PDA

View Full Version : Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!


Faqet : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21

Diana007
06-09-12, 19:49
Mir se u gjej ,,, pershendetje per te gjith :smile:

lovely
06-09-12, 20:33
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Codexx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33177), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971)+, Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477)+, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442), King_Gentius (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18031), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)+, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)+


Selam po iu boj qitu bitevi. Bile bile edhe Alimes, Domires, Murrizit, Nefertes, pasionit_ edhe Elines qe nuk kokan ksajde hiq po iu boj selam.

Me kajken, (si zakonisht);

A3yCcXgbKrE

vjeshta
06-09-12, 20:38
Selam paq Lovely ,pershendetje edhe ty dhe tjerve!

Zero Cool
06-09-12, 20:46
Cka ma ke qite ket + permas breh ? A i krishtere pot dokna aaaaaaa ?
Shpjet banma * ashtu sic jam :tongue:


lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Codexx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33177), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971)+, Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477)+, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442), King_Gentius (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18031), LaCoStA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23835), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673)+, romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)+


Selam po iu boj qitu bitevi. Bile bile edhe Alimes, Domires, Murrizit, Nefertes, pasionit_ edhe Elines qe nuk kokan ksajde hiq po iu boj selam.

Me kajken, (si zakonisht);

A3yCcXgbKrE

Dardanesha
06-09-12, 21:01
Lovely edhe une ty te pershendes e nderuar :biggrin:...

Dardanesha
06-09-12, 21:54
Ntm te gjitheve gjume te embel...:cool:

Dardanesha
06-09-12, 22:36
Ntm te gjitheve gjume te embel...:cool:


Tash pernime Ntm, se duhet me u zgju neser per pune, gjume te embel e qdo te mire...

Neferta
06-09-12, 23:04
.........ju deshiroj naten e mire te gjithve
http://www.youtube.com/watch?v=tCh2TNStcnc

Qika^Me^Kule
07-09-12, 15:29
Pershendetje per te gjithe , fundjave te mir ju deshiroj !

Naki
07-09-12, 19:31
Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Bona-us (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33204), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)

Pėrshėndetje dardanas,ju dėshirojė njė mbrėmje tė mirė dhe vikend tė qetė e tė bukur!

Kodra
07-09-12, 20:37
Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Bona-us (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33204), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)

Pėrshėndetje dardanas,ju dėshirojė njė mbrėmje tė mirė dhe vikend tė qetė e tė bukur!**********
**********
**********Shumė i nderuari Naki,


tė falemnderoj pėr kėto pėrshėndetje tė ngrohta.

Duke tė pėrshėndetur edhe unė shumė ty dhe tė tjerėt, tė dėshiroj shėndet e edhe kur tė bėhet koha me 11 herė ka 8 minuta:smile:, tė ndjehesh i ri.


Vėllazėrisht


Kodra

emine
08-09-12, 18:09
Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Bona-us (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33204), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Gega 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26971), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093)

Pėrshėndetje dardanas,ju dėshirojė njė mbrėmje tė mirė dhe vikend tė qetė e tė bukur!
Faleminderit Naki,
Mremje t'mire

Kalimero
08-09-12, 20:10
oooo arharazarazodha be a ini ku ini bee. Po qish ini pash qikit kapuq?

hade i big mpuq pur pdhavushka e ka i kukadh pur qita dijuza :biggrin:

hade gutnu gutnu gutnu mus u shtini be dijuzaka , me ren qishti :biggrin:, hade ti lluvic e para ,tonshi miqja :biggrin: e tekterna te hadha :cool::biggrin:

lovely
08-09-12, 20:15
oooo arharazarazodha be a ini ku ini bee. Po qish ini pash qikit kapuq?

hade i big mpuq pur pdhavushka e ka i kukadh pur qita dijuza :biggrin:

hade gutnu gutnu gutnu mus u shtini be dijuzaka , me ren qishti :biggrin:, hade ti lluvic e para ,tonshi miqja :biggrin: e tekterna te hadha :cool::biggrin:


Erlla:biggrin: Qa me bo tash?:rolleyes:

emine
08-09-12, 20:30
oooo arharazarazodha be a ini ku ini bee. Po qish ini pash qikit kapuq?

hade i big mpuq pur pdhavushka e ka i kukadh pur qita dijuza :biggrin:

hade gutnu gutnu gutnu mus u shtini be dijuzaka , me ren qishti :biggrin:, hade ti lluvic e para ,tonshi miqja :biggrin: e tekterna te hadha :cool::biggrin:

po pritoi bre po pritoi,vic t'fal me shnet ki :wink:

emine
08-09-12, 20:31
Erlla:biggrin: Qa me bo tash?:rolleyes:

munohu me ja heken syretin e bleones prej rradake,se na u ka traumatizu Kalimerki

Neferta
09-09-12, 22:58
qonu bini me fjete neser duhet me i grah se e keni shite. naten e mire per veti e keni

Dardanesha
10-09-12, 21:31
Pershendes des des des, te gjithe anetaret taret taret taret, me kengen gen gen gen...

http://www.youtube.com/watch?v=K8e9sdcOwSU&feature=related :biggrin::biggrin::biggrin: (qita e gjeta :tongue: t paren)
Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Baron Samedi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33205), Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Luana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13919), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Neferta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26422), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

Dardanesha
12-09-12, 21:19
Ntm, gjume te embel e enderra te bukura :smile:

Naki
12-09-12, 22:10
Ntm, gjume te embel e enderra te bukura :smile:

faleminderit Dardanesh,e une do te jem kujdestar i nates!

Naki
12-09-12, 22:12
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Codexx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33177), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

...duke ju deshiruar qaste te mira ne dardani ju pershendes te gjitheve!

vjeshta
12-09-12, 22:15
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Codexx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33177), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

...duke ju deshiruar qaste te mira ne dardani ju pershendes te gjitheve!


Flm Naki ,pershendetje edhe juve dhe nje kujdestari te qete !

elvio
12-09-12, 23:24
Gjume te qete ,edhe dite aktive plot e perplot pozitive per ju antare te Dardanise.

Naten e mire!

Hajra
16-09-12, 21:34
Nje pershendetje per ju, nga qeky gjyks :tongue:

Nje fillimjave te bukur ju uroi.

Dardanesha
16-09-12, 21:37
Nuk e pershendes asnje njeri tjeter ne bote perveq loqkes teme Y.... qe e dua me se shumti ne bote i uroj gjume te embel edhe e qafi shume :smile:

Domira
16-09-12, 22:58
Ju pershendes dhe ju uroj nje jave te mbare!

http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/3625_2007-1940.JPG

ssara
17-09-12, 16:35
Blic pėrshėndetje

Bajlozi i Zi, Binasa, Bona-us, Dardanesha, e-uritura, gazi-de, Giovanni, Kalimero, King Street, Kodra, Luana, MemphiSx, Oqeani, Pulebardha, Qika^Me^Kule, romansa, selvija, Shpat, turisti, Zanzi/M

ju deshiroj Caste te bukura

Zero Cool
17-09-12, 17:06
Edhe une ty ssara :smile:

turisti
17-09-12, 21:10
Blic pėrshėndetje

Bajlozi i Zi, Binasa, Bona-us, Dardanesha, e-uritura, gazi-de, Giovanni, Kalimero, King Street, Kodra, Luana, MemphiSx, Oqeani, Pulebardha, Qika^Me^Kule, romansa, selvija, Shpat, turisti, Zanzi/M

ju deshiroj Caste te bukura


Flm shume e nderuara. Edhe une te pershendes si dhe tjeret qe jane ksajde.

Naki
18-09-12, 17:23
Cuca_Llapjane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27673), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, FlamurDauti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25073), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)


Nga orari i punes mbi tabulatorin gjerman ju dergoje pershendetjet te ngrohta te mbeshtjellura me mote te mire 21 shkall dhe nje paket etilifrin qe disponimin e juaj te mbizotroj buzeqeshja ditore!

Artisti
18-09-12, 17:36
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Codexx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33177), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), Jana (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24442), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

...duke ju deshiruar qaste te mira ne dardani ju pershendes te gjitheve!


Shumė vllaēkush, tė parin dhe tė fundit mirė qė i ke pėrshėndet, pėr tė tjerėt nuk ish dashtė mu harxhue hahahahahhaa

Edhe unė tė pėrshėndes sė pari ty e tani edhe do tjerė :).

Naki
18-09-12, 17:43
Shumė vllaēkush, tė parin dhe tė fundit mirė qė i ke pėrshėndet, pėr tė tjerėt nuk ish dashtė mu harxhue hahahahahhaa

Edhe unė tė pėrshėndes sė pari ty e tani edhe do tjerė :).


Po kjo eshte e pa mohusheme dhe jeni qifte special ,nga ana ime gezoni respektin me te sinqerte.

Zero Cool
18-09-12, 21:53
Gjumin e omel juve qe skeni ra hala:

Alima, Bajlozi i Zi, Binasa, Dardanesha, Diana007, e-uritura, emine, e_martumja, Gega 1, Giovanni, Hajra, instruktori, Kalimero, Luana, Murgesha, Oqeani, Sulltan-Alim, Zanzi/M

e_martumja
18-09-12, 21:55
Gjumin e omel juve qe skeni ra hala:

Alima, Bajlozi i Zi, Binasa, Dardanesha, Diana007, e-uritura, emine, e_martumja, Gega 1, Giovanni, Hajra, instruktori, Kalimero, Luana, Murgesha, Oqeani, Sulltan-Alim, Zanzi/M

FLM Gjitheashtu edhe tye.

Dardanesha
18-09-12, 21:57
Flm Z.C , gjithashtu edhe ty e krejte atyre qe jane online, ntm gjume te embel ...

Oqeani
18-09-12, 22:24
E ju qe keni ra ... ;) Ani edhe juve ....

Diana007
19-09-12, 11:42
Cuca_Llapjane (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27673), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, FlamurDauti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25073), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013)


Nga orari i punes mbi tabulatorin gjerman ju dergoje pershendetjet te ngrohta te mbeshtjellura me mote te mire 21 shkall dhe nje paket etilifrin qe disponimin e juaj te mbizotroj buzeqeshja ditore!

Gjumin e omel juve qe skeni ra hala:

Alima, Bajlozi i Zi, Binasa, Dardanesha, Diana007, e-uritura, emine, e_martumja, Gega 1, Giovanni, Hajra, instruktori, Kalimero, Luana, Murgesha, Oqeani, Sulltan-Alim, Zanzi/M

Flm nga te dyt, pershendetje per ju ,,, dhe per te gjith ,,, paqi nje dite siq ja do zemra e juaj:smile:

Dardanesha
19-09-12, 20:22
Ntm, gjume t embel sonte diqka ma te qete jemi se di pse :rolleyes:, nejse "ndegjohemi neser" :biggrin::tongue: bye

Naki
20-09-12, 06:26
Miremengjezi Dardani!!!

Kodra
20-09-12, 07:22
Miremengjezi Dardani!!!
**********
**********
**********


Mirėmėngjesi i nderuari Naki.


Shpresoj tė kesh fjetur mirė :-)

Giovanni
20-09-12, 07:31
Pershendetje per ju te hershmit...;)
Binasa, emine+, Kodra, murrizi, Zero Cool

Binasa
20-09-12, 09:58
Pershendetje per ju te hershmit...;)
Binasa, emine+, Kodra, murrizi, Zero Cool

Edhe ty pershendetje Gio ;)

Bona-us
21-09-12, 14:05
Njė fundjavė tė kėndshme


http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/300962_381352961933215_389646385_n.jpg

Naki
21-09-12, 17:36
Njė fundjavė tė kėndshme

Gjithėashtu edhe pėr ju!

Naki
21-09-12, 17:42
Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), Giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Njė pėrshėndetje e ngrohtė ,duke ju dėshiruar qaste te mira kudo qė te jeni!

vjeshta
21-09-12, 17:47
Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), Giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), vjeshta (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18327)

Njė pėrshėndetje e ngrohtė ,duke ju dėshiruar qaste te mira kudo qė te jeni!


Faleminderit Naki, pershendetje speciale per ju .


Pershendetje edhe per te lartpermendurit .

Dardanesha
21-09-12, 17:47
Flm i nderuar Naki gjithashtu edhe un te pershendes e te uroj weekend te kendshem :cool:

Dardanesha
22-09-12, 12:03
Miremengjesi :smile:kuku ani une miremengjesi ora 12.47 hahaha...

Alima
22-09-12, 14:52
...

Mirembrema njerez!

.

Dardanesha
22-09-12, 16:57
...

Mirembrema njerez!

.

Mirembrema e nderuar :smile:, ahaha nime ka nis mu terru qitash kapak...

Naki
22-09-12, 17:01
Qdo 24 ore kalendarik shenone diten e re,edhe pershendetjet e fresketa kane kete qellime.
Pershendetja eshte nje virtyte njerezor,disa nuk e praktikojn eshte problem i tyre dhe kjo nuk me hidheron edhe nuk me hyne shume ne pune.
Andaj kjo teme e hapur nga une para disa viteve ka treguar mbeshtetjen dhe si te tille do e ruajme se bashku.

Pra Pranoni pershendetjet e mia te mbremjes kudo qe te jeni,juve qe aktualishte vizitoni mediumin dardania.de!

Alima
22-09-12, 17:06
Mirembrema e nderuar :smile:, ahaha nime ka nis mu terru qitash kapak...

...

Mirembrema edhe ty.
Jo, tek ne eshte dite ende dhe ate deri perafersisht ne oren 20:00 hH

.

ssara
22-09-12, 17:08
Qdo 24 ore kalendarik shenone diten e re,edhe pershendetjet e fresketa kane kete qellime.
Pershendetja eshte nje virtyte njerezor,disa nuk e praktikojn eshte problem i tyre dhe kjo nuk me hidheron edhe nuk me hyne shume ne pune.
Andaj kjo teme e hapur nga une para disa viteve ka treguar mbeshtetjen dhe si te tille do e ruajme se bashku.

Pra Pranoni pershendetjet e mia te mbremjes kudo qe te jeni,juve qe aktualishte vizitoni mediumin dardania.de!

Pershendetje edhe per ju Z, Naki,
Prershendetje edhe ty Alime e Dardaneshe

Dardanesha
22-09-12, 17:13
...

Mirembrema edhe ty.
Jo, tek ne eshte dite ende dhe ate deri perafersisht ne oren 20:00 hH

.Ska rendesi sta prishi ty mirembrema, miredita , qysh dush, kryesore met pershendet
:cool:


PS:Sara flm shume, edhe une ty te pershendes :smile:

Alima
22-09-12, 17:14
...

Pershendetje Sara gjithashtu, nofke shume e bukur!

.

Naki
23-09-12, 05:44
Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

Miremengjes ,a keni fjete mire!

Zero Cool
23-09-12, 13:06
Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

Miremengjes ,a keni fjete mire!


O nom, nom koleg, po heret koke kan pas que ..:)

Ti a pushove sot?

Naki
23-09-12, 14:17
O nom, nom koleg, po heret koke kan pas que ..:)

Ti a pushove sot?

Ne punėtoret shendetsor kemi edhe gjate vikendeve orar te punes,qysh nga ora 6 e mengjesit isha ne gadishmeri.
Sot punova e neser do te pushoje.

Naki
23-09-12, 14:20
Duke ju dėshiruar njė pasdite tė mirė,ju pėrshėndes tė gjithėve, e nė veqanti juve ēė jeni nė kėto momente online!!!

natyra
23-09-12, 22:21
Pershendetje Forumi...Ni pershendetje enkas per gjithe ju online...

respekt
N.

Neferta
24-09-12, 07:34
..mirė mėngjesi tė gjithve.

gazi-de
24-09-12, 09:30
pershendetje per te gjithe....

YanYan
25-09-12, 18:42
Pershendetje per te gjithe ju! :)

turisti
25-09-12, 18:46
Pershendetje per te gjithe ju! :)


Faleminderit e nderuara dhe faleminderit Gazit gjithashtu.

Pershendetjet e sinqerta per te gjithe dhe nga ana ime.:smile:

halla e madhe
25-09-12, 19:20
Faleminderit e nderuara dhe faleminderit Gazit gjithashtu.

Pershendetjet e sinqerta per te gjithe dhe nga ana ime.:smile:


..edhe une po ju bashkangjitem pershendetjeve dhe falenderimeve per ju qe jeni ksajde!:smile:

Zana_ch
25-09-12, 20:11
ju pershendes te gjithve...mbremje te kendshme ju dehsiroj...

Zero Cool
25-09-12, 20:12
ju pershendes te gjithve...mbremje te kendshme ju dehsiroj...

Zana miresekinivin :biggrin:

Naki
26-09-12, 12:26
Bona-us (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33204), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), giovanna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33221), Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)


Pėrshėndetje dardanas,ju dėshirojė njė pasdite tė mirė!

Dardanesha
26-09-12, 12:59
Bona-us (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33204), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), giovanna (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33221), Kalimero (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26001), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)


Pėrshėndetje dardanas,ju dėshirojė njė pasdite tė mirė!


Eh bash ty e pata plan me te pershendet kur e pashe me paske pershendet i pari ti mua,

te pershendes i nderuar, kalo mire

Naki
27-09-12, 14:12
http://www.youtube.com/watch?v=WInoVpPL7tw&feature=player_detailpage

me kete kenge nga iliret ju pershendes te gjitheve juve qe jeni kendej pari!

turisti
27-09-12, 21:13
Sonte ju pershendes nga Den Haaga.

turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)+, Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Bona-us (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33204), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

Zero Cool
27-09-12, 21:15
Sonte ju pershendes nga Den Haaga.

turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737)+, Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Bona-us (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33204), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

Pse, perndryshe ku je ?

Dardanesha
27-09-12, 23:22
Ntm, gjume te embel, sweet dreams :smile:

King Street
28-09-12, 09:38
Mirmengjesi dhė pershendetje pėr tė gjithė antaret e forumit Dardania.de

turisti
29-09-12, 20:52
Sonte ju pershendes te gjithve nga Kaēaniku i ngrohte.

SANTANA-29
29-09-12, 20:57
Sonte ju pershendes te gjithve nga Kaēaniku i ngrohte.

Turisti per bes jam shum i untuar e kur e pash mendova kaēika te pulave,
ky qenka ne Kaēanik tu ber sefa,,flm,Per pershendetje Kalo mir atje Large,.

turisti
29-09-12, 22:01
Pse, perndryshe ku je ?


Te nesrit pata mu nise per ne Kacanik .:smile:

turisti
29-09-12, 22:05
Turisti per bes jam shum i untuar e kur e pash mendova kaēika te pulave,
ky qenka ne Kaēanik tu ber sefa,,flm,Per pershendetje Kalo mir atje Large,.


Hahahahahahahahahaahahaa,o flm,flm Santana,por mbeta ne vend te kacikave dhe sallate te pules qe jane te mira ketu tek EGZONA-mes fasades dhe pllakave te kuzhines.......

Kalo mire dhe ti kudo qe je,dhe ishalla nuk e ke nxehte si sot qe ka qene ne Ferizaj dhe ksajde.

Naki
30-09-12, 20:52
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Njė foto blicė mjaftė i bukur me persona tė ēmuar, ku secili nga ju i dhuronė fosile tė kėndshėme ketij mediumi.

Njė pėrshėndetje speciale shkonė pėr Rozafen,ka kohė qė nuk e kam vrejtė kėndej pari!

Rozafa
30-09-12, 21:18
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707)+, Makresh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25717), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614), Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142)

Njė foto blicė mjaftė i bukur me persona tė ēmuar, ku secili nga ju i dhuronė fosile tė kėndshėme ketij mediumi.

Njė pėrshėndetje speciale shkonė pėr Rozafen,ka kohė qė nuk e kam vrejtė kėndej pari!

Vendas,tė falenderoj shumė pėr kėtė pėrshėndetje tė ngrohtė,si ēdo herė mė gėzojnė pėrshėndetjet tua. Gjithashtu pėrshėndetje tė pėrzemėrta nga unė,dhe ēaste tė kėndshme nė vazhdim!

selvija
01-10-12, 11:30
Ju pershendes nje pasdite te kendeshme per te gjith

Dardanesha
01-10-12, 21:50
Ntm, sweet dreams :smile:

Naki
01-10-12, 22:20
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Binasa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24694), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), gazi-de (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), Idealist (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=32812), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), Kodra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18366), lazdrani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

Nė kėto orė tė vona kėshtjella Dardane na sjellė njė ēastė tju themė vllėzer dhe motra faliminderit qė egzistoni,nė kėtė frymė ju pėrshėndes duke ju dėshiruar qaste tė mira nė vazhdim!

dAdA_DriTe
02-10-12, 13:54
nje blic pershedetje per te gjithe,
dy speciale dada per ata qe nuk jan ktu

natyra
03-10-12, 03:17
Nje dite te mbare per gjithe frekuentuesit e temes ketu ne Dardanin Virtuale...

veqmas per Bajlozin, dhe Domira, qe dukeni online per momentin...pershendetjee mramjeje

...qdo te mire

Natyra.

Domira
03-10-12, 07:54
Nje dite te mbare per gjithe frekuentuesit e temes ketu ne Dardanin Virtuale...

veqmas per Bajlozin, dhe Domira, qe dukeni online per momentin...pershendetjee mramjeje

...qdo te mire

Natyra.

Te falemnderit Natyra, nje dite te mbare edhe per ty :smile:

Domira
04-10-12, 17:02
Pershendetje dhe urime te gjithe dardanasve per Samitin Nderkombetar te Gruas qe po mbahet ne Prishtine ne keto momente.

Urime Kosove per kete afirmim nderkombetar!

Urime politikane shqiptare, urime presidente Jahjaga per afirmimin e Shtetit te Kosoves ne kete nivel.

Ju dua shume!

http://www.foreningen-trim.se/wordpress/wp-content/uploads/2011/11/Blombuketter-jan-10-001-1024x682.jpg

Hajra
07-10-12, 07:24
....nje pershendetje vetem per miqet e mi, nga qeky gjyks:wink:

romansa
07-10-12, 13:21
....nje pershendetje vetem per miqet e mi, nga qeky gjyks:wink:

..une a marre pjese ne kete pershendetje :rolleyes:
Pershendetje per gjith anetaret e forumit!!..pa dallim ..

jEtA_1
08-10-12, 09:04
Good morning,beautiful world!Happy Monday!Have a wonderful day!

Neferta
08-10-12, 11:44
Ju pershendes, ju qe jeni zgjuar dhe ju qe jeni ''fjete''

Zero Cool
08-10-12, 21:31
Po thote 21 online per momentin :rolleyes:


Zero Cool, Artisti, Bajlozi i Zi, Dardanesha, Domira, Dushku, Elina, elvio, emine, Gazi isufigallo29f, Guri i madh, halla e madhe, jadore, LOJETARI, MemphiSx, Murgesha, Oqeani, Psikologu, Pulebardha, romansa, valiii

Dardanesha
08-10-12, 21:45
Kesh tu shku me fjete valla veq atmosfera e mire e po me rrihet edhe pak, perndryshe ju pershendes krejteve pa perjashtim, te gjithe jeni te mire, secili ne ate menyren e vete pa te cilet forumi do te ishte i manget :biggrin:

Neferta
08-10-12, 22:07
pėrshėndetje pėr antarėt:
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Gazi isufigallo29f (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33233), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

emine
08-10-12, 22:09
pėrshėndetje pėr antarėt:
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), Dushku (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25537), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Gazi isufigallo29f (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33233), Guri i madh (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19474), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809), natyra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23966), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)Pershendetje edhe per ju!

Dardanesha
09-10-12, 22:53
Ntm sweet dreams :smile:

Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Elina (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22062), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087)+, Naki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13673), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), progress (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26758), Pulebardha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26835), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731)

vjeshta
10-10-12, 08:05
Bona-us, emine+, Kodra, LOJETARI, MemphiSxNjė mirėmengjesi per juve te hershmit !

Lona
10-10-12, 15:04
Blic Pershendetje per:

Bajlozi i Zi, Bona-us, Dardan Kastrati, jadore, LOJETARI, Murgesha, Naki, Qika^Me^Kule, Zana_ch

Bona-us
10-10-12, 15:17
Ju falenderoj te dyjave dhe ju pershendes te gjitheve.

Hajra
14-10-12, 09:41
..une a marre pjese ne kete pershendetje :rolleyes:
Pershendetje per gjith anetaret e forumit!!..pa dallim ..


....nje pershendetje shqip per te gjithe miqet e mue, romansen po e marr me vete,:biggrin:

Fshatari
14-10-12, 10:12
Nje pershendetje per te gjithe keta personat ne vijim :
Bona-us, emine, Guri i madh, GURI SYLAJ, Hajra, Kalimero, King Street, LaCoStA, Murgesha, murrizi, valiii

Naki
14-10-12, 10:36
Nje pershendetje per te gjithe keta personat ne vijim :
Bona-us, emine, Guri i madh, GURI SYLAJ, Hajra, Kalimero, King Street, LaCoStA, Murgesha, murrizi, valiii

Nė potpurinė e kėsaj pėrshėndetje ju dėshiroj tė gjithėve vikend tė mirė dhe ēaste tė mira nė shoqėri me dardani.

Fshatarin e pėrshėndes posaqerishtė,ka kohė qė nuk kemi shkėmbyer shkronja !

Dardanesha
19-10-12, 22:36
Ntm te gjitheve, gjume te embel :wink:...

AlbaSoft
19-10-12, 23:18
Ntm te gjitheve, gjume te embel :wink:...
Cka je tu than bre cfar gjumi bre nc nc nc gjum te embel diher kur behet .

Hajra
20-10-12, 08:57
....nje pershendetje enkas per moderatoret e fd-se dhe per punen e pa lodhshme qe e bejne ata,:biggrin:

emine
20-10-12, 21:16
Nje pershendetje per te gjithe keta personat ne vijim :
Bona-us, emine, Guri i madh, GURI SYLAJ, Hajra, Kalimero, King Street, LaCoStA, Murgesha, murrizi, valiii
Faleminderit ,pershendetje edhr per ty

haneza
20-10-12, 21:30
pershendetjeme nje mpuq per ju qe jini onn:wink:

Xuki
21-10-12, 09:44
edhe pi meje kini selame. kaloni mirė e mos u lodhni palidhje!

natyra
25-10-12, 05:02
Edhe per Ty i nderuar Xuki selam.nga ora pas mesnates/12..Shfrytezoi rastin per ni Urim te mundshme ne diten e sotshme te Ditelindjes tuaj:smile:

mbase me nxuni banketa,posa e pash nga nen Forumi Dardania...vendosa te te le ni Urim mu nga tema e pergjithshme/pershendetjeve...Prandaj/I Gezofsh dhe 100 vite te tjera/nga me RESPEKT TE LARTE PER TY /NATYRA.

...moti s'te kisha pershendetur/ja se po i ardhka radha gjitheqkahes/mu ne kohen e duhur:smile:
gjithe te mirat....

____________

..Natyrisht/pershendes gjithe antaret e FD/si dhe STAFIN...duke ju deshirua nje dite te mbare Sot.


.....................

natyra
25-10-12, 06:28
...Gjesi Elvio/pershendetje Zanzi...mcs,dhe me shum e bera me qellim qe kjo kohe te dihet dhe nga kjo Tem/qe ne kete kohe isha online/ketu nen FD.dhe qe shkrimi posa postova mu nen tmen e Antares/ZANA/ne te vertet./E posa ardhur nen kete ForumDardan!...mu deshte te te le gjurem nga ketu,qe isha on ne kete kohe/menyra qe mos dikush nga Moder/Super/te nen ketij Forumi/me fshijn Postimin!

sepse kjo qorb me ka djeg nga nen Forumi Shqiptar/prandaj,kur djeg qorba i fryn kosit thote populli..per ate dhe nuk po kjahem,nga te mirat..por nga diqka qe me ka thye ne shpirt.perkrah qindra Poezive.te bllokuara nga ai Forum:rolleyes:

besoi,se me kohen,dhe do i bindi fjalve te mia...edhe mashtrimeve qe po ju bahen ku do pas shpinde/pikerisht juve te pales se LDK-es.nga ana e PDK-es..

Ju pershendes gjithe juve dashamir/e te nderuar...

Me gjithe Respektin/Sinqeritetin Tim/REAL

Natyra.

LaDy_Diaspora
26-10-12, 12:12
Tė nderuara mike, tė nderuar miq...

Me fat ju qoftė festa e Kurban Bajramit. Gjithėmonė paqit arsyje pėr tė buzėqeshur, sofrat tuaja qofshin gjithėmonė tė mbushura plotė dhe festofshit edhe shumė herė tjera sė bashku me mė tė dashurit tuaj! ;)

http://www.forumivirtual.com/attachments/arkiva/15008d1335538632-sofra-kosovare-205798_211316135565098_146888098674569_794016_5768 982_n.jpg

Urime!

Me shumė respekt,
LaDy*

natyra
27-10-12, 04:20
Lutem per ato Familja qe skan pas as darken me qka ti gezoi/femijet/antaret e tyre ne kete fest te shejt Kurban Bajrami te mos i ken par pasanikat kah e mbushin Sofren:rolleyes:...Une asnihere skam dit ti gezohem atyre qe nuk kan e as nuk do i gezohem nese une kam e tjeret skan...Kuptohet,per popullin tim/gjakun im shqiptar...vorfni kur ishte okupatroi/vorfni/ne LIRI...Jo se nuk po ka Qeveria! I "MBET NE FYT" as rrym nuk kan pas ne naten e Kurban Bajramit!POPULLI I KOSOVES...Shtet e jo mahi

Prandaj,Me Fat "Kurban Bajrami" vetem atyre qe skan ti Gezohen kesaj feste..Zoti ua pruft ni dite,me kesh me ata qe po i keshen te keqes SOT:frown:


Natyra.

Neferta
28-10-12, 09:06
Ju pershendes te gjithve dhe ju uroj nje te diele te rahatshme.

Zero Cool
30-10-12, 22:07
Vizitorėt aktivė aktualisht: 381 (23 anėtarė dhe 358 vizitorė)

Artisti
30-10-12, 22:09
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)+, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), ekrem seferaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33235), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)+Pa dallim feje :biggrin: pėrshėndetje pėr tė gjithė..

turisti
30-10-12, 22:59
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480), AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)+, Domira (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17869), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), ekrem seferaj (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33235), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414), Hajra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26477), halla e madhe (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17392), instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228), jEtA_1 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21777), LOJETARI (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19834), lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707), Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)+, Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), Paradox_13 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557), Qika^Me^Kule (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=25989), turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997), valiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21731), Zanzi/M (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27093), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)+Pa dallim feje :biggrin: pėrshėndetje pėr tė gjithė..


Me ktheve nga shtrati Artisti,hahahaha.Faleminderit shume.Gjithashtu te pershendes shume dhe te gjithe nga kjo lista jote.:smile:

uck_aksh
31-10-12, 20:37
Pershendetje te gjithve

Zero Cool
31-10-12, 22:13
Pershendetje te gjithve

Mire se ke ardhe shoki, kalofsh mire ne vendlindje.

e_martumja
31-10-12, 22:14
Pershendetje

Paradox_13
31-10-12, 22:22
...njeren dore e kam nxan ne tel e me tjetren po shkruj,smuj me te marr ngryk veq erdha te falenderoj duke te pershendet edhe ty....

e_martumja
31-10-12, 22:26
...njeren dore e kam nxan ne tel e me tjetren po shkruj,smuj me te marr ngryk veq erdha te falenderoj duke te pershendet edhe ty....

FLM Dhe selam atij apo asaj ne tel :biggrin: kur e kryn telefonaten te marr ne gryk.

Paradox_13
31-10-12, 22:29
FLM Dhe selam atij apo asaj ne tel :biggrin: kur e kryn telefonaten te marr ne gryk.

,...hiq nuk guxoj mi ba selam se eshnat kikirik mi ban veq ishalla spom she ka te marr ngryk...

e_martumja
31-10-12, 22:33
,...hiq nuk guxoj mi ba selam se eshnat kikirik mi ban veq ishalla spom she ka te marr ngryk...


http://www.ikub.al/Handlers/Images.ashx?id=b8858739-1e95-4464-a750-f1c709ef1bd2


jo bre sen nuk te ban.

Bona-us
01-11-12, 12:49
Pershendetje AlbaSoft, Artisti, Dardanesha, Diana007, elvio, emine, Fshatari, halla e madhe, jadore, Kalimero, MemphiSx, romansa, vjeshta, Zero Cool


http://www.youtube.com/watch?v=Bb4NfJL9w8E&feature=share

vjeshta
01-11-12, 13:01
Faleminderit Bona !

Pershendetje edhe nga une ,per ty dhe tjeret ,e ne veqanti Simpatin .

halla e madhe
01-11-12, 14:41
Pershendetje AlbaSoft, Artisti, Dardanesha, Diana007, elvio, emine, Fshatari, halla e madhe, jadore, Kalimero, MemphiSx, romansa, vjeshta, Zero Cool


http://www.youtube.com/watch?v=Bb4NfJL9w8E&feature=shareBona-us dhe Vjeshta_pershendetje edhe juve!:smile:

Jana
01-11-12, 19:43
..per te gjith ju qe nei On per momentin ...he ju qe jeni OFF ...

murrizi
01-11-12, 21:57
1 selam nga shipnia si po thon fmija.

Guri i madh
01-11-12, 22:17
1 selam nga shipnia si po thon fmija.


alejkem selam e rahmetullah murriz efendi nasesem

Emma-
02-11-12, 04:28
Pershendetje kudo qe jeni ...

gazi-de
03-11-12, 11:15
ju pershendes

Zana_ch
03-11-12, 19:57
Pershendetje edhe nga une

Bajlozi i Zi,
Dardanesha,
Diana007,
e-uritura,
Fshatari,
halla e madhe,
instruktori,
Kodra,
Oltiana1,
Oqeani,
Rozafa,
uck_aksh,
valiii

halla e madhe
03-11-12, 20:12
Pershendetje edhe nga une

Bajlozi i Zi,
Dardanesha,
Diana007,
e-uritura,
Fshatari,
halla e madhe,
instruktori,
Kodra,
Oltiana1,
Oqeani,
Rozafa,
uck_aksh,
valiii

Zana_ch,flm,gjithashtu edhe per ty!:smile:

Neferta
07-11-12, 14:37
Ju pershendes

jEtA_1
07-11-12, 15:21
I pershendes te gjithe ata qe ne keto momente jane online
07-11-2012 at 14:24
AlbaSoft, Domira, Dushku, Fshatari, jEtA_1, LOJETARI, Lona, Naki

Hajra
10-11-12, 20:36
....nje pershendetje per popullaten e pa pare, hello juve :biggrin:

gjini
17-11-12, 23:07
Dua qe pas nje pause kaq te gjat tju le nje pershendetje dhe dua te uroj nga zemra Qiken e kosoves qe ka lind dhe eshte rrit ne turqi e ket jave Diplomoj uniersitein ne Kosove,
Ajo tregoj se njerzit qe e duan vendin e vet duhet edhe ta deshmojn me eper e kjo e tregoj,. Te LUMT dhe shendet dhe suksese te uroj edhe ne emer te shum njerzve qe kan marr vesh dhe qe me kan lut te uroj

Artisti
18-11-12, 09:44
Mirėmėngjesiiiiiiiiiiiiii eeeeheeeeeeeeeeeeeeeeeeeejj
.

murrizi
18-11-12, 10:09
pershednetje artist.
mjesi gjithve.

Artisti
18-11-12, 10:15
pershednetje artist.
mjesi gjithve.
A fjete hiq murriz?

Kqyre pak RTK-nė, shpejt..

Neferta
18-11-12, 10:59
Miremengjesi te gjithve

halla e madhe
18-11-12, 22:40
Dua qe pas nje pause kaq te gjat tju le nje pershendetje dhe dua te uroj nga zemra Qiken e kosoves qe ka lind dhe eshte rrit ne turqi e ket jave Diplomoj uniersitein ne Kosove,
Ajo tregoj se njerzit qe e duan vendin e vet duhet edhe ta deshmojn me eper e kjo e tregoj,. Te LUMT dhe shendet dhe suksese te uroj edhe ne emer te shum njerzve qe kan marr vesh dhe qe me kan lut te uroj


Urime,urime,vertete qenka lajm i gezuar!


ps:Shiptares nga Turqija_paq fat e suksese kudo qe je!

Hajra
21-11-12, 20:17
....ku jeni o pellumba, :biggrin:

Naki
22-11-12, 18:38
AlbaSoft (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24475), Albonita (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23737), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), e-uritura (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24441), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), jadore (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19423), lirik (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21890), murrizi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18230), Oqeani (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24013), romansa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24908), Skyfter (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24168), Suelaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27451)

Mirėmbrėma ,mirė se ju gjeta tė gjithėve sė bashku!

natyra
23-11-12, 02:59
"Pershendes 2 antaret/me AKTIV me shkrime nen ket FD cilet per momentin dhe duken online ne keto or te vona nate/Bajlozi&jadore..:smile:

PS//Sikur t'me lejohej nje gje e tille?do kisha hapur ni "sondazh" per ta ne votim per moderator/e..per jadoren.kurse SuperModerator/Bajlozin e zi..por qe kam dhe dikend qe shpesh me bie ne sy me shkrimet e saja FLORI/ AKTIVE...Eshte DOMIRA cilen e Admiroi pa mas per qdo qe shkruhet nga Ajo nen kete FD.

Njiherit dhe pershendes sinqerisht..

Natyra/

meqe,gjej rastin dhe per kerkim falje nese kam dal jasht teme,madje dhe pa lejen e tyre ne PROPOZIM..thjeshte,me lindi idea:smile: Falemnderit ne mirekuptim

Kalimero
29-11-12, 20:36
oohooooooo arharadhazora be a ini a qish ini bee, oo pash qikit kapuq qish kapurcit , a kurkut naj cop qasi torte ???

ooo tibe minxi u afrova, u munova be viq pak me maren mi ja pru alimes , po joooHHH, hiq s'ma ka kakiten dhomi as mu as asaj .

shnosh alima , kismet kur ta fistojna qetrin qinvjitor , u kom me nejten me i kusi e me ta mushen , VIQ PUR TI ,:biggrin: se shum t'ka meten marak, pu tutna put jet naj shej :biggrin:


hade qishti , renisnu ren ju qa ini t'pshtedhne me shami i her mum purqafen e tonshi pDHAvushkat , hade gutu gutug utug urona diten e Flamurit , hade nisajni s'ju priti shum:cool:

Dallandyshja_718
06-12-12, 21:29
Pershendetje te ngrohta ne kete dimer t'ftoft per te gjith ata qe lexojne kete postim! :smile:

elvio
06-12-12, 21:38
Pershendetje te ngrohta ne kete dimer t'ftoft per te gjith ata qe lexojne kete postim! :smile:
Pershendetje vec per ju,duke shpreh gezim qe te shoh serish te shenosh ,,,,,,,,,pikerisht ketu!
:smile:

dAdA_DriTe
08-12-12, 11:46
pershendetje per te gjith
pershedetje per ty

Paradox_13
11-12-12, 13:51
...nje pershendetje te ngrohte per ju.....Antika (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=26034), Bajlozi i Zi (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33051), Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), Le jardin des disparus (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33253), MemphiSx (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087), Rozafa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24614), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910), Xuki (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19142), Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

Diana007
16-12-12, 16:27
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)+Pershendetje :biggrin:

Neferta
19-12-12, 22:15
pershendetje dhe gezur per qith ata qe jan konstruktiv.

elvio
19-12-12, 22:20
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)+Pershendetje :biggrin:
Veten??
S'te quhet Diana:biggrin:!!

Neferta!
Mire se u shtove ne radhet e dardanasve ne linje!!

e_martumja
19-12-12, 22:25
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)+Pershendetje :biggrin:

U qyqja fill vete kokshe kon ahahaha pse nuk bane zo more kisha ardhe ma shpejt :biggrin:


Pershendetje te gjithve

Diana007
19-12-12, 22:29
Veten??
S'te quhet Diana:biggrin:!!

Neferta!
Mire se u shtove ne radhet e dardanasve ne linje!!


Veten ,,,, se u qudita kur e pash vetem veten time ketu ,,, thash hajt tja bej nje pershendetje :biggrin:

PS njetje ty,

Diana007
19-12-12, 22:30
U qyqja fill vete kokshe kon ahahaha pse nuk bane zo more kisha ardhe ma shpejt :biggrin:


Pershendetje te gjithve


Valla as njet ken se patame thirr ,,, se knaq jam vet ahahahah :biggrin:

Pershendetje edhe per ty ,,,

e_martumja
19-12-12, 22:45
Valla as njet ken se patame thirr ,,, se knaq jam vet ahahahah :biggrin:

Pershendetje edhe per ty ,,,

Egoisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeflm qaf ty dhe Lorikun

Diana007
19-12-12, 22:48
Egoisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeflm qaf ty dhe Lorikun


Naj her po duhet :biggrin:

Edhe ne ty shummm :smile:

halla e madhe
19-12-12, 22:56
Blic pershendetje per Meriten dhe Dianen,kalofshit bukur sonte!

ju don,halla:smile:

Diana007
19-12-12, 23:02
Blic pershendetje per Meriten dhe Dianen,kalofshit bukur sonte!

ju don,halla:smile:


Flm hallushe shum,,,, pershendetje edhe per ty e po ashtu paq nje nate te mir.


Per ty keto (http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/31550_445835208814558_1834404112_n.jpg)

Neferta
19-12-12, 23:02
Veten??
S'te quhet Diana:biggrin:!!

Neferta!
Mire se u shtove ne radhet e dardanasve ne linje!!

Sikur ta kisha dite moti e kisha shtu radhen, ju pershenes te gjithve online qe jeni.

Kalimero
21-12-12, 12:22
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Dardanesha- ju litem mos i pengoni .Faleminderit pe rmirkuptim

stafi!


kshiree kshireeeeee viq u ere dardaneshe tekukmi qituqene aa?!!

eeeee pi sh qish t'zo u vetun qituqene. Hade gutu gutug utug utu oo gutu beee se qishti vin qert dijuza e dijuzka :biggrin::biggrin:

Dardanesha
21-12-12, 12:26
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Dardanesha- ju litem mos i pengoni .Faleminderit pe rmirkuptim

stafi!


kshiree kshireeeeee viq u ere dardaneshe tekukmi qituqene aa?!!

eeeee pi sh qish t'zo u vetun qituqene. Hade gutu gutug utug utu oo gutu beee se qishti vin qert dijuza e dijuzka :biggrin::biggrin:


:smile:

Kalimero
21-12-12, 12:29
:smile:Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Bajlozi i Zi+, Dardanesha


jo hiq mus u gzo dijuze, erll edhe qaj gjali i zi e s'na len rahat. Shosh qera her ::rolleyes::frown:

elvio
21-12-12, 12:37
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Bajlozi i Zi+, Dardanesha


jo hiq mus u gzo dijuze, erll edhe qaj gjali i zi e s'na len rahat. Shosh qera her ::rolleyes::frown:

Duke ecur mbi llaven qe meteori solli,me laptop ne dore shkruaj,,,,!
Pershendetje Kalimero!
Nga ferri shenon Elvio:tongue:

Kalimero
21-12-12, 12:43
Duke ecur mbi llaven qe meteori solli,me laptop ne dore shkruaj,,,,!
Pershendetje Kalimero!
Nga ferri shenon Elvio:tongue:
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Bajlozi i Zi+, Dardanesha, elvio+

elvio , qa lip ebe qi erlle qishti , qa lipt beee viq mu na pingu mu ere dardaneshen pfffffffffff:frown:psh; oj dijuzee, kshire mare kshireee, s'pu dojn mu na lonan rahat qita dijuza, kshire ere qiki dhlldhlldhllumpiri tek erll. A e lom kejta qikit pun :biggrin::biggrin:

Dardanesha
21-12-12, 12:46
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Bajlozi i Zi+, Dardanesha, elvio+

elvio , qa lip ebe qi erlle qishti , qa lipt beee viq mu na pingu mu ere dardaneshen pfffffffffff:frown:psh; oj dijuzee, kshire mare kshireee, s'pu dojn mu na lonan rahat qita dijuza, kshire ere qiki dhlldhlldhllumpiri tek erll. A e lom kejta qikit pun :biggrin::biggrin:


Ani qysh paskan hi ndermejt dijuzat :biggrin:

elvio
21-12-12, 12:53
Ika,por une e dija se do thoni,,,,

Wilcome wilcome:tongue:

Dardanesha
21-12-12, 12:54
Ika,por une e dija se do thoni,,,,

Wilcome wilcome:tongue:


Elvio mire se vjen :smile:

Kalimero
21-12-12, 12:58
Ika,por une e dija se do thoni,,,,

Wilcome wilcome:tongue:

ooo hoshgjodhden be ilvio ,viq pak ma prishe punen se um pingove se kesh viq me dardaneshen, :(( qishti rim rim se erllen kejta :biggrin:

Naki
21-12-12, 20:08
AlbaSoft, Bajlozi i Zi, Diana007, Domira, halla e madhe, premium, Zanzi/M


Pėrshėndetje Dardanas, duke ju deshiruar njė mbrėmje tė mirė!

halla e madhe
21-12-12, 20:57
AlbaSoft, Bajlozi i Zi, Diana007, Domira, halla e madhe, premium, Zanzi/M


Pėrshėndetje Dardanas, duke ju deshiruar njė mbrėmje tė mirė!

Naki_ gjithashtu mbetesh i pershendetur edhe nga une!:smile:

Zero Cool
21-12-12, 21:08
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero, Dardanesha- ju litem mos i pengoni .Faleminderit pe rmirkuptim

stafi!


kshiree kshireeeeee viq u ere dardaneshe tekukmi qituqene aa?!!

eeeee pi sh qish t'zo u vetun qituqene. Hade gutu gutug utug utu oo gutu beee se qishti vin qert dijuza e dijuzka :biggrin::biggrin:

Stafi kishte , ka dhe do te kete rmirkuptim per dashuriqkat e tua me pdhavushka :biggrin:


http://www.funeskape.com/funnypictures/i/140709004697aFunny%20cock%20football.jpg

Jana
22-12-12, 22:35
..pershendetje edhe nga une per te gjith anteret e fortumit Dardan ...ju uroj dite t'BUKRA dhe shum t'lumtura te ketij fundviti ...e sa me shum dhurata ...e sa me shum dashni ...

Hajra
24-12-12, 01:09
....edhe une shfrytzoi rastin te pershendes rrebelen Jana, edhe gjithe shoqerin ne fd, nuk po ja ndrroi hiq me dashni e qesi sene te livdushme,:biggrin:

Dardanesha
24-12-12, 01:12
....edhe une shfrytzoi rastin te pershendes rrebelen Jana, edhe gjithe shoqerin ne fd, nuk po ja ndrroi hiq me dashni e qesi sene te livdushme,:biggrin:


Ku je ti u myta tut njek mi ndrru nja dy llafe ti kerkah :mad: veq po mshefesh si gru e keqe :biggrin:

Hajra
24-12-12, 01:16
Ku je ti u myta tut njek mi ndrru nja dy llafe ti kerkah :mad: veq po mshefesh si gru e keqe :biggrin:

.....qe valla u myte tuj me sterpik me x6 e po bahesh qe nuk po me shef,:biggrin:

Alima
24-12-12, 01:18
...

Nuk i don PDKistat nr1 nr2 nr3 ... Hjara !

Njerez naten e mire ... a ty Kalimer duhet me ta lidh njonen kom me ni toj t'holl 50cm!


.

Kalimero
24-12-12, 01:20
...

Nuk i don PDKistat nr1 nr2 nr3 ... Hjara !

Njerez naten e mire ... a ty Kalimer duhet me ta lidh njonen kom me ni toj t'holl 50cm!


.

Pse be a?

Oni se un kom me ta llill ni kurdel un kom :biggrin::biggrin:

Hajra
24-12-12, 01:21
...

Nuk i don PDKistat nr1 nr2 nr3 ... Hjara !

Njerez naten e mire ... a ty Kalimer duhet me ta lidh njonen kom me ni toj t'holl 50cm!


.

......O nuk po ja nin Hajres per politik sa per boren e parvjetit, krejt njeit jan ba, u kan mire me e qel ni parti te hajnave e me i marr krejt aty, hahah...

Naten ty, po edhe diten,

P:S veq Ramushin e du,

Dardanesha
24-12-12, 01:23
.....qe valla u myte tuj me sterpik me x6 e po bahesh qe nuk po me shef,:biggrin:

hahaha o zemra tu gzoft ty hooooo, si vlla te madh qe te kam :wink:PS: Me fal vlla se kesh tuj bo turr njanit me shkel me kerr :cool:

Diana007
24-12-12, 19:36
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)+

O shum pershendetje per ty bre :biggrin:

Dardanesha
24-12-12, 19:42
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Diana007 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660)+

O shum pershendetje per ty bre :biggrin:Diana edhe une te pershendes :biggrin:

Diana007
24-12-12, 19:49
Diana edhe une te pershendes :biggrin:

O faleminderit shum,,, shum pershendetje edhe per ty :tongue:

Dardanesha
24-12-12, 19:51
O faleminderit shum,,, shum pershendetje edhe per ty :tongue:


Hahshhaha qka u bo bre me kon fola sot guhen ma qiti a eshte ne mode a qka gaga :tongue::biggrin::wink:

Diana007
24-12-12, 19:57
Hahshhaha qka u bo bre me kon fola sot guhen ma qiti a eshte ne mode a qka gaga :tongue::biggrin::wink:


Sdi ,,, mu um erdh ma leht ,,, se e ka gojen smut e me kesh nuk mujta :mad::biggrin:

Dardanesha
24-12-12, 20:05
Sdi ,,, mu um erdh ma leht ,,, se e ka gojen smut e me kesh nuk mujta :mad::biggrin:


wow sorry se dita ishalla te kalon ...

natyra
30-12-12, 05:46
Me rastin e Vitit 2013 nga zemer Pershendes Princeshen e FD/Diana&Albonita e deri tek Motrushen Domira:smile::smile::smile:

Gezimi Hareja dhe Lumturia ju percillshin GJATE GJITHE JETES juve dhe gjithe ata/o qe i keni per ZEMER
<<<<<<<<<<<<<<<<GEZUARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR>>>>>>>>>>>>>>>>>

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/734266_571137216233170_1630652804_n.jpg

Me shum Respekt per ju Natyra

GURI SYLAJ
30-12-12, 11:00
Urimet me te mira per te gjithe ju ,antare te nderuar, te dardanise!!
Shendet,miresi e mbaresi ne jete ,per vitin 2013 !!

romansa
04-01-13, 17:34
Pershendetje per gjith juve anetare te ketij forumi..ju uroj nje vit te mbare ne te gjitha sferat!!

Hajra
04-01-13, 20:16
.....bashkatdhetare te nderuar mire mbrema, gezuar e reja, :biggrin:

Domira
04-01-13, 20:30
Pershendetje per te gjithe. Gezuar 2013, shendet, lumuturi e mbaresi ne familjet tuaja.

Dardanesha
04-01-13, 21:13
.....bashkatdhetare te nderuar mire mbrema, gezuar e reja, :biggrin:qyqyyy ja nise ti me filozofue a ha ha ha :biggrin:

Zero Cool
04-01-13, 22:39
Po, per hajer senja e re edhe argetim te kendshem ne vazhdim!

Neferta
04-01-13, 23:37
Gezuar te gjith atyre qe e kan shqipen gjuh amtare gjithashtu edhe atyre qe i thon veti shqiptare.
Gezuar 2013 dhe e festofshi per shum mote

lovely
04-01-13, 23:49
Gezuar te gjith atyre qe e kan shqipen gjuh amtare gjithashtu edhe atyre qe i thon veti shqiptare.
Gezuar 2013 dhe e festofshi per shum mote


O ti, edhe na tjert e festojna vitin e ri :biggrin:

Flm, urime edhe ty :))

Diana007
05-01-13, 11:51
Me rastin e Vitit 2013 nga zemer Pershendes Princeshen e FD/Diana&Albonita e deri tek Motrushen Domira:smile::smile::smile:

Gezimi Hareja dhe Lumturia ju percillshin GJATE GJITHE JETES juve dhe gjithe ata/o qe i keni per ZEMER
<<<<<<<<<<<<<<<<GEZUARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR>>>>>>>>>>>>>>>>>

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/734266_571137216233170_1630652804_n.jpg

Me shum Respekt per ju Natyra


Faleminderit shum e nderuara Natyr ,,,, pershendetje edhe per ty ,,,, e po ashtu Gezar 2013 ... paq shendet e lumturi gjat gjith viti ,,,:smile:

PS po ashtu pershendetje e Gezuar edhe per gjith te tjert.

Naki
05-01-13, 13:59
Dardanas ,ju dergojė pėrshėndetjet me te ngrohta pėr kėtė vitė,me shpresen qė keni rrėshqitur me nje energji me pozitive, buzėqeshje dhe motivim mė tė madhė.
Kudo dhe nga do ēė tė jeni ju dėshirojė njė rrugėtim sa mė tė mirė nė kalendarin e vitit 2013!!!

Zero Cool
05-01-13, 23:12
Dardanesha, Domira, elvio, Fshatari, Kalimero, LOJETARI, lovely, murrizi, natyra, ssara dhe te tjeret qe vijne pastaj: argetim te kendhsem ne vazhdim.

Artisti
05-01-13, 23:18
Njė pėrshėndetje pėr tė gjithė e shumė urime pėr ēdonjėrin.


Vitin e Ri, e gėzofshi..

Guri i madh
06-01-13, 12:15
o pronto o QEVERIA

Kalimero
07-01-13, 20:23
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Kalimero
:eek:tibe be pu tutna fidhifikat vetun qituqene

:biggrin::biggrin:

Nirvana Band
08-01-13, 12:37
Ju pershendes gjithve, N.Band.

Xuki
15-01-13, 12:52
Pėrshėndetje pėr tė gjithė!


Xuki

gazi-de
15-01-13, 13:08
Gjithashtu pershendetje edhe nga une per te gjith.....

nime gezuar edhe vitin e ri :tongue:

ssara
15-01-13, 13:48
Pershendetje Gazi, Xuki,,dhe gjithe tjret qe jane ksajde

Jana
15-01-13, 23:43
...pershendetje per te gjith juve miq te dneruar ,,,,uroj te keni filluar mbar kete vit te ri ...suksese dhe urime ...

..mpuc ...Jana Dion and Locka...

Buqja_ch
18-01-13, 21:58
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)

ncncncncnc ??? qysh kam mbet vet , edhe une di me shku naten e mire !!!!


QUDI

Hajra
19-01-13, 16:49
......nje te perthundetur juve, haha..

halla e madhe
19-01-13, 17:09
......nje te perthundetur juve, haha..

Hajra, a t'i paskan thy dy dhomte e pare a(11.12)?:biggrin:

ps; shnetjeeee:smile:

Hajra
19-01-13, 17:26
Hajra, a t'i paskan thy dy dhomte e pare a(11.12)?:biggrin:

ps; shnetjeeee:smile:

Jo bre hallushe se me kane ashtu ty te kisha thane halluthe hahah...
Pershendetje ty.

vushtrria
20-01-13, 13:54
O ju dardanas ju pershendet vushtrriu te gjithve nga zemra deshiroi qe aty ku gjendeni te jeni mire dhe qe gjithmon ta keni shendetin lumturin dhe paqen ne familje

vushtrriu ju don shume

halla e madhe
20-01-13, 17:30
O ju dardanas ju pershendet vushtrriu te gjithve nga zemra deshiroi qe aty ku gjendeni te jeni mire dhe qe gjithmon ta keni shendetin lumturin dhe paqen ne familje

vushtrriu ju don shume

vushtrria_ te falenderoj per urimet tua, njeherit deshirojme qe ky vit te ju sjelle gjithe te mirat per Ty dhe familjen tende!

rrespekt:halla e madhe

Sy_kaltra
24-01-13, 16:42
Pershendetje per te gjith antaret e Dardanis, ne veēanti pershendes shoqerin e vjeter duke ju uruar gjdo te mire .

halla e madhe
24-01-13, 18:30
Pershendetje per te gjith antaret e Dardanis, ne veēanti pershendes shoqerin e vjeter duke ju uruar gjdo te mire .

Te falenderoj Sy_mavihe,edhe une valla halla, ma e vjetra qe the shoqerija vjeter, po ta qoj nje selam ;ishalla s'rri vjerrt mo , po martohesh:biggrin:

murrizi
25-01-13, 05:04
Pershendetje per te gjithe dardanasit.

http://www.youtube.com/watch?v=t4-Xz_Lt2p4&feature=player_embedded#

Sy_kaltra
25-01-13, 19:45
Pershendetje per te gjithe..

turisti
25-01-13, 20:01
Pershendetje per te gjithe..


Te gjithe te pershendesin dhe te faleminderohen.:smile:

Sy_kaltra
25-01-13, 20:09
Te gjithe te pershendesin dhe te faleminderohen.:smile:

Te faleminderit shume Turisti ...

turisti
25-01-13, 20:12
Te faleminderit shume Turisti ...

O, mos u falemindero se shoqeria e vjeter eshte aty ku ka mbet........asgje nuk ndryshon kur dikush don te jet ai qe ka qene .....shoqke........:smile:

Arkza
27-01-13, 02:08
Pershendetje gjithve !

Me mungoni shum te gjithve dhe ju deshiroj gjith te mirat.


p.s me falni qe spo kam kohe te shkruaj me shume .

halla e madhe
27-01-13, 12:14
Pershendetje gjithve !

Me mungoni shum te gjithve dhe ju deshiroj gjith te mirat.


p.s me falni qe spo kam kohe te shkruaj me shume .

Arkza,faleminderit qe na paske pershendet ne 02h t'sabahit,jaaa e falne je, shpija burrit ka pune,ta besoj:biggrin:.qe edhe une me "sabah" po ta uroj nje te dielle te kendshme!:smile:

gazi-de
30-01-13, 14:45
Ju pershendes....

Sy_kaltra
30-01-13, 20:52
Pershendetje...

turisti
30-01-13, 21:59
Edhe une ju pershendes :

turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)+, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)

pasioni_
30-01-13, 22:27
Edhe une ju pershendes :

turisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15997)+, Dardanesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=33153), elvio (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=27127), emine (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23414)+, e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186), Fshatari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19141), pasioni_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24686), ssara (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21910), Sy_kaltra (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=19411)+, Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14562)


turisti,

Pėrshėndetje


Frank Sinatra (http://www.youtube.com/artist/frank-sinatra?feature=watch_video_title), My Way

http://www.youtube.com/watch?v=6E2hYDIFDIU

turisti
31-01-13, 13:52
turisti,

Pėrshėndetje


Frank Sinatra (http://www.youtube.com/artist/frank-sinatra?feature=watch_video_title), My Way

http://www.youtube.com/watch?v=6E2hYDIFDIU


Flm shume -pasioni-.

Forte e mire.Te pershendes gjithashtu.:smile:

Naki
02-02-13, 17:57
Dardanesha, Guri i madh, Honesty^uk.+, Kalimero, murrizi, Paradox_13, Zero Cool

duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė ju pėrshėndes tė gjithėve!!!

Zero Cool
02-02-13, 18:35
Dardanesha, Guri i madh, Honesty^uk.+, Kalimero, murrizi, Paradox_13, Zero Cool

duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė ju pėrshėndes tė gjithėve!!!


He Naki, he tu rritė rroga, po ku je o mik qė na humbe kėshtu? Uroj tė jesh mirė.

Honesty^uk.
07-02-13, 10:09
Dardanesha, Guri i madh, Honesty^uk.+, Kalimero, murrizi, Paradox_13, Zero Cool

duke ju dėshiruar njė mbrėmje tė mirė ju pėrshėndes tė gjithėve!!!


Pershendetje MIKU IM

Kalimero
08-02-13, 12:42
ohoohooooo arharazodha be , apo a ini a ku ini be dijuza e dijuzka.


hade i big mpuq pur kejta pdhavushkat e pur juve dijuzat ka i kukadh mas veshi qatyqene:cool:
:biggrin:

Paradox_13
12-02-13, 21:54
...paska met Dardania.de (http://www.dardania.biz/vb/upload/index.php) pa vasha,..!!Paradox_13 (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=20557), Fshatari (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=19141), lazdrani (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=13981), murrizi (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18230), turisti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=15997) ,..jungjatejeta burra,...

Kalimero
12-02-13, 22:04
oooo arharadhazora be bura ,op a ini a qish ini be, shiqir qi i her na lan vetun e rahat qato dijuzka se tibe 700 tibe s'pu krihen, ani kishe pu dina pulitik e qisi dhafe t'burave


ngoni qa pu ju thom, rini qatyqene ere viq kshirna e ngona e mus u purzini shum , a nijeet a nguettt :biggrin:

murrizi
12-02-13, 22:22
...paska met Dardania.de (http://www.dardania.biz/vb/upload/index.php) pa vasha,..!!Paradox_13 (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=20557), Fshatari (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=19141), lazdrani (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=13981), murrizi (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=18230), turisti (http://www.dardania.biz/vb/upload/member.php?u=15997) ,..jungjatejeta burra,...

hahahahaha...
medet kjo pune,
edhe ngoni qka po u tham, aty ku ska vasha ka pak bereqet.
Ejani vasha e sillini bereqetin, e na e gzoni shtepin.

vjeshta
13-02-13, 00:53
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
vjeshta, lirik+


E pershendes Lirikun !

Kalimero
13-02-13, 10:24
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 14:56.
vjeshta& lirik+


E pershendes Lirikun !

pse a pu nin mir sod a, oni be oni t'paska zonen ..taksirati (:tongue:) :biggrin::biggrin:

e-uritura
13-02-13, 10:46
hahahahaha...
medet kjo pune,
edhe ngoni qka po u tham, aty ku ska vasha ka pak bereqet.
Ejani vasha e sillini bereqetin, e na e gzoni shtepin.


Aman mos i ftoni.
Nuk kemi nevojė pėr flokėgjata e mendjeshkurtėra :smile:

gazi-de
20-02-13, 16:46
Pershendetje....

romansa
20-02-13, 21:43
P E R S H E N D E T J E....per gjith anetaret qe e frekuentojne kete forum...

gazi-de
18-03-13, 17:13
Pershendetje oooooo te bekum :tongue:

elvio
18-03-13, 19:33
Pershendetje oooooo te bekum :tongue:
O po mire se ke ardh Gazi.:smile:

vjeshta
19-03-13, 18:51
Pershendetje per te gjithe dhe urime Festa e Babės :smile:!

halla e madhe
19-03-13, 18:58
Pershendetje per te gjithe dhe urime Festa e Babės :smile:!

-..o flm nalete, a ben nanat mi festu dy here?:biggrin:

vjeshta
19-03-13, 19:04
-..o flm nalete, a ben nanat mi festu dy here?:biggrin:


Nenat ban me e organizu festen.:tongue:

vjeshta
23-03-13, 15:02
Vizitorėt aktivė aktualisht: 214 (2 anėtarė dhe 212 vizitorė)

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 1,533, 08-03-11 mė 13:56.
vjeshta, Fshatari


Pershendetje Fshatari!

zanaa
23-03-13, 15:51
Edhe une....jame..:smile:
Ju pershendes

Oqeani
23-03-13, 21:50
Edhe une....jame..:smile:
Ju pershendes

Kush te tha !

zanaa
23-03-13, 22:01
Vjeshta....Nuk me vrejti:tongue:

Oqeani
23-03-13, 22:04
E une per nate te mire !

zanaa
23-03-13, 22:07
Naten e mire.....pra gjumash...:smile: