PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

ShEjToNkA
10-09-08, 23:37
ShEjToNkA per pak sum ke zan edhe mu qetu hahahaa qysh moj po kallxon qeshtu kush po o online ka gjin qe hin tinxa qyh :D

Edhe une po ju pershendes tonve, ishalla kaloni mire
Llokume ty tė pėrshndes ekstrani edhe pse pėr pak s'tė ka rrok blici. :d

Pėrshėndetje nga ato mė tė mirat pėr ty sisssssssss!

LuLjaa
10-09-08, 23:46
Llokume ty tė pėrshndes ekstrani edhe pse pėr pak s'tė ka rrok blici. :d

Pėrshėndetje nga ato mė tė mirat pėr ty sisssssssss!

O flm.. shume a pe sheh se mu ma mire um ra tash extra mem pershendet hahaa edhe une ty t'pershendess qumm

ps.. ejj a binake je me daden shefk a :eek: :biggrin:

ShEjToNkA
10-09-08, 23:54
O flm.. shume a pe sheh se mu ma mire um ra tash extra mem pershendet hahaa edhe une ty t'pershendess qumm

ps.. ejj a binake je me daden shefk a :eek: :biggrin:
Jo, binakse s'jemi vec motra jemi e si ne mė s'kemi :tongue:


SP. GHaghaghaghaghaghaghaghagahghaghagahagha... flm sisssssss.

LuLjaa
10-09-08, 23:58
Jo, binakse s'jemi vec motra jemi e si ne mė s'kemi :tongue:


SP. GHaghaghaghaghaghaghaghagahghaghagahagha... flm sisssssss.

Aha une kam menu qe s'ka motra ajo moj, ani e pershendes edhe daden tash masi jam hi qetu tu pershendetjet ,,

ps.. sps :D ehh ēka kam qef me pa edhe tash se kush o online tinxa,
a po ma maron edhe qet qef allhile :D

hasanmehmeti
11-09-08, 00:04
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Afrimi_17, Alkimisti_ch, Berisha-boy, desert*, Domira, egi*, Elina*, Estella*, e_martumja, flutra*, gazi-de*, hasanmehmeti*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, LABI, limpx*, lyra2*, MemphiSx, Murgesha*+, niemand, Oqeani, prishtinasi*, SANTANA-29*, ssara*, teutaA, Tinky-Winky*, Urata*, Virti*


Pėrshendetje nė kėtė pasmesantė tė kėndshme nė Dardaninė e bukur!

Faliminderit "Shejtonka" e nderuar , pershendetje edhe per ju.

ev bre na paske hek havalen:biggrin: sa kesh tu e knu Jasinin hehe.

deti_om :-)
11-09-08, 00:10
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Afrimi_17, Alkimisti_ch, Berisha-boy, desert*, Domira, egi*, Elina*, Estella*, e_martumja, flutra*, gazi-de*, hasanmehmeti*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, LABI, limpx*, lyra2*, MemphiSx, Murgesha*+, niemand, Oqeani, prishtinasi*, SANTANA-29*, ssara*, teutaA, Tinky-Winky*, Urata*, Virti*


Pėrshendetje nė kėtė pasmesantė tė kėndshme nė Dardaninė e bukur!Pershendetje edhe ty edhepse s'qenkam online :tongue: lol !!!

ShEjToNkA
11-09-08, 00:13
Faliminderit "Shejtonka" e nderuar , pershendetje edhe per ju.

ev bre na paske hek havalen:biggrin: sa kesh tu e knu Jasinin hehe.
I nderuari Hasani kėndo edhe njė jasin pėr mua:tongue: Edhe vėrtėte, pse ma vėre nickun nė thonjėza???????????

ShEjToNkA
11-09-08, 00:14
Pershendetje edhe ty edhepse s'qenkam online :tongue: lol !!!
Qy a ti prej offline shkrun aa????????????????? :tongue:


Pasi qenke i vecant dhe po shkrujshe prej offline po tė pėrshėndes tani deti_om. Caste tė kėndshme.

hasanmehmeti
11-09-08, 00:24
I nderuari Hasani kėndo edhe njė jasin pėr mua:tongue: Edhe vėrtėte, pse ma vėre nickun nė thonjėza???????????

Emrin (shejtane) nuk e kame ne qef pasi permes keti emri une idealizoj diqka tjeter e jo ty per kete.Por sido qe te jete ti heki thonjezat tjeter here se une ati(shejtanit) si tutem.

ps/ hahaha jasinin a , hajt se ta knoj veq konto.nr ne privat ta qoj hehehehe:biggrin:

ShEjToNkA
11-09-08, 00:29
Emrin (shejtane) nuk e kame ne qef pasi permes keti emri une idealizoj diqka tjeter e jo ty per kete.Por sido qe te jete ti heki thonjezat tjeter here se une ati(shejtanit) si tutem.

ps/ hahaha jasinin a , hajt se ta knoj veq konto.nr ne privat ta qoj hehehehe:biggrin:
GHaghaghaghaghagha jo be edhe ashtu s'ke pse ia ke frigen, shejton ma tė sjellshem se mua s'gjen, kanė merak insanat me mė vjedh gjėra ngapak cka pėlqej se tjera nuk bėj. :tongue:


More unė shpresova se pa nr.konto ma kėndon atė jasin sse sa pėr nr.konto po e kėndoj edhe vet ,qyy :)

deti_om :-)
11-09-08, 00:45
Qy a ti prej offline shkrun aa????????????????? :tongue:


Pasi qenke i vecant dhe po shkrujshe prej offline po tė pėrshėndes tani deti_om. Caste tė kėndshme.


Eeee gjithēka eshte e mundshme :biggrin: !!!!! lol jo veq sa erdha po ika se kam me punu qat'here ne mjes kalofshi mire !!

Murgesha
11-09-08, 00:50
GHaghaghaghaghagha jo be edhe ashtu s'ke pse ia ke frigen, shejton ma tė sjellshem se mua s'gjen, kanė merak insanat me mė vjedh gjėra ngapak cka pėlqej se tjera nuk bėj. :tongue:


More unė shpresova se pa nr.konto ma kėndon atė jasin sse sa pėr nr.konto po e kėndoj edhe vet ,qyy :)

Pėrnime shejton i padjallėzum je hahahahahahaahaha.

Po kta tė knushmit as nė minare nuk hypin pa pare, jo po tė knojnė ty jasina pėr sė gjalli edhe ate pa asnjė para.....


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė po e prisni syfyrin zgjuar.

Oqeani
11-09-08, 00:53
Murgesha selam edhe ty... nime a i ke duart en brum a ... a pite a diēka tjeter ?

ShEjToNkA
11-09-08, 00:56
Pėrnime shejton i padjallėzum je hahahahahahaahaha.

Po kta tė knushmit as nė minare nuk hypin pa pare, jo po tė knojnė ty jasina pėr sė gjalli edhe ate pa asnjė para.....


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė po e prisni syfyrin zgjuar.
Epoo unė mendova si ne taborri ( kur thotė Uliksi ) ynė qė bėjm mirė edhe pa pare :tongue: :tongue:


Me pritė po e pres ama thash mos erdhe me mė thėnė po ta sjell syfyrin hazer e ti vec lutu (shkruj) :tongue: Megjithatė faleminderit qė po na shoqėron gjerė nė syfyr!

Murgesha
11-09-08, 00:56
Murgesha selam edhe ty... nime a i ke duart en brum a ... a pite a diēka tjeter ?


A bre Oqean, murgeshė e me dalė me sabah idhnueshėm asi ninueshėm nuk mė shkon pėr ftyre.

Oqeani
11-09-08, 00:59
A bre Oqean, murgeshė e me dalė me sabah idhnueshėm asi ninueshėm nuk mė shkon pėr ftyre.

Ah moj Murgeshe, Oqeani me aq vale te qeta naten e me nje kembe ne PC e me nje ne kuzhine !!! - hajt se edhe per saballek te beje diēka

LABI
11-09-08, 13:23
Nje pershendetje te gjitheve juve qe gjendeni ne keto momente
Caste te kendshme
Vetem per disponimin tuaj , kenga per Dervish Shaqen ( 30 vjet me sharki ne dore vet n'Shqipeni , zemren ne Kosoveee ) ..

http://www.youtube.com/watch?v=8BH9_4l1YQs

ShEjToNkA
11-09-08, 21:33
.
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04
ShEjToNkA*, Agolli*, Albonita*, Artisti*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, DetiJon, deti_om :-)*, Elina*, Estella*, flutra*, gazi-de*, Gloss, Honesty^uk., jadore*, limpx, Linka_pz*, lirik, lovely*, lyra2*, Naki, OrinOkO, pirro*, Rizuana*, romansa*, Rozafa*, Tinky-Winky*, Trina_1*, Zero Cool*


Pėrshendetje dhe caste sa mė tė kėndshme nė FD!

Honesty^uk.
11-09-08, 21:36
.
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04
ShEjToNkA*, Agolli*, Albonita*, Artisti*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, DetiJon, deti_om :-)*, Elina*, Estella*, flutra*, gazi-de*, Gloss, Honesty^uk., jadore*, limpx, Linka_pz*, lirik, lovely*, lyra2*, Naki, OrinOkO, pirro*, Rizuana*, romansa*, Rozafa*, Tinky-Winky*, Trina_1*, Zero Cool*


Pėrshendetje dhe caste sa mė tė kėndshme nė FD!


faleminderit prej teje qe spo harron me na pershendet
por mos na i hiq shamijat ne qe skemi qef me na pa kush qe jemi ksajde

ShEjToNkA
11-09-08, 21:39
faleminderit prej teje qe spo harron me na pershendet
por mos na i hiq shamijat ne qe skemi qef me na pa kush qe jemi ksajde
ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaa ----A i ke harru maskat e forumit ???? Cka m'u ka bė merak me tė zėnė njėherė ashtu e me tė pėrshendet :tongue: :tongue:

romansa
11-09-08, 21:41
.
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04
ShEjToNkA*, Agolli*, Albonita*, Artisti*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, DetiJon, deti_om :-)*, Elina*, Estella*, flutra*, gazi-de*, Gloss, Honesty^uk., jadore*, limpx, Linka_pz*, lirik, lovely*, lyra2*, Naki, OrinOkO, pirro*, Rizuana*, romansa*, Rozafa*, Tinky-Winky*, Trina_1*, Zero Cool*


Pėrshendetje dhe caste sa mė tė kėndshme nė FD!
ketij urimi e pershendetje i bashkangjitem edhe une!

Albonita
11-09-08, 21:42
.
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04
ShEjToNkA*, Agolli*, Albonita*, Artisti*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, DetiJon, deti_om :-)*, Elina*, Estella*, flutra*, gazi-de*, Gloss, Honesty^uk., jadore*, limpx, Linka_pz*, lirik, lovely*, lyra2*, Naki, OrinOkO, pirro*, Rizuana*, romansa*, Rozafa*, Tinky-Winky*, Trina_1*, Zero Cool*


Pėrshendetje dhe caste sa mė tė kėndshme nė FD!Gjithashtu pershndetje e Nderuar..!

Honesty^uk.
11-09-08, 21:45
ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaa ----A i ke harru maskat e forumit ???? Cka m'u ka bė merak me tė zėnė njėherė ashtu e me tė pėrshendet :tongue: :tongue:


hahhhahahaha
jo bre maskat si harroj lehte
edhe pse kam harru me i pershendet
kurse edhe mundesh te me zesh ndonjehere sepse mund ta harroj shamine ne koke

Naki
11-09-08, 21:53
.
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04
ShEjToNkA*, Agolli*, Albonita*, Artisti*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, DetiJon, deti_om :-)*, Elina*, Estella*, flutra*, gazi-de*, Gloss, Honesty^uk., jadore*, limpx, Linka_pz*, lirik, lovely*, lyra2*, Naki, OrinOkO, pirro*, Rizuana*, romansa*, Rozafa*, Tinky-Winky*, Trina_1*, Zero Cool*


Pėrshendetje dhe caste sa mė tė kėndshme nė FD!

http://de.youtube.com/watch?v=tdD48WQQrf8

pėr diponimin e juaj njė kėngė hareje,ju dėshiroj ēaste tė mira nė dardania.de

Honesty^uk.
11-09-08, 21:57
http://de.youtube.com/watch?v=tdD48WQQrf8

pėr diponimin e juaj njė kėngė hareje,ju dėshiroj ēaste tė mira nė dardania.de


Vellaēko
gezueshem kalofsh gjithhere

Oqeani
11-09-08, 21:59
Selam bitevi ...

ShEjToNkA
11-09-08, 22:03
http://de.youtube.com/watch?v=tdD48WQQrf8

pėr diponimin e juaj njė kėngė hareje,ju dėshiroj ēaste tė mira nė dardania.de
Naki i nderuar i disponushem dhe i hareshėm qofsh gjithnjė!

deti_om :-)
11-09-08, 22:13
.
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04
ShEjToNkA*, Agolli*, Albonita*, Artisti*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, DetiJon, deti_om :-), Elina*, Estella*, flutra*, gazi-de*, Gloss, Honesty^uk., jadore*, limpx, Linka_pz*, lirik, lovely*, lyra2*, Naki, OrinOkO, pirro*, Rizuana*, romansa*, Rozafa*, Tinky-Winky*, Trina_1*, Zero Cool*


Pėrshendetje dhe caste sa mė tė kėndshme nė FD!


Pershendetje edhe per ty shejtonka e te gjith' ju qe jeni online kalofshi sa me mire !!

flutra
12-09-08, 11:51
Pershendetje per ju qe jeni onnhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Naki
12-09-08, 22:34
Naki (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Cia-Ferizaj (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, SheTa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), teutaA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Njė blic pėrshėndetje pėr ju kėndej dhe andej perdeve
pėr disponimin tuaj live kėndon Sinan Vllasaliu

http://de.youtube.com/watch?v=BNJpn-0N8Ts

SANTANA-29
12-09-08, 22:47
Naki (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Cia-Ferizaj (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, SheTa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), teutaA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Njė blic pėrshėndetje pėr ju kėndej dhe andej perdeve
pėr disponimin tuaj live kėndon Sinan Vllasaliu

http://de.youtube.com/watch?v=BNJpn-0N8Ts


Naki flm,,,gjith ashtu je i pershendetur,,,,,,

ShEjToNkA
12-09-08, 23:25
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, Albonita*, Breshka*, Buqja_ch*, DEA*, egi*, Elina*, e_martumja, flutra*, gazi-de*, hasanmehmeti*, Honesty^uk., jadore*, LABI, limpx, Loloku*, lovely*, MemphiSx, Murgesha+, Naki, Nirvana Band*, Oqeani, prishtinasi*, Prishtinasja_*, Rizuana*, romansa*, SANTANA-29*, selvija*, SheTa, teutaA, Tomori, turisti, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Virti*, vjeshta*


Pźrshėndetje pėr juve qė jeni online duke ju uruar caste sa mė tė kėndshme!

vjeshta
12-09-08, 23:28
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, Albonita*, Breshka*, Buqja_ch*, DEA*, egi*, Elina*, e_martumja, flutra*, gazi-de*, hasanmehmeti*, Honesty^uk., jadore*, LABI, limpx, Loloku*, lovely*, MemphiSx, Murgesha+, Naki, Nirvana Band*, Oqeani, prishtinasi*, Prishtinasja_*, Rizuana*, romansa*, SANTANA-29*, selvija*, SheTa, teutaA, Tomori, turisti, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Virti*, vjeshta*


Pźrshėndetje pėr juve qė jeni online duke ju uruar caste sa mė tė kėndshme!

Faleminderit ,pershendetje dhe qaste te kendeshme per ty .

lovely
12-09-08, 23:28
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, Albonita*, Breshka*, Buqja_ch*, DEA*, egi*, Elina*, e_martumja, flutra*, gazi-de*, hasanmehmeti*, Honesty^uk., jadore*, LABI, limpx, Loloku*, lovely*, MemphiSx, Murgesha+, Naki, Nirvana Band*, Oqeani, prishtinasi*, Prishtinasja_*, Rizuana*, romansa*, SANTANA-29*, selvija*, SheTa, teutaA, Tomori, turisti, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Virti*, vjeshta*


Pźrshėndetje pėr juve qė jeni online duke ju uruar caste sa mė tė kėndshme!
qiti urimi edhe une po i kacavjerrna

Domira
13-09-08, 11:31
I pershendes te gjithe aneteret e forumit. Nje dite te kendshme ju uroj.

http://gi274.photobucket.com/groups/jj261/4YP6BYGZMT/7937151bb2.jpg

Tomori
13-09-08, 12:43
I pershendes te gjithe aneteret e forumit. Nje dite te kendshme ju uroj.

http://gi274.photobucket.com/groups/jj261/4YP6BYGZMT/7937151bb2.jpg

Flm Domira po ashtu te pershendes ...........

romansa
13-09-08, 12:48
.nje pershendetje per te gjith ju aneter te ketij forumi:
http://www.yenimakale.com/resimyukle/resimler/kirmizigul.JPG

Oqeani
13-09-08, 15:42
Romansa flm hhhhhhhhh ēfar arome ...


Pershendetje per te gjith

selvija
13-09-08, 15:47
Ju pershendes gjithve,,ju deshiroj nje dit lete agjerimi si dhe Iftar te kendeshem zoti qoft me ju kudo qe jeni..
http://srv0204-08.sjc3.imeem.com/g/p/8670abf390f258ec127a07b70b6118bc_web.gif (http://www.imeem.com/mekaniku/photo/d8Hny0RePn/)

deti_om :-)
13-09-08, 16:34
Pershendetje te gjithe !!!

Guri i madh
14-09-08, 15:25
pershendetje per juve antarve te DARDANIS

lovely
14-09-08, 21:31
pershendetje per juve antarve te DARDANIS


pershendetje edhe per Ty Guri i madh.
edhe per krejt tjert................... komplet...........:smile:

Murgesha
14-09-08, 21:36
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Murgesha*, analina, Barbaroza*, Bond*+, Cia-Ferizaj, Dardan Kastrati*, desert*, egi*, e_martumja, gazi-de*, Linka_pz*, lirik, LOJETARI*, lovely*, luckyman*, LuLjaa*, lyra2*, MemphiSx, Nirvana Band*, Oqeani, Paradox_13*, pirro*, Prishtinasja_*, Rezart Palluqi, romansa*, rovena*, selvija*, ssara*, Toni3, vendasi*, vjeshta*, Xhino


Nje pershendetje per te gjithe.

Ju uroj qaste te kendshme ne vazhdim.

Murgesha!

Nirvana Band
15-09-08, 12:12
Pershendetje per te gjithe, ju uroj gjitha te mirat.

Me respekt,N.Band.

Naki
15-09-08, 21:13
Naki (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Etnical (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Gloss (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), Honesty^uk. (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Intela (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), megastar (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25137), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), niemand (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), SheTa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741)

duke ju deshiruar njė mbrėmje tė mirė nė dardania.de ju pėrshėndes tė gjithėve!

Honesty^uk.
15-09-08, 21:32
Naki (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Etnical (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Gloss (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), Honesty^uk. (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Intela (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), megastar (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25137), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), niemand (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), SheTa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741)

duke ju deshiruar njė mbrėmje tė mirė nė dardania.de ju pėrshėndes tė gjithėve!


shendet dhe lumturi paē o Poeti Dardan

ShEjToNkA
15-09-08, 21:40
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, Amina*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, deti_om :-)*, Dilaver*, egi*, Elina*, Ethnic Albanian, Etnical, gazi-de*, Gloss, HanaPR*, Honesty^uk., Intela, jadore*, LuLjaa*, lyra2*, megastar, MemphiSx, Naki*, natyra, niemand, Oqeani, Paradox_13*, Rozafa*, schütze, selvija*, sherri*, SheTa, Virti*, vjeshta*

Pėrshendetje tė gjithve juve qė kėto momente jeni online, caste tė kėndshme!

vjeshta
15-09-08, 21:45
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, Amina*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, deti_om :-)*, Dilaver*, egi*, Elina*, Ethnic Albanian, Etnical, gazi-de*, Gloss, HanaPR*, Honesty^uk., Intela, jadore*, LuLjaa*, lyra2*, megastar, MemphiSx, Naki*, natyra, niemand, Oqeani, Paradox_13*, Rozafa*, schütze, selvija*, sherri*, SheTa, Virti*, vjeshta*

Pėrshendetje tė gjithve juve qė kėto momente jeni online, caste tė kėndshme!

Flm ,pershendetje edhe ty dhe Murgeshes .

Honesty^uk.
15-09-08, 22:13
Ti a s'po ke tjetėr punė vec vjen dhe i zbulon gjėrat aa?????????? :@ Mė bėre nervoz qė tregove se tė netve tė kaluara janė pa ta prish takimin se leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerri... :Do jeni kan mesue ju me ladrue si keni dasht
pa ua prish kush taraqillekun
por ska me ashtu jooooooooooo

lere bre takimin prishe se don me e rezervu per veti ti

deti_om :-)
16-09-08, 00:02
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, Amina*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, deti_om :-)*, Dilaver*, egi*, Elina*, Ethnic Albanian, Etnical, gazi-de*, Gloss, HanaPR*, Honesty^uk., Intela, jadore*, LuLjaa*, lyra2*, megastar, MemphiSx, Naki*, natyra, niemand, Oqeani, Paradox_13*, Rozafa*, schütze, selvija*, sherri*, SheTa, Virti*, vjeshta*

Pėrshendetje tė gjithve juve qė kėto momente jeni online, caste tė kėndshme!

Pershendetje ShEjToNkA falemnderit, ēaste t'kéndshme dhe pér ty !!

Lendi1
16-09-08, 01:04
Per te gjith ju qe jeni Online,dhe per gjith Shoqerin dhe Janen.

flutra
16-09-08, 07:29
Pershendetje per ju qe jeni onn http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

romansa
16-09-08, 07:31
Persdhendetje per te gjithe..sa po me jet merak se mbrem spaskam qene ksajde..paska pase atmosfere..
Flutura miremengjesi!

flutra
16-09-08, 07:49
Mjesi romansa ... fjete mir.?

Dreni30
16-09-08, 16:38
Nje pershendetje te ngrohte per te gjithe anetaret e forumit.
Gjithe te mirat.

Dreni.

LuLjaa
18-09-08, 00:38
I pershendes krejt ata qe jan n'gjume tash, edhe ata qe jan tu gatu :D

Jana
18-09-08, 01:57
Krejt juve qe jeni en gjum e juve qe jeni zgju tash e juve qe s'keni flejt hiq....

schütze
20-09-08, 09:37
nje pershendetje te ngroht per te gjith antaret e keti forumi
nga schütze

Shpat
20-09-08, 11:55
Ju pėrshėndes...................

Guri i madh
21-09-08, 17:18
ju pershendes te gjithve nė dardani

Shqiptare_ne_Turqi
22-09-08, 16:00
Nga ketu ku ndodhem ju dergoj prshendetjet e mija ma te mira dhe uroj qe kudo qe jon shqiptaret te jen te bashkuar.

ShEjToNkA
22-09-08, 22:39
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, ABC*, Buqja_ch*, DetiJon, egi*, Elina*, Estella*, Etnical, E_Zjarrta, flutra*, Fshatari*, gazi-de*, Gloss, jadore*, LABI*, lazdrani*, limpx*, Linka_pz*, lirik, luckyman*, mentor*, Oqeani, Penelope*, romansa, schütze, selvija, sherri*, Shqiptare_ne_Turqi, teutaA*, Tiki_DrD, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Virti*


Pėrshendetje juve para dhe pas perdės, njė natė tė kėndshme nė FD!

niemand
22-09-08, 23:59
Qekjo po spo t'ja vetka "Statusin offline" e pardan i koft..

Edhe un i pershendes gjith ata/ato qe jan online e qe fshehen..

niemand

DetiJon
23-09-08, 12:49
Nga ketu ku ndodhem ju dergoj prshendetjet e mija ma te mira dhe uroj qe kudo qe jon shqiptaret te jen te bashkuar.


Sa po tingellon bukur ky nik, Shqiptare ne Turqi!!!
a bon me dite se nga jeni ju lutem qe paraqiteni nga turqia .

pra edhe une ty te pershendes dhe uroj mireseardhje nekete forum.
Edhe une jom i ri ketu por kishte mundesi njeriu te takoj njerz shum te mire ketu por kish edhe asi qe skom deshire ti takoj as ne rruge.

Shqiptare_ne_Turqi
23-09-08, 22:45
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, ABC*, Buqja_ch*, DetiJon, egi*, Elina*, Estella*, Etnical, E_Zjarrta, flutra*, Fshatari*, gazi-de*, Gloss, jadore*, LABI*, lazdrani*, limpx*, Linka_pz*, lirik, luckyman*, mentor*, Oqeani, Penelope*, romansa, schütze, selvija, sherri*, Shqiptare_ne_Turqi, teutaA*, Tiki_DrD, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Virti*


Pėrshendetje juve para dhe pas perdės, njė natė tė kėndshme nė FD!

Paska edhe pas perdés a ? ;)

Besoj do kaloj qaste té mira ne mesin e juaj,uné po e pranoj két pershéndetje si para perdés té flm.

lyra2
23-09-08, 22:52
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lyra2
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 23-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, ABC*, Buqja_ch*, DetiJon, egi*, Elina*, Estella*, Etnical, E_Zjarrta, flutra*, Fshatari*, gazi-de*, Gloss, jadore*, LABI*, lazdrani*, limpx*, lovely*,Linka_pz*, lirik, luckyman*, mentor*Murgesha*,, Oqeani, Penelope*, romansa, schütze, selvija, sherri*, Shqiptare_ne_Turqi, teutaA*, Tiki_DrD, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Virti*Ju pershendes te gjith ju kendej eandej gardhi,case te kendshme ne vazhdim :P

Shqiptare_ne_Turqi
23-09-08, 22:56
Sa po tingellon bukur ky nik, Shqiptare ne Turqi!!!
a bon me dite se nga jeni ju lutem qe paraqiteni nga turqia .

pra edhe une ty te pershendes dhe uroj mireseardhje nekete forum.
Edhe une jom i ri ketu por kishte mundesi njeriu te takoj njerz shum te mire ketu por kish edhe asi qe skom deshire ti takoj as ne rruge.Ju faliminderit DetiJon, shpresojm qé,ti takojm njerzit e miré,e ata qé skem déshir ti takojm as ne rrug qofshin larg e mé larg. Jam e rrethit Stambollit .

Lona
24-09-08, 13:47
Pershendetje per gjithe anetaret e forumit.

ritta
24-09-08, 14:19
pershendetje per te gjith pjestaret e fd

e_martumja
24-09-08, 14:48
Pershendetje per te gjithve antaret e Forumit Dardania

romansa
24-09-08, 14:50
..gjithashtu edhe une i pershendes gjith anetaret e ketij forumi..gjith te mirat!

Giovanni
24-09-08, 15:55
Persehndetje per te gjith antaret jeni te mrekullushem.....

Jana
24-09-08, 16:36
Per te gjith juve qe paski pershendet....

DetiJon
24-09-08, 17:05
Sa ka lezet kur ne kete vend shef vetem njerz qe ti do syri dhe ti don edhe zemra ti ndegjosh.
ketu po shof njerz para meje qe kan pershendet qe ja vlen te hyjsh ne kete forum vetem ti takojsh kesi njerz kaq te dashur.
pra nje pershendetje te madh:wink: e :smile:

Jana
24-09-08, 17:08
Sa ka lezet kur ne kete vend shef vetem njerz qe ti do syri dhe ti don edhe zemra ti ndegjosh.
ketu po shof njerz para meje qe kan pershendet qe ja vlen te hyjsh ne kete forum vetem ti takojsh kesi njerz kaq te dashur.
pra nje pershendetje te madh:wink: e :smile:

Bash pe me vjen mir qe na she me aq pozotivitet....
Te pershendes shum dhe kalofsh sa me bukur....

AlbaSoft
24-09-08, 17:11
pershendetje edhe nga un per gjith antar e kti forumi dardan

Jana
24-09-08, 17:12
pershendetje edhe nga un per gjith antar e kti forumi dardan

Ju pershendes edhe juve shum...dhe kalofshi sa me mir ne FD....

Tiki_DrD
26-09-08, 08:44
Pershendetje per te gjith shpresoj se po kaloni mir klm mir u degjofshim ;)

gazi-de
26-09-08, 12:59
Pershendetje te gjithve,ju uroj nje dite te mbare..............

gazi-de.

Jana
26-09-08, 13:34
Ju pershendes edhe une juve te gjithve....

turisti
26-09-08, 15:59
Edhe une ju pershendes nga zemra dhe shume,pasi qe nga shkaqet teknike nuk kam mundesi me ju pershendet veqaveq. :frown:

Angel_
26-09-08, 16:01
Pershendetje per te gjithe ju qe jeni aktiv ne FD dhe shpresoj qe jeni tu kalu super
Ju uroj gjith te mirat..Me respekt Angel_

Besona
26-09-08, 22:00
Pershendetje te gjitheve e mire se erdha edhe une.

ShEjToNkA
26-09-08, 22:15
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405)*, Besona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25202), Bleona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19393), bonito (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25201), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*Njė pėrshendetje speciale sonte pėr tė gjithė juve qė jeni online.

Pėrmes kėsaj nate qė ėshtė madhėshtore lutem qė tek cdo njeri te mbretroj paqja, dashuria, harmonia dhe begatia!

turisti
26-09-08, 22:29
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405)*, Besona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25202), Bleona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19393), bonito (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25201), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*Njė pėrshendetje speciale sonte pėr tė gjithė juve qė jeni online.

Pėrmes kėsaj nate qė ėshtė madhėshtore lutem qė tek cdo njeri te mbretroj paqja, dashuria, harmonia dhe begatia!

Angel_ , Besona dhe ShEjToNkA,flm shume dhe gjithashtu ju pershendes .

Prishtinasja_
26-09-08, 22:44
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405)*, Besona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25202), Bleona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19393), bonito (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25201), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*Njė pėrshendetje speciale sonte pėr tė gjithė juve qė jeni online.

Pėrmes kėsaj nate qė ėshtė madhėshtore lutem qė tek cdo njeri te mbretroj paqja, dashuria, harmonia dhe begatia!
Shejtonk....s'kem shance prej teje na mu "mshef" ! :tongue:

Gjithashtu edhe ti mbetesh e pershendetur ! :wink:

e_martumja
29-09-08, 16:12
Me bindje qe neser z'do te kyqem ksajde, Ju pershendes te gjithve perzemersisht dhe ju uroj Festen e Bajramit.

Gjithe te mirat ju deshiron Merita.

Urata
29-09-08, 22:42
GEZUAR FESTEN E KURBAN BAJRAMIT !

Paqe, shendet e dashuri ne jeten tuaj!

Jana
30-09-08, 01:35
Per gjith Antaret e Fd.....

Murgesha
30-09-08, 07:20
Me fat Festa e Fitėr Bajramit, pėr tė gjithė anėtarėt e besimit islam qė defilojnė nė FD.

Paqja e Mėshira e Zotit mbretėroft gjithmonė me ju e me mė tė dashurit tuaj.

Honesty^uk.
30-09-08, 08:13
Me rastin e festes se madherueshme te FITER BAJRAMIT
uroj mbare boten virtuale te odes DARDANE
paqe, miresi dhe dashuri paēi gjithmone.

Zoti ju bekoftė
Honesty

Buqja_ch
30-09-08, 08:22
........ GEZUAR FESTEN E KURBAN BAJRAMIT .......

Té gjith antarve te FD ....

selvija
30-09-08, 08:29
Urime festa e Fiter Bajramit
Shok/shoqe/simpati/qifta7 gjithve qe shoqrohemi ne ato ore te gjata me ju

Antar te nderuar kudo qofshi Allahu i madhruar qoft meshir ,shendet, bereqet, mirsi, lumturi,prosporitet, knaqesi , ne familjet tuja,Allahu meshirusi dhe mshirbersi na i mshiroft familjet tona na i fshift gjynahet me dije apo pa dije na i shtoft sevapet,ne Dynja dhe Ahiret.
Allhu na e pranoft Agjerimin dhe na e permisoft gjendjen ne qdo pikpamje dhe sfer te jetes,
Edhe nje her vllezer dhe motra Muslimane uruar festa e Futer Bajramit

RRespekt nga Selvija..


http://i279.photobucket.com/albums/kk138/Mekanikuu/bajram4.gif

Paradox_13
30-09-08, 09:45
Shendet dhe disponim te mire ket dite feste per ju gjithe anetar-e te sofres Dardane ju deshiron ..
Paradox_13
Me fat.

ritta
30-09-08, 09:50
Pershendteje gjithve dhe Urime festa e Bajramit.

ssara
30-09-08, 12:02
JU pershendes te gjithe anetaret ne forum ...urime Festa e Bajramin

SANTANA-29
30-09-08, 13:44
URIME FESTA E BAJRAMIT

DUKE JU SJELL PAQE E LUMTURI NE FAMILJET E JUAJA,,

santana,,Frankfurt.........

LuLjaa
30-09-08, 14:11
Ju Faleminderit gjithve ju qe keni uruar deri me tani, zoti jua pranoft lutjet.


Pra Urime edhe nga ana ime
Me Fat festa e Fiter Bajramit te gjithve.

vjeshta
30-09-08, 15:38
Ju uroj tė gjithėve Festen e Bajramit ,paqja qoftė mė ju .

halla e madhe
30-09-08, 19:33
Te gjithe miqeve dhe dashamireve te forumit Dardan ju uroj Fiter Bajramin!

Pritshit kete feste te bekuar me zemra te gezuara!

romansa
30-09-08, 19:47
Gjithashtu edhe une pas ketyre urime ju faliminderoj...njeherit ju uroj edhe une Festen E Fiter Bajramit..gjith anetareve te ketij forumi!

Dilaver
30-09-08, 21:28
Tė gjithė atyre qė festojnė Bajramin e Madh ju uroj nga zemra; Me fat Bajramin.
Paqa, mėshira, mirėsia, miqėsia, dashuria e begatia ju shoqeroftė.

lazdrani
01-10-08, 10:11
Me rastin e festes se madherueshme te FITER BAJRAMIT
uroj mbare boten virtuale te odes DARDANE
paqe, miresi dhe dashuri paēi gjithmone.

Zoti ju bekoftė
Honesty


Ketij urimi i bashkangjitem edhe Une Lazdrani.Me fat Bajrami

Albonita
01-10-08, 19:19
I pershndes..te gjith besimtaret Musliman..urime festa, ku do se gjindeni . paq e bekim..!

P/S..Nuk me permton koha ti,au uror veq e veq.. po nga thellsija e zemres jau uroj ket FEST ..!

Nirvana Band
01-10-08, 19:20
Urime Festa e Fiter Bajramit te gjithe anetareve te F/D, ju deshiroj gjitha te mirat per ju dhe familjet tuaj, me fat.

hasanmehmeti
02-10-08, 00:53
Miq/kesha te dashur/a te komunitetit Myslimane nga Forumi Dardania iu Uroj per festen e Fiter Bajramit.

Miresit,Begatit,Shendeti dhe Sukseset ne c'do sfere te jetes i'u perciellshin.

I Juaji
Hasani.

Jana
02-10-08, 00:58
Miq/kesha te dashur/a te komunitetit Myslimane nga Forumi Dardania iu Uroj per festen e Fiter Bajramit.

Miresit,Begatit,Shendeti dhe Sukseset ne c'do sfere te jetes i'u perciellshin.

I Juaji
Hasani.

Pereshendetje edhe per juve i nderuar....Urime edhe Juve Festa...Ju deshiroj gjitha te mirat ne jet....

lyra2
02-10-08, 10:08
Ju pershendes ju dardanas,caste te kendshme me tingujt e keaj kenge

http://de.youtube.com/watch?v=2awrDTxj654

turisti
02-10-08, 10:27
Nga zemra urime festen e BAJRAMIT te gjithve qe e festojne.

TURISTI.

Jana
03-10-08, 00:00
...te gjith juve qe jeni online.....Turist Urime Festa edhe Ty.....

Guri i madh
05-10-08, 11:37
pershendetje per juve qe jeni online

ShEjToNkA
07-10-08, 21:50
Njė pėrshendetje pėr juve qė jeni online duke ju uruar caste tė bukura nė FD!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), beni_74 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24205), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)*, HanaPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23752)*, hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jon_adriatiku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25245), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)SP. Njė pėrshendetje speciale pėr maskat e FD-sė!:biggrin:

Honesty^uk.
07-10-08, 21:56
Njė pėrshendetje pėr juve qė jeni online duke ju uruar caste tė bukura nė FD!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), beni_74 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24205), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)*, HanaPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23752)*, hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jon_adriatiku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25245), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)SP. Njė pėrshendetje speciale pėr maskat e FD-sė!:biggrin:

shendet dhe jete paē por shko pershendet tek tema e posacme dhe jo ketu
qy

ShEjToNkA
10-10-08, 22:44
Mos ejani, se vec lodheni, se listėn online s'ua kam sjell ketu sonte, por kam sjell njė listė tjetėr.:tongue:

Vec hyra me pėrshendet dhe me falenderu SHBA-tė qė na njohen pvarsinė kėto dy shtetet e fundit!

Thank you USA!!!

halla e madhe
10-10-08, 22:47
Njė pėrshendetje pėr juve qė jeni online duke ju uruar caste tė bukura nė FD!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), beni_74 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24205), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)*, HanaPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23752)*, hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jon_adriatiku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25245), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)SP. Njė pėrshendetje speciale pėr maskat e FD-sė!:biggrin:

Oj Shejtonka pa maske,pershendetje edhe per ty e m'i marrsh t'ligat ho:biggrin:

Elina
10-10-08, 22:48
Mos ejani, se vec lodheni, se listėn online s'ua kam sjell ketu sonte, por kam sjell njė listė tjetėr.:tongue:

Vec hyra me pėrshendet dhe me falenderu SHBA-tė qė na njohen pvarsinė kėto dy shtetet e fundit!

Thank you USA!!!

Ah bre shejtone,,,nuk mundet njeri me u fshehe prej teje hic ihhhh :biggrin:

Une i pershendes te gjith ata qe jan tash online,,,si ata me ylla si ata pa ylla :tongue:

ShEjToNkA
10-10-08, 22:59
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), agim-barja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25256), cati_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24583), DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gillanasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25257), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Ledri_PR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25246), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Mademoiselle (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25228), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tiki_DrD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25095), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*

Hajt be se po e shof se ju ka mbet hatri qė s'ju kam pėrshndet juve po vec USA-ovit:tongue: e erdha me listė sėrish vec enkas pėr juve e special pėr hallushen dhe Elinen.

O caste sa me tė bukura pėr juve kėsaj e asajd perdeve.:smile:


Oj Shejtonka pa maske,pershendetje edhe per ty e m'i marrsh t'ligat ho:biggrin:

Hallushe ani po t'i marr do se unė s'kam fare e ty goxha shumė t'u kanė bė t'i Øletoj pakės :tongue: ghagaghaghaghaghaghaghaghaghahgaghaghaghaghaghhagh ag


SP. Pėrshendetje pa tė liga pėr ty!

Nirvana Band
11-10-08, 11:32
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.

Me respekt, N.Band.

Guri i madh
11-10-08, 11:48
pershendetje per juve tė nderuarhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, DeeMa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25230), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Ledri_PR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25246), Medium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25258), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Murgesha
11-10-08, 11:54
Mos ejani, se vec lodheni, se listėn online s'ua kam sjell ketu sonte, por kam sjell njė listė tjetėr.:tongue:

Vec hyra me pėrshendet dhe me falenderu SHBA-tė qė na njohen pvarsinė kėto dy shtetet e fundit!

Thank you USA!!!Valla pėrshėndetje mė tė bukur e mė domėthėnėse nė krejt kėto 1618 pėrshėndetje nuk kam lexu ende oj Shejtonkė

Zoti e Bekoftė Amerikėn

Honesty^uk.
11-10-08, 14:49
Valla pėrshėndetje mė tė bukur e mė domėthėnėse nė krejt kėto 1618 pėrshėndetje nuk kam lexu ende oj Shejtonkė

Zoti e Bekoftė Amerikėn

E cka deshte me thene TI
se kjo teveqelja ja din rendin apo ka fillue me u ba me mend :biggrin:AMIN
ZOTI E BEKOFT AMERIKEN

deti_om :-)
11-10-08, 14:55
Njė pėrshendetje pėr juve qė jeni online duke ju uruar caste tė bukura nė FD!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), beni_74 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24205), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)*, HanaPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23752)*, hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jon_adriatiku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25245), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)SP. Njė pėrshendetje speciale pėr maskat e FD-sė!:biggrin:

Pershendetje edhe ty Shejtonka :)

deti_om :-)
12-10-08, 15:58
Ju pershendes te gjitheve prej A-sč deri ne ZH

http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM

vjeshta
12-10-08, 16:05
Ju pershendes te gjitheve prej A-sč deri ne ZH

http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM

Flm Deti i omel ,gjithashtu...

Pershendetje per UQK-AKSH ,per realizimin e ketij klipi te mrekullueshem ...

ritta
12-10-08, 17:05
nje pershendeteje te madheeeeeeeeeeeeeeee per te gjith pjestaret e FD...

Trina_1
13-10-08, 11:02
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 171 (9 anėtarė dhe 162 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)JU PERSHENDES PERZEMERSISHT JUVE TE DYAVE :wink:

jane
16-10-08, 13:32
pershendetje per gjithe shqiptaret e fd-es.
nje pasdite te kendshme per te gjithe.
/jane.

Jana
16-10-08, 15:38
Ju pershendes te gjithve...edhe kit qiken qe ma paska marr emrin hahahah Jane te pershendes,....

jane
16-10-08, 15:48
Ju pershendes te gjithve...edhe kit qiken qe ma paska marr emrin hahahah Jane te pershendes,....

te pershendes edhe une, veq data e regjistrimit e konfirmon te kunderten rreth emrit./jane

Jana
16-10-08, 15:52
te pershendes edhe une, veq data e regjistrimit e konfirmon te kunderten rreth emrit./jane

hahah valla as qe e kqyra amo em erdh qudi se sot ju pash per her te par ketu...sorryy...

jane
16-10-08, 16:42
hahah valla as qe e kqyra amo em erdh qudi se sot ju pash per her te par ketu...sorryy...

eeh, keshtu eshte kur zgjohesh heret, sidomos ne kete kohe vjeshte hahaa .
patjeter se pranimi i "gabimit" eshte vlera vet./jane

Jana
16-10-08, 16:49
Jane kshtu asht besa kur nuk flen gjith naten...se mu zgju heret apet diqysh ma mir...
Ok nermal qe un kerkoj falje ...po besoj qe edhe ju jeni e mir se krejt JANAT jan te mira hahahah

Kalofsh mir shpresoj t'ju takoj me shpesh ketu...

ShEjToNkA
16-10-08, 22:29
ShEjToNkA, Elina*, flutra*, gazi-de*, GURI SYLAJ*, hasanmehmeti*, Honesty^uk.*, jane*, LABI*, LuLjaa*, lyra2*, Oqeani, piti22, Rozafa*, schütze*, selvija*, sherri*, Shqiptare_ne_Turqi*, turisti, uliksi31-jr.*

Mė ra ndėrmend qė nuk ju kam pėrshndet kahere, pastaj shiqova kush jeni edhe mendova t'ua dėrgoj njė pėrshendetje.

Caste tė bukura!

Kullerkaa
16-10-08, 22:36
Pershednetje per te gjithe antaret e mire ne kete Forum !!!

Xuki
17-10-08, 12:06
Ju pėrshėndes tė gjithve dhe ju uroi njė fundjavė shumė tė kėndshme.

Gjithė tė mirat

Xuki

romansa
17-10-08, 12:22
..gjithashtu edhe une i bashkangjitem ketyre pershendetjeve!!

Estella
17-10-08, 21:39
Pranoni nje pershndetje nga un, te gjithe antert e FD ...:smile:

ShEjToNkA
17-10-08, 23:07
ShEjToNkA, Blu_sky, DEA*, deti_om :-), Elina*, Estella*, Etnical, flutra*, gazi-de*, Gloss, GURI SYLAJ*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, jane*, LABI*, legenda*, lovely*, luckyman*, Michaux, Oqeani, Paradox_13*, rizah, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija, Shqiptare_ne_Turqi*, teutaA*, uliksi31-jr.*, vjeshtaSa mirė po dukeni...S'pata qare kur ju pash pa ju lėnė njė pėrshendetje. :d

Caste tė bukura nė FD!

vjeshta
17-10-08, 23:08
ShEjToNkA, Blu_sky, DEA*, deti_om :-), Elina*, Estella*, Etnical, flutra*, gazi-de*, Gloss, GURI SYLAJ*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, jane*, LABI*, legenda*, lovely*, luckyman*, Michaux, Oqeani, Paradox_13*, rizah, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija, Shqiptare_ne_Turqi*, teutaA*, uliksi31-jr.*, vjeshtaSa mirė po dukeni...S'pata qare kur ju pash pa ju lėnė njė pėrshendetje. :d

Caste tė bukura nė FD!

Salute .......D

Elina
17-10-08, 23:10
ShEjToNkA, Blu_sky, DEA*, deti_om :-), Elina*, Estella*, Etnical, flutra*, gazi-de*, Gloss, GURI SYLAJ*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, jane*, LABI*, legenda*, lovely*, luckyman*, Michaux, Oqeani, Paradox_13*, rizah, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija, Shqiptare_ne_Turqi*, teutaA*, uliksi31-jr.*, vjeshtaSa mirė po dukeni...S'pata qare kur ju pash pa ju lėnė njė pėrshendetje. :d

Caste tė bukura nė FD!

Moj pse me qite ne drite? :biggrin:

Ju pershendes edhe une te gjitheve...caste te kendeshme ju deshiroj :smile:

lovely
17-10-08, 23:10
ShEjToNkA, Blu_sky, DEA*, deti_om :-), Elina*, Estella*, Etnical, flutra*, gazi-de*, Gloss, GURI SYLAJ*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, jane*, LABI*, legenda*, lovely*, luckyman*, Michaux, Oqeani, Paradox_13*, rizah, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija, Shqiptare_ne_Turqi*, teutaA*, uliksi31-jr.*, vjeshtaSa mirė po dukeni...S'pata qare kur ju pash pa ju lėnė njė pėrshendetje. :d

Caste tė bukura nė FD!


oo faleminer per shnetje, e ma shume flm qe na i qite n drite qita anej gardhi:biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
18-10-08, 08:48
oo faleminer per shnetje, e ma shume flm qe na i qite n drite qita anej gardhi:biggrin:

Miré méngjesi lovely:smile: vallha mé keni infektu me qit dardanin motra jeme, po bie e po zgjohéna me juve:biggrin: e tybe na nxon hallku normal,se nuk rrihet kaq gjat mas gardhi :biggrin: dhe bre moter,diqysh ma ngrohét atmosfera me identifikimin e njerzve :smile: :biggrin:

nga Turqia ju pershendet motra juaj prej zemre, dhe ju uroj vikend té miré te gjithve nepérmjet teje,de ti pranojn se s'pokam vakt njé nga njé..veq nmbetsha qitu,por duhej me mbet gjall .

Respekt shum per ju ...

Nirvana Band
18-10-08, 22:55
Pershendetje gjitheve, ju uroj gjitha te mirat.

Me respekt, Nirvana Band.

Jana
18-10-08, 22:59
Pershendetje gjitheve, ju uroj gjitha te mirat.

Me respekt, Nirvana Band.

Pershendetje edhe per ty...gjithashtu ju deshiroj gjitha te mirat....

lovely
19-10-08, 16:39
http://i297.photobucket.com/albums/mm201/bbg_gmc/flower.jpg


:smile: :smile:

jane
19-10-08, 19:03
ShEjToNkA, Blu_sky, DEA*, deti_om :-), Elina*, Estella*, Etnical, flutra*, gazi-de*, Gloss, GURI SYLAJ*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, jane*, LABI*, legenda*, lovely*, luckyman*, Michaux, Oqeani, Paradox_13*, rizah, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija, Shqiptare_ne_Turqi*, teutaA*, uliksi31-jr.*, vjeshtaSa mirė po dukeni...S'pata qare kur ju pash pa ju lėnė njė pėrshendetje. :d

Caste tė bukura nė FD!

valla n'kete vakt jam kane flejt veq ndoshta pasna harru me ndal "televizorin" , sidoqoft te pershendes Ty dhe gjithe tjeret./jane

ShEjToNkA
19-10-08, 21:44
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922),AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963)*, Alfred (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18113), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Ditbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25303), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Intela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21986)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*,schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)


Pranojeni nje pėrshėndetje tė madhe nga unė sepse fantazi po dukeni.
Caste tė bukura nė FD!

Jana
19-10-08, 21:48
Gjithashtu pershendetje edhe per ty Shejtonka edhe per gjith Forumistet....

ShEjToNkA
20-10-08, 22:04
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), agim__barja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25278), Amazonee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25313), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21986)*, Lendi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24463), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, sadullaisahu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25312), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*Pėrshėndetje tė gjitheve!

Elina
20-10-08, 22:06
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), agim__barja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25278), Amazonee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25313), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21986)*, Lendi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24463), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, sadullaisahu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25312), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*Pėrshėndetje tė gjitheve!

Ti shejtone,bash per qef timin pershendete :biggrin:

I pershendes edhe une te gjith :smile:

ShEjToNkA
20-10-08, 22:14
Ti shejtone,bash per qef timin pershendete :biggrin:

I pershendes edhe une te gjith :smile:

Qejf pacėsh gjithmonė edhe me qejf edhe njė pėrshėndetje ta dėrgoj enkas...

LuLjaa
20-10-08, 22:22
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), agim__barja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25278), Amazonee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25313), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21986)*, Lendi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24463), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, sadullaisahu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25312), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*Pėrshėndetje tė gjitheve!
Apet sum paske zan mu :D Ju pershendes edhe une tonve.

ShEjToNkA
20-10-08, 22:23
Apet sum paske zan mu :D Ju pershendes edhe une tonve.

Tė zura tani dhe po tė pėrshėndeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeti..

LuLjaa
20-10-08, 22:29
Tė zura tani dhe po tė pėrshėndeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeti..
Ohh flm.. edhe ty pot pershendeti, ama kam qef qashtu mem zan sikur do qe pi zen :D

deti_om :-)
20-10-08, 23:58
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), agim__barja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25278), Amazonee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25313), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), DetiJon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25117),deti_om :-) , Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, jane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21986)*, Lendi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24463), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, sadullaisahu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25312), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*Pėrshėndetje tė gjitheve!


pershendetje shejtonka :)

Murgesha
21-10-08, 20:00
Nje pershendetje speciale per te gjithe.


Murgesha!

Jana
21-10-08, 20:42
Pershendetje per Ty Murgesha dhe per te gjith qe jan online....

halla e madhe
22-10-08, 13:19
Pershendetje nga vendlindja per FD!:smile:

Angel_
22-10-08, 13:20
Pershendetje per te githe aneterat e FD.............

Oqeani
22-10-08, 13:21
Hallushe pershendetje ... mos thuaj se e ke pergadite terenin per flijaaaaaaaaa

SANTANA-29
22-10-08, 13:26
ShEjToNkA, Blu_sky, DEA*, deti_om :-), Elina*, Estella*, Etnical, flutra*, gazi-de*, Gloss, GURI SYLAJ*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, jane*, LABI*, legenda*, lovely*, luckyman*, Michaux, Oqeani, Paradox_13*, rizah, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija, Shqiptare_ne_Turqi*, teutaA*, uliksi31-jr.*, vjeshtaSa mirė po dukeni...S'pata qare kur ju pash pa ju lėnė njė pėrshendetje. :d

Caste tė bukura nė FD!

Zana e malit flm,,,


Peshendetje per te gjith kudo nga jeni..
me respekt.
santana-29.-frankfurt

ShEjToNkA
23-10-08, 22:08
Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Arvanit (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25324), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, jane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21986)*, Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), Lindi-ger (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25235), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), morri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22833)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tiki_DrD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25095), toni_23 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25328), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*


Pėrshshshėndetje pėr tė gjithė.SP. Elina erdha me tė marr pakės me tė mirė se m'u ke lutė mbrėm me tė pėrshėndet e s'kisha kohe duke shkru atje, po e dinė ti.:biggrin:

Elina
23-10-08, 22:13
Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Arvanit (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25324), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, jane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21986)*, Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), Lindi-ger (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25235), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), morri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22833)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tiki_DrD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25095), toni_23 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25328), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*


Pėrshshshėndetje pėr tė gjithė.SP. Elina erdha me tė marr pakės me tė mirė se m'u ke lutė mbrėm me tė pėrshėndet e s'kisha kohe duke shkru atje, po e dinė ti.:biggrin:

Mbreme na ke pershendete,na ke knaqe besa :tongue:

Ju pershendes edhe une te gjithe juve qe jeni me ylla e pa ylla :biggrin:
Ju deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim!

Jana
23-10-08, 23:33
Pershendtje per ju qe jeni tani en FD....

rafet llapjani
24-10-08, 00:15
Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Arvanit (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25324), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, jane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21986)*, Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), Lindi-ger (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25235), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), morri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22833)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Penelope (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24699)*, rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tiki_DrD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25095), toni_23 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25328), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449)*


Pėrshshshėndetje pėr tė gjithė.SP. Elina erdha me tė marr pakės me tė mirė se m'u ke lutė mbrėm me tė pėrshėndet e s'kisha kohe duke shkru atje, po e dinė ti.:biggrin:


Shejtank te pershendes currik pse bredajs pona qet neve me ylla ne fush kuku po shejtank je ani qysh na paska zbulu edhe une

ja dha tanve qatyne qe iken me ja rras gjum nje potpuri pershendetje e ishalla shihni endrra me dhompira me dhom te gat hoooooooooooooooo ahaahaha

luckyman
25-10-08, 08:36
Miremengjesi te gjithve qe jeno ON.

Guri i madh
25-10-08, 20:16
pershendetje juve tė nderuar/a

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 350 (16 anėtarė dhe 334 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), Gurbardhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20912), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

lovely
25-10-08, 22:43
pershendetje juve tė nderuar/a

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 350 (16 anėtarė dhe 334 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), Gurbardhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20912), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

nje pershendetje per ty Guri :smile:

ShEjToNkA
25-10-08, 22:56
pershendetje juve tė nderuar/a

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 350 (16 anėtarė dhe 334 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), Gurbardhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20912), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)
ShEjToNkA, barbarella, Berkan, Blu_sky, Dardani_K1, Domira, Dreni30*, Elina*, Etnical, gazi-de*, giovanni*, GURI SYLAJ*, Intela, jadore*, jane*, Legend, Linka_pz*, lirik, LOJETARI*, Lola-pr, lovely*, luckyman*, lyra2*, Oqeani, Paradox_13*, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija*, sherri*, Veterani*, Vjollca, waMpire, ^katunari^*


Pėrshėndetje tė gjithėve juve qė kėto momente jeni online...

Bukur po dukeni sidomos ti Lovely dicka special :d

lovely
25-10-08, 23:00
ShEjToNkA, barbarella, Berkan, Blu_sky, Dardani_K1, Domira, Dreni30*, Elina*, Etnical, gazi-de*, giovanni*, GURI SYLAJ*, Intela, jadore*, jane*, Legend, Linka_pz*, lirik, LOJETARI*, Lola-pr, lovely*, luckyman*, lyra2*, Oqeani, Paradox_13*, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija*, sherri*, Veterani*, Vjollca, waMpire, ^katunari^*


Pėrshėndetje tė gjithėve juve qė kėto momente jeni online...

Bukur po dukeni sidomos ti Lovely dicka special :d

ylli po m hijeshon hahahahahahahahhahahhaa...

flm flm, pershendetje edhe per ty shejtonke :)

LABI
25-10-08, 23:28
Nje pershendetje per te gjithe prezentet qe ndodhen kendej pari .

SHume shume CLASSY :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=c9IYJaxzrVw

Jana
26-10-08, 00:08
Nje pershndetje e kini edhe pi meje.....

Guri i madh
26-10-08, 00:43
SHEJTANKA ,LOVELY shum ju pershendes

ShEjToNkA
26-10-08, 01:10
SHEJTANKA ,LOVELY shum ju pershendes Guri i madh, flm shumė i nderua edhe nga unė je i pėrshshsėndetur... Dhe doku mė shpeshshs ksajde sepse po i mungon FD-sė!

romansa
26-10-08, 14:46
nje pershendetje per te gjith anetaret e FD
http://www.giftservice.be/product_images/flowers/FL011.jpg

Zana_ch
26-10-08, 17:04
Pershendetje


Me repektin ma te madh ju pershendes GJITHVE MBAR

P.s
per arsye te mia private nuk kam ken ne forum per disa kohe

ME Keni MUNGU TE GJITHE

Jana
26-10-08, 17:39
Pershendetje edhe nga une per te gjith....

luckyman
26-10-08, 20:01
ShEjToNkA, barbarella, Berkan, Blu_sky, Dardani_K1, Domira, Dreni30*, Elina*, Etnical, gazi-de*, giovanni*, GURI SYLAJ*, Intela, jadore*, jane*, Legend, Linka_pz*, lirik, LOJETARI*, Lola-pr, lovely*, luckyman*, lyra2*, Oqeani, Paradox_13*, romansa*, Rozafa*, SANTANA-29*, schütze*, selvija*, sherri*, Veterani*, Vjollca, waMpire, ^katunari^*


Pėrshėndetje tė gjithėve juve qė kėto momente jeni online...

Bukur po dukeni sidomos ti Lovely dicka special :dQudi qysh paska dal edhe emri jem! ne ora 23:56 une jom kon dekun e ngjum :biggrin: !!

kom pas "Saterday night fever" :tongue:

Naki
27-10-08, 21:05
Pas njė pushimi njė mujor rikthehem nė Kėshtjellen Dardane duke ju dėrguar TĖ GJITHĖVE pėrshėndetjet mė tė ngrohta !

Naki

turisti
28-10-08, 01:55
Pas njė pushimi njė mujor rikthehem nė Kėshtjellen Dardane duke ju dėrguar TĖ GJITHĖVE pėrshėndetjet mė tė ngrohta !

Naki

Mire se erdhe i nderuar.:smile:

Dukagjinas_i
29-10-08, 13:23
Pershendetje te ngrohta ,kete dite vjeshte !

Zana_ch
29-10-08, 19:41
FeratPolaci, Kodra, limpx, lovely, MemphiSx, Oqeani


ju pershendes shpejt e shpejt i her

Nirvana Band
29-10-08, 20:16
Ju pershendes t'gjitheve, ja kalofshi mire.

Linka_pz
29-10-08, 22:44
Shkrim jashtė teme.

Murgesha!

Trina_1
29-10-08, 22:48
Shkrim jashtė teme.

Murgesha!

MemphiSx
29-10-08, 22:49
Shkrim jashtė teme.


Murgesha!

Albonita
29-10-08, 22:49
Shkrim jashtė teme.


Murgesha!

jadore
29-10-08, 23:09
Pershendetje

Me deshiren dhe insistimin e disa miqve te mi qe kam dhe msn ,dhe qe i dua shume une vendosa te kthehem ne Dardani .....

......shpresoj se do me mirepritni .

I pershendes perzemersishte Albonite ,Dianen ,MemphiSx,Elina,Rilinda e disa te tjer ,per deshiren tuaj une jam ketu prap .

Ju dua shume.

pershendetje Linka ,
une nuk e paskem vrejtur qe qenke pas larguar , prandaj kur lexova kete mesazh tendin me nxite te te pyes ..
cili ishte motivi i largimit tend pasi e cek arsyen e rikthimit ..!!
p.s

mire se paske ardhur ne folen ku as vlerat e as antivlerat nuk mohohen , ketu ku secili jemi vetevetja ,...

teutaA
29-10-08, 23:15
ee qe nuk e disha ku po bon ky blic qe syt mi qiti sa her po hy na dardani e deri sot se pasna pa ket tem:smile:

,,,,te gjith juve qe spo shkruni :smile:

Jana
29-10-08, 23:32
Po ju pershendes juve ketu edhe dy bukuloqe qe i kam qitu ngat pi kissi shum.....

lovely
30-10-08, 09:30
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), leotrini_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25357), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mr_Mee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25284), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255)


Pershendetje njerz, juve qe po dokni, :biggrin: edhe Flutra qe o mshef :smile:

Vjollca
30-10-08, 09:55
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), leotrini_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25357), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mr_Mee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25284), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Vjollca


Pershendetje njerz, juve qe po dokni, :biggrin: edhe Flutra qe o mshef :smile:


edhe une ty lovely e atyre si jon mshef ,,leri rehat se ende po pushojn http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

^katunari^
30-10-08, 10:03
Miremengjesi FD.
Naletooooooo, a ka muhabet e hyzmet a jooo?
A u qu granimi hala a jo?

Jana
30-10-08, 11:37
...per te gjith....

Amina
30-10-08, 20:43
PERSHENDETJE TE GJITHEVE

flutra
30-10-08, 21:08
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), leotrini_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25357), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mr_Mee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25284), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255)


Pershendetje njerz, juve qe po dokni, :biggrin: edhe Flutra qe o mshef :smile:
hahaha..
edhe une i pershendes te gjithe qe jan onn tani...

deti_om :-)
30-10-08, 21:51
hahaha..
edhe une i pershendes te gjithe qe jan onn tani...

pershendetje juve :)

deti_om :-)
30-10-08, 21:52
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), leotrini_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25357), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mr_Mee (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25284), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255)


Pershendetje njerz, juve qe po dokni, :biggrin: edhe Flutra qe o mshef :smile:

Pershendetje edhe ty :biggrin:

Avokate
30-10-08, 23:29
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Avokate (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25361), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Dardania.de Statistikat Ju pershendes juve nje nate me plote befsaira te bukura.Deri heren tjeter Avokatja

ShEjToNkA
31-10-08, 00:02
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Avokate (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25361), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Dardania.de Statistikat Ju pershendes juve nje nate me plote befsaira te bukura.Deri heren tjeter Avokatja

Avokate edhe ne te pėrshėndesim ty dhe tė urojm mirėseardhje!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Alfred (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18113), Avokate (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25361), baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Besiana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14307), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Pasi hyra kėtu atėherė edhe njė pėrshėndetje pėr juve qė jeni qoftė kėndej apo andej grilave opssssss qoftė tė fsheftė apo tė pa fsheft, mendova!:biggrin:

Caste tė bukura nė Dardaninė tonė!

LuLjaa
31-10-08, 00:44
Avokate edhe ne te pėrshėndesim ty dhe tė urojm mirėseardhje!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Alfred (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18113), Avokate (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25361), baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Besiana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14307), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Pasi hyra kėtu atėherė edhe njė pėrshėndetje pėr juve qė jeni qoftė kėndej apo andej grilave opssssss qoftė tė fsheftė apo tė pa fsheft, mendova!:biggrin:

Caste tė bukura nė Dardaninė tonė!
... shume flm.. Shejtanko per kete pershendetje edhe mire ja bane se bash pata qef me dit edhe une se kush eshte ksajde tash po kerkan se pasha :D .. t'pershendes fort edhe une ty..

jadore
31-10-08, 01:03
Avokate edhe ne te pėrshėndesim ty dhe tė urojm mirėseardhje!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Alfred (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18113), Avokate (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25361), baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Besiana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14307), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Pasi hyra kėtu atėherė edhe njė pėrshėndetje pėr juve qė jeni qoftė kėndej apo andej grilave opssssss qoftė tė fsheftė apo tė pa fsheft, mendova!:biggrin:

Caste tė bukura nė Dardaninė tonė!


bravo shejtonka , keshtu me pelqen kur te tjeret punojne per imazhin tim qe te krijohet bindja se sa e gjithembareshme jam ..
qysh ta ndin zemra ( kur folet per mire ) thote mama jeme , qato zaher erdha une ta shof pershendetjen qe me dergojne tjeret , drejten me te tregu ka del shpirti , isha thellu tu e kqyr bilancin e amplitudes se burses time .. cka humba e cka fitova sot me punen time , mire bone qe me kthelle pak ,
p.s.
per ju tjeret nuk e di valla veq une , pa e kry kete pune nuk e kam nder mend me flejte , pra edhe nje ore me keni ketu por pasive ..
pershendetje per postuesin e radhes ..

ShEjToNkA
31-10-08, 01:16
bravo shejtonka , keshtu me pelqen kur te tjeret punojne per imazhin tim qe te krijohet bindja se sa e gjithembareshme jam ..
qysh ta ndin zemra ( kur folet per mire ) thote mama jeme , qato zaher erdha une ta shof pershendetjen qe me dergojne tjeret , drejten me te tregu ka del shpirti , isha thellu tu e kqyr bilancin e amplitudes se burses time .. cka humba e cka fitova sot me punen time , mire bone qe me kthelle pak ,
p.s.
per ju tjeret nuk e di valla veq une , pa e kry kete pune nuk e kam nder mend me flejte , pra edhe nje ore me keni ketu por pasive ..
pershendetje per postuesin e radhes ..

Jadore, kėshtu nuk dukesh e pa kthjellur a, ndaj me habiti fakti se sa e sa herė kam punuar pėr imazhin tėnd :wink: duke tė pėrshėndet e ti tek sot u kthejlle, edhe ata pak :biggrin:

selvija
31-10-08, 16:10
Avokate edhe ne te pėrshėndesim ty dhe tė urojm mirėseardhje!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Alfred (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18113), Avokate (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25361), baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Besiana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14307), Blu_sky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25188), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Pasi hyra kėtu atėherė edhe njė pėrshėndetje pėr juve qė jeni qoftė kėndej apo andej grilave opssssss qoftė tė fsheftė apo tė pa fsheft, mendova!:biggrin:

Caste tė bukura nė Dardaninė tonė!Bash po me intreson pse ne kete koh niku im olinen kur jam kan sikurusht dek gjumit kete koh si eshte e mundur pas 3 oresh jasht forumit te jet niku olinen,,,por nuk eshte kjo her e par qe shof nikun e une kerkund ne forum,,,QUDI...:rolleyes:

hat se po ju pershendes me kete rrug nje rrug e dy pune ,,PERSHENDES antaret qe momntalisht jan prezent...

lovely
31-10-08, 17:17
Bash po me intreson pse ne kete koh niku im olinen kur jam kan sikurusht dek gjumit kete koh si eshte e mundur pas 3 oresh jasht forumit te jet niku olinen,,,por nuk eshte kjo her e par qe shof nikun e une kerkund ne forum,,,QUDI...:rolleyes:

hat se po ju pershendes me kete rrug nje rrug e dy pune ,,PERSHENDES antaret qe momntalisht jan prezent...

po a hala nuk e ke marr vesh a? hahahahahaha

nese nuk logesh off, niku te jet aty edhe s disa kohe masanej..

hajt masi hina qitu po iu pershendes tanve bitevi :P:P:P

selvija
31-10-08, 17:24
po a hala nuk e ke marr vesh a? hahahahahaha

nese nuk logesh off, niku te jet aty edhe s disa kohe masanej..

hajt masi hina qitu po iu pershendes tanve bitevi :P:P:PAj tyben lovely sot e kuptova kete,,se kurr nuk dal nga dalja por ashtu hy automatikisht ne DF ...

psh me nje mpuqeje moj qka je hup....:wink:

lovely
31-10-08, 17:26
Aj tyben lovely sot e kuptova kete,,se kurr nuk dal nga dalja por ashtu hy automatikisht ne DF ...

psh me nje mpuqeje moj qka je hup....:wink:

jo tybe kan thane malli i keq nuk hup kurr :biggrin: edhe gjithe ksajde :biggrin:
mpuq mpuq edhe ty t kofte

e tash po i pershendes ata qe nuk i pershendeta ma heret :biggrin:

Estella
31-10-08, 19:53
Gjithe Antaret e DF pershendes perzemersisht.....

Diana007
31-10-08, 20:36
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 319 (21 anėtarė dhe 298 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, binaku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24785), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), kushtr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25367), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)Pershendetje per te gjith juve ..

vjeshta
31-10-08, 20:44
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 319 (21 anėtarė dhe 298 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, binaku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24785), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), kushtr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25367), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)Pershendetje per te gjith juve ..

Faleminderit ,pershendetje edhe ty dhe ne veqanti Kodren ...

deti_om :-)
31-10-08, 20:50
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 319 (21 anėtarė dhe 298 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, binaku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24785), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), deti_om :-), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), kushtr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25367), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)Pershendetje per te gjith juve ..

Pershendetje Diana007,falemnderit :)

Guri i madh
31-10-08, 21:10
pershendetje per juve te nderuar/a

vjeshta
31-10-08, 21:25
pershendetje per juve te nderuar/a

Pershendetje Guri ,mire qe dole ksajde ...

Guri i madh
31-10-08, 21:29
Pershendetje Guri ,mire qe dole ksajde ...vjeshta nji pershendetje e vaqant per juve se tani se ende jena ne stinen e vjeshtes


ju pershendes e nderuara vjeshta

ShEjToNkA
31-10-08, 22:27
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Alfred (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18113), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), KaKaruKi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25336), kroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22008)*, kroni i etheve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24902), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LisMalisi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25366), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, RIKKI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24005), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Zogu_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25031)


Pėrshėndetje pėr tė gjithėve qė kėto momente jeni online!


SP. Guri i madh pėrshėndetje edhe pėr ty i nderuar!pershendetje per juve te nderuar/a

halla e madhe
31-10-08, 22:33
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Alfred (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18113), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), KaKaruKi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25336), kroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22008)*, kroni i etheve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24902), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LisMalisi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25366), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, RIKKI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24005), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Zogu_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25031)


Pėrshėndetje pėr tė gjithėve qė kėto momente jeni online!


SP. Guri i madh pėrshėndetje edhe pėr ty i nderuar!

Po shume insoni me havale qenka sonte,vetem Shejtonka po na shplon maskat e mesnates!!:biggrin:
ps: ne listen e pasmesnates nuk jame prezente...hahahaaaa

Shqiptare_ne_Turqi
31-10-08, 22:38
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Alfred (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18113), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), KaKaruKi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25336), kroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22008)*, kroni i etheve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24902), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LisMalisi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25366), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, RIKKI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24005), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Zogu_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25031)


Pėrshėndetje pėr tė gjithėve qė kėto momente jeni online!


SP. Guri i madh pėrshėndetje edhe pėr ty i nderuar!Pérshéndetje zana e malit :smile: pra,té uroj dhe nate té mire se,ika uné,gjumi ...

lovely
01-11-08, 22:22
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 343 (28 anėtarė dhe 315 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), FeratPolaci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25353), Honey (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25376), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), LisMalisi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25366), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), ~~~vera~~~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25377)
tanve juve knenaj po iu shneti :biggrin: :smile:

vjeshta
01-11-08, 22:24
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 343 (28 anėtarė dhe 315 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), FeratPolaci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25353), Honey (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25376), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), LisMalisi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25366), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), ~~~vera~~~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25377)
tanve juve knenaj po iu shneti :biggrin: :smile:


Faleminderit ,shnetje edhe ty ..

ShEjToNkA
01-11-08, 22:41
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 343 (28 anėtarė dhe 315 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), FeratPolaci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25353), Honey (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25376), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), LisMalisi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25366), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Vjollca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), ~~~vera~~~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25377)
tanve juve knenaj po iu shneti :biggrin: :smile: Edhe unė tė shnti ty dhe i pėrshėndeti tė gjithė kėta, qoftė me maska e qoftė pa maska:)


ShEjToNkA, Bad-Boy, deti_om :-), Estella*, FeratPolaci, hasanmehmeti*, Honesty^uk.*, jadore*, jonuzi, Keneri, Linka_pz*, LisMalisi, lovely, luckyman*, MemphiSx, mentor*, Murgesha*+, natyra, Paradox_13*, Penelope*, rafet llapjani*, romansa*, Rozafa*, Skyfter*, Trina_1*, vjeshta, Vjollca, ~~~vera~~~

Skyfter
01-11-08, 22:44
Edhe unė tė shnti ty dhe i pėrshėndeti tė gjithė kėta, qoftė me maska e qoftė pa maska:)


ShEjToNkA, Bad-Boy, deti_om :-), Estella*, FeratPolaci, hasanmehmeti*, Honesty^uk.*, jadore*, jonuzi, Keneri, Linka_pz*, LisMalisi, lovely, luckyman*, MemphiSx, mentor*, Murgesha*+, natyra, Paradox_13*, Penelope*, rafet llapjani*, romansa*, Rozafa*, Skyfter*, Trina_1*, vjeshta, Vjollca, ~~~vera~~~


:biggrin: hi


.

lovely
01-11-08, 22:46
Edhe unė tė shnti ty dhe i pėrshėndeti tė gjithė kėta, qoftė me maska e qoftė pa maska:)


ShEjToNkA, Bad-Boy, deti_om :-), Estella*, FeratPolaci, hasanmehmeti*, Honesty^uk.*, jadore*, jonuzi, Keneri, Linka_pz*, LisMalisi, lovely, luckyman*, MemphiSx, mentor*, Murgesha*+, natyra, Paradox_13*, Penelope*, rafet llapjani*, romansa*, Rozafa*, Skyfter*, Trina_1*, vjeshta, Vjollca, ~~~vera~~~

edhe nhere po i shnes kta anenaj tash :biggrin:

Jana
01-11-08, 23:15
Per te gjith ju qe jeni Online...

Murgesha
02-11-08, 00:01
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://dardania.de/vb/upload/online.php): 299 (32 anėtarė dhe 267 vizitorė) http://dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Ł ć νD ī ĵ ä (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24653), alibegu (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25378), Bad-Boy (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25369), deti_om :-) (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Etnical (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), guriko (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25371), Hapi (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25333), Intela (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), jonuzi (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), KaKaruKi (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25336), lirik (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, Vjollca (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15255), Xuki (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), ~~~vera~~~ (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25377)Njė pėrshėndetje pėr ju qė jeni pa shamija e pa kapuqa sonte. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

deti_om :-)
02-11-08, 18:11
Ju pershendes te gjitheve !!!

Guri i madh
02-11-08, 19:53
pershendetje per juve te nderuar/a
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 399 (23 anėtarė dhe 376 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), extremeparkour (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25381), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Intela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Lindi-ger (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25235), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)

Jana
03-11-08, 13:15
Per te gjith juve qe jenit On....

romansa
03-11-08, 14:13
pershendetje per te gjith anetaret e ketij forumit..gjith te mirat!!!:smile:

Giovanni
05-11-08, 09:03
Pershendetje te madhe per te gjith antaret e keti forumi.....

Domira
05-11-08, 12:56
I pershendes te gjithe anetaret e forumit. Ju ndjekt e mbara dhe lumturia kudo qe jeni.

Lona
06-11-08, 15:39
Pershendetje per tere anetaret e forumit. Me te mire se Ju nuk Ka.

gazi-de
06-11-08, 22:15
Pershendetje per te gjith nga Llapi....

Albonita
06-11-08, 22:17
Pershendetje per te gjith nga Llapi....


Gjithashtu pershndeje per ty Gazi-De..!

Lola-pr
06-11-08, 22:32
Pershendetje per te gjithe ju:smile:

turisti
11-11-08, 23:41
Pershendetje per te gjithe,me akcent te posaqshem per gjinine me te bukur :smile: :

http://www.mousepal.com/ParkPics/2006%20Garden%20Festival%5Cfloating%20flowers.jpg

Jana
11-11-08, 23:46
Pershendetje per te gjithe,me akcent te posaqshem per gjinine me te bukur :smile: :

http://www.mousepal.com/ParkPics/2006%20Garden%20Festival%5Cfloating%20flowers.jpg

Pershendetj edhe pr ty edhe per gjith ata qe jan ON ....

turisti
11-11-08, 23:50
Pershendetj edhe pr ty edhe per gjith ata qe jan ON ....

Flm shume e nderuara.

http://www.immaginazione.org/fiorifoglieweb/immagini/bertolucci_bertani_Flowers09.jpg

e_martumja
13-11-08, 10:02
Pershendetje per te gjithe antart te Fd's sidmos ata qe i njof....

Kelmendi
13-11-08, 11:59
Pershnetje Per Tan Antaret E Ketij Forumi Te Mrekulushum.

flutra
13-11-08, 13:47
Pershendetje per ju qe jeni onn...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Trina_1
13-11-08, 13:54
Pershendetje per ju qe jeni onn...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Flm , pershendetje dhe ty Flututoshe ...

Jana
13-11-08, 14:26
Per te gjith juve qe jeni ON......

Murgesha
14-11-08, 00:15
Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 242 (15 anėtarė dhe 227 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.


Murgesha*, deti_om :-), limpx, lirik, Lola-pr, lovely+, Oqeani, ShEjToNkA+, vjeshta+Dardania.de Statistikat

Tema: 9,735, Postime: 1,084,904, Anėtarėt: 11,598
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, shyqeri gashiPėrshėndetje pėr tė gjithė e ma sė shumti pėr qato qė i kam me +

vjeshta
14-11-08, 00:19
Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 242 (15 anėtarė dhe 227 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.


Murgesha*, deti_om :-), limpx, lirik, Lola-pr, lovely+, Oqeani, ShEjToNkA+, vjeshta+Dardania.de Statistikat

Tema: 9,735, Postime: 1,084,904, Anėtarėt: 11,598
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, shyqeri gashiPėrshėndetje pėr tė gjithė e ma sė shumti pėr qato qė i kam me +


Oooo flm ,pershendetje per ju te gjitheve e me se shumti ate me ylli (*)...

deti_om :-)
14-11-08, 01:02
Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 242 (15 anėtarė dhe 227 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.


Murgesha*, deti_om :-), limpx, lirik, Lola-pr, lovely+, Oqeani, ShEjToNkA+, vjeshta+Dardania.de Statistikat

Tema: 9,735, Postime: 1,084,904, Anėtarėt: 11,598
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, shyqeri gashiPėrshėndetje pėr tė gjithė e ma sė shumti pėr qato qė i kam me +


oooo falemnderit Murgesha, pershendetje edhe nga une te gjithe juve !!

Lola-pr
14-11-08, 01:19
Pershendetje edhe nga une per te gjithe juve

Urata
14-11-08, 15:54
http://www.flowers.az/pics/51_red_roses.jpghttps://www.flo-wers.com/pics/41_white_roses.jpg
https://www.flo-wers.com/pics/19_yellow_roses.jpghttps://www.flo-wers.com/pics/31_ecuador_roses.jpg


...pershendetje per te gjithe, sherbehuni me trendafile t'qejfit!

SANTANA-29
14-11-08, 15:58
http://www.flowers.az/pics/51_red_roses.jpghttps://www.flo-wers.com/pics/41_white_roses.jpg
https://www.flo-wers.com/pics/19_yellow_roses.jpghttps://www.flo-wers.com/pics/31_ecuador_roses.jpg


...pershendetje per te gjithe, sherbehuni me trendafile t'qejfit!

Urata,,,,,,flm,,,:smile:..
Pershendetje edhe nga une per te gjithe,,kudo nga jeni-----

Estella
15-11-08, 00:41
Pershendetje te gjitheve njehr nga un

Rizuana
15-11-08, 13:14
Ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj nje fundjave shume te mire ;)


Rizuana