PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Naki
24-05-07, 17:36
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Duke ju dėshiruar njė pasdite tė mirė,ju pėrshėndes tė gjithėve, e nė veqanti juve ēė jeni nė kėto momente online


Naki

vjeshta
24-05-07, 17:38
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Duke ju dėshiruar njė pasdite tė mirė,ju pėrshėndes tė gjithėve, e nė veqanti juve ēė jeni nė kėto momente online


Naki

Flm dhe nje pasdite te bukur edhe juve .

Linka_pz
24-05-07, 17:47
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Duke ju dėshiruar njė pasdite tė mirė,ju pėrshėndes tė gjithėve, e nė veqanti juve ēė jeni nė kėto momente online


Naki

Pershendetje i nderuar gjithashtu ju uroj nje pasdite dhe mbremje te kendshme ,duke ju falenderuar per pershendetjen!
Me respekt Linka_Pz

instruktori
24-05-07, 20:23
Faliminderit per pershendetjet e juaja.

Gjithe ashtu jeni edhe ju te pershendetur nga ana jone.
Instruktori

turisti
25-05-07, 00:25
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Duke ju dėshiruar njė pasdite tė mirė,ju pėrshėndes tė gjithėve, e nė veqanti juve ēė jeni nė kėto momente online


Naki

Naki Zotri,

Faleminderit shume. Te pershendes gjithashtu,pak me vonese,por nga zemra.

Rrugaēi botėror,
TURISTI.

selvija
25-05-07, 00:31
Pershendetje Naki kjo lule qofte bashke me ju..
http://off1.nearbyhome.com/images/sexiluv/aloha/animation4oc0.gif (http://www.sexiluv2.com/)

arton bala
25-05-07, 15:39
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)


Duke ju dėshiruar njė pasdite tė mirė,ju pėrshėndes tė gjithėve, e nė veqanti juve ēė jeni nė kėto momente online


Naki

Pershendetjet me te mira edhe per ty Naki, me deshire qe te kaloni kete te premte sa me mire. :smile:

Murgesha
25-05-07, 20:16
Tema: 6,757,
Postime: 598,755,
Anėtarėt: 8,771
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, rrebel (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22449)

Pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e Dardanisė.

Giovanni
25-05-07, 23:45
Ē'kemi ndonjė tė re?
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 343 (25 anėtarė dhe 318 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), DEBATIKU (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22424), deni12345 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22439), Dollogozhda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22420), fisniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15058), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mosy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22059), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Dardania.de Statistikat Tema: 6,757, Postime: 598,821, Anėtarėt: 8,775
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, turp (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22453)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Sot festojnė ditėlindjen ladi105 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17991) (22)


Pershendes shume ata qe jan online..... Giovanni

~AmaZonA~
26-05-07, 00:29
Njė pershendetje te ngroht pėr tė gjithė :smile:

Albanian eX|PerT
26-05-07, 01:11
Per te gjithe nje pershendetje nga ana ime...

me subtilitet
experti!

LuLjaa
26-05-07, 02:59
Pershendetje per gjithe ju qe jeni online per momentin, ju deshiroj Argetim te kendeshum.


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 00:58.
ardiani22 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21854), fordi666 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22468), liburne (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22434), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lonaaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21404), mexi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22467), mohican (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22455), Penesti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21925),
sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), tina555 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22463), toni_montana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22465), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)

Virti
26-05-07, 03:00
flm Lule, gjithashtu! :smile:

egi
26-05-07, 19:11
te gjithve nje blic pershendetje

~AmaZonA~
26-05-07, 20:15
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 17:35.
agronarsim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22482), Albani07 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22447), alush deda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22508), bos_boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22511), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), ERIDION (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22359), gjenti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22472), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Martanesh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22458), ninnela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19546), orest (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22509), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), Tequila33 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22510), valmir E (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22503), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Pėrshendetje per ju te gjithe edhe per te gjithe ata qe jan me drit te kuqe...:smile: :smile: :smile:

vjeshta
26-05-07, 20:24
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 17:35.
agronarsim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22482), Albani07 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22447), alush deda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22508), bos_boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22511), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), ERIDION (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22359), gjenti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22472), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Martanesh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22458), ninnela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19546), orest (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22509), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), Tequila33 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22510), valmir E (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22503), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Pėrshendetje per ju te gjithe edhe per te gjithe ata qe jan me drit te kuqe...:smile: :smile: :smile:


Flm ,pershendetje edhe ty .....

Naki
27-05-07, 22:31
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), beku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16631), fisniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15058), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), ilir struga (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22522), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), kamber (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22572), karkalec (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22244), menderim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22561), Mercedes-Benz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22574), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Refleks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22426), ReZe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22025), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), wolfman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22573)


Duke ju dėshiruarė ēaste tė mira nė shoqėrin Dardane,dhe paralelishtė njė fundė-jave tė relaksuar ju pėrshėndes tė gjithėve,e nė veēanti juve ēė ju rroku blici i kamerave!

Naki

jEtA_1
27-05-07, 22:54
07 mė 18:35.jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), beku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16631), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), ilir struga (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22522), karkalec (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22244), menderim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22561), Mercedes-Benz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22574), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), pisi2007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22575), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), tushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), ~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)


Poashtu edhe une pershendes te gjithe antaret e forumit sidomos ata qe ne keto momente jane online dhe ne shoqeri me ne pershendetje per Nakin qe pake me larte me rastin e pershendetjes qe u beri antarve te forumit ku ne mesin e tyre isha dhe une flm i nderuar te uroj pushim te kendshem ne kete dite vikendi

Linka_pz
27-05-07, 23:06
4peace (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), beku (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=16631), beniy (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22481), gazi-de (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), ilir struga (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22522), instruktori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), jEtA_1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), karkalec (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22244), menderim (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22561), Mercedes-Benz (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22574), Paperoni (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), pisi2007 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22575), selvija (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Sy_kaltra (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), tushja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), ~AmaZonA~ (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)


Pershendetje per te gjithe ,ju uroj nje mbremje te kendshme!

Zero Cool
27-05-07, 23:14
pershendejtje per:

Zero Cool*, 4peace, beku, beniy, gazi-de, ilir struga, instruktori, jEtA_1, Linka_pz, Mercedes-Benz, Paperoni, pisi2007, selvija+, Sy_kaltra, turisti, tushja

dhe ata qe jane te mshefur :smile:

instruktori
28-05-07, 00:08
Pershendetje per te gjith anetaret e forumit

Te gjithe ata dhe ato qe me kan pershendetur:

Qofshin gjimon te pershendetur dhe te uruar nga ana ime

turisti
28-05-07, 00:43
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), ajrush (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22578), bekimA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22577), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), drytty (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22329), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), Horizonti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19205), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), Mercedes-Benz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22574), sead80 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22576), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), shain (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22581), studenti00 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22580), TOSS (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22579)`Nga zemra,
TURISTI.

Buqja_ch
28-05-07, 08:32
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), ajrush (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22578), bekimA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22577), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), drytty (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22329), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), Horizonti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19205), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), Mercedes-Benz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22574), sead80 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22576), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), shain (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22581), studenti00 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22580), TOSS (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22579)`Nga zemra,
TURISTI.

Ju uroi ni jav te mbar dhe ju pershndes
te gjith juve..me rrespekt
Buqja

ARI_03
29-05-07, 17:13
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 18:35.
arber145 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21923), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043)+ eksperti 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21642), Ethnic Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21488), Fada171 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22640), gjenti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22472), GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210),
LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), mikele28 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22558), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)+, tanialdim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22639), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), ~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)+

Pėrshėndetje dhe argėtim tė kėndshėm.!

Reana
30-05-07, 07:36
Nje pershendetje per gjithe lexuesit dhe antaret e forumit Dardania.

Naki
30-05-07, 14:21
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), ARI_03 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21601), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), fisniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15058), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), Lona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), qazwsx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22647), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626)


Ju pėrshėndes tė gjithėve!

selvija
31-05-07, 12:23
Pershendetje per te gjith antaret,,sidomos shokve dhe shoqeve te mija,,ju uroj nje vere te kendshme ne vazhdim,,

une shkova ne vendlindje time te dashur.,,shihemi dikur vjeshtes,,sdo ju harroj,,

Vere te kendshme ne vazhdim..
http://burimi.net/images/natyra_2.jpg

gazi-de
31-05-07, 13:02
Pershendetje dhe nga une per te gjithe,ju uroje nje dite te mbare.......

selvija pershendetje dhe te uroj nje pushin,vizit te mire ne atedhe,dhe nje rruge te mbar.
pershendes kusherin gjd te mire,mos na harro.kalo mire me familjen................

Naki
31-05-07, 22:01
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Alko71 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21251), arton121 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21689), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), BlackAgenT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22602), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), ELBUNA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22161), Gentiani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15806), i_riu_45 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20169), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), yllka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15420)
Blicė pėrshėndetje tė pėrzemėrta juve ēė nė kėto momente jeni online.

yllka
31-05-07, 22:18
Te gjithe antaret e forumit Dardania pershendes sinqerisht,e posaqerisht Nakin tone Poetin e Madhe.

Yllka e juaj

Buqja_ch
01-06-07, 08:20
Pershendetje per te gjith antaret,,sidomos shokve dhe shoqeve te mija,,ju uroj nje vere te kendshme ne vazhdim,,

une shkova ne vendlindje time te dashur.,,shihemi dikur vjeshtes,,sdo ju harroj,,

Vere te kendshme ne vazhdim..
http://burimi.net/images/natyra_2.jpg

Selvije erdha edhe ketu te uroi rrug te mbar..gjitha ato fjal si si shkrum dhe ajo buzqeshje e jotja me kujtohen..por deshiroj si te kalosh mir dhe plotsimin e gjitha deshirav tua..
Te pritim te na kthehesh ...Rruge te mbar ...

Zero Cool
01-06-07, 21:22
Pėrshėndetje pėr te gjithė ju ! (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/?action=view&current=dardania.flv)
ZC

Zero Cool
01-06-07, 21:27
Pėrshėndetje pėr te gjithė ju ! (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/?action=view&current=dardania.flv)
ZC

instruktori
02-06-07, 14:21
Pershendetje per te gjith antaret,,sidomos shokve dhe shoqeve te mija,,ju uroj nje vere te kendshme ne vazhdim,,

une shkova ne vendlindje time te dashur.,,shihemi dikur vjeshtes,,sdo ju harroj,,

Vere te kendshme ne vazhdim..
http://burimi.net/images/natyra_2.jpg


Selvije rruga e mbrar te qofte dhe mire se na vjen ne Kosoven tone te dashure.

Kalofsh ashtu siq ta deshiron zemra e jote.

Pushim te kendeshem

Me respete

Kodra
03-06-07, 02:42
**********
**********
**********

Tė gjithė anėtarėt e FD-sė i pėrshėndes pėrzemėrsisht.


Kodra

LuLjaa
03-06-07, 02:57
Pershendetje per juve qe jeni online per momentin...

ARI_03, BaNu Ne JeT I sInQeRt, ebu_idris, Hasipi, Kodra, Linka_pz, lonaaa, Luana, ssara, Tomori, vjeshta, Xuki, yllbardh

Po edhe ata qe jan msheftė :)

vjeshta
03-06-07, 03:15
Pershendetje per juve qe jeni online per momentin...

ARI_03, BaNu Ne JeT I sInQeRt, ebu_idris, Hasipi, Kodra, Linka_pz, lonaaa, Luana, ssara, Tomori, vjeshta, Xuki, yllbardh

Po edhe ata qe jan msheftė :)


Pershendetje edhe ty Luljaa dhe gjithashtu edhe ty Kodra , flm.

instruktori
03-06-07, 12:05
Pershendetje per te gjith anetaret e FD

Ju pershendes perzemersishte

luckyman
03-06-07, 14:20
Pershendetje ,ju deshiroj vikend te qeté.

Pupi
03-06-07, 14:52
Njė Blic pėrshendetje (por nga Zemra) pėr tė gjithė Dardanin

BaNu Ne JeT I sInQeRt
03-06-07, 17:08
NJe pershendetje per te gjith vizituesit e dardanis...ju uroj gjdo te mir dhe sukses ne jet...

Mir Mbeteshi

Me nderim ..

Diana007
04-06-07, 16:25
Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Lona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055), Nirvana Band (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), Toni_i_omel (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22197), tushja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18174), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), ziko (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14110)


Pershendje per te gjith, uroj nje dit te mbar.

PS: PER MIKE E MIA EDHE NGA NJE PERQAFIM.

Naki
04-06-07, 16:45
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), BE LK (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20149), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), F|DAN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21836), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949), shkendi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22702), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), ziko (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14110), Zonjusha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22150)


Juve ēė jeni nė kėto momente online ju dėshirojė ēaste tė mira nė dardania.de!

luckyman
04-06-07, 20:06
Pershendetje per te gith. tuuuuuuuuuuuuuuung

Nexhati
05-06-07, 13:15
Te gjitheve antaret e forumit Dardan keni te fala nga Nexhati

Naki
06-06-07, 18:46
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), besiana20 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22294), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), carlos (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22721), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), Elektroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22084), eltoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13720), F|DAN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21836), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), hidri19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22404), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Lirim Bekteshi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22413), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), tonnynjeri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22722), Valbona_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22489), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)


Tė gjithėve ju dėshirojė njė pasdite tė mirė!

Buqja_ch
06-06-07, 22:17
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), besiana20 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22294), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), carlos (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22721), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), Elektroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22084), eltoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13720), F|DAN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21836), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), hidri19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22404), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Lirim Bekteshi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22413), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), tonnynjeri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22722), Valbona_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22489), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)


Tė gjithėve ju dėshirojė njė pasdite tė mirė!


Te Flm. Naki edhe un Ty te pershndes

kalofshi mire te gjith ...

instruktori
08-06-07, 21:43
Ju pershendes te gjithve ju ne Dardani

ZOTI JU RUAJTE TE GJITHVE

LuLjaa
09-06-07, 02:13
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 18:35.
4peace, Albanian, BaNu Ne JeT I sInQeRt, dexter, driton90, ebu dherire, hasanmehmeti, instruktori, krijuesiii, Lady_mk, Luana, luckyman, lyra2, mehidini, Next, schütze, ssara, sunshine, turisti, Virti, Xuki

Ju Pershendes gjithee e kalofshi qysh eshte mas miri.

Arb
09-06-07, 02:24
Tungat te gjitheve!

A ini, a qysh ini a?

instruktori
10-06-07, 13:14
Pershendetje per te gjithe

Linka_pz
12-06-07, 19:39
Pershendetje per te gjithe ju uroj te gjitha te mirat dhe nje pasdite te kendshme
Me shume respekt dhe deshir te jeni mire Linka_Pz

turisti
12-06-07, 19:44
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 18:35.
4peace, Albanian, BaNu Ne JeT I sInQeRt, dexter, driton90, ebu dherire, hasanmehmeti, instruktori, krijuesiii, Lady_mk, Luana, luckyman, lyra2, mehidini, Next, schütze, ssara, sunshine, turisti, Virti, Xuki

Ju Pershendes gjithee e kalofshi qysh eshte mas miri.

Flm e nderuar,gjithashtu je e pershendetur kudo qe je.:smile:

Naki
13-06-07, 18:49
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), drytty (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22329), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), intelRebel (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22780), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), King_Gentius (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18031), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), la_costa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22779), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), RiannA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21999), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)


Pėrshėndetje pėr tė gjithė nga Blicė kamera!

egi
14-06-07, 11:28
pershendetje ne kete mengjes te gjithvee

Naki
16-06-07, 04:03
Naki, Domira, Luana, nikolla, schütze, sherri, valmirii, VirtiPershendetje juve ne keto ore te hershme te mengjesit !

LuLjaa
16-06-07, 05:33
Naki Pershendetje edhe per mu se ke harru :D

Une t'pershendes ty dhe t'deshiroj argetim te kendeshum ashtu qysh ke qef vet!

instruktori
16-06-07, 14:46
Pershendetje per te gjith dhe ne veqanti per Lulen

LuLjaa
16-06-07, 15:28
Pershendetje per te gjith dhe ne veqanti per Lulen

Faleminderit shume, po ashtu pershendetje edhe per ty.

I pershednes edhe anetart e tjere qe hyn prej tashit online e deri n'sabah .. :smile:

Naki
17-06-07, 15:41
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), azmi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22637), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), Gertruda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21974), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), kener (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22237), Luani_fr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20736), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), Valbona_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22489)

kener (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22237), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), valmirii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22324)


Ju dėshirojė tė gjithėve njė vikend tė mirė !

instruktori
18-06-07, 01:42
Pershendetje per te gjithe

Naki
19-06-07, 06:03
Vizitorėt aktivė aktualisht: 184 (10 anėtarė dhe 174 vizitorė) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.Naki, hasanmehmeti, King_Gentius Ne keto ore te hershme te mengjesit(ora 3:58) ju pershendes te gjitheve,juve qe ju rroku blici ,edhe juve qe jeni ne terr.

LuLjaa
19-06-07, 06:08
Naki edhe une t'pershendes ty po ashtu edhe n'emer t'rafetit t'pershendes se aj s'din me hi ketu e keta pe kryj une tash :D

instruktori
19-06-07, 19:46
Tung ..................................

isa
19-06-07, 20:22
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 684, Sot mė 10:13.
isa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15361), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Drini_bardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22033), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)


tUNG TE GJITHEVE;PASH NEREN APO JU VJEN NXEHT HIQ!!

JU PERSHENDES

Reana
20-06-07, 07:47
Ē'kemi ndonjė tė re?http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 348 (0 anėtarė dhe 348 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 684, Dje mė 11:13.


http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Dardania.de Statistikat Tema: 6,895, Postime: 619,470, Anėtarėt: 9,137
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, jet_on (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22815)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Sot festojnė ditėlindjen buxhar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21713) (19)Pershendetje per te gjithe antaret e FD-se dhe gjume te shendoshe(0 antare prezente-perveq meje qe tash sa hyra)!!!!

Naki
21-06-07, 23:23
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 639 (33 anėtarė dhe 606 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, Sot mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Lady_mk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22451), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), L~Nora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22431), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Undertaker (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22753), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead_collapsed.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Dardania.de Statistikat

Pėrshėndetje tė gjithėve!

vjeshta
22-06-07, 01:54
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 639 (33 anėtarė dhe 606 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, Sot mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Lady_mk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22451), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), L~Nora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22431), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Undertaker (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22753), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead_collapsed.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Dardania.de Statistikat

Pėrshėndetje tė gjithėve!

Flm Naki ,gjithashtu edhe juve .

turisti
22-06-07, 01:55
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 639 (33 anėtarė dhe 606 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, Sot mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Elektroliti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19397), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Lady_mk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22451), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), L~Nora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22431), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Undertaker (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22753), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead_collapsed.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Dardania.de Statistikat

Pėrshėndetje tė gjithėve!

Flm shume i nderuar. Gjithashtu je shume i pershendetur.

Abetare
22-06-07, 23:38
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Abetare (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22157), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), Next (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22164), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)Pershendetje juve qe jeni ne linje..!

Domira
22-06-07, 23:56
Ju pershendes te gjitheve dhe kaloni sa me bukur kete fundjave.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-06-07, 14:51
Nje pershendetje per te gjith...dhe ju uroj nje weekand sa ma te bukur dhe te mbar..

Me respekt per ju...e Sinqerta..!!!:smile:

instruktori
23-06-07, 16:30
Pershendetje per te gjithe ju ne dardani

Uroj qe te kaloni sa ma mire

Romeo
23-06-07, 23:24
Pershendetje,


Ju deshiroj nga zemra nje vikend sa ma te qet dhe sa me te lumtur...


Me rrespekt

Romeo

LuLjaa
26-06-07, 13:36
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Arkza, arton bala, gazi-de, Linka_pz, pirro, rigelsi, Romeo, sunshine, Sy_kaltra, Tomori, turisti

Pershendetje...

Dhe ju deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdimm :)

instruktori
26-06-07, 14:24
Pershendetje per te gjithe

turisti
26-06-07, 14:29
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Abetare (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22157), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), Next (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22164), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)Pershendetje juve qe jeni ne linje..!

Flm shume ABETARE. Te pershendes gjithashtu.

TURISTI.

turisti
26-06-07, 14:30
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 12:22.
Arkza, arton bala, gazi-de, Linka_pz, pirro, rigelsi, Romeo, sunshine, Sy_kaltra, Tomori, turisti

Pershendetje...

Dhe ju deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdimm :)

Flm shume LULJAAAAAAAA dhe gjithashtu edhe une te pershendes dhe cdo te mire ne vazhdim.

TURISTI.

Naki
26-06-07, 23:06
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 458 (27 anėtarė dhe 431 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), get_up (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21753), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), yllba (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Ju dėshirojė tė gjthėve njė mbrėmje tė mirė!

Prishtinasja_
26-06-07, 23:20
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 458 (27 anėtarė dhe 431 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), get_up (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21753), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), yllba (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Ju dėshirojė tė gjthėve njė mbrėmje tė mirė!

Ju falemnderit i nderuari Naki... :smile:

E njejta vlen edhe per ju !!! :smile:

LABI
27-06-07, 22:39
Nje pershendetje pa protokoll , per te gjithe anetaret dhe frekuentuesit e faqes dardania.de

turisti
27-06-07, 23:24
Nje pershendetje pa protokoll , per te gjithe anetaret dhe frekuentuesit e faqes dardania.de

Faleminderit shume i nderuar.

Gjithashtu je i pershendetur kudo qe te gjindesh.

TURISTI.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
29-06-07, 10:19
Nje pershendetje per te gjith antaret e ksaj faqe...

Ju deshiroj gjdo te mir ne jet..

Mir u shkofshim..mbas pushimit tim:smile:

Mir Mbeteshi inshalla te gjith..!!!

egi
29-06-07, 18:47
NJE EKSTRA PERSHENDETJE PEEEEEERRRR

ALBACHICKEN EDHE ZERO COOL :cool:

aLbaChiCk
29-06-07, 20:57
NJE EKSTRA PERSHENDETJE PEEEEEERRRR

ALBACHICKEN EDHE ZERO COOL :cool:

egi flm shumm te pershendes edhe un tyy shumm shummmm dhe te uroj qdo te mir ne jeten tende kiss ty

29-06-07, 21:16
oo dekshit krejt :D:P

jo bre jo se tani duhet me majt zi n'forum :D:P

prsh per krejt ;)

rilinda
29-06-07, 21:51
oo dekshit krejt :D:P

jo bre jo se tani duhet me majt zi n'forum :D:P

prsh per krejt ;)


Nc, nc, nc, po i mrapsht:rolleyes:

egi
30-06-07, 02:01
egi flm shumm te pershendes edhe un tyy shumm shummmm dhe te uroj qdo te mir ne jeten tende kiss ty

sps bre qike =):biggrin:

instruktori
30-06-07, 17:08
JU pershendes perzemersishte te gjithve

GURI SYLAJ
01-07-07, 15:30
Nje pershendetje vllezerore per te gjithe antaret e Forumit Dardania e veqanarisht per ata qe jan ne linje!

ssara
01-07-07, 15:35
Nje pershendetje vllezerore per te gjithe antaret e Forumit Dardania e veqanarisht per ata qe jan ne linje!
te flm GURI SYLAJ....
Gjithahstu nje pershendetje edhe nga une qaste te kendshme ne vazhdim....

SANTANA-29
01-07-07, 20:04
Pershendetje per te gjith antaret e forumit,personalisht ssaren.
dhe rilinden,dhe te gjith tjeret,kudo nga jeni
SANTANA-29,,,,,,,,,frankfurt,,,01,,07,,2007,,,,,,,,,

01-07-07, 20:06
oooooo pershendes mamin edhe babin edhe te gjit ata qe me duan dhe i dua :D:P

hajt bre ni grusht pershendetje per krejt

rilinda
01-07-07, 20:42
Pershendetje per te gjith antaret e forumit,personalisht ssaren.
dhe rilinden,dhe te gjith tjeret,kudo nga jeni
SANTANA-29,,,,,,,,,frankfurt,,,01,,07,,2007,,,,,,,,,


Santana, tė falemnderit. Pėrshėndetje dhe pėr juve i nderuar.
Shfrytėzoj rastin qė t'i pėrshėndes dhe anėtarėt tjerė.

Shėndet!
Rilinda

luckyman
01-07-07, 22:29
Pershendetje per te gjithé antaret e forumit ,...............pa pik dallaverje :tongue:.

Naki
01-07-07, 23:22
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), eRta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22783), Hajdin Bekaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22887), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Juljeta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22883), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de,tė gjithėve ju dėshirojė njė fillim -jave tė mbarė!

luckyman
01-07-07, 23:31
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), eRta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22783), Hajdin Bekaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22887), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Juljeta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22883), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de,tė gjithėve ju dėshirojė njė fillim -jave tė mbarė!Ju faleminderit Naki,gjithéashtu ju deshiroj *ein gute start in die neue woche*.

egi
02-07-07, 19:23
pershendetje per te gjith, por pasi qe nuk e gjeta dhomen e pershendtjes te Luljes, po ja uroj ketu ditelindjen

Happy birthday to you
Happy birthday to you
Happy birthday dear Lulja
Happy birthday to you! :biggrin:

http://www.craftelady.com/images/Happy_Birthday.bmp

Naki
02-07-07, 22:15
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), eRta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22783), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Juletja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22880), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), mausi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19818), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Tė gjithėve ju dėshirojė njė mbrėmje tė mirė!

LuLjaa
03-07-07, 03:12
pershendetje per te gjith, por pasi qe nuk e gjeta dhomen e pershendtjes te Luljes, po ja uroj ketu ditelindjen

Happy birthday to you
Happy birthday to you
Happy birthday dear Lulja
Happy birthday to you! :biggrin:

Faleminderit shume oj egi ..
Qysh be se gjete aty dikun edhe une jam :D nejse s'ka dert
Ty t'falenderoj shume per kete urim, po ashtu t'pershendes dhe t'uroj Fat e lumturi ne jete!!

turisti
03-07-07, 04:00
Pershendetje per gjininė mė tė bukur te forumit :smile: :

http://www.campereavventure.it/images/can06/1-Keukenhof1.jpg

Sy_kaltra
03-07-07, 21:48
Ju pershendes te gjithe shokėt dhe shoqet e forumit dhe ju uroje nje pushim verore te mbare dhe plote dite te bukura...

Mbeteni te pershendetur....

instruktori
04-07-07, 00:11
Ju pershendes te gjithe shokėt dhe shoqet e forumit dhe ju uroje nje pushim verore te mbare dhe plote dite te bukura...

Mbeteni te pershendetur....

Qofshi gjitheher te pershendetur dhe te uruar
Edhe ju kalofshi nje pushim te mire ashtu si ju deshiron zemra ju dhe familjes tuaj

Kalofshi buku

aroza
04-07-07, 00:48
Pershendetje per te gjithe antaret shqiptare, e per ata tjeret naj tjeter here. Mos u merzitni se tek jeni goxha kallabllak.

instruktori
04-07-07, 00:57
Pershendetje per te gjithe antaret shqiptare, e per ata tjeret naj tjeter here. Mos u merzitni se tek jeni goxha kallabllak.


Pershendetje................................

lyra2
04-07-07, 02:51
pershendetje ...........................

Buqja_ch
04-07-07, 14:12
Ju pershendes te gjithe shokėt dhe shoqet e forumit dhe ju uroje nje pushim verore te mbare dhe plote dite te bukura...

Mbeteni te pershendetur....

Kalofsh sa me mir motrushe te pershndes shummm
dhe te deshiroi te jesh mir ti e familja jote ...me deshir te priti kur te na kthehesh ..
Mir kalofsh Kaltroshe ..do te vish edhe me e fresket
té don dhe te qaff shum Buqja

Naki
04-07-07, 16:50
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Juletja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22880), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Argėtim dhe diskutime tė mira nė dardania de,ju dėshironė Blicė fotoreporteri!

Naki

04-07-07, 16:54
Ni kamion me prsh per antart e Dardania.de ;)

turisti
04-07-07, 17:03
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Juletja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22880), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Argėtim dhe diskutime tė mira nė dardania de,ju dėshironė Blicė fotoreporteri!

Naki

I pershendetur dhe i respektuar ēofshe gjithmone , NAKI i nderuar.

Faleminderit shume. :smile:

turisti
04-07-07, 17:04
Ni kamion me prsh per antart e Dardania.de ;)

Gjithashtu dhe flm shume i nderuar. :smile:

instruktori
04-07-07, 18:24
Pershendetje per te gjithe
Uroj te kaloni mire

aroza
04-07-07, 21:11
Pershendetje................................


...reciproke.................................

aroza
04-07-07, 21:13
pershendetje ...........................


gjithashtu edhe pė Tyyyyy...................

instruktori
04-07-07, 23:31
...reciproke.................................


Faliminderit aroza

Pershendetje per te gjithe

Naki
05-07-07, 14:31
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Albiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22765), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Emin Fejza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22890), eRta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22783), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Juletja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22880), King Kastriot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22901), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), veton kaba (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22903)


Tė gjithėve ju dėshirojė njė ditė tė mirė !

egi
05-07-07, 17:47
Degjues te nderuar, ju lajmrohem drejtperdrejt nga radio i kosoves duke pershende te gjtih antaret te e dardania.de te vjeter, te ri, te idhnushem, te kuptushem, te mire dhe te mrekullushem. Ju pershendet Egi nga vendit afer Austris (dmth Sllovenija) me keng te Ilir Shaqirit - Erdhi dita e pavarsis :biggrin:
Ta degjojm kengen pas marketingut ....

ssara
05-07-07, 17:54
Degjues te nderuar, ju lajmrohem drejtperdrejt nga radio i kosoves duke pershende te gjtih antaret te e dardania.de te vjeter, te ri, te idhnushem, te kuptushem, te mire dhe te mrekullushem. Ju pershendet Egi nga vendit afer Austris (dmth Sllovenija) me keng te Ilir Shaqirit - Erdhi dita e pavarsis :biggrin:
Ta degjojm kengen pas marketingut ....

gjithashtu nje pershendetje ty me nje kenge....
http://youtube.com/watch?v=Y1ndjvLbjWI
dhe http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_16_4.gif

rilinda
05-07-07, 17:59
Jaaaa... po dal edhe une online se kerkujt spi bi n'men me pershendet :P:D

Naki
05-07-07, 23:27
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), bessa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15909), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Njė fotoblicė enkas pėr rilinden!

Pupi
05-07-07, 23:34
Hajt se ēka ju ka gjet juve m'ka gjet edhe mue!
Perhsendetje per te gjithe ata qe me shohin, dhe ata qe s'me shohin.

turisti
05-07-07, 23:52
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, bessa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15909), eRta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22783), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Lancelot (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22843), leka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14049), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), sckorpion (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19320), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Edhe une ju pershendes si edhe te gjithve qe jane :biggrin: pas perdės :biggrin: .

rilinda
06-07-07, 01:58
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), bessa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15909), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Njė fotoblicė enkas pėr rilinden!

Tė falemnderit Naki. Pėrshėndetje pėr krejt anėtarėt e Dardanisė, e n'veēanti e pėrshėndes z. Nakin!

aroza
06-07-07, 13:21
Faliminderit aroza

Pershendetje per te gjithe

I ndershėm qėndrofsh gjithmonė.

Bashk me t'gjithė antarėt e dardanisė. Si gjith'herė.

Pėrshėndetje t'tanėve,/aroza/.

SANTANA-29
06-07-07, 17:41
Ju uroj te gjithve nje pushim te kendshem ne gjirin familjar
dhe mot me diell,dhe kthim te shpejt,
santana-29,frankfurt,,,,,,,,,,,,

Naki
06-07-07, 19:23
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Ferdane Sopa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22916), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), laloshi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22827), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080), L~Nora (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22431), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), tesorina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22835), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)

Ju dėshirojė njė pasdite tė mirė!

Zero Cool
10-07-07, 21:18
Pershendetje per juve qe jeni online ne kete moment

lyra2
10-07-07, 22:22
Gjithashtu............

Diana007
11-07-07, 14:22
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
, Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), bekim079 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22930), Ethnic Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21488), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), Mexhik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22931), Penesti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21925), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Diana007
11-07-07, 14:24
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
, Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), bekim079 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22930), Ethnic Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21488), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), Mexhik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22931), Penesti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21925), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Pershendetje per ju.:cool:

gazi-de
11-07-07, 17:14
Blic pershendetje per te gjithe pera ta qe jane ne lidhje..
Numri më i madh i anëtarëve në linjë ishte 880, 21-06-07 më 11:22.
gazi-de*+, arton bala, Elektroni, Ethnic Albanian, halla e madhe, hasanmehmeti, Juletja, [email protected], lyra2, Mustaqedredhur, pirro, Prizrenali, rovena, turisti, uck_aksh, yllbardh
edhe ata qe jane mshefe,por edhe ata qe vine me vone...
pershendetje...................

Naki
12-07-07, 12:17
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://dardania.de/vb/upload/online.php): 530 (18 anėtarė dhe 512 vizitorė) http://dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), albert_81 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22934), Arkza (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Linka_pz (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luan_i (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), RiannA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21999), sunshine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), taxisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960)

Dardania.de Statistikat http://dardania.de/vb/upload/images/misc/stats.gifTema: 6,994, Postime: 636,037, Anėtarėt: 9,256
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, albert_81 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22934)

Sot festojnė ditėlindjen http://dardania.de/vb/upload/images/misc/birthday.gif (http://dardania.de/vb/upload/calendar.php?do=getday&day=2007-07-12&sb=1)Berisha-boy (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21164) (25), Rrushi_CH (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21716) (25), elvis1207 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22120) (25)

Gėzuar edhe pėr shumė Vite!


Tė gjithėve ju pėrshėndes duke ju dėshiruarė njė ditė tė mirė!

Naki
13-07-07, 16:49
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), telashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15616), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė juve qė jeni nė kėto momente online !

LABI
13-07-07, 18:16
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), telashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15616), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), yllbardh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22307)


Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė juve qė jeni nė kėto momente online !

Pershendetjen pranoj dhe ju bashkangjitem poashtu !!

Naki
14-07-07, 16:55
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), drenasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22951), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), luan_i (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20148), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), XheBraiLi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20908)


Njė fotoblicė pėrshėndetje pėr juve ēė jeni nė kto momente online

Domira
14-07-07, 16:59
Naki ty dhe te gjitheve qe jeni online ju pershendes perzemersisht.

Tomori
14-07-07, 20:44
Domira Nakije dhe te gjitheve qe jeni online ju pershendes perzemersisht.

rilinda
15-07-07, 00:27
Domira Nakije dhe te gjitheve qe jeni online ju pershendes perzemersisht.

Bash po m'interesojka se kush na qenka Nakija?!:rolleyes:
Pėrshėndetje edhe per Nakijen, Domirėn, Tomorin... e krejt tjert. Pėrshėndetje pėr krejt Dardaninė!

turisti
15-07-07, 02:16
Bash po m'interesojka se kush na qenka Nakija?!:rolleyes:
Pėrshėndetje edhe per Nakijen, Domirėn, Tomorin... e krejt tjert. Pėrshėndetje pėr krejt Dardaninė!

Pershendetje per te gjithe , posaqerisht per :biggrin: TOMORICĖN :biggrin: .

Reana
15-07-07, 03:37
Pershendetje per te gjithe antaret qe i paska zene gjumi "dimeror" ne pike te veres, dhe s'qenka mbetur asnje ne rrjet!!!(natyrisht derisa u kyqa une )!!!
poashtu pershendetje edhe per keta 422 vizitoret e rastit, qe u paska rene rruga kendej!!!!

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 422 (0 anėtarė dhe 422 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.


http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Dardania.de Statistikat http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/stats.gifTema: 7,010, Postime: 637,348, Anėtarėt: 9,282
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, ardi_lover (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22960)

rilinda
15-07-07, 17:24
rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), agrONN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21863), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), sunshine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21626), taxisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17960), ThE_OnE (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14048), varfnjaku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15841)

Pėrshėndetje pėr krejt juve. (edhe veten t'parėn e pėrshėndeta- mashallah :biggrin:)

Luana
16-07-07, 23:24
I pershendes te gjithe anetaret e FD-se ku jan e ku s'jan ketu ne ket rubrik se po me vjen merzi me ju hy ren shpulla oopsssssss se gabova me i pershendet neper Odat e tyreve .....

turisti
16-07-07, 23:57
I pershendes te gjithe anetaret e FD-se ku jan e ku s'jan ketu ne ket rubrik se po me vjen merzi me ju hy ren shpulla oopsssssss se gabova me i pershendet neper Odat e tyreve .....

Ani,faleminderit shume per pershendetjet edhe flm shume per shpullat :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahah.

Edhe une te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeee me kilometraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a.:biggrin:

Drinni
17-07-07, 20:52
Nje blic pershendeteje per te gjithe.
Nje Enkas pershendetje per Artistin.

schütze
22-07-07, 21:02
Nje pershendetje te perzemert per gjth ataret e keti forumi
ju deshiroj gjith te mirat kudo qe jeni
me respekt
schütze

AuRoNi
24-07-07, 21:03
Shumė qenkeni, sa mirė.
Shohe qe kurr nuk do te arrije te ju pėrshendes te gjitheve me emer.(ta marr e keqja, punoj shume).

Dizajni dhe stilingu i dardania.de te bėka tė dashur me tė gjithė.

Pershendetje Miqėsore Dardanas

LuLjaa
25-07-07, 01:28
Pershendetje per gjithe anetaret ēka marrin pjes ketu, ju deshiroj argetim te kendeshum
dhe sa ma fllad me pas :)

lyra2
25-07-07, 09:46
Nje pershendetje per te githe qe jane ne linjene keto momente,me urimin,kaloni nje dite te mire
,,,, aty ku dhe me kend jeni!!!
Shume respekt!

Paradox_13
27-07-07, 06:15
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Nje pershendetje duke ju deshiru nje dite te mbare te gjitheve qe nuk arrita ti vizitoj neper odat e tyre...
Shpi e madhe more jemi ba..
Ju don dhe ju respekton miku juaj Paradox_13..

^katunari^
27-07-07, 15:07
tun juve , se une ika, kaloni
ZHISHKA ...ZHISHKA....ZHISHKA ...ZHISHKA....ZHISHKA ...ZHISHKA....ZHISHKA ...ZHISHKA....

valiii
27-07-07, 16:43
A ini , a si ini ...???

gazi-de
27-07-07, 17:13
Nje blic pershendteje per te gjithe,dhe nje pershendetje te veqnt per Sy_kaltren faleminderit per kohen qe kalum se bashku ket,edhe pse kohen e fundit te kome lendu,por jo me qellim,dhe me fale!!!
flm per te gjithe qe me respektuat,besoj qe nuk eshte shkrimi im i fundit ketu ne dardani,por du ta bej nje pauz per shkaqe private,per sa kohe nuk e di,por me duhet nje pauze..
dhe Murgeshes i theme pash kuranin nuk mi bllokon krejt temat ahhahahahahahahha(shaka e nderuara)
Ju pershendes e vi vi...............................

^katunari^
27-07-07, 19:07
Xiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, veq si shpejt thash tju pershendes, a ka muhabet a jo ?

GjiLanasJa_
27-07-07, 22:49
Pérshéndetje Pér Té Gjith !!

Sy_kaltra
28-07-07, 21:27
Nje blic pershendteje per te gjithe,dhe nje pershendetje te veqnt per Sy_kaltren faleminderit per kohen qe kalum se bashku ket,edhe pse kohen e fundit te kome lendu,por jo me qellim,dhe me fale!!!
flm per te gjithe qe me respektuat,besoj qe nuk eshte shkrimi im i fundit ketu ne dardani,por du ta bej nje pauz per shkaqe private,per sa kohe nuk e di,por me duhet nje pauze..
dhe Murgeshes i theme pash kuranin nuk mi bllokon krejt temat ahhahahahahahahha(shaka e nderuara)
Ju pershendes e vi vi...............................

Me qellim apo pa qellim falja asht njerzore ..
E shkuar e harruar ,veq kalo mire te uroje gjdo te mire .

GURI SYLAJ
29-07-07, 08:18
Nje pershendetje dhe nje urim per te gjithe ata qe jan ne pushim.Ukthefshi me kembe te mbare e me shume te mira !

schütze
29-07-07, 22:14
nej pershendetje te gjith antarve te forumit
ju deshiroj gjith te mirat
me nderime schütze

Arb
30-07-07, 01:36
A ini, ku ini? Eh, i kini bo senet, s'po ua nin bash hic!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
31-07-07, 15:51
Ju pershendes te gjithve....ju deshiroj gjdo te mir ne jet..!!

Mir mbeteshi te gjith..!!!

Me shum respekt per ju....E Sinqerta...!!!

GjiLanasJa_
01-08-07, 14:22
Ju Pérshendes Juve se Ja Thera Un Mos béni Fjal me Kon a Nit !..........aLbaChicK MPuqqqqqqqqq Tyy ?æ”

aLbaChiCk
01-08-07, 14:44
Ju Pérshendes Juve se Ja Thera Un Mos béni Fjal me Kon a Nit !..........aLbaChicK MPuqqqqqqqqq Tyy ?æ”

GjilanasJa_ kalo sa ma mir loqko mpuqqqq back ty

Rigoni
02-08-07, 13:15
Si pacient i ri ne mesin e juaj, JU PERSHENDES TE GJITHEVE. :) :)

Naki
03-08-07, 19:49
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 354 (26 anėtarė dhe 328 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), GjiLanasJa_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22988), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)Pėrshėndetje pėr gjithė ju ēė jeni nė kėto momente online,ju dėshirojė freski verore dhe njė vikend relaksues!


Naki

rilinda
03-08-07, 19:59
Naki, tė falemnderit! Pėrshėndetjes sė Nakit, i bashkohem dhe unė.

Shėndet pėr tė gjithė!
Rilinda

Pupi
03-08-07, 20:13
Edhe une, ju le nje pershendetje te sinqert.
Sapo erdha, trajnova pak trurin nga ajo qe kishit shkruar (Andaj edhe pershendetja) ne munges kohe ju uroj gjitha te mirat.
Mirembeteshi

~AmaZonA~
03-08-07, 20:17
Njė pershendetje te ngroht per ju te gjithe antarė te FD-s

Paradox_13
03-08-07, 20:21
Njė pershendetje te ngroht per ju te gjithe antarė te FD-s

Falemnderit AmaZona,mbetesh e pershendetur dhe e respektuar gjithnje ne jet...

yllbardh
03-08-07, 21:20
Hera e parė qė jam nė kėtė temė, mirėpo kisha dashur t'ju uroj tė gjithė ju qė jeni prezent dhe atyre qė lexojnė kėtė temė njė fundėjavė tė kėndshme.

Paqėja qoftė mbi ju:smile:

SANTANA-29
04-08-07, 01:04
Nje blic pershendetje per gjith qomashet e forunit te dardanis,,,nje gjum te embel
ma shum vizitor se antar,,,,,,,,,,

pershendetje...................

GjiLanasJa_
05-08-07, 12:24
Pershendetje me kengen hajde hajde e ardhsh si veraaa !

LABI
05-08-07, 13:21
Ju pershendes te gjitheve , pa zemersisht, pa modesti te shtirure ... Thjesht pershendetje t'gjitheve :biggrin: :biggrin:

ninnela
05-08-07, 18:37
Ne mungese te kohes e cila nuk me premton qe ta pershendes secilin vec e vec ,duke shpresuar se do ta hasi ne mirekuptim ,jue le je pershendetje te ngrohet nga thellesia e zemres gjithe anetareve te kesaj keshtjelle dardane

Respekt per ju Nnnela :wink:

Pupi
05-08-07, 21:21
Lexova pėrshendetjet, qė nga Amazona, Paradox, Santana, Gjilanasja,Labi dhe Ninnela (Faqja e tėrė).dhe me njė pėrgjigjėje tė shpejt u'a kthej ju, dhe njėherit pėrshendes tė gjiiiiiiiithė ...........

Zero Cool
06-08-07, 10:18
Pershendetje te gjitheve qe jeni online (te mshefur e te pa mshefur)

Zana_ch
06-08-07, 10:38
Pershendetje gjithe ata qe me duan dhe me respektoin ..............

Pershendetje te gjith ata qe jan Shqiptar me mendje dhe me zemer......ZOTI JU BEKOFT

turisti
06-08-07, 11:09
Pershendetje gjithe ata qe me duan dhe me respektoin ..............

Pershendetje te gjith ata qe jan Shqiptar me mendje dhe me zemer......ZOTI JU BEKOFT

Faleminderit shume........
te pershendes gjithashtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............... ......:smile:

SANTANA-29
06-08-07, 14:31
Per te tjeret nje pershendetje ,,se koha nuk po prenton gjitha te mirat kudo nga jeni santana-29 frankfurt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

GjiLanasJa_
06-08-07, 15:54
Hoiiiii JUvee !.............

Arkza
06-08-07, 16:52
Nje Pershendetje per te Gjithe se Ika sot . Posasirisht Lyren e Pershendes shuem dhe te Krekoj FALJE NGA Zemra :confused:

06-08-07, 16:56
NI sheperndetje asi pershendetje per krejt

Zana_ch
06-08-07, 16:58
NI sheperndetje asi pershendetje per krejt


asi e pa asi ene ty nje pershendetje te madheeeeeeeeeeee................ene mir se te pruni Zoti :tongue:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
06-08-07, 20:01
Nje pershendetje per te gjithve....ju deshiroj gjdo te mir..!!!

Mir mbeteshi..e Sinqerta..!!!

Linka_pz
06-08-07, 20:08
Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), agrONN (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21863), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), Ftoi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17789), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), Krokodilli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16653), Next (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22164), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)+, Rammstein_1979 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21300), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)+, rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Ju pershendes te gjitheve duke ju uruar nje nate te kendshme dhe te qete!
Me shume respekt Linka_Pz

06-08-07, 20:55
arton bala, benyy_blanco, Ftoi, Linka_pz, Rammstein_1979, ReZe, rilinda, rovena, schütze, Tomori, Undertaker
shperndetje :D:P

instruktori
07-08-07, 15:17
Kame knaqesin te ju pershendes te gjithve
Uroj qe te keni kalue pushime te kandeshme

Naki
08-08-07, 20:43
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), mliolcia (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23034), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)


Duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė nė dardani,ju dergojė Blicė Pėrshėndetje!

jEtA_1
08-08-07, 20:48
Blic pershendetje per te gjithe forumistat e Dardanis special pershendetje per miqt dhe mikeshat e mija dhe per te gjithe ata qe ne keto momente jane online

selvija
08-08-07, 21:36
Blicc per te gjith nje pershendetje te ngrohte te kesaj vere,,
http://i188.photobucket.com/albums/z62/lisus_2007/l_e3825b5d3f80f556870063df8e7ee890.gif (http://photobucket.com/)

instruktori
09-08-07, 12:02
Pershendetje per te gjith ju ne Dardani

GjiLanasJa_
09-08-07, 16:48
Instruktor mir se na erdhee :)

arton bala
09-08-07, 18:05
Cka?
Pershendetje!!
Cfare?
Sa per nomi!!
Nga kush?
Une!!
Per kend?
Per kafegjinjet e shfrenuar krejt, filozofet mendjeholle si peni tuj u kepute, literaret me fjalet sikur t“i nxjerrnin pej xhepave te pigjameve, humoristet me vica te vjeter, si dhe krejt lockanat e lockanet tjera qe e perbejne kaosin dardan ne kete mbremje.. :biggrin:

Me nderime,
Artoni

Me krejtė mozaikun Dardan pranoni edhe ju Blic pėrshėndetje!

Naki
09-08-07, 18:12
Cka?
Pershendetje!!
Cfare?
Sa per nomi!!
Nga kush?
Une!!
Per kend?
Per kafegjinjet e shfrenuar krejt, filozofet mendjeholle si peni tuj u kepute, literaret me fjalet sikur t“i nxjerrnin pej xhepave te pigjameve, humoristet me vica te vjeter, si dhe krejt lockanat e lockanet tjera qe e perbejne kaosin dardan ne kete mbremje.. :biggrin:

Me nderime,
Artoni
Blic pėrshėndetje edhe pėr ju!

Naki
09-08-07, 18:18
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), albi_87m (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23081), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), at|n| (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18047), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), mdali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23071), optimus (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23025), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Pėrshėndetjet e mbrėmjes,ju dėshirojė shoqėrim tė mirė nė Dardani!

turisti
09-08-07, 18:38
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), albi_87m (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23081), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), at|n| (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18047), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), mdali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23071), optimus (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23025), Prizrenali (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21537), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Pėrshėndetjet e mbrėmjes,ju dėshirojė shoqėrim tė mirė nė Dardani!

Faleminderit shume i nderuari NAKI dhe momentet relaksuese me shume pershendetje i ke nga

TURISTI:smile: .

instruktori
11-08-07, 13:42
Pershendetje per te gjithe

GjiLanasJa_
11-08-07, 15:46
helloooooooooooooooooooooo Juveeeeeeeeeeee!

Gjebraili
11-08-07, 19:04
Nje mbremje te kendshme u deshiron Gjebraili.

instruktori
12-08-07, 14:01
Jungjate jeta dhe pershendetje per te gjithe

GjiLanasJa_
12-08-07, 15:51
Pérshéndetje per te gjithh ... se erdha pak me nejt :P

instruktori
12-08-07, 15:57
Pérshéndetje per te gjithh ... se erdha pak me nejt :P

Pershendetje dhe Mire se na erdhe

Uroj te kalosh mire

Respekt

GjiLanasJa_
12-08-07, 15:58
Pershendetje dhe Mire se na erdhe

Uroj te kalosh mire

Respekt
flm shummm mir se na erdhe edhe tii ;=))

Naki
12-08-07, 17:07
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Juletja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22880), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)


Pranoni blic pėrshėndetjet e sė dieles,duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė!

instruktori
12-08-07, 17:14
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Juletja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22880), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)


Pranoni blic pėrshėndetjet e sė dieles,duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė!

Flm Naki i nderuar

Uroj qe edhe ju te kaloni sa ma mre

Respekt

selvija
13-08-07, 08:52
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Juletja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22880), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)


Pranoni blic pėrshėndetjet e sė dieles,duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė!Faleminderit Naki edhe ty te deshiro nje fillim jave te mbare,,

Xuki
13-08-07, 09:32
Pranoni edhe prej meje njė pėrshėndetje si vetima.

Kaloni mirė e mos u lodhni palidhje.

Xuki

Buqja_ch
13-08-07, 10:30
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Juletja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22880), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)


Pranoni blic pėrshėndetjet e sė dieles,duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė!


Naki té flm, edhe ti kalofsh si éshté me se miri


Edhe nga ti Xuki flm,,mire se paske ardh ne ch ahahah

instruktori
13-08-07, 12:21
Pershendetje per te gjithe

Uroje qe te jeni te gjithe shendosh e mire

Respekt per te gjithe

Zana_ch
13-08-07, 17:38
Pershendetje per te gjithe ju uroj te gjitha te mirat dhe nje mbremje te kendshme :


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Adrenalina, Bemal, Buqja_ch, Daja POLIC, Dardan Kastrati, instruktori, Linka_pz, rilinda, rovena, Vojsava
Me shume respekt dhe deshir te jeni mire ZANA_ch

Naki
13-08-07, 17:41
Pershendetje per te gjithe ju uroj te gjitha te mirat dhe nje mbremje te kendshme :


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Adrenalina, Bemal, Buqja_ch, Daja POLIC, Dardan Kastrati, instruktori, Linka_pz, rilinda, rovena, Vojsava
Me shume respekt dhe deshir te jeni mire ZANA_ch

Pranoni edhe prej meje blic pėrshėndetje!

instruktori
13-08-07, 17:50
Pershendetje per te gjithe ju uroj te gjitha te mirat dhe nje mbremje te kendshme :


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Adrenalina, Bemal, Buqja_ch, Daja POLIC, Dardan Kastrati, instruktori, Linka_pz, rilinda, rovena, Vojsava
Me shume respekt dhe deshir te jeni mire ZANA_ch


Me shume respekt per ju i pranojm pershendetjet e juaja Zana_ch

Zana_ch
13-08-07, 22:02
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
afrim preniqi, billy, Dardan Kastrati, egi, Ftoi, hasanmehmeti, LJanina, pirro, rilinda, schütze, selvija, Tomori, turisti[/B

][b]Me shume respekt dhe deshir te jeni mire ZANA_ch

GjiLanasJa_
13-08-07, 22:19
Pérshendetje Pér Té Gjith !....

GjiLanasJa_
14-08-07, 00:23
Ju Preshendes juve kush esht online se un ika ciao ciao!

^katunari^
14-08-07, 09:23
Ju pershendes juve, se une ika , po shkoj me e korre barin valla, hy ma vone dikur, e deri athere
mos u lazdroni

valiii
14-08-07, 11:10
Pėrshendetje forumista , a jeni a si jeni ...!

Zana_ch
15-08-07, 11:32
Nje pershendetje blic per ju qe jeni onlin edhe ata qe jan te mshefur


arton bala, Buqja_ch, Dilaver, LABI, Linka_pz, Malsori-Makaveli, MemphiSx, Xuki
nje dite te bukur ju uroi

zana_ch

Linka_pz
15-08-07, 11:37
Nje pershendetje blic per ju qe jeni onlin edhe ata qe jan te mshefur


arton bala, Buqja_ch, Dilaver, LABI, Linka_pz, Malsori-Makaveli, MemphiSx, Xuki
nje dite te bukur ju uroi

zana_ch


Zana_ch te falemnderit shume gjithashtu te uroj nje dite te kendshme ,ja kalofsh sa me mire!
Linka_Pz

LABI
15-08-07, 12:42
Pershendetje te gjithe juve qe jeni ON dhe OF LINE

instruktori
15-08-07, 12:56
Pershendetje per ju te gjithe qe jeni ne Online
Uroj shume te mira per ju
Respekte;

Instruktori

LuLjaa
15-08-07, 12:58
Ju pershendes edhe une po ashtu.

Po edhe keta qe jan On.. per momentin

Adrenalina, Arkza, arton bala, Domira, instruktori, LABI, Linka_pz, napoleoni, Tomori, Xuki, Zana_ch

Ju deshiroj nje dite te lezetshme dhe te mbar. . .

instruktori
15-08-07, 13:11
Ju pershendes edhe une po ashtu.

Po edhe keta qe jan On.. per momentin

Adrenalina, Arkza, arton bala, Domira, instruktori, LABI, Linka_pz, napoleoni, Tomori, Xuki, Zana_ch

Ju deshiroj nje dite te lezetshme dhe te mbar. . .


Flm Luljaaaa...........

Zana_ch
15-08-07, 21:35
Nje pershendetje blic per ju qe jeni onlin edhe ata qe jan te mshefur


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
agrONN, billy, Buqja_ch, Domira, egi, fisniku, jEtA_1, Kavaleri, Mosy, Nirvana Band, pirro, rovena, selvija, turisti

Xuki
16-08-07, 08:33
Mirėmėngjesi.

Ju pėrshėndes dhe ju uroj njė ditė tė mbarė.

Xuki

lyra2
16-08-07, 08:36
Xuki flm,edhe per ty dhe ata qe qenkan zgjuar ..nje dite te mbare ;))

Linka_pz
16-08-07, 08:46
Pershendetje per te gjithe ju uroj nje dite te mbare dhe te kendshme !
Linka_Pz

instruktori
16-08-07, 11:27
Pershendetje per ju te gjith dhe ju deshiroj shume te mira ne jete

respekt per te gjithe.

16-08-07, 11:53
Qe ni shperndetje per ton diten...

instruktori
16-08-07, 17:29
Kaloni mire te gjithe

Naki
16-08-07, 18:30
aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), Dulia (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13730), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Lushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20711), Malsori-Makaveli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23049), Mosy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22059), OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), valmirii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22324), ~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)


Kamė kėnaqėsin tju pėrshėndes tė gjithėve qė jeni nė kėto momente online!

Naki

~AmaZonA~
16-08-07, 18:37
aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), Dulia (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13730), giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Henori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22415), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Lushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20711), Malsori-Makaveli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23049), Mosy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22059), OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), valmirii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22324), ~AmaZonA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)


Kamė kėnaqėsin tju pėrshėndes tė gjithėve qė jeni nė kėto momente online!

Naki
Faleminderit Naki,knaqėsia na takon neve qe na pershėndet njė person i nderuar siq je Ti...


Pėrshėndetje edhe nga une per te gjithe ju qe jeni ksejde :smile:

instruktori
17-08-07, 17:11
Pershendetje dhe respekte per te gjithe

Linka_pz
17-08-07, 22:00
Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), 4peace (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13679), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), billy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23036), egi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392), etniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20805), fiksi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23115), fisniku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15058), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), KoRn (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20898), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)+, OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)+, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Ju uroj nje vikend te kendshem dhe nje nate te qete te gjitheve !
Linka_Pz

Arb
17-08-07, 22:15
'Njatjeta t'gjitheve!

Fundjave te mbare!

riki30
18-08-07, 08:07
I pershendes te gjithe anetaret e DARDANIA-se kaloni sa me mire Riki30 - Pr

yllbardh
18-08-07, 12:31
I pershendes te gjithe anetaret e DARDANIA-se kaloni sa me mire Riki30 - Pr

Mirė se vjen nė rrethin tonė riki30.
Pėrshėndetje nga Yllbardh

schütze
18-08-07, 22:20
Nje pershendetje per te gjith antaret e keti forumi,ju uroj gjith te mirat kudo qe gjindeni

me respekt per ju schütze

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-08-07, 10:59
FLm shum schütze...

GJithashtu edhe un ju pershendes shum te gjithve ketu ne forum..

Mir mbeteshi te gjith dhe ju uroj nje dit te mbar..

Me respekt per ju...E Sinqerta.!!

SANTANA-29
19-08-07, 11:23
FLm schütze...

Pershendetjet e perzemerta per te gjith ktu ne forum edhe ata qe sjan ksajde.
ju uroj nje dit te mbar me respekt,santana-29 frankfurt,,,

Zana_ch
19-08-07, 12:39
afrim preniqi, dexter, elhame, napoleoni, rilinda


JU UROI ARGETIM TE KENDESHME NE DARADNIE

Zana_ch
19-08-07, 12:40
afrim preniqi, dexter, elhame, napoleoni, rilinda


JU UROI ARGETIM TE KENDESHM NE DARADNI

fjolla_gl
20-08-07, 09:10
Si Antare E Re Ne Kete Forum Ju Pershendes Te Gjitheve.

Zero Cool
20-08-07, 10:17
Si Antare E Re Ne Kete Forum Ju Pershendes Te Gjitheve.

Mire se vjen fjolla_glhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Naki
20-08-07, 13:13
Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Rilind Delli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23086), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), sara-zh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23067), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Pranoni pėrshėndetjet e fillim Javes,duke ju dėshiruar ēaste te mira nė Dardani.de!


Naki

turisti
20-08-07, 13:28
Si Antare E Re Ne Kete Forum Ju Pershendes Te Gjitheve.

Faleminderit shume e nderuara - fjolla_gl-.

Mire se erdhe .:smile:

http://www.aenb-s.nl/images/lotus2%20Medium%20Web%20view.jpg

turisti
20-08-07, 13:32
Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), E_Zjarrta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17970), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Linka_pz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22035), Rilind Delli (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23086), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), sara-zh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23067), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Pranoni pėrshėndetjet e fillim Javes,duke ju dėshiruar ēaste te mira nė Dardani.de!


Naki

Faleminderit shume i nderuari NAKI.:smile:

Te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj momentet e lumtura dhe suksese ne ēdo drejtim te jetes dhe ēdo lami.

Me shume respekt per njeriun e posaqshem,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Zana_ch
20-08-07, 14:02
arton bala, cammi, dexter, Ftoi, LABI, Linka_pz, Naki, pirro, rilinda, rovena, selvija, turisti

Ju pershendes dhe ju uroi nje jave shum te bukur


Zana_ch

rovena
20-08-07, 17:27
Pershendetje dhe nga une per te gjithe ju !!!
Kaloni sa me bukur !rose1

GjiLanasJa_
20-08-07, 17:52
Si Antare E Re Ne Kete Forum Ju Pershendes Te Gjitheve.

Mir se na erdhe fjolla_gl :P

yllbardh
21-08-07, 17:59
Pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni tė dukshėm:afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Luani_fr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20736), Lushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20711), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997) dhe atyre tė padukshmėve gjithashtu u'a lė njė pėrshėndetje me porosin: hiqeni perden, mos t'iu vie marre.......:smile:

turisti
21-08-07, 18:04
Pėrshėndetje tė gjithė juve qė jeni tė dukshėm:afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), aLbAnIa_gIrl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22947), Arkza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), Luani_fr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20736), Lushi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20711), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212), Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997) dhe atyre tė padukshmėve gjithashtu u'a lė njė pėrshėndetje me porosin: hiqeni perden, mos t'iu vie marre.......:smile:

Flm shume i nderuar.

I pershendetur ēofshe gjithone.:smile:

TURISTI.