojme sot
ishte tabani,themeli me i sigurte dhe i palekundur qe tek ti te gjeja
fortesine e patolerueshme te nje personi me karakter shkembor,
ku pervecse identifikimit tend si nje person i prere ne mendime dhe i palakueshem ne vendimet tuaja ,
gjeta urtesine,mencurine dhe zemergjeresine qe jo cdo kush mund ti alternoje me nje finese kaq te embel sa Ti

Edhe nje here dhe njemije here
te UROJ me gjithe fuqine e shpirtit
Gezuar Ditelindjen
Shendeti,Lumturia dhe Suksesi qoft trinomi qe te udheheq neper vitet e jetes suaj.


http://i243.photobucket.com/albums/ff240/commentcherry/cherrytap/girly_graphics/birthday_glitter/images/birthday24.gif (http://www.commentcherry.com/) http://i243.photobucket.com/albums/ff240/commentcherry/cherrytap/celebrations_and_holidays/happy_birthday/images/070408PattyBirthday27.gif (http://www.commentcherry.com/)

Me respekt
Honesty

ShEjToNkA
26-02-10, 16:10
"" Njeriu ne jete nuk e din mbarevajtjen dhe vijushmerine e saj
keshtu qe e ka te detyruar te reflektoj sipas imponimeve qe jeta i sjell
ku brenda saj jane te mirat dhe gabimet qe ben, por qe jo ne te gjitha rastet
eshte i justifikuar edhe pse imponimi eshte Arsyeja me e madhe.""

E nderuara SHEJTANKA;
-hyrja me kete lloj interpretimi ishte mundesia ime e vetme qe une te justifikohesha
per vonesen qe une kam bere , per te sjell
URIMET E MIA ME TE SINQERTA DHE TE PERZEMERTA, me rastin e ditelindjes tende
jo se eshte detyrim i radhes.........
por jeni personi qe gezoni respektin dhe mirenjohjen time maximale
per cfare keni qene dhe ate qe jeni sot.

Veshtiresite per te krijuar kete njohje dhe miqesi qe jetojme sot
ishte tabani,themeli me i sigurte dhe i palekundur qe tek ti te gjeja
fortesine e patolerueshme te nje personi me karakter shkembor,
ku pervecse identifikimit tend si nje person i prere ne mendime dhe i palakueshem ne vendimet tuaja ,
gjeta urtesine,mencurine dhe zemergjeresine qe jo cdo kush mund ti alternoje me nje finese kaq te embel sa Ti

Edhe nje here dhe njemije here
te UROJ me gjithe fuqine e shpirtit
Gezuar Ditelindjen
Shendeti,Lumturia dhe Suksesi qoft trinomi qe te udheheq neper vitet e jetes suaj.
Me respekt
Honesty


Mos, te lutem!
Nuk e kemi bė ta prishim per pak, prandaj nuk ėshtė dashtė tė hysh kėshtu tek une per tė vetmen arsyje: Unė tė kuptoj sepse tė njoh!

Rėndėsi ka qė ti tė jesh kėndej mė shpesh, dhe tė zbehet paksa ajo agjenda jote mjaft e ngjeshur qė tė tė lėj pak kohė edhe pėr kėtu sepse prenzenca jote i jep shkelqesim FD-sė.

Honesty^uk.
26-02-10, 17:32
Mos, te lutem!
Nuk e kemi bė ta prishim per pak, prandaj nuk ėshtė dashtė tė hysh kėshtu tek une per tė vetmen arsyje: Unė tė kuptoj sepse tė njoh!

Rėndėsi ka qė ti tė jesh kėndej mė shpesh, dhe tė zbehet paksa ajo agjenda jote mjaft e ngjeshur qė tė tė lėj pak kohė edhe pėr kėtu sepse prenzenca jote i jep shkelqesim FD-sė.E nderuara nalete;

Nuk kam hyre ketu per te vetmen arsye,
as nuk jam justifikuar per asnje arsye

poooor te jam justifikuar per vonesen qe une kam ardhur ketu
sepse deshira ime ka qene qe une te isha MOS jo i pari ,,,por nder ta paret
qe te kisha uruar per ditelindjen,
gjithsesi une jam parimor dhe vleresoj shume te thenat e te pareve tane
ME MIRE VONE SE KURRE.......

Honesty

ShEjToNkA
26-02-10, 18:04
E nderuara nalete;

Nuk kam hyre ketu per te vetmen arsye,
as nuk jam justifikuar per asnje arsye

poooor te jam justifikuar per vonesen qe une kam ardhur ketu
sepse deshira ime ka qene qe une te isha MOS jo i pari ,,,por nder ta paret
qe te kisha uruar per ditelindjen,
gjithsesi une jam parimor dhe vleresoj shume te thenat e te pareve tane
ME MIRE VONE SE KURRE.......

Honesty

Gjithmonė e kam thene dhe po e perseris mos pac punė me insona,,, ja ore me pune e halle tuja edhe s'tė lenė [email protected]@

SP. Shkronjat tuja tek une nuk jane vonė ASNJĖHERĖ, prandaj tė jam mirėnjohese kur do qė i shkruan sepse ato gjithmonė zėnė vendin e parė tek unė!

Te pershendet naletja me shume se shuuuuumė!

Murgesha
26-02-10, 23:35
Wow, se din me shkru Shejtonka qeshtu isha pre, oj ti qike kape stupcin e leri germat e ima se nuk po te shkojn per ftyre ha,ahahahahaahahahahaha!


Nime mos te harroj nje pershendetje sa per mos me dal prej teme gahgahaghaghaghaghaghaahgahgaaa

Guri i madh
26-02-10, 23:41
shejtank urime ditlindja me vones esht ky urim po isha ne dubrav ne vujtje te denimit

Murgesha
26-02-10, 23:44
shejtank urime ditlindja me vones esht ky urim po isha ne dubrav ne vujtje te denimit

Falemnderit Guri i madh!

Edhe me vones i pranoj urimet qe vijne nga zemra!

ShEjToNkA
27-02-10, 00:06
Wow, se din me shkru Shejtonka qeshtu isha pre, oj ti qike kape stupcin e leri germat e ima se nuk po te shkojn per ftyre ha,ahahahahaahahahahaha!


Nime mos te harroj nje pershendetje sa per mos me dal prej teme gahgahaghaghaghaghaghaahgahgaaa

Moj unė si gjithė po shkruaj, nuk janė shkronjat e ima, por s'kam faj qė je inson e s'i kupton deri t'i vizatoj!!!

Shyqyr moj qė vec pėrshėndetje se thash ku me ditė cka tė ka qitė rruga me mė uru:mad:

ShEjToNkA
27-02-10, 00:09
shejtank urime ditlindja me vones esht ky urim po isha ne dubrav ne vujtje te denimit
O i nderuari Guri i madh, me rėndesi ėshtė vujtja e denimit tėnde nė atė burg s'ka zgjatė shumė:biggrin: , drejtėsia vonon por triumfon, e pėr urime e pėr vizita nuk ėshtė vonė kurrė e aq mė hic nga njė vendas si ty qė tė kam!

gazi-de
28-02-10, 22:18
http://1.1.1.4/bmi/img69.imageshack.us/img69/9061/2elcbvs.jpg

instruktori
03-03-10, 19:45
Pershendetje

LuLjaa
08-03-10, 00:49
Shejtonkkk t'pershendess me qet caffe se e gjeta tash qyshe ke pas marak me ni vakt :D

http://farm1.static.flickr.com/72/184680482_e8bc067f12.jpg

Diana007
08-03-10, 19:52
http://img705.imageshack.us/img705/4792/gfhf.gif

ShEjToNkA
09-03-10, 00:54
http://1.1.1.4/bmi/img69.imageshack.us/img69/9061/2elcbvs.jpg

Gazi flm dhe te pėrshėndes!

ShEjToNkA
09-03-10, 00:55
Pershendetje
Gjithashtu edhe pėr ty, Instruktori!

ShEjToNkA
09-03-10, 00:56
Shejtonkkk t'pershendess me qet caffe se e gjeta tash qyshe ke pas marak me ni vakt :D

http://farm1.static.flickr.com/72/184680482_e8bc067f12.jpg

Akoma e kam merak kėtė kaffe, mbase shėrbehet nga ty!:smile:

Faleminderit Lulja, vėrtetė je si mė e mira lule... Tė pėrshėndes dhe tė falenderoj!

ShEjToNkA
09-03-10, 00:57
http://img705.imageshack.us/img705/4792/gfhf.gif

Faleminderit Dianė!

dr1ta
15-03-10, 23:11
Hei på deg du vakre Kvinne:)

Vi kommer og går ..endelig er du også tilbake :)

Te pershendes shume dhe gezohem shume ce prap pas nje pushimi te vogel prap je ketu ne fd :smile: ...deshiroj plot dashuri,shendet dhe paqe ne jet.

SANTANA-29
22-03-10, 13:47
Mrapsht me shkru spo di po qe une po te pershendes,keshtu ,,:wink:

http://1.bp.blogspot.com/_Ktbd1o_VdX0/Sv2ycWjMJuI/AAAAAAAAAXI/L7u4zxWIg1M/S1600-R/Liebe+Gruesse+Hund.jpg

ShEjToNkA
27-03-10, 21:25
Hei på deg du vakre Kvinne:)

Vi kommer og går ..endelig er du også tilbake :)

Te pershendes shume dhe gezohem shume ce prap pas nje pushimi te vogel prap je ketu ne fd :smile: ...deshiroj plot dashuri,shendet dhe paqe ne jet.


Hej på dig, sötnos!

Tė falenderoj shumė qė ke kushtuar pak kohė nė kėtė ode time, dhe njėherit gėzohem qė je sėrish nė kėtė mes e bukura Dritė!

Me tė njejtat dėshira tė pėrshėndes ku do qė je. Qofsh pėrherė kėndshėm, ngrohėt e lumtur!

ShEjToNkA
27-03-10, 21:29
Mrapsht me shkru spo di po qe une po te pershendes,keshtu ,,:wink:

http://1.bp.blogspot.com/_Ktbd1o_VdX0/Sv2ycWjMJuI/AAAAAAAAAXI/L7u4zxWIg1M/S1600-R/Liebe+Gruesse+Hund.jpg

Dukesh se je djalė pėr sė mbari, prandaj s'dine tė shkruash mbrapsht:biggrin:

Santana, tė faleminderit dhe tė pėrshėndes ku do qė je.
Qofsh mirė dhe kėndshėm pėherė!

gazi-de
27-03-10, 21:56
oo inson pershendetje po a je gjall................

Murgesha
27-03-10, 23:12
Mire qe ta ndjeva zanin prap llokume, se me gjith ate grip te rend qe pate, thash po te mbajn koh te gjat ne izolim.

Falenderoj zotin qe te kaloi e prap je ne mesin tone ha,ahahahahahahaahahahaha, ishalla kurr nuk ta ngjet gripi me i ronde qe ka dal deri me tani i quajtur Farmville!!

halla e madhe
27-03-10, 23:17
Mire qe ta ndjeva zanin prap llokume, se me gjith ate grip te rend qe pate, thash po te mbajn koh te gjat ne izolim.

Falenderoj zotin qe te kaloi e prap je ne mesin tone ha,ahahahahahahaahahahaha, ishalla kurr nuk ta ngjet gripi me i ronde qe ka dal deri me tani i quajtur Farmville!!

...jo valla, edhe une po ja beje kete DUA!:tongue:

ShEjToNkA
27-03-10, 23:17
oo inson pershendetje po a je gjall................


Pėrshėndetje edhe ty o inson, pėr sė gjalli:biggrin:

ShEjToNkA
27-03-10, 23:24
Mire qe ta ndjeva zanin prap llokume, se me gjith ate grip te rend qe pate, thash po te mbajn koh te gjat ne izolim.

Falenderoj zotin qe te kaloi e prap je ne mesin tone ha,ahahahahahahaahahahaha, ishalla kurr nuk ta ngjet gripi me i ronde qe ka dal deri me tani i quajtur Farmville!!

Tė faleminderit, loqkum. Gėzohem edhe unė qė tė dėgjoj, e sa pėr izolim u gėzova edhe vet se ta izolosh vetveten ishte shumė rėnd:biggrin:

Ndėrsa pėr Farmville, Zoti ua shtoft bereqetin... vec njė herė ma ngjiti njė grip virtualiteti por se do ma ngjet sėrish ndonjė tjeter kjo s'do ndodh kurrė!
Ua kam lėnė juve e zotrofshi me tė shėndosh:biggrin:

ShEjToNkA
27-03-10, 23:27
...jo valla, edhe une po ja beje kete DUA!:tongue:

Hallushe, ne pac pak bojė ( se pendėn kam huazu tek Dallėndyshja) ma sjell, tė lutem, e t'ua kėndoj edhe unė njė DUA atyre bahcegjive:biggrin:

halla e madhe
27-03-10, 23:31
Hallushe, ne pac pak bojė ( se pendėn kam huazu tek Dallėndyshja) ma sjell, tė lutem, e t'ua kėndoj edhe unė njė DUA atyre bahcegjive:biggrin:

..boje, po moj,boje te flokeve m'ka mbete edhe pak sa per nje dua te sjelli,po ruaju se ajo dua perseri asht e imja e te kethen ka bashqet tona:tongue:

ps:hajde moj se u knaqem neper kojshi tu pi kafe e llafe,veq ti po na mungon:tongue:

ShEjToNkA
27-03-10, 23:36
..boje, po moj,boje te flokeve m'ka mbete edhe pak sa per nje dua te sjelli,po ruaju se ajo dua perseri asht e imja e te kethen ka bashqet tona:tongue:

ps:hajde moj se u knaqem neper kojshi tu pi kafe e llafe,veq ti po na mungon:tongue:

Sa tė pjeken bojlijat du me dalė me pi njė kaffe e me ndejt pak e me bė llafe, pėr ma tepėr mos mė shifni kusur, e pėr mė shpesh po mė dhimbseni me ju pa ashtu, desha tė them po mė dhimbseni me ua nderpre puntė:biggrin:

Kaqanikasja
28-03-10, 21:30
:smile:

uck_aksh
30-03-10, 02:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-9.gif

Honesty^uk.
18-04-10, 17:18
http://i3.tagstat.com/image04/c/a916/002k052LaAm.jpg
Me deshiren qe te jeni sa me mire ashtu sic e meritoni
erdha ne oden tende per te lene nje pershendetje te ngrohte
dhe plot sinqeritet,

Me respekt
Honesty

ShEjToNkA
21-04-10, 17:06
:smile:

Cdo weekend e pac good!

ShEjToNkA
21-04-10, 17:09
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-9.gif

Pershendetje edhe per ty, UCK AKSH!

ShEjToNkA
21-04-10, 17:21
http://i3.tagstat.com/image04/c/a916/002k052LaAm.jpg
Me deshiren qe te jeni sa me mire ashtu sic e meritoni
erdha ne oden tende per te lene nje pershendetje te ngrohte
dhe plot sinqeritet,

Me respekt
Honesty


Pranisė dhe vizitės suaj i gėzohem prandaj edhe tė falenderoj qė ke lėnė kohė nė oden time, njėherit edhe tė pėrshėndes me dėshirat me tė mira pėr ty.
Qofsh mirė dhe kėndshėm!SP. Krejt po mė duket se po tė shof duke pyet vetėn pėrse vallė naleti s'u pėrgjegj akoma (meqe qenkan bė disa ditė qė ke shkruar) por besom s'kisha kohe se kam qenė duke larė dhe hekuros fakte :biggrin: qė u ktheva nga udhėtimi... o rroba desha tė them hahahahahaaa

turisti
21-04-10, 19:09
Sot do ti anshkaloj te gjithat dhe do te ndalem ketu,sepse ashtu dua,ashtu ndjej,ashtu eshte rendi.....

Ne orkanin e jetes,kur njeriun e kapin valat e ndryshmet e ndjenjave,ateherit kur dojme me postue e s'na postohet,ateherit kur dojme me komunikue e po pritojme shkaku i priteses se vullnetit,ti lajmerohesh papritmas duke i befasuar njerzit qe te respektojne dhe qe gezohen per postimet e tua....per ate deshta me te pershendet ngrohte ,sinqerte dhe nga zemra,kudo qe je.


Turisti.

http://www.mongabay.com/images/indonesia/java/java6146.JPG

Murgesha
21-04-10, 20:44
Pranisė dhe vizitės suaj i gėzohem prandaj edhe tė falenderoj qė ke lėnė kohė nė oden time, njėherit edhe tė pėrshėndes me dėshirat me tė mira pėr ty.
Qofsh mirė dhe kėndshėm!SP. Krejt po mė duket se po tė shof duke pyet vetėn pėrse vallė naleti s'u pėrgjegj akoma (meqe qenkan bė disa ditė qė ke shkruar) por besom s'kisha kohe se kam qenė duke larė dhe hekuros fakte :biggrin: qė u ktheva nga udhėtimi... o rroba desha tė them hahahahahaaa


Disi krejt mu dokt qe ke shkru faturat e kredit kartes qe e ke shpenzu tuj u tarahen neper aurope ha,ahahaahahahahaahahah.


Nje pershendetje se thu qe sjam ardh me te pershendet ha,ahahaahahahahaaha

ShEjToNkA
21-04-10, 21:12
Sot do ti anshkaloj te gjithat dhe do te ndalem ketu,sepse ashtu dua,ashtu ndjej,ashtu eshte rendi.....

Ne orkanin e jetes,kur njeriun e kapin valat e ndryshmet e ndjenjave,ateherit kur dojme me postue e s'na postohet,ateherit kur dojme me komunikue e po pritojme shkaku i priteses se vullnetit,ti lajmerohesh papritmas duke i befasuar njerzit qe te respektojne dhe qe gezohen per postimet e tua....per ate deshta me te pershendet ngrohte ,sinqerte dhe nga zemra,kudo qe je.


Turisti.

http://www.mongabay.com/images/indonesia/java/java6146.JPG

Krejt po mė duket se pluhuri i vullkanit shkas e ti je duke ndejtur se pėrndryshe s'i kishe anashkalu gjitha udhtimet turisitke me shkruaj tek unė:biggrin:

I nderuar Turisti, tė faleminderit shumė pėr vizitėn tuaj me anė tė sė cilės mė nderon.
Vėrtetė pata nderin tė shkruaj me ty nė kėtė konak madhėshtor qė na shoqėroje dhe vazhdon tė na shoqėroj dhe tė na mbajė po nė atė mirėkuptim dhe kėndshmėri tė dikurshshme, ani pse me mungesa mė tė shpeshta se dikur.

Tė faleminderit pėr kohėn dhe fjalėt e lėna kėtu dhe tė pershėndes ku do qė je!

ShEjToNkA
21-04-10, 21:16
Disi krejt mu dokt qe ke shkru faturat e kredit kartes qe e ke shpenzu tuj u tarahen neper aurope ha,ahahaahahahahaahahah.


Nje pershendetje se thu qe sjam ardh me te pershendet ha,ahahaahahahahaaha

Me tė hallall njė mijė herė edhe nėse s'vjen me mė pėrshėndet se sa me ardhmė me tilla fjalė dhe me m'i rikujtu gjėrat qė mė bėjnė nervoz... aman mos m'i rikujto se tek kur po kthehem po e shof cka kam bė:redface: ghaghaghaghaghaaghaaaaaaa


Pėrshėndetje kreditore pėr ty hahahahahahaaa

Idila
21-04-10, 21:21
Shejtonkė e nderuar, prano dhe pėrshėndetjen time tė pėrzemėrt. Paē fat, mirėsi dhe bekimin e Zotit ngado qė tė shpiejnė valėt e jetės.

me nderime dhe sinqeritet;

Idila

ShEjToNkA
21-04-10, 21:35
Shejtonkė e nderuar, prano dhe pėrshėndetjen time tė pėrzemėrt. Paē fat, mirėsi dhe bekimin e Zotit ngado qė tė shpiejnė valėt e jetės.

me nderime dhe sinqeritet;

Idila

E nderuar Idilė, tė faleminderit shumė pėr vizitėn tuaj. Mirėsin, fatin dhe bekimin e Zotit pac pėherė!

e_martumja
21-04-10, 22:16
Qyqy a gjalle qenke, bash m'ka shku mendja tek ti.
Qka je hup qike, mos je martu rasisht :biggrin:

Te pershendes dhe gjithe te mirat te deshiron Merita

Guri i madh
21-04-10, 22:18
pershendetjeve dhe urimeve te gjith forumistav/e ju bashangjitet edhe


Guri i madh

ShEjToNkA
22-04-10, 21:27
Qyqy a gjalle qenke, bash m'ka shku mendja tek ti.
Qka je hup qike, mos je martu rasisht :biggrin:

Te pershendes dhe gjithe te mirat te deshiron Merita

Hahahahahahaahaaaa moj pa humb nganjehere s'i kujtohesh askujt, qy!:redface:


Pėrshėndetje edhe pėr ty e kėndshmja Meritė.
Tė mirat qofshin gjithmonė me ty!

ShEjToNkA
22-04-10, 21:30
pershendetjeve dhe urimeve te gjith forumistav/e ju bashangjitet edhe


Guri i madh

Tė faleminderit Guri i madh, vizita juaj mė bėn me nder.


Pėrshėndetjet me tė sinqerta pėr ty!

halla e madhe
24-04-10, 07:34
..ku je humbe oj shejtonke? krejt insanat po te lypin, a thue mos duat e mija te larguan a?

Ps;kalo nje vikend te bukur,hajde te kopshti im, gjehnet e kam ba:tongue:

ShEjToNkA
24-04-10, 20:41
..ku je humbe oj shejtonke? krejt insanat po te lypin, a thue mos duat e mija te larguan a?

Ps;kalo nje vikend te bukur,hajde te kopshti im, gjehnet e kam ba:tongue:

Hallushe, kush po mė kėrkon mė sė shumti, se gjithė mendja ma ka marr se duat tua s'janė pėr hajr timin:redface: :biggrin: :biggrin:

Weekende tė bukura dhe tė kėndshme pac pėrherė e nderuar Hallė!

Honesty^uk.
28-04-10, 18:57
Pranisė dhe vizitės suaj i gėzohem prandaj edhe tė falenderoj qė ke lėnė kohė nė oden time, njėherit edhe tė pėrshėndes me dėshirat me tė mira pėr ty.
Qofsh mirė dhe kėndshėm!SP. Krejt po mė duket se po tė shof duke pyet vetėn pėrse vallė naleti s'u pėrgjegj akoma (meqe qenkan bė disa ditė qė ke shkruar) por besom s'kisha kohe se kam qenė duke larė dhe hekuros fakte :biggrin: qė u ktheva nga udhėtimi... o rroba desha tė them hahahahahaaa
Jo qe me ka shkuar mendja per te pyetur per vonesen tende ndaj reagimit
pasi kam qene koheshient ne veprimtarine tende per gjetjen e atyre fakteve:biggrin:
por sic thua ti paska qene e veshtire per ti gjetur dhe per ti bere te duken bindese :tongue:
ne paraqitjen e tyre
gjithashtu me vjen keq qe te paskan marr goxha kohe dhe mund

Kalo sa me kendshem dhe mos u lodh fort per faktimet e fakteve:tongue:

Honesty http://i7.tagstat.com/tags1/0bv/0bvDow7xq.gif (http://www.tagged.com/tags.html#)

Diana007
28-04-10, 19:01
Te perqafoj shum :smile:


http://www.desicomments.com/dc/14/33032/330321.jpg

ShEjToNkA
29-04-10, 21:03
Jo qe me ka shkuar mendja per te pyetur per vonesen tende ndaj reagimit
pasi kam qene koheshient ne veprimtarine tende per gjetjen e atyre fakteve:biggrin:
por sic thua ti paska qene e veshtire per ti gjetur dhe per ti bere te duken bindese :tongue:
ne paraqitjen e tyre
gjithashtu me vjen keq qe te paskan marr goxha kohe dhe mund

Kalo sa me kendshem dhe mos u lodh fort per faktimet e fakteve:tongue:

Honestyhttp://i7.tagstat.com/tags1/0bv/0bvDow7xq.gif (http://www.tagged.com/tags.html#)

Belivallha ma vėshtirė vec me hanger njė kerr therra:biggrin: ... ani thot mos u lodh me faktime, po ju o insona me to s'po qiteni nė krye se lere mė pa to:redface:

Edhe... nejse, kėndshėm qofsh pėrherė!http://www.allgraphics123.com/graphics/thank-you/thank-you137.jpg

ShEjToNkA
29-04-10, 21:08
Te perqafoj shum :smile:


http://www.desicomments.com/dc/14/33032/330321.jpg

Pėrherė qofsh e pėrqafuar ngrohėt dhe ėmbėl, e ėmbėla Dianė!
Tė faleminderit!

http://www.desiglitters.com/wp-content/uploads/2009/02/hugs-desi-glitters-32.gif

Idila
08-05-10, 17:41
Shejtonkė, a s`mė thua se ē`do tė thotė fjala "inson"? :d

Shumė pėrshėndetje pėr ty kudo qė je :)

ShEjToNkA
08-05-10, 23:24
Shejtonkė, a s`mė thua se ē`do tė thotė fjala "inson"? :d

Shumė pėrshėndetje pėr ty kudo qė je :)

Hahahahahaahaha Idilė, mos ia le seri edhe ti :d


Pėrshėndetje edhe pėr ty, ku do qė je!

Urata
09-05-10, 06:34
Nje pershendetje shume te sinqerte dhe flm per pranim miqesie ne FB dhe shpalljen qe m'kishe bere FARMERE E VITIT!

Albonita
09-05-10, 17:18
Rrush sot erdha me ta perqafu shumee edhe te them je e Mrekullushme.

Nje dit te Djele te qet.

AlbonitA.

http://www.florina.ch/blumenversand/images/rot_wet.jpg

ShEjToNkA
11-05-10, 22:40
Nje pershendetje shume te sinqerte dhe flm per pranim miqesie ne FB dhe shpalljen qe m'kishe bere FARMERE E VITIT!
Ėshtė kėnaqesi, flm juve!
Ndėrsa sa pėr shpallje, unė vec kam fol ashtu sic flitet: Kah delė shpirti edhe fjala!

Faleminderit, pėrshėndetje edhe pėr ty!

ShEjToNkA
11-05-10, 22:43
Rrush sot erdha me ta perqafu shumee edhe te them je e Mrekullushme.

Nje dit te Djele te qet.

AlbonitA.

http://www.florina.ch/blumenversand/images/rot_wet.jpg

Mrekulli pėr mrekulli je ti!
Tė faleminderit shumė rrushe, dhe tė pėrshėndes e pėrqafoj edhe unė ty.
Ditė tė qeta e tė mira pac pėrherė, mu ashtu sic je vet!

elvio
11-05-10, 22:52
te pershendes vajze shejtonke e pa djallezuar

Oltiana1
13-05-10, 11:46
Hmmm kėtė dhomė ka pas dashur me vizituar edhe mė herėt pasi ka njė pronare aq tė respektueshėme e tė matur nė secilėn fjalė qė cekė , por kanė thėnė mė mirė vonė se hiē . Shejtonka tė pėrshėndes shumė-shumė dhe uroj qė tė kaloni bukur , me respekt nga Oltiana1 .

Albonita
15-05-10, 13:47
http://img1.imagehousing.com/100314/12f42b3a3a0879d1834139d688be4e30.gif

ShEjToNkA
28-05-10, 00:27
te pershendes vajze shejtonke e pa djallezuar

Elvio, pėrshėndetje edhe pėr ty kah do qė je!

ShEjToNkA
28-05-10, 00:31
Hmmm kėtė dhomė ka pas dashur me vizituar edhe mė herėt pasi ka njė pronare aq tė respektueshėme e tė matur nė secilėn fjalė qė cekė , por kanė thėnė mė mirė vonė se hiē . Shejtonka tė pėrshėndes shumė-shumė dhe uroj qė tė kaloni bukur , me respekt nga Oltiana1 .

Jo, Oltianė, nuk ėshtė von aspak!
Unė tė falenderoj pėr kohėn dhe fjalėt qė ke lėnė me anė tė se cilave me kė bė nder.
E respektueshme, e nderuar dhe e pėrshėndetur qofsh pėrherė!

ShEjToNkA
28-05-10, 00:33
http://img1.imagehousing.com/100314/12f42b3a3a0879d1834139d688be4e30.gif


Pėrshėndetje rrushe!

Jana
25-06-10, 00:43
http://images2.fanpop.com/image/photos/9700000/Friendship-Rose-For-Harita-roses-9791132-275-335.gif

Albonita
01-07-10, 06:14
Deshiroj caste dhe momente te Lumtra ne gjdo hap te jetes tende..
Te pershndet Sinqerisht dhe me shum Rrespekt ----> AlbonitA.

http://view.stern.de/de/picture/1560422/Rot-wei%C3%9F-Rosen-Rosenbl%C3%BCte-Zweisamkeit-rotweis-Rot-510x510.jpg

Honesty^uk.
05-07-10, 21:44
http://i48.tinypic.com/2q2elxf.jpg (http://www.tagged.com/meydee/)
http://i50.tinypic.com/31697o3.jpg (http://www.tagged.com/meydee)

I sent you these
candles of peace,
in hopes that peace will
prevail on earth,
and that mankind will
cherish it,
hold it dear friend,
and never let it go.

Honesty

Naki
06-07-10, 16:56
http://blogwiese.de/files/2008/07/blumen-galerie.jpg
Nė vendė te fjalėve pėrshėndetėse- Njė galeri lulesh qė dhomen ta zbukurojė!
Ku do ēė tė jesh mbeteni e pėrshėndetut.

Naki

ShEjToNkA
08-07-10, 21:57
Jana, tė faleminderit qė pėrmes kėsaj rose ke sjell freski dhe aromė nė oden time!

ShEjToNkA
08-07-10, 21:59
Deshiroj caste dhe momente te Lumtra ne gjdo hap te jetes tende..
Te pershndet Sinqerisht dhe me shum Rrespekt ----> AlbonitA.

http://view.stern.de/de/picture/1560422/Rot-wei%C3%9F-Rosen-Rosenbl%C3%BCte-Zweisamkeit-rotweis-Rot-510x510.jpg
E dashur Albonitė, tė faleminderit qė ke kaluar kėndej, dhe castet e lumtura tė shoqėrofshin pėrherė!
Vėrtetė je si rrush, dhe sinqerisht tė cmoj vlersoj shumė sepse je e mrekullueshme.

ShEjToNkA
08-07-10, 22:08
http://i48.tinypic.com/2q2elxf.jpg (http://www.tagged.com/meydee/)
http://i50.tinypic.com/31697o3.jpg (http://www.tagged.com/meydee)

I sent you these
candles of peace,
in hopes that peace will
prevail on earth,
and that mankind will
cherish it,
hold it dear friend,
and never let it go.

Honesty


Jam me fat qė nuk kursen pėrshėndetjet dhe kritikat:biggrin: se pėrndryshe ta kisha harru cehren e germave ne FD sic ke fillu... por meqe edhe vet po mungoj, s'po kam tė drejtė tė cortoj :redface:

Inshalla s'm'i ke sent kėta candila nė besim pa mė besu hahahahahahahaha

Te tė them faleminderit pėr kohen qė ke lėne mė duket si po tė largoj, sepse germat dhe pranija jote mė gėzojnė, ngase pėr mua je njė MIK i vecantė, prandaj edhe i jam mirėnjohese Zotit qė gėzoj miqėsin tėnde!

Pėrshėndetjet mė tė mira pėr ty!

ShEjToNkA
08-07-10, 22:13
http://blogwiese.de/files/2008/07/blumen-galerie.jpg
Nė vendė te fjalėve pėrshėndetėse- Njė galeri lulesh qė dhomen ta zbukurojė!
Ku do ēė tė jesh mbeteni e pėrshėndetut.

Naki
Poeti DARDAN, njėri i urtėsis dhe njėrzish, shkronjat tuaja tė arta i mungojnė mė shumė se shumė FD-sė. Me viziten tėnde nė oden time me kė bė tė ndihem e nderuar dhe pranija juaj kėtu mė gėzoi tej mase, prandaj edhe tė falenderoj pėr galeri lulesh dhe fjalėt qė ke lėnė.
Tė pėrshėndes shumė dhe duhet ta dish se totės i mungon tė shkruarit me ty si dikur qė bėnim nė FD.
Qofsh mirė ku do qė je, kėndshėm e nė harmoni pėrherė!

Honesty^uk.
12-07-10, 21:45
http://j2.tagstat.com/image04/8/9ccf/00Gy052q9Pf.gif


Honesty

ShEjToNkA
23-07-10, 12:58
http://j2.tagstat.com/image04/8/9ccf/00Gy052q9Pf.gif


Honesty


http://i.123g.us/c/thank_friendship/card/101078.gif

Antika
23-07-10, 14:43
Shejtonka,
te pershendes ku do qe je .
Urime fitoren e dje-shit.

MemphiSx
23-07-10, 17:15
Shejtonke..a i mbarove qato rruza?? Nejse puntore je ti..i gjen pune vetit heheh :)

Po ta le nje pershendetje te madhe prej zemres..dhe te uroj vikend te bukur me njerzit qe i do :)

Me shum respekt..Beni!

ShEjToNkA
24-07-10, 19:00
Shejtonka,
te pershendes ku do qe je .
Urime fitoren e dje-shit.
Antikė e nderuar, tė faleminderit pėr viziten tėnde, dhe njėherit tė pėrshėndes me dėshirė qė tė jeni sic ėshtė mė sė miri/kėndshmi ku do qė je! Ta gėzojmė e ta ndėrtojmė nė mėnyren me dinjitoze!

ShEjToNkA
24-07-10, 19:03
Shejtonke..a i mbarove qato rruza?? Nejse puntore je ti..i gjen pune vetit heheh :)

Po ta le nje pershendetje te madhe prej zemres..dhe te uroj vikend te bukur me njerzit qe i do :)

Me shum respekt..Beni!

Kurrė s'po kanė tė maruar o Memphis!!!:redface: :biggrin:

Beni, tė faleminderit shumė... ėshtė kėnaqesi tė marrish pėrshėndetje nga njerzit sic je ti!
Vec vlera, tė mira e respekt pac nė jetėn tėnde!

http://i305.photobucket.com/albums/nn201/itsteatime_2007/happy%20thanksgiving/thankful-friend-like-you-913.gif

Murgesha
24-07-10, 22:24
Shejtonkė erdha me tė thirr me dalė me e pi njė kafe, se don me lshu rrojė qetu te selomet ha,hahaahahahahaahahaha.

Doku pak te Kafja e muhabetev :wink:

ShEjToNkA
26-07-10, 17:56
Shejtonkė erdha me tė thirr me dalė me e pi njė kafe, se don me lshu rrojė qetu te selomet ha,hahaahahahahaahahaha.

Doku pak te Kafja e muhabetev :wink:

ėhėėė, vrehet qė as si shikuese s'ke qenė aktive kohen e fundit, normal pushimet nė pyetje!

Ooo rrall po dukem, edhe kur po dukem ju po rrini ndėr hije:biggrin: , ndėrsa mė shpesh s'po kam kohė se jo qė s'po guxoj hahahahahahahahahahahaaaaaaa

Murgesha
26-07-10, 21:06
ėhėėė, vrehet qė as si shikuese s'ke qenė aktive kohen e fundit, normal pushimet nė pyetje!

Ooo rrall po dukem, edhe kur po dukem ju po rrini ndėr hije:biggrin: , ndėrsa mė shpesh s'po kam kohė se jo qė s'po guxoj hahahahahahahahahahahaaaaaaa


Ēka mė qoj shejtoni me ardhė nė kėtė temė ha,hahaahahahahahaahahahahahahahaha


Kush ti paska mledh betė qė s`po ki kohė, asishne bre spo guxon mu duk kėndej??? :biggrin:

instruktori
31-07-10, 18:04
Pershendetje

Honesty^uk.
04-08-10, 22:21
http://img9.imageshack.us/img9/611/576bbad22bc66cf0b7efb81.gif

For my sweet friend

Honesty

ShEjToNkA
06-08-10, 13:51
Ēka mė qoj shejtoni me ardhė nė kėtė temė ha,hahaahahahahahaahahahahahahahaha


Kush ti paska mledh betė qė s`po ki kohė, asishne bre spo guxon mu duk kėndej??? :biggrin:
Zemra mal t'u kish pas bė, por eja kur te cojne insont e jo shejtont hahahahahahahahahaahahahahahahahaaaaa

ShEjToNkA
06-08-10, 13:53
Pershendetje
Shėndet pac pėrherė, flm!

ShEjToNkA
06-08-10, 13:57
http://img9.imageshack.us/img9/611/576bbad22bc66cf0b7efb81.gif

For my sweet friend

Honesty
Paskan shije tė jashtzakonshme:D, dihet qė janė nga bjeshka!Thanks my best friend!

Honesty^uk.
06-08-10, 15:04
po te bjeshkes jane me shije te vertet o Nalet
por mos i mbaro kaq shpej


Honesty

ShEjToNkA
06-08-10, 15:16
po te bjeshkes jane me shije te vertet o Nalet
por mos i mbaro kaq shpej


Honesty
Hec e mos i mbaro... ju insonat kur sjellni dicka edhe i ngreni vet, prandaj po nxitoj hahahahahaaaaa

gjini
06-08-10, 17:05
Paskan shije tė jashtzakonshme:D, dihet qė janė nga bjeshka!Thanks my best friend!
sa shpejt po i hajke dredhzat oj melaqja e forumit.
te bafshin mire po dy copa lemi veq ti shijoj si jan

Dallandyshja_718
15-08-10, 15:06
E nderuara Shejtonka, sot dite e diele e dola me vizitua miqt e dashamirt,:smile: nje prej atyre me te dashurve ne kete ane je edhe Ti, prandaj te pershendes me shprese se je mire me shendet dhe kalon mire me pune, gjithashtu te uroj Muajin e Madherishem te Ramazanit, Zoti t'a lehtesoft dhe prenoft agjerimin, te shperbleft me ate qe te deshhiron shpirti yt!


P.S. Per iftar t'i solla keta fiq, sa mos me ardhe duarthate...T'u bofshin shnede!:smile:

http://www.calabriafromscratch.com/wp-content/uploads/2009/07/picked-figs-from-my-tree.jpg

ShEjToNkA
17-08-10, 13:27
sa shpejt po i hajke dredhzat oj melaqja e forumit.
te bafshin mire po dy copa lemi veq ti shijoj si jan
Hahahahahahaha gjini, po duhet grabitur :D Te pershendes ku do qe je!

ShEjToNkA
17-08-10, 13:40
E nderuara Shejtonka, sot dite e diele e dola me vizitua miqt e dashamirt,:smile: nje prej atyre me te dashurve ne kete ane je edhe Ti, prandaj te pershendes me shprese se je mire me shendet dhe kalon mire me pune, gjithashtu te uroj Muajin e Madherishem te Ramazanit, Zoti t'a lehtesoft dhe prenoft agjerimin, te shperbleft me ate qe te deshhiron shpirti yt!


P.S. Per iftar t'i solla keta fiq, sa mos me ardhe duarthate...T'u bofshin shnede!:smile:

http://www.calabriafromscratch.com/wp-content/uploads/2009/07/picked-figs-from-my-tree.jpg

E dashur dhe e nderuar Dallandyshe, tė falenderoj pėr viziten me tė cilen mė gėzove dhe me bėre nder, prandaj edhe unė tė pėrshėndes, dhe tė pėrqafoj, e tė falenderoj pėr viziten tuaj me deshirė qė shėndeti e tė mirat/mbarat tė shoqėrojnė cdo cast.
Pėrhajr edhe ty muajin e madhėrishėm, lehtėsim e pranim edhe ty i madhėrishėmi dhe shperblim me tė mirat e veta!


Faleminderit shuuuuumė pėr fiq, vet prezenca jote ėshtė duar plotė, sepse tė kam ndėr ato mė tė mirat/dashurat/

Rozafa
17-08-10, 14:45
Vet du Pärla...att jag saknar dig ? Det finns massor av pärlor,men de är bara kopia,det är darför jag tycker om dig.Kram!

Hayirli Ramzanlar.Allah kolaylik versin ....orucumuzu kabuletsin Inshallah !

u8O4TKmEcqw

Honesty^uk.
17-08-10, 19:51
Me rastin e muajit te Madhnushem te Ramazanit
te uroj agjerim te lehte
Zoti te degjofte per cdo lutje dhe deshire tenden
http://i6.tagstat.com/tags1/01w/01w4BExkO.gif (http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5411064809#t=t0&st=TS_519278)


Honesty

Urata
18-08-10, 20:24
Me rastin e muajit te Madhnushem te Ramazanit
te uroj agjerim te lehte
Zoti te degjofte per cdo lutje dhe deshire tenden
http://i6.tagstat.com/tags1/01w/01w4BExkO.gif (http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5411064809#t=t0&st=TS_519278)


Honesty


Edhe une i bashkangjitem ketij urimi dhe lutje...! Je nje shembull i mire n'dardani, PURO INSON......!


ps: flm per komentin e dallames!

ShEjToNkA
18-08-10, 20:32
Vet du Pärla...att jag saknar dig ? Det finns massor av pärlor,men de är bara kopia,det är darför jag tycker om dig.Kram!

Hayirli Ramzanlar.Allah kolaylik versin ....orucumuzu kabuletsin Inshallah !

u8O4TKmEcqw

Rozafa, trevligt att se dig här igen!!!

Det tror jag, därför att jag sakanar dig också... tack, tusen tack, för dina vakraste orden... Tack för allt!

Önskar dig alla lycka!

ShEjToNkA
18-08-10, 20:33
Me rastin e muajit te Madhnushem te Ramazanit
te uroj agjerim te lehte
Zoti te degjofte per cdo lutje dhe deshire tenden
http://i6.tagstat.com/tags1/01w/01w4BExkO.gif (http://www.tagged.com/tags.html?pp=profile&pp_uid=5411064809#t=t0&st=TS_519278)


Honesty

Amin... me gjithė duagji, inshallah!

Faleminderti shuumė, urime e tė mira e plotėsime edhe per TY!

ShEjToNkA
18-08-10, 20:42
Edhe une i bashkangjitem ketij urimi dhe lutje...! Je nje shembull i mire n'dardani, PURO INSON......!


ps: flm per komentin e dallames!


Uratė, tė faleminderit shumė qė ke marr rugen e ke dalė kėtej... Ani, mu nė kohė tė taravive hahahahahaahahha... tė mira e urime e plotėsim lutjesh pac edhe ti.


A munde ta dish s'paku se pėr c'dallamė e kam pas fjalėn,,, sinqerisht ėshtė e vetmja dallamė qė mė pėlqen nga ato t'publikshmet, prandaj e krahasova sepse ishte pėr krahasim, s'paku pėr syrin tim!

Urata
18-08-10, 21:01
Uratė, tė faleminderit shumė qė ke marr rugen e ke dalė kėtej... Ani, mu nė kohė tė taravive hahahahahaahahha... tė mira e urime e plotėsim lutjesh pac edhe ti.


A munde ta dish s'paku se pėr c'dallamė e kam pas fjalėn,,, sinqerisht ėshtė e vetmja dallamė qė mė pėlqen nga ato t'publikshmet, prandaj e krahasova sepse ishte pėr krahasim, s'paku pėr syrin tim!


Mos eshte aty ku e kendon kengen O Allah...?

ShEjToNkA
18-08-10, 21:08
Mos eshte aty ku e kendon kengen O Allah...?

Jo, jo... ajo ka ngjyren tjeter nga e jotja,,, por gajret deri tė bi pahiri nė tė e ta sjell se pėr Zotin mė mbyt e se di cilen kėngė e kėndon, pasi qė kur delė unė habitem duke ia shiku dallamen e bashk me dallamė edhe atė e se di cka kėndon hahahahahahahahahahaaa

Arb
18-08-10, 22:01
Pershendetje Shkabe Dy-krenare!

ShEjToNkA
18-08-10, 22:08
Pershendetje Shkabe Dy-krenare!

Shumė i nderuar dhe respektuar Arb, tė falenderoj pėr viziten dhe pėrshėndetjen tuaj me tė cilen mė bėre nder dhe mė bėre tė ndihem e priviligjuar.

Gjithė tė mirat pėr ty o njeri vlerash!

Honesty^uk.
19-08-10, 10:44
http://www.cuddlycomments.com/2/user/27327.gif (http://www.cuddlycomments.com/graphics/120/p/1/Friendship)
Honesty

ShEjToNkA
19-08-10, 17:19
http://www.cuddlycomments.com/2/user/27327.gif (http://www.cuddlycomments.com/graphics/120/p/1/Friendship)
Honesty

http://asandboxgreeting.com/friends.jpg

Honesty^uk.
26-08-10, 20:41
http://www.desicomments.com/dc/04/18677/18677.JPG (http://www.desicomments.com/)


Honesty

ShEjToNkA
27-08-10, 16:58
http://www.desicomments.com/dc/04/18677/18677.JPG (http://www.desicomments.com/)


Honesty


Oooo ti djalė, t'u ka bė merak me ra nė bela me mua, sic duuuuuuuuuuket??!!!:redface: :redface:

Shife more mu kur unė s'jam kėtu ky gjendet kėtej,,, vec lulet janė kah tė shpėtojnė:redface: :biggrin: ...http://i386.photobucket.com/albums/oo304/SaintxDal/SingleRose.jpg

teutaA
27-08-10, 17:37
Oooo ti djalė, t'u ka bė merak me ra nė bela me mua, sic duuuuuuuuuuket??!!!:redface: :redface:

Shife more mu kur unė s'jam kėtu ky gjendet kėtej,,, vec lulet janė kah tė shpėtojnė:redface: :biggrin: ...http://i386.photobucket.com/albums/oo304/SaintxDal/SingleRose.jpg


hahahahahha e pse po te vjen merzi kur po them qe mashtrohni me lule:smile:

te pershendes ty e ata HOt-jant kojshi qe i ke:smile:

ShEjToNkA
27-08-10, 17:44
hahahahahha e pse po te vjen merzi kur po them qe mashtrohni me lule:smile:

te pershendes ty e ata HOt-jant kojshi qe i ke:smile:

Lermi ti mashtrimet e mos m'i nguc lulimet se e dita qė pėr kojshi je hy me mė pėrshėndet se s'tė bjenė nė mend pėr mu:biggrin: :biggrin:


Pėrshėndetje mu nga rraja HOT-ve :smile:

Urata
27-08-10, 19:16
Melaqe, ktheva enkas ketej vetem me t'pershendet dhe urue tmira....! lutjet dhe adhurimet tuaja qofshin t'pranueshme nga i madhi Zot, vullneti yt per t'ndjek normat e muajit t'shejte t'drejtofte n'lumturi dhe paqe....!

Respekt per ty!

halla e madhe
27-08-10, 20:04
Lutjet tua le te sjellin agjerim sa me te lehte gjate muajit Ramazan!

te done;halla:smile:

Honesty^uk.
28-08-10, 17:28
http://hipish.net/comments/poems/poem_07.jpg (http://www.hipish.net/comments/poems/?id=26)


Honesty

ShEjToNkA
30-08-10, 15:34
Melaqe, ktheva enkas ketej vetem me t'pershendet dhe urue tmira....! lutjet dhe adhurimet tuaja qofshin t'pranueshme nga i madhi Zot, vullneti yt per t'ndjek normat e muajit t'shejte t'drejtofte n'lumturi dhe paqe....!

Respekt per ty!
Amin, Uratė me gjithė duagji e meritues!
Tė faleminderit shuuuuuuuuuuuumė qė ke kthyer kėtej e ke lėnė urime e lutja kaq tė mira e tė mėdha.
Zoti le tė tė shpėrblej me tė mira, e respekt pac pėrherė!

ShEjToNkA
30-08-10, 15:40
Lutjet tua le te sjellin agjerim sa me te lehte gjate muajit Ramazan!

te done;halla:smile:
O Hallė e dashur, qė nė momentin qė plasove shkronjat nė kėtė konak gėzove respektin tim, e me kohen fitove edhe simpatin time. Lum si ti moj Hallė e MADHE qė je kaq e kėndshme/e dashur/ e mirė!
Tė faleminderit shumė dhe dua ta dish se vizita juaj dhe ky urim me gėzoi mė shumė se shumė.


Pėrshėndetje pėr ty ku do dhe kah do qė je, qofsh kėndshėm/ngrohte/rehat me mė tė dashurit tuaj!

ShEjToNkA
30-08-10, 15:49
http://hipish.net/comments/poems/poem_07.jpg (http://www.hipish.net/comments/poems/?id=26)


Honesty
http://hipish.net/comments/poems/000F050LWm2.jpg (http://www.hipish.net/comments/poems/?id=1)
<b>

Diana007
15-11-10, 11:30
http://img258.imageshack.us/img258/9928/bajk.jpg

Oltiana1
17-11-10, 12:19
Shejtonka pėrshėndetje ke nga unė dhe qofsh mirė gjithmonė !!!

ShEjToNkA
18-11-10, 19:39
http://img258.imageshack.us/img258/9928/bajk.jpg

Pėrshendetje ty dhe Gazit, dhe shumė faleminderit, e tė uruar e tė bekuar qofshi pranė njėri-tjeterit pėrherė!

ShEjToNkA
18-11-10, 19:40
Shejtonka pėrshėndetje ke nga unė dhe qofsh mirė gjithmonė !!!

Me tė njejtėn dėshirė edhe pėr ty tė falenderoj dhe tė dėrgojė pėrshėndetjet mė tė mira!

Qika^Me^Kule
18-11-10, 19:58
Te pershendes....:biggrin:

P/s. Erdha pak me te disponu me kete kange... thahs te bai me qite caffeee me vulnet...:tongue:

m5vtm1OpPfc&feature=related

ShEjToNkA
18-11-10, 20:02
Te pershendes....:biggrin:

P/s. Erdha pak me te disponu me kete kange... thahs te bai me qite caffeee me vulnet...:tongue:

m5vtm1OpPfc&feature=related

Ty zemra tu gėzoftė se paske mu gėzu se mu derdh kaffja qė kesh duka ta vlue hahahahahaaaaaa se u habita duke i bė reprizė kėta insona me i kuptu cka po flasin :@

Qika^Me^Kule
18-11-10, 20:13
Ty zemra tu gėzoftė se paske mu gėzu se mu derdh kaffja qė kesh duka ta vlue hahahahahaaaaaa se u habita duke i bė reprizė kėta insona me i kuptu cka po flasin :@


Aaghaghaghgha E zemre jote.... tu knaqe hoo.... po kush ta pav hajrin moj deri tash ? menxi qe u qove em qite caffee edhe ate puse e paske derdhe... ghaaghaghaagh Ec... moj ulu qetu nje her e te pime caffee bashke.... ani cka po shkoka me torte... :biggrin:
http://img519.imageshack.us/img519/273/p4130787.jpg
http://img519.imageshack.us/img519/273/p4130787.jpg

ShEjToNkA
18-11-10, 20:19
Aaghaghaghgha E zemre jote.... tu knaqe hoo.... po kush ta pav hajrin moj deri tash ? menxi qe u qove em qite caffee edhe ate puse e paske derdhe... ghaaghaghaagh Ec... moj ulu qetu nje her e te pime caffee bashke.... ani cka po shkoka me torte... :biggrin:
http://img519.imageshack.us/img519/273/p4130787.jpg
http://img519.imageshack.us/img519/273/p4130787.jpg

E cka do tė thotė njeri i mencur;;; ti cele sytė me gisht... me skuqe tani, por prap s'kam qare pa tė thėnė doku kėshtu si shpesh hahahahahahahahahahahaaaaaaaa


Faleminderit shuuuumė e duart tė lumshin e shėrbefsh pėr gėzim gjithmonė!

Qika^Me^Kule
18-11-10, 20:24
E cka do tė thotė njeri i mencur;;; ti cele sytė me gisht... me skuqe tani, por prap s'kam qare pa tė thėnė doku kėshtu si shpesh hahahahahahahahahahahaaaaaaaa


Faleminderit shuuuumė e duart tė lumshin e shėrbefsh pėr gėzim gjithmonė!


Valla moj Shejtonk.... mir te paste bae..... une se lae pa u duke hiq pa gajle ri... amo duar than vi se mos ma shtro e ti zulumin si Nanushi.... keni pak shpirt bre qy... aghaghaghaghagh

doGzona
28-11-10, 11:11
http://i106.photobucket.com/albums/m243/Angellusha/1-1.gif

Honesty^uk.
30-11-10, 11:59
http://j4.tagstat.com/image03/3/169e/00eL052wNqu.jpg

U ndala ketej pari, jo se me nxori udha
por se erdha me deshiren me te mire, per te uruar
dhe per te treguar qe jam shume i lidhur me Oden DARDANE per te vetmen arsye qe kjo me mundesoi te njoh persona me vlera te larta dhe te cmuara njerezore
siē jeni ju NALETJA e nderuar.
Kudo qe te ndodhesh dhe kurdohere je e pershendetur dhe e nderuar nga ;

Honesty

ShEjToNkA
30-11-10, 15:05
http://i106.photobucket.com/albums/m243/Angellusha/1-1.gif


Gėzuar pėr shumė mot, e gėzueshėm e festueshėm qofsh pėrherė, e nderuar Dogzonė!

ShEjToNkA
30-11-10, 15:10
http://j4.tagstat.com/image03/3/169e/00eL052wNqu.jpg

U ndala ketej pari, jo se me nxori udha
por se erdha me deshiren me te mire, per te uruar
dhe per te treguar qe jam shume i lidhur me Oden DARDANE per te vetmen arsye qe kjo me mundesoi te njoh persona me vlera te larta dhe te cmuara njerezore
siē jeni ju NALETJA e nderuar.
Kudo qe te ndodhesh dhe kurdohere je e pershendetur dhe e nderuar nga ;

Honesty


O po s'tė nxorri udha nuk ta njehi o inson hahahahahaaa

Tė faleminderit qė ke kaluar kėtej pari, dhe arsyjen qė ke cekė kam edhe unė pėrse gjendem kėtej pėrherė sepse Dardania na dha mundesin e tė qenurit shok sot. Andaj nga kėtu tė pėrciell pėrshėndetjet mė tė mira dhe me tė pėrzemėrta pėr ju!

Prezenca dhe shkronjat tuaja, qoftė nė oden time apo nė pėrgjithėsi nė Dardani, mė gėzojnė dhe mė lumturojnė!

http://i432.photobucket.com/albums/qq48/moonlightwalk/ForYouMySpecialFriend-1.jpg

Suelaa
30-11-10, 16:50
Erdha te pershendes dhe te uroj nje mbremje te kendshme.

Qika^Me^Kule
30-11-10, 22:09
http://www.ekartenwelt.de/system/card_images/images/16356/original/h6000_romantik-nacht_12929_0_12929_0.gif?1283135770

Honesty^uk.
01-12-10, 14:49
O po s'tė nxorri udha nuk ta njehi o inson hahahahahaaa

Tė faleminderit qė ke kaluar kėtej pari, dhe arsyjen qė ke cekė kam edhe unė pėrse gjendem kėtej pėrherė sepse Dardania na dha mundesin e tė qenurit shok sot. Andaj nga kėtu tė pėrciell pėrshėndetjet mė tė mira dhe me tė pėrzemėrta pėr ju!

Prezenca dhe shkronjat tuaja, qoftė nė oden time apo nė pėrgjithėsi nė Dardani, mė gėzojnė dhe mė lumturojnė!

http://i432.photobucket.com/albums/qq48/moonlightwalk/ForYouMySpecialFriend-1.jpg


http://i49.tinypic.com/1607zg7.jpg (http://tagged.com/deeamour)

4 my best friend

Honesty

ShEjToNkA
02-12-10, 21:20
Erdha te pershendes dhe te uroj nje mbremje te kendshme.


Faleminderit shumė Suela e kėndshme, mbrėmje tė kėndshme e tė mira pac pėrherė!

ShEjToNkA
02-12-10, 21:21
http://www.ekartenwelt.de/system/card_images/images/16356/original/h6000_romantik-nacht_12929_0_12929_0.gif?1283135770


Qika pa kule faleminderit qė ka kaluar kėtej, te pėrshėndes ku do qė je!

ShEjToNkA
02-12-10, 21:38
http://i49.tinypic.com/1607zg7.jpg (http://tagged.com/deeamour)

4 my best friend

Honesty


Hyra me gėzim thash mos mė ke sjell dredhėza... ndalė se u bėra horė, duket ka ik koha e tyre!!!:rolleyes: Po, po paska ik mė duket, tashi qenka koha e porogacave... ani de ndalė mos thuj gje se vec kohet i kujtova ku jemi se s'ta sjella pėr okolla me mė sjell, qy!:mad::biggrin:http://i224.photobucket.com/albums/dd299/presus_2007/Special%20friend/brightenupday31.jpg?1291322141 (http://javascript<b></b>:void(0);)

Honesty^uk.
03-12-10, 13:38
Hyra me gėzim thash mos mė ke sjell dredhėza... ndalė se u bėra horė, duket ka ik koha e tyre!!!:rolleyes: Po, po paska ik mė duket, tashi qenka koha e porogacave... ani de ndalė mos thuj gje se vec kohet i kujtova ku jemi se s'ta sjella pėr okolla me mė sjell, qy!:mad::biggrin:http://i224.photobucket.com/albums/dd299/presus_2007/Special%20friend/brightenupday31.jpg?1291322141 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v568/8/72/37265158449/n37265158449_1179362_2861.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1179364&id=37265158449)http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v568/8/72/37265158449/n37265158449_1179363_2970.jpghttp://i1.trekearth.com/photos/37950/geshtenja_1.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1179364&id=37265158449)http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v568/8/72/37265158449/n37265158449_1179489_3848.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1179364&id=37265158449)


Sa mire o ti Nalet qe e paske kuptuar qe tani eshte koha e Porogaēave dhe jo e dredhezave
keshtu qe tani meqe eshte koha e ftohte une po te ofroj 3 mundesi per te pasur porogaēa

-te gatshme
-ti qerosh vet
-ose ti mbledhesh dhe ti pjekesh vet
ti dhash keto 3 opsione ne menyre qe mos te mund te me thuash se kisha dasht ashtu apo keshtu
dhe pasi ti mbarosh porogaēat te kam sjell te pish edhe ēaj me Ibrig :tongue:astaj turru dhe shko te culahaja se te ben mire ne djegjen e kalorive pasi geshtenja ka kalori te shumta

Te falenderoj dhe pershendes qe me disa fjale tradicionele tona
me ke sjell ne kujtese atmosferen qe kishte dhe kalonim dikur ne Oden Dardane.

Sincerely
Honesty

ShEjToNkA
04-12-10, 14:18
Sa mirė qė i paske vargis si nė portokoll :biggrin:dhe do i marr ato tė gatshmet se ti qeroj pritoj e tė dalė me i mbledh bėn por... nejse, deri t'i pjeku mė shkonė koha palidhje, de. Dhe edhe vec puna se ėshtė ibrigu se cajin kisha me ta dhėnė pėr shkronja:mad: por gjithsesi do e pi pra, dhe culahajen mos ma nguc se atė nuk e lshojė pėr sė gjalli.:smile:


Faaaaaaaaaleminderit shuuuuumė.....................

Tė pėrshėndes dhe tė falenderoj shuuuuuuuumė!

Honesty^uk.
06-12-10, 10:13
Sa mirė qė i paske vargis si nė portokoll :biggrin:dhe do i marr ato tė gatshmet se ti qeroj pritoj e tė dalė me i mbledh bėn por... nejse, deri t'i pjeku mė shkonė koha palidhje, de. Dhe edhe vec puna se ėshtė ibrigu se cajin kisha me ta dhėnė pėr shkronja:mad: por gjithsesi do e pi pra, dhe culahajen mos ma nguc se atė nuk e lshojė pėr sė gjalli.:smile:


Faaaaaaaaaleminderit shuuuuumė.....................

Tė pėrshėndes dhe tė falenderoj shuuuuuuuumė!

http://i1.tagstat.com/image05/a/ccd9/00Fa053mIPp.jpg


Honesty

Murgesha
06-12-10, 17:10
Sa mirė qė i paske vargis si nė portokoll :biggrin:dhe do i marr ato tė gatshmet se ti qeroj pritoj e tė dalė me i mbledh bėn por... nejse, deri t'i pjeku mė shkonė koha palidhje, de. Dhe edhe vec puna se ėshtė ibrigu se cajin kisha me ta dhėnė pėr shkronja:mad: por gjithsesi do e pi pra, dhe culahajen mos ma nguc se atė nuk e lshojė pėr sė gjalli.:smile:


Faaaaaaaaaleminderit shuuuuumė.....................

Tė pėrshėndes dhe tė falenderoj shuuuuuuuumė!

Pasha mamin tem rrush me mend te kom qe sje dal mi mledh porogacat po i ke marr te gatshme.

E thirra vitin e kaluar ne telefon nje mike, e po me tregon qe eshte ka bahet gadi me dal me mbledh poragaca, e po me thot a po vjen?

Po i thash menjeher se kurr ne jet skisha pa poragaca te gjalla e hiq e me hiq me i mledh kshtu live. I hipa makines e i bana diku 140 km me shku me mledh edhe une poragaca (flaka ju dalt kund njo mos u gjette, se tybe edhe ne oborr me i pas kurr nuk dal mo mi mledh) Nejse...

Shkuam atje ku i kish par geshtenjat mikja ime, u armatosem mir me kese najloni e po mi jep ajo nje pal doreza (hahahaahahah, ma keq se me kon sheherlike nuk ka) e une me delikatese te madhe i refuzova dorezat se i mbledh me dor i thash asaj.

Spo e zgjas shum, u ktheva ne shpi pa geshtenja, me duar te gervishta, tre thonje te thyer e me nje kembe te vrame se ato te bekumet (he fara ju hupt) ishin kon me nje prru e tanat kishin rene jo ne toke po ne therra e hitha ha,hahaahahahahaahahahahahaahha


Mos gabo kurr me shku me mledh poragaca ma te shishme jan te gatshme, ani me ti sjell edhe te pjekta e te qeruara sun i han prej se miri.

Selom Ty e Honestit se kogja do dit magjike mi keni kujtu me keto shkrime :wink:

elvio
06-12-10, 18:32
pershendetje per ju

Cuca_Llapjane
07-12-10, 08:36
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

ShEjToNkA
07-12-10, 22:44
http://i1.tagstat.com/image05/a/ccd9/00Fa053mIPp.jpg


Honesty


Only 4 U my best friend
http://trulylovable.com/media/1532-i-value-my-friends-more.jpg

ShEjToNkA
07-12-10, 22:54
Pasha mamin tem rrush me mend te kom qe sje dal mi mledh porogacat po i ke marr te gatshme.

E thirra vitin e kaluar ne telefon nje mike, e po me tregon qe eshte ka bahet gadi me dal me mbledh poragaca, e po me thot a po vjen?

Po i thash menjeher se kurr ne jet skisha pa poragaca te gjalla e hiq e me hiq me i mledh kshtu live. I hipa makines e i bana diku 140 km me shku me mledh edhe une poragaca (flaka ju dalt kund njo mos u gjette, se tybe edhe ne oborr me i pas kurr nuk dal mo mi mledh) Nejse...

Shkuam atje ku i kish par geshtenjat mikja ime, u armatosem mir me kese najloni e po mi jep ajo nje pal doreza (hahahaahahah, ma keq se me kon sheherlike nuk ka) e une me delikatese te madhe i refuzova dorezat se i mbledh me dor i thash asaj.

Spo e zgjas shum, u ktheva ne shpi pa geshtenja, me duar te gervishta, tre thonje te thyer e me nje kembe te vrame se ato te bekumet (he fara ju hupt) ishin kon me nje prru e tanat kishin rene jo ne toke po ne therra e hitha ha,hahaahahahahaahahahahahaahha


Mos gabo kurr me shku me mledh poragaca ma te shishme jan te gatshme, ani me ti sjell edhe te pjekta e te qeruara sun i han prej se miri.

Selom Ty e Honestit se kogja do dit magjike mi keni kujtu me keto shkrime :wink:

O inson mos i nem porogacat se tė gjetė e zeza,,, Ju insont vec pėr sherr vini. Po pse erdhe e me kėtė rrėfim ia kujtove Honestyt sa vėshtirė ėshtė me mbledh porogaca e pastaj s'delė mė me mė mbledh:@@@Euu po mirė e paske pas gjetė, u kėnaqa duke qesh po tė paraftyroj duke ra nė hitha... moj mos kish pas edhe rrinqna pahiri? hahahahahahahahahahahahahaaaaaa

Por, megjithatė, kot e ke se mua s'mė frigon, sepse aq interesante duken nėpėr foto unė o do dali me mbledh njė ditė o s'them se patė dimer... pėr dimrin e ardhshėm po planifikoj se ky vec shkoj tani:D

Te pershendeees loqkum... doku kėshtu, por me rrėfime nė favor timin hahahahahahahahahaaaa

ShEjToNkA
07-12-10, 22:58
pershendetje per ju

Tė faleminderit shumė Elvio, i pėrshėndetur dhe i respektuar nga unė pėrherė!

ShEjToNkA
07-12-10, 23:00
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

Faleminderit shumė, pėrshėndetje edhe pėr ju... gjithė tė mirat!

SANTANA-29
07-12-10, 23:05
Shejtonka,,helloo,,Nje pershendetje nga une,,:smile:

Qe edhe nje kenge ndoshta te pershtatet pak,,

http://www.youtube.com/watch?v=dvnxAEzFooU&feature=related

ShEjToNkA
07-12-10, 23:17
Shejtonka,,helloo,,Nje pershendetje nga une,,:smile:

Qe edhe nje kenge ndoshta te pershtatet pak,,

http://www.youtube.com/watch?v=dvnxAEzFooU&feature=related

Santana, tė faleminderit shumė pėr kėngėn pėr pėrshėndetjen dhe pėr kohen qė ke kaluar kėtu. :)

Pėrshėndetjet mė tė mira pėr ty!

Kaqanikasja
09-12-10, 11:43
Pershendetje....:wink:

romansa
10-12-10, 21:02
Te phttp://fedel86.f.e.pic.centerblog.net/a9f4ycu0.gifershendes duke te uruar nje vikend te kendshem!!!

ShEjToNkA
18-12-10, 13:25
Pershendetje....:wink:

Faleminderit Kaqanikase, pėrshėndetje edhe ty!

ShEjToNkA
18-12-10, 13:27
Te phttp://fedel86.f.e.pic.centerblog.net/a9f4ycu0.gifershendes duke te uruar nje vikend te kendshem!!!

Faleminderit Romansa, pershėndetje edhe pėr ty!

Qika^Me^Kule
19-12-10, 16:52
Oi.... melaqe... asi Shejtonkoooo te pershendes oi zemrushe.... dhe te uroi gjitha te mirat e kesaj bote.....


P/s. Ec... cetu ta kallim Dushku-n :biggrin:

SVnMIOkCsm0

Honesty^uk.
21-12-10, 11:36
http://j4.tagstat.com/image03/9/e012/00md051Ou0i.gif
http://i34.tinypic.com/2wptgr9.jpghttp://i34.tinypic.com/2wptgr9.jpg

http://i480.photobucket.com/albums/rr167/santho5/christmas/15.gif (http://www.orkuters.com/)


Honesty

Honesty^uk.
22-12-10, 13:28
http://i1.tagstat.com/image06/3/7f8d/000m054AT-d.jpgHonesty

ShEjToNkA
23-12-10, 21:47
Oi.... melaqe... asi Shejtonkoooo te pershendes oi zemrushe.... dhe te uroi gjitha te mirat e kesaj bote.....


P/s. Ec... cetu ta kallim Dushku-n :biggrin:

SVnMIOkCsm0


O faleminderit shumė o qika pa kule, e pėrshėndetur e uruar qofsh gjithmonė!

Shumė faleminderit pėr kėngėn, bash favorit e kam!:smile:

ShEjToNkA
23-12-10, 21:54
http://i1.tagstat.com/image06/3/7f8d/000m054AT-d.jpgHonesty


Faleminderit shumė pėr dhuratat e fundvitit qė ishin tė parat!:smile:
http://i.123g.us/c/friend_specialfriend/card/102865.gif
http://www.wtv-zone.com/Marvaline/ES/gifs/beingthere3_FFF9EB_B76361.jpg

Qika^Me^Kule
24-12-10, 11:25
E dashura Shejtonk..... pranoi pershendetjet e mia... te perzemerta...sic cdo her duke te uruar nje fundjave te mir sic...zemra jote e don....

http://srv1.gb-pics24.com/14be0235fed99b7fbb87f30bcfdc677d.jpg

elvio
30-12-10, 23:28
Gezuar vitin e Ri

shendet e bukuri

Oltiana1
31-12-10, 10:47
Pėrshėndetje , Shejtonka !

Uroj qė nė vitin nė tė cilin po hyjmė tė ketė sa mė shumė pėr ty e familjen tėnde : Shėndet , lumturi , mbarėsi dhe realizimin e tė gjitha ėndėrrave :)


Gėzuar Viti i Ri 2011 !!!

Shenjestra
01-01-11, 16:42
Pershendetje

Gezuar vitin e ri 2011

SANTANA-29
02-01-11, 16:03
Shejtonka ,Urime shendet e shum fat te deshiroj per ket vit te ri,.

Qika^Me^Kule
06-01-11, 11:38
E dashur Shejtonka

Te pershendes ku do ce gjindesh , duke te Uruar dhe Viti 2011-tź Lutem per kete vit te jete vit i mbar per JU..... zemrushe.... te Qaffi.... fort..!!

Selam Qika^Me^Kule

ged5pHLhcZk&feature=related

Kaqanikasja
06-01-11, 13:21
Urime dhe me fat 2011-a paq shendet dhe sukses ne vitet qe vijn pas

Honesty^uk.
06-01-11, 20:42
Per ti zbukuruar shkelqesin bores ne ato nahije

dhe per te treguar se vertet je nje mike qe mbart vlera
erdha ketej ne konakun tend, per te sjell kete urim per nje vit

sa me te mbare dhe te mbushur plot me surpriza te kendshme per Ty, familjen dhe te dashurit e zemres tende.


http://i3.tagstat.com/image04/a/822b/0015052KE8H.gif
http://i7.tagstat.com/image04/9/dd76/000I001KtRS.jpg

Honesty

ShEjToNkA
20-01-11, 22:14
E dashura Shejtonk..... pranoi pershendetjet e mia... te perzemerta...sic cdo her duke te uruar nje fundjave te mir sic...zemra jote e don....

http://srv1.gb-pics24*****/14be0235fed99b7fbb87f30bcfdc677d.jpg

E ėmbėla qikilushe tė falenderoj shuuumė pėr fjalet dhe urimet qė ke lėnė kėtu* njėherit edhe tė pėrshėndes me dėshirė qė tė kesh filluar njė vit sa mė tė mbarė dhe ta mbarosh mu sic ta donė zemra!

Pėrshėndetjet mė tė mira pėr ty!

ShEjToNkA
20-01-11, 22:15
Gezuar vitin e Ri

shendet e bukuri

Faleminderit i nderuar Elvio.

Gėzuar dhe shėndet e tė bukura pac pėrherė!

ShEjToNkA
20-01-11, 22:17
Pėrshėndetje * Shejtonka !

Uroj qė nė vitin nė tė cilin po hyjmė tė ketė sa mė shumė pėr ty e familjen tėnde : Shėndet * lumturi * mbarėsi dhe realizimin e tė gjitha ėndėrrave :)


Gėzuar Viti i Ri 2011 !!!


E dashurė Oltianė* faleminderit shumė me urimet e njejta dhe me dėshirat me tė mira pėr ty tė pėrshėndes dhe uroj qė cdo cast i juaji tė jetė me lumturi!

Gėzuar dhe shėndet!

ShEjToNkA
20-01-11, 22:17
Pershendetje

Gezuar vitin e ri 2011


Faleminderit* gjithashtu edhe pėr juve!

ShEjToNkA
20-01-11, 22:18
Shejtonka *Urime shendet e shum fat te deshiroj per ket vit te ri*.


Gjithashtu edhe pėr ty i nderuar Santana... faleminderit dhe pėrshėndetje pėr ty!:smile:

ShEjToNkA
20-01-11, 22:19
Urime dhe me fat 2011-a paq shendet dhe sukses ne vitet qe vijn pas

Gjithashtu edhe pėr ty Kaqanikase... faleminderit shume dhe shėndet pėr ty!

ShEjToNkA
20-01-11, 22:49
Per ti zbukuruar shkelqesin bores ne ato nahije

dhe per te treguar se vertet je nje mike qe mbart vlera
erdha ketej ne konakun tend* per te sjell kete urim per nje vit

sa me te mbare dhe te mbushur plot me surpriza te kendshme per Ty* familjen dhe te dashurit e zemres tende.


http://i3.tagstat*****/image04/a/822b/0015052KE8H.gif
http://i7.tagstat*****/image04/9/dd76/000I001KtRS.jpg

Honesty

Faleminderit qė ke kaluar kėtej dhe i ke vėn shkelqėsin kėsaj ode me shkronjat tuaja aq tė vlerta. Faleminderit edhe pėr urimet dhe i tillė qoftė viti edhe pėr ty... qoftė ashtu sic ta donė zemra!

http://i536.photobucket*****/albums/ff325/hassiembabatu/friend7.jpg

Antika
22-01-11, 22:35
Nj efundjave te bukur te deshiroj*ashtu si e deshirojne shejtanat.Jo insanat :biggrin::wink:

ShEjToNkA
22-01-11, 23:13
Nj efundjave te bukur te deshiroj*ashtu si e deshirojne shejtanat.Jo insanat :biggrin::wink:

N'sahat deke me qene insonėt nuk tė lėnė rehat se lere me nė fundjava me kalue shejtanski:mad::biggrin::biggrin:

Tė faleminderit qė ke kaluar kėtej e fundjava sic ta donė zemra pac pėrhere!

Honesty^uk.
26-01-11, 14:37
1831 (http://*****123tagged*****/Comments/Friendship_Notes.aspx)
1832Honesty

ShEjToNkA
27-01-11, 17:16
1831 (http://*****123tagged*****/comments/friendship_notes.aspx)
1832honesty
___

1833

Albonita
13-02-11, 12:52
Dashuria nuk ėshtė tradite dhe as feste, eshte ushqim i perditshem per te krijuar nje shoqeri te forte dhe te lidhur dhe ne dite tilla, duhet tė kujtojmė te gjitha ato qe na bejne njerez me te mire dhe me me vlera, njerez qe kane humanizėm dhe zemėr tė gjerė pėr tė dhuruar buzėqeshje dhe gėzim, per nje shoqeri nga e cila burojnė vetem dhurata dhe lule ndjenjash.
Te thuash fjale tė bukura nuk eshte turp, sepse nuk eshtė turp te dhurosh lumturi njerezve te shtrenjte te jetes tende!


http://picfor.bildero.net/0014478C3/.jpg

Sot shfrytzoj kohen te le fjal te bukra per Diten e SHEN VALENTINIT!
Pac gjithmon Dashuri lumturi miresi gjat gjith jetes Tende!
Sinqerishte -----> AlbonitA

Murgesha
14-02-11, 11:16
E dashura Shejtonka jon (ime)!

Urime ditelindja!

Pritsh e percjellsh edhe shum e shum ditelindje tjera!

Fati lumturia e begatia qofte gjithmon ne anen tende!http://www.freemyspacegraphics.com/Graphics/Happy_Birthday_Graphics/images/happy_birthday_ne_01.gif

Gjithashtu Urime edhe dita e dashnise!