PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Adrenalina
02-04-08, 18:35
Pershendetje per te gjithe ju qe jeni ksajde.

Naki
02-04-08, 18:47
Pershendetje per te gjithe ju qe jeni ksajde.

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Emiljo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24327), galdim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23857), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), veroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24312), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Adrenalina po i bashkohem pėrshėndetjes tėnde,duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardanin tonė!

Guri i madh
02-04-08, 18:51
pershendetje juvehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 545 (25 anėtarė dhe 520 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Emiljo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24327), galdim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23857), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), niemand (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22067), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), veroni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24312), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)

Naki
03-04-08, 11:09
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Inxhja_Karimon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24324), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Mirė se ju nxana me ju qitė njė herė fotografi ,duke ju dėshiruar njė ditė tė mbarė ju pėrshėndes!

turisti
03-04-08, 11:15
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Inxhja_Karimon (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24324), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Mirė se ju nxana me ju qitė njė herė fotografi ,duke ju dėshiruar njė ditė tė mbarė ju pėrshėndes!

Te pershendes dhe une i nderuar.

Faleminderit shume.:smile:

^katunari^
03-04-08, 11:29
Pershendetje te tonve.
Po a ka muhabet e hyzmet a joooo

Naki
04-04-08, 02:13
Ne keto ore te vona te pas mesnates pershendes Natyren ,po shoh qenka online.

Naki
06-04-08, 20:16
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24358), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Firdesa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24229), galdim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23857), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Laii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20764), Mario (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23833), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

Duke ju deshiruar ēaste te mira nė dardani ju pėrshėndes!

Honesty^uk.
06-04-08, 20:30
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albo (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24358), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Firdesa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24229), galdim (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23857), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Laii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20764), Mario (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23833), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

Duke ju deshiruar ēaste te mira nė dardani ju pėrshėndes!


shume te faleminderit MIKU IM dhe zoti te gezoft

Djellza:
06-04-08, 23:05
(`*•.ø(`*•.ø PERSHENDETJE PER TE GJITHE ANTARET E KETI FORUMI :ø.•*“)ø.•*“)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^......... , . - . - , _ , ........ Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė anėtarėt e forumit nga zemra ..................^
^....... ) ` - . .> ’ `( ..........Ju themė qė me shpirtė ju dua te gjitheve.......................................... ......^
^........ / . . . .` . . ........... Prandja vednosa kete kartolin juve me ja shkrua .....................................^
^...... |. . . . . |. . .| ...........Dhe nga zemra me ju falinderua qe me me rrespekt me keni pritur mua ....^
^........ . . . ./ . ./ ............ Ju kisha lutur ejani te gjithe ne kete forume ..............................................^
^........... `=( /.=` ...........Ta duam njeri-tjetrin sa me shume............................................. ...............^
^............. `-;`.-’ ............Te flasim, qeshim e te bisedojme......................................... ......................^
^.................|| )... , ......Ndjenjat tona ti hudhim ne leter............................................. ....................^
^.............. || _.-’| ........ .Te mbizoteroj ne mes nesh vetem dashuria.......................................... .......^
^............. ,_|| _,/ .........Rrespekti , sinqeriteti Dhe asgje tjeter............................................ .............^
^...... , ..... || .’ ........... :::Tani kete enxhull e kam urrnu lule te bukura ...............................................^
^...... | | ,. ||/ ............. ....Per juve te gjithve me ju dergu ne shenje rrespekti se shum ju du ...............^
^... ,..` | /|.,|Y, .............. Tani ju them te gjithve naten e mire .................................................. ...........^
^.... ’-...’-._..||/ .............. Fleni te qet e mos keni frige se Zoti i mbron te gjithe enxhujt .......................^
^........ >_.-`Y| .............. Lete jet koj nate e qete dhe e fresket per ju te gjithe ..................................^
^............ ,_|| .............. ...Neser ju deshiroj te gjitheve njedite te mbar dhe me befasira te kendsheme .^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

JA KY ENXHULL ESHTE KA I MBLEDH LULET PER JUVE TE NDRUAR
......................-=====-
...... ................ _......._
................... .~...........`~.
.........,_..... / ...................
... ,_?..’-.., ?......... _.’`~.~./
......?’-.-,._...`{._,}....... . -.(
......... ’....`-.`?..-.-,.___..’_
.......... ’._`../........... |_ _.{@}
............... / ........... `. |-.....;../ ......................... _
.............. / .......?..... /.......| ......... ........_....... {@}...._
............ / ...........’-...-;..._ ......... ..._.. {@}. ...._Y....{@}
............_? ................ ..`,? ......... {@}?Y.._..{@}.....Y/ ......{@}
......... /... |`-.....___........ / ...........?Y/. .,|.{@}.Y/?.....|/./.....{@}
^j^^^.`-.-`-.-.-.-. -.-’`...-.-`..^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


Ju dėshiroj shumė suksese dhe ēdo tė mirė:


..........°o O ° O o
........................°
......................°
.....................O
....................o....o°o
.....................°.O.....°
...................o°°O.....o
..................O..........O
....................° o o o O °<-Djelleza

Estella
06-04-08, 23:53
Shpresoj se jeni gjithe mire ju pershndes perzemersisht

natyra
07-04-08, 02:24
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), cinos (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24284), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), Intuita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17027), mr.ylber (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24319), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)


Njė ditė e re,njė pėrshėndetje e freskėt pėr ju ēė nė kėto momente jeni online!

Gjithashtu pershendetje i nderuar Naki,jufalemnderit

Natyra

emine
07-04-08, 07:01
http://i2.tagstat.com/images/user3/17/75/66/1775664017-64238033.gif

Guri i madh
07-04-08, 22:03
pershendetje juve qe ju ka rrok kamera e fshehur askend nuk e kam fshie


bile kshtu extra pershendetje per IDEOLOGUN edhe BONDIN

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 554 (30 anėtarė dhe 524 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Agroni22 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16038), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147), ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

niemand
12-04-08, 10:58
Pėrshendetje per te gjith nga pak per ata qe jan online ne forumin dardan.

niemand

Naki
14-04-08, 19:47
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), Sead (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14207), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ujmisht (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24401)


Ju pėrshėndes tė gjithėve,duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardania.de!

Dardan Kastrati
14-04-08, 19:54
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), Sead (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14207), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ujmisht (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24401)


Ju pėrshėndes tė gjithėve,duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardania.de!
Naki tė faleminderit pėr pėrshėndetjen e juaj , qofsh i pėrshėndetur edhe nga ana ime ....

Adina-R.Ks
14-04-08, 19:54
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), Albanian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22180), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), ideologu (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24264), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22776), MjAlTaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23730), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), Sead (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14207), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ujmisht (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24401)


Ju pėrshėndes tė gjithėve,duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardania.de!

naki te falenderoj shume edhe une i pershendes te gjithe antaret e rregullt te F.D... deri me tani edhe pse vone e kyqur kame hasur ne mirekuptim me te gjithe, ju faliminderit............

Naki
17-04-08, 18:30
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), benii.a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24370), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Diva (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24397), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), fbi_girl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23627), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

Pėr ju ēė nė kėto momente jeni online ju dėshirojė njė mbrėmje te mirė!

Dardan Kastrati
17-04-08, 18:41
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Albaner (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23570), benii.a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24370), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), Diva (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24397), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), fbi_girl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23627), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)

Pėr ju ēė nė kėto momente jeni online ju dėshirojė njė mbrėmje te mirė!Naki tė flm edhe juve qaste sa mė tė mira nė vazhdim ...

SheTa
17-04-08, 22:54
Preshndetje per t'gjith qe jan online

Zero Cool
20-04-08, 10:24
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Naki
20-04-08, 14:44
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif


Zero Cool ju faliminderit !

Naki
20-04-08, 14:45
Bashkim-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24387), Dardan Kastrati (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), sunrise (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23864), Tador (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24393), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), toni_ci (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24181)

Ju deshirojė tė gjithėve njė pasdite te mirė!

Estella
21-04-08, 22:56
Nje pershedetje per te gjithe

ninnela
23-04-08, 09:16
Flmnd Estella gjithashtu dhe une pershendes gjithe anetaret e forumit

Gjithe te miratRespekt NINNELA

Nirvana Band
23-04-08, 16:28
Pershendetje per gjithe antaret e Forumit Dardania.

Me rrespekt Nirvana Band.

Estella
23-04-08, 17:51
Hajt po ju pershndes juve qe jeni on

Naki
23-04-08, 17:54
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), dardana78 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24082), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), fbi_girl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23627), florian (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14872), Honesty^uk. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14145), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Tador (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24393)

Njė Blicė pėrshėndetje pėr Floriani ka kohė qė nuk e kam pa online tė dėeshiroj qaste te mira nė dardania.de!

Pėrshėndetje edhe pėr ju qė nė kėto momente jeni online!

lirik
23-04-08, 18:35
Pershendetje Naki I nderuar suksese

Linka_pz
23-04-08, 18:40
Pershendetje per te gjithe ju qe dukeni dhe qe nuk dukeni dhe qe shkrimet tuaje duken .....!!

Nje mbremje te kendshme !

selvija
23-04-08, 20:21
Pershendetje gjithve qe jeni olinen hahhahahahah ..o ku jeni meshfe pash mue hahhaha...

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 11:22.
selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*

numri antarev (20) nen hije
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Diana007
23-04-08, 20:31
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 323 (21 anėtarė dhe 302 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*
Pershendetje Diana .. ahahhahhahah

Selvi hyra me pershndet vetin kur e pash qe veq edhe ti pske shkru ..

selvija
23-04-08, 20:35
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 323 (21 anėtarė dhe 302 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*
Pershendetje Diana .. ahahhahhahah

Selvi hyra me pershndet vetin kur e pash qe veq edhe ti pske shkru ..Hhahahaha edhe une veq ty tash po te shof....qysh jemo bo me marre pas perdes,,,shkojm ti lajme gjynahet e te dalim ashiqare...:biggrin:

Pershendes edhe une ty..

Diana007
23-04-08, 20:37
Hhahahaha edhe une veq ty tash po te shof....qysh jemo bo me marre pas perdes,,,shkojm ti lajme gjynahet e te dalim ashiqare...:biggrin:

Pershendes edhe une ty..

Aaaahaahahahahahahahh Mir qe mabs zonit po e njofim njera tjetren :biggrin:

Flm shum ... nje mbremje te mir per ty :smile:

Jana
24-04-08, 01:19
Pershndetje Per Lulen...Sherrin...Gazin....Murgeshen....

LuLjaa
24-04-08, 01:21
Jana, flm.. shume gjithashtu edhe une ty te pershendes shume.

BreD
24-04-08, 19:19
Nje Preshndetje per t'gjith qe jan ketu ... Ju dishiroje disponim t'mir

Jana
25-04-08, 12:47
Peshndetje per te gjith ju qe jeni online....
Nje big pershndetje per Lulen.....

Naki
25-04-08, 22:32
Shfrytėzojė rastin ti pėrshėndes te gjithė anėtarėt e ri tė regjistruar nė Dardania.de,ju dėshirojė qaste te mira nė mesin tonė!

Naki
25-04-08, 22:37
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), albanche (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24450), ardi10 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24420), beni_74 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24205), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Laii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20764), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Njė blicė pėrshėndetje, ju dėshirojė tė gjithėve ēaste te mira nė vazhdim!

Veterani
26-04-08, 19:52
Sapo e gjeta kėtė Temė, dhe njėherit shfrytzoj rastin tė ju pėrshėndes tė gjithėve, mos ma merrni me "inat", jamė paksa demel pėr t'ju pėrshnetur tė gjithėve njė nga njė, edhe ishit pak mashalla!

Veterani
26-04-08, 19:53
Shfrytėzojė rastin ti pėrshėndes te gjithė anėtarėt e ri tė regjistruar nė Dardania.de,ju dėshirojė qaste te mira nė mesin tonė!
Faleminderit........

Jana
26-04-08, 19:54
Pershendetje per te gjith ju qe jeni online....

lyra2
26-04-08, 21:54
Nje pershendetje per ju kendej e ju andej "gardhi" :)

Estella
27-04-08, 00:04
Nje pershendetjeee per te gjithe ju :smile:

Loloku
27-04-08, 00:29
nje tung rasti per te gjithe a

Urata
27-04-08, 00:58
A i gjalle qenka Loloku a...?

Pershendetje pranverore per te gjithe!

LuLjaa
27-04-08, 01:24
Peshndetje per te gjith ju qe jeni online....
Nje big pershndetje per Lulen.....

Flm.. shume gjithashtu nje pershendetje te veēant ty..

Pershendetje edhe per juve qe jeni momentalisht online.

Oqeani
27-04-08, 01:36
Urata - Luljaaaa flm ..; edhe per ju e pźr te gjith te tjeret pershendetje .......

selvija
27-04-08, 08:55
Pershendetje per te gjith,,vje vikend te qet me rreze pranverore me shijin lulesh dhe arom tyre kudo qe jeni..

პროდუქტის/მომსახურების აღწერა

ინტერნეტის საშუალებით ვასწავლი გიტარაზე

დაკვრას. ფასი -- შეთანხმებით
http://profilefunk.com/pics/weekdays/sunday/sunday2%5B1%5D.gif

Adina-R.Ks
27-04-08, 09:20
Pershendetje per te gjithe ne kete te diel pushimi.............

Nirvana Band
28-04-08, 13:28
Ju pershendes te gjitheve, dhe ju uroj gjitha te mirat.

Me rrespekt N.Band.

Jana
28-04-08, 13:31
Pershendetje per te gjith..........

LABI
28-04-08, 13:50
Nje pershendetje per juve te gjitheve qe ne keto momente lexoni kete mesazh .


Mesdite te kendshme !

SANTANA-29
29-04-08, 10:51
Ju pershendes te gjithve kudo nga jeni,,nga peja e bukur....

Linka_pz
01-05-08, 12:38
Pershendetje per te gjithe anetaret dhe ju Uroj Festen e 1 Majit .

Jana
01-05-08, 14:04
Pershendteje per te gjith juve...
e nje pershndetje te veqant per ata qe po foli ne msn...e din.....

Guri i madh
01-05-08, 16:01
Pershendteje per te gjith juve...
e nje pershndetje te veqant per ata qe po foli ne msn...e din.....


gjithashtu ju pershendes se na shkoj dita tuj komunikue me sungjera

Naki
01-05-08, 22:49
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, Sot mė 19:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Kasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24489), Kosova19 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23669), Lendi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24463), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Njė nr rekord i frekuentimit te anėtarėve,unė prita te dera deri sa mu lėshua rendi me ardhė me ju pėrshėndet .Tė gjithėve ju deshirojė qaste te mira nė dardania.de

Jana
02-05-08, 00:03
Pershendtje per ju qe jeni online edhe per ata qe jan offline......

ninnela
04-05-08, 12:04
Pershendetjet Me Te Ngrohta Ne Kete Dite Uikendi Per Te Gjithe Anetaret E Keshtjelles Dardane


Respekt Ninnela

Naki
04-05-08, 12:10
Pershendetjet Me Te Ngrohta Ne Kete Dite Uikendi Per Te Gjithe Anetaret E Keshtjelles Dardane


Respekt Ninnela

Pėrshėndetje edhe pėr Juve dhe gjithė anėtarėt e forumit !

Dardan Kastrati
04-05-08, 14:04
Pėrshėndetje pėr tė gjithė juve qė jeni nė forumm ....

Naki
04-05-08, 18:24
Pėrshėndetje pėr tė gjithė juve qė jeni nė forumm ....
pėrshėndetjes tėnde po i kacavirrem edhe unė!
Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), elion_21 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24534), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Kasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24489), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Jana
05-05-08, 16:19
Pershendetje per te gjith........

Guri i madh
05-05-08, 20:14
pershendetje juve


Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485) Duke Parė Temėn
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/subscribed.gif 32 musliman kosovar te tjerė rikėthehen nė fenė e Krishtit (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24798)
19:11 Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474) Duke Kėrkuar Forumet
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_aim.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php#) 18:54 HėNna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24491) Duke Parė Temėn
A mu duke a me thiri kush?? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24788)
18:55 Katoliki_20 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24538) Mesazhet Private
18:56 lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890) Duke Parė Temėn
Zonja qė lufton nė krahun e Shqiptarėve. LONDRA II (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24815)
18:57 MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087) Duke Parė Forumin
Politika (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=108)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_msn.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php#) 18:54 natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966) Duke Parė Temėn
Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!! (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24725)
19:12 selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096) Duke Parė Forumin
Poezia (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=115)
19:03 Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186) Duke Parė Temėn
Drejtuar stafit te Dardanise (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=22933)

lovely
05-05-08, 20:24
po iu pershendes edhe une qitu krejtve bashkarisht

kaloni sa me mire :smile:

Naki
06-05-08, 22:02
Bashkarishtė ju pėrshėndes,ju deshirojė ēaste tė mira nė dardania.de!

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Naki arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), esinqerta-1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24235), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), FastLine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24443), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Marinc (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24213), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741)

Estella
07-05-08, 15:57
Ju pershndes gjithve perzemrsisht..............

selvija
07-05-08, 19:24
Blic per gjith shoqrin time...nje nate te qet....
........http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Friends2/908864a7fd211845b6e4888b1cb184d0.gif (http://www.naughtypot.com/)......

Dardan Kastrati
07-05-08, 19:30
Blic per gjith shoqrin time...nje nate te qet....
........http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Friends2/908864a7fd211845b6e4888b1cb184d0.gif (http://www.naughtypot.com/)......
Selvo tė flm ,pėrshėndetje edhe ty ......

gazi-de
07-05-08, 22:24
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*+, alkapone (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24558), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Pershendetje per te gjith qe jon ksajde edhe ata qi vin me von,edhe ata qe nuk jon kan moti*:biggrin: :smile:

Guri i madh
07-05-08, 22:31
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*+, alkapone (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24558), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Pershendetje per te gjith qe jon ksajde edhe ata qi vin me von,edhe ata qe nuk jon kan moti*:biggrin: :smile:


gjithashtu pershendetje per ty GAZI mir se erdhe hajde qatje te biznisi se sante veq per biznis po flasim

turisti
07-05-08, 23:56
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), The-Rammsteinė (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24361), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Pershendetjet me te perzemerta dhe te fresketa nga IZMIRI.

TURISTI.

lovely
08-05-08, 07:58
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), The-Rammsteinė (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24361), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Pershendetjet me te perzemerta dhe te fresketa nga IZMIRI.

TURISTI.


ooooooooooooooooooooooooooooooo Turist aga

po qysh po kapercen bre????


edhe une po iu pershendes qitu krejtve me sabah

nje dite te mire dhe te mbare iu deshiroj :smile:

Jana
08-05-08, 10:22
Pershendetje per te gjith edhe nga une.......

Honesty^uk.
08-05-08, 19:00
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), mentor* (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23667), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), The-Rammsteinė (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24361), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Pershendetjet me te perzemerta dhe te fresketa nga IZMIRI.

TURISTI.


Shendet,kenaqesi dhe argetim maximal
te deshiroj ALKADASH :smile:


Te pershedet
Honesty

turisti
09-05-08, 21:50
Shendet,kenaqesi dhe argetim maximal
te deshiroj ALKADASH :smile:


Te pershedet
Honesty

Faleminderit shume shoki,ka qene super dhe ende jam nen dikimin atjeshit...........:smile: edhe une te pershendes shumeeeeeeeeee.

qe ku kam qene:

http://www.trtatil.com/otel-resimleri/kustur-club-holiday-village-1.jpg

http://www.albenaholidays.bg/02/images/Turkey_Kusadasi/Kustur_Holiday_Vilage_4_view3.jpg

selvija
09-05-08, 22:26
Faleminderit shume shoki,ka qene super dhe ende jam nen dikimin atjeshit...........:smile: edhe une te pershendes shumeeeeeeeeee.

qe ku kam qene:

http://www.trtatil.com/otel-resimleri/kustur-club-holiday-village-1.jpg

http://www.albenaholidays.bg/02/images/Turkey_Kusadasi/Kustur_Holiday_Vilage_4_view3.jpgkuk ku koka kan ky,,qysh more ske tregu ,,phaaa gati mu myt nen uja ,,dhe + qenka dekuru me flutua ,,,
te deshiroj mirseardhje,,,

turisti
10-05-08, 08:48
kuk ku koka kan ky,,qysh more ske tregu ,,phaaa gati mu myt nen uja ,,dhe + qenka dekuru me flutua ,,,
te deshiroj mirseardhje,,,

Faleminderit shume e nderuara. :smile:

Mire se te gjejta.

MemphiSx
10-05-08, 12:39
Pershendetje dhe Argetim te kendshem ne ket fundjave,iu uroj te gjithe Antareve te Forumit Dardania!!

Albonita
10-05-08, 12:46
Pershendetje dhe Argetim te kendshem ne ket fundjave,iu uroj te gjithe Antareve te Forumit Dardania!!


..........GJITHASHTU EDHE TY VENDAS NJE FUNDJAVE TE QET.........

Naki
10-05-08, 20:42
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), [email protected] (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22689), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Dani3 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17503), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Niku003 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24568), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), Sharr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22873), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)


Duke ju dėshiruar njė fundjavė tė ngrohtė me shumė supriza dhe ēaste te mira nė dardania de ju pėrshėndes tė gjithėve!

Honesty^uk.
10-05-08, 20:44
Faleminderit shume shoki,ka qene super dhe ende jam nen dikimin atjeshit...........:smile: edhe une te pershendes shumeeeeeeeeee.

qe ku kam qene:

http://www.trtatil.com/otel-resimleri/kustur-club-holiday-village-1.jpg

http://www.albenaholidays.bg/02/images/Turkey_Kusadasi/Kustur_Holiday_Vilage_4_view3.jpg

O miku im, po me vjen keq dhe po me dhimbesh sepse paske hequr keq
hahahahahahahaha
me vjen mire qe paske kaluar kendshem dhe keshtu te uroj te kalofsh gjithmone

Jana
10-05-08, 21:32
Pershendetje per te gjith forumistet e FD.......

emine
10-05-08, 21:50
Pershendetje per te gjith forumistet e FD.......

pershendetje edhe per ty Jana;)

Jana
10-05-08, 22:10
pershendetje edhe per ty Jana;)
Edhe une te pershendes shum.................

LABI
10-05-08, 22:12
Nje pershendetje nga freskia e kesaj nate ju dergoj te gjithe juve qe jeni prezent ne keto caste .

Jana
10-05-08, 22:13
Pershendetje edhe per ty Labi...............

LABI
10-05-08, 22:15
Pershendetje Jana ;

pershendetje te gjitheve

Naki
12-05-08, 19:35
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 427 (30 anėtarė dhe 397 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), benii.a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24370), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), sakica (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22417), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)


Ju pėrshėndes tė gjithėve kėndej dhe andej gardhi,duke ju deshiruar ēaste tė mira nė dardania.de

Estella
12-05-08, 22:46
Ju pershendes te gjithve qe momentalisht jeni online....:smile:

Jana
12-05-08, 22:49
Pershendetje per te gjith dhe per ju dyve lart big pershendetje........

lirik
13-05-08, 11:46
Naki pershendetje dhe me fal se nuk po arrij me i ndjek te gjitha shkrimet dhe forumet e obligimet tjera e krijimtaritė te uroj mirsi

emine
13-05-08, 12:01
pershendes ate qe oshte i amel pa hanger Bombona;););)

Arkza
13-05-08, 12:09
Pershendetje te gjitheve qe jeni Onlline dhe kush vjen pas ..... :wink:

Jana
13-05-08, 12:48
Pershendetje per ty Arkza,,,,,dhe per te gjith ju qe jeni ketu.....

turisti
14-05-08, 21:36
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), wood (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24560), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Pershendetje per te gjithe qe jane nėn reflektorat e DARDANISE dhe atyre ne hije...........:biggrin:

Abetare
15-05-08, 15:49
Njė pėrshėndetje tė ngrohtė, virtualisht ua dergoi tė gjithė juve qė jeni ose nuk jeni tė kyqur nė dardania .de momentalisht ..

Estella
15-05-08, 17:33
Nje blic pershndetje per te gjithe edhe per qeta qe po rrin tinxa :P

Jana
16-05-08, 00:22
Nje pershendetje per Lendin dhe Dreni30..........

Lendi1
16-05-08, 02:11
Nje pershendetje per Lendin dhe Dreni30..........

Flm
Pershendetje edhe per ty jana

Naki
17-05-08, 14:55
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037), eksperti 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21642), HėNna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24491), HYSN1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24598), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė,ju deshirojė ēaste tė mira nė Dardani!

doGzona
17-05-08, 15:42
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037), eksperti 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21642), HėNna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24491), HYSN1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24598), jonuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20485), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė,ju deshirojė ēaste tė mira nė Dardani!

Naki i nderuar ,pranoni pershendetjet me te sincerta dhe nga une gjithashtu.

Shfrytezoje rastin te pershendes dhe gjithe anetaret tjere ,kudo dhe nga do qe jane !

Gjithe te mirat u deshirone,

doGzona

e_martumja
17-05-08, 15:45
Naki i nderuar ,pranoni pershendetjet me te sincerta dhe nga une gjithashtu.

Shfrytezoje rastin te pershendes dhe gjithe anetaret tjere ,kudo dhe nga do qe jane !

Gjithe te mirat u deshirone,

doGzonaPershendetje extra per ty Dogzona dhe argetime te kendshem ne mesin Dardan.

doGzona
18-05-08, 01:51
Pershendetje gjithashtu e_martumja, ju falemnderit!

Pupi
18-05-08, 07:52
Mirėmėngjesi Dardani.
Pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Njė enkas pėrshėndetje edhe pėr DoGzonėn.

doGzona
18-05-08, 13:44
Mirėmėngjesi Dardani.
Pėrshėndetje pėr tė gjithė.

Njė enkas pėrshėndetje edhe pėr DoGzonėn.

Pershendetje keni dhe nga une gjithashtu i nderuari Pupi, ju falemnderit.

Diana007
18-05-08, 13:47
Pershendetje gjithashtu e_martumja, ju falemnderit!


WOW , mir se erdhe .. te pershendes shum oj DOGZONE :smile:

doGzona
18-05-08, 13:55
WOW , mir se erdhe .. te pershendes shum oj DOGZONE :smile:

Mire se te gjeta Diana007, te pershendes dhe une ty forte me nje kiss.:smile:

Guri i madh
18-05-08, 14:01
Mire se te gjeta Diana007, te pershendes dhe une ty forte me nje kiss.:smile:

dogzona pershendetje per juve e nderuar

doGzona
18-05-08, 14:23
Ju falemnderit i nderuari Guri , ju pershendes gjithashtu!

LABI
18-05-08, 14:34
I pershendes shqiptaret kudo qe frymojne ( kjo ishte pershednetje e pamargjinalizuar :biggrin: )

Ndersa pershednetja tjeter ( e posacme ) shkone per anetaret e forumit Dardania .

Fundjave te rehatshme kudo qe ndodheni .

SheTa
19-05-08, 15:13
Nje Preshndetje per gjith qe jan ONLINE :) dhe Per ata qe jan menyr t'fsheur

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
S-h-e-t-a, aaaaa, emine, era_79, Gloss, hawk, LABI, MemphiSx, Mushtishti, teutaA

Firdesa
19-05-08, 16:28
Pershendetje nga Firdesa per te gjithė
Pershendetje nga Firdesa per te gjithė

HėNna
19-05-08, 16:31
A po e pranoni edhe njė pėrshendetje nga unė pėr juve qė keto momente jeni online si dhe pėr ata qė do vazhdojnė tė kycen nė vazhdimė, pėr tė gjithė juve nė kėtė Dardani!

Njė mbrėmje tė kėndshme dhe tė ngrohėt!

emine
20-05-08, 07:01
Ju pershendes shumm,ju uroi nje dite plote gezim,,,,,


http://i0.tagstat.com/image01/0/eec7/0006051AeX7.jpg

Naki
20-05-08, 11:43
Ju pershendes shumm,ju uroi nje dite plote gezim,,,,,


http://i0.tagstat.com/image01/0/eec7/0006051AeX7.jpg

Ju faliminderit,ju pėrshėndes juve dhe tė gjithė anėtarėt ēė nė kėto momente janė online!

selvija
20-05-08, 11:47
Ju faliminderit,ju pėrshėndes juve dhe tė gjithė anėtarėt ēė nė kėto momente janė online!Naki mos u korit edhe ne qe jemi nen fije,,se po na vjen zapullim me dal ne rreze djellit hahhha...:biggrin:

Ju pershendes te gjithve natan e ketan perdes :wink:

ssara
20-05-08, 11:51
Ju faliminderit,ju pėrshėndes juve dhe tė gjithė anėtarėt ēė nė kėto momente janė online!

Pershendetje NAKI.....nje dite mbare per ju

Naki
20-05-08, 12:08
Naki mos u korit edhe ne qe jemi nen fije,,se po na vjen zapullim me dal ne rreze djellit hahhha...:biggrin:

Ju pershendes te gjithve natan e ketan perdes :wink:

http://image01.otto.de/bonprixbilder/bundles/7er/gross/var1/ax/q1/axq174x03.jpg

hajde edhe juve qė jeni ONLINE para dhe pas perdeve ju pėrshėndes!

Ssara ju faliminderit!

Linka_pz
20-05-08, 16:16
Pershendetje per te gjithe ,ju uroj nje pasdite te kendshme Pranverore.

Estella
20-05-08, 19:26
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 532 (42 anėtarė dhe 490 vizitorė)


nje blic pershndetjeee per te gjithe juve ,shume kokem bo bre veq kur t'na lshon tash webi :P

Naki
20-05-08, 19:42
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 532 (42 anėtarė dhe 490 vizitorė)


nje blic pershndetjeee per te gjithe juve ,shume kokem bo bre veq kur t'na lshon tash webi :P

Kėsaj pėrshėndetje po i kacavirrem edhe unė duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de

Njė foto blicė pėr ju qė jeni online!

Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), CrAzY-BoY (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13690), eksperti 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21642), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), krenare (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24606), Mario (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23833), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), PriinCi_3nt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22763), rafet llapjani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18856), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)

Naki
21-05-08, 20:11
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Lola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15175), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)
Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė!
Njė pėrshėndetje e veqantė sonte shkonė pėr Vushtrrin!

Estella
22-05-08, 00:19
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Lola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15175), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)
Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė!
Njė pėrshėndetje e veqantė sonte shkonė pėr Vushtrrin!


flm gjithashtu ju pershndes

MemphiSx
22-05-08, 00:25
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Lola (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15175), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)
Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė!
Njė pėrshėndetje e veqantė sonte shkonė pėr Vushtrrin!


Gjithashtu pershendes pranin e Vushtrris ne Forum!

I deshiroj mirseardhje :)

vushtrria
22-05-08, 17:37
Pranoni pershendetje te perzemerta nga vushtrriu jeni te shkelqyshem ju dua shume rrofte forumi DARDANIA

Estella
22-05-08, 18:10
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 553 (26 anėtarė dhe 527 vizitorė)Nje pershndetje per gjithe juve :)

Nirvana Band
22-05-08, 18:11
Pershendes gjithe antaret e forumit Dardania, duke ju deshiroj gjitha te mirat.

Me rrespekt N.Band.

Naki
22-05-08, 19:25
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Peja-Boy (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22070), pituk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24616), ShEjToNkA. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17876), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), VIRGJERESHA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23663), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)

njė blicė pėrshėndetje,dhe nuk po besojė kush na qenka online,

njė rikthim ,njė mirėnjohje pėr gjithė dardanin
Ēė aq shumė tė pritem
Mirė se vjenė Shejtonka!

Naki

Lona
23-05-08, 13:18
Pershendetje per gjithe anetaret Forumit Dardan...

Agolli
23-05-08, 14:46
Pershendetje per gjithe anetaret Forumit Dardan...
Falemnderit Lona, mbetesh e pershendetur nga une, e per keta tjeret qe nuk qenkan ksajde, z'di :biggrin:

Diana007
23-05-08, 21:09
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), adx_br (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24623), aferdita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13861), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), ebuemir (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24622), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), ExCeLL- (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23971), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Mbarėsori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24610), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785)


Pershendetje juve online .. edhe per ty Aferdite nje pershedetje speciale .. ka koh qe nuk je ketu ... mir se erdhe ....

Loloku
24-05-08, 09:28
Qyre more i tranut njerzit hala pa ardh mire thua se kane pike prej qiellit...

Mos jau rritni more menen se nuk kokan as jabanxhi dhe nuk u ba nami se ne shpi t'vet kokan kthy...

Hajde qekjo Aferdita bile emrin e paska te mire, po ShEjToNka edhe emnin e paska si shtrige...

S'po di kend me pershendet, po hajt se nashta vi apet se tash jam habit pak e nuk po di as vet...

Naki
24-05-08, 11:43
Qyre more i tranut njerzit hala pa ardh mire thua se kane pike prej qiellit...

Mos jau rritni more menen se nuk kokan as jabanxhi dhe nuk u ba nami se ne shpi t'vet kokan kthy...

Hajde qekjo Aferdita bile emrin e paska te mire, po ShEjToNka edhe emnin e paska si shtrige...

S'po di kend me pershendet, po hajt se nashta vi apet se tash jam habit pak e nuk po di as vet...


Jo jo Loloku ju skokit habit hiq,po mirė se ke dalė vizitė dhe tė pėrshėndes ,takimet e pėrmallėshėme e hijeshojnė ndejen!

Njė blicė pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente gjindeni online nė dardania.de!

lovely
24-05-08, 22:15
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 462 (31 anėtarė dhe 431 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)
nje pershendetje serioze :wink: per kta knej e anej :smile:

Guri i madh
24-05-08, 22:18
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 462 (31 anėtarė dhe 431 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)
nje pershendetje serioze :wink: per kta knej e anej :smile:

gjithasht ju pershendes

Naki
25-05-08, 16:32
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 434 (36 anėtarė dhe 398 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, adx_br (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24623), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Marinc (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24213), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Dardania.de Statistikat http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/stats.gifTema: 8,933, Postime: 933,850, Anėtarėt: 10,856
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri,rudina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24627)Njė Blicė pėrshėndetje pėr ju kėndej dhe andej perdeve!

emine
26-05-08, 12:15
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 462 (31 anėtarė dhe 431 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)
nje pershendetje serioze :wink: per kta knej e anej :smile:


http://i288.photobucket.com/albums/ll193/leeannt_2008/36ab3715808d3307035cb6af42aff55e.jpg (http://s288.photobucket.com/albums/ll193/leeannt_2008/?action=view&current=36ab3715808d3307035cb6af42aff55e.jpg)

Jana
26-05-08, 12:25
Pershendetje per ju qe jeni online......

http://www.forumivirtual.com/customavatars/avatar22997_1.gif

emine
26-05-08, 16:30
pershendetje........

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
a-demi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24633), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Marinc (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24213), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741)

Oqeani
26-05-08, 16:32
Flm - emine ,

Po ashtu pershendetje per ju dhe te tjeret qe jane -on -e per ata qe jane off neper flladitore....

emine
26-05-08, 17:00
Flm - emine ,

Po ashtu pershendetje per ju dhe te tjeret qe jane -on -e per ata qe jane off neper flladitore....

po lluftiraten more,se i ka kape vapa pranverore hahhahahhahahah


ps.mos hi fort ka pacenzura s eishe i ligsht prej zemre mesap na mesish dekun :p

Estella
27-05-08, 20:54
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 507 (41 anėtarė dhe 466 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), riad (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24640), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)

Pershendetje per te gjithe,posaqerisht pershdes doGzona ;)

Jana
27-05-08, 21:31
Per ty Estella dhe per gjith ju qe jeni online...........

doGzona
27-05-08, 21:32
Estella e nderuar, ju falemnderit shume per pershendetjen, pranoni dhe pershendetjet e mia te sincerta gjithashtu!
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 507 (41 anėtarė dhe 466 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037), guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), riad (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24640), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)

Pershendetje per te gjithe,posaqerisht pershdes doGzona ;)

MemphiSx
27-05-08, 21:42
Nje Pershendetje speciale per doGzonen :)

Mir se erdhe doGzona :)

gazi-de
27-05-08, 21:47
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 468 (42 anėtarė dhe 426 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*+, Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

PERSHENDETJE PER JU GJITH QE JENI KSAJDE:smile:

Murgesha
27-05-08, 21:58
Vizitorėt aktivė aktualisht: 459 (42 anėtarė dhe 417 vizitorė)
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.


Murgesha, admin*, Agolli*, aLbaChiCk*, Bond, Breshka*, Buqja_ch*, Dardan Kastrati*, Dilaver*, Dreni30*, edi_gl_ch, gazi-de*, gjini*, Guri i madh, halla e madhe*, HėNna, IB, jadore*, Jana*, Lindja_*, lirik, lovely, luckyman*, MemphiSx, Naki*, natyra, Oqeani, Paradox_13*, Preshevar*, Rozafa*, S-h-e-t-a, selvija, ssara*, sunrise*, Sy_kaltra*, teutaA, uliksi31-jr.*, Virti*, vjeshta*, vushtrria, Xuki, Zero Cool*


Njė pėrshėndetje me dėshirėn qė tė kaloni sa mė kėndshėm nė Forumin Dardan.


Murgesha!

doGzona
27-05-08, 22:48
Te falemnderit MemphiSx, ju pershendes sincerishte gjithashtu dhe mire se u gjeta!Nje Pershendetje speciale per doGzonen :)

Mir se erdhe doGzona :)

SheTa
28-05-08, 00:04
doGzona Nje Preshndetje nga zemra keni dhe nga un Shpresoj qe t'kaloni nje Jav t'bukur e te qet

doGzona
28-05-08, 00:29
Te falemnderit sheta per respektin dhe urimet,ju pershendes dhe uroje cdo te mire gjithashtu!

Urata
28-05-08, 00:37
Nje pershendetje rasti per doGzona...! Ndjenje e mire t'shohesh nikun tuaj prezent...!

Have a great evening!

Jana
28-05-08, 00:59
Per ty Lule.......qe erdhe ne keto or te vona......

rilinda
28-05-08, 01:03
Pėrshėndetje pėr:
arton bala (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Domira (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lazdrani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), S-h-e-t-a (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741)

edhe pėr Janėn se pe di qė osht ksajde ama e padukshme.
E arsyeja kryesore qė erdha me lan pėrshėndetje k'tu osht LABI. Pra, pėrshėndetja speciale shkon pėr Labin.

Jana
28-05-08, 01:06
Pershendetje edhe per ty Rilinda........

rilinda
28-05-08, 01:09
Pershendetje edhe per ty Rilinda........

T'falemnderit! :biggrin:

Urata
28-05-08, 01:28
Pėrshėndetje pėr:
arton bala (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), Domira (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), lazdrani (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), S-h-e-t-a (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741)

edhe pėr Janėn se pe di qė osht ksajde ama e padukshme.
E arsyeja kryesore qė erdha me lan pėrshėndetje k'tu osht LABI. Pra, pėrshėndetja speciale shkon pėr Labin.

rilinda, pse spo m'pershendet mue...? edhe une ksajde, edhe pse e "padukshme"!


ani se po t'pershendes une tye,kjofsh tu bo sefa n'keto momente, dhe paq disponimin ne nivel!

rilinda
28-05-08, 01:35
rilinda, pse spo m'pershendet mue...? edhe une ksajde, edhe pse e "padukshme"!


ani se po t'pershendes une tye,kjofsh tu bo sefa n'keto momente, dhe paq disponimin ne nivel!

Mendova mos po ma kthen kokėn anash deri sa e lexon pėrshėndetjen time!
Nejse... t'falemnderit pėr urimet, e t'njejta t'i uroj dhe unė ty... urime nga zemra!

doGzona
28-05-08, 05:31
Nje pershendetje rasti per doGzona...! Ndjenje e mire t'shohesh nikun tuaj prezent...!

Have a great evening!

Pershendetje gjithashtu e nderuara Urata, ndjenje e mire dhe nga ana ime te mar nje pershendetje ,respekt nga ju , jeni per cdo lavdate, per te marre shembull!

Ju pershendes!

Urata
28-05-08, 20:20
Pershendetje gjithashtu e nderuara Urata, ndjenje e mire dhe nga ana ime te mar nje pershendetje ,respekt nga ju , jeni per cdo lavdate, per te marre shembull!

Ju pershendes!

Knaqesia ne anen time...! Posedon nje respekt te veqante nga ana ime!

t'pershendes duke te uruar dite te mbare, vullnet dhe disponim t'mire!

ps: gjithashtu i pershendes antaret online qe jane per momentin! Ēaste te kendshme...!

Guri i madh
28-05-08, 20:27
pershendetje per juve qe jeni online


Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), Bimi ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24628), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), Dimri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19796), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), flo77is (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24642), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Lendi1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24463), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883)

selvija
28-05-08, 20:38
ty nuk tkarrok kamera se ishe kan mshef pas nji lluge


pershendetje SELVIJa sot u meshefa nje perde te holl te mendafshte se ma rroki primaja shpinen,,jam bere per doktorr:wink: :biggrin:

gjithashtu te pershendes aa ..

Naki
28-05-08, 22:41
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), HėNna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24491), Marinc (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24213), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), murmurima (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24649), neli_gl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24641), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė ju,nė vazhdim ju deshirojė ēaste te mira !

LuLjaa
28-05-08, 22:45
Adina-R.Ks, Boro, cuzi, Estella, Guri i madh, HėNna, lirik, Marinc, MemphiSx, mitrovicali_32, Murgesha, murmurima, Naki, neli_gl, Oqeani, rilinda, S-h-e-t-a, teutaA, turisti, uck_aksh, Xhino, Xuki

Krejt keta i pershendes,, mashallah po shume paska sontee
.. Kalofshi nje nate te mire

SANTANA-29
28-05-08, 22:49
Nje pershendetje edhe nga une per te gjith kudo nga jeni ,qenka plotsua numri sot ,
santana-30-frankfurt......................................... ..:smile:

turisti
28-05-08, 23:31
Adina-R.Ks, Boro, cuzi, Estella, Guri i madh, HėNna, lirik, Marinc, MemphiSx, mitrovicali_32, Murgesha, murmurima, Naki, neli_gl, Oqeani, rilinda, S-h-e-t-a, teutaA, turisti, uck_aksh, Xhino, Xuki

Krejt keta i pershendes,, mashallah po shume paska sontee
.. Kalofshi nje nate te mire

Flm shume e nderuara. Edhe une te deshiroj nje nate te mire. :smile:

turisti
28-05-08, 23:33
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), cuzi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24131), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), HėNna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24491), Marinc (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24213), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), mitrovicali_32 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24316), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), murmurima (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24649), neli_gl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24641), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė ju,nė vazhdim ju deshirojė ēaste te mira !

Faleminderit shume i nderuar. I pershendetur dhe i respektuar ēofshe gjithmone ! :smile:

turisti
28-05-08, 23:34
Nje pershendetje edhe nga une per te gjith kudo nga jeni ,qenka plotsua numri sot ,
santana-30-frankfurt......................................... ..:smile:


Flm i nderuar.

Edhe une e pershendes SANTANEN 30 nga FRANKFURTI.....:biggrin:

Naki
29-05-08, 19:49
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), bbeessaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24656), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)

Njė blicė pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente jeni online!

doGzona
29-05-08, 20:10
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Aga Syl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20762), bbeessaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24656), doGzona (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18037), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958)

Njė blicė pėrshėndetje pėr ju ēė nė kėto momente jeni online!

Pershendetje gjithashtu Naki.

Jana
30-05-08, 01:29
Pershendetje per te gjith juve qe jeni online.......

Kaloni mir.......ika une....naten.....

Kavaleri
30-05-08, 07:14
Ju uroje nje dite te bukur te gjithve.

Naki
31-05-08, 22:52
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Emanuela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21107), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), katana's (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24651), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), neli_gl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24641), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), robi-i-allahut (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24657), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de ju pėrshėndes tė gjithėve kudo ēė tė jeni nė tėrė globin /pranė monitorėve!

xekrri
02-06-08, 13:42
purshundetje juve

LuLjaa
02-06-08, 17:11
purshundetje juve

xekrr 1 pershendetje edhe per ty, e mire se paske ardh ne FD :)

xekrri
03-06-08, 06:30
xekrr 1 pershendetje edhe per ty, e mire se paske ardh ne FD :)
a je moj ti qajo Lulja qi qel n'pranver a jo?

emine
03-06-08, 06:36
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Emanuela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21107), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), katana's (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24651), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), neli_gl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24641), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), robi-i-allahut (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24657), rovena (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22079), S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Duke ju dėshiruar ēaste tė mira nė dardania.de ju pėrshėndes tė gjithėve kudo ēė tė jeni nė tėrė globin /pranė monitorėve!


pershendetje edhe per ty vellaqko!!!

http://i4.tagstat.com/images/user/98/46/47/5394984647-68778065.jpg

xekrri
03-06-08, 06:53
oj emineeee moj emine
kuj ke mar qita tranafilla?

emine
03-06-08, 06:56
oj emineeee moj emine
kuj ke mar qita tranafilla?

Ne bashqe tonde......................a sme ke hetu cdo nate vi si hajni e i vjedhi:biggrin:

pershendetje XEKERR(nik fantastik ):rolleyes:

xekrri
03-06-08, 09:07
Ne bashqe tonde......................a sme ke hetu cdo nate vi si hajni e i vjedhi:biggrin:

pershendetje XEKERR(nik fantastik ):rolleyes:
qy n'bahqe temen,une s'kom bahqe hiq veq ballkon qaty kah enen edhe kojshia.
une jam ma fantastike live aa? veq duhet me kan zheg shume qateher e kom efektin ma t'madh:wink:

Naki
03-06-08, 10:24
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 20:34.
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Adrenalina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22864), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), bulja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22992), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770), HELENA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24674), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), neli_gl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24641), teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), xekrri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24673)

Duke ju dėshiruar nė vazhdim ēaste tė mira nė dardania.de mirėmbetshi!

Nirvana Band
04-06-08, 18:00
Pershendes te gjithe anetarit e F/D,dhe ju uroj gjitha te mirat.

Me rrespekt N.Band.

Jana
04-06-08, 18:54
Ju pershendes te gjithve.....

LuLjaa
05-06-08, 14:45
a je moj ti qajo Lulja qi qel n'pranver a jo?

Pa, bash qajo jam, pse pom njofshe ti kishe a :D
T`pershendes apet masi shkrujta ketu..

Po ashtu edhe gjithe antaret tjeter kalofshi nje mesdite/mramje te lezetshme :)

Arkza
05-06-08, 14:55
Pershendetje Per te gjithe ..... se ka kohe skam shkru ketu .. ju deshiroj nje dite te mbare :smile:

xekrri
05-06-08, 14:56
nga nji pershendetje per qito dy qika qe emnat i paskan t'kojshem te dyjat:wink:

SANTANA-29
05-06-08, 14:58
Pershendetje Per te gjithe ..... se ka kohe skam shkru ketu .. ju deshiroj nje dite te mbare :smile:

FLM,,Arkza.http://img.photobucket.com/albums/v330/mairlynmaitreya/rosel.gif

Arkza
05-06-08, 15:06
FLM,,Arkza.http://img.photobucket.com/albums/v330/mairlynmaitreya/rosel.gif Ovvvv und du Danke Santana.... :smile: :wink:

Arkza
05-06-08, 15:08
nga nji pershendetje per qito dy qika qe emnat i paskan t'kojshem te dyjat:wink:ani te flm edhe ti me nje Nick Te Shkarravit te Pershendes ... :tongue: :wink:

LABI
05-06-08, 15:11
Nje pershednetje me kengen e"Dervish Shaqa ne zemrat tona " ..per t 'gjithe juve ..

Shendet dhe jete te gjate gjithe shqiptareve kudo qe jane.

http://www.youtube.com/watch?v=8BH9_4l1YQs&NR=1

Arkza
05-06-08, 15:15
Te Flm Labi edhe ty Pershendetje shume ... :wink:

SANTANA-29
05-06-08, 15:19
Nje pershednetje me kengen e"Dervish Shaqa ne zemrat tona " ..per t 'gjithe juve ..

Shendet dhe jete te gjate gjithe shqiptareve kudo qe jane.

http://www.youtube.com/watch?v=8BH9_4l1YQs&NR=1

http://blog.trnd.com/bilder/trnd/trndprojektbeendet.jpg

LABI
05-06-08, 15:40
Me nder qofshit ...


ja dhe nje

http://www.youtube.com/watch?v=L0jhkSzvQD8&feature=related

Guri i madh
05-06-08, 20:42
pershendetje te gjithve juve qe jeni per momentin online

po ka koh qe nji antar nuk e kam takue ne forum e nji pershendetje te veqant per LOJTARIN

http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), AKT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18963), DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), geisha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18082), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), iliri76 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23925), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Mushtishti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23548), nait (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21349), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Trina_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24666), vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)

Kavaleri
05-06-08, 22:15
Ju pershendes te gjithve.....
Faleminderit edhe un Ty.
Tjerve po mendoj nje her haha..!

Murgesha
07-06-08, 22:55
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 460 (48 anėtarė dhe 412 vizitorė)
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gertaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23031)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), HėNna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24491), IB (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14941), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Loloku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14293)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, neli_gl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24641), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, qika_pejes (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23388)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė.


Murgesha!

Guri i madh
07-06-08, 22:58
Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 460 (48 anėtarė dhe 412 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)*, aLbaChiCk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21056)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Arb (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16715)*, Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)*, Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668)*, Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), Breshka (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23715)*, DritonPR (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21623), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141)*, gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684)*, gertaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23031)*, giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)*, gjini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17147)*, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, guri70 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23445), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), hawk (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22940), HėNna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24491), IB (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14941), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423)*, Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442)*, Loloku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14293)*, lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), luckyman (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22080)*, lyra2 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22270)*, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, neli_gl (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24641), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paperoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20759), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557)*, pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686)*, Preshevar (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20185)*, qika_pejes (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23388)*, rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)*, Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168)*, ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910)*, teutaA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23883), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), uliksi31-jr. (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)*, Urata (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15802)*, valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)*, vushtrria (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14958), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)*Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė.


Murgesha!


gjithashtu ju pershendes Murgesh

Naki
09-06-08, 16:56
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Kavaleri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18016), Lola1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22126), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), xekrri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24673), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)


Pėrshėndetje tė gjithėve,ju dėshirojė ēaste te mira nė vazhdim!

GURI SYLAJ
10-06-08, 06:06
Nje pershendetje vllezerore per te gjithe juve -motra e vllezer te Dardanisse dhe per te gjithe shqiptaret kudo neper bote e ne Trojet Etnike!
Nje pershendetje dhe nje Urim me rastin e kesaj date te madhe te Historise sone Kombtare.
10 Qershor-130 Vjetorin e Lidhjes Shqiptare te PRIZRENIT !

Zero Cool
11-06-08, 13:55
U lodha tuj ju pershendet ka njo ka njo tyben, juve tjereve po ju pershendes grupisht e me falni :cool:

Naki
12-06-08, 18:01
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)*, Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), SheTa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637)

pėrshėndetje!

Dukagjinas_i
13-06-08, 12:29
Pershendes te gjithe anetarit e F/D, ju uroj nje vikend te qete !

Arkza
13-06-08, 12:46
Pershendetje te gjithve qe jeni Onlline...........

Fshatari
14-06-08, 11:27
Njė pėrshendetje tė veēantė tė gjithė personave anonim se po e shoh qė numri i tyre qenka shumė i madh po kush nuk po e qaka hallin e tyre!
Mos u merzitni ō anonim se bota ėshtė juaja!

Guri i madh
14-06-08, 20:24
pershendetje juve qe jeni online


http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Estella (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23556), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), iliryan (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24428), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), SheTa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741)

Abetare
14-06-08, 20:41
Guri mos um harro edhe mua se jam mshefė ahahahahahahahahaha

selvija
16-06-08, 17:21
Pershendetje ju qe jeni Olinen dhe ata pas perdes si une..hee
nje nate e qete dhe solla Ylberin qe te ndreqet koha se na mbyti shiu keto dite verore..

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Cia-Ferizaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23742), Keneri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24713), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), Zaim Vaksinca (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19451)

http://i277.photobucket.com/albums/kk68/ssellenna/13546.gif (http://s277.photobucket.com/albums/kk68/ssellenna/?action=view&current=13546.gif)

Oqeani
16-06-08, 17:26
SElvushe mire se erdhe me keto magji .. te pershendes ... po ashtu edhe tetjeret ...

Jana
16-06-08, 17:28
Ju pershendes te gjithve................

Guri i madh
16-06-08, 18:48
pershendetje juve qe jeni online


http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 19:34.
Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), afrim preniqi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16288), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Etnical (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24679), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)

Naki
19-06-08, 14:36
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), arton bala (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21736), baba-plak (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24739), Bjeshka1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21485), Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), napoleoni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15459), Night_eaglE (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24711), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639)

Njė blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė ju- kėndej dhe andej perdeve!

Arkza
19-06-08, 14:48
Te Flm Naki Gjithashtu edhe ty Pershendetje .... dhe mir se erdhe !

instruktori
19-06-08, 19:08
Pershendetje
Pas nje pauze une po kthehem ne Dardani dhe po ju pershendes te gjithve
Respekt per te gjith

Instruktori

lovely
20-06-08, 10:16
Pershendetje
Pas nje pauze une po kthehem ne Dardani dhe po ju pershendes te gjithve
Respekt per te gjith

Instruktori

Faleminderit Instruktori per pershendetjen

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Diva (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24397), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)

po shkfrytzoj rastin me i pershendet keta qe jane online, edhe ata qe jan mshef, po mos u mshefni bre flaka iu dalte :biggrin:


edhe natyrisht, po pershendeti edhe Instruktorin :smile:

selvija
20-06-08, 10:20
Faleminderit Instruktori per pershendetjen

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 956, 01-05-08 mė 21:34.
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Diva (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24397), Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)

po shkfrytzoj rastin me i pershendet keta qe jane online, edhe ata qe jan mshef, po mos u mshefni bre flaka iu dalte :biggrin:


edhe natyrisht, po pershendeti edhe Instruktorin :smile:Hatt nem nem ojj qikkk edhe me dal ashiqre flaka me e madhe keshtu nen hije me fllade hyn e dil ne ballkon sa me dhez nje cigare,,,

mossssssssssss nemmmmmmmmm se po nxon Nxetit me sabah,,:biggrin:
pershendes edhe une ty Lovely, dhe juve qeshtu pas perdes te errte se ma fllad tyben..

luan_i
21-06-08, 16:30
Pas njė shėtitje qė i bėra botės mbarė, hap pas hapi, vendosa tė kthehem aty ku e kam vendin, nė shoqėrinė e vjetėr, tė parėn nė faqe publike.
Ju tė gjithė, pa pėrjashtim, jeni tė mrekullueshėm. Pra, besoj se Rikthimi im nė dardania.de, pra nė shtėpinė time, nuk do tė keqkuptohet. Respekt pėr tė gjithė, veqmas pėr tė njohurit e mi.

Linka_pz
21-06-08, 16:35
Pas njė shėtitje qė i bėra botės mbarė, hap pas hapi, vendosa tė kthehem aty ku e kam vendin, nė shoqėrinė e vjetėr, tė parėn nė faqe publike.
Ju tė gjithė, pa pėrjashtim, jeni tė mrekullueshėm. Pra, besoj se Rikthimi im nė dardania.de, pra nė shtėpinė time, nuk do tė keqkuptohet. Respekt pėr tė gjithė, veqmas pėr tė njohurit e mi.Pershendetje Luan_i , mire se u riktheve ,te kam thene se s`gjen me mire ,he u binde tani ?!

Te uroj argetim dhe shkrime te bukura ne mesin tone .

Arkza
21-06-08, 16:45
Pershendetje Luani ... mir se u Kthve .... :smile:

luan_i
21-06-08, 17:19
Pershendetje Luan_i , mire se u riktheve ,te kam thene se s`gjen me mire ,he u binde tani ?!

Te uroj argetim dhe shkrime te bukura ne mesin tone .
Flm pėr pėrshėndetjen mirėseardhėse Lina.

Nuk thonė kot, "mos e ngofsh nanėn, ngoje njerkėn".

Po mirė, tani jamė kėtu dhe ne takohemi aty te "fjalėt e urta" dhe te ato "filozofike"

luan_i
21-06-08, 17:39
Pershendetje Luani ... mir se u Kthve .... :smile:
Mirė se ju gjejė Arkza.
Tė falėnderoj shumė, shumė... pėr pėrshėndetjen.

Keneri
21-06-08, 20:43
Mir se na vjen

ShEjToNkA
22-06-08, 00:35
Pėrshendetje pėr juve qė kėto orė jeni tė pranishėm nė vendin mė tė bukur nė botėn virtuale!
Argėtim maksimal, diskutime konstruktive!


ShEjToNkA, Agolli*, Alkimisti_ch, Amina*, Bond, Diana007*, Dreni30*, Elina*, Estella, gazi-de*, Guri i madh*, hasanmehmeti, LABI, lirik, luckyman*, LuLjaa*, lyra2*, Murgesha*+, niemand*, Oqeani, panta_rhei*, Reana*, rilinda*, sherri*, Skyfter*, sunrise*, uck_aksh, Virti*, vjeshta*, xhija, Zero Cool*
SP. Pėrshendetje edhe pėr juve te masakruarit opss tė maskumit:tongue:

Diana007
22-06-08, 00:39
Pėrshendetje pėr juve qė kėto orė jeni tė pranishėm nė vendin mė tė bukur nė botėn virtuale!
Argėtim maksimal, diskutime konstruktive!


ShEjToNkA, Agolli*, Alkimisti_ch, Amina*, Bond, Diana007*, Dreni30*, Elina*, Estella, gazi-de*, Guri i madh*, hasanmehmeti, LABI, lirik, luckyman*, LuLjaa*, lyra2*, Murgesha*+, niemand*, Oqeani, panta_rhei*, Reana*, rilinda*, sherri*, Skyfter*, sunrise*, uck_aksh, Virti*, vjeshta*, xhija, Zero Cool*
SP. Pėrshendetje edhe pėr juve te masakruarit opss tė maskumit:tongue:

Flm , pershendetje edhe per ty dhe gjth te tjetert qe jan ketu :smile:

vjeshta
22-06-08, 01:02
Pėrshendetje pėr juve qė kėto orė jeni tė pranishėm nė vendin mė tė bukur nė botėn virtuale!
Argėtim maksimal, diskutime konstruktive!


ShEjToNkA, Agolli*, Alkimisti_ch, Amina*, Bond, Diana007*, Dreni30*, Elina*, Estella, gazi-de*, Guri i madh*, hasanmehmeti, LABI, lirik, luckyman*, LuLjaa*, lyra2*, Murgesha*+, niemand*, Oqeani, panta_rhei*, Reana*, rilinda*, sherri*, Skyfter*, sunrise*, uck_aksh, Virti*, vjeshta*, xhija, Zero Cool*
SP. Pėrshendetje edhe pėr juve te masakruarit opss tė maskumit:tongue:

Pershendetje shejtone ku ma ke lon kryqin mu ...:tongue:

Llapjani_HH
22-06-08, 12:19
http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Vizitorėt aktivė aktualisht (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php): 407 (30 anėtarė dhe 377 vizitorė) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/whos_online.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/online.php)

Llapjani_HH (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24680), blini (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18977), Boro (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24579), era_79 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24338), Gloss (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24464), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578)


Pėrshėndes tė gjithė qė jan momentalisht duke lexuar.

selvija
22-06-08, 13:23
Pershendetje per te gjith qe jeni kete moment ketu..
poseqerishte Vendasin moti skam taku kendje pari,,

selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096)*, Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), Afrimi_17 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23238), Alkimisti_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24691), Ela_12 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24770), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Pozitiv (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24769), thellenza (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24578), vendasi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19573)+

http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php#top) Dardania.de Statistikat

Urata
22-06-08, 21:31
Me urimin qe t'keni nje vere t'shendetshme/te lehte/hareshme/gezueshme/mbare dhe t'pasun ju pershendes te gjitheve! Do u lexoj dhe shkruaj mbas dy-tre muajsh...!

pushime te kendshme dhe pa rreziqe!

Urata

Guri i madh
22-06-08, 21:35
Me urimin qe t'keni nje vere t'shendetshme/te lehte/hareshme/gezueshme/mbare dhe t'pasun ju pershendes te gjitheve! Do u lexoj dhe shkruaj mbas dy-tre muajsh...!

pushime te kendshme dhe pa rreziqe!

Urata


e nderuar Urata ju uroj pushim te kendshem ,dy tre muj pak si shum hhaaa ju pershendes

doGzona
23-06-08, 01:43
Me urimin qe t'keni nje vere t'shendetshme/te lehte/hareshme/gezueshme/mbare dhe t'pasun ju pershendes te gjitheve! Do u lexoj dhe shkruaj mbas dy-tre muajsh...!

pushime te kendshme dhe pa rreziqe!

Urata

Ia kalofshi bukur ashtu si ua do zemra , do te na mungoshe!

Estella
23-06-08, 01:56
Ju pershndes gjithe anetaret e forumit -jeni me te miret -kalova nje kohe shume te mire me te gjithe ju...ishit shume te mire...

mbetshi mire........

Me respekte :

Estella

turisti
23-06-08, 08:09
Me urimin qe t'keni nje vere t'shendetshme/te lehte/hareshme/gezueshme/mbare dhe t'pasun ju pershendes te gjitheve! Do u lexoj dhe shkruaj mbas dy-tre muajsh...!

pushime te kendshme dhe pa rreziqe!

Urata

Faleminderit shume e nderuara.

Do te na mungojsh !

Kalo bukur kudo qe je.:smile:

Zero Cool
23-06-08, 10:16
Pershendetje:Bond (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13668), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)


dhe tjeret qe po rrin te mshefur ne kete moment si dhe ata te cilet nuk jan online per momentin.

Arkza
23-06-08, 10:43
Pershendetje Gjithve qe jeni Onlline dhe pas Hijes .... :biggrin:

Artisti
23-06-08, 16:17
Pershendetje nga Kosova e kallteee hahahahahaahhahahaa


Na sosi dielli..

Elina
23-06-08, 16:36
Pershendetje nga Kosova e kallteee hahahahahaahhahahaa


Na sosi dielli..

Pershendetje edhe per ty Artist.

Shpresoj se po kalon mire ne pushim!

Marum zhegit valla :biggrin:

Artisti
23-06-08, 16:40
Pershendetje edhe per ty Artist.

Shpresoj se po kalon mire ne pushim!

Marum zhegit valla :biggrin:


Flm Elina, ngaaaa ngaaaa shpejt te Lagjja e Spitalit, e kishin marue nje Bazen hahahaha, aty te shtepia e Jehona Sopit :biggrin:

.

Elina
23-06-08, 16:45
Flm Elina, ngaaaa ngaaaa shpejt te Lagjja e Spitalit, e kishin marue nje Bazen hahahaha, aty te shtepia e Jehona Sopit :biggrin:

.

Po u dashka me e vizitue :tongue:


Une e kam bazenin e Gerrmise afer ndoshta as 2 kilometra....po nuk ju kam msy per sivjeten hala :tongue:

Po u dashka me ja be nje vizite bazenit te ri.

Jana
23-06-08, 18:55
Per te gjith juve...dhe per mikeshat e mija qe i kam ketu dhe si kam takuar moti....?

Shpat
24-06-08, 13:22
Ju pėrshėndes......

lovely
25-06-08, 08:44
masi s po kam kohe me iu pershendet krejtve njo ka njo, po iu pershendes qitu, e po iu deshiroj cdo t mire, e nje vere te flladitshme :wink:

me respekt

lovely

^katunari^
25-06-08, 10:27
Merhaba mahalla e badihavgjive, a u lodht ?

^katunari^
25-06-08, 10:32
Hajt s se po eci po vyj naj sen , se krejt tek jane dale me u tarahite:biggrin:

Naki
25-06-08, 15:22
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), ajshe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17808), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Intela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), xekrri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24673), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)


Njė Blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė-kėndej dhe andej Perdeve!

LABI
25-06-08, 22:39
Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Adina-R.Ks (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24194), ajshe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17808), hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033), Intela (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24776), LABI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), selvija (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21096), ShEjToNkA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15922), uck_aksh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16639), xekrri (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24673), Xhino (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16186)


Njė Blicė pėrshėndetje pėr tė gjithė-kėndej dhe andej Perdeve!

Nje pershendetje t'gjithe juve qe aktualisht shfletoni dhe postoni ne rubrikat e forumit dardania.

instruktori
26-06-08, 14:00
Pershendetje

Me knaqesin ma te madhe ju pershendes te gjithve ne Dardani.
Per arsy personal nuk isha per nje koh te gjate ne Forum me ju miq.
Une gjate gjithe kohes sa nuk isha me ju ne Dardani e ndijeva mungesen e juaj.
Te gjithe jeni te mrekullueshem dhe ju vlersoj shume shume.
Uroj qe se bashku me ju te jemi bashke ne Dardani

Me shume respekt per ju

Instruktori

Arkza
26-06-08, 14:03
Pershendetje

Me knaqesin ma te madhe ju pershendes te gjithve ne Dardani.
Per arsy personal nuk isha per nje koh te gjate ne Forum me ju miq.
Une gjate gjithe kohes sa nuk isha me ju ne Dardani e ndijeva mungesen e juaj.
Te gjithe jeni te mrekullueshem dhe ju vlersoj shume shume.
Uroj qe se bashku me ju te jemi bashke ne Dardani

Me shume respekt per ju

Instruktori Te Flm Instruktori !
Dhe Gezohem qe je ne mesin ton !
Po ashtu ju deshiroj argetim te kendshme dhe gjithe te mirat e kesaj Jetes tend !

Jana
26-06-08, 14:05
Pershnedetje per ty ....dhe mir se je rikthy.....