PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21

Qika^Me^Kule
03-05-12, 16:23
A ban e une qetu me u blic-av ? :biggrin:

Gjithve Big blic Selam-eeeeeeeeeeeeeee

Zero Cool
03-05-12, 16:25
A ban e une qetu me u blic-av ? :biggrin:

Gjithve Big blic Selam-eeeeeeeeeeeeeee

Qysh s`ban ti Hyreme :biggrin:

blic , blic back

vjeshta
03-05-12, 21:31
Ni Urim dhe nga une,per postimin e parafundit.Lidhur me Festen e Shen Jozefit Punetor...P.s.kisha dhe ni pyetje?kush din t'me tregoi cila fest e "Krishter" po Festohej ne 100 Vjetorin e saj? pasiqe u perpoqa ta gjej ne YouTube,konkretisht ne Emrin e Aktorit te njohur "ĒUN LAJĒI"cili para pak ditesh ka paraqitur permes shfaqjes mu ne Qytetin e -NjuJorkut-SHBA!

Jufalinderoi per pergjigjen...

Si dhe ju pershendes qe te gjithve antar/e te nderuar, pa perjashtimm....
duke ju deshirua gjitha te mirat....

Nje pershendetje si dhe falinderim shkon ENKAS per antare- Vjeshta-per reputacionin e len dhe fjalet e mira gjithashtu...Te pergezoi e dashur Vjeshta..sigurisht se ni fjale e mire do na ben te ndihemi mire nga njerez te mire...(ne momentin dhe kur nuk dukemi mire)Falemnderit

Natyra.


Faleminderit Natyra !

Me vjen mire qe fjalet e paskan kriju efektin e shpresuar .

Pershendetje per ty dhe per te gjithe tjeret .

Zero Cool
06-05-12, 21:02
Naten e mire dhe nje fillimjave te suksesshme, neser, juve qe jeni online:

Daglasi, Diana007, emine, jadore, lovely, MemphiSx, murrizi, Oqeani, premium, prototyp

dhe atyre qe jane offline.

Virti
09-05-12, 22:22
... para perdes e mbas saj! :cool:

lovely
09-05-12, 22:31
Naten e mire dhe nje fillimjave te suksesshme, neser, juve qe jeni online:

Daglasi, Diana007, emine, jadore, lovely, MemphiSx, murrizi, Oqeani, premium, prototyp

dhe atyre qe jane offline.


Mu dokt edhe une kesh offline:biggrin:


Jaraneshe, shnetje :smile:

Kalimero
10-05-12, 20:31
ohoooo arhararazodha be dijuza e pDHAvushka. po qish ini be qish ini. ?????

hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia, e ni kakadhe mas veshi pur qita dilidijuzat qituqene :biggrin:

lovely
10-05-12, 20:47
ohoooo arhararazodha be dijuza e pDHAvushka. po qish ini be qish ini. ?????

hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia, e ni kakadhe mas veshi pur qita dilidijuzat qituqene :biggrin:

Oh arhararazodha he shpirti i vogel tu knaqt:biggrin:, se u knaqa tu kesh haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Kalimero
10-05-12, 20:56
Oh arhararazodha he shpirti i vogel tu knaqt:biggrin:, se u knaqa tu kesh haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

viq purshundetum ere mus kesh, qishti pum shtin me keshen ere mu tonashile pum burtasin :biggrin:

Kaqanikasja
11-05-12, 20:02
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1/1871tgny7mzswe.gif

Zero Cool
13-05-12, 09:25
Tė gjithė atyre qė e gjejnė vėtėn kėtu, ju uroj

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/p480x480/577706_326605547407957_231450110256835_754874_2049 616001_n.jpg

emine
13-05-12, 09:34
Urime Dita e Nenav....!

Buqja_ch
13-05-12, 11:50
Tė gjithė atyre qė e gjejnė vėtėn kėtu, ju uroj

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/p480x480/577706_326605547407957_231450110256835_754874_2049 616001_n.jpg


Mbasi e gjeta veten ketu po te them FLM .edhe ty Z.C se edhe vajza e nusja ma kan mbush shtepin ...

Nje pershndetje te madhe per te gjithe juve ..

Kalimero
14-05-12, 06:11
ooooooo qonu mare dijuza e pdhavushka qonu, ooo qonu se pu ju hik qiki sabah aq i bukur be qishti e nuk pursuritet ma.me bo mi ju iken qiki sabah, s'kini pse me rnu ma,


e be bo me ju veten qajo turpijajka
-purse qohni un sabah nuk dini qa me thonen

hade gutu gutu gutu mum purqafen qato pdhavushka qi jon qu, a qata dijuza vie ni amujuqove ere ikniikni qaq

emine
14-05-12, 06:17
ooooooo qonu mare dijuza e pdhavushka qonu, ooo qonu se pu ju hik qiki sabah aq i bukur be qishti e nuk pursuritet ma.me bo mi ju iken qiki sabah, s'kini pse me rnu ma,


e be bo me ju veten qajo turpijajka
-purse qohni un sabah nuk dini qa me thonen

hade gutu gutu gutu mum purqafen qato pdhavushka qi jon qu, a qata dijuza vie ni amujuqove ere ikniikni qaq

Miqe qut jena,po prit ti lajm syte njeher,e masnej purqafmi

Kalimero
14-05-12, 06:20
Miqe qut jena,po prit ti lajm syte njeher,e masnej purqafmi

kshire mare kshireeeeeeeeeeeeee, a di be qi pum pritni mu ju thiren mum purqafen , epse be dijuze nuk pu merni vet inicjativen, dijuze he :biggrin:.
hade la e pa u pastru ,
qashtut qish je qidhu
shpejt mum purqafu
dita mar pur mum shku

gutu gutu gutu ,o gutu le t' plasin pi xhiluzis qita dijuza
ani me sabale :biggrin:

Neferta
14-05-12, 08:08
Mirė mėngjesi te gjithve

Zero Cool
14-05-12, 08:47
:wink: mmjesi :wink:

emine
14-05-12, 08:50
A mun u qut

Zero Cool
15-05-12, 08:02
mmjesi dardani


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vG3t9LnbDi8

lovely
15-05-12, 22:52
Vizitorėt aktivė aktualisht: 314 (24 anėtarė dhe 290 vizitorė)
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
lovely*, daren, e-uritura, Gega 1+, Guri i madh, Illyrians, Kalimero, Neferta, ShEjToNkA+, turisti+


Purshundetje te sincerta pur tetane qiknej edhe qanej :smile:

Neferta
15-05-12, 23:02
Vizitorėt aktivė aktualisht: 314 (24 anėtarė dhe 290 vizitorė)
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
lovely*, daren, e-uritura, Gega 1+, Guri i madh, Illyrians, Kalimero, Neferta, ShEjToNkA+, turisti+


Purshundetje te sincerta pur tetane qiknej edhe qanej :smile:
Gjithashtu edhe prej meje pėrshėndetje dhe ju dėshiroj gjumė tė mirė. http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQduad3r8kiR0fcP2_Zyi9Yx5VB1zvM1 zn9o-lZZXP_q1i3Dzzr

Kalimero
16-05-12, 06:35
hade qonu shpejt qonu ,didhi ka dalen moti e ju pu fleni,mere be.Hade gutu gutu gutu qonu


ere ni sabahajrodha ere ni big mpuuuqqpur kejta juve qa ini qu. :biggrin::biggrin:

LaDy_Diaspora
16-05-12, 13:48
Tė gjithė atyre qė e gjejnė vėtėn kėtu, ju uroj

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/p480x480/577706_326605547407957_231450110256835_754874_2049 616001_n.jpg

Thanks n'emėr t'mamit... :biggrin:
Unė e ftova nė njė city trip, ishim nė Barcelona, koha me diell, atmosfera e verės, aroma e detit...wow sa bukuri. :smile:

Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė ditė tė bukur dhe njėherit i pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi tė mrekullueshėm... :wink:

Zero Cool
18-05-12, 17:06
Faleminderit LaDy_Diaspora, ty dhe tė gjithėve:

Njė fundjavė tė kėndshme.
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/385650_329705400431305_231450110256835_761989_1545 690319_n.jpg


Thanks n'emėr t'mamit... :biggrin:
Unė e ftova nė njė city trip, ishim nė Barcelona, koha me diell, atmosfera e verės, aroma e detit...wow sa bukuri. :smile:

Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė ditė tė bukur dhe njėherit i pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėtij forumi tė mrekullueshėm... :wink:

Hajra
18-05-12, 20:27
....nje blicpershendetje per te gjithe ata qe e tejkaloin shpejtsin, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
18-05-12, 21:09
....nje blicpershendetje per te gjithe ata qe e tejkaloin shpejtsin, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


...bash po gzona qe koke gjall se veq kesh ka mendoj me te kerku te ajo rubrika 'njerz te humbur' ...........

Te pershendes edhe une ty ....

King Street
18-05-12, 22:00
Pershendetje per te gjithe .. dhe ju uroj njė nate tė mire ..!

Buqja_ch
18-05-12, 22:23
....nje blicpershendetje per te gjithe ata qe e tejkaloin shpejtsin, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

po pate blic rruges kah un kaloi pa tjeter naten dite ma bene http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

ps.mos je rrxu nga dardha qe ke hup ..klm kudo qe jeeee

Kalimero
19-05-12, 17:36
MIRDITAAAAAAAAAAAA ,ERLLAAAAAA rini rini mus u quni .Viq pak pu ri pu kshiri a um k apurmen nakush ere pu shkoj,,,!:biggrin:

Kalimero
20-05-12, 11:22
MIIIIIIIRDITAAAAAAAAAAAA ,ERLLAAAAAA rini rini mus u quni .Viq pak pu ri pu kshiri a um k apurmen nakush ere pu shkoj,,,!:biggrin:

aste ni nuk ma paska kthi purshundetjen, oni be oni ,,,pur pdhavushka pum jet pak hatri se pur ju dilidijuza s'pu ma nin tibe, :tongue:jo qi pu murzitna be po pum vjen pak inati pi kujshive :biggrin:

e-uritura
20-05-12, 11:24
Kalimero, pėrshėndetje speciale pur ti be dijuz:biggrin:

Kalimero
20-05-12, 21:13
MIRDITAAAAAAAAAAAA ,ERLLAAAAAA rini rini mus u quni .Viq pak pu ri pu kshiri a um k apurmen nakush ere pu shkoj,,,!:biggrin:

NATEEEENNN E MIIIIIIIIIIIIIIIRE dijuza e pdhavushka. Hade ni big MPUQ pur juve pdhavushkave e pur juve ni box hunve ....:biggrin:

Bye bye :biggrin::rolleyes:

lovely
20-05-12, 21:32
NATEEEENNN E MIIIIIIIIIIIIIIIRE dijuza e pdhavushka. Hade ni big MPUQ pur juve pdhavushkave e pur juve ni box hunve ....:biggrin:

Bye bye :biggrin::rolleyes:rime dijuz:biggrin:

Ooooo arharararazodha be, a jini qysh ini?

emine
20-05-12, 21:40
kjo tem ma shkone mallin e kohes kur u bejshin pershendetjet dhe urimet ne radio,a kan si detyre e cdo fshatundari QYPtetari, si te shkoje dikush ushtar,fejohet,martohet,me ta msy radijonin edhe me cuc e mic me dal ne radijo,masnej me kangen fluturo moje fluter,mori trimi rrugen per gurbet,......qeshtu u dufke me ju kallxu hallkut kush qka ka ba,tash kemi forumin nuk ja varim radionit hic

pershendetje (kallabllak)

lovely
20-05-12, 21:43
kjo tem ma shkone mallin e kohes kur u bejshin pershendetjet dhe urimet ne radio,a kan si detyre e cdo fshatundari QYPtetari, si te shkoje dikush ushtar,fejohet,martohet,me ta msy radijonin edhe me cuc e mic me dal ne radijo,masnej me kangen fluturo moje fluter,mori trimi rrugen per gurbet,......qeshtu u dufke me ju kallxu hallkut kush qka ka ba,tash kemi forumin nuk ja varim radionit hic

pershendetje (kallabllak)Jaran, mue po ma qon madhin sikur kur t hin n ode t burrave, edhe i pershenet tane me ren. Me dore e me kri e me krejt qka kie tu i pershenet qata tjert burra ungjun n sungjera:biggrin:

emine
20-05-12, 21:48
Jaran, mue po ma qon madhin sikur kur t hin n ode t burrave, edhe i pershenet tane me ren. Me dore e me kri e me krejt qka kie tu i pershenet qata tjert burra ungjun n sungjera:biggrin:

Kush po shkep cigare ne qikit dhome te odes:P se po du nja me dhez

lovely
20-05-12, 21:52
Kush po shkep cigare ne qikit dhome te odes:P se po du nja me dhez


una ta kisha qit njo, po nuk po m len me qit syreta:(

emine
20-05-12, 21:56
una ta kisha qit njo, po nuk po m len me qit syreta:(

ka na thojme:Me ja jap, mi qit, (shtihet) vec koftorrit dru,,,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa,une kaftorr s'jam

ps,jaran flej omel

lovely
20-05-12, 22:02
ka na thojme:Me ja jap, mi qit, (shtihet) vec koftorrit dru,,,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa,une kaftorr s'jam

ps,jaran flej omelJaran, edhe kaftorri tymon haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Flej omel edhe ti jaran :))

Dallandyshja_718
24-05-12, 04:55
Pershendetje per te gjithe ju qe e lexoni kete postim!

Dallandyshja :smile:

halla e madhe
24-05-12, 06:42
Pershendetje per te gjithe ju qe e lexoni kete postim!

Dallandyshja :smile:


Dallendyshe_te pershendes nga zemra dhe te uroj nje jave te mbar!:smile:

Stuhi Rere
24-05-12, 15:23
pershendetje dhe ju deshiroj nje mbremje te mir

Zero Cool
30-05-12, 21:28
Pershendetje te gjithe juve qe jeni ON:

Zero Cool, Artisti, Buqja_ch, Diana007, Domira, Dreni30, elvio, emine, GURI SYLAJ, halla e madhe, jadore, King Street, lazdrani, LOJETARI, Murgesha, murrizi, romansa, Stuhi Rere, tipi engjellor, turisti

Plus Luljaa qe osht OFF e smujti em pa kete liste :tongue:

halla e madhe
30-05-12, 21:32
Pershendetje te gjithe juve qe jeni ON:

Zero Cool, Artisti, Buqja_ch, Diana007, Domira, Dreni30, elvio, emine, GURI SYLAJ, halla e madhe, jadore, King Street, lazdrani, LOJETARI, Murgesha, murrizi, romansa, Stuhi Rere, tipi engjellor, turisti

Plus Luljaa qe osht OFF e smujti em pa kete liste :tongue:


...qyy ZC,pse nuk e tregojshe kete liste para dy oresh? sulltani a?


ps:naten e mire:smile:

Zero Cool
30-05-12, 21:38
...qyy ZC,pse nuk e tregojshe kete liste para dy oresh? sulltani a?


ps:naten e mire:smile:


Pasha 1 allah moj halle jam ra ndert, edhe me ju pershendete po e keqkuptoni ..:(((((

Pa asnje qellim ju pershendeta tybe.

ps: naten e mire hallacooll :smile:

Stuhi Rere
31-05-12, 09:45
tung te gjithve

natyra
03-06-12, 07:23
Nje miremjes dhe nje Pershendetje per te gjithe nga NY-CITY duke ju deshirua nje te Diele relax-suese...ne Veqanti per (vellaqo)Edonisi..Antarin e rikthyer(pas ca kohesh qe kishte munguar) ketu ne Dardani...per te cilin kisha mall:( shummm te pershendes Vellaqo..duke te deshirua mireseardhjeee ne mesin e te gjithveee:))))

kalofsh nje te Dille te bukur aty ku je.

respekt nga moter-Natyr.......

http://img.metro.co.uk/i/pix/2007/02/roses_450x479.jpg

Neferta
03-06-12, 07:54
Gjithashtu
(http://www.jango.com/ml?artist=B.O.B.&title=New+York%2C+New+York)http://www.youtube.com/watch?v=aqlJl1LfDP4

Zero Cool
03-06-12, 21:59
Hajt po ju pershendes tonve me nje blic qetu :smile:

romansa
03-06-12, 22:01
Une ju le nje urim per gjith juve
Nje fillim jave e mbare per juve!!!!

vjeshta
03-06-12, 22:02
Nje falenderim blicit .:)

Diana007
06-06-12, 08:32
Pershendetje per te gjith ,,,, ju uroj nje dite te mire , pa lodhje e sa me relaksuse :smile:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/527187_404741732910717_25005250_n.jpg

Albonita
06-06-12, 11:53
Pershendetje per te gjith ,,,, ju uroj nje dite te mire , pa lodhje e sa me relaksuse :smile:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/527187_404741732910717_25005250_n.jpg


Faliminderit Diana, gjithashtu !

lovely
06-06-12, 19:30
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 357 (38 anėtarė dhe 319 vizitorė)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, Agolli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20618)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, BreD (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23564)*, Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*,Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*+, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796)*, egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556)*, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), legenda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21536)*, Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035)*, lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*Pėrshėndetje nga zemra pėr tė gjithė qė jeni online kėto momente.

MURGESHA!:smile:

premium
06-06-12, 22:20
:frown:

ku jeni more o milet ..

qysh more po e leni me fol vet me vetin ???? :))

King Street
07-06-12, 00:27
Pershendetje , uroj qė tė jeni mirė tė gjithė ..!

natyra
07-06-12, 05:36
Pershendetje dhe per Ty Dardanas i Lashte..:)King Street..Si dhe gjithe tjerve ne vazhdim...qofshit mire nga do qe jeni

per te gjithe respekt...

Natyra.

natyra
07-06-12, 05:56
Gjithashtu
(http://www.jango.com/ml?artist=B.O.B.&title=New+York%2C+New+York)http://www.youtube.com/watch?v=aqlJl1LfDP4

Falemnderit Neferta per njoftime te vendeve NjuJorkut..(dhe ti kendej je)?..te pakten s'paske bere fare ftese per kafe..:)

kam dhe nje ANTARE (s'do i jap Emer deri sa te takoi):P nga ketu eshte edhe Ajo.Shpresoi qe mrenda 2 dite do takohemi me te..:)

A,shum shpejt po kalon koha..lol!
Piken e dobet kisha Manhattan per t'vizituar..me shpres se do me premto koha..Ah,me kan qellua shum njerez dhe ashtu do me mbesin gjysa pa u pa kesaj here,hahaha veq shnosh tjetren here..:)

gjithsesi pershendetje per juve e nderuar Neferta

respekt
N.

Neferta
07-06-12, 07:01
Gjithashtu ju pershendes Nga Kosova me coffe virtuale ju dhe te gjith atyre qe ne forum jan per bisede konstruktive dhe jo per te gjetur nje pretekst per sharje

ritta
07-06-12, 07:55
ju pershndes miq , paqi nje dite te mrekullueshme
http://www.myorkutglitter.com/wp-content/uploads/2007/09/day.gif

Kalimero
07-06-12, 08:22
ooohoohoooooo ,po a ini be a ku ini a qish ini bee. Gutu gutu gutu gutu kon e ka maren madhi pur mu , mere ni big mpuq ere pur ni dakik mu makthi, qituqene bash qituqene :biggrin::biggrin:

Alima
07-06-12, 11:23
ooohoohoooooo ,po a ini be a ku ini a qish ini bee.

...

AAA a qetu je ti ?


.

Antika
07-06-12, 11:40
Nje blic pershendetje ... :)

Artisti
07-06-12, 16:33
Pėlsėndetje pėl juve klejtve..

jonuzi
14-06-12, 19:51
pershendetje Dardan e Dardane, shqiptar kudo qe jeni, uroj qe te jeni mire te gjithe, po shohe se ende me shume passion ishit duke diskuatuar per shume e shume tema interesante, sinqerisht me vjen mire qe jeni kaq shume aktiv, ... tash e tutje perseri do te jem aktiv dhe do te jap ndonje mendim per gjera te ndryshme...

Gjithe te mirat per te gjithe.... :-)

Denim
14-06-12, 21:10
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/303507_344036302331548_700487999_n.jpg

Jana
15-06-12, 00:29
...peshendetje per te gjith antaret e FD-s ....ne veqanti per miqt e mir shum te dashur ....

Kalimero
15-06-12, 10:51
...

AAA a qetu je ti ?


.

oohhhhhh allahrallazora be a ini a qish ina , pash qikit kapuq po qish ine be a?
hade gut gutu gutgu ni bog mpuq pu j anisi pi teje alime, gutu gutu se pum lusin tibe :biggrin:

Xuki
17-06-12, 18:36
pėrshėndetje edhe pi meje!

romansa
17-06-12, 19:29
http://petitcroissant.p.e.pic.centerblog.net/5w24lufl.gif
Ju pershendes ..DuKe Ju UrUaR Nje FiLLim jAve te mbare!!

tipi engjellor
17-06-12, 22:24
http://petitcroissant.p.e.pic.centerblog.net/5w24lufl.gif
Ju pershendes ..DuKe Ju UrUaR Nje FiLLim jAve te mbare!!

flm per pershedtjen ....duke te uruar edhe ty nje fundjave te mire....

Zero Cool
17-06-12, 22:43
http://petitcroissant.p.e.pic.centerblog.net/5w24lufl.gif
Ju pershendes ..DuKe Ju UrUaR Nje FiLLim jAve te mbare!!

wow romansa, vertete pershendetje e bukur, flm, te uroj edhe ty fillimjave te kendshme e nderuar.

Virti
18-06-12, 07:37
:cool:

natyra
19-06-12, 04:53
Pershendetje gjithe juve larte,dhe atyre qe do vin tutje...per te gjithe nje fillim jave te mbare...pa perjashtim...

Natyra.

lovely
19-06-12, 21:17
Arharararazodha dijuza :smile:

Zero Cool
19-06-12, 21:30
Pershendetje gjithe juve larte,dhe atyre qe do vin tutje...per te gjithe nje fillim jave te mbare...pa perjashtim...

Natyra.

Gjithashtu shume e nderuara Natyra

Arharararazodha dijuza :smile:

ty a pot doket vetvetja kalimerk a? dijuze :biggrin:

Guri i madh
20-06-12, 21:34
pershendetje juve disave e posaqerisht Turistit

Kalimero
21-06-12, 22:55
ooo adhharazodha me a ini qish ini bee. Hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia e ni kakadh mas veshi pur ju dijuza qi tekoki qishti mas perdeve , rini rini qatyqene viq kshirni mus pu gaboni me shkrujten qituqene se tibe nuk dini :biggrin:


Alime*+, Antika*+,agolli*,artisti, AnnA*+,Buqja ch*+,banu ne jete i sinqerte*+,baba plak*,fuka, ingja kariman*, binnasa*+. Bajlozi i Zi*, DEA+,Dushku,Denim*,dada drite*+. cuca llapjane*+, Diana007*, Dreni30*,Dali!Keq!ch*, gega1*, giovani*,Elina*+,emine*+,e_uritura*+, elvio*, GURI SYLAJ*,Guri i madh*, LOJETARI*, lazdrani*, Lulja*+, lovely*+, qika me kule*+, gjini*,Luani*,Oqeani*,Makresh*, fshatari, ,Murgesha*+ ,mentori*, ninnela*+, rozafa*+, ninnela*+, shqiptare ne Turqi, letta*, vogelushja*, oltiana*,nait*,gentiani*, labi*,lyra2*, bubulina*, zanzy* peja boy*, ,panta rhei*,selvia*+, yllbardh,prishtinasi,stuhi rere*, e zjarrta*+,e rrshketa+*,kaltrina*, sy kaltra*+,murrizi*,jadore*+, cia ferizaj*,teutA*+,paradox 13*,pleshti*, patligjani*, luana*,urata*, hajde de*,, ssara*+,speci*, kastraveci*,morri*,zhugajka*,sherri*, sheJtoNka*+, shpati*,neferta*, rastesisht*,i cinēerti*, coelho*, , halla e malle*,tipi engjellor*, turisti*, Zero Cool*Kalimero*,yllbardh*, Yllka*+ ,
Valiii*, Vjeshta* ,Virti*

Naki
22-06-12, 03:37
ooo adhharazodha me a ini qish ini bee. Hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia e ni kakadh mas veshi pur ju dijuza qi tekoki qishti mas perdeve , rini rini qatyqene viq kshirni mus pu gaboni me shkrujten qituqene se tibe nuk dini :biggrin:


Alime*+, Antika*+,agolli*,artisti, AnnA*+,Buqja ch*+,banu ne jete i sinqerte*+,baba plak*,fuka, ingja kariman*, binnasa*+. Bajlozi i Zi*, DEA+,Dushku,Denim*,dada drite*+. cuca llapjane*+, Diana007*, Dreni30*,Dali!Keq!ch*, gega1*, giovani*,Elina*+,emine*+,e_uritura*+, elvio*, GURI SYLAJ*,Guri i madh*, LOJETARI*, lazdrani*, Lulja*+, lovely*+, qika me kule*+, gjini*,Luani*,Oqeani*,Makresh*, fshatari, ,Murgesha*+ ,mentori*, ninnela*+, rozafa*+, ninnela*+, shqiptare ne Turqi, letta*, vogelushja*, oltiana*,nait*,gentiani*, labi*,lyra2*, bubulina*, zanzy* peja boy*, ,panta rhei*,selvia*+, yllbardh,prishtinasi,stuhi rere*, e zjarrta*+,e rrshketa+*,kaltrina*, sy kaltra*+,murrizi*,jadore*+, cia ferizaj*,teutA*+,paradox 13*,pleshti*, patligjani*, luana*,urata*, hajde de*,, ssara*+,speci*, kastraveci*,morri*,zhugajka*,sherri*, sheJtoNka*+, shpati*,neferta*, rastesisht*,i cinēerti*, coelho*, , halla e malle*,tipi engjellor*, turisti*, Zero Cool*Kalimero*,yllbardh*, Yllka*+ ,
Valiii*, Vjeshta* ,Virti*

Hajde me te mira,vertete Blic i bukur Kalimero ,ka kohe te gjate qe nuk kam vrejte kaq kallaballek,shfrytezoj rastin te ju pershendes te gjitheve kudo dhe nga do qe te jeni!

Hajra
22-06-12, 08:11
...nje blic pershendetje per popullaten e pa fajshme, jeni te pa pame hahah...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Sj4nNVmfs20

sherri
22-06-12, 18:01
ooo adhharazodha me a ini qish ini bee. Hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia e ni kakadh mas veshi pur ju dijuza qi tekoki qishti mas perdeve , rini rini qatyqene viq kshirni mus pu gaboni me shkrujten qituqene se tibe nuk dini :biggrin:


Alime*+, Antika*+,agolli*,artisti, AnnA*+,Buqja ch*+,banu ne jete i sinqerte*+,baba plak*,fuka, ingja kariman*, binnasa*+. Bajlozi i Zi*, DEA+,Dushku,Denim*,dada drite*+. cuca llapjane*+, Diana007*, Dreni30*,Dali!Keq!ch*, gega1*, giovani*,Elina*+,emine*+,e_uritura*+, elvio*, GURI SYLAJ*,Guri i madh*, LOJETARI*, lazdrani*, Lulja*+, lovely*+, qika me kule*+, gjini*,Luani*,Oqeani*,Makresh*, fshatari, ,Murgesha*+ ,mentori*, ninnela*+, rozafa*+, ninnela*+, shqiptare ne Turqi, letta*, vogelushja*, oltiana*,nait*,gentiani*, labi*,lyra2*, bubulina*, zanzy* peja boy*, ,panta rhei*,selvia*+, yllbardh,prishtinasi,stuhi rere*, e zjarrta*+,e rrshketa+*,kaltrina*, sy kaltra*+,murrizi*,jadore*+, cia ferizaj*,teutA*+,paradox 13*,pleshti*, patligjani*, luana*,urata*, hajde de*,, ssara*+,speci*, kastraveci*,morri*,zhugajka*,sherri*, sheJtoNka*+, shpati*,neferta*, rastesisht*,i cinēerti*, coelho*, , halla e malle*,tipi engjellor*, turisti*, Zero Cool*Kalimero*,yllbardh*, Yllka*+ ,
Valiii*, Vjeshta* ,Virti*
hahahahahaahaaha cka s'ka ne dardani........Kalimero, mu ke ba i dyshimt,(dor e zgjatur e hyqmetit ) ruju se e dine cka i gjan shpiunat :P:P

Alima
22-06-12, 20:27
ooo adhharazodha me a ini qish ini bee. Hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia e ni kakadh mas veshi pur ju dijuza qi tekoki qishti mas perdeve , rini rini qatyqene viq kshirni mus pu gaboni me shkrujten qituqene se tibe nuk dini :biggrin:


Alime*+, Antika*+,agolli*,artisti, AnnA*+,Buqja ch*+,banu ne jete i sinqerte*+,baba plak*,fuka, ingja kariman*, binnasa*+. Bajlozi i Zi*, DEA+,Dushku,Denim*,dada drite*+. cuca llapjane*+, Diana007*, Dreni30*,Dali!Keq!ch*, gega1*, giovani*,Elina*+,emine*+,e_uritura*+, elvio*, GURI SYLAJ*,Guri i madh*, LOJETARI*, lazdrani*, Lulja*+, lovely*+, qika me kule*+, gjini*,Luani*,Oqeani*,Makresh*, fshatari, ,Murgesha*+ ,mentori*, ninnela*+, rozafa*+, ninnela*+, shqiptare ne Turqi, letta*, vogelushja*, oltiana*,nait*,gentiani*, labi*,lyra2*, bubulina*, zanzy* peja boy*, ,panta rhei*,selvia*+, yllbardh,prishtinasi,stuhi rere*, e zjarrta*+,e rrshketa+*,kaltrina*, sy kaltra*+,murrizi*,jadore*+, cia ferizaj*,teutA*+,paradox 13*,pleshti*, patligjani*, luana*,urata*, hajde de*,, ssara*+,speci*, kastraveci*,morri*,zhugajka*,sherri*, sheJtoNka*+, shpati*,neferta*, rastesisht*,i cinēerti*, coelho*, , halla e malle*,tipi engjellor*, turisti*, Zero Cool*Kalimero*,yllbardh*, Yllka*+ ,
Valiii*, Vjeshta* ,Virti*


...

Alima - *


t' zuna ...pfff...


.

YanYan
22-06-12, 20:37
Kalimer flm per *pershndetjen ne mend http://i.somethingawful.com/forumsystem/emoticons/emot-airquote.gif

:biggrin:

Te pershendes ty e te gjithve qe e lexojne kete postim!

halla e madhe
22-06-12, 21:04
Kalimer flm per *pershndetjen ne mend http://i.somethingawful.com/forumsystem/emoticons/emot-airquote.gif

:biggrin:

Te pershendes ty e te gjithve qe e lexojne kete postim!

..flm YanYan:smile:

natyra
23-06-12, 04:18
"O sa mire me qen shqiptar........:smile:....Ju pershendes pa perjashtim...(pa marr mundimin per listen)lool:tongue:

Natyra.

Kalimero
23-06-12, 13:43
...

Alima + *


t' zuna ...pfff...


.

kush ashtu alima :rolleyes: u s'niva tibe kurgjo , mu kan mshelen hunt :biggrin:

Alima
23-06-12, 14:00
kush ashtu alima :rolleyes: u s'niva tibe kurgjo , mu kan mshelen hunt :biggrin:

...

Per ashtu ja shtoj nje Y ...:D

.

King Street
24-06-12, 00:52
Pershendetje pėr tė gjithė antaret e forumit , ju urojė njė pushim tė bukur sot ..!

natyra
24-06-12, 04:36
Zero CoolGjithashtu shume e nderuara Natyra
Faleminderit dhe nga Ty o ZC.:)..shummm te pershendes,dhe 1.here per postin e ri per-SM.ketu ne Dardani.....(edhe se me SM kisha bere qef diku ne ni Forum tjeter)lool:rolleyes:,,E ai eshte "Forumi Shqiptar"!
,,besoi se njefe dhe ti ate forum,dhe disa prej tyre atje!:wink::tongue: cilet e drejtoin ate Forum ne emer te STAFIT:tongue: Megjithate,se kush ka meritat e veta.si dhe ti i nderuar...kam pershtypjen,se ndihem e previlegjuar tani,pas ni komentit qe kisha bere diku ne nje teme (jo large) qe kishte t'bej rreth postit cilin dhe arrijte..por dihet se jo me intervenca,por me aktivitetet e tua te panumerta mbrenda ketij nen-FD! Dhe atehere,pa bere shum dallime ne mesin e te tjerve antar/e...por qdohere ne raste nevoje per tu afruar ndihm... "Ishe aty!si q'ishte dhe rasti im, jo shum large kur me afrove ndihm se si duhet postuar ne"YouTube" ne Forum.edhe se boll me vones ma rroki truni,lool:biggrin: deri sa mu desht me intervenua, dhe tek "E nderuara Diana007" gjithashtu. dhe per pak sen'a "Mirepo,sme ra dhe keq,:tongue: se mesova nga diqka prej te dyve..:smile:

P.s.nuk thuhet kote dvet(pyet) se nuk tret...gje qe ju Falinderoi shum qe te dyve per kontributin dhe respektin e afruar per mua ketu ne ni "Forum Virtual" Njekohesisht,dhe per tjeret kam konsiderat...sepse,nuk jen te paret as te funit,D.ZC.qe me kan ndihmua ne,ne diqka ketu.Por jan dhe tjeret.(pa dashur te bej listen)se mos me pahire e harroi donjerin/en..;):smile:

Por ne duhet dim,se qdo te mire qe ndajm me njeri tjetrin,(pavaresisht ne virtualitet) mendoi se prap na ben me te mire,me te dashur,dhe me te respektuar per njeri-tjetrin ne raste te tilla..duke u bazuar dhe ne jeten reale"si popull shqiptar qe jemi" te nje kulture dhe tradite cilat na bashkoin ku do, per ata/o qe duan!!!

Si dhe une, s'do ngurroi per gjithe ata/o qe ndihen shqiptar/e pikerisht ketu nen kete "Forum te madh Dardan" e them,ne krye me-STAFIN...Per t'gjetur rastin t'ju pershendes gjithe juve Frekuentues/e te kesaj teme/Blice...pa perjashtim...

P.s.E me ne fund dhe Natyren!(veten time)lol:tongue:

P.s.Sa per t'ia kujtuar Antarit-Kalimero,per cilin dhe nuk besoi qe asht aqe-Egoist?per nje (antare te vetme) per mos ta cekur ne liste, si gjithe tjeret!:wink:

Falemnderit

Kalimero
24-06-12, 11:10
Zero CoolFaleminderit dhe nga Ty o ZC.:)..shummm te pershendes,dhe 1.here per postin e ri per-SM.ketu ne Dardani.....(edhe se me SM kisha bere qef diku ne ni Forum tjeter)lool:rolleyes:,,E ai eshte "Forumi Shqiptar"!
,,besoi se njefe dhe ti ate forum,dhe disa prej tyre atje!:wink::: cilet e drejtoin ate Forum ne emer te STAFIT:Megjithate,se kush ka meritat e veta.si dhe ti i nderuar...kam pershtypjen,se ndihem e previlegjuar tani,pas ni komentit qe kisha bere diku ne nje teme (jo large) qe kishte t'bej rreth postit cilin dhe arrijte..por dihet se jo me intervenca,por me aktivitetet e tua te panumerta mbrenda ketij nen-FD! Dhe atehere,pa bere shum dallime ne mesin e te tjerve antar/e...por qdohere ne raste nevoje per tu afruar ndihm... "Ishe aty!si q'ishte dhe rasti im, jo shum large kur me afrove ndihm se si duhet postuar ne"YouTube" ne Forum.edhe se boll me vones ma rroki truni,lool:biggrin: deri sa mu desht me intervenua, dhe tek "E nderuara Diana007" gjithashtu. dhe per pak sen'a "Mirepo,sme ra dhe keq,:tongue: se mesova nga diqka prej te dyve..:smile:

P.s.nuk thuhet kote dvet(pyet) se nuk tret...gje qe ju Falinderoi shum qe te dyve per kontributin dhe respektin e afruar per mua ketu ne ni "Forum Virtual" Njekohesisht,dhe per tjeret kam konsiderat...sepse,nuk jen te paret as te funit,D.ZC.qe me kan ndihmua ne,ne diqka ketu.Por jan dhe tjeret.(pa dashur te bej listen)se mos me pahire e harroi donjerin/en..;):

Por ne duhet dim,se qdo te mire qe ndajm me njeri tjetrin,(pavaresisht ne virtualitet) mendoi se prap na ben me te mire,me te dashur,dhe me te respektuar per njeri-tjetrin ne raste te tilla..duke u bazuar dhe ne jeten reale"si popull shqiptar qe jemi" te nje kulture dhe tradite cilat na bashkoin ku do, per ata/o qe duan!!!

Si dhe une, s'do ngurroi per gjithe ata/o qe ndihen shqiptar/e pikerisht ketu nen kete "Forum te madh Dardan" e them,ne krye me-STAFIN...Per t'gjetur rastin t'ju pershendes gjithe juve Frekuentues/e te kesaj teme/Blice...pa perjashtim...

P.s.E me ne fund dhe Natyren!(veten time)lol:tongue:

P.s.Sa per t'ia kujtuar Antarit-Kalimero,per cilin dhe nuk besoi qe asht aqe-Egoist?per nje (antare te vetme) per mos ta cekur ne liste, si gjithe tjeret!:wink:

Falemnderit

natira ,put purshundeti be qishti mistekil viq ti, at nat ti s'je konen unllajn e nuk t'ka kapen be blici.

Kshiri ere naj nat kur ini bizbitevi pi ma t'mirit deri t ema i keqi qituqen unllajn ,

Natir, put purshundeti be ere put mar ngrik qishti :redface::smile:

Kalimero
24-06-12, 11:11
Kalimer flm per *pershndetjen ne mend http://i.somethingawful.com/forumsystem/emoticons/emot-airquote.gif

:biggrin:

Te pershendes ty e te gjithve qe e lexojne kete postim!

mari dijuze mari, nuk je konen as ti be qat nat onllajn pur qata s't ka kapen blici.
qera her mistekil pur blic dil qituqene ere t' slikati:biggrin:

Artisti
24-06-12, 11:13
Pėlsėndetje pėl juve tė cithve pikė


cys jeni a jen i milė pikėpyetje
pikė

Paradox_13
24-06-12, 11:21
Pėlsėndetje pėl juve tė cithve pikė


cys jeni a jen i milė pikėpyetje
pikė

...s'me paska ra asnjeher te hase ne kso pershendetje me presja e pikepyetje nga Artisti..!!!! por sidoqofte e falenderoj dhe shfrytezoj rastin qe edhe une te pershendes te gjithe pa pike e as pikepyetje....

LuLjaa
24-06-12, 23:47
ooo adhharazodha me a ini qish ini bee. Hade i big mpuq pur pdhavushkat e mia e ni kakadh mas veshi pur ju dijuza qi tekoki qishti mas perdeve , rini rini qatyqene viq kshirni mus pu gaboni me shkrujten qituqene se tibe nuk dini :biggrin:


Alime*+, Antika*+,agolli*,artisti, AnnA*+,Buqja ch*+,banu ne jete i sinqerte*+,baba plak*,fuka, ingja kariman*, binnasa*+. Bajlozi i Zi*, DEA+,Dushku,Denim*,dada drite*+. cuca llapjane*+, Diana007*, Dreni30*,Dali!Keq!ch*, gega1*, giovani*,Elina*+,emine*+,e_uritura*+, elvio*, GURI SYLAJ*,Guri i madh*, LOJETARI*, lazdrani*, Lulja*+, lovely*+, qika me kule*+, gjini*,Luani*,Oqeani*,Makresh*, fshatari, ,Murgesha*+ ,mentori*, ninnela*+, rozafa*+, ninnela*+, shqiptare ne Turqi, letta*, vogelushja*, oltiana*,nait*,gentiani*, labi*,lyra2*, bubulina*, zanzy* peja boy*, ,panta rhei*,selvia*+, yllbardh,prishtinasi,stuhi rere*, e zjarrta*+,e rrshketa+*,kaltrina*, sy kaltra*+,murrizi*,jadore*+, cia ferizaj*,teutA*+,paradox 13*,pleshti*, patligjani*, luana*,urata*, hajde de*,, ssara*+,speci*, kastraveci*,morri*,zhugajka*,sherri*, sheJtoNka*+, shpati*,neferta*, rastesisht*,i cinēerti*, coelho*, , halla e malle*,tipi engjellor*, turisti*, Zero Cool*Kalimero*,yllbardh*, Yllka*+ ,
Valiii*, Vjeshta* ,Virti*

Allahile ku e dishe se kush e ka + qetu
dhe qysh nuk ke pritu krejve me jav qit yllat permas hahahahaaaaa

T'pershendes edhe une tyy :)

Dreni30
25-06-12, 07:14
Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė anėtarėt e forumit, duke ju dėshiruar njė fillim jave tė mbarė.

Dreni.

Kalimero
26-06-12, 08:22
Allahile ku e dishe se kush e ka + qetu
dhe qysh nuk ke pritu krejve me jav qit yllat permas hahahahaaaaa

T'pershendes edhe une tyy :)

oj dijuze nuk ekum diten po ekum kshiren ,umuj me kshir qa ti s;mun.hade hade qunu qunu o qunoooooooo se u bo saba be :biggrin:

sherri
26-06-12, 09:43
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382422_453466814671486_293266908_n.jpg

lovely
26-06-12, 11:32
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382422_453466814671486_293266908_n.jpg


Selam alejkym evladllari:biggrin:

tipi engjellor
26-06-12, 12:19
pershedetje te gjitheve.....edhe ofline qka jane .....

gazi-de
27-06-12, 07:09
Pershendetje....

sherri
27-06-12, 07:10
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/168544_454604847891016_1682257432_n.jpg
Miremengjesi te dashur miq!

ritta
27-06-12, 15:24
Pershendetje miq
Paqi nje dite te qete ....

YanYan
27-06-12, 17:41
mari dijuze mari, nuk je konen as ti be qat nat onllajn pur qata s't ka kapen blici.
qera her mistekil pur blic dil qituqene ere t' slikati:biggrin:

Akej, s'bahem si shtatanike her tjera hahaha
Hahaha kinezshen e shqiptoj ma mire se ita qe ke shkru mar dijuz :biggrin:

Pershendetje kalimeros e juve me siper!

Stuhi Rere
28-06-12, 10:50
tung per te tan

Shpat
28-06-12, 11:09
tung tung

Albonita
28-06-12, 11:31
Edhe une kesaj Radhe erdha me ju len nje Blic pershndetje per te gjithe.
Nga do ce jeni dhe ku do se shkoni , paci nje Vere te bukur.
Ju deshiroja gjdo te mire, nga do shkel keba juaj.
Sincerishte dhe Rrespekt per gjithe , nga vajza e thejsht ne mesin e juaj.

AlbonitA.

Diana007
28-06-12, 19:13
Edhe une kesaj Radhe erdha me ju len nje Blic pershndetje per te gjithe.
Nga do ce jeni dhe ku do se shkoni , paci nje Vere te bukur.
Ju deshiroja gjdo te mire, nga do shkel keba juaj.
Sincerishte dhe Rrespekt per gjithe , nga vajza e thejsht ne mesin e juaj.

AlbonitA.Flm e Dashur shum,, te mirat qofshin te rethuar pran teje gjithmon.
Po ashtu ke pershendetje te ngrohta :smile:


Ps pershendetje edhe per te gjith ju ,,, paq nje nate siq ja do qefi.


Ps e pse ky postim i fundit pra i Albonites nuk figurojke fare si posti i fundit si ka mundesi kjo ??!

natyra
29-06-12, 05:02
Nje pershendetje specilae,per ju dyat lartee..:) .A&D-u deshiroi wikend te mbare dhe relaxuse ku do qe jeni,me gjithe njerzit tuaj familjare....:)

...dhe per Kalimero kisha ni pershendetje ketu pari,p.s(pas'ia' kujtova t\me pershendes)!lol:P
P.s.kisha dasht dhe diqka t'shtoi,,,por jo se po s'kuqet pastaj!;)..harroje,

...si dhe gjithe pjesmarrsive ketu ne F.Dardani, pranoni pershendetjee te sinqerta...me urimet me te mira per gjithe juuu gjate, wikendit dhe tutjeee....

*me-Respekt
...Nantyra!

P.s.(prap kam problem me postime)dhe pas ni kohe permiresimi!

Kalimero
29-06-12, 06:43
...dhe per Kalimero kisha ni pershendetje ketu pari,p.s(pas'ia' kujtova t\me pershendes)!lol:P
P.s.kisha dasht dhe diqka t'shtoi,,,por jo se po s'kuqet pastaj!;)..harroje,


ooo qunu qunu qunuuu se ka dal didhi n'kup qidhės e ju pu fleni, leni mare ondrat po kapnu punes se shkoj vera qishti :biggrin: hade me bismilaaa qunu ..


oj natir opet put mar ngrik tibe ti viq ti, ere be mus ma le marak qa deshte mum thonene se tibe treqin tibe nuk skuqna m'sa se a skuqet dipsuzi pur diqka.hade nisja se put ngoj qishti, nisja.........:biggrin:

Jana
29-06-12, 19:26
...Pershendetje per te gjith ..ju uroj dite te bukura vere....

turisti
29-06-12, 19:37
...Pershendetje per te gjith ..ju uroj dite te bukura vere....


Flm e nderuara,gjithashtu dhe ty.:smile:


http://www.geschenkbezorgen.nl/producten/afbeeldingen/bloemen/boeket_231_groot.jpg

romansa
29-06-12, 21:26
http://www.certiferme.com/imgs/contenu/jardin_photo/blog-541-bon-week-end-221011124232-5801048299.JPG
Ju pershendes gjitheve duke ju uruar nje vikend te mrekullueshem!!

halla e madhe
29-06-12, 21:35
http://www.certiferme.com/imgs/contenu/jardin_photo/blog-541-bon-week-end-221011124232-5801048299.JPG
Ju pershendes gjitheve duke ju uruar nje vikend te mrekullueshem!!

romansa_flm per lulet dhe pershendetjen tende, gjithashtu kalo nje vikend te bukur!

Buqja_ch
29-06-12, 21:39
Per te gjithe nje pershendetje te MADHE ...

natyra
29-06-12, 23:55
Per te gjithe nje pershendetje te MADHE ...

Pershendetje dhe gjitha te mirat dhe per Ty e dashur Buqe:smile:

Natyra.

natyra
29-06-12, 23:57
ooo qunu qunu qunuuu se ka dal didhi n'kup qidhės e ju pu fleni, leni mare ondrat po kapnu punes se shkoj vera qishti :biggrin: hade me bismilaaa qunu ..


oj natir opet put mar ngrik tibe ti viq ti, ere be mus ma le marak qa deshte mum thonene se tibe treqin tibe nuk skuqna m'sa se a skuqet dipsuzi pur diqka.hade nisja se put ngoj qishti, nisja.........:biggrin:

hahah Kalimero,ani veq mos u bej nervoz pastaj,se nuk asht bash fjale e livdume,po pasi ke kerkua ta them,s'kam doni arsytim tjeter...dhe ja qfare doja te them,P.s.Se shum ua kam inati SUPERMODERATOR/VE(por jo te gjithve):)))

edhe per kete arsyen do ta them tjetren here,por te kujtoi se s'ka tbej me Ty.(dhe askend mrenda ketij forumi dardan) gjithsesi mbetesh i pershendetur.

DHE QDO RESPEKT
Natyra.

Kalimero
30-06-12, 14:12
hahah Kalimero,ani veq mos u bej nervoz pastaj,se nuk asht bash fjale e livdume,po pasi ke kerkua ta them,s'kam doni arsytim tjeter...dhe ja qfare doja te them,P.s.Se shum ua kam inati SUPERMODERATOR/VE(por jo te gjithve):)))

edhe per kete arsyen do ta them tjetren here,por te kujtoi se s'ka tbej me Ty.(dhe askend mrenda ketij forumi dardan) gjithsesi mbetesh i pershendetur.

DHE QDO RESPEKT
Natyra.

eeeeee vadha natira , s komqa boj, Postin e supermuderatorit e kum fitu me mund e menquri e pun te pa lodhshme tibe, s'kom qa t'boj mus um xhilozo qishti.

viq nuk ish kadhaj tibe me mrijten qikit post. ere ju primtoj qi kom me mbrojten ere ndiru qikit titudh me ftir e me ner,:biggrin:

hade qishti merum ngrik ashtut malsorqe qish dini ju qaqe :biggrin: ere shtrungom fort

halla e madhe
30-06-12, 14:27
eeeeee vadha natira , s komqa boj, Postin e supermuderatorit e kum fitu me mund e menquri e pun te pa lodhshme tibe, s'kom qa t'boj mus um xhilozo qishti.

viq nuk ish kadhaj tibe me mrijten qikit post. ere ju primtoj qi kom me mbrojten ere ndiru qikit titudh me ftir e me ner,:biggrin:

hade qishti merum ngrik ashtut malsorqe qish dini ju qaqe :biggrin: ere shtrungom fort

Kalimerko_ zogze e halles, urime super_mud_erimi!

purhajr tullovaja e ksaj senjeje:biggrin:

Kalimero
30-06-12, 14:55
Kalimerko_ zogze e halles, urime super_mud_erimi!

purhajr tullovaja e ksaj senjeje:biggrin:

puliza e kalimer's, hajr paq e tu rit nera qi tekuke gzunen pur supermuderimin tem. a pum mer ngrik a jo qishti q apu thu :biggrin:

halla e madhe
30-06-12, 15:15
puliza e kalimer's, hajr paq e tu rit nera qi tekuke gzunen pur supermuderimin tem. a pum mer ngrik a jo qishti q apu thu :biggrin:

Zogze e hadhes,_puliza t'u bofshin pdhavushkat jarabi zot!:biggrin:

Hajde t'marr n'grik e ta dredhi ate qafe t'shtremt:tongue:

jEtA_1
30-06-12, 18:58
Pershendetje per te gjith ata qe jane online uroj te kalojn mir

jEtA_1
30-06-12, 19:00
Gjithashtu nje blic pershendetje per hallen ton duke i uruar nje vikend te bukur me gjithe te dashurit qe ka

Kaqanikasja
01-07-12, 14:04
pershendetje per te gjithe kalofshi nje vikend te mir e te qeteeeeee

Oqeani
02-07-12, 08:26
Pershendetje nga ballkoni me rreze, ejani se dielli eshte i mire per shendet ..... :)

natyra
03-07-12, 01:54
eeeeee vadha natira , s komqa boj, Postin e supermuderatorit e kum fitu me mund e menquri e pun te pa lodhshme tibe, s'kom qa t'boj mus um xhilozo qishti.

viq nuk ish kadhaj tibe me mrijten qikit post. ere ju primtoj qi kom me mbrojten ere ndiru qikit titudh me ftir e me ner,:biggrin:

Kalimero:

hade qishti merum ngrik ashtut malsorqe qish dini ju qaqe ere shtrungom fort

E Valla more Kalimero,Malsoret se kan zakon me mar ngryk burrat.Ato vetem doren ua shtrijn si burri me burr...mos shi kusur'a;)

E sa per postin mire ke than,se vertet gjitha shkoin me merit...s'gjej fjale dote per doni ndryshim,lidhur me parathenjet tua larte...:)

Andaj,Mbetesh i pershendetur dhe i respektum nga-Natyra.

Si dhe per gjithe tjeret antar/e ne vazhdim, marr mundin per ni pershendetje te sinqert dhe respekti...

Natyra.

King Street
03-07-12, 07:33
Pershendetje pėr tė gjithe antarėt e forumit Dardania

Kalimero
04-07-12, 06:59
hade qunu qishti se bodh u bo mo, didhi ka dalen vera ka arllen , shacat pi shdhajfitin gumat ,shackat pu shititen me pantodha t barlla napur sheher, u s'pu guxoj me dalen tibe ,me dalen vet, pum kshirin shackat pu minojn qi um mashtrojn me do hartia a letra a qish pu ju thojn, :biggrin:u pa di pdhavushka katije s'dal viq ku me diten qa me krisen noj kjamet a noj ....,:cool::e kur pum shohin shacat pum lakmojn ere pu dojn mum mit pi xhiluzis.kshtut ma mir pu ri me juve qituqene dekterna t'kapurcen sizona e tyne :biggrin::biggrin:

hade qunu qunu qunu ooooo qunuuuuuuuuuuuu be se shkoj dita ooooo dimela e dimilicaaa, se kush tibe s't ju ka maren as pur letra tibe, heee

elvio
04-07-12, 11:57
Dite verore fantastike,te mrekullueshme per JU Dardane deshiroj.Nje pershendetje speciale per te gjithe bordin drejtues te Dardanise,edhe te perzemert per pershendetje per miqte e mi.

Gjithcka e mire per te gjthe JU!!:smile:

natyra
08-07-12, 20:15
Mirembrema si dhe Pershendetje juve te parafundit..Elvio/Kalimero..E gjithe juve larteee.... Forumistt te Dardaniseee...Uroi qe mire po kaloni ne keto dite vere vapeee....e veqmas per Gurbetqaret,pershendes me deshirat me te mira gjate pushimeve mu ne mesin e juaj gjithe familjareee dhe shoqeriseee...:))))

me shum respekt per te gjithee

Natyra.

selvija
08-07-12, 22:43
Nje pershendetje te ngrohte nga vendi jon i bukur qe flaka na dul nga nxetsia

tipi engjellor
09-07-12, 07:09
Nje pershendetje te ngrohte nga vendi jon i bukur qe flaka na dul nga nxetsia

hahahahah a mike po me ban me qesh e ma flaka na dul e hajt po qysh moj mike me vete nuk na solle shiun hahahahah pershedtjet me te mira per ty.....e shpresoj qe do te flladitet edhe koha hahah

~AnnA~
10-07-12, 19:42
Nje pershendetje te perzemert dhe shume te sinqerte per te gjithe miqt e mikeshat e mia...
uroj te jeni mire te gjithe...

tipi engjellor
10-07-12, 21:09
Nje pershendetje te perzemert dhe shume te sinqerte per te gjithe miqt e mikeshat e mia...
uroj te jeni mire te gjithe...

pershedetjet me te mira per ty mike e nderuar .......

Hajra
13-07-12, 22:07
Nje pershendetje per ju miq te nderuar dardan.

gjini
14-07-12, 22:46
O Ju ma te dashurit e mij miq dhe mike te mia. nje pershendetje te sinqert dhe nje te perzemert per te gjith juve qe me keni mungue kaq shum gjat gjith ksaj kohe qe kam mungue ketu.
Uroj nga zemra qe te jeni te gjith mire dhe ti keni te gjith familjet mire e pushime te kandshme per te gjith ata qe ndodhen per pushime kudo neper bote.

YanYan
15-07-12, 17:24
Nje pershendetje per te gjithe ju :)

Artisti
17-07-12, 14:33
Pėrshėndetje tė madhe pėr kohėgjinjtė e mė tė madhe pėr punėtorėt.
.

Dallandyshja_718
21-07-12, 16:05
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr tė gjithė ju qė e lexoni kėtė postim!

Amina
25-07-12, 21:50
Pershendetje......

Xuki
26-07-12, 11:05
Tfala kini edhe pi meje!

Jana
26-07-12, 18:41
..per te gjith ,,,ne veqanti per Ty qe me shkruve PM ..dhe per Familjen tuaj ...

romansa
28-07-12, 22:27
Pranoni edhe pershendetjet e mia juve qe jeni online!
uroj te kaloni nje fundjave te mire,ashtu siq doni e keni planifikuar!!!

Kalimero
29-07-12, 11:32
ooooo arharadharazora be dijuza e pdhavushka, po a ini a qish ini bee???? pash qikit kapuq a e ka maren madhi dikon pur mu a viq pum doket qishti qe te kuka ra furumi mazun pur mu ,:tongue:
hade gutu gutu gutu purqafum ti oj pdhavushke qi te koke on tu lixu qituqene ,nisja ti e tonashile varg e vi te tona mas teje viq bone i ren mus u shtini qishti ,nisja :biggrin:

lovely
29-07-12, 11:35
ooooo arharadharazora be dijuza e pdhavushka, po a ini a qish ini bee???? pash qikit kapuq a e ka maren madhi dikon pur mu a viq pum doket qishti qe te kuka ra furumi mazun pur mu ,:tongue:
hade gutu gutu gutu purqafum ti oj pdhavushke qi te koke on tu lixu qituqene ,nisja ti e tonashile varg e vi te tona mas teje viq bone i ren mus u shtini qishti ,nisja :biggrin:


O kadhushan musteqezi-e:biggrin:
del ku t`del, MPUQ e ki-e:wink:

Se gati duel bisedojme me vargje ;).

Selam krejtve po iu boj :smile:

Kalimero
29-07-12, 11:44
ooohoooohooo oj lluvic hee:biggrin:
oj pdhavushk me si jishil
ec ta epi i dranafidh
dranafidhin fleta fleta
ec purqafum e mir se t'gjeta :biggrin:

bizbitevi put bojn silam
i mall e i vogel jon qu un kam
mus mut rejt jena udhnu
as i kafe s'ma ki kurku :biggrin:

Naki
29-07-12, 14:45
Nga rruget e vendlindjes ku vapa ka mbrri 36 shkalle te nxehtesis,ju dergoje pershendetje te fresketa,kudo dhe nga do qe te jeni!

e_martumja
29-07-12, 18:40
Nga rruget e vendlindjes ku vapa ka mbrri 36 shkalle te nxehtesis,ju dergoje pershendetje te fresketa,kudo dhe nga do qe te jeni!

Pushime te kendshme ne vendlindje.Pershendetje te gjithve.

Kaltrina
12-08-12, 21:48
O njerez ju pershendes kreeejte anetaret e forumit e moderatoret, e sidomos ata shkrimet e te cileve i kam lexuar dhe me kane pelqyer me shume, per mu krejte jeni te mire, secili me pelqen ne menyren dhe stilin e vete, ska asnje njeri ne FD qe me shkon nerva ose e urrej :rolleyes:, kur po i ndegjoj do do qe e urrejne ose ofendojne njeri tjetrin bash po quditem se ketu token e babes skemi me e nda, nejse gjithkush e ka per veti, e sidomos keto kohet e fundit qe jam bere prape aktive ne forum, FD me ka hy ne gjak e spo muj bile nje here ne dite pa u kyq, pa lexu e pa shkru, forumi ka nevoje per pak me shume pozivitet dhe mirekuptim, nejse boll e zgjata, ntm gjume te embel...

Xuki
12-08-12, 22:03
pėrshėndetje o njerėz tė mirė....po a jeni a si jeni?

natėn e mirė

Xuki

emine
12-08-12, 22:25
Kesh tuj ju pershendet,po sun gjeta ni kange tallava:tongue:

Naki
13-08-12, 18:06
Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Denim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33030), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)


Pershendetje Verore kudo dhe nga do qe te jeni,veqanarisht juve kendej pari!

murrizi
13-08-12, 18:08
Gjithsesi,
Pėrshendetje edhe pėr tya Naki.
Pėrshėndetje popull.

lovely
13-08-12, 18:16
Gjithsesi,
Pėrshendetje edhe pėr tya Naki.
Pėrshėndetje popull.


Pershendetje mixha Murriz.

A po te rrihet vet?:biggrin:

Iu shnes tanve me kajken; Pina jupi, jalla kakakolla :D

murrizi
13-08-12, 18:18
Pershendetje mixha Murriz.

A po te rrihet vet?:biggrin:

Iu shnes tanve me kajken; Pina jupi, jalla kakakolla :D
hiq s'pom rrihet, jaran.
jupi, kakakolla,..... ranoja ranoja lirisht edhe pak :wink:
Pėrshendetje edhe tye.
me t'marr ngryk a naj sen besoj qe ska nevoj a po ?

lovely
13-08-12, 18:20
hiq s'pom rrihet, jaran.
jupi, kakakolla,..... ranoja ranoja lirisht edhe pak :wink:
Pėrshendetje edhe tye.
me t'marr ngryk a naj sen besoj qe ska nevoj a po ?
Mire qe u bonem jarana, se jaranesha jem mu ka idhnu diqka:biggrin:

Jupi, kakakolla, rasoj...:biggrin:

A e qpejt jom, ta ngjehi edhe pa u marre ngryke ;)

gazi-de
13-08-12, 22:40
ju pershendes...

Kalimero
13-08-12, 22:50
uu qiiiiiiiiiiqeeeeeeeeeeee a viq u si supermuderator pu ju sho qerve qa pu bani a qa u bo mare qishtutneee!!!!!!!!!!!

eevvvvvv qish pum doket gajbet be :tongue:. Ani kshiri qishti qish rin urt, kishe na nuk lixojna rezil tema :biggrin:

qikit kurkes e kom pas bo qati lujtarit me na heken idhat e qe ,a pu shihni qi s'pat qare pa um nguu.. ooo tuta kish dalen pi gjineteit tibe .hade pur hajr na koft ki bidat


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Bajlozi i Zi+, Codexx, gazi-de, jadore, LOJETARI, ssara

gazi-de
13-08-12, 22:57
uu qiiiiiiiiiiqeeeeeeeeeeee a viq u si supermuderator pu ju sho qerve qa pu bani a qa u bo mare qishtutneee!!!!!!!!!!!

eevvvvvv qish pum doket gajbet be :tongue:. Ani kshiri qishti qish rin urt, kishe na nuk lixojna rezil tema :biggrin:

qikit kurkes e kom pas bo qati lujtarit me na heken idhat e qe ,a pu shihni qi s'pat qare pa um nguu.. ooo tuta kish dalen pi gjineteit tibe .hade pur hajr na koft ki bidat


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Bajlozi i Zi+, Codexx, gazi-de, jadore, LOJETARI, ssara
urime titlli se punen e par te bethprapt paske be faqen e zeze na paske qike,rrishem qatu mas gardhi u knaqshem tybe se pritojshem me shkru tash po duhet se na marin per goja e bile bile edhe shajn:biggrin:
shnetje per ty:smile:

Albonita
14-08-12, 16:28
ju pershendes...

Edhe une ty.:wink:

Po ashtu nje pershendetje te madhe per Dardanine:wink:

LuLjaa
14-08-12, 18:00
Heeyy njerezz Pershendetjeee ,,,, uaaaa sa miree

Alima, Codexx, Elina+, Fshatari, gazi-de, jadore, Kalimero+, LOJETARI, lovely, Oqeani


:D

lovely
14-08-12, 18:21
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Alima (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32864), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)+, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Stuhi Rere (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32920)

Selam alejkym be dijuza be:wink:

Neferta
14-08-12, 19:46
Moti nuk jeni mbledhe aq shum ju pershendes.
Alima (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32864), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Denim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33030), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

edhe te tjere

murrizi
14-08-12, 20:35
ku more emri jem, per pak qe mungova ma shlyt edhe emrin, edhe namin.
10 vjet ktu tuj qa kopalla, a durohet kjo ?!

Megjithatė pėrshėndetje popull liridashės e paqėsor.

lovely
14-08-12, 21:36
Qish bre e keni harru Murrizin, bre emni iu harrofte juve?:biggrin:

MURRIZ, pershendetje, moti nuk t`kam pa:biggrin:


Shkova me t`kujtu me ni kange haaaaaaaaaaaaaa:tongue:

emine
14-08-12, 22:12
shyqyre se vec niher me paska kape radari,,,,,amoni mos bahi piqpirika me ma marre emnin naper goje

hajte nate te kandshme,

natyra
15-08-12, 04:59
Pershendetje,Emine...Pershendetje per te gjitheee..E ne veqanti per Murrizin...desha t'them,se njesoi qenkemi me vite,per nga Forumet.Ti ketu ne Dardani,E une atje ne Shqiperi...lool!
DO T'THOJA shyqyr qe kam pasur dhe armiq Kosovar nga ai Forum:P(cilin besoi se njefe dhe ti)...Drejtuar nga shqiptar te Shqiperis pikerisht!..Se do isha hakmmarr ndaj teje,(per perjashtimin tim)nga atje!;)

Por qe thash,shyqyr qe kam pas dhe armiq Kosvar..E tash,nuk kam si te hakmerrem..por prap e them,se hakmmarjet nuk i preferoi mes pales shqiptaro-shqiptar...(pavaresishte se ana juve te shumtet nuk na shohin si shqiptar)..por vetem si Kosovar.Ashtu!Megjithate,me pelqen t'ia le kohes...dhe koha sheron,ose shkatrron..njeren pa qare e ben:)

pa keqkuptim e kisha....meqe,ku i dihet,mund dhe te jeni ni nder antaret e FSH?E qe beni pjes dhe nga ketu ne Dardani...,,dhe ndoshta me pak,ndoshta me shum (ke bere ndryshime ndaj meje) si disa atje...!

P.s.perderisa e njejta Rugovase jam dhe ketu.:)

murrizi
15-08-12, 09:02
Qish bre e keni harru Murrizin, bre emni iu harrofte juve?:biggrin:

MURRIZ, pershendetje, moti nuk t`kam pa:biggrin:


Shkova me t`kujtu me ni kange haaaaaaaaaaaaaa:tongue:

oooo kadal kadal se m'kupe tuj m'shtėrngu, ma zune frymen plakut bijo.

ok hajt krisja pro nji konge, mos pot idhnohet jarani se ?

P.s. kur mora vesh qe ti veq e ke nji jaran (s'qo pluhun, jaran apo jaranesh) unė po tėrhiqem, sepse kah na e kemi zakon aty ku bojn shoqni dy vet, i treti rri pshtet.

lovely
15-08-12, 09:17
oooo kadal kadal se m'kupe tuj m'shtėrngu, ma zune frymen plakut bijo.

ok hajt krisja pro nji konge, mos pot idhnohet jarani se ?

P.s. kur mora vesh qe ti veq e ke nji jaran (s'qo pluhun, jaran apo jaranesh) unė po tėrhiqem, sepse kah na e kemi zakon aty ku bojn shoqni dy vet, i treti rri pshtet.


O jarani mu ka idhnu ashtu ashtu:biggrin:

Miremengjesi Murriz, hiq nuk t`kom shtrengu:tongue:

l91ZHsy9H_I&feature=relmfu

murrizi
15-08-12, 09:21
Thanx jaran,
reflekton njeri i hareshem, po dojshe me jetu 110 vjet .

Zero Cool
15-08-12, 10:41
Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!
dhe extra per ju qe jeni online.


Zero Cool, Bajlozi i Zi, Denim, elvio, emine, lovely, Makresh, murrizi

murrizi
15-08-12, 11:29
Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!
dhe extra per ju qe jeni online.


Zero Cool, Bajlozi i Zi, Denim, elvio, emine, lovely, Makresh, murrizi
Pėrshendetje edhe pėr tya ZC. mir se je kthy prej tu kosove njeri.
Hajt kallzoju qetu (mos prito) njerzimit qe kosova ish mire, kish perparu e qeso gjanash te mira.

natyra
15-08-12, 17:30
Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!
dhe extra per ju qe jeni online.


Zero Cool, Bajlozi i Zi, Denim, elvio, emine, lovely, Makresh, murrizi

Mire se u riktheve Z.COOL
Si ia kalove ne pushime,mire:smile:Na paska marr malli ti lexoim shkrimet tua...
doni t're nga vendi,si ishin njerzia,familja ne pergjithesi...
P.s.u ktheve vet,a vet i dyti..lol:tongue:,,kete ta kisha than diku dhe ne ni tem,gjate pushimeve sa ishe ne Ks/Shiperi..:smile:...dhe gjate ke nej hallall...(te kisha zili)shoki

Gjitha t'mirat tutje...

emine
17-08-12, 09:50
e pershendes veten time,duke i uru nje dite te kendshme
kush done le te merr pjese ne ket urim

Zero Cool
17-08-12, 09:58
Pėrshendetje edhe pėr tya ZC. mir se je kthy prej tu kosove njeri.
Hajt kallzoju qetu (mos prito) njerzimit qe kosova ish mire, kish perparu e qeso gjanash te mira.

flm murriz, te pershendes ty
po more qysh ska perparu :biggrin:

Mire se u riktheve Z.COOL
Si ia kalove ne pushime,mire:smile:Na paska marr malli ti lexoim shkrimet tua...
doni t're nga vendi,si ishin njerzia,familja ne pergjithesi...
P.s.u ktheve vet,a vet i dyti..lol:tongue:,,kete ta kisha than diku dhe ne ni tem,gjate pushimeve sa ishe ne Ks/Shiperi..:smile:...dhe gjate ke nej hallall...(te kisha zili)shoki

Gjitha t'mirat tutje...

flm natyra, te pershendes gjithashtu

ps: vete i 700nti jam kthy

e pershendes veten time,duke i uru nje dite te kendshme
kush done le te merr pjese ne ket urim

kure sje per veti sje as per n`gjeti :biggrin: po marre pjese veq mos thuj qe kush sta uroj diten e kendshme :wink:

Zero Cool
17-08-12, 10:05
Vikend te kendhsem per te gjithe juve e veqmas per juve qe jeni online:

Zero Cool, Bajlozi i Zi, emine, Giovanni, GURI SYLAJ, LaCoStA, lovely, Murgesha

ps: Alima mire se je kthy dhe per pak te iku vendi im i SM :tongue:

dAdA_DriTe
17-08-12, 12:33
pershedet dada te gjith pa dallim

Denim
17-08-12, 17:36
Ju uroj fundjavė tė bukur duke ju kėshillu tė mos hani shumė bakllava se ju `kapė` barku !


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431418_369797033088808_1730221311_n.jpg


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293036_368748566526988_145097888_n.jpg

natyra
18-08-12, 04:06
flm natyra, te pershendes gjithashtu

ps: vete i 700nti jam kthy
hahaha me qfare kuptimi athua?a po s'paska per ty..dhe quni im-keshtu..:)"Burri duhet mu lidh per ni hu thojshin t'vjetrit...

dhe nihere pershendetje,ne fund t'wikendi...urime dhe "Fiter Bajrami" per diten e "Diell"Ty dhe gjithe shqiptarve te Kombit...nga ketu ne dardani!ne veqanti,(atyre pa shamia dhe mjekrra ne koke)!


me respekt

..Natyra.

lovely
18-08-12, 06:07
Neferta miremengjesi t`kofte:smile:

E ju demela qe i prisht kauqat tu flejt, :biggrin:kur t`qohni qathere Miremengjesi e keni :wink:

Ni pershndetje speciale shkon vetem per jaranin tim te ri; Murriz Agen:biggrin:

Me kangen; Kur jom kane o djale i ri :D

Neferta
18-08-12, 06:17
Neferta miremengjesi t`kofte:smile:

:D

Edhe juve gjithashtu ju deshiroj gezuar festen juve dhe te gjith atyre qe e festojne. E sa per ''demela'' eshte vikende e gjumi i embel.

jEtA_1
18-08-12, 18:23
Nje pershendetje per te gjithe antaret e forumit njiherit urime fiter bajramin te gjith besimtarve islam uroj qe kjo fest te ju gjej shendosh e mir dhe te jeni afer familjarve tuaj te keni sofra te bollshme dhe te mos ju mungoj asgje ne ket fest

Denim
18-08-12, 19:17
Me rastin e festės sė Fitėr Bajramit ju pėrgėzoj pėr pėrmbushjen e njėrit prej obligimeve kryesore tė fesė islame, duke ju uruar Fitėr Bajramin, e duke e lutur Zotin e Madhėrishėm qė gjithė atyre qė kanė agjėruar tė jua ketė pranuar agjėrimin, lutjet, ibadetet dhe punėt e mira qė i kanė bėrė gjatė kėtij muaji nė shenjė respekti ndaj Krijuesit Fuqiplotė.

Edhe ata qė pėr ndonjė aryse nuk kanė mundur tė agjėrojnė i lutem Zotit tė Madhėrishėm qė tė ua falė mėkatet.

Uroj qė nė shtėpitė tuaja tė mbretėrojė mirėqenia, prosperiteti, toleranca e dashuria pėr njeriun.

Me rastin e kėsaj dite, le t'i lutemi Zotit tė Madhėruar, qė tė na drejtojė e tė na forcojė besimin nė Tė, e tė na ruajė nga tė ligat e nga intrigat!

Na udhėzo o Zot nė rrugėn e drejtė, e shtona dashuri e vėllazėri midis nesh, pėr tė mirėn e fesė e tė kombit shqiptarė!

Kalimero
19-08-12, 09:53
oohooooo arharazodha be a ini a qish ini, tum falni be qi s'mujta me ju purshundet qather si e fala bajramin , kesh me abdes tibe, e bodh pata qef me i ndru do purqafime sot viq me aliman, ju qerat sod ma boni hadhadh . Hade alime sot mus um rifuzo ,rispekto abdesine e e e e ...., be .:biggrin: Gutu gutu gutgu :biggrin:

juve qerve .pur hajr fiter Bajrami ,:biggrin:

Hajra
19-08-12, 13:46
Nje pershendtje blic per juve miqe te forumit Dardan, siq duket na ka met dardanija ne vasha, asi bre shqipnia, :biggrin:

Neferta
20-08-12, 22:11
i paski dhen turr dardanis - ju pershendes kallabllak
ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), legjenda2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33182), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), tipi engjellor (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27327), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)

murrizi
20-08-12, 22:14
i paski dhen turr dardanis - ju pershendes kallabllak
ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), ado (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), legjenda2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33182), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), , Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), tipi engjellor (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27327), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)
Pėrshedetje Nefrta, pėrshėndetjev tė nderuar-ara.
Mua mė duhet tė ju lė lamtumirėn pėr sonte. Have a nice trip qysh po thojn gjinja n'dit sodit.

Gega 1
20-08-12, 22:17
i paski dhen turr dardanis - ju pershendes kallabllak
ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), legjenda2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33182), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), tipi engjellor (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27327), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)
Neferta,rrnofsh!
Meriton respekt per lajmet e rendesishme qe na sjell!

tipi engjellor
20-08-12, 23:18
i paski dhen turr dardanis - ju pershendes kallabllak
ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), legjenda2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33182), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), tipi engjellor (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27327), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)


o flm flm ...pershendes edhe une ty.....

Denim
21-08-12, 16:32
i paski dhen turr dardanis - ju pershendes kallabllak
ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), legjenda2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33182), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), tipi engjellor (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27327), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)

Unė paskna mungu :D

Dardanesha
22-08-12, 20:42
Ntm te gjitheve gjume te embel se sonte du me ra me fjet heret (bara me pula edhe pse skena pula jau di vaktin) :biggrin: (denim mos qesh me dhembet e mi ti) :smile: ...

Denim
22-08-12, 20:56
Ntm te gjitheve gjume te embel se sonte du me ra me fjet heret (bara me pula edhe pse skena pula jau di vaktin) :biggrin: (denim mos qesh me dhembet e mi ti) :smile: ...

Jo nuk qeshi me dhėmbėt e tu por me faktin se knusi i i zgjonė ata qė flejnė me pulat :biggrin:

Dardanesha
23-08-12, 08:25
Jo nuk qeshi me dhėmbėt e tu por me faktin se knusi i i zgjonė ata qė flejnė me pulat :biggrin:

ahhaha sje normal ti ok te pershendes e klm :wink:

Denim
23-08-12, 08:34
ahhaha sje normal ti ok te pershendes e klm :wink:

E paske knusin dembel sepse tė zgjoi vonė :D

Dardanesha
23-08-12, 12:58
E paske knusin dembel sepse tė zgjoi vonė :D

jo bre kur jam kyq ne FD i kam pas krejte punet e kryera te shpija , biile bile prej punes kam shkru, e sa per dembeli, sado qe knusi eshte demel pula e qokat te kryt hahahaha :redface:

Denim
23-08-12, 13:39
jo bre kur jam kyq ne FD i kam pas krejte punet e kryera te shpija , biile bile prej punes kam shkru, e sa per dembeli, sado qe knusi eshte demel pula e qokat te kryt hahahaha :redface:

Me fjalė tė tjera pula qenka ma knus se knusi :D
Tė pėrshėndes.

Dardanesha
23-08-12, 14:28
Me fjalė tė tjera pula qenka ma knus se knusi :D
Tė pėrshėndes.

paj varet se per qka eshte fjala, burri te na fol veq ni her :smile :( se e zgjatem pak shume kete punen e knusit) :biggrin:

Denim
23-08-12, 14:30
paj varet se per qka eshte fjala, burri te na fol veq ni her :smile :( se e zgjatem pak shume kete punen e knusit) :biggrin:

Flet njė herė sepse nuk ka drejt tė flasė mė shumė nga pula :D
Mos i desh dhėmbėt :biggrin:

Dardanesha
23-08-12, 14:43
Flet njė herė sepse nuk ka drejt tė flasė mė shumė nga pula :D
Mos i desh dhėmbėt :biggrin:

NCUK seshte e vertete besom, e sa per dhembe OK qe :smile:

Denim
23-08-12, 14:45
NCUK seshte e vertete besom, e sa per dhembe OK qe :smile:

Tė besova :D tash ma mirė se nuk tė shihen ato dy zbraztirat pėrpara :biggrin:
A po na jep nga njė kafe apo si ėshtė rendi kėtu ?

Dardanesha
23-08-12, 15:16
Tė besova :D tash ma mirė se nuk tė shihen ato dy zbraztirat pėrpara :biggrin:
A po na jep nga njė kafe apo si ėshtė rendi kėtu ?


ahahahah ok hajde pot pres te kafja e forumit ne byfe se ketu skam kafe :wink:

Denim
23-08-12, 15:52
ahahahah ok hajde pot pres te kafja e forumit ne byfe se ketu skam kafe :wink:

Nisu ti se erdha pėr 2 minuta :D

romansa
23-08-12, 16:02
pershendetje...

Alima
23-08-12, 20:27
...

Kush eshte qaty posht ma e para? Kush?http://images.zaazu.com/img/male18-male-thinking-eyebrows-up-smiley-emoticon-000060-large.gif

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Alima (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32864), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Codexx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33177), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Denim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33030), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477)+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), Kalimerja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33189), Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001)+, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)


Pershendetje te gjitheve ,me se shumti NR1 !... number 2 ... 3 ,4,6,7,,9,10,11,12,14, 15!


..

Jana
24-08-12, 05:32
..ju pershendes te gjithve ...ju uroj dite t'buker...dhe vikend sa me te qet ...

,,,Jana ...

Dardanesha
24-08-12, 22:33
Ntm gjume te embel...

tipi engjellor
25-08-12, 07:34
nje pershendetje per te gjithe.....shperndane ngapak pershedtjen e boll do te dal....hahahahahahah

Dardanesha
25-08-12, 21:50
Ntm te gjitheve, gjume te embel, boll ke ma :biggrin:

emine
25-08-12, 22:37
...

Kush eshte qaty posht ma e para? Kush?http://images.zaazu.com/img/male18-male-thinking-eyebrows-up-smiley-emoticon-000060-large.gif

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Alima (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32864), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Codexx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33177), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Denim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33030), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477)+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), Kalimerja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33189), Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001)+, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)


Pershendetje te gjitheve ,me se shumti NR1 !... number 2 ... 3 ,4,6,7,,9,10,11,12,14, 15!


..

Alime kalimerki ja ka ni zanin qesaj pune,sa po shofe une krah per krah me Bajluzin ti po,,,,qekjo ke me deshmi,,,,,
tash je ka shkoqesh gjum vec nejse e lexone najher kure je ngalishum

Zero Cool
26-08-12, 12:51
Pershendetje per juve ON dhe juve qe vini pastaj

Buqja_ch, Codexx, Dushku, elvio, emine, jadore, jEtA_1, Luizza, procedo, SANTANA-29, Shpat, turisti

Buqja_ch
26-08-12, 13:02
Pershendetje per juve ON dhe juve qe vini pastaj

Buqja_ch, Codexx, Dushku, elvio, emine, jadore, jEtA_1, Luizza, procedo, SANTANA-29, Shpat, turisti


Pershndetje edhe per Ty ,Z.C e flm

Alima
26-08-12, 13:40
...

Emiiiinjoooo ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


.

emine
26-08-12, 15:26
...

Emiiiinjoooo ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


.

mos em thirr se jam ba xeher sote

Dardanesha
26-08-12, 21:20
Ntm gjume te embel te gjitheve...

Denim
26-08-12, 21:29
Ntm gjume te embel te gjitheve...

Te te puth syrin qe te me shohesh ne enderr te te puth buzen qe te flesh me embel, te te puth ne faqe te ndihesh me mire, me 100000 te puthura te uroj naten e mire

Kalimero
26-08-12, 22:05
Tema: 14,714, Postime: 1,775,300, Anėtarėt: 18,716
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, pDHavushka


eeeejjjjj apum bojn sit be a pum doket qi tek um paska arllen ni pDHavushke qituqeneee.:eek:

ooooj lluvic gutu gutu gutu kshire pi k ai ka dajt , a i ka dhomt e radha , ere be kshir a osht qasishne sagdham e p apurdort bee. ooo gutu gutu guuutu gutuuuu :eek::biggrin:

pDHavushka
26-08-12, 22:07
Tema: 14,714, Postime: 1,775,300, Anėtarėt: 18,716
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, pDHavushka


eeeejjjjj apum bojn sit be a pum doket qi tek um paska arllen ni pDHavushke qituqeneee.:eek:

ooooj lluvic gutu gutu gutu kshire pi k ai ka dajt , a i ka dhomt e radha , ere be kshir a osht qasishne sagdham e p apurdort bee. ooo gutu gutu guuutu gutuuuu :eek::biggrin:


mir se t gjeta dijuz

fort mke purmen ti mue. qishti lej tona qato qerat ere hadje po knaqum

dajt i kam pej padjeve, dhomt i kom njo po njo jo, paperdor jom demek sagdham qin pur qin

hajde ni purshundetje edhe ni tpurqafne

emine
26-08-12, 22:10
mir se t gjeta dijuz

fort mke purmen ti mue. qishti lej tona qato qerat ere hadje po knaqum

dajt i kam pej padjeve, dhomt i kom njo po njo jo, paperdor jom demek sagdham qin pur qin

hajde ni purshundetje edhe ni tpurqafne

Pllavushk nese sje n'cellafon e paketun qeki miqja jem nuk t'furmat,e ti qish dush tash,n paq hesap me ngajte naper forum pi ti dho apangat e mija se ma leht te vje,,,,edhe ni sen ky ha pirpeq shume,a di ti me qit qasoje


Jaran le se te nxuna ksi hovi,,,,,:biggrin:

Kalimero
26-08-12, 22:11
mir se t gjeta dijuz

fort mke purmen ti mue. qishti lej tona qato qerat ere hadje po knaqum

dajt i kam pej padjeve, dhomt i kom njo po njo jo, paperdor jom demek sagdham qin pur qin

hajde ni purshundetje edhe ni tpurqafne

aaaaaaa kadale dijuze kadaleeee,pum vika mare tibe :redface:, prit i her t'bona pak hazer se kshtu s'muj tibe s' muj , ik ik ik qaqe ik be .oo ik put tham >


qishti vjen alima ere t'karzan qish kom qef mum purqafen . Viq ajo e din qish :biggrin:

Kalimero
26-08-12, 22:13
Pllavushk nese sje n'cellafon e paketun qeki miqja jem nuk t'furmat,e ti qish dush tash,n paq hesap me ngajte naper forum pi ti dho apangat e mija se ma leht te vje,,,,edhe ni sen ky ha pirpeq shume,a di ti me qit qasoje


Jaran le se te nxuna ksi hovi,,,,,:biggrin:

eeh qashtutne miqe, karazaj qi s'osht sagdhanm e papurdort ,thuj ik ik ik qaqe .:biggrin:

pDHavushka
26-08-12, 22:13
aaaaaaa kadale dijuze kadaleeee,pum vika mare tibe :redface:, prit i her t'bona pak hazer se kshtu s'muj tibe s' muj , ik ik ik qaqe ik be .oo ik put tham >


qishti vjen alima ere t'karzan qish kom qef mum purqafen . Viq ajo e din qish :biggrin:


hajt shko r(r)uju, krehu, mrehu dijuz

alimes edhe atyne pDhavushkave qera karxoju qi e ke gjet dashnijen e jets tibe.

Dardanesha
27-08-12, 22:08
Ntm gjume te embel te gjitheve...

Lona
28-08-12, 11:52
nje pershendetje te madhe per gjithe anetaret e forumit...qe jane ose s'jane online..

natyra
28-08-12, 14:54
Per gjithe ju online,dhe tjeret ne vijim te paskohshme...ju pershendes miresisht dhe sinqerisht:))))

Natyra.

Artisti
28-08-12, 18:55
Edhe unė i pėrshėndes tė gjithė ata qė emrat e tyre figurojnė nė lidhje, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt po lexojnė nė kėto momente por nuk figurojnė nė lidhje, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt as nuk figurojnė e as nuk lexojnė nė kėto momente, i pėrshėndes edhe ata qė janė nė listėn e injorimit, i pėrshėndes edhe ata qė kanė nga dy pseudonima, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt kanė mbetur besnik ndaj njė pseudonimi, i pėrshėndes edhe ata qė dikur shkruajtėn, ikėn dhe nuk u kthyen( si nika) :), i pėrshėndes edhe ata tė cilėt erdhėn si tė ri kėtu por nuk munden me gjet veten, i pėrshėndes edhe ata e ato qė janė nė listėn e Banit por qė nė kėto momente nuk mund ta lexojnė kėtė pėrshėndetje, i pėrshėndes edhe ato e ata tė cilėt kėrkojnė fshehjen por nuk e gjejnė, i pėrshėndes edhe frikacakėt e edhe tė fortit, i pėrshėndes edhe ihaaaaa.
Pikė

elvio
28-08-12, 19:03
Edhe unė i pėrshėndes tė gjithė ata qė emrat e tyre figurojnė nė lidhje, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt po lexojnė nė kėto momente por nuk figurojnė nė lidhje, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt as nuk figurojnė e as nuk lexojnė nė kėto momente, i pėrshėndes edhe ata qė janė nė listėn e injorimit, i pėrshėndes edhe ata qė kanė nga dy pseudonima, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt kanė mbetur besnik ndaj njė pseudonimi, i pėrshėndes edhe ata qė dikur shkruajtėn, ikėn dhe nuk u kthyen( si nika) :), i pėrshėndes edhe ata tė cilėt erdhėn si tė ri kėtu por nuk munden me gjet veten, i pėrshėndes edhe ata e ato qė janė nė listėn e Banit por qė nė kėto momente nuk mund ta lexojnė kėtė pėrshėndetje, i pėrshėndes edhe ato e ata tė cilėt kėrkojnė fshehjen por nuk e gjejnė, i pėrshėndes edhe frikacakėt e edhe tė fortit, i pėrshėndes edhe ihaaaaa.
Pikė

Edhe une,por vecanerisht ju.:smile:

Artisti
28-08-12, 19:11
Edhe une,por vecanerisht ju.:smile:Tė falenderoj shumė i nderuari elvio.


Ti je vetė i veēant..

Dardanesha
28-08-12, 21:44
Edhe unė i pėrshėndes tė gjithė ata qė emrat e tyre figurojnė nė lidhje, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt po lexojnė nė kėto momente por nuk figurojnė nė lidhje, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt as nuk figurojnė e as nuk lexojnė nė kėto momente, i pėrshėndes edhe ata qė janė nė listėn e injorimit, i pėrshėndes edhe ata qė kanė nga dy pseudonima, i pėrshėndes edhe ata tė cilėt kanė mbetur besnik ndaj njė pseudonimi, i pėrshėndes edhe ata qė dikur shkruajtėn, ikėn dhe nuk u kthyen( si nika) :), i pėrshėndes edhe ata tė cilėt erdhėn si tė ri kėtu por nuk munden me gjet veten, i pėrshėndes edhe ata e ato qė janė nė listėn e Banit por qė nė kėto momente nuk mund ta lexojnė kėtė pėrshėndetje, i pėrshėndes edhe ato e ata tė cilėt kėrkojnė fshehjen por nuk e gjejnė, i pėrshėndes edhe frikacakėt e edhe tė fortit, i pėrshėndes edhe ihaaaaa.
Pikė


Kuuuuuuuu qfare pershendetje qysh ske pritu me shkru se :biggrin:,


Une si qdo mbremje , Ju uroj naten e mire dhe gjumin e embel :smile:

Neferta
28-08-12, 22:29
...........gjithashtu .

Sulltan-Alim
29-08-12, 22:11
Selam Alejkum qetu, te gjitheve,

Codexx
29-08-12, 22:28
Selam Alejkum qetu, te gjitheve,

Alejkum Selam Sulltan Sylejman

Domira
30-08-12, 11:56
Pershendetje per te gjithe miqt e forumit. Nje fundjave te bukur ju uroj.

http://www.musicsongz.com/wp-content/uploads/2011/03/Animated-1.jpg

Naki
30-08-12, 13:02
Pershendetje per te gjithe miqt e forumit. Nje fundjave te bukur ju uroj.

http://www.musicsongz.com/wp-content/uploads/2011/03/Animated-1.jpg

Ky imazh i bukur qė reflektonė thjeshtėsi dhe bardhėsi i mbėshtjellur me lėgura miqėsore arriti nė dritaren virtuale time,faliminderit !

Domira
30-08-12, 22:46
Ky imazh i bukur qė reflektonė thjeshtėsi dhe bardhėsi i mbėshtjellur me lėgura miqėsore arriti nė dritaren virtuale time,faliminderit !

Me vjen mire qe te pelqeu Naki :smile:

Te pershendes

Giovanni
31-08-12, 08:41
O njerzi nje pershendetje te madhe per juve ...

lazdrani
31-08-12, 08:55
Giovanni pershendetje edhe ty Loqkaman.Aje si je.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Giovanni
31-08-12, 08:58
Giovanni pershendetje edhe ty Loqkaman.Aje si je.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifGjalle dhe pak .... Po ti si po ja kalon ne ate nahi o hejjj ? :biggrin:

haneza
31-08-12, 21:30
pershendetje per te gjith juve .

natyra
04-09-12, 06:11
Gjesi Elvio:smile:per momentin dukeni online i nderuar..Te uroi nje dite te mbare per sot Ty dhe gjithe TJERVE ne vazhdim....

per te gjithe respekt
Natyra.

kimi111
04-09-12, 18:08
gjithashtu pershendetje per te antaret mbramje te bukur

achiles
04-09-12, 21:02
Pėrshendetje nga mahalla jonė full of shyhret :biggrin:

halla e madhe
04-09-12, 21:08
Pėrshendetje nga mahalla jonė full of shyhret :biggrin:

..gjithashtu mbetesh i pershendetur nga ODA jone e madhe e gazmuar!

Dardanesha
04-09-12, 22:50
Ntm gjume te embel te gjitheve...

Neferta
05-09-12, 06:33
mirė mėngjesi milet

natyra
05-09-12, 18:42
Mirmbrema Neferta...(edhe pse nuk qenke on per momentin),,,dhe per gjithe juve qe jeni online dhe qe nuk jen...Ju deshiroi nje mbremje te harmonizuar familjare dhe me gjere....

per te gjithe respekt
Natyra.

Neferta
05-09-12, 19:47
....Githashtu juve dhe te gjith atyre qe kontribojne me maturi dhe me shrimet konstruktive i sjellin popullit sado pake ne rreze drite
Bajlozi i Zi, Diana007, elvio, emine, Gega 1, Hajra, halla e madhe, lovely, Oqeani, Sulltan-Alim, Zanzi/M

Jana
05-09-12, 21:09
...ndejen e mir juve ,,,, pershendetje per te gjith .....

Jana dhe Dioni ....................

e_martumja
05-09-12, 21:11
...ndejen e mir juve ,,,, pershendetje per te gjith .....

Jana dhe Dioni ....................

Prit ta kafshoj Dionin ahaahah


KLM

Dardanesha
05-09-12, 22:10
Ntm gjume te embel te gjitheve (une spo i ceku keta e ata siq po bojne disa anetare, per mua te gjithe jane te barabarte) :cool: All the best...

Naki
06-09-12, 09:49
Bona-us (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33204), Codexx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33177), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), Gentiani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15806), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087)


Rrallė herė kam vrejtur kėtė formacion dhe si tė tillė ju konsederoj miqė tė veqantė,andaj edhe pėrshėndetja ėshtė speciale duke ju deshiruar njė ditė tė mirė!