PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Idila
10-01-10, 23:55
Mu kan zgjat mustaqet mos vet keto dit pushimi :tongue:


Merhaba edhe per ty :biggrin:
Ka marrė ngricė e acar, rrezik ngrijnė musteqet.:biggrin:

Shumė pėrshėndetje pėr ty. :)

Oqeani
10-01-10, 23:57
ahahahaa,
po sikur ta dija qė do vish pas meje tė mė gjykosh!

Merhaba usta! :biggrin:

Ēekani dhe ēekiēi me jan dryshkur !

Estella
11-01-10, 00:17
Gjithe Anetarve te FD ju uroj nje vite te mbare....

LuLjaa
11-01-10, 00:50
Abetare Amina Buqja_ch desert Lo-la Luana LuLjaa Prishtinasja_ Vjollca YanYan ~AmaZonA~


Vetem keta jan te pershendetur nga une :) :smile:

Faleminderit shume, edhe une t'pershendes ty ,, e per hajr Viti Ri
se s'kam mujt me ta uru hiqq, ishalla qet Vite fiton :D

Ohhh edhe pse me 11 vota apet ma i miri jee mos ta nin :)

I pershendes edhe njerzit tjere qe marrin pjes ne kete Forum.

shfletuesi_
11-01-10, 01:14
Faleminderit shume, edhe une t'pershendes ty ,, e per hajr Viti Ri
se s'kam mujt me ta uru hiqq, ishalla qet Vite fiton :D

Ohhh edhe pse me 11 vota apet ma i miri jee mos ta nin :)

I pershendes edhe njerzit tjere qe marrin pjes ne kete Forum.


Oj LuLjaa e di urime edhe ty senja re hej moj pse sme dergove sms hiq ani ani... hahaha

LuLjaa
11-01-10, 01:48
Oj LuLjaa e di urime edhe ty senja re hej moj pse sme dergove sms hiq ani ani... hahaha

Flm...
Valla s'di pasna harru qe e kam nr.. tan khuu bree m'fal se Vitin 2011 te shkruj sms kismettt :D

shfletuesi_
11-01-10, 01:50
Flm...
Valla s'di pasna harru qe e kam nr.. tan khuu bree m'fal se Vitin 2011 te shkruj sms kismettt :D


Aiii deri ne 2011-n e ndrroj nr qyy nejse

Jana
11-01-10, 01:54
Ju pershendes te gjithve...
Shpresoj q emo nuk do te kemi probleme te tilla ne FD...

Naten e mir...

LuLjaa
11-01-10, 01:56
Aiii deri ne 2011-n e ndrroj nr qyy nejse

.. akejj pra, a eshte vone tash, jo hala s'eshte vone hajt se neser t'shkruj

LuLjaa
11-01-10, 01:57
Ju pershendes te gjithve...
Shpresoj q emo nuk do te kemi probleme te tilla ne FD...

Naten e mir...

Ishalla s'ka probleme ma,, e une t'pershendes Ty fortttttt

shfletuesi_
11-01-10, 02:04
.. akejj pra, a eshte vone tash, jo hala s'eshte vone hajt se neser t'shkruj


Jo jo vone nuk eshte hiq qe a po e sheh une jam qut hala mundesh mem thirr e mem shkrujt hahahahah

SANTANA-29
11-01-10, 18:54
Ju pershendes Blicccc te gjithve kudo nga jeni,

E Perhajr se qenka hapur prap dardania ,se keto pushimet dimrore te gjata shum,,

Dhe ju uroj te gjithve ket vit te mbar ashtu si keni deshir ju,

Jana
11-01-10, 18:56
Ju pershendes Blicccc te gjithve kudo nga jeni,

E Perhajr se qenka hapur prap dardania ,se keto pushimet dimrore te gjata shum,,

Dhe ju uroj te gjithve ket vit te mbar ashtu si keni deshir ju,


Edhe une te pershednes ty shum...te uroj Vit te suksesshem....dhe gjitha te mirat....

SANTANA-29
11-01-10, 19:07
Edhe une te pershednes ty shum...te uroj Vit te suksesshem....dhe gjitha te mirat....


Jana Flm,,:smile:

Llapjani_HH
11-01-10, 19:23
Pėrshėndetje tė gjithve.

e ishalla forumit nuk ja ngjet apet naj far virusi i ri :biggrin:

selvija
11-01-10, 22:37
Tytttttttt ,,veq erdha me kqyr a ju ka hjek virusi,,ju pershendes nje nate e qet gjitheve

Sy_kaltra
11-01-10, 23:28
Ju pershendes te gjitheve :smile:

Xuki
14-01-10, 13:44
Erdhe me ju pėrshėndet pėrzemėrsisht. Ju dėshiroi njė ditė tė mbarė dhe tė lumtur.

Ciaoo amigooos

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

~Aurora~
14-01-10, 14:18
pershendetje per te gjith........
kjo asht nje blic pershendetje apo........????????????????

Shkodranja
15-01-10, 19:05
JU PERSHENDES TE GJITHVE .......ka kohe qe nuk kam hyre ne dardani .me keni munguar, ndaj nje pershendetje nga zemra ime ...

Isinqerti25
15-01-10, 19:38
Pershendetje edhe nga ana ime per te gjith Ata qe jan online dhe te gjith ata qe do vin pas.....

~Aurora~
15-01-10, 20:59
pershendetje per te gjith......

Buqja_ch
16-01-10, 19:49
Ju pershendes te gjitheve :smile:


erdha ta marr kete pershndetje http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif flm

por te le shume pershndetje per ju te gjitheve si jeni kendej pari ...

premium
16-01-10, 20:18
qe edhe une erdha ngadal-dalės me ju pershendet !!

murrizi
17-01-10, 00:59
A bo kshtu.
Qe edhe tema po thot vet:
Blic pershendetje per te gjithe, dhe une mas disa birrave te ftohta me mish te pejkur mire erdha vetem tua le naten e mire ( nejese une ne fakt e kisha harru masllahatin hap dhe desha ta mbyll kur mu kujtua qe paska edhe dardani, po du me than forum).
Pro jaranat e mije, e edhe ju jaranesha
NATEN E MIRE:

Albonita
17-01-10, 16:32
Pershndetje per te gjithe ata se jan ket moment On / po ashtu edhe ata se vin Mbas
Ju deshiroj nje pazdte te qet...Po ashtu..te keni ce nga dita e Hane..Nje Fellim jave
Te mbare e pa lodhje -----> Sinqerisht per ju e me shum Rrespket Albonita.

~Aurora~
17-01-10, 18:34
Tung te gjithve,,,,,,,,,,,,,

Sy_kaltra
17-01-10, 18:35
Pershendetje ! :wink:

Guri i madh
17-01-10, 18:44
Pershendetje ! :wink:FALEMENDERIT gjithashtu jeni e pershendetur e nderuar

luckyman
17-01-10, 20:08
Yakshamlar Arkadaschlar!

premium
17-01-10, 22:10
..hoşēakal-bye

enrik
17-01-10, 22:21
Pershendetje per te gjith

pershendejte speciale per Auroren

Naki
21-01-10, 01:52
Pershendetje Dardani,pershendetje juve qe ne keto momente jeni kendej pari.Duke ju deshiruar qaste te mira ne Dardani ,mbeteni te pershendetur kudo qe te jeni.Naki

shfletuesi_
22-01-10, 21:38
Hyhyyyyy mirėmbrėma pėr tė gjithė juuuu

Udhėtari
22-01-10, 22:11
..................................................

~Aurora~
22-01-10, 23:34
PERSHENDETJE........per te gjith............

dr1ta
26-01-10, 01:49
Pershendes te gjith anteret ...deshiroj nje nate te mire gjithveeeeeee nina nina nina nina :tongue:

Estella
27-01-10, 11:44
Nje Pershndetje per te gjithe anetaret e FD

murrizi
28-01-10, 22:37
lEAj-bQyODw

Njė pėrshėndetje vėllazrore pėr tė gjithė bashkombasit e mijė.

Idila
29-01-10, 19:07
Pėrshėndetje tė ngrohta, tė sinqerta, tė pėrzemėrta pėr tė gjithė ju anėtarė tė nderuar prej te i vogli e deri tek i madhi. :smile:
Nė veēanti e pėrshėndes Antikėn dhe Siborėn, dy perlat Dardane.


http://www.youtube.com/watch?v=20hW6mMRn_E

elvio
29-01-10, 19:49
ju pershendes te gjitheve,duke ju uruar
nje fundjave te bukur-te kendshme

Jana
29-01-10, 19:58
ju pershendes te gjitheve,duke ju uruar
nje fundjave te bukur-te kendshme

Gjithashtu....

Edhe une ju pershendes te gjithve...mes e leni pa shku en skijim ket vikend...?

romansa
30-01-10, 16:15
Pźr te gjith juve pershendetje ..uroj qe ket vikend ta kaloni sa mź mirź!!
http://s.plurielles.fr/mmdia/i/54/2/plante-et-bouquet-123-fleurs-2506542_1350.jpg

Kalimtare
02-02-10, 18:55
hajt nje blic pershendetje per te gjith.. prej A deri ne Zh...

elvio
04-02-10, 17:42
ju pershendes te gjitheve

murrizi
09-02-10, 22:28
Edhe njö nga une:

9vXp7pzK-So


http://www.youtube.com/watch?v=PSLr7As1l-k

premium
10-02-10, 10:01
ken t;shifni .. baneni selam !

Lucifer
10-02-10, 19:44
Pershendetje per te gjithe anetaret/et e forumit.

SANTANA-29
13-02-10, 22:47
Blic ky urim shkon vetem per Vajzat e Bukura te furumit Drdania ju uroj te gjithave kudo nga jan ,Diten e dashuris,
http://rlv.zcache.com/happy_valentines_day_card-p137320675245844756qqld_400.jpg:smile:

elvio
14-02-10, 00:16
prsh dardane

shfletuesi_
14-02-10, 08:36
Nje pershendetje per te gjithe ju qe jeni online dhe ju qe do vini me vone.

thellenza
14-02-10, 13:31
http://3.bp.blogspot.com/_5Fyqd2dvdAQ/SZb-4bGZ5_I/AAAAAAAAAbo/Soilv4VvrSQ/s400/Happy_valentine_2009.jpg

Te gjithe te dashuruarve ju uroj diten e tyre, si dhe te gjithe atyre qe nuk e kan dashurine pran vetes ju deshiroj qe ta ken sa me shpejt!

http://static.xeonext.net/moony/justskins/happy%20valentine%27s%20day.jpg

flutra
16-02-10, 16:36
Per ju qe jeni onn...

Naki
17-02-10, 01:52
Te gjithe juve qe jeni kendej pari ju pershendes duke ju deshiruar qaste te mira te pas mesnates.

Shfrytezoje rastin te ju uroje ditelindjen e dyte te pavarsise se Kosoves,me deshirat me te mira per te gjithe bashkekombasit kudo qe te jeni.


Naki

thellenza
17-02-10, 18:45
Pershendetje per te gjithe dhe urime pavarsia.:smile:

http://www.collin-aus-dem-altenautal.de/images/stories/2ndzh2.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=PZvRoh3FIQU

ShEjToNkA
17-02-10, 20:13
T'ia kaloni gėzueshem e festueshem, sot e pėr mot!

Pėrshendetje gjithandej.ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, admin (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, arbanaaa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27218), ardijan shahini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26956), Bond (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, denissa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26610), doGzona (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Etnical (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), jadore (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lirik (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Makresh (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*,Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, panta_rhei (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Peja-Boy (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, Qika_DugagjiniT (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26483)*, ssara (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, thellenza (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)*, uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zanzi/M (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*

doGzona
17-02-10, 20:15
T'ia kaloni gėzueshem e festueshem, sot e pėr mot!

Pėrshendetje gjithandej.ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, admin (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, arbanaaa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27218), ardijan shahini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26956), Bond (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, denissa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26610), doGzona (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Etnical (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), jadore (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lirik (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Makresh (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*,Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, panta_rhei (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Peja-Boy (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, Qika_DugagjiniT (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26483)*, ssara (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, thellenza (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)*, uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zanzi/M (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*


Sa mire pershendet gjithmon, t knaq, hahahahaha, Pershendetje te perzemerta ShEjToNka gjithashtu.

Jana
17-02-10, 20:38
Ju pershendes te gjithve,dhe ju uroj festen...

Agroni22
19-02-10, 01:27
ju pershendes te gjithve dhe ju uroje qdo te mire

Buqja_ch
19-02-10, 06:36
Miremengjes ... Greta

http://www.youtube.com/watch?v=CQbHH0j3vms

shfletuesi_
19-02-10, 08:12
Upssss miremengjesiiiiiii t'gjitheve

thellenza
19-02-10, 17:25
T'ia kaloni gėzueshem e festueshem, sot e pėr mot!

Pėrshendetje gjithandej.ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, admin (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, arbanaaa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27218), ardijan shahini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26956), Bond (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, denissa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26610), doGzona (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Etnical (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), jadore (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lirik (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Makresh (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*,Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, panta_rhei (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Peja-Boy (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, Qika_DugagjiniT (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26483)*, ssara (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, thellenza (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)*, uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zanzi/M (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*Pershendtje edhe per ty shejtonka, flm.. po te pershendes sot ndoshta nuk prish pune !? E moj, mos na qit ne fush kshtu se na per ēka po himi mshftas ketu:tongue:.

Oqeani
19-02-10, 17:33
Nje pershendetje per te gjithe me:


http://www.youtube.com/watch?v=FOEa-LiMptk&feature=related

stranger_man
20-02-10, 16:13
nje shnetje per krejt juve

murrizi
20-02-10, 17:12
T'ia kaloni gėzueshem e festueshem, sot e pėr mot!

Pėrshendetje gjithandej.ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, admin (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, arbanaaa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27218), ardijan shahini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26956), Bond (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, denissa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26610), doGzona (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Etnical (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), jadore (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lirik (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Makresh (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*,Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, panta_rhei (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Peja-Boy (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, Qika_DugagjiniT (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26483)*, ssara (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, thellenza (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)*, uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zanzi/M (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)*

Oooo...., Dajake pėrshėndetje tya.

Valla mi dajake boll mir po bon kaniher qe po na i qet pėr ledine, (ku jom more une nime ) nuk jom kon ktu pari se kur jom une kurgjo mos bofsha pa shkretue noj sen se lo..........
Gjė qė po m'qudisin disa nga antarėt e zėshėm dikur sa janė urtuar sot(d.m.th ktupari konan po qele guri gojen).
Sido qė tė jetė unė ju lė njė pėrshėndetje tė ngroht murrizore, kush t'doje ta marrė (mos u ankoni nė murrizin se ėshtė nga ta me gjemba tė butė, si dhe pėrdoret nė medicin goxha shumė, kuptohet sipas nevojes :wink: )

Urata
21-02-10, 19:56
ju pershendes te gjitheve duke ju deshiruar vetem shendet e te mirat vijne vete...! u percjellte ky dimer me shume te mbara ne duarte e Pranvesres...!

turisti
21-02-10, 20:00
ju pershendes te gjitheve duke ju deshiruar vetem shendet e te mirat vijne vete...! u percjellte ky dimer me shume te mbara ne duarte e Pranvesres...!

Flm shume dhe mire se u ktheve,po a ke plan prap me ik a jo ??? :biggrin:

Lucifer
21-02-10, 20:09
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.:smile:

Llapjani_HH
21-02-10, 20:56
Ju pėrshėndes tė gjithve

premium
21-02-10, 21:06
tungjatjeta juj dashamiret e dardanisė !

LuLjaa
24-02-10, 00:51
E pershendess shuuume njerin e Talinofcit :D ( e din ti cili jee apo ) haha

zEftgpeEzbI

shfletuesi_
24-02-10, 01:03
Mirembrema... Ju pershendes te gjithe ata qe jan qut akoma e si ze gjumi eja aaaaaani ketu ketu ketuuuuuuuu

elvio
25-02-10, 09:48
ju pershendes dardane

jEtA_1
03-03-10, 12:13
http://www.youtube.com/watch?v=Rw0XRs8YMdw

Pershendetje per gjithe forumistat dhe Kombin Shqiptar ne keto dit marsi dhe lavdi te gjithe te renve per kete toke te shenjet

gazi-de
03-03-10, 13:10
Ju pershendes....

romansa
03-03-10, 21:34
pershendetje per gjith anetaret aktiv te ketij forumi
http://www.gift.be/IMAG/GENE/PROD/ZOOM/CADO0863.jpg

turisti
08-03-10, 00:15
Pershendetjet me te perzemerta me rastin e 8 . marsit - gjinise me te bukur.:smile:

http://i6.tagstat.com/images/user3/53/79/39/5379399625-62558488.jpg

Jana
08-03-10, 00:23
Nėnė...
Emri me i dashur per mua,
e imja Nėnė te dua!
Sa prane e larg,
per ty kendoj melodi...

GEZUAR NENAVE E GRAVE NE PERGJITHESI!!!

Albonita
08-03-10, 07:24
Te gjithav Nenav Shqiptare ku do se gjinden..Jav uroj 8 Marsin.

Ju uroj gjitha te mirat e kesaj Bote..!


http://www.arenablumen.de/product_image/large/3658-100_rote_grand_prix_rosen.jpg

Albonita.

Dreni30
08-03-10, 19:13
Me rastin e 8 marsit i dėshiroj gjinisė se bukur shėndet dhe gjithė tė mirat nė jetė.


http://www.danske-soldater.dk/image/blomster02.png
Me gjithė rrespekt kudo qė jeni.

Dreni.

Luana
08-03-10, 19:30
Sot eshte 8 Marsi, festa nderkombetare e gruas...Sot kremton gjinia me e dashur dhe me e ndieshme, festojne te gjithe nenat dhe motrat tona...
Gjinine e kunder pra meshkujt shpeshehere degjojme duke thene, " Le tua festojme nje dite ne vite se te tjerat dite na takojne ne". Ndoshta dikur ishte ashtu, por sot cdo gje ka ndryshuar. Femra feston 365 dite, ndersa kulmin i kremtes eshte 8 Marsi. Po , po iku koha kur femres i kushtohej rendesi vetem nje dite.
Gezuar te gjitheve....!
http://3.bp.blogspot.com/_pLIP0L8JxR8/R9KOl5xj5HI/AAAAAAAABFo/7eveU1I5lgY/s320/URIME+8+MARSI.png

turisti
08-03-10, 19:43
Sot eshte 8 Marsi, festa nderkombetare e gruas...Sot kremton gjinia me e dashur dhe me e ndieshme, festojne te gjithe nenat dhe motrat tona...
Gjinine e kunder pra meshkujt shpeshehere degjojme duke thene, " Le tua festojme nje dite ne vite se te tjerat dite na takojne ne". Ndoshta dikur ishte ashtu, por sot cdo gje ka ndryshuar. Femra feston 365 dite, ndersa kulmin i kremtes eshte 8 Marsi. Po , po iku koha kur femres i kushtohej rendesi vetem nje dite.
Gezuar te gjitheve....!
http://3.bp.blogspot.com/_pLIP0L8JxR8/R9KOl5xj5HI/AAAAAAAABFo/7eveU1I5lgY/s320/URIME+8+MARSI.png

Hiqu mashkujve,po :biggrin: perhajr viti i ri :biggrin: mbasi je ksajde,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

Oqeani
08-03-10, 19:45
Hiqu mashkujve,po :biggrin: perhajr viti i ri :biggrin: mbasi je ksajde,hahahahahahahahahahahahahahahaha.


Mos e hiq nga e mira :(

turisti
08-03-10, 19:50
Mos e hiq nga e mira :(

Luaneshe eshte kjo se i din punet me mire se shumica............:smile:

Luana
08-03-10, 19:50
Hiqu mashkujve,po :biggrin: perhajr viti i ri :biggrin: mbasi je ksajde,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

Aman mos na e sjell vitin e ri ne ket kohe se po plakemi o Turisto ....hahhahahhaah ishalla nuk vjen viti i ri hiq ....

turisti
08-03-10, 19:56
Aman mos na e sjell vitin e ri ne ket kohe se po plakemi o Turisto ....hahhahahhaah ishalla nuk vjen viti i ri hiq ....

More vitii ri :biggrin: 2009 :biggrin: moj.,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

A e ke postue najkun ta lexoj ?????????

Luana
08-03-10, 20:37
More vitii ri :biggrin: 2009 :biggrin: moj.,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

A e ke postue najkun ta lexoj ?????????

hahhahhahahhah me ke shti me kesh ne minutin e fundit se isha duke u ber gati per ne pune duke shku ....lere lere se 2009-ta me ka humb fare .....jo askush nuk e kuptoj per veq teje ...ti po e din ...hahhhahahhahhahahahaha

Te pershendes Turist dhe po ashtu e pershendes gjinin me te bukur mashkullore :biggrin:

turisti
08-03-10, 22:33
hahhahhahahhah me ke shti me kesh ne minutin e fundit se isha duke u ber gati per ne pune duke shku ....lere lere se 2009-ta me ka humb fare .....jo askush nuk e kuptoj per veq teje ...ti po e din ...hahhhahahhahhahahahaha

Te pershendes Turist dhe po ashtu e pershendes gjinin me te bukur mashkullore :biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,flm,f lm,ti ēofshe gjithmone e lumtur !!!!!!!

p.s.

nashta edhe qai fakt tregon se sa shpejte dhe me vemendje po i lexojme sendet e njerzve qe komunikojme ja sa ua kushtojme rendesi...nejse........

Jana
08-03-10, 22:35
Pershendetje per te gjith...

Turist ty pet pershendes pak ma shum....

Oqeani
08-03-10, 22:42
Pershendetje per te gjith...

Turist ty pet pershendes pak ma shum....


A pse ta bani me sy a !!! ahhahhaaa

SANTANA-29
08-03-10, 22:45
Pershendetje per te gjith...

Turist ty pet pershendes pak ma shum....

Jana te flm:smile: ,,shum, edhe une sikur Oqeani pse Turistin ma shum,,:biggrin:

Oqeani
08-03-10, 22:46
Jana te flm:smile: ,,shum, edhe une sikur Oqeani pse Turistin ma shum,,:biggrin:


Prit qe te me tregoje mua , e din edhe ti ahhahahah

Jana
08-03-10, 22:51
Hahahahahahhaa....jo valla s'ma boni me sy po une e pershendeta...qyyy....

Ty Santana te pershendeta ma heret...e tash po te pershendes perseri...
Edhe ty Oqean po te pershendes...

turisti
08-03-10, 22:53
Pershendetje per te gjith...

Turist ty pet pershendes pak ma shum....

Faleminderit ty me shume..............:smile:

http://i42.tinypic.com/25ri1qa.gif

Oqeani
08-03-10, 22:53
Hahahahahahhaa....jo valla s'ma boni me sy po une e pershendeta...qyyy....

Ty Santana te pershendeta ma heret...e tash po te pershendes perseri...
Edhe ty Oqean po te pershendes...

ahhaha ani edhe une ty - sa me te pershendete se ahhahahah

Oqeani
08-03-10, 22:54
Kshyre mare Turist agen hahahhaha - krejte me romantizem !!!

Jana
08-03-10, 22:56
Faleminderit ty me shume..............:smile:

http://i42.tinypic.com/25ri1qa.gif

Faleminderit....
http://mariyahsblog.files.wordpress.com/2009/12/single-rose-snow-red.jpg

Jana
08-03-10, 22:56
ahhaha ani edhe une ty - sa me te pershendete se ahhahahah

Kryesore me em peshendet s'ka dert sa....

SANTANA-29
08-03-10, 22:57
Kshyre mare Turist agen hahahhaha - krejte me romantizem !!!

A po e sheh une e ti,,qka bam kurqa,fjal shum e pun hiq,,hahahahahaha,,ku i ke Lulat,,:tongue: ,hahahahahahahahahahh---Fiuuuuuuuuuuuuuuuu

Por si do qofte e pershendes edhe une shum Janen ,,

turisti
08-03-10, 22:57
Kshyre mare Turist agen hahahhaha - krejte me romantizem !!!

Jo,une nuk kam lidhje me romantike.Jam vetem kalimtari i rastit pran saj.......

Jana
08-03-10, 23:00
A po e sheh une e ti,,qka bam kurqa,fjal shum e pun hiq,,hahahahahaha,,ku i ke Lulat,,:tongue: ,hahahahahahahahahahh---Fiuuuuuuuuuuuuuuuu

Por si do qofte e pershendes edhe une shum Janen ,,

Ju thash une ma heret se me fjal sen nuk bani hahahahahahahahahaa
Vepra duhet hahahahahahahaha

Oqeani eshte xheloz e s'ja zo per te madhe po per ty em erdh qudi hahahahaha

flm shum....

turisti
08-03-10, 23:07
Faleminderit....
http://mariyahsblog.files.wordpress.com/2009/12/single-rose-snow-red.jpg

http://img.wallpaperstock.net:81/flower-lying-down-wallpapers_8847_1024x768.jpg

Jana
08-03-10, 23:08
Blic pėrshėndetje pėr... 08-03-10 22:58 ....

Shuuuuuuuum pi pershendes kete qe ma zbukuroj reputacjonin me te kuq se nima krejt te gjelberta e kjo e zbukuroj hahahahahahahahaha....

Jana
08-03-10, 23:12
http://img.wallpaperstock.net:81/flower-lying-down-wallpapers_8847_1024x768.jpgFaleminderi Turist...
p.s eshte hera e dyt qe postoj me ty edhe marr rep.te kuq..dikush fort po na xhelozon...po hiq spo ma nin..hahahahaa
http://static.desktopnexus.com/wallpapers/4487-bigthumbnail.jpg

Oqeani
08-03-10, 23:20
E une as kalimtar, as shikimtar hahahah

E more Santana - a po e sheh si po sillet dynjaja hahahaha

Jana
08-03-10, 23:23
E une as kalimtar, as shikimtar hahahah

E more Santana - a po e sheh si po sillet dynjaja hahahaha\


A ti pi xhelozis ma bone kuq aaa hahahahahahahaha shaka...se e di...

turisti
08-03-10, 23:25
Faleminderi Turist...
p.s eshte hera e dyt qe postoj me ty edhe marr rep.te kuq..dikush fort po na xhelozon...po hiq spo ma nin..hahahahaa
http://static.desktopnexus.com/wallpapers/4487-bigthumbnail.jpg__________________
Ne sherbim te Dashuris,Perendia krijoj lotin...

Leji le te shfryhen dhe ashtu i :biggrin: hargjojne :biggrin: reputacionet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

http://www.stedmanart.com/art/947%20Ocean%20Floral.jpg

SANTANA-29
08-03-10, 23:25
E une as kalimtar, as shikimtar hahahah

E more Santana - a po e sheh si po sillet dynjaja hahahaha

hahahahahahahahhahhaha,,une e ti veq fyllit mi ra tash e na merr qumi ma mir,e ai Kalimtari i udhes,ja ka nis e po shet Lula,hahahahahahahah:tongue:

Oqeani
08-03-10, 23:25
O hiē as kuē, as kaltert ! !!! Plasa e hajt hahhahah

Oqeani
08-03-10, 23:27
hahahahahahahahhahhaha,,une e ti veq fyllit mi ra tash e na merr qumi ma mir,e ai Kalimtari i udhes,ja ka nis e po shet Lula,hahahahahahahah:tongue:


Eh per qata shiptari e krise "luften" per dashni ahhahahahah - Ani po vesin a jipet "fryma" per dashni hahahaha

SANTANA-29
08-03-10, 23:27
O hiē as kuē, as kaltert ! !!! Plasa e hajt hahhahah

hahahahahahahahahahhhahhahaaa,ej mos u merzit tash haj me det haj po qka na bane o kalimtar:tongue:

Oqeani
08-03-10, 23:28
hahahahahahahahahahhhahhahaaa,ej mos u merzit tash haj me det haj po qka na bane o kalimtar:tongue:


Preja udhen ti andej ; e une kendej .....

SANTANA-29
08-03-10, 23:31
Preja udhen ti andej ; e une kendej .....

hahahahahaahhaaa,,me qka me pre skam sakic,,hahahahahahha,,

Oqeani
08-03-10, 23:36
hahahahahaahhaaa,,me qka me pre skam sakic,,hahahahahahha,,


ahhah nxirre kmesen hahahhaa

Jana
08-03-10, 23:36
Faleminderi Turist...
p.s eshte hera e dyt qe postoj me ty edhe marr rep.te kuq..dikush fort po na xhelozon...po hiq spo ma nin..hahahahaa
http://static.desktopnexus.com/wallpapers/4487-bigthumbnail.jpg__________________
Ne sherbim te Dashuris,Perendia krijoj lotin...

Leji le te shfryhen dhe ashtu i :biggrin: hargjojne :biggrin: reputacionet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

http://www.stedmanart.com/art/947%20Ocean%20Floral.jpg

Po bre ...mir qe s;ka ky milet ma shum en dor se rrezik...nejse...

Une te pershendes...Faleminderi per rrespekt...Mbetesh shum i rrespektuar nga une....
Ja nje trendafil Gjakove...
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2609253/2/istockphoto_2609253-single-red-rose.jpg

turisti
08-03-10, 23:38
Eh per qata shiptari e krise "luften" per dashni ahhahahahah - Ani po vesin a jipet "fryma" per dashni hahahaha

Mos e harro historine se edhe Perendoria Otomane e ka humb sundimin prej 500 vjetesh per - :biggrin: GRA :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Jana
08-03-10, 23:39
Oqean te pershendes...
http://www.mfone.com.kh/images/Portalone/images/variety/people-living/bgsingle_red_rose.jpg

Santana te pershendes...
http://www.mfone.com.kh/images/Portalone/images/variety/people-living/bgsingle_red_rose.jpg

Ika une...flm te gjithve per muhabet...

Oqeani
08-03-10, 23:40
OOOOOOOOOO Santana - kshyre more kete gjakovaren me ēka po e pershendete - ēelu toke, ēelu !!!!

Oqeani
08-03-10, 23:41
Mos e harro historine se edhe Perendoria Otomane e ka humb sundimin prej 500 vjetesh per - :biggrin: GRA :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


ahhahah normal - edhe Clintoni ke ty e humbe presidencen hahahhaha

SANTANA-29
08-03-10, 23:41
Oqean te pershendes...
http://www.mfone.com.kh/images/Portalone/images/variety/people-living/bgsingle_red_rose.jpg

Santana te pershendes...
http://www.mfone.com.kh/images/Portalone/images/variety/people-living/bgsingle_red_rose.jpg

Ika une...flm te gjithve per muhabet...

Flm,jana,,kalo mir me fal se bera pak humor,

LaCoStA
08-03-10, 23:42
Pershendes te gjithe nenat dhe vajat e forumit, e nga zemra ju uroj 8 marsin ...... Ishalla pritni edhe shume 8 marsa, e keni shendet te plote ju dhe familja juaj ...

SANTANA-29
08-03-10, 23:42
OOOOOOOOOO Santana - kshyre more kete gjakovaren me ēka po e pershendete - ēelu toke, ēelu !!!!


Termet ,,hahahahahahahahaahahahha,,,:tongue:

Lacosta mir se erdhe

Oqeani
08-03-10, 23:43
Termet ,,hahahahahahahahaahahahha,,,:tongue:

Lacosta mir se erdhe


Rendin e ka ne Europe hahahha

turisti
08-03-10, 23:44
Po bre ...mir qe s;ka ky milet ma shum en dor se rrezik...nejse...

Une te pershendes...Faleminderi per rrespekt...Mbetesh shum i rrespektuar nga une....
Ja nje trendafil Gjakove...
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2609253/2/istockphoto_2609253-single-red-rose.jpg

Oo,flm shume qe ma zbukurove naten dhe me lulen e Gjakoves e vulose.Qe edhe nga une lulet,por vetem merree 1 per ty,tjerat lejav Oqeanit dhe Santanes le te punsohen.....dhe le ta zhvillojne romantiken.....:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

http://www.timeshareforums.com/photopost/data/500/Carlsbad_Flower_Fields_ocean-view-yellow.jpg

turisti
08-03-10, 23:46
ahhahah normal - edhe Clintoni ke ty e humbe presidencen hahahhaha

:biggrin: >>> Patriot jam dhe per atdhe jap jete,por per dashuri jap dhe ........<<< :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

Oqeani
08-03-10, 23:49
Kur mrrine ne Holande ahhahahahha - mos more se me ia msy per 30' jam aty hahahahhaha - e ti po me ēon lule hahhahahaha

SANTANA-29
08-03-10, 23:49
:biggrin: >>> Patriot jam dhe per atdhe jap jete,por per dashuri jap dhe ........<<< :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

U knaqa tu kesh,,,hahahahahahahahahahhahahhahaha:tongue: patriot,,hahahahhah

Oqeani
08-03-10, 23:50
:biggrin: >>> Patriot jam dhe per atdhe jap jete,por per dashuri jap dhe ........<<< :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.
E jep vallahe ti - je doredhenes hahahah

Jana
08-03-10, 23:53
Oo,flm shume qe ma zbukurove naten dhe me lulen e Gjakoves e vulose.Qe edhe nga une lulet,por vetem merree 1 per ty,tjerat lejav Oqeanit dhe Santanes le te punsohen.....dhe le ta zhvillojne romantiken.....:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

http://www.timeshareforums.com/photopost/data/500/Carlsbad_Flower_Fields_ocean-view-yellow.jpg


Faleminderi shum...Ku me marr k'ta shacat me punu kshtu...po atje marojn shpina ju dhem...hahahahahaha...

Ju pershendes shum faleminderit shum per muhabet...
p.s 3-ve ju pershendes...po dihet ty Turist pak ma shum....

SANTANA-29
08-03-10, 23:55
Faleminderi shum...Ku me marr k'ta shacat me punu kshtu...po atje marojn shpina ju dhem...hahahahahaha...

Ju pershendes shum faleminderit shum per muhabet...
p.s 3-ve ju pershendes...po dihet ty Turist pak ma shum....

Prap me mbeti syni te kjo fjala e fundit,,hahahahahahah,,jana Danke,tung.

turisti
09-03-10, 00:32
Kur mrrine ne Holande ahhahahahha - mos more se me ia msy per 30' jam aty hahahahhaha - e ti po me ēon lule hahhahahaha

Sa te vijsh - hargjohen,a une jam ateherit ne :biggrin: Japan :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,a thash edhe mos te mundohesh me ardhe.......hahahahahahahahahaha.

turisti
09-03-10, 00:36
Faleminderi shum...Ku me marr k'ta shacat me punu kshtu...po atje marojn shpina ju dhem...hahahahahaha...

Ju pershendes shum faleminderit shum per muhabet...
p.s 3-ve ju pershendes...po dihet ty Turist pak ma shum....

:biggrin: flm shume..............

GURI SYLAJ
12-03-10, 05:35
Nje Mire Mengjes Dimri!

Guri i madh
16-03-10, 15:41
pershendetje juve


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, deas (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26020), denissa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26610), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), kelmendassi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25641)po edhe shpatin e pershendes ,nuk e rroki kamera po ksajde ėsht

SANTANA-29
17-03-10, 23:57
Juve qka jeni ksajde nje Blic Pershendetje ishalla ju kap te qithve,,se shum jeni ba,:smile:

Idila
20-03-10, 22:16
Pėrshėndetje tė nderuar anėtarė, motra dhe vėllezėr anė e mbarė botės kudo qė jeni nė diasporė. Dashuri dhe Paqe pėr tė gjithė. Ja na erdhi dhe pranvera. Gėzuar! :smile: Por, a vjen dot pranvera me njė lule?

http://www.youtube.com/watch?v=pU2Azj5gUtE

shfletuesi_
20-03-10, 22:32
[Per t'gjithe ata qe jan te kyqur keto momente jap nje pershendetje speciale.

vjeshta
20-03-10, 22:32
Pėrshėndetje tė nderuar anėtarė, motra dhe vėllezėr anė e mbarė botės kudo qė jeni nė diasporė. Dashuri dhe Paqe pėr tė gjithė. Ja na erdhi dhe pranvera. Gėzuar! :smile: Por, a vjen dot pranvera me njė lule?

http://www.youtube.com/watch?v=pU2Azj5gUtENjė lules nese ja bashkangjesim nje dallendyshe ,nje lejlek ...dhe vjeshten(:biggrin: ) ,vjen vjen .:smile:

Gėzuar ty qe e paske prit aq me mallė .

Idila
23-03-10, 09:44
Njė lules nese ja bashkangjesim nje dallendyshe ,nje lejlek ...dhe vjeshten(:biggrin: ) ,vjen vjen .:smile:

Gėzuar ty qe e paske prit aq me mallė .
Sa desha tė tė thurja njė kurorė.. mė kot vrapova edhe kėrkova por lule s`gjeta dot... :tongue:

..kėshtu dhe jetėn s`e bėn njė ditė, njė lum i vetėm se bėn njė det... jemi ne zogjtė qė sjellim pranverėn kur shpirti ynė grafullon o Vjeshta :)


Pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e FD, paēit njė ditė tė bukur dhe tė mbarė sot. :)

gazi-de
23-03-10, 21:46
Ju pershendes.....

Xuki
28-03-10, 22:30
ju pėrshėndes tė gjithve dhe ju dėshiroi njė mbrėmje shumė tė lezetshme.

Shkodranja
31-03-10, 12:59
Romansa flm hhhhhhhhh ēfar arome ...


Pershendetje per te gjith---------------- DHE UNE TE PERSHENDES-------------

GURI SYLAJ
03-04-10, 04:30
Nje pershendetje me nje Mire Mengjes per te gjithe,Njeherit edhe nje urim per nje fundjave te mire .Kurse atyre qe kan Feste Urime Pashket!!

romansa
03-04-10, 07:19
Pershendetje per gjith juve !!
juve qe festoni urime ..kalofshi sa mė mirė keto dite feste!!!

LABI
03-04-10, 11:11
pershendetjee dardan , e dardanicaa .
Fundjave te kendshme :biggrin:

Xuki
05-04-10, 21:00
Pėrshėndetje o njerėz tė mirė......a jeni lodhė tu pushu kėto ditė?


Kaloni mirė e mos u halitni palidhje


Xuki

turisti
05-04-10, 21:02
Pėrshėndetje o njerėz tė mirė......a jeni lodhė tu pushu kėto ditė?


Kaloni mirė e mos u halitni palidhje


Xuki

Hahahahahahahahahahahaahahahahahah,flm qe per ty diqka:

http://www.youtube.com/watch?v=FnyngmIeS50

Xuki
05-04-10, 21:06
Hahahahahahahahahahahaahahahahahah,flm qe per ty diqka:

http://www.youtube.com/watch?v=FnyngmIeS50


hahahahhaha....flm....tash e tutje nuk e ngoj ma elvisin.....

tungi Turist

Xuki

turisti
05-04-10, 21:14
hahahahhaha....flm....tash e tutje nuk e ngoj ma elvisin.....

tungi Turist

Xuki

Ngoje,ngoje e kur ta gjej ta dergoj njo te mire te Elvisit..........:biggrin:

vushtrria
06-04-10, 06:57
Pershendetje te gjithe dardanaseve nga vushtrriu

Ju uroi qe te gjithe te jeni mire,me mungoni shum me vjen malle shume per ket forum dhe shoqerin qe kam pasure dhe ju kam ende

paqja dhe shendti qofshin me ju dhe ne familjet tuaja

ju pershendet vushtrriu i riatedhesuar

Guri i madh
06-04-10, 10:05
Pershendetje te gjithe dardanaseve nga vushtrriu

Ju uroi qe te gjithe te jeni mire,me mungoni shum me vjen malle shume per ket forum dhe shoqerin qe kam pasure dhe ju kam ende

paqja dhe shendti qofshin me ju dhe ne familjet tuaja

ju pershendet vushtrriu i riatedhesuar

gjithashtu jeni i pershendetur i nderuari Vushtrria

Guri i madh
07-04-10, 11:01
pershendetje juvehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), bilbili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25013), geNNti_Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27335), progress (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26758), Uragani_99 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25941), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)

Buqja_ch
09-04-10, 06:52
Miremengjes o miremengjes dua Shqip te ju pershendes .....

per ju GRETA .....

http://www.youtube.com/watch?v=CQbHH0j3vms

,

Albonita
10-04-10, 15:25
Pershndetje per te gjithe... ju deshiroj nje pazdte te qet...

-----> Sinqerisht per ju e me shum Rrespket Albonita.

Xuki
12-04-10, 13:12
Pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Ju uroi njė javė shumė tė kėndshme.

Xuki

murrizi
15-04-10, 08:35
Tung njerz.
Si jeni, sa jeni....
Pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Shiqoni, une jam po ai thiu i vjeter, por pa u petrshendetur smuj e lo.

Buqja_ch
15-04-10, 22:52
Te gjithe antaret e fd i pershndet Luana ,nuk ju harroi ......
ndoshta nje dite do te jem prap ne mesin e juaj ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

LuLjaa
15-04-10, 23:17
Te gjithe antaret e fd i pershndet Luana ,nuk ju harroi ......
ndoshta nje dite do te jem prap ne mesin e juaj ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Buqe edhe ti e pershendet ata .. :)

SANTANA-29
16-04-10, 08:36
Te gjithe antaret e fd i pershndet Luana ,nuk ju harroi ......
ndoshta nje dite do te jem prap ne mesin e juaj ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif


Danke Luana,,,Danke Buqe,.-


Edhe une ju pershendes pa Blic se mu ka prish diqka:biggrin: ju deshiroj fund jave te mir,edhe mos fleni shum se sja ka pa kush hajrin gjumit..:tongue:

shfletuesi_
16-04-10, 09:14
Miremengjesiii ooo insana.

Emma-
18-04-10, 10:12
Pershendetje

gazi-de
21-04-10, 08:52
Pershendetje i/e madh/e i/e vogel:tongue:

Shqiptare_ne_Turqi
26-04-10, 20:07
http://1.bp.blogspot.com/_n5uRNBaJqO4/SRIGQ_hdeZI/AAAAAAAAAg4/KovCmGgNT3M/s400/pembe+cicek.jpg

Pershendetje te gjithve,
Gogja moti s'kam ardh k'sajde,shpresoj jeni mire e n'qejfe te gjith.:smile:

murrizi
01-05-10, 21:43
Pėrshėndetje proletarjat

lovely
01-05-10, 21:52
Pėrshėndetje proletarjat


shnetje Murriz, shnetje edhe per krejt qert :biggrin:

sherri
06-05-10, 16:27
Urime! Shengjergjin Shuptar:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=MC0ZFh_bXu4&feature=related

emine
06-05-10, 16:33
pershendetje per roadrunner ,se qenka kthy prej pushimit,me nje qafne shtrengushem,,,,

turisti
06-05-10, 17:37
pershendetje per roadrunner ,se qenka kthy prej pushimit,me nje qafne shtrengushem,,,,

A ban ta dajme kete pershendetje,une e dua vetem pjesen e kaltert :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.( shaka )

emine
06-05-10, 17:39
A ban ta dajme kete pershendetje,une e dua vetem pjesen e kaltert :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.( shaka )
hahhahahhhahahttp://www.bilderblog.org/wp-content/uploads/2008/01/rosen-2.JPG

turisti
06-05-10, 17:45
hahhahahhhahahttp://www.bilderblog.org/wp-content/uploads/2008/01/rosen-2.JPG

Aha,prap po mshefesh pas gardhit :biggrin: ,hahahahahahahaha.Flm per luljen dhe me fal qe nderhyna keshtu ne pershendetjen per roadrunner,po aq shume mu ka kesh kur me erdh ashtu,thash kadal se po e postoj,hahahahahahahahahahahahahaha.

http://members.lycos.nl/amusement80/hpbimg/image101.gif

emine
06-05-10, 18:00
Aha,prap po mshefesh pas gardhit :biggrin: ,hahahahahahahaha.Flm per luljen dhe me fal qe nderhyna keshtu ne pershendetjen per roadrunner,po aq shume mu ka kesh kur me erdh ashtu,thash kadal se po e postoj,hahahahahahahahahahahahahaha.

http://members.lycos.nl/amusement80/hpbimg/image101.gif
ani flm prej teje,hahahhahhahhahhhhahahhha

Urata
06-05-10, 19:03
pershendetje per roadrunner ,se qenka kthy prej pushimit,me nje qafne shtrengushem,,,,dada u pershendet ju dy loqkave...!

Jana
06-05-10, 23:43
Erdha t'ju pershendes te gjithve...uroj te jeni shendosh dhe mir...

Me shum rrespekt per te gjith juve dhe per kohen shum te mir qe kalova me juve...

http://krisley.com/24-roses-1.gif

p.s nuk eshte pershendetje....shihemi...

Jana...

teutaA
07-05-10, 00:10
Erdha t'ju pershendes te gjithve...uroj te jeni shendosh dhe mir...

Me shum rrespekt per te gjith juve dhe per kohen shum te mir qe kalova me juve...

http://krisley.com/24-roses-1.gif

p.s nuk eshte pershendetje....shihemi...

Jana...


po ku don me ik moj jana apo e mora gabim un por mu duk si me na than lamtumire kjo pershendetja jote:rolleyes:

SANTANA-29
07-05-10, 00:14
po ku don me ik moj jana apo e mora gabim un por mu duk si me na than lamtumire kjo pershendetja jote:rolleyes:


Qka keni se jeni que pesh,pershendetje,,mili mili,,qka u ba kush po ik,,hahahahah

Guri i madh
07-05-10, 21:02
pershendetje per juve antar/e te forumit Dardan


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 320 (22 anėtarė dhe 298 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Andetta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27106), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), fadili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27329), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

turisti
07-05-10, 21:11
Erdha t'ju pershendes te gjithve...uroj te jeni shendosh dhe mir...

Me shum rrespekt per te gjith juve dhe per kohen shum te mir qe kalova me juve...

http://krisley.com/24-roses-1.gif

p.s nuk eshte pershendetje....shihemi...

Jana...

Faleminderit shume,gjithashtu ju pershendes kudo qe jeni.

Na mungon!!!

turisti
07-05-10, 21:12
pershendetje per juve antar/e te forumit Dardan


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 320 (22 anėtarė dhe 298 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Andetta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27106), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), fadili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27329), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Faleminderit shume i nderuar.Gjithashtu te pershendes shume !

LuLjaa
10-05-10, 11:44
.. Heyy insana ju pershendes dhe kalofshi 1 ditet t'mire
mos u lodhni shume, dilni shetitni se keni me lyp qet dite,, qe une tash sit shkoj n'pune pi 3-ve deri 11 t'nates kush syt s'mi sheh :) :P Tungii

Oqeani
10-05-10, 16:19
.. Heyy insana ju pershendes dhe kalofshi 1 ditet t'mire
mos u lodhni shume, dilni shetitni se keni me lyp qet dite,, qe une tash sit shkoj n'pune pi 3-ve deri 11 t'nates kush syt s'mi sheh :) :P Tungii


Se shume plasa tybeeeeeeeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ishalla gjer ne 00h00 - selam ty http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

romansa
10-05-10, 16:44
pershendetje per te gjith!!

Qika^Me^Kule
11-05-10, 07:47
Pershendetje gjithve... Uroj te keni kaluar keto dit sic.. ma se miri.... Uroj nje fillim jave te mbare per te gjithe....!!!!

Guri i madh
11-05-10, 19:01
e pershendes GJumashen edhe vetvehten


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770)

Hajdede
11-05-10, 23:04
pershendes te gjith ju ne linj, te dukshem e te padukshem. Gezohem qe jam ne mesin tuaj.

Albonita
12-05-10, 10:22
Edhe te padukshimIt te pershndesin shume edhe shpresoj te ja kalosh mire e te jesh i gezuar ne mesin e micve:biggrin: Dardan...deshiroj nje dit te bukur ..e te lirohet sa me pare samfori i kuqe:biggrin: ...see je ka ban kolon kot:redface: ...hahahhahhaha


Sinqerisht AlbonitA
.:smile:

ShEjToNkA
12-05-10, 22:35
ShEjToNkA, adi_pe, Albonita*, Dallandyshja_718, Dardan Kastrati*, DEA*+, denissa, Diana007*+, Dreni30*+, emine*, gazi-de*, GURI SYLAJ*, Hajdede*, Idila*, LaCoStA*, Luana+, Makresh*, MemphiSx*+, Murgesha*+, panta_rhei*, Paradox_13*, prototyp*, roadrunner*, , teutaA*, turisti+, Urata*

Pėrshėndetje pėr tė gjithė. Caste tė kėndshme!

Murgesha
12-05-10, 22:38
ShEjToNkA, adi_pe, Albonita*, Dallandyshja_718, Dardan Kastrati*, DEA*+, denissa, Diana007*+, Dreni30*+, emine*, gazi-de*, GURI SYLAJ*, Hajdede*, Idila*, LaCoStA*, Luana+, Makresh*, MemphiSx*+, Murgesha*+, panta_rhei*, Paradox_13*, prototyp*, roadrunner*, , teutaA*, turisti+, Urata*

Pėrshėndetje pėr tė gjithė. Caste tė kėndshme!

Ta hongsha kameren ty ha,hahahaahahahahaahah per pak me paske zon onllajn.


Edhe une ju pershendes te gjithve, me ylla e pa ylla kalofshit nje nate te mir!

Albonita
12-05-10, 22:40
ShEjToNkA, adi_pe, Albonita*, Dallandyshja_718, Dardan Kastrati*, DEA*+, denissa, Diana007*+, Dreni30*+, emine*, gazi-de*, GURI SYLAJ*, Hajdede*, Idila*, LaCoStA*, Luana+, Makresh*, MemphiSx*+, Murgesha*+, panta_rhei*, Paradox_13*, prototyp*, roadrunner*, , teutaA*, turisti+, Urata*

Pėrshėndetje pėr tė gjithė. Caste tė kėndshme!


Gjithashtu pershendetje .!

DEA
12-05-10, 22:44
ShEjToNkA, adi_pe, Albonita*, Dallandyshja_718, Dardan Kastrati*, DEA*+, denissa, Diana007*+, Dreni30*+, emine*, gazi-de*, GURI SYLAJ*, Hajdede*, Idila*, LaCoStA*, Luana+, Makresh*, MemphiSx*+, Murgesha*+, panta_rhei*, Paradox_13*, prototyp*, roadrunner*, , teutaA*, turisti+, Urata*

Pėrshėndetje pėr tė gjithė. Caste tė kėndshme!


Pershendetje dhe faleminderit qe ekziston!

teutaA
12-05-10, 22:49
nje pershendetje per te gjith antaret "e vjeter" te forumit dardan pasiqe sonte i paska kap nostalgjia e kohes se kaluar desha te ju them qe duhet te mburreni me vehten qe ju jeni ata qe krijuat dardanin dhe e mbajtet per sa vite duke qen gjithmon ne nivel me shkrimet e juaja te qelluara kur thot populli "qysh eshte vendi edhe kuvendi" kurr nuk gabuat as kurr nuk u hasmuat shoqeria ne mes jush gjithmon mbeti ne nivelin e dikurshem edhe pse jeni nena baballar e gjysher prap gjeni koh per fd po duhet te ju vi keq per femrat (antare) te forumit qe pas marteses po i merr era qe te ben me dyshu hmmm a eshte deshira e tyre qe te largohen nga fd apo ??? nejse se e zgjata pak ju jeni arsyeja qe jam regjistru ne kete forum:smile:

me respekt teutaA

turisti
13-05-10, 00:04
nje pershendetje per te gjith antaret "e vjeter" te forumit dardan pasiqe sonte i paska kap nostalgjia e kohes se kaluar desha te ju them qe duhet te mburreni me vehten qe ju jeni ata qe krijuat dardanin dhe e mbajtet per sa vite duke qen gjithmon ne nivel me shkrimet e juaja te qelluara kur thot populli "qysh eshte vendi edhe kuvendi" kurr nuk gabuat as kurr nuk u hasmuat shoqeria ne mes jush gjithmon mbeti ne nivelin e dikurshem edhe pse jeni nena baballar e gjysher prap gjeni koh per fd po duhet te ju vi keq per femrat (antare) te forumit qe pas marteses po i merr era qe te ben me dyshu hmmm a eshte deshira e tyre qe te largohen nga fd apo ??? nejse se e zgjata pak ju jeni arsyeja qe jam regjistru ne kete forum:smile:

me respekt teutaA

Jeta eshte dinamike,perplote stres dhe interneti si mjet komunikimi ka shume funksionet /mundesite e komunikimit te shpejta,ashtu qe eshte bere edhe nje loje RELAKSIM duke ikur nga merzijat dhe lodhmja e perditshme,qe per moment ti harrohen gajlet por njekohesisht gjate argetimit ku jemi afer njeri me tjetrin ne kete KUTI MAGJIKE - gjindemen/mi ne shtepi per ckado qe i nevoitet anetareve te shtepise........

Te pershendes edhe une dhe te faleminderohem.:smile:

Guri i madh
13-05-10, 12:47
pershendetje juvee sidomos mikun e nderuar Turistin edhe vetvehten

Guri i madh
13-05-10, 15:01
urime Vatertag dita e baballarve ehhh edhe na te gjort e kena nji dit


http://www.google.de/logos/fathersday10_de-hp.gif (http://www.google.de/search?q=Vatertag&ct=fathersday10_de-hp&oi=ddle)

turisti
13-05-10, 15:15
pershendetje juvee sidomos mikun e nderuar Turistin edhe vetvehten

Hahahahahahahahahahahahahahah,flm shume i nderuar edhe une te pershendes shume,shume.:smile:

Guri i madh
13-05-10, 15:17
Hahahahahahahahahahahahahahah,flm shume i nderuar edhe une te pershendes shume,shume.:smile:gjinis tjter ka me i ardh inati pse edhe ne e kemi diten ton
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa

turisti
13-05-10, 15:21
gjinis tjter ka me i ardh inati pse edhe ne e kemi diten ton
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa

Te gjitha jane ditet e tona,a inati eshte gratis..........:smile:

luckyman
13-05-10, 20:47
Pershendetje t`gjithve...

premium
13-05-10, 23:00
ju pershendess !

Naki
13-05-10, 23:27
Dardanas te nderuar kudo qe te jeni ju pershendes duke ju deshiruar qaste te mira virtuale.

Xuki
14-05-10, 07:42
Mirėmėngjesi o njerėz tė mirė!

Ju pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe ju uroj njė fundjavė shumė tė kėndshme me tona t'mirat!

Xuki

YanYan
24-05-10, 14:31
Nje pershendetje blic ju vjen edhe nga une te gjithe
anetareve dhe vizitorve te ketij forumi...
Sot nisem per ne atdhe e per nje rruge/kohe te gjate
dhe nuk e di per sa do jem larg FD apo a do kthehem...
Nuk me pelqejne lamtumirat po gjithsesi nje pershendetje
te vogen nuk kisha si te mos e bej per ju qe me keni
dhuruar buzeqeshje dhe caste te kendshme qe diten
e pare qe "kam shkelur" ne kete vend...
Ju uroj nje vere sa me clodhese, te kendshme, e t'ja
ndjeni lezetin si per qejfin tuaj...e me mend te tjera
per vjeshte - refresh krejt haha:tongue: shaka
Nje perqafim virtual per te gjithe ato me te cilet kam
komunikuar me shume - e dijne vete se kush jane
dhe faleminderit edhe nje here :smile:
Gjithe te mirat!
.YanYan.

turisti
24-05-10, 14:40
Nje pershendetje blic ju vjen edhe nga une te gjithe
anetareve dhe vizitorve te ketij forumi...
Sot nisem per ne atdhe e per nje rruge/kohe te gjate
dhe nuk e di per sa do jem larg FD apo a do kthehem...
Nuk me pelqejne lamtumirat po gjithsesi nje pershendetje
te vogen nuk kisha si te mos e bej per ju qe me keni
dhuruar buzeqeshje dhe caste te kendshme qe diten
e pare qe "kam shkelur" ne kete vend...
Ju uroj nje vere sa me clodhese, te kendshme, e t'ja
ndjeni lezetin si per qejfin tuaj...e me mend te tjera
per vjeshte - refresh krejt haha:tongue: shaka
Nje perqafim virtual per te gjithe ato me te cilet kam
komunikuar me shume - e dijne vete se kush jane
dhe faleminderit edhe nje here :smile:
Gjithe te mirat!
.YanYan.

Ruuga e mbare e nderuara.

Faleminderit per pershendetjen dhe ja kalofsh sa me mire.Kurre nuk do te tė harrojme,dhe ti mos na harro dhe kthehu ne kete shoqeri virtuale sa me shpejte se dikujna prezenca jote me siguri do ti mungoje.
:smile:

http://img24.imageshack.us/img24/940/lule.jpg

besimi31
27-05-10, 22:53
Pershendetje te gjithve...
http://img185.imageshack.us/img185/860/kosova.png (http://img185.imageshack.us/i/kosova.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Amina
29-05-10, 22:16
http://diturija.edu.ms/forum/images/forumicons/urime.jpg

Pershendetje te gjitheve:smile:

Zana_ch
30-05-10, 20:39
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:0VyKj99n6wVusM:http://i529.photobucket.com/albums/dd335/AngelLovePM/Circularhearts1V__Hello.jpg

Ju pershendes gjithve

romansa
30-05-10, 21:30
Pershendetje me nje fillim jave te mbare ..pėr te gjith juve!!
http://lesamiesduclub.l.e.pic.centerblog.net/tkz891o1.gif

Estella
02-06-10, 15:11
Nje Pershendetje Te Perzemert Per Te Gjithe Anteret e FD ....

Buqja_ch
12-06-10, 09:12
Nje pershndetje per te gjithe ju ...

PSE iken ku jane ..... Mentor Mripa

http://www.youtube.com/watch?v=Tl7cCeNThKo&feature=related

Qika^Me^Kule
16-06-10, 20:33
Pershendetje gjithveee....

E ne vecanti Hamdijen tem.... me kangen.........

Rang e dang teneqe...... Hamdija pa pik mysteqeeeeee Vdicaaaaaa breeeee

Range e dang tepsijaa..... hamdi ik.... ec.... te une... se te zuni policijaa...... aghghaaghaghaaghagh

Kaqanikasja
16-06-10, 21:07
Pershendetje per te gjithe ketu

gazi-de
16-06-10, 21:48
Ju pershendes

LuLjaa
17-06-10, 14:01
Ju pershendes njerzz


PS. Antika apo ma gjan qat dhomen tane se kun s'pe shoh, jam qorru diēka

shfletuesi_
17-06-10, 19:02
...Nga me i vogli deri tek me i madhi i forumit ju pershendes t'gjitheve.

Abetare
19-06-10, 20:20
...Nga me i vogli deri tek me i madhi i forumit ju pershendes t'gjitheve.


Urimit t'Shfletuesit i bashkangjitem edhe une...:smile:

shfletuesi_
19-06-10, 20:34
Urimit t'Shfletuesit i bashkangjitem edhe une...:smile:


Abetare, ty tash te pershendes ne veqantu me vjen mire qe te shoh dhe njehere ;) KUr po vjen ne Drenice bre per pushime qat kaffe ta pijm hahaha

Abetare
19-06-10, 21:19
Shfletusei ,kysmet me 1 gusht udhetoi per atje ...nime sa kafe mi ke borgj se kam harru ?:biggrin:


Pershendetje t'ngrohta per ty ne vecanti :smile: edhe kalimtares si po kaleron :biggrin:

shfletuesi_
19-06-10, 21:24
Shfletusei ,kysmet me 1 gusht udhetoi per atje ...nime sa kafe mi ke borgj se kam harru ?:biggrin:


Pershendetje t'ngrohta per ty ne vecanti :smile: edhe kalimtares si po kaleron :biggrin:


Abetare, paj se di , 1, dy, tri, jo valla nja 5 krejt kokan a i do kaffe a me ti jep ne Euro hahahahah.

Eh une me 2 gusht pra do dal :) haha:smile:

Abetare
19-06-10, 21:30
Abetare, paj se di , 1, dy, tri, jo valla nja 5 krejt kokan a i do kaffe a me ti jep ne Euro hahahahah.

Eh une me 2 gusht pra do dal :) haha:smile:

Kafe i du se euro kum ban boll , jam rras kredi deri ne gju ... :biggrin:

Shihemi pra me 2 gusht ne Skenderaj :wink:Naten e mire juve ...

shfletuesi_
19-06-10, 21:43
Kafe i du se euro kum ban boll , jam rras kredi deri ne gju ... :biggrin:

Shihemi pra me 2 gusht ne Skenderaj :wink:Naten e mire juve ...


hahhaha oh edhe ju kredi anej a.


Abetare mire u pafshim me 2,3,dhe 4 :smile: gusht ne Skenderaj pra. Naten e mire :)

Jana
24-06-10, 20:21
Ju pershendes te gjitve me shpres qe jeni mir dhe po kaloni mir..

Me rrespekt Jana!

Peja-Boy
24-06-10, 20:22
Ju pershendes te gjitve me shpres qe jeni mir dhe po kaloni mir..

Me rrespekt Jana!

Doktorric a gjalla koke a ?? Une kishe je martu :tongue:

Jana
24-06-10, 20:24
Doktorric a gjalla koke a ?? Une kishe je martu :tongue:
Gjall edhe e fort bile hahahahaha

Pershendetje per ty

Peja-Boy
24-06-10, 20:26
Gjall edhe e fort bile hahahahaha

Pershendetje per ty

Ja Doktorric bash kom mendu per ty vallahen se isha smut do dite e me te pyet diq po ste gjejsha kerka ...

Mire se erdhe e gjithashtu pershendetje me kongen OOOO Hajde hajde ooo rrushi Gjakoves ...

Jana
24-06-10, 20:29
Ja Doktorric bash kom mendu per ty vallahen se isha smut do dite e me te pyet diq po ste gjejsha kerka ...

Mire se erdhe e gjithashtu pershendetje me kongen OOOO Hajde hajde ooo rrushi Gjakoves ...

Poa , shpresoj qe t'ka kalu...

Flm shum ...

romansa
24-06-10, 20:32
pershendetje edhe per TY JJana ..me vjen mire qe po takoj serish...shpresoj qe je mire!!

Jana
24-06-10, 20:34
pershendetje edhe per TY JJana ..me vjen mire qe po takoj serish...shpresoj qe je mire!!

Faleminderit shum...edhe une te pershendes shum ty...
Mir shum jam, shpresoj qe edhe ju jeni mir,me keni mungu kete koh shum.....

lovely
24-06-10, 21:47
Ju pershendes te gjitve me shpres qe jeni mir dhe po kaloni mir..

Me rrespekt Jana!


faleminderit, shnetje kukull ;)

shpresoj se je mire edhe ti :))

AlbaSoft
24-06-10, 21:50
Pershendetje se ka koh qe s`kisha kalu kendej pari..

Jana
25-06-10, 00:02
faleminderit, shnetje kukull ;)

shpresoj se je mire edhe ti :))

Pershendetje edhe per ty mike...

Asnjeher nuk i kam harru keshillat tua...Falemindeti

Lona
26-06-10, 20:05
Pershendetje per gjithe anetaret e forumit ..
Ju deshiroje caste te kendshme ne forum..
Lona.

Nirvana Band
27-06-10, 11:06
Ju pershendes te gjitheve; dhe ju deshiroj gjitha te mirat.

Me respekt, Nirvana Band.

Naki
06-07-10, 16:29
http://www.aquaselect.de/en/bilder/wasser_getraenke.jpg


Duke ju dėshiruar njė pasdite te kėndshėme Verore me disa pije freskuese pėr tė gjithė ju qė gjindeni kėndej pari ju pėrshėndes !

Naki

turisti
06-07-10, 17:19
http://www.aquaselect.de/en/bilder/wasser_getraenke.jpg


Duke ju dėshiruar njė pasdite te kėndshėme Verore me disa pije freskuese pėr tė gjithė ju qė gjindeni kėndej pari ju pėrshėndes !

Naki

Faleminderit shume i nderuar.Knaqesi eshte t'ju shof keshtu:

turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785).

Edhe une ju pershendes shume dhe nga zemr !!!!!!!

Idila
07-07-10, 21:43
Pėrshėndetje tė ngrohta, tė sinqerta dhe tė pėrzemėrta vėllezėr dhe motra kudo qė jeni!

Njerėzit lindin pėr punė, pėr dashuri, pėr njerėzishmėri,
zogjtė - pėr fluturime, pėr kėngė.


Le tė mbretėrojė paqe, lumturi dhe hare nė zemrėn Tuaj. Gėzohuni momenteve qė na i ofron jeta!

Zgjohuni!!!- nė njė rrugė dy punė dhe sytė katėr!

M5KgH54qBAs

Ju pėrqafon dhe nderon;

Idila

Nirvana Band
10-07-10, 17:25
Pershendetje per gjithe ju antare te nderuar te forumit, ju dshiroj gjitha te mirat.
Me respekt, Nirvana.

Guri i madh
10-07-10, 18:30
Pershendetje per gjithe ju antare te nderuar te forumit, ju dshiroj gjitha te mirat.
Me respekt, Nirvana.falmnderit per pershendetje i nderuar gjithashtu ju pershendes dhe ju deshiroj gjdo te mir ne jet

Dreni30
11-07-10, 21:38
Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė anėtarėt e forumit, duke ju dėshiruar pushime tė kėndshme verore.


Dreni.

shfletuesi_
12-07-10, 09:36
Ju pershendes te gjitheve.

gazi-de
13-07-10, 15:32
Ju pershendes :smile:

lovely
14-07-10, 19:03
shnetje i madh e i vogel :smile:

turisti
14-07-10, 19:06
shnetje i madh e i vogel :smile:

Shnetje paq hahahahahahahahahaha.

teutaA
14-07-10, 19:07
shnetje i madh e i vogel :smile:

mir se erdhe e ardhesh me te mira:wink:

a mi ktheve sandalet :rolleyes:

lovely
14-07-10, 19:31
mir se erdhe e ardhesh me te mira:wink:

a mi ktheve sandalet :rolleyes:


lemi moj, se tu i perdor jam hahahahahhaha :wink:


Turist flm flm :smile:

teutaA
14-07-10, 19:47
lemi moj, se tu i perdor jam hahahahahhaha :wink:


Turist flm flm :smile:

hahahah po tutna veq rrypat ju kan met:wink:

arTiiola_
16-07-10, 09:15
Juuu peeerSsheeendes te GjiTheve...!:P

turisti
16-07-10, 10:29
Juuu peeerSsheeendes te GjiTheve...!:P

Flm shume,edhe une te pershendes shumeeeeeeeeee.

http://www.ziezozuid.nl/images/stories/bos-bloemen.jpg

sheqerka_
16-07-10, 10:39
pershendetje:smile:

turisti
16-07-10, 11:02
pershendetje:smile:

Edhe per ty shoqe.

Flm shume.:smile:

http://www.123bloemenbestellen.nl/product-afbeelding/boeket-bloemen-0029.jpg

flutra
17-07-10, 13:35
Pershendetje per ju qe jeni onn

MemphiSx
17-07-10, 13:49
Pershendetje edhe per ty..e mir qe paske gjet kohe me ardhe ;)