PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21

Artisti
24-08-11, 20:14
vapė e madhe Artist, me mbajt shamiat ne koke,, hahahahaha

Te pershendes

Honesty


Eh de, po ani mirė ke bė veq nuk e di a po ta din se hahahhahahahhahaa

Gjithashtu pėrshėndetjeeeee
.

Hajra
24-08-11, 20:17
Edhe dy bėn, qe pėr ty:

1 Pėrshėndetje!
1 Pėrshėndetje!

A ėshtė mirė kėshtu? :wink:

....hahahahaha...

nje pershendetje per TY,

kuptohet edhe juve

lovely
24-08-11, 20:36
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 381 (18 anėtarė dhe 363 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*+, Dreni30 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17539)*+, Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537)*, elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127)*, Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, Honesty^uk., haneza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27242), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)*+, Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*+, panta_rhei (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20701)*, Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070)*, prototyp (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27394)*, Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*+, speci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25007)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*,ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)*, YanYan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22290)


ēaste te kendshme

HonestyA ke mundesi me me kallxu kush eshte online tash? :biggrin:

Faleminderit, shnetje! :smile:

speci
24-08-11, 21:33
mashkujve kaj pershnetje mas qafes,e femrave ka nja mas shpines:wink:

Naki
28-08-11, 01:20
Currently Active Users (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 359 (13 members and 346 guests)
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)


Pershendetje te gjitheve kendej dhe andej perdeve virtuale!

Zero Cool
28-08-11, 02:43
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/309851_1487985936109_1727761551_753707_8224182_n.j pg


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/317193_1487986136114_1727761551_753708_3973428_n.j pg


http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/304606_1487986376120_1727761551_753709_1276906_n.j pg

Naki
28-08-11, 23:13
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), ArBereSha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18263), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), MiTii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32875), Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+, taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747), trendafili i kuq (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15556), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)


Pershendetjet e pas mesnates-ju deshiroj qaste te mira ne dardania.de!

Honesty^uk.
29-08-11, 19:36
Vėllezėr dhe Motra tė dashur, mezi e prita kėtė ditė,
T’ua them njė fjalė e ta gėzoj kėtė shpirt:
T’ju them se ju dua shumė dhe krah pėr krah me ju qėndroj,
E festėn e Fiter Bajramit me mall e krenari t’jua uroj .....
Antareve te keti forumi suksese ju deshiroj


Honesty

Qika^Me^Kule
29-08-11, 20:16
Vėllezėr dhe Motra tė dashur, mezi e prita kėtė ditė,
T’ua them njė fjalė e ta gėzoj kėtė shpirt:
T’ju them se ju dua shumė dhe krah pėr krah me ju qėndroj,
E festėn e Fiter Bajramit me mall e krenari t’jua uroj .....
Antareve te keti forumi suksese ju deshiroj


Honesty

Ne radhe te pare te falenderoi per keto fjale kaq te mira.... gjithashtu edhe une i bashkangjitem urimit tend....

nga zemra i pershendese te gjithe namazlite dhe agjerusite All-llahu na pranoft Agjerimin dhe lutjet tona.

Eselamu-alejkum !!

Kaqanikasja
29-08-11, 21:55
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

SANTANA-29
30-08-11, 00:50
Urime per te gjith besimtaret musliman festen e shenjt te Fiter Bajramit , zoti ua pranoft agjerimin dhe u falt begati , paqja qoft mbi ju.

Naki
30-08-11, 06:22
Te gjithe Besimtareve Islam ju Uroje Fiter Bajramin!

Abetare
30-08-11, 07:16
Urime festa e Bajramit ...:smile:

Hajra
30-08-11, 07:32
http://www.galsh.com/albums/Kartolina/thumb_kartolin_Urime_Fiter-Bajrami.JPG


2_BaQw8QVyA

Giovanni
30-08-11, 08:30
Te gjithe besimtarvete fese Islame ju uroj festen e FITER BAJRAMIT.

LaDy_Diaspora
30-08-11, 09:01
Drita e kėsaj dite le ta ngrohė shpirtin tuaj,
gėzimi le ta mundė hidhėrimin,
Zoti ua dhashtė atė qė nuk e keni dhe ua shtoftė atė qė e keni.
Me fat dhe shumė tė mira nė familjet tuaja,
urime festa e Fiter Bajramit!

Me shumė respekt,
LaDy_Diaspora

VoOoglushja
30-08-11, 11:01
Me Fat bajramiiii gjithve kend e kam harrruuuu....zoti kabull agjerimin..... voglushja juaj:rolleyes:


http://www.raincreekbaking.com/images/baklava-grand-marnier.jpg

Albonita
30-08-11, 16:37
Te gjithe Besimtarve Islame .

Ju uroja nga zemra Festen... pacja lumturia cofte ne Mesin e juaj.

Me plot sinceritet dhe Rrespekt per ju te gjith ------> AlbonitA.

Dushku
30-08-11, 17:30
Te gjithe Besimtarve Islame .

Ju uroja nga zemra Festen... pacja lumturia cofte ne Mesin e juaj.

Me plot sinceritet dhe Rrespekt per ju te gjith ------> AlbonitA.

Thnx...;)

Llapjani_HH
30-08-11, 17:59
Faleminderit tė gjithve pėr urimet.


Tė gjithė Shqiptarėve me besim Islam dhe agjėruesve tė Ramazanit ju uroj

http://file1.carookee.com/forum/Albania/3/file/4010011/bajram4.gif?w

Ju pėshėndes me kėtė kėngė
qė e ka edhe pėrkthimin nė gjuhėn Shqipe

rmjJqxLi3Wc

selvija
30-08-11, 18:20
Urmie gjithve festa e Bajramit , paqi lumturi gjithmon

jEtA_1
30-08-11, 18:28
Urime festa e Fiter Bajramit te gjithe besimtarve musliman paqja dhe lumturia mbretrofshin ne zemrat tuaja

romansa
30-08-11, 20:02
Urime Fiter Bajrami gjith besimtareve musliman...e veqanerisht juve anetare te ketij forumi ne pamundesi qe te ju uroj veq e veq ,per shkak te kohes qe spo me premtton ..
Urime Fiter Bajrami...e zoti ju pranofte agjerimin dhe lutjet qe i keni be gjate muajit te shenjte te Ramazanit!!

lovely
30-08-11, 20:13
Pershendetje forumista,

per hajr bajrami iu kofte :))

lovely

Naki
30-08-11, 20:19
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)+, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

Perhajr ju kofte Bajrami te gjitheve,juve kendej pari por edhe atyre qe kane dale me ba bajram neper lagje!

Honesty^uk.
30-08-11, 20:39
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145)+, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

Perhajr ju kofte Bajrami te gjitheve,juve kendej pari por edhe atyre qe kane dale me ba bajram neper lagje!


Edhe ty MIKU IM
per hajer dhe me Gezime gjithmone.

Honesty

Qika^Me^Kule
30-08-11, 20:44
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=122019&stc=1&d=1253397094

ssara
30-08-11, 21:27
PERSHENDETJE DHE URIME FESTA TE NDERUAR FORUMISTA


Uroj nga zemra te keni kaluar nje dite sa me te bukur kte dite te bekuar

LuLjaa
31-08-11, 00:40
Urime festa e Fiter Bajramit gjithve
Zoti kabull jav baft Ramazanin atyre qe kan agjeru.

Diana007
31-08-11, 07:45
Urime Fiter Bajrami :smile:

hasanmehmeti
31-08-11, 11:56
Ju uroj festen e Fiter Bajramit te gjitheve.

Hasani.

Llapjani_HH
31-08-11, 17:07
Pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt e forumit.

Dreni30
31-08-11, 18:13
Pėrshėndetje tė gjithėve, me fat festa e Bajramit.

Neferta
31-08-11, 22:14
Naten e mire te gjithve Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Monna.B (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32850), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

elvio
03-09-11, 20:58
Pasi sot iu jam referuar pershendetje e urime per antaret ,,,,,,,

''Nje pershendetje te madhe per te gjithe ju qe frekuentoni forumin dardan,qe indetifikoheni ne te,edhe qe lini shkronjat ne te,duke u nisur pershendetja fillimisht drejt Stafit ,edhe me pas te gjithe ju.

Deshiroj qe te kini pasur nje vere sa me te pasur me momente qe te jini ndier mire e bukur ne brendesi te saj.

Elvio:smile:

natyra
04-09-11, 01:37
Ne keto ore te vona nate,shfrytezoi rastin ti pershendes antaret online,Besi:)
Oqeani/ShEjToNkA..duke ju deshiruar mbremje te mire:)

Dhe njiheri per ShEjTonKen,E nderuar me keqardhje ndaj dhembjen me ty,me rastin e humbjes se antarit Uliks.si shok te afert dhe te sinqert qe kishe..eshte miresi e kur shoket/qet dim ti kujtoim dhe atehere kur nuk jen me, ne mesin ton..Dhe Uliks,pushoft i qet ne boten e amshuar:(!

...me nderime
Natyra.

ShEjToNkA
04-09-11, 01:51
Ne keto ore te vona nate,shfrytezoi rastin ti pershendes antaret online,Besi:)
Oqeani/ShEjToNkA..duke ju deshiruar mbremje te mire:)

Dhe njiheri per ShEjTonKen,E nderuar me keqardhje ndaj dhembjen me ty,me rastin e humbjes se antarit Uliks.si shok te afert dhe te sinqert qe kishe..eshte miresi e kur shoket/qet dim ti kujtoim dhe atehere kur nuk jen me, ne mesin ton..Dhe Uliks,pushoft i qet ne boten e amshuar:(!

...me nderime
Natyra.

Pėrshėndetje edhe pėr ty e nderuara Natyrė!

Uliksi ishte njė mik i madhė, njė njeri i pashoq, dhe si i tillė qė ishte la gjurmė tė pashlyera tek gjithsecili e ne vecanti tek neve qė e njohėm mė pėrsėafėrmi, ndaj edhe do tė kujtohet me mall dhe krenari pėrgjithmonė!
Ishte dhe do tė ngelet njė shembull i burrėrisė dhe mirėsisė pėrgjithmonė!

Falemnderit ty dhe pėrshėndetje pėr ty e dashurė!
gl

Zero Cool
04-09-11, 07:55
Ju pershendes nga :


:(((((((((((((((((((((((((((((((

http://europa.eu/about-eu/countries/images/netherlands_map.gif

roadrunner
04-09-11, 10:50
Erdha te ju pershendes te gjithve ketu ne kete faqe, meqe nuk me premton shume kohe qe te shpalosi te gjitha odat individualisht. Ju dua, me mungoni. Hyra me heret, thash te gjej pak buzeqeshje, por e pash qe Uliksi jone, na kishte lene, dhe u pikellova. E mbylla faqen se nuk desha te besoj, por kjo ishte e vertete...Prej kur ka vdek Bond, jam ftoht nga ky forum, dhe thash pasi nje kohe shkoi, te shoh se mos na paska qel ndonje lule e re....dhe ja kesaj rradhe Uliksi....ndjehem shume e pikelluar sepse e dua kete forum, dhe urrej faktin se humbim njerzit me te mire qe kemi pasur, qe na lane mbresa dhe na keshilluan sikur te ishin vellezer tone.

tipi engjellor
04-09-11, 11:47
te pershedes roadryner kudo qe je paske qene ketu kalo bukur...

roadrunner
04-09-11, 12:49
Po e hapa me kqyr qfar ka, edhe ja prap lajme te kqija.....:frown:


flm, sjam ne KS po do tjem frik :Dte pershedes roadryner kudo qe je paske qene ketu kalo bukur...

tipi engjellor
04-09-11, 16:09
Po e hapa me kqyr qfar ka, edhe ja prap lajme te kqija.....:frown:


flm, sjam ne KS po do tjem frik :D

ani te jesh mire kudo qe je e mire edhe se do kthehesh ketu....

Zero Cool
05-09-11, 16:00
http://i289.photobucket.com/albums/ll227/marky215/Monday-red-rose.gif

natyra
05-09-11, 22:56
Pėrshėndetje edhe pėr ty e nderuara Natyrė!

Uliksi ishte njė mik i madhė, njė njeri i pashoq, dhe si i tillė qė ishte la gjurmė tė pashlyera tek gjithsecili e ne vecanti tek neve qė e njohėm mė pėrsėafėrmi, ndaj edhe do tė kujtohet me mall dhe krenari pėrgjithmonė!
Ishte dhe do tė ngelet njė shembull i burrėrisė dhe mirėsisė pėrgjithmonė!

Falemnderit ty dhe pėrshėndetje pėr ty e dashurė!
gl

Te falem moter,pershendetje gjithashtu dhe qdo te mire nga do qe je..nga zemer te uroi.

Perfshire dhe gjithe tjeret antare te FD shprehi deshiren ti pershendes, gjithe ata/o qe jen online...dhe gjithe tjeret ne vijim...qofshit mire nga do qe jeni me familjet dhe me gjere...FLM

me respekt
Natyra

tipi engjellor
05-09-11, 23:03
Te falem moter,pershendetje gjithashtu dhe qdo te mire nga do qe je..nga zemer te uroi.

Perfshire dhe gjithe tjeret antare te FD shprehi deshiren ti pershendes, gjithe ata/o qe jen online...dhe gjithe tjeret ne vijim...qofshit mire nga do qe jeni me familjet dhe me gjere...FLM

me respekt
Natyra


flm e nderuara Natyra te pershedes edhe une e te uroj gjithmone te jesh shendosh e mire e qastet e mira ne jete .....me respekt

natyra
06-09-11, 01:37
flm e nderuara Natyra te pershedes edhe une e te uroj gjithmone te jesh shendosh e mire e qastet e mira ne jete .....me respekt


Tipi engjellor.Te falinderoi ne pershendetje,si gjithemon i sinqert dhe shum i respektum mik,te paqa borgj nderin,pershendetje dhe nga ana ime...

nderime
Natyra.

SheTa
06-09-11, 20:54
Nje Preshndetje per te gjith :)

Zero Cool
06-09-11, 21:00
Nje Preshndetje per te gjith :)

heyyy shoki vjeter, qysh tkom ?
welcome back king :biggrin:

tipi engjellor
06-09-11, 21:05
Tipi engjellor.Te falinderoi ne pershendetje,si gjithemon i sinqert dhe shum i respektum mik,te paqa borgj nderin,pershendetje dhe nga ana ime...

nderime
Natyra.


Flm shume e nderuara Natyra respekti me perket mua ......te pershendes edhe une ....

Kalimero
07-09-11, 11:25
oooo allharallazora be a jini a qish inia.Purshundetje pur pdhavushkat e furumit :D:D

Jana
07-09-11, 12:25
..pershendetje edhe nga Une .. ju uroj dite t'buker ...

p.s Dejus shnetin ty ....

~AnnA~
17-09-11, 08:36
Pershendetje juve Online dhe juve qe jeni fshehur ne krye me elvio:smile:
Artisti*+, elvio*+, gazi-de*, Gloss*, Guri i madh*, GURI SYLAJ*, hasanmehmeti*, romansa*, ssara*

gazi-de
17-09-11, 08:43
Pershendetje juve Online dhe juve qe jeni fshehur ne krye me elvio:smile:
Artisti*+, elvio*+, gazi-de*, Gloss*, Guri i madh*, GURI SYLAJ*, hasanmehmeti*, romansa*, ssara*
Flm AnnA pershendetje edhe ty e ju tjerve

Zero Cool
20-09-11, 18:42
Per juve qe jeni ON:


Zero Cool*, AliSia*+, Diana007*+, elvio*, Fjollė*, Fshatari*, gjini*, Guri i madh, Hajra*, Honesty^uk., jadore*+, Kodra*+, panta_rhei*, turisti, valiii*, ~AnnA~*+

turisti
20-09-11, 18:51
Per juve qe jeni ON:


Zero Cool*, AliSia*+, Diana007*+, elvio*, Fjollė*, Fshatari*, gjini*, Guri i madh, Hajra*, Honesty^uk., jadore*+, Kodra*+, panta_rhei*, turisti, valiii*, ~AnnA~*+


Faleminderit i nderuar .Gjithashtu te pershendes edhe une.

Jana
21-09-11, 13:21
....ju pershendes te gjithve ... dhe ju uroj Fillim te Buker te Stines se Vjeshtes ... dhe te kaloni sa me buker ...

...Jana ...

elvio
21-09-11, 13:24
....ju pershendes te gjithve ... dhe ju uroj Fillim te Buker te Stines se Vjeshtes ... dhe te kaloni sa me buker ...

...Jana ...
Pershendetje Jana
Pershendetje dardane:smile:

Zero Cool
24-09-11, 09:26
Pershendetje juve qe jeni ON:

Artisti, Fshatari, get_up, GURI SYLAJ, Hajra, Idealist, jadore, LOJETARI, Naki+, Oltiana1, Oqeani, taraku-1, ~AnnA~

~AnnA~
24-09-11, 09:27
Pershendetje dhe nga une atyre ne listen e ZC

Artisti
24-09-11, 11:02
Pershendetje dhe nga une atyre ne listen e ZC


Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithve.

AnnA a e ke analizuar listėn, e filluar me A dhe e pėrfunduar me A, i kemi mbėshtjell unė e ti hahahahahhaha..

Daglasi
25-09-11, 00:16
Ju pershendes te gjitheve........

Guri i madh
25-09-11, 00:18
Ju pershendes te gjitheve........


gjithashtu jeni i pershendetur i nderuar

Eddi
26-09-11, 15:01
Te gjithve
pershendetje

Llapjani_HH
27-09-11, 18:01
Pėrshėndetje dhe njė mbrėmje tė mirė anėtarve dhe lexuesve tė FD

http://www.hd-gbpics.de/gbbilder/guten-abend-gruesse/70ab4149e1.jpg

Guri i madh
27-09-11, 18:08
Pėrshėndetje dhe njė mbrėmje tė mirė anėtarve dhe lexuesve tė FD


http://www.hd-gbpics.de/gbbilder/guten-abend-gruesse/70ab4149e1.jpg
pershendetje llap

SANTANA-29
29-09-11, 09:38
Ju pershendes te gjithve kudo nga jeni nga ,,Berlini,,,,


http://www.berlin-reise-dienst.de/BILDERBUCH/album/slides/Brandenburger%20Tor.JPG

Zero Cool
30-09-11, 12:18
Sa shumė i dua lulet
Nuk mund ta them dot
Nė ballkon e oborr
Kam mbjellur pėrplot
Ua solla kėtu
Me gjithė dėshirė
Duke Ju uruar
Njė fundjavė TĖ MIRĖ

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217440_186409484738764_100001091422316_432378_3484 723_n.jpg

lovely
30-09-11, 19:30
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
lovely*, Gega 1


Gege, shnetje :biggrin:

emine
30-09-11, 19:33
Sa shumė i dua lulet
Nuk mund ta them dot
Nė ballkon e oborr
Kam mbjellur pėrplot
Ua solla kėtu
Me gjithė dėshirė
Duke Ju uruar
Njė fundjavė TĖ MIRĖ

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217440_186409484738764_100001091422316_432378_3484 723_n.jpg
shoku poet mos ja vjedh poezit lirikut,hahahhah

Gega 1
30-09-11, 19:39
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
lovely*, Gega 1


Gege, shnetje :biggrin:
Falemineres o Lovl`:smile:
Mramje t`mire e t`mare t`dishiroj.

Zero Cool
30-09-11, 22:21
shoku poet mos ja vjedh poezit lirikut,hahahhah

kush oshjt ai seni keq ? :rolleyes:

Neferta
03-10-11, 19:15
pershendetje kaloni mire Brilliant (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19674), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Zero Cool
03-10-11, 19:35
Sa shumė i dua lulet
Nuk mund ta them dot
Nė ballkon e oborr
Kam mbjellur pėrplot
Ua solla kėtu
Me gjithė dėshirė
Duke Ju uruar
Njė fundjavė TĖ MIRĖ

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217440_186409484738764_100001091422316_432378_3484 723_n.jpg

turisti
03-10-11, 21:54
pershendetje kaloni mire Brilliant (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19674), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)

Faleminderit shume e nderuara.Gjithashtu te pershendes shume.:smile:

Zero Cool
03-10-11, 21:56
Faleminderit shume e nderuara.Gjithashtu te pershendes shume.:smile:

ahgaghghahga ty krej femna tu kan ba turis apo? Neferta osht mashkull ahahhahaha :P

turisti
03-10-11, 22:17
ahgaghghahga ty krej femna tu kan ba turis apo? Neferta osht mashkull ahahhahaha :P

Simbas shenjave ,tash me duket se te gjithe jane te gjinise :biggrin: asnjejse :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahaha.

p.s. edhe ti pi i han GERMAT a,po ??,hahahahahahahahahahahaha.

Zero Cool
07-10-11, 13:55
Juve qe jeni online:


Albonita, Antika, DEA, Diana007, Elina, Fshatari, Hajra, jadore, Kodra, LaDy_Diaspora, Llapi, Llapjani_HH, LOJETARI, lovely, Murgesha, Naki, panta_rhei, Qika^Me^Kule, sohd25, ssara, tipi engjellor, valiii, vjeshta

ssara
07-10-11, 13:57
Juve qe jeni online:


Albonita, Antika, DEA, Diana007, Elina, Fshatari, Hajra, jadore, Kodra, LaDy_Diaspora, Llapi, Llapjani_HH, LOJETARI, lovely, Murgesha, Naki, panta_rhei, Qika^Me^Kule, sohd25, ssara, tipi engjellor, valiii, vjeshta

Pershendetje e dhe ty ZC, dhe gjithe qqe jane ksajde,,

vjeshta
07-10-11, 14:07
Juve qe jeni online:


Albonita, Antika, DEA, Diana007, Elina, Fshatari, Hajra, jadore, Kodra, LaDy_Diaspora, Llapi, Llapjani_HH, LOJETARI, lovely, Murgesha, Naki, panta_rhei, Qika^Me^Kule, sohd25, ssara, tipi engjellor, valiii, vjeshta


Pershendetje dhe nje te diel te kendshme Cool,ssara dhe pershendetje gati te gjitheve te lartpermendurve .;)

Antika
07-10-11, 14:09
Pershendetje vetem per ata qe jane me yll ne balle! *

Zero Cool
07-10-11, 14:09
Pershendetje dhe nje te diel te kendshme Cool,ssara dhe pershendetje gati te gjitheve te lartpermendurve .;)

Moj e gjyma asht sot mdoket :rolleyes:

LOJETARI
07-10-11, 14:09
Pershendetje dhe nje te diel te kendshme Cool,ssara dhe pershendetje gati te gjitheve te lartpermendurve .;)

furfullazė , e premte eshte sot .

Zero Cool
07-10-11, 14:10
Pershendetje vetem per ata qe jane me yll ne balle! *

nese po mendon me ylle n`balle , me `t leme, FLM :biggrin:

Antika
07-10-11, 14:12
nese po mendon me ylle n`balle , me `t leme, FLM :biggrin:

Yll (*),"mas gardhi qe jane mshef" :P

lovely
07-10-11, 14:13
Pershendetje dhe nje te diel te kendshme Cool,ssara dhe pershendetje gati te gjitheve te lartpermendurve .;)ti a je pi a:biggrin:? s ki faj, se vikendi prej sot ia nis :biggrin:

hajt edhe une po iu shneti :))

Zero Cool
07-10-11, 14:15
Yll (*),"mas gardhi qe jane mshef" :P

Po`m doket asnja se shkrujta me YLL * :rolleyes:

ps: sa emndova per veten time (me yll n`balle , te lindur) :tongue:
Juve qe jeni online:


Albonita, Antika, DEA, Diana007, Elina, Fshatari, Hajra, jadore, Kodra, LaDy_Diaspora, Llapi, Llapjani_HH, LOJETARI, lovely, Murgesha, Naki, panta_rhei, Qika^Me^Kule, sohd25, ssara, tipi engjellor, valiii, vjeshta

vjeshta
07-10-11, 14:15
Une theme e diel ,Cooli e gjyma ,Lojteri e premte ...kujt me i besu ?!;)

tipi engjellor
07-10-11, 14:17
Une theme e diel ,Cooli e gjyma ,Lojteri e premte ...kujt me i besu ?!;)

mu besom qe naten gjysmen ka qene e enjte e gjysma e premte hahahah

Antika
07-10-11, 14:17
Po`m doket asnja se shkrujta me YLL * :rolleyes:

ps: sa emndova per veten time (me yll n`balle , te lindur) :tongue:

pa lejen e tyre ua hoqe *! :P
Mbasi e postova i pash pa ylla !

LaDy_Diaspora
07-10-11, 14:19
Juve qe jeni online:
Albonita, Antika, DEA, Diana007, Elina, Fshatari, Hajra, jadore, Kodra, LaDy_Diaspora, Llapi, Llapjani_HH, LOJETARI, lovely, Murgesha, Naki, panta_rhei, Qika^Me^Kule, sohd25, ssara, tipi engjellor, valiii, vjeshta

Fylymy... :biggrin:

vjeshta
07-10-11, 14:19
Po`m doket asnja se shkrujta me YLL * :rolleyes:

ps: sa emndova per veten time (me yll n`balle , te lindur) :tongue:

Ndersa une qe jam me hėnė ne ballė po i bjen qe nuk me ka pershendet !;)

LaDy_Diaspora
07-10-11, 14:20
Pershendetje vetem per ata qe jane me yll ne balle! *

Edhe ty falemnderit shumė!

http://static.twoday.net/Marie28/images/weisse_rose.jpg

Naki
07-10-11, 14:23
[QUOTE=vjeshta;2133250]Une theme e diel ,Cooli e gjyma ,Lojteri e premte ...kujt me i besu ?!;)[/QUOT

ah ka diell kah ju,se tek ne shiu na mbyti!

pershendetje te treve une i gezohem dites se neserme-te shtunes!

Zero Cool
07-10-11, 14:23
Ndersa une qe jam me hėnė ne ballė po i bjen qe nuk me ka pershendet !;)

avvvvvvvvv a ti je ajo me hėnė n`balle a ? Rri larg meje se mu bashku bahmi turkistan :biggrin::tongue:

LaDy_Diaspora
07-10-11, 14:24
Pėrshėndetje pėr tė gjithė, si me yll e si me hėnė, s'po e ceku askėnd, krejtė me rend jeni t'pėrshėndetur dhe tė gjithėve ju uroj njė pasdite tė bukur dhe fundjavė tė kėndshme... :smile:

http://www.nila.at/wp-content/gallery/testgalerie1/pralinen.jpg

Merrni nga nje ēokolladė, ka pėr tė gjithė, le t'ua ėmbėlson ditėn sot! :wink:

tipi engjellor
07-10-11, 14:25
Pėrshėndetje pėr tė gjithė, si me yll e si me hėnė, s'po e ceku askėnd, krejtė me rend jeni t'pėrshėndetur dhe tė gjithėve ju uroj njė pasdite tė bukur dhe fundjavė tė kėndshme... :smile:

http://www.nila.at/wp-content/gallery/testgalerie1/pralinen.jpg

Merrni nga nje ēokolladė, ka pėr tė gjithė, le t'ua ėmbėlson ditėn sot! :wink:

flm flm u ofrova po te pershedes ty e te gjithe ata qe jane on..

vjeshta
07-10-11, 14:27
[QUOTE=vjeshta;2133250]Une theme e diel ,Cooli e gjyma ,Lojteri e premte ...kujt me i besu ?!;)[/QUOT

ah ka diell kah ju,se tek ne shiu na mbyti!

pershendetje te treve une i gezohem dites se neserme-te shtunes!


Njehere pernjehere ka Naki ,pershendetje edhe ty .

vjeshta
07-10-11, 14:29
avvvvvvvvv a ti je ajo me hėnė n`balle a ? Rri larg meje se mu bashku bahmi turkistan :biggrin::tongue:


Se besoj qe bahemi turkistan se ti ke ba hajgare .:P


Flm Lady ,pershendetje edhe ty .


Pershendetje dhe Engjulllit .

tipi engjellor
07-10-11, 14:41
Se besoj qe bahemi turkistan se ti ke ba hajgare .:P


Flm Lady ,pershendetje edhe ty .


Pershendetje dhe Engjulllit .

flm flm vjeshta na ke ardhe.....te pershendes edhe une ty...

lovely
07-10-11, 14:42
Se besoj qe bahemi turkistan se ti ke ba hajgare .:P


Flm Lady ,pershendetje edhe ty .


Pershendetje dhe Engjulllit .Vjeshte, qka u bo veq mu nuk me pershendete? Jo qe u bo nami, po m ra n sy diqysh :biggrin:
Thashe mos t ka rrok edhe ty nejfare "xhelozije" hahahahahahahahahahaha

Albonita
07-10-11, 14:43
Juve qe jeni online:


Albonita, Antika, DEA, Diana007, Elina, Fshatari, Hajra, jadore, Kodra, LaDy_Diaspora, Llapi, Llapjani_HH, LOJETARI, lovely, Murgesha, Naki, panta_rhei, Qika^Me^Kule, sohd25, ssara, tipi engjellor, valiii, vjeshta

Faliminderit Z.c.

Po ashtu je i pershendetur dhe pac nje fund jave te mrekullusheme.

Pershendetie edhe per te gjith tjeret !

vjeshta
07-10-11, 14:47
Vjeshte, qka u bo veq mu nuk me pershendete? Jo qe u bo nami, po m ra n sy diqysh :biggrin:
Thashe mos t ka rrok edhe ty nejfare "xhelozije" hahahahahahahahahahaha


Pershendetje


Me kete zmadhim te shkronjave ndoshta edhe ma fal gabimin te cilin e bera pa qellim .:smile:


Ps: Pse ky mendim kur ti e din qe te kam si krypen ne sy :P

Daglasi
07-10-11, 14:54
Pershendetje,shpresoj qe mire jeni,e mire po kaloni....

Zero Cool
07-10-11, 14:57
Faliminderit Z.c.

Po ashtu je i pershendetur dhe pac nje fund jave te mrekullusheme.

Pershendetie edhe per te gjith tjeret !


Fanece, mos mi ndrysho shkrolat, une i kam kshtu : zc (kuq & zi)

Shnetje ty.

Albonita
07-10-11, 15:53
Fanece, mos mi ndrysho shkrolat, une i kam kshtu : zc (kuq & zi)

Shnetje ty.

Jo per bese me qellim por e dia se gjith ke cen Germa kuq e zi..
Por me pasa dal nga kujtesa ce silen germ esht e kuce .. e ..cila zi.
Fanec je kam zen vertet si blic se une hy e del jam donje her kendei.:biggrin:

Shendet e te mira pac gjithmon.

Hajra
08-10-11, 08:27
.....nje vikend te mrekullushem ju deshiroi te gjithe juve qe e meritoni,

http://html.theflowerexpert.com/media/images/giftflowers/flowersasgift/mothersdayflowers/mothers-day-flowers.jpg.pagespeed.ce.BN9Gn4lM_r.jpg

Eddi
08-10-11, 09:11
Hi Dardani
Gjith juve qe jeni te lire sot ju deshiroj dite te bukur

LaDy_Diaspora
11-10-11, 13:46
http://gbpics.die-seite.com/gbpics/hall%C3%B6chen.gif

Njė pėrshėndetje shpejtė e shpejtė dhe njė urim nga zemra, qė kjo ditė t'ju shkoj sa mė mirė! :wink:

LaDy_Diaspora
11-10-11, 16:29
E di qė nuk ėshtė vendi pėr kėngė, por prapė se prapė mendova t'ju pėrshėndes tė gjithėve me njė kėngė qė tė gjithėve na prekė nė zemėr...

Dėgjim t'kėndshėm!

S3vZhwh8ZnA

emine
11-10-11, 18:38
E di qė nuk ėshtė vendi pėr kėngė, por prapė se prapė mendova t'ju pėrshėndes tė gjithėve me njė kėngė qė tė gjithėve na prekė nė zemėr...

Dėgjim t'kėndshėm!

S3vZhwh8ZnA

Faleminderit per ket kenge te bukur,mramje t mire edhe ty Leady!

tipi engjellor
12-10-11, 07:43
pershendetje per te gjithe antaret e forumit ata qe jane on edhe ata qe sjane ketu....

romansa
12-10-11, 08:13
Pershendetje per gjith juve!!!

Zero Cool
12-10-11, 18:44
Juve qe jeni ON:


Elina, elvio, emine, Hajra, hasanmehmeti, jadore, Kalimero, Kodra, LaDy_Diaspora, LOJETARI, LuLjaa, Makresh, Naki, pinto, Skyfter, turisti, valiii, Zanzi/M

LuLjaa
12-10-11, 19:05
Juve qe jeni ON:


Elina, elvio, emine, Hajra, hasanmehmeti, jadore, Kalimero, Kodra, LaDy_Diaspora, LOJETARI, LuLjaa, Makresh, Naki, pinto, Skyfter, turisti, valiii, Zanzi/M

... evv ZC bee tybee kishe vec une e ti dhe eminja jena ksajdee, qe jan 18 se kam ba men :biggrin:

Zero Cool
12-10-11, 19:15
... evv ZC bee tybee kishe vec une e ti dhe eminja jena ksajdee, qe jan 18 se kam ba men :biggrin:

:biggrin: nuk e pata qellimin me tregu kush osht ksajde :biggrin::tongue:

Daglasi
12-10-11, 20:17
Pershendetje.....

Albonita
15-10-11, 09:26
Pershndetje per te gjithe duke ju deshiruar nje fund jave te mrekullushme.

AlbonitA.

Giovanni
15-10-11, 10:03
Pershendetje per te gjithe. Ju deshiroje nje fundejave te kendeshme.

Giovanni.

Oqeani
15-10-11, 10:08
Selam ... mos u halitni me harxhuar tash - ruani paret se per ato po punoni .... nje pako Jupilera ben ben ....

Daglasi
15-10-11, 13:21
Pershendetje,dhe nje fundjave te mire, ju deshiroj nga zemra te gjitheve.....

Sy_kaltra
15-10-11, 18:46
Pershendetje o Dardanas

tipi engjellor
15-10-11, 18:47
pershendetje zonjush sy kalter mire se vjen ketu...

Zero Cool
15-10-11, 18:48
Pershendetje o Dardanas

evvv Sy_kaltra mire se na erdhe, drejt e ne dasem (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=32381) :biggrin:

Sy_kaltra
15-10-11, 18:49
evvv Sy_kaltra mire se na erdhe, drejt e ne dasem (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=32381) :biggrin:

Hhahah ...Mire se ju gjeta ,Kush po martohet more ?:eek::biggrin:

Zero Cool
15-10-11, 19:01
Hhahah ...Mire se ju gjeta ,Kush po martohet more ?:eek::biggrin:

Kliko ketu (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=32381) dhe shihe :biggrin:

Naki
16-10-11, 18:29
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), Drenushaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26747), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

Pėrshėndetje pėr ju kėndej perdeve ,po edhe atyre 538 musafirėve qė momentalishtė janė nė valė te njejta nė Dardania.de!

Zero Cool
16-10-11, 18:31
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), Drenushaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26747), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

Pėrshėndetje pėr ju kėndej perdeve ,po edhe atyre 538 musafirėve qė momentalishtė janė nė valė te njejta nė Dardania.de!


Flm Naki, gjithashtu te pershendes ty dhe keta qe jan ONLINE per momentin:

Aga Syl, Daglasi, elvio, emine, Fshatari, gazi-de, Gega 1, hasanmehmeti, jadore, lovely, Murgesha, Naki, natyra, Oqeani, roadrunner, romansa, RRUSHI, sherri, ssara, taraku-1, tipi engjellor, valiii

Gega 1
16-10-11, 19:58
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), Drenushaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26747), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

Pėrshėndetje pėr ju kėndej perdeve ,po edhe atyre 538 musafirėve qė momentalishtė janė nė valė te njejta nė Dardania.de!

Gjithashtu,Naki...i pershendetur je dhe ti nga une

taraku-1
16-10-11, 20:04
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), Drenushaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26747), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747)

Pėrshėndetje pėr ju kėndej perdeve ,po edhe atyre 538 musafirėve qė momentalishtė janė nė valė te njejta nė Dardania.de!

edhe ty pershendetje... nanak gjithashtu...

Zana_ch
16-10-11, 21:58
Nje Blic pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.... uroi te keni nje jave te bukur ............

e_martumja
16-10-11, 22:01
Nje Blic pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.... uroi te keni nje jave te bukur ............
FLM Zana gjitheashtu edhe ty.Pershendetje edhe tjerve shkoni fleniiiiiiiii masi po shkoj une hahhahahaha

LaDy_Diaspora
17-10-11, 10:54
Pershėndetje pėr ju tė gjithė, desha t'ju uroj njė ditė sa mė tė kėndshme, nese mė lejohet do t'ju pėrshėndes me njė kėngė qė i pėrshtatėt kėtij urimi...

uCg2BoKiuOM

Neferta
19-10-11, 08:18
Mirė mėngjesi te gjith juve qe jeni online edhe atyre "jashte"[/URL] [URL="http://www.google.com/imgres?imgurl=http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/47420_146674732037628_139482299423538_203229_74832 27_a.jpg&imgrefurl=http://en-gb.facebook.com/notes.php%3Fid%3D139482299423538%26s%3D70&usg=__W6L5mMlduigIYh7RB5zd5apq930=&h=149&w=180&sz=12&hl=en&start=162&zoom=1&tbnid=KbWecYHFAWo2aM:&tbnh=84&tbnw=101&ei=NnmeTo3fFcPcsganqc2JAg&prev=/search%3Fq%3Dmiremengjes%26start%3D147%26hl%3Den%2 6sa%3DN%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1"]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcREMi0shrXqRf3R0FQWkIs1Oec99MlAV ReWbuqdCNFM7EGgKzSDs1uYeQ (http://www.google.com/imgres?imgurl=http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/47420_146674732037628_139482299423538_203229_74832 27_a.jpg&imgrefurl=http://en-gb.facebook.com/notes.php%3Fid%3D139482299423538%26s%3D70&usg=__W6L5mMlduigIYh7RB5zd5apq930=&h=149&w=180&sz=12&hl=en&start=162&zoom=1&tbnid=KbWecYHFAWo2aM:&tbnh=84&tbnw=101&ei=NnmeTo3fFcPcsganqc2JAg&prev=/search%3Fq%3Dmiremengjes%26start%3D147%26hl%3Den%2 6sa%3DN%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1)

gazi-de
19-10-11, 18:32
Pershendetje te gjithve....

Hajra
19-10-11, 18:35
.... people, pa dallim race dhe gjinie ju pershendes dhe ju uroi nje mbremje te bukur!

kN7zozS0f7E

e_martumja
19-10-11, 21:09
.... people, pa dallim race dhe gjinie ju pershendes dhe ju uroi nje mbremje te bukur!

kN7zozS0f7E
Gjitheashtu edhe ty Hajrush :biggrin:

lovely
19-10-11, 21:15
Gjitheashtu edhe ty Hajrush :biggrin:qka po bon ktu? :biggrin:

Hajra
19-10-11, 21:28
Gjitheashtu edhe ty Hajrush :biggrin:

....fylymy e shkumja, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
19-10-11, 21:32
qka po bon ktu? :biggrin:Po kcej e ti qka po ban :biggrin:

Murgesha
19-10-11, 22:12
Po kcej e ti qka po ban :biggrin:

Ndalohet kercimi neper blic pershendetje :wink:


Pershendetje per te gjithe q per momentin jeni duke shfletuar FD-ne.

Zero Cool
21-10-11, 14:24
Dardanuca, fundjave te kendshme ju uroj.


http://c.universalscraps.com/files/en/good.weekend/good_weekend_024.gif

Sy_kaltra
22-10-11, 11:11
Pershendetje te gjitheve .

Daglasi
22-10-11, 12:52
Pershendetje dhe ju deshiroj nga zemra,nje fund jave te mrrekuellshme.....

Sy_kaltra
22-10-11, 19:10
Pershendetje :cool:

Hajra
23-10-11, 07:55
......nje te diel me diell ju uroi te gjitheve,

Naki
23-10-11, 13:00
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 654 (19 anėtarė dhe 635 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), bIgEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21314), Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Kosova19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23669), Legend (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20019), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+


Pershendetje per Ju kendej dhe andej Perdeve!

selvija
23-10-11, 13:46
:biggrin:
http://i0.tagstat.com/tags7/09e/09eIPhJYp.gif

Daglasi
23-10-11, 22:54
:smile:

Neferta
24-10-11, 07:59
ju pershendes te gjithvet,http://2.bp.blogspot.com/_6P0Vz76UBhA/SFLa63pag_I/AAAAAAAAAEw/fV-0B1DnD6k/s200/Mailbag_art.jpg

Daglasi
24-10-11, 22:26
Pershendetje,dhe ishalla po pshtoni...

Antika
25-10-11, 14:58
Pershendetje DARDANAS....

Zero Cool
25-10-11, 15:07
Pershendetje DARDANAS....

Pershendetje edhe ty dardanuc :biggrin:

Kalimero
25-10-11, 15:09
oooo allharazolla be a ini qish ini be :biggrin:

LuLjaa
25-10-11, 15:14
oooo allharazolla be a ini qish ini be :biggrin:

.. me bariqolla :D nam nam ti qish je njeri

VoOoglushja
25-10-11, 15:27
...prsh. per tegjith ...e juaja http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/voglushja-1.gif

Neferta
25-10-11, 23:19
ju deshiroj nate te mire Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), RRUSHI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13683), Tarzani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26630), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3EYoLxfCSQG91LoKJw7fWqWmKHg1Wk 3hyITTc6hlFBp1nIVCSPBPD9ts (http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://th713.photobucket.com/albums/ww133/batangmaldita/th_DSCF2703.jpg&ir=http://www.hitupmyspot.com/s/index.php?q=Sliping&ig=http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3EYoLxfCSQG91LoKJw7fWqWmKHg1Wk 3hyITTc6hlFBp1nIVCSPBPD9ts&h=120&w=160&q=bear sliping&babsrc=HP_ss)

Neferta
27-10-11, 11:50
U ftoh salepi deri sa te hyni ju
http://www.giverecipe.com/wp-content/uploads/2009/03/salep3.jpg

Zero Cool
28-10-11, 09:28
nese e harrova ndonje, ja ketu:


http://g.mycommentspace.com/msgfx/26/2686.jpg

Jana
29-10-11, 03:29
...ju pershendes te ve shum dhe ju uroj weekend te buker ...

tipi engjellor
29-10-11, 10:35
...ju pershendes te ve shum dhe ju uroj weekend te buker ...

flm jana po ku je a qysh je a....je hup krejt....

gazi-de
30-10-11, 15:26
JU pershendes e ju uroj nje dite te mbare

HonestY.
31-10-11, 18:21
Currently Active Users (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 504 (26 members and 478 guests) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 13:56.
HonestY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32912), bIgEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21314), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Hentiatmene (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28991), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Kinxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32909), Kosova19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23669), Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)


mos u merzitni se koha po ecen

turisti
31-10-11, 18:57
Currently Active Users (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 504 (26 members and 478 guests) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 13:56.
HonestY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32912), bIgEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21314), Dallandyshja_718 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25295), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), Hentiatmene (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=28991), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Kinxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32909), Kosova19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23669), Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989), roadrunner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26651), taraku-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32747), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), winona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32741)


mos u merzitni se koha po ecen


Pershendetje per ty i nderuar.:smile:

Zero Cool
01-11-11, 13:37
Per juve qe jeni online:


4peace, Alima, Daglasi, Dallandyshja_718, Diana007, e-uritura, emine, Fjollė, halla e madhe, jadore, Kaltrina, Kosova19, roadrunner, sherri, valiii

sherri
01-11-11, 14:54
pse po shpiunon culler:biggrin: une mshef kesh ke me u padit ne gjykaten e forumit, a e din qe tash me del t'idht me "rob":wink:

Zero Cool
01-11-11, 14:57
pse po shpiunon culler:biggrin: une mshef kesh ke me u padit ne gjykaten e forumit, a e din qe tash me del t'idht me "rob":wink:

LOL , edhe me pershendet u ba veshtire tash se te keqkuptojne :(((((

vushtrria
04-11-11, 21:32
pershendetje te gjithve te nderuar dhe te respektua dardanas jeni te mrekullueshem nuk e harroi kurre kohen qe kam kaluar ne mesin e juaj ka qen nje mrekulli andaj ju te dua shume dhe ju uroi te gjitha te mirat ne jet


me nderime vushtrriu

turisti
04-11-11, 23:53
pershendetje te gjithve te nderuar dhe te respektua dardanas jeni te mrekullueshem nuk e harroi kurre kohen qe kam kaluar ne mesin e juaj ka qen nje mrekulli andaj ju te dua shume dhe ju uroi te gjitha te mirat ne jet


me nderime vushtrriu


Flm i nderuar. Me kujtohesh :biggrin: mire :biggrin: qysh prej v..............,hahahahahahahahahahahahaha.

Edhe une te pershendes shume.

vjeshta
05-11-11, 00:21
pershendetje te gjithve te nderuar dhe te respektua dardanas jeni te mrekullueshem nuk e harroi kurre kohen qe kam kaluar ne mesin e juaj ka qen nje mrekulli andaj ju te dua shume dhe ju uroi te gjitha te mirat ne jet


me nderime vushtrriu


Pershendetej edhe ty dhe falenderojm ty dhe kujtesen e juaj te forte .:biggrin:


Gjithe te mirat edhe juve !:smile:

taraku-1
06-11-11, 02:27
Pershendetej edhe ty dhe falenderojm ty dhe kujtesen e juaj te forte .:biggrin:


Gjithe te mirat edhe juve !:smile:
a i ki hala flokt... e trasha ? hahaha

urime festa e bajramit juve... te gjithve qe jeni vizitor dhe qe shkruani ne kto momente..


http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 295 (7 anėtarė dhe 288 vizitorė)

Kaqanikasja
06-11-11, 11:40
http://www.premieremoisson.com/images_upload/Pate_A_Choux.jpg


Urime Festa e Kurban Bajramit!

LaCoStA
06-11-11, 12:12
Pershendetje per gjithe anetaret e forumit.

Per besimtaret e fesė Islame, urime festen e Kurban Bajramit, Zoti ju dhasht gjithe te mirat.

Daglasi
06-11-11, 15:47
Pershendetje, dhe per hajr bajrami, te gjitheve qe jeni me fe muslimane.

VoOoglushja
06-11-11, 16:13
Urime Festa e Kurban Bajramit
te gjith Antarve te Forumit.... ju deshiroj nga Zemra,
Paqe, Lumturi, Shendet..... ne Jete.... ju prsh. te gjithvee


.... ju uron Voglushja :smile:

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/s320x320/59492_148207261879466_122672871099572_270080_38522 02_n.jpg


http://www.malesia.org/thumbnail.php?file=shtrengim_doren_810408737.jpg&size=article_medium
http://2.bp.blogspot.com/-OH_Bsy3gTR4/Tl1KSeZJVQI/AAAAAAAACzs/jlSYuC-xbwg/s400/fiter.jpg

turisti
06-11-11, 17:37
Urime festa e Kurban Bajramit nga zemra,te gjith atyre qe e fesojne,a bakllava eshte per te gjithe.......:biggrin:http://img188.imageshack.us/img188/4310/bakllava.jpg

Antika
06-11-11, 22:53
Ju deshiroj qe ditet e kesaj feste t’i kaloni me shendet dhe qetesi shpirterore ne mesin e me te dashurve tuaj!

e-uritura
06-11-11, 23:35
Ju deshiroj qe ditet e kesaj feste t’i kaloni me shendet dhe qetesi shpirterore ne mesin e me te dashurve tuaj!


Qė do tė thotė?

Antika
06-11-11, 23:38
Qė do tė thotė?

Kur nuk i kane te uritur me te dashurit e tyre,jane te qete .....

Pajtohesh?!

e-uritura
06-11-11, 23:42
Kur nuk i kane te uritur me te dashurit e tyre,jane te qete .....

Pajtohesh?!


Jo!

Tė uriturit janė njerėzit mė tė mirė nė botė.
Mė tė ndershmit.
Mė tė dashurit!
Mė tė lumturit.

Antika
06-11-11, 23:54
Jo!

Tė uriturit janė njerėzit mė tė mirė nė botė.
Mė tė ndershmit.
Mė tė dashurit!
Mė tė lumturit.

Miresi,ndershmeri,dashuri.Ndoshta!

Po lumturi??:biggrin:
Oj ti !A don bakllave,veq pak ,pak de !:biggrin:


ps:Miresia,ndershmeria,dashuria e ben njeriun e lumtur, por jo uria ;)

(jashte teme)

Alima
07-11-11, 00:05
Miresi,ndershmeri,dashuri.Ndoshta!

Po lumturi??:biggrin:
Oj ti !A don bakllave,veq pak ,pak de !:biggrin:


ps:Miresia,ndershmeria,dashuria e ben njeriun e lumtur, por jo uria ;)

(jashte teme)


...

Pale ketu ata bakllave !


lere te uritur !.

e-uritura
07-11-11, 00:15
...

Pale ketu ata bakllave !


lere te uritur !.


Muslimane, bė mirė!

Alima
07-11-11, 00:22
Muslimane, bė mirė!


...

Aty pata qellimin !

....ēfare deshiron? Bakllave, apo te jeshe =Mė tė ndershmit.
Mė tė dashurit!
Mė tė lumturit.


Manipulon !


.

Albonita
07-11-11, 17:06
Le nje pershndetije per gjithe,duke ju deshiruar nje fellim jave te bare

Per ju si gjithmon me Plot sinceritet dhe Rrespket Albonita!

Diana007
07-11-11, 19:34
Le nje pershndetije per gjithe,duke ju deshiruar nje fellim jave te bare

Per ju si gjithmon me Plot sinceritet dhe Rrespket Albonita!


Flm shum,,,, paq nje jave te mrekullushme e me befasia te kendeshme :smile:

Kercovari
08-11-11, 07:29
Zogu qė vdes nė gjemba
Sipas njė legjende, ka njė zog tė vetėm qė kėndon vetėm njė herė nė jetėn e tij ... dhe ėshtė krijesė mė e mirė dhe mė e bukur se ēdo krijesė tjetėr nė kėtė tokė .Qė nga momenti qė e lė folenė,ky zog kėrkon pemė me gjemba, dhe nuk ka qetsi derisa tė gjejė njė dru tė tillė. Truket nė mes tė degėve tė bukura tė gėrshetuara, dhe duke kėnduar,ngul trupin mbi gjemba tė gjatė,nė mė tė mprehtat gjemba. Ndėrsa po vdes, dhimbjen e kthen nė njė kėngė shumė mė tė bukur se tė ēdo bilbili dhe kumrie. ... Ēmimi i jetės ėshtė kėngė e bukur,dhe e tėrė bota ndalet pėr tė dėgjuar,kurse Zoti buzėqeshet nė qiell!Sepse,gjithēka qė na rrethon me bukuri janė vepra tė Zotit,dhe mund tė fitohen vetėm me kosto jete dhe dhimbje tė mėdha......Ty tė qofshim fal o Zot i Madhėrishėm.


http://img06.picoodle.com/img/img06/3/3/23/daphna/f_ThornBirdm_b7f9b40.jpg

Me fat Kurban Bajrami tė gjithė antarve tė besimit Islam.

Kėrēovari

LaDy_Diaspora
10-11-11, 14:24
Pėrshėndetje pėr ju tė gjithė...

http://www.goodlightscraps.com/content/good-day/good-day-40.gif

Antika
10-11-11, 14:34
Pėrshėndetje pėr ju tė gjithė...Dmth,edhe per mue a?

Me kete harq ,edhe prej meje nje pershendetje ashtu BLIC!

Skyfter
10-11-11, 14:36
Pėrshėndetje pėr ju tė gjithė...

http://www.goodlightscraps.com/content/good-day/good-day-40.gif


Pershendetje per ju, ZONJUSHE!

Zero Cool
12-11-11, 11:03
Vikend tė kėndshėm dardanuca e dardanucajka :biggrin:


http://www.mennobaars.nl/Images/Koffietijdlogo_000.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=s3nYqSDYJTg)

kybrah
12-11-11, 19:10
Mirmroma antaret e dardanise.

Hajra
12-11-11, 19:45
Mirmroma antaret e dardanise.


.....mire se erdhe kybrah, ju deshiroi qaste te bukura ne mesin dardan.

...edhe ju tjerve ju pershendes popullat http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

kybrah
13-11-11, 13:24
Kuje Hajrė , ta shkulsha mustaqet

Kaqanikasja
13-11-11, 13:43
http://img91.imageshack.us/img91/7330/xxc.jpgNje vikend te kendshem te gjitheve

Neferta
13-11-11, 23:49
Naten e mire -
bIgEr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21314), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639) dhe te gjith te tjerve qe nuk jeni ksajde.

Jana
14-11-11, 01:50
..pershendetje per te gjith ...gjum te embel juve pertej oqeanit...

HonestY.
14-11-11, 18:33
shendet dhe vullnet :wink:
Currently Active Users (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 582 (19 members and 563 guests) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
HonestY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32912), Kinxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32909), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+

Qika^Me^Kule
14-11-11, 18:42
shendet dhe vullnet :wink:
Currently Active Users (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 582 (19 members and 563 guests) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
HonestY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32912), Kinxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32909), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+

Gjithashtu edhe per ju.... HonestY :smile:

Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 598 (19 anėtarė dhe 579 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 15:56.
Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989)*, HonestY. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32912), Kinxhi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32909), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922)+

Kodra
16-11-11, 08:22
**********
**********
**********


Njė pėrshėndetje pėr ne tė katėr :smile:

vjeshta
16-11-11, 08:25
**********
**********
**********


Njė pėrshėndetje pėr ne tė katėr :smile:


Faleminderit Kodra ,pershendetje dhe nje mirėmengjes per ne te pestit .

Kodra
16-11-11, 08:31
Faleminderit Kodra ,pershendetje dhe nje mirėmengjes per ne te pestit .**********
**********
**********


Nuk e paskam pa veten qė jam nė linjė :biggrin:

Njė mirėmėngjes tė bukur, ke pirė kafe ende, nėse jo, urdhėro
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTS1ZxtFkgEy3GYDQgRH6tx5SH2Bxp9G JIoUX1FpReW_aizoB0h

vjeshta
16-11-11, 08:41
**********
**********
**********


Nuk e paskam pa veten qė jam nė linjė :biggrin:

Njė mirėmėngjes tė bukur, ke pirė kafe ende, nėse jo, urdhėro
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTS1ZxtFkgEy3GYDQgRH6tx5SH2Bxp9G JIoUX1FpReW_aizoB0h


Hhahaha ,te shohin tjeret :biggrin:

Ende jo ,paskna harru !

http://dieta.pourfemme.it/wp-galleryo/la-dieta-dei-biscotti/normal_biscotti.jpg


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTS1ZxtFkgEy3GYDQgRH6tx5SH2Bxp9G JIoUX1FpReW_aizoB0h


Urdhero edhe ti ,biskotat jan prej meje .

Neferta
16-11-11, 08:45
Mire mendjesi ju befte mire kafja
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50262_183680070485_2508502_n.jpg

vjeshta
16-11-11, 08:46
Mire mendjesi ju befte mire kafja
http://www.dinokafa.com/images/priprema_kafe.jpg


Flm Neferta ,mirėmengjesi edhe per juve ,urdheroni edhe ju ndonje biskotė .

Neferta
16-11-11, 08:51
Flm Neferta ,mirėmengjesi edhe per juve ,urdheroni edhe ju ndonje biskotė .


flm qenkan ti mira po e pi ashtu sade

gazi-de
16-11-11, 09:28
Pershendetje ....

Albonita
16-11-11, 11:36
Pershendetje ....

Faliminderit , Gjithashtu pershndetijeee Gaz..

Ps. Le edhe une nje pershndetije per te gjithe.

Buqja_ch
16-11-11, 21:20
Pershendetje te gjitheve ... mire mramaaa ju kofte

.

VoOoglushja
16-11-11, 21:37
Prsh. te gjith ...:smile:

e_martumja
17-11-11, 00:09
Ika duke ju pershendetur te gjithve

Jana
21-11-11, 00:36
...ju pershendes te gjithve ..ju uroj jave te suksesshme ...

Hajra
21-11-11, 09:25
.......nje pershendetje per krejt mahallen,

http://the-treasure-box.co.uk/images/give%20me%20five.jpg

LaDy_Diaspora
21-11-11, 10:11
Pėrshėndetje nga kryeqyteti pitoresk i Italisė... :smile:

Tantissimi saluti da Roma! :wink:

Hajra
21-11-11, 10:23
Pėrshėndetje nga kryeqyteti pitoresk i Italisė... :smile:

Tantissimi saluti da Roma! :wink:


grazie, altro tanto


....ndoshta do te keshe kohe te beshe fotografi, nga "egjipti" i europes, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Diana007
21-11-11, 11:00
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*


pershendetje te koft :biggrin:

Albonita
22-11-11, 11:56
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*


pershendetje te koft :biggrin:

Pershndetije edhe nga une te Kofte:biggrin: .

E faliminderit per pershndetjet ce kesjell sot te gjithve kendei... a sikur te kisha kohe doja shum antre mi pershndete, se ju kam borgje:smile:

Edhe nga une Nje blic Qiknenai..paci dite te bukur:wink:

Diana007
22-11-11, 13:49
Pershndetije edhe nga une te Kofte:biggrin: .

E faliminderit per pershndetjet ce kesjell sot te gjithve kendei... a sikur te kisha kohe doja shum antre mi pershndete, se ju kam borgje:smile:

Edhe nga une Nje blic Qiknenai..paci dite te bukur:wink:


Faleminderit shum,, qaf ty :wink:

thellenza
24-11-11, 18:45
Nje pershendetje per te gjithe ata qe janė online, por edhe per ata qe nuk janė nga une.

:smile:

Zero Cool
24-11-11, 18:54
Nje pershendetje per te gjithe ata qe janė online, por edhe per ata qe nuk janė nga une.

:smile:

dmth edhe per neve qe erdhem tani :biggrin:
pershendetje edhe ty fllanza :)

Gjiki
25-11-11, 14:14
pershendetje te gjitheve :)

Kalimero
25-11-11, 20:19
ooo allaharallazolla be ,po ku ini e qish ini be dijuza bee.

ooo qish um paska maren madhi me ju paaa qishtiiii.hajde ni big mpuqq pur kejt pdhavushkat e mija :biggrin:

emine
25-11-11, 20:25
ooo allaharallazolla be ,po ku ini e qish ini be dijuza bee.

ooo qish um paska maren madhi me ju paaa qishtiiii.hajde ni big mpuqq pur kejt pdhavushkat e mija :biggrin:

kesh ba merak je paqejf dejzus,shyqyre koke gjalle,t fala per tie

Kalimero
25-11-11, 20:28
kesh ba merak je paqejf dejzus,shyqyre koke gjalle,t fala per tie

oooo tibe be dijuze jom konen un Gjurmunijee,e aty be kish shum pdhavushkaaa,e um dojshin be shummm.Mezi um kan lonen me ardh.Qish je be qish je ti karzaj Kalimer's kush ka folen keq pur mu:biggrin:

emine
25-11-11, 20:30
oooo tibe be dijuze jom konen un Gjurmunijee,e aty be kish shum pdhavushkaaa,e um dojshin be shummm.Mezi um kan lonen me ardh.Qish je be qish je ti karzaj Kalimer's kush ka folen keq pur mu:biggrin:

krejt kalimerk te shajshin hahhahhahahahhah,qysh je me shnet ,a te nejten gadi dajte hiq

premium
25-11-11, 20:30
ooo allaharallazolla be ,po ku ini e qish ini be dijuza bee.

ooo qish um paska maren madhi me ju paaa qishtiiii.hajde ni big mpuqq pur kejt pdhavushkat e mija :biggrin:
***

y y y y y y y y y o kalimero y y y y y y y :biggrin:

Kercovari
28-11-11, 09:50
Nė pamundėsi t`ju uroj Festėn e Flamurit tė gjthve veē veē,njė urim i pėrgjithshėm sadopak do tė arsyetonte rastin..andaj...

Te nderuar

Ju perkulemi me nderim e respekt, te gjithe atyre, qe sakrifikuan cdo gje nga jeta e vet, me qellimin e vetem, per ta pa kombin e atedheun te lire e te perparuar !!!
Rrofte Liria,Rrofte Flamuri,Rrofte Atedheu SHQIPERIA !!!

Me respekt Kėrēovari

Xuki
28-11-11, 12:26
Urime festa e 28 Nėntorit :)

http://i6.photobucket.com/albums/y250/PhotozOnline/Album%20Two/Kosovo_Flag.jpg

Pėrshėndetje pėr tė gjithė

Xuki :)

Kaqanikasja
28-11-11, 14:22
http://farm5.static.flickr.com/4032/4250767373_6a6b94842a.jpg

Urime Dita e Flamurit
Ditelindja e Kom.Legj.Adem Jasharit
Dalja ne skene e UĒK-se


URIME

Hajra
28-11-11, 15:13
......nje pershendetje per JU,


sfvXEDzHp4k

premium
29-11-11, 00:07
pėrcille nalt edhe pershendetjen time ! ndoshta nuk ki zamet :)
mbasi ki qillu sipėr nė kat :D

Albonita
30-11-11, 14:30
Edhe ketu le nje blic pershndetije... paci nje Dite te mire..dhe nje Fellim Muai sa me pak Lodhje!
E mire uh takofshim ne vitin 2012!

Me plot sinceritet dhe Rrespekt ndai jush -----> AlbonitA.

e-uritura
30-11-11, 23:15
Pėrshėndetje,


KiqZwqhIl4k&feature=related

Neferta
30-11-11, 23:52
I like for everybody good night http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTshU1DO6TZHWm0NXp1MDvSDIkWHEbuo PRbhu7ywDkW7kHqXmXh5E6eQpk (http://www.google.com/imgres?imgurl=http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/d2/2q/ql/zgoodnight.gif&imgrefurl=http://www.pimpmyspace.org/comments/code/1416680/&usg=__Qkyo1l4nj8NhpnfuKwbqhlZNOi8=&h=160&w=160&sz=55&hl=en&start=144&zoom=1&tbnid=kM5VI2MueVPekM:&tbnh=98&tbnw=98&ei=NrPWTqzfGIS48gPyg4H_AQ&prev=/search%3Fq%3Dgood%2Bnight%2Bfriend%26start%3D126%2 6hl%3Den%26sa%3DN%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1)

Kalimero
02-12-11, 10:49
ooo purshundetje purshundetjjjj dijuzkaaa e sodomos ju pDHavushka:biggrin:

gutu gutu gutu t'ju purqafi be se um ka maren madhi be me ju purqaf qituqeneee:biggrin::biggrin:

Buqja_ch
02-12-11, 12:35
ooo purshundetje purshundetjjjj dijuzkaaa e sodomos ju pDHavushka:biggrin:

gutu gutu gutu t'ju purqafi be se um ka maren madhi be me ju purqaf qituqeneee:biggrin::biggrin:


nuk jam pdhavushk po veq erdha me te pershndet qituqenee

nje pershndetje per te gjithe ju Dardanas ...

.

Gjiki
02-12-11, 13:46
Buqe a e ke kap guhen me dorė a? a sun e thu LL-ėjen pernime? :D

shndetje tonve edhe pi mu vet :D

Buqja_ch
02-12-11, 14:55
Buqe a e ke kap guhen me dorė a? a sun e thu LL-ėjen pernime? :D

shndetje tonve edhe pi mu vet :D


me kon rrin behesh me ka mesu ai Kalimeri ...

LL..ll ...LLLLL ... lllll ............a e thash bolle kete LL

flm.po edhe ti i ke hanger do shkronja,, pershndetje edhe ty

.

Gjiki
02-12-11, 16:01
jo be si ha, as duhanin se pi valla... veq e shkurtova pak se po m'vjen merzi mi bajt per s'rondi :D

Hajra
03-12-11, 12:52
.....nje blic per JU nga une, me Xenin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Pj6zH_V0vV8&feature=endscreen

Buqja_ch
03-12-11, 13:05
.....nje blic per JU nga une, me Xenin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Pj6zH_V0vV8&feature=endscreen


Nuk munda me nejt po ju marr te dyve ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif ... FLM

.

e_martumja
05-12-11, 22:12
Nuk munda me nejt po ju marr te dyve ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif ... FLM

.
A u knaqeeeeee

Kalimero
07-12-11, 11:20
ooo allaharallazolla be ,po ku ini e qish ini be dijuza bee.

ooo qish um paska maren madhi me ju paaa qishtiiii.hajde ni big mpuqq pur kejt pdhavushkat e mija :biggrin:

gazi-de
09-12-11, 16:57
Pershendetje o milet.

edhe ty Kalimero se boll i smut je :tongue:

Qika^Me^Kule
11-12-11, 22:06
Ju pershendes gjithve.... ku do qe gjindeni , uroi nje fillim jave te mbar gjithashtu dhe vitin 2012 Uroi qe ky vit i ardhshem te jete vit i sukseseve per te gjithe SHQIPTARET/E ku do qe gjinden !!

L/G : Qika^Me^Kule .

zxVLraiAUZU

Jana
13-12-11, 00:23
...ju pershendetje per te gjithe ...ju uroj fillim jave mbare ...

Emma-
13-12-11, 12:57
Ju pershendes te gjitheve kudo qe jeni ...!!

Zero Cool
13-12-11, 21:43
Juve qe jeni ON:

Antika, Arb, Buqja_ch, Dreni30, emine, e_martumja, Fshatari, Gega 1, giovanni, Guri i madh, GURI SYLAJ, jadore, Kercovari, LaDy_Diaspora, Murgesha, murrizi, Naki, Neferta, Oqeani, panta_rhei, Peja-Boy, premium, prototyp, romansa, taraku-1, winona, Zanzi/M

e_martumja
13-12-11, 21:48
Juve qe jeni ON:

Antika, Arb, Buqja_ch, Dreni30, emine, e_martumja, Fshatari, Gega 1, giovanni, Guri i madh, GURI SYLAJ, jadore, Kercovari, LaDy_Diaspora, Murgesha, murrizi, Naki, Neferta, Oqeani, panta_rhei, Peja-Boy, premium, prototyp, romansa, taraku-1, winona, Zanzi/M
ZC Une jam OFF :biggrin:


Pershendtje te gjithve edhe nga ana ime.

Zero Cool
14-12-11, 23:14
Naten e mire juve :

4peace, Artisti, Buqja_ch, Daglasi, Dallandyshja_718, Diana007, e-uritura, Elina, emine, Fshatari, Gega 1, Gjiki, gjini, Guri i madh, GURI SYLAJ, Hajra, jadore, Jana, Kodra, Kosova19, lazdrani, Lepurushe, Llapi, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, panta_rhei, premium, romansa, SANTANA-29, thellenza, tipi engjellor, valiii, Virti, winona

Kalimero
14-12-11, 23:16
Naten e mire juve :

4peace, Artisti, Buqja_ch, Daglasi, Dallandyshja_718, Diana007, e-uritura, Elina, emine, Fshatari, Gega 1, Gjiki, gjini, Guri i madh, GURI SYLAJ, Hajra, jadore, Jana, Kodra, Kosova19, lazdrani, Lepurushe, Llapi, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, panta_rhei, premium, romansa, SANTANA-29, thellenza, tipi engjellor, valiii, Virti, winona

oooo allaharazolla be a ini a qish ine be. :biggrin::biggrin: