PDA

View Full Version : ShEjToNkA


Faqet : 1 2 3 4 5 6 [7]

SANTANA-29
30-01-12, 21:36
E pash Dianen tu vrapu erdha me pa qka po zihet ksajde :biggrin:


Ani Shejtan, qysh je a je mire.

A ka naj pije apo napolitank :biggrin:


ps: te pershendes shume tybe edhe at Friend'sin tend :biggrin:

Qka ka ndodh ketu,.-qka po vraponi te Oda e shejtonit---:wink:..

Pershendetje edhe nga une masi erdha ketu.-ni napolitank e du edhe une,,hahahha..

Diana007
30-01-12, 21:36
E pash Dianen tu vrapu erdha me pa qka po zihet ksajde :biggrin:


Ani Shejtan, qysh je a je mire.

A ka naj pije apo napolitank :biggrin:


ps: te pershendes shume tybe edhe at Friend'sin tend :biggrin:


Cncncnnccn mos me ndjek moj ma se ethet mi shtine thash kush o mrapa se terr nuk po shihet ahahahahahhah

e_martumja
30-01-12, 21:38
Qka ka ndodh ketu,.-qka po vraponi te Oda e shejtonit---:wink:..

Pershendetje edhe nga une masi erdha ketu.-ni napolitank e du edhe une,,hahahha..
Erdha me shfrytzu rastin me ngreh naj sen ahahhahahDiana mos u tut se nuk ha njerz ahahhahaha


Shejtan ajde mo se jemi huntu :biggrin:

SANTANA-29
30-01-12, 21:40
Erdha me shfrytzu rastin me ngreh naj sen ahahhahahDiana mos u tut se nuk ha njerz ahahhahaha


Shejtan ajde mo se jemi huntu :biggrin:

Qy ama napoletankat i han ,,hahahahahahhaaha,,si po me doket Shejtonka paska ra me fjet ..-

Diana007
30-01-12, 21:41
Erdha me shfrytzu rastin me ngreh naj sen ahahhahahDiana mos u tut se nuk ha njerz ahahhahaha


Shejtan ajde mo se jemi huntu :biggrin:


Nuk dita se je ti mAJ ;; a po do kivi jam ka ha un hihihiihihih

e_martumja
30-01-12, 22:00
Nuk dita se je ti mAJ ;; a po do kivi jam ka ha un hihihiihihih


Santana jo s'po flen po behet kishe po flen e spo ndin asgje :tongue:


FLM Diana mora pak rrush se si duket ky Shejtan se ka nijet me na dhone sen me honger :biggrin:

SANTANA-29
30-01-12, 22:20
Santana jo s'po flen po behet kishe po flen e spo ndin asgje :tongue:


FLM Diana mora pak rrush se si duket ky Shejtan se ka nijet me na dhone sen me honger :biggrin:

Oj e tranume,,asi me fal se Martume deshta me shkru,,hajde te protestojm sikur vetfundosja deri sa te vjen shejtani,,hahahahhah...

Une diqa uni,,:biggrin:

e_martumja
30-01-12, 22:25
Oj e tranume,,asi me fal se Martume deshta me shkru,,hajde te protestojm sikur vetfundosja deri sa te vjen shejtani,,hahahahhah...

Une diqa uni,,:biggrin:

Qe e tranumja te bjen me honger se nuk sheh hajr prej Shejtanit :biggrin:


Hajde bujrum ne ode te huj :tongue:

http://www.zerishqiptar.com/file/pic/photo/2010/05/gjilanlikja-flija-kosovare_500.jpg

halla e madhe
30-01-12, 22:48
Qe e tranumja te bjen me honger se nuk sheh hajr prej Shejtanit :biggrin:


Hajde bujrum ne ode te huj :tongue:

http://www.zerishqiptar.com/file/pic/photo/2010/05/gjilanlikja-flija-kosovare_500.jpg

..po pre me padurim shejtonken te na shtroje sofren :)

e_martumja
30-01-12, 22:52
..po pre me padurim shejtonken te na shtroje sofren :)


Kqyrni anena qka paska shtrru mjammmmm mjammmmmmmm


http://farm4.static.flickr.com/3150/2601557008_2c0e7c2096.jpg

premium
30-01-12, 23:33
Kujdes se po humbesh nė oborr se fija me gjetė nuk qenka hic:biggrin:
Mirė s'po mė vjenė hic, jo pėr dicka por ngase po mi mangsojnė titujt, por une zahmet me heq hic, po i ndali pėr veti se vetėm kėshtu i duket si me i marr vet.:mad::biggrin:

Hic pa nejse, pėrshėndetje!
Tash ma ki pshtjedh rrugėn nė oborr..
kam mendu se jeni bineqe me Murgeshėn :))
nejse qetasht po ti pėrshėndes pa nejse :))

ShEjToNkA
03-02-12, 21:53
Gezohem se te shoh ktu ,, te pershendes me shpres se jeni mir ,,,e po ja kaloni mir,,,

Me respekt Diana.


http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378779_231749126893600_231450110256835_536253_1487 430874_n.jpg


E dashurė Diana, tė falenderoj dhe tė pėrshėndes pėrzemėrsisht qė gjithmonė je prezente kėndshėm dhe ngrohėt e tillė qofsh me familjen tuaj dhe gėzueshėm dhe me lumturi pėrhera!


SP. E martumja dhe Santan falemnderit pėr viziten dhe pėrshėndetje pėr ju!

SPP E martumja kėshtu me sofėr plotė dilė sa herė tė duash edhe nė konak timin thuaj byjrum se nuk tė cortoj:biggrin:

ShEjToNkA
03-02-12, 21:54
..po pre me padurim shejtonken te na shtroje sofren :)

Hallushe sofren kėsaj here e paska shtruar e martumja kėshtu qė mua me mbetet vetėm tė tė them mirė se paske qenė kėtej. :biggrin:
Pėrshėndetje pėr ty e nderuar!

e_martumja
03-02-12, 23:58
E dashurė Diana, tė falenderoj dhe tė pėrshėndes pėrzemėrsisht qė gjithmonė je prezente kėndshėm dhe ngrohėt e tillė qofsh me familjen tuaj dhe gėzueshėm dhe me lumturi pėrhera!


SP. E martumja dhe Santan falemnderit pėr viziten dhe pėrshėndetje pėr ju!

SPP E martumja kėshtu me sofėr plotė dilė sa herė tė duash edhe nė konak timin thuaj byjrum se nuk tė cortoj:biggrin:
Ajt se vivi vetem ent po ti lo tye mi la e shperlah :biggrin: pastrroje pak qat kuzhinen. Krejt qka pate i kemi ngreh :eek:

http://files.fluctuat.net/images/cms_flu/9/4/6/0/50649/64054.jpg

Diana007
08-03-12, 11:09
http://desmond.imageshack.us/Himg217/scaled.php?server=217&filename=marsi.png&res=medium

Jana
27-03-12, 15:40
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

turisti
01-05-12, 23:17
Pershendetjet me te perzemerta ne keto oret e vona shoqke.:smile:

http://kosova.info/wp-content/uploads/2011/04/Prishtin%C3%AB-mbillen-255-mij%C3%AB-lule-sezonale.jpg

ShEjToNkA
08-05-12, 16:02
Pershendetjet me te perzemerta ne keto oret e vona shoqke.:smile:

http://kosova.info/wp-content/uploads/2011/04/Prishtin%C3%AB-mbillen-255-mij%C3%AB-lule-sezonale.jpg

Pėrshėndetje dhe respekt pėr ty i nderuar Turisit, qofshė mirė pėrhera!

ShEjToNkA
08-05-12, 16:03
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

Ditė tė bukur e tė mėdha pac pėrhera!

ShEjToNkA
08-05-12, 16:04
http://desmond.imageshack.us/Himg217/scaled.php?server=217&filename=marsi.png&res=medium

E gėzuar e uruar dhe bekuar qofshė pėrherė e dashur Diana!

HonestY.
07-08-12, 11:16
http://i3.tagstat.com/image07/2/71fb/00bl0558D7X.jpg
http://img1.123tagged.com/en/foryou/100.gif

http://j2.tagstat.com/image04/3/7175/00wZ0520T5R.jpg

Duke deshiruar dhe uruar qe te jesh duke kaluar sa me kendshem keto dite te ngrohta vere, dua te pershendes dhe njekohesisht te uroj agjerim sa me te lehte dhe enderrat tua u befshin realitet.


Honesty

ShEjToNkA
19-08-12, 22:28
---------------

ShEjToNkA
19-08-12, 22:55
--------

Kaqanikasja
25-03-13, 15:03
http://img1.funscrape.com/en/flowerspresentation/19.gif

nje pershendetje te ngrohte dhe pasdite te kendeshme

schütze
17-05-13, 00:17
http://www.commentsyard.com/graphics/cartoons/cartoons79.gif (http://www.commentsyard.com/glittered-pooh-with-flowers/)


Nje pershendetje te ngroht nga schütze

Kaqanikasja
24-05-13, 07:58
http://www.superhotfile.com/CommentGraphics/Friday_greeting/images/friday0a.gif