PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Guri i madh
16-11-08, 02:57
krejtve juve nė dardani ju pershendes

Emma-
16-11-08, 05:33
Pershendetje per te gjith Juve

Estella
16-11-08, 22:28
Ju Pershendes te Gjithve....

ShEjToNkA
16-11-08, 22:37
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), DUA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25401), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė!!!

SP. Murgesha pėrshėndetje me nje palė boxa si dhe ty vjeshta me njė palė Tkrane:biggrin:

vjeshta
16-11-08, 22:46
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), DUA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25401), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė!!!

SP. Murgesha pėrshėndetje me nje palė boxa si dhe ty vjeshta me njė palė Tkrane:biggrin:

Pershendetje ty dhe tjerve .

Ps:e ty me cunklla ...:biggrin:

Murgesha
16-11-08, 22:50
Pershendetje ty dhe tjerve .

Ps:e ty me cunklla ...:biggrin:

Valla unė mė sė miri e kisha pėrshėndet me kėtė tango, se pėr box nuk jam sonte

http://www.youtube.com/user/neymelo?ob=4


Me kėtė vallėzim tė lehtė pėrshėndes edhe tė gjithė anėtarėt qė pėr momentin gjinden nė Dardani.

gjini
17-11-08, 10:48
O juve ma te mirve,u deshiroj urimet ma te mira, nje fillim jave te mbare e me suksese , Paqi fat te mire dhe ju plotesohet deshira qe e keni anderrue.

romansa
17-11-08, 13:37
Te gjithe juve anetareve te ketij forumi..

Pranoni pershendetjet e perzemerta duke ju deshiruar gjith te mirat!
http://s.tf1.fr/mmdia/i/77/7/plante-et-bouquet-fleur-exotique-2502777_1350.jpg

Guri i madh
18-11-08, 16:30
pershendetje per juvehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), kevinmmm (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25430), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ttoonnii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25468)

selvija
18-11-08, 16:41
pershendetje per juvehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), kevinmmm (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25430), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ttoonnii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25468)Guri gjithashtu edhe pse s'me paska rrok syri magjik ,,ke nje te fort nga ana ime Q:Q:Q:Q:wink:

Guri i madh
18-11-08, 16:43
Guri gjithashtu edhe pse s'me paska rrok syri magjik ,,ke nje te fort nga ana ime Q:Q:Q:Q:wink:


shko te profili i juaj


ndrysho mundsit


e hiqe mnyren e padukshmenji pershendetje per juve e nderuar

selvija
18-11-08, 16:50
shko te profili i juaj


ndrysho mundsit


e hiqe mnyren e padukshmenji pershendetje per juve e nderuarhoo hhahahaha ok hjek pereqen 2 min veq sa me kry amanetin hahahhaha:biggrin: boll marre po me vjen veq po dal pak...:biggrin:Kiitos

mos po dokna tuj vallzu..hahahha

Guri i madh
18-11-08, 16:54
hoo hhahahaha ok hjek pereqen 2 min veq sa me kry amanetin hahahhaha:biggrin: boll marre po me vjen veq po dal pak...:biggrin:Kiitos

mos po dokna tuj vallzu..hahahha
e tash flasim se me u fsheh pas duvarit e me than kush thirri nuk esht ne rregull hhhhaaaaaaaa


edhe une e perdori mnyren e pa dukshme bukur shpesh veq bana hajgare

Dallandyshja_718
18-11-08, 17:34
Faleminderit Guri i Madh, pershendetje edhe per TY dhe te gjithe qe jane ne linje ne kete moment...:smile:

Guri i madh
19-11-08, 18:55
pershendetje juve qe jeni online po edhe juve qe e perdorni mundsin e fshehjeskrejtve ju pershendes

lovely
19-11-08, 19:00
pershendetje juve qe jeni online po edhe juve qe e perdorni mundsin e fshehjeskrejtve ju pershendes

edhe une ty po t pershendes Guri shume shume :smile: :smile:

Guri i madh
19-11-08, 19:03
edhe une ty po t pershendes Guri shume shume :smile: :smile:shum ju pershendes e nderuar lovely

Urata
22-11-08, 07:33
http://www.flowersauckland.co.nz/images/gourmet_gift_baskets_auckland_nz.jpg

...pershendetje per te gjithe!...embelsonu pakez ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa...

lovely
24-11-08, 11:15
http://www.flowersauckland.co.nz/images/gourmet_gift_baskets_auckland_nz.jpg

...pershendetje per te gjithe!...embelsonu pakez ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa...

tybe masi nuk i paska marr kerkush, po i marr une :biggrin:

flm shume Urata :smile:

GURI SYLAJ
25-11-08, 04:54
Nje Mire Mengjes per te gjithe juve !

Urata
25-11-08, 07:19
...ju europianet u zgjofshit nga gjumi te disponuar e paqit kete dite fest!...e ju ketej oqeani t' jeni duke flejte embel e thelle, e jo si une e zgjuar deri n'kete kohe per t'me lejuar dardania brnda ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

http://img135.imageshack.us/img135/4585/6a7cad778f35442b4872552xm6.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
25-11-08, 09:51
Urata,miré mengjesi :smile: jaaaa me ke bér per té dyshuar,se mas shumti ty té lejohet qa ésht kjo puné moter ?? :biggrin: une,nga e dielja sod rastésisht provova e u zhyta si vetétima ,nga frika qé mos té me pérjashton :tongue:

Ju pérshendes sinqerisht te gjithve,duke shpresuar qé té na rregullohet DARDANIA :smile:

gjini
25-11-08, 11:58
tybe masi nuk i paska marr kerkush, po i marr une :biggrin:

flm shume Urata :smile:


I kom pa para teje keto gjera qe na i ka dergue neve ne europ kunata jeme.
Po ma kishin pas mshel deren e qilerit dhe smujta deri sot me hy e me i marr.
Pra, nese ti i ke marr athere prit musafir se edhe ne kemi hise aty dhe ty te baft mire nikoqirlleku e na do vijme atje kur te niset baba dimri per ne dynje.

Urata
26-11-08, 05:56
Urata,miré mengjesi :smile: jaaaa me ke bér per té dyshuar,se mas shumti ty té lejohet qa ésht kjo puné moter ?? :biggrin: une,nga e dielja sod rastésisht provova e u zhyta si vetétima ,nga frika qé mos té me pérjashton :tongue:

Ju pérshendes sinqerisht te gjithve,duke shpresuar qé té na rregullohet DARDANIA :smile:

h,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa...O zgjou ne ora 6:00 e mengjezit oj Shqiptare n'Turki se mu ne ate kohe t'lejon dardania brenda si mue ...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa...vetem se ketu ora 12:00 mesanate...

Ju pershendes t'gjitheve duke ju uruar nje mengjez te mire!

http://img393.imageshack.us/img393/4181/cbacc15e348647f27ec5481qa0.gif

selvija
26-11-08, 07:29
Ju Pershnes gjithve mos harroni porvone nga disa her se ju hapet Forumi,,,:wink:

bile qekudala po ju la edhe ne qof se jetni jash ambelzoni pak

http://media.imeem.com/p/qAlYYVYUgS.jpg (http://www.imeem.com/moi-aliel/photo/qAlYYVYUgS/)

lyra2
26-11-08, 07:47
..mirmengjesi te gjitheve.

Shqiptare_ne_Turqi
26-11-08, 07:49
[quote=Urata]h,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa...O zgjou ne ora 6:00 e mengjezit oj Shqiptare n'Turki se mu ne ate kohe t'lejon dardania brenda si mue ...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa...vetem se ketu ora 12:00 mesanate...

Ju pershendes t'gjitheve duke ju uruar nje mengjez te mire!


:biggrin: Urata,e sheh se jem zgjua heret uné ketu e Selvija qatje ku ésht,ha ha haaa,pse moj nae boni athu ketohen dardania ?? qfar kushti pa lidhje nckncukncuk :biggrin: Ani Selvia sot i paska lan do qukullada,zaher sika mbet kafe turke ha hahaaahaha ..

Te gjithve kudo qé jeni ju pérshéndes nga zemra dhe ju uroj shéndet e té mira .

Uné du me ua len do kéng popullore nga Merita Halili e xeni,me sabah jam knaq me ta :smile:

http://www.youtube.com/watch?v=sDa7v6MJHzY&feature=related

Shqiptare_ne_Turqi
26-11-08, 07:52
..mirmengjesi te gjitheve.

Miré méngjesi e nderuar,ju uroj njé dité té mire:smile: http://www.9sn.net/resim/Cezayir-Meneksesi-Periwinkle.jpg

GURI SYLAJ
27-11-08, 07:25
Bashkeatdhetar te nderuar,motra e vllezer !Dardani!
Urimet me te mira me rastin e Dizes se Flamurit!

Shqiptare_ne_Turqi
27-11-08, 09:45
Urime dita e flamurit ,motra e véllezér DARDAN, e die se pér te gjith, déshira ma e madhe ne két dite ésht,ta marrim vendin ndér shtetet ma té zhvilluara ...


http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_new-1.jpg (http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/new-1.jpg)

Domiraa
28-11-08, 09:03
GEZUAR DITA E FLAMURIT KOMBETAR.
Kete dite te shejte per shqiptaret e festofshim gjithmone te forte, ne paqe dhe dashuri ne mes veti kudo qe jemi.

GEZUAR!!!

p.s. mbasi ka disa dite qe nuk po mundemme hy ne FD per t'ju pershendetur per kete Dite e hapa kete nick.
Ju pershendes
Domira

Rizuana
28-11-08, 10:40
Te gjithe antarve ne FD dhe mbar shqiptarve kudo ne bote Urime Dita e Flamurit.

Estella
29-11-08, 23:52
Ju pershendes Gjithvee .. :)))

Shqiptare_ne_Turqi
30-11-08, 09:37
Té gjithve,..kudo qé jeni,ju pérshéndes nga zemra dhe ju uroj vikend té miré me té dashurit e juaj ...

http://www.sitem.gen.tr/wp-content/beyaz_papatyalar.jpg

halla e madhe
30-11-08, 10:44
Pershendes te gjithe antaret e Forumit me qe kyqja ishte e pa mundur keto dite.... deshiroj t'ja kaloni sa me bukur diten e fundit e te muajit NENTOR!:smile:

selvija
30-11-08, 10:50
Pershendes te gjithe antaret e Forumit me qe kyqja ishte e pa mundur keto dite.... deshiroj t'ja kaloni sa me bukur diten e fundit e te muajit NENTOR!:smile:Pershendes oj halle se veq ne dyja pakem mujt me hy ne kete der te mbyllur me qels..po bajn veronim per bajram me doket me ja ndrru ngjyren
se kogja u zdralave

pershendes ty dhe gjith anteret shoqrin

Guri i madh
30-11-08, 16:31
ju pershendes juve te nderuar /a

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), pa_dorza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25441), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

vjeshta
30-11-08, 16:37
ju pershendes juve te nderuar /a

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), pa_dorza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25441), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Flm Guri ,pershendetje edhe ty .

Guri i madh
30-11-08, 16:46
Flm Guri ,pershendetje edhe ty .


shum ju pershendes e nderuar vjeshta

Xuki
30-11-08, 22:33
Ju pėrshėndes pėrzemėrsisht. Shpresoi qė jeni tė gjithė shėndosh e mirė. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

gjini
30-11-08, 23:09
O sa u gezova tani qe hyra pa asnje vones ne forum dhe munda te shkruaj , por nje e keqe eshte se qenkam lodhe e nuk do mundem te shkruaj shum por sa per fundjave ju deshiroj nje mbramje te kandshme dhe qysh neser nje fillim jave te mbare dhe uroj te keni fat dhe shendet qe te gjithe forumistat pa dallim feje kombi shtetesie dhe qka harrova edhe diqka. te martuemve dhe te pa martuemve , te fejuarve dhe te atyre qe jon nda dhe atyre qe jon per rruge me u nda!!!!!!!!!!!!!

Shqiptare_ne_Turqi
30-11-08, 23:35
O sa u gezova tani qe hyra pa asnje vones ne forum dhe munda te shkruaj , por nje e keqe eshte se qenkam lodhe e nuk do mundem te shkruaj shum por sa per fundjave ju deshiroj nje mbramje te kandshme dhe qysh neser nje fillim jave te mbare dhe uroj te keni fat dhe shendet qe te gjithe forumistat pa dallim feje kombi shtetesie dhe qka harrova edhe diqka. te martuemve dhe te pa martuemve , te fejuarve dhe te atyre qe jon nda dhe atyre qe jon per rruge me u nda!!!!!!!!!!!!!shih shih kyy !! :biggrin: si ja gjetum nusen ndryshoj ,oo gjini qa po e permen bre,t'martum e pa t'martum ,te ndar e qe dojn mu ndar mo dee :biggrin:

hajt pos qityre fjalve tfundit,poi bashka ngjitem dhe une ketij urimit .

Ju uroj nje jave te mbare nga zemra


http://www.hitresim.com/upload/Yağmur%20ēiēeği-bfs.jpg

LABI
30-11-08, 23:59
I pershendes te gjithe forumistat e dardanise .

jeni te mrekullueshem !

perzemersisht ,

labi

~AnnA~
01-12-08, 09:57
Pershendetje per te gjithe!

http://i205.photobucket.com/albums/bb313/BlackBeatHoney/l_gruesse_0130.jpg

rastesishT
01-12-08, 10:16
Nje pershendetje per te gjitha Vajzat e chatit.... djemt ketu nuk hyn fare :D jeni te pershendetura nga une te gjitha femrat e chatit pa asnje dallavere

Wolf
01-12-08, 13:23
Pranoni Urimet dhe Pershendetjet me te sinqerta nga ana ime te gjith antaret e Dardania.de Duke ju deshiruar qdo te mir

Estella
01-12-08, 22:31
Liebe grüsse an alle........

flutra
03-12-08, 14:38
Te gjithe juve qe jeni onn....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

AlbaSoft
03-12-08, 15:12
Pershendetje per gjith antart e kti forumi.

Guri i madh
05-12-08, 18:00
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 245 (6 anėtarė dhe 239 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)

pershendetje juve te gjithve 245 vizitorve edhe 6 antarve

jadore
05-12-08, 18:59
me deshirat me te mira ju uroj juve te gjitheve kudo qe jeni , fund jave te mbare dhe lumturi e begati ne te gjitha festat e Dhjetorit ..

turisti
05-12-08, 19:04
me deshirat me te mira ju uroj juve te gjitheve kudo qe jeni , fund jave te mbare dhe lumturi e begati ne te gjitha festat e Dhjetorit ..

Faleminderit shume e nderuar.

Edhe ti ēofshe e pershendetur gjithmone dhe ja kalofsh gjithmone mire kudo qe je.

Respekt te posaqshem per ty.

http://www.newportmansions.org/images/FS-08-passion-flower.jpg

aLbaChiCk
05-12-08, 19:29
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.Ju uroj nje fundjave te qete

turisti
05-12-08, 19:33
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.Ju uroj nje fundjave te qete

Flm e nderuara,gjithashtu te deshiroj pushim te kendshem.

http://watura.com/assets/images/Thai_flower.jpg

aLbaChiCk
05-12-08, 19:37
Flm e nderuara,gjithashtu te deshiroj pushim te kendshem.

http://watura.com/assets/images/Thai_flower.jpg

Te flm shum i nderuari turisti :smile:

Urata
07-12-08, 01:36
Me fat Kurban Bajrami te gjitheve!


http://www.ntvmsnbc.com/news/233487.jpghttp://www.zalatimosweets.com/products/sweets/images/104FakherMixFull300.gif (javascript:;)

http://anisb.nomadlife.org/uploaded_images/Baklava-786564.jpghttp://www.arboplus.nl/public/image/baklava4.jpg

....sherbehuni me bakllava!

Jana
07-12-08, 01:41
Faleminderit shum Dhurata...Urime edhe juve....

ABC
07-12-08, 09:24
Ju pershendes,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

lovely
07-12-08, 15:26
Nuk po premton koha, e as forumi :biggrin: me iu pershendet ren njo ka njo, kshtu qe qitu po iu pershendes t gjitheve, edhe po ua uroj Bajramin..

me shume t mira

Jana
07-12-08, 20:15
Urim Festa dhe ju pershendes te gjithve...

Idila
07-12-08, 21:23
Tė gjithė besimtarėve myslimanė,
Gėzuar dhe me Fat Kurban Bajrami.
Fat, begati dhe Zoti ju Bekoftė
kudo qė jeni nė diasporė!

GURI SYLAJ
08-12-08, 07:06
Te gjitheve qe sot kan feste URIMET ME TE MIRA PER FESTEN E BAJRAMIT !

Albonita
08-12-08, 07:51
http://img201.imageshack.us/img201/228/ef65d136afd3bcfd3008a88cz6.jpg (http://imageshack.us)


Te gjith besimtarve Musliman ju uroj nga zemra festen...dhasht zoti se gjith me gezim i festoni...

Ju pershndet me shum Rrespekt>>>Albonita.!

selvija
08-12-08, 08:35
Gjithve ja uroj Kurban Bajrami...Me Fat...
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif (http://www.albanianglitters.com/)

Dallandyshja_718
08-12-08, 09:09
TE NDERUAR!

GEZUAR DHE PER SHUME VJET KURBAN BAJRAMI!
PAQA DHE LUMTURIA MBRETROFT GJITHHERE NDER NE... ZOTI N'A BEKOFT TE GJITHVE!
AMIN

URIME!

Dreni30
08-12-08, 10:35
Te gjitheve ju dergoj urimin me te perzemert me rastin e festes se Kurban Bajramit.
Ruane miqesine dhe mirekuptimin ne mes veti.
Dashuria dhe lumturia qofshin prijes te jetes suaj ne cdo hap dhe ne cdo mes tuajin familjar.

Dreni.

Honesty^uk.
08-12-08, 10:46
Per te gjithe muslimanet/et e DARDANISE,ju shpreh urimet e mia me te perzemerta per kete dite te madheruesshme
Paqja,harmonia dhe lumturia mbizoterofshin ne jeten tuaj


Ne kete dite te shenjte
qdo musliman feston
Nje engjull parajse
Kuranin shfleton
Nje urate e Zotit ne qdo
Porte troket
Me fat KURBAN Bajramin e qdo te mire ne jete !Honesty

Estella
08-12-08, 11:20
Urime festa gjithe anetarve te forumit d.de... :)

LABI
08-12-08, 14:22
Ju pershendes te gjithe juve , pa perjashtim, pa veqim, te gjitheve

Dhe ju uroj te gjithe anetareve te Dardanise Festen e Kurban Bajramit .

Jana
08-12-08, 14:33
Faleminderit Labi pershendetje dhe Urime edhe Juve...

^katunari^
08-12-08, 14:35
Per Hajr Bajrami FD

ShEjToNkA
08-12-08, 17:29
Njė pėrshėndetje tė pėrzemėrtė nė kėtė ditė tė madhėrueshme festive ju dėrgoj nga zemra tė gjithė juve Dardanas.

Zoti nė jetė gjiththmonė ju ndihmoftė
Shpresa nė tė kurrė mos ju mungoftė
Besimi nė TĖ cdo ditė ju shtoftė
Cfarė ju dėshiron zemra
ZOTI ua dhuroft.

Murgesha
08-12-08, 22:51
Me rastin e Kurban Bajramit, pėrshėndes dhe uroj tė gjithė anėtarėt e besimit Islam qė defilojnė nė Forumin Dardan.

Me Fat Kurban Bajrami.


Paqja e mėshira e Zotit qoftė gjithmonė me ju.


Murgesha!

Nirvana Band
08-12-08, 23:11
Urime festa e Kurban Bajramit , me te mira e te mbara per te gjithe.

Me respekt, N.Band.

Jana
08-12-08, 23:15
Urime edhe Juve Nirvana...te pershendes shum sepse moti s'ju kam taku ne FD...

romansa
08-12-08, 23:16
Te gjithe anetaret e ketij forumi..shrytezoj rastin te pershendes me rastin e kesaj Feste..
URIME KURBAN BAJRAMI!!!

Elina
08-12-08, 23:18
Urime Kurban Bajrami,,,paqja lumturia toleranca dhe solidariteti qofshin me ju dhe familjet e juaja...

Ju deshiroj argetim te kendeshem te gjith juve qe jeni online...:smile:

LABI
08-12-08, 23:59
Urime Kurban Bajrami,,,paqja lumturia toleranca dhe solidariteti qofshin me ju dhe familjet e juaja...

Ju deshiroj argetim te kendeshem te gjith juve qe jeni online...:smile:

Te gjitha keto i deshiroj dhe une Elines

Te uroj festen dhe caste te kendshme ne kopshtin dardan :biggrin:

Urata
09-12-08, 19:17
FALEMNDERIT te gjitheve...!...U paste trajtue te gjitheve mire/shendetshem/mbare Dita E Kurban Bajramit!

Guri i madh
11-12-08, 18:08
pershendetje per juve


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 157 (6 anėtarė dhe 151 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Dardania.de Statistikat

Guri i madh
13-12-08, 21:49
pershendetje per juve qe qenkeni per momentin onlineVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 431 (19 anėtarė dhe 412 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255)

Dallandyshja_718
15-12-08, 01:01
dashnori i emines (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25567), Intela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)

Pershendetje per ju qe jeni n'linje, (perfshir ketu edhe ata qe mshefen:biggrin: ) nate e mire dhe gjum t'e embel, per ata qe do t'shkjone n'gjum, kurse ju qe do t'vazhdoni ketu, argetim te kendshem!

^katunari^
15-12-08, 10:38
Pershendetje naletit te FD

Oqeani
15-12-08, 10:59
Pershendetje per te gjith ...

Jana
15-12-08, 11:07
Pershendetje per Ty Oqean,,,,dhe per gjith ju qe jeni On ne keto momente....

Guri i madh
15-12-08, 18:29
pershendetje per juve shfletusve tė dardanis

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 442 (21 anėtarė dhe 421 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Llapjani_HH (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24680), mica (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24292), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


per BONDIN nji pershendettje e veqant

Deanna
17-12-08, 23:07
Pershendes anetaret e Forumit Dardan.

e_martumja
17-12-08, 23:31
Edhe nga ana ime nje pershendetje te sinqerte per te gjithe antart e ketij forumit.

natyra
18-12-08, 00:18
dashnori i emines (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25567), Intela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)

Pershendetje per ju qe jeni n'linje, (perfshir ketu edhe ata qe mshefen:biggrin: ) nate e mire dhe gjum t'e embel, per ata qe do t'shkjone n'gjum, kurse ju qe do t'vazhdoni ketu, argetim te kendshem!

Shum te falemnderit ne pershendetje Dallandyshja_718 e nderuar nga Malesia e bukur...:smile:
Gjithashtu prano pershendetje me te perzemrta dhe nga nje e malesise Rugovase-natyra

Andaj qofshit mire gjithandej motra
Dhe Ja me nje buqet ne ven respekti per ty dhe mbare malesin.....Ju pergezoj

natyra
18-12-08, 00:44
Pas nje kohe relativisht te gjate....
Deshiroj t'ju pershendes perzemersishte gjithe anetarve te FD..
Qofshit mire nga do qe jeni...paqe per te gjithe...:smile: Natyra
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Flower_poster_2.jpg/451px-Flower_poster_2.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a5/Flower_poster_2.jpg)

LuLjaa
18-12-08, 01:07
natyra flm.. qe erdha edhe une met pershendet ketu, dhe t'deshiroj nje nate te qet.

Jana
18-12-08, 14:16
Pershendetje per te gjith....

Eddi
18-12-08, 15:48
pershendetje nga zemra per gjithe ju

gazi-de
18-12-08, 15:56
Peshendetje Dardani........

Shqiptare_ne_Turqi
18-12-08, 17:17
http://www.youtube.com/watch?v=DSJf4kC522Ane pragun e kérshendelljeve du t'ju pérshéndes nga zemra,me njé musike Jazz nga Lois Armstrog, q'do gjé na shkoft marr ...

gjini
18-12-08, 20:35
sa bukur ke lan kete pershendetje ne prag te kershendellave,

te lumte dhe nga une me urimet e mia ma te mira

emine
18-12-08, 23:47
ju pershendes ,kalofshit omel ket nate!

Estella
19-12-08, 01:57
Pershndes Te Gjithe Anetaret E Forumit Dardania Dhe Njeherit Ju Uroj Festat e Fundvitit....Uroj Qe Viti 2009 Te Jet Vite I Realizimit Endrrave Tona Ne Te Gjitha Aspektet....

12 Muaj Shėndet
53 javė qetsi
365 Ditė fat
8760 orė Pa Probleme
3153600 sekonda Dashuri
Respekt nga Estella

natyra
19-12-08, 03:33
natyra flm.. qe erdha edhe une met pershendet ketu, dhe t'deshiroj nje nate te qet.

E nderuar LuLjaa,te falemnderit ne pershendetje,njekohesishte dhe une te deshiroj nje nat te qet,(apo gjum te embel)..:smile:

me respekt
Natyra

natyra
19-12-08, 20:17
Urime dhe per Ty o gjini keshendellat..:cool: dhe gjithe atyre qe i mbahen kesaj feje... Urime
Pacja dhe miresia mbreterofshin mbi gjithe boten shqiptare....!

me gjithe respektin
Natyra

natyra
22-12-08, 03:06
Per momentin,shfrytezoi rastin ti pershendes ni nga dy anetaret qe qenkan online ne keto ore te vona, po Dallandyshja_718 si dhe Oqeani..duke ju deshiruar ni gjum te rehatshem...:smile:

me respekt
Natyra

Jana
22-12-08, 08:58
Ka koh qe s'jam zgju kaq heret....po ju pershendes....te gjithve en kit mengjes te bukur me Diell...nga Gjakovaaaa e Omel....

gjini
22-12-08, 09:13
Jana e ommeeeeel e gjakoves se kuqe, te falemnerit shum per ato fjel aq te bukura qe na i paske lan te dera .
Edhe ty te uroj nga zemra dite te bukur dhe shendet.

gjini
22-12-08, 11:55
Urime dhe per Ty o gjini keshendellat..:cool: dhe gjithe atyre qe i mbahen kesaj feje... Urime
Pacja dhe miresia mbreterofshin mbi gjithe boten shqiptare....!

me gjithe respektin
Natyra


Oj Natyra te falemnderit per urimet qe mi ke dergue ne rastin e kershendellave .....!
por une nuk jam as i kershendellave por asi ramazanit se nuk jam fetar fare.
Por sido qe te jete te falemnderit shum dhe per kujtesen dhe respektin qe ke .

Emma-
22-12-08, 12:28
Ju Pershendes te gjitheve

Idila
22-12-08, 12:46
Ju Pershendes te gjitheve
Pėrshėndetje dhe pėr ty Emma. :)

Albonita
22-12-08, 14:03
Pershndes Te Gjithe Anetaret E Forumit Dardania Dhe Njeherit Ju Uroj Festat e Fundvitit....Uroj Qe Viti 2009 Te Jet Vite I Realizimit Endrrave Tona Ne Te Gjitha Aspektet....

12 Muaj Shėndet
53 javė qetsi
365 Ditė fat
8760 orė Pa Probleme
3153600 sekonda Dashuri
Respekt nga EstellaØ


I bashkagjitem keti Urimi edhe une ..

Ju deshiroj Gjitha te mirat ne jet ...ku do se gjindeni paq e bekim miresi ne mes familjev tuaj.....Ju pershndet me Rrespekt >Albonita.!

Guri i madh
22-12-08, 19:15
pershendetje juve qe qenkeni online

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 425 (24 anėtarė dhe 401 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Idila
22-12-08, 19:27
Ju falemnderit, gjithashtu pėrshėndetje edhe pėr juve o Guri i madhė dhe njė mbrėmje tė rehatshme nė vazhdim!

natyra
22-12-08, 19:37
Oj Natyra te falemnderit per urimet qe mi ke dergue ne rastin e kershendellave .....!
por une nuk jam as i kershendellave por asi ramazanit se nuk jam fetar fare.
Por sido qe te jete te falemnderit shum dhe per kujtesen dhe respektin qe ke .

hahahaha mas miri qashtu...andaj kerkoj falje o gjini,p.s.meqse une shkova sipas urimit qe kishe len per keshendellat dhe kjo me beri qe te uroja dhe ty thjeshte,

andaj te pershendes,
Natyra

GURI SYLAJ
24-12-08, 09:53
[

Te gjithe antareve te Forumit Dardania ,qe festojne Krishtlindjet nje urim nga zemra.Festofshim per shume mote e bashk!
Paqe ,miresi ,lumturi e dashuri ne familje!

Jana
24-12-08, 10:54
Per te gjith juve qe jeni ON.....

Oqeani
24-12-08, 10:57
Pershendetje per ty qe je Offfffffiiiiiiiiii

Jana
24-12-08, 11:01
Pershendetje edhe per ty Oqean....

Xuki
25-12-08, 15:59
Pėrshėndetje juve tė gjithve.


Xuki

romansa
25-12-08, 16:01
Po e le edhe une nje pershendetje per gjith juve,qe vini kendej!!

Action
26-12-08, 16:19
Nje Pershendetje te sinqert per te gjith anetaret e forumit Dardania.

Guri i madh
27-12-08, 01:38
pershendetje per juve tė nderuar/a forumist/e

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 216 (20 anėtarė dhe 196 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), ilirida (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20308), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

vjeshta
27-12-08, 01:42
pershendetje per juve tė nderuar/a forumist/e

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 216 (20 anėtarė dhe 196 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), ilirida (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20308), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Faleminderit Guri ,pershendetje edhe ty .

Guri i madh
27-12-08, 01:43
Faleminderit Guri ,pershendetje edhe ty .


e nderuar ju pershendes

DEA
27-12-08, 01:46
Pershendetje reciproke

Guri i madh
27-12-08, 01:50
Pershendetje reciproke


ju pershendes e nderuar DEA

DEA
27-12-08, 01:52
ju pershendes e nderuar DEA

Ma muar mendja qe ishte edhe per mua:smile:

LABI
27-12-08, 02:05
Pershendes perzemersisht te gjthe te pranishmit ne keto caste ; me kenge ne vazhdim.

http://www.youtube.com/watch?v=XKRvhggXH9o&feature=related


PERLEEE e KENGES SHQIPE !!!

DEA
27-12-08, 02:08
Faleminderit, se edhe une e mora , eeeeeeee

vjeshta
27-12-08, 02:08
Pershendes perzemersisht te gjthe te pranishmit ne keto caste ; me kenge ne vazhdim.

http://www.youtube.com/watch?v=XKRvhggXH9o&feature=related


PERLEEE e KENGES SHQIPE !!!

Faleminderit Labi ,pershendetje edhe per ty dhe nje ndegjim te kendeshem edhe juve ,

Kenge e qelluar ,edhe si per qudi ma muar mendja qe ishte kjo !!!

natyra
27-12-08, 02:42
Nje pershendetje per gjithe forumistet dardan...njiherit dhe per Stafin drejtues te ketij FD.Gezuar Vitin e Ri-2009-Uroj qe ky vite te jet viti me i suksesshem per gjithe juve dhe mbare boten shqiptare...pacja dhe solidariteti mbreterofshin ne cdo familje...*****G*E*Z*U*A*R*****

Jufalemnderit
Natyra
http://www.zbavitje.com/modules/coppermine/albums/userpics/10003/normal_topa%20zbukurimi.jpg (http://www.zbavitje.com/modules.php?name=coppermine&file=displayimagepopup&pid=1897&fullsize=1)

vjeshta
27-12-08, 02:54
Nje pershendetje per gjithe forumistet dardan...njiherit dhe per Stafin drejtues te ketij FD.Gezuar Vitin e Ri-2009-Uroj qe ky vite te jet viti me i suksesshem per gjithe juve dhe mbare boten shqiptare...pacja dhe solidariteti mbreterofshin ne cdo familje...*****G*E*Z*U*A*R*****

Jufalemnderit
Natyra
http://www.zbavitje.com/modules/coppermine/albums/userpics/10003/normal_topa%20zbukurimi.jpg (http://www.zbavitje.com/modules.php?name=coppermine&file=displayimagepopup&pid=1897&fullsize=1)

Faleminderit Natyra ,nje vit qe i shlyen vuajtjet e vittit 08 trokit ne deren e juaj .

LABI
27-12-08, 03:06
I pershendes te gjithe bashkeatdhetaret kudo qe gjenden .

(se c'me ka kap nje fare melankolie tani ! )


http://www.youtube.com/watch?v=40MfFfVcCUk&feature=related

vjeshta
27-12-08, 03:17
I pershendes te gjithe bashkeatdhetaret kudo qe gjenden .

(se c'me ka kap nje fare melankolie tani ! )


http://www.youtube.com/watch?v=40MfFfVcCUk&feature=related


Faleminderit Labi ,pershendetje edhe ty dhe nje vit te gezuar .

LABI
27-12-08, 03:26
Faleminderit Labi ,pershendetje edhe ty dhe nje vit te gezuar .Te falemnderit Vjeshta. Nje ashtu ju deshiroj nje vit te ri te mbare !


(ps Vjeshta , tani e ndrovaa tripin per 360 shkalle ... Edhe kjo eshte nje fare lloj i vet i melankolise... por formes se trazuar ) :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=W3DLTPoeu3Q&feature=related

vjeshta
27-12-08, 03:31
Te falemnderit Vjeshta. Nje ashtu ju deshiroj nje vit te ri te mbare !


(ps Vjeshta , tani e ndrovaa tripin per 360 shkalle ... Edhe kjo eshte nje fare lloj i vet i melankolise... por formes se trazuar ) :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=W3DLTPoeu3Q&feature=related

Faleminderit ,por disi ma i kendeshem ishe me tripin e vjeter ,,:biggrin:

LABI
27-12-08, 03:42
Faleminderit ,por disi ma i kendeshem ishe me tripin e vjeter ,,:biggrin:


ahaaa !!! (definitivisht)

Veq edhe kjo s'eshte aq keqe , inspiruese, ekspressive , revoltuese (dhe pse pak banale)

CKA ESHTE NJE PERSON QE T'KQYRE E TE NGON , E ESHTE I ULUN NE TAVOLINE ME TJETER KOND... PERSON I INTERSN NE PUNE TE HUAJ ,,,, E TASH PO E DINI SE CKA ESHTE P.IP.H-ja (person i intersun ne pune te huja) :biggrin:

Emma-
27-12-08, 13:24
Pershendetje per te gjithe

Abetare
28-12-08, 19:15
Pak minuta i vodha nga koha ime , pėr tu pėrshėndetur juve Dardanė bujarė ...


Ēdo t'mirė nga Abetarja :smile:

AlbaSoft
28-12-08, 19:29
Pershendetje dhe nga un .

Oqeani
29-12-08, 16:19
http://www.maximoi200.com/images/cartes/bonne_annee.jpg

romansa
29-12-08, 16:51
http://t2.imagechef.com/ic/imgout/sampbc9c7b80be12d658.jpg

romansa
29-12-08, 19:59
Me rastin e vitit te ri ..gjitheve juve ju uroj qe ky vit te jete vit i realizimit te aspiratave tuaja...
Gezuar Vitin 2009!!!!!

shfletuesi_
29-12-08, 20:05
Ju pershendes te gjitheve me radh duke filluar nga Penelope e deri ne Penelope... urime festa e vitin tjeter u befsh vet e dyta... hahahahaha

LABI
29-12-08, 22:53
Pershendetje te gjithe te pranishmeve !

Fshatari
30-12-08, 11:42
E falenderoj dhe pershendes shume autorin e kesaj teme, Nakin!
Shendet e lumturi ne jete ju deshroj te gjithe antarve te ketij forumi!
Gezuar viti 2009! Paqeja qofte me ju kudo qe ndodheni!

Elina
30-12-08, 15:57
Te gjith ju forumista te nderuar,,,ju uroje nga zemra gezuar vitin e ri 2009.

Le te jete ky vit,viti i plotesimeve te deshirave tuaja!

Gjithashtu uroje qe ky vit te jet plot,e plot,e plot,e plot :tongue: suksese dhe mbaresi per te gjith ju kudo qe ndodheni.


Urime gezuar dhe paqit fat!

Penelope
31-12-08, 11:15
Ju pershendes te gjitheve me radh duke filluar nga Penelope e deri ne Penelope... urime festa e vitin tjeter u befsh vet e dyta... hahahahaha


o flm per ket urim. Urime edhe ty e gjithe te mirat, ty dhe miqve tjere ne kete forum

gazi-de
31-12-08, 18:22
Pershendetje per gjith antaren e forumi dardania.de,edhe njehere Gezuar 2009..
mire u shkrufshim 2009...............

Zogu_1
01-01-09, 21:09
Te gjith antareve Ju deshiroj gjitha te mirat per Vitin e Ri 2009,
Le te jet ky vit i realizimit te deshirave Tuaja !

Me respekt dhe pershendetje per Juve ,:smile:
Zogu_1

Shqiptare_ne_Turqi
02-01-09, 21:19
http://www.youtube.com/watch?v=sEbgB6X6S5cTé gjith shokét,shoqet pérshéndetje,dhe njé fillim dhe mbarim shum té miré,pér 2009 ...

Guri i madh
03-01-09, 00:47
pershendetje juve antar/e ,tė forumit dardania de gzuar vitin e ri 2009


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 332 (22 anėtarė dhe 310 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Action (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25638), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Terminatori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25595)

Jana
03-01-09, 13:21
Pershendetje per te gjith juve qe jeni on.....

Naina
04-01-09, 22:03
Pershendetje per te gjithe qe jane online per momentin.

Dreni30
04-01-09, 22:40
Urimet me te perzemerta per te gjithe anetaret e forumit, me deshire qe ky vit te ju prij mbare ne te gjtha sferat.

gazi-de
05-01-09, 22:53
23 anėtarė dhe 1 vizitorė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1337, 13-08-08 mė 14:04.
Pershendetje per ju qe jeni online,e me se shumti qat 1 vizitore e pershendes,se hera e par ne FD veq nje vizitor qe po e shoh:biggrin:

Jana
06-01-09, 02:21
Mbeteni te pershendetur nga une....

Pupi
06-01-09, 10:35
23 anėtarė dhe 1 vizitorė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1337, 13-08-08 mė 14:04.
Pershendetje per ju qe jeni online,e me se shumti qat 1 vizitore e pershendes,se hera e par ne FD veq nje vizitor qe po e shoh:biggrin:

Edhe mua thėnė tė drejtėn nuk ma kani kjo gjendje, mė shkoi njė mendje e ligė, por prap nuk dua ta besoj.

Por a e dini nji gja tė nerum.
Dardania le tė funksionoj, duhet tė funksionoj (pavarsisht "rrethanave").

E unė ju dėrgoj pėrshėndetjet mė tė ngrohta qė mund tė dalin nga njė dimėr i ftohtė !

vjeshta
07-01-09, 21:04
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 184 (26 anėtarė dhe 158 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Action (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25638), anjola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25691), guriko (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25371), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), RadioDardania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25610), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)

Peshendetje juve dhe tjerve dhe nje vite te mbare....

Paradox_13
07-01-09, 21:14
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 184 (26 anėtarė dhe 158 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Action (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25638), anjola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25691), guriko (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25371), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), RadioDardania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25610), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)

Peshendetje juve dhe tjerve dhe nje vite te mbare....

Falemnderit Vjeshta,gjithashtu shendet dhe mbaresi paqit edhe ju ket vit dhe shume vite tjera.

Idila
07-01-09, 21:17
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 184 (26 anėtarė dhe 158 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Action (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25638), anjola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25691), guriko (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25371), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), RadioDardania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25610), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)

Peshendetje juve dhe tjerve dhe nje vite te mbare....
Tė falemnderit xhan, gjithashtu pėrshėndetje edhe pėr ty! :)

luckyman
08-01-09, 19:56
Nje pershendetje te ngroht per te gjith antaret e FD te cilet jan OFF dhe ON line :biggrin:

ShEjToNkA
11-01-09, 21:51
Phaaaa, nė kėtė sene tė re ksajd hy s'kam!!!
Hyra sonte pak kah pėrshėndetjet edhe erdha kėtu me ua lėnė njė pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni tė pranishėm kėtu pari ( edhe juve me maska:biggrin:)!ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Konti1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25677), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Njė mbrėmje tė kėndshme, njė muaj tė sukseshėm dhe njė vit tė mbarė!

uliksi31
11-01-09, 22:20
Phaaaa, nė kėtė sene tė re ksajd hy s'kam!!!
Hyra sonte pak kah pėrshėndetjet edhe erdha kėtu me ua lėnė njė pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni tė pranishėm kėtu pari ( edhe juve me maska:biggrin:)!ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Konti1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25677), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Njė mbrėmje tė kėndshme, njė muaj tė sukseshėm dhe njė vit tė mbarė!

Mire thojke i babe i emi: Zot na ruaj prej sherri t'shejtonit. Po as fsheht sdo me na lene rahat a? Ahahahahahahahahahahahahaha

e_martumja
11-01-09, 22:24
Mire thojke i babe i emi: Zot na ruaj prej sherri t'shejtonit. Po as fsheht sdo me na lene rahat a? Ahahahahahahahahahahahahaha ahahahahaha Po shume qenkeni andej more ahahahha Mos ka naj sen ma interesant ahahaPershendetje te gjithve antar/e Online.

uliksi31
11-01-09, 22:29
ahahahahaha Po shume qenkeni andej more ahahahha Mos ka naj sen ma interesant ahahaPershendetje te gjithve antar/e Online.

Jo, na jemi njesia speciale, ne rast nevoje vec intervenojm. Ahahahahahaha

ShEjToNkA
11-01-09, 22:30
Mire thojke i babe i emi: Zot na ruaj prej sherri t'shejtonit. Po as fsheht sdo me na lene rahat a? Ahahahahahahahahahahahahaha Pasha t'lumin mos me shti me tė thėnė po bėn shaka se babi ytė garant ka thėnė runa zot sherit t'insonit, vec po tė vjen inati me pranu hgaghaghaghahgghahaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

Rozafa
11-01-09, 22:30
Mire thojke i babe i emi: Zot na ruaj prej sherri t'shejtonit. Po as fsheht sdo me na lene rahat a? Ahahahahahahahahahahahahaha

Ehh po mire se ti e ke mesu :tongue:

Shnetje edhe per ty!!!!

e_martumja
11-01-09, 22:30
Jo, na jemi njesia speciale, ne rast nevoje vec intervenojm. Ahahahahahahahahahhaahahhahahahaha por qka me bo na qe edhe fikt me ju ra smujm me intervenu :biggrin:

ShEjToNkA
11-01-09, 22:33
Ehh po mire se ti e ke mesu :tongue:

Shnetje edhe per ty!!!! Qy m'ka mėsu???? Po thu qė edhe Uliksi i shejtonve aa????
Cka s'ndodhė, sepse i vetmi ėshtė ndėr insona qė ia vlen me quajt shejton.:d

uliksi31
11-01-09, 22:35
Pasha t'lumin mos me shti me tė thėnė po bėn shaka se babi ytė garant ka thėnė runa zot sherit t'insonit, vec po tė vjen inati me pranu hgaghaghaghahgghahaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

Jo por thojke: insoni i keq ja kalon edhe shejtonit. Ahahahahahahahahaha

uliksi31
11-01-09, 22:36
Ehh po mire se ti e ke mesu :tongue:

Shnetje edhe per ty!!!!

Qysh more mua po me ngjitet ferra keshtu.:biggrin:

Rozafa
11-01-09, 22:37
Qy m'ka mėsu???? Po thu qė edhe Uliksi i shejtonve aa????
Cka s'ndodhė, sepse i vetmi ėshtė ndėr insona qė ia vlen me quajt shejton.:d


Edhe se be ma nena tjeter :smile:

ShEjToNkA
11-01-09, 22:37
Jo por thojke: insoni i keq ja kalon edhe shejtonit. Ahahahahahahahahaha Pse s'po e tregon edhe pjesėn tjetėr tė kėsaj thėnje qė shejtani i mirė ia kalon insonit?? ghahgaghaghaghahgghaghaghaghaghgahghghaahgaghaghag haghaghaghhaghgaa

uliksi31
11-01-09, 22:37
hahahhaahahhahahahaha por qka me bo na qe edhe fikt me ju ra smujm me intervenu :biggrin:

Shyqyr qe i kemi msn-at, se mos dvet per ne speciallcat e forumit.:biggrin:

ShEjToNkA
11-01-09, 22:38
Edhe se be ma nena tjeter :smile: A shkoj msit pėr tė lum Rozafa????
Edhe jam e bindur qė s'mė thotė jo, sepse sa herė kam shku msit tek ai gjithė ia kam arrit me bashku me atė qė kam deshtė!!!:D

uliksi31
11-01-09, 22:41
Hajdeni te kafja se pe prishim rendin e dites.:biggrin:

e_martumja
11-01-09, 22:43
A shkoj msit pėr tė lum Rozafa????
Edhe jam e bindur qė s'mė thotė jo, sepse sa herė kam shku msit tek ai gjithė ia kam arrit me bashku me atė qė kam deshtė!!!:D


A thu m'kish marr mu :biggrin:

ShEjToNkA
11-01-09, 22:46
A thu m'kish marr mu :biggrin: Kapetani vec tė martume po shiqon! :d

ShEjToNkA
11-01-09, 22:47
Njė pėrshėndetje pėr juve qė kaluat ksajde dhe i japet freski kėsaj teme, tani zhvendosemi tek kafja duke ju uruar disponim maksimal!

e_martumja
11-01-09, 22:47
Kapetani vec tė martume po shiqon! :dLivrita prej vendit ahaha te pershendes me gjithe loqken e zemres :biggrin:

Estella
11-01-09, 22:54
Phaaaa, nė kėtė sene tė re ksajd hy s'kam!!!
Hyra sonte pak kah pėrshėndetjet edhe erdha kėtu me ua lėnė njė pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni tė pranishėm kėtu pari ( edhe juve me maska:biggrin:)!ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Konti1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25677), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Njė mbrėmje tė kėndshme, njė muaj tė sukseshėm dhe njė vit tė mbarė!

Flm Gjithashtu t'pershndes dhe te uroj nje fillim te mbar vitin 2009

Murgesha
12-01-09, 00:47
Phaaaa, nė kėtė sene tė re ksajd hy s'kam!!!
Hyra sonte pak kah pėrshėndetjet edhe erdha kėtu me ua lėnė njė pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni tė pranishėm kėtu pari ( edhe juve me maska:biggrin:)!ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Konti1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25677), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Njė mbrėmje tė kėndshme, njė muaj tė sukseshėm dhe njė vit tė mbarė!


Edhe pse nuk paskam qen ksajde per me me kap syri yt, nje pershendetje te madhe ja jap kesaj pershendetjes tende. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Giovanni
13-01-09, 09:21
http://msp267.photobucket.com/albums/ii296/jerseylady973/good_morning_cup.jpg

Zana_ch
14-01-09, 22:14
Pershendetje juve qe jeni te dukshem ene ata te padukshem po i pershendes ........


NOTEN emir e argetim te kendeshem ne vazhdim ju deshiroi

AlbaSoft, ALVANOS, Angel_, Blu_sky, egiiiii, emine, Estella, e_martumja, Fati-Ger, krijuesiii, kushtrim kosova, Luana, Oqeani, saniti, ShEjToNkA, shfletuesi_, Shqiptare_ne_Turqi

Pupi
14-01-09, 22:46
Zanush ene ty naten e mir, hajt e ngrihe kamen zhag se boll per sonte edhe per mua.

Mju than drejten e kam pas sot nji dit shume shtresuese, e tybe mkaloi pak se u mahitem per ca gjera.
Naten e mir komuniteti dardan

Shqiptare_ne_Turqi
15-01-09, 00:35
Pershendetje juve qe jeni te dukshem ene ata te padukshem po i pershendes ........


NOTEN emir e argetim te kendeshem ne vazhdim ju deshiroi

AlbaSoft, ALVANOS, Angel_, Blu_sky, egiiiii, emine, Estella, e_martumja, Fati-Ger, krijuesiii, kushtrim kosova, Luana, Oqeani, saniti, ShEjToNkA, shfletuesi_, Shqiptare_ne_TurqiPérshéndetje :smile: dhe,ju uroj naté té miré te gjithve ...

doGzona
16-01-09, 14:47
Phaaaa, nė kėtė sene tė re ksajd hy s'kam!!!
Hyra sonte pak kah pėrshėndetjet edhe erdha kėtu me ua lėnė njė pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni tė pranishėm kėtu pari ( edhe juve me maska:biggrin:)!ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Konti1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25677), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Njė mbrėmje tė kėndshme, njė muaj tė sukseshėm dhe njė vit tė mbarė!

Sa bukur pershendet ShEjToNkA:biggrin:

Nje pershendetje speciale per Ty ShEjToNkA.

LABI
16-01-09, 15:32
I pershendes te gjithe shqiptaret gjitheandej ku jetojne dhe frymojne.

u shtofte e u trashegoftt ku do qe jetonnn

Rnoofttt Shqiperia Etnikeeeee

Rrnoftttt SHQIPTARIAAAA

http://www.youtube.com/watch?v=AiXKlL4jZtM

doGzona
16-01-09, 15:40
Rrofshe LABI,kenge shume e bukur, pershendetje gjithashtu.

Nje Komb nje Gjuhe nje e Ardhme!

LABI
16-01-09, 15:44
Rrofshe LABI,kenge shume e bukur, pershendetje gjithashtu.

Nje Komb nje Gjuhe nje e Ardhme!http://www.youtube.com/watch?v=FiSZW1rFEvY&feature=relatedShqipria shqiptareveeee , dushmaneve e tradhetarve plumbin n'ballee


MOS SHIQONI KISHE E XHAMIAAAA, FE E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIAA..

RRNOFT SHQIPTARIAAA , RRNOFT GJUHA SHQIPE , RRNOFT SHQIPONJA E ZEZE DYKRENARE NE SFODNI E KUQQQ .

~AmaZonA~
17-01-09, 18:44
Pėrshėndetje pėr te gjithė ju dėshiroj njė fundjav tė qetė dhe tė kėndshme :smile:

shfletuesi_
17-01-09, 18:45
shnetje dhe nga mua ju uroj qdo te mire

Guri i madh
20-01-09, 18:27
pershendetje per juve tė nderuar/aVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 491 (21 anėtarė dhe 470 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), gezimi92 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25720), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)

Idila
20-01-09, 18:34
pershendetje per juve tė nderuar/aVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 491 (21 anėtarė dhe 470 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), gezimi92 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25720), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta edhe pėr juve Guri i madhė dhe njė mbrėmje relaksuese nė vazhdim!

GURI SYLAJ
21-01-09, 05:31
Ju pershendes me nje Mire Mengjes!

natyra
21-01-09, 08:28
Mirmengjesi gjithashtu..dhe juve Guri Sylaj,pase tek ju anej Oceanit po ben mengjesi tani,prandaj ju deshiroj nje dite te mbare vllazerore....dhe padyshim se do jet per te gjithe pjesmarresit ne kete tem sot nje dite e mbare...pikerisht nga urat e imja vllazerore...:smile:

...andaj mirmbeteshit bashkatdhetar/e, per te gjithe pershendetje

nga-Natyra

DEA
21-01-09, 08:31
Pershendetje shume te madhe per Natyren

dejas
21-01-09, 15:36
Pershendetje shume te madhe per Natyren
natyra apo njerezit pershendeten?

DEA
21-01-09, 16:32
natyra apo njerezit pershendeten?

Interesant shkrimi i pare i jot, citim i shkrimit tim, c`koicidence!!!!p.s. ishte fjala per natyren anetaren me shkrimin siper mua...

natyra
23-01-09, 00:38
Pershendetje shume te madhe per Natyren

Shum te falemnderit ne pershendetje moj e nderuar DEA te tillat/et jo gjithmon jen keshtu...Gjithashu te pershendes perzemersisht

Natyra*

natyra
23-01-09, 00:42
pershendetje per juve tė nderuar/aVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 491 (21 anėtarė dhe 470 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), gezimi92 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25720), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)

Pershendetje dhe juve i nderuar Guri i madh...qofshit mire gjitheandej

me respekt
Natyra

natyra
23-01-09, 00:51
Phaaaa, nė kėtė sene tė re ksajd hy s'kam!!!
Hyra sonte pak kah pėrshėndetjet edhe erdha kėtu me ua lėnė njė pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni tė pranishėm kėtu pari ( edhe juve me maska:biggrin:)!ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Konti1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25677), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Njė mbrėmje tė kėndshme, njė muaj tė sukseshėm dhe njė vit tė mbarė!

Nje pershendetje shkon dhe per ShEjToNkA per hire te avatarit Shqiponje*

me respekt
Natyra

natyra
23-01-09, 01:15
Nje pershendetje vllazerore per moder,z.Xuki njekohesisht dhe z.Uliks..si te tille moderator, jufalemnderit per punen e palodhur te FD.

nga me respekt juve
Natyra

Guri i madh
23-01-09, 22:15
pershendetje juve edhe dea qenka e fshehur

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 498 (35 anėtarė dhe 463 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), lorika (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25797), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), RadioDardania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25610), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), temalda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24992)

DEA
23-01-09, 22:18
pershendetje juve edhe dea qenka e fshehur

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 498 (35 anėtarė dhe 463 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), lorika (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25797), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), RadioDardania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25610), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), temalda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24992)

Faleminderit,..............pershendetje edhe nga une per diskutuesit e me siperm, nje mbremje relaksuese per te gjithe

Guri i madh
24-01-09, 22:44
pershendetje per juve ,po i pershendes edhe ata qe jan te fshehur

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 504 (21 anėtarė dhe 483 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), guriko (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25371), Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

AlbaSoft
24-01-09, 23:20
Pershendetje per gjith antart e forumit .

Idila
31-01-09, 23:46
Pėrshėndetje pėr tė gjithė Dardaninė me njė pikė muzikore

YouTube - Serenata Korcare ~ Nonda Kajno (http://www.youtube.com/watch?v=T74vUDDgD8U)

Argėtim tė kėndshėm nė vazhdim!

Trina_1
31-01-09, 23:53
Pėrshėndetje pėr tė gjithė Dardaninė me njė pikė muzikore

YouTube - Serenata Korcare ~ Nonda Kajno (http://www.youtube.com/watch?v=T74vUDDgD8U)

Argėtim tė kėndshėm nė vazhdim!

Fylymy , pershendetje edhe ty ..

Pupi
01-02-09, 00:25
Pėrshnetje o popull paqedashės.
po a jini a sa jini a ?

e_martumja
01-02-09, 00:33
Pėrshnetje o popull paqedashės.
po a jini a sa jini a ?Idila dhe Pupi flm pranoni edhe nga ana ime nje pershendtje.


Pupi une po pergjigjna per mu mire jam flm e ti qysh je Rrobt qysh i ki, a keni ftof a jo :biggrin:

Pupi
01-02-09, 00:36
Idila dhe Pupi flm pranoni edhe nga ana ime nje pershendtje.


Pupi une po pergjigjna per mu mire jam flm e ti qysh je Rrobt qysh i ki, a keni ftof a jo :biggrin:

U sa mu ba qefi qe kane mir ti, edhe ma shume qe paske vet per mue.

Edhe une tyebe spo e la pa ta kthye.
Mir mir e shnet paq, edhe ti falmeshnet tuve, t'mit nuk jan sonte ktu, e t'tut ?

e_martumja
01-02-09, 00:40
U sa mu ba qefi qe kane mir ti, edhe ma shume qe paske vet per mue.

Edhe une tyebe spo e la pa ta kthye.
Mir mir e shnet paq, edhe ti falmeshnet tuve, t'mit nuk jan sonte ktu, e t'tut ?i kam shti ne gjume per muhabet ajde andej ka kafja se ktu na vjen Shejtanka me fshis ahahahahahaps: gzohem qe edhe ti je mire.

ShEjTaNe
01-02-09, 14:15
Pershendetje per gjith Anetaret e Forumit

Gjumashja
01-02-09, 14:53
Pershendetje per gjith Anetaret e Forumit Pershendetje dhe per ty gjithashtu... uroj te kalosh mire ne mesin tone... :smile:

shfletuesi_
01-02-09, 21:53
Familja shfletuesi_ pershendet te gjithe anetaret e forumit dardania qe te ken ne mes veti me shume toleranc mirkuptim dhe harmoni familjare brenda forumit....

Urimit i bashkangjiten... Libri,fletorja, lapsi, kimiki, edhe goma... mos te harrojme dhe ngjyren qe na ndihmoj ne realizimin e kesaj pershendetje... me krye kryefamiljarin shfletuesi_ hajde shnetje fat mbarsi lumturi begatii qdohere..

Jana
01-02-09, 21:57
Ju pershendes te gjithve....juve qe jeni ketu edhe juve qe nuk jeni per momentin ketu...

speci
02-02-09, 12:30
selam edhe pi meje ton qishtu qysh jeni gra e burra bashk

Arkza
02-02-09, 12:32
selam edhe pi meje ton qishtu qysh jeni gra e burra bashkEdhe une i lepitem ketij Postimit :P:P

Jana
02-02-09, 12:48
Pershendetje per ty Speci edhe per ty Arkza.....

Arkza
02-02-09, 12:55
Pershendetje per ty Speci edhe per ty Arkza.....Te Flm shume Jan , Gjithashtu dhe ty Pershendetje :)

E embla
02-02-09, 21:33
Ju pershendes te gjitheve...E ju them naten e mire...Gjume te embel..

Librat me presin...

romansa
02-02-09, 22:27
http://poupounetty.p.o.pic.centerblog.net/f4xgg0rl.gif
ju sjell pershendetje te perzemerta per gjith juve qe vizitoni kete forum
Respekt!

Guri i madh
06-02-09, 15:51
krejtve juve pershendetje edhe atyre lexusve


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 378 (21 anėtarė dhe 357 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)

Nirvana Band
07-02-09, 01:04
Pershendetje per gjithe shoqerin e forumit, ju deshiroj gjitha te mirat.

Me respekt, Nirvana Band.

romansa
07-02-09, 10:16
Pershendetje per gjith juve qe vizitoni kete forume
Ju deshiroj nje funde jave te kaloni ashtu siē deshironi vet,gjith te mirat
http://lecoindefranie.l.e.pic.centerblog.net/zddwvf0z.gif (http://lecoindefranie.l.e.pic.centerblog.net/zddwvf0z.gif)

halla e madhe
07-02-09, 13:33
Me qe koha s'po premton te jem me shpesh ne FD erdha t'ju pershendes te gjitheve:smile:

romansa
07-02-09, 16:06
http://images2.hiboox.com/images/3907/jgqh98i2.gif

Estella
08-02-09, 22:02
Nje Pershendetje Te Sinqert keni Nga Estella ... :)

Pupi
08-02-09, 22:28
Nje Pershendetje Te Sinqert keni Nga Estella ... :)

Njė falinderim tė sinqert edhe nga unė.

Unė do ik tash, jam lodhur por dua qė tė ju lė urat pėr nėj natė tė mirė e tė rehatė.

"Jam Lodhur", kam frigėn se vėrtetė jamė lodhur nė forum, ikėn tė gjithė ata qė dikur bisedonim, ka rėnė intersi pėr fėrkim idesh e mendimesh.

Natėn e mirė e mė jepni nja nji javė pushim mua .

Trina_1
12-02-09, 14:26
Breshka ju pershendet shum shum nga Kosova ... nuk po mundet te kyqet ne fd ... edhe ishte lodh shum nga rruga :biggrin: menxi sa kishte mberri :smile:

Pra edhe njher shum te fala keni nga Breshka ...

romansa
13-02-09, 18:03
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_gezuarshenvalentinin5.JPG

shfletuesi_
13-02-09, 18:50
Pershendes, dike qe se kam pershendetur akoma...

turisti
13-02-09, 21:23
Ne mungesen e perkohshme,ju pershendes te gjithve.

http://www.allovertours.com/imgupload/accomodaties_images/257/1206443924.jpg

Idila
13-02-09, 21:50
Ne mungesen e perkohshme,ju pershendes te gjithve.

http://www.allovertours.com/imgupload/accomodaties_images/257/1206443924.jpg

Ju falemnderit i nderuar, gjithashtu pėrshėndetje edhe pėr ju! :smile:

P.S. U mėrzita duke postuar tek pėrshėndetjet...ėshtė njė numėr aq i madh sa qė nuk mund t`ia dilja nė fund. Kėshtuqė juve qė nuk arrita t`u pėrshėndes personalisht nėpėr dhomat tuaja, po shfrytėzoj rastin t`u pėrshėndes kėtu njėkohėsishtė. Shpresoj tė mos u mbetet hatri! :biggrin:

Gėzuar, gėzuar, shumė fat nė dashuri!:smile:
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/935/935547j4etu44wtj.gif

Nirvana Band
13-02-09, 23:18
Nje pershendetje blic per te gjithe anaret e forumit, pasi qe nuk po mund t'jem prezent me shume. Gjitha te mirat, N.Band.

Guri i madh
14-02-09, 02:05
pershendetje per juve qe jeni te regjistruar nė forumin DARDAN


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 207 (10 anėtarė dhe 197 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)

e_martumja
14-02-09, 02:07
pershendetje per juve qe jeni te regjistruar nė forumin DARDAN


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 207 (10 anėtarė dhe 197 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)Flm pershendtje edhe ty, a u terheke pak prej Politikes, mos hargjo for enerrgji se e lodhe veten kot :biggrin:

Guri i madh
14-02-09, 02:10
Flm pershendtje edhe ty, a u terheke pak prej Politikes, mos hargjo for enerrgji se e lodhe veten kot :biggrin:
hhhaaaa politiken e kam hobi se une jam puntor krahu BAUSCHTELL hhgaaaa ju pershendes

e_martumja
14-02-09, 02:12
hhhaaaa politiken e kam hobi se une jam puntor krahu BAUSCHTELL hhgaaaa ju pershendeshyn pak ne arbeitlos e pusho ahahhaha tani ki kohe mu marr me politik ahahahaha

LuLjaa
14-02-09, 02:22
Guri i madh , pse mu sum ke pershendet, a? hajt ti hajtt

Une i pershendes krejt, ata qe jan tash ketu on.. edhe ata qe jan fjet ishalla shohin andrra t'mira

Guri i madh
14-02-09, 02:50
Guri i madh , pse mu sum ke pershendet, a? hajt ti hajtt

Une i pershendes krejt, ata qe jan tash ketu on.. edhe ata qe jan fjet ishalla shohin andrra t'mira
krejtve ju pershendes pa dallim partie edhe religjioni krejt shqiptart per mue jan nji nuk ka fe as parti qe perqan ket shqiptari ,


krejtve ju pershendes


respekt per juve luljaa

LuLjaa
14-02-09, 02:54
krejtve ju pershendes pa dallim partie edhe religjioni krejt shqiptart per mue jan nji nuk ka fe as parti qe perqan ket shqiptari ,


krejtve ju pershendes


respekt per juve luljaa

E tash ke fol mire, qashtu duhet mos mi dallu shume ...

Faleminderit Syl .. gjithashtu respekt klm se ikaa me tat.

Guri i madh
14-02-09, 02:56
E tash ke fol mire, qashtu duhet mos mi dallu shume ...

Faleminderit Syl .. gjithashtu respekt klm se ikaa me tat.o zoti kta gishta mi shkurtoft nese e urrej dikend prej shqiptarvepo mendimin tim askush nuk ka te drejt me ma ndalue

jEtA_1
14-02-09, 19:21
Edhe nga une nje blic pershendetje per te gjithe antaret e ketij forumi madheshtor e gjithashtu pershendetje dhe urime per te gjithe ata qe jane te dashuruar ju uroj te kalojn nje nat madheshtore kudo qe te jene .

Shqiptare_ne_Turqi
14-02-09, 20:07
Té gjith antarve té DARDANIS ,urime dita e té dashuruarve ...me njé kéng dashurie ..:smile:


http://www.youtube.com/watch?v=SELp8xfbzJQ

Celine Dion

Power of Love

Oqeani
14-02-09, 22:20
Pershendetje per te gjithe ... Urime ...

DEA
14-02-09, 22:42
Pershendetje te gjitheve......

Guri i madh
15-02-09, 20:15
pershendetje juve dardanasve


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 465 (17 anėtarė dhe 448 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), AlbaNOS (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25868), Angeleyes (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25927), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

lovely
17-02-09, 10:55
Pershendetje per t gjithe!

Urime 1 vjetori i Pamvarsise !

Arkza
17-02-09, 11:13
Pershndetje Gjithve .............. Dhe Urime urime gjithve 1 Vjetorin te Pavarsis te Kosoves ........ :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/32/Kosovo_AL_Flag_Map.svg/542px-Kosovo_AL_Flag_Map.svg.png

Fshatari
17-02-09, 11:19
Pershndetje Gjithve .............. Dhe Urime urime gjithve 1 Vjetorin te Pavarsis te Kosoves ........ :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/32/Kosovo_AL_Flag_Map.svg/542px-Kosovo_AL_Flag_Map.svg.png
Urime nga zemra pėr ty Arkėza!
Nuk tė shoh as tė "tretur" as nė Saharė.
Tė pėrshendet shumė , Fshatari.

Arkza
17-02-09, 11:26
Urime nga zemra pėr ty Arkėza!
Nuk tė shoh as tė "tretur" as nė Saharė.
Tė pėrshendet shumė , Fshatari.Fshatari Te Flm shume ... Gjithashtu dhe ty Urime 1Vjetori i Pavarsis te Kosoves ... :smile: