PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Makresh
19-06-09, 13:27
Ani o Mahmut


Pse kaq e padiciplinuar ?

Kaqanikasja
19-06-09, 13:37
Nuk e di pse po te dukem

Makresh
19-06-09, 13:42
Nuk e di pse po te dukem

Si pse ? :confused:

Kur t'thoje dikush Faliminer,.. duhesh me ju pergjigj ; S'ka pėrse/ S'ka pershka/ S'ka gjė, / Me nder qofsh ecetera--- eceteraaaa e jo "Ani,,

Kaqanikasja
19-06-09, 13:57
Si pse ? :confused:

Kur t'thoje dikush Faliminer,.. duhesh me ju pergjigj ; S'ka pėrse/ S'ka pershka/ S'ka gjė, / Me nder qofsh ecetera--- eceteraaaa e jo "Ani,,

Pse po te dukem e padiciplinuar

Makresh
19-06-09, 14:18
Pse po te dukem e padiciplinuar


Si pse ? :confused:

Kur t'thoje dikush Faliminer,.. duhesh me ju pergjigj ; S'ka pėrse/ S'ka pershka/ S'ka gjė, / Me nder qofsh ecetera--- eceteraaaa e jo "Ani,

Kaqanikasja
19-06-09, 14:19
Si pse ? :confused:

Kur t'thoje dikush Faliminer,.. duhesh me ju pergjigj ; S'ka pėrse/ S'ka pershka/ S'ka gjė, / Me nder qofsh ecetera--- eceteraaaa e jo "Ani,

Nuk pash diqka qe ka per falenderim

Nirvana Band
19-06-09, 23:16
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit, ju deshiroj gjitha te mirat.

Me respekt, N.Band.

Kaqanikasja
20-06-09, 08:52
Pershendetje per te gjith e sidomos ata qe jan te lir ne kete vikend shfrytezojeni deri ne maksimum knaquni...

Jana
20-06-09, 14:19
Pershendetje nga ana ime per te gjith juve....

SANTANA-29
20-06-09, 14:25
Pershendetje nga ana ime per te gjith juve....

schaci flm,,pershendetje edhe per ty bukuroshe,:smile:

Jana
20-06-09, 14:26
schaci flm,,pershendetje edhe per ty bukuroshe,:smile:

Shaci flm shum....edhe une te pershendes ty bukurosh...

Kaqanikasja
20-06-09, 21:23
Pershendes Zhaneten dhe i deshiroj nje mbremje te kendeshme jasht

Pupi
21-06-09, 08:02
Mirmėngjesi kallaballėk,

A mjeni zgjuar me diell apo me shi ?

Mos rrini shumė vonė , e manej me fjet deri n'drek, ore gjumasha.

Shqiptare_ne_Turqi
21-06-09, 13:56
Nuk edie se,atje ku jeni dhe ju ! A e keni diten e babave sot !!

Ketu ne Turqi dhe shum vende té botes,sot ésht dita e babave ...

Pra,dhe uné t'gjith babave té forumit Dardania,ua uroi két dité nga zemra ... :smile:

romansa
23-06-09, 06:23
Nje dite te mbare per gjith juve anetare te ketij forumi..;
http://img1.blogcu.com/images/p/r/i/prinzessindiana/red_rose_by_stacyd.jpg
Me shume respekte romansa!

Oqeani
23-06-09, 07:39
Romansa flm - paskan me mu ēele mushkrite, ani pushim vetem me arome paskam me kaluar diten ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

romansa
23-06-09, 07:42
[quote=Oqeani]Romansa flm - paskan me mu ēele mushkrite, ani pushim vetem me arome paskam me kaluar diten ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif[/
.e keputa heret ne kete mengjes,thash te jua sjell te fresket..me plot ves

Oqeani
23-06-09, 07:44
[quote=Oqeani]Romansa flm - paskan me mu ēele mushkrite, ani pushim vetem me arome paskam me kaluar diten ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif[/
.e keputa heret ne kete mengjes,thash te jua sjell te fresket..me plot ves


Flm; une sa mendova po me therret ne kafen e mengjesit ...

romansa
23-06-09, 07:47
aha une e kryta kafen,paske mbet si vone po duket hahaha

Oqeani
23-06-09, 07:48
aha une e kryta kafen,paske mbet si vone po duket hahaha

Eh, pse a nuk pihen dy a ?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kaqanikasja
23-06-09, 07:55
Pershendetje dhe nje paradite te mir ne kete dite te fresket

A ka edhe ndonje kaffe per mua

Idila
23-06-09, 10:31
Pėrshėndetje, njė rimorkio me pėrshėndetje pėr tė gjithė dashamirėsit e mij. Nga zemra ju uroj njė fillim jave tė mbarė dhe tė palodhshme pėr tė gjithė!:smile:

nderime;

Idila

Oqeani
23-06-09, 10:36
Pake ca shpinaku me u kerrus !

Jana
23-06-09, 11:19
Pershendetje edhe nga ana ime per te gjith juve...

Pupi
23-06-09, 11:51
Pėrshėndetje, njė rimorkio me pėrshėndetje pėr tė gjithė dashamirėsit e mij. Nga zemra ju uroj njė fillim jave tė mbarė dhe tė palodhshme pėr tė gjithė!:smile:

nderime;

Idila

Na paska marrė malli pėr tya, pa dale tė shtėrngoi fort 'iher.

P.s.
Mos bė mungesa pa arsye.

Edhe unė dua tju lė njė pėrshėndetje tė ngroht ashtu, valė. E unė e kam ndėrmend ti bėj ca mungesa po tė jeni tė bindur qė me arsye !

Idila
23-06-09, 13:41
Na paska marrė malli pėr tya, pa dale tė shtėrngoi fort 'iher.

P.s.
Mos bė mungesa pa arsye.

Edhe unė dua tju lė njė pėrshėndetje tė ngroht ashtu, valė. E unė e kam ndėrmend ti bėj ca mungesa po tė jeni tė bindur qė me arsye !
Ndėrsa ti do tė gjobitesh pėr mungesat qofshin tė arsyeshme ose jo...!:redface: :D

Pupi
23-06-09, 18:06
Ndėrsa ti do tė gjobitesh pėr mungesat qofshin tė arsyeshme ose jo...!:redface: :D
Nga Miqtė dhe nga Zoti ēfardo qė vjenė, ėshtė e mirėseardhur...:smile:

Kaqanikasja
23-06-09, 18:54
pershendetje per te gjithe dhe nje mbremje te mir

Llapjani_HH
23-06-09, 19:04
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 331 (19 anėtarė dhe 312 vizitorė)

elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), luliiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26376), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pėrshėndetje tė gjithve, ju dėshiroj mbrėmje tė mirė :smile:

romansa
25-06-09, 07:30
http://tamerza.t.a.pic.centerblog.net/4wiv3c8x.jpg
Me freskin e ketij buketit ju solla edhe nje pershendetje juve gjitheve duke ju deshiruar nje dite te mbare!!!

Kaqanikasja
25-06-09, 08:10
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 331 (19 anėtarė dhe 312 vizitorė)

elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), luliiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26376), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pėrshėndetje tė gjithve, ju dėshiroj mbrėmje tė mirė :smile:

Flm Llapjani edhe juve nje pershendetje dhe nje mengjes te mir

Kaqanikasja
25-06-09, 08:11
Mir mengjesi per te gjithe anetaret e ketij Forumi te mrekullueshem

Artisti
25-06-09, 08:44
Pershendetje per te gjithe anetaret e Dardania.de nga Kosova e shijavt hahahahahaha


Na mbyti shiuuuuuuuuu.


.

vjeshta
25-06-09, 10:01
Pershendetje per te gjithe anetaret e Dardania.de nga Kosova e shijavt hahahahahaha


Na mbyti shiuuuuuuuuu.


.


Perhendetje ty dhe te tjerve nga kjo Kosove ...,se q'na knaqi ky shi ....:biggrin:

Kaqanikasja
25-06-09, 10:04
Perhendetje ty dhe te tjerve nga kjo Kosove ...,se q'na knaqi ky shi ....:biggrin:

Oj vjeshta po qfar te knaqme bre ky shi na mbyti krejttttttttttttt

vjeshta
25-06-09, 10:11
Oj vjeshta po qfar te knaqme bre ky shi na mbyti krejttttttttttttt

Qka vjen prej zotit duhet me e mireprit ...:biggrin:


Pershendetje Kaqanikase ...

Kaqanikasja
25-06-09, 10:14
Qka vjen prej zotit duhet me e mireprit ...:biggrin:


Pershendetje Kaqanikase ...

Po bre po po pak teper bre na mbyti krejt

Elina
25-06-09, 12:14
Perhendetje ty dhe te tjerve nga kjo Kosove ...,se q'na knaqi ky shi ....:biggrin:

Po get qe ti nai prune shiun ketu tu Kosoves...ne qafe na ke marre :biggrin:Diqysh thash te pershendes :tongue:

Kalofsh mire ne pushime :smile:

Zero Cool
25-06-09, 16:14
Pershendetje per juve qe jeni online ne kete moment dhe ata qe do te vijne me vone , nje pasdite te kendshme ju uroj :)

Guri i madh
26-06-09, 16:50
ju pershendes krejt antarve / antareve te forumit dardan me ket keng
edhe juve qe jeni duke lexuar


http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), granqe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26434), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


http://i.ytimg.com/vi/RihwxN5Na9U/2.jpg (http://www.distractiv.org/Malesori-Mergimatari-original-video-2009/_RihwxN5Na9U.html) Malesori Mergimatari original video 2009 (http://www.distractiv.org/Malesori-Mergimatari-original-video-2009/_RihwxN5Na9U.html)

Murgesha
27-06-09, 15:53
Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė kafegjitė, politikant e fetarėt e FD-sė.

Kaloni mirė tė gjithė.

romansa
27-06-09, 15:56
Ju pershendes gjith anetere te ketij forumi...!
http://dorothy.d.o.pic.centerblog.net/c5eylz77.gif

Tomori
27-06-09, 16:45
Pershendetje per te gjithe antaret e Dardanise..
http://farm1.static.flickr.com/178/423958273_36972f8cb9.jpg

Dallandyshja_718
27-06-09, 17:55
Pershendetje per ata qe jane ne linje per momentin...:biggrin:


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.
Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), ToNjiTo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23929)

Murgesha
27-06-09, 19:36
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)+, elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), nikqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25440), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Kesaj here pershendetja ime shkon me se shumti ne adrese te Bondit e pershendetje edhe per te gjithe ju te dukshmit e te padukshmit.

lovely
27-06-09, 20:09
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), nikqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25440), Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)Shnetje :cool:

Kaqanikasja
27-06-09, 22:13
u pershendes te githe anetaret e ketij forumi dhe ju deshiroj nje mbremjete te mir jeni me te miret mpuc

Tomori
28-06-09, 00:30
u pershendes te githe anetaret e ketij forumi dhe ju deshiroj nje mbremjete te mir jeni me te miret mpuc
flm per mpuqin po ashtu edhe ti je shum e mire te mpuqi po ashtu mpuc

romansa
28-06-09, 22:45
Te gjithe juve!
http://djoce56.d.j.pic.centerblog.net/gqjx7lmm.gif

Xuki
01-07-09, 08:15
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr tė gjithė anėtarėt e forumit.

Atyre qė jan nė pushime dhe atyre qė kysmet kan me shku nė pushime ju dėshiroi pushimė shumė tė kėndshme me gjitha t'mirat.


Ciaoooo Amigoooos


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Abetare
01-07-09, 20:15
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr tė gjithė anėtarėt e forumit.

Atyre qė jan nė pushime dhe atyre qė kysmet kan me shku nė pushime ju dėshiroi pushimė shumė tė kėndshme me gjitha t'mirat.


Ciaoooo Amigoooos


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°


I bashkangjitem urimit t 'vllaut tim Xukitttt


Kaloni flladitshėm :)

ALlma
01-07-09, 22:22
ju eprshendes te gjithve qe jani onlin kaloni mire....................

SANTANA-29
01-07-09, 22:25
Alma flm,,,edhe ne te gjith po te pershendetim.-

Maribella
01-07-09, 23:20
Pershendetje per t'gjithe antaret e Forumit Dardania,nga Maribella

SANTANA-29
01-07-09, 23:22
Pershendetje per t'gjithe antaret e Forumit Dardania,nga Maribella

Maribella flm,,,:smile:

Maribella
01-07-09, 23:23
Maribella flm,,,:smile:


:wink: :wink: :wink:

SANTANA-29
03-07-09, 09:25
Pershendetje ju deshiroj nje fund jave te qet kudo nga jeni

http://mucl.de/~rgammel/holzmichelbilder_2007/juni/we5.jpg

Kaqanikasja
03-07-09, 13:29
Zemer ju kam te gjitheve ju pershendesss

Dukagjinas_i
03-07-09, 13:39
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr tė gjithė anėtarėt e forumit.

Jana
03-07-09, 14:16
Pershendetje edhe nga une per te gjth ju...

Idila
04-07-09, 15:12
Pėrshėndetje tė frekėta u pėrcjell pėrmes puhizės verore! Nga zemra u dėshiroj fundjavė tė mbarė dhe tė disponuar! :smile:

YouTube - ELI FARA - JAM JABANXHI (http://www.youtube.com/watch?v=qJ-tK2q5V5Y)

Idila
06-07-09, 07:23
Pėrshėndetje Dardani dhe Mirėmėngjesi! :smile:Morning Meditation (http://www.youtube.com/watch?v=uZiabBdb0uE&feature=related)


Ikarus 'Morning Meditation' (http://www.youtube.com/watch?v=iwsJHC5zeIs&feature=related)*

Kaqanikasja
06-07-09, 07:39
Mirmengjesi te gjitheve

SANTANA-29
06-07-09, 11:13
Pranoni pershendetjet e mia dhe rrespektet e mia per te gjith ju te dashur anetar te ketij forumi Dardania shume te bukur dhe shpresoj se po kaloni caste te bukura . ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj cdo te mir kudo nga jeni.
Santana frankfurt,,:smile:

Edhe njeher urime 10 vjetori Dardani.-

thellenza
06-07-09, 14:55
Urime 10-vjetorin, jeni shume te mire, FLM...vazhdoni keshtu, ju deshiroj shume suksese. :smile:
http://www.hfsp.org/images/leaves_10th.gif
Pershendetje per te gjithe, kaloni bukur ne keto dite verore.

Kaqanikasja
07-07-09, 19:56
Nje mbremje te qet ju deshiroj

URIME 10 VJETORI TE GJITHEVE

Naki
07-07-09, 23:41
Dallandyshja_718, Dani11, elsaaa08, Honesty^uk., instruktori, krijuesiii, lirik, Murgesha, ShEjToNkA+, Shpati, Tesaa, ToNjiTo, turisti, Zogu_1Ne keto ore te vona te pas mesnates ju pershendes te gjitheve perzemersisht.I juaji Naki</p>

SANTANA-29
07-07-09, 23:45
Dallandyshja_718, Dani11, elsaaa08, Honesty^uk., instruktori, krijuesiii, lirik, Murgesha, ShEjToNkA+, Shpati, Tesaa, ToNjiTo, turisti, Zogu_1Ne keto ore te vona te pas mesnates ju pershendes te gjitheve perzemersisht.I juaji Naki</p>Naki flm,,,edhe ne te pershendesim ty,,,ne te mshefurit,,

turisti
07-07-09, 23:45
Dallandyshja_718, Dani11, elsaaa08, Honesty^uk., instruktori, krijuesiii, lirik, Murgesha, ShEjToNkA+, Shpati, Tesaa, ToNjiTo, turisti, Zogu_1Ne keto ore te vona te pas mesnates ju pershendes te gjitheve perzemersisht.I juaji Naki</p>

Mire se erdhe i nderuar,faleminderit shume dhe gjithashtu te pershendes shume, dhe sinqerisht:

Na ke munguar be daj !!!!!!!!!!!!!!!!:smile:

Murgesha
08-07-09, 00:01
Dallandyshja_718, Dani11, elsaaa08, Honesty^uk., instruktori, krijuesiii, lirik, Murgesha, ShEjToNkA+, Shpati, Tesaa, ToNjiTo, turisti, Zogu_1Ne keto ore te vona te pas mesnates ju pershendes te gjitheve perzemersisht.I juaji Naki</p>


Pėrshėndetje edhe pėr ty Naki.

Po nga na ke humb kėshtu??

romansa
08-07-09, 07:29
http://www.leserre.it/img/rosa2.jpg
Nje pershendetje per gjith juve...me nje dite te mbare!!

Estella
08-07-09, 19:11
Nje pershndetje te perzemret per te gjithe antert e FD

Jana
08-07-09, 20:06
Edhe une ju pershendes te gjithve...mbremje te kendshme ju dehsiroj...

Oqeani
08-07-09, 20:11
Ju qafi me rend http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

instruktori
09-07-09, 22:49
Ju dua shume te gjithve

Naki
09-07-09, 22:52
Ne kete mbremje me shi,ku gjitheqka frymon qete ju pershendes dardanas kudo qe te jeni.Naki

ShEjToNkA
09-07-09, 22:58
Ne kete mbremje me shi,ku gjitheqka frymon qete ju pershendes dardanas kudo qe te jeni.Naki

O i nderuari Naki, isha duke ikur por kur diktova shkronjat tuaja nuk munda tė largohem pa tė pėrshėndetur.

Prania juaj Dardanisė i mungon mė shumė se shume.

Totja pėrshėndet xhahin kah do qė ėshtė dhe tė uron me tė mirat pėr ty dhe tė dashurit tuaj.

Naki
09-07-09, 23:18
O i nderuari Naki, isha duke ikur por kur diktova shkronjat tuaja nuk munda tė largohem pa tė pėrshėndetur.

Prania juaj Dardanisė i mungon mė shumė se shume.

Totja pėrshėndet xhahin kah do qė ėshtė dhe tė uron me tė mirat pėr ty dhe tė dashurit tuaj.
Edhe une u ndjeva mire qe shohe shkronjat e radhitura nga ju.Si qdo here me nje respekt te veqant ju pershendes.

Urata
09-07-09, 23:36
Ne kete mbremje me shi,ku gjitheqka frymon qete ju pershendes dardanas kudo qe te jeni.Naki

muaj t'mjaltit shume t'kendshem degjova se po kalon...! jam shume e gezuar i nderuari Naki!kendshem/hareshem/lumturueshem/shendetshem/gezueshem te shkofte tani e tutje....!

Naki
09-07-09, 23:38
muaj t'mjaltit shume t'kendshem degjova se po kalon...! jam shume e gezuar i nderuari Naki!kendshem/hareshem/lumturueshem/shendetshem/gezueshem te shkofte tani e tutje....!
Pershendetje Mikesh,me behet qefi qe sonte shohe shume miqe ne online,Ju faliminderit

doGzona
09-07-09, 23:39
muaj t'mjaltit shume t'kendshem degjova se po kalon...! jam shume e gezuar i nderuari Naki!kendshem/hareshem/lumturueshem/shendetshem/gezueshem te shkofte tani e tutje....!

Te gjitha keto urimeve i bashkangjitem dhe une gjithashtu!

Honesty^uk.
09-07-09, 23:41
Dallandyshja_718, Dani11, elsaaa08, Honesty^uk., instruktori, krijuesiii, lirik, Murgesha, ShEjToNkA+, Shpati, Tesaa, ToNjiTo, turisti, Zogu_1Ne keto ore te vona te pas mesnates ju pershendes te gjitheve perzemersisht.I juaji Naki</p>


Shendet, jete dhe lumturi pac gjithmone Poeti yne dhe MIKU im

Honesty

MemphiSx
09-07-09, 23:49
Pershendetje gjithe atyre qe jan t'pranishem ne forum ne keto ore te vona!

Uroj qe po ja kaloni bukur!!

Honesty^uk.
09-07-09, 23:54
Pershendetje gjithe atyre qe jan t'pranishem ne forum ne keto ore te vona!

Uroj qe po ja kaloni bukur!!


Qofsh i nderuar dhe mbetesh i pershendetur mik

Honesty

Naki
10-07-09, 00:05
Qofsh i nderuar dhe mbetesh i pershendetur mik

Honesty
Naki, elsaaa08, fadil, Honesty^uk., instruktori, MemphiSx, Murgesha, ShEjToNkA+, Shpati, Tomori, ToNjiTo, vjeshtaTE GJITHEVE JU DERGOJ SHUME PERSHENDETJE

Murgesha
10-07-09, 00:18
Naki, elsaaa08, fadil, Honesty^uk., instruktori, MemphiSx, Murgesha, ShEjToNkA+, Shpati, Tomori, ToNjiTo, vjeshtaTE GJITHEVE JU DERGOJ SHUME PERSHENDETJE

Tė falemnderit Naki, pėrshėndetje tė veēantė edhe pėr ty.


Dhe tė gjithė juve qė pėr momentin po ju shof ksajde.


Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)+, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, ToNjiTo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23929), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)+

Domira
10-07-09, 00:25
Pershendetje per te gjithe e sidomos per Naki qe nuk e kam takuar moti ktu.

vjeshta
10-07-09, 00:30
Naki, elsaaa08, fadil, Honesty^uk., instruktori, MemphiSx, Murgesha, ShEjToNkA+, Shpati, Tomori, ToNjiTo, vjeshtaTE GJITHEVE JU DERGOJ SHUME PERSHENDETJE


Faleminderit Naki ,pershendetje te sinqert per ty .

teutaA
10-07-09, 00:41
persh. per krejt ata qe sjan ksajde :smile:

Murgesha
10-07-09, 00:59
persh. per krejt ata qe sjan ksajde :smile:

Pasi nuk besoj qė vijnė me tu falėnderu po tė falenderoj unė nė emėr tė tyrin. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

SANTANA-29
10-07-09, 07:21
Pasi nuk besoj qė vijnė me tu falėnderu po tė falenderoj unė nė emėr tė tyrin. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Flm..Teuta e Murgesha vetem mendja se ju ka shuar te ne se sjemi aty,:tongue:

Mirmengjezi Dardani,:smile:

lovely
10-07-09, 10:19
persh. per krejt ata qe sjan ksajde :smile:


Falemineres Teute :biggrin:

Zhaneta
10-07-09, 10:50
Pershendetje per t'gjithe.....!!!


http://www.witchyswikkedgraphix.com/categories/Have%20A%20Good%20Weekend/weekend%20(103).gif

natyra
10-07-09, 15:51
"Neper mes furtunes dhe shiut, tani e sa muaj....Gjeta pak kohe shkrimi dhe leximi,sa per tu cmallur me gjithe ju bashkatdhetar te dashur te ketij Forumi te madh DARDAN(virtual)....duke ju pershendetur nga ky mjeran "Gurbeti"!
Per te gjithe nga ni kock cekullade,nga do ce jeni,qofshit shendosh e mire ne Krye me STAFIN e ketij Forumi DARDAN...

Me nderime
Natyra!

....http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/Chocolate.jpg/770px-Chocolate.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/Chocolate.jpg)

Pupi
11-07-09, 20:41
Faleminderit dada Natyr pėr qokolladat, e duku, duku ma shpesh ktu pari.
Shyqyr qė kemi dardanin pėr besė, se vėrtetė sdi njeri si ta pėrballoj kėtė mjeran gurbet (sa mirė i ke thėnė).

Njėkohėsisht shfrytzoj rastin edhe unė tju lė njė pėrshėndetje (sepse unė nuk ju lodhė me "dhom extra").
Me kėngėn:

http://www.youtube.com/watch?v=spD3riylVxgP.s. Vijė vijė

gazi-de
11-07-09, 22:15
Pershendetje te gjithve nga Llapi...

Diana007
11-07-09, 22:18
Pershendetje te gjithve nga Llapi...

Fylymy :biggrin:

Idila
11-07-09, 22:54
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta dhe fundjavė tė kėndshme pėr tė gjithė ju dashamirės! :smile:

Lebe... und denke nicht an morgen.

SANTANA-29
11-07-09, 22:59
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta dhe fundjavė tė kėndshme pėr tė gjithė ju dashamirės! :smile:


Lebe... und denke nicht an morgen.


Danke ,,Libe und denke an morgen,,:smile:

Urata
11-07-09, 23:07
"Neper mes furtunes dhe shiut, tani e sa muaj....Gjeta pak kohe shkrimi dhe leximi,sa per tu cmallur me gjithe ju bashkatdhetar te dashur te ketij Forumi te madh DARDAN(virtual)....duke ju pershendetur nga ky mjeran "Gurbeti"!
Per te gjithe nga ni kock cekullade,nga do ce jeni,qofshit shendosh e mire ne Krye me STAFIN e ketij Forumi DARDAN...

Me nderime
Natyra!

....http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/Chocolate.jpg/770px-Chocolate.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/Chocolate.jpg)


o sa m'paska marre mall per moter natyra...!

natyra
12-07-09, 05:42
o sa m'paska marre mall per moter natyra...!

Patjeter se dhe mua per moter Urata...:mad:

Por kesaj radhe,dhe enkas me shummmm...nga hallet "Gurbetcare"!!!

...shummm te percafoi,dhe mos ngurro te me shkruash te pakten,u ndegjofshim per te mira!!!

si gjithnje
...Natyra

shfletuesi_
12-07-09, 08:25
Pershendetjet e te dieles per te gjithe nga une...

Artisti
12-07-09, 11:01
zv6agpkqqk0


Pershendetjeeeeeee


.

Idila
16-07-09, 08:53
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta Dardanė dhe njė ditė tė mbarė nė vazhdim! :smile:
rBaLyPQF-Fo&feature=related

Kaqanikasja
16-07-09, 09:38
Pershendetjet e mengjesit per te gjithe

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 12:05
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/Chocolate.jpg/770px-Chocolate.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/Chocolate.jpg)


Duke ardhur rruges, u ndesha me qokolladat !! :biggrin:
i mora,me ua shpernda dhe juve nga njé kock, urédhéroni ju lutemm,...nashti nuk mé sheh NATYRA !:biggrin:
qé,po e baj nderen me qokolladat e saj !! ... :biggrin:


Pérshéndetjet ma té sinqerta,nga motra e juaj ...:smile:

Kaqanikasja
18-07-09, 12:19
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/Chocolate.jpg/770px-Chocolate.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/Chocolate.jpg)


Duke ardhur rruges, u ndesha me qokolladat !! :biggrin:
i mora,me ua shpernda dhe juve nga njé kock, urédhéroni ju lutemm,...nashti nuk mé sheh NATYRA !:biggrin:
qé,po e baj nderen me qokolladat e saj !! ... :biggrin:


Pérshéndetjet ma té sinqerta,nga motra e juaj ...:smile:


A Ka edhe per mu pak cokollad se i du shum

Pershendetje per te gjith

natyra
19-07-09, 06:02
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/Chocolate.jpg/770px-Chocolate.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/Chocolate.jpg)


Duke ardhur rruges, u ndesha me qokolladat !! :biggrin:
i mora,me ua shpernda dhe juve nga njé kock, urédhéroni ju lutemm,...nashti nuk mé sheh NATYRA !:biggrin:
qé,po e baj nderen me qokolladat e saj !! ... :biggrin:


Pérshéndetjet ma té sinqerta,nga motra e juaj ...:smile:

Prano pershendetje me te sincerta dhe nga ana ime, e dashur moter shqiptare ne-Turqi...Njiherit mbetesh e nderuar,sepse me kte shperndarje te cokolladeve....paskit vepruar ashtu si eshte zakoni shqiptar,dhe si duhet te jete nje vajze shqiptare,dhe kjo me beri ace pershtypje tek ju, me duhet te them se paskeni ni esenc te persosur vajze...Qofshit mire atje ne Turci me gjithe njerzit tuaj...:)Jufalemnderit

me gjithe respekt
Natyra
http://kosovarimedia.com/images/fbfiles/images/blumen_jpg_154798g-f09575f9f302806bbff926ef9e4ee765.jpg (http://kosovarimedia.com/images/fbfiles/images/blumen_jpg_154798g-f09575f9f302806bbff926ef9e4ee765.jpg)

Pupi
19-07-09, 07:11
Miremjesi Dardani...

Paradox_13
19-07-09, 07:33
Pershendetje Dardanas-e,..uroj ngado qe jeni te zgjoheni sot me plot disponim te mire...

Zero Cool
19-07-09, 08:45
http://i210.photobucket.com/albums/bb29/steppinontoes/sweet_sunday_sundae.gif

Shqiptare_ne_Turqi
19-07-09, 15:58
Prano pershendetje me te sincerta dhe nga ana ime, e dashur moter shqiptare ne-Turqi...Njiherit mbetesh e nderuar,sepse me kte shperndarje te cokolladeve....paskit vepruar ashtu si eshte zakoni shqiptar,dhe si duhet te jete nje vajze shqiptare,dhe kjo me beri ace pershtypje tek ju, me duhet te them se paskeni ni esenc te persosur vajze...Qofshit mire atje ne Turci me gjithe njerzit tuaj...:)Jufalemnderit

me gjithe respekt
Natyra
http://kosovarimedia.com/images/fbfiles/images/blumen_jpg_154798g-f09575f9f302806bbff926ef9e4ee765.jpg (http://kosovarimedia.com/images/fbfiles/images/blumen_jpg_154798g-f09575f9f302806bbff926ef9e4ee765.jpg)


Mé vjen,shum miré qé s'ju erdh merzi per qokolladat :biggrin:

Faleminderit shum e nderuar ...gjithashtu juve dhe té gjith pjesmarésit e DARDANISE i pérshéndes,dhe ju uroj dite té bukra,e atyre qé iken pér pushime,ju uroj pushime té kéndshme :smile:

Diana007
20-07-09, 17:35
Pershendetje nga Durrsi!

SANTANA-29
20-07-09, 19:14
Pershendetje nga Durrsi!

Durrsi,,lakmi po ja u marr,,,:frown: hahahahaha...Diana pushim te kendshem..

E une po e shkrepi nje Blic Pershendetje per te gjith kudo nga jeni,,:smile:

Kaqanikasja
20-07-09, 19:16
Pershendetje nga Durrsi!

Oj zemrushe pushim te kendshem knaqu dhe per mu loqkiiiiiiiiiiiii,bjeri ujit per mu njeher

Idila
21-07-09, 10:34
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr tė gjithė ju anėtarė tė nderuar.
Ja po afron dhe koha e pushimit tė shumėpritur, i cili na nxjerrė pėr njė kohė nga pėrditshmėria... rutinė e zakonshme...
Gjithėsesi, ju dėshiroj argėtim, mirėkuptim dhe buzėqeshje nė zemrėn tuaj margaritare.
Jeni tė mrekullueshėm! :smile:
Nė vazhdim po ju lė nėn shoqėrimin e kėsaj Poeme magjike.
iMPhkU33ubY&feature=related
Gjithė tė mirat!

instruktori
21-07-09, 19:22
Pershendetje per te gjithe ne Dardani.
Uroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire.

Idila
23-07-09, 10:19
Pėrshėndetje Dardani. :smile:
Do ta ndjej mungesėn tuaj...!

http://www.youtube.com/watch?v=5ta9cz_lVtY (http://www.youtube.com/watch?v=5ta9cz_lVtY)


Gjithė tė mirat pėr ju;

Idila

Pupi
23-07-09, 17:33
Pershendetje pėr ata qe na kanė pershėndetur, pėrshėndetje edhe pėr ata qe kan harruar te na pėrshendesin, peshendetje tė gjithėve, pėrshendetje edhe atyre qe nuk duan qė unė ti pėrshendes.

Urata
23-07-09, 17:48
Rrofte Kanuni i Pupit...!

Kaqanikasja
23-07-09, 21:46
Pershendeteje zemrat e miaaaaaaaa ju du shummmmmmmmmm

Giovanni
24-07-09, 09:47
Pershendetje per te gjithe....

http://digilander.libero.it/simona.blue/buon.weekend.gif

romansa
24-07-09, 09:59
Pranono pershendetjet e mia ju gjith anetaret e ketij forumit
Gjith te mirat

shfletuesi_
24-07-09, 10:31
Mire se erdhe oj romansa ne kopeshtin me te madh Zologjik haahahahahahha... si ke kalua pushimet shpejt te shkuan ditet breeeee

gazi-de
24-07-09, 13:03
pershendetje per te gjith antaret e forumit dardani te madh e te vogel:biggrin:
atyre qe jon ne pushum ju uroj pushime te qeta e ata ne pune,pune te mbare

Pershendetje me shum respekt si gjith per ju gazi-de

Breshka
24-07-09, 13:34
Pėrshendetje Pėr Te Gjithė Anteret e Forumit...Flm per te Gjitha qe po beni Per te na mbajtur ne Kontakt me miq te ndryshem dhe ju deshiroj Sukses ne Te Gjitha Sferat e jetes.... Ju Pėrshendes Nga KOSOVA...Faleminderit :smile:

GURI SYLAJ
25-07-09, 06:23
Te gjitheve ju pershendes me nje Miremengjes!
Dhe ,me nje deshire ,qe te kaloni nje fund jave te mire!

murrizi
25-07-09, 15:08
Asht pak von per mirmjes, veq mirmroma po ju thom toooooonve.
Erdha me paralajmru sonten, qe kom me ardh ma von e me therr pak naj kon helbete, e po nuk u'm thojn kot Murriz:wink:

Urata
26-07-09, 13:51
t'ia kaloni mire ketyre diteve te ardhshme vere ju dardanas...!

bye

Adina-R.Ks
26-07-09, 15:07
Pranoni pershendetjet e mija te perzemerta kudo qe jeni antare te forumit te Dardanis. Ne keto dite te nxehta verore uroj te freskoheni mendjet tuaja me biseda te mira me te gjithe ata qe shoqeroheni.

Zero Cool
26-07-09, 15:13
Pranoni pershendetjet e mija te perzemerta kudo qe jeni antare te forumit te Dardanis. Ne keto dite te nxehta verore uroj te freskoheni mendjet tuaja me biseda te mira me te gjithe ata qe shoqeroheni.

gjithashtu e nderuar, dhe nje mireseardhje te ngrohte te uroj .

Adina-R.Ks
26-07-09, 23:40
gjithashtu e nderuar, dhe nje mireseardhje te ngrohte te uroj .

Flm shume per uraten, mire se ju gjeta.

halla e madhe
28-07-09, 11:59
Pershendetje nga Kosova yne e dashur!

Agolli
28-07-09, 12:04
Pershendetje nga Kosova yne e dashur!
E morra nje ēik nga kjo pershendetje, te falemnderit Halla e madhe. :smile:

halla e madhe
28-07-09, 12:07
E morra nje ēik nga kjo pershendetje, te falemnderit Halla e madhe. :smile:

Agolli_me vjen mire qe paske ardhe ksajde,kalo sa me mire!:smile:

Agolli
28-07-09, 12:10
Agolli_me vjen mire qe paske ardhe ksajde,kalo sa me mire!:smile:
E mira te gjete e t'kapt per faqe. Njeashtu edhe ju. :smile:

turisti
28-07-09, 13:09
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku im i dashur dhe kjo nxehtesi shpirterore te jugut t' Kosoves per te gjithe ju qe e lexoni kete mesazh.:smile:

http://img.webme.com/pic/k/kaqanikasi/kacaniku-castle.jpg

shfletuesi_
28-07-09, 14:17
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku im i dashur dhe kjo nxehtesi shpirterore te jugut t' Kosoves per te gjithe ju qe e lexoni kete mesazh.:smile:

http://img.webme.com/pic/k/kaqanikasi/kacaniku-castle.jpg


Ooooo i pranojm pershendetjet me deshiren me te madhe... a eshte ne Kaqanik ky muri i ndertuar...

turisti
29-07-09, 09:02
Ooooo i pranojm pershendetjet me deshiren me te madhe... a eshte ne Kaqanik ky muri i ndertuar...

Faleminderit shume shoki.

Po,ky eshte muri eshte i Kalajes nga koha e Turkise,a me larte eshte MOTELI i vjeter- tash me i braktisur nga te gjithe.....

Te pershendes shumeeeeeeeeeeee.:smile:

Honesty^uk.
29-07-09, 19:25
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku im i dashur dhe kjo nxehtesi shpirterore te jugut t' Kosoves per te gjithe ju qe e lexoni kete mesazh.:smile:

http://img.webme.com/pic/k/kaqanikasi/kacaniku-castle.jpg


Kalofsh sic eshte me se miri ne DHEUN meme, caste dhe momente sa me te kendshme dhe relaxuese ne Kacanikun heroik
Me respekt

Honesty

turisti
02-08-09, 19:01
Kalofsh sic eshte me se miri ne DHEUN meme, caste dhe momente sa me te kendshme dhe relaxuese ne Kacanikun heroik
Me respekt

Honesty

Faleminderit shume miku i nderuar.:smile:

Pershendetjet e tua do te me flladitin mire ne keto ditet e nxehta tropikale.......

Te pershendes shume,shume dhe te deshiroj cdo te mire.

Turisti nga Kaēaniku.:smile:

halla e madhe
03-08-09, 13:34
_Pershendetje nga vendlindja jone e dashur!

Oqeani
03-08-09, 15:52
Flm Hallushe edhe uen te pershendes nga gurbeti ... ani keshtu e ka - me rend ...

instruktori
04-08-09, 21:37
Flm Hallushe edhe uen te pershendes nga gurbeti ... ani keshtu e ka - me rend ...


Nje pershendetje per te gjithe ju ne Dardani
Uroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire te gjithe

turisti
06-08-09, 11:25
_Pershendetje nga vendlindja jone e dashur!

Faleminderit shume -hallushe-,edhe une te pershendes nga afersia.:smile:

Dallandyshja_718
10-08-09, 00:06
Naten e mire dhe argetim te kendshem, j'u uroj juve qe jeni ne linje per momentin, poashtu edhe juve qe rrini "te fshehur":biggrin: ...

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.
Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)+, deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996)+, goni mitrovic (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26553), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)

lovely
10-08-09, 00:29
Naten e mire dhe argetim te kendshem, j'u uroj juve qe jeni ne linje per momentin, poashtu edhe juve qe rrini "te fshehur":biggrin: ...

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.
Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)+, deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996)+, goni mitrovic (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26553), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)

naten e mire Dalldyshke, andrra t kandshme :biggrin:

po qfrytzoj rastin si zakonisht e po i shneti edhe u t madh e t vogel ksajde :):D

halla e madhe
10-08-09, 09:41
Sote pasi u ketheva nga vendelindja erdha t'ju pershendes te gjitheve nga zemra dhe t'ju deshiroj dite te bukura vere!

Murgesha
10-08-09, 09:50
Mirė se na u ktheve Halla e Madhe.

Tash pėrvilju punės e harro qė je konė nė pushime hahahahahaahahahahahahaahahaaaaaa.


Edhe nga unė njė pėrshėndetje pėr ju qė jeni ksajde...
Ē'kemi ndonjė tė re?
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 189 (10 anėtarė dhe 179 vizitorė)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)+, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)+

romansa
10-08-09, 12:09
ju sjell pershendetje nga vendlindja..

Idila
11-08-09, 00:20
Pershendetje, pershendetje te ngrohta, te sinqerta per te gjithe. :smile:

Perqafime nga vendlindja ime e embel. Uroj te jeni mire te gjithe pa dallim.

SANTANA-29
11-08-09, 14:45
Pershendetje te zjarrta per te gjith kudo nga jeni,

Por pershendetjet me te mdhaja shkojne te Gazi e Diana,,
urime edhe nje her Fejesa ...


une ika se ta kerkoj edhe une nje nuse,,:wink:

Adina-R.Ks
11-08-09, 16:18
Pershendetje dhe nga ana ime per te gjithe qe jeni ne linje dhe per te gjithe te tjeret kudo qe jeni dhe me kedo qe jeni...

ShEjToNkA
11-08-09, 21:54
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*+, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Erėlehta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26518), Fatka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26021), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Gentiani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15806)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*

Pėrshėndetje tė gjithėve, caste tė kėndshme nė FD!


SP. Pėrshėndetje edhe juve me ngjyrė tė zezė, qė jeni tė bardh si bora!:biggrin:

Pupi
14-08-09, 20:40
Pėrshėndetje Miqė e Jarana, kam pėrdark pula e qurana !

instruktori
14-08-09, 21:06
Mirembrema dhe Pershendetje per te gjithe

Pupi
14-08-09, 21:45
Pėrshėndetje Miqė e Jarana, kam pėrdark pula e qurana !
I honger vetė Pula e Qurana, e juv natėn e mirė Miqė e Jarana:biggrin: .

Dallandyshja_718
14-08-09, 22:05
I honger vetė Pula e Qurana, e juv natėn e mirė Miqė e Jarana:biggrin: .


Ani Miqe e jarana, e vete i hagre? Ishalla dhjam t'bohen he, se nuk po di si me t'nem nryshe...:biggrin:

ShEjToNkA
14-08-09, 22:15
Ani Miqe e jarana, e vete i hagre? Ishalla dhjam t'bohen he, se nuk po di si me t'nem nryshe...:biggrin:

Gjakė ju bėfshin, se qenka pshtu tani edhe ka ngran ėshtė ngi edhe ka mbet pa mysafir:biggrin:


Pėrshėndetje tė gjithėve.

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Krenar03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26542), lost angel09 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26567), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)*, Zemera e djegur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23486), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*

romansa
14-08-09, 22:16
pershendetje per gjith juve kuhdo qe jeni

instruktori
15-08-09, 13:53
Nje

Viken

Te

Pershendetur

nga

ana ime

Guri i madh
15-08-09, 14:03
Nje

Viken

Te

Pershendetur

nga

ana imegjithashtu ju pershendes INSPEKTOR i tregut

instruktori
15-08-09, 14:09
gjithashtu ju pershendes INSPEKTOR i tregutHahahahah ani i tregut

Qofsh i pershendetur

Guri i madh
15-08-09, 14:14
Hahahahah ani i tregut

Qofsh i pershendetur
mos e refuzo se qaty ja paretpak hajgare ju pershendes

instruktori
15-08-09, 14:15
mos e refuzo se qaty ja paretpak hajgare ju pershendes


Pa pare nuk po ban bre burr

Aty ka korrupcion shume e nuk du

Guri i madh
15-08-09, 14:18
Pa pare nuk po ban bre burr

Aty ka korrupcion shume e nuk dunuk kam pas rast me qen ne at pozit per me u korruptue


po ende nuk e njoh askend qe nuk esht korruptue


e kam pak ma leht me fol kunder korrupcionit

Naki
15-08-09, 16:17
Per te gjithe ju qe ne keto momente jeni online kendej dhe andej perdeve ju deshiroje nje pasdite te bukur.

Rozafa
15-08-09, 16:27
Per te gjithe ju qe ne keto momente jeni online kendej dhe andej perdeve ju deshiroje nje pasdite te bukur.

Pėrshėndetje edhe pėr Zotriun,qė edhe sytė janė verbuar nė mungesėn e shkronjave tua te arta !!

Pupi
15-08-09, 16:44
Ndėrsa unė do tė kem nderin tė ju pėrshendes ju qė tė tre nė kėtė faqe. Gurin, Nakin dhe Bukuroshen e Rozi.

ShEjToNkA
15-08-09, 21:55
Edhe unė sonte po ju pėrshėndes pa pyetje dhe pa dėshira:biggrin: , por si zakonisht duke ju uruar caste te mira!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), Erėlehta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26518), gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, premium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


SP. Pėrshėndetje!

Virti
15-08-09, 21:57
flm per pershendetjen! :cool:

Pupi
15-08-09, 21:58
Falmeshnet kofsh Shejtonk abla

Rozafa
15-08-09, 22:04
Ndėrsa unė do tė kem nderin tė ju pėrshendes ju qė tė tre nė kėtė faqe. Gurin, Nakin dhe Bukuroshen e Rozi.


Danke shcön.:wink:

Tack Shejtonka,hälsningar från Rozafa!

instruktori
15-08-09, 23:56
Pershendetyje per te gjithe

Pupi
16-08-09, 08:49
Mimėngjesi Dardani.
Ca osht koha sot ?
PVR18f77y8w

flutra
16-08-09, 08:58
Pershendetje per ju qe jeni onn...

Pupi
16-08-09, 09:01
Pershendetje per ju qe jeni onn...
Pėrshėndetje Flutur, mu desh extra me dal onn se s'em kapke pėrshendetja.

flutra
16-08-09, 09:07
Pėrshėndetje Flutur, mu desh extra me dal onn se s'em kapke pėrshendetja.
hahaha..eh tash e ke halal pershendetjen...

Pupi
16-08-09, 09:10
hahaha..eh tash e ke halal pershendetjen...
q'ashtu bre me gaz e t'qeshme n'mjes, se e diell oshtė.
a t'ka qit kush kafe flut'r hala ?

flutra
16-08-09, 09:13
q'ashtu bre me gaz e t'qeshme n'mjes, se e diell oshtė.
a t'ka qit kush kafe flut'r hala ?
po po u kry kjo ceremoni e mengjessit..

Pupi
16-08-09, 09:14
po po u kry kjo ceremoni e mengjessit..
Baco hallku ma t'shpejt se une, spo flejn deri n'drek, besa edhe renet pi dijn kogja ma mirė, pooooooooo!

Jana
16-08-09, 14:55
...ju pershendes te gjithve....uroj te keni kaluar mir ket dite pushimi...

instruktori
17-08-09, 20:24
...ju pershendes te gjithve....uroj te keni kaluar mir ket dite pushimi...


Pershendetje te veqante Jana e nderuar

Pershendetje edhe ju tjeret

murrizi
18-08-09, 16:26
S'dita ku mja ngjit, u nala e u kujtova pja nisi prej ktu.
Selam alejkum Hasan Makreshi.

shfletuesi_
18-08-09, 17:03
Ciao a tutti, beli e bruttiiiiiii

Lijanna
18-08-09, 21:03
Pup kerkova oden tane, ama nuk mujta me gjete, e ma shume spo kam kohe me kerku, kshtuqe po te pershnedes qetu :)

Kalofsh nate te mire.

Lijanna

Jana
18-08-09, 21:07
Ju pershendes te gjithve...
Pershendes edhe qiftin tem...edhe i uroj pushime te kendshme...

ShEjToNkA
18-08-09, 22:17
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, premium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, Qorri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25958), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, visinator (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26460), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Pėrshėndetje dhe caste tė kėndshme pėr tė gjithė juve qė kėto momente jeni tė pranishėm nė FD!

SANTANA-29
18-08-09, 22:20
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, premium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, Qorri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25958), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, visinator (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26460), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Pėrshėndetje dhe caste tė kėndshme pėr tė gjithė juve qė kėto momente jeni tė pranishėm nė FD!


Shejtonka,,flm,caste te kendshme edhe per ty e nderuar.,-

Murgesha
18-08-09, 22:30
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, premium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, Qorri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25958), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, visinator (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26460), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Pėrshėndetje dhe caste tė kėndshme pėr tė gjithė juve qė kėto momente jeni tė pranishėm nė FD!


Kurr se paskam dit qė qenkan gjithė k`to M-ja nė Dardani. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Shejton hanum flm pėr pėrshėndetje.

ShEjToNkA
18-08-09, 22:33
Kurr se paskam dit qė qenkan gjithė k`to M-ja nė Dardani. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Shejton hanum flm pėr pėrshėndetje.

Murgeshė ablla, me shiqu holl e holl S-ja paska mė shumė se M-ja, por edhe M-ja mė pėrket mua e s'mė vjenė merzi edhe po ma shkove me to ghaghaghaghaghaghagghaaghagha

Murgesha
18-08-09, 22:38
Murgeshė ablla, me shiqu holl e holl S-ja paska mė shumė se M-ja, por edhe M-ja mė pėrket mua e s'mė vjenė merzi edhe po ma shkove me to ghaghaghaghaghaghagghaaghagha


Shejtonkė hanum M-ja ka mė shumė dhe pikė. Dhe mso qiko pak qitu se nė shqip kemi S-nė qė ndahet nga germa SH. A more vesh a po do me ardhė edhe niherė me ju pėrshėndet krejtve me rend???

ShEjToNkA
18-08-09, 22:42
Shejtonkė hanum M-ja ka mė shumė dhe pikė. Dhe mso qiko pak qitu se nė shqip kemi S-nė qė ndahet nga germa SH. A more vesh a po do me ardhė edhe niherė me ju pėrshėndet krejtve me rend???

Murgeshė ablla, kėtu ka pėrshėndetje dhe leksione tė alfabetit, krysore me S fillon a ndame prej H apo e pa ndame pak rol ka, qy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface:

Edhe mos mė be me tė pėrshėndet me dhurataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa atje tek vendi:redface: :biggrin: :biggrin:

Murgesha
18-08-09, 22:45
Murgeshė ablla, kėtu ka pėrshėndetje dhe leksione tė alfabetit, krysore me S fillon a ndame prej H apo e pa ndame pak rol ka, qy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface:

Edhe mos mė be me tė pėrshėndet me dhurataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa atje tek vendi:redface: :biggrin: :biggrin:

Ani se edhe unė po e lo njė pėrshėndetje pėr krejt me rend qetu bile edhe ate me kėngėn.

Rend me rend krejt me rend tana senet po vijnė nė vend.


9TUjUjrslD4

SANTANA-29
18-08-09, 22:48
Ani se edhe unė po e lo njė pėrshėndetje pėr krejt me rend qetu bile edhe ate me kėngėn.

Rend me rend krejt me rend tana senet po vijnė nė vend.


9TUjUjrslD4


Bollni ma se tan tanet me pershendetje,edhe diqka me ra ne sy, me te vertet shum emra me SSSSS,kish:biggrin: ,,

flm,,Murgesha,.-

ShEjToNkA
18-08-09, 22:53
Bollni ma se tan tanet me pershendetje,edhe diqka me ra ne sy, me te vertet shum emra me SSSSS,kish:biggrin: ,,

flm,,Murgesha,.-

Santana, prite edhe njė pėrshėndetje dhe trego cilen kėngė po ke qejf me ndėgju :biggrin:


SP. Murgeshė, apo bindesh tani se SSSSS ka mė shumė dhe pikė gaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghahaghga

Murgesha
18-08-09, 22:55
Santana, prite edhe njė pėrshėndetje dhe trego cilen kėngė po ke qejf me ndėgju :biggrin:


SP. Murgeshė, apo bindesh tani se SSSSS ka mė shumė dhe pikė gaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghahaghga


Pėrkundrazi u binda qė edhe pse ja mani vedit si shkollovana ende s`keni arrit me e mėsu alfabitin e gj. shqipe.

S.P. Mos mė detyro me ardhė me tė pėrshėndet prapė.

SANTANA-29
18-08-09, 22:58
Santana, prite edhe njė pėrshėndetje dhe trego cilen kėngė po ke qejf me ndėgju :biggrin:


SP. Murgeshė, apo bindesh tani se SSSSS ka mė shumė dhe pikė gaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghahaghga


hahahaahahahahaha,,cila te pelqen ty e ndegjoj edhe une,:smile: ,,,

tash vjen Murgesha edhe ajo e kerkon nje kenge,

ShEjToNkA
18-08-09, 23:04
hahahaahahahahaha,,cila te pelqen ty e ndegjoj edhe une,:smile: ,,,

tash vjen Murgesha edhe ajo e kerkon nje kenge,

Pėr inat tė Murgeshės ta sjella Shyreten, Shkurten, Shaqirin, dhe Afrimin ( Tre S mė shumė:biggrin: )

mZZOdmndJhM

SANTANA-29
18-08-09, 23:08
Pėr inat tė Murgeshės ta sjella Shyreten, Shkurten, Shaqirin, dhe Afrimin ( Tre S mė shumė:biggrin: )

mZZOdmndJhM

hahahahahaahhahahhahahah,,, Sa Super Special Shyretja,,:biggrin: edhe afrim kusija,,hahahahahahaahha,,,,,,,,,,,,,,,,Flm,,,,:to ngue:

instruktori
19-08-09, 19:16
Pershendetjew per ju

ShEjToNkA
19-08-09, 22:33
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, julia (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26524)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, premium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Caste tė bukura nė vazhdim!

Virti
19-08-09, 22:36
:biggrin:

instruktori
19-08-09, 22:49
naten e mire te gjithe

Jana
20-08-09, 10:00
Pershendetje per te gjith...
Speci i dneruara Urime Datlindja....

turisti
20-08-09, 23:01
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), Horizonti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19205), ismani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26566), K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), mentor_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26591), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pershendetjet e perzemerta per te gjithe.:smile:

ShEjToNkA
20-08-09, 23:04
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), Horizonti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19205), ismani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26566), K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), mentor_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26591), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pershendetjet e perzemerta per te gjithe.:smile:

I nderuar Turist, pėrshėndetje edhe pėr ty ku do qė je, caste tė kėndshme.

Pėrshėndetje edhe pėr juve tė gjithėve, caste tė bukura!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), Horizonti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19205), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, ismani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26566), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994)*, mentor_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26591), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*

instruktori
20-08-09, 23:05
Pershendetje

doGzona
20-08-09, 23:08
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), Horizonti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19205), ismani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26566), K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), mentor_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26591), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pershendetjet e perzemerta per te gjithe.:smile:

Pershendetje gjithashtu turisti, dhe mire se erdhe.

Virti
20-08-09, 23:08
upsss hi! :cool:

SANTANA-29
21-08-09, 03:36
Urime te gjitheve muajin e shenjet te Ramazanit ju qofte i lehte ky agjerim.

hasanmehmeti
21-08-09, 06:30
Urime Muajin e Shenjet te Ramazanit dhe Agjerim te lehte per te gjithe ju Agjeruesit.

shfletuesi_
21-08-09, 09:54
Jua uroj te gjithe atyre qe agjerojn muajin e ramazanit, agjerim te leht dhe te pranueshem.

Guri i madh
21-08-09, 20:14
pershendetje per juve tė nderuar/a , antarė/e , tė forumit dardania de

murrizi
21-08-09, 21:10
Shėndet paqi ju qė na keni pėrshėndet neve. Santana, Hasani, Shfletuesi, dhe pėr fund Guri i Madhė.
Edhe unė i pėrsalami tė gjithė.

premium
22-08-09, 01:01
nderimet e mia prej 1 deri 165 faqe.!

Jana
22-08-09, 01:40
Edhe une ju pershendes te gjithve...
Juve qe Agjeroni ju deshiroj Syfyr te kendshem...

turisti
22-08-09, 13:34
Agjerim te lehte atyre qe agjerojne.

instruktori
22-08-09, 16:46
Pershendetje dhe shume te mira

Kaqanikasja
23-08-09, 16:48
Urime Muaji i shenjet i Ramazanit te gjitheve e Allahu ua letoft axherimin

instruktori
23-08-09, 20:22
Mirembrema dhe pershendetje

lovely
23-08-09, 21:55
si t iu hi pej A-se dektertnaj n Zh, po iu shnes t madh e t vogel :):)

nje fillimjave te mbare iu deshiroj :cool:

Agolli
23-08-09, 22:01
si t iu hi pej A-se dektertnaj n Zh, po iu shnes t madh e t vogel :):)

nje fillimjave te mbare iu deshiroj :cool:
Tu falamaners kujshike :)
p/s.tu dhimten cungaret a, qera here shkepna ka njo prej A-sė e dekternaj n'Zh-nje. :biggrin:

lovely
23-08-09, 22:04
Tu falamaners kujshike :)
p/s.tu dhimten cungaret a, qera here shkepna ka njo prej A-sė e dekternaj n'Zh-nje. :biggrin:

menja m shkoj me iu qit duhon, po thashe ma hajr hani molla :biggrin: :biggrin:

ShEjToNkA
23-08-09, 23:06
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, Izraeliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26550), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), premium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė, e vecmas pėr tė nderuarin MemphiSx!

premium
24-08-09, 01:03
Edhe premiumi ju pershendet pėr tė gjithė e ju thotė Natėn e mirė ,gjumin e ambėl ,pėrshesh me Tamėl :biggrin: :biggrin:

flutra
24-08-09, 07:51
Per te gjithe ju qe jeni zgju...

ShEjToNkA
24-08-09, 21:12
Pėrshėndetje dhe mirė se erdha upsss mirė se ju gjeta.:biggrin:

SP.Marshallah mirė po dukeni,,, Uliks dhe Murgesha mbrenda njė sekondi ju dua nė Kuvend Komunal!!!:redface:


ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)*, Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*


Castė tė kėndshme!:smile:

instruktori
24-08-09, 21:14
Pershendetje te gjithve ne Dardani

murrizi
24-08-09, 21:18
Pėrshėndetje dhe mirė se erdha upsss mirė se ju gjeta.:biggrin:

SP.Marshallah mirė po dukeni,,, Uliks dhe Murgesha mbrenda njė sekondi ju dua nė Kuvend Komunal!!!:redface:


ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)*, Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*


Castė tė kėndshme!:smile:
Mirėseardhje :wink: Shefices.

uliksi31
24-08-09, 21:32
Pėrshėndetje dhe mirė se erdha upsss mirė se ju gjeta.:biggrin:

SP.Marshallah mirė po dukeni,,, Uliks dhe Murgesha mbrenda njė sekondi ju dua nė Kuvend Komunal!!!:redface:


ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)*, Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*


Castė tė kėndshme!:smile:

Gjeje Murgeshen se une gjithmon i gjetun jame. Vec pres badihavxhi me gjet, ani tash para iftarit.:biggrin:

Murgesha
24-08-09, 21:35
Gjeje Murgeshen se une gjithmon i gjetun jame. Vec pres badihavxhi me gjet, ani tash para iftarit.:biggrin:

Po bre i gjetun!!!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Qe sa ditė jam ka tė lypi e s`mė paska shku nė mendje mi thonė shejtonit (larg nesh qoftė) me tė qu kėsi ultimatumi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė po qėndroni nė Dardani kėto momente.

ShEjToNkA
24-08-09, 21:36
Mirėseardhje :wink: Shefices.

Falenderime Murrizit...

E shef sa i hecėn fjala sheficės???? Lėshoj urdhera ( si ai mė lartė pėr Murgeshėn dhe Uliksin) dhe s'pėrfill kush fjalėn time!!!!:redface::biggrin:

murrizi
24-08-09, 21:38
Falenderime Murrizit...

E shef sa i hecėn fjala sheficės???? Lėshoj urdhera ( si ai mė lartė pėr Murgeshėn dhe Uliksin) dhe s'pėrfill kush fjalėn time!!!!:redface::biggrin:
Jam njeri i bronche-s , thuaja dikujt qeter qe i kupton ma pak kto sene hahahahahaha.....
Po a di ēka (prapa perdeve) mos u bo fort e shtir, se do mbetesh njė dite veq me mua kėtu..... hahahahahahahahahahahahahaha

vjeshta
24-08-09, 21:43
Pershendetje te gjitheve me garancion 1 oreshe .:biggrin:

uliksi31
24-08-09, 21:43
Po bre i gjetun!!!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Qe sa ditė jam ka tė lypi e s`mė paska shku nė mendje mi thonė shejtonit (larg nesh qoftė) me tė qu kėsi ultimatumi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė po qėndroni nė Dardani kėto momente.

O kesh zanun te budallaqet me ren tonde, se tha na kish qaros qeveria krejtve, bile tha edhe ju atje ne diaspor. Ahahahahaha

Prit ti pershendes edhe une krejt, kta ci shihen edhe neve qe sna la naletje as fshehun rahat.:biggrin:

ShEjToNkA
24-08-09, 21:44
Jam njeri i bronche-s , thuaja dikujt qeter qe i kupton ma pak kto sene hahahahahaha.....
Po a di ēka (prapa perdeve) mos u bo fort e shtir, se do mbetesh njė dite veq me mua kėtu..... hahahahahahahahahahahahahaha

Prandaj edhe t'i thash ty, se pėrndryshe vec kisha me shkru kot gha,hgahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaaaaaaaa
Por edhe mos u merakos po iken dhe mbetem pak, dhe s'e kemi atė nafakė se na kishin ra pėrshėndetje mė shumė!!!!:biggrin:

~AnnA~
24-08-09, 21:44
Pėrshėndetje dhe mirė se erdha upsss mirė se ju gjeta.:biggrin:

SP.Marshallah mirė po dukeni,,, Uliks dhe Murgesha mbrenda njė sekondi ju dua nė Kuvend Komunal!!!:redface:

!:smile:
Po te kete nevoje kuvendi dhe per nje,ketu jam shefice :smile:
Ju pershendes!

uliksi31
24-08-09, 21:57
Po te kete nevoje kuvendi dhe per nje,ketu jam shefice :smile:
Ju pershendes!


Ti je automatikisht insider, ani qysh na ke hy ne huj mue e Murgeshes me qato t'fjetunit deri pas mesdite. Ahahahaha

ShEjToNkA
24-08-09, 22:03
Po te kete nevoje kuvendi dhe per nje,ketu jam shefice :smile:
Ju pershendes!

Anushe, hecu fjalve tė Murrizave, unė s'po mund i bėhem vetės sheficė se lere mė krejt kėtyre insonve:biggrin: ,, por nigom cka po tė them dhe mos e harro: ti je e nevojshme gjithnjė nė atė Kuvend. dhe mos eja me mė pyet!!!:redface:


SP, Pėrshėndetje pėr ty siss!:smile:

Kaqanikasja
24-08-09, 22:10
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, Izraeliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26550), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), premium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė, e vecmas pėr tė nderuarin MemphiSx!

Flm shum ShEjToNka edhe un ne veqanti e pershendes mase per ju qenka i nderuar edhe per mua po MemphiSx

~AnnA~
24-08-09, 22:33
Ti je automatikisht insider, ani qysh na ke hy ne huj mue e Murgeshes me qato t'fjetunit deri pas mesdite. Ahahahaha

Mue s'me kishte kap radari shejtonkes ,se isha pas teje :biggrin: andaj j'a bera me dije,se ksajde jam dhe une bashke me ju ,e nuk bej gjume edhe pse ora pothuajse mesnate :)

Ps.te pershendes ty ne vecanti bashke me Oficerat tjere :)

Virti
25-08-09, 00:40
Pėrshėndetje dhe mirė se erdha upsss mirė se ju gjeta.:biggrin:

SP.Marshallah mirė po dukeni,,, Uliks dhe Murgesha mbrenda njė sekondi ju dua nė Kuvend Komunal!!!:redface:


ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)*, Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*


Castė tė kėndshme!:smile:
sorry qe s'paskam qene ketu. :biggrin:

premium
25-08-09, 01:57
Pėrshėndetje dhe mirė se erdha upsss mirė se ju gjeta.:biggrin:

SP.Marshallah mirė po dukeni,,, Uliks dhe Murgesha mbrenda njė sekondi ju dua nė Kuvend Komunal!!!:redface:


ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)*, Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*


Castė tė kėndshme!:smile:
Heeej po ku jam une :rolleyes: veq me kta po diskuton AAAAA ???
'

Nirvana Band
25-08-09, 15:26
Pershendetje per gjithe anetaret e forumit, poashtu ua uroj muajin e shenjte te Ramazanit, me te mire inshallah.

Me respekt, N.Band.

instruktori
25-08-09, 17:10
Uroj te kaloni mire

premium
25-08-09, 22:55
Pėrshėndes batalionin e Dardanisė , stafin e forumit , moderatoret, fermerėt etj etj.
Kam harru me pėrshėndet edhe ate qė po shlyn postimet ;)

Kaqanikasja
25-08-09, 22:56
|Pershendetjet e mbremjes:smile:

premium
25-08-09, 23:03
|Pershendetjet e mbremjes:smile:
Natėn e Mirė .... ėndrra me ngjyra ngjyra

Kaqanikasja
25-08-09, 23:05
Ani nate te mir e pafsh enderr kend e don ti