PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21

ShEjToNkA
08-06-11, 20:32
pershendetje krejtve juve qe nuk jeni hyqmet i forumit


Falemnderit i nderuar Guri, edhe po pėrfitoj nga rasti t'i pėrshėndes tė gjithė nė kėtė mbrėmje, e vecmas ty!:smile:

instruktori
08-06-11, 20:33
Falemnderit i nderuar Guri, edhe po pėrfitoj nga rasti t'i pėrshėndes tė gjithė nė kėtė mbrėmje, e vecmas ty!:smile:Faliminderit oj qika e mire

mire se erdhe edhe ju

ShEjToNkA
08-06-11, 20:41
Faliminderit oj qika e mire

mire se erdhe edhe ju


Shumė falmnderit i nderuar Instruktor, pac njė mbrėmje tė mirė pran FD-sė!

instruktori
08-06-11, 20:52
Shumė falmnderit i nderuar Instruktor, pac njė mbrėmje tė mirė pran FD-sė!

Njashtu ju deshiroj edhe juve


respekt

Kaqanikasja
10-06-11, 12:53
http://lajme.dervina.com/foto/e07dc6c359423eb2c69ad41231f34e5e/ademipararreshtitteuck.jpg

Urime Dita e Ēlirimit tė Republikės sė Kosovės

Llapjani_HH
10-06-11, 18:29
Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt dhe lexuesit e Dardanis.

Ju dėshiroj njė fundjavė tė mir dhe rehatshme.

elvio
10-06-11, 22:04
Fundjave sa me te bukur ne realitetin tuaj dardane!!

Zero Cool
11-06-11, 11:09
....edhe juve tjereve , se u lodha tybe :(http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLOfi6pNB2ldcOFFwm4LFNRCeAb7Ncu qjS2x321on8JArjv0WwTg

Honesty^uk.
11-06-11, 19:52
Per te gjithe ju Dardanė dhe Dardane


http://img1.imensagens.com/en/weekend/5.gif (http://www.commentyes.com/en/weekend/)


Honesty

instruktori
11-06-11, 21:48
Pershnetjeeeeeeee

vushtrria
11-06-11, 22:01
Pershendetje te juve o dardanas ju uroi te gjtiha te mirat ne jet ku do qe gjendeni


vushtrriu ju don shuuuuuuuum

Jana
11-06-11, 23:23
Pershendetje pčr te gjith ... Naten

deas
12-06-11, 10:24
Miq dardanas!


Jeta eshte shume e shkurter per t'u ngritur ne mengjes me pendese. Duaji njerezit qe te trajtojne mire dhe harroji ata qe nuk e bejne kete gje dhe mendo se gjithcka ka nje arsye perse ndodh. Nese te vjen rasti,shfrytezoje! Nese te ndryshon jeten,lejoje! S'ka per te qene e lehte, por premtoj qe do t'ja vleje.
Ju uroj nje te diele te bukur!:))

Jana
12-06-11, 10:35
Miq dardanas!


Jeta eshte shume e shkurter per t'u ngritur ne mengjes me pendese. Duaji njerezit qe te trajtojne mire dhe harroji ata qe nuk e bejne kete gje dhe mendo se gjithcka ka nje arsye perse ndodh. Nese te vjen rasti,shfrytezoje! Nese te ndryshon jeten,lejoje! S'ka per te qene e lehte, por premtoj qe do t'ja vleje.
Ju uroj nje te diele te bukur!:))
Pershendetje edhe per ty .
Flm per ket shkrim shum t'mir ...

Kaqanikasja
12-06-11, 11:38
http://sl.glitter-graphics.net/pub/901/901905uslrhjjtxf.gif

instruktori
12-06-11, 14:16
A ashte kush aaaaaaaaaaa

Hajra
14-06-11, 08:17
......popullat e pafajshme ju pershendeti ren,

VL44jv_P3bs

Jana
14-06-11, 08:59
......popullat e pafajshme ju pershendeti ren,

VL44jv_P3bs

o flm flm ... ani me far konge ...

... pershendetje edhe per ty inson i pafajshem ...

~AnnA~
14-06-11, 09:52
Pershendetje te gjithe atyre qe jan online per momentin!

Dushku
14-06-11, 10:10
Pershendetje te gjithe atyre qe jan online per momentin!

Pershendetje AnnA
Uroj nje dite te palodheshme per ju :)

jEtA_1
14-06-11, 10:17
Erdha per te ju uruar nje dit te mbar per te gjith ata qe jane apo vin me von ne forumin ton Dardan

Honesty^uk.
14-06-11, 15:46
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 509 (23 anėtarė dhe 486 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk., ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*+, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), Kercovari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16503)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, mirlindaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27456), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*+, rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Suelaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27451)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, VoOoglushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27319), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

Pershendetje per te gjithe ju qe momentalisht jeni ksajde

Honesty

Jana
14-06-11, 16:02
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 509 (23 anėtarė dhe 486 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk., ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*+, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), Kercovari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16503)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, mirlindaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27456), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*+, rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Suelaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27451)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, VoOoglushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27319), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

Pershendetje per te gjithe ju qe momentalisht jeni ksajde

Honesty


Pershendetje edhe per ty ...

Naki
14-06-11, 18:10
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 509 (23 anėtarė dhe 486 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk., ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*+, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), Kercovari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16503)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, mirlindaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27456), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*+, rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Suelaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27451)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, VoOoglushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27319), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

Pershendetje per te gjithe ju qe momentalisht jeni ksajde

Honesty

Nje foto blice me dardanas te nderuar,ju faliminderit nje mbremje te mire edhe per ju!

emine
14-06-11, 18:32
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 509 (23 anėtarė dhe 486 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk., ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*+, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), Kercovari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16503)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, mirlindaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27456), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*+, rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Suelaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27451)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, VoOoglushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27319), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

Pershendetje per te gjithe ju qe momentalisht jeni ksajde

Honesty
gjithashtu edhe juve pershendetje i nderuar

ritta
14-06-11, 19:27
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 509 (23 anėtarė dhe 486 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk., ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*+, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), Kercovari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16503)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, mirlindaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27456), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*+, rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Suelaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27451)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, VoOoglushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27319), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

Pershendetje per te gjithe ju qe momentalisht jeni ksajde

Honesty

pershendetje dhe ty :smile:

instruktori
14-06-11, 21:34
Pershendetje

Kaqanikasja
14-06-11, 21:37
Nje nate te mire e te qete me enderra te bukura te gjithev forumista te dardanise se un iak en gjum se me pret puna neser ok natennnnnnnnnnn

instruktori
14-06-11, 21:39
Nje nate te mire e te qete me enderra te bukura te gjithev forumista te dardanise se un iak en gjum se me pret puna neser ok natennnnnnnnnnn

naten e mire

gjume te embel

Sukesese ne pune dhe ne jete

Guri i madh
14-06-11, 21:42
Pershendetjegjithashtu jeni i pershendetur instruktor

Honesty^uk.
15-06-11, 10:34
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Hiqni shamiat se u ngroh koha,:smile:
Ju pershendes te gjitheve

Honesty

ritta
15-06-11, 10:38
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Hiqni shamiat se u ngroh koha,:smile:
Ju pershendes te gjitheve

HonestyTe flm pershendetje dhe ty

menzi na dul vera :)

Buqja_ch
15-06-11, 10:53
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Hiqni shamiat se u ngroh koha,:smile:
Ju pershendes te gjitheve

Honesty

Kah shamia mos mu perzij se e kam merzi hahaha e faliminderit qe na pershndet .. ti djali pa kapuq

Kalimer hiqe kapuqin a nive dejuz

.

Kalimero
15-06-11, 11:58
Kah shamia mos mu perzij se e kam merzi hahaha e faliminderit qe na pershndet .. ti djali pa kapuq

Kalimer hiqe kapuqin a nive dejuz

.

pse dejuze,put pingon a?

Albonita
15-06-11, 11:58
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Hiqni shamiat se u ngroh koha,:smile:
Ju pershendes te gjitheve

Honesty

Tibe se kam njet me hiqen..se prej se e ndoj ne koke Kalimero Kapeen ma gerditi ..e kam vendos me mbajt shamin..se koken sun e mabj pa diq se kam Auton cabriolet...e Kapelja gjith mi ka mbrojt floket tash po mbaj shamin:biggrin:
Ja ma qiknenaj mos na dytero mi hiqen shamijat.:smile:

Edhe pse nuk jam ne Lisete te faliminderit per mundin se i citon dhe kush jan Off...po ashtu Pershndetje nga cikoj Cika e keqe..heeee:tongue:

Pershndetje per te Gjithe!

instruktori
15-06-11, 16:34
pershendetje Albonita


pershendetje ju te tjeret

Hajra
17-06-11, 06:55
.....nje pershendetje prej ma te voglit (Kalimeros) e deri te me e mira ( dihet ajo pune), kaloni more mire

2Amv7TcntMc

tipi engjellor
17-06-11, 07:42
.....nje pershendetje prej ma te voglit (Kalimeros) e deri te me e mira ( dihet ajo pune), kaloni more mire

2Amv7TcntMc

Me pelqen fort kjo kenge e Adelines ...flm Hajro

Kaqanikasja
17-06-11, 09:01
Mirmengjesi te gjitheveeeeeeeee

Kaqanikasja
17-06-11, 09:02
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001)*,Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Hiqni shamiat se u ngroh koha,:smile:
Ju pershendes te gjitheve

Honesty


Flm per pershendetje meteni te pershendetuar dhe nga une:smile:

Giovanni
17-06-11, 09:35
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001)*, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116)*, ritta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086)*, uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Hiqni shamiat se u ngroh koha,:smile:
Ju pershendes te gjitheve

Honesty


Peshendetje edhe per ty

Kaqanikasja
18-06-11, 13:19
http://picfor.bildero.net/001684F4/Day-Weekend-Day-Weekend-Days-angie56-weekend-Have-a-nice-day-mio-album-f-tage-mon-sun-Hello-sexy-hot-girls-cute-beautiful-funny-women-animals-cool-friends-happy-birthday-roses-flovers-Thank-You-bollywood-beautiful-girls-great-day-WATCHING-YOU-Good-Weekend-flower-salut-WeekendDays-my-album-wow-good-time-days-of-week-day-of-week-Day-Week-Weekend-Good-morningafternoonevening-pandoras-box-Hearts-Flowers-httpwwwpicformeenviewimg304235like-Beautiful-Pic-week-flawer-Love-pics-words-greetings-liza-Days-of-the-week-Crimsons-Album-Love-Michelle-I-Love-Youxx-seyzduzm2r-quote-n-share-sweet-pics-MondayWeek-FFS-%D1%83%D1%82%D1%80%D0%BE_large.jpg

instruktori
18-06-11, 20:53
Pershendetje kaqanikase

Buqja_ch
18-06-11, 22:42
Separi me emen, pershendes :
-Elinen;
-Annen;

-Buqen ch;

-Alboniten;
dhe
-Qiken me kule, qe ma kishin ngrit reputacionin
te profili.
Se dyti, i pershendes te gjithe antaret tjere te ketij forumi
ku nuk kam mujt me postue per shkaqe personale...!

Fshatari edhe ketu te them faliminderit ( me vones )

Pershndetje per ju qe jeni sonte ketu ...

.

turisti
18-06-11, 22:54
Fshatari edhe ketu te them faliminderit ( me vones )

Pershndetje per ju qe jeni sonte ketu ...

.

Gjithashtu shoqke...............:smile:


http://www.zingerbug.com/Comments/glitter_graphics/pink_script_thanks.gif

romansa
18-06-11, 22:56
Pershendetje per te gjith juve qe kaloni ksajde!!
kaloni ashtu siē keni planifikuar...

turisti
18-06-11, 23:10
Pershendetje per te gjith juve qe kaloni ksajde!!
kaloni ashtu siē keni planifikuar...

Flm,gjithashtu.:smile:

http://graphics.hi5comments.net/graphics/thank-you/10.jpg

Kalimero
18-06-11, 23:14
a um ka roken blici be qituqene,se i mshela sit tibee..:biggrin:

turisti
18-06-11, 23:36
a um ka roken blici be qituqene,se i mshela sit tibee..:biggrin:


:biggrin:http://groep5obsdetweesprong.web-log.nl/mijn_weblog/images/2008/10/08/foto.jpg:biggrin:

instruktori
19-06-11, 21:40
Pershendetje

Honesty^uk.
20-06-11, 16:08
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 439 (20 anėtarė dhe 419 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)

Ju pershendes te gjitheve, por kesaj radhe nuk po ua heq shamijat
ju qe rrini pas perdes :wink:


Honesty

turisti
20-06-11, 16:11
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 439 (20 anėtarė dhe 419 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)

Ju pershendes te gjitheve, por kesaj radhe nuk po ua heq shamijat
ju qe rrini pas perdes :wink:


Honesty

O flm i nderuar,te pershendes gjithashtu.:smile:

~AnnA~
20-06-11, 16:13
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 439 (20 anėtarė dhe 419 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)

Ju pershendes te gjitheve, por kesaj radhe nuk po ua heq shamijat
ju qe rrini pas perdes :wink:


Honesty

Pershendetje Honesty!
Mire bere qe s'na hoqe shamijat neve pas perdes, keshtu qe as une s'ta heq kapuqin ty qe rrin disa here prapa skenes :)
Pershendetje edhe per ju qe jeni ONline(te dukshem e te padukshem) :)
Pershendetje edhe per ato qe do vine me vone....

Giovanni
20-06-11, 16:15
Pershendetje juve on....

Qika^Me^Kule
20-06-11, 16:19
Pershendetje Honesty!
Mire bere qe s'na hoqe shamijat neve pas perdes, keshtu qe as une s'ta heq kapuqin ty qe rrin prapa skenes diku :)
Pershendetje edhe per ju qe jeni ONline(te dukshem e te padukshem) :)
Pershendetje edhe per ato qe do vine me vone....


Kam kesh me keto fjale , hiq keq se ke Anna , dhe une po i bashkangjis keti urimi tend.... te dukshem e te padukshem nga ana ime te gjith keni pershendetie !!

P/s: Vecanti Ty AnnA e nje percafim nga larg !

jEtA_1
20-06-11, 16:26
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), VoOoglushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27319), winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)
Blic pershendetje per te gjith ata qe i zura online ...............

~AnnA~
20-06-11, 18:24
Kam kesh me keto fjale , hiq keq se ke Anna , dhe une po i bashkangjis keti urimi tend.... te dukshem e te padukshem nga ana ime te gjith keni pershendetie !!

P/s: Vecanti Ty AnnA e nje percafim nga larg !

Po ti qenke yll moj?:smile:
Te pershendes e te perqafoj edhe une...http://th102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/th_Smiley_Blowing_Kiss.gif

instruktori
20-06-11, 19:40
Pershendetje per ju on

Diana007
21-06-11, 09:33
Pershendetje per te gjith ,,, ju uroj nje dite te mbar!

AliSia
21-06-11, 09:34
Pershendetje per te gjith ,,, ju uroj nje dite te mbar!
Gjithe ashtu edhe per tyyy nje dite te mbare pran engjullit te vogel

Te flm

Albonita
21-06-11, 09:38
Pershendetje per te gjith ,,, ju uroj nje dite te mbar!


Faliminderit Xemlaa..pac dit te bukra gjith.

jEtA_1
21-06-11, 10:43
Pershendetje per te gjith ,,, ju uroj nje dite te mbar!
Erdha per nje blic pershendetje tia bej nenes me te re ne forumin ton Dardan uroj te kaloj dit te embla pran engjullit te saj

vjeshta
21-06-11, 19:32
Pershendetje te gjitheve nga Peja .:smile:

Artisti
21-06-11, 19:43
Pershendetje te gjitheve nga Peja .:smile:Kėsaj pėrshėndetjeje i bashkohem edhe unė.

Mos ma bė me dorė hahahhaha

instruktori
21-06-11, 21:21
pershendetje artist

Edhe ju on

Artisti
22-06-11, 15:05
pershendetje artist

Edhe ju on


Kisha pak probleme me instrukcionet hahahhaaaa


edhe unė line

Tė pėrshėndes i nderuari instruktor


Pėrshėndetje edhe pėr tė tjerėt.

.

Hajra
22-06-11, 19:10
......ju pershendes te gjitheve e sidomos njenen me ni vend,

Guri i madh
22-06-11, 19:55
......ju pershendes te gjitheve e sidomos njenen me ni vend,
o tu ngjat jeta hajr bali guri u merzit bukur shum ku ishe deri sot

Hajra
22-06-11, 20:22
o tu ngjat jeta hajr bali guri u merzit bukur shum ku ishe deri sot

...o tu ngjat jeta edhe ty o bali Guri prej ma te mdhajve , qe besa edhe mua me ka marre malli per ty, normal qysh mos me te marr malli per ni njeri si ti, hahaha...

Respekt

Kalimero
22-06-11, 20:23
...o tu ngjat jeta edhe ty o bali Guri prej ma te mdhajve , qe besa edhe mua me ka marre malli per ty, normal qysh mos me te marr malli per ni njeri si ti, hahaha...

Respekt

oooo harharazolla a je qish je be dijuz.Qish je be ,qish kapurceve qatjeqene :biggrin::biggrin:

Hajra
22-06-11, 20:25
oooo harharazolla a je qish je be dijuz.Qish je be ,qish kapurceve qatjeqene :biggrin::biggrin:
......hahahahaha.......dejuzzzzzz....ku ku per ty veq sa te shoh se kom me ta qit ni makjato prej ma te mdhajave hahahah.....te pershendes shume

Kalimero
22-06-11, 21:04
......hahahahaha.......dejuzzzzzz....ku ku per ty veq sa te shoh se kom me ta qit ni makjato prej ma te mdhajave hahahah.....te pershendes shume

mare dijuz,pum thoj me pijt qasishne kafe um del bishti:biggrin:qish pum thu ti,a me pijten e mus me pijten a?:biggrin:

Guri i madh
22-06-11, 21:06
mare dijuz,pum thoj me pijt qasishne kafe um del bishti:biggrin:qish pum thu ti,a me pijten e mus me pijten a?:biggrin:


kalimero rri urt e mos u halit se kur te vij nga shehri kam me ti prue do sheqera

instruktori
22-06-11, 21:42
Guri i madh tung


pershendetje ju te tjeret

Guri i madh
22-06-11, 21:47
Guri i madh tung


pershendetje ju te tjeret


pershendetje i nderuari inspektor


edhe te gjith antarve qe jan ksajde ne forum

Kaqanikasja
23-06-11, 10:45
http://members.lycos.nl/amusement80/hpbimg/image101.gif

rastesishT
23-06-11, 11:11
Pershendeetje pauzore drekore kafore cajtore akullore freskore byrektore qebaptore dynertore hamburgertore ngrohtore per te gjithe ju qka jeni ne lidhjee :D Me ju dhe vetem per ju deri ne ora 12:45 minuta do te jem :D

gazi-de
23-06-11, 11:51
pershendetje te gjithve.

instruktori
23-06-11, 16:04
pershendetje gazi


Pershendetje edhe ju te tjerve

Naki
24-06-11, 14:17
dona338 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32755), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), MikeZher (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27889), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

nje mesdit te kendshme per te gjithe, ju deshiroj qaste te mira ne Dardani!

Kaqanikasja
24-06-11, 14:59
dona338 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32755), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), MikeZher (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27889), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

nje mesdit te kendshme per te gjithe, ju deshiroj qaste te mira ne Dardani!


http://i5.tagstat.com/image06/1/c7cc/00WP053osvc.gif


ju falemnderit Naki nje vikend te kendshem edhe ju e gjithe stafit te dardanise

instruktori
24-06-11, 17:30
Pershendetje te gjithve qe jan nen hije

Naki
25-06-11, 12:26
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, MikeZher (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27889), Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Nje pershendetje verore per ju kendej dhe andej perdeve!

Qika^Me^Kule
25-06-11, 12:31
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, MikeZher (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27889), Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Nje pershendetje verore per ju kendej dhe andej perdeve!

Te falenderit , gjithashtu pranoie dhe nga ana ime pershendetie e nje fundjave te qete per ty te uroi....!!

vushtrria
25-06-11, 17:28
Pershendetje te gjithve nga vushtriu ju uroi qaste te kendeshme ne forumin dardania


me nderime vushtrriu

instruktori
25-06-11, 19:29
Shnet shalla

romansa
26-06-11, 08:35
Pershendetje per te gjithe ju qe frekuentoni forumin

rastesishT
26-06-11, 08:37
Miremengjesi nga une.

romansa
26-06-11, 08:39
a kishe flejt rastesishte..

rastesishT
26-06-11, 08:45
romansa, jo tan naten qut jam kan :D ti a muj dole

romansa
26-06-11, 08:49
romansa, jo tan naten qut jam kan :D ti a muj dole
...qe kadale ...
p;s pse a ke qene roje e nates:biggrin:

rastesishT
26-06-11, 08:55
...qe kadale ...
p;s pse a ke qene roje e nates:biggrin:

:biggrin: Qashtu diqka :)Ka qen nxet sme merrke gjumi ner jargan :D

instruktori
26-06-11, 15:13
Pershendetje per te gjithe ju qe frekuentoni forumin

faliminderit Mike


pershendetje edhe per ju te tjeret

Naki
27-06-11, 23:17
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)+, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, MikeZher (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27889), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116), Shkodranja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26802)


per te gjithe ju nje pas mesnat te mire ne dardani,ju pershendes nga ndrrimi i nates duke plakur oret pran monitorit!

instruktori
28-06-11, 19:57
Pershendetje

VoOoglushja
28-06-11, 21:29
http://www.orkutjunks.com/graphics/good_evening_night/good_night_23.gif


Naten e mir gjithve bye

Naki
28-06-11, 22:22
http://www.orkutjunks.com/graphics/good_evening_night/good_night_23.gif


Naten e mir gjithve bye

Qysh more kaq heret me shku ne gjume hahahah,pershendetje edhe per ju!

Kaqanikasja
29-06-11, 10:38
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)+, Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, MikeZher (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27889), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116), Shkodranja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26802)


per te gjithe ju nje pas mesnat te mire ne dardani,ju pershendes nga ndrrimi i nates duke plakur oret pran monitorit!

JU falenderoj Naki


http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v358/54/13/1313975261/n1313975261_128593_3279.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=303&view=global&subj=19717739728&pid=128594&id=1313975261&oid=19717739728)

Paqi nje dite te mbare te gjithe

rastesishT
29-06-11, 10:45
Miredita nga une

instruktori
30-06-11, 20:52
JU falenderoj Naki


http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v358/54/13/1313975261/n1313975261_128593_3279.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=303&view=global&subj=19717739728&pid=128594&id=1313975261&oid=19717739728)

Paqi nje dite te mbare te gjithe

Hahahahahahahahha

hajde PDK faliminderit shume

elvio
30-06-11, 22:09
Muaj te mbare,edhe fundjava e bukur per ju antare!!!:smile:

Giovanni
01-07-11, 08:09
Pershendetje o havera....

Hajra
01-07-11, 08:13
........per te gjithe ata qe frymoin shqip,

Kaqanikasja
01-07-11, 08:25
Nje pershendetje per te gjithe nje dite te kendshme sod

VoOoglushja
01-07-11, 10:24
http://www.explosiv24.com/layout_img/begruessung.gifpershendetje gjithve

Kaqanikasja
01-07-11, 12:31
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF

instruktori
01-07-11, 21:11
Nje

Funde Jave

te

Lezeteshme

Guri i madh
01-07-11, 21:13
Nje

Funde Jave

te

Lezeteshmegjithashtu i nderuar e paq fundjaven e hareshme

Albonita
02-07-11, 23:23
Ju pershndes gjithve mbare prej mat te madhit deri ma te voglin ..ce jan kendej pari .. me nje busceshje te ngrohet.http://www.images-at-its-best.com/imgs/photo-copyright-by-werner-bokelberg.gifhttp://www.bokelberg.com/stock-photos/336x224/laechelnd-lachen-Frau-Frauen-Haende-94884.jpg

Zero Cool
04-07-11, 09:28
Hajt edhe une po ju perdhendes taaaaaaaaaanve me nje "blic"

Jana
04-07-11, 10:17
...edhe une po ju pershendes tonve rend ...

VoOoglushja
04-07-11, 15:29
http://www.mercurygymnastics.com/assets/2010olahainvite/Aloha.gif


gjithve...

achiles
04-07-11, 15:39
http://www.mercurygymnastics.com/assets/2010olahainvite/Aloha.gif


gjithve...

ene ty :smile:

VoOoglushja
04-07-11, 15:46
mir se vjen ;)

jEtA_1
04-07-11, 16:52
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Monday/Monday-16.gif

Llapjani_HH
04-07-11, 18:06
http://desmond.imageshack.us/Himg442/scaled.php?server=442&filename=heyho.gif&res=medium

Anėtar dhe lexues tė forumit

instruktori
04-07-11, 21:16
Pershnetje

gazi-de
04-07-11, 22:45
Pershendetje te gjithve te madh e te vogel :tongue:

VoOoglushja
05-07-11, 10:36
pershendetje gjithve

instruktori
05-07-11, 20:11
Tung tung

Hajra
06-07-11, 07:19
....pershendetje juve

5PkIoqozmd8

instruktori
07-07-11, 22:25
A jeni more kesajde

Guri i madh
10-07-11, 00:18
ju ershendes juve qe qenkeni online

kemi ndonjė tė re? http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 404 (10 anėtarė dhe 394 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 12:56.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), MikeZher (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27889), policer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32791), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)


e pershendes edhe lulen qe qenka ksajde po e pa dukshme

VoOoglushja
11-07-11, 15:31
... pershendetje gjithve ;) nje dite te bukur ....

Naki
12-07-11, 21:26
Te gjithev qe ishit ne keto dy oret ekaluara online dhe juve qe tani jeni kyqur ne dardania de,ju deshiroj nje mbremje te mire ne vazhdim!

lovely
12-07-11, 22:04
oo shnetje popull :smile:

elvio
14-07-11, 12:53
Pershendetje luftetare e luftes se shenjte,,,,,,,,,,,

Secili sy te tille e emeron!!!!

Kaqanikasja
14-07-11, 13:34
pershendetje per te gjithe nje dite te mbare vere

Hajra
14-07-11, 22:50
.....popull mos u lodhni, kaloni mire http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
14-07-11, 23:26
ju ershendes juve qe qenkeni online

kemi ndonjė tė re? http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 404 (10 anėtarė dhe 394 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 12:56.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), MikeZher (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27889), policer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32791), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)


e pershendes edhe lulen qe qenka ksajde po e pa dukshme

Flm... Guri se tash e pash kete hehe edhe tash e pa dukshme :cool:
pershendetje edhe per ty, po edhe per krejt sonte ēka jan ketu pari ...

Llapjani_HH
15-07-11, 17:23
Pėrshėndetje pėr tė gjithė

http://www.hd-gbpics.de/gbbilder/wochenend-gruesse/1.gif (http://www.hd-gbpics.de)

Albonita
15-07-11, 20:25
Ju persndes nga zemra te gjithveee me plot Sincerisht dhe Rrespket AlbonitA :smile:

AliSia
15-07-11, 21:40
Ju persndes nga zemra te gjithveee me plot Sincerisht dhe Rrespket AlbonitA :smile:

Flm AlbonitA gjithe ashtu ku do qe je ne keto momente je e pershendetur nga AlissiA :)

hasanmehmeti
15-07-11, 22:04
Pershendetje e selame keni edhe nga une Mileti i dardanis. InshaAllah kto pushime verore u kane gjete te gjitheve mire, i'u bejne te relaksoheni mjaftueshem dhe u sjellin sukses mandej kur t'i hyni perseri veprimeve ditore si me pare.

turisti
16-07-11, 00:56
Pershendetje e selame keni edhe nga une Mileti i dardanis. InshaAllah kto pushime verore u kane gjete te gjitheve mire, i'u bejne te relaksoheni mjaftueshem dhe u sjellin sukses mandej kur t'i hyni perseri veprimeve ditore si me pare.


Faleminderit shume i nderuar.Gjithashtu te pershendes shume dhe te deshiroj cdo te mire kudo qe je.

natyra
16-07-11, 02:03
Mbrema juve qe jeni online..Turisti&uēk_aksh..ēdo te mire...

Njiherit nje miremengjes dhe per neser gjithe atyre ne vijim...

Ju deshiroi qaste te mira verore ne familje dhe ku do qe ndodheni...qe te gjitheve...

me respekt
Natyra!

turisti
16-07-11, 02:50
Mbrema juve qe jeni online..Turisti&uēk_aksh..ēdo te mire...

Njiherit nje miremengjes dhe per neser gjithe atyre ne vijim...

Ju deshiroi qaste te mira verore ne familje dhe ku do qe ndodheni...qe te gjitheve...

me respekt
Natyra!


Faleminderit shume e nderuara.Gjithashtu ju pershendes.:smile:


http://1.bp.blogspot.com/_68PBFyHUAV4/SjlgRhR_YbI/AAAAAAAAAJI/HhTykTVMxO0/S1600-R/Lule+e+vetmuar.jpg

Buqja_ch
17-07-11, 20:49
Pershndetje Dardani ... pune te mbar ju qe filloni neser e pushim te mire ju qe jeni ne vendlindje ...


cDmgWVKZ_Kg&feature

Neferta
18-07-11, 06:25
pershendetje te gjithve ju uroj dite te bukur

http://www.glitters123.com/glitter_graphics/Day_Glitters/Monday/Monday-Glitters-10.gif

gazi-de
18-07-11, 18:48
Pershendetje dardani :smile:

Zero Cool
19-07-11, 11:49
Juve qe harrova, gjinija e bukur:


SAM-fz5L9Lg&feature=player_embedded#at=91


edhe juve meshkujve , pershendetje:


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284763_127324650689873_100002370175843_190400_4317 067_n.jpg

LaDy_Diaspora
20-07-11, 07:06
Nje blic pershendetje pra! :wink:

turisti
20-07-11, 21:57
Nje blic pershendetje pra! :wink:


http://www.woonhandel.nl/images/1183-flowerfield-evolution-bloemenveld.jpg

Naki
21-07-11, 08:33
http://www.woonhandel.nl/images/1183-flowerfield-evolution-bloemenveld.jpg
me kete pamje te bukur dhe arome Kosove,ju pershendes te gjitheve nga pushimet Verore,te fala gjithe Diaspores Dardane!

Zero Cool
21-07-11, 08:56
hajt edhe une po ju pershendes me nje blic, te gjitheve


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4Q-JYse4e3PUXDSPl2kVwMInAJqiIqwcapiwrRq3LALdxKszl

Kaqanikasja
21-07-11, 09:17
http://www.leserre.it/img/rosa2.jpg


Nje pershendetje per te gjithe paqi dite te mbare sod

VoOoglushja
21-07-11, 11:24
http://www.shkodraonline.com/e107_files/public/1254332476_3289_FT208891_pershendetje3.gifdhe te gjith te tjerve ne Forum....!!!


Dite te Qet e te Bukur!!!

Daglasi
21-07-11, 13:32
Pershendetje e kaloni mire.......

jEtA_1
21-07-11, 14:06
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Good-Day/Good-Day-1.gif

turisti
21-07-11, 21:55
http://www.woonhandel.nl/images/1183-flowerfield-evolution-bloemenveld.jpg
me kete pamje te bukur dhe arome Kosove,ju pershendes te gjitheve nga pushimet Verore,te fala gjithe Diaspores Dardane!

Faleminderit i nderuari Naki.:smile:

Momentet relaksuese dhe frymezuese gjate pushimit ne vndlindje.:smile:

DEA
21-07-11, 21:58
Sonte i pershendes te gjithe, por nje pershendetje e veqante shkon tek Dreni dhe Murgesha...................Pushime te kendshme, mos harroni se lodhja fizike harrohet:-)

natyra
22-07-11, 02:59
Pershendetje per ju qe dukeni online ne keto momente, Dallandyshja,si dhe Oqeani...kalofshit dite te palodhshme ne gurbet:mad:P.s.(me siguri dhe ju knej oqeanit ne kete kohe ore) 10.58/min

gjithe te mirat
Natyra

Kaqanikasja
22-07-11, 08:19
Nje Mir mengjesi per te gjitheee

Naki
22-07-11, 16:17
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/250086_123321534417153_116885765060730_190169_6146 816_n.jpg

Per ju qe jeni online,nuk dua vetum me u knaq po ju ftoje edhe juve te shijoni shalqin kosove.
Pershendetje te gjitheve,ne veqanti turistin!

Llapjani_HH
22-07-11, 17:32
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/250086_123321534417153_116885765060730_190169_6146 816_n.jpg

Per ju qe jeni online,nuk dua vetum me u knaq po ju ftoje edhe juve te shijoni shalqin kosove.
Pershendetje te gjitheve,ne veqanti turistin!

Pėrshėndetje Naki

O Naki, mos gabo me u kthye prej Kosove pa naj pru nja 3-4 Bostana :biggrin:

Llapjani_HH
22-07-11, 17:45
Tė gjithve ju dėshiroj

http://img23.dreamies.de/img/726/b/6ii1tivbz72.gif

Hajra
24-07-11, 12:00
......pershendetje per te gjithe juve, kaloni dite te bukura

Vzg7l8ZdNS4

Jana
25-07-11, 15:38
...pershendetje per te gjithe ...

SANTANA-29
25-07-11, 15:41
...pershendetje per te gjithe ...

schaci edhe ty te pershendes kudo nga je,,:smile:

Jana
25-07-11, 15:44
schaci edhe ty te pershendes kudo nga je,,:smile:

...flm shum shum shaci ...edhe une jam bo shaci hahahaha...

..te pershendes shum ....

AliSia
25-07-11, 15:53
...pershendetje per te gjithe ...


Janna mire se erdhe..Ku je humbur qe sa kohe..?

Jana
25-07-11, 15:55
Janna mire se erdhe..Ku je humbur qe sa kohe..?
Pershendetje edhe per ty Mike ... qe valla jam ne Amerik tash e pak ma ndryshe koha ...

AliSia
25-07-11, 15:57
Pershendetje edhe per ty Mike ... qe valla jam ne Amerik tash e pak ma ndryshe koha ...
Flm,po me vjen mire bre Janna..A ke shku per pushime apo ..? si po kaloni ..?

LaDy_Diaspora
29-07-11, 09:19
Pėrshėndetje pėr ju...me ca fjalė qė i kėndon Lady Gaga:
I'm beautiful in my way, cuz' God makes no mistakes,
I'm on the right track baby, I was born this way!

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta nėn tingujt e muzikės...

IGj4_CFgH4c

VoOoglushja
29-07-11, 09:40
Miremengjesi dhe Pershendetje te gjithve...http://www.ikub.al/Handlers/Images.ashx?id=5edccb83-200f-40d4-a0fe-011edcdb5053

jEtA_1
29-07-11, 16:58
http://www.coolgadgetconcept.com/wp-content/uploads/2008/01/drinks-fountain.jpg
Erdha per nje blic pershendetje tju bej nga ana ime njiherit dhe tju ofroj nga nje pije freskuese

Guri i madh
29-07-11, 17:31
http://www.coolgadgetconcept.com/wp-content/uploads/2008/01/drinks-fountain.jpg
Erdha per nje blic pershendetje tju bej nga ana ime njiherit dhe tju ofroj nga nje pije freskueseflm jeta gjithashtu jeni e pershendetur

gazi-de
29-07-11, 17:34
Ju pershendes

turisti
29-07-11, 18:08
Ju pershendes


Flm shume.

Une te pershendes gjithashtu.:smile:

Llapjani_HH
29-07-11, 18:27
http://www.commentsyard.com/graphics/weekend/weekend108.gif (http://www.commentsyard.com/have-a-great-weekend/)

jEtA_1
30-07-11, 14:14
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/How-Are-You/How-Are-You-22.gif

Artisti
30-07-11, 21:53
A keni pushuar hiq ju qė ende prisni pushimet hahahaahaha?


Ju pėrshėndes por tash nga Gjermania.

Ftoftė qenka por tash sa fola me Zotin atij i qofshim falė dhe mė tha se ku shkon ti do tė rrezojė dielli.

Dhe me tė vėrtetė kur shikova parashikimet e motit, fillon me nesėr 26 e javėn e ardhshme deri nė 32 gradė.

Tė falenderoj Zot

.

SANTANA-29
30-07-11, 22:05
A keni pushuar hiq ju qė ende prisni pushimet hahahaahaha?


Ju pėrshėndes por tash nga Gjermania.

Ftoftė qenka por tash sa fola me Zotin atij i qofshim falė dhe mė tha se ku shkon ti do tė rrezojė dielli.

Dhe me tė vėrtetė kur shikova parashikimet e motit, fillon me nesėr 26 e javėn e ardhshme deri nė 32 gradė.

Tė falenderoj Zot

.

hahahahahaa,,,qy edhe me Zotin po flet,,pash kuranin qka tha a,po pshtojm a,jo prej ftoftit ,,hahahahha,.

Edhe ty te pershendetim mir se erdhe ne deutschland,,,

Besoj se ke kaluar mir ne pushime,,

emine
30-07-11, 22:07
A keni pushuar hiq ju qė ende prisni pushimet hahahaahaha?


Ju pėrshėndes por tash nga Gjermania.

Ftoftė qenka por tash sa fola me Zotin atij i qofshim falė dhe mė tha se ku shkon ti do tė rrezojė dielli.

Dhe me tė vėrtetė kur shikova parashikimet e motit, fillon me nesėr 26 e javėn e ardhshme deri nė 32 gradė.

Tė falenderoj Zot

.
ani mire se erdhe me ket lajm kaq te mir,ta dish nga sote je peng ne Gjermani (sherri kohes)

jEtA_1
31-07-11, 13:02
Pershendetje per te gjithe ata qe jane duke i shijuar pushime e veres uroje te kalojne dit te bukura ne vendlidjet e tyre kurse per ne qe jemi duke punuar nje vikend te kendshem bashke me familjethttp://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Summer/Summer-22.gif

Diana007
31-07-11, 13:11
Pershendetje per te gjithe ata qe jane duke i shijuar pushime e veres uroje te kalojne dit te bukura ne vendlidjet e tyre kurse per ne qe jemi duke punuar nje vikend te kendshem bashke me familjethttp://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Summer/Summer-22.gif

Flm shum ,,, pershendetje edhe per ty ,,, por jo nga vendelindja :frown:

jEtA_1
31-07-11, 13:49
Flm shum ,,, pershendetje edhe per ty ,,, por jo nga vendelindja :frown:
Mos u deshpro e nderuara Diana se edhe une ju pershendeta nga mergimi sepse ket ver nuk me ipet mundsia te shkoj ne vendlidje edhe une jam shume e merzitur :frown:

AliSia
31-07-11, 17:44
Per juve qe jeni ON....nje pershendetj me kete Kenge nje mbremj te mire ju uroj te gjithve..:)


6UimouHLuU0&feature

Neferta
01-08-11, 08:52
Mirė mėngjesi tė gjithve
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTgYnteCDodpQGFoqwDBI6e5bl9mxU7d 8RGGcS-hLaO1ASwg2NI (http://www.google.com/imgres?q=mirmengjesi+kosov&um=1&hl=en&biw=1272&bih=853&tbm=isch&tbnid=Df0SasFJO6bkeM:&imgrefurl=http://sq-al.facebook.com/pages/Jeta-pa-ty-ska-kuptim/143180275700776&docid=F9LPf7HStd_doM&w=130&h=130&ei=GVw2Tr24EMSs8gPAlZ2hDg&zoom=1&iact=rc&dur=1030&page=9&tbnh=104&tbnw=104&start=165&ndsp=20&ved=1t:429,r:19,s:165&tx=51&ty=51)

Guri i madh
01-08-11, 11:17
pershendetje juve qe jeni online


http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 12:56.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

VoOoglushja
01-08-11, 11:37
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs976.snc4/76919_111132442286616_100001695810051_62062_172989 2_n.jpg te gjithte t“jerve*un jam zjguar vone per ket me vones :D:P hehehe *ju pershendes shumee

NJe fillim jave te bukur

jEtA_1
01-08-11, 12:18
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Good-Afternoon/Good-Afternoon-26.gif

Hajra
01-08-11, 12:25
.....pershenetje jo vetem juve qe jeni on por te githe shqiptareve kudo qe gjnden,

wG8MNVMHZz0

romansa
01-08-11, 15:40
pershendetje nga vendlindja

Oqeani
01-08-11, 15:42
pershendetje nga vendlindja


Ev me bere qe te zgjohem ne kembe !!!

Ani a u merzite qe nuk jam atje ??? !!!

romansa
01-08-11, 15:43
Ev me bere qe te zgjohem ne kembe !!!

Ani a u merzite qe nuk jam atje ??? !!!
he/he..spo kam kohe per me u merzit

Jana
01-08-11, 15:44
pershendetje nga vendlindja

...gjithashtu edhe juve ...

Oqeani
01-08-11, 15:45
he/he..spo kam kohe per me u merzit


Ah, as mendja nuk te paska shkuar se ku jam tani http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

A aq dinamizem a !!

romansa
01-08-11, 15:49
Ah, as mendja nuk te paska shkuar se ku jam tani http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

A aq dinamizem a !!
sdi valla..dicka ashtu..as ditet as datet spo i dij pa u koncetruar mire

Oqeani
01-08-11, 15:51
sdi valla..dicka ashtu..as ditet as datet spo i dij pa u koncetruar mire


ahhahaa Ani po ti shkruaj ahahhah
Edhe mua po me humbin nga merzija hahaha

instruktori
05-08-11, 17:03
Pershendetje per te gjithe

Antika
05-08-11, 17:40
Ngushėllime ju dardanas per mikun tuaj uliks31!

instruktori
05-08-11, 19:18
ngushllime per uliksin

Qika^Me^Kule
07-08-11, 12:00
Pershendetie gjithve..... ne vecanti ata/o ce jane duke e agjeruar kete muai te Ramazanit , ju qofte i lehte

All-llahu ju shperblete me te mirat e veta !!

Hajra
07-08-11, 12:13
Pershendetie gjithve..... ne vecanti ata/o ce jane duke e agjeruar kete muai te Ramazanit , ju qofte i lehte

All-llahu ju shperblete me te mirat e veta !!

.....hej mos harro qe edhe ti ben pjes ne ato te mira hahahahah....

pershendetje edhe per ty pa qaf haha..

Qika^Me^Kule
07-08-11, 12:27
.....hej mos harro qe edhe ti ben pjes ne ato te mira hahahahah....

pershendetje edhe per ty pa qaf haha..

T'falenderit :biggrin:

E di.............:tongue:

instruktori
07-08-11, 20:19
Tung tung

VoOoglushja
10-08-11, 10:36
http://www.myspacegraphics24.com/graphics/thursday/thursday18.gif

te gjith tetjerve... ne forum

Jana
10-08-11, 14:13
.... pershendetje per te gjithe,,,

Daglasi
10-08-11, 14:49
Ju pershendes nga Kosova.....

instruktori
10-08-11, 18:42
Pershendetje nga RKS

gazi-de
11-08-11, 15:24
Pershendetje te gjithve e per ata qe kan ramazan agjirim te lete e Allahu jau pranoft e ju ndihmoft ...

VoOoglushja
11-08-11, 18:19
http://www.ricettedalmondo.it/images/fbfiles/images/helloFriends.gifpersh. te gjithve

Jana
11-08-11, 18:20
http://www.ricettedalmondo.it/images/fbfiles/images/helloFriends.gifpersh. te gjithve

Hello Voglushe ... te pershendes edhe une ty shum ..
http://ts4.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=1032045474431&id=18d40c0860309bf741f3f0528e32982f&url=http%3a%2f%2fwww.khanapakana.com%2fuserfiles%2 f20080210215501!Pink_tulip_flower.jpg

natyra
11-08-11, 20:43
Pranoni dhe nga ana ime pershendetje gjithe forumit Dardan..E ne veqanti Stafit drejtues per humbjen e pjestarit te tyre Ulliks.Si dhe ju antar/e te nderuar ngushllime per humbjen e shokut,mikut,dhe vellaut me Kombesi shqiptare...vertet me erdhi keq per kete humbje,ngase per momnetin posa i lexova disa nga postimet e fundit,(hasa per lajmin e tij),te dhimbshem..Si qdohere Zoti i merr te miret..Ulliks,ishte ni antar qe lente pershtypje ne qdo postim te Tij.Zoti e shperbleft ne boten e amshuar..Ngushllime gjithe familjarve te Tij.

Zoti ua dhasht durimin per ti perballur dhembjes:(!

Me nderime natyra.

Albonita
12-08-11, 09:25
Ju peršndes nga zemra duke ju deširuar Fund jave te mrekullušmee.
Si đithmone per ju me plot Rrespekt Albonita.

Diana007
12-08-11, 09:35
Ju peršndes nga zemra duke ju deširuar Fund jave te mrekullušmee.
Si đithmone per ju me plot Rrespekt Albonita.


Flm shum ZEMRUSHE , pershendetje dhe ty e te uroj dite te kendeshme :smile:

Po ashtu pershendetje edhe per te tjeret :wink:

Albonita
12-08-11, 09:48
Flm shum ZEMRUSHE , pershendetje dhe ty e te uroj dite te kendeshme :smile:

Po ashtu pershendetje edhe per te tjeret :wink:

Faliminderit... Đithaštu edhe ty Rrush me perčafo Dalin Šum.

selvija
12-08-11, 12:28
Pershendetje per te gjithe ju t'dardanis, paqi nje jet plot begati

Me rrespekt nga Selvija

lovely
12-08-11, 14:08
Pershendetje per te gjithe ju t'dardanis, paqi nje jet plot begati

Me rrespekt nga Selvija

me t ni Guri i madh, thote; paq nje jete plot bageti :biggrin:

shnetje Selvushe, moti nuk te kam pa :))

shnetje edhe juve tjerve bitevi :smile:

Honesty^uk.
12-08-11, 21:00
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 379 (13 anėtarė dhe 366 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*+, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*+, Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)+, ShEjToNkA* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922),valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Ju pershendes te gjitheve, dhe dilni nga cadra se eshte freskuar

Honesty

Virti
12-08-11, 21:04
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 379 (13 anėtarė dhe 366 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*+, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*+, Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)+, ShEjToNkA* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922),valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Ju pershendes te gjitheve, dhe dilni nga cadra se eshte freskuar

Honesty
flm! :cool:

LuLjaa
13-08-11, 00:08
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 379 (13 anėtarė dhe 366 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*+, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*+, Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)+, ShEjToNkA* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922),valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Ju pershendes te gjitheve, dhe dilni nga cadra se eshte freskuar

Honesty


Une tu menu qe s'po hin kerkush ketu, a sa shume paska pas tu kqyr tinxa :D

Ju pershendess insana ...

Jana
13-08-11, 00:44
Une tu menu qe s'po hin kerkush ketu, a sa shume paska pas tu kqyr tinxa :D

Ju pershendess insana ...


...pershendetje edhe per ty LOqkiiii ...

LuLjaa
13-08-11, 00:48
...pershendetje edhe per ty LOqkiiii ...


Flm.. edhe ty zemer t'pershendes shuuuuuume :)

Jana
13-08-11, 00:49
Flm.. edhe ty zemer t'pershendes shuuuuuume :)
\

Pi pershendes edhe Selimin ..sonte nuk vjen ai .... ehe Nusja hahahahahhaa

LuLjaa
13-08-11, 00:59
\

Pi pershendes edhe Selimin ..sonte nuk vjen ai .... ehe Nusja hahahahahhaa


Hahahahaa a ke pa veē kur ta qon te t'vet vjen aj hahahaa
e pershendes edhe une ...

Jana
13-08-11, 01:01
Hahahahaa a ke pa veē kur ta qon te t'vet vjen aj hahahaa
e pershendes edhe une ...


hahahahhahhaa po de ngusht ish kon me u martu e se kemi dij hahahahahahahhaa .... kur te vjen hiq s;kam mi fol ... se kur pi ka ata spo guxon me hi hahahahahahahahahahaha

jEtA_1
13-08-11, 14:04
http://images.paraorkut.com/img/pics/images/r/ready_for_the_weekend-1995.jpg

Albonita
18-08-11, 06:40
Nje Mengjes te mire e dite te mbare per te gjith..ju orja nga zemra...Me mungoni te gjithe !


cCIFLtvXHqI&feature

AliSia
18-08-11, 06:44
Nje Mengjes te mire e dite te mbare per te gjith..ju orja nga zemra...Me mungoni te gjithe !


cCIFLtvXHqI&feature


Gjithe ashtu edhe per ty nje Mengjes te mire dhe nje vikend te mire..:smile:

Hajra
18-08-11, 09:45
.....nga une,

gazi-de
18-08-11, 16:55
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR825pLaDId1uwP_fFyL4yhQ0UgOs3c3 pmaxp3f8H147K23eUBv

premium
18-08-11, 17:51
Veqanrisht pershendetjet shkojne per antaret se nuk jane aktive nje kohe te gjate ;
Makresh, shfletuesi, TeutA , Roadrunner , Hajdede , etj .

Zero Cool
19-08-11, 09:52
Pershendetje nga

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296511_1477480033468_1727761551_743166_6770847_n.j pg


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223751_1477479793462_1727761551_743165_6104464_n.j pg

Llapjani_HH
19-08-11, 16:27
http://www.24gb.de/Gallery/wochenende/008-have_a_wonderful_weekend.gif (http://www.24gb.de/)

Jana
19-08-11, 16:35
http://www.24gb.de/Gallery/wochenende/008-have_a_wonderful_weekend.gif (http://www.24gb.de/)..faleminderti shum ...gjithashtu ...

elvio
19-08-11, 22:07
''Fundjave fantastike te kini Dardane,,


Nje pershendetje te perzemert per te gjithe JU!!:smile:

Naki
19-08-11, 23:06
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), dr1ta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16282), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)+, ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

Pershendetje per te gjithe Ju,kendej dhe andej Perdeve Virtuale!

e-uritura
20-08-11, 08:55
Pershendetje edhe nga une.

ssara
21-08-11, 16:06
Pershendetje


Ju urojme nga zemra sa me bukur ta kal0ni kete te diele
Zoti tjua bej sa me mbare ne cdo hap..

romansa
21-08-11, 16:28
Pershendetje per g jith juve!!!

Honesty^uk.
22-08-11, 10:51
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), dr1ta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16282), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)+, ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

Pershendetje per te gjithe Ju,kendej dhe andej Perdeve Virtuale!


Pershendetje MIKU im,te uroj shendet dhe te kalosh ashtu sic deshiron zemra juaj.


Honesty

Jana
22-08-11, 11:33
..pershendetje edhe nga une...ju uroj jave te mbare ....

VoOoglushja
22-08-11, 11:34
..pershendetje edhe nga une...ju uroj jave te mbare ....


prsh jana flm ashtu jav te bukur dhe per ty

Jana
22-08-11, 11:50
prsh jana flm ashtu jav te bukur dhe per ty


... falemidnerit ...gjithashtu ...qaff ty ...

VoOoglushja
22-08-11, 11:50
... falemidnerit ...gjithashtu ...qaff ty ...qafff dhe ty.... kaloni gjith mira ika niher :wink:

speci
23-08-11, 03:18
qaf qaf edhe une krejt qikat e forumit ,e per mashkuj jo valla:biggrin:

Albonita
23-08-11, 06:33
Gjithe ashtu edhe per ty nje Mengjes te mire dhe nje vikend te mire..:smile:


Faliminderit po astu nje fellim jave te mbare....sinceriste AlbonitA.

Po ashtu nje pershndetje per te gjithe.

Daglasi
23-08-11, 15:22
Paqe,dashuri,e fat ju deshiroj te gjitheve.....

VoOoglushja
23-08-11, 15:27
pershendetjeeeeee:biggrin:

Hajra
23-08-11, 16:16
....a ban nje pershendetje,

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Llapjani_HH
23-08-11, 17:01
Pėrshėndetje tė gjithve :smile:

Neferta
23-08-11, 22:14
pershendetje te gjithve.....
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Idealist (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32812), i_riu_45 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20169), Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747) edhe atyre qe nuk jan online perveq gedafit qe po mshifet diku nen reren e libise.

Guri i madh
23-08-11, 22:39
pershendetje te gjithve.....
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Idealist (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32812), i_riu_45 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20169), Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747) edhe atyre qe nuk jan online perveq gedafit qe po mshifet diku nen reren e libise.gjthashtu ju pershendet Guri i madh

LaDy_Diaspora
23-08-11, 22:44
....a ban nje pershendetje,

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Edhe dy bėn, qe pėr ty:

1 Pėrshėndetje!
1 Pėrshėndetje!

A ėshtė mirė kėshtu? :wink:

Honesty^uk.
24-08-11, 19:48
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 381 (18 anėtarė dhe 363 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*+, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*+, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, Honesty^uk., haneza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27242), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*+, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, prototyp (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27394)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*+, speci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*,ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)*, YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)


ēaste te kendshme

Honesty

Artisti
24-08-11, 19:57
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 381 (18 anėtarė dhe 363 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*+, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*+, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, Honesty^uk., haneza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27242), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*+, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, prototyp (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27394)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*+, speci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*,ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)*, YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)


ēaste te kendshme

Honesty


Mos i ēplo kėshtu edhe ti hahahahahahahaaa

I bashkangjitem kėsaj pėrshėndetjeje.


.

jadore
24-08-11, 20:02
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 381 (18 anėtarė dhe 363 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*+, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*+, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, Honesty^uk., haneza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27242), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*+, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, prototyp (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27394)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*+, speci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*,ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)*, YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)


ēaste te kendshme

Honesty

ah , qe s'ke Luana ketej pari , flaka i del me e dite kush rrine hinter den kulissen..

Honesty^uk.
24-08-11, 20:05
Mos i ēplo kėshtu edhe ti hahahahahahahaaa

I bashkangjitem kėsaj pėrshėndetjeje.


.


vapė e madhe Artist, me mbajt shamiat ne koke,, hahahahaha

Te pershendes

Honesty