PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Estella
17-02-09, 19:33
Pershendetje GJithve dhe urime festa pavarsiss......

Jana
19-02-09, 14:02
Ju pershendes te gjithve dhe ju uroj Nje Vjetorin e Pavaresis se Kosoves....

GURI SYLAJ
20-02-09, 05:17
Nje pershendetje per te gjithe juve qe jeni ksajde e edhe per ata qe per momentin i ka nxane gjumi!
Ju uroj nje dite te mire e te mbare!

lovely
20-02-09, 10:33
Nje pershendetje per te gjithe juve qe jeni ksajde e edhe per ata qe per momentin i ka nxane gjumi!
Ju uroj nje dite te mire e te mbare!

a nuk mujte me u qu pak ma heret a? :biggrin:

ni shnetje edhe pej meje e keni bitevi :)

Jana
20-02-09, 12:32
Te gjithve ju pershendes shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

Guri i madh
23-02-09, 16:34
pershendetje juve te gjithve qe jeni duke i knue shkrimet nė DARDANIVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 425 (21 anėtarė dhe 404 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), butrini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25911), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), erblini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25763), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)

Jana
23-02-09, 16:39
pershendetje juve te gjithve qe jeni duke i knue shkrimet nė DARDANIVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 425 (21 anėtarė dhe 404 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), butrini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25911), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), erblini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25763), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)

Faleminderit....
Pershendetje edhe per juve....

Guri i madh
23-02-09, 16:42
Faleminderit....
Pershendetje edhe per juve....jana pershendetje per juve


edhe per Guri sylajn


edhe te gjith ata qe jan te fshehur

Jana
23-02-09, 16:44
Une ika njehe ju pershendes te gjithve...dhe flm juve qe ishit ktu sot tere diten me mua..sepse sinqerisht kalova shum mir....

Oqeani
23-02-09, 16:47
Mos vrapo shpejte se po rrezohesh !

Jana
23-02-09, 16:56
Mos vrapo shpejte se po rrezohesh !

Hhahahah sem len ti mu rrxu....hahahah

Peja-Boy
24-02-09, 12:44
Blitz Pershendetje per ALbonita


Duli - Mihone


http://www.youtube.com/watch?v=ljUx9JsxITc


Hahahahahahhaa

LABI
24-02-09, 13:33
Tungjatjeta Dardani.

Pranoni pershendetjet e mija te gjithe juve qe jeni prezent kendej pari .

Jana
25-02-09, 02:00
Per juve qe jeni ketu....naten e mir...

~~~vera~~~
25-02-09, 11:10
Pershendetjeeeee te gjithvee ,qe nga plaku e deri te femijaaa

Guri i madh
26-02-09, 17:20
PERSHENDETJE per juve tė gjithve duke mos i perjashtuar edhe ata qe nuk u shfaqen para kamere


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 429 (24 anėtarė dhe 405 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, dani 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25979), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901), realisti64 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25706), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)

Urata
26-02-09, 23:59
Pershendetje juve dashamirve dardan!Kjofshit t'rrethuar me t'mira e ngrohtesi!

Jana
27-02-09, 00:02
Pershendetje juve dashamirve dardan!Kjofshit t'rrethuar me t'mira e ngrohtesi!

Pershendetje edhe per ty shum....

Scooby-Doo
28-02-09, 13:04
Ju pershendes te gjithve,mire se ju gjeta me shpres se do kaloj mire me ju.

Jana
28-02-09, 13:06
Mir se erdhe ....te pershendes....

Albonita
28-02-09, 17:27
:smile: Blitz Pershendetje per ALbonita


Duli - Mihone


http://www.youtube.com/watch?v=ljUx9JsxITc


Hahahahahahhaa

Te Faliminderit per pershndetjen...!!

Me fal se tani e pash... si Do qoft edhe ti je i pershndetur shumeee...!

Guri i madh
01-03-09, 16:30
pershendetje juve tė ndruar/a antar/e tė forumit DARDANVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 454 (19 anėtarė dhe 435 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), guriko (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25371), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)

turisti
01-03-09, 23:13
Ju pershendes si gjithmone me deshire dhe respektin e njejte !

Rozafa
01-03-09, 23:14
Ju pershendes si gjithmone me deshire dhe respektin e njejte !

Pershendetjeeeee njeriuttttt te sinqertttttttttttttt !!!!!!!!!!!!

Diana007
01-03-09, 23:15
Ju pershendes si gjithmone me deshire dhe respektin e njejte !

Flm shum , pershendeje te thjeshte por te sinqert i nderuar :smile:

turisti
01-03-09, 23:25
Pershendetjeeeee njeriuttttt te sinqertttttttttttttt !!!!!!!!!!!!

Rozafa,Diana,flm shume.:smile:

http://www.youtube.com/watch?v=6XUNpNFV8JA

Rozafa
01-03-09, 23:30
Rozafa,Diana,flm shume.:smile:

http://www.youtube.com/watch?v=6XUNpNFV8JA


Nuk durohem dot pa te dergu nje kenge per nje vallezim!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7CnWl6c3K9Y

Honesty^uk.
01-03-09, 23:30
Ju pershendes si gjithmone me deshire dhe respektin e njejte !


Pershendetje per ty o LAUREAT i fjales dhe mendimit te lire

Qika^Me^Kule
02-03-09, 15:02
Pershendetje per te gjith nga Qika me kule , ju uroj nje fillim jave te pa lodhshme,,, veqanti pershendes Peja-Boy .

turisti
02-03-09, 20:29
Nuk durohem dot pa te dergu nje kenge per nje vallezim!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7CnWl6c3K9Y

Flm shume e nderuara,ka qene e mire.......:smile:

turisti
02-03-09, 20:34
Pershendetje per ty o LAUREAT i fjales dhe mendimit te lire

Faleminderit edhe per ty,o ekspert i LAUREATEVE te cileve i shtohet vlera pas vlersimeve siq eshte i yti.

Respekt te posaqshem dhe dehirat me te mira per ty i nderuari HONESTY.:smile:

shfletuesi_
02-03-09, 20:37
Faleminderit edhe per ty,o ekspert i LAUREATEVE te cileve i shtohet vlera pas vlersimeve siq eshte i yti.

Respekt te posaqshem dhe dehirat me te mira per ty i nderuari HONESTY.:smile:

Mire se erdhe oooooo UFOO- po ka je kan moj qe sa kohe... qe i ka marr malli djemt e forumit per ty :D :smile:

turisti
02-03-09, 20:51
Mire se erdhe oooooo UFOO- po ka je kan moj qe sa kohe... qe i ka marr malli djemt e forumit per ty :D :smile:

Ktheva per momentin edhe ty me te pershendet ,o i nderuar.

Une jam momentalisht i rrethekuar me plote probleme dhe shpresoj qe se shpejti do te lirohem,mirepo - turistave nuk ju dihet :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha.

Te deshiroj momentet relaksuese kudo qe je.:smile:

Dallandyshja_718
02-03-09, 22:09
Mire se erdhe turisti, dhe te kaluara problemesh!

shfletuesi_
02-03-09, 22:54
Ktheva per momentin edhe ty me te pershendet ,o i nderuar.

Une jam momentalisht i rrethekuar me plote probleme dhe shpresoj qe se shpejti do te lirohem,mirepo - turistave nuk ju dihet :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha.

Te deshiroj momentet relaksuese kudo qe je.:smile:

More ti a e din qe ju ke mungu budallakinave te forumit.... hahahahahah aah turistat veq probleme rreth Uqkurave kan edhe nejse kush se din qka eshte Uqkuri eminja ju kallxon, mos t'ka zan problem me uqkurin e emines... :P Welcom back serish pra kaloja bukur... e kurr mos u lirofsh nga problemet... Njeriu kur te lirohet nga problemet ska me qka te jetoj... :P:smile:

Pupi
02-03-09, 23:40
Njė pėrshėndetje vėllazėrore, dhe do flej pėr sonte.
Miqt e mijė mė kėshilluan tė pushoj pėr sonte, e unė atyre qė u them Miqė njėher, bėjė mė tepėr se sa kjo qė ata kėrkojnė.
Natėn e mirė

Emma-
03-03-09, 01:48
Ju pershendes te gjitheve kudo qe jeni

Jana
03-03-09, 02:00
Pershendetje edhe nga une per ty Emma dhe per ju qe jeno on....

Urata
05-03-09, 18:49
Te gjithe antret e dardania.de i pershendes me kengen ne vijim:

http://www.teksteshqip.com/tekste.php?aid=44&id=1867898

t'jeni mire e rehat te gjithe!

emine
05-03-09, 19:19
Te gjithe antret e dardania.de i pershendes me kengen ne vijim:

http://www.teksteshqip.com/tekste.php?aid=44&id=1867898

t'jeni mire e rehat te gjithe!


Dad faleminderit!NA mungon:frown:

shfletuesi_
05-03-09, 19:50
.....Tyyyy te pershenesss

Giovanni
06-03-09, 16:20
http://www.meine-handarbeitsecke.de/images/kunde/Rippenschneider%20Wochenende/wochenende_rotwein.gif

romansa
06-03-09, 16:22
Pranoni pershendetjet e mia per kete funde jave sa me te kendshme!

shfletuesi_
06-03-09, 16:27
Pershendetje.... nga une q fletuesi :D :P

Jana
06-03-09, 16:30
Dhe une vetem erdha t'ju pershendes...ju deshiroj mbremje te kendshme....ishalla nuk ju mungoj hehheh....shihem me von....

shfletuesi_
06-03-09, 20:05
Nėse tė mungoj eja kėtu dhe mė pėrshendet..

Xuki
07-03-09, 08:39
Mirėmėngjesi dhe pėrshėndetje pėr tė gjithė!

Albonita
08-03-09, 01:33
Te gjitha Nenat SHQIPTARE nga zemra jau uroj 8Marsin..!


Per ju me shum Rrespket ju pershndet >>>>Albonita..!

Urata
08-03-09, 05:15
Te gjitha Nenat SHQIPTARE nga zemra jau uroj 8Marsin..!


Per ju me shum Rrespket ju pershndet >>>>Albonita..!


Faleminderit Albonita!

Nena t'dardania.de-se dhe mbare trojeve shqipe, gezoni n'kete dite...! Perpjekjet/sakrificat/perkushtimet/gadishmeria/moslodhjet/pagjumesite e juaja u shperblefshin me femije t'mbare /mirenjohes./sukseshem..!

Honesty^uk.
08-03-09, 11:55
Me rastin e 8 Marsit, festes se njeriut me te dashur te shpirtit,
gjej rastin te pershendes nga Zemra te gjitha nenat mbare Shqiptare.
Urime Urime per shume vjet dhe mot festen
ZOTI ua shperbleft me te mire gjithe mundin dhe sakrificen qe ju keni bere

Honesty

Prishtinasja_
08-03-09, 12:00
Te gjitha femrave dhe nenave te forumit Dardania ju uroje festen e 8 Marsit ! :smile:

Por gjithashtu edhe gjitha nenave ne mbare boten ! :smile:

http://www.peshkupauje.com/wp-content/uploads/2007/03/8mars.jpg

Jana
08-03-09, 13:12
Dhe une ju pershendes te gjithve e ne veqanti te gjitha Nenave ju uroj 8 Marsin....
Ju perqafoj me shum Dashuri....

krijuesiii
08-03-09, 13:37
...Nenat duhet pershendeture e dashur cdo dite dhe jo vetem per nje dite te vetem, edhe kjo feste me duke se ka humbe vleren e vete se eshte dhe ka qene feste imponuese e sllavo-komunizmite dhe si e till nuk ja vlen te urohet...

...po si do qe te jete i pershendes edhe une te gjithe...tungiii

Agroni22
08-03-09, 13:55
JU PERSHENDES qdo antar e antare te forumit ata te cilet jane ne online edhe ata te cilet jan ofline

lovely
08-03-09, 17:38
Nje urim nga zemra me rastin e 8 Marsit shkon per te gjitha Femrat ne forum!

http://www.youtube.com/watch?v=fZUs5ltgqZI&feature=related

ps. Faleminderit shume te gjitheve per urimet e juaja :)

turisti
09-03-09, 00:11
Deshiroj qe te gjitha grat edhe shume vite ta festojne 8 .marsin ne boten e luleve ku vet grat jane lulet me te bukura:

http://www.oneinchpunch.net/wordpress/wp-content/uploads/2008/08/devotion-10000-origami-flowers.jpg

Guri i madh
09-03-09, 16:49
pershendetje per juve shum tė nderuar anėtar/e tė forumit DARDANIA ,DE


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 487 (28 anėtarė dhe 459 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), speci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

vjeshta
09-03-09, 17:02
pershendetje per juve shum tė nderuar anėtar/e tė forumit DARDANIA ,DE


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 487 (28 anėtarė dhe 459 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Marco (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20994), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), speci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Faleminderit Guri i madh ,pershendetje edhe ty .


Pershendetje edhe per Turistin qe paska qene ksajde .

Guri i madh
09-03-09, 17:03
Faleminderit Guri i madh ,pershendetje edhe ty .


Pershendetje edhe per Turistin qe paska qene ksajde .urime 8 marsi e nderuar ju pershendes

vjeshta
09-03-09, 17:05
urime 8 marsi e nderuar ju pershendes

Faleminderit Guri , me respekt gjithemon Ju dhe per Ju .

Jana
09-03-09, 17:12
Ju pershendes te gjithve...kalofshi sa me mir ne vazhdim....

Qika^Me^Kule
09-03-09, 21:00
Pershendes te gjith ata qe jan On,,,,, per momentin,,,, argetim te kendshem ju deshiroj,,,,

ssara
09-03-09, 21:03
Pershendes te gjith ata qe jan On,,,,, per momentin,,,, argetim te kendshem ju deshiroj,,,,

PERSHENDETJE EDHE TYY qIKA ME KULE..QASTE TE KENDHSHME KSAJDE

Qika^Me^Kule
10-03-09, 17:30
Pershendetje gjithve,,, cka jan On,,,,

Guri i madh
11-03-09, 20:55
naten e mir ju krejt argatet e dardanis e shum selam ju ban mixha ram

Jana
12-03-09, 01:11
Ju pershendes te gjihtve....Naten...

Guri i madh
12-03-09, 16:41
pershendetje juve qe jeni online po edhe juve qepo lexoni pa u lajmrue
nji pershendetje e veqant per MAKRESHIN edhe sharren e tij me benzin e markes SHTILL me 6,5 kw

Makresh
12-03-09, 17:44
pershendetje juve qe jeni online po edhe juve qepo lexoni pa u lajmrue
nji pershendetje e veqant per MAKRESHIN edhe sharren e tij me benzin e markes SHTILL me 6,5 kw


:biggrin: ... ketu ne prendim nuk kam mal, por ja kam dhen besen qe diten kur SHTILLAT te bien ne zbritje pa e ble nje s'kam me len ahahahaa... tash me vite po pres... e STIHL-at prap se ndrrojn ēmimin :biggrin:

Pershendetje edhe per ty me nje brisalic me Sti(h)l :tongue:

http://phnequipment.com/ts420.jpg

gazi-de
12-03-09, 18:39
Pershendetje.............

Urata
13-03-09, 13:15
HAPPY FRIDAY te gjitheve.....!

halla e madhe
13-03-09, 13:21
HAPPY FRIDAY te gjitheve.....!...edhe ty nje fundejave te bukur!:smile:

Emma-
13-03-09, 13:22
Ju pershendes te gjihtve kudo qe jeni ......

LABI
13-03-09, 13:30
you pershendes te gjithe prezenteve me nje bit box vendor

http://www.youtube.com/watch?v=xvwwm4wEOZ0&feature=related

turisti
13-03-09, 20:17
Pershendetjet e perzemerta nga Amsterdami.

Zana_ch
13-03-09, 20:29
pershendetje juve qe jenidal ne oborr te Dardanis .......Alkimisti_ch, Inxhja_Karimon, Peja-Boy, shfletuesi_, thellenza


Bujar Uka Tungjatjeta Mergimtar (http://www.youtube.com/watch?v=OG6hSTEAJJk)

AlbaSoft
13-03-09, 20:38
Pershendetje nga kumanova..

gazi-de
16-03-09, 13:13
Peshendetje nga Llapi....

GURI SYLAJ
17-03-09, 07:24
Ketu ju kam ngele shume borgj
te gjitheve do ju perqafoja me deshire,
si nje gjerdan me margaritre-
Te gjithe Ju jeni shume te mire!

Dhe po ju pershendes
me nje Mire Mengjes !

Emma-
17-03-09, 12:56
Ju pershendes te gjitheve kudo qe jeni

Xuki
18-03-09, 08:31
Mirėmėngjesi

Ju pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe ju uroi njė ditė tė mbarė.

Tfala

Xuki

Oqeani
18-03-09, 10:49
Flm Xuki - doku more me shpesh !

Albonita
19-03-09, 10:17
Ju pershndes gjithve ju deshirj nje dit te qet......!

Me shum Rrespekt per ju te gjith --------> AlbonitaA...!

Qika^Me^Kule
19-03-09, 20:48
Ju pershendes,, gjith,,, antaret qe jan per momentin,, On,,,, po ashtu dhe ata qe jan off,,,, nje mbremje te kendshme ju deshiroj gjithve..!!!!

Guri i madh
20-03-09, 19:29
pershendetje juve tė gjithve qe jeni online

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 440 (22 anėtarė dhe 418 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, arti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17450), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717), Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

po nuk mundem pa e pershendet edhe nji mik qe po lexon edhe po shkrun msheft PUPIN

Artisti
21-03-09, 21:59
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), dexter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21376), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), germany (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26140), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), realisti64 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25706), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176),Pupi*,pirro*,Urata*,DEA*,Guri Sylaj*


Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


.

Pupi
22-03-09, 09:11
O t'pėrshendetun e t'nerum kofshi o Guri madh e Artist edhe ju dy, e t'ma falni qe su kom pa mė heret.
Sapo u zgjova ksaj te diele e thash tu zgjoj edhe juve gjumashave, po rrini naten gjate e manej flej deri n'mesdit.
Me kon me bo muhabet une qe zgjohna heret si dhompir ?

Sido qe te jetė, mirėmėngjesi dhe zgjohuni me kėngė e me diell.


fjalė e urt e imja:

Ai qė kėndon, keq pėr kėndė nuk mendon.

Kėndon apo dėgjon tek kėndohet ,njėjtė !

http://www.youtube.com/watch?v=FnfoFE5BY6c

LABI
22-03-09, 23:32
Mirembrama njerzz, a jeni gjalle ... :d

lovely
24-03-09, 23:06
(35 anėtarė dhe 405 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, jakov (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26146), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ridis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26132), Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Tesaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26101)shnetje qitu te tanve :P:)

Zero Cool
24-03-09, 23:11
(35 anėtarė dhe 405 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, jakov (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26146), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ridis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26132), Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317), Tesaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26101)shnetje qitu te tanve :P:)

edhe ty :)

Isinqerti25
25-03-09, 00:42
Pershendetje per te gjith Antaret qe jan Online dhe te gjith ata qe do vin pas nesh

Guri i madh
25-03-09, 19:15
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 467 (18 anėtarė dhe 449 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, bbiinnii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26157), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LisMalisi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25366), Llapjani_HH (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24680), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)pershendetje juve tė nderuar/a forumist/e

Llapjani_HH
25-03-09, 19:38
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 465 (18 anėtarė dhe 447 vizitorė)

bbiinnii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26157), flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), LisMalisi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25366), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Semina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26158), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)


Pėrshėndetje keni edhe nga unė.
Kalofshi qaste tė mira :smile:

legenda
25-03-09, 20:06
.............e pershendes BLIC ,dhe shume shpejt si VETETIMAAA ,,,

anetarin me atraktiv te ketij mjedisi,

>>{SpOnGeBoB}<< ,....


duke i deshiruar qe sa me shume te shperndan ,

- THUMBA ME HELM e PA HELM ,si therre MURRIZI ......


....................>>{SpOnGeBoB}<< je i denuar me paraburgim,,,sepse sa here lexoj postimet
nga TI ,vdeeees duke qeeesh ,....Ahahaaaaa....

Guri i madh
25-03-09, 20:11
.............e pershendes BLIC ,dhe shume shpejt si VETETIMAAA ,,,

anetarin me atraktiv te ketij mjedisi,

>>{SpOnGeBoB}<< ,....


duke i deshiruar qe sa me shume te shperndan ,

- THUMBA ME HELM e PA HELM ,si therre MURRIZI ......


....................>>{SpOnGeBoB}<< je i denuar me paraburgim,,,sepse sa here lexoj postimet
nga TI ,vdeeees duke qeeesh ,....Ahahaaaaa....
legjend pershendetje e nderuar
ket krye shpuzen e kam largue nga forumi e ka BANNED per 12 muj se po halitet

Estella
26-03-09, 17:41
Nje Blic pershndetje per te gjihte antert e FD..........:smile:

Emma-
27-03-09, 11:05
Pershendetje te gjitheve

Isinqerti25
27-03-09, 13:51
Pershendetje Nga ana ime per te gjith............

LABI
27-03-09, 14:29
Pershendetje te gjitheve kendej pari . A jeni , si jeni ,sa jeni

:biggrin:

Lona
29-03-09, 18:14
JU PERSHENDES TE GJITHEVE JU QE JENI ONLINE DHE OFLINE.
Lona'

Zhaneta
29-03-09, 18:28
Njė pershendetje te ngroht pėr tė gjithė ......:wink:

Qika^Me^Kule
29-03-09, 21:56
Ju pershendes gjithve perzemersisht,,,, keta qe jan On,, dhe ata qe jan Off,,,, per momentin,,, me falni qe nuk mundem te secila dhom te ju leee,,, nga nje pershendetje , Arsyeja,, esht qe spo kam koh ditet e fundit,,, Me shpres dhe uroj te jeni mir te gjith,,, dhe ju uroj nje fillim jave,,, te mbar per te gjith,,, juve,,,, dhe mos lodhje ne pun,,,,,

Me respekT Qika^Me^Kule

MeSsnata
30-03-09, 09:41
Pershendetje anetare te nderuar,pasi qe jam e re ketu shepresoj se do te kalojm mire te gjith se bashku...

Makresh
30-03-09, 10:37
Pershendetje anetare te nderuar,pasi qe jam e re ketu shepresoj se do te kalojm mire te gjith se bashku...

Mir se vjen MeSsnata, meqė je e re shpresoj qe mos ti kishe mashtruar kushtet e antarsimit qe njera prej tyre kėrkon te jesh mbi 18 vjeqare :biggrin:


Bajbaj,

Jana
30-03-09, 13:50
Ju pershendes te gjithve...

Paradox_13
30-03-09, 13:57
Ju pershendes te gjithve...

Falemnderit Jana,e pershendetur qofsh ti dhe gjithe te tjeret qe kalojn ksajde...

romansa
30-03-09, 14:16
Erdha te le pershendetje per te gjithe juve!!!!

Dallandyshja_718
30-03-09, 22:39
Pershendetje per te gjithe juve qe jeni n'linje, argetim te kendshem ne vazhdim!:smile:

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 14:04.
BaNi! (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26163), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Terminatori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25595), Tesaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26101), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

MeSsnata
31-03-09, 11:24
Pershendetje per te gjithe anetaret,per nje mbas dite sa me te mirre..

jEtA_1
31-03-09, 13:12
Pershendetje dhe mirsejugjej te gjith qe jeni ketu kaloni sa me bukur

Guri i madh
31-03-09, 16:14
pershendetje juve qe po lexoni nė dardani


izitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 425 (17 anėtarė dhe 408 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), TETA VERA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25771), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)edhe juve hyqmetit po ju pershendeti hyqmeti i mir nuk paguhet me pare ka than aj i moqmi

Naki
01-04-09, 23:30
Naki*, limpx, lirik, Murgesha*, Oqeani, realisti64, ShEjToNkA+, Tesaa, Viking Ju pershendes te gjitheve ,duke ju deshiruar qaste te mira ne dardania.de!</p>

lovely
02-04-09, 22:32
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 422 (35 anėtarė dhe 387 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, bbiinnii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26157), burim1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26173), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), krijuesiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20059), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), remi.bmc (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20943), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), Terminatori09 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26205), ToNjiTo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23929)Pershendetje, pershendetje :)

http://www.youtube.com/watch?v=W_19VdTakY4&feature=related

kelmendassi
02-04-09, 23:26
Pershenetje per te gjithe antaret e forumit DARDANIA shpresoj te kalojm sa me mir . pershendetjet nuk po veqoj pasi e dhe une jam i ri ne ket forum por me ju than te drejten disi te gjithe po me dukeni te njoftur................

Emma-
03-04-09, 10:06
Ju pershendes te gjithve

luckyman
10-04-09, 20:11
Ju ngjatjeta juve.....

Qika^Me^Kule
12-04-09, 18:01
Ju pershendes gjithve On,, por dhe ata qe jan Off,,, per momentin,, uroj qe te gjith te jeni mir dhe mir te kaloni ket wikend

gjini
24-04-09, 18:04
O ju ma te dashurit, ju pershnes dhe ju la nje urat qe ditet qe vijn tju sjellin fat dhe shendet te mire .
paqi dite te bukura pranvere dhe knaquni ne kete forum me nje shoqeri te veqant.

GURI SYLAJ
24-04-09, 21:04
Nje pershendetje per Dardanine dhe antaret e saje!

Dallandyshja_718
26-04-09, 15:06
Pershendetje te perzemerta, te nderuar vellezer dhe motra shqiptar/e!

halla e madhe
26-04-09, 16:19
Pershendetje te perzemerta, te nderuar vellezer dhe motra shqiptar/e!


Te falenderojme per keto pershendetje tua,njeherit kalo nje vikend te bukur!:smile:

Xuki
26-04-09, 17:10
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt e Dardanisė.

tfala

Xuki

ShEjToNkA
26-04-09, 22:03
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Maxi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24763)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Juve tė nderuar anėtarė tė FD-sė madhėshtore, qė pėr momentin jeni te kycur, ju dėrgoj pėrshėndetje duke uruar qė tė kaloni caste sa me tė bukura nė DARDANINĖ e bukur!

Murgesha
26-04-09, 22:06
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Maxi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24763)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Juve tė nderuar anėtarė tė FD-sė madhėshtore, qė pėr momentin jeni te kycur, ju dėrgoj pėrshėndetje duke uruar qė tė kaloni caste sa me tė bukura nė DARDANINĖ e bukur!


O tė dhashtė zoti bereqet pėr kėtė pėrshėndetje, po ēka ma ke qitė qatfarė +, mbrapa emrit

ShEjToNkA
26-04-09, 22:09
O tė dhashtė zoti bereqet pėr kėtė pėrshėndetje, po ēka ma ke qitė qatfarė +, mbrapa emrit

Bereqet pac e u shtofsh:biggrin: , ai minus pėrfaqėson listen e injorimit, ndoshta!

Murgesha
26-04-09, 22:12
Bereqet pac e u shtofsh:biggrin: , ai minus pėrfaqėson listen e injorimit, ndoshta!


A po njėmend se gjithė po harroj qė moooooooti mė ke shti aty ha,hahahahahahahaahahahahahahahahahaha.


Pėrshėndes edhe unė gjithė anėtarėt qė pėr momentin po qėndrojnė ksajde e edhe ty bashkė me ata se ika nė gjumė.

LuLjaa
26-04-09, 22:22
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)*, Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Maxi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24763)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), OrinOkO (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14992), panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Juve tė nderuar anėtarė tė FD-sė madhėshtore, qė pėr momentin jeni te kycur, ju dėrgoj pėrshėndetje duke uruar qė tė kaloni caste sa me tė bukura nė DARDANINĖ e bukur!

Shyqyr tash s'po rri msheft se ma kishe hjek perden ti :D
flm.. edhe une t'pershendes tyy Shejtankoo :P

Albonita
02-05-09, 10:06
Pershndetje pe te Gjith...ju deshiroj Nje Fellim Muai te mbare.

Me shum Rrespekt per ju te gjith si gjithmon ----> Albonita

romansa
02-05-09, 21:38
Erdha te ju le nje pershendetje per te gjith juve !!!

halla e madhe
05-05-09, 20:05
Pershendetje nga Kosova!

halla e madhe

Idila
05-05-09, 20:19
Pershendetje nga Kosova!

halla e madhe
Ju falemnderit, gjithashtu pėrshėndetje edhe pėr juve oj halla e madhe! :smile:

ShEjToNkA
05-05-09, 22:17
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)*, flutra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23809)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, marios28 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26160)*, mentor_cz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26168), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, rta- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25161)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Pėrshėndetje pėr juve kėndej pari,,, njė natė tė qetė dhe tė kėndshme!

Idila
05-05-09, 22:23
Gjithashtu pėrshėndetje edhe pėr ty Shejtonkė, dhe njė mbrėmje me disponim tė mirė!

P/S. I paske nxjerrė tė gjithė nė shesh! :biggrin: :wink:

romansa
09-05-09, 08:27
Pershendetje per gjith juve anetare te ketij forumi!
http://images1.vefblog.net/vefblog.net/m/i/miss-gabrielle/photos_gros/2009/03/miss-gabrielle123704801653_gros.gif

Guri i madh
09-05-09, 22:12
krejtve juve qe jeni dal ashiqare e po i knoni kto shkrime tė dardanis ju pershendes


edhe juve qe po i knoni kto shkrime msheftas ju pershenesVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 323 (20 anėtarė dhe 303 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, ALlma (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26307), Arbrii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26004), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25533), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)

selvija
09-05-09, 22:15
krejtve juve qe jeni dal ashiqare e po i knoni kto shkrime tė dardanis ju pershendes


edhe juve qe po i knoni kto shkrime msheftas ju pershenesVizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 323 (20 anėtarė dhe 303 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, ALlma (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26307), Arbrii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26004), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25533), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)qe qe pse s'me paske rrok edhe mu ,,ihaaa kokna shku poshte hahha

Psh Guri madh qe ska qe lekund nga vendi edhe ty

ALlma
09-05-09, 22:17
flm guri gjithashtu ju pershendes t“gjithve ju deshiroj nje nate te kendshme nvazhdim ...

Guri i madh
09-05-09, 22:56
qe qe pse s'me paske rrok edhe mu ,,ihaaa kokna shku poshte hahha

Psh Guri madh qe ska qe lekund nga vendi edhe tykamera nuk te ka rrok se gjith,her je e pershendetur

Guri i madh
09-05-09, 22:59
flm guri gjithashtu ju pershendes t“gjithve ju deshiroj nje nate te kendshme nvazhdim ...e ju e nderuar qenkeni antare e re e forumit prap edhe nji pershendetje


e mir se keni ardh ne forumin e DARDANASVE

ShEjToNkA
10-05-09, 23:12
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), adi_pe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25858), Cellix (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26283), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Lola-pr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25265)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26281), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Zhaneta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25967)*


Tani ju pėrshėndeti tė gjitheve dhe ju uroj argėtim tė kėndshėm nė vazhdim!

Guri i madh
11-05-09, 17:00
pershendetje juve te nderuar/a antar/e tė forumit DARDANIA

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 331 (27 anėtarė dhe 304 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Cellix (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26283), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), neki76 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15872)
me respekt per juve Guri i madh

ShEjToNkA
11-05-09, 21:39
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*+, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Alban Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26318), Amina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21405)*, Antika (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26034)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, Dardani_K1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19613), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GjIlAnAsI_cSi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14210)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, ILIRI_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20949), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26281), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)*, [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25533), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Prishtinasja_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)*, selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Zana_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19449)*, °Avan_Turist° (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24395)*


Pėrshėndetje dhe argėtim tė kėndshėm juve kėndej pari.:smile:


SP. Rozafaaaaaa, ha det kul ikväll!

LABI
11-05-09, 23:33
pershendetje njerze. Si po kaloni, cka i keni punet ju ksajde .

Idila
12-05-09, 16:06
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta vijnė pėrmes valėve tė liqenit pėr tė gjithė juve anėtarė tė nderuar!


Larg Urrejtje (http://www.youtube.com/watch?v=snSB2y8SUUc)

Kjo pikė muzikore shpresoj tė zėrė vend nė zemrėn tuaj!

Oqeani
12-05-09, 16:09
Po e degjoj duke pershendetur te gjith ...

12-05-09, 19:05
Pershendetje per cunat, gocat ma pasan inatin ihaaaaKur Zoti krijon nje femer te bukur, te mire, djalli hap xhiro-llogari te re.

Pupi
12-05-09, 20:02
Pėrshėndetje Gocave. Ani edhe Ēunave tė mos u mbetet hatri!

Jo jo,
Pėrshėndetje tė gjithėve:

I madhė, e i vogėl,
I drejtė, e i shtremt,
I bukur, e mė pak i bukur,
I ditur e i gjithėditur.

Pėrshėndetje me apo pa Merit
Pėrshėndetje Art edhe zanat.
Pėrshėndetje Politik dhe Apolitik
Pėrshėndetje Pozitė,...... e edhe tya opozitė.

Pėrshėndetje ........

Oqeani
13-05-09, 06:51
Pershendetje per te gjithe ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

hasanmehmeti
14-05-09, 10:29
Pershendetje per ju te nderuar Forumista.InshaAll-llah jeni mire dhe kaloni mire ketej dhe jeten reale!

Hasani.

lovely
14-05-09, 15:22
Pershendetje per ju te nderuar Forumista.InshaAll-llah jeni mire dhe kaloni mire ketej dhe jeten reale!

Hasani.

kqyr ku koka ardh ky , po ku je kan aga Hasan aga? :biggrin:

shnetje, shnetje ty e tanve n qet harq

turisti
14-05-09, 20:35
http://image2.frappr.com/pix2/i/20070428/d/7/f/d7f2a0a4cce615bcc0c3d1a7826644150_large.jpg

Jana
17-05-09, 01:36
Ju pershendes te gjithve...ju deshorj nate te mir...dhe pushim te kendshem kete te Diel...

GURI SYLAJ
17-05-09, 05:54
Nje mire mengjes ne kete te diele me Diell!!

Zhaneta
17-05-09, 07:05
Pershendetje per t'gjithe qe jeni kete moment ketu..

Pupi
17-05-09, 10:03
Njė mirėmėngjes edhe nga unė Dardani.

Kujtova qė jam nga mė tė parėt, por jo paska edhe mė tė hershėm se une. Dea kish thėnė diku me nji temė, bini me kohė e zgjohuni me kohė. e valla boll me kohė ja boj une, s'em zė kurrė 23 ora tė flej, apo kur e kam tė lirė 8 e mjesit tė zgjohem.
Sot ama diēka mė zuri dhjetshi, ēa me bo i ka dikush tjeter fajet (pleqniaaaaa).

Ja me zgjohuni me Zanfinen:http://www.youtube.com/watch?v=Ca4TTsKtNc8

Idila
17-05-09, 13:46
Pupi, pse nuk mė zgjove dhe mua? :DPėrshėndetje mic tė dashur, nga zemra ju uroj njė tė dielė me plot freski dhe disponim deri nė pakufiii! :smile:

Kaqanikasja
17-05-09, 16:54
Pranoni pershendetje te gjithe edhe nga un e ne veqanti/

Turisti
Diana007 si dhe
MemphiSx

GURI SYLAJ
17-05-09, 17:23
http://www.youtube.com/watch?v=Ub_jY7p2gsM

romansa
17-05-09, 18:13
http://images3.hiboox.com/images/1008/ans1774p.gif

Albonita
19-05-09, 23:24
Ju pershndes, te gjithve Perzemrsishte.....

.........................Duke ju deshirua nje nat te qet.......

.....Si gjithmon per ju te gjithe me Rrespekt----> AlbonitaA.

Zhaneta
19-05-09, 23:26
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

Oqeani
20-05-09, 11:07
Zhaneta sa mirepaske dalur ne syret hahahahaha

Pershendetje per te gjithe ....

turisti
21-05-09, 18:43
Pranoni pershendetje te gjithe edhe nga un e ne veqanti/

Turisti
Diana007 si dhe
MemphiSx


Faleminderit shume e nderuara.

http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Kaqanikasja
21-05-09, 20:34
Faleminderit shume e nderuara.

http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg


Njashtu i nderuar dhe ju kalofshi nje mbremje te qet

Luana
22-05-09, 08:58
http://srv0204-01.sjc3.imeem.com/g/p/d9498fcd8849dd96c96ad6fa4aad3cdb_web.gif

Albonita
24-05-09, 09:44
Ju pershndes, te gjithve e ju deshiroj nje te Djelle te qete.

Po ashtu Nje Fellim jave te mbare...!

Me shum Rrespekt per ju te gjith---> AlbonitaA

ShEjToNkA
24-05-09, 20:48
Pėrshėndetje juve tė gjitheve qė jeni tė pranishėm, para dhe prapa grilave!:biggrin:


Caste te kėndshme!

romansa
24-05-09, 20:51
flm....!
Pranoni edhe pershendetjet e mia ju gjith qe vizitoni kete forum..!

Guri i madh
24-05-09, 20:52
Pėrshėndetje juve tė gjitheve qė jeni tė pranishėm, para dhe prapa grilave!:biggrin:


Caste te kėndshme!une jam dal per mejdani nuk rrie shum i fshehur ju pershendes shejtane rragjim

ShEjToNkA
24-05-09, 20:55
une jam dal per mejdani nuk rrie shum i fshehur ju pershendes shejtane rragjim
....bismilahe rrahmani rrahim:biggrin:


I pėrshėndetur dhe i nderuar gjithnjė ti djali prej mejdani,,, prej rrafshi deshta me thėnė!

Zana_ch
24-05-09, 20:56
une jam dal per mejdani nuk rrie shum i fshehur ju pershendes shejtane rragjimhahaha un valla po rri msheft se po tutna breflm shum per pershendetje ....ene un ju pershendesh gjithe ata qe shkrujn ne daradni .de

Guri i madh
24-05-09, 21:00
hahaha un valla po rri msheft se po tutna breflm shum per pershendetje ....ene un ju pershendesh gjithe ata qe shkrujn ne daradni .de


edhe une rrie fsheht po jo gjat nuk esht e jash ligjshme

gazi-de
24-05-09, 21:10
Pershendetje edhe nga une per te gjithe
me kete kenge http://www.youtube.com/watch?v=KnkbFLALE94

Urata
24-05-09, 23:42
Blic pershendetje per te gjithe shkruesit/lexuesit dardan....!

ALlma
25-05-09, 09:50
pershendetje per t“gjith juve qe jeni onlin ne Fd uroj te kaloni bukur n“vazhdim...

hasanmehmeti
25-05-09, 10:09
pershendetje per t“gjith juve qe jeni onlin ne Fd uroj te kaloni bukur n“vazhdim...

Pershendetje per ju te nderuar forumista , sidomos per kete antaren e re Allma -en, antaren e paleolitit te nderuaren Urata, vella gazin e deri te ata qe sot jane rigjistruar , kalofshi siq eshte me se miri.

I Juaji,
Hasani.

LuLjaa
28-05-09, 02:56
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 15:04.
LuLjaa

ivvv vetum une n'kete kohe ketu, edhe qe po e pershendeti veten tash
masi s'ka kush , edhe ika se marre me nejt vet mem zan aj rojtari tash ketu kryt ma then

ShEjToNkA
29-05-09, 22:53
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, befasimi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26333), Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, Dani11 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20235), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Prishtina-gjer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26191), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*, thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zhaneta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25967)*


Paci caste tė kėndshme!

thellenza
29-05-09, 23:50
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, befasimi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26333), Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, Dani11 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20235), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Prishtina-gjer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26191), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*,thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zhaneta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25967)*


Paci caste tė kėndshme!
Falenderoj Shejtonken dhe njekohesisht shfrytezoj rastin te ju uroj te gjitheve nje fundjave te bukur :smile:

Pupi
30-05-09, 06:00
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), >>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744)*, ABC (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24827)*, admin (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=1)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, befasimi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26333), Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, Dani11 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20235), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, K15 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26206), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), limpx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24975), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Prishtina-gjer (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26191), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, shfletuesi_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)*, Shqiptare_ne_Turqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25176)*, thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Zhaneta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25967)*


Paci caste tė kėndshme!


Ku jam une qetuuuu...
E pra masi qe kam mungue kohnave t'fundit, ma boni hallall a ?
Ju premtoj qe do t'jem ma i rregullt (kuptohet po u pat marr malli per mua:wink: ).
Ah po, arsyeja pse erdha ketu ishte te ju le ni pershnetje.

ShEjToNkA
01-06-09, 21:06
Ku jam une qetuuuu...
E pra masi qe kam mungue kohnave t'fundit, ma boni hallall a ?
Ju premtoj qe do t'jem ma i rregullt (kuptohet po u pat marr malli per mua:wink: ).
Ah po, arsyeja pse erdha ketu ishte te ju le ni pershnetje.

ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, bert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26391), Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, Ignis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26306)*, ILIRI_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20949), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Maxi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24763)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Pėrshėndetjet mė tė sinqerta pėr ju, ia kalofshi kėndshėm nė DARDANINĖ e madhe!'


SP. Pup, vec hatri yt kalova sonte kėndej:biggrin:

Pupi
01-06-09, 21:13
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, bert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26391), Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, Ignis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26306)*, ILIRI_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20949), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Maxi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24763)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Pėrshėndetjet mė tė sinqerta pėr ju, ia kalofshi kėndshėm nė DARDANINĖ e madhe!'


SP. Pup, vec hatri yt kalova sonte kėndej:biggrin:
Edhe boll mir paske boe.
Na i paske qit krejt krahafushe kush jemi qel e mshel.
Valla une tybe tash rierdha, e kam pas kete senin qelė, e isha me bo grill, shyqyr krejt qetu kani spo mungojka kerkush.

Makresh
01-06-09, 21:17
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, bert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26391), Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, Ignis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26306)*, ILIRI_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20949), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Maxi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24763)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Pėrshėndetjet mė tė sinqerta pėr ju, ia kalofshi kėndshėm nė DARDANINĖ e madhe!'


SP. Pup, vec hatri yt kalova sonte kėndej:biggrin:

T'pershendes edhe un "Shejtonk",

ps: Tjera here nuk deshiroj te me shpalosni ketu :) Kam arsyet e mia se pse rri i fshehur, te flm.

ShEjToNkA
01-06-09, 21:31
T'pershendes edhe un "Shejtonk",

ps: Tjera here nuk deshiroj te me shpalosni ketu :) Kam arsyet e mia se pse rri i fshehur, te flm.

Pėrshėndetje edhe ty i nderuar!

SP. Nuk i "shpalosi" me ndonjė qėllim, por kur shiqoj kush ėshtė nė linjė kopjoj tė gjithe pa bė ndonjė klasfikim nga tė fshehurit / pa fshehurit!

Pėrshėndetje dhe caste tė kėndshme!

Murgesha
01-06-09, 21:37
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, bert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26391), Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, Ignis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26306)*, ILIRI_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20949), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Maxi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24763)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Pėrshėndetjet mė tė sinqerta pėr ju, ia kalofshi kėndshėm nė DARDANINĖ e madhe!'


SP. Pup, vec hatri yt kalova sonte kėndej:biggrin:


E mua ēka mė ke ngjyros moj, ani has mavi mpaske bo hahahaahahahahahahahahaha.

Edhe unė i pėrshėndes tė gjithė qė jeni online e ma sė shumti ata OFFLINE.

ShEjToNkA
01-06-09, 21:39
E mua ēka mė ke ngjyros moj, ani has mavi mpaske bo hahahaahahahahahahahahaha.

Edhe unė i pėrshėndes tė gjithė qė jeni online e ma sė shumti ata OFFLINE.

Nostalgji pėr ngjyrat qė dikur formonim ylberin hgaghaghaghahgaghaghaghaghaghagh

Pupi
01-06-09, 21:41
Pėrshėndetje edhe ty i nderuar!

SP. Nuk i "shpalosi" me ndonjė qėllim, por kur shiqoj kush ėshtė nė linjė kopjoj tė gjithe pa bė ndonjė klasfikim nga tė fshehurit / pa fshehurit!

Pėrshėndetje dhe caste tė kėndshme!
Mo se ja ke prish telin e ftyrės, se u kan nėr hije e tash spo mun e duron diellin.
Beteri i shkrumun, ani i kam une arsyet, faleminderit e qesi muhalife.....

Makresh
01-06-09, 21:51
Mo se ja ke prish telin e ftyrės, se u kan nėr hije e tash spo mun e duron diellin.
Beteri i shkrumun, ani i kam une arsyet, faleminderit e qesi muhalife.....
:biggrin: Allahile mixho, kallxom diēka drejt ! Cka mendojn thmija dhe gruja jote qe ju laritesh grave t'huaja virtualisht ? Apo ndoshta nuk e din hic qe po mirresh prap me qime ?

Pupi
01-06-09, 21:58
:biggrin: Allahile mixho, kallxom diēka drejt ! Cka mendojn thmija dhe gruja jote qe ju laritesh grave t'huaja virtualisht ? Apo ndoshta nuk e din hic qe po mirresh prap me qime ?
Allahile Mixha po tė tregoi shumė drejtė, qė hala kujt si kam shkrue privat pėr asnji gjė.

A ti tash pse spo ta lė une n'tanen a ?

Mos u bon edhe bash i ri, se nuk dukesh fort i ri edhe ti, mos ma kalofsh bile mua.

teutaA
01-06-09, 22:03
ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, bert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26391), Bruk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25879)*, desert (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25050)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, GURI SYLAJ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18025)*, Idila (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25419)*, Ignis (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26306)*, ILIRI_wien (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20949), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), legjionari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20787), Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717)*, Maxi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24763)*, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, pirro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20212)*, Pupi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21901)*, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614)*, Scooby-Doo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25999), sherri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18949)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)*, Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666)*, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)*, ~AnnA~ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25429)*


Pėrshėndetjet mė tė sinqerta pėr ju, ia kalofshi kėndshėm nė DARDANINĖ e madhe!'


SP. Pup, vec hatri yt kalova sonte kėndej:biggrin:

thx shejtonka edhe ty te pershendes

ani un kujtojsha qe tinxa muj me lexu te pa cenzura:smile:

Makresh
01-06-09, 22:18
Allahile Mixha po tė tregoi shumė drejtė, qė hala kujt si kam shkrue privat pėr asnji gjė.

A ti tash pse spo ta lė une n'tanen a ?

Mos u bon edhe bash i ri, se nuk dukesh fort i ri edhe ti, mos ma kalofsh bile mua.


Jo mor burr i dheut, nuk te veta se me kon ke flirturue n'privat po qeshtu haptaz thash a jan ndijuni a jo se si shum demokrat po kallxohesh. Po si do koft, hajde hajli koft !

Njerzit qe si njoh, n'shej rrespketimi i thom mixho, se po, mujtesh mutllak mu kon edhe njo tri a katra vjet ma i ri se une po jo ma shum :)

Elina
01-06-09, 22:22
thx shejtonka edhe ty te pershendes

ani un kujtojsha qe tinxa muj me lexu te pa cenzura:smile:

Ja valla ketu s'mundesh me bo kurgjo tinxa....se iprronat na vezhgojne hihiihihiih
Nje pershendetje te madhe per te gjith ju qe jeni ksajde :smile:

Pupi
01-06-09, 22:23
Jo mor burr i dheut, nuk te veta se me kon ke flirturue n'privat po qeshtu haptaz thash a jan ndijuni a jo se si shum demokrat po kallxohesh. Po si do koft, hajde hajli koft !

Njerzit qe si njoh, n'shej rrespketimi i thom mixho, se po, mujtesh mutllak mu kon edhe njo tri a katra vjet ma i ri se une po jo ma shum :)

Jo mos e pėrdredhė atė qė e the se tė thonė shpifės (e thash nuk e thash).
E muslimanit nuk i ka hije munfikllėku apo ?

A di ēka Makresh, Natėn e mir e mos ma trullo fort, se skam kohė tė mirrem me budallaqe tuat,.

Makresh
01-06-09, 22:26
Jo mos e pėrdredhė atė qė e the se tė thonė shpifės (e thash nuk e thash).
E muslimanit nuk i ka hije munfikllėku apo ?

A di ēka Makresh, Natėn e mir e mos ma trullo fort, se skam kohė tė mirrem me budallaqe tuat,.


:biggrin:

Hajt udha mar, kadal ore se po ze n'thu diku ahahaha_
_


Nje veri biG pershendetje edhe per ty Elina :smile:

Albonita
12-06-09, 15:04
Pershndetje per te gjitheeee....Antaret e FD.. ju deshiroj nje fund jave te qete------> Me Rrespekt Abonita.


P/s.....Bashk me mua ...e krev edhe Dardania Pushimin...!:biggrin:

Giovanni
12-06-09, 15:56
Pershendetje antar te dardanise .........

Kaqanikasja
12-06-09, 19:37
Pershendetje edhe per ju Gjovani , edhe per te gjithe anetaret e ketij forumi ......

turisti
12-06-09, 20:10
Pershendetje edhe per ju Gjovani , edhe per te gjithe anetaret e ketij forumi ......

Flm lule e grykes......:smile:

http://www.abc.net.au/science/news/img/techno/flowerman301104.jpg

romansa
12-06-09, 21:12
Pershendetje per gjith juve anetare te ketij forumi....
me vjen mire qe jemi prap ne sofren dardane!!!
http://z.about.com/d/gardening/1/0/T/A/Shahzad_Rose2.jpg

Kaqanikasja
12-06-09, 21:16
[quote=turisti]Flm lule e grykes.

Ska gjr vendas i nderuar meritoni pershendetjet nga un ju dhe shum nga ky forum...kalofshi nje nate te qete

Paradox_13
12-06-09, 21:26
Me bahet qefi qe perseri takohemi me shkrimet tona rrethe kesaj sofre plot begati..
Pershendetje per gjithe ju miq dhe mikesha te Dardanise..

Mire se ju gjej.

lovely
12-06-09, 22:12
Pershendetje :smile:

teutaA
12-06-09, 22:13
Pershendetje :smile:

pershendetje back :smile:

Murgesha
12-06-09, 22:17
Unė s`po ju pėrshėndes por po ju pyes a jeni mėrzitė?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

turisti
12-06-09, 22:17
Pershendetje :smile:

Mire se erdhe. Edhe ty pershendetje.......:biggrin: :

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/06_02/picasso210607_468x296.jpg

lovely
12-06-09, 22:19
Mire se erdhe. Edhe ty pershendetje.......:biggrin: :

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/06_02/picasso210607_468x296.jpg

ooo Turist, po qysh je pash Budallaqet? hahahahahahahaha

Murgeshe, mosvet valla, n qafe na murren, po get na kthynen shpine tone prape, se kush s na pranojke mrena :biggrin:

Murgesha
12-06-09, 22:21
ooo Turist, po qysh je pash Budallaqet? hahahahahahahaha

Murgeshe, mosvet valla, n qafe na murren, po get na kthynen shpine tone prape, se kush s na pranojke mrena :biggrin:
Ha,hahahahahahaahahahah ku moj me na pranu??

O ne jemi shumė tė "lazdrum" pėr shpia tjera ha,hahahaahahahahahahahahaha

lovely
12-06-09, 22:22
Ha,hahahahahahaahahahah ku moj me na pranu??

O ne jemi shumė tė "lazdrum" pėr shpia tjera ha,hahahaahahahahahahahahaha

na kan lazdru qitu n dardhani e tjera kah na perzunen menihere :biggrin:

Guri i madh
12-06-09, 22:35
pershendetje juve


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 342 (21 anėtarė dhe 321 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)
pershendetje edhe per MURGESHEN qe po lexon edhe poston msheft

Murgesha
12-06-09, 22:43
pershendetje juve


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 342 (21 anėtarė dhe 321 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 13:04.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), elsaaa08 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26396), Kaqanikasja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)
pershendetje edhe per MURGESHEN qe po lexon edhe poston msheft


Qysh bre Guri i Madh nuk po mė shef, vallahi pa yll te koka qenkam e spo di pse s`po mė shef ti hahahahahahaahahaha.

Tė falemnderit shumė Guri i Madh.

Guri i madh
12-06-09, 22:45
Qysh bre Guri i Madh nuk po mė shef, vallahi pa yll te koka qenkam e spo di pse s`po mė shef ti hahahahahahaahahaha.

Tė falemnderit shumė Guri i Madh.
kur e dergova selamin keni qen e fshehur , une nuk i kam gjyzllykt e ktyre moderatorveju pershendes

Murgesha
12-06-09, 22:49
kur e dergova selamin keni qen e fshehur , une nuk i kam gjyzllykt e ktyre moderatorveju pershendes

Ha,hahahahaahahahahhahah Guri.

Tė falemnderit edhe njėherė.

daniel00
12-06-09, 22:55
Pėrshėndetje te gjithė antarėve tė vjetėr kėtej se kemi ngrėnė nje thes krip bashkė

Ps - shaka , sa u regjistrova

Guri i madh
12-06-09, 22:56
Pėrshėndetje te gjithė antarėve tė vjetėr kėtej se kemi ngrėnė nje thes krip bashkė

Ps - shaka , sa u regjistrovapershendetje i nderuar

SANTANA-29
12-06-09, 22:59
Blic blic blic ,sdi a,ju kapi te gjithve ,,kudo nga jeni se guri i madh ,,sna pershendeti te gjithve,,hahahaha,,,

daniel00,,pershendetje ,

daniel00
12-06-09, 23:00
pershendetje i nderuar

Guri i rėndė nė vend tė vet , mirė se te gjeta dhe qofshi mirė tė gjithė !

daniel00
12-06-09, 23:02
Santana mirė se tė gjej dhe i gezofsh 10 000 postimet , posto diēka jubilare dhe festive qė ta festosh :D

Guri i madh
12-06-09, 23:03
Blic blic blic ,sdi a,ju kapi te gjithve ,,kudo nga jeni se guri i madh ,,sna pershendeti te gjithve,,hahahaha,,,

daniel00,,pershendetje ,ooo une nuk e largoj askend po besom me kto syzat e mia veq kta i pash e hyqmeti i dardanis i kan do syza speciale edhe perte gardhi po pashin


ju pershendes i nderuar

SANTANA-29
12-06-09, 23:06
Santana mirė se tė gjej dhe i gezofsh 10 000 postimet , posto diēka jubilare dhe festive qė ta festosh :D

se kam par as vet falemenderit ,uaaaaaaaavvv,,10 000..edhe sa thas kryp kan me shkue,,hahaha..:smile:


Guri qith ashtu pershendetjet e mia shoki.,

Jana
13-06-09, 14:07
Ju pershendes te gjithve...

turisti
13-06-09, 14:20
Ju pershendes te gjithve...

Flm shume e nderuara. Gjithashtu TE GJITHE te pershendesin dhe ty.:smile:

Jana
13-06-09, 14:45
Flm shume e nderuara. Gjithashtu TE GJITHE te pershendesin dhe ty.:smile:

Faleminderti ...ndersa tash te pershendes vetem ty...

Idila
13-06-09, 16:28
Pėrshėndetje tė ngrohta, tė sinqerta ju pėrcjell pėrmes telave tė kitarės, vec pėr ju mic dhe dashamirės tė dashur!
Mė keni munguar...!

Armik Malaga - Alone With You (http://www.youtube.com/watch?v=ywDS-5KkjNE&feature=related)

Pupi
13-06-09, 22:46
Nėn pėrcjelljen e tingujve tė Idilės, njėkohėsisht pėrshnedetje.
Edhe ju "robnim" pėrshėndetje, dhe pa hezituar fare ju tham "robnim" qė edhe mua mė keni munguar.

Idila
13-06-09, 22:47
Nėn pėrcjelljen e tingujve tė Idilės, njėkohėsisht e pėrshnes, edhe ju "robnim" pėrshėndetje, dhe pa hezituar ju tham "robnim" qė edhe mua mė keni munguar.
Tė falemnderit Pupi i dashur! :smile:

Oqeani
13-06-09, 22:58
Pupi sa mire po e din se jemi roberuar para PC-ve - me mire kkishte me qene me dale ne freski dika tash ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pupi
13-06-09, 23:00
Me nder kofsh Idile.

Kam bindjen se dardania na ėshtė bėrė lloj "Community KWICK" mes veti.

Jana
15-06-09, 00:42
Ju pershendes te gjithve....qe jeni ketu...edhe juve qe jeni en gjum...

SANTANA-29
15-06-09, 00:44
Ju pershendes te gjithve....qe jeni ketu...edhe juve qe jeni en gjum...

shkrepe shkrepe,,krejt u zgjuan nga gjumi....hahahhahhahhahah,,,jana flm,,gjith ashtu je e pershendetur,,edhe nga une,,schaci.-

Jana
15-06-09, 00:46
shkrepe shkrepe,,krejt u zgjuan nga gjumi....hahahhahhahhahah,,,jana flm,,gjith ashtu je e pershendetur,,edhe nga une,,schaci.-

hahahhahaha ani de une ika tash ju rrini...naten e mir....edhe une te pershendes shum shaci...

Loloku
15-06-09, 18:36
Nje pershendetje pa blice, per te gjithe dashamiret e kohes me diell...

Jana
15-06-09, 18:37
Nje pershendetje pa blice, per te gjithe dashamiret e kohes me diell...

Gjithashtu pershendetje edhe nga ana ime...

turisti
15-06-09, 19:17
Faleminderti ...ndersa tash te pershendes vetem ty...

Faleminderit shume,shume e nderuara. :smile:

http://www.cdodite.com/fotografite/artikujt/Lule.jpg

turisti
15-06-09, 19:18
Nje pershendetje pa blice, per te gjithe dashamiret e kohes me diell...

Flm,edhe gjithashtu i nderuari LOLOKU. :smile:

http://4.bp.blogspot.com/_YykkelnDhbQ/SCFJ7NeITUI/AAAAAAAABCs/mugVa57KGSU/s400/zon.gif

Kaqanikasja
15-06-09, 19:20
Pershendetje per Turisti,MemphiXs,Diana_007,Zhaneta,Oqeani,Gjovani, Qika me Kule,te gjithe qe jeni ne kete forum jeni te mrekullueshem...:wink:

turisti
15-06-09, 19:29
Pershendetje per Turisti,MemphiXs,Diana_007,Zhaneta,Oqeani,Gjovani, Qika me Kule,te gjithe qe jeni ne kete forum jeni te mrekullueshem...:wink:

Flm shume vendase,edhe une po i pershendes te gjithe,posaqerish ty !!!!!!!

http://img.photobucket.com/albums/v79/gerbie/mtro%20weblog/keukenhof2.jpg

Diana007
15-06-09, 19:32
Nje pershendetje pa blice, per te gjithe dashamiret e kohes me diell...

Shendjetje edhe per ty LOLOKE , kur po ma ben qat rruz bre :tongue: , apo ende e ka Barbaroza :wink:

Diana007
15-06-09, 19:34
Pershendetje per Turisti,MemphiXs,Diana_007,Zhaneta,Oqeani,Gjovani, Qika me Kule,te gjithe qe jeni ne kete forum jeni te mrekullueshem...:wink:

Wow te flm shum, te pershendes shum shum mike e vjeter :wink:

Artisti
15-06-09, 19:45
Pershendetje te kallta nga Kosova e kallt hahahahaha


Na sosi Dielli


.

Pupi
15-06-09, 20:29
Pershendetje te kallta nga Kosova e kallt hahahahaha


Na sosi Dielli


.
Pėrshėndetje tė kallta pėr tė kalltit.
Zjarri shuhet me zjarr:wink:

Kaqanikasja
15-06-09, 20:47
[quote=turisti]Flm shume vendase,edhe une po i pershendes te gjithe,posaqerish ty !!!!!!!

http://img.photobucket.com/albums/v79/gerbie/mtro%20weblog/keukenhof2.jpg


Nje Vendas dhe nje Mike te vjeter kam ketu Turstin dhe Diana_007....gjithmon mbeteni te pershendetur

Jana
16-06-09, 08:46
Ju pershendes gjith juve qe jeni ketu....

Pupi
16-06-09, 22:09
Sot me falni per mungesen, ama pa nje pershendetje s',un ju le.

Kaloni mire, shkruani, dhe mos harroni se edhe une ksejde ksejde jam, mos sot neser. E po nuk i thone forum ketu ?

Kaqanikasja
16-06-09, 22:15
Sot me falni per mungesen, ama pa nje pershendetje s',un ju le.

Kaloni mire, shkruani, dhe mos harroni se edhe une ksejde ksejde jam, mos sot neser. E po nuk i thone forum ketu ?

Nje pershendetje e veqnt per ju....

Albonita
19-06-09, 08:44
Ju pershndes te gjitheve...Ju deshiroj nje Fund jave te Mrekullushme..!

Si Gjithmon me Rrespekt per ju --> AlbonitaA

Idila
19-06-09, 08:49
Tė falemnderit Alb-bonita, gjithashtu! :smile:

Pupi
19-06-09, 12:57
Nje pershendetje e veqnt per ju....

E pershendetur, e nderuar dhe e rrespektuar Kaqanikase.

Gjithashtu edhe ju tė tjerve,(mos tu jet hatri).

Kaqanikasja
19-06-09, 13:20
E pershendetur, e nderuar dhe e rrespektuar Kaqanikase.

Gjithashtu edhe ju tė tjerve,(mos tu jet hatri).

Flm i nderuar

Kaqanikasja
19-06-09, 13:21
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit , kalofshi nje dit te mir...

Makresh
19-06-09, 13:23
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit , kalofshi nje dit te mir...


Falimineres oj Minire

Kaqanikasja
19-06-09, 13:26
Ani o Mahmut