PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

instruktori
26-06-08, 14:06
Te Flm Instruktori !
Dhe Gezohem qe je ne mesin ton !
Po ashtu ju deshiroj argetim te kendshme dhe gjithe te mirat e kesaj Jetes tend !

Pershendetje Arkza dhe faliminderit
Si gjithmon e buzeqeshur she shume e dashur per forumista
Respekt per ju shume

instruktori
26-06-08, 14:08
Pershnedetje per ty ....dhe mir se je rikthy.....

OOOOO Jana e nderuar shume Faliminderit
Bzeqeshja e juaj po e hieshon Dardanin
Respekt per ju shume

Nirvana Band
26-06-08, 17:55
Pershendetje per gjithe, ju deshiroje gjitha te mirat.

Me rrespekt,N.Band.

Jana
26-06-08, 19:12
Pershendetje per gjithe, ju deshiroje gjitha te mirat.

Me rrespekt,N.Band.

Pershendetje edhe per Ty shum....

dhe gjith ju qe jeni online....

Murgesha
26-06-08, 22:43
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 419 (37 anėtarė dhe 382 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Emanuela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21107), era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Sa erdha prej pune, e kah po ju shof kėshtu tė mbledhur nuk munda me i ba ballė tundimit me ju dėrgu njė pėrshėndetje me dėshirė pėr mirėndejtje nė forumin ton.

Me rrespekt pėr tė gjithė.

Murgesha!

Virti
26-06-08, 22:46
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top)Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 419 (37 anėtarė dhe 382 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Emanuela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21107), era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Sa erdha prej pune, e kah po ju shof kėshtu tė mbledhur nuk munda me i ba ballė tundimit me ju dėrgu njė pėrshėndetje me dėshirė pėr mirėndejtje nė forumin ton.

Me rrespekt pėr tė gjithė.

Murgesha!
Murgeshe, te flm shume! :smile:
pershendetna ma shpesh keshtu... :cool: :biggrin:

Estella
26-06-08, 22:46
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top)Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 419 (37 anėtarė dhe 382 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Emanuela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21107), era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Sa erdha prej pune, e kah po ju shof kėshtu tė mbledhur nuk munda me i ba ballė tundimit me ju dėrgu njė pėrshėndetje me dėshirė pėr mirėndejtje nė forumin ton.

Me rrespekt pėr tė gjithė.

Murgesha!Flm,Gjithashtu pershndes gjithe t'pranishmit posaqershit Murgeshen

Guri i madh
26-06-08, 22:49
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top)Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 419 (37 anėtarė dhe 382 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Dilaver (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13662)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Emanuela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21107), era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*


Sa erdha prej pune, e kah po ju shof kėshtu tė mbledhur nuk munda me i ba ballė tundimit me ju dėrgu njė pėrshėndetje me dėshirė pėr mirėndejtje nė forumin ton.

Me rrespekt pėr tė gjithė.

Murgesha!


gjithashtu edhe per juve pershendetje e nderuara MURGESHAku me i gjet do gjyzllyk edhe une me i pae krejt kta forumista qe qenkan online boll mir u fsheha po prap me zbulun

lovely
27-06-08, 14:00
ata qe jan mshef une nuk po i shoh veq qeta qe jan knenaj, po i pershendes shume


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Night_eaglE (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24711), Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), vuthjanja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22834)

Llapjani_HH
27-06-08, 18:27
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 411 (25 anėtarė dhe 386 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)
Llapjani_HH (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24680), eksperti 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21642), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)Pėrshėndetje pėr t'gjithė lexuesit qė gjenden kėtu.

Lexoni kadale edhe mos harroni me i lexue pikat dhe presjet :biggrin:

Edhe kur t'shkruani najsen hiq pa nervozė se nuk ėshtė e shnetshme :tongue:

Kalofshi qaste tė bukura:smile:

lovely
28-06-08, 20:21
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), Lindushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24744), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


pershendetje per te gjithe knej perdes :biggrin: :tongue: :smile:

Naki
28-06-08, 21:15
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Lindushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24744), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Njė mbrėmje tė mirė pėr tė gjithė kėndej dhe andej perdeve!

Naki
30-06-08, 15:43
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 411 (30 anėtarė dhe 381 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), eksperti 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21642), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), xekrri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24673)

Njė Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė vizitoret dhe Anėtarėt e forumit Dardania.de!

lovely
01-07-08, 00:53
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), ashley (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23874), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), PACOLLI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24803), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)miremramja iu kofte :biggrin:

Murgesha
01-07-08, 01:31
Njė pėrshėndetje pėr Lovely, Shejtonkėn, Drenin, Uliksin qė pėr momentin po shkėmbej shkrime me ta te kafja.

Ju tjerėt qė po kqyrni seri:

Ju dėshiroj argėtim maksimal.

Murgesha!

ShEjToNkA
01-07-08, 01:33
Njė pėrshėndetje pėr Lovely, Shejtonkėn, Drenin, Uliksin qė pėr momentin po shkėmbej shkrime me ta te kafja.

Ju tjerėt qė po kqyrni seri:

Ju dėshiroj argėtim maksimal.

Murgesha!


Edhe unė ja radhiti disa shkronja kėti urimi dhe kėsaj pėrshendetje!:smile:

Nirvana Band
02-07-08, 15:37
Pershendetje per t'gjithe anetaret e F/D-se. Ju deshiroj qaste te kendshme.

Me rrespekt N.Band.

Naki
02-07-08, 17:23
Pershendetje per t'gjithe anetaret e F/D-se. Ju deshiroj qaste te kendshme.

Me rrespekt N.Band.

Flm Nirvana Band!

Njė blic pėrshėndetje pėr ju,
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), lulja e malsis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23928), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), SheTa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Ju dėshirojė ēaste tė mira nė vazhdim!

turisti
03-07-08, 20:09
Flm Nirvana Band!

Njė blic pėrshėndetje pėr ju,
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), lulja e malsis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23928), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), SheTa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Ju dėshirojė ēaste tė mira nė vazhdim!

Faleminderit shume i nderuar.

Kete postim nuk kam pas mundesi qe ta shof,sepse prej djeshit nuk me ka punue Dardania.

Te pershendes gjithashtu si dhe tjeret.

Naki
03-07-08, 23:38
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 324 (23 anėtarė dhe 301 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Dardania.de Statistikat http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/stats.gifTema: 9,182, Postime: 977,972, Anėtarėt: 11,037

Ju dėshirojė ēaste te mira nė vazhdim!

lovely
04-07-08, 11:13
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)


Hasan, pershendetje...

mos u tut se nuk je vet, edhe une jam ktu :biggrin:

Arkza
04-07-08, 11:17
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)


Hasan, pershendetje...

mos u tut se nuk je vet, edhe une jam ktu :biggrin:Upsss Pershndetje nime edhe une jam veq nen -hije te Moles se dielli i fort valla su rrihet ne to gjithe ..........:biggrin:

^katunari^
04-07-08, 11:18
Pershendtje FD.
Juhuuu, e paska nreq ky mjeshtri buqukn a ?
Paskum psht breee, pej sodit mo buken thate s'paskmi me e hanger e hajt

Jana
04-07-08, 11:43
Per te gjith antaret e FD-s....

Skyfter
05-07-08, 22:49
Pershendes te gjithe forumistet ......

hasanmehmeti
06-07-08, 10:07
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)


Hasan, pershendetje...

mos u tut se nuk je vet, edhe une jam ktu :biggrin:

hahaha flm per pershendetjen,

ncuk nuk tutna kur te kam ty ketu, bohna patriot:cool: , po koka kon edhe Arkeza ,edhe ajo ma paska shtu trimerin.

Pershendetje gjithashtu edhe per Nakin dhe miletin qe koka kon online.

Kalonjani mire kete te Diell te fresket,pushoni mire se e Hena erdhi.

Hasani.

Shpat
06-07-08, 11:42
Tung Tung juve qė jeni dhe juve vini mė vonė:biggrin:

Guri i madh
06-07-08, 20:13
pershendetje per juve te gjithve qe jeni online


http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), masterb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23010), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), trimi28 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23509), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

turisti
06-07-08, 20:15
pershendetje per juve te gjithve qe jeni online


http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), masterb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23010), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), trimi28 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23509), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Flm shume i nderuar,edhe une te pershendes shume,gjane dhe gjate si dhe tjeret.

Guri i madh
07-07-08, 21:36
pershendetje per juve qe jeni omline po edhe dy antar te fshehur RILINDA edhe ARTISTI po edhe une jam i fshehurhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Kaltrina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14410), nino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24821), Rizuana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24807), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Zemera e djegur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23486)

Pupi
07-07-08, 21:45
pershendetje per juve qe jeni omline po edhe dy antar te fshehur RILINDA edhe ARTISTI po edhe une jam i fshehurhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Kaltrina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14410), nino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24821), Rizuana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24807), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Zemera e djegur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23486)
Edhe prej meje pėrshėndetje tė gjithėve.
ēfar t'msheni pash zotėn tash del Murgesha e na ban drit ktu pari:wink:

Artisti
07-07-08, 21:45
pershendetje per juve qe jeni omline po edhe dy antar te fshehur RILINDA edhe ARTISTI po edhe une jam i fshehurhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Kaltrina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14410), nino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24821), Rizuana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24807), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Zemera e djegur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23486)


Flm Guri edhe une te pershendes ty dhe gjithe te tjeret nga Kosova e kallte

Prej qe shkarkoi Hashimi Naserin u be shume nxehte.

.

Guri i madh
07-07-08, 21:48
Flm Guri edhe une te pershendes ty dhe gjithe te tjeret nga Kosova e kallte

Prej qe shkarkoi Hashimi Naserin u be shume nxehte.

.


ju deshiroj pushim te kendshem


per neve jan me randsi pushimet me te afermit tjerat fort mos ti marrim afer zemres

Artisti
07-07-08, 21:50
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Kaltrina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14410), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?find=lastposter&t=23095)*, nino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24821), Rizuana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24807), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Zemera e djegur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23486),


Pershendetjeeeeeeeeeeee

Pupi
07-07-08, 21:55
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Kaltrina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14410), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?find=lastposter&t=23095)*, nino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24821), Rizuana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24807), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Zemera e djegur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23486), panta_rhei, Bond, Fshatari, E pamartumja, Vejushka, Vejani, Djali Hanifės, Dashi, Bukuroshi-ja, Monalisa, Shakira, i Pėrdreqni, Melaqja................................


Pershendetjeeeeeeeeeeee

Artisti
07-07-08, 22:00
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjebraili (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16589), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Kaltrina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14410), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?find=lastposter&t=23095)*, nino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24821), Rizuana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24807), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Zemera e djegur (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23486), panta_rhei, Bond, Fshatari, E pamartumja, Vejushka, Vejani, Djali Hanifės, Dashi, Bukuroshi-ja, Monalisa, Shakira, i Pėrdreqni, Melaqja................................


Pershendetjeeeeeeeeeeee

Shpejt ta rrok edhe ty hahahahahhhhhhhhhahahahaaa


.

Guri i madh
07-07-08, 22:05
Edhe prej meje pėrshėndetje tė gjithėve.
ēfar t'msheni pash zotėn tash del Murgesha e na ban drit ktu pari:wink:


po e kam vrejt i kish ble do syza edhe pertj kodrave po kqyrke

Artisti
07-07-08, 22:11
Era1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20953)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, laliloli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17999)*,lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981)*, LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, FastLine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24443)*, Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*
Ahhhh i kam zene ngushte hahahahahha krejt te fshehur qenkan

.

Guri i madh
07-07-08, 22:14
Era1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20953)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366)*, LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250)*, laliloli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17999)*,lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981)*, LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, FastLine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24443)*, Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464)*, Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*
Ahhhh i kam zene ngushte hahahahahha krejt te fshehur qenkan

.


ehhh kit lojtarin moti nuk e kam pae thosha mos e ka lendue kamen gjat kampionatit


lojtar po ju pershendes

Artisti
07-07-08, 22:34
Me nje pershendetjeeeeeee te madhe te shoqeruar me kengen numer 1 ju uroje nate te mire te gjithve

http://de.youtube.com/watch?v=UMYAL34ipNg

.

Guri i madh
07-07-08, 22:40
Me nje pershendetjeeeeeee te madhe te shoqeruar me kengen numer 1 ju uroje nate te mire te gjithve

http://de.youtube.com/watch?v=UMYAL34ipNg

.


naten e mir artist hajde ma shpesh me kso kengsh te mrekullushme

Abetare
09-07-08, 18:26
Njė pėrshėndetje pėr ju tė gjithė ...!

Arkza
09-07-08, 18:38
Njė pėrshėndetje pėr ju tė gjithė ...!Pershendetje edhe ty Abetare... qysh te kam ojjjj Motrushe a qysh kalon ! ?

turisti
09-07-08, 18:51
Njė pėrshėndetje pėr ju tė gjithė ...!

Flm shume,gjithashtu te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Llapjani_HH
09-07-08, 18:59
Pėrshėndes gjith lexuesit qė gjinden kėtu,duke ju dėshiruar qaste tė kėndshme

Guri i madh
09-07-08, 19:00
Pėrshėndes gjith lexuesit qė gjinden kėtu,duke ju dėshiruar qaste tė kėndshme


gjithashtu i nderuar LLAPJAN ju pershendes

Naki
09-07-08, 19:52
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 366 (29 anėtarė dhe 337 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), adidu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23755), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Njė Blicė pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente jeni vizitorė aktivė nė dardania.de!

kjo kėngė nga shkurte fejza letė jetė suprizė e mbrėmjes pėr ju!

http://de.youtube.com/watch?v=JWRDTmVx2zo

Guri i madh
09-07-08, 19:58
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 366 (29 anėtarė dhe 337 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), adidu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23755), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Njė Blicė pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente jeni vizitorė aktivė nė dardania.de!


gjithashtu ju pershendes NAKI dhe ju deshiroj nji mbremje te kendshme

LABI
09-07-08, 20:31
Shfrytezova rastit derisa checkirata e-mailin , t'ju pershendes .
Caste te kendshme ju deshiroje te gjitheve ....

Tani ikaa...

turisti
10-07-08, 12:41
Shfrytezova rastit derisa checkirata e-mailin , t'ju pershendes .
Caste te kendshme ju deshiroje te gjitheve ....

Tani ikaa...

Faleminderit shume i nderuar. Edhe une te pershendes shume dhe te deshiroj nje dite te suksesshme.

Xuki
11-07-08, 10:51
Pershendetje te perzemerta per te gjithe nga Prishtina


Gjithe te mirat


Xuki

turisti
11-07-08, 12:17
Pershendetje te perzemerta per te gjithe nga Prishtina


Gjithe te mirat


Xuki

Ooooooo,faleminderit shume i nderuar. Momentet e mira dhe relaksuese te deshiroj dhe une. Nashta dhe takohemi nese je aty ne gusht ?????? :smile:

Guri i madh
12-07-08, 23:42
pershendetje per tre antart e forumit dhe ju uroj ditlindjen e 26

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/birthday.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/calendar.php?do=getday&day=2008-07-12&sb=1)Berisha-boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21164) (26), Rrushi_CH (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21716) (26), elvis1207 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22120) (26)ju deshiroj edhe 100 ditlindje tjera

Artisti
13-07-08, 00:06
Pas nje shetitje neper bulevardin pitoresk te Prishtines erdha te ju deshiroje nete te mire me kete kenge

http://de.youtube.com/watch?v=pIucMel6OP0


.

Guri i madh
13-07-08, 00:10
Pas nje shetitje neper bulevardin pitoresk te Prishtines erdha te ju deshiroje nete te mire me kete kenge

http://de.youtube.com/watch?v=pIucMel6OP0


.


pershendetje edhe per juve i nderuar artist kakofsh mir ne kosov

LABI
13-07-08, 00:28
Pas nje shetitje neper bulevardin pitoresk te Prishtines erdha te ju deshiroje nete te mire me kete kenge

http://de.youtube.com/watch?v=pIucMel6OP0


.Pershendetje Artist ..

Ke kujdes mundohu ta gjesh/shijosh frymzimin ne piktoresen e natyres. Mos ne bulevardin e Prishtines (sidomos veres) qe mendohet qe radioaktiviteti eshte dy her me i larte pershkak te nxehtise ..

Po e fiton naj anemi ... ne pushime , mandej e nem Kosoven :biggrin:

Pershendetje

ShEjToNkA
13-07-08, 00:30
Nje pershndetje nga Vushtria per te gjithe ju qe qenkeni online ( te fsheft dhe te pa fsheft :tongue: ) si dhe per te gjithe gjumashat qe tashme sic po duket vec paskan ikur ne gjume.

LABI
13-07-08, 00:38
Nje pershndetje nga Vushtria per te gjithe ju qe qenkeni online ( te fsheft dhe te pa fsheft :tongue: ) si dhe per te gjithe gjumashat qe tashme sic po duket vec paskan ikur ne gjume.

Pershendetje Shejtonka per ju (ne) qe jemi ne linje ne keto caste

A jane mbylle qebaptoret n'Vushtrri tani , muj naj qaj me porosite :biggrin:

Guri i madh
13-07-08, 00:41
Nje pershndetje nga Vushtria per te gjithe ju qe qenkeni online ( te fsheft dhe te pa fsheft :tongue: ) si dhe per te gjithe gjumashat qe tashme sic po duket vec paskan ikur ne gjume.


kalofsh mir e nderuar ju pershendes nga BAVARIA

Artisti
13-07-08, 00:41
Pershendetje Artist ..

Ke kujdes mundohu ta gjesh/shijosh frymzimin ne piktoresen e natyres. Mos ne bulevardin e Prishtines (sidomos veres) qe mendohet qe radioaktiviteti eshte dy her me i larte pershkak te nxehtise ..

Po e fiton naj anemi ... ne pushime , mandej e nem Kosoven :biggrin:

Pershendetje


Kall kall sot na ka sose krejt hahahahahha, krejt semundjet i gjen ne Kosove si Korrupsion, magari, mashtrime, mendjemadhesi, ligesi e shume te tjera veeeeeeeeeeeeeeeeeeqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

RAMATIZ


nuk ka ne Kosove


hhhhhhhhhhhhahahahahahhaaa


P.S.

Ata te cilet nuk i kane keto semundje, mos ta shohin veten ne kete shkrim.

Labi, te pershendes loqkaman

.

Artisti
13-07-08, 00:44
Nje pershndetje nga Vushtria per te gjithe ju qe qenkeni online ( te fsheft dhe te pa fsheft :tongue: ) si dhe per te gjithe gjumashat qe tashme sic po duket vec paskan ikur ne gjume.


Aiiiiiiiiiiiiiiiiiii qe ka be feste naten e ēlirimit Vushtrria.

Krejt e kam te inēizuem koncertin dhe fjalimin e Hashim Thaēit, i cili me duhet te them se doli me nje muzik te VIP-ave ne skene.

Tani kur shkuam ne Palace, ooooooooooo jete o jete hahahahahahahahahaaaa


Pashe nje zot cila je ti hahahahahhaa, a mos te kam taku e nuk me bejshe ze hahahahahahaaaa.

.

ShEjToNkA
13-07-08, 00:45
Pershendetje Shejtonka per ju (ne) qe jemi ne linje ne keto caste

A jane mbylle qebaptoret n'Vushtrri tani , muj naj qaj me porosite :biggrin:


Mos na ngacmo, se sa per kafe te cajave ne Vushtrri nuk mbyllen kurre. Cfare do kohe qe te vish te presim sic eshte me se miri, buke e caj e sheqer.:tongue:SP. Guri faleminderit i nderuar!

Guri i madh
13-07-08, 00:48
Mos na ngacmo, se sa per kafe te cajave ne Vushtrri nuk mbyllen kurre. Cfare do kohe qe te vish te presim sic eshte me se miri, buke e caj e sheqer.:tongue:SP. Guri faleminderit i nderuar!A QAJTORET ende po punijkan erdha se nuk mundem me prit ma shum hhhhhhhhh

Artisti
13-07-08, 00:49
[/color]A QAJTORET ende po punijkan erdha se nuk mundem me prit ma shum hhhhhhhhh


Guri, nese don mi noftue krejt policet e Vushtrrise, shko ne ēajtore, hahahahaha pasha zotin rri tere diten veq ndrrohen ndrrimet.

Me vjen keq, por keshtu eshte


Nxehte nxehte as me fjete s' po mundem ejjjj

Pershendetje o Guroooo


.

ShEjToNkA
13-07-08, 00:51
[/color]A QAJTORET ende po punijkan erdha se nuk mundem me prit ma shum hhhhhhhhh


Po, po Guri, ndaj edhe me ka mbet rrem :tongue: s'di a e ke diktu por me se shumti ne forum te kafja rri, me tradite e kemi ghaghaghaghaghaghahga Edhe eja te pijm caj se na ben ndere.

Guri i madh
13-07-08, 00:52
Guri, nese don mi noftue krejt policet e Vushtrrise, shko ne ēajtore, hahahahaha pasha zotin rri tere diten veq ndrrohen ndrrimet.

Me vjen keq, por keshtu eshte


.jo ore mik me kta qe shkepin dajak nuk kam deshir me u njoftue hhhaaaa po i njoh ata cipiripa ,i pershendes ata te komunikacionit

LABI
13-07-08, 00:53
Kall kall sot na ka sose krejt hahahahahha, krejt semundjet i gjen ne Kosove si Korrupsion, magari, mashtrime, mendjemadhesi, ligesi e shume te tjera veeeeeeeeeeeeeeeeeeqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

RAMATIZ


nuk ka ne Kosove


hhhhhhhhhhhhahahahahahhaaa


P.S.

Ata te cilet nuk i kane keto semundje, mos ta shohin veten ne kete shkrim.

Labi, te pershendes loqkaman

.


Cka te lypsh te tona marifetet i gjene Turist

Te pershednes dhe te uroj caste te kendshme ne Republiken e Pavarun t'Kosoves

te pershendes vllaqkooo:biggrin:

lovely
13-07-08, 00:56
pashe qe po sillen njerzimi qiknenaj e thashe hajt t jau lo ni pershendetje krejtve qishtu bashkarisht :biggrin:

LABI
13-07-08, 00:56
Mos na ngacmo, se sa per kafe te cajave ne Vushtrri nuk mbyllen kurre. Cfare do kohe qe te vish te presim sic eshte me se miri, buke e caj e sheqer.:tongue:SP. Guri faleminderit i nderuar!


S'po te ngacoj, po po t'a lavdoj qytetin . Vushtrrine e identifikoj me tri gjera (epitete) :

qaj , qebapa edhe femna .

Me qaj, qebapa edhe femna t'Vushtrrise s'ka (hahaha):biggrin:

Artisti
13-07-08, 00:58
S'po te ngacoj, po po t'a lavdoj qytetin . Vushtrrine e identifikoj me tri gjera (epitete) :

qaj , qebapa edhe femna .

Me qaj, qebapa edhe femna t'Vushtrrise s'ka (hahaha):biggrin:

Labi nuk mundem me ta kundershtue kete thenie hahahahaha

Ēka mu rriten shkronjat more apo po ma qesin syte
.

Guri i madh
13-07-08, 00:59
Po, po Guri, ndaj edhe me ka mbet rrem :tongue: s'di a e ke diktu por me se shumti ne forum te kafja rri, me tradite e kemi ghaghaghaghaghaghahga Edhe eja te pijm caj se na ben ndere.erdha se edhe lovely ma rrehi telin e me thirri me ardh ne VUSHTRRI me pie qajju pershendes te gjithve qe ne kto momente gjindeni ne KOSOV

lovely
13-07-08, 01:10
erdha se edhe lovely ma rrehi telin e me thirri me ardh ne VUSHTRRI me pie qajju pershendes te gjithve qe ne kto momente gjindeni ne KOSOV


flm flm shume Guri i madh

une po i pershendes krejt ku do qe jane

ShEjToNkA
13-07-08, 01:10
Labi nuk mundem me ta kundershtue kete thenie hahahahaha

Ēka mu rriten shkronjat more apo po ma qesin syte

.


Dale, dale ju dy se une duhet me ju kundershtu se edhe nje epitet e paski harru, fabriken e policise opps shkollen e policise deshta te them.:tongue: ghaghaghaghagh

LABI
13-07-08, 01:18
Labi nuk mundem me ta kundershtue kete thenie hahahahaha

Ēka mu rriten shkronjat more apo po ma qesin syte

.


Po pasha neren . Sa here t'permendet Vushtrria , gjeja e pare qe me asocon me to jane perftyrimet e qebapave , qajit dhe femnave te shishme (me shije ) :biggrin:
S'di ndoshta sa here po shkoj une po i qesin t'miratt perpara :rolleyes:

Lona
14-07-08, 09:29
Pershendetje per gjithe anetaret e Dardanise, dhe Ju deshiroje nje fillim jave te bukur.

Llapjani_HH
15-07-08, 14:41
Pėrshėndetje pėr tė gjithė lexuesit qė janė momentalisht kėtu.
Ju dėshiroj qaste tė kėndshme.

Ps. Mos rrini shumė tuj lexue se nuk ėshtė mir e ju dhamin Sytė masanej :eek: :biggrin:

SweetLoresa
15-07-08, 16:27
Jungjatejeta , ju pershendes krejt dardanine

turisti
15-07-08, 16:35
Pėrshėndetje pėr tė gjithė lexuesit qė janė momentalisht kėtu.
Ju dėshiroj qaste tė kėndshme.

Ps. Mos rrini shumė tuj lexue se nuk ėshtė mir e ju dhamin Sytė masanej :eek: :biggrin:

Faleminderit shume,ju pershendes gjithashtu.:smile:

turisti
15-07-08, 16:36
Jungjatejeta , ju pershendes krejt dardanine

Mire se erdhe,faleminderit shume dhe gjithashtu te pershendes gjane e gjate. :smile:

vjeshta
17-07-08, 20:36
Se pari i pershendet te gjithe miqte qe kan vizitu oden time ,se dyti; ata qe do ta vizitojn apo e kan ndermend me e vizitu ,se treti;ata qe nuk do ta vizitojn oden time ....:biggrin: :tongue:

lovely
18-07-08, 09:17
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 248 (11 anėtarė dhe 237 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)pershendetyje per mu e turistin :biggrin:

turisti
18-07-08, 09:24
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 248 (11 anėtarė dhe 237 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)pershendetyje per mu e turistin :biggrin:

Flm.h,gjithashtu edhe per Lovely dhe turistin........:biggrin: ,hahahahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahahaha .

turisti
18-07-08, 09:24
Se pari i pershendet te gjithe miqte qe kan vizitu oden time ,se dyti; ata qe do ta vizitojn apo e kan ndermend me e vizitu ,se treti;ata qe nuk do ta vizitojn oden time ....:biggrin: :tongue:

flm,gjithashtu te pershendes dhe tyyyyyyyyyyyyyyyyyyy dhe te deshiroj pudhim te kendshem. :smile:

ninnela
19-07-08, 22:31
Ne mungese te kohes se lire qe t'ju pershendes te gjitheve vec e vec, shfrytezoj rastin qe tju pershendes gjithe anetaret e forumit shqipetar kudo qe jeni .

Gjithe te mirat juve

Respekt ninnela


I MISSED YOU ALL :frown:

Xuki
19-07-08, 22:56
Edhe unė nė mungesė tė takatit po ju pėrshėndes truq tė gjithve.


Tfala

Xuki

Jana
20-07-08, 09:10
Pershendetje per ty Xuki...

Edhe per te gjith ju qe jeni zgjuar heret sot...

ssara
20-07-08, 09:13
Pershendetje per ty Xuki...

Edhe per te gjith ju qe jeni zgjuar heret sot...

Pershendetje Jana

Jana
20-07-08, 09:15
Pershendetje edhe per ty Ssara....

Nirvana Band
20-07-08, 16:56
Pershendetje te sinqerta per gjithe anetaret e f/d-se.

Me rrespekt N.Band.

LABI
20-07-08, 21:04
Nje pershendetje t'gjithe juve qe gjendeni kendej pari .

Ju uroj nje mbremje te kendshme fundjave , per juve .

Agroni22
20-07-08, 23:27
pershendetje te gjithve prej qytetit te duresit

Urata
22-07-08, 07:11
Pershendetje te gjitheve nga vendi me i bukur i Kosoves...!

Oqeani
22-07-08, 12:35
Pershendetje nga Principata e Presheves .....................................

Jana
22-07-08, 12:37
Pershendetje per te gjith.....

gjini
22-07-08, 22:43
Nga une nje pershendetje te perzemert per te gjith juve forumistave qe shum ju respektoj dhe ju qmoj per shoqerin dhe sjelljet e mira njerzore ketu.
Pra une neser jom per rruge per ne vendlindje dhe do ndalem nga pak ne te gjitha vendet tona te lashta
dy dite te dalmaci , nje jave ne ulqin dy jave ne kosove e te tjerat dite do i kaloj ne banje te dibres dhe shqiperi e nga aty do nisem per gjermani prap.
Pra , deri athere ju le shendet te gjithve pa marr parasyesh gjinin fene dhe percaktimin politike qe keni.
ju dua shum Gjini nga Dukagjini

Jana
23-07-08, 01:34
Per ju qe jeni Online ne keto momente.....

GURI SYLAJ
23-07-08, 06:02
Mire Mengjesi e paqi nje dite te mbare!

lyra2
23-07-08, 08:10
Pershendetje, blic .........:P

selvija
23-07-08, 09:53
Nga une nje pershendetje te perzemert per te gjith juve forumistave qe shum ju respektoj dhe ju qmoj per shoqerin dhe sjelljet e mira njerzore ketu.
Pra une neser jom per rruge per ne vendlindje dhe do ndalem nga pak ne te gjitha vendet tona te lashta
dy dite te dalmaci , nje jave ne ulqin dy jave ne kosove e te tjerat dite do i kaloj ne banje te dibres dhe shqiperi e nga aty do nisem per gjermani prap.
Pra , deri athere ju le shendet te gjithve pa marr parasyesh gjinin fene dhe percaktimin politike qe keni.
ju dua shum Gjini nga DukagjiniQe qe gjini gjith ato rrug po kaloshe ,,ato vende te bukura ti vizitosh,,bile qysh nje zo nuk leshove,,,

kalo mir gjithka qe shkoni,,dhe per te gjith ata qe jan ne pushim dhe kan me shku rrug te mbar ju deshiroj...se ky pushim po na mban se per ndryshe uhhhaaaa sdi qka kishim bo ne vende te fotofta te huja,,,:confused:

gazi-de
23-07-08, 10:51
Pershendetje per te gjith.

Rizuana
23-07-08, 15:23
Pershendetje per te gjithe antarėt, uroj qe te kaloni si eshte me se miri. Pata qejf me shku edhe neper dhoma mi vizitu disa, ama shnosh najhere tjeter.

mppuuuuuuuq (femrat veq:biggrin: :wink: )

Naki
24-07-08, 07:34
Pershendetje Dardanas,nga Bjeshket e Shales kam zbrite ne sheher nje shi i madhe kogja na ka fresku shyqyr nje xhamper me vete me ka qellu,nashta dielli nuk na harrone e na sjelle veren qe po e kerkojme.

Deri ne takimet e ardhesheme virtuale mirembeteshi!

Naki

Jana
24-07-08, 09:13
Per te gjith ju qe jeni zgju heret .........

romansa
24-07-08, 23:21
pasi jame anetare e re i ketij forumi..shfrytezoj rastin te ju pershendes gjitheve...me shprese qe do ja kaloj mire me ju ...Respekte!!

LABI
24-07-08, 23:47
pasi jame anetare e re i ketij forumi..shfrytezoj rastin te ju pershendes gjitheve...me shprese qe do ja kaloj mire me ju ...Respekte!!

Ju pershendes dhe ju deshiroj mireseardhje ne shoqerine virtuale dardane .

Caste te kendshme .

lovely
25-07-08, 13:34
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 356 (19 anėtarė dhe 337 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)

shnetje shnetje :biggrin: :smile:

Nirvana Band
28-07-08, 08:12
Pershendetje te perzemerta per te gjithe.

Nirvana Band.

Urata
29-07-08, 11:26
Pershendetje Dardanas,nga Bjeshket e Shales kam zbrite ne sheher nje shi i madhe kogja na ka fresku shyqyr nje xhamper me vete me ka qellu,nashta dielli nuk na harrone e na sjelle veren qe po e kerkojme.

Deri ne takimet e ardhesheme virtuale mirembeteshi!

Naki


Nje pershendetje nga rrafshi i Kosoves, vendi me i mire i Kosoves,keshtu i thote Penelope ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...edhe pse edhe une mendoj njejte si ajo...! Heren tjeter do ju pershendes aty diku afer Nakit ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....!

paqit te gjithe nje dite te mbare/bollekshme!

gazi-de
29-07-08, 13:31
Pershendetje per e gjithe......

Urata
01-08-08, 08:03
Pershendes te gjithe antaret e forumit e ne veqanti deRada group....!

vjeshta
01-08-08, 08:05
Pershendes te gjithe antaret e forumit e ne veqanti deRada group....!

Flm shume ,pershendetje edhe ty.

Abetare
01-08-08, 21:04
Pėrshėndetje juve ēka jeni nė lijnė e juve ēka jeni jasht jashtė linje :)

romansa
01-08-08, 21:30
pershendetje per te gjith anetaret e ketij forumi

halla e madhe
01-08-08, 21:38
Pershendes te gjithe antaret e Forumit Dardan nga vendelindja yne e dashur Kosova!

Guri i madh
02-08-08, 22:42
pershendetje per juve qe jeni te kyqur ne forumin dardania po edhe te gjith lexusve te forumithttp://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), NDRECA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19782), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079)

Murgesha
03-08-08, 12:48
Titulli: 100000 Postime. Urime Dardani.

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=15533


Pėr tė gjithė anėtarėt, pėr mundin e tė shkruarit, pėr argėtimet e shumta qė na ofron ky forum: urimeeeeeeeeeeeeeeee

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 100000 artikuj
Forumi ka 3896 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė fita
27 pėrdorues online: 7 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar DEA, Drenicaki, Luana, Mafiozi, MemphiSx, Murgesha, turisti
Ishte edhe kjo natė si gjithė netėt e tjera nė Dardani, ku shkėmbehej fjala, qeshja e argėtimi, jo rrallė edhe deri nė orėt e para tė mėngjezit e ne sikur ishim nė garė tė arrijmė 100,000 shkrime.
Nė krahasim me tė arriturrat e sotme nė forumin Dardan mund tė them atėherė ishte vetėm fillimi, kur njė grup shokėsh e shoqesh tė takuar nė virtuale ėndėrronim ta bėnim FD-nė forumin mė tė madh nė botėn shqiptare. Ėndėrr qė na dukej shumė e largėt e pakapshme.

Sot kur ende nuk janė mbushė 4 vite qė kurr u arrit qindmijėshi i parė i shkrimeve nė dardani, shifet milionshi i parė, i cili u arrit me mund tė madh. Them mund tė madh duke pas parasysh rrethanat nė tė cilat shkruanim. Shumė prej nesh me obligime tjera ditore, tė punėsuar, student e shkollar, por qė kthimi nė shtėpi na ulte pėrballė kompjuterit pėr tė vazhduar argėtimin, seriozitetin, takimin me ata qė i donim e na donin.

Edhe njėherė shfrytėzoj shifrat nė fund tė forumit, pėr tė ju pėrshėndet tė gjithė, qė pėr momentin jeni online, duke ju uruar ēdo tė mirė nė jetė, e duke ju falėnderuar qė jeni anėtarėt mė tė mirė e mė tė dashur nė gjithė botėn virtuale.

Murgesha!


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 272 (22 anėtarė dhe 250 vizitorė)
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Murgesha*, aLbaChiCk*, Arkza*, BIG*, Bond*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, Dreni30*, gazi-de*, Gjumashja, GURI SYLAJ*, Haram, LABI*, Linka_pz*, Penelope*, Prishtinasja_*, rilinda*, ssara*, Tinky-Winky*, Xuki

Tema: 9,292, Postime: 1,000,509, Anėtarėt: 11,124
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Negativ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24960)

lyra2
03-08-08, 12:57
Pershendetje ku do qe je Murgeshe ,cdo her me postimet tuaja na bene te ndjehemi mire.Shpresoj se do te jesh e tille deri sa te gzistoj Dardania,perndryshe do te zbehet imazhi i Dardanise,nese shkrimet tua do te jen te rralla.
Respekt.

ssara
03-08-08, 13:04
Falemenderit Murgesha pershendetje edhe ty

gjithashtu pershendes gjithe ata qe jane online per moment dhe ata qe vine pas ,,,dite te bukur ju uroj

AuRoNi
03-08-08, 14:34
Edhe nga unė pėrshėndetje pėr tė gjithė dardania.de

lovely
04-08-08, 14:02
Titulli: 100000 Postime. Urime Dardani.

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=15533

Ishte edhe kjo natė si gjithė netėt e tjera nė Dardani, ku shkėmbehej fjala, qeshja e argėtimi, jo rrallė edhe deri nė orėt e para tė mėngjezit e ne sikur ishim nė garė tė arrijmė 100,000 shkrime.
Nė krahasim me tė arriturrat e sotme nė forumin Dardan mund tė them atėherė ishte vetėm fillimi, kur njė grup shokėsh e shoqesh tė takuar nė virtuale ėndėrronim ta bėnim FD-nė forumin mė tė madh nė botėn shqiptare. Ėndėrr qė na dukej shumė e largėt e pakapshme.

Sot kur ende nuk janė mbushė 4 vite qė kurr u arrit qindmijėshi i parė i shkrimeve nė dardani, shifet milionshi i parė, i cili u arrit me mund tė madh. Them mund tė madh duke pas parasysh rrethanat nė tė cilat shkruanim. Shumė prej nesh me obligime tjera ditore, tė punėsuar, student e shkollar, por qė kthimi nė shtėpi na ulte pėrballė kompjuterit pėr tė vazhduar argėtimin, seriozitetin, takimin me ata qė i donim e na donin.

Edhe njėherė shfrytėzoj shifrat nė fund tė forumit, pėr tė ju pėrshėndet tė gjithė, qė pėr momentin jeni online, duke ju uruar ēdo tė mirė nė jetė, e duke ju falėnderuar qė jeni anėtarėt mė tė mirė e mė tė dashur nė gjithė botėn virtuale.

Murgesha!


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 272 (22 anėtarė dhe 250 vizitorė)
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Murgesha*, aLbaChiCk*, Arkza*, BIG*, Bond*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, Dreni30*, gazi-de*, Gjumashja, GURI SYLAJ*, Haram, LABI*, Linka_pz*, Penelope*, Prishtinasja_*, rilinda*, ssara*, Tinky-Winky*, Xuki

Tema: 9,292, Postime: 1,000,509, Anėtarėt: 11,124
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Negativ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24960)


Mungesa jote po ndihet Murgesha!
E me keto fjale, me preke thelle.. edhe pse une hala s jom kon pa le atehere.... Nuk e di a eshte marre me thane veq ky forum...eeeehhh ky forum... po u bojke pjese e jetes. po t perbijke.....
..si nje bote tjeter. me shume dhoma, me shume oborre.. me shume mysafire.. me shume shoqeri.. me shume biseda nga prej me te ndryshmeve.. me shume vizita, e me grindje, rralle kajhere edhe nej merzi...
vrapon nga oda ne ode, gjen njerez te mire qe besa.. nje fjale te mire..


shfrytezoj rastin e iu pershendes te gjitheve :frown:

Xhino
06-08-08, 02:28
1 Milion Shkrime (postime)
dardania.de ėshtė njė ndėr forumet mė tė mėdhej shqipėtar...

Urimee... dhe rrespekt pėr staffin, qe kan bėr njė pun gjigante deri mė tani.

unė personalisht i faleminderoj tė gjith postuesit qe kan bėr qe dardania.de tė jet forumi mė i madh shqipėtar.

Atėher qka presim? a nisėm pėr tek 2 milion? :tongue:

Marco
06-08-08, 02:57
1 Milion Shkrime (postime)
dardania.de ėshtė njė ndėr forumet mė tė mėdhej shqipėtar...

Urimee... dhe rrespekt pėr staffin, qe kan bėr njė pun gjigante deri mė tani.

unė personalisht i faleminderoj tė gjith postuesit qe kan bėr qe dardania.de tė jet forumi mė i madh shqipėtar.

Atėher qka presim? a nisėm pėr tek 2 milion? :tongue:


heheh po 4 antar i ki qe i kan bo 1 miljon e kta tjert i kan bo qito 2670+1 . ktu ka njerz qe jo veq tv qe e kalidh po edhe googlen me dardani drejtperdrejt. ka 2000 postime mi postu me nji webfaqe kta veq naj psicolog i fort e sheron ket smundje a ... :smile:

Ndoshta i kom dhan mas najkujt po kjo oshte e verteta

Xhino
06-08-08, 14:26
me falni se nuk e kam dit qe egziston kjo tem,
moderator, ju lutem barteni ket tem.

Gjumashja
06-08-08, 14:43
Urime urime.... fal gjumashavae sikurse qe jam une.. edhe 3mil..do te behen se shpejti...:biggrin:

niemand
06-08-08, 15:44
Nuk mund te quhet forumi me i madh shqiptar ne base te numrit te postimeve.. pasi ne ato 1 milion postime.. 800.000 mij i ke chit-chat.. tek nenforumi Kafja e Forumit.. .. temat serioze jan vetem tek politika ku jan trajtu mjaft si dhe disa tema tek feja e shqiptarit.. tjerat nenforume i ke te mbushura me chit-chate nga 2...3 nickave si shoqja e Gjumashja me ata leprat e vet.. si Arkza e do qesi!!

niemand

jadore
06-08-08, 15:46
hajde urime ..
veq mos harroni-a... 3.100 ketu jane hise e jemja ..

selvija
06-08-08, 20:27
,http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45b23781d6c9e.gifUrimie urime Dardani 1..milion postime me 22 mij, tmijat,http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45b23781d6c9e.gif po i bashkangjes se bashku ishalla shtojm njishit edhe nje zero pas,,,

Naki
08-08-08, 20:40
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ParadoX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18467), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)

Blicė pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente jeni online kėndej dhe andej perdeve!

Arkza
08-08-08, 20:42
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ParadoX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18467), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)

Blicė pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente jeni online kėndej dhe andej perdeve!Pershendetje edhe ty Vendas ... na ke Munguar valla kohet e fundit ... Shpresoj se jeni mir ... dhe gjithe te dashurit te tut ... :smile:

~AmaZonA~
09-08-08, 18:55
Erdha t'ju lė njė pėrshėndetje te ngroht tė gjithe antarve tė dardania.de ju dėshiroj cdo tė mirė nė jete...:smile:

Jana
09-08-08, 19:00
Erdha t'ju lė njė pėrshėndetje te ngroht tė gjithe antarve tė dardania.de ju dėshiroj cdo tė mirė nė jete...:smile:

Pershendtje edhe per ty.....
Pershdentje dhe urime edhe per ty Dardan....

romansa
09-08-08, 20:41
PerSheNdeTJe...per te Gjith!http://images.aquarelle.com/bouquets/Tropical_African_Pro_41_250.gif (javascript:Commander('9172','4565','0','0','0','1 9214','fr'))

Jana
09-08-08, 20:44
PerSheNdeTJe...per te Gjith!http://images.aquarelle.com/bouquets/Tropical_African_Pro_41_250.gif (http://javascript<b></b>:Commander('9172','4565','0','0','0','19214','fr') )

Flm pershendetje edhe per Ty....

GURI SYLAJ
13-08-08, 04:25
Te gjithe atyre qe jan si une
ju deshiroj nje dite te mbare ne pune.
E atyre qe jan ne pushime
urime,urime!!

Pupi
13-08-08, 21:37
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 1172 (33 anėtarė dhe 1139 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, Sot mė 14:04.
Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Inxhja_Karimon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24324), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), temalda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24992)


Unė ju pėrshėndes tė gjithve juve mbi njėmijė vet.

Po diēka s'ma kap me shifren kush na qenkan tė gjithė kėta ?

Gjumashja
13-08-08, 21:39
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 1172 (33 anėtarė dhe 1139 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, Sot mė 14:04.
Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Inxhja_Karimon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24324), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), temalda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24992)


Unė ju pėrshėndes tė gjithve juve mbi njėmijė vet.

Po diēka s'ma kap me shifren kush na qenkan tė gjithė kėta ?bota jane po cka po mendojsh qy... e flm per pershendetje...

Pupi
13-08-08, 21:44
bota jane po cka po mendojsh qy... e flm per pershendetje...

Po mi mirė shumė, edhe mė bėhet qejfi bile.
Po atėher mbi njėmijė vet, a krejt po lexojkan a, pse more se thotė kush naj fjalė t'meqme (se une e knaqa ) ?

U mirė ishe edhe ti ktu pari, se bash e "rahatshme" sje edhe ti me atė far "bukuroshin" tėndė (Thaēin).

Gjumashja
13-08-08, 21:48
Po mi mirė shumė, edhe mė bėhet qejfi bile.
Po atėher mbi njėmijė vet, a krejt po lexojkan a, pse more se thotė kush naj fjalė t'meqme (se une e knaqa ) ?

U mirė ishe edhe ti ktu pari, se bash e "rahatshme" sje edhe ti me atė far "bukuroshin" tėndė (Thaēin).po c`te besh me mire qe nuk jane t e gjithe te rehatshme sikurse ne qe po ju lejojme rehat as ne qerdhet e juaja...

LOJETARI
13-08-08, 22:04
Nje pershendtje te ngrohte per ju te gjithe qe jeni kesajde .........

Arkza
14-08-08, 12:40
Erdha t'ju lė njė pėrshėndetje te ngroht tė gjithe antarve tė dardania.de ju dėshiroj cdo tė mirė nė jete...:smile: Ovvvv Amazona Me ne Fund na dole pakz ketu ... e cila na ke Munguar shume , disi u Brengosa per ty !!! Ka kohe s'te kam pa ketu Pari dhe Gezohem shume qe e pash kete Postimi tendin .. Dhe te Flm shume qe na Pershendete po ashtu je e Pershendetur gjithehere Vendasje ime e dashur dhe e Uret .... :smile:

Zero Cool
16-08-08, 12:15
Si qe po thot tema:

Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Arkza
16-08-08, 12:17
Te Flm Zero edhe ty Te Pershendesim dhe Mir se u Ktheve ...

Zero Cool
16-08-08, 12:22
Te Flm Zero edhe ty Te Pershendesim dhe Mir se u Ktheve ...

Thnx rrushe... pom doket veq ty e mu osht ka na ban faqja se tjeret hupen dikah ahahahhaha

Arkza
16-08-08, 12:25
Thnx rrushe... pom doket veq ty e mu osht ka na ban faqja se tjeret hupen dikah ahahahhahaS'kan Faj se i ka marre Pusi asii zhegu e spo munin as me shkru bile ... :biggrin: :biggrin:

romansa
16-08-08, 13:41
PErshendetje...edhe nga une..gjitheve qe vini ketupari

aLbaChiCk
16-08-08, 14:53
Nje pershendetje edhe nga un.Ju uroj nje fundjave te kendshme :smile:

http://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/a.gifhttp://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/l.gifhttp://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/b.gifhttp://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/a.gifhttp://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/c.gifhttp://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/h.gifhttp://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/i.gifhttp://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/c.gifhttp://www.make-myspace.com/glitter/gf/5/k.gif

romansa
16-08-08, 14:57
...flm Albachick..krejt syt xixa na bone

gjithashtu!

aLbaChiCk
16-08-08, 15:00
...flm Albachick..krejt syt xixa na bone

gjithashtu!

flm edhe nga ti romansa :smile:

Domira
17-08-08, 10:31
Nje pershendetje te perzemert per te gjithe anetaret e forumit. Nje dite te kendshme ju uroj.

turisti
17-08-08, 20:36
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaqaniku per te gjithe anetaret e dashur te forumit.

TURISTI.

selvija
17-08-08, 20:41
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaqaniku per te gjithe anetaret e dashur te forumit.

TURISTI.Pershendetje edhe per ty Turist kalofsha sa me mir pushimin..
te presim....:wink:

Zero Cool
18-08-08, 09:14
ZC -----------> pėrshėndt tė gjithė !

Pupi
18-08-08, 15:33
Pėrshėndetje edhe nga unė pėr tė gjithė.

Njė pėrshėndetje shkon enkas pėr KAQANIKUN.

Zogu_1
18-08-08, 21:00
Ju pershendes te gjitheve,ky eshte postimi im i pare,kam hy me kamb te djathet,edhe po ju shkruaj me dore te djathet....besoj se do te kaloj-m mire,
...me mbetet tash pune per rregullimin e fotografis,firmes ect,njoftimeve edhe mirekuptimit ne mesin e juaj !

Pershendetje nga Zogu_1

Jana
18-08-08, 21:39
Pershendetje per te gjith Antaret e Fd-se....

Xuki
18-08-08, 21:50
Ju pėrshėndes tė gjithve me shpresė qė jeni shnosh e mirė.


Tfala

Xuki

turisti
18-08-08, 22:06
Pershendetje edhe per ty Turist kalofsha sa me mir pushimin..
te presim....:wink:

Selvije,flm,shpresoj se se shpejti do te takohemi ne valet e netit.:biggrin:

PUPI,flm,te pershendes shume.:smile:

turisti
18-08-08, 22:10
ZC -----------> pėrshėndt tė gjithė !

Flm i nderuar,te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj pushime te mire.:smile:

Shpat
18-08-08, 22:23
I pėrshėndes tė gjithė,kryesishtė femrat e formit ,janė hieshia,krenaria e kėsj anije Dadane .

ShEjToNkA
20-08-08, 00:15
Ē'kemi ndonjė tė re?http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 393 (12 anėtarė dhe 381 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Bond* +, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Psikologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13672)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Dardania.de Statistikat http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/stats.gifTema: 9,336, Postime: 1,015,364, Anėtarėt: 11,190
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, ervisf (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25032)


Pershendetje pėr tė gjithė juve qė nė kėto momente jeni online nė FD.
Caste tė kėndshme!

LuLjaa
20-08-08, 00:38
ShEjToNkA flm.. edhe une pot pershendes ty ,, na paske qit n'drit tash se kogja n'terr kem hahahahahahahaa edhe pse per mu e ke dit qe jam ksajde s'ka problem :P

speci
20-08-08, 07:09
i pershendes perzemersisht ton beterat dhe betericat e ketij forumi:biggrin:

Oqeani
20-08-08, 07:18
Ani spec , edhe ne ty ...

Guri i madh
20-08-08, 16:11
pershendetje per te gjith antart e forumit

DEA
20-08-08, 18:35
Ne munges kohe bisedash, e le ketu nje pershendetje per te gjithe...

Oqeani
20-08-08, 18:51
"Miremengjesi " DEA heehe pershendetje

baba-plak
21-08-08, 07:59
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Inxhja_Karimon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24324)


karimanke, dilum qitu iher, ku je mshef

Estella
21-08-08, 16:02
Nje Pershendetje Per Te Gjithe Ju..

SANTANA-29
21-08-08, 16:05
Nje Pershendetje Per Te Gjithe Ju..

Estella------flm.......Danke,,,,,,:smile:

Naki
21-08-08, 20:55
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), besa12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25038), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), ilirjani...08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25029), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)


Mirė se ju gjejė tė gjithėve,ju dėshirojė ēaste tė mira nė vijimė!

ShEjToNkA
21-08-08, 21:29
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.

ShEjToNkA, Bond*, Albonita*, Alkimisti_ch, Amina*, Artisti*, besa12, Bjeshka1, deti_om :-), egi*, e_martumja, gazi-de*, ilirjani...08, LABI*, limpx, Linka_pz*, lovely*, Luana, luckyman*, lyra2*, Naki, Oqeani, Paradox_13*, Penelope*, pirro*, Preshevar*, Prishtinasja_*, rilinda*, Rozafa*, SANTANA-29*, selvija*, teutaA, Trina_1*, Zero Cool*

Pėrshendetje juve tė gjitheve qė nė kėto momente jeni online.
Caste tė kėndshme!

SANTANA-29
21-08-08, 21:30
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.

ShEjToNkA, Bond*, Albonita*, Alkimisti_ch, Amina*, Artisti*, besa12, Bjeshka1, deti_om :-), egi*, e_martumja, gazi-de*, ilirjani...08, LABI*, limpx, Linka_pz*, lovely*, Luana, luckyman*, lyra2*, Naki, Oqeani, Paradox_13*, Penelope*, pirro*, Preshevar*, Prishtinasja_*, rilinda*, Rozafa*, SANTANA-29*, selvija*, teutaA, Trina_1*, Zero Cool*

Pėrshendetje juve tė gjitheve qė nė kėto momente jeni online.
Caste tė kėndshme!


ShEjToNkA, flm,,,:smile:

Zogu_1
21-08-08, 22:08
OOOOOOOo pershendetje per juve te gjitheve edhe njehere,ncncncncn po me doket se kerkush nuk po me ndegjon(mos kam hy ne oden e shurdhanave)hahahaha

Naki
21-08-08, 22:12
OOOOOOOo pershendetje per juve te gjitheve edhe njehere,ncncncncn po me doket se kerkush nuk po me ndegjon(mos kam hy ne oden e shurdhanave)hahahaha
hajde Zogu mirė se paske ardhė,tė dėshirojė ēaste tė mira nė dardania.de!

ShEjToNkA
21-08-08, 22:13
OOOOOOOo pershendetje per juve te gjitheve edhe njehere,ncncncncn po me doket se kerkush nuk po me ndegjon(mos kam hy ne oden e shurdhanave)hahahaha
Jo Zogu, ke hy ne oden e llafazanave ku vec flasin e asgje nuk ndegjojn gaghagaghaghaghaghagha .....Pershendetje edhe ty.

Zogu_1
21-08-08, 22:23
ju falenderoj qe ma qelet deren(gojen).....hahahahaha flm

Zero Cool
22-08-08, 07:58
mmjesi krejtve juve qe jeni qu dhe atyne (demelave) qe kan mu qu ma von :cool: ...
Nje dit te bukur ju uroj

pirro
22-08-08, 09:04
Une e pershendes Lyyren se asht hup krejt e spo shkrun ma ..... shkruj ooj lyre

romansa
22-08-08, 09:12
Nje pershendetje per te gjith..:http://misscanada.m.i.pic.centerblog.net/b3f74b9h.jpg (http://misscanada.m.i.pic.centerblog.net/b3f74b9h.jpg)

pirro
22-08-08, 09:15
Une e pershendes ROMANSEN edhe krejt njerzit qe jan romantik

Guri i madh
22-08-08, 20:01
pershendetje per juve qe ne kto momente jeni duke lexuar ne dardanin TON


http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), besa12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25038), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Veterani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24449), Zogu_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25031)

Estella
23-08-08, 11:31
Nje Pershndetjee per te Gjithe.......

Amina
23-08-08, 15:05
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/26857.jpg

Per ju te gjithe hehehe

Estella
23-08-08, 21:30
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 347 (27 anėtarė dhe 320 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Besarjona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25037), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Zogu_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25031)Nje Pershndetje Per te Gjithe ju Qe jeni mometalisht online .... :)

uck_aksh
23-08-08, 22:12
Pershendetje vllezer e motra KrishtereKristiani as mu sme paske pershendet qe sjam shok me zotin me paske lan anash e un ty po te pershendes edhe po te them "Ti dhasht Zoti mesim per te mir"

lovely
23-08-08, 22:47
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), ANTE (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24845), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), cati_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24583), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

blic blic per tetane :wink:

Estella
23-08-08, 22:55
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), ANTE (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24845), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), cati_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24583), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

blic blic per tetane :wink:


naj qerrove syt me at blic :P

ahah flm

Albonita
24-08-08, 10:08
Ju pershndes Zemersish te gjithve..ju deshiroj nje te Djelle te qet..!

Naki
24-08-08, 16:51
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 394 (31 anėtarė dhe 363 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Dennis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23571), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Llapjani_HH (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24680), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Duke ju deshiruar tė gjithėve njė Pasdite tė mirė , Ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Llapjani_HH
24-08-08, 16:55
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 394 (31 anėtarė dhe 363 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Dennis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23571), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Llapjani_HH (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24680), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Duke ju deshiruar tė gjithėve njė Pasdite tė mirė , Ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Pėrshėndetje edhe pėr Juve Naki

Pėrshėndes poashtu tė gjithė anėtarėt dhe lexuesit tjer kėtu, kalofshi qaste tė mira.

Estella
24-08-08, 17:52
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 394 (31 anėtarė dhe 363 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Dennis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23571), deti_om :-) (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24996), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Llapjani_HH (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24680), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Duke ju deshiruar tė gjithėve njė Pasdite tė mirė , Ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!


Flm Naki gjithashtu nje wekkend t'bukur deshiroj

flutra
24-08-08, 19:24
Nje pershendetje per te gjith anetaret qe jan onn tani.....http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Oqeani
24-08-08, 19:35
Pershndetje per te gjithe ....

Nirvana Band
26-08-08, 13:17
Pershendetje te sinqerta per gjithe anetaret e formit,ju deshiroj q'do te mire.

Me rrespekt,N.Band.

ShEjToNkA
30-08-08, 00:37
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Albonita*, Buqja_ch*, Elina*, Etnical, gazi-de*, hasanmehmeti, Jana*, LuLjaa*, lyra2*, MemphiSx, Murgesha*+, Oqeani, Prishtinasja_*, romansa*, rovena, thellenza, Tinky-Winky*, Trina_1*, tutaA, Virti*, Xuki


Pėrshendetje pėr tė gjithė juve qė kėto momente jeni online.
Caste tė kėndshme nė FD-nė e bukur!

Prishtinasja_
30-08-08, 01:17
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Albonita*, Buqja_ch*, Elina*, Etnical, gazi-de*, hasanmehmeti, Jana*, LuLjaa*, lyra2*, MemphiSx, Murgesha*+, Oqeani, Prishtinasja_*, romansa*, rovena, thellenza, Tinky-Winky*, Trina_1*, tutaA, Virti*, Xuki


Pėrshendetje pėr tė gjithė juve qė kėto momente jeni online.
Caste tė kėndshme nė FD-nė e bukur!

Gjithashtu edhe nga ana ime mbetesh e pershendetur Shejtonk ! :wink:

Zero Cool
30-08-08, 07:30
pershendetje juve qe jeni online dhe juve qe do te vini ma vone :cool:

luckyman
30-08-08, 16:15
Hallo ,Liebe ,Liebende :biggrin:

a jeni gjallé more ju shipecat e FD?!,....Jungjatjeta juve.

Artisti
30-08-08, 21:23
Ju pershendes me nje pershendetje Speciale nga Berlini ku prej ores 22:50 do te ēkepen Boxa ne luften Boxuese ndermjet Valujev dhe Ruiz


luckyman si te kam ty loqkaman ?

.

Albonita
31-08-08, 20:15
Te Gjithve Besimtarve Musliman i a Uroj nga zemra ket Muaj te Shejte Ramazani,dhe ju Uroj Agjerim te Lehte. Dhasht Zoti ne kete Muaj te Shejte te mbizotroj Paqja dhe Toleranxa mes Jush..!


Me Rrespekt >>Albonita..!

LuLjaa
01-09-08, 00:43
Ju uroj te gjithve besimtareve musliman muajin e shejte te Ramazanit
Allahu ju ndihmoft ne agjerim, inshallah me lehtesi
me besim te plote dhe me mirkuptim mes veti.

Paqa, Shpetimi dhe Meshira e Allahut qofte me ju.

Jana
01-09-08, 00:46
Ju uroj te gjithve besimtareve musliman muajin e shejte te Ramazanit
Allahu ju ndihmoft ne agjerim, inshallah me lehtesi
me besim te plote dhe me mirkuptim mes veti.

Paqa, Shpetimi dhe Meshira e Allahut qofte me ju.


Faleminderit shum Lule...Gjithashtu edhe Ty...

Te pershendes shum...e shyqyr qe erdha se ke ka em dhimet Lacosta se met duke te prit...

Lona
01-09-08, 11:51
Ju uroj te gjithve besimtareve musliman muajin e shejte te Ramazanit
Allahu ju ndihmoft ne agjerim, inshallah me lehtesi
me besim te plote dhe me mirkuptim mes veti.

Paqa, Shpetimi dhe Meshira e Allahut qofte me ju.

Njekohesisht te urojm dhe te pershendetim Lule edhe ty..:smile:

Xuki
02-09-08, 18:29
Pėrshėndetje pėr tė gjithė.


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Rizuana
03-09-08, 09:36
Pershendetje per te gjithe antaret e forumit dardania.de, qofshi perhere mire.:smile:

ShEjToNkA
03-09-08, 21:50
Vizitorėt aktivė aktualisht: 721 (34 anėtarė dhe 687 vizitorė) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, Bond*, Agolli*, Amina*, ANTE, Artisti*, Dardan Kastrati*, egi*, Elina*, Estella*, gazi-de*, gjini*, Gloss, jadore*, Leonardi1, Linka_pz*, Loloku*, luckyman*, lyra2*, Paradox_13*, Preshevar*, prishtinasi*, Prishtinasja_*, romansa*, rovena, Rozafa*, selvija*, sherri*, Shpat, Skyfter*, Tinky-Winky*, Tomori, Trina_1*, Virti*Pėrshendetje tė ngroheta pėr juve dhe caste tė bukura nė DARDANINĖ tonė madhėshtore!

lyra2
03-09-08, 21:51
Vizitorėt aktivė aktualisht: 721 (34 anėtarė dhe 687 vizitorė) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA, Bond*, Agolli*, Amina*, ANTE, Artisti*, Dardan Kastrati*, egi*, Elina*, Estella*, gazi-de*, gjini*, Gloss, jadore*, Leonardi1, Linka_pz*, Loloku*, luckyman*, lyra2*, Paradox_13*, Preshevar*, prishtinasi*, Prishtinasja_*, romansa*, rovena, Rozafa*, selvija*, sherri*, Shpat, Skyfter*, Tinky-Winky*, Tomori, Trina_1*, Virti*Pėrshendetje tė ngroheta pėr juve dhe caste tė bukura nė DARDANINĖ tonė madhėshtore!
Pershendetje edhe per juve qe jeni nen hije ;);)

ShEjToNkA
03-09-08, 21:55
Pse moj i shplove,??!!:biggrin:
Thash t'ua largoj pak pereden se do me ju zėnė frymaaaaaaaaaaaaaa:tongue:

Pėr ty edhe njė pėrshendetje extra sisss!

lyra2
03-09-08, 21:58
Thash t'ua largoj pak pereden se do me ju zėnė frymaaaaaaaaaaaaaa:tongue:

Pėr ty edhe njė pėrshendetje extra sisss!
Gjithashtu edhe une per Tydhe ata nen hje.:wink: :biggrin:

Arkza
04-09-08, 09:34
Pershendetje Gjithve qe jeni Onlline dhe kush vjen pas....

ShEjToNkA
04-09-08, 21:43
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Albonita*, Buqja_ch*, cimmy, Dardan Kastrati*, deti_om :-)*, Diana007*, egi*, Elina*, gazi-de*, gjini*, Inxhja_Karimon, jadore*, Jana*, LABI*, limpx*, Linka_pz*, luckyman*, LuLjaa*, lyra2*, MemphiSx, Oqeani, Paradox_13*, Penelope*, Preshevar*, rilinda*, Rizuana*, romansa*, Rozafa*, selvija*, ssara*, Tinky-Winky*


Enkas erdha vetėm njė pėrshendetje me ua lėnė dhe me ju uruar caste tė bukura nė FD! :)

Diana007
04-09-08, 21:46
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Albonita*, Buqja_ch*, cimmy, Dardan Kastrati*, deti_om :-)*, Diana007*, egi*, Elina*, gazi-de*, gjini*, Inxhja_Karimon, jadore*, Jana*, LABI*, limpx*, Linka_pz*, luckyman*, LuLjaa*, lyra2*, MemphiSx, Oqeani, Paradox_13*, Penelope*, Preshevar*, rilinda*, Rizuana*, romansa*, Rozafa*, selvija*, ssara*, Tinky-Winky*


Enkas erdha vetėm njė pėrshendetje me ua lėnė dhe me ju uruar caste tė bukura nė FD! :)


Flm shum , Nalete , pershednetje edhe per ty shuum shum :smile:

Jana
04-09-08, 21:54
Nje pershendetje per te gjith dhe kalofshi mir...........

Oqeani
04-09-08, 21:57
Nje pershendetje per te gjith dhe kalofshi mir...........

Hiq mos u merzit edhe mos i prish enderrat se kem me u knaqe sikur me qene ti ktu !!!

Naten...- tati ti tati ...

Zero Cool
06-09-08, 10:26
Juve qe nuk ju gjeta "odat" ju pershendes ketu :


http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

romansa
06-09-08, 10:39
Ne pamundesi qe te ju pershendes veq e veq...edhe per mos me e len mangut asnje..
PRanoni pershendetjet e mia te perzemerta per te gjith ju qe jeni aktiv ne kete forum:http://www.yourweddingcompany.com/images/galleries/bouquets/wedding%20bouquet42.jpg

Trina_1
06-09-08, 11:48
Ju pershendes edhe une te gjithveeeeeeeeeeeeeeeeeee


Ps , keni pershendetje te perzemerta shuum nga Breshka ....

Dardan Kastrati
06-09-08, 11:58
Pershendetje per te gjithe anetaret qe jane ne forumin e dardanise .

ShEjToNkA
06-09-08, 22:04
Pershendetje per te gjithve!

SANTANA-29
06-09-08, 22:07
Pershendetje per te gjithve!

Danke schüne...........ShEjToNkA].............FLM,,,,,,,,,,,

Jana
06-09-08, 23:31
Juve qe jeni online...

flutra
07-09-08, 08:27
Pershendetje per ju qe jeni onnhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

ShEjToNkA
07-09-08, 21:22
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Agolli*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, deti_om :-)*, Dilaver*, Elina*, flutra*, gazi-de*, gjini*, jadore*, Jana*, LABI, legenda*, limpx*, Linka_pz*, LOJETARI*, lovely*, luckyman*, natyra, Oqeani, Paradox_13*, Peja-Boy, Penelope*, pirro*, Refiku, ritta, romansa*, selvija*, Tinky-Winky*, Trina_1*


Pėrshendetje pėr tė gjithve juve qė kėto momente jeni online!

luckyman
07-09-08, 21:29
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Agolli*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, deti_om :-)*, Dilaver*, Elina*, flutra*, gazi-de*, gjini*, jadore*, Jana*, LABI, legenda*, limpx*, Linka_pz*, LOJETARI*, lovely*, luckyman*, natyra, Oqeani, Paradox_13*, Peja-Boy, Penelope*, pirro*, Refiku, ritta, romansa*, selvija*, Tinky-Winky*, Trina_1*


Pėrshendetje pėr tė gjithve juve qė kėto momente jeni online!Shejtonka, na hjeke havalen a :biggrin: ?!

ShEjToNkA
07-09-08, 21:31
Shejtonka, na hjeke havalen a :biggrin: ?!
GHaghaghaghagah po tha hajt pak t'ua largoj pereden juve e vetės:D

Paradox_13
07-09-08, 21:41
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Agolli*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, deti_om :-)*, Dilaver*, Elina*, flutra*, gazi-de*, gjini*, jadore*, Jana*, LABI, legenda*, limpx*, Linka_pz*, LOJETARI*, lovely*, luckyman*, natyra, Oqeani, Paradox_13*, Peja-Boy, Penelope*, pirro*, Refiku, ritta, romansa*, selvija*, Tinky-Winky*, Trina_1*


Pėrshendetje pėr tė gjithve juve qė kėto momente jeni online!


edhe neve nga hija a.....??!!

ShEjToNkA
07-09-08, 21:45
edhe neve nga hija a.....??!!
Po Pradaox, pasi s'kam faj qė tema ėshtė BLIC PERSHENDETJE dhe blici i rrok tė gjithė ghaghaghaghaghaghagah

Paradox_13
07-09-08, 21:48
Po Pradaox, pasi s'kam faj qė tema ėshtė BLIC PERSHENDETJE dhe blici i rrok tė gjithė ghaghaghaghaghaghagah

..falemnderit lagepamsija juaj,

ShEjToNkA
07-09-08, 21:49
..falemnderit lagepamsija juaj,
Me nder tė jeni gjithmonė, edhe njė pėrshendetje nga mė tė respektueshmet pėr ty i nderuar!

Urata
08-09-08, 02:14
Ju pershendes te gjitheve duke u deshiruar shtator te mbare...!

Jana
08-09-08, 02:16
Te pershendes shum edhe Ty Urata....dhe te uroj fund vit te mbar....

Pershendetje edhe per juve qe jeni Oline ....e juve qe po Agjeroni ju deshiroj Syfyr te kendshem....

Naki
08-09-08, 12:02
Adrenalina (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Gjumashja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Luciano (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25059), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), ritta (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086), speci (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007)

Njė blic pėrshėndetje pėr ju,duke ju deshiruar ēaste te mira nė vazhdim!

LABI
08-09-08, 12:11
Adrenalina (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Gjumashja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Luciano (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25059), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), ritta (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086), speci (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007)

Njė blic pėrshėndetje pėr ju,duke ju deshiruar ēaste te mira nė vazhdim!


Pershendetje Naki . Dite t'mbare per juve
Deshiroi te jeni mire !

emine
08-09-08, 12:29
Ju pershendes gjithve,,,rrini gzushem se ika une me msu pak...:S

Gjumashja
08-09-08, 12:32
Adrenalina (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Gjumashja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Luciano (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25059), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), ritta (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25086), speci (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007)

Njė blic pėrshėndetje pėr ju,duke ju deshiruar ēaste te mira nė vazhdim!Naki pershendetje per ty dhe per ate personin qe e ke ne avatar...:smile:

gjini
09-09-08, 20:49
Tani, qe jom ne prag te largimit tim jo perkoohsisht por pergjithmon nga ky forum desha tju sqaroj se ketu ne fd paska njerz qe per mue nuk mund te jen te pershtashmem per te udheheq me kete forum e ma se paku te moderojne me keto tema te cilat jon ma shum se nje vend ku njerzit nga mbare bota kan lidh miqesi dhe jon njoftue si eshte ma se miri.
Ketu njerzit , sidomos ne ne gyrbet qe skemi si te qmallemi me vendlindjen ton ndryshe por vetem keshtu dhe menyra te till , dikush del nga skaji i dynjes dhe ta bon bajat edhe ate kohe te lire qe e merr te komunikosh per tema qe jon te lira dhe pa asnje detyrim
Ketu askush nuk na ka detyrue por kemi hy me deshire dhe e kemi ndie veten shum afer njeri tjetrit.
E di qe kurr sdo te jen te gjith te knaqur por mos te shkojme nga ajo qe te ofendojme dike ne egon e tij.
Pra, Ky moderatori ( Bond) e ka siq po shifet me qellim prishjen e kesaj harmonie dhe venjen e diktatures dhe monopolit mbi ate se kush qka me shkrue ketu.

Pra e di se do me perjashtojne dhe desha vetenm tju them edhe njeher sinqerisht se do me mungoni nje pjese shum e madhe nga forumi.
Uroj shendet juve dhe familjeve tuaja te gjithve e veqanerishte atyre qe i kam deshte dhe qe do i dua edhe ne te ardhmen.


Duka-gjini nga podguri i pejes.

Honesty^uk.
09-09-08, 21:32
Tani, qe jom ne prag te largimit tim jo perkoohsisht por pergjithmon nga ky forum desha tju sqaroj se ketu ne fd paska njerz qe per mue nuk mund te jen te pershtashmem per te udheheq me kete forum e ma se paku te moderojne me keto tema te cilat jon ma shum se nje vend ku njerzit nga mbare bota kan lidh miqesi dhe jon njoftue si eshte ma se miri.
Ketu njerzit , sidomos ne ne gyrbet qe skemi si te qmallemi me vendlindjen ton ndryshe por vetem keshtu dhe menyra te till , dikush del nga skaji i dynjes dhe ta bon bajat edhe ate kohe te lire qe e merr te komunikosh per tema qe jon te lira dhe pa asnje detyrim
Ketu askush nuk na ka detyrue por kemi hy me deshire dhe e kemi ndie veten shum afer njeri tjetrit.
E di qe kurr sdo te jen te gjith te knaqur por mos te shkojme nga ajo qe te ofendojme dike ne egon e tij.
Pra, Ky moderatori ( Bond) e ka siq po shifet me qellim prishjen e kesaj harmonie dhe venjen e diktatures dhe monopolit mbi ate se kush qka me shkrue ketu.
Pra e di se do me perjashtojne dhe desha vetenm tju them edhe njeher sinqerisht se do me mungoni nje pjese shum e madhe nga forumi.
Uroj shendet juve dhe familjeve tuaja te gjithve e veqanerishte atyre qe i kam deshte dhe qe do i dua edhe ne te ardhmen.


Duka-gjini nga podguri i pejes.

OOOOOO ngadale Duka- gjini i burrit
ulu bre burr rafsh njehere te ndezim nga nje cigare
cka po te qet koka tym

Te pershendes dhe te uroj qe deshirat tuaja te behen realitet

Honesty

ShEjToNkA
09-09-08, 22:36
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Agolli*, Buqja_ch*, Cia-Ferizaj, Domira, egi*, Estella*, flutra*, Fshatari*, gazi-de*, gjini*, HanaPR*, Honesty^uk., limpx, Linka_pz*, luckyman*, lyra2*, MemphiSx, niemand, Oqeani, Paradox_13*, Penelope*, romansa*, Rozafa*, selvija*, teutaA, Tinky-Winky*, uck_aksh, Xuki, Zero Cool*


Pėrshendetje pėr juve qė jeni online nė DARDANINĖ e bukur!

Jana
10-09-08, 13:09
Per ju qe jeni Online tash.....

DetiJon
10-09-08, 14:46
Per ju qe jeni Online tash.....

OJ JANA, kur e pash kete pershendetje ne kohen kur une hyna ketu u gezova dhe me vete thash: tja la nje pershendetje te bukur kesaj bukuroshje ketu.
Nga deti jon te sjell freskin e atij deti.

Angel_
10-09-08, 14:49
Pershendetje per te gjithe anteret e forumit edhe per ata online edhe per ata offline.


Me Respekt Angel_.

Naki
10-09-08, 16:19
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.
Naki (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Adrenalina (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Domira (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), eksperti 1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21642), Honesty^uk. (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Llapjani_HH (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24680), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), SheTa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), speci (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007), Tizziano (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25084), Tomori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Njė blic pėrshėndetje pėr tė gjithė ju,veqanti pėr Tomorin ka njė kohė tė gjatė ēė nuk e ka vrejtė online!

Llapjani_HH
10-09-08, 16:31
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.
Naki (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Adrenalina (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Domira (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), eksperti 1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21642), Honesty^uk. (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Llapjani_HH, MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), SheTa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), speci (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007), Tizziano (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25084), Tomori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Njė blic pėrshėndetje pėr tė gjithė ju,veqanti pėr Tomorin ka njė kohė tė gjatė ēė nuk e ka vrejtė online!
Pėrshėndetje edhe nga unė Naki

I pėrshėndes poashtu tė gjithė qė jan momentalisht online, ju dėshiroj qaste tė mira.

P.S.
Granimit ksajde, mos u habitni me nejt shumė ksajde po qunu e bani Iftarin gati :biggrin:

lyra2
10-09-08, 16:46
Tinky-Winky*,ShEjToNkA*, Bond*, Agolli*, Buqja_ch*, Cia-Ferizaj, Domira, egi*, Estella*, flutra*, Fshatari*, gazi-de*, gjini*, HanaPR*, Honesty^uk., limpx, Linka_pz*, luckyman*, lyra2*, MemphiSx, niemand, Oqeani, Paradox_13*, Penelope*, romansa*, Rozafa*, selvija*, teutaA, Tinky-Winky*, uck_aksh, Xuki, Zero Cool*po ju pirshines te tanve qituqene prej s nolti . kaloni mir . ju dua shum mpuqqqqq . shnetje
..ahhahaahha,cerrtan hiq nuk kan lujten veni pi at natshit aa,s pum doken qita nurmal me nejten dy dite qaty hahahahha

Urata
10-09-08, 17:14
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PipeX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21605), SheTa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), Tizziano (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25084)

Ju pershendes o njerez...!

Honesty^uk.
10-09-08, 21:30
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PipeX (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21605), SheTa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), Tizziano (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25084)

Ju pershendes o njerez...!


Shendet dhe jete te dhasht i madhi ZOT oj DADA URATE
faleminderit per kohen qe na ke kushtuar per pershendetjen tende


Honesty, te respekton shume

Urata
10-09-08, 22:40
Shendet dhe jete te dhasht i madhi ZOT oj DADA URATE
faleminderit per kohen qe na ke kushtuar per pershendetjen tende


Honesty, te respekton shume

O Honesty, dada Urate t'respekton edhe me shume...! Lentat e fjales tuaj jane vetem kthjelltesi...! T'mbaj si nje diskutues shume te veqante.

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Urata (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, Alkimisti_ch (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Domira (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Honesty^uk. (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Shpat (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637)


Ju pershendes te gjithe juve patriot t'dardanise...!

Domira
10-09-08, 22:46
Faleminderit per pershendetjen URATA, te pershendes edhe une ty nga zemra.
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.

ShEjToNkA
10-09-08, 23:17
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
ShEjToNkA*, Bond*, Afrimi_17, Alkimisti_ch, Berisha-boy, desert*, Domira, egi*, Elina*, Estella*, e_martumja, flutra*, gazi-de*, hasanmehmeti*, Honesty^uk., jadore*, Jana*, LABI, limpx*, lyra2*, MemphiSx, Murgesha*+, niemand, Oqeani, prishtinasi*, SANTANA-29*, ssara*, teutaA, Tinky-Winky*, Urata*, Virti*


Pėrshendetje nė kėtė pasmesantė tė kėndshme nė Dardaninė e bukur!

LuLjaa
10-09-08, 23:32
ShEjToNkA per pak sum ke zan edhe mu qetu hahahaa qysh moj po kallxon qeshtu kush po o online ka gjin qe hin tinxa qyh :D

Edhe une po ju pershendes tonve, ishalla kaloni mire