PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

instruktori
26-08-09, 21:11
pershendetje per te gjithe

ShEjToNkA
26-08-09, 23:08
Pėrshėndetje dhe caste tė bukura nė vazhdim!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dani11 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20235), desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, ismani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26566), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Krenar03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26542), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*-, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, riva (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26599)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*-, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*

Skyfter
26-08-09, 23:10
Pėrshėndetje dhe caste tė bukura nė vazhdim!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dani11 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20235), desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, ismani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26566), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Krenar03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26542), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*-, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, riva (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26599)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*-, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*

Naten e Mire :biggrin:

SANTANA-29
26-08-09, 23:11
Pėrshėndetje dhe caste tė bukura nė vazhdim!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dani11 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20235), desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, ismani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26566), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Krenar03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26542), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*-, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, riva (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26599)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*-, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*


Shejtonka,,,,pershendetje edhe per ty e nderuar,-allahile qka i kem punet a,po fitojm a,jo,,hahahahah:tongue:

ShEjToNkA
26-08-09, 23:17
Shejtonka,,,,pershendetje edhe per ty e nderuar,-allahile qka i kem punet a,po fitojm a,jo,,hahahahah:tongue:

Ti a hajgare po bėn aa????
Paj shkronjat qė shifen s'dojnė kallauz ghaghaghagha gjithė ajo SSSSS,,, kėshtu qė tė fitum jemi edhe po u cmend Murgesha me kompani:biggrin:

Pėrshėndetjet me tė mira pėr ty i nderuar Santana!

SANTANA-29
26-08-09, 23:19
Ti a hajgare po bėn aa????
Paj shkronjat qė shifen s'dojnė kallauz ghaghaghagha gjithė ajo SSSSS,,, kėshtu qė tė fitum jemi edhe po u cmend Murgesha me kompani:biggrin:

Pėrshėndetjet me tė mira pėr ty i nderuar Santana!


Po aty mendova une po murgesha po mungojka sot,,SSSSSSSSSSSSSSSS:tongue:

ShEjToNkA
26-08-09, 23:26
Po aty mendova une po murgesha po mungojka sot,,SSSSSSSSSSSSSSSS:tongue:

Jo nė blic qenka por me siguri ėshtė duke e mbledhur estraden botėrore me M-ja me sjell kėtu pari:biggrin: :biggrin:

SANTANA-29
26-08-09, 23:32
Jo nė blic qenka por me siguri ėshtė duke e mbledhur estraden botėrore me M-ja me sjell kėtu pari:biggrin: :biggrin:

hahahahahhahha,,ska shanc,se sjemi smur super jemi ,edhe ne e kemi estraden rezerve,,hahahahaha,,:tongue:

Murgesha
26-08-09, 23:33
Jo nė blic qenka por me siguri ėshtė duke e mbledhur estraden botėrore me M-ja me sjell kėtu pari:biggrin: :biggrin:

Shejtonke po e din ti mo, nje pershendetje te madhe per ty loqkume me kengen www.meshurdhofsh.com (http://www.meshurdhofsh.com) se estraden e mblidhni ti me gjithe Santanen.

LOJETARI
26-08-09, 23:36
Pershendetje o milet , cka jeni cue peshe kete nate te madhe ?

Murgesha
26-08-09, 23:39
Pershendetje o milet , cka jeni cue peshe kete nate te madhe ?

E madhe koka a??

LuLjaa
26-08-09, 23:40
Pershendetje o milet , cka jeni cue peshe kete nate te madhe ?

rezerve ,, hajt pot pershendes edhe une ty ..
pesh s'di kush u qu se veē sa erdha :)

SANTANA-29
26-08-09, 23:41
Shejtonke po e din ti mo, nje pershendetje te madhe per ty loqkume me kengen www.meshurdhofsh.com (http://www.meshurdhofsh.com) se estraden e mblidhni ti me gjithe Santanen.


hahahahahahahhahahaha,,,,euv Murgesh edhe na ty te pershendetim,,me kengen,
http://i3.ytimg.com/vi/2Qlc0LfBevw/default.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=2Qlc0LfBevw&feature=related) [/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch_queue?all"]Hinzugefügt (http://www.youtube.com/watch?v=wlVL2izAxfI#)

4:31

NRG BAND ft MC BEKA SHEHIDE OFFICIAL VIDEO (http://www.youtube.com/watch?v=2Qlc0LfBevw&feature=related)


Lojtari edhe ty te pershendes,,:biggrin:

ShEjToNkA
26-08-09, 23:42
Shejtonke po e din ti mo, nje pershendetje te madhe per ty loqkume me kengen www.meshurdhofsh.com (http://www.meshurdhofsh.com) se estraden e mblidhni ti me gjithe Santanen.

A vec njė M deri tanii arrite me mbledh aa????????? :rolleyes: ghaghaghaghaghagahaghaghaghag

Edhe unė tė pėrshėndes me kėngen sa-sa, sa po shkrunjaaaa...:biggrin:

Jana
26-08-09, 23:42
Ju pershende ste gjithve...
Lulishte ty shuuuuuuuuuum...

LOJETARI
26-08-09, 23:42
rezerve ,, hajt pot pershendes edhe une ty ..
pesh s'di kush u qu se veē sa erdha :)

qikjo shejtonka valla , se kjo veq naten po dilke ..................

Murgesha
26-08-09, 23:43
hahahahahahahhahahaha,,,,euv Murgesh edhe na ty te pershendetim,,me kengen,
http://i3.ytimg.com/vi/2Qlc0LfBevw/default.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=2Qlc0LfBevw&feature=related) Hinzugefügt (http://www.youtube.com/watch_queue?all)

4:31

NRG BAND ft MC BEKA SHEHIDE OFFICIAL VIDEO (http://www.youtube.com/watch?v=2Qlc0LfBevw&feature=related)


Lojtari edhe ty te pershendes,,:biggrin:Kaj Santana o kaj me lot,
A mban mend kur i rujshim lopt http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pershendetje e falenderim.

Murgesha
26-08-09, 23:44
A vec njė M deri tanii arrite me mbledh aa????????? :rolleyes: ghaghaghaghaghagahaghaghaghag

Edhe unė tė pėrshėndes me kėngen sa-sa, sa po shkrunjaaaa...:biggrin:

Ani bre ani, pasi sonte qenkam vetem shkruaj si te duash. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

LuLjaa
26-08-09, 23:46
Ju pershende ste gjithve...
Lulishte ty shuuuuuuuuuum...

Falemidnerit shumee syn, gjithashtu t'pershendes fort , qaff

LuLjaa
26-08-09, 23:46
qikjo shejtonka valla , se kjo veq naten po dilke ..................

Ahaa, per ata dihet gjithe e qune pesh eshte :D

ShEjToNkA
26-08-09, 23:50
Ani bre ani, pasi sonte qenkam vetem shkruaj si te duash. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

A tė kam loqkum a jo, p'eja t'qafi ( tė marr pak me tė mirė se po du me tė kėrku dicka:biggrin: ) pak, edhe tregom cilen kėngė po donė me ta porosit me rastin e pėrshėndetjes??!!

LuLjaa
26-08-09, 23:57
Pėrshėndetje dhe caste tė bukura nė vazhdim!

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dani11 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20235), desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)*, ismani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26566), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Krenar03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26542), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*-, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, riva (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26599)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*-, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)*

Hey ti, pse mu sum paske rrok kerkun :rolleyes: block ma paske ba me siguri :(

Murgesha
26-08-09, 23:59
A tė kam loqkum a jo, p'eja t'qafi ( tė marr pak me tė mirė se po du me tė kėrku dicka:biggrin: ) pak, edhe tregom cilen kėngė po donė me ta porosit me rastin e pėrshėndetjes??!!

O mos mė pyet moj, ti e din qė unė veq Rep muzikė ndėgjoj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

ShEjToNkA
27-08-09, 00:01
O mos mė pyet moj, ti e din qė unė veq Rep muzikė ndėgjoj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

(ncncnc ka nis m'u rrakat qe besa) Ani be loqkum une ta sjell kėngėn me tė mirė repiane, vec tė lutem tė mė lirosh nesėr nga FD se nuk mundem tė vijė kėndej!!!:rolleyes: :biggrin: :biggrin:

SANTANA-29
27-08-09, 00:03
O mos mė pyet moj, ti e din qė unė veq Rep muzikė ndėgjoj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

hahahahaahh,,Murgesha krejt muziken qka e ndegjoj une .
http://i4.ytimg.com/vi/OBO5JFmtht0/default.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=OBO5JFmtht0&feature=related) [/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch_queue?all"]Hinzugefügt (http://www.youtube.com/watch?v=_19vInUdyQQ#)

3:19

Etno Engjujt Nuk E Don 2009 (http://www.youtube.com/watch?v=OBO5JFmtht0&feature=related)

Murgesha
27-08-09, 00:04
(ncncnc ka nis m'u rrakat qe besa) Ani be loqkum une ta sjell kėngėn me tė mirė repiane, vec tė lutem tė mė lirosh nesėr nga FD se nuk mundem tė vijė kėndej!!!:rolleyes: :biggrin: :biggrin:

Pse ku dreqin po don me shku???

AlbaSoft
27-08-09, 00:08
Pershendetje keni dhe nga un se ka koh qe s`ju kisha vizitu e isha permallu.

ShEjToNkA
27-08-09, 00:09
Pse ku dreqin po don me shku???

Loqkum, mos pyet mė tepėr,,,

Ndėgjoje kėngėn, tani!:biggrin:
BNVKFGuY7mk

Dhe ketu tė pėrshėndes ty, pastaj Santanėn, Lojėtarin (qė kishte hek zahmet me marr kėtė rrugė nė kėtė kohė:biggrin: ), Lulen dhe Luanėn qė dolėn kėndej dhe ju uroj caste tė bukura nė vazhdim, dhe syfyr tė kėndshėm kush ka pėr tė ngran.

LuLjaa
27-08-09, 00:23
ShEjToNkA ehh flm .. gjithashtu pershendetje ene per ty

premium
27-08-09, 12:27
Pse ku dreqin po don me shku???
Po ku je ti oj loke !!.. 2-3 ditė nuk je ?? ,.... plot mumgesa ke marė !!!
hajt ni pėrshėndetje pėr ty :smile:

selvija
28-08-09, 10:23
Ju pershendes gjithve me nje fund-jave te nxet e kendeshme,,me munges kohes dhe germave statures ka nje koh qe skam trokit per oda juve,,

Nje pershendetje te fort per ata qe mongojn shkrimet e tyre RRespect gjithve!!!!!!
http://j0.tagstat.com/tags/0cw/0cwTSMlku.gif (http://www.dardania.de/tags.html?pp=profile&pp_uid=9197516#t=t0&st=TS_343070)

Kaqanikasja
28-08-09, 15:56
Pershendetje per te gjithe jeni me te miretttttttttttttttttttttttt

premium
28-08-09, 20:07
Pershendetje per te gjithe jeni me te miretttttttttttttttttttttttt
Po pra jemi bėrė kėtu si njė familje e gjėrė (moderne)

Guri i madh
28-08-09, 20:34
pershendetje per juve shum te nderuar antar/e te forumit DARDAN


e kam nji pershendetje te veqant per KRONIN E ETHEVE rrall kyqet


ky nick e ka nji domethanje

ShEjToNkA
28-08-09, 21:30
Pėrshendetje per te gjithė juve qe nė kėto moemnte gjindeni kėndej!:smile:


ShEjToNkA (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE1OTIy)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyNzQ0)*, Agolli (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNjE4)*, AKT (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE4OTYz)*, AlbaSoft (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0NDc1), Albonita (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIzNzM3)*, Amina (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxNDA1)*, desert (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1MDUw)*, Elina (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDYy)*, gazi-de (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxNjg0)*, Guri i madh (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE5NDc0), GURI SYLAJ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE4MDI1)*, luckyman (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDgw)*, LuLjaa (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDI5), Makresh (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1NzE3)*, Mario (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIzODMz), Murgesha (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTEzODA5)*+, Oqeani (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0MDEz), panta_rhei (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNzAx)*, Paradox_13 (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNTU3)*, Peja-Boy (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDcw)*, Penelope (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0Njk5)*, pirro (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwMjEy)*, premium (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0Mjgy), shfletuesi_ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1MzE3)*, Skyfter (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0MTY4)*, ssara (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxOTEw)*, uliksi31-jr. (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE3NzE3)*, Virti (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwODcz)*, visinator (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI2NDYw), ~AnnA~ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1NDI5)*

>>{SpOnGeBoB}<<
28-08-09, 21:50
Pėrshendetje per te gjithė juve qe nė kėto moemnte gjindeni kėndej!:smile:


ShEjToNkA (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE1OTIy)*,>>{SpOnGeBoB}<< (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyNzQ0)*****+-*, Agolli (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNjE4)*, AKT (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE4OTYz)*, AlbaSoft (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0NDc1), Albonita (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIzNzM3)*, Amina (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxNDA1)*, desert (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1MDUw)*, Elina (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDYy)*, gazi-de (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxNjg0)*, Guri i madh (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE5NDc0), GURI SYLAJ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE4MDI1)*, luckyman (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDgw)*, LuLjaa (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDI5), Makresh (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1NzE3)*, Mario (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIzODMz), Murgesha (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTEzODA5)*+, Oqeani (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0MDEz), panta_rhei (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNzAx)*, Paradox_13 (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNTU3)*, Peja-Boy (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDcw)*, Penelope (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0Njk5)*, pirro (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwMjEy)*, premium (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0Mjgy), shfletuesi_ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1MzE3)*, Skyfter (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0MTY4)*, ssara (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxOTEw)*, uliksi31-jr. (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE3NzE3)*, Virti (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwODcz)*, visinator (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI2NDYw), ~AnnA~ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1NDI5)*

o shnet paq o ti Shejtonka edhe prej qiknenaj :smile:

Guri i madh
28-08-09, 21:55
Pėrshendetje per te gjithė juve qe nė kėto moemnte gjindeni kėndej!:smile:


ShEjToNkA (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE1OTIy)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyNzQ0)*, Agolli (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNjE4)*, AKT (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE4OTYz)*, AlbaSoft (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0NDc1), Albonita (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIzNzM3)*, Amina (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxNDA1)*, desert (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1MDUw)*, Elina (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDYy)*, gazi-de (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxNjg0)*, Guri i madh (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE5NDc0), GURI SYLAJ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE4MDI1)*, luckyman (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDgw)*, LuLjaa (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDI5), Makresh (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1NzE3)*, Mario (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIzODMz), Murgesha (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTEzODA5)*+, Oqeani (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0MDEz), panta_rhei (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNzAx)*, Paradox_13 (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNTU3)*, Peja-Boy (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDcw)*, Penelope (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0Njk5)*, pirro (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwMjEy)*, premium (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0Mjgy), shfletuesi_ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1MzE3)*, Skyfter (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0MTY4)*, ssara (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxOTEw)*, uliksi31-jr. (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE3NzE3)*, Virti (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwODcz)*, visinator (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI2NDYw), ~AnnA~ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1NDI5)*kuuuu po shum e njeri po u mshefka nejse mue edhe syt mu kan dobsue
krejtve ju pershendes

Kaqanikasja
28-08-09, 22:07
Pėrshendetje per te gjithė juve qe nė kėto moemnte gjindeni kėndej!:smile:


ShEjToNkA (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE1OTIy)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyNzQ0)*, Agolli (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNjE4)*, AKT (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE4OTYz)*, AlbaSoft (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0NDc1), Albonita (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIzNzM3)*, Amina (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxNDA1)*, desert (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1MDUw)*, Elina (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDYy)*, gazi-de (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxNjg0)*, Guri i madh (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE5NDc0), GURI SYLAJ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE4MDI1)*, luckyman (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDgw)*, LuLjaa (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDI5), Makresh (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1NzE3)*, Mario (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIzODMz), Murgesha (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTEzODA5)*+, Oqeani (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0MDEz), panta_rhei (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNzAx)*, Paradox_13 (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwNTU3)*, Peja-Boy (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIyMDcw)*, Penelope (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0Njk5)*, pirro (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwMjEy)*, premium (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0Mjgy), shfletuesi_ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1MzE3)*, Skyfter (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI0MTY4)*, ssara (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIxOTEw)*, uliksi31-jr. (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTE3NzE3)*, Virti (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTIwODcz)*, visinator (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI2NDYw), ~AnnA~ (http://w3.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5kYXJkYW5pYS5kZS92Yi91cG xvYWQvbWVtYmVyLnBocD91PTI1NDI5)*

Edhe pse ju sme paskeni pershendet un ty te pershendes eheh

premium
28-08-09, 22:11
Edhe pse ju sme paskeni pershendet un ty te pershendes eheh
Ehh pa ske ē'ban ??? stė paska zon nė linjė... shif une sa veta i zuna !!! ... me shumicėn anonime
I paskna pershendet anonimet ;)

riva
28-08-09, 22:12
[quote=ShEjToNkA]Anushe, hecu fjalve tė Murrizave, unė s'po mund i bėhem vetės sheficė se lere mė krejt kėtyre insonve:biggrin: ,, por nigom cka po tė them dhe mos e harro: ti je e nevojshme gjithnjė nė atė Kuvend. dhe mos eja me mė pyet!!!:redface:


SP, Pėrshėndetje pėr ty siss!:smile:[/quote per te gjith ju me zemer]

Kaqanikasja
28-08-09, 22:14
Ehh pa ske ē'ban ??? stė paska zon nė linjė... shif une sa veta i zuna !!! ... me shumicėn anonime
I paskna pershendet anonimet ;)

Hahahha ska dert kush kend e pershendet me rendesi te kem shoqeri te mir ne mes vete te pershendes edhe ty i nderuar

Jana
30-08-09, 17:35
Ju pershendes te gjithve...
Juve qe po Agjeroni ju deshiroj Iftar te kendshem...

ShEjToNkA
01-09-09, 22:29
Pėrshėndetje tė gjithėve.

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, Agjenti 007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26639), Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, egiiiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25557), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Lida_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26616), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, MIKAIL (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26635), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Trojet (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26618), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Caste tė kėndshme nė vazhdim!

Virti
01-09-09, 22:31
ehe thnx! :tongue:

Tinky-Winky
01-09-09, 22:38
ej pse be shejtank kishemile po na pershenet e knejnaj po abuzon me privacin ton ma be se ty gjithman tkum mar shemull ani tash qysh jeni shumue bilem e pash edhe nifar vrojtusin qiknejnaj me dy tri postime ish bae supermoderator e paramenoe kur ritet ai sha bon ,hajt se put pershenes edhe une shum motrushe po pak po mahitna se po duhet mu mshefen prej disa simpatijav tmija se qare spo mlojn tu mque nudge tu mesingjeri e qato po tham se jo taman puna mu keqkuptue.shnetje

Makresh
01-09-09, 22:48
Pėrshėndetje tė gjithėve.

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, Agjenti 007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26639), Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, egiiiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25557), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Lida_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26616), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, MIKAIL (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26635), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Trojet (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26618), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Caste tė kėndshme nė vazhdim!

Pershendetje edhe ty o tybistikfar :biggrin:

Ishalla s'je tu mi fshi ti disa replika ndaj gillansit ? Se m'jet hatri tani.

Guri i madh
02-09-09, 21:13
pershendetje per juve


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 366 (30 anėtarė dhe 336 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), gjakovari3333 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26569), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), premium (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24282), Tarzani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26630)

flutra
03-09-09, 13:07
..per ju qe jeni onn..

Kaqanikasja
03-09-09, 14:50
Nje dit te mir

murrizi
04-09-09, 16:52
Pėrshėndetje tė gjithėve.

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, Agjenti 007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26639), Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*, egiiiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25557), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Lida_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26616), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, MIKAIL (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26635), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Murriz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26506)*, nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Trojet (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26618), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Caste tė kėndshme nė vazhdim!
Edhepse pėrshendetja qenka e "moqme" une dua me rifresku (valla shteg qe u hy tė gjithėve ren e meren s'kam, kush e PRANON kėtu e prapnon kush jo punė e madhe).
Pra pėrshėndetje pėr tė gjithė antart e dardanis, qė shiheni e qė s'shiheni, qė dini e qė s'dini, qė mahiteni e qė s'mahiteni, qė kafenohėni e qė pilitikoheni ........me nji fjal tė gjithė mer tė gjithė.....
Ah, po njė pėrshėndetje ENKAS kėsa radhe shkon edhe pėr SHEJTONKEN ton me Ramazan, e me Shiponjė tė qėndisne.
Pritni ma njiher: Shejtonk, Me Ramazan, Me Shqiponjė, athu demek qeto qenkan tri karakteristikat e Shiptarit a ???

selvija
06-09-09, 11:47
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 16:04.
selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

uck-aksh mos harro ke nje pershendetje te forte...ONN.

Kaqanikasja
06-09-09, 15:28
Nje pershendetje per te gjithe para iftarit, e nga nje mpuc per te gjithe mas iftarit :wink:

Guri i madh
06-09-09, 19:36
pershendetje juve te gjithve edhe atyre qe nuk i ka rrok kamera


Rifresko kėtė Faqe (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?pp=25)19 anėtarė dhe 356 vizitorė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1337, 13-08-08 mė 13:04.
Aktivizimi i Fundit (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?&order=desc&sort=time&pp=25&page=1) Emri (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?&order=asc&sort=username&pp=25&page=1) http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/sortdesc.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?&order=desc&sort=username&pp=25&page=1) Vendndodhja (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?&order=asc&sort=location&pp=25&page=1) Mesazhimi i Ēastit18:08 Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
18:09 GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210) Duke Parė Temėn
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/subscribed.gif A ka kerkesa per msn permes mesazheve private ne forum? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27287)
18:34 Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)* Duke Parė Forumin
Pėrshėndetje dhe Urime (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=116)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_aim.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php#) 17:58 i_riu_45 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20169) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
18:33 Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013) Duke Kėrkuar Forumet
18:33 selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096) Pėrgjigju Temės
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/subscribed.gif A ka kerkesa per msn permes mesazheve private ne forum? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27287)
17:42 Anonim Duke Parė Temėn
Urime Festa e Fiter Bajramit (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20312)
17:46 Anonim Duke Parė Temėn
Sa e shkruan te verteten "Bota Sot" (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=12557)
18:32 Anonim Duke Parė Temėn
Fjalori Shqip-gjermanisht online (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21232)
17:45 Anonim Duke Parė Temėn
Restaurantet mė tė mira nė Kosovė (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=22869)
18:15 Anonim Duke Parė Temėn
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/subscribed.gif Kujt i dhuron Puthje (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24763)
18:11 Anonim Vėshtro Arkivet
18:17 Anonim Vėshtro Arkivet
17:48 Anonim Vėshtro Arkivet
18:04 Anonim Duke Parė Temėn
TV Shqiptare nė internet (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23803)
17:46 Anonim Duke Parė Forumin
Letėrsia (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=128)
18:18 Anonim Duke Parė Temėn
A ka dashuri ne CHAT (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16452)
17:44 Anonim Vėshtro Arkivet
18:02 Anonim Vėshtro Arkivet
18:09 Anonim Duke Parė Temėn
Telefono falas ne shume vende te botes! best voip. (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=22782)
17:51 Anonim Duke Parė Profilin E Anėtarit
Psikologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13672)
17:42 Anonim Duke Parė Temėn
POEZI DHE PROZE...VETEM PER TY....QE JE KETU...ATJE. (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=15348)
18:01 Anonim Vėshtro Arkivet
18:09 Anonim Vėshtro Arkivet
18:02 Anonim Duke Parė Temėn
Bukurija qe vret...!!! (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23790)

murrizi
06-09-09, 21:05
Ou... Selam alejkum o forum, po a jini kejt mir a si jini a, a mos ka vet kush per mua sot ?

murrizi
07-09-09, 21:24
Ou... Selam alejkum o forum, po a jini kejt mir a si jini a, a mos ka vet kush per mua sot ?
Kjoft lavdue Krishti o forum, po a jini kejt mir a si jini a, a mos ka vetė kush pėr mua sot ?

romansa
12-09-09, 16:09
http://nsm01.casimages.com/img/2009/02/20//090220084426409783186588.gif (http://www.casimages.com/)

Peja-Boy
13-09-09, 13:33
Blitz Pershendetje dhe te veqant per Qika^Me^Kule ....Mire se u ktheve ne Forum se ke tu na vdek e me lon shkret kete Forum hahahahaa

Qika_DugagjiniT
13-09-09, 21:54
Blitz Pershendetje dhe te veqant per Qika^Me^Kule ....Mire se u ktheve ne Forum se ke tu na vdek e me lon shkret kete Forum hahahahaa

tu thaft biraqa ty haa :tongue:
i bashkangjitna edhe une urimit pejanit

romansa
15-09-09, 07:39
Nje dite te mrekullushe per gjith juve!!!!
http://rapidechange.com/v/114193/eqRYdMrD/viviane95_mardi_gif_bon_mardi21455250814.gif

Jana
15-09-09, 17:43
Meqense sonte eshte Nata e Kadrit...
Gjith juve qe po Agjeroni ju deshiroj Iftar te Kendshem...

Ju pershendes te gjithve...

Honesty^uk.
15-09-09, 19:26
Pershendetjet e mia me te perzemerta per te gjithe ju Dardanas dhe Dardanase te nderuar/a
cdo minute e juaja kaloft me gezim dhe hare ashtu sic ua deshiron zemra juaj

Me respekt per ju

Honesty

ShEjToNkA
18-09-09, 23:19
Pershendetjet e mia me te perzemerta per te gjithe ju Dardanas dhe Dardanase te nderuar/a
cdo minute e juaja kaloft me gezim dhe hare ashtu sic ua deshiron zemra juaj

Me respekt per ju

Honesty

I nderuar Honesty, pėrshėndetje tė pėrzemėrta edhe pėr ty kah do qė je.
Hareshėm dhe gėzushėm qofsh pėrherė!

****

Pėrshėndetje edhe pėr juve tė gjithėve qė jeni kėtu pari nė kėto caste.

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)*, Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), baki_mitro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26696), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), DEA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446)*, denissa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26610), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, kosborn (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26693), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, rigels (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26695), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, Tarzani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26630), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, Zhaneta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25967)*


SP. Murgesha dhe Uliks, qeshni pak se po ju bėj foto:biggrin:

Urata
19-09-09, 15:36
Perhajr Bajramin te gjitheve! Juve qe agjeruat ua paste pranue Allahu...!


5DgIdGIgomo


ME F A T B A J R A M I

Ditėt qė kaluan
Ne agjėruam
Ndigjuam Perendinė
Mposhtėm urinė
Lexuam Kur-anin
Forcuem imanin
Zotit iu afruem
Atij iu drejtuem
Larguam haramin
Mundėm shejtanin
Shpirtit dermanin
Me fat bajramin


Shpirtin pastruem
Trupin forcuem
Dhamė pasurinė
Larguam zilinė
Zotit iu drejtuam
Nga Ai kėrkuam
Afruam kojshinė
Ēfaqėm mirsinė
Dijmė ē’ėshtė me hjekė
Se duhet vdekė
Bajram mubarek

Melekėt thėrrasin
Kėndo qė hasin
Flasin shpejtoni
Mos u vononi
Sot ėshtė dita
qė s’hup merita
Sot Zoti juaj
Do t’ju paguaj
Lum ai qė pritė
Kėtė me arrijtė
Me fat kėto ditė

Iblisi thėrret
Ēiret,bėrtet
Thrret shok’t e vet
E pyesin ē’kėrkon
Qė po na fton
Kush t’ka hidhėrua
Vetėm na thuaj

Kurrkush ai thotė
Por Zoti sot
Dha rahmet mbi botė
Armikut tim
I dha shpėrblim
Vaj halli im
Zoti Muhammedit
Ia fali ymmetin

Ju keni detyrė
Nė ēdo mėnyrė
Nė sy ti mbani
Hiē mos vu ndani
I thirrni pa pra
Aheng me ba
Lėshoni muzikėn
Mos tė kenė frikėn
Epshet ju prekni
Thuanu na ndjekni
U jepni raki
N’kėtė ditė me pi
Se ata qė dehen
Nga Zoti urrehen

Pra t’kem kujdesin
Detyra na presin
Namaz dhe lutje
Tė bėjmė dhe tutje
Prindėrvet kujdesin
Derisa tė vdesin
Tė afėrmit tonė
Ti vizitojmė
Tė ruajmė kojshinė
Kem porosinė
Edhe t’festojmė
Por mos t’teprojmė
Se atė qė tepron
Zoti se don

nga Jakup. H
_______________

Domira
19-09-09, 19:34
I PERSHENDES MIQT E MI VIRTUAL TE DF DHE JU UROJ FESTEN E BAJRAMIT. UROJ TE KENI SHENDET, LUMTURI DHE SHUME DASHURI ME NJERZIT E ZEMRES TUAJ.

Albonita
19-09-09, 21:35
Te gjith Besimtarve ne mesin Dardan ju uroj Festen
Gjithmon i pritshi ne Mesin Familjare,Me fat dhe gezim urime.

Me shum Rrespekt per ju te Gjith Ku do se gjindi --> Albonita.

Me Fat Bajrami!

romansa
19-09-09, 21:42
http://galeria.kurandhesunet.net/albums/userpics/10152/normal_Gezuar%2520Fiter-Bajramin.jpg
Me Rastin eFiter Bajramit, shprehu rastin gjith juve te ju uroj kete festE^!

DEA
19-09-09, 21:42
Pershendetje per te gjithe, dhe per ata te besimit mysliman urime festa e Bajramit...

vjeshta
19-09-09, 21:48
Pershendetje per te gjithe, dhe per ata te besimit mysliman urime festa e Bajramit...

Pershendetje dhe urime edhe ty Dea .

DEA
19-09-09, 22:02
Pershendetje dhe urime edhe ty Dea .

Te faleminderit shume vjeshta, me zuni bajrami pa bakllave.

romansa
19-09-09, 22:07
http://www.aabriinvest.net/repository/images/bajram9.gif

vjeshta
19-09-09, 22:11
Te faleminderit shume vjeshta, me zuni bajrami pa bakllave.

Ta ruaj hisen ne friz ...:wink:

DEA
19-09-09, 22:12
Ta ruaj hisen ne friz ...:wink:

Atje me pat shku mendja, thash cka me gatu une badihava hahahhaa

Urata
20-09-09, 03:22
http://forumi.kurandhesunet.net/fotohost/46954a20fd3ec62cd.jpg

jonuzi
20-09-09, 21:24
.... pershendes bertin, ia uroj festen e Fiter Bajramit dhe mision e tij te madh per te ndaluar te gjithe shqiptarve te Kosoves per mos me votu ne zgjedhjet e 15 nentorit....

halla e madhe
20-09-09, 22:24
Te gjithe dashamireve te FD ju uroj Fiter Bajramin!

romansa
22-09-09, 07:52
ju pershendes gjitheve!
http://oceanamis.o.c.pic.centerblog.net/2i629jv4.gif

premium
22-09-09, 08:07
Pershendes te gjithe antaret e forumit Dardania , dhe uroj punen e mbarė

Kaqanikasja
22-09-09, 08:44
Pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi dhe njeherit ju Uroj Festen e Fiter Bajramit

premium
22-09-09, 13:29
E tani ėshtė rendi tė urojmė festen e bajramit tė grave qe e zgjat njė muaj !

turisti
25-09-09, 22:43
Urime festen e Fiter Bajramit te gjithve qe e festojne,me vonese por nga zemra !

murrizi
26-09-09, 05:33
Edhe une si me vones po ju lo nji pershnetje,
pash ne kto minuta vetem Natyren, tjeret si duket ja kan fut gjum, derisa une po ja futi poashtu (gjum e kam fjalen).

Autori
30-09-09, 15:12
allahile a hala kokshi gjallė?!
ncė ncė ncė!

Guri i madh
01-10-09, 13:47
pershendetje juve


Rifresko kėtė Faqe (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?pp=25)16 anėtarė dhe 329 vizitorė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1337, 13-08-08 mė 13:04.
Aktivizimi i Fundit (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?&order=desc&sort=time&pp=25&page=1) Emri (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?&order=asc&sort=username&pp=25&page=1) http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/sortdesc.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?&order=desc&sort=username&pp=25&page=1) Vendndodhja (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php?&order=asc&sort=location&pp=25&page=1) Mesazhimi i Ēastit12:19 AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475) Duke Parė Indeksin
Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
12:15 Bubulina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25502) Duke Parė Temėn
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/subscribed.gif Me cilen antar/e kishit pirė kafe (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=28013)
12:26 Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)* Duke Parė Temėn
Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23935)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_aim.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php#) 12:27 K16 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26736) Duke Parė Temėn
Aventurat e mia (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=28138)
11:48 Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218) Duke Kėrkuar Forumet
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_msn.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php#) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_yahoo.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php#) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_skype.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php#) 12:11 lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890) Pėrgjigju Temės
Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23935)
12:25 roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651) Pėrgjigju Temės
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/subscribed.gif Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13632)
12:18 uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639) Duke Parė Temėn
Aventurat e mia (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=28138)

flutra
03-10-09, 08:25
Per juve qe jeni onn http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

GURI SYLAJ
04-10-09, 06:05
Nje pershendetje vllezerore me nje urim per nje dite te mire pushimi!!

murrizi
04-10-09, 08:35
Nje pershendetje vllezerore me nje urim per nje dite te mire pushimi!!
Mar e t'mir paq o Guri Sylaj. E qofsh i nderum.


Ēfar dite e bukur e me diell nė Tetor.

shfletuesi_
04-10-09, 10:36
Nje te diele te kendeshme per te gjithe ju.

AlbaSoft
04-10-09, 10:37
Pershendetje nga Albasoft Kumanova

emine
04-10-09, 11:26
e-9VC0eRRtU


ju uroi nje dite te kendshme miqte e mij

premium
04-10-09, 12:05
pershendes qe qato edhe qato edhe qato andena

Guri i madh
04-10-09, 17:06
pershendetje juve tė nderuar/a antarė/e tė forumit Dardan

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 447 (24 anėtarė dhe 423 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Almiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22166), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), egiiiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25557), K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651)

Urata
04-10-09, 17:46
e-9VC0eRRtU


ju uroi nje dite te kendshme miqte e mijshume kenge domethenese, sa here e degjoj m'shkojne mishte perpjete...!

FLM, bukuroshe e dades...!

dhe une u pershendes t'gjitheve po me kengen e cikilushes time duke ju uruar nje te diele te kendshme!

Nirvana Band
05-10-09, 18:55
Pershendetje per gjitjhe.

gazi-de
05-10-09, 21:24
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 543 (42 anėtarė dhe 501 vizitorė)
Pershendetje per te gjith,ju uroj nje mbremje vjeshte te qete

ShEjToNkA
05-10-09, 22:30
ShEjToNkA*, ABC*, admin*+, AlbaSoft, befasimi, Dallandyshja_718, Dardan Kastrati*, desert*, Elina*, emine*, gazi-de*, gjini*, GURI SYLAJ*, instruktori*, Inxhja_Karimon, jadore*, Kaqanikasja, Linka_pz*, lirik, Lo-la, MemphiSx, Murgesha*+, Oqeani, panta_rhei*, Paradox_13*, Peja-Boy*, Qika_DugagjiniT*, roadrunner, romansa*, Roselina, SANTANA-29*, shfletuesi_*, teDUAty*, Tomori, turisti, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Urata*
Njė natė tė qetė dhe tė kėndshme pėr tė gjithė.SP. Uliks efendija dhe Murgeshe ablla, hic mos dilni andej, por edhe kėtu kotė po mė mshifeni!!!:redface: :ddd

Diana007
05-10-09, 22:34
ShEjToNkA*, ABC*, admin*+, AlbaSoft, befasimi, Dallandyshja_718, Dardan Kastrati*, desert*, Elina*, emine*, gazi-de*, gjini*, GURI SYLAJ*, instruktori*, Inxhja_Karimon, jadore*, Kaqanikasja, Linka_pz*, lirik, Lo-la, MemphiSx, Murgesha*+, Oqeani, panta_rhei*, Paradox_13*, Peja-Boy*, Qika_DugagjiniT*, roadrunner, romansa*, Roselina, SANTANA-29*, shfletuesi_*, teDUAty*, Tomori, turisti, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Urata*
Njė natė tė qetė dhe tė kėndshme pėr tė gjithė.SP. Uliks efendija dhe Murgeshe ablla, hic mos dilni andej, por edhe kėtu kotė po mė mshifeni!!!:redface: :ddd


Pash po me vjen inati se nuk me paska kap fotoaprati mu :biggrin:

Pershendetje juve se jeni ksajde.

teutaA
05-10-09, 22:36
e mueeeee oj shejtonkaaa:redface:

Murgesha
05-10-09, 22:37
SP. Uliks efendija dhe Murgeshe ablla, hic mos dilni andej, por edhe kėtu kotė po mė mshifeni!!!:redface: :dddO sjam ka mshifem per tjeter, veq pi kursej selomet per veti hahahahahahahahahaahahahahahahahahaa

Buqja_ch
05-10-09, 22:50
ShEjToNkA*, ABC*, admin*+, AlbaSoft, befasimi, Dallandyshja_718, Dardan Kastrati*, desert*, Elina*, emine*, gazi-de*, gjini*, GURI SYLAJ*, instruktori*, Inxhja_Karimon, jadore*, Kaqanikasja, Linka_pz*, lirik, Lo-la, MemphiSx, Murgesha*+, Oqeani, panta_rhei*, Paradox_13*, Peja-Boy*, Qika_DugagjiniT*, roadrunner, romansa*, Roselina, SANTANA-29*, shfletuesi_*, teDUAty*, Tomori, turisti, uck_aksh, uliksi31-jr.*, Urata*
Njė natė tė qetė dhe tė kėndshme pėr tė gjithė.SP. Uliks efendija dhe Murgeshe ablla, hic mos dilni andej, por edhe kėtu kotė po mė mshifeni!!!:redface: :dddShejtank ku na le mue e Lulen ....
Nje pershendetje edhe nga une Luleee ku je moj

Urata
06-10-09, 18:03
Ju pershendes te gjitheve ....! disponim maksimal....!
w6-jgoqC4FQ


a nuk eshte mrekulli....?!!!!!!xyTsXkseIwo&feature=related

roadrunner
06-10-09, 19:13
Ni pershnetje per kejt antart me kengen qe e du mas shumti hahahaha, e mas shumti me ket kang i pershendeti djemt, kurse qikave, hahaha per ato qe e marrin vesh, keshni pak se jau maron qefin hahahaa

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WPKR1YJP9JA&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WPKR1YJP9JA&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Idila
07-10-09, 16:33
NJERIUN e bėn tė lumtur vetėm NJERIU.
Pėrshėndetje tė ngrohta dhe tė sinqerta u pėrcjell pėrmes puhizės sė lehtė Vjeshtore, fati dhe mbarėsia ju pėrcjellshin nė ēdo hap! Shoqėria ime e nderuar virtuale! :smile:

flutra
08-10-09, 07:34
Pershendetje per ju qe jeni onn..

Agolli
08-10-09, 08:59
NJERIUN e bėn tė lumtur vetėm NJERIU.


Pėrshėndetje tė ngrohta dhe tė sinqerta u pėrcjell pėrmes puhizės sė lehtė Vjeshtore, fati dhe mbarėsia ju pėrcjellshin nė ēdo hap! Shoqėria ime e nderuar virtuale! :smile:

Njeriun e ben te lumtur, pershendetjet e tilla dhe fjalet e mbeshtjellura me kurdele miradie.
Te falemnderit mike.:smile:
Ps..Flutura! Te falemnderit & pershendetje per ty! :smile:

lovely
08-10-09, 22:22
per kta 47 insanat online, ni mramje t kandshme :)

Agolli
08-10-09, 22:38
per kta 47 insanat online, ni mramje t kandshme :)
Te falemnderit o“hooooo kojshi.
E kendshem qofte edhe per ty mara :)

Guri i madh
10-10-09, 23:25
pershendetje per juveVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 315 (26 anėtarė dhe 289 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), edlir (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26337), Lo-la (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26737), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Roselina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26757), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), SmOoThy` (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26761), taraku2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26776), Zeqiri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26526)

ninnela
11-10-09, 01:31
Pershendetje te perzemerta per gjithe anetaret e fd

respekt ninnela

Emma-
12-10-09, 00:52
Pershendetje per te gjithe ..

jEtA_1
14-10-09, 12:15
Pershendetje per gjithe shoqerin virtuale ne forumin dardania

flutra
14-10-09, 12:19
Pershendetje per inxhet virtuale

murrizi
14-10-09, 16:58
Une edhe per inxhet, e edhe per axhat, e edhe per taaaaaan po ju le nga nji pershnetje.....

P.s.
More mungova do dit ,e ktu kona bo "pune" e madhe goxha...

Ani,
Po me muhabete ku jemi mbet ?
Pardon,
Me muhabete deri ku keni mberri/arrit ?!

GURI SYLAJ
15-10-09, 04:59
Nje pershendetje per te gjithe me nje-
MIRE MENGJES!

Jana
15-10-09, 11:58
Pershendetje per te gjith juve q ejeni ketu..
p.s edhe ju qe nuk jeni ketu per momentin...

Cia-Ferizaj
15-10-09, 13:06
ju pershendes shuuuuum ,, shpreha deshiren qetu krejve me ju pershendet se spo muj me ju hy me rend tanve njo nga njo

mirembetshit

Xuki
15-10-09, 13:13
Ooo shoku jem Cia.....mirė se erdhe!

Edhe unė tė pėrshėndes ty shumė me shpresė qė je shėndosh e mirė.

Tfala

Xuki

Urata
16-10-09, 17:12
te gjitheve u roj nje mbremje te kendshme ...!

ps: per sot se kam ndermend t'dukem ma n'dardani....!

turisti
17-10-09, 09:40
Ju pershendes shume,shume dhe nga zemra, se ka kohe qe nuk ju kam pershendetur dhe kam mbet shume mbrapa me pershendetjet,por gjithmone mendoj per juve dhe ju dua.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Idila
17-10-09, 16:49
Ju pershendes shume,shume dhe nga zemra, se ka kohe qe nuk ju kam pershendetur dhe kam mbet shume mbrapa me pershendetjet,por gjithmone mendoj per juve dhe ju dua.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.
Ju falemnderit pėrzemėrsisht i nderuar. Gjithashtu ju pėrshėndes thjeshtė dhe sinqertė, kudo qė jeni. :smile:

turisti
17-10-09, 22:22
Ju falemnderit pėrzemėrsisht i nderuar. Gjithashtu ju pėrshėndes thjeshtė dhe sinqertė, kudo qė jeni. :smile:

Me nder ēofshe e nderuara,- kudo qe je .:smile:

jEtA_1
18-10-09, 10:46
Pershendetje te perzemerta per te gjithe antaret e forumit Dardania gjithashtu dhe per stafin ju uroje nje dite te bukur vikendi kudo qe te jeni sot

selvija
18-10-09, 11:11
Pershendetje te perzemerta per te gjithe antaret e forumit Dardania gjithashtu dhe per stafin ju uroje nje dite te bukur vikendi kudo qe te jeni sotGjithashtu te pershendes me nje mpuqqqqq Zonja Jeta:wink:
http://i0.tagstat.com/tags/0cp/0cpMsds6X.gif

romansa
18-10-09, 20:31
Ju solla pershendetjet e perzemerta me nje fillim jave te mbare!!!
Gjith te mirat ku do qe jeni!!
http://i410.photobucket.com/albums/pp185/1957lele1/olxnt905.gif

Urata
19-10-09, 15:35
Nje te hene te mbare u uroj te gjitheve....!


bye per sot!

SANTANA-29
19-10-09, 15:39
Nje te hene te mbare u uroj te gjitheve....!


bye per sot!

Dad Urat per mua vlen dita e hene,flm .-:smile:

Jana
19-10-09, 15:39
Nje te hene te mbare u uroj te gjitheve....!


bye per sot!

Gjithashtu...t'pershendes...kalofsh mir..

p.s...ju pershendes te gjithve...

ShEjToNkA
21-10-09, 21:47
ShEjToNkA*, ABC*, Amina*, Antika*, desert*, Diana007*, egiiiii, emine*, Fatka*, gazi-de*, GURI SYLAJ*, Honesty^uk.*, Horizonti, jadore*, Linka_pz*, lirik, LOJETARI*, luckyman*, MemphiSx, Murgesha*, murrizi*, Paradox_13*, Peja-Boy*, Pesenta*, pirro, Qika^Me^Kule*, roadrunner*, romansa*, SANTANA-29*, shfletuesi_*, Shkodranja, ssara*, teutaA*, uliksi31-jr.*, Zeqiri, Zero Cool*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė tė pranishmit, caste tė kėndshme!

murrizi
21-10-09, 21:57
ShEjToNkA*, ABC*, Amina*, Antika*, desert*, Diana007*, egiiiii, emine*, Fatka*, gazi-de*, GURI SYLAJ*, Honesty^uk.*, Horizonti, jadore*, Linka_pz*, lirik, LOJETARI*, luckyman*, MemphiSx, Murgesha*, murrizi*, Paradox_13*, Peja-Boy*, Pesenta*, pirro, Qika^Me^Kule*, roadrunner*, romansa*, SANTANA-29*, shfletuesi_*, Shkodranja, ssara*, teutaA*, uliksi31-jr.*, Zeqiri, Zero Cool*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė tė pranishmit, caste tė kėndshme!

Pėrshėndetje edhe pėr ty Shefic.

P.s. Nuk munda me shku pa ta lon nji pėrshėndetje, edhe atė enkas pėr SINQERITETIN, qė tė gjithė para LIGJIT tė jemi tė njėjtė.

jEtA_1
22-10-09, 10:17
Nje pershendetje madheshtore per forumin tone dardan qe na mundeson qe te jemi afer vendlindjes dhe kombit tone perkulem me respekt per te gjithe stafin qe e mirmbajn kete forum dhe njiherit pershendetje edhe per te gjithe antaret kudo qe jane ne keto momente

premium
22-10-09, 10:53
Keni edhe nga ana jeme .. ni komplet pėrshėndetje ;P

GURI SYLAJ
23-10-09, 04:46
Nje pershendetje me nje Mire Mengjes dhe nje urim per nje dite te mire e te mbare !

flutra
23-10-09, 08:04
Pershendetje per ju qe jeni onn http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Shkodranja
23-10-09, 10:22
JU PERSHENDES TE GJITHEVE.ANETAREVE TE DARDANISE...JU QE ME PRITET ME NGROHTESIN TUAJ NE MES JUSH ....Po ju shkruaj ne kete moment duke shpresuar se me tu zgjuar nga gjumi do lexoni keto pak fjale e pak urime qe dalin nga zemra ime .Ju uroj nje zgjim te mbare...nje urim per te gjithe ato qe dalin ne pune te mos ndjejne lodhje ,nje urim per studentet ..te kene suksese ne shkolle, nje urim per te gjithe te semuret qe ZOTI ti ndimoj qe te sherohen e te kthehen pran familjeve te tyre,nje urim per ato qe kane probleme te ndryshme qe gjithmone me ndimen e ZOTIT eDHE te shqerise qdo gje te shkoj sa me mire e te kthehet lumturia ne familjet e tyre ,NJE urim per femijet e te porsalindurit sepse eshte e ARDHMJA e JONE.. JU PERSHENDEJ DHE NJE HERE DUKE SHPRESUAR TE ME NDIMONI SEPSE E KAM PAK TE VESHTIRE TE KOMUNIKOJ ME JU ..

hasanmehmeti
23-10-09, 16:44
Pershendetje per te gjithe ju forumista te nderuar!

Hasani.

Virti
23-10-09, 18:29
ShEjToNkA*, ABC*, Amina*, Antika*, desert*, Diana007*, egiiiii, emine*, Fatka*, gazi-de*, GURI SYLAJ*, Honesty^uk.*, Horizonti, jadore*, Linka_pz*, lirik, LOJETARI*, luckyman*, MemphiSx, Murgesha*, murrizi*, Paradox_13*, Peja-Boy*, Pesenta*, pirro, Qika^Me^Kule*, roadrunner*, romansa*, SANTANA-29*, shfletuesi_*, Shkodranja, ssara*, teutaA*, uliksi31-jr.*, Zeqiri, Zero Cool*


Pėrshėndetje pėr tė gjithė tė pranishmit, caste tė kėndshme!

me vie keq qe s'paskam qene prezent! :cool:

shfletuesi_
23-10-09, 19:18
fJu pershendes te gjitheve

Shkodranja
24-10-09, 13:31
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Duke ju dėshiruar njė pasdite tė mirė,ju pėrshėndes tė gjithėve, e nė veqanti juve ēė jeni nė kėto momente online


Naki JU UROJ DHE JU DESHEROJ QDO TE MIRE TE GJITHEVE ....TA KALONI SA ME MIRE KETE FUNDJAVE.....

Shkodranja
24-10-09, 13:34
fJu pershendes te gjitheve E VERTETE QE ASGJE NUK KA VLERE PA DASHURI POR PER MUA ME VRERE KA TE KEMI SHENDET TE PLOTE NE RADHE ,TE PARE TE TJERAT VIJN PAS.....

luckyman
24-10-09, 20:11
Mirembrema t`gjithve___________

Shkodranja
28-10-09, 21:53
Pershendes Me Gjithe Zemer ----eminen,lirik,shpati,roadrumer,egiiii ,pejo-boy,abetare, Memphi Sx ,idila Si Dhe Rozafen Per Fjalet E Keshillat E Mira Qe Me Keni Dhene.....ju Faleminderit...nuk Do Ju Harroj

ShEjToNkA
29-10-09, 23:51
ShEjToNkA, ardhmeria e bukur, Dallandyshja_718, DEA*, Diana007*, doGzona*, Domira, egiiiii, Estella*, flutra*, jadore*, Jana*, LaCoStA*, Linka_pz*, LOJETARI*, lovely*, LuLjaa*, MemphiSx, Murgesha*+, Oqeani*, panta_rhei*, Pesenta*, pranveruesi, Prishtinasja_*, roadrunner*, SANTANA-29*+ Shkodranja, Tarzani, thellenza*, turisti, Xuki, YanYan, Zero Cool*

Pėrshėndetje pėr tė gjithė,,, mė sė shumti pėr Santanėn dhe pėr Murgeshėn jo pėrshėndetje por dėshmi:biggrin:

Murgesha
29-10-09, 23:58
Kuku krejt i paske honger anetaret me germen M :redface:

SANTANA-29
30-10-09, 00:13
ShEjToNkA, ardhmeria e bukur, Dallandyshja_718, DEA*, Diana007*, doGzona*, Domira, egiiiii, Estella*, flutra*, jadore*, Jana*, LaCoStA*, Linka_pz*, LOJETARI*, lovely*, LuLjaa*, MemphiSx, Murgesha*+, Oqeani*, panta_rhei*, Pesenta*, pranveruesi, Prishtinasja_*, roadrunner*, SANTANA-29*+ Shkodranja, Tarzani, thellenza*, turisti, Xuki, YanYan, Zero Cool*

Pėrshėndetje pėr tė gjithė,,, mė sė shumti pėr Santanėn dhe pėr Murgeshėn jo pėrshėndetje por dėshmi:biggrin:


Ti je me e mira e mahalles FLM,,,,,,,,,,,,,,:wink:

LuLjaa
30-10-09, 00:43
..ev, evv ShEjToNkA qeshtu um pelqen kur t'kallxon per krejt kush o ksajde :D

Pershendetje edhe pi meje ...

AlbanianPirat
30-10-09, 04:28
http://i619.photobucket.com/albums/tt278/AlbanianPirat/pershendetje.gif

Idila
30-10-09, 10:54
Pėrshėndetje, pėrshėndetje tė ngrohta, tė pėrzemėrta ju pėrcjell pėrmes shiut tė vjeshtės, pėrmes puhizės sė freskėt vjeshtore, pėrmes gjetheve tė zverdhura kur bien duke u larzdruar.
Njė fundjavė e kėndshme pėr tė gjithė ju dhe disponim deri nė pakufi!:smile:
-Vjeshte (http://www.youtube.com/watch?v=kc6llr5Msvc)

turisti
30-10-09, 22:00
ShEjToNkA, ardhmeria e bukur, Dallandyshja_718, DEA*, Diana007*, doGzona*, Domira, egiiiii, Estella*, flutra*, jadore*, Jana*, LaCoStA*, Linka_pz*, LOJETARI*, lovely*, LuLjaa*, MemphiSx, Murgesha*+, Oqeani*, panta_rhei*, Pesenta*, pranveruesi, Prishtinasja_*, roadrunner*, SANTANA-29*+ Shkodranja, Tarzani, thellenza*, turisti, Xuki, YanYan, Zero Cool*

Pėrshėndetje pėr tė gjithė,,, mė sė shumti pėr Santanėn dhe pėr Murgeshėn jo pėrshėndetje por dėshmi:biggrin:


Faleminderit shume e nderuara.

Edhe une te pershendes shume.:smile:

Urata
31-10-09, 23:19
keni qellue shume t'ju pershendes nje nga nje...! keshtuqe, me nje pershendetje po u pershendes te gjitheve duke ju uruar weekend te shkelqyer...!

Idila
31-10-09, 23:22
keni qellue shu,e t'ju pershendes nje nga nje...! keshtuqe, me nje pershendetje po u pershendes te gjitheve duke ju uruar weekend te shkelqyer...!
Shumė e pėr lumė thuaj...:biggrin:

Tė falemnderit e nderuar, gjithashtu tė pėrshėndes dhe mos na harro...

murrizi
31-10-09, 23:25
Pėrshnetje urat, pėrshnetje [email protected]ė,
valla po Urat, mir e ke kemi qėllu shumė, me i shumzu edhe X 10, nime po bohemi alamet shumė.
Edhe mua me bo hallal qe spo muj ju hyj ren. kush nuk ma zen me kėtuhen ,une i shkoj edhe te dera, veq ta keni parasysh janė shpenziemt ma t'mdhaja at'her :).

Idila
31-10-09, 23:27
Pėrshnetje urat, pėrshnetje [email protected]ė,
valla po Urat, mir e ke kemi qėllu shumė, me i shumzu edhe X 10, nime po bohemi alamet shumė.
Edhe mua me bo hallal qe spo muj ju hyj ren. kush nuk ma zen me kėtuhen ,une i shkoj edhe te dera, veq ta keni parasysh janė shpenziemt ma t'mdhaja at'her :).
Dėgjo ti vlla, pa shkelur ti nė dhomėn time, mos mė thėnēin mė Idila, po tė shkela unė ty mė nė dhomė...:biggrin:

Qofsh i pėrshėndetur edhe ti.

murrizi
31-10-09, 23:31
Haj bela haj, e valla duhet me prit noj dit, nuk shkohet duar thatė me nejt, e hala se kom marr rrogen.
http://dhurata.com/al/dergo-lule-ne-Shqiperi/start.html

romansa
01-11-09, 21:19
nje jave te mbare per gjith juve!!
http://corkine.c.o.pic.centerblog.net/pv5tl7og.gif

shfletuesi_
01-11-09, 22:02
Ju pershendes t'gjitheve varg e vi bis bitivi

jEtA_1
04-11-09, 12:14
Blic pershendetje per te gjithe antaret e forumit duke mos i haruar edhe stafin e mirfillt

romansa
04-11-09, 13:07
blic pershendetje per gjith juve
http://dhurata.com/images/slideShow/delivery/dslide7.jpg

murrizi
04-11-09, 16:45
Faliminderit Romansa.
Pėrshėndetja vazhdon edhe nga unė, poashtu pėr tė gjithė (veq pėr Panten jo, edhe pėr Makreshin hahahaha se ata dy jan pisa).

Domira
05-11-09, 14:05
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit kudo qe jeni.

http://i306.photobucket.com/albums/nn245/marie01_08/Holiday%20Greetings/GlitterRedWhiteandBlueStars.gif

romansa
06-11-09, 23:03
http://larasoft.l.a.pic.centerblog.net/l37vaokp.gif

AlbaSoft
06-11-09, 23:07
Pershendetje nga Kumanova.

murrizi
07-11-09, 07:35
Pėrshėndetje nga Prizreni.

Veq sa u ktheva nga njė muhabet deri n'gu a,e thash tju shoh ēka keni bo, a keni vyt naj sen, por u doka qe jo edhe aq, paskeni fjet edhe ju ton naten.

romansa
07-11-09, 23:19
http://endjetsesfolies.e.n.pic.centerblog.net/77mq3lzu.gif (http://endjetsesfolies.centerblog.net/rub-Gif-Hello-2.html)

Shkodranja
07-11-09, 23:25
JU PERSHENDES EDHE UNE NGA ITALJA DUKE JU URUAR SHENDET E LUMTURI NE FAMILJET E JUAJ ,GJITHASHTU KUSH KA GRIP E TEMPERATURE TI LARGOHET SA ME PARE........

Oqeani
07-11-09, 23:29
blic pershendetje per gjith juve
http://dhurata.com/images/slideShow/delivery/dslide7.jpg

Bash Miss paske dalur !!! kur keshtu ?

SELAM krejve !

Zero Cool
10-11-09, 10:28
Pershendetje juve Bleona, pirro, Pulebardha, Rozafa, Shpati, Xuki, Zeshkani_CH dhe te tjeret qe jane te padukshem.

Xuki
10-11-09, 13:19
Edhe unė i pėrshėndeti tė gjithė anėtarėt e forumit. Kaloni mirė e mos u halitni palidhje!!

Jana
10-11-09, 13:21
Edhe unė i pėrshėndeti tė gjithė anėtarėt e forumit. Kaloni mirė e mos u halitni palidhje!!
Edhe une te pershendes ty....p.s pa u Lazdru s'ban hiq...hahahhaa

Guri i madh
13-11-09, 18:12
veq sa ti dathi apangat te pragu i DARDANIS e po vij mbrenda e du me ju perqafue krejtve jeni te mrekullushemVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 408 (25 anėtarė dhe 383 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Adil Kosovari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26896), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Pulebardha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26835)

lovely
13-11-09, 18:15
veq sa ti dathi apangat te pragu i DARDANIS e po vij mbrenda e du me ju perqafue krejtve jeni te mrekullushemVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 408 (25 anėtarė dhe 383 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Adil Kosovari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26896), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), illyria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15021), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Pulebardha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26835)


hahahahahahahahaha

qe beli edhe ti per shyhret je, po veq emnin qe ma ki , kush s e ka hiq :biggrin:

hajgare Guri, t pershendes edhe une ty edhe krejt mahallen :)

Guri i madh
13-11-09, 18:23
hahahahahahahahaha

qe beli edhe ti per shyhret je, po veq emnin qe ma ki , kush s e ka hiq :biggrin:

hajgare Guri, t pershendes edhe une ty edhe krejt mahallen :)DY ME SAKRIFIKUE du me i marr ngryk krejt ata qe gjinden ne dardanii kam ble do apanga vizllore po rrypa dathen ma shpejt veq rreshtonu ju mos te gaboj me e marr ngryk dikend dy her e dikend me e kalue

Llapjani_HH
13-11-09, 18:26
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt dhe musafirėt qė jan duke lexuar momentalisht kėtu.

Ju dėshiroj qaste tė mira kėtu.

Guri i madh
13-11-09, 18:29
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt dhe musafirėt qė jan duke lexuar momentalisht kėtu.

Ju dėshiroj qaste tė mira kėtu.GJITHASHTU jeni i pershendetur Llapian HH

murrizi
15-11-09, 09:03
3w8AMxP3jJM

Miqė tė dashur duke ju uruar njė mirėmengjes dhe tė diele tė rahat, ja edhe njė kėngė me pėrcjellje

flutra
16-11-09, 08:33
Mjesi juve qe jeni onn

Domira
18-11-09, 19:18
Ju pershendes ju miqe te FD dhe ju uroj nje mbramje te mire.

Urata
19-11-09, 06:31
http://www.desicomments.com/dc/15/35724/35724.jpg

Xuki
20-11-09, 23:02
Pėrshėndetje pėr tė gjithė. Ju uroi njė fundjavė shumė tė kėndshme.


tfala

Xuki

turisti
20-11-09, 23:10
Pėrshėndetje pėr tė gjithė. Ju uroi njė fundjavė shumė tė kėndshme.


tfala

Xuki

Flm,gjithashtu dhe ty shoki.:biggrin:

teutaA
20-11-09, 23:13
pershendetje per te gjith politikuajt e fd me kengen e medes kafe e llafe ahhahahahha

premium
20-11-09, 23:19
... hyra vetėm t'ju pėrshėndes ...

Shkodranja
21-11-09, 14:46
NJE PERSHENDETJE DHE NGA ANA IME

shfletuesi_
21-11-09, 14:57
Pershendetje per te gjithe ata qe jan ne lidhje dhe qe do vijn me vone.

Abetare
21-11-09, 19:40
Pershendetje per te gjithe ata qe jan ne lidhje dhe qe do vijn me vone.


Faleminderit shfletues i dashur , une erdha m'a vone e te pershendes shume edhe ty e kalo sa me mire

romansa
22-11-09, 09:29
http://img.over-blog.com/500x374/0/35/68/58/Juin-09/Juin-0905295.jpg
pershendetje per gjithe juve !!

shfletuesi_
22-11-09, 09:51
Faleminderit shfletues i dashur , une erdha m'a vone e te pershendes shume edhe ty e kalo sa me mire


Te pershendes aty ketu atje ku je... Dhe qdohere qe futesh ketu ke nga nje pershendetje nga une :) :smile: Ah sa mire te kesh vendas...

~AnnA~
22-11-09, 09:59
Pershendetje per ju Online dhe ju te padukshmit :)

murrizi
22-11-09, 10:15
Mirmengjeeeeesi
me Adelinen phI_B03rbI4

Nirvana Band
23-11-09, 14:38
Pershendetje per gjthe.

Me respekt, N.Band.

Diana007
23-11-09, 19:10
Pershendes perzemersisht dy Loqkat e mi (Gazin, Delfinen) hm nuk po me rrihet pa juve!!!!!!!!!!


96FXXCc-RnY&

Albonita
24-11-09, 07:28
Pershendes perzemersisht dy Loqkat e mi (Gazin, Delfinen) hm nuk po me rrihet pa juve!!!!!!!!!!


96FXXCc-RnY&


Edhe Delfina Te pershndet me shum Dashuri e Rrespket ndaj teje..!

Te perqafoj per nje Dite te Mbare..!


Faliminderit.


http://img22.imageshack.us/img22/339/6g6uucjid3.gif (http://img22.imageshack.us/i/6g6uucjid3.gif/)

Diana007
24-11-09, 11:56
Edhe Delfina Te pershndet me shum Dashuri e Rrespket ndaj teje..!

Te perqafoj per nje Dite te Mbare..!


Faliminderit.


http://img22.imageshack.us/img22/339/6g6uucjid3.gif (http://img22.imageshack.us/i/6g6uucjid3.gif/)

Flm shum Jete :smile:

emine
24-11-09, 12:03
a gaditu se ka vjen eminia me vilispic,o blic e pertej blici ka me ju duke:rolleyes:

e_martumja
26-11-09, 10:09
Pershendetje te gjithve...

shfletuesi_
26-11-09, 10:12
Nje pershendetje per te gjithe ju qka jeni ne l idhje dhe jashte lidhjes.. :)

ShEjToNkA
27-11-09, 23:53
ShEjToNkA, admin*, ardijan shahini, DEA*, Diana007*, elsaaa08, emine*, hasanmehmeti*, Idila*, Jana*, Kaqanikasja, Kotorristi, lirik, LuLjaa*, Maxi*, Murgesha*, Naim Beu, nait*, Oqeani, pirro*, premium*, roadrunner*, romansa*, Shpati, ssara*, teutaA*, thellenza*, uliksi31*, Urata*, Virti*, wiktor, Xuki, ~AmaZonA~


Pėrshėndetje pėr tė gjithė, dhe urime festen!

DEA
27-11-09, 23:57
ShEjToNkA, admin*, ardijan shahini, DEA*, Diana007*, elsaaa08, emine*, hasanmehmeti*, Idila*, Jana*, Kaqanikasja, Kotorristi, lirik, LuLjaa*, Maxi*, Murgesha*, Naim Beu, nait*, Oqeani, pirro*, premium*, roadrunner*, romansa*, Shpati, ssara*, teutaA*, thellenza*, uliksi31*, Urata*, Virti*, wiktor, Xuki, ~AmaZonA~


Pėrshėndetje pėr tė gjithė, dhe urime festen!

Qka na i ke qit ata ylla moj, hahaahha


Pershendetje dhe urime edhe ty, e dil nga ketu se e ki zanat kur te me vjen gjumi mu, ti me u kfjell...........

Virti
27-11-09, 23:57
thanx a lot! :tongue:

Idila
27-11-09, 23:58
Tė falemnderit e dashura Shejtonka, gjithashtu gėzuar edhe ty me mė tė dashurit e tu. :smile:

SANTANA-29
28-11-09, 00:16
Ju pershendes te gjithve kudo nga jeni dhe urime 28 Nentorin,

ShEjToNkA
28-11-09, 00:22
Ju pershendes te gjithve kudo nga jeni dhe urime 28 Nentorin,


Urime edhe ty dhe gjithė Shqiptarėve anė e mbanė botės ku do qė janė.Urime ditėn mė tė mirė mbarė kombėtare, gėzuar 28 Nentorin!

DEA
28-11-09, 00:25
Urime edhe ty dhe gjithė Shqiptarėve anė e mbanė botės ku do qė janė.Urime ditėn mė tė mirė mbarė kombėtare, gėzuar 28 Nentorin!

uroma me kete harq edhe ditelindjen qyyyyyyy

ShEjToNkA
28-11-09, 00:34
uroma me kete harq edhe ditelindjen qyyyyyyy
Vec tregom si po ke qejf, a me blic ( pra tė dukshem e tė pa dukshem) apo pa blic hahahahahahahahahahahahahahahahahaahaaa

DEA
28-11-09, 00:36
Vec tregom si po ke qejf, a me blic ( pra tė dukshem e tė pa dukshem) apo pa blic hahahahahahahahahahahahahahahahahaahaaa

hahahhahaha, boma surprize hahahahahhahahahaha

GURI SYLAJ
28-11-09, 07:12
Motra e vllezer mergimtare dhe ju qe jeni ne Atdhe-

Nje urim vllezerore me rastin e
DITES SE FLAMURIT !

Agolli
28-11-09, 09:52
Te nderuarit Motra dhe Vllezer Shqiptar.
Urime dita e shenjte, dita e Flamurit Kombetar Shqiptar.

http://www.albaniapress.com/fotot/fotolajm/mar_09/243nje-eshte-shqiperia.jpg

Naki
30-11-09, 16:05
Dardanas te nderuar juve qė nė kėto momente jeni online ju pėrshėndes kudo qė tė jeni duke ju deshiruar qaste te mira nė dardania.de.

Naki

gazi-de
02-12-09, 12:23
Ju pershendes...

Murgesha
04-12-09, 23:46
Vizitorėt aktivė aktualisht: 503 (44 anėtarė dhe 459 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.


Murgesha*,Antika*, Berkan, Bond*+, Dardan Kastrati*, DEA*, denissa, Domira, egiiiii, Engjelli I Vogel, Etnical, Etuta, Gega 1, gjini*, GURI SYLAJ*, Honesty^uk.*, Idila*, jadore*, Kaqanikasja, Keneri, Lapsi, Linka_pz*, Lo-la, LOJETARI*, MemphiSx, nait*, Paradox_13*, Peja-Boy*, petrit kurpali, pirro*, pranveruesi, premium*, Qika^Me^Kule*, romansa*, shfletuesi_*, ssara*, taraku2, teutaA*, turisti, uliksi31*+, valiii*, Virti*, YanYan, Zhaneta*


Tema: 11,705, Postime: 1,386,767, Anėtarėt: 13,112
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Engjelli I Vogel
__________________________________________________ ______________________

Pėrshėndetje pėr tė gjithė!

DEA
04-12-09, 23:49
Vizitorėt aktivė aktualisht: 503 (44 anėtarė dhe 459 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.


Murgesha*,Antika*, Berkan, Bond*+, Dardan Kastrati*, DEA*, denissa, Domira, egiiiii, Engjelli I Vogel, Etnical, Etuta, Gega 1, gjini*, GURI SYLAJ*, Honesty^uk.*, Idila*, jadore*, Kaqanikasja, Keneri, Lapsi, Linka_pz*, Lo-la, LOJETARI*, MemphiSx, nait*, Paradox_13*, Peja-Boy*, petrit kurpali, pirro*, pranveruesi, premium*, Qika^Me^Kule*, romansa*, shfletuesi_*, ssara*, taraku2, teutaA*, turisti, uliksi31*+, valiii*, Virti*, YanYan, Zhaneta*


Tema: 11,705, Postime: 1,386,767, Anėtarėt: 13,112
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Engjelli I Vogel

__________________________________________________ ______________________

Pėrshėndetje pėr tė gjithė!

Na ke qit per ledine tash, hajt pra se po te pershendesim edhe na ty:wink:

murrizi
07-12-09, 22:41
Vizitorėt aktivė aktualisht: 503 (44 anėtarė dhe 459 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.


Murgesha*,Antika*, Berkan, Bond*+, Dardan Kastrati*, DEA*, denissa, Domira, egiiiii, Engjelli I Vogel, Etnical, Etuta, Gega 1, gjini*, GURI SYLAJ*, Honesty^uk.*, Idila*, jadore*, Kaqanikasja, Keneri, Lapsi, Linka_pz*, Lo-la, LOJETARI*, MemphiSx, nait*, Paradox_13*, Peja-Boy*, petrit kurpali, pirro*, pranveruesi, premium*, Qika^Me^Kule*, romansa*, shfletuesi_*, ssara*, taraku2, teutaA*, turisti, uliksi31*+, valiii*, Virti*, YanYan, Zhaneta*


Tema: 11,705, Postime: 1,386,767, Anėtarėt: 13,112
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Engjelli I Vogel
__________________________________________________ ______________________

Pėrshėndetje pėr tė gjithė!

iii nime, ku jam une ktu ?
lyp lyp.... so punė me gjet, thash helbete e paskana hup ........................emrin ?

Nejse, so gajle e modhe edhe kjo, nji "murriz" ma pak, iha, su bo nami mka cof magari jese.....

po !
mase qėllova ktupari, po u thom ....jungatjeta, kush sdon me thonė kallzoni me vakt e u thom nryshe atyne ....

Nirvana Band
12-12-09, 18:22
Pershendetje per te gjithe.

Zana_ch
12-12-09, 18:42
Pershendetje per te gjithe............

http://www.bz-berlin.de/multimedia/archive/00013/7173162-BZ_BZ-BZ_21__13469k.jpg

turisti
12-12-09, 20:26
Pershendetje per te gjithe............

http://www.bz-berlin.de/multimedia/archive/00013/7173162-BZ_BZ-BZ_21__13469k.jpg

Flm shoqe,pershendetjet e shumta dhe per ty.:smile:

Urata
14-12-09, 06:59
http://i185.photobucket.com/albums/x306/shelleeangel225/weekdays/monday.jpg

shfletuesi_
14-12-09, 21:50
Pershendet te gjitha femrat e forumit ato beqareshat ne veqanti edhe ato qe jan me status te zene.. :)

murrizi
14-12-09, 22:17
Pershendet te gjitha femrat e forumit ato beqareshat ne veqanti edhe ato qe jan me status te zene.. :)

Urimit i bashkangjitem edhe unė, me njė ndrrim tė vockel aty te: status te zėnė, e qė unė do ta kisha zavėndesuar nė STATUS QUO.
Njėherit edhe u nisa pėr.... yhaaaaa

shfletuesi_
14-12-09, 23:11
Urimit i bashkangjitem edhe unė, me njė ndrrim tė vockel aty te: status te zėnė, e qė unė do ta kisha zavėndesuar nė STATUS QUO.
Njėherit edhe u nisa pėr.... yhaaaaa

Hahahahaha oh krejt varet sa i pranojn pershendetje tona.

Eddi
15-12-09, 17:46
Pershendetje per gjith ju nepergjithsi dhe per ANNA ne vecanti

Dukagjinas_i
17-12-09, 14:06
Pershendetje per te gjithe !

Me Respekt,,, Dukagjinas_i

Peja-Boy
23-12-09, 13:14
http://www.schmollo.de/wp-content/frohe_weihnachten.jpg

Zero Cool
24-12-09, 18:12
Edhe te tjereve qe nuk po i gjej te "odat e veta" (mfalni pra), Urime Krishtlindja.


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/1.jpg

jEtA_1
24-12-09, 18:44
Pershendetje per te gjithe antaret e forumit dhe njiherit urime festat e fundvitit uroj qe ky vit te jete me i sukseshmi per gjithe shqiptarin anekend ruzullit toksor ka jane te kene paq lumturi shendet gje gjitha te mirat ne jet

Murgesha
24-12-09, 19:20
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1791/1791837vuemvbsng5.gifGezuar Kershendellat per te gjithe ata qe i festojne!

turisti
24-12-09, 20:15
Atyre qe i festojne Kershendellat,urimet me te perzemerta dhe shume,shume vite qe t'i festoni ne harmoni dhe lumturi.

http://www.londonphotos.org/archives/xmastree-thumb.jpg

teutaA
24-12-09, 20:39
Pershendet te gjitha femrat e forumit ato beqareshat ne veqanti edhe ato qe jan me status te zene.. :)

FLM edhe ti mbetesh i pershendetur :wink:

e_martumja
24-12-09, 20:57
Atyre qe i festojne Kershendellat,urimet me te perzemerta dhe shume,shume vite qe t'i festoni ne harmoni dhe lumturi.

http://www.londonphotos.org/archives/xmastree-thumb.jpgI bashkangjitem urimit... SHUME URIME DHE PERSHENDETJE

shfletuesi_
24-12-09, 21:28
ska per se je e mire se ardhur kafen mos harro kur te vish.

Pershendes.

romansa, sepse eshte njera nder te paret qe e kam njohur ketu ne forum edhe i them vetem vazhdo keshtu je number one.
pastaj me radh vijn te gjithe, nime mos harroj ta pershendes,


buqen_ch,Prishtinasja
Elinen,Melin
Luanen,Lulja
eminen,qiken me kule

Kuku meshkuj ku jeni, pirron , gurin e madh gurin e vogel gurin e syles premium, lapsin kimikun, morrizin pupin,Artistin

edhe embelsiren e forumit hahahahhaah - Desert- ty te pershendes ne veqanti. qyyyy

romansa
24-12-09, 21:35
ska per se je e mire se ardhur kafen mos harro kur te vish.

Pershendes.

romansa, sepse eshte njera nder te paret qe e kam njohur ketu ne forum edhe i them vetem vazhdo keshtu je number one.
pastaj me radh vijn te gjithe, nime mos harroj ta pershendes,


buqen_ch,Prishtinasja
Elinen,Melin
Luanen,Lulja
eminen,qiken me kule

Kuku meshkuj ku jeni, pirron , gurin e madh gurin e vogel gurin e syles premium, lapsin kimikun, morrizin pupin,Artistin

edhe embelsiren e forumit hahahahhaah - Desert- ty te pershendes ne veqanti. qyyyy
shfletuesi ju faliminderoj per pershendetjen dhe une them se je njeri shume i sinqert..apo mua ashtu me duket:biggrin:
ju pershendes gjitheve duke ju uruar FESTAT E FUND VITIT!
http://www.usab-al.it/usab/images/stories/gezuar%202007.gif
http://3.bp.blogspot.com/_Q4PujQ40gRs/SwOJX3TC7dI/AAAAAAAAAZo/6K6nHnEeMFI/s1600/gezuar2010.jpg

GURI SYLAJ
25-12-09, 11:19
Per te gjithe antaret e Dararadanise nje pershendetje me kenege!

<http://www.youtube.com/watch?v=0Wk2Km5BuZk

Guri i madh
25-12-09, 16:29
pershendetje motra e vllezer urime krishtlindjet dhasht zoti qe krishtlindjet e 1010 ti festojna ne katedralen NEN TEREZA ne PRISHTINhttp://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs056.snc3/14359_197106782493_59216752493_3963263_1055304_s.j pg

ShEjToNkA
27-12-09, 02:10
Pershendetje per te gjithe kah do dhe ku do qe gjendeni.
Nje fundvit festiv e te kendshem dhe nje fillimvit te mbare me plot suksese gjate gjithe motit!

NJE KOMB NJE QENDRIM
28-12-09, 09:44
pershendetje motra e vllezer urime krishtlindjet dhasht zoti qe krishtlindjet e 1010 ti festojna ne katedralen NEN TEREZA ne PRISHTINhttp://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs056.snc3/14359_197106782493_59216752493_3963263_1055304_s.j pgNUK JE SHUME MBRAPA,VEQ NJA 1000 VJET.

NJE KOMB NJE QENDRIM
28-12-09, 09:44
pershendetje motra e vllezer urime krishtlindjet dhasht zoti qe krishtlindjet e 1010 ti festojna ne katedralen NEN TEREZA ne PRISHTINhttp://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs056.snc3/14359_197106782493_59216752493_3963263_1055304_s.j pgNUK JE SHUME MBRAPA,VEQ NJA 1000 VJET.

Kaqanikasja
04-01-10, 19:30
Pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi, ju uroj vitin 2010 me deshire qe te keni shendet dhe lumturi ne kete vit te jet nje vit i mbare ne qdo sfere......

GURI SYLAJ
10-01-10, 10:49
Nje pershendetle vllezrore per te gjithe antaret e Dardanise!
Urimet me te mira per Vitin e Ri 2010!

murrizi
10-01-10, 14:10
Me shpres tė ju ketė gjetur tė gjithėve shėndosh e mirė 2010-ta, si dhe tė jeni "kthjellur" nga 2009-ta, Urojė tė gjithėve suksese e tė mira pėr Vitin qė sapo kemi filluar.

Sibora
10-01-10, 15:06
Gezuar dhe shume mbaresi per kete Vit te ri.
Pershendetje per te gjithe.

Zero Cool
10-01-10, 18:34
Me vonese, shkaku i defektit ne fd:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/VitiiRi-2.gif

Sy_kaltra
10-01-10, 19:29
Peshendetje per te gjithe antaret....
Pershkak te disa problemeve isha nje kohe jo aktive,ndersa tani u ktheva perseri...
Shpresoje te me pranoni prap ??..

Si gjdo here me respekt Sy_Kaltra!

Prishtinasja_
10-01-10, 20:55
Urime viti e ri 2010 edhe nga ana ime !

romansa
10-01-10, 20:58
Pershendetje per gjithe juve!!
ky vite te ju sjelle fat,mbaresi,lumturi...ne gjitha sferat

Kaqanikasja
10-01-10, 22:57
Pershendetje per te gjithe e shyqyr qe na u rregullu forumi se kena hjek valla

Murgesha
10-01-10, 23:06
Merhaba burra e gra, djem e qika!

Sa mire qe prap jemi sebashku rreth sofres tone te dashur Dardane!

Shpresoj te keni pas pushime te mira dimerore, pushime te befasishme po shum te nevojshme nga Dardania e jeni te kthjellur qe te gjithe per te vazhduar diskutimet, qeshjet gezimet, hidherimet e sharjet qe do te na ofroj sofra Dardane gjate 2010-tes!


Ju pershendes ngroht te gjitheve!


Ksajde_jam, me gjithe Murgeshen! :biggrin:

Diana007
10-01-10, 23:12
Merhaba burra e gra, djem e qika!

Sa mire qe prap jemi sebashku rreth sofres tone te dashur Dardane!

Shpresoj te keni pas pushime te mira dimerore, pushime te befasishme po shum te nevojshme nga Dardania e jeni te kthjellur qe te gjithe per te vazhduar diskutimet, qeshjet gezimet, hidherimet e sharjet qe do te na ofroj sofra Dardane gjate 2010-tes!


Ju pershendes ngroht te gjitheve!


Ksajde_jam, me gjithe Murgeshen! :biggrin:

O sha Zoten moj Mbretresh sot siq u qova mu dridhke dora ka qelsha dere duke mendu prap eshte dera mbyll bile isha ka rrezohem se kogja si me haz e qela deren :biggrin: e as nje njeri mrena me hajke dardania , e te shkova ta mora qiken e bonem pak hallakm :biggrin:
Shum pershendetje per ty e nderuar.

shfletuesi_
10-01-10, 23:27
Abetare Amina Buqja_ch desert Lo-la Luana LuLjaa Prishtinasja_ Vjollca YanYan ~AmaZonA~


Vetem keta jan te pershendetur nga une :) :smile:

Idila
10-01-10, 23:49
Merhaba burra e gra, djem e qika!

Sa mire qe prap jemi sebashku rreth sofres tone te dashur Dardane!

Shpresoj te keni pas pushime te mira dimerore, pushime te befasishme po shum te nevojshme nga Dardania e jeni te kthjellur qe te gjithe per te vazhduar diskutimet, qeshjet gezimet, hidherimet e sharjet qe do te na ofroj sofra Dardane gjate 2010-tes!


Ju pershendes ngroht te gjitheve!


Ksajde_jam, me gjithe Murgeshen! :biggrin:
Merhaba o i zoti i shtėpisė. :)

Murgesha
10-01-10, 23:51
Merhaba o i "zoti" i shtėpisė. :)


Mu kan zgjat mustaqet mos vet keto dit pushimi :tongue:


Merhaba edhe per ty :biggrin:

Oqeani
10-01-10, 23:51
Merhaba o i zoti i shtėpisė. :)

Fol shqip qe te ju kuptoj !
Po tha - Me jep - Liēna Kartėn !

Oqeani
10-01-10, 23:52
Mu kan zgjat mustaqet mos vet keto dit pushimi :tongue:


Merhaba edhe per ty :biggrin:

Ua kisha sjellur nje shall me te gjate !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Idila
10-01-10, 23:54
Fol shqip qe te ju kuptoj !
Po tha - Me jep - Liēna Kartėn !
ahahahaa,
po sikur ta dija qė do vish pas meje tė mė gjykosh!

Merhaba usta! :biggrin: