PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

lonaaa
08-02-08, 11:55
Njė pėrshendetje pėr tė gjithė nga une me dėshirat me te mira per ju!

DEA
08-02-08, 18:00
Fundjavé relaksuese per te gjithé Dardanasét


DEA

selvija
08-02-08, 18:45
Nje pershendetje per te gjith edhe ata qe nuk doken ne te gjelbreten,,,,nate e qet qofte me ju...haaa ju nxoni syri magjikkk...
19:16 adidu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23755) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
19:36 arnold (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24025) Duke Parė Temėn
Adrian DULE - KRIJIME***** (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24039)
18:45 Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485) Duke Parė Temėn
Kisha katolike nuk betohet mė pėr vėrtetėsinė e Biblės (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=18243)
19:30 blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977) Duke Parė Temėn
Po mashkujt ēka duan kur janė tė nxehtė? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17423)
19:41 Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
19:11 Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
19:15 lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890) Duke Parė Temėn
Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23935)
18:44 natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966) Duke Parė Temėn
Si do tė ju dukej (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24002)
19:41 selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)* Mesazhet Private

http://i184.photobucket.com/albums/x79/pixvirtual/us026/tEV7Nj60EnTm.jpg (http://www.enchulatupagina.com/iconos/fantasia/hada-51919.html)

Dardan Kastrati
08-02-08, 18:47
Nje pershendetje per te gjith edhe ata qe nuk doken ne te gjelbreten,,,,nate e qet qofte me ju...haaa ju nxoni syri magjikkk...
19:16 adidu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23755) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
19:36 arnold (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24025) Duke Parė Temėn
Adrian DULE - KRIJIME***** (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24039)
18:45 Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485) Duke Parė Temėn
Kisha katolike nuk betohet mė pėr vėrtetėsinė e Biblės (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=18243)
19:30 blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977) Duke Parė Temėn
Po mashkujt ēka duan kur janė tė nxehtė? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17423)
19:41 Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
19:11 Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
19:15 lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890) Duke Parė Temėn
Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23935)
18:44 natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966) Duke Parė Temėn
Si do tė ju dukej (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24002)
19:41 selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)* Mesazhet Private

http://i184.photobucket.com/albums/x79/pixvirtual/us026/tEV7Nj60EnTm.jpg (http://www.enchulatupagina.com/iconos/fantasia/hada-51919.html)
Hahahahaah vetem mua me duket ste ka kapur ai syri ju juaj magjik :biggrin:
Nje pershendetje te gjithe qe jane ne forum sonte ...

selvija
08-02-08, 18:52
[quote=Dardan Kastrati]Hahahahaah vetem mua me duket ste ka kapur ai syri ju juaj magjik

Estella
09-02-08, 12:48
pershndetje per gjithe antert qe momentalisht jan online

gazi-de
09-02-08, 13:05
Pershendetje per te gjithe,ju uroj nje vikend te mire dhe te qete................

Domira
09-02-08, 13:21
Ju pershendes dhe nje fundjave te kendshme ju uroj te gjitheve kudo qe jeni.

Naki
09-02-08, 15:56
Ju pershendes dhe nje fundjave te kendshme ju uroj te gjitheve kudo qe jeni.Pėrshėndetjes sė Domires po i kacavirrem edhe unė duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de
Njė Blic pėrshėndetje pėr ju ēė jeni nė kėto momente online!
BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Doniii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23783), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), The_Tonyy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24039)

SANTANA-29
09-02-08, 15:58
Pėrshėndetjes sė Domires po i kacavirrem edhe unė duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de
Njė Blic pėrshėndetje pėr ju ēė jeni nė kėto momente online!
BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Doniii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23783), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), The_Tonyy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24039)


FLM,,,, Naki i pershendetur je edhe nga ana ime ,,,

Estella
09-02-08, 22:47
Pershdetje per te gjithe ata qe jan on

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), BreD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23564)+, Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Imeri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23558), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), memi_x (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24041), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)

Guri i madh
12-02-08, 18:50
ju pershendes juve qe jeni online
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 365 (27 anėtarė dhe 338 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)

Dardan Kastrati
12-02-08, 19:10
Pershendetje per te gjithe juve qe jeni ne online :
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Dardan Kastrati, geisha, Gjumashja, hasanmehmeti, Honesty^uk., lirik, natyra, Oqeani, rilinda, SANTANA-29

schütze
12-02-08, 20:27
me qen se nuk po me premton koha per te hy me shum ketu,por prap po gjaj pak koh sa per te ju pershendet
ju pershendes perzemersisht te gjithve ku do qe jeni
ju uroj gjith te mirat ne ket jet

me respekt per ju
schütze

Guri i madh
12-02-08, 21:03
me qen se nuk po me premton koha per te hy me shum ketu,por prap po gjaj pak koh sa per te ju pershendet
ju pershendes perzemersisht te gjithve ku do qe jeni
ju uroj gjith te mirat ne ket jet

me respekt per ju
schützegjithashtu je i pershendetur i nderuar schütze kalofsh mir

selvija
13-02-08, 15:42
Ju pershendes te gjithve ,,veqarishte atyre te dashuruarve ju uroj dashuri te gjat...dashuri paqi gjithmone...
http://hostdrjack.com/customcomments/samples/117552.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Dardan Kastrati
13-02-08, 15:44
Ju pershendes te gjithve ,,veqarishte atyre te dashuruarve ju uroj dashuri te gjat...dashuri paqi gjithmone...
http://hostdrjack.com/customcomments/samples/117552.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Selvije qofsh e pershendetur edhe ti ,,, shume te flm per pershendetjen e juaj .....

SANTANA-29
13-02-08, 15:44
Ju pershendes te gjithve ,,veqarishte atyre te dashuruarve ju uroj dashuri te gjat...dashuri paqi gjithmone...
http://hostdrjack.com/customcomments/samples/117552.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Kjo e nemur me kam edhe mua flm,,selvije ,,,,,:biggrin:

lirik
13-02-08, 18:27
Selvi kshtu vrojton ti ku po syrin embreht e paske shyqyr qė nuk m' gjete nė ndonji faqe tjeter
haaaaaaaaa te fala dhe u gzofsh

selvija
13-02-08, 19:41
Selvi kshtu vrojton ti ku po syrin embreht e paske shyqyr qė nuk m' gjete nė ndonji faqe tjeter
haaaaaaaaa te fala dhe u gzofshlirik kishe me the ishalla edhe ty te don kush,,sa me gezim hapa kete faqe..e ti thu me gjet nje faqe tjeter,,qka me bo qe nuk hy tjeter kund,,,po dal..:rolleyes:

gazi-de
13-02-08, 20:19
Pershendetjeeeeeeee per te gjithe............................

lirik
13-02-08, 21:14
Selvi ngapak shaka edhe duhet s e mė ėsht bė koka poezi e vargje dua te dal nganjiher nga ato
dhe jem i normales i jetes i humorit un te thash shyqyr qė nuk na gjete ne ndonji faqe tjeter
se na kishe denoncu po na gjete aty te temat a kupton ishalla oj selvi te don shpija e fati e ke fat un te uroj ty a e sheh sikur te me urojn mua kshtu si i uroj un te tjeret do te isha sot
kush e di se qka ndoshta milioner i madh .
ishalla te dojnė oj selvi shtepija e shoqeria ishalla bėhesh milionere e mi jep gjysmen e parave
a e sheh s eun gjithmonė lutem pėr t e tjeret po pres qe te lutesh edhe ti per mua ndooshta te ndegjon zoti se po na duhen edhe neve shpija te mira e foristrada kemi nevoj edhe per masazhe se
po na dhemb shpina bile kemi nevoj me shkue nė dubai ne at hotelin mjedis deti eem i zgjedh do ushqime edhe po na duhen bile disa milojn euro bre selvi s e nuk po na dalin po duam edhe ne me
hyp ne aeroplana süecial e me provu gjellra te shijshme jo veq buk e pasul

selvi te pershendes mikesha e nderuar na paske pas percjellq shyqyr q enuk na ke nxanė diqka keq se paske pasė me i tregu gruas e kisha hanger t shkurtuemen kresė veq na paske gjetė taman neper tema te mira s ka problem jemi ne rrregull ne a e sheh pra

Murgesha
13-02-08, 22:25
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 357 (38 anėtarė dhe 319 vizitorė)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, BreD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23564)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796)*, egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*Pėrshėndetje nga zemra pėr tė gjithė qė jeni online kėto momente.

MURGESHA!

Estella
13-02-08, 22:32
Flm Murgesha gjithashtu te pershndes

Pupi
13-02-08, 22:38
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 357 (38 anėtarė dhe 319 vizitorė)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, BreD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23564)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796)*, egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*Pėrshėndetje nga zemra pėr tė gjithė qė jeni online kėto momente.

MURGESHA!

Uuuu ēka paske bo. ha, hahahahaha

Edhe unė u pėrshnes tė gjithėve.
Edhe njė enkas pėrshnetje pėr Estellen:wink:

Estella
13-02-08, 22:52
flm pupi gjithashtu je i pershndetur

BreD
13-02-08, 22:57
Preshndetje per te gjith ata qe jan ONLINE dhe Per a'ta qe nuk jan ktu :)

lirik
13-02-08, 23:07
Pershendetje murgesha e nderuar te pershendes me perzemersi dhe te falendorojm per pershendtjen tende te sinqert kalofsh mirė e nderuara murgesha

Murgesha
13-02-08, 23:33
Uuuu ēka paske bo. ha, hahahahaha

Edhe unė u pėrshnes tė gjithėve.
Edhe njė enkas pėrshnetje pėr Estellen:wink:

Hajt se pse i shplova pak nuk u ba nami hahahahahahah. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Hajde vėllaēko ta presim ditėn e madhe me cakėrrima gotash...

http://www.protocolo.com.mx/images/upload/20_champan_11.jpg

Murgesha
13-02-08, 23:34
Pershendetje murgesha e nderuar te pershendes me perzemersi dhe te falendorojm per pershendtjen tende te sinqert kalofsh mirė e nderuara murgesha

Pėrshėndetje e posaēme pėr ty, edhe prej meje i nderuari Lirik

LuLjaa
13-02-08, 23:53
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 357 (38 anėtarė dhe 319 vizitorė)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, BreD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23564)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796)*, egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*Pėrshėndetje nga zemra pėr tė gjithė qė jeni online kėto momente.

MURGESHA!

Perpak sun paske nxan edhe mu Murgesha hahaha
po shyqyr kete here pasna dal pi lidhjes vet,, ma mire keshtu se qe kur po nalet rryma po jet nicku ketu edhe pse s'jam knej hiq, mu kan qeshtu gjithe mire ish kan :)

Ju pershendes gjithve edhe une, nje nate te qet ju uroj.

lirik
14-02-08, 11:19
Pershednetje E Nderuara Lule Pershendetjet Emia Te Sinqerta Per Ty E Nderuara

lirik
14-02-08, 11:25
Tė falenderoj pėr konsideraten e veqant ndaj meje e nderuara murgesha rrespekt per ju e
e nderuara murgesha ju jam mirnjohs per sjelljet tuaja me rrespekt
bashkatdhetari juaj liriku

legenda
14-02-08, 13:28
.....te gjithe atyre qe jane te DASHURUAR,,,

dhe atyre qe nuk jane te DASHURUAR,,,

atyre qe e kane ne plan me u DASHURU,,,

atyre qe sillen e pshtillen rreth DASHURISE,,,

ata -ato qe presin me perjetu VERBERINE E DASHURISE,....


- me DASHURI per DASHURINE qe te sjell DASHURIIIII!!!!!!.....


urimeeeeee VALENTINI - le te shperndahet DASHURIA kudooooo,se BOTA ka nevoje shume per DASHURIII.....http://www.google.de/logos/valentine08.gif (http://www.google.de/search?q=valentine's+day)

Linka_pz
14-02-08, 15:28
.....te gjithe atyre qe jane te DASHURUAR,,,

dhe atyre qe nuk jane te DASHURUAR,,,

atyre qe e kane ne plan me u DASHURU,,,

atyre qe sillen e pshtillen rreth DASHURISE,,,

ata -ato qe presin me perjetu VERBERINE E DASHURISE,....


- me DASHURI per DASHURINE qe te sjell DASHURIIIII!!!!!!.....
urimeeeeee VALENTINI - le te shperndahet DASHURIA kudooooo,se BOTA ka nevoje shume per DASHURIII.....http://www.google.de/logos/valentine08.gif (http://www.google.de/search?q=valentine%27s+day)

Pershendetje edhe per ty ,kudo qe je .......

ninnela
14-02-08, 17:46
Pershendetje Per Te Gjithe Dhe Njiherit Urime Dita E Te Dashuruarve Te Gjithe Juve Kudo Qe Jeni

Nirvana Band
14-02-08, 19:32
Pershendetje edhe nga une per te gjithe dardanasit.

Urime dita e te dashuruarve.

Estella
14-02-08, 22:04
Pershndetje Gjithve

http://img145.imageshack.us/img145/3365/valentinedayyy8.gif

Naki
15-02-08, 21:09
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), lulja e malsis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23928), lulzimi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14723), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania .de,ju pėrshėndes tė gjithėve !

BE LK
15-02-08, 21:51
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), lulja e malsis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23928), lulzimi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14723), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania .de,ju pėrshėndes tė gjithėve !
Gjithashtu te pershendes Naki..............!

gazi-de
15-02-08, 22:31
Pershendetje per te gjith...................................

Naki
16-02-08, 13:24
Duke ju dėshiruar tė gjithėve njė vikend tė mirė nėn rrezet e jehonės sė festės sė madhe kombėtare tė shpalljes sė Pavarsis ju pėrshėndes!
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), Sharr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22873), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)

Linka_pz
16-02-08, 13:27
Duke ju dėshiruar tė gjithėve njė vikend tė mirė nėn rrezet e jehonės sė festės sė madhe kombėtare tė shpalljes sė Pavarsis ju pėrshėndes!
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), Sharr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22873), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)


Ju falemnderit i nderuar ,gjithashtu ju uroj dhe juve festen e madhe te shume pritur .

Me respekt Linka_Pz

lirik
16-02-08, 22:23
Faleminderit Naki urime pamvarsia kjo festė qe gezon te gjith shqiptart

Estella
17-02-08, 00:48
http://www.youtube.com/watch?v=BAfFq3sg_ek&feature=related

Murgesha
17-02-08, 00:59
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 353 (37 anėtarė dhe 316 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.


Murgesha*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Bond*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446)*, Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Psikologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13672)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Strong (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24058), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

__________________________________________________ __

Pėrshėndetje pėr tė gjithė, do ta bėjmė mėngjez tė gjithė sė bashku.

Argėtim maksimal nė faqen tonė, e kėshtu tė bashkuar e duke festuar na shkoftė gjithė jeta ne Shqipeve.

lyra2
17-02-08, 01:03
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 353 (37 anėtarė dhe 316 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.


Murgesha*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Bond*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446)*, Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Psikologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13672)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Strong (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24058), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

__________________________________________________ __

Pėrshėndetje pėr tė gjithė, do ta bėjmė mėngjez tė gjithė sė bashku.

Argėtim maksimal nė faqen tonė, e kėshtu tė bashkuar e duke festuar na shkoftė gjithė jeta ne Shqipeve.

...blic pershendetjes i bashkangjitem edhe une :biggrin:

Virti
17-02-08, 01:03
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 353 (37 anėtarė dhe 316 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.


Murgesha*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Bond*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446)*, Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Psikologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13672)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Strong (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24058), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

__________________________________________________ __

Pėrshėndetje pėr tė gjithė, do ta bėjmė mėngjez tė gjithė sė bashku.

Argėtim maksimal nė faqen tonė, e kėshtu tė bashkuar e duke festuar na shkoftė gjithė jeta ne Shqipeve.
upsss a kallxove edhe per offline-ashat aaaaa?! :biggrin:

Virti
17-02-08, 01:07
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 353 (37 anėtarė dhe 316 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.


Murgesha*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Bond*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446)*, Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Psikologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13672)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Strong (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24058), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*

__________________________________________________ __

Pėrshėndetje pėr tė gjithė, do ta bėjmė mėngjez tė gjithė sė bashku.

Argėtim maksimal nė faqen tonė, e kėshtu tė bashkuar e duke festuar na shkoftė gjithė jeta ne Shqipeve.

...blic pershendetjes i bashkangjitem edhe une :biggrin:
a te thojsha dil online se te sheh Murgesha. :biggrin:

lyra2
17-02-08, 01:08
a te thojsha dil online se te sheh Murgesha. :biggrin:
hahahahahahha qee dee e une nuk mersha vesh ncnncncncnc

Virti
17-02-08, 01:10
hahahahahahha qee dee e une nuk mersha vesh ncnncncncnc
eee kur s'e ngon hutin... :tongue:

Murgesha
17-02-08, 01:11
upsss a kallxove edhe per offline-ashat aaaaa?! :biggrin:

Po Virti e bėra njė pėrjashtim sonte hahahahahahaah.

Pėrshėndetje edhe pėr ty Virti prapa gardhit...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Virti
17-02-08, 01:15
Po Virti e bėra njė pėrjashtim sonte hahahahahahaah.

Pėrshėndetje edhe pėr ty Virti prapa gardhit...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
boll mire ia bane valla, ishalla ben shpesh ti keshtu...
te pershendes edhe une! :smile:

Naki
17-02-08, 01:18
Naki*, Autori, Dimri, get_up, hasanmehmeti, Henori, IB, Kodra, lirik, MaLoKu, Oqeani, Paperoni, teutaA, uck_aksh Ne keto ore te vona te pas Nates,ju deshiroj qaste te mira ne dardania.de!

Paradox_13
17-02-08, 08:51
Pershendetje Dardanas/se duare-arte gjitheandej nga jeni.
Ju pershendes ne kete dite te madhe per mbare shqiptarin...

http://www.youtube.com/watch?v=rWBl6-QsTDc

Dreni30
17-02-08, 09:40
Te nderuar anetar, ju pershendese te gjitheve mbare ku jeni me urimin me te bukur dhe fjalet me te embla per kete dite te sotme..... Pavaresimin e shtetit te Kosoves.
Me deshire qe kjo dite te zbukurohet edhe me bukur ne ditet e ardheshme nga te gjithe ne.
Urimeeeeeee per jete dhe mot.

gazi-de
17-02-08, 12:41
Pershendetje te gjithve,dhe GEZUAR PAVARSI DARDANI
URIME.
http://de.youtube.com/watch?v=_QfpBC324QI

LABI
17-02-08, 12:48
Pershendetje , pershendetje shqiptare ku do qe jeniiii .

Ju uroj kete dite feste, kremte kudo qe jeni me kengen

"Do t'i kallim fitilat e pavaresise" :biggrin:

Dardan Kastrati
17-02-08, 13:33
Pershendetje te gjithe juve qe jeni ne keto momente ne forum duke ju Uruar pavaresine per jete e mot

G E Z U A R
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Dardan Kastrati, Autori, blerim duraku, dexter, get_up, guri70, hawk, Kodra, LABI, Rianne

turisti
17-02-08, 16:34
Te gjithve anetareve te forumit,Shqiptareve anembane Botes : URIME PAMVARESIA PERGJITHMONE !!!!!.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Naki
17-02-08, 16:58
Te gjithve anetareve te forumit Dardania.de,Shqiptareve anembane Botes
URIME PAMVARESIA
http://www.heute.de/ZDFheute/s_img/110/0,6994,7029102-render-L2-,00.jpg

Diana007
17-02-08, 17:06
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Guri i madh
17-02-08, 17:35
U R I M E P A V A R S I A

tė nderuar/a antar/ te forumit D A R D N I A ju uroj pavarsin e shtetit ton dardan


G Z I M E per gjith her

schütze
17-02-08, 17:54
te gjith shqiptarve an e mban boteshttp://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Urata
17-02-08, 22:54
[email protected][email protected]_____ _____ @_________________ @ ___
[email protected][email protected][email protected][email protected]___
[email protected][email protected][email protected][email protected]__
[email protected][email protected][email protected]__
[email protected]_______URIME ______ @___
[email protected]_____PAVARSIA ([email protected]_____PAVARSIA)___ @____
______ @______________ @_____
________ @__________ @_______
[email protected]______ @_________
[email protected]___ @___________
_______________ @___________

selvija
18-02-08, 00:35
http://widget.slide.com/rdr/1/1/1/W/1400000003aefcd2/1/85/VNPMFyULxz-zzPKLuJXhhWwBj6oRYFr-.jpg (http://www.slide.com/s/hJKsTttrxD87GRALdX8FsStJn9Ctfo47?referrer=hlnk)

GURI SYLAJ
18-02-08, 04:37
http://widget.slide.com/rdr/1/1/1/W/1400000003aefcd2/1/85/VNPMFyULxz-zzPKLuJXhhWwBj6oRYFr-.jpg (http://www.slide.com/s/hJKsTttrxD87GRALdX8FsStJn9Ctfo47?referrer=hlnk)

Keti URIMI po i bashkangjes edhe Urimin tim per te gjithe shqiptaret kudo e kahdo qe jan!

halla e madhe
18-02-08, 11:39
Te gjithve anetareve te forumit Dardania.de,Shqiptareve anembane Botes
URIME PAMVARESIA
http://www.heute.de/ZDFheute/s_img/110/0,6994,7029102-render-L2-,00.jpg

Ketij urimi po i bashkangjitem edhe une me deshirat me te mira per mbare kombin Shqipetar!

halla e madhe

Paradox_13
18-02-08, 12:01
BAC U KRY,....EDHE UNE KAM SHTET...

Refren qe degjohet ngado qe shkon,te ngjalle emocione,..te ben te mendosh per gjithe ata qe kontribuan ne realizimin e keti amaneti te percjelle me gjenerata breze pas brezi me nje synim te vetem,qe edhe une te kem shtet.
Kjo edhe u arrit,e kure zihet ngojesh diaspora perseri nuk mungon prania e emocioneve per gjithe ata bij e bija,vellezer e motra qe ket dite fatkeqesishte u dashte te festojne large tokes se tyre eme,larg nga ma te dashurit e tyre.
Diaspora shqiptare nga do cep i keti rruzulli,..do te ishte mekati me i madhe po te mohohej kontributi i juaj pergjate keti rrugetimi te perbashket neper peripetit e krijimit te shtetit tone,andaj nje falenderim i veqant ju takon ju ngado qe jeni...

Urime e ta gezojm se bashku shtetin e KOSOVES nene....

Arkza
18-02-08, 12:07
Pershendetje Gjithve Juve ne Dardani !
dhe me kete Rast ju Uroj Gjithve Pavarsin te Kosoves !
Gezuar Gjithve Shqiptareve Kudo qe jeni ane mbare Botes !
Kjo Fitore nuk eshte veq per Kosovaret por per te Gjithe-Shqiptaret nga ne te 4 Anet te Botes !


Praaa Edhe Nje-here Gezuar Gezuar !!! :smile:

Dardan Kastrati
18-02-08, 12:10
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Tė gjithėve ,qė gėzimi dhe hareja tė jenė pranė jush nė kėto momente ...

G Ė Z U A R

Murgesha
18-02-08, 20:33
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 461 (40 anėtarė dhe 421 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, avdyli- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23456), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), device on line (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23271), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Doni88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19931), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė pėr momentin jeni ksajde.

Oqeani
18-02-08, 20:37
Murgesha mire se erdhe , pershendetje e urime PAMVARSIA

lyra2
18-02-08, 20:55
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 461 (40 anėtarė dhe 421 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, avdyli- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23456), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), device on line (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23271), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Doni88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19931), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė pėr momentin jeni ksajde.


ahhahahhaha Murgeshe ,bile ne mas gardhi mos na qit bree qyyyy,me dasht me me pa dal moj knej gardhi hahahhahahahah.
Pershndetje vetem per ata "mas gardhi" pra ;)

Murgesha
18-02-08, 21:09
ahhahahhaha Murgeshe ,bile ne mas gardhi mos na qit bree qyyyy,me dasht me me pa dal moj knej gardhi hahahhahahahah.
Pershndetje vetem per ata "mas gardhi" pra ;)

A bre Lyrė tė kėrkoj falje, por kam qejf me ju pėrshėndet kajherė kėshtu tė mbledhur tubė....

valiii
18-02-08, 21:09
ahhahahhaha Murgeshe ,bile ne mas gardhi mos na qit bree qyyyy,me dasht me me pa dal moj knej gardhi hahahhahahahah.
Pershndetje vetem per ata "mas gardhi" pra ;):tongue: , edhe une bre kur e vrejta se po na shih'ka kjo Murgesha... diqysh u kuqa prej mbares :rolleyes: ... pershendetje ...

Guri i madh
18-02-08, 21:12
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 461 (40 anėtarė dhe 421 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, avdyli- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23456), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), device on line (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23271), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Doni88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19931), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė pėr momentin jeni ksajde.


falemenderit per pershendetje gjithashtu ju pershendes e nderuar Murgesha

SANTANA-29
18-02-08, 21:14
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 461 (40 anėtarė dhe 421 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, avdyli- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23456), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), device on line (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23271), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Doni88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19931), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė pėr momentin jeni ksajde.


FLM,,,Murgesha dhe urime pamvarsia :smile:

lyra2
18-02-08, 21:15
:tongue: , edhe une bre kur e vrejta se po na shih'ka kjo Murgesha... diqysh u kuqa prej mbares :rolleyes: ... pershendetje ...
..le le valiii nuk mshehem ma valla,"mshehtesi e njohur nga te gjithe",bash edhe une u skuqa bre ahahhah

selvija
18-02-08, 22:17
.....EUROPA NA NGRITI NE QJELL....http://srv0106-08.oak1.imeem.com/g/e06edd0b1825bf50d17059428b415420.jpg (http://profile.imeem.com/3ktAmKY/photo/hINirmZz-d/)

hasanmehmeti
18-02-08, 22:20
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 461 (40 anėtarė dhe 421 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, avdyli- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23456), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), device on line (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23271), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Doni88 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19931), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė pėr momentin jeni ksajde.

Ne pamundesi te Urimit te secilit antare te FD neper Odet e Juaja.
Edhe une i pershendes keta para dhe pas Gardhit , ju Murgeshe per pershendetjen , dhe te gjithe antaret e forumit Dardania , duke iu uruar Mvetesin e Kosoves , duke shpresuar per nje te ardhme me te mire ne qdo sfere te jetes per ju , familjen dhe shoqerin tuaj antar te FD. Falenderojme Zotin qe na mundesoj qe te shohim knaqesin ne syte e keti populli te pervuajtur, pasi kjo knaqesi na kenaq edhe ne. Dhashte Zoti te permirsohet gjendja e keti populli tash pas kesaj pavarsije.


Me dashuri dhe respekt,
I Juaji,
Hasani

Murgesha
18-02-08, 22:55
Ne pamundesi te Urimit te secilit antare te FD neper Odet e Juaja.
Edhe une i pershendes keta para dhe pas Gardhit , ju Murgeshe per pershendetjen , dhe te gjithe antaret e forumit Dardania , duke iu uruar Mvetesin e Kosoves , duke shpresuar per nje te ardhme me te mire ne qdo sfere te jetes per ju , familjen dhe shoqerin tuaj antar te FD. Falenderojme Zotin qe na mundesoj qe te shohim knaqesin ne syte e keti populli te pervuajtur, pasi kjo knaqesi na kenaq edhe ne. Dhashte Zoti te permirsohet gjendja e keti populli tash pas kesaj pavarsije.


Me dashuri dhe respekt,
I Juaji,
Hasani


Tė falemnderit Hasan.

E pasi sonte e kam qel zemrėn me pėrshėndetje edhe njė pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Mė falni ju prapa gardhit por tek unė lista e vizitorėve del e plotė


http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 426 (43 anėtarė dhe 383 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, arnold (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24025)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Enxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23721)*, Era1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20953)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jim Belushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23863), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, ninnela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19546), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, shqipe__ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23487)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*

valiii
18-02-08, 23:21
Tė falemnderit Hasan.

E pasi sonte e kam qel zemrėn me pėrshėndetje edhe njė pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Mė falni ju prapa gardhit por tek unė lista e vizitorėve del e plotė


http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 426 (43 anėtarė dhe 383 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, arnold (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24025)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Enxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23721)*, Era1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20953)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jim Belushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23863), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, ninnela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19546), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, shqipe__ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23487)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Unė po e pėrshendes Jadoren shume, se nime moti se kam takuar ksajde .

gazi-de
18-02-08, 23:35
Tė falemnderit Hasan.

E pasi sonte e kam qel zemrėn me pėrshėndetje edhe njė pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Mė falni ju prapa gardhit por tek unė lista e vizitorėve del e plotė


http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 426 (43 anėtarė dhe 383 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, arnold (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24025)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Enxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23721)*, Era1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20953)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jim Belushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23863), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, ninnela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19546), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, shqipe__ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23487)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*
pershendetje edhe nga une,te gjithve keta qe qenkan ksajde,
pe kohe e veshtir u ardhe nuk mundesh ase mu mshef,ahhahahahahahahahahhaahahahahahha

pershendetje.....

Guri i madh
18-02-08, 23:37
pershendetje edhe nga une,te gjithve keta qe qenkan ksajde,
pe kohe e veshtir u ardhe nuk mundesh ase mu mshef,ahhahahahahahahahahhaahahahahahha

pershendetje.....po gazi jan do syza speciale po gjithkush nuk kish mundsi me i posedue hhhhaaaaa

valiii
18-02-08, 23:48
po gazi jan do syza speciale po gjithkush nuk kish mundsi me i posedue hhhhaaaaa

S'ėshtė asgjė puna e atyre "syzave" ooo Guri.....
Njė mundėsi ma shumė breeee...!!! E moooo !!! :cool:

selvija
18-02-08, 23:55
Ani na kishe frajer...njefar vakti kendojke adelina....:redface: :tongue:

Murgesha
19-02-08, 00:39
pershendetje edhe nga une,te gjithve keta qe qenkan ksajde,
pe kohe e veshtir u ardhe nuk mundesh ase mu mshef,ahhahahahahahahahahhaahahahahahha

pershendetje.....

HA,HAHAHAHAHA Gazi, jam ka qeshi me shpirt e zemer me ket shkrimin tend.

Pershendetje e kesaj here special per ty me nje mpuq moteror.

Murgesha

Urata
19-02-08, 01:01
Te gjithe antaret e forumit i pershendes duke ju uruar Pavaresin e Kosoves me kengen:

PER RUGOVEN (http://de.youtube.com/watch?v=kirswWhbJQw&feature=related)

Naki
19-02-08, 10:15
http://de.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

SOT NĖ DARDANI PO BIEN TUPANAT,Urime Pavarsia.


Duke ju pėrgėzuar pėr festen e madhe tė Pavarsisė sė Republikės sė Kosoves,ju pėrshėndes tė gjithėve kudo ēė tė jeni!

Naki

gazi-de
19-02-08, 10:23
HA,HAHAHAHAHA Gazi, jam ka qeshi me shpirt e zemer me ket shkrimin tend.

Pershendetje e kesaj here special per ty me nje mpuq moteror.

Murgesha
ahahhaahhaha po de shtir u be,ahhahhaha
ok flm,vetem kujdes se mos po xhelozon Gjumashja se,hahahah
pershendetje......

Diana007
19-02-08, 10:55
Tė falemnderit Hasan.

E pasi sonte e kam qel zemrėn me pėrshėndetje edhe njė pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Mė falni ju prapa gardhit por tek unė lista e vizitorėve del e plotė


http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 426 (43 anėtarė dhe 383 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, arnold (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24025)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Enxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23721)*, Era1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20953)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jim Belushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23863), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, ninnela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19546), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, shqipe__ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23487)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, xhebraili_15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23905), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*


Te flm shum e nderuar , prano pershendetje te perzemerta nga un.

Nirvana Band
19-02-08, 13:42
Pershendetje dhe Urime Pavaresia te gjitheve.

Me te mira e te mbara.

Uron N.Band.

Estella
19-02-08, 19:26
Nje pershndetje per te gjithe dhe urime pavarsia gjithve :))))

Dardan Kastrati
19-02-08, 20:12
Pershendetje te gjitheve qe jane ne online .....

Zero Cool
20-02-08, 13:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/ZC/220649.gif

Naki
20-02-08, 15:34
agrONN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21863), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), denis zuka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22938), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), TIRANA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24081)


Pėrshėndetje tė gjithėve!

Dardan Kastrati
20-02-08, 15:52
agrONN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21863), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), denis zuka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22938), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), TIRANA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24081)


Pėrshėndetje tė gjithėve!
Naki te flm per pershendetjen , Nje pershendetje te perzemerta ke edhe nga une...

Dukagjinas_i
20-02-08, 15:59
agrONN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21863), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), denis zuka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22938), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), TIRANA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24081)


Pėrshėndetje tė gjithėve!
Naki ,flm shume...Urime Pavaresia !

BE LK
20-02-08, 16:01
agrONN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21863), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), denis zuka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22938), Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662), Dukagjinas_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23239), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), TIRANA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24081)


Pėrshėndetje tė gjithėve!
Qe, ky NAki po na e ban me hile....Une qesh online e sme paska kapur......hahahahahahahahahahaha

Estella
20-02-08, 21:45
Nje Pershndetje per te gjithe qe jan on edhe msheft :P

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), kener (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22237), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)

Dilaver
20-02-08, 23:22
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/ZC/220649.gif


Shfrytėzoj nga rasti duke cituar shkrimin e Zero Cool, tė gjithė shqiptarve t'ua uroj kėtė ditė tė madhe.


Gėzuar Pavarėsia

Murgesha
21-02-08, 21:19
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 434 (42 anėtarė dhe 392 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), Ambassador311 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24083), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+,Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, SoKoLi-i-Maleve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21176)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)*, XHOKA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23423), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Kaloni bukur tė gjithė.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)* http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Pupi
21-02-08, 21:24
Masi ma qite ftyren, spo kam qare pa te pėrshendet. ha ha ha ha ha......

turisti
21-02-08, 21:24
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 434 (42 anėtarė dhe 392 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), Ambassador311 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24083), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+,Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, SoKoLi-i-Maleve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21176)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)*, XHOKA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23423), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Kaloni bukur tė gjithė.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)* http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Flm shume .Kalo mire dhe ti dhe tjeret.

http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Honesty^uk.
21-02-08, 21:31
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 434 (42 anėtarė dhe 392 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), Ambassador311 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24083), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+,Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, SoKoLi-i-Maleve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21176)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)*, XHOKA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23423), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Kaloni bukur tė gjithė.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)* http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Flm dhe mbremje te kendshme te uron vellackoja

Estella
21-02-08, 21:32
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 434 (42 anėtarė dhe 392 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), Ambassador311 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24083), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+,Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, SoKoLi-i-Maleve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21176)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)*, XHOKA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23423), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Kaloni bukur tė gjithė.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)* http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Flm githashtu je e pershendetur

Dardan Kastrati
21-02-08, 21:33
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 434 (42 anėtarė dhe 392 vizitorė)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), Ambassador311 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24083), Autori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20911), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+,Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, SoKoLi-i-Maleve (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21176)*, Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)*, XHOKA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23423), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ^katunari^ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22223)*


Kaloni bukur tė gjithė.

Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)* http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Murgesha te flm per pershendetjen tende , edhe me bukur kalojani juve ....

e_martumja
21-02-08, 21:36
Si dukt kam nis mu plak spo kam durim, nisa me shpernda kete mesazh Po qan Serbia, u kall Rusia,buzeqeshet Kosova, URIME PAVARSIA por u lodha e po ndalna kurse ketu te gjithve ju pershendes duke ju uruar Pavarsine e Kosoves. GEZUAR

Urata
22-02-08, 03:10
http://i29.tinypic.com/6s88zc.jpg (javascript:void(0);)

Estella
22-02-08, 19:22
Nje pershndetje per te gjithe ...........

Naki
22-02-08, 20:34
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), get_up (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21753), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), Tina-ca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24090), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Tė gjithėve ju dergojė blic pėrshėndetje duke ju deshiruar ēaste tė mira nė >Dardania.de

Honesty^uk.
22-02-08, 20:41
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), get_up (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21753), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), Tina-ca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24090), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Tė gjithėve ju dergojė blic pėrshėndetje duke ju deshiruar ēaste tė mira nė >Dardania.de

Mbetesh i pershendetur dhe i nderuar miku im
Te fala andej nga Gjermania


Honesty

turisti
22-02-08, 20:58
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), get_up (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21753), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), Tina-ca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24090), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Tė gjithėve ju dergojė blic pėrshėndetje duke ju deshiruar ēaste tė mira nė >Dardania.de

Falemindertit i nderuar,te pershendes gjithashtu si dhe te tjeret.

Urata
22-02-08, 21:52
http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/graphic-129.png

Urata
23-02-08, 00:49
http://www.zwani.com/graphics/weekend/images/3.gif

TE GJITHE!

LABI
23-02-08, 11:09
Ju uroj te gjitheve nje fundjave te rehatshmeee... Clodhuniiii , pushoni, pushoni, vetem pushoni , natyrisht dhe argetohuni (have some funn) :wink:

selvija
23-02-08, 11:37
Edhe nga ana ime siq theksoi Labi nje weekend hareshme siq ka qen tan java..
http://sharemygraphics.com/uploads/tyson_sept15weekend2.gif

Urata
24-02-08, 04:48
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/sunday/sunday002.gif

LABI
26-02-08, 18:41
Shfrytezoj rastin qe t'ju pershendes te gjithe juve qe jeni ne keto qaste te kyqur ne forumin virtual Dardania

Urata
26-02-08, 18:58
http://www.gotomycodes.com/userpics/myspacegraphics/Day-Comments-Tuesday/Happy-Tuesday-Gliiter-Butterfly.jpg

nje te Marte te ngrohte te gjitheve.....!

Dardan Kastrati
26-02-08, 19:08
http://www.gotomycodes.com/userpics/myspacegraphics/Day-Comments-Tuesday/Happy-Tuesday-Gliiter-Butterfly.jpg

nje te Marte te ngrohte te gjitheve.....!
Te flm nga ju Urata .
Nje argetim te kendeshem ty ne vazhdimm .

Estella
26-02-08, 22:07
nje blic HALLI HALLOOOOO

~AmaZonA~
29-02-08, 11:34
Pėrshėndetje pėr te gjithe antaret e Dardanis ju dėshiroj nje fund jave te qetė dhe relaksuese...

Paradox_13
29-02-08, 12:18
Pėrshėndetje pėr te gjithe antaret e Dardanis ju dėshiroj nje fund jave te qetė dhe relaksuese...


Falemnderit AmaZona,uroj qe edhe ti me gjithe antaret e tjer te sofres Dardane te keni nje fundejave me gjitha te mira...

SANTANA-29
29-02-08, 15:07
Falemenderit Amazona e Paradox,:smile:
Nje pershendetje per te gjith kudo nga jeni ,Por nje pershendetje speciale per
Lojtarin se sot e ka ditlindjen ,,Urime shoki Mos u plaksh kurr,:tongue:

lovely
29-02-08, 22:38
Falemenderit Amazona e Paradox,:smile:
Nje pershendetje per te gjith kudo nga jeni ,Por nje pershendetje speciale per
Lojtarin se sot e ka ditlindjen ,,Urime shoki Mos u plaksh kurr,:tongue:

Lojtar, URIME DITELINDJA


http://i271.photobucket.com/albums/jj145/danaloves_you/happy-birthday.gif

LABI
29-02-08, 22:45
Nje pershendetje per t 'gjithe JUVE qe jeni aktive ne keto momente.

Qaste dhe mbremje te kendshme , ju deshiron


LABI

Naki
03-03-08, 04:48
Naki, natyra, rilinda Urata Ne keto ore te hershme te mengjesit ju pershendes,duke ju deshiruar nje jave te mbareshme.

Arb
03-03-08, 07:26
Oooo njerez te mire, kalofshi nje jave sa me te mire!

Estella
03-03-08, 11:11
Nje Blic pershendetje per te gjithe anetaret e forumit

Dardan Kastrati
03-03-08, 14:19
Estella te flm per pershendetjen tende , Nje pershendetje edhe juve ...

Estella
03-03-08, 14:23
Dardan flm gjithashtu jeni i pershndetur

Lona
03-03-08, 15:52
Pershendetje, nje fillim jave te kendshme te gjithve...

Guri i madh
03-03-08, 16:00
Lona falemenderit per pershendetje gjithashtu ju deshiroj nji fillim jav te mbar

Pupi
03-03-08, 16:01
Edhe unė dua t'ju peshendes tė gjithėve.
Lona dhe Estella dhe guri i madh duken tė jenė kėtu, por me tė gjithė unė mendoj me atė qė nganjėher Murgesha na e sjell tė servuar nė pjat.

Guri i madh
03-03-08, 16:04
Edhe unė dua t'ju peshendes tė gjithėve.
Lona dhe Estella dhe guri i madh duken tė jenė kėtu, por me tė gjithė unė mendoj me atė qė nganjėher Murgesha na e sjell tė servuar nė pjat.pupi gjithashtu ju pershendes duke ju deshiruar fillim jav te mbar

Lona
03-03-08, 16:07
Edhe unė dua t'ju peshendes tė gjithėve.
Lona dhe Estella dhe guri i madh duken tė jenė kėtu, por me tė gjithė unė mendoj me atė qė nganjėher Murgesha na e sjell tė servuar nė pjat.

Edhe une ty te pershendes...Pupi,

tushja
03-03-08, 20:21
tushja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), Dardan Kastrati (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), E-L-V-A-N-A (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24117), Honesty^uk. (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), natyra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), rilinda (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Tomori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Shfrytėzojė rastin tju pėrshėndes tė gjithėve duke ju deshiruar njė fillim javė tė mbarė.

Dardan Kastrati
03-03-08, 20:38
tushja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), Dardan Kastrati (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), E-L-V-A-N-A (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24117), Honesty^uk. (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), natyra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), rilinda (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), Tomori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Shfrytėzojė rastin tju pėrshėndes tė gjithėve duke ju deshiruar njė fillim javė tė mbarė.
tushja te flm per pershendetjen tende , qofsh e pershendetur dhe e respektuar edhe nga ana ime ...

bizoni
04-03-08, 13:15
pershendetje te gjitheve

ssara
04-03-08, 13:16
pershendetje te gjitheve

Peshendetje mire se erdhe

bizoni
04-03-08, 13:19
mire se ju gjej e posaqerisht ty ssara

ssara
04-03-08, 13:21
mire se ju gjej e posaqerisht ty ssara

te falemenderit ... ishalla kalon sa me mire ketu..

bizoni
04-03-08, 13:24
te falemenderit ... ishalla kalon sa me mire ketu..


pa dyshim se po.................

Naki
04-03-08, 19:18
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Fergie (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24132), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Spektatore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22256), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Shfrytėzojė rastin tė ju pėrshėndes tė gjithėve duke ju deshiruar argėtim nė dardania.de.

lovely
04-03-08, 19:22
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Fergie (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24132), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Spektatore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22256), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Shfrytėzojė rastin tė ju pėrshėndes tė gjithėve duke ju deshiruar argėtim nė dardania.de.

masi t nxana qitu Nak, qitu po t shnes edhe une ty.. shume bile....

http://www.youtube.com/watch?v=tgBzy0-7B-4

argetim edhe ty me neve :smile:

Dardan Kastrati
04-03-08, 19:23
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Fergie (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24132), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Spektatore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22256), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Shfrytėzojė rastin tė ju pėrshėndes tė gjithėve duke ju deshiruar argėtim nė dardania.de.
Naki te flm per pershendetjen tende dhe nje argetim te kendeshem te uroj edhe juve ....

LuLjaa
04-03-08, 19:29
Pershendetje per keta qe jan online per momentin..

Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Spektatore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22256), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Po ashtu edhe ata qe jan msheft i pershendes ..:smile:

lovely
04-03-08, 20:00
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Fergie (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24132), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Spektatore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22256), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Shfrytėzojė rastin tė ju pėrshėndes tė gjithėve duke ju deshiruar argėtim nė dardania.de.


nuk e pasna pa zamarit o Dardan qysh kokum kon ra , a pe sheh???? :biggrin:

i shnes tetane bre....

Honesty^uk.
04-03-08, 23:13
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Anetar online
Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), syshkruara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24153), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pershendetje dhe relaxim te kendshem ju uron

Honesty

Naki
05-03-08, 18:31
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), ardijan shahhini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24157), besimi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24128), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), device on line (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23271), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PipeX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21605), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)


Me kėtė kėngė ju pėrshėndes tė gjithėve!

http://www.youtube.com/watch?v=bEzpQapN-1I

turisti
05-03-08, 18:34
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardan100 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21553), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Fergie (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24132), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Spektatore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22256), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Shfrytėzojė rastin tė ju pėrshėndes tė gjithėve duke ju deshiruar argėtim nė dardania.de.

Flm shume i nderuar,ti ja din rendin. Te pershendes gjithashtu si dhe te tjeret.:smile:

Dardan Kastrati
05-03-08, 18:51
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), ardijan shahhini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24157), besimi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24128), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), device on line (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23271), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PipeX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21605), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)


Me kėtė kėngė ju pėrshėndes tė gjithėve!

http://www.youtube.com/watch?v=bEzpQapN-1I
Naki ke pershendetje edhe nga ime , te uroj te ia kalosh sa me mire ne meson tone ...

Peja-Girl
05-03-08, 19:19
Pershendetje shumm per te gjith ketuu :)

turisti
05-03-08, 19:29
Pershendetje shumm per te gjith ketuu :)

Flm shume,gjithashtu e nderuara. :smile:

http://www.nellekeduin.nl/images/roosje.jpg

selvija
05-03-08, 20:01
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), ardijan shahhini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24157), besimi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24128), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), device on line (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23271), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PipeX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21605), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)


Me kėtė kėngė ju pėrshėndes tė gjithėve!

http://www.youtube.com/watch?v=bEzpQapN-1IPershendetje edhe per ty Naki gjitha te mirat...

gjini
07-03-08, 23:44
Mos me ju hy nje nga nje e me ju dergue pershendetje per kete dite kaq me domethenje per gruan .

Nga zemra ju uroj te gjithe ketyre ketu qe jon gra dhe atyre qe ekan ndermend te bahen gra diten e 8 Marsit .

Estella
10-03-08, 15:28
Pershendetje per te gjithe qe jan on per mometin :)

gazi-de
10-03-08, 15:31
Pershendetje edhe nga une te gjithe....

Dukagjinas_i
11-03-08, 10:02
Pershendetje per ata/ato online !,,,,,dhe atyre qe vijne me vone ....

armend112
12-03-08, 15:22
oooo pershendetja estella un jam i ri tani po dua te bej miq pa keqkuptimeeeeeee

Estella
12-03-08, 17:55
oooo pershendetja estella un jam i ri tani po dua te bej miq pa keqkuptimeeeeeee


Flm armnedi112 gjithashtu te pershndes e kaloja si eshte ma mire ketu,Miq ke sa te duash ne forum mos e ke at dert kalo bukur :)

Estella
12-03-08, 22:16
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Laii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20764), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), MaGnuM (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23646), Mario (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23833), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Pershndetje per juve qe per momentin jeni on :)

Me respekte Estella

turisti
12-03-08, 22:24
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Laii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20764), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), MaGnuM (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23646), Mario (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23833), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Pershndetje per juve qe per momentin jeni on :)

Me respekte Estella

Flm,gjithashtu e nderuara.:smile:

lonaaa
13-03-08, 11:14
Nje pershendetje tė ngrohet jav leri juve anetar te nderuar ne kete forum te bukure.

selvija
13-03-08, 14:39
Nje Pershendtje bilic, per te gjith kjo nate qofte me ju plote romance,,
http://media.imeem.com/p/eOkT-Or4Ra.jpg (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/eOkT-Or4Ra/)
shoqroni me kengen e adelines ..SONTE...
http://www.youtube.com/watch?v=eHcP_Sc-vYo

Dardan Kastrati
13-03-08, 14:41
Nje Pershendtje bilic, per te gjith kjo nate qofte me ju plote romance,,
http://media.imeem.com/p/eOkT-Or4Ra.jpg (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/eOkT-Or4Ra/)
shoqroni me kengen e adelines ..SONTE...
http://www.youtube.com/watch?v=eHcP_Sc-vYo
Nje pershendetje te ngrohte edhe ty selvija ,,, te flm per pershendetjen tende .......

lyra2
13-03-08, 14:50
Pershendes posaqerisht dikend qe rri nene hije te gardhit,e keta kendej gardhi me nje "argetim te kendshem sot ne FD" :):):)

Naki
13-03-08, 21:20
[/URL]Nė kėtė mbrėmje te ftohtė me shi
ku xhamat janė avulluar
jashtė fryen era
kapakėt e dritareve i dridhė
mendja mė shkonė tek shoqėria dardane
nė duar kamė foto blicin
Diasho ...........pėrshėndetje pėr ju:

[URL="http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673"]Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), ChemicaL (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21415), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), KoRn (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20898), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), lulja e malsis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23928), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), PeJ0N (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23407), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Pupi
13-03-08, 21:47
Erdha veq tė ju lė njė Blic pėrshendetje tė GJITHĖVE.....

Guri i madh
13-03-08, 21:51
Erdha veq tė ju lė njė Blic pėrshendetje tė GJITHĖVE.....

bafsh hajr qe erdhe me na vizitue gjdo hap qe e ke qit ta shtroft zoti me dukat


ju pershendes

Pupi
13-03-08, 21:56
bafsh hajr qe erdhe me na vizitue gjdo hap qe e ke qit ta shtroft zoti me dukat


ju pershendes
A patjetėr.
Amin jarabi.

Guri i madh
13-03-08, 22:00
A patjetėr.
Amin jarabi.


qka me the qitu nuk e kuptova veq po e di se mir ke fol

Pupi
13-03-08, 22:09
A patjetėr.
Amin jarabi.


qka me the qitu nuk e kuptova veq po e di se mir ke fol

Thash:
Pėrkundėr hjekės sė ditės(puna mer vlla).
Patjetėr tė vijė, e sė paku t'ju lexoj se ēfar keni shkruar( "shkretuar" )mbrenda asaj kohe derisa unė nuk isha kėtu.
Dhe krahas asaj, njė Blic pėrshėndetje per taaaaaanve!

Dardan Kastrati
13-03-08, 22:14
Nė kėtė mbrėmje te ftohtė me shi
ku xhamat janė avulluar
jashtė fryen era
kapakėt e dritareve i dridhė
mendja mė shkonė tek shoqėria dardane
nė duar kamė foto blicin
Diasho ...........pėrshėndetje pėr ju:

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), ChemicaL (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21415), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), Galaxy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23365), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), KoRn (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20898), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), lulja e malsis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23928), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), PeJ0N (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23407), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)
Naki te faleminderit per kete pershendetje te sinqete nga ana juaj drejtuar gjithe forumistave te dardanise ....Nje pershendetje te sinqerte ke edhe nga ime .. dhe te uroj te ia kalosh sa me mire ne kete mes.....

Linka_pz
13-03-08, 22:51
Pershendetje te gjithe juve qe jeni Aktiv ne Dardani .

Zana04
14-03-08, 21:33
Pershendetje per te gjithe.

jadore
15-03-08, 10:43
http://www.youtube.com/watch?v=SsgMQ-DQmzI&feature=PlayList&p=6D5D46309E2B8084&index=108 (http://www.youtube.com/watch?v=SsgMQ-DQmzI&feature=PlayList&p=6D5D46309E2B8084&index=108)

Albonita
15-03-08, 14:41
.......Ju deshiroj te gjithve nje fund jave te qet..............

Pershendetje per gjith ju qka jeni On / vertet jeni te ( Mrekullushem )

Me shum Rrespekt >>Albonita.!!

Laii
16-03-08, 13:35
pershendetje pra per te gjith :p

PsikoLoge
16-03-08, 21:27
Pershendes qata qe me PerShendesin:P

LuLjaa
17-03-08, 03:12
PsikoLoge t'pershendesum edhe na ty mire se paske ardh.

LaCoStA
17-03-08, 03:25
Edhe une po te pershendes ty psikologe , edhe po te uroj mireseardhje.

LuLjaa , pershendetje e veqant per ty .

Pershendetje per te gjith anetaret e FD

emine
17-03-08, 15:00
ju pershendes gjithve!!!Ne veqanti pershendes kamermanin:p ...me kangen-----hajte se mire a me ja maru vetiti qejfin;)ja kalofshit bukur gjith!

PsikoLoge`
17-03-08, 17:07
LuLjaa mir se te gjetaaaaaaa

PsikoLoge`
17-03-08, 17:08
LaCoSta Mir se ju Gjeta BreH :P

LuLjaa
17-03-08, 17:14
Edhe une po te pershendes ty psikologe , edhe po te uroj mireseardhje.

LuLjaa , pershendetje e veqant per ty

Pershendetje per te gjith anetaret e FD

Shume flm.. po ashtu t'pershendes shume

Dhe gjithe antart tjeter qe marrin pjes ketu,
.. kalofshi nje pas dite te kenshedeshme.

LuLjaa
17-03-08, 17:15
LuLjaa mir se te gjetaaaaaaa

O mire se ke ardh brehh hahahaa
T'pershendes prap argetim te lezetshum ne vazhdim..

PsikoLoge`
17-03-08, 17:47
O flm LuLjaa gjithashtu edhe une nje Argetim te Lezetshem hahahahahhahahahaha

Arkza
17-03-08, 17:49
Pershendetje Krejtve ne Onlline.........


Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), nexhadi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24224), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PsikoLoge` (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24223), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

PsikoLoge`
17-03-08, 17:56
Arkza flm gjithashtu aaaaaaaaaa

emine
17-03-08, 17:57
Pershendetje Krejtve ne Onlline.........


Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), nexhadi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24224), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PsikoLoge` (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24223), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)


Shyqyr qe paska edhe njerz qe din em pershendet ;)Gjithashtu ju pershendes edhe une juve Arkeza!!!

Arkza
17-03-08, 18:17
Arkza flm gjithashtu aaaaaaaaaaTe Flm gjithashtu edhe ty Pershendetje dhe Mir se Paske Ardhe ne Mesin ton !

Arkza
17-03-08, 18:19
Shyqyr qe paska edhe njerz qe din em pershendet ;)Gjithashtu ju pershendes edhe une juve Arkeza!!!Emine Shyqyr Bofsh , Dhe Prap te Uroj Mir se Ardhjen ne Mesin tone!
P/S Me Dukesh sikur e Njofshme ti !?

emine
17-03-08, 18:20
Ju pershendes gjithve qysh jeni,vesh, desh,me gra ,pa gra,me burra,fmije ,tove breh tanve:D


Ps:Nime kush jeni se s'po ju njohe?:p

Arkza
17-03-08, 18:21
Ju pershendes gjithve qysh jeni,vesh, desh,me gra ,pa gra,me burra,fmije ,tove breh tanve:D


Ps:Nime kush jeni se s'po ju njohe?:pNime de une te veta ty :P !!!? :biggrin: :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
17-03-08, 18:28
Pershendetje Krejtve ne Onlline.........


Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), nexhadi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24224), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PsikoLoge` (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24223), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

valla nuk i kam shti mendte qe me pershendet Arkza. O tu rrite Ndera Arkza e t`pershendes edhe une kat me kat deri ne qiell e edhe qeta tjeret po i pershendes vetum jo sa Arkzen.

Arkza
17-03-08, 18:30
valla nuk i kam shti mendte qe me pershendet Arkza. O tu rrite Ndera Arkza e t`pershendes edhe une kat me kat deri ne qiell e edhe qeta tjeret po i pershendes vetum jo sa Arkzen.Ani de se nuk e kam bo Namin , te flm edhe ty Zoti Beriqet ju Dhasht qe me Pershendete .........:biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
17-03-08, 18:42
Ani de se nuk e kam bo Namin , te flm edhe ty Zoti Beriqet ju Dhasht qe me Pershendete .........:biggrin:

Kofsh shnosh, jo qysh nuk e ke bo namin. Jo valla une i mbaj ne mend bile edhe i shkruj kush me ka pershendet kush jo.

emine
19-03-08, 12:59
PErshendes SHUMM!


Selvijen
Arkzen
Liken_pz


Edhe gjith ju tjereve ja kalofshit sa ma mire kudo qe jeni:D

Firdesa
19-03-08, 19:09
PershendeTjE gjithVe aMo Shum pAk ju PershenDes hahahahahah

LABI
19-03-08, 19:14
Ju pershendes te gjithe juve antare dhe frekuentues te Dardanise.

Mbremje te kendshme.

Deshiroj te jeni mire , kudo qe jeni

gjini
20-03-08, 09:34
Nje pershendetje te madhe per te gjithe besimtaret e besimit te krishter.


Urime Pashket, Paqi shendet dhe gezime ne familje.

Naki
20-03-08, 09:34
Nje Blic pershendetje per te gjithe anetaret e Forumit dhe vizitoret e qastit.
Per ju enkas nje pershendetje nga vendlindja-Mitrovica!

Naki

Diana007
20-03-08, 18:15
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), BoraA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23718), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kronisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20251), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MaLibu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24240), pRiShTiNaLiKjA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24228), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079)

Pershendetje juve qe jeni ksajde , e pershendetje te veqant per ty Florian qe ka koh qe nuk te paskem pa ne fd :smile:

Albonita
20-03-08, 19:41
Nje pershendetje te madhe per te gjithe besimtaret e besimit te krishter.


Urime Pashket, Paqi shendet dhe gezime ne familje.


Keti urimi i bashkangjetm edhe une .....Uime Pashket.!

Firdesa
21-03-08, 14:43
Pershendetje te gjIthvE at qe Jon edhe Ata qE sJan

Lijanna
21-03-08, 16:51
Pershendetje, kalofshit fundjave te mire.

Nirvana Band
22-03-08, 13:16
Pershendetje , ju uroj nje fundjave te mbare gjitheve.

turisti
22-03-08, 16:11
Nje pershendetje te madhe per te gjithe besimtaret e besimit te krishter.


Urime Pashket, Paqi shendet dhe gezime ne familje.

Edhe une i bashkangjitem ketij urimit te -gjinit-.

URIME PASHKĖT te gjithve qe e festojne.:smile:

Naki
23-03-08, 12:40
Pas njė Pushimi tre Javor,po rikthehem i relaksuar ne lagjen e pershendetjeve .
Tė gjithė anėtareve te forumit dardania.de ju dergojė pėrshėndetje te ngrohta pranverore!


Naki

e_martumja
23-03-08, 13:43
Pas njė Pushimi tre Javor,po rikthehem i relaksuar ne lagjen e pershendetjeve .
Tė gjithė anėtareve te forumit dardania.de ju dergojė pėrshėndetje te ngrohta pranverore!


NakiFLM, Gjitheashtu prano edhe ti pershendetje me shpres qe ke kalu mire dhe ke pushu.

selvija
23-03-08, 13:49
Pas njė Pushimi tre Javor,po rikthehem i relaksuar ne lagjen e pershendetjeve .
Tė gjithė anėtareve te forumit dardania.de ju dergojė pėrshėndetje te ngrohta pranverore!


NakiHajde Naki hajde hjeshona pak vend,,se si that dyqysh u met,,,
pershendes nje rikthim te gezuar paq..

Dardan Kastrati
23-03-08, 13:54
Pas njė Pushimi tre Javor,po rikthehem i relaksuar ne lagjen e pershendetjeve .
Tė gjithė anėtareve te forumit dardania.de ju dergojė pėrshėndetje te ngrohta pranverore!


Naki
Naki te flm per pershendetje dhe mire sa keni ardhur prap ne mesin e forumit te dardanise ,,,,, sa shume e ke gezuar simpatin ahaahahaha ..

emine
23-03-08, 16:08
pershendes ortaken tem......inshall je gjall mos ta ka nxane frymen fshatari.....hahahahhhahhah

selvija
23-03-08, 23:14
pershendes ortaken tem......inshall je gjall mos ta ka nxane frymen fshatari.....hahahahhhahhahO Pershendes shum edhe ty ojj Artake,,,jo qe ma ka nxon frymen por me sapi ka bo vetevrasje ne pllug,,se nuk dike ciles me ja ngjite,,,,,naten e qet e bafsh edhe mos harrom mi virr dimit ne baski masdere,,,se po rrudhen per neser...:wink: :biggrin:

Naki
25-03-08, 11:27
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), esinqerta-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24235), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mario (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23833), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Duke ju deshiruar qaste te mira nė dardania .de ju pėrshėndes tė gjithėve!

turisti
25-03-08, 11:38
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), esinqerta-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24235), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mario (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23833), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Duke ju deshiruar qaste te mira nė dardania .de ju pėrshėndes tė gjithėve!

Flm shume i nderuar.:smile:

Jete te gjate dhe te lumtur per ty dhe me te dashurit e tu.:smile:

Linka_pz
26-03-08, 12:27
Pershendetje nga une dhe Rilinda ,me ka vizitu dhe me tha t`ju pershendes ne emer te saj .....

Nje dite te kendshme per te gjithe .

Dardan Kastrati
26-03-08, 12:35
Pershendetje nga une dhe Rilinda ,me ka vizitu dhe me tha t`ju pershendes ne emer te saj .....

Nje dite te kendshme per te gjithe .

Linka te flm per pershendetje nga ju,, ehh mua me ka pershendet Rilinda a jo ahhaahhahaah ...

Linka_pz
26-03-08, 12:43
Linka te flm per pershendetje nga ju,, ehh mua me ka pershendet Rilinda a jo ahhaahhahaah ...


Ahahahah , po - jo ,se je Tradhetar ,ma ke tradhetu
vendasen .

Dardan Kastrati
26-03-08, 12:50
Ahahahah , po - jo ,se je Tradhetar ,ma ke tradhetu
vendasen .
Ahahahahah si ashtu PO -JO ahahaahahah , ncuk more sjam tradhetar jo ahahaah ajo ka qene vetem nje simpati ahahahaahahahaah ma pershendet tu rilinda nese e ke aty prane diku ahahahahaah

Linka_pz
26-03-08, 12:57
Ahahahahah si ashtu PO -JO ahahaahahah , ncuk more sjam tradhetar jo ahahaah ajo ka qene vetem nje simpati ahahahaahahahaah ma pershendet tu rilinda nese e ke aty prane diku ahahahahaah


Ahahahaha,po po ,veq bera pak shaka ,jo nuk eshte te une veq erdh me me pa edhe iki ne Fakultet.

Dardan Kastrati
26-03-08, 12:58
Ahahahaha,po po ,veq bera pak shaka ,jo nuk eshte te une veq erdh me me pa edhe iki ne Fakultet.
Linka te flm nga te dyjat , respekt ....

rilinda
26-03-08, 23:26
Pershendetje nga une dhe Rilinda ,me ka vizitu dhe me tha t`ju pershendes ne emer te saj .....

Nje dite te kendshme per te gjithe .


O loqk t'kom ty vallahin :wink:
Ti i ke pėrshėndet k'ta tjert n'ven temin e tash une po t'pėrshėndeti ty enkas me ni http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/11.gif

Linka_pz
26-03-08, 23:32
O loqk t'kom ty vallahin :wink:
Ti i ke pėrshėndet k'ta tjert n'ven temin e tash une po t'pėrshėndeti ty enkas me ni http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/11.gif


Me befasin si ke bo sot ,ke nderu veten shume ,ahahahahhaha

Je me e mira .....Vendase

rilinda
26-03-08, 23:40
Me befasin si ke bo sot ,ke nderu veten shume ,ahahahahhaha

Je me e mira .....Vendase


Qeshtu jemi na prizrenalit... krejt t'mirė... nuk e kom besu shumė kėt' teori po tu e pa veten edhe ty po bindna :biggrin:

hasanmehmeti
27-03-08, 02:02
Qeshtu jemi na prizrenalit... krejt t'mirė... nuk e kom besu shumė kėt' teori po tu e pa veten edhe ty po bindna :biggrin:

lokalistja hahaha:biggrin: te kujtohet kur me thoje nuk jame lokaliste :tongue: .Qofshi te pershendetur perzemersisht edhe nga une ju Rilinda dhe Linka.

Njekohesisht pershendetje edhe antaret tjere te forumit , kalonja si eshte me se miri.

Shendet te gjitheve.

I juaji
Hasani

Naki
27-03-08, 19:44
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), blero19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24293), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), elita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24281), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), mica (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24292), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Tė Gjithėve ju deshirojė ēaste tė mira nė Dardania.de!

Enkas,
nė kėto orė tė mbrėmjes pėrshėndetje speciale Pėr Luaneshen,Miqtė e mi Honesty dhe Turistin!

Dardan Kastrati
27-03-08, 21:03
Pershendetje per te gjithe ata qe jane ne online :
Albaner, BreD, dardan100, dardana78, emine, hasanmehmeti, Honesty^uk., lirik, natyra, Oqeani, Paperoni, premium, ReCoRd, rovena

rilinda
28-03-08, 00:14
lokalistja hahaha:biggrin: te kujtohet kur me thoje nuk jame lokaliste :tongue: .Qofshi te pershendetur perzemersisht edhe nga une ju Rilinda dhe Linka.

Njekohesisht pershendetje edhe antaret tjere te forumit , kalonja si eshte me se miri.

Shendet te gjitheve.

I juaji
Hasani

Aaaaa s'kaa... qeshtu tash po thojn knej ka na "kush nuk e lavdon veten ju kallt shpija" e na po mbrohemi qeshtu :biggrin: Veē nejse se edhe realitet po kallzojm valla.

Hasan, t'falemnderit.

p.s. e une nuk t'pėrshėndeta tash se t'kom pėrshėndet ma nalt :biggrin:

Zana_ch
29-03-08, 10:59
pershendes te gjithe antaret e web Dardania
po ceki disa qe me kan mungue shum
( ju pershendes me ket keng http://de.youtube.com/watch?v=nmcrw32Qg-U&feature=related )


Prishtinasja_
Murgesha
Linka_pz
Albonita
selvija
rilinda
Sy_kaltra

*******
Psikologu
arton bala
Naki
SoKoLi-i-Maleve
Arb
Paradox_13
gjini
Dreni30
turisti

e ca e ca te tjer ju dua te gjithve jam e knaqur me shkrimet e juaja kur kexoi

Arb
29-03-08, 12:05
Pershendetje te gjitheve!

Bjeshka1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), blini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Dardan Kastrati (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Intuita (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027), Peja-Boy (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), Tomori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Linka_pz
29-03-08, 12:08
pershendes te gjithe antaret e web Dardania
po ceki disa qe me kan mungue shum

( ju pershendes me ket keng http://de.youtube.com/watch?v=nmcrw32Qg-U&feature=related )


Prishtinasja_
Murgesha
Linka_pz
Albonita
selvija
rilinda
Sy_kaltra

*******
Psikologu
arton bala
Naki
SoKoLi-i-Maleve
Arb
Paradox_13
gjini
Dreni30
turisti

e ca e ca te tjer ju dua te gjithve jam e knaqur me shkrimet e juaja kur kexoi


Te falenderoj shume Zana_ch ,gjithashtu je e pershendetur shume nga une .

natyra
29-03-08, 18:13
Hello everybody....:)
Peshendetje per gjithe forumistat....
e shifni ket pamje natyrore,po ne fundin e muajit Mars--28-2008
Ps:dhe ni dimer po rikthehet vendit ku jetoj une,loool!

Natyra

Firdesa
29-03-08, 22:00
mIrbremA te gjIthvE.........nje mbremje te kendshmE

natyra
30-03-08, 02:57
Pershendetje per te gjithe ata qe jane ne online :
Albaner, BreD, dardan100, dardana78, emine, hasanmehmeti, Honesty^uk., lirik, natyra, Oqeani, Paperoni, premium, ReCoRd, rovena

Te falemnderit i nderuar Dardani,
gjithashtu pershendetje

Natyra

Murgesha
30-03-08, 13:28
pershendes te gjithe antaret e web Dardania

po ceki disa qe me kan mungue shum


( ju pershendes me ket keng http://de.youtube.com/watch?v=nmcrw32Qg-U&feature=related )


Prishtinasja_
Murgesha
Linka_pz
Albonita
selvija
rilinda
Sy_kaltra

*******
Psikologu
arton bala
Naki
SoKoLi-i-Maleve
Arb
Paradox_13
gjini
Dreni30
turisti

e ca e ca te tjer ju dua te gjithve jam e knaqur me shkrimet e juaja kur kexoi


Tė falėnderoj pėr mungesėn qė paske ndjerė pėr mua Zana_ch.

Njė pėrshėndetje edhe nga unė pėr tė gjithė qė jeni online pėr momentin.

Kėsaje here po i hijėzoj tė hijėzuarit...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Adrenalina (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Bjeshka1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), blini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Dardan Kastrati (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Ethnic Albanian (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21488), e_martumja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), hasanmehmeti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lovely (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), natyra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), premium (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), rilinda (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)

Linka_pz
30-03-08, 18:48
Pershendetje per te gjithe ,ju uroj nje mbremje te kendshme .

Pupi
30-03-08, 19:51
Njė pėrshėndetje edhe nga unė pėr tė gjithė qė jeni online pėr momentin.

Kėsaje here po i hijėzoj tė hijėzuarit...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Adrenalina (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Bjeshka1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), blini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Dardan Kastrati (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Ethnic Albanian (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21488), e_martumja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), hasanmehmeti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Kodra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lovely (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), natyra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), premium (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), rilinda (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)
Jo jo mos hijezo askėnd se na mbetet hatri, hė jepi njėher ashtu si din ti:wink:

Pėrshėndetje dardani

Kavaleri
30-03-08, 20:53
Pershendetje te gjithve posaqerisht atyreve qka e keni ditelindjen sot.
http://de.youtube.com/watch?v=KtGPNAb0lFQ

Naki
31-03-08, 13:38
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardani ju pėrshėndes!

turisti
31-03-08, 13:44
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardani ju pėrshėndes!

I pershendetrur dhe i rrethekuar gjithmone me ēaste tė mira ēofsh, i nderuar.

MemphiSx
31-03-08, 15:47
Ne keto momente pershendes gjithe antaret e Forumit qe jan online dhe ata qe do te vijne me vone!
Ter gjitheve ju uroj nje dite te lumtur dhe plot befasira!

Guri i madh
31-03-08, 15:51
Ne keto momente pershendes gjithe antaret e Forumit qe jan online dhe ata qe do te vijne me vone!
Ter gjitheve ju uroj nje dite te lumtur dhe plot befasira!


mir se erdhe i nderuar ju pershendes

gjini
31-03-08, 20:12
UROJ TE GJITHVE NJE MBRAMJE TE QETE:

NJE NJOFTIM PASI QE ME DUKET SE JA VLEN TE INFORMOHET PUBLIKU JON KUDO QE ESHTE NEPER EUROP:
SONTE NE ORA 22 e 30 minuta ne süd-west 3 emitohet reportazhi per vrasjen e nje gruaje te re nga kosova ne mengjesin e 31.03.07 ne ora 6 e 30 minuta.
pra kush e lexon shperndajeni kete informat e le te mbushen mend shqiptaret se nuk ban ne kete shekull te jetojme me kanunin e lek dukagjinit dhe me tradita te ndyera te trasheguara nga turqit.

Naki
01-04-08, 14:00
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), cinos (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24284), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027), mr.ylber (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24319), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Njė ditė e re,njė pėrshėndetje e freskėt pėr ju ēė nė kėto momente jeni online!

Dardan Kastrati
01-04-08, 14:14
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), cinos (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24284), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027), mr.ylber (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24319), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Njė ditė e re,njė pėrshėndetje e freskėt pėr ju ēė nė kėto momente jeni online!
Njė ditė tė mrrekullueshme ju dėshirojė edhe juve dhe freskia e asaj pėrshėndetje tė juaj le tė mbretėron edhe pranė jush ku do qė gjindesh ...

Estella
01-04-08, 15:22
Ju pershndes te gjithve perzemersishtttt :)