PDA

View Full Version : ShEjToNkA


Faqet : 1 2 3 [4] 5 6 7

Xuki
01-01-09, 17:21
http://photos2.hi5.com/0064/952/429/1uD8R4952429-02.jpg

ShEjToNkA
02-01-09, 13:16
Gazi-de, Lazdrani, Gjini, Emine, Dreni, Lovely, Teuta, Natyra, Rozafa, Dardan Kastrati, Prishtinasja, Linka_pz, Psikologu, Ritta, Oqeani, Sheta, Trina_1, Romansa, Labi, Nirvana Band, Domira, Giovani, Anna, Shqiptare nė Turqi, Dallėndyshja, Selvije, Amina, Jana, Memphisx, Lavdija dhe Xuki, ju falenderoj nga zemėra pėr urimet dėrguar nė adresnėn time.

Me dėshirė qė viti 2009 tė ju trajtoj nė mėnyrėn me tė mirė dhe me tė dėshiruar nga ju, ju pėrshėndes nė kėtė fillim vit dhe ju uroj edhe njėherė nga zemėra GĖZUAR!

ShEjToNkA
02-01-09, 13:23
edhe ty po te jap afat si murgeshes 16 sahat i ke qe svjen me na than flm per urimet un kam me ardh me marr urimin tem a more vesh o shejton qka kam hjek deri e kam shkru e ti as nje flm sna e the:smile:

hiq mos ja uroni se edhe qito qka i ka qutu kam me ja marr oj qyqe edhe 13 sahat te kan met veq:smile:

Sis me kot e ke, sepse ultimatumet e insonave unė s'i pėrfilli:biggrin:SP. ghaghaghaghaghaghaghaghgahaghghagahgah o Teuta jo me kot kam filluar e para t'ju uroj, duke pas parasysh prezencėn time qė rrallohet gjatė festave.
Vrejtje me vend por koha nuk premtonte qė tė jem ksajde.

SP. Por unė ty do tė falenderoj tre herė, sepse vete prezenza yte kėtu tre herė radhazi mė bėn tė kuptoj se ty tė bėjn ne mend tė mė japėsh edhe kritika, e jo vec lavdata, qė tė jam cdo herė e nė pėrmisim.:wink: :smile:

ShEjToNkA
02-01-09, 13:28
Mikeshė e nderuar dhe e respektuarė Shejtonka !

Koha kalon siku uji nder urė-thonin dikur tė vjetrit.
Por , koha e juaj dhe pjesmarrja e juaj nė ketė faqe Dardane , ka shendritur cdo here me driten mė tė mirė.
Dikush shkruan sa pėr tė plotsuarė vetem faqe shkrimesh , po ju shkruani qė tė plotesoni zbrazetirat qė gjinden akoma shoqerin tonė dhe kan nevojė tė permbushen me njė sinqeritet , dituri , durim dhe maturi, e nė keto tė gjitha , ndersa ju , cdo herė me njė perkushtim tė madhė -i pėrmbushni kuadrot e zbrazeta dhe tė harruara kėt nė Dardanin e gjithė shqiptarve.

Mikesh e nderuarė ;

Gezuarė Vitn e ri 2009

Uroj qė Viti i ri , tė ju sjellė shendet, suksese dhe plotė tė arritura ne jeten e juaj , ne familje dhe tė dashurit e juaj.

Me respekt dhe konsideratė , si cdo here pėr ju ;

Psikologu

I nderuari Psikolog, respekti dhe konsiderata pėr ty, nga ana ime, nuk kanė munguar asnjėherė qė kur unė plasova shkrimet e para kėtu, sepse qė atėherė kam diktuar njė pėrsonalitet tė denjė dhe tė mirfilltė nė nickun PSIKOLOGU.
Tė falenderoj nga zemėra pėr cdo germė qė ke rėndit kėtu sepse qė nga e para e deri tek e fundit mua mė bėjn tė ndihem e nderuar.

Pėr shumė mot begati, gėzime dhe harmoni!

lyra2
02-01-09, 13:39
..shejtanke,a ka mendu hq per ket vit me u ba insan aj ooo??!!
Mire e ki,rri aty me mire ,se insan bahesh kur te duash,po shejtan pak ma veshtire :P:P

Urime shume urime Viti i Ri ;)

ShEjToNkA
02-01-09, 13:42
..shejtanke,a kmendu hq per ket vit me u ba insa ajooo??!!
Mire e ki,rri aty m mire se insan bahesh kur te duash,po shejtan pak ma veshtire :P:P

Urime shume urime Viti i Ri ;)

Jo qė kam mendu m'u bė inson, por ekam vendos edhe njėherė m'u bė shejton, se vec shtatėhere pak po mė duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuket.:biggrin: :biggrin: :biggrin:


Urime, gėzime dhe shumė tė mira nė vitin e ri.
Pėr shumė mot!

iDeeaLi
02-01-09, 20:36
Pershendetje ty dhe urime vitin e riii pritsh per shum mot sa met mire :)

ShEjToNkA
03-01-09, 23:34
Pershendetje ty dhe urime vitin e riii pritsh per shum mot sa met mire :)

Ideali, faleminderit.
Urime edhe pėr ty viti i ri, mbarėsi e tė mira gjatė gjithė vitit!

Albonita
06-01-09, 07:45
http://img518.imageshack.us/img518/3618/0933ac0.jpg (http://imageshack.us)

ShEjToNkA
16-01-09, 21:03
http://img518.imageshack.us/img518/3618/0933ac0.jpg (http://imageshack.us)

Albonita, faleminderit dhe pėrshėndetje edhe pėr ty rrushe ku do qė je!

Shqiptare_ne_Turqi
17-01-09, 00:22
ShEjToNkA,je nga ato,qé ndihem e lumtur dhe e ndershme me vizitat tek uné, qofsh e nderuar gjithmon...

t'pérshéndes shum sinqerté ...

http://www.youtube.com/watch?v=CDlcGeXtB5k

Kam nder pér két kompozitor Greké,dhe e dégjoj me kénaqési,..pra,pata qef ta dérgoj dhe ty njé vepér té tij,duke shpresuar se té pélqen ..:smile:

Zana_ch
17-01-09, 00:23
ShEjToNkA : te pershendes nga thellsia e zemres

http://i324.photobucket.com/albums/k331/hgnet/cmt/cat/weekend/butterfly-weekend.gif

ShEjToNkA
17-01-09, 00:27
ShEjToNkA,je nga ato,qé ndihem e lumtur dhe e ndershme me vizitat tek uné, qofsh e nderuar gjithmon...

t'pérshéndes shum sinqerté ...

http://www.youtube.com/watch?v=CDlcGeXtB5k

Kam nder pér két kompozitor Greké,dhe e dégjoj me kénaqési,..pra,pata qef ta dérgoj dhe ty njé vepér té tij,duke shpresuar se té pélqen ..:smile:


O sisssss, dhurata ėshtė dicka shumė vecantė, pėrsonalisht i cmoj shumė dhuratat, e aq mė shumė ėshtė e vcantė nga njerz si TI kur mė vijnė.
Tė shprehem sinqerisht nuk e preferoj aq, por pėrsi mė ka ardh nga ty e ndėgjoj me shumė ėndje dhe tė falenderojė me tėrė sinqeritetin qė posedoj nė pėrsoanlitetin tim.

Tė pėrqfojė pėr nderin qė mė bėre!

ShEjToNkA
17-01-09, 00:29
ShEjToNkA : te pershendes nga thellsia e zemres

http://i324.photobucket.com/albums/k331/hgnet/cmt/cat/weekend/butterfly-weekend.gif

Nga thellėsia e zemrės edhe unė tė falenderoj dhe njėkohėsishtė tė pėrshėndes.
Cdo wekeend pac beautiful!

Shqiptare_ne_Turqi
17-01-09, 00:49
O sisssss, dhurata ėshtė dicka shumė vecantė, pėrsonalisht i cmoj shumė dhuratat, e aq mė shumė ėshtė e vcantė nga njerz si TI kur mė vijnė.
Tė shprehem sinqerisht nuk e preferoj aq, por pėrsi mė ka ardh nga ty e ndėgjoj me shumė ėndje dhe tė falenderojė me tėrė sinqeritetin qė posedoj nė pėrsoanlitetin tim.

Tė pėrqfojė pėr nderin qė mė bėre!


Mua,m'duket mé ndikon dhe éna e tij paqésor,se njé periudhé té gjat ka bashkévepruar me kompozitorét,artistat intelektual & paqésore Turk ,pér krijimin e miqésisé mes dy popujve Greko-Turk, ose té tham ma mire,.. paqe njerzimit ...duke menduar se paqja ju takon pa dallim race gjith njerzimit ...:smile:

nése din ti ndonjé kundérveprim té tij,pér Shqiptarét tregom té lutem se ftofna menjéheré dhe nuk e vlersoj ma,ashtu si ma paré ...edhe njéhere t'pérshendes nga zemra ...

doGzona
17-01-09, 01:32
ShEjToNka, erdha te le nje pershendetje te maaadhe e te sincerte, dhe te falemnderoje shuuume per bised , shoqerin, dhe te theme qe ishe dhe mbete e mrekullueshme!

Nje fundjave te qete te deshiroje gjithashtu!

http://sl.glitter-graphics.net/pub/55/55284afj0lj9l87.jpg

doGzona

ShEjToNkA
17-01-09, 01:59
ShEjToNka, erdha te le nje pershendetje te maaadhe e te sincerte, dhe te falemnderoje shuuume per bised , shoqerin, dhe te theme qe ishe dhe mbete e mrekullueshme!

Nje fundjave te qete te deshiroje gjithashtu!

http://sl.glitter-graphics.net/pub/55/55284afj0lj9l87.jpg

doGzona

Dogezona, faleminderit siss, ishte kėnaqesi tė bisedonim.
Sinqerisht kalova caste shumė tė mira me ty dhe tė falenderoj nga zemėra. Por duhe tė tė them se jeni ju tė mrekullueshem pastaj edhe unė s'kam se si tė mos jem me ju!

Cdo ditė pac tė mirė, tė kėndshme dhe tė mabrė.

shfletuesi_
17-01-09, 09:53
ShejTonKa e qetu qka duhet me ba ne qet tem...

Trina_1
18-01-09, 20:55
Te pershendes te uroj nje mabremje te qet ..

http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1444/PreviewComp/SuperStock_1444R-91010.jpg

ShEjToNkA
18-01-09, 21:08
ShejTonKa e qetu qka duhet me ba ne qet tem... Nė kėtė temė s'ke c'tė bėsh asgjė me shumė se sa tė shkruash si nė tė gjitha temat tjera, gjithmonė nė bazė tematike!

ShEjToNkA
18-01-09, 21:09
Te pershendes te uroj nje mabremje te qet ..

http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1444/PreviewComp/SuperStock_1444R-91010.jpg Falemnderit. Cdo mbrėmje tė kėtij viti pac tė qetė dhe tė kėndshme, Trinuuuuuuuuush!

emine
23-01-09, 20:49
nje pershendetj,dhe nje perqafim nga eminia per ty mike!http://i2.tagstat.com/image01/1/9023/001t001Ap0z.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
24-01-09, 21:26
Té pérshéndet dhe té uron njé vikend té miré motra nga Turqia ...


http://images.habervitrini.com/devam_photo/org/dl7ei01231592888bn6wgmj.jpg (http://www.habervitrini.com/fotogaleri.asp?pn=11)

ShEjToNkA
24-01-09, 22:55
nje pershendetj,dhe nje perqafim nga eminia per ty mike!http://i2.tagstat.com/image01/1/9023/001t001Ap0z.jpg

E pėrshėndetur dhe e pėrqafuar me tė mira dhe ngrotėsi qofsh gjithmonė!

ShEjToNkA
24-01-09, 22:57
Té pérshéndet dhe té uron njé vikend té miré motra nga Turqia ...


http://images.habervitrini.com/devam_photo/org/dl7ei01231592888bn6wgmj.jpg (http://www.habervitrini.com/fotogaleri.asp?pn=11)

O motra tė faleminderit pėr nderin qė mė bėn me vizitat tuaja. Por si valle nuk po takohemi mė shpeshshsh kėndej??
M'ka marr malli tė shkėmbjem shkrime me ty.

Tė pėrshėndes dhe tė uroj jo vetėm kėtė fundjavė, por cdo fundjave ta kesh tė mirė, tė ngrohėt dhe tė begatshme.

Shumė pėrshėndetje pėr ty sisssss!

e_martumja
24-01-09, 23:39
Hyra rasisht me pa mos ki edhe ti ditelindje :biggrin:


Ajt pra nje pershendetje...

ShEjToNkA
24-01-09, 23:42
Hyra rasisht me pa mos ki edhe ti ditelindje :biggrin:


Ajt pra nje pershendetje...

More nėse ke hy rasishtė s'ka dertė, por inshalla se ke bajtur bllokun deri kėtu pėr sė rėndi duke mendu mos rasishtė e kam datėlindjen??!!:rolleyes: :biggrin:


Ajt se unė tė pėrshėndes herėn tjeter.:smile:

e_martumja
24-01-09, 23:46
More nėse ke hy rasishtė s'ka dertė, por inshalla se ke bajtur bllokun deri kėtu pėr sė rėndi duke mendu mos rasishtė e kam datėlindjen??!!:rolleyes: :biggrin:


Ajt se unė tė pėrshėndes herėn tjeter.:smile:Tani hyra nga kurreshtja ahahahha

S'jam aq e gjymet me te pru per dite Blloka spo du me ja pa hajrin ti e me ndertu naj sen :biggrin:Kalofsh Xix :biggrin:

ShEjToNkA
24-01-09, 23:49
Tani hyra nga kurreshtja ahahahha

S'jam aq e gjymet me te pru per dite Blloka spo du me ja pa hajrin ti e me ndertu naj sen :biggrin:Kalofsh Xix :biggrin:

herėn tjeter besoj ke me ardh nga dhuna. ghaghahgahgaghaghagagha

Ncncnc, cfarė koprrace!!!:biggrin:

Ejjj, eja edhe njė herė kėndej...

e_martumja
24-01-09, 23:52
herėn tjeter besoj ke me ardh nga dhuna. ghaghahgahgaghaghagagha

Ncncnc, cfarė koprrace!!!:biggrin:

Ejjj, eja edhe njė herė kėndej...Erdha me te pyet qka dmth koprrace ?:biggrin:

ShEjToNkA
24-01-09, 23:56
Erdha me te pyet qka dmth koprrace ?:biggrin:

Pse, unė pėrkthyese po tė dukem aa???:rolleyes: :biggrin:


Tani tė falenderoj qė kalove ksajde dhe mė pėrshėndete.
Kalo xixė dhe mos u bė tahmaqare nė blloka:biggrin:

romansa
07-02-09, 10:05
Te pershendes me nje vikend te kendshme
http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xrosa_l.jpg

gazi-de
10-02-09, 11:11
ShEjToNkA pershendetje:smile:
http://eu.inmagine.com/img/imagesource/ie042/ie042035.jpg:biggrin::wink:

Dreni30
11-02-09, 20:48
http://www.ladorishti.com/gallery/albums/userpics/10001/normal_dimri.jpg

Pershendetjet e mia kudo qe jeni.

Dreni.

Zana_ch
13-02-09, 21:35
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Shqiptare_ne_Turqi
14-02-09, 19:42
http://t3.imagechef.com/ic/imgout/samp86d0aaa463a0a057.jpg

ShEjToNkA pérshéndetje, dhe shum urime :smile:

Trina_1
14-02-09, 23:44
http://www.funmunch.com/events/valentine/valentine_flowers/valentine_flowers_3.jpg

ShEjToNkA
15-02-09, 13:57
Romansa, Dreni, Gazi, Zana, Shqiptare dhe Trina ju faleminderit qė keni kaluar kėtu pari dhe ju pėrshėndes edhe unė ku do dhe ka do qė jeni!


Shumė tė mira pėr ju!

Shqiptare_ne_Turqi
25-02-09, 11:50
ShEjToNkA, ku hupe bree:biggrin: sedi a ke ni qé lovely mu bo vjeherr :biggrin: veq po i dal harrdak :biggrin: :biggrin:

Albonita
26-02-09, 08:39
Fjuuuuuuuuu ( TE PERQAFOJ SHUMEeee )http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

ShEjToNkA
27-02-09, 21:21
ShEjToNkA, ku hupe bree:biggrin: sedi a ke ni qé lovely mu bo vjeherr :biggrin: veq po i dal harrdak :biggrin: :biggrin:

Nė dac rrij harrdak e nė dac jo, bjeri vi kėsaj pune sepse re e Lovelyt unė gjallė ti me kanė kurrė e pėr shtatqindė bajrama!!!!!!!!!!!!!:redface: :biggrin:

ShEjToNkA
27-02-09, 21:22
Fjuuuuuuuuu ( TE PERQAFOJ SHUMEeee )http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)


Edhe unė ty tė fijuuuuuuuuuu shumė:biggrin: ... deshta tė them tė pėrqafoj shumė edhe unė ty.

Jana
28-02-09, 13:27
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

Honesty^uk.
01-03-09, 19:04
Meqe tash fillon me ik dimri,ishalla te iken edhe gripi se boll e ke mbajt tash 3 muaj
dhe del e kalon diten ne CULAHAJĖ

Kalofsh siē eshte me se miri per ty oj ēika Porogaēave

Pershendetje te ngrohta dhe te sinqerta ke nga djali i IBRIGUT

Honesty

DEA
08-03-09, 12:16
Ne emrin e shoqerise vjeter urime festa e femres...

Jana
08-03-09, 12:36
Urime 8 Marsi...
http://i6.tagstat.com/image02/c/d5a8/007A01eXdmE.gif

Trina_1
08-03-09, 13:46
Urime 8 Marsi
http://i260.photobucket.com/albums/ii12/synnefoula29/flowers/3446c2dd9137.gif

Shqiptare_ne_Turqi
08-03-09, 14:48
Mé duhej té ndalim pak ma gjat,duke menduar se q'far fjale mundem me e gjet qé kam dashurin si njé moter e vértet pér ty ...Pra,besoj se mé kupton shum,shum miré se je ajo qé mé kupton taman ...

E dashur,nga zemra me déshirat ma té mira pér ty,urime 8 marsi ...

http://www.muhammedinur.com/resimler/gul81.jpg

Dallandyshja_718
08-03-09, 17:01
Bukuria e forumit, Urime 8 marsi!


http://www.turizamrs.org/tors/slike/cvijetCIMG1042.jpg

ShEjToNkA
11-03-09, 18:48
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

Janush, hello edhe ty, sissss!

ShEjToNkA
11-03-09, 18:56
Meqe tash fillon me ik dimri,ishalla te iken edhe gripi se boll e ke mbajt tash 3 muaj
dhe del e kalon diten ne CULAHAJĖ

Kalofsh siē eshte me se miri per ty oj ēika Porogaēave

Pershendetje te ngrohta dhe te sinqerta ke nga djali i IBRIGUT

Honesty
Ti djali i IBRIGUT, po s'mė ke ardh me nja tre- katėr- pesė- gjashtė trasta POROGACA mė mirė mos eja hic, se edhe ashtu rrall po dukeshshshsh...
Edhe, kjo puna e culahajės, desha me tė thėnė se kėto urime s'po i bėn me zemėr se sa herė po mė dėrgon urime mua po mė bėhen zjerm ( si me me mė dėrgu nemė):redface:

Pėrshėndetje tė ngrohėta dhe ė sinqerta, gjithsesi, ke edhe nga unė dhe tė falenderoj qė ke ndarė kohė pėr kėtė odė!

Puss t'martė.:biggrin:

ShEjToNkA
11-03-09, 18:59
Ne emrin e shoqerise vjeter urime festa e femres...

Po nė atė emėr tė falenderoj siss, dhe tė tė them tė drejtėn mė paska ra malli tė lexojė shkronjat tuaja.

Urimet dhe tė mirat tė shoqėrofshin gjithmonė!

ShEjToNkA
11-03-09, 19:00
Urime 8 Marsi...
http://i6.tagstat.com/image02/c/d5a8/007A01eXdmE.gif


Faleminderit Janė, e uruar dhe e ngrohtė qofsh e shoqruar pėrherė!

ShEjToNkA
11-03-09, 19:00
Urime 8 Marsi
http://i260.photobucket.com/albums/ii12/synnefoula29/flowers/3446c2dd9137.gif

Faleminderit edhe pėr urimin edhe pėr faktin qė je shumė, shumė e kujdeshme gjithnjė!

ShEjToNkA
11-03-09, 19:04
Mé duhej té ndalim pak ma gjat,duke menduar se q'far fjale mundem me e gjet qé kam dashurin si njé moter e vértet pér ty ...Pra,besoj se mé kupton shum,shum miré se je ajo qé mé kupton taman ...

E dashur,nga zemra me déshirat ma té mira pér ty,urime 8 marsi ...

http://www.muhammedinur.com/resimler/gul81.jpg

Unė vec kur e shofė nofken tėnde dhe shkronjat e radhitura nga ty, them sinqerisht, me rrėmben njė ndjenjė krenarije... Por kur kumonikoj me ty ndjehem e nderuar, ndėrsa kur tė shofė nė oden time vėrtetė ndjehem e priviligjuar!

Besojė edhe unė se edhe ti fare mirė mė kupton rrespektin/ vlersimin/ cmimin qė kam pėr ty!

Tė falenderoj dhe uroj qė uratat dhe tė mirat tė tė shoqėrojnė gjatė gjithė jetės!

ShEjToNkA
11-03-09, 19:06
Bukuria e forumit, Urime 8 marsi!


http://www.turizamrs.org/tors/slike/cvijetCIMG1042.jpg


Bukuri dhe mė shumė se bukuri e kėtij forumi je vet ti e nderuar dhe shumė e respektuar Dallėndyshe.
Tė falenderoj pėr nderin qė mė ke bė duke u ndalė nė kėtė odė dhe pėr urimin.

Tė mirat dhe urimet tė shoqrofshin pėrherė!

gjini
11-03-09, 20:23
Shejtone , desha ten ndalem diku e ti marr disa lule per ty dhe kur u afrova te oda jote e pash qe skishe vend per to se te paskan bombardue me lule.

me vjen mire qe te duan kaq shum dhe per kete arsye erdha te te kqyeri dhe te la nje selam ketu ne dritare .
paq shendet dhe argetim te mire

Urata
11-03-09, 20:36
Me deshirat me t'mira qe t'jesh shendosh/mire/hareshem/lumtur/bollekshem/gezuar dhe ngrohte t'pershendes!

ShEjToNkA
12-03-09, 21:54
Shejtone , desha ten ndalem diku e ti marr disa lule per ty dhe kur u afrova te oda jote e pash qe skishe vend per to se te paskan bombardue me lule.

me vjen mire qe te duan kaq shum dhe per kete arsye erdha te te kqyeri dhe te la nje selam ketu ne dritare .
paq shendet dhe argetim te mire

Ndėrsa mua mė vjen edhe mė mirė qė me vizita te tilla mė bėjn nder njerzit sic jeni JU i nderuar Gjini.

Tė falenderoj qė ke kaluar kėtu pari dhe tė pėrshėbdes ku do qė je me dėshirat me tė mira pėr ty!

ShEjToNkA
12-03-09, 21:56
Me deshirat me t'mira qe t'jesh shendosh/mire/hareshem/lumtur/bollekshem/gezuar dhe ngrohte t'pershendes!

Po me kėto dėshirė e respektuar Uratė, tė falenderoj pėr kohėn qė ke kalu kėtu dhe njėkohėsisht tė pėrshėndes ku do dhe kah do qofsh.

Tė mirat me ty gjithnjė!

gjini
12-03-09, 23:33
Kur te shiqoj ne foton e profilit me bahet zemra mal dhe me shtin shum edhe ma shum me te desht,
te kam pas quajt ma heret zane e malit dhe kam pas te drejt e dushmanet i plast mortja kush ta ka menin.
nate te mire zana e malit

LuLjaa
16-03-09, 02:09
Oj hanum t`pershendesss shummmee .. (K)

https://www.buyflower.com.sg/main/images/atyuio.JPG

MemphiSx
19-03-09, 13:59
Kudo qe je,Te Uroj gjithe te mirat e ksaj Bote! Qkado qe je duke bere,Te Uroj Shendet ne Jete! Sido qe te jesh,te Uroj Fat Dhe Lumturi,dhe shum Suksese ne Jete!

Me shum Respekt per Ty,Beni!

Shqiptare_ne_Turqi
20-03-09, 23:21
Shum e dashur,shum e nderuar,s'mundem té kaloj pa hye te ti vallha :smile:

Nga zemra té pérshéndes dhe té uroj shum té mira...


http://img301.imageshack.us/img301/5199/u95323bc2.jpg

Trina_1
22-03-09, 22:50
Me shpres se po kalon mir keto momente. te pershendes e te perqafoj fort ...

http://images.inmagine.com/img/brandxpictures/x296/bxp139622.jpg

gjini
23-03-09, 10:18
Edhe ne turkije shkova me i marre keto imazhe te bukura per ty oj shejtonke po ja vlen me marr edhe kete udhe deri atje se je shum e dashur dhe e respektuar.
Hyna prap ne kopshte te huaja e me te zbukurue pak diten ty e kete fillim jave

http://img301.imageshack.us/img301/5199/u95323bc2.jpg[/QUOTE]

lovely
23-03-09, 21:42
http://i682.photobucket.com/albums/vv189/jhonnyraptor/flow28.gif

ShEjToNkA
28-03-09, 21:22
Oj hanum t`pershendesss shummmee .. (K)

https://www.buyflower.com.sg/main/images/atyuio.JPGOj rrushe tė falenderoj dhe tė pėrshėndes edhe unė shuuuuuuuuuuuuuumė!

ShEjToNkA
28-03-09, 21:25
Kudo qe je,Te Uroj gjithe te mirat e ksaj Bote! Qkado qe je duke bere,Te Uroj Shendet ne Jete! Sido qe te jesh,te Uroj Fat Dhe Lumturi,dhe shum Suksese ne Jete!

Me shum Respekt per Ty,Beni!

Sinqerisht ndjehem shumė e gėzuar dhe e nderuar kur nė oden time lexojė shkronja nga njerz tė denjė dhe tė mdhenjė sic je ti i nderuar Beni ( Memphis), prandaj tė falenderojė nga zemėra qė ke kaluar kėndej dhe me ke nderuar me fjalėt e tuaja qė gjithmonė qenė tė mėdhja dhe tė cmueshme!

Tė pėrshėndes dhe uroj gjithė tė mirat pėr ty!

ShEjToNkA
28-03-09, 21:27
Shum e dashur,shum e nderuar,s'mundem té kaloj pa hye te ti vallha :smile:

Nga zemra té pérshéndes dhe té uroj shum té mira...


http://img301.imageshack.us/img301/5199/u95323bc2.jpg


Edhe mė shumė se shumė e nderuar dhe e respektuar Shqiptare tė falenderoj qė kalon kėndej dhe qė me sjell freski me lule dhe nderime dhe respekt me fjalė!

Faleminderit dhe pėrshėndetje sisssssssssssssss!

ShEjToNkA
28-03-09, 21:31
Me shpres se po kalon mir keto momente. te pershendes e te perqafoj fort ...

http://images.inmagine.com/img/brandxpictures/x296/bxp139622.jpg


Me dėshirė dhe urim qė tė kaloshs cdo herė mirė tė pėrshėndes dhe tė falenderooj shumė!

ShEjToNkA
28-03-09, 21:34
Edhe ne turkije shkova me i marre keto imazhe te bukura per ty oj shejtonke po ja vlen me marr edhe kete udhe deri atje se je shum e dashur dhe e respektuar.
Hyna prap ne kopshte te huaja e me te zbukurue pak diten ty e kete fillim jave

http://img301.imageshack.us/img301/5199/u95323bc2.jpg[/quote]

O Gjini i respektuar, me apo pa lule ( imazhe) me apo pa shkronja vetėm nofka yte po figuroj kėtu mua mė gėzon dhe mė nderon, prandaj tė falminderit shume qė kalon kėndej dhe lenė fjalė aq tė mira dhe tė mėdhaja pėr mua!


Pėrshėndetje ku do qė je!

ShEjToNkA
28-03-09, 21:34
http://i682.photobucket.com/albums/vv189/jhonnyraptor/flow28.gif


Faleminderit e nderuar Lovely!

Isinqerti25
28-03-09, 22:47
Mirmbrema Dhe pershendetje per juve Nga Ana Ime Shejtanka si po kalon?

gjini
29-03-09, 20:24
http://www.youtube.com/watch?v=trxbPoUtNec&feature=related

thellenza
30-03-09, 18:36
http://i203.photobucket.com/albums/aa249/illpic/GreatDay/d33.gif

GURI SYLAJ
13-04-09, 08:36
Nje pershendetje per Shejtonken!

Murgesha
13-04-09, 13:46
Nje pershendetje per Shejtonken!


Tybe edhe unė po i kacavjerrem kėsaj pėrshėndetje tė Gurit pėr shejtonkėn.Shejtonkėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė!

ShEjToNkA
13-04-09, 13:48
Shejtonkėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė!

Nuk dua tė mė thirėsh, nuk dua tė mė kėrkosh, jam hidhru me ty dhe s'du tė mė folshshshs!!! :biggrin:


Cka dreqiiiiiiiiiiiiiiiiiiii keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????:redface:

Murgesha
13-04-09, 13:52
Nuk dua tė mė thirėsh, nuk dua tė mė kėrkosh, jam hidhru me ty dhe s'du tė mė folshshshs!!! :biggrin:


Cka dreqiiiiiiiiiiiiiiiiiiii keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????:redface:

O pasha mamin veq deshta me tė pa se a je nervoz edhe te shpia jote hahahahahahahaha.

Nime paja t`qafi njėher. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

ShEjToNkA
13-04-09, 13:54
O pasha mamin veq deshta me tė pa se a je nervoz edhe te shpia jote hahahahahahahaha.

Nime paja t`qafi njėher. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk dua tė mė qafėshshshshshsh!!!:redface:
Edhe me del prej konaku sa s'e kam rrok stupcin.:biggrin: :biggrin:

aLbaChiCk
13-04-09, 13:56
Erdha te ta le nje pershendetje dhe te uroj gjith te mirat ne jeten tende.Kalo nje dite sa me te mire e pa nervoze sis :smile:

http://www.die-party-musik.de/disco/rosenstrauss.jpg

ShEjToNkA
13-04-09, 13:57
Mirmbrema Dhe pershendetje per juve Nga Ana Ime Shejtanka si po kalon?

Mirėdita dhe pėrshėndetje edhe nga ana ime.

Murgesha
13-04-09, 13:58
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk dua tė mė qafėshshshshshsh!!!:redface:
Edhe me del prej konaku sa s'e kam rrok stupcin.:biggrin: :biggrin:

Ani de veq njė tė qafme po ta lypi e si tė duash pastaj po shkoj drejt e nė tungistan hahahahahahahahahaahahahaha

ShEjToNkA
13-04-09, 13:58
http://www.youtube.com/watch?v=trxbPoUtNec&feature=related

I nderuar Gjin, faleminderit pėr kėtė pikė muzikore!

ShEjToNkA
13-04-09, 13:59
http://i203.photobucket.com/albums/aa249/illpic/GreatDay/d33.gif

Cdo ditė e pac GREAT.

ShEjToNkA
13-04-09, 14:00
Nje pershendetje per Shejtonken!

Vizita yte me bėn tė nderuar, si malin me borė.

Pėrshėndetje dhe tė mira pėr ty dhe tė dashurit tuaj!

ShEjToNkA
13-04-09, 14:01
Erdha te ta le nje pershendetje dhe te uroj gjith te mirat ne jeten tende.Kalo nje dite sa me te mire e pa nervoze sis :smile:

http://www.die-party-musik.de/disco/rosenstrauss.jpg


Vec me ju hudh varikin :biggrin: edhe insonave se ndryshe s'ke se si mos tė bėhėsh nervoz be siss!!!


Faleminderit qika e ėmbėl pėr viziten tėnde dhe pėr kėtė buqet gjylash!

ShEjToNkA
13-04-09, 14:02
Ani de veq njė tė qafme po ta lypi e si tė duash pastaj po shkoj drejt e nė tungistan hahahahahahahahahaahahahaha

Shkofshshshshs e mos u kthefshshhshs, cka dreqi po donė me thy qafen atje???????

Murgesha
13-04-09, 14:03
Shkofshshshshs e mos u kthefshshhshs, cka dreqi po donė me thy qafen atje???????Po a mė tha moj ti vet me lėshu shpinė tonde hahahahahahahahahaa???

aLbaChiCk
13-04-09, 14:03
Vec me ju hudh varikin :biggrin: edhe insonave se ndryshe s'ke se si mos tė bėhėsh nervoz be siss!!!


Faleminderit qika e ėmbėl pėr viziten tėnde dhe pėr kėtė buqet gjylash!


hahhahahahahahahahahahhah sis ani edhe nju qitsh varikin bile perzije pak me uj se mos po i helmon hahahahaahahahahahahah

Murgesha
13-04-09, 14:05
hahhahahahahahahahahahhah sis ani edhe nju qitsh varikin bile perzije pak me uj se mos po i helmon hahahahaahahahahahahah

O vendase po kjo as helmin nuk ta jep tė pėrzier me ujė e le mo varikinin hahahahahahahahahahahahahahahaha

ShEjToNkA
13-04-09, 14:07
Po a mė tha moj ti vet me lėshu shpinė tonde hahahahahahahahahaa???


Ashtu tė thashshshshsh aaa?????
Ja, ja, kam nis mu rallu bukur si shumė, si moj me i pėrzėn unė mysafirt e listės sė injorimit??????? :frown: :biggrin:

Murgesha
13-04-09, 14:08
Ashtu tė thashshshshsh aaa?????
Ja, ja, kam nis mu rallu bukur si shumė, si moj me i pėrzėn unė mysafirt e listės sė injorimit??????? :frown: :biggrin:

Ncncncncncncncncn kishe medemek edhe unė nė atė listė a??

ShEjToNkA
13-04-09, 14:09
hahhahahahahahahahahahhah sis ani edhe nju qitsh varikin bile perzije pak me uj se mos po i helmon hahahahaahahahahahahah

Pasha Dardaninė, mė dhimbset varikini pa trozu se lere me me ua trozu me ujė!!!!ghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghahgaghaghaghagh aghahgagh

ShEjToNkA
13-04-09, 14:10
Ncncncncncncncncn kishe medemek edhe unė nė atė listė a??

Mos m'u bė qė kinse tani e kuptove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface:
Tė qafi e tė gushi edhe kur s'je ksajde.

aLbaChiCk
13-04-09, 14:16
O vendase po kjo as helmin nuk ta jep tė pėrzier me ujė e le mo varikinin hahahahahahahahahahahahahahahaha

hahahhahahahahaahahahahahahaahahahahahahah oj vendase me te vertet kam mendu se asht shejtonk po kjo e gabu nickun ishte dasht ta bej engjellusha se ashtu shpirtin e kish

Murgesha
13-04-09, 14:19
Mos m'u bė qė kinse tani e kuptove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface:
Tė qafi e tė gushi edhe kur s'je ksajde.

E di loqkum, tė presionova qė ta pranosh patjetėr hahahahaahhaahahahahah.

Murgesha
13-04-09, 14:20
hahahhahahahahaahahahahahahaahahahahahahah oj vendase me te vertet kam mendu se asht shejtonk po kjo e gabu nickun ishte dasht ta bej engjellusha se ashtu shpirtin e kish

Ke tė drejtė vendase.

Unė me dėshirė do ta quaja PERLA e DARDANISĖ.

aLbaChiCk
13-04-09, 14:23
Ke tė drejtė vendase.

Unė me dėshirė do ta quaja PERLA e DARDANISĖ.

po valla shum kishte me ju pershtat ajo nofke :smile:

ShEjToNkA
13-04-09, 14:34
E di loqkum, tė presionova qė ta pranosh patjetėr hahahahaahhaahahahahah.

Tė pohoj/mohoj dicka e kam tė vėshtirė dhe donė goxha kohė, por mė pas mbetėm parapa atyre pohimeve/ mohimeve te mija pėrjetėisht!
Kėshtu qė edhe nė kėtė rast njėherė kam POHU dhe qėndroj prapa atij pohimi!SP. Murgesha dhe Albachick, faleminderit qė kaluat ksajde dhe ju falenderoj pėr fjalėt e bukura qė drejtoni tek mua!

Shqiptare_ne_Turqi
27-04-09, 22:46
e dashur simpatuezja e parandjenjave te mia :biggrin: hahahhahahahaa

ShEjToNkA sha zoten deri pota shkruj qet emen boll po hjeku, harfet,her,te madhe her te vogel :biggrin: hahhahahahahaha


moter shum e dashur,nga zemra te pérshendes t'uroj qdo te mire,

Té falenderoj dhe njehere per at vazo me lule qe ma kishe lan,por mu duket se hua ja kishe mar LULES aaaa !! :biggrin:
tutna s'ma len gjat,deri ti kalon marrja,e vjen e lyp :biggrin: hahahhahahaha

faleminderit e dashur dhe e nderuar moter ...:smile:


http://www.manzararesimleri.net/manzararesimleri.net1/gul/gul-resimleri%20(17).jpg

Albonita
29-04-09, 08:31
Shej..ma natona nuk po muj ta shenoj Nikun hahahha

Fjuuuuuuuuuuuuu, te pershndes shumeeeeee deshiroj nje dite te mbare..Motrushe..!http://img301.imageshack.us/img301/2818/24e59ebe88775fb920e1cf9.jpg (http://img301.imageshack.us/my.php?image=24e59ebe88775fb920e1cf9.jpg)

Trina_1
30-04-09, 13:39
Te pershendes ..

http://www.smh.com.au/ffximage/2008/02/11/red_roses_gallery__600x400.jpg

ShEjToNkA
30-04-09, 22:44
e dashur simpatuezja e parandjenjave te mia :biggrin: hahahhahahahaa

ShEjToNkA sha zoten deri pota shkruj qet emen boll po hjeku, harfet,her,te madhe her te vogel :biggrin: hahhahahahahaha


moter shum e dashur,nga zemra te pérshendes t'uroj qdo te mire,

Té falenderoj dhe njehere per at vazo me lule qe ma kishe lan,por mu duket se hua ja kishe mar LULES aaaa !! :biggrin:
tutna s'ma len gjat,deri ti kalon marrja,e vjen e lyp :biggrin: hahahhahahaha

faleminderit e dashur dhe e nderuar moter ...:smile:


http://www.manzararesimleri.net/manzararesimleri.net1/gul/gul-resimleri%20(17).jpg

Parandjenjat me sjellen kėtu, jam mėsuar t'ju besoj parandjenja tė mija dhe edhe t'i simpatizoj parandjenjat tuaja!

Leri moj harfet:biggrin: dhe mos e shkruaj fare po deshe, sepse nga ty ka hijshi si do qė ta shkruajsh.
Edhe, mos mė ngjitė nė ode time iftire, ani kinse unė e paskam huazu ajo e ka huazu nga unė, qy!!!:redface:


Tė falenderoj dhe tė pėrshėndes ku do qė je,,, faleminderit qė gjenė kohen dhe mė bėn nder me ardhjen tėnde ne odė time!

ShEjToNkA
30-04-09, 22:46
Shej..ma natona nuk po muj ta shenoj Nikun hahahha

Fjuuuuuuuuuuuuu, te pershndes shumeeeeee deshiroj nje dite te mbare..Motrushe..!http://img301.imageshack.us/img301/2818/24e59ebe88775fb920e1cf9.jpg (http://img301.imageshack.us/my.php?image=24e59ebe88775fb920e1cf9.jpg)

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu edhe ty rrushe!

GHahgaghaghagha o mos e shkruani hic po deshet:biggrin:

Faleminderit dhe pėrshėndetje edhe pėr ty rrusheeee!

ShEjToNkA
30-04-09, 22:47
Te pershendes ..

http://www.smh.com.au/ffximage/2008/02/11/red_roses_gallery__600x400.jpg

Cdo dite e ytja lulzoftė sikur lulja mė e mirė.

Faleminderit sisssss, pėrshėndetje edhe ty!

Qika^Me^Kule
01-05-09, 08:07
Pershendetje , me shpres qe jeni duke kaluar sic ma se miri, dhe ju deshiroj nje wikeend te mrekullushem per ju,,,,

Me respekt Qika^Me^Kule

http://www.coolphotos.de/bilder2/07/0802_05401_schoenes_wochenende.jpg

LuLjaa
06-05-09, 00:13
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello0o01.gif

thellenza
08-05-09, 16:11
http://i68.photobucket.com/albums/i2/Flabia/weekend.jpg

Guri i madh
09-05-09, 23:09
pershendetje per juve e nderuara shejtankme respekt per juve Guri i plakes

aLbaChiCk
12-05-09, 09:07
Sis te pershendes shume dhe te uroj nje dite te mbare ..aLba

http://i300.photobucket.com/albums/nn30/Chichimaus/Gruesse/Grsse-3.jpg

Rozafa
12-05-09, 13:55
En varm hälsning till världens bästa vän, min Pärla.En jääte stor kram för dig Pärla.önskar dig all lycka i hela världen.Tur att du finns!Ha en underbar dag och sov inte för mycket!

http://i39.tinypic.com/15g56yr.jpg

Idila
14-05-09, 20:01
Shumė pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr ty Shejtonka dhe cdo tė mirė nė jetė! :smile:
http://www.westermann-fly.de/assets/images/stairway_to_heaven.jpg

Trina_1
15-05-09, 18:08
Shejtonke , me fal per mrom se nuk te bera kafe , por ashut , me kapi nje merzi sa nuk isha ne gjendje per asgje , thash se sot do ta bej ,, erdha ta le ketu ne dhomen tende qe mos ta merr askush , te beft mir e nderuar ..
Te pershendes me shum respekt ..

http://babinet.cz/obr/kafe1.jpg

http://i266.photobucket.com/albums/ii261/funkbutter/graphics/Flowers/9_flowers_red_rose.gif

Zhaneta
15-05-09, 19:19
http://www.superhotfile.com/CommentGraphics/Weekend_greeting/images/weekend0.gif

romansa
17-05-09, 19:31
http://apu.mabul.org/up/apu/2008/05/19/img-065422fify2.gif

Shqiptare_ne_Turqi
17-05-09, 19:50
Deri e pash foton e madhe ( té avatarit ) mendojsha se Shqiponja ésht shkyer
né mes nga tendosja e kraheve,:biggrin:
kur e pash foton e madhe diku tjeter !! ishte shum ma ndryshe ! se qé e paskem par
e menduar,uné qe disa muaj :biggrin: hahhahahahahahahttp://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/vil-ne-sarande.jpg

Nga zemra t'pérshéndes dhe t'uroj jave té mbaré e dashur moter ...

ShEjToNkA
17-05-09, 20:48
Pershendetje , me shpres qe jeni duke kaluar sic ma se miri, dhe ju deshiroj nje wikeend te mrekullushem per ju,,,,

Me respekt Qika^Me^KuleQika pa:biggrin: kule, tė falenderoj dhe tė pėrshėndes ku do qė je, gjithė tė mirat pėr ty!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:48
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello0o01.gif

Lulusheeeee, hello edhe ty sisssssss dhe pershendetje!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:49
http://i68.photobucket.com/albums/i2/Flabia/weekend.jpg

Thanks, cdo weekend e pac great!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:50
pershendetje per juve e nderuara shejtankme respekt per juve Guri i plakes

Prania juaj mė bėn tė nderuar, vizita juaj mė jep privilegj, dhe pėrshėndetjet tuaja mė gėzojn, prandaj tė falenderoj qė ke kaluar kėndej.

Pėrshėndetje edhe per ty Guri i madh me shkrimet dhe opinionet tuaja tejet tė mėdha!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:51
Sis te pershendes shume dhe te uroj nje dite te mbare ..aLba

Edhe unė tė pėrshėndes shumė sisss dhe tė falenderoj pėr kohen qė ke lėnė kėtu!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:53
En varm hälsning till världens bästa vän, min Pärla.En jääte stor kram för dig Pärla.önskar dig all lycka i hela världen.Tur att du finns!Ha en underbar dag och sov inte för mycket!

http://i39.tinypic.com/15g56yr.jpg

Oooooh tusen tack sisssss!!!
Tė falenderoj pėr kėto fjalė aq tė ngrohta qė ke radhit!

Underbar dagar pac gjithmonė ty dhe te dashurit tuaj!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:54
Shumė pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr ty Shejtonka dhe cdo tė mirė nė jetė! :smile:


Shumė falenderime dhe pėrshėndetje edhe pėr ty siss, tė mirat qofshin gjithnjė me ty!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:56
Shejtonke , me fal per mrom se nuk te bera kafe , por ashut , me kapi nje merzi sa nuk isha ne gjendje per asgje , thash se sot do ta bej ,, erdha ta le ketu ne dhomen tende qe mos ta merr askush , te beft mir e nderuar ..
Te pershendes me shum respekt ..Trinushshshshs, nuk ke pėrse tė kerkosh fajle rrushe, parasegjithash ti e dinė se unė flas ashtu gjithė dhe si hobi e kam kėrkimin e kaffeve:biggrin: megjithatė tė falenderoj shumė dhe tė pėrshėndes ty dhe gjithė mirėsin qė ke!

Qaaaf ty!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:57
http://www.superhotfile.com/CommentGraphics/Weekend_greeting/images/weekend0.gif

Thanks, Zhanete!

ShEjToNkA
17-05-09, 20:58
http://apu.mabul.org/up/apu/2008/05/19/img-065422fify2.gif

Merci beaucoup!

ShEjToNkA
17-05-09, 21:00
Deri e pash foton e madhe ( té avatarit ) mendojsha se Shqiponja ésht shkyer
né mes nga tendosja e kraheve,:biggrin:
kur e pash foton e madhe diku tjeter !! ishte shum ma ndryshe ! se qé e paskem par
e menduar,uné qe disa muaj :biggrin: hahhahahahahaha Nga zemra t'pérshéndes dhe t'uroj jave té mbaré e dashur moter ...

Hahahahahahahhahaha, po paramendoj si e ke parė, pasiqė kam iden:biggrin:

E pėrshėndetur pėrzemersishtė gjithnjė dhe pėrherė nga unė e dashurė sisssss!

Murgesha
18-05-09, 22:06
Ke qenė plot me fat a s`di kush ta bani, qikė shtėpiake nuk po tė nihet zani.
Kur po tė shof e urtė e urtė si melaqe zemrėn ti ma plase oj qikė shtėpiake.

Une vet e di se ēka je, unė vet e di se ēka don, me tė shti njėherė nėn stupc,
Shpejt ja nisė ti e pisket, tri herė mė falenderon qė tė kam pėrshėndet.

Pėrshėndetje tė madhe pėr ty loqkum ha,hahahahaahahahahahahahaa

ShEjToNkA
18-05-09, 22:12
Ke qenė plot me fat a s`di kush ta bani, qikė shtėpiake nuk po tė nihet zani.
Kur po tė shof e urtė e urtė si melaqe zemrėn ti ma plase oj qikė shtėpiake.

Une vet e di se ēka je, unė vet e di se ēka don, me tė shti njėherė nėn stupc,
Shpejt ja nisė ti e pisket, tri herė mė falenderon qė tė kam pėrshėndet.

Pėrshėndetje tė madhe pėr ty loqkum ha,hahahahaahahahahahahahaa


Pash tė lumin allah a ke rok, a folklor, inshalla folklor be siss se vaj halli pėr mua!!!!:redface:

Loqkum, pėrshėndetje edhe tyyy, e dilė shpesh kėshtu ghaghaghaghaghaghahgghaah

Murgesha
18-05-09, 22:16
Pash tė lumin allah a ke rok, a folklor, inshalla folklor be siss se vaj halli pėr mua!!!!:redface:

Loqkum, pėrshėndetje edhe tyyy, e dilė shpesh kėshtu ghaghaghaghaghaghahgghaah

O pasha mamin rap ha,hahahahahaahahahahahahahahaha

ShEjToNkA
18-05-09, 22:18
O pasha mamin rap ha,hahahahahaahahahahahahahahaha

Jo, loqkum, rruga e mbar e mos m'u dukė mė se pasha t'lumin ma nisi kryt :redface: :redface: ghaghaghaghaghagahaghaghaghaghgahgahgahgahgahgahgh agahaghghaa

Murgesha
18-05-09, 22:29
Jo, loqkum, rruga e mbar e mos m'u dukė mė se pasha t'lumin ma nisi kryt :redface: :redface: ghaghaghaghaghagahaghaghaghaghgahgahgahgahgahgahgh agahaghghaa


Hajde Shejtonkė mos mė piskat
E ki shijen tem nuk je mendjemadhe
Mi pranon pėrshėndetje edhe krejt tallava mu kon.

Giovanni
19-05-09, 08:46
http://www.jazzycomments.com/comments/images/goodday/goodday12.gif

Jana
19-05-09, 09:39
Te pershendes shum dhe te uroj gjitha te mirat...
http://www.ladypradaconsultants.net/scruples/100%20red%20roses.bmp

Albonita
22-05-09, 09:06
http://img195.imageshack.us/img195/5549/039w.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=039w.jpg)

Qika^Me^Kule
23-05-09, 09:17
http://www.coolphotos.de/bilder2/06/0330_08875_schoenes_wochenende.jpg

ShEjToNkA
30-05-09, 19:33
http://www.jazzycomments.com/comments/images/goodday/goodday12.gif

Thanks, Giovanni,,, All the best for you!

ShEjToNkA
30-05-09, 19:33
Jana, Albonita dhe Qika me Kule, faleminderit dhe pėrshėndetjet mė tė mira pėr ju!

Diana007
18-06-09, 13:50
Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif

Breshka
28-06-09, 09:53
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Idila
28-06-09, 21:53
http://gospelgifs.com/clips/clipz25/images/peac2.gif

Dani11
01-07-09, 09:24
PERSHENDETJE E NDERUARA SHEJTONKA

10-iwGB1R88

MemphiSx
12-07-09, 22:31
Perzemersisht te pershendes,dhe te uroj gjithe te mirat ne jete!!

Beni..!!

aLbaChiCk
18-07-09, 17:24
Engjellushe te pershendes dhe te uroj nje vikend te mrekullueshem me me te dashurit e tu ...Me shume respekt per ty aLba

http://i205.photobucket.com/albums/bb45/xtymiller/great_weekend.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 22:45
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

Giovanni
24-07-09, 09:35
http://digilander.libero.it/simona.blue/buon.weekend.gif

Honesty^uk.
25-07-09, 19:38
Edhe pse periudha ishte e shkurter per te qendruar ne Kosove
mu duk aq e madhe sepse kete madheshti ja shtoi takimi me ty e nderuar
qe po te me kishte thene dikush kohen kur ti je regjistruar ne Fd,
do kisha thene;;
me pare do takohet mali i Gjerovices me malet e Shales sesa
Shejtanka dhe Honesty,
por ja qe te paret kane pasur te drejte, se vetem mali me malin nuk takohen.

pra edhe nje here te pershendes dhe te uroj cdo te mire, dite sa me te kendshme
ne vendlindje.

Me respekt

Honesty

Lijanna
26-07-09, 13:20
Pershendetje shejtonka :)

http://i983.photobucket.com/albums/ae317/anaan_01/etc/83312676.jpg

instruktori
31-07-09, 17:47
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Diana007
01-08-09, 20:07
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

Dallandyshja_718
02-08-09, 17:30
Oooo Shejtoneeeee, po ku je pash t'Madhin Zot?!!! Po a din Ti se vetem nje shejtone e kem, edhe ajo n'a ka lane? Ani kuj m'ke lane, insonave, a thue ke harrue se edhe une jam, "e vetme" n'kete ane...per ate jam tuj t'a kjajt hallin edhe m'a shume...:biggrin:
Uroj t'kenaqesh n'pushime me me te dashurit tuaj, n'a ardhsh e bardhe (por e rrezitun)
P.S. Nje dhurate simbolike, (prodhim vendor, prej thanet), shpresoj t'hyj n'pune se boll po j'u kruhet shpina,,,tuj fillue prej t'mdhejve e deri te ma t'vojlit...:biggrin:

http://groomsadvice.com/wp-content/uploads/2009/05/slugger-bats.jpg

shfletuesi_
03-08-09, 10:15
Te pershendesim....te gjithe duke u nisur nga gruja , djali madh, djali mesem, djali vogel, qika madhe qika vogel te pershendesim te gjithe me shpres qe je mire.... :)

Peja-Boy
09-08-09, 15:03
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1057/1057257dwfjkup1nd.gif

ShEjToNkA
11-08-09, 15:59
Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif


http://gospelgifs.com/clips/clipz25/images/peac2.gif

PERSHENDETJE E NDERUARA SHEJTONKA

10-iwGB1R88
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg


Diana, Bresha, Dani, Idila dhe Shqipe e nderuar, ju falenderoj pėr vizitn dhe ju pėrshėndes qė tė gjitheve duke ju uruar gjithė tė mirat kah do qė jeni.

ShEjToNkA
11-08-09, 16:00
Perzemersisht te pershendes,dhe te uroj gjithe te mirat ne jete!!

Beni..!!

Beni i nderuar dhe shume i respektuar, pėrherė nga unė je i pėrshėndetur, dhe vizita juaj mė bėn nder!

ShEjToNkA
11-08-09, 16:01
Engjellushe te pershendes dhe te uroj nje vikend te mrekullueshem me me te dashurit e tu ...Me shume respekt per ty aLba

http://i205.photobucket.com/albums/bb45/xtymiller/great_weekend.jpg

Ti qika sikur mjaltė, vikende tė mrekullueshme pac gjithmonė sis!

ShEjToNkA
11-08-09, 16:04
[


http://digilander.libero.it/simona.blue/buon.weekend.gif

Pershendetje shejtonka :)

http://i983.photobucket.com/albums/ae317/anaan_01/etc/83312676.jpg

Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt
quote=Peja-Boy]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1057/1057257dwfjkup1nd.gif[/quote]

Giovani, Lijana, Instruktori dhe Djali i Pejės pėrshėdetje pėr ju kah do qė jeni!

ShEjToNkA
11-08-09, 16:08
Oooo Shejtoneeeee, po ku je pash t'Madhin Zot?!!! Po a din Ti se vetem nje shejtone e kem, edhe ajo n'a ka lane? Ani kuj m'ke lane, insonave, a thue ke harrue se edhe une jam, "e vetme" n'kete ane...per ate jam tuj t'a kjajt hallin edhe m'a shume...:biggrin:
Uroj t'kenaqesh n'pushime me me te dashurit tuaj, n'a ardhsh e bardhe (por e rrezitun)
P.S. Nje dhurate simbolike, (prodhim vendor, prej thanet), shpresoj t'hyj n'pune se boll po j'u kruhet shpina,,,tuj fillue prej t'mdhejve e deri te ma t'vojlit...:biggrin:

http://groomsadvice.com/wp-content/uploads/2009/05/slugger-bats.jpgE kam ditė qė kush nė ma kjajt hallin ti ke me ma kjajt jo pėr tjeter por tu kjajt veten si e vetme tė bjen n'menje edhe pėr mue.:biggrin:

Ama kėtė dhuratė qė ma paska prue kurrė ma mirė s'ke vepru, oohhh ani bash nė kohen e duhur, lum bafsha unė pėr ty!

Tė faleminderit qė ke kaluar kėndej dhe mė bė zijaret e mė shumė tė faleminderit qė ma ke sjell kėtė dhuratė, me tė pėrshėndet tė pėrshėndes me gjitha tė mirat e botės ashtu sic je vet!

ShEjToNkA
11-08-09, 16:10
Te pershendesim....te gjithe duke u nisur nga gruja , djali madh, djali mesem, djali vogel, qika madhe qika vogel te pershendesim te gjithe me shpres qe je mire.... :)

Edhe ti pėrshėndeti tre cunat dhe dy vajzat e mė sė shumti bashkėshorten me dėshirė qė tė jeni rehat dhe nė hamroni!

ShEjToNkA
11-08-09, 16:27
Edhe pse periudha ishte e shkurter per te qendruar ne Kosove
mu duk aq e madhe sepse kete madheshti ja shtoi takimi me ty e nderuar
qe po te me kishte thene dikush kohen kur ti je regjistruar ne Fd,
do kisha thene;;
me pare do takohet mali i Gjerovices me malet e Shales sesa
Shejtanka dhe Honesty,
por ja qe te paret kane pasur te drejte, se vetem mali me malin nuk takohen.

pra edhe nje here te pershendes dhe te uroj cdo te mire, dite sa me te kendshme
ne vendlindje.

Me respekt

Honesty

Malet nuk levizin se njerzimi po!

I nderuar Honesty, edhe pėr mua ishte ky takim madhėshti dhe vėrtetė vera e kėtij viti ishte me ndryshe pėr mua sepse takova dikend nga FD ku pėr mua ishte hera e parė qė takoja dikend nga DARDANIA dhe vėrtetė ishte njė madhėshti ne vete ai takim, dhe sidomos ngjarjet e tilla madhėshtore i bėjn pėrsonat sikur ty!

Tė pėrshėndes kah do dhe ku do qė je duke dėshiruar gjithė tė mirat pėr ty dhe me shpresė se po kalon ditė pushuese sa mė tė bukura!

Jana
11-08-09, 17:34
Te pershendes dhe te falenderoj per urimet qe keni sjell ne dhomen time...
http://www.flowerstodubai.com/images/Stargazer%20Lilies%20and%20Red%20Roses.jpg

Zero Cool
15-08-09, 10:09
http://4.bp.blogspot.com/_rPLZ0tudmSo/ShZBix9wv7I/AAAAAAAAB8g/taBIUHZfUMc/s320/HappySaturday-1.gif

Murgesha
16-08-09, 05:18
Te deshiroj edhe shume e shume postime tjera.
Je Shejtonke tani na u bere mbretereshe, andaj mbaj mend se titulli nuk te lejon te besh me cka te duash. :lol: :lol: :lol:
Mbreteria jone nuk deshiron Skandale. :wink: :wink: :wink:
Ps. Hajgare me lart e mire se na erdhe ne Mbreteri. :lol: :lol:

Edhe sonte mbeta pa gjum tuj lexu ShejToNllaqet e tua, ateher kur vrapoje pas shkrimeve, piskamave e dreqnillakeve te forumit e gjysmen e germave i harroje ne shtepi o shpirt njeriu he mendet te dalshin edhe ty si mi ke qit keto te miat ha,hahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Tash je modernizu po shkrun me te gjitha germat por shejtanllaqet as s“po i harron ne shtepi as spo i len ne forum.
Para se te iku per ne pune (le qe e Diel sabah po edhe pa gjume) po te lo nje mirmengjez qe ta lexosh kur te zgjohesh dikur ka akshami ateher kur zgjohen shejtont e ja nisin mu marr me pune melaqesh ha,hahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

S.P. po te shkruaj me germaa te mavita qe te mos i marresh mesyesh vedit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
16-08-09, 16:39
Edhe sonte mbeta pa gjum tuj lexu ShejToNllaqet e tua, ateher kur vrapoje pas shkrimeve, piskamave e dreqnillakeve te forumit e gjysmen e germave i harroje ne shtepi o shpirt njeriu he mendet te dalshin edhe ty si mi ke qit keto te miat ha,hahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Tash je modernizu po shkrun me te gjitha germat por shejtanllaqet as s“po i harron ne shtepi as spo i len ne forum.
Para se te iku per ne pune (le qe e Diel sabah po edhe pa gjume) po te lo nje mirmengjez qe ta lexosh kur te zgjohesh dikur ka akshami ateher kur zgjohen shejtont e ja nisin mu marr me pune melaqesh ha,hahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

S.P. po te shkruaj me germaa te mavita qe te mos i marresh mesyesh vedit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Selam, Murgeshė hanėm, hoshgjollden tė kjoftė e po tė marr ngryk se kaherė s'ke qenėn kėndej.:biggrin:

Ehhh be siss po cka te kam faj qė ti i lexon dhe i rilexon shejtanllėqet e mija, edhe vjen e me akuzon se tė kam lėnė pa gjumė,,, ncncnc.
Edhte lutem mos me nem me mė dalė mendtė se unė tek tani ia kam fillu me i mbledh pak e inshalla s'po mbetėm edhe njėherė pa to.:redface: :biggrin:

Unė tani u zgjova (:rolleyes: ) dhe turr e nė kaffe tė mėngjesit dhe u ula me lexu mirėmėngjesin qė ma ke lėnė, ku edhe tė falenderoj dhe shpresoj tė mos mė ke mallkuar kur je nisur pėr nė punė:biggrin:

Tė qafi shumė dhe pėrshėndetje pėrherė nga unė! ( dhe mos ta ndijė se s'jam e msysshit unė hahahahahahahahaha)

ShEjToNkA
16-08-09, 16:40
http://4.bp.blogspot.com/_rPLZ0tudmSo/ShZBix9wv7I/AAAAAAAAB8g/taBIUHZfUMc/s320/HappySaturday-1.gif
Thaaaaanks.
Happy week to you!

pirro
17-08-09, 18:50
Pershendetje dhe qaste te mira ....

Murgesha
20-08-09, 23:13
Agjėrim tė lehtė pėr ty Loqkum.

ShEjToNkA
22-08-09, 00:12
Pershendetje dhe qaste te mira ....

Pėrshėndetje edhe pėr ty Pirro dhe castet e mira tė shoqėrofshin pėrherė!

ShEjToNkA
22-08-09, 00:13
Agjėrim tė lehtė pėr ty Loqkum.

Faleminderit, Loqkum!

Dallandyshja_718
22-08-09, 16:58
Urime muaji i Bekuar i Ramazanit, agjerim te lehte e nderuar! Zoti xh.sh. t'a shperblefte!

instruktori
26-08-09, 21:41
Pershendetje per

Ju

Jana
27-08-09, 00:52
Erdha t'ju pershendes shum...dhe t'ju falenderoj per urimet qe keni len ne dhomen time...
http://www.morgansofchigwell.co.uk/Red-roses.gif
Me rrespekt Jana...

Estella
28-08-09, 01:04
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/946/946619lmmm74zulh.gif

Agolli
29-08-09, 17:08
Erdha mara qitutne tu oda e jote, siē e thote shoki mua Tinky. veē me te pershendeten. Te kam mbetur borxh, per kete dhe erdha tu ti, mbase sa here qe rrisha i mshefur nėn hijen grii..dilke Shejtonka dhe ma qkrujke mara emrin qatu, duke me/na pershendetur t'parė e t'mbram.:biggrin:
Gjith te mirat e kesaj bote, nese mundesh me i futun ne kete shtepi ose atje ku i ke te dashurit tu..t'i kisha deshiru qe te perkasin ne mesin tuaj!
Me nderime dhe rrespekt Agolli!

ShEjToNkA
29-08-09, 17:35
Urime muaji i Bekuar i Ramazanit, agjerim te lehte e nderuar! Zoti xh.sh. t'a shperblefte!

Megjithė duagji e nderuar malėsore!
Te pėrshėndes dhe tė faelnderoj qe ke lėnė kėto shkronja kėtu.

ShEjToNkA
29-08-09, 17:36
Pershendetje per

Ju

Edhe pėr ju i nderuar instruktor pėrshėndetje ka do dhe ku do qė ndodheni.
Gjithė tė mirat!

ShEjToNkA
29-08-09, 17:37
Erdha t'ju pershendes shum...dhe t'ju falenderoj per urimet qe keni len ne dhomen time...
http://www.morgansofchigwell.co.uk/Red-roses.gif
Me rrespekt Jana...

Janė, faleminderit pėr lule, e pėrshėndetur dhe uruar qofsh pėrherė!

ShEjToNkA
29-08-09, 17:38
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/946/946619lmmm74zulh.gif

Pėrshėndetje, Estellė!

ShEjToNkA
29-08-09, 17:42
Erdha mara qitutne tu oda e jote, siē e thote shoki mua Tinky. veē me te pershendeten. Te kam mbetur borxh, per kete dhe erdha tu ti, mbase sa here qe rrisha i mshefur nėn hijen grii..dilke Shejtonka dhe ma qkrujke mara emrin qatu, duke me/na pershendetur t'parė e t'mbram.:biggrin:
Gjith te mirat e kesaj bote, nese mundesh me i futun ne kete shtepi ose atje ku i ke te dashurit tu..t'i kisha deshiru qe te perkasin ne mesin tuaj!
Me nderime dhe rrespekt Agolli!
Mos pėrmend borxhe, se nuk kam pėrshėndet pėr t'ju shti nė borxhe por pėr t'ju qitė pak nga hija grii..:biggrin:

I nderuar Agoll, vizita juaj ėshtė nder pėr mua dhe unė tė falenderoj dhe tė pėrshėndes po me ato dėshira.
Tė mirat e botės qofshin me ty dhe tek dashurit tuaj pėrherė!

Domira
29-08-09, 19:50
Te pershendes perzemersisht Shejtonka.

http://www.skickablommor.net/images/Blomma-16-400.jpg

shfletuesi_
29-08-09, 20:04
Vetem hape oden time ne fillim edhe me jaa ncuuuuuuuk serdhe kurr te pershendes e shyqyr qe qenke mire :)

gazi-de
31-08-09, 00:39
http://img407.imageshack.us/img407/9162/pershendetjee.jpg

emine
02-09-09, 16:57
http://www.hullahu.de/myCARDS/kleine/kategorien/gruss/liebengrussk.jpg

Albonita
05-09-09, 09:37
http://img529.imageshack.us/img529/615/liebegruesseblume.jpg (http://img529.imageshack.us/i/liebegruesseblume.jpg/)


Fjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:biggrin:

Oqeani
05-09-09, 14:08
Sheji ...

http://j5.tagstat.com/image04/0/834c/007c05188dc.jpg

Diana007
05-09-09, 14:24
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Urata
13-09-09, 01:36
U moter hoqa deri sa t'gjeta konakun...! tere ate "mund" e bera vetem e vetem me t'pershendet dhe urue shume te mira...!

Shendet, knaqesi, lumturi, gezim , dashuri, mbaresi, sukses, dhe pasuri paq gjithemon...!

Uron,
Urata

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_orchids/1011-008-04-1036.gif

ShEjToNkA
13-09-09, 20:36
U moter hoqa deri sa t'gjeta konakun...! tere ate "mund" e bera vetem e vetem me t'pershendet dhe urue shume te mira...!

Shendet, knaqesi, lumturi, gezim , dashuri, mbaresi, sukses, dhe pasuri paq gjithemon...!

Uron,
Urata

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_orchids/1011-008-04-1036.gif

Faleminderit Uratė e nderuar, po me ato dėshira dhe uresa tė pėrshėndes dhe tė falenderoj edhe unė.


SP. Mos qofsh inson askush s'tė sjellė lartė, vec posht e mė posht.:biggrin:Gazi, Domira, Shfletuesi, Albonita, Diana, Oqeani dhe Emine, ju falenderoj pėr vizitat e juaja nė kėtė ode dhe njėhierit ju dėrgoj pėrshėndetjet me tė mira pėr ju!

doGzona
19-09-09, 12:36
Me Fat Bajramin ShEjToNkA, Zoti u shperblefte me te gjitha te mirat qe u do zemra!z2_2cFityc4

Jana
19-09-09, 13:12
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Diana007
19-09-09, 21:20
Me Fat Bajrami!
8hA7IMwPxRQ&

lovely
19-09-09, 21:43
a i bohet shejtanit per hajr bajrami hahahahahahahahaha

po hajt; per hajr Bajrami Shejtanke :smile:

MemphiSx
20-09-09, 00:17
http://img165.imageshack.us/img165/7894/14815341wj9.jpg

Urata
20-09-09, 04:10
http://sugarcubes.blogsome.com/images/eid_05.jpg

aLbaChiCk
20-09-09, 11:02
Me fat festa e Fiter Bajramit

5DgIdGIgomo

Peja-Boy
20-09-09, 11:13
http://img179.imageshack.us/img179/3424/islam1qx6.jpg

Zana_ch
20-09-09, 16:55
Me fat festa e FITER BAJRAMIT gjithe besimtarve MUSLIMAN SHQIPETAR, paqeja, meshira dhe mbikqyrja e ZOTIT qofshin perher mbi ju dhe familjet tuaja.Me repsekt
Zana_ch

Albonita
20-09-09, 16:56
http://img11.imageshack.us/img11/9568/bajram11.gif (http://img11.imageshack.us/i/bajram11.gif/)

Dallandyshja_718
20-09-09, 16:59
E dashura Engjellushe (nuk po me shkon mendja me t'thane ShEjToNk, bile ne kete dite te madhe:smile: )!

Gezuar dhe per shume vjet Fiter Bajramin, Paqa dhe meshira e Zotit mbretroft ne familjen dhe te gjithe ata qe i ke per zemre! Zoti te shperbleft per agjerim dhe ibadet! Qoft ky viti i sukseseve ne ē'do hap te jetes sate!

Me respekt, B....e R..i, Dallandyshja

gjini
21-09-09, 10:27
Oj shejtonke oj bukurane po a kemi bajram a jo dhe a ke ba dreken e bajramit qe te vijm per drek se beli valla kam qejf me e kerkue dreken e bajramit.
Ty te koft per hajr dhe pritsh shum e shum festa

ShEjToNkA
21-09-09, 17:33
Me Fat Bajramin ShEjToNkA, Zoti u shperblefte me te gjitha te mirat qe u do zemra!z2_2cFityc4

Gogzonė e nderuar, faleminderit shumė dhe urime edhe ty dhe shpresoj tė kesh kaluar sic ėshtė mė sė miri dhe kėnaqeshėm dhe uroj qė Zoti tė ju shpėrblej edhe juve gjithashtu.

Me fat e mė tė mira edhe pėr ty!


Faleminderit shumė edhe pėr kėtė kėngė.:smile:

ShEjToNkA
21-09-09, 17:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Janė e nderuar edhe pėr ty gėzuar Bajramin dhe gėzueshėm qofsh pėrherė!

ShEjToNkA
21-09-09, 17:35
Me Fat Bajrami!
8hA7IMwPxRQ&

Dianė e nderuar, mirėsi dhe begati pac gjithmonė nė jetėn tėnde!
Tė falimnderit shumė dhe me fat e mė tė mira pėr ty ky bajram dhe cdo bajram qė do pasoj nė tė ardhmen tėnde!

ShEjToNkA
21-09-09, 17:36
a i bohet shejtanit per hajr bajrami hahahahahahahahaha

po hajt; per hajr Bajrami Shejtanke :smile:

Lovely,. faleminderit shumė... me fat e me tė mira edhe pėr ty!

ShEjToNkA
21-09-09, 17:37
http://img165.imageshack.us/img165/7894/14815341wj9.jpg

I nderuar memphis, faleminderit shumė. Me fat dhe me begati e mirėsi edhe pėr ty qoftė ky bajram!

ShEjToNkA
21-09-09, 17:40
http://sugarcubes.blogsome.com/images/eid_05.jpg

Happy Eid to you too.

ShEjToNkA
21-09-09, 17:41
Me fat festa e Fiter Bajramit

5DgIdGIgomo

Me fat dhe me tė mira edhe pėr ty siss!

ShEjToNkA
21-09-09, 17:41
http://img179.imageshack.us/img179/3424/islam1qx6.jpg

Faleminderit shumė i nderuar, me fat dhe me tė mira edhe pėr ty.

ShEjToNkA
21-09-09, 17:42
Me fat festa e FITER BAJRAMIT gjithe besimtarve MUSLIMAN SHQIPETAR, paqeja, meshira dhe mbikqyrja e ZOTIT qofshin perher mbi ju dhe familjet tuaja.Me repsekt
Zana_ch

Zanė, faleminderit shumė!

ShEjToNkA
21-09-09, 17:43
http://img11.imageshack.us/img11/9568/bajram11.gif (http://img11.imageshack.us/i/bajram11.gif/)

Gėzime, fat dhe tė mira pac gjithmonė!
faleminderit.

ShEjToNkA
21-09-09, 17:44
E dashura Engjellushe (nuk po me shkon mendja me t'thane ShEjToNk, bile ne kete dite te madhe:smile: )!

Gezuar dhe per shume vjet Fiter Bajramin, Paqa dhe meshira e Zotit mbretroft ne familjen dhe te gjithe ata qe i ke per zemre! Zoti te shperbleft per agjerim dhe ibadet! Qoft ky viti i sukseseve ne ē'do hap te jetes sate!

Me respekt, B....e R..i, Dallandyshja

Shumė e nderuar dallėndyshe, faleminderit shumė.
Amin, me gjithė duagji lusim Allahun.

ShEjToNkA
21-09-09, 17:46
Oj shejtonke oj bukurane po a kemi bajram a jo dhe a ke ba dreken e bajramit qe te vijm per drek se beli valla kam qejf me e kerkue dreken e bajramit.
Ty te koft per hajr dhe pritsh shum e shum festa

Po, kemi si jo??
Vec eja na urdhėro e na ndero... Flasim shqip e festojmė s'bashku.

Tė faleminderit qė me ke nderuar me viziten tėnde!

Giovanni
23-09-09, 09:46
http://i382.photobucket.com/albums/oo264/a-c-e-1234/Have_A_Great_Day.gif


Shejtane pershendetje kolege....

uck_aksh
24-09-09, 01:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-8.gif

ShEjToNkA
25-09-09, 20:11
http://i382.photobucket.com/albums/oo264/a-c-e-1234/Have_A_Great_Day.gif


Shejtane pershendetje kolege....

Faleminderit i nderuar koleg.
Cdo ditė viti e pac Great!

ShEjToNkA
25-09-09, 20:11
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-8.gif


Pėrshėndetje edhe pėr ty i nderuar UCK-AKSH.

Shqiptare_ne_Turqi
26-09-09, 01:18
Erdha ti uroj njé nate té mire sissiiiiit teme ..:biggrin: :biggrin:

Mé mer né éndérr ... ! :smile:

ShEjToNkA
26-09-09, 13:55
Erdha ti uroj njé nate té mire sissiiiiit teme ..:biggrin: :biggrin:

Mé mer né éndérr ... ! :smile:

Sisss tė kam ty sepse je vet mrekullia!


Netė tė mira pac pėrherė. Ndoshta "urdhėr" ytė ishte, por unė vėrtetė kalova ėndėrr me ca pėrsona nga FD, njeri nė mesin e tyre ishe edhe ti.

Shqiptare_ne_Turqi
26-09-09, 14:04
Sisss tė kam ty sepse je vet mrekullia!


Netė tė mira pac pėrherė. Ndoshta "urdhėr" ytė ishte, por unė vėrtetė kalova ėndėrr me ca pėrsona nga FD, njeri nė mesin e tyre ishe edhe ti.


Té kam thén moti se, kam parandjenja t'forta !! :biggrin: e disha,qé ki mem par ne éndérr ..:biggrin: hahhagagaahahah ...

t'qaf dhe té don shum siissiiii :biggrin: :smile:

vikend té mire paq shum e dashur ...:smile:

http://img.negatif.com/photos/lowres/0/0/5/005784/b37637338f99dfebfc11665823a4d270.jpg (http://www.negatif.com/foto/129240&aid=)

SANTANA-29
09-10-09, 03:18
Shejtonka,Diqka shum nervoz je ne kohen e fundit,nje pershendetje te hershme nga une eshte kaluese nervosa:smile:

http://www.pro-wohnen.de/Schmetterlingsmuseum-Sachsenwald-Friedrichsruh-Schmetterlinge-Fotos-Schmetterlinge-Bilder-001.jpg

ShEjToNkA
09-10-09, 20:25
Té kam thén moti se, kam parandjenja t'forta !! :biggrin: e disha,qé ki mem par ne éndérr ..:biggrin: hahhagagaahahah ...

t'qaf dhe té don shum siissiiii :biggrin: :smile:

vikend té mire paq shum e dashur ...:smile:

http://img.negatif.com/photos/lowres/0/0/5/005784/b37637338f99dfebfc11665823a4d270.jpg (http://www.negatif.com/foto/129240&aid=)

Meqe ma ke mbush mendjen se ke parandjenja tė forta unė jam ka lutem cdo ditė e me shumė tė parandjesh njė post andej qė ėshtė premtuar :biggrin: ghaghaghaghaghaaaa


Tė pėrshėndes ku do qė je e dashur siss!

ShEjToNkA
09-10-09, 20:39
Shejtonka,Diqka shum nervoz je ne kohen e fundit,nje pershendetje te hershme nga une eshte kaluese nervosa:smile:

http://www.pro-wohnen.de/Schmetterlingsmuseum-Sachsenwald-Friedrichsruh-Schmetterlinge-Fotos-Schmetterlinge-Bilder-001.jpg

Jo, pasi po thua edhe ti vec paska dicka, se bash s'jam kanė duke i besu Murgeshės e disa tjerve!!!:frown: :redface: :mad: :biggrin:


Vallahi be Santanė, nuk jam nervoz dhe nėse dukem ashtu kėrkoj ndjes nga tė gjithė. Nganjėherė vet obligimet e pėrditėshme na shkaktojn lodhje dhe shqetėsime, ku mund edhe tė na shifet/dallohet kjo nga tė tjerėt, por kjo nuk na jep (mė jep) tė drejtė qė tė sillemi kėtu nė mėnyrė tė nervozuar kėtu. Pra, me kėtė kėrkoj ndjes nėse ndokend kam fyer/keqtrajtuar/keqinterpretuar kėtė kohen e fundit, qė thuani, nuk kam pas qėllim tė tillė!


Ndėrsa ty tė falenderohem sinqerisht qė ke lėnė kohen dhe fjalėt tuaja kėtu nė ato orė tė hershme.

Me shumė konsideratė pėr ty dėrgoj pėrshėndetjet me dėshirat me tė mira pėr ty!:smile:

teutaA
09-10-09, 21:38
te pershendes sinqerisht je shum e mir :smile:

shfletuesi_
09-10-09, 21:41
Buuu buuuu buuuuuuuuuuoooooooooooooo hajt qelloja kush jam...


Te pershendes sinqerisht.

Murgesha
09-10-09, 22:03
Shejtonkė ta solla qet kangė me tė tregu se tu kam idhnu qė mke bo dadė tė stupcit.


IwBxM6_pXbo


Farvel o tak for alt :frown:

ShEjToNkA
09-10-09, 22:06
te pershendes sinqerisht je shum e mir :smile:

Sinqerisht tė falenderoj dhe pėrzemėrsisht tė pėrshėndes, dhe posacėrisht pėrshėndes mbrendesin tėnde aq tė mirė qė ta pasqyrojnė shkronjat tuaja!

ShEjToNkA
09-10-09, 22:07
Buuu buuuu buuuuuuuuuuoooooooooooooo hajt qelloja kush jam...


Te pershendes sinqerisht.


Buuu, buuuuu, a mė bėrtet me tregu vėrtetė?????????????? :biggrin:Sinqerisht faleminderit dhe pėrshėndetje pėr ty.

ShEjToNkA
09-10-09, 22:11
Shejtonkė ta solla qet kangė me tė tregu se tu kam idhnu qė mke bo dadė tė stupcit.


IwBxM6_pXbo


Farvel o tak for alt :frown:

O ty vec stupci tė vjen hakėsh, po pse ma vjedhe kėngėn se kam pas me shku me njė vend??????????????????????:redface:


P'eja k'ha loqkum, se tani unė tė tregoj ku e ke vendin te tema atje!!!!!:biggrin:

Ti te shejtonka e ke vendin
per ty shejtonka ia dinė rendin
lyp ku dush e thuj cka dush
sikur ti s'ėshtė kėrkush

Murgesha
09-10-09, 22:17
O ty vec stupci tė vjen hakėsh, po pse ma vjedhe kėngėn se kam pas me shku me njė vend??????????????????????:redface:


P'eja k'ha loqkum, se tani unė tė tregoj ku e ke vendin te tema atje!!!!!:biggrin:

Ti te shejtonka e ke vendin
per ty shejtonka ia dinė rendin
lyp ku dush e thuj cka dush
sikur ti s'ėshtė kėrkush

Mori nuk e mora te websiti i yt po nė Jotybe :redface:


Gjithė kam ditė qė e kam te ti, e ke te unė vendin, po prej se ja ke nisė me lypė dada tė ngrohta jam ba e dyshimtė :mad:

ShEjToNkA
09-10-09, 22:22
Mori nuk e mora te websiti i yt po nė Jotybe :redface:


Gjithė kam ditė qė e kam te ti, e ke te unė vendin, po prej se ja ke nisė me lypė dada tė ngrohta jam ba e dyshimtė :mad:

Ik loqkum po c'mė lujte mendsh
per dyshim ilac kem
kėrset dajaku sic ėshtė adet
te heket dyshimi pa kasavet:biggrin:

Guri i madh
10-10-09, 23:28
pershendetje per juve e nderuar


me respekt per juve Guri i madh

Urata
22-10-09, 16:28
KgVyQSheLcs]

Albonita
31-10-09, 10:05
http://img689.imageshack.us/img689/8443/2z6h8vn.gif (http://img689.imageshack.us/i/2z6h8vn.gif/)

Qika^Me^Kule
31-10-09, 15:58
http://img199.imageshack.us/img199/9845/dsc01890.jpg

Rozafa
02-11-09, 22:47
Pärla tack för sällskapet,sov gott och dröm vackert !!

Glöm inte att du är en riktigt Pärlaaaaaa !!!

http://i33.tinypic.com/2ia3ic4.jpg

ShEjToNkA
02-11-09, 23:53
pershendetje per juve e nderuar


me respekt per juve Guri i madh

Vizita e juaj, i nderuar Guri i madh, mė bėn nder, prandaj tė falenderoj sinqerisht qė ke lėnė kohė nė kėtė odė time.

I nderuar dhe shumė i respektuar pėrherė nga unė!

ShEjToNkA
02-11-09, 23:54
KgVyQSheLcs]

Faleminderit, Uratė.

ShEjToNkA
02-11-09, 23:54
http://img689.imageshack.us/img689/8443/2z6h8vn.gif (http://img689.imageshack.us/i/2z6h8vn.gif/)


Faleminderit, Albonitė!

ShEjToNkA
02-11-09, 23:55
http://img199.imageshack.us/img199/9845/dsc01890.jpg

Faleminderit, Qika me kule!

ShEjToNkA
03-11-09, 00:01
Pärla tack för sällskapet,sov gott och dröm vackert !!

Glöm inte att du är en riktigt Pärlaaaaaa !!!

http://i33.tinypic.com/2ia3ic4.jpg

Faleminderit ty e nderuar Rozafė dhe pėrshėndetje tė sinqerta pėr ty!

Gjithmonė vackert ėndėrrofsh e pėrjetofsh!

SP. Jag är tacksam för de vackra orden... Tusen tack!!!

Zero Cool
03-11-09, 11:30
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Ty.gif

ssara
04-11-09, 14:49
http://i36.tinypic.com/2jfymmd.jpg

Te pershendesss shume Engjellushe e forumit

Diana007
05-11-09, 11:08
Te uroj dite te qet e palodhje ,,,te pershendes me shum respekt ,,,,

http://www.pearlsflowers.com/images/products/burgandybox.JPG

ShEjToNkA
08-11-09, 22:51
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Ty.gif


Faleminderit!
Cdo ditė viti e pac tė kėndshme!

ShEjToNkA
08-11-09, 22:52
http://i36.tinypic.com/2jfymmd.jpg

Te pershendesss shume Engjellushe e forumit

Tė faleminderit, Sara!

ShEjToNkA
08-11-09, 22:52
Te uroj dite te qet e palodhje ,,,te pershendes me shum respekt ,,,,

http://www.pearlsflowers.com/images/products/burgandybox.JPG

E pėrshėndetur dhe e dashur nga unė gjithmonė.

Faleminderit!

lovely
08-11-09, 23:14
Kojshike, nje keqkuptim nga ana ime, si rrjedhoje e desinformatave :biggrin:


Sorry :rolleyes: :(

Shqiptare_ne_Turqi
11-11-09, 11:41
http://www.agaclar.net/galeri/files/15488-img_7885.jpg
Pérshéndetjet e mia ma té pérzemérta ...


Kalofsh njé dit té miré shum e dashur ..