PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

turisti
08-11-07, 22:09
Hahahhahaaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .


Pershendetje edhe tyyyyyyyyyy .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifFlm per gezim.... hahahahahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahaha. :smile:

turisti
08-11-07, 22:10
Ardhesh me qader http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_6.gif
se ka marr verrshimet Budallaqet ahahah shkrengov mir e riparoj pak..:tongue:

Nuk kam kohe momentalisht per riparimet- por bohet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

vjeshta
08-11-07, 22:10
oooooo t'falemnderit shumė.
Pėrshėndetje t'pėrzemėrta pėr ty nga PRIZRENI :biggrin:

p.s. kqyrne, kqyrne veē vetin e ka + (dmth n'listėn e miqve) :biggrin:

Sa e nguxni ,ma mire tregojeni se per qka bahet fjale !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

vjeshta
08-11-07, 22:12
Flm per gezim.... hahahahahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahaha. :smile:

Hhahahahahhaahahahahahahahahhaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa ,sps.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

turisti
08-11-07, 22:12
oooooo t'falemnderit shumė.
Pėrshėndetje t'pėrzemėrta pėr ty nga PRIZRENI :biggrin:

p.s. kqyrne, kqyrne veē vetin e ka + (dmth n'listėn e miqve) :biggrin:

Flm shoqe. Qka dmth + = nuk di ,por ky kompjuter i jemi me je perparsi gjithmone,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha.

turisti
08-11-07, 22:13
Hhahahahahhaahahahahahahahahhaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa ,sps.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif:smile: per ate qe e qellova,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.:biggrin:

rilinda
08-11-07, 22:16
Sa e nguxni ,ma mire tregojeni se per qka bahet fjale !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Ēka u bone moj TI nervoz? :rolleyes:
Prit ta krypi do bukė me sheqer :biggrin:

Pėrshėndetje edhe pėr ty Vjeshta.

vjeshta
08-11-07, 22:20
Ēka u bone moj TI nervoz? :rolleyes:
Prit ta krypi do bukė me sheqer :biggrin:

Pėrshėndetje edhe pėr ty Vjeshta.

Hhahahahaaaaaaaa pershendetje edhe ty Sugaresh .

Jo moj nuk u bana nervoz ,u skuqa qyyyyyyy ,por kete problem e kishte edhe dikush tjeter ,e nuk e dinte se qka donte te thote ,e mora me mend qe edhe turisti nuk po e din .............nese ndihemon buka me sheqer kunder skuqjes ,krypma ,,,,,,,hahahaaaaaaaa

vjeshta
08-11-07, 22:21
:smile: per ate qe e qellova,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.:biggrin:

Hhahahhaahhaahahahahhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa aa.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

turisti
08-11-07, 22:29
Hhahahahaaaaaaaa pershendetje edhe ty Sugaresh .

Jo moj nuk u bana nervoz ,u skuqa qyyyyyyy ,por kete problem e kishte edhe dikush tjeter ,e nuk e dinte se qka donte te thote ,e mora me mend qe edhe turisti nuk po e din .............nese ndihemon buka me sheqer kunder skuqjes ,krypma ,,,,,,,hahahaaaaaaaamore edhe buka me marmellade:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha.

LABI
08-11-07, 22:45
Pershendetje per t'gjithe juve qe po i qukatni e po i klikatni testaturat ne keto momente

Estella
10-11-07, 01:08
Pershndetje te Gjithve

selvija
10-11-07, 12:37
Nje vikend te qete per te gjithe..
file:///C:/DOCUME%7E1/PERHEN%7E1.RIZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-8.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/PERHEN%7E1.RIZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-9.jpg
http://i149.photobucket.com/albums/s54/hostdrjack/weekend/7766.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Naki
10-11-07, 20:28
Sė pari pėrshėndes Selvijen ka kohė ēė nuk kemi pi kafe sė bashku, e pastaj tė gjithėve me rend Turistin ,Rilinden 4peace, lezet aga, Linka_pz, lipton, lirik, Peja-Boy, qika_pejes
edhe juve pas perdeve Monitorike.

Njė mbrėmje tė mirė me shumė supriza Virtuale!

Naki

selvija
10-11-07, 20:40
Sė pari pėrshėndes Selvijen ka kohė ēė nuk kemi pi kafe sė bashku, e pastaj tė gjithėve me rend Turistin ,Rilinden 4peace, lezet aga, Linka_pz, lipton, lirik, Peja-Boy, qika_pejes
edhe juve pas perdeve Monitorike.

Njė mbrėmje tė mirė me shumė supriza Virtuale!

NakiFlm Naki se ash une moti skam taku kerkund,,me pi kafen si perpara,,
veq do qes me qef tash ..urdhro tek kafja e forumit..

turisti
10-11-07, 21:13
Sė pari pėrshėndes Selvijen ka kohė ēė nuk kemi pi kafe sė bashku, e pastaj tė gjithėve me rend Turistin ,Rilinden 4peace, lezet aga, Linka_pz, lipton, lirik, Peja-Boy, qika_pejes
edhe juve pas perdeve Monitorike.

Njė mbrėmje tė mirė me shumė supriza Virtuale!

Naki

Flm shume i nderuari NAKI. Edhe une te pershendes shume dhe te deshiroj vikend te mire i nderuar.:smile: :smile:

Estella
10-11-07, 21:42
Pershendetje per te gjithe e posaqerisht pershndes doGzona

Sy_kaltra
10-11-07, 21:45
Pershendetje per te gjithe qe jane online veqanerisht shoqerin time,njeherit pershendje te veqant kame edhe per gazi-de :wink:

Xuki
11-11-07, 12:17
Pranoni njė pėrshėndetje tė pėrzemėrt.

Kaloni mirė e mos u lodhni tu pushu.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Pupi
11-11-07, 12:25
Mirmengjesi te gjitheve.

Estella
12-11-07, 00:44
Pranoni pershndetje te perzemerta nga un

Estella :)

tushja
12-11-07, 15:35
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Sadri Loxha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23567), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Pranoni pėrshėndetjet e mija!
njė pėrshėndetje speciale pėr Luanen,nga Tushja

BE LK
12-11-07, 15:42
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Sadri Loxha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23567), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Pranoni pėrshėndetjet e mija!
njė pėrshėndetje speciale pėr Luanen,nga Tushja
Po te pershendes dhe une tushe ja kalofsh mire.

me gjith se nuk dukem ktej shume shpesh.

SANTANA-29
12-11-07, 15:58
Pershendetjet e mia pe te gjith kudo nga jeni,atje larg e ketu afer mbetshi mir ,e mir ju gjetsha,,,,hahaha:smile:
Santana,,,,,Frankfurt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:wink:

rilinda
12-11-07, 19:38
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), ari_m (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23336), BreD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23564), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), vizionar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23406)

Pėrshėndetje pėr tė gjithė juve qė jeni ksajde, e nė veēanti pėr Gjumashen, qė mė nė fund i paska dalur gjumi, e paska ardhur pėr tė na vizituar.

turisti
12-11-07, 21:03
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Sadri Loxha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23567), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Pranoni pėrshėndetjet e mija!
njė pėrshėndetje speciale pėr Luanen,nga Tushja

Faleminderit shume e nderuara. Te pershendes gjithashtu.:smile:

LABI
12-11-07, 21:30
Pershendetje per t'gjithe ju qe prezentoni ne keto momente

Amina
12-11-07, 22:12
Gjithashtu edhe une ju pershendes te gjitheve ne ket moment, ketu.

turisti
12-11-07, 22:29
Edhe une ju pershendes te gjithve,se bashku me LABIN dhe AMINE-n.:smile:

Estella
14-11-07, 00:36
pershdes gjiht anteret e ketij forumi

Naki
18-11-07, 20:26
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), arina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20855), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), bedi10 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23602), Doni88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19931), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), kid (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23341), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)


Pėrshėndetje tė gjithėve,ju dėshirojė ēaste tė mira nė Dardania.de!

rilinda
18-11-07, 20:47
4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), arina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20855), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), bedi10 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23602), Doni88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19931), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), kid (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23341), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)


Pėrshėndetje tė gjithėve,ju dėshirojė ēaste tė mira nė Dardania.de!

T'falemnderit z. Naki. Pėrshėndetje dhe juve.

gazi-de
18-11-07, 21:14
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
, 4peace, arton bala, bedi10, Doni88, egi, Gjumashja, hasanmehmeti, kener, kid, OROSHI, rilinda, selvija, Sy_kaltra, ubejd, Xuki, °Mili°

Nje pershendetje edhe nga une,dhe ju uroj nje fillim jave te qte..............

rilinda
18-11-07, 21:31
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
, 4peace, arton bala, bedi10, Doni88, egi, Gjumashja, hasanmehmeti, kener, kid, OROSHI, rilinda, selvija, Sy_kaltra, ubejd, Xuki, °Mili°

Nje pershendetje edhe nga une,dhe ju uroj nje fillim jave te qte..............

THNX. Pėrshėndetje edhe pėr TY Gaz. E pėrshėndetje edhe pėr k'ta qė janė ksajde.

LuLjaa
19-11-07, 19:06
Pershendetje per juve qe jeni online tash..

4peace, dardan100, Domira, geisha, Imeri, Naki, No MeRcY., Paperoni, rilinda

Po ashtu i pershendes edhe ata qe jan msheft :P

dardan100
19-11-07, 19:09
Pershendetje per juve qe jeni online tash..

4peace, dardan100, Domira, geisha, Imeri, Naki, No MeRcY., Paperoni, rilinda

Po ashtu i pershendes edhe ata qe jan msheft :P

FALEMINDERIT PER PERSHENDETJE, Luljaa!!!

dardan100
19-11-07, 19:11
Kerkoj ndjese per kete nderhyrje qe nuk ka te bej fare me kete teme, mirpo qe eshte e rendesishme!
Gjersa po shikoja ne Youtube , me erdhi nje mesazh privat tek adresa ime nga nje shqiptar i regjistruar ne Youtube, ku u njoftova per ekzistimin e nje web faqje shume atraktive, qe kam deshire ta ndaj se bashku me ju!

Ketu po e ripropozoj kete mesazh privat, ne menyre qe ti bashkangjitemi te gjithe KESAJ THIRRJE ME RENDESI PER TE GJITHE NE. FALEMINDERIT

MESAZHI ESHTE KY:

"
PERHAPE KETE MESAZH TEK SHOKET DHE TE AFERMIT TUAJ! NXITO
Ta penalizojme "shtetin kriminel" te Serbise para botes, ne VoteNation.com, Shkoni ne kete webfaqe dhe tek emertimi Serbia klikoni deri ne tri here rresht ne shenjen e "gishtit poshte" me shkrimin "Dislike", qe t'ia humbim reputacionin shkavellave qe tash jane ne poziten e trete, HE NANEN! Keni te drejt te votoni pas Gjdo 6 oreve edhe tri here te tjera pra mundesisht edhe 3 here ne dite, pra 9 vota. Ky sondazh eshte i hapur deri me 31 dhjetor te ketij viti, PRA te ngutemi e t'ia ndalim hovin Shkavellhanes!
Deri ne fund te ketij viti, kane mbet edhe 47 dite, pra nese perdor mire keto vota, mund te jen deri ne 410 vota kunder,, pra contra Serbise ne menyre qe te humbin kete pozite kaq te mire qe e kane (3°) dhe qe nuk e meritojne HIQ!
Hajde e t'ia prishim planet Shkaut!

kopjone kete web faqe (KETU POSHTE) dhe shkoni drejtperdrejt tek faqja e votime:

http://thevotenation.com/index.php?letter=STE VOTOJME TE GJITHE PRA!

rilinda
19-11-07, 23:27
Pėrshėndetje tetonve qė kokan ksajde. Sa mirė qė ju zuna krejtve online niher :biggrin:

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, aroza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22866)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, BreD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23564), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, eMiraa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23047), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), juskoster (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23491)*, LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)+, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)*, luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, remzi7777 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23443), Runiku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23586), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, shqipe__ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23487)*, SoKoLi-i-Maleve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21176)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, xnjeri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21747), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

Xuki
20-11-07, 17:13
Njė pėrshėndetje tė gjithve qė jan online!

turisti
21-11-07, 12:05
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), CrazyAlbo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23614), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), Flori-88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22393), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)

BaNu Ne JeT I sInQeRt
21-11-07, 20:40
Nje Pershendetje Rafaaaallllllllllllll Prej Meje...Mir Mbeteshi:smile:

Si Gjith meRespekt Per Ju....E Sinqerta....:smile:

AuRoNi
21-11-07, 21:27
Me nje Blic pershendetje, me nje te sinqert pershendetje per te gjithe dardania.de

rilinda
21-11-07, 21:53
Ooooo, thnx shumė, e pėrshėndetje edhe pėr juve dyve veē (t'sinqertėn edhe AuRoNin). E juve tjerve nuk po ju pėrshėndeti se hala si keni marr ato pėrshėndetjet n'faqen e kalume.

E ju dy, kalofshi sa ma mirė ksajde.

AuRoNi
21-11-07, 21:56
flm. lindush. mir se t'gjeta.

Luana
24-11-07, 19:11
Pershendetje miqte e mij te forumit Dardania, ju uroj fat, mbarėsi dhe gjithė tė mirat nė familjet e tyre dhe kudo tė mbretėroj paqa, gėzimi, lumturia dhe hareja. stafit drejtues te Dardanis i uroj punė te mbarė, nė punėn e tyre tė palodhėshme dhe suksese tė mė tutjeshme dhe falėminderit pėr ēastet e bukura dhe ēlodhėse qė na dhurojnė....sukses kudo..!!!

^katunari^
24-11-07, 19:35
Pershendetje mahalles se badihavgjive, a ka far muhabeti ore ???

SANTANA-29
24-11-07, 21:53
tung tung ju pershendes per zemersisht te gjithve, tri e treja pleq e plaka,kudo nga jeni ,,Mbremje te mir ju uroj....... Santana frankfurt,,,,,,,,,:smile:

Naki
25-11-07, 18:43
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), fadil (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13784), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Kontinenti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22114), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), zeos (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23647)

Tė gjithėve njė nga njė ju themė ju mirėmbrėma!

e_martumja
25-11-07, 19:08
Pershendetje te sinqerte per te gjithe antart e FD's

selvija
25-11-07, 19:10
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), fadil (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13784), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Kontinenti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22114), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), zeos (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23647)

Tė gjithėve njė nga njė ju themė ju mirėmbrėma!Mirmbrama dhe pershendetje nga ana ime Naki...

Dardan Kastrati
25-11-07, 20:18
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), fadil (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13784), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Kontinenti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22114), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), zeos (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23647)

Tė gjithėve njė nga njė ju themė ju mirėmbrėma!
Naki te flm per pershendetje, qofsh i pershendetur edhe nga ana ime dhe uroj te ia kalosh sa me mire ne mesin tone

Naki
26-11-07, 10:50
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Ethnic Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21488), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Knight (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23634), Krokodilli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16653), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Lona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055), Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), qika_pejes (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23388), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Ju pėrshėndes tė gjithėve !
Njė pėrshėndetje e veqant pėr KROKODILLIN!

Estella
27-11-07, 15:08
Pranoni te gjithe nje pershendetje nga un

SANTANA-29
27-11-07, 15:12
Pranoni te gjithe nje pershendetje nga un

Po mori si jo ,Flm,,,,Estella,,,,:smile:

Estella
27-11-07, 15:14
Po mori si jo ,Flm,,,,Estella,,,,:smile:

sps SANTANA-29..............

Pupi
27-11-07, 16:07
Pershendetje per te gjithe [email protected]

SANTANA-29
27-11-07, 16:09
Pershendetje per te gjithe [email protected]

Pupi,,,,flm............pershendetje edhe per ty shoki.....

vjeshta
27-11-07, 16:10
Pershendetje per te gjithe [email protected]


Flm Pupi ,gjithashtu edhe juve ,por edhe te tjereve qe jan prezent ne kete moment .

SANTANA-29
27-11-07, 16:13
Flm Pupi ,gjithashtu edhe juve ,por edhe te tjereve qe jan prezent ne kete moment .


FLM,,,,VJESHTA,,,,,,,,,,,,,,,,,:smile:

Murgesha
28-11-07, 01:27
Urime Dita e Flamurit pėr tė gjithė anėtarėt e Forumit Dardan.

Gjithashtu pėrshėndes e uroj tė gjithė shqiptarėt kudo qė janė.

Murgesha!

kaleshi
28-11-07, 07:50
Urime Dita e Flamurit pėr tė gjithė shqipetaret kudo qe jane

BE LK
28-11-07, 07:59
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jet e pamvarur.http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gif


Me respekt BE LK

Guri i madh
28-11-07, 09:23
pershendetje per te gjith antart e forumit DARDANIA .DEurime festa kombtare 28 NENDORI

luan_i
28-11-07, 10:48
PĖR TĖ GJITHĖ SHQIPTARĖT, KUDO QĖ JANĖ, URIME FESTAT E NĖNTORIT TĖ MADH!

Lona
28-11-07, 12:06
Pershendetje per fjithe anetaret e Forumit dhe njeherit Urime Festen e
http://www.albamedia-uk.com/Fotografite/FlamuriBedford.jpg

Lona
28-11-07, 12:10
Pershendetje per gjithe, Urime Festa e

http://www.albamedia-uk.com/Fotografite/FlamuriBedford.jpg

ssara
28-11-07, 12:30
Pershendetje te gjitheve
Duke shpresuar qe vitet e ardheshme te na gjejne me te bashkuar , ju uroj diten e Flamurit Kombetar GJITHE ANETAREVE TE DARDANISE

http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=96454&stc=1&d=1196124332

SANTANA-29
28-11-07, 15:13
SHUME URIME TE GJITHE ANEN NBAN BOTES KUDO NGA JENI::
28 NENTORIN, DATAT ME E SHENUARA NE HISTORINE E POPULLIT SHQIPTAR.Nje Dite qe mbledhi
Mbledhi njerz nga cdo an
Edhe Vatikanit selame tu i dhan
Shqiptari me Shqiptar vllazen kan me kan
Buqitshin malet e Shqiperis qe edhe sod jan ..

Ju pershendes te qithve kudo nga jeni
Me respekt santana-29,Frankfurt..

Estella
28-11-07, 16:12
Ju pershndes gjithve :)

Abetare
28-11-07, 16:33
http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpgGėzuar Festa e 28 Nentorit dhehttp://www.diplomacia.dk/pictures/adem_jashari.jpg Datėlindja e Heroit tonė Legjendar , Krenarisė sonė Adem Jasharit ...Pėrshėndetje pėr ju tė nderuar Forumistė..
Me respekt Abetarja

Paradox_13
28-11-07, 17:49
Pėr tė gjithė ju Dardanas-e tė nderuar
http://i109.piczo.com/view/2/g/y/0/o/4/c/j/o/v/g/9/img/i159864307_9626_3.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-11-07, 21:32
Ju Uroj te gjithve DIten e sotshme te festest tone te shqiptareve..!!!!

Mire mbeteshi te gjith...!!!:smile:

Estella
30-11-07, 17:19
Nje pershendetje per te gjithe cdo t'mire

selvija
01-12-07, 12:24
Per te gjithe nje weekend..!!!
http://picsrc.net/images/glitterComment.gifhttp://off1.imgcup.com/images/sluv/weekend/yelLuvlyWkndSweetieAnim.gif (http://www.sulb2.net/)

Naki
01-12-07, 18:18
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), PeJ0N (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23407), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Njė pėrshėndetje speciale pėr Vushtrrin,dhe juve ēė jeni nė kėto momente online!

Tė gjithėve ju dėshirojė njė Vikend relaksues!

turisti
01-12-07, 18:28
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), PeJ0N (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23407), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Njė pėrshėndetje speciale pėr Vushtrrin,dhe juve ēė jeni nė kėto momente online!

Tė gjithėve ju dėshirojė njė Vikend relaksues!

Faleminderit shume NAKI i nderuar.Te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj ēdo te mire.

TURISTI.

Linka_pz
01-12-07, 20:05
Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), Kepi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23684), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), Petrit_Ndoka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23683), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)+, suzii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23621), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), www.financat.com (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23685), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)Ju pershendes dhe ju uroj nje vikend dhe mbremje te kendshme !

Me respekt per te gjithe Linka_Pz

vjeshta
01-12-07, 20:46
Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), Kepi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23684), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), Petrit_Ndoka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23683), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)+, suzii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23621), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), www.financat.com (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23685), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)Ju pershendes dhe ju uroj nje vikend dhe mbremje te kendshme !

Me respekt per te gjithe Linka_Pz


Faleminderit Linka ,nje vikend te kendeshme edhe juve .

rilinda
01-12-07, 20:58
Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), Kepi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23684), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), Petrit_Ndoka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23683), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)+, suzii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23621), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), www.financat.com (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23685), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)Ju pershendes dhe ju uroj nje vikend dhe mbremje te kendshme !

Me respekt per te gjithe Linka_Pz


Vendaseeee... t'faleminderit shuuuuuumė. Pėrshėndetje edhe pėr TY edhe pėr tė gjithė qė janė ksajde tani. :wink:

gazi-de
01-12-07, 22:08
Blic pershendetje per te gjithe antaret e f/d,ata qe jon kasajde,ata qe jon mshef,per te gjithe qy,
Pershendtje........................

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-12-07, 23:24
Pershendetje per te gjithve....mire mbeteshi:smile:

Estella
01-12-07, 23:44
Pranoni pershndetje te perzemrta nga un :)

Domira
02-12-07, 11:48
I pershendes te gjithe miqt, anetaret e FD. Nje dite te mbare te gjitheve.

Dardan Kastrati
02-12-07, 12:48
Pershendetje per te gjithe jvue qe jeni ne linje duke ju uruar qaste sa me te mire ne forumin dardan
4peace, Domira, flandra, gen|us, Gjumashja, halla e madhe, hasanmehmeti, LABI, luan_i, pranveruesi, rilinda, RREBELJA, Veleshtari

Lijanna
04-12-07, 01:06
Ju pershendes te gjitheve, ju deshiroj nga zemra gjitha te mirat ne jete.

Do mė mungoni... :(

Lijanna

hasanmehmeti
04-12-07, 01:15
Ju pershendes te gjitheve, ju deshiroj nga zemra gjitha te mirat ne jete.

Do mė mungoni... :(

Lijanna

gjithashtu moter Lijanna:smile: , ku po na iken , pse na leni veten , sidoqofte te deshiroj nje rrugetim te mire , te mbare dhe te keshe shendet kudo qe te jesh.

shpresoj se do vish prap se shpejti:mad:

ju respekton
hasani

BaNu Ne JeT I sInQeRt
04-12-07, 10:46
Ju Pershendes te gjithve...!!!!

Liljana mire mbetesh shoqe..!!!

Lona
04-12-07, 14:38
Pranoni pershendetjet nga..

Lona

tushja
06-12-07, 18:14
tushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliros (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22978), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Ma-Origano (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23699), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), yzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23103)Pėrshėndetje tė gjithėve,ju dėshirojė njė mbrėmje relaksuese!

BE LK
06-12-07, 18:19
tushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliros (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22978), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Ma-Origano (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23699), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), yzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23103)Pėrshėndetje tė gjithėve,ju dėshirojė njė mbrėmje relaksuese!
Falemiderit e nderuar. mberteni dhe ju e pershendetur nga ana ime.


me repsekt BE LK

Mal-sori
06-12-07, 21:23
pershendetje te gjithve nga Mal-sori

Estella
07-12-07, 20:20
Pershendetje per te gjithe

Linka_pz
07-12-07, 22:53
Pershendetje ,ju uroj nje mbremje dhe vikend te kendshem !

gazi-de
08-12-07, 00:06
Blic pershendetje per te gjithe,dhe ju uroj nje fund jave te qete vjeshtore
Pershendetje Dardani....................

Naki
08-12-07, 19:43
Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405), B!nN1. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23731), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), gezim kerhani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23526), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Mal-sori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23682), Meti_tetova (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21235), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), skender ahmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23254)


Pėr ju ēė nė kėto momente jeni online nė dardania.de ,ju dėshirojė njė mbrėmje tė mirė!

Naki

Diana007
09-12-07, 00:22
Pershendetje per te gjith qe jeni ksajde dhe ata qe jan ne gjum tani , mbremje te mir ju deshiroj.

Me respekt Diana.

selvija
09-12-07, 13:25
Nje panaram te bukur solla ketu per ju..te shijojme syte me kete zbukurim,,te ikim pak mendejn e stines se dimrit...
ju deshiroj nje dile te kenshme per te gjith ju..
http://images.paraorkut.com/img/graphics/20071126100706_7d76724cde.jpg (http://www.recados.net/images/6441/Flor.html)

Cia-Ferizaj
10-12-07, 12:14
pershendetje ..............

Albonita
10-12-07, 12:17
Ju pershendes te gjithve, ju deshiroj nje fellim jave te mbar , me Rrespekt Albonita.!!

Dardan Kastrati
10-12-07, 15:48
Ju pershendees te gjitheve qe jeni ne online :
BE LK, Cia-Ferizaj, Dukagjinas_i, geisha, gjini, hasanmehmeti, Henori, LABI, Lona, Paperoni, rilinda, Romeo, taxisti, Tomori, VIRGJERESHA

Cia-Ferizaj
10-12-07, 19:44
http://i6.tagstat.com/images/user3/53/81/47/5381476922-62563394.jpg

Naki
10-12-07, 21:28
*B*u*K*i* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23747), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), armend12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23678), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elira_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21159), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gani halili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23746), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardania.de ju pėrshėndes tė gjithėve!

Dardan Kastrati
10-12-07, 21:33
*B*u*K*i* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23747), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), armend12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23678), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elira_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21159), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gani halili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23746), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardania.de ju pėrshėndes tė gjithėve!
Pershendetje edhe per ju i nderuar Naki , kaloja sa me bukur sonte ne mesin e forumit dardan

Murgesha
10-12-07, 22:15
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 414 (43 anėtarė dhe 371 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*+, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, aroza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22866)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), jador (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, Loading (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23648), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)*, taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Veleshtari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22529), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Moti sju kam parė kėshtu "kallaballėk" e sun durohem pa ju dėrgu tė gjithėve njė pėrshėndetje nga zemra me dėshirė qė tė argėtoheni maksimalisht.

Murgesha!

Dardan Kastrati
10-12-07, 22:22
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 414 (43 anėtarė dhe 371 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*+, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, aroza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22866)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), jador (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, Loading (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23648), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)*, taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Veleshtari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22529), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Moti sju kam parė kėshtu "kallaballėk" e sun durohem pa ju dėrgu tė gjithėve njė pėrshėndetje nga zemra me dėshirė qė tė argėtoheni maksimalisht.

Murgesha!
Te flm shume per pershendetjen e juaj , mire se erdhe ne mesin tone argetim te kendeshem ne vazhdim ...

vjeshta
10-12-07, 22:38
Flm Naki ,Dardan dhe Murgesha .....pershendetje edhe juve dhe argetim te kendeshem .

e_martumja
10-12-07, 22:45
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 414 (43 anėtarė dhe 371 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*+, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, aroza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22866)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), jador (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, Loading (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23648), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)*, taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Veleshtari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22529), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Moti sju kam parė kėshtu "kallaballėk" e sun durohem pa ju dėrgu tė gjithėve njė pėrshėndetje nga zemra me dėshirė qė tė argėtoheni maksimalisht.

Murgesha!FLM pran edhe ti nje pershendetje nga ana ime gjitheashtu edhe te gjithe antart qe jane online.

turisti
10-12-07, 23:07
*B*u*K*i* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23747), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), armend12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23678), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elira_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21159), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gani halili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23746), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardania.de ju pėrshėndes tė gjithėve!

Faleminderit shume i nderuar. Ju pershendes gjithashtu dhe ju faleminderona nga zemra.

TURISTI- rrugaē4ever

turisti
10-12-07, 23:09
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 414 (43 anėtarė dhe 371 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*+, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, aroza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22866)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), jador (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, Loading (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23648), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)*, taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Veleshtari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22529), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Moti sju kam parė kėshtu "kallaballėk" e sun durohem pa ju dėrgu tė gjithėve njė pėrshėndetje nga zemra me dėshirė qė tė argėtoheni maksimalisht.

Murgesha!

Flm shume e nderuara.

Edhe une ju deshiroj argetim sa me te mire dhe ju pershendes se bashku me antare te tjere.:smile:

rilinda
10-12-07, 23:11
Ju pershendees te gjitheve qe jeni ne online :
BE LK, Cia-Ferizaj, Dukagjinas_i, geisha, gjini, hasanmehmeti, Henori, LABI, Lona, Paperoni, rilinda, Romeo, taxisti, Tomori, VIRGJERESHA

Ooooo.. thnx.
Pėrshėndetje edhe pėr TY.

rilinda
10-12-07, 23:12
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 414 (43 anėtarė dhe 371 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*+, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, aroza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22866)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), jador (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, Loading (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23648), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)*, taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Veleshtari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22529), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Moti sju kam parė kėshtu "kallaballėk" e sun durohem pa ju dėrgu tė gjithėve njė pėrshėndetje nga zemra me dėshirė qė tė argėtoheni maksimalisht.

Murgesha!

Qysh na paske zan krejtve k'shtu, sikur une niher :biggrin:
T'falemnderit Murgeshė pėr pėrshėndetje, e kėsaj pėrshėndetjes tėnde po i pashkangjitem dhe unė.

rilinda
10-12-07, 23:13
*B*u*K*i* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23747), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), armend12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23678), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elira_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21159), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gani halili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23746), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardania.de ju pėrshėndes tė gjithėve!

T'falemnderit z. Naki. Pėrshėndetje dhe pėr ju.

rilinda
10-12-07, 23:15
Flm shume e nderuara.

Edhe une ju deshiroj argetim sa me te mire dhe ju pershendes se bashku me antare te tjere.:smile:

Edhe mu a?:rolleyes:
N'rregull. T'falemnderit, e shyqyr qė mrrijte prap n'Dardani (se nime moti nuk t'kom pa ksajde), e na pėrshėndete. Nejse, ty nuk ta zam pėr t'madhe edhe nėse nuk na viziton mė shpesh pasi qė gjithmonė je nė udhėtime.

Pėrshėndetjeeeeee...

turisti
10-12-07, 23:22
Edhe mu a?:rolleyes:
N'rregull. T'falemnderit, e shyqyr qė mrrijte prap n'Dardani (se nime moti nuk t'kom pa ksajde), e na pėrshėndete. Nejse, ty nuk ta zam pėr t'madhe edhe nėse nuk na viziton mė shpesh pasi qė gjithmonė je nė udhėtime.

Pėrshėndetjeeeeee...

Hahahahahahahahahahahaha,me nder ēofshe. Une jam - ksajde- gjithmone..........:biggrin:

rilinda
10-12-07, 23:29
Hahahahahahahahahahahaha,me nder ēofshe. Une jam - ksajde- gjithmone..........:biggrin:

Aaaaah, nime harrova qė TI, gjithmonė mendjen kėtu e ke :biggrin:

turisti
10-12-07, 23:34
Aaaaah, nime harrova qė TI, gjithmonė mendjen kėtu e ke :biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha h,mire e ke pshtjell........:biggrin:

Zero Cool
12-12-07, 10:04
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

tushja
16-12-07, 13:10
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
tushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), @-crecck (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23778), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), Imeri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23558), Petrit Koraqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23779), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)


Pėrshėndetje tė gjithėve,ju deshirojė njė ditė tė mirė!

Pupi
16-12-07, 13:14
Tushe mir se erdhe.
Edhe pse emrin tim se paske gjetur aty, ska gjė (unė edhe ashtu s'dukem) shkruaj shumė ngadalė sa qė po tė isha online do u bėja veremin derisa tė pritnit ta postoja mesazhin!

Dardan Kastrati
16-12-07, 15:05
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
tushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), @-crecck (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23778), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), Imeri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23558), Petrit Koraqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23779), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)


Pėrshėndetje tė gjithėve,ju deshirojė njė ditė tė mirė!
te flm , pershendetje te ngrohta edhe juve e nderuar , kaloja sa me bukur ne vazhdim...

Doniii
16-12-07, 19:31
Doni quhem, po e lo nje pershendetje per te gjithe anetaret.
Mire se ju gjeta.

Zana_ch
16-12-07, 19:38
Pershendetje per ju qe jeni on-line
4peace, Agnesa Januzi, Amina, Bjeshka1, Breshka, Doniii, Mal-sori, Naki, Peja-Boy, rilinda, RRUSHI, selvija

Naki
16-12-07, 21:31
Pershendetje per ju qe jeni on-line
4peace, Agnesa Januzi, Amina, Bjeshka1, Breshka, Doniii, Mal-sori, Naki, Peja-Boy, rilinda, RRUSHI, selvija


Ju faliminderit Zana-ch,edhe unė po shetiti me bicikletė nėpėr forum dhe po ju dergojė njė blic pėrshėndetje tė gjithėve!

Pupi
17-12-07, 22:41
"Kalimtar,

Ketu gjindet Zana. Jetoi... dashuroi... gaboi... mbijetoi... po kurre nuk pushoi......

Ngrij nje dolli. Jeto, dashuro, dhe nese s'ke rruge tjeter, gabo! Vec kurre mos u pendo!

I Panjohur, Zana te pershendet."

Njė enkas pėrshėndetje pėr zanushin.
valla mi zana ,bukur e paske thurur kėtė.

Gjithashtu pėrshendetje dardani

SANTANA-29
18-12-07, 15:26
me fast festa e Kurban Bajramit...paqe , mirese dhe dashuri me njeri tjetrin,
Zoti ju bekoft,,,santana,frankfurt,,

Kercovari
19-12-07, 17:53
http://img120.imageshack.us/img120/9331/resizedscreenshot075wf1.jpg

turisti
19-12-07, 18:07
http://img120.imageshack.us/img120/9331/resizedscreenshot075wf1.jpg

Faleminderit :biggrin: kolege :biggrin: ,gjithashtu dhe ty.

uck_aksh
20-12-07, 15:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tztztztzt-1.jpgpershendetje te gjithve FLM per votat e juaja

Dardan Kastrati
20-12-07, 15:51
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tztztztzt-1.jpgpershendetje te gjithve FLM per votat e juaja

http://img88.imageshack.us/img88/1095/11977417rm7eo2.gif

DEA
20-12-07, 17:56
Ne munges kohe, qe te kaloj neper odat e secilit, ju pershendes pa pike pritese:smile: te gjithe qe nga stafi(trungu) i Dardanise e deri tek anetaret me te ri te kesaj shtepije te madhe, duke jau uruar festen e Bajramit e me pas festat e fundevitit !
Une po pershendetem deri ne vitin e ardhshem, se jam ne" lufte me kohen" e nuk premton te kaloje me shpesh kesajde.


Me te mira dhe shume urime nga DEA

turisti
20-12-07, 19:50
Ne munges kohe, qe te kaloj neper odat e secilit, ju pershendes pa pike pritese:smile: te gjithe qe nga stafi(trungu) i Dardanise e deri tek anetaret me te ri te kesaj shtepije te madhe, duke jau uruar festen e Bajramit e me pas festat e fundevitit !
Une po pershendetem deri ne vitin e ardhshem, se jam ne" lufte me kohen" e nuk premton te kaloje me shpesh kesajde.


Me te mira dhe shume urime nga DEA

Faleminderit shume e nderuara. Gjithashtu te pershendes shume dhe te deshiroj me shume kohe.:smile:

L~Nora
20-12-07, 22:39
Me fat te gjithve Kurban bajramin....
Drita e kesaj dite lete nxen,Shpirtin tend.Gezimi le ta mund hidhrimin.Zoti ta dasht ata qe se ke.Ta ruajt ate qe e ke.

Dardan Kastrati
21-12-07, 12:38
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Dardan Kastrati, BE LK, Bjeshka1, blini, Cia-Ferizaj, Domira, egi, gjini, hasanmehmeti, Kronisti, MemphiSx, Sy_kaltra

PERSHENDETJEEEEEEEEEE argetim te kendeshem per te gjithee....

BE LK
21-12-07, 13:14
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Dardan Kastrati, BE LK, Bjeshka1, blini, Cia-Ferizaj, Domira, egi, gjini, hasanmehmeti, Kronisti, MemphiSx, Sy_kaltra

PERSHENDETJEEEEEEEEEE argetim te kendeshem per te gjithee....
mbetesh dhe ti i pershendetur i nderuar.

BE LK

Arkza_1
23-12-07, 12:51
H A L L O

Pupi
23-12-07, 12:54
H A L L O

Alo Arkeza, si u bė nomber 1, mendoja qė kemi njė arkez kėtu.

Edhe nga unė Pėrshendetje pėr tė gjithė.
I madh e i vogėl,
I pasur e i varfėr.
I bukur e i "bukur"
Thjesht pėr tė gjithė Pėrshėndetje.

Arkza
23-12-07, 13:01
Alo Arkeza, si u bė nomber 1, mendoja qė kemi njė arkez kėtu.

Edhe nga unė Pėrshendetje pėr tė gjithė.
I madh e i vogėl,
I pasur e i varfėr.
I bukur e i "bukur"
Thjesht pėr tė gjithė Pėrshėndetje.Pupi Hallo edhe ty hahahahahah qka me Bo Bre edhe Buken Prej Goje dojne me ma Marr e Lemo edhe Nickun !!! Le tet Knaqet me Senet Mija se Gjynah a !!!:biggrin:

Pupi
23-12-07, 13:06
Pupi Hallo edhe ty hahahahahah qka me Bo Bre edhe Buken Prej Goje dojne me ma Marr e Lemo edhe Nickun !!! Le tet Knaqet me Senet Mija se Gjynah a !!!:biggrin:
Hah, po ta kan lakmi, GEE.. Apo mos po lazdrohesh ti vet:wink: ?

BE LK
23-12-07, 13:09
ate me duket se e derguan me lope se ju fshi surrati. hahhahahahaha

Arkza
23-12-07, 13:28
Hah, po ta kan lakmi, GEE.. Apo mos po lazdrohesh ti vet:wink: ?Per Zotin Pupi Jo !!!!! Por Njani e ka Bo keshtu veq me Inati Teme Por un jam ajo ne Qender te Vetmendjes !!! Nuk Dorzohem Fare e Lemo atij e as qe me HAN PALLA !!!

BE LK
23-12-07, 13:31
Per Zotin Pupi Jo !!!!! Por Njani e ka Bo keshtu veq me Inati Teme Por un jam ajo ne Qender te Vetmendjes !!! Nuk Dorzohem Fare e Lemo atij e as qe me HAN PALLA !!!
eeeejjjj cfar je tu thane me kujdes. se te degjuan gjith bota.

Arkza
23-12-07, 13:32
eeeejjjj cfar je tu thane me kujdes. se te degjuan gjith bota.Qfare te Keqe Thash !!! ? BE LK !?

BE LK
23-12-07, 13:36
Qfare te Keqe Thash !!! ? BE LK !?
Per Zotin Pupi Jo !!!!! Por Njani e ka Bo keshtu veq me Inati Teme Por un jam ajo ne Qender te Vetmendjes !!! Nuk Dorzohem Fare e Lemo atij e as qe me HAN PALLA !!!

.................................................. ........................

Arkza
23-12-07, 13:40
.................................................. ........................Hajt se me Dit ti se per Kon eshte Fjala edhe vet thua Keshtu !!! Njese me Shume mos me Vet Ok

gazi-de
23-12-07, 13:53
PERSHENDETJE................:smile:

GjiLanasJa_
23-12-07, 15:08
Hajt Edhe Un Po Ju PershendeS Pak @ Heheh!

Dardan Kastrati
23-12-07, 15:10
Hajt Edhe Un Po Ju PershendeS Pak @ Heheh!
Pershendetje edhe per juve dhe mire se erdhe ne mesin tone .......

flutra
25-12-07, 14:39
Pershendetje per te gjith ju qe jeni online tash

BeLLa^SteLLa
26-12-07, 16:45
Pershendetje per te gjith juve

LABI
27-12-07, 15:07
Shfrytezoj rastin t'ju pershendes te gjitheve ne keto dite te fundit te vitit plak

Albonita
27-12-07, 19:01
Pershendetje per te gjith JU ..Albonita.!!

LaCoStA
28-12-07, 04:43
Pershendetje per te gjithe antaret e forumit

Cia-Ferizaj
28-12-07, 14:32
Pershendetje per te gjithe antaret e forumit

flm edhe ty ........ qka je qu me sabah ,,,,,, mos je tu e fal sabahin :biggrin:

SANTANA-29
28-12-07, 16:05
Sa mire eshte kur je ne prag te ndrrimit te vitit,besoi se te gjith pregatiten per kto festat e fundit dhe i harrojn pak a shum problemet apo shum gjera qe jan ne jeten e perditshme duke ju dhen pergaditjes per fetat e fundevitit.
Por te mos harroi te ju uroi edhe nje vite te mbar e plot suksese akoma eshte heret por eshte nje urim per pregaditje .

GĖZUAR VITI I RI 2008

sanhttp://www.eurtravelalternative.com/images/Xmastree3.giftana-29 Frankfurt,,,,,,,,,,

LOJETARI
28-12-07, 16:47
Pika pika po bie shi ,ua uroj vitin e Ri !!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

BE LK
28-12-07, 17:43
Pika pika po bie shi ,ua uroj vitin e Ri !!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:
ika pika bie shi sa i mire qenka ky per poezi... hahhahahahahahahahttp://dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif

Cia-Ferizaj
28-12-07, 18:17
hahaha hihihi
te uroj
vitin e ri

Sy_kaltra
28-12-07, 18:17
Pershendetje per te gjith ,ju uroje nje mbremje te hareshme .

SANTANA-29
28-12-07, 23:17
Pika pika po bie shi ,ua uroj vitin e Ri !!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

Po me doket se po te shoh sa e ke lodhur trurin ti shruajsh keto fjal aq te mira,,,hahahahahahahahahahahhahahaha,,,:tongue:

Naki
30-12-07, 11:59
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), RREBELJA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23687), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)


Pranoni pėrshėndetjet e sė Dieles,duke ju deshiruar ēaste tė mira nė vazhdim ju pėrshėndes tė gjithėve!

selvija
30-12-07, 22:26
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), RREBELJA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23687), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)


Pranoni pėrshėndetjet e sė Dieles,duke ju deshiruar ēaste tė mira nė vazhdim ju pėrshėndes tė gjithėve!Pershendetje edhe ty Naki..Urime viti i ri..

Murgesha
30-12-07, 22:38
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 393 (37 anėtarė dhe 356 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)+*, blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, dorii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23850), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), No MeRcY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23241), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Njė mbrėmje sa mė tė kėndshme e argėtim pa kufi pėr tė gjithė ju qė po qėndroni pėr momentin nė Dardani.


Ju dėshiron Murgesha!

turisti
30-12-07, 22:42
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 393 (37 anėtarė dhe 356 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)+*, blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, dorii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23850), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), No MeRcY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23241), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Njė mbrėmje sa mė tė kėndshme e argėtim pa kufi pėr tė gjithė ju qė po qėndroni pėr momentin nė Dardani.


Ju dėshiron Murgesha!

Faleminderit shume e nderuara.

Ju pershendes gjithashtu si dhe tjerve ne kete grupe ku edhe vet gjindem. :smile:

LOJETARI
30-12-07, 22:53
Jam ndoshta antari mė i pasjellshėm nė forum pėr sa i pėrket pėrshėndetjeve .Shfrytėzoj rastin tė zbusė pak kėtė pėrtaci timen duke pėrshėndetur tė gjithė antarėt e forumit me apo pa ylli nė ball *****.

Artisti
31-12-07, 16:53
Jam ndoshta antari mė i pasjellshėm nė forum pėr sa i pėrket pėrshėndetjeve .Shfrytėzoj rastin tė zbusė pak kėtė pėrtaci timen duke pėrshėndetur tė gjithė antarėt e forumit me apo pa ylli nė ball *****.

Pas pertacit te pare, natyrisht se vjen i dyti hahahahahahaa

qe edhe prej meje nje pershendetje per te gjithe, sikur per shoqet ashtu edhe per shoket

Ē'kemi ndonjė tė re?http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 394 (28 anėtarė dhe 366 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), ShqiPaix (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23846), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), taulanti-struga (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23853), unix (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22712)
Pse nuk mujta me ju a qite edhe une ata yllat edhe Bondit plusin si Murgesha more ?

Me siguri nuk po me punon kompjuteri mire diēka

hhhhahaaaaahaha

.

uliksi31
31-12-07, 17:35
Mbas ketyre t'dyve edhe une jame i treti. Qe pra veset nuk jan me brina por qeshtu, mos pershendetja e njani tjetrit. Por kjo pune eshte met leme. Prit more se po harroj me ju pershendet prap.:biggrin:
Prej mat madhit e deri te antari ma i ri, te gjithve ju pershendes bile edhe po shfrytzoj rastin qe t'ju uroj gjith te mirat per vitin qe po hyjm 2008.

Uliksi

LaCoStA
31-12-07, 17:49
Pershendetje per te gjithe , Urime Viti i Ri

Naki
01-01-08, 14:59
Njė blicė pėrshėndetje nė diten e parė tė vitit tė ri 2008,ju dėshirojė tė gjithėve njė pasdite tė mirė festive! 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Mario (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23833), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

BE LK
01-01-08, 20:46
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 393 (37 anėtarė dhe 356 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)+*, blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, dorii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23850), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), No MeRcY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23241), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Njė mbrėmje sa mė tė kėndshme e argėtim pa kufi pėr tė gjithė ju qė po qėndroni pėr momentin nė Dardani.


Ju dėshiron Murgesha!
I paska nxjerr murgesha te gjitha ne shesh. hahhahahahaa

GjiLanasJa_
01-01-08, 21:14
......Hallu Qysh Jeni Ajeni Mir a U Qut a Pushut Hiqq uhaaa!!

aLbaChiCk
01-01-08, 21:36
Pershendetje per te gjith anetaret ju uroj nje fillim te mbar te vitit

Diana007
01-01-08, 21:50
Pershendetje per te gjith anetaret ju uroj nje fillim te mbar te vitit

Flm ..... pershendetje edhe per ty .

GjiLanasJa_
02-01-08, 18:28
... Pershendetje.. Juve....!!!

Albonita
06-01-08, 16:51
Ju pershendes te gjithve qka jeni ktu edhe qka nuk jeni ... le te jet nje vit i mbar dhe i suksesshem per ju the gjith VITI 2008 me shum rrespekt ju pershendes mir mbetshi ..!!

Naki
06-01-08, 22:21
Pas pushimit nga tė ftohtit dhe acarit po rikthehem me fotoaparatin blic pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente jeni online.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), ATEIST (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23286), bekim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16057), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Skallxoj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23117), sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), suzii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23621), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

turisti
06-01-08, 22:54
Pas pushimit nga tė ftohtit dhe acarit po rikthehem me fotoaparatin blic pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente jeni online.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), ATEIST (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23286), bekim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16057), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Skallxoj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23117), sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), suzii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23621), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Faleminderiti nderuari Naki. Te pershendes gjithashtu si dhe forumistat tjere.:smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
08-01-08, 14:04
Jupershendes te gjithve...POsaqerisht shoqeris time...mir mbeteshi te gjith...:smile:

Dreni30
09-01-08, 10:53
Nje pershendetje per te gjithe anetaret e forumit, kudo qe jeni.

turisti
09-01-08, 11:25
Nje pershendetje per te gjithe anetaret e forumit, kudo qe jeni.

Oo,faleminderit shume i nderuar.

Po ku je shoki qe spo dokesh ksajde? Shpresoj se do te lirohesh pak nga obligimet e shumta dhe se do te kthehesh pak ketu me pushue.

Te pershebdes gjithashtu dhe te deshiroj ēdo te mire kudo qe te jesh.:smile:

GjiLanasJa_
09-01-08, 20:38
... Pe“rshendeTje Juve...!

AuRoNi
09-01-08, 21:01
Pėrshėndetjeeeeeeee.
Thjesht e sinqert. ka pa thon dikur Turisti

Naki
11-01-08, 18:58
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901), Rikky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23922), xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905)

Duke ju dėshiruar njė fundjavė tė mirė ju pėrshėndes tė gjithėve!

Pupi
11-01-08, 19:11
Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithėve.
Edhe ty Naki qė po mi fshin temat. ( ha,ha tė vogėl)

Naki
11-01-08, 19:57
Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithėve.
Edhe ty Naki qė po mi fshin temat. ( ha,ha tė vogėl)

Jemi ēėlluar familje e madhe,e unė Gjyshit nuk ja prishi timin e duhanit!
Pėrshėndetjen tuajė e konsiderojė tė ēmuar dhe si te tillė po e marrė me vete.

Naki

BE LK
11-01-08, 20:11
Pershendetje per te gjithe Anetaret e FD.

Xuki
12-01-08, 09:17
Mirėmėngjesi.

Ju pėrshėndes dhe ju uroj njė fundjavė tė kėndshme.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

turisti
12-01-08, 20:30
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), franchesk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23932), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673),selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

Pershendetjet nga zemra per te gjith juve qe jeni ksajde.:smile:

Naki
12-01-08, 20:40
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), franchesk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23932), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673),selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

Pershendetjet nga zemra per te gjith juve qe jeni ksajde.:smile:


Turisti me shokė,faliminderit i nderuar!
Mė vjenė mirė ēė kamera e juajė realizojė edhe njė fotoblicė ku qenka edhe i nderuari Honesty.

Pėrshėndetje dhe njė mbrėmje te mirė nė Dardania.de!

Naki

selvija
12-01-08, 20:59
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), franchesk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23932), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673),selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

Pershendetjet nga zemra per te gjith juve qe jeni ksajde.:smile:Pershendetje edhe nga ti Turisti hahahhahaa sa mu qesh qka ma paske zvoglue nikun hahahahah...:biggrin:

turisti
12-01-08, 21:40
Pershendetje edhe nga ti Turisti hahahhahaa sa mu qesh qka ma paske zvoglue nikun hahahahah...:biggrin:

Me fal, ka qene - gabim teknik,me fal shoqe.:smile:

AuRoNi
12-01-08, 21:45
Pėrshėndetje forumist tė dashur.
Vėrtet kur ka njeriu njė ditė tė rėndė pune, dhe si mbetet kohė pėr asgjė tjetėr,
vjen forumi.
Forumi sikur tė jep atė ndjenjė qė nuk je vetėm, qė nuk tė ka ikur bota.
Nė forum( nė kėtė forum) shkruhet shumė, dhe nga shumė njerėz, nga kėta shumė njerėz mėson njėherit edhe shumė gjėra.
Dhe pėr sė fundit vjen nė pėrfundim qė ke "shpėtuar ditėn".
Juve qė e mbani kaq tė kthjellėt dhe aktual kėtė forum, unė nga zemra ju pėrshėndes dhe ju zgjatė dorėn renė njė nga njė.

Cia-Ferizaj
13-01-08, 14:05
pershendetje per te gjithe anetaret

Naki
14-01-08, 00:08
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), alampa10 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23934), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), HoteL-MadriD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14323), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), LEDHATIMI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18063), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Rikky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23922), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Nė kėto orė tė vona tė pas mesnates ju dėrgojė pėrshėndetje tė gjithėve juve ēė fotoblicė ju regjistrojė,dhe juve ēė mbeteni prapa perdeve!

vjeshta
14-01-08, 00:10
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), alampa10 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23934), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), HoteL-MadriD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14323), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), LEDHATIMI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18063), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Rikky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23922), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Nė kėto orė tė vona tė pas mesnates ju dėrgojė pėrshėndetje tė gjithėve juve ēė fotoblicė ju regjistrojė,dhe juve ēė mbeteni prapa perdeve!


Flm ,nje pershendetje te qete mesnatore edhe per juve .

teutaA
14-01-08, 07:20
nje pershendtje per juve

Lona
14-01-08, 09:21
Pershendetje per gjithe anetaret e forumir Dardan, duke ju deshiruar nje fillim jave te palodhshme dhe te kendshme..

Nirvana Band
15-01-08, 15:05
Pershendetje per te gjithe, ju deshiroj nje jave te mbare dhe shendet te mire.

Albonita
15-01-08, 17:51
Pershendetje per te gjith , ju qe ndodhni ktu deshiroj te keni nje jav shum te qet e te pa lodhur Mir betshi.

rilinda
16-01-08, 12:07
Njė pėrshėndetje speciale e kam pėr anėtarin drytty, i cili po na e pasuron forumin me filma pėr shkarkim.


Pėrshėndetje pėr ty drytty.

BE LK
16-01-08, 15:37
NJe pershendetje per anetaret Online,

4peace, AKT, Bjeshka1, e_sinqerta, fadil, Galaxy, gjini, Lona, MemphiSx, mentor*, pranveruesi, uck_aksh, unix, Xuki.

Naki
16-01-08, 23:06
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), *B*u*K*i* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23747), bexhet (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23954), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905)

Ju pėrshėndes tė gjithėve duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de!

rilinda
17-01-08, 15:33
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), *B*u*K*i* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23747), bexhet (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23954), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905)

Ju pėrshėndes tė gjithėve duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de!

T'falemnderit z. Naki.
Pėrshėndetje edhe pėr juve!

Cia-Ferizaj
18-01-08, 01:07
pershendetje nga une te gjitheve

Albonita
18-01-08, 17:31
Ju Pershendes te gjithve , deshiroj nje Fund jave sa me te mir, mir mbetshi te Gjith .!!

Dardan Kastrati
18-01-08, 18:16
Pershendetje te gjitheve qe jeni ne forumin e dardanise dhe uroi te ia kaloni sa mire ne kete mbremje ....

~AmaZonA~
18-01-08, 18:18
Pėrshėndetje pėr ju tė gjithe,ju dėshiroj njė fundėjave tė kėndshme :smile:

Arkza
18-01-08, 18:22
Te Flm .... Amazona ! Gjithashtu edhe ty Pershndetje dhe Vikend te Kendshume !:smile:

Naki
18-01-08, 21:25
Pėrshėndetje pėr ju tė gjithe,ju dėshiroj njė fundėjave tė kėndshme :smile:

Faliminderit Amazona,mbeteni edhe ju tė pėrshėndetur!

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), *B*u*K*i* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23747), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Meti_tetova (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21235), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), pranveruesi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23638), Zonjusha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22150)

Ndėrsa blicėkamera - ju dėrgonė pėrshėndetje tė gjithėve ēė nė kėto momente jeni Online!

Honesty^uk.
18-01-08, 22:36
Faliminderit Amazona,mbeteni edhe ju tė pėrshėndetur!

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), *B*u*K*i* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23747), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Meti_tetova (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21235), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), pranveruesi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23638), Zonjusha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22150)

Ndėrsa blicėkamera - ju dėrgonė pėrshėndetje tė gjithėve ēė nė kėto momente jeni Online!

Faleminderit i miku im
Fundjave te kendshme prane familjes tende.

natyra
21-01-08, 02:38
Fillimishte si anetare e re, ni pershendetje per gjithe ju te nderuar anetar/e, si dhe per stafin drejtues te ketij Forumi Dardania.de

Ju pershendet
Natyra

Naki
22-01-08, 14:32
Ē'kemi ndonjė tė re?http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 421 (34 anėtarė dhe 387 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), JaniBer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23981), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), samire (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23834), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Sharr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22873), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), vuthjanja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22834), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Dardania.de Statistikat http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/stats.gifTema: 8,196, Postime: 792,570, Anėtarėt: 10,282
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, joti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23982)Duke ju dėshiruar tė gjithėve njė pas dite tė mirė nė Dardania .de,ju pėrshėndes!

Naki
22-01-08, 14:34
Fillimishte si anetare e re, ni pershendetje per gjithe ju te nderuar anetar/e, si dhe per stafin drejtues te ketij Forumi Dardania.de

Ju pershendet
Natyra

Mirė se vjenė nė parkun mė tė bukur virtual,Dardania.de.

Naki

Albonita
25-01-08, 21:37
Ju pershendes te gjithve se gjindeni ktu, ju uroj nje fund jave te qet mir mbetshit ...

vjeshta
25-01-08, 21:50
Ju pershendes te gjithve se gjindeni ktu, ju uroj nje fund jave te qet mir mbetshit ...

Faleminderit ,pershendetje edhe ty ..

uck_aksh
27-01-08, 00:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Antaret-e-forumit.gif

vjeshta
27-01-08, 01:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Antaret-e-forumit.gif
Flm Uqk ,gjithashtu edhe juve .

Pupi
27-01-08, 01:22
Edhe unė po u lė nė shnet pėr sonte, u bė vonė.
Si them unė Pup "filozofi"?
Po pra,
Edhe nesėr ėshtė njė ditė!

Albonita
27-01-08, 16:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Antaret-e-forumit.gif Gjithashtu ke pershendetje nga une se ze nje vend ktu flm shum nga ti i Nderuar deshiroj gjdo te mir nga Albonita.

Dardan Kastrati
27-01-08, 18:09
Pershendetje per te gjithe juve qe jeni ne Online :
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Bjeshka1, blini, guri70, hawk, Honesty^uk., LABI, lezet aga, lirik, lulja e malsis, pranveruesi, uck_aksh, ~AmaZonA

Honesty^uk.
27-01-08, 19:05
Pershendetje per te gjithe juve qe jeni ne Online :
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Bjeshka1, blini, guri70, hawk, Honesty^uk., LABI, lezet aga, lirik, lulja e malsis, pranveruesi, uck_aksh, ~AmaZonA

Faleminderit o i nderuar
Caste te kendshme te uroj kudo qe te ndodhesh.

Albonita
28-01-08, 15:28
Ju pershendes te gjive qka jeni ktu ,, ju deshiroj nje fillim jave pa lodhje mir mbetshi .....

Naki
30-01-08, 21:15
agrONN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21863), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), armend12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23678), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23601), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mal-sori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23682), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), Zonjusha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22150)

Duke ju deshiruar ēaste te mira nė dardania.de ju pėrshėndes!

Albonita
30-01-08, 21:22
agrONN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21863), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), armend12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23678), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23601), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mal-sori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23682), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), Zonjusha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22150)

Duke ju deshiruar ēaste te mira nė dardania.de ju pėrshėndes!Gjithashtu te pershendes i Nderuar .!!

Zana_ch
30-01-08, 21:29
Pershendtje juve qe jeni online


agrONN,
Albonita,
armend12,
Bjeshka1,
Dina,
gazi-de,
hasanmehmeti,
Honesty^uk.,
LABI, lirik,
Mal-sori,
Paperoni,
Prishtinasja_,
rilinda,
selvija,
sunrise,
Zonjusha

Prishtinasja_
30-01-08, 21:33
Pershendtje juve qe jeni online


agrONN,
Albonita,
armend12,
Bjeshka1,
Dina,
gazi-de,
hasanmehmeti,
Honesty^uk.,
LABI, lirik,
Mal-sori,
Paperoni,
Prishtinasja_,
rilinda,
selvija,
sunrise,
Zonjusha


Zanushe,

gjithashtu prano edhe nga ana ime nje pershendetje te sinqerte ! :wink:

Guri i madh
01-02-08, 14:01
pershendetje juve Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Cipiripipr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23702), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), elenora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22751), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)

Zana_ch
01-02-08, 23:06
Ju pershendes te gjithve se gjindeni ktu


bennyy,
blini,
guri70,
Honesty^uk.,
kener,
LABI,
LaCoStA,
lirik,
napoleoni,
Paperoni,
Preshevar,
rilinda,
sunrise,
teutaA,
uck_aksh

Zana04
02-02-08, 15:30
Ju pershendes te gjithve.. nje fundjave te kendeshme ju deshiroj.

Pupi
02-02-08, 21:38
Edhe une po ju qoj pershendetje te perzemerta per USB te gjithe antareve te dardania.de

Elina
02-02-08, 21:43
Edhe une po ju qoj pershendetje te perzemerta per USB te gjithe antareve te dardania.de

Pupi mire qe po e len nga nje pershendetje aty ketu per ne :tongue:

Gjithashtu te pershendes edhe une ty,,,edhe te gjith anetaret qe jan online ...

Caste te kendeshme ju deshiroje ...

Pupi
02-02-08, 21:47
Pupi mire qe po e len nga nje pershendetje aty ketu per ne :tongue:

Gjithashtu te pershendes edhe une ty,,,edhe te gjith anetaret qe jan online ...

Caste te kendeshme ju deshiroje ...

Jo, Unė ju lė pėrshėndetje dhe at me gjithė zemer, nuk jam i inkuadruar shumė nė forume tjera, pėr tė mos thėnė fare hiq.
Nė dardania.de vijė ju shohė, ja jap ni Batare(Thėnje e huazuar) dhe iku hahahahaha
Ama xhan ju kam, ktu mos dyshoni fare!

Estella
03-02-08, 01:57
Pershendetje per te gjithe anertet e forumit posaqerisht pershndes BreD :)

Honesty^uk.
03-02-08, 12:43
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 334 (24 anėtarė dhe 310 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)


Pershendetje per ju qe jeni online.
Kalofshi sa me kendshem.

Honesty

Lijanna
03-02-08, 18:22
Pershendetje per te gjithe juve, ju deshiroj cdo te mire. Kalofshit qysh t'ua do qejfi...

Lijanna :)

Xuki
03-02-08, 22:49
Ju pėrshėndes tė gjithve qė jeni nė lidhje.

Ciaooo

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

BreD
04-02-08, 00:53
Preshndetje t'veqant Per Estellen

LABI
04-02-08, 12:37
Pershendetje te gjitheve juve qe jeni ne forum ne keto momente

Linka_pz
04-02-08, 12:38
Pershendetje ,mire se erdhe Labi , nje dite te kendshme te uroj !

LABI
04-02-08, 12:56
Pershendetje ,mire se erdhe Labi , nje dite te kendshme te uroj !

T'falemnderit per mirepritjen . Nje ashtu dhe une te uroje nje dite te mire (ashtu si ke deshire vete )... Te kendshme s'po ta uroje , pasi qe ne Kosove deri me tani vetem shije te hidhura kemi pasee ... :biggrin:

Ishalla mbas keti statusi (pavareise) po bohemi te kondshem .. :biggrin:

Te pershendes

Dardan Kastrati
04-02-08, 13:20
Pershendetje juve qe jeni ne ON.
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Dardan Kastrati*, BreD, Estella, LABI, natyra, Oqeani

Zana_ch
04-02-08, 22:22
Ju pershendes e ni herit ju them edhe naten e mir ........kaloni bukur ne vazhdim

Albaner, Albanian, Bjeshka1, Cia-Ferizaj, dexter, e_martumja, Henori, Honesty^uk., Kodra, linda,lirik, Luana, MemphiSx, natyra, Paperoni, PeJ0N, Peja-Boy, Prishtinasja_, SANTANA-29, selvija, shkendijetahiraj, Tomori

Dardan Kastrati
05-02-08, 18:40
Pershendetje te gjithe qa jeni Online ...

ReCoRd
06-02-08, 17:30
Ju Pershendes t`gjith Antaret/e e Ketij Forumit duke ju deshiruar Qaste dhe Argetim te kendshem

rilinda
06-02-08, 18:02
Ju Pershendes t`gjith Antaret/e e Ketij Forumit duke ju deshiruar Qaste dhe Argetim te kendshem

O mirė se na paske ardhur :biggrin:

Drinni
07-02-08, 13:19
Pėrshendetje gjithashtu nga Drini. Ju qė jeni kėtu, ata qė vijnė mė vonė miq e dashamir, e edhe tė tjerė.

http://www.hi5.com/friend/video/7031482--55747071--1--1----U%2Bknoft%2BHymni%2Bgjithkombetar--view-html

Linka_pz
07-02-08, 14:17
Pershendetje per te gjithe ,uroj t`ja kaloni sa me mire .

Estella
07-02-08, 22:48
Ju pershndes gjithve nga pak :D

Xuki
08-02-08, 08:28
Ju pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe ju uroi njė fundjavė shumė tė kėndshme.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Diana007
08-02-08, 10:01
Pershendetje per te gjith , nje dite te mbar.

^katunari^
08-02-08, 10:14
Pershendetje krejt naletit ksajde,
miletoooo, a ka muhabet e hyzmet a jooo?