PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21

Antika
31-12-10, 19:05
Gezuar edhe nga une................

flutra
31-12-10, 19:16
Gezuar

tipi engjellor
31-12-10, 19:50
gezuar te gjitheve qe jane online viti i ri

emine
31-12-10, 20:33
Pershendetje dhe urime miq Dardane,ne ket nate te ndrrimit te motev ju uroi nje fillim viti te ri,me shendet ,harmoni dhe paqe ne jeten tuaj,paqite gjithmone arsye te festoni,,,
me nderime emine!

thellenza
31-12-10, 21:31
http://i472.photobucket.com/albums/rr89/Schingaling/Happy-New-Year.jpg

Per te gjithe juve,

shendet, fat, dashuri, suksese dhe vetem te mira ne vitin qe po hymė tani.

Sinqerisht & miqesisht - thellenzahttp://www.kosova.de/forum/images/smilies/smile.gif

Artisti
01-01-11, 00:53
Urime tė gjithve 2011-ta


.

Guri i madh
01-01-11, 00:59
[QUOTE=Artisti;1998722]Urime tė gjithve 2011-tapa dallime partiake ksaj radhe po thot artisti

flm artist gjithashtu edhe juve ju deshiroj realizimin e aspiratave tuaja

Zana_ch
01-01-11, 01:26
Urime dhe Gezuar viti i ri 2011 ,le tju sjell ky vite gjen me te bukur te jetes dhe njekohesisht le te jete vit i realizimeve te enderrave tuaja,
Zoti le tju dhuroj at qe me se shumti deshironi dhe le tu ruaj at qe ju posedoni,le tju mbush zemrat me gezime dhe me plote dashuri,paqja dhe harmoija le tju perqafojn ne qdo faqe dhe hap te jetes.

GEZUAR VITIN E RI 2011

LuLjaa
01-01-11, 02:21
Une erdha tash veē me ju pershendet
.....edhe me jav Uruar Vitin e Ri 2011
Inshalla ky vit eshte ma i mire se vitet tjera

PS. Lkuni venin kur ta lexoni kete fjali te fundit se qashtu duhet :P

Oqeani
01-01-11, 02:24
Lulije perhajr edhe ty .... Ju pershendes ....

Buqja_ch
01-01-11, 06:39
Une erdha tash veē me ju pershendet
.....edhe me jav Uruar Vitin e Ri 2011
Inshalla ky vit eshte ma i mire se vitet tjera

PS. Lkuni venin kur ta lexoni kete fjali te fundit se qashtu duhet :P[/QUOTE]


Posa e lexova leviza nga vendi ,,URIME edhe nga une 2011

Lule per Ty e kojshin tend ...

http://www.youtube.com/watch?v=md4jkdOsZKc&translated=1


,

Naki
01-01-11, 09:57
Te Dashur Dardanas kudo qe te jeni ju uroje Vitin e ri 2011,le te jete ky vit i aspiratave dhe realizimit te deshirave tuaja,vite i mbarshem per familjet tuaja,
vite me plot supriza te kendsheme,me shendet te mire
dhe stabilitet social.


Gezuar Viti i Ri 2011
http://i472.photobucket.com/albums/rr89/Schingaling/Happy-New-Year.jpg

Shenjestra
01-01-11, 15:02
Gezuar vitin e ri 2011

Te gjithe antarve te Dardanis

http://i754.photobucket.com/albums/xx186/loud_star/Happy-New-Year-2011-wallpaper.jpg

Paradox_13
01-01-11, 16:55
Shendet dhe realizim tet gjitha deshirave gjat vitit 2011 ju deshiron Paradox_13....

Gezuar.

LuLjaa
01-01-11, 17:27
[QUOTE=Buqja_ch;1998753]

Posa e lexova leviza nga vendi ,,URIME edhe nga une 2011

Lule per Ty e kojshin tend ...

http://www.youtube.com/watch?v=md4jkdOsZKc&translated=1

.... puq, puq, puuuuuqq e din se t'kam loqk moriii
flm.. shuuuume t'duu :)) gjithashtu Urimee

Llapjani_HH
01-01-11, 18:35
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs054.snc6/168491_1787511250192_1311892096_2002373_6145936_n. jpg

Ju dėshiroj tė gjithve paqė dhe lumturi nė vitin 2011

LOJETARI
01-01-11, 20:51
I nderuar milet i Dardanisė ,
Nga thellėsia e zemrės ,saktėsisht nga bodrumi i djatht i saj uroj qė tė gjeni forcėn dhe vullnetin e duhur pėr tė filluar 2011 ashtu siē ju ka hije .Dhashtė zoti tė mos ju janė sakatuar gishtat mbrėmė nga ndonjė raketė kineze sepse dardania ka nevojė pėr gishtat e juaj .
Mos t'ja u nien pėr vitin e kaluar se pis ish kanė ;sa telashen na e ka nxjerrė , sa kryedhimbjet na i ka shkaktue , sa tensionin na e ka ngritė e ulė nuk ka meritue ma shumė se njė goditje volley nė kthinėn e harresės .
2011 po thojnė ka me qenė vit xhevahir .Kėshtuqė merreni me tė mirė e mos e hidhėroni se mos po na ik si qato vitet tjera qė kush spo ju bjen nė fije se ku po shkojnė .
Urime tė gjithve!

Virti
01-01-11, 22:03
G ė z u a r !

murrizi
01-01-11, 22:43
Miqė tė nderuar Urime Viti i Ri 2011.

Viti qė lam pas mendoj qė ishte vitė i suksėshėm, pėrkundėr disa zbritje ngritjeve qė ndodhin gjithkah dhe kudo.

Edhe ju tė nderuar miqė kėtu uroj tė keni forcėn qė vitin qė sapo ka filluar ta ngjitni shkallėve pėrsėmbari.
Unė jam kryesisht i kėnaqur me tė gjithėn deri sot, edhe mė i kėnaqur jamė me faktin qė sot nė Shqiptari, ndoshta pėr herė tė parė nė histori "frymohet" ndryshe.


Sqarim:
Me fjalėn "Miqė" unė nuk pėrmenda emra kėtu,sepse do tė mė dilte njė list e gjatė.
Por unė e dijė qė ju e dini ;)

shfletuesi_
02-01-11, 01:26
Oooo ju pershendes te gjitheve nga pamundesia per te ju Vizatuar :) neper odat e juaja shfrytezoj rastin ketu te ju pershendes te gjitheve pa i mbetur borgj askujt.......Shendet - Duke punuar
Fat- Duke luajtur ndonje llotari 1 here ne muaj
Lumturi- duke i dashuruar ata/ato deri ne maximum
Dhe gjithe te mirat tjera ne vitin qe po fillojm per te gjithe .

Xuki
02-01-11, 11:03
Ooo pėrhajr viti i ri o njerėz tė mirė. Ishalla jeni shnosh e mirė dhe juj plotėsohen tė gjitha dėshiratz.


Selam pi meje

Xuki

Albonita
02-01-11, 11:25
http://3.bp.blogspot.com/_xmekOTJZ9iw/TRzpTDuWO7I/AAAAAAAAAD0/gu294VsWpqo/s1600/flasim+shqip.jpg

Suelaa
02-01-11, 11:31
Nje pershendetje te perzemert per te gjith anetaret e forumit, dhe nje fillim i mbar per vitin 2011.http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSqs4-F7XZIksjlEDG7XXOV55VTWRNWKOV8SMMrGfQbOd5ASD3e

MemphiSx
02-01-11, 13:02
Miq te mij,Urime ky Vit i Ri..Ju uroj qe ky vit te jet vit i realizimit te deshirave dhe ambicieve tuaja jetesore!

Me shum fat dhe Dashuri te ju percjellin cdo dit te ketij viti!

Gezuar..Gezuar!

Nirvana Band
03-01-11, 03:24
Erdha ne pike te nates, veq me ju pershendet, se ka kohe qe skam qene ksajde haha.

Domira
03-01-11, 22:36
Gėzuar Viti i Ri 2011 miq tė nderuar, iu pėrcjelltė shėndeti i mirė, mbarėsia nė familje, gėzimi dhe hareja qofshin me ju dhe me tė dashurit tuaj. Urime e gėzime!

Qika^Me^Kule
09-01-11, 21:48
Per te gjithe... nje fillim jave te mbare.....dhe me pake lodhje....

http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/10/h84zj7.jpg

ShEjToNkA
11-01-11, 00:08
Pershendetje per te gjithe, kah do dhe ku qe jeni!:smile:

Virti
11-01-11, 00:10
Pershendetje per te gjithe, kah do dhe ku qe jeni!:smile:
keqyra a na pershendete individualisht... :cool:

Naki
12-01-11, 23:27
Beasissots (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27651), Caniadreave (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28427), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477), Innoniera (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28422), Inpususex (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28421), kakReebra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28426), Kalialvageaps (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28424), MarylnNedBret (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28425), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), unwineeOtheta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28423), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290), zhuzhu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28301)


Pershendetje te ngrohta per te gjithe ju!

lovely
12-01-11, 23:33
Beasissots (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27651), Caniadreave (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28427), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477), Innoniera (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28422), Inpususex (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28421), kakReebra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28426), Kalialvageaps (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28424), MarylnNedBret (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28425), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), unwineeOtheta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28423), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290), zhuzhu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28301)


Pershendetje te ngrohta per te gjithe ju!


e mu?:biggrin:

turisti
12-01-11, 23:35
Beasissots (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27651), Caniadreave (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28427), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477), Innoniera (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28422), Inpususex (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28421), kakReebra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28426), Kalialvageaps (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28424), MarylnNedBret (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28425), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Shpati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13725), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), unwineeOtheta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28423), YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290), zhuzhu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28301)


Pershendetje te ngrohta per te gjithe ju!


Ngroht dhe te lumtur e ndjefsh veten sahere, i nderuar.:smile:

Faleminderit shume.Gjithashtu te pershendes me shume,shume respekt te veqant.:smile:

Naki
13-01-11, 00:53
e mu?:biggrin:


Ty me se shumti-Princes!

Naki
13-01-11, 00:58
Ngroht dhe te lumtur e ndjefsh veten sahere, i nderuar.:smile:

Faleminderit shume.Gjithashtu te pershendes me shume,shume respekt te veqant.:smile:

I nderuari Turist,Respekti ndaj jush ka themelet e forta dhe te betonuar qe nga hapja e ketij mediumi Virtual.

Ju pershendes kudo qe te jeni!

lovely
13-01-11, 06:44
Teute, qka je kah bon me gjithe qet njeri t huj qitu?:biggrin::wink: shnetje :)


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,337, 13-08-08 mė 16:04.
Calsheakrar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28346), Cordania (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28446), CyncCoancekef (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28349), James Hill (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28471), Liessuchsiz (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28470), Palftwita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28469), PripssoiplE (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28472), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)+, Unrerdono (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28348)

shfletuesi_
13-01-11, 14:09
...Keshniiiiiiiiii se du me ju blicirat me nje prshendetjee

turisti
13-01-11, 15:10
...Keshniiiiiiiiii se du me ju blicirat me nje prshendetjee


:biggrin:http://juffiemirjam.web-log.nl/photos/uncategorized/smile.jpg:biggrin:

Flm,gjithashtu.

shfletuesi_
13-01-11, 15:15
:biggrin:http://juffiemirjam.web-log.nl/photos/uncategorized/smile.jpg:biggrin:

Flm,gjithashtu.


Sa mire ke dal turisti gjithe tu kesh eh gat ke me rrnu ti hahahaha

turisti
13-01-11, 15:30
Sa mire ke dal turisti gjithe tu kesh eh gat ke me rrnu ti hahahaha


O pa tjeter se u tutsha qe e ke :biggrin: blicin :biggrin: me te forte se dielli e thsh sado pak mi konkurue........,hahahahahahahahahahahahahahaahaha hahaha.

natyra
17-01-11, 18:13
Nje pershendetje te ngrohte per gjithe shoqerin...

Natyra.

emine
17-01-11, 19:38
Nje pershendetje te ngrohte per gjithe shoqerin...

Natyra.

edhe per ty natyra*ja kalofsh bukure ket pasdite!

elvio
17-01-11, 19:50
Per te gjithe

te madhe pershendetje.

natyra
18-01-11, 14:58
edhe per ty natyra*ja kalofsh bukure ket pasdite!

Falemnderit Emine* gjitheashtu dhe ti ia kalofsh bukur me te gjitha...

me respekt
Natyra.

turisti
18-01-11, 15:25
Nje pershendetje te ngrohte per gjithe shoqerin...

Natyra.Faleminderit shume e nderuara*Ēofshe gjithmone e pershendetur dhe e respektuar.:smile:

natyra
18-01-11, 17:03
Nje pershendetje dhe per Ty Turisti...kalofshit nje mbremje te harmonizuar familjare...

Jufalemnderit
Natyra.

turisti
18-01-11, 18:10
Nje pershendetje dhe per Ty Turisti...kalofshit nje mbremje te harmonizuar familjare...

Jufalemnderit
Natyra.Faleminderit shume*shume.:smile:

p.s.

Me vjen keq qe nu po bojne fotot.:mad:

natyra
19-01-11, 01:36
Faleminderit shume*shume.:smile:

p.s.

Me vjen keq qe nu po bojne fotot.:mad:

"Ska gje i nderuar*per tek une mjaftoin fjalet ne respekt..e sa per fotot s'me bejn shum pershtypje ne nderkohe*dhe njihere pershendetje i nderuar turisti.

me respekt
Natyra.

turisti
19-01-11, 09:50
"Ska gje i nderuar*per tek une mjaftoin fjalet ne respekt..e sa per fotot s'me bejn shum pershtypje ne nderkohe*dhe njihere pershendetje i nderuar turisti.

me respekt
Natyra.


Faleminderit per mirekuptim e nderuara.:smile:

~AnnA~
19-01-11, 10:09
Pershendetje per te gjithe ju antar te dardanise!

natyra
19-01-11, 15:58
Pershendetje shum dhe per ty ~AnnA~e dashur..nga ke humbur zemra..? kalofsh qaste te bukura nga do qe je...

me shum respekt
Natyra.

tipi engjellor
19-01-11, 16:58
Pershendetje shum dhe per ty ~AnnA~e dashur..nga ke humbur zemra..? kalofsh qaste te bukura nga do qe je...

me shum respekt
Natyra.

natyra me gjithe respektin nje pershendteje per ty dhe familjen tende

ShEjToNkA
20-01-11, 22:08
ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922) adultgirl (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=28430)* arbeni_1984 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25607)* DEA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446)** Diana007 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)** Elefaulfeni (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30165)* emaphomdrar (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30159)* emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)* FepEpheby (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30160)* Frifleseelult (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30162)* gjini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)** Guri i madh (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)* halla e madhe (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)** inifiencE (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30161)* instruktori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)** jadore (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)** Lapsi (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26856)* LerongeTerb (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30164)* lielpeply (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30167)* LOJETARI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)** Melissaamobbeliefe (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30163)* moormfiella (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=29687)* Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)** Nelladima (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30166)* panta_rhei (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)** Pink Panther (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=29784)* Prishtinasja_ (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)** rizdringise (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30168)* shfletuesi_ (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)** Shpat (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637)* Suelaa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27451)** Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)** vjeshta (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*

Erdha enkas me i pėrshėndet kėta jashttoksoret qė brenda minutit po shumzohen:mad: E mėqe erdha po u lė njė pėrshėndetje edhe juve insonave tė nderuar* dhe enkas njė pėrshėndetje pėr Hallushen:smile:

Caste tė bukura!

Virti
20-01-11, 22:15
ShEjToNkA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922) adultgirl (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=28430)* arbeni_1984 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25607)* DEA (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15446)** Diana007 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)** Elefaulfeni (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30165)* emaphomdrar (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30159)* emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)* FepEpheby (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30160)* Frifleseelult (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30162)* gjini (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)** Guri i madh (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)* halla e madhe (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392)** inifiencE (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30161)* instruktori (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)** jadore (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)** Lapsi (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26856)* LerongeTerb (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30164)* lielpeply (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30167)* LOJETARI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834)** Melissaamobbeliefe (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30163)* moormfiella (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=29687)* Murgesha (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)** Nelladima (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30166)* panta_rhei (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)** Pink Panther (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=29784)* Prishtinasja_ (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18961)** rizdringise (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=30168)* shfletuesi_ (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25317)** Shpat (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637)* Suelaa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=27451)** Virti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)** vjeshta (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)*

Erdha enkas me i pėrshėndet kėta jashttoksoret qė brenda minutit po shumzohen:mad: E mėqe erdha po u lė njė pėrshėndetje edhe juve insonave tė nderuar* dhe enkas njė pėrshėndetje pėr Hallushen:smile:

Caste tė bukura!
flm* gjithashtu...! :cool:

roadrunner
21-01-11, 13:30
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri* querwarrivawl

Llapjani_HH
21-01-11, 19:17
Pėrshėndetje pėr gjithė anėtarėt e Dardanis.

Pata me i pėrshėndet edhe qita posht* po nuk e di a m'kuptojnė :biggrin:

Veq n'kofshin ksajde administratort* ju kisha lut le tja u pėrkthejn ktyne pėrshėndetjen* se marre pej tyne e thojn qyre nuk po na pėrshėndesin hiq :tongue:

adultgirl (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=28430)* Alburnorn (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30493)* CialisED (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=27843)* CoffbooxCOwly (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30494)* DERODIELA (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30490)* EMPIBUPPY (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30492)* * HedeAidebra (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30487)* Monineittee (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30489)* offiffusa (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30488)* RyanHG (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30486)* soulgatiohats (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30496)* ticcanneree (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30495)*

turisti
21-01-11, 19:28
Pėrshėndetje pėr gjithė anėtarėt e Dardanis.

Pata me i pėrshėndet edhe qita posht* po nuk e di a m'kuptojnė :biggrin:

Veq n'kofshin ksajde administratort* ju kisha lut le tja u pėrkthejn ktyne pėrshėndetjen* se marre pej tyne e thojn qyre nuk po na pėrshėndesin hiq :tongue:

adultgirl (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=28430)* Alburnorn (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30493)* CialisED (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=27843)* CoffbooxCOwly (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30494)* DERODIELA (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30490)* EMPIBUPPY (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30492)* * HedeAidebra (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30487)* Monineittee (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30489)* offiffusa (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30488)* RyanHG (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30486)* soulgatiohats (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30496)* ticcanneree (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30495)*


O mos u merakos per :biggrin: jashtetokesoret :biggrin:*hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

Skyfter
23-01-11, 05:55
AcceseAdvibia (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30831)* adultgirl (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=28430)* BamoriniRon (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30828)* Bispacadmic (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30679)* cliftclisaWaf (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30829)* creentDeervek (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30838)* DrerPlayday (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30840)* drieplyidorgo (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30841)* Enasyclaccawn (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30827)* Evaniaageva (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30839)* FoefsClesee (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30835)* Fopperrontita (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30836)* jaibiasmill (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30837)* Jeanosokkab (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30844)* Jitsviava (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30842)* Omififyinpurf (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30830)* Payososse (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30834)* Pubbacycant (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30833)* railiaNadly (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30843)* SATTAGUELED (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30832)* tappyDync (http://*****dardania.de/vb/upload/member.php?u=30826)Miremengjesi ...... a u lodht?

Dallandyshja_718
23-01-11, 16:17
Pershendetje te ngrohta ne kete te diele te ftohte per te gjith antaret e Dardanise (toksoret)...

elvio
24-01-11, 08:49
Miremengjesi Dardane

Janna
26-01-11, 15:01
Ju pershendes te gjithve e ne veqnati Srafin ...shpresoj te zgjohen nga y gjum Dimeror...

Daglasi
26-01-11, 23:41
Ju pershendes te gjitheve*dhe kaloni mire *naten ju qe jeni kesajde.

Guri i madh
27-01-11, 00:13
Ju pershendes te gjitheve*dhe kaloni mire *naten ju qe jeni kesajde.gjithashtu ju pershendes i nderuar naten e mir

natyra
28-01-11, 17:54
Nje pershendetje per gjithe Stafin drejtues si dhe gjithe antaret e forumit Dardania.de*pa perjashtim...kalofshi qaste te harmonizuara familjare dhe gjetiu...FLM

per te gjithe respekt
Natyra.

Janna
28-01-11, 22:29
Nje pershendetje per gjithe Stafin drejtues si dhe gjithe antaret e forumit Dardania.de*pa perjashtim...kalofshi qaste te harmonizuara familjare dhe gjetiu...FLM

per te gjithe respekt
Natyra.Pershendetje edhe per juve e Dashur dhe shum e respektuar Natyra ... te uroj vikend te qet...

elvio
29-01-11, 12:57
Ne kete mesdite te shtune ju pershendes dardane te gjitheve.

Buqja_ch
29-01-11, 12:59
Ne kete mesdite te shtune ju pershendes dardane te gjitheve.


Edhe pse jame ne pun ja gjeta kohe te marr kete pershndetje nga ti Elvio
kalo sa me mire .... ja ora 13 :00

Pershndetje Dardani

~AnnA~
29-01-11, 13:02
Pershendetje elvo dhe Buqe!!
Buqe* qenke punetore e zellshme dhe te shtunen ne pune :)

Jana
29-01-11, 13:37
Edhe une ju pershendes te gjithve ...

JaneDahliaDoe
30-01-11, 13:00
Pershendetje* pershendetje ....ju deshiroj juve nje diele te kendeshme.

Buqja_ch
30-01-11, 14:05
Pershendetje elvo dhe Buqe!!

Buqe* qenke punetore e zellshme dhe te shtunen ne pune :)


Po duhet AnnA pershndetje edhe per ty .. Endlich heute frei

Mire dita Dardani

.

elvio
30-01-11, 14:40
Tung te gjitheve kush eshte on.
Buqja ne prani*edhe ke te perzemerten pershendetje.
Ana ketu je.

nqs po

big pershendetje per ju.

Buqja_ch
30-01-11, 14:51
Tung te gjitheve kush eshte on.
Buqja ne prani*edhe ke te perzemerten pershendetje.
Ana ketu je.

nqs po

big pershendetje per ju.

Te falenderoi Elvio nje te dielle te qete te deshiroi ..

.

Hajra
01-02-11, 10:52
...nje pershendetje per ju te gjitheve.

Jana
01-02-11, 11:18
Edhe une te pershendes shum ty Hajroo dhe te gjith te tjeret ...

elvio
01-02-11, 15:41
Pershendetje Dardane.

speci
04-02-11, 11:32
selam krejt hakaretave e betericave tu forumit dardania...

~AnnA~
07-02-11, 13:49
Pershendetje te gjitheve!

Hajra
14-02-11, 07:42
Ju uroi te gjithve diten e te Dashuruareve.

lovely
14-02-11, 08:41
Ju uroi te gjithve diten e te Dashuruareve.qiti urimi edhe une po i kacavjerrna kadale :wink:

Hajra
14-02-11, 08:45
qiti urimi edhe une po i kacavjerrna kadale :wink:


hahahahahahahah.......no coment

Kaqanikasja
14-02-11, 10:16
Te gjithe te dashuruarve Urime festa e kalofshi nje dite te qete e te lumturrrr

Murgesha
14-02-11, 11:03
Edhe une po ja uroj diten e dashnise te gjitheve, e paqit me jet te gjat e kalofshit dite plot dashuri jo vetem sot po gjat gjithe jetes. :smile:

thellenza
14-02-11, 23:48
http://static.sftcdn.net/de/scrn/68000/68692/3_valentine_day_1.jpg

shume shume dashuri. Urime ! :smile:

elvio
15-02-11, 18:46
Per te gjithe

pershendetje

~AnnA~
15-02-11, 19:08
Pershendetje dhe per ty elvio
Pershendetje edhe per te gjithe ju qe jeni On ne momentin e ju qe do vini me vone....

Kaqanikasja
16-02-11, 15:14
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Flags%20of%20the%20World/Europe/Kosovo.gif

Urime ditelindja e tretė e Republikės sė Kosovės

emine
19-02-11, 15:46
Per Pamvarsin ju shnes me gip policin:P

cyBqpsv_-6Y

romansa
19-02-11, 18:17
pershendetje per te gjith...ku do qe jeni..

jEtA_1
19-02-11, 18:37
Nje blic pershendetje per te gjithe forumistat Dardan

Albonita
20-02-11, 16:51
Te Gjithve nga thellsija e zemres ju pershndes.!!

Buqja_ch
20-02-11, 17:03
Te Gjithve nga thellsija e zemres ju pershndes.!!


Pershndetjen nga thellsia e zemres per momentin ta dhuroi vetem ty , te flm per fjalet e ambla qe mi thu
qdo vend ...

Nje te dielle te kendshme per ju Dardanas

.

Oqeani
20-02-11, 17:10
Selam ...

Nirvana Band
20-02-11, 17:19
Pershendetje shoqeri e nderuar dhe gjithe ju anetare te forumit, N.Band.

Hajra
21-02-11, 21:00
...pershendetje te perzemerta per secilin qe e lexon, kuptohet per njerez.

tipi engjellor
21-02-11, 21:15
I pershendes te gjithe anetaret e dardanis

Nirvana Band
23-02-11, 19:49
Ju pershendes gjitheve.

elvio
24-02-11, 06:27
Miremengjesi forumi dardan
Pershendetje antare te tij.

Jana
24-02-11, 10:23
Pershendetje per te gjith juve ...
Uroj te keni kaluar mir keto dite ...

Hajra
25-02-11, 15:18
Ju pershendes te gjitheve dhe ju uroi nje fundjave te bukur dhe turbulente, hahahah....

Kaloni sa me mire


Bdp2_TeLGlI

vushtrria
25-02-11, 19:26
pershendetje te gjithve nga vushtrriu ju uroi qaste te kendeshme


me nderime vushtrriu

selvija
25-02-11, 19:41
pershendetje te gjithve nga vushtrriu ju uroi qaste te kendeshme


me nderime vushtrriu
ani qum selam vushtrrias , edhe ti bani selam shum vushtrris si dhe hyrjes vushtrris

vushtrria
25-02-11, 20:00
ani qum selam vushtrrias , edhe ti bani selam shum vushtrris si dhe hyrjes vushtrris


oj selvije po dukeshe se je vushtrriase ahahahahhahah

te pershendes shume oj vendaseee

turisti
25-02-11, 20:33
pershendetje te gjithve nga vushtrriu ju uroi qaste te kendeshme


me nderime vushtrriu

Flm,e flm shoki.

Edhe une te pershendes shume .:smile:

Daglasi
25-02-11, 22:25
Dhe qofshit te lumtur kudo qe jeni....

Hajra
26-02-11, 11:25
Nje dite te bukur dhe shume te lumtur per JU

elvio
26-02-11, 11:31
Nje dite te bukur dhe shume te lumtur per JU

mire se erdhe Hajra.:smile:

Hajra
26-02-11, 11:35
mire se erdhe Hajra.:smile:


Mire se erdha e mire se shkova i nderuari Elvio hahahaah
me duhet te iku vetem desha te ju pershundes

Kaloni sa me mire


elSxALifs3I

elvio
26-02-11, 11:37
Hajra

E BUKUR E SHTUNA PER TY.

Klm

elvio
28-02-11, 06:31
http://farm1.static.flickr.com/40/102493541_60214944aa.jpg

Urata
02-03-11, 10:00
Nje blic pershendetje per te gjithe ju dardan....!


http://www.youtube.com/watch?v=E-vaysmfRnY

Diana007
02-03-11, 11:46
Nje blic pershendetje per te gjithe ju dardan....!


http://www.youtube.com/watch?v=E-vaysmfRnY


Flm shum Dadi ,,,, pershendetje edhe per ty uroj te kalosh nje dite sa me te mire.


Po ashtu pershendetje edhe per gjith antaret e fd.

Urata
03-03-11, 13:34
Happy BD my dear!many others to come......!http://www.youtube.com/watch?v=rOdQDANVplc&feature=related


Love you!ps: Diane, Dadia t'qaf fort ty!Flm!

Hajra
03-03-11, 13:35
....ju pershendes te gjitheve

jEtA_1
05-03-11, 09:09
Nje blic pershendetje per te gjithe antaret e forumit dhe njiherit duke ju deshiru nje fundjav te kendshme pran gjirit familjar

Buqja_ch
05-03-11, 09:14
Pershndetje per te gjithe ju miqe Dardan nje fund jav sa me te mire ju deshiroi ..

MOS .. mendoni se mu rrite mendja qe mbusha 4 vite me ju pore koha nuk po me premton , me te madhe e me te lumtur ndiva veten kur lexova URIMET e juaja te dhoma ime .... FLM


Jeta te pershndes shume ....


http://www.youtube.com/watch?v=-QDn-lXJsRw


.

jEtA_1
05-03-11, 09:59
Jeta te pershndes shume ....
.

Gjithashtu edhe une te pershendes Buqja_ch te deshiroj nje vikend te bukur

rastesishT
05-03-11, 10:37
Njė pershendetje tė ngrohtė mengjesore nga unė keni tė gjithė.

natyra
08-03-11, 04:37
Pershendetje edhe per juve e Dashur dhe shum e respektuar Natyra ... te uroj vikend te qet...


Pershendetje dhe nga ana ime,Jana e dashur...qofshit mire nga do qe jeni..:smile:

Nje pershendetje,dhe per gjithe antaret Dardania...ne krye me Stafin-drejtues..jeni me te miret...:smile:

Per te gjithe respekt
Natyra.

Albonita
08-03-11, 07:30
Te gjithav Nenav shqiptarre jau uroja diten e tyre .. nga thellsija e zemres Urime 8 Marsi!


http://picfor.bildero.net/0014B5112/x.jpg

jEtA_1
08-03-11, 10:37
Urime 8 marsi dita e gruas uroj gjithe forumistet e Dardanis qe ne kete dit te marrin me shume dashuri dhe lumturi nga me te dashurit e tyre

Jana
08-03-11, 14:49
Ju pershendes te gjithve ...

Urime 8 marsi te gjitha Nenave qe jeni ketu ...

Murgesha
08-03-11, 17:53
Urime per te gjitha femrat e forumit Dardan Dita e Gruas.

Qofshit te bekuara e te lumtura pergjithmon!

Guri i madh
08-03-11, 21:00
kamera ime amatore i ka rok veq kta antar


Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 700 (19 anėtarė dhe 681 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, Sot mė 14:56.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


pershendetje juve te nderuar

Buqja_ch
08-03-11, 21:54
Urime edhe nga une ....

.

Jana
09-03-11, 01:00
edhe nje urim prej diskos ku o ka kendon meda live a....


pershendetje te gjithve naten e mire per sonte


Pershendetje edhe per ty ...Naten e mir...

Abetare
12-03-11, 19:03
Nje pershendetje te ngrohte per ju !:smile:

flutra
14-03-11, 10:59
per ju qe jeni onn

Jana
14-03-11, 13:14
Pershendetje per te gjithe qka jan paradite edhe per ata mbasdite...


Pershendetje edhe per ty o MIK shuuuuuuuum ....

Dushku
14-03-11, 15:30
Ju pershendes me deshire qe te keni nje START te mbare ne kete jave :)

Qika^Me^Kule
14-03-11, 16:32
Ju pershendes me deshire qe te keni nje START te mbare ne kete jave :)

Dhe une i bashkangjitem Keti urimi tend......

P/s. gjithashtu dhe TY.... !!

Hajra
19-03-11, 11:29
....ju pershendes te gjitheve sidomos ata qe nuk munda me i pershendet personalisht

Kaloni sa me mire

YanYan
19-03-11, 17:00
Nje pershendetje blic per te gjithe antaret, vecanerisht keto qe jane online...flm per biseden dhe momentet e kendshme qe mi falet :smile:
Ju uroj nje fillim javet te mbare!

tipi engjellor
19-03-11, 17:11
Dua te bej nje pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi te madh.....

gjini
23-03-11, 21:05
Nuk dua me e vequa askend ketu por desha tju pershendes te gjith ata qe i km miq per qejfi por edhe ata me te cilet nuk kam pas gjuhe te perbashket ketu.
e di qe e kom teprue pak pa u duk kendej pari por besoj qe secili nga ne e ka nga nje qeshtje ma prioritare dhe anon ma shum andej kah eshte nevoja.
Pra desha tju them se me keni mungue shum.

Guri i madh
23-03-11, 21:08
Nuk dua me e vequa askend ketu por desha tju pershendes te gjith ata qe i km miq per qejfi por edhe ata me te cilet nuk kam pas gjuhe te perbashket ketu.
e di qe e kom teprue pak pa u duk kendej pari por besoj qe secili nga ne e ka nga nje qeshtje ma prioritare dhe anon ma shum andej kah eshte nevoja.
Pra desha tju them se me keni mungue shum.


o mir se erdhe i nderuar pershendetje per juve

Jana
23-03-11, 22:55
Nuk dua me e vequa askend ketu por desha tju pershendes te gjith ata qe i km miq per qejfi por edhe ata me te cilet nuk kam pas gjuhe te perbashket ketu.
e di qe e kom teprue pak pa u duk kendej pari por besoj qe secili nga ne e ka nga nje qeshtje ma prioritare dhe anon ma shum andej kah eshte nevoja.
Pra desha tju them se me keni mungue shum.

Pershendtje edhe per ty ...mir se ke ardh ... edhe mungesa juja ketu eshte e dukshme ...

gjini
23-03-11, 23:34
Me keni mungue or ju ma te dashurit dhe ma te vjetrit miq e mikesha te forumit dardania.de

Jana
23-03-11, 23:40
..pershendetje per te gjith ...Naten e mir ...

elvio
23-03-11, 23:42
..pershendetje per te gjith ...Naten e mir ...Naten Jana,,,,,,,,,,,

Idila
26-03-11, 14:58
Sot kalimthi mė ra rruga kėtej... shfrytėzoj rastin, e pėrshėndes Buqen -shpirtin e dlirė, elvion-fisnik, Lapsin - e mprehtė, Vjeshtėn-ideale, Anėn-perlėn e ohrit, Antikėn e ēmuar, Oltianėn-kryefjalė e paprekur, Oqenin - me zemėr tė madhe, Pasionin - e zjarrtė, Murrizin- armikun tim tė dashur :d, Shejtonkėn-engjėllushe, hallushen e shtrenjtė, Yan-yan-in unike, Prishtinasen e devotshme, Eminen e ėmbėl, Lovely-n e dashur, Janėn e sjellshme, Lulen tunduese, Qikėn me kule-simpatike, Romansėn-romantike, etj, etj,...

Qofshit mirė me shėndet dhe ju priftė e mbara kahdo qė ju pėrplasin valėt e jetės!

me nderime pėr ju;

Idila

Jana
26-03-11, 15:01
Sot kalimthi mė ra rruga kėtej... shfrytėzoj rastin, e pėrshėndes Buqen -shpirtin e dlirė, elvion-fisnik, Lapsin - e mprehtė, Vjeshtėn-ideale, Anėn-perlėn e ohrit, Antikėn e ēmuar, Oltianėn-kryefjalė e paprekur, Oqenin - me zemėr tė madhe, Pasionin - e zjarrtė, Murrizin- armikun tim tė dashur :d, Shejtonkėn-engjėllushe, hallushen e shtrenjtė, Yan-yan-in unike, Prishtinasen e devotshme, Eminen e ėmbėl, Lovely-n e dashur, Janėn e sjellshme, Lulen tunduese, Qikėn me kule-simpatike, Romansėn-romantike, etj, etj,...

Qofshit mirė me shėndet dhe ju priftė e mbara kahdo qė ju pėrplasin valėt e jetės!

me nderime pėr ju;

Idila

Faleminderit shum shum ...
Edhe une te pershendes ty nga zemra ....

..uroj qe gjithmon te jeni shendosh e mir ...

luckyman
26-03-11, 16:50
Hallo...everybody :smile:

Oltiana1
26-03-11, 17:36
Sot kalimthi mė ra rruga kėtej... shfrytėzoj rastin, e pėrshėndes Buqen -shpirtin e dlirė, elvion-fisnik, Lapsin - e mprehtė, Vjeshtėn-ideale, Anėn-perlėn e ohrit, Antikėn e ēmuar, Oltianėn-kryefjalė e paprekur, Oqenin - me zemėr tė madhe, Pasionin - e zjarrtė, Murrizin- armikun tim tė dashur :d, Shejtonkėn-engjėllushe, hallushen e shtrenjtė, Yan-yan-in unike, Prishtinasen e devotshme, Eminen e ėmbėl, Lovely-n e dashur, Janėn e sjellshme, Lulen tunduese, Qikėn me kule-simpatike, Romansėn-romantike, etj, etj,...

Qofshit mirė me shėndet dhe ju priftė e mbara kahdo qė ju pėrplasin valėt e jetės!

me nderime pėr ju;

Idila

Uaaa , ēka lexova tani ....


Falemnderit pėr pėrshėndetjen , uratėn dhe pėr fjalėt e bukura qė i ke thur ....


Sa do doja qė kjo pėrshėndetje tė mos jetė kalimthi , por tė jesh gjithmonė e pranishme me ne Idilė e dashur , sepse mungesa jote ėshtė aq e madhe nė " Forum" .


Tė pėrshėndes mike dhe paē vetėm tė mira nė jetėn tėnde !!!!


P.s ( MOS NA HARRO )

romansa
27-03-11, 13:45
Sot kalimthi mė ra rruga kėtej... shfrytėzoj rastin, e pėrshėndes Buqen -shpirtin e dlirė, elvion-fisnik, Lapsin - e mprehtė, Vjeshtėn-ideale, Anėn-perlėn e ohrit, Antikėn e ēmuar, Oltianėn-kryefjalė e paprekur, Oqenin - me zemėr tė madhe, Pasionin - e zjarrtė, Murrizin- armikun tim tė dashur :d, Shejtonkėn-engjėllushe, hallushen e shtrenjtė, Yan-yan-in unike, Prishtinasen e devotshme, Eminen e ėmbėl, Lovely-n e dashur, Janėn e sjellshme, Lulen tunduese, Qikėn me kule-simpatike, Romansėn-romantike, etj, etj,...

Qofshit mirė me shėndet dhe ju priftė e mbara kahdo qė ju pėrplasin valėt e jetės!

me nderime pėr ju;

Idila
Idile flm shume per pershendetjen tende
...ndihet mungesa e fjaleve tuaja ne keteforum
gjithashtu te pershendes duke te deshiruar gjith te mirat!
Njeherit edhe pershendetje per gjith anetaret e ketij forumi me nje pasdite te kendshme!!http://static.skynetblogs.be/media/102558/dyn004_original_400_392_gif_2647620_2895db0f1c1e94 5f10dedcdf5515ff6e.gif

Jana
27-03-11, 13:52
Ju pershendes te gjithve .... po iki per nje koh ... se nime jam bo bajat ty shkru ...e ndoshta ju merr malli pak per mue hahahahaha...

Mirmbetshi .... Jana

Hajra
29-03-11, 12:24
......nje BIG pershendetje per JU, jeni 1

tipi engjellor
29-03-11, 22:16
pershedetej edhe per ty jana jo ketu kurr nuk je e tepert .....
poashtu edhe per ty hajrush....

Buqja_ch
30-03-11, 10:26
Sot kalimthi mė ra rruga kėtej... shfrytėzoj rastin, e pėrshėndes Buqen -shpirtin e dlirė, elvion-fisnik, Lapsin - e mprehtė, Vjeshtėn-ideale, Anėn-perlėn e ohrit, Antikėn e ēmuar, Oltianėn-kryefjalė e paprekur, Oqenin - me zemėr tė madhe, Pasionin - e zjarrtė, Murrizin- armikun tim tė dashur :d, Shejtonkėn-engjėllushe, hallushen e shtrenjtė, Yan-yan-in unike, Prishtinasen e devotshme, Eminen e ėmbėl, Lovely-n e dashur, Janėn e sjellshme, Lulen tunduese, Qikėn me kule-simpatike, Romansėn-romantike, etj, etj,...

Qofshit mirė me shėndet dhe ju priftė e mbara kahdo qė ju pėrplasin valėt e jetės!

me nderime pėr ju;

Idila


Kush mund te pershndet te shkruan ,,kush i ka shkronjat me te embla se ti ooo Idila
te falenderoi shum, me shume se shum per gjithe kohen e bisedat qe i bejm bashk ,,te qafi o YLL

Pershndetje per te gjithe ju edhe nga une ....

.

Buqja_ch
30-03-11, 10:28
......nje BIG pershendetje per JU, jeni 1


o Ti 2_ i kalo mire e flm ... e di qe nuk na harron

.

.

Hajra
01-04-11, 16:02
Pershendetje per juve me te mireve,http://4.bp.blogspot.com/_zsjzMnUl5Cc/S9H6sW-jwnI/AAAAAAAAABE/2qZlkIn8hi0/s1600/blumen.jpg

Shpat
06-04-11, 12:27
Ngushėllime tė gjithė antarėve me rastin e vdekjes sė BOND.

~AnnA~
06-04-11, 12:46
Sot kalimthi mė ra rruga kėtej... shfrytėzoj rastin, e pėrshėndes Buqen -shpirtin e dlirė, elvion-fisnik, Lapsin - e mprehtė, Vjeshtėn-ideale, Anėn-perlėn e ohrit, Antikėn e ēmuar, Oltianėn-kryefjalė e paprekur, Oqenin - me zemėr tė madhe, Pasionin - e zjarrtė, Murrizin- armikun tim tė dashur :d, Shejtonkėn-engjėllushe, hallushen e shtrenjtė, Yan-yan-in unike, Prishtinasen e devotshme, Eminen e ėmbėl, Lovely-n e dashur, Janėn e sjellshme, Lulen tunduese, Qikėn me kule-simpatike, Romansėn-romantike, etj, etj,...

Qofshit mirė me shėndet dhe ju priftė e mbara kahdo qė ju pėrplasin valėt e jetės!

me nderime pėr ju;

Idila

Shkronjat e tua te arta lejn gjurme dhe drite ngado qe shkruan....
pershendetjet me te perzemerta per ty bashkvendase e dashur.......

vushtrria
13-04-11, 21:00
pershendetje nga vushtrriu oooo dardanas te nderuar vushtrriu ju perqafon te gjtihve dhe ju uroi suksese shendet dhe lumturi kudo qe jeni

e pa harrushme eshte koha ne te cilen kalova me juve ne ket forum te famshem andaj edhe jua deshiroi te gjtiha te mirat

me nderime vushtrriu

Guri i madh
13-04-11, 21:43
pershendetje nga vushtrriu oooo dardanas te nderuar vushtrriu ju perqafon te gjtihve dhe ju uroi suksese shendet dhe lumturi kudo qe jeni

e pa harrushme eshte koha ne te cilen kalova me juve ne ket forum te famshem andaj edhe jua deshiroi te gjtiha te mirat

me nderime vushtrriu


gjithashtu jeni e pershendetur i nderuar nga Viciana Antike

Hajra
14-04-11, 12:31
....pershendetje prej te mdhajave per ju te gjitheve

Kaqanikasja
14-04-11, 23:12
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

tipi engjellor
15-04-11, 09:42
pershndeteje per te gjithe anetaret.................

Jana
15-04-11, 10:20
...edhe une ju pershendes te gjithve ...

Naki
17-04-11, 12:26
Pershendetjet e se Dieles le te ju sjellin ngrohtesi ne dhomat e juaja kudo qe te jeni.

Mbreme ne oret e vona ne Televizionin Gjerman RTL shkelqeu i riu kosovar Adrian Bujupi ne spektaklin "Gjermania kerkon superstar"duke u radhitur ne top 4.
Ky lajme besoj qe ju ka gezuar edhe juve.

Jana
17-04-11, 12:30
Pershendetjet e se Dieles le te ju sjellin ngrohtesi ne dhomat e juaja kudo qe te jeni.

Mbreme ne oret e vona ne Televizionin Gjerman RTL shkelqeu i riu kosovar Adrian Bujupi ne spektaklin "Gjermania kerkon superstar"duke u radhitur ne top 4.
Ky lajme besoj qe ju ka gezuar edhe juve.


Faleminderit shum ... pershendetje edhe per juve dhe gjith antaret e FD-s...

p.s po me vjen mir edhe mua per kete rast ....

Xuki
17-04-11, 14:55
Pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Xuki

Zana_ch
17-04-11, 14:55
Pershendetjet e se Dieles le te ju sjellin ngrohtesi ne dhomat e juaja kudo qe te jeni.

Mbreme ne oret e vona ne Televizionin Gjerman RTL shkelqeu i riu kosovar Adrian Bujupi ne spektaklin "Gjermania kerkon superstar"duke u radhitur ne top 4.
Ky lajme besoj qe ju ka gezuar edhe juve.Ardian ist einfach der beste von dsds,Ich hoffe er gewinnt , weil der eine super Stimme hat und es verdient.
MSfVoORSLbA&feature=related


...........pershendetje per JU qe jeni online

Naki
18-04-11, 14:56
Pershendetjet e pasdites per te gjithe ju qe gjindeni online ne dardania .de

Qika^Me^Kule
18-04-11, 15:04
Pershendetjet e pasdites per te gjithe ju qe gjindeni online ne dardania .de

Gjithashtu.... i Nderuari Naki !!

Hajra
20-04-11, 07:51
.....nje Big pershendetje per ju Dardanas\e,

rastesishT
20-04-11, 08:09
Njė pershendetje tė sinqertė nga ana ime keni tė gjithė ne menyrė tė barabartė. Ju dua tė gjitheve ( hahahaha)

Naki
23-04-11, 09:12
Duke ju deshiruar te gjitheve nje vikend te mire dhe sa me shume rreze te ngrohta pranverore !

Naki
24-04-11, 21:18
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), dr1ta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16282), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), mench (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27318), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, The_C0dEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27284)


Blic foto me pershendetje te mbremjes per te gjithe ju,duke ju deshiruar qaste te mira ne dardania.de

dr1ta
24-04-11, 21:38
Flmmm te pershendes gjithashtu :smile:

Naki
24-04-11, 21:47
Flmmm te pershendes gjithashtu :smile:


me vjene mire qe ju shohe ne kete medium online!

Nirvana Band
26-04-11, 18:19
Pershendetje per gjithe. Nirvana Band.

Xuki
27-04-11, 17:22
Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithve dhe ju uroi njė mbrėmje shumė interesante.


Xuki

vjeshta
29-04-11, 20:52
Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)+, Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+


Pershendetje per keta me lart dhe per te tjeret qe do vijne ne vijim .


Mbremje te bukure me ide te shendosha .lol

Guri i madh
29-04-11, 22:15
Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295)+, Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+


Pershendetje per keta me lart dhe per te tjeret qe do vijne ne vijim .


Mbremje te bukure me ide te shendosha .lolgjithashtu ju pershendes e nderuara vjeshta

elvio
30-04-11, 07:54
PERSHENDETJE te gjithe

dite te bukur dita e shtune per JU.

Naki
30-04-11, 15:17
PERSHENDETJE te gjithe

dite te bukur dita e shtune per JU.

Ju faliminderit elvio!

romansa
30-04-11, 15:33
Pershendetje per te gjith
UROJ TE KALONI NJE VIKEND TE KENDSHEM!!

rastesishT
30-04-11, 19:12
Nje mirembrema per te gjithe te miret dhe te keqit

turisti
01-05-11, 00:49
Ju pershendes te gjithve ne kete nate pranverore. :smile:

elvio
01-05-11, 00:55
Ju pershendes te gjithve ne kete nate pranverore. :smile:


Them qe ke pershendetjen time ne kete ore te vone Turisti :smile:

turisti
01-05-11, 01:01
Them qe ke pershendetjen time ne kete ore te vone Turisti :smile:


Flm shume Elvio,gjithashtu e ke dhe ti.:smile:

Eddi
01-05-11, 07:48
Tungjatjeta tanve

Naki
01-05-11, 10:01
Tungjatjeta tanve

Me kete pershendetje te bukur nje foto blic per ju te mbeshtejellur me rrezet te ngrohta te se dieles.

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

instruktori
02-05-11, 20:30
Pershendetje

Per te gjith ju qe jeni kesajde

Jana
03-05-11, 09:57
...pershendetje per te gjithe ...

Kaqanikasja
03-05-11, 10:17
https://www.flo-wers.com/pics/31_ecuador_roses.jpg

Nje pershendetje te ngrohte per te gjithe nje dite te mbare sod

Emma-
03-05-11, 10:41
Pershendetje per te gjithe

tipi engjellor
03-05-11, 17:43
Pershendetje per te gjithe
pershendetjeper ty mike e ketu po mungon e me shpesh hajde ketu......me respekt...

flutra
04-05-11, 17:50
per ju qe jeni onn..

instruktori
04-05-11, 19:02
Flutura pershendetje

Dreni30
06-05-11, 06:03
Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt e forumit, duke ju dėshiruar njėashtu njė vikend tė kėndshėm.

Dreni.

Kaqanikasja
06-05-11, 09:50
http://img1.blogcu.com/images/p/r/i/prinzessindiana/red_rose_by_stacyd.jpg

Paqi nje dite te mbare sod ne kete kohe me diell

turisti
18-05-11, 21:04
Pershendetje per te gjithe qe jane momentalisht :biggrin: online :biggrin:... :

turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)+

Guri i madh
18-05-11, 21:14
Pershendetje per te gjithe qe jane momentalisht :biggrin: online :biggrin:... :

turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919)+
falemnderit


edhe une shum i pershendes


LUANEN

TURISTINedhe BESIN

turisti
18-05-11, 21:47
falemnderit


edhe une shum i pershendes


LUANEN

TURISTINedhe BESIN

Flm e flm shume ,gjithashtu dhe ty te pershendes i nderuar.

tipi engjellor
21-05-11, 09:43
Hyra pak ketu te ju le nje pershendtje te gjithe anetarve te forumit.....e ne veqanti miqve te mi ....e ju uroj gjithmone te ju percjell shendeti i mire si juve si familjeve te juaja......me respekt shpirteror ndaj te gjitheve .....tipi engjellor

Jana
23-05-11, 17:47
Ooooooooooooooooooooooooooooooooo ku jeni breeeee....

Pershendjetje per te gjith ..... pa dallim ....

turisti
23-05-11, 18:32
Ooooooooooooooooooooooooooooooooo ku jeni breeeee....

Pershendjetje per te gjith ..... pa dallim ....

Oo qe bre,pershendetje edhe per ty,po ku hupe se ?? :biggrin:

Jana
23-05-11, 18:36
Oo qe bre,pershendetje edhe per ty,po ku hupe se ?? :biggrin:


Mir qe em ndive ...
Pershendetje speciale edhe per ty ...

Ty shetit valla .. spo di a met tregu krejt rend ka jam kon a jo hahahahahahaha

turisti
24-05-11, 17:49
Mir qe em ndive ...
Pershendetje speciale edhe per ty ...

Ty shetit valla .. spo di a met tregu krejt rend ka jam kon a jo hahahahahahaha

Flm,flm.

Jo,mos me trego.......edhe ashtu je ka mendon se jam shume :biggrin: kurreshtar :biggrin:.......

Jana
24-05-11, 17:51
Flm,flm.

Jo,mos me trego.......edhe ashtu je ka mendon se jam shume :biggrin: kurreshtar :biggrin:.......

Aiii pi djeshit em ka hup tirpi i kallximit tash hahahhahahahaaha...


Te pershendes shuuuuuuuuuuuuuuum ...

turisti
24-05-11, 17:56
Aiii pi djeshit em ka hup tirpi i kallximit tash hahahhahahahaaha...


Te pershendes shuuuuuuuuuuuuuuum ...

Edhe une ty oj :biggrin:
offlinshe :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahaha.

Jana
24-05-11, 17:58
Edhe une ty oj :biggrin:
offlinshe :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahaha.


Hahahahahahahahhahahahahahahhaahhahahahahaa ma mir offlineshe se gjith me kon Away .... qyyyy ..

p.s per momentin s'jam Offlineshe hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

turisti
24-05-11, 17:59
Hahahahahahahahhahahahahahahhaahhahahahahaa ma mir offlineshe se gjith me kon Away .... qyyyy ..

p.s per momentin s'jam Offlineshe hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah


Ja - :biggrin: miremnengjesi :biggrin:...................

Away eshte formalisht..............

Jana
24-05-11, 18:02
Ja - :biggrin: miremnengjesi :biggrin:...................

Away eshte formalisht..............


Po de fomralish ... me vones gjith ....???????


p.s pershendes Mamin dhe Babin dhe ju them qe i dua shum hahahahahahahhaa

uliksi31
24-05-11, 18:07
qe edhe na offlinshat po ju pershendesim ju onlinshave.:biggrin:

uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*+, *, *, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), *, Gega 1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971),*, *, Jana (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, *, *, *, *, *, *, roadrunner (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), *, turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), *, *, *, *+

Jana
24-05-11, 18:09
qe edhe na offlinshat po ju pershendesim ju onlinshave.:biggrin:

uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*+, *, *, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), *, Gega 1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971),*, *, Jana (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, *, *, *, *, *, *, roadrunner (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), *, turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), *, *, *, *+


Hahahahahahahhahahahaha hahahahhahahaa flm Uliks ....


E une te pershendes ty shum dhe te uroj mbremje te kendshme dhe dite te mira ne vazhdim ...
..rrespekt per ty ....

Binasa
24-05-11, 18:10
qe edhe na offlinshat po ju pershendesim ju onlinshave.:biggrin:

uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*+, *, *, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), *, Gega 1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971),*, *, Jana (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, *, *, *, *, *, *, roadrunner (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), *, turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), *, *, *, *+

E mu me harrove a,qe une veq plakat e forumit po i shnes :smile:

Qika^Me^Kule
24-05-11, 18:13
qe edhe na offlinshat po ju pershendesim ju onlinshave.:biggrin:

uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*+, *, *, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), *, Gega 1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971),*, *, Jana (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, *, *, *, *, *, *, roadrunner (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), *, turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), *, *, *, *+

Mir e pate Binasa e te tjeret ku po i len ?? e ne te pershendesim Ty....

uliksi31
24-05-11, 18:23
Na jemi invisible people, qysh me pershendet dicka qe nuk shihet.:biggrin: edhe une duhet me mendue qe spo shoh.:biggrin:kish me than Turisti: imagjinat hesapi.:biggrin:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcReLotijIqrFqDN8er8H_UuaF3-LCG-f6jN8sNDipGQ0uzNohCk0g

Qika^Me^Kule
24-05-11, 18:27
Na jemi invisible people, qysh me pershendet dicka qe nuk shihet.:biggrin: edhe une duhet me mendue qe spo shoh.:biggrin:kish me than Turisti: imagjinat hesapi.:biggrin:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcReLotijIqrFqDN8er8H_UuaF3-LCG-f6jN8sNDipGQ0uzNohCk0g


Jo uliksi31 , kush mendon se ketu nuk shihet asgje , vetem cka po me mashtroka veten/rejka veten :wink: ne fakt gjithcka shihet edhe pse asht i padukshem :biggrin: Me duket ce ti i lishove dritat e gjata.... :tongue:

turisti
24-05-11, 20:03
qe edhe na offlinshat po ju pershendesim ju onlinshave.:biggrin:

uliksi31 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*+, *, *, emine (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), *, Gega 1 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971),*, *, Jana (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, *, *, *, *, *, *, roadrunner (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), *, turisti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), *, *, *, *+


:biggrin: Felmnershat :biggrin:,hahahahahahahaha.

Kaqanikasja
25-05-11, 17:04
http://www.commentsguru.com/images/goodday/a_beautiful_day.gif

Llapjani_HH
25-05-11, 17:22
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

Pėr tė gjithė antarėt dhe lexuesit e Dardanis

rastesishT
25-05-11, 18:12
Mire ju gjetsha te gjithve

jEtA_1
27-05-11, 08:34
Mirmengjesi per te gjithe ju qe tani me veq jeni ne forum duke ju deshiru nje dit te bukur dhe me disponim uroj te kaloni sa me bukur

Kaqanikasja
27-05-11, 09:24
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/time-day/good-weekend/000jakweekend18.gif (http://www.blingcheese.com/)


nje pershendetje per te gjithe dhe nje dite te mbare sod

Naki
27-05-11, 22:02
emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639) http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top)

Per fillim te mbremjes ju deshiroje qaste te mira ne dardani!

Neferta
27-05-11, 22:08
emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), rastesishT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20116), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Per fillim te mbremjes ju deshiroje qaste te mira ne dardani!
Gjithashtu juve:biggrin:

Albonita
27-05-11, 23:21
Ju pershndes Zemrsisht te gjithve duke ju deshiruar gjitha te mIrat..

Me Plot sinceritet dhe Rrespekt per ju --------> AlbonitA .

Kaqanikasja
27-05-11, 23:22
Ju eprshendes te gjithev dhe ju deshiroj nje nate te mir te qete em enderaa te bukura se iak me tat une:wink:

instruktori
31-05-11, 21:27
Pershendetje
per ju te gjithve

Pershendetje Kaqanikase

Diana007
01-06-11, 13:15
Pershendetje per te gjith,,,, uroj nje dite te kendeshme.

Diana!

turisti
03-06-11, 20:48
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.:smile:

tipi engjellor
03-06-11, 20:53
hje flm turist a je ardhe ne kaqanik a veq po ja fut kot hahahahah pershendteje ty

adi_pe
03-06-11, 20:58
papa krejtve :D

Jana
03-06-11, 21:06
papa krejtve :D


papa aaa... shuj tash ..
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSChv9Vebpmf1CbUrULrNNwqCgt6z48V q9Rq8l1SSvmfbT-9ZsJjQ

adi_pe
03-06-11, 21:08
u bo bikim

http://www.mbretitregut.com/wp-content/themes/mimbo2.2/images/mbylle_gojen.jpg

turisti
04-06-11, 13:57
hje flm turist a je ardhe ne kaqanik a veq po ja fut kot hahahahah pershendteje ty

hahahahahahahahhahhahahahahaha.

Ēka mendon ti ??

Kaqanikasja
04-06-11, 14:02
http://rapidechange.com/v/114193/eqRYdMrD/viviane95_mardi_gif_bon_mardi21455250814.gif

elvio
04-06-11, 22:16
Dardane.

Perzemersisht deshiroj te kini nje te diele mbreselenese per ju,ne kete jave te pare te muajit Qershor!!!

Thjesht e sinqerte

Elvio.:smile:

Naki
04-06-11, 22:57
Dardane.

Perzemersisht deshiroj te kini nje te diele mbreselenese per ju,ne kete jave te pare te muajit Qershor!!!

Thjesht e sinqerte

Elvio.:smile:

Ju faliminderit vikend te kendshem edhe per Ju!

instruktori
05-06-11, 13:52
Pershendetje

Buqja_ch
05-06-11, 14:07
Dardane.

Perzemersisht deshiroj te kini nje te diele mbreselenese per ju,ne kete jave te pare te muajit Qershor!!!

Thjesht e sinqerte

Elvio.:smile:


Dardane ...... Pershndetje


fzqIFdk5Vfc

.

tipi engjellor
05-06-11, 14:08
pershedetje per te gjithe Dardane ........

gazi-de
05-06-11, 14:15
Ju pershendes....

tipi engjellor
05-06-11, 14:43
flm gazi poashtu keni pershendtjet....

Kaqanikasja
05-06-11, 14:58
http://picfor.bildero.net/0014B5112/x.jpg

nje vikend te bukru sikur kta drendafila

instruktori
05-06-11, 21:02
http://picfor.bildero.net/0014B5112/x.jpg

nje vikend te bukru sikur kta drendafila


Faliminderit oj qika e mire

instruktori
05-06-11, 21:08
dardan pershendetje

Honesty^uk.
06-06-11, 20:27
http://i1.tagstat.com/image05/d/ff8c/008E0543v-c.gif
4 all of U

Honesty

MemphiSx
07-06-11, 14:15
Nje pershendetje per te gjithe ju kudo qe jeni ne kit masdite...;)

instruktori
07-06-11, 16:41
shnet shalla

Fshatari
07-06-11, 17:45
Separi me emen, pershendes :
-Elinen;
-Annen;
-Buqen ch;
-Alboniten;
dhe
-Qiken me kule, qe ma kishin ngrit reputacionin
te profili.
Se dyti, i pershendes te gjithe antaret tjere te ketij forumi
ku nuk kam mujt me postue per shkaqe personale...!

Naki
07-06-11, 17:51
Separi me emen, pershendes :
-Elinen;
-Annen;
-Buqen ch;
-Alboniten;
dhe
-Qiken me kule, qe ma kishin ngrit reputacionin
te profili.
Se dyti, i pershendes te gjithe antaret tjere te ketij forumi
ku nuk kam mujt me postue per shkaqe personale...!


Fshatari mire se ju gjeje dhe ju shohe ne mesin tone, edhe ju mbeteni i pershendetur nga ana ime!

instruktori
08-06-11, 15:41
Separi me emen, pershendes :
-Elinen;
-Annen;
-Buqen ch;
-Alboniten;
dhe
-Qiken me kule, qe ma kishin ngrit reputacionin
te profili.
Se dyti, i pershendes te gjithe antaret tjere te ketij forumi
ku nuk kam mujt me postue per shkaqe personale...!Se dyti Faliminderit shume per pershendetje

~AnnA~
08-06-11, 17:04
Separi me emen, pershendes :
-Elinen;
-Annen;
-Buqen ch;
-Alboniten;
dhe
-Qiken me kule, qe ma kishin ngrit reputacionin
te profili.
Se dyti, i pershendes te gjithe antaret tjere te ketij forumi
ku nuk kam mujt me postue per shkaqe personale...!

Flm Fshatari....pershendetje dhe per ty
shpresoj qe ne te ardhmen te na vizitosh me shpesh...

Hajra
08-06-11, 20:03
......nje pershendetje nga zemra, per TY dhe gjithe shoqerin time

xbo7VyuZGVQ

Guri i madh
08-06-11, 20:29
pershendetje krejtve juve qe nuk jeni hyqmet i forumit

instruktori
08-06-11, 20:31
Faliminderit shume Guri


pershendetje per ju te tjerve